Nr. 25. Dames, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 27. Alle, 50m vlinderslag  7 - 10 jaar
Nr. 28. Dames, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 29. Heren, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 31. Heren, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 32. Alle, 100m wisselslag  7 - 10 jaar
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 34. Heren, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 35. Gemengd, 8 x 100m wisselslag  11 jaar en ouder


Rabobank Pinkstertoernooi 2009
Purmerend, 30.5. - 1.6.2009


Programmanr. 25
31.5.09 - 14:30
Dames, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.WIERSMA, Manon96Zwemvereniging Hoorn5:24.98582
50m:
100m:
33.82
1:14.19
33.82
40.37
150m:
200m:
1:57.03
2:38.08
42.84
41.05
250m:
300m:
3:23.96
4:09.57
45.88
45.61
350m:
400m:
4:47.91
5:24.98
38.34
37.07
2.ROOKER, Janine96WZ&PC Purmerend5:26.16576
50m:
100m:
35.81
1:19.18
35.81
43.37
150m:
200m:
2:01.46
2:41.45
42.28
39.99
250m:
300m:
3:28.34
4:15.74
46.89
47.40
350m:
400m:
4:52.50
5:26.16
36.76
33.66
3.WARMERDAM, Chantal96Noordwijkerhout5:55.18446
50m:
100m:
40.46
1:30.70
40.46
50.24
150m:
200m:
2:16.97
3:01.81
46.27
44.84
250m:
300m:
3:49.74
4:38.63
47.93
48.89
350m:
400m:
5:18.27
5:55.18
39.64
36.91
4.HOLSBOER, Lola96Zeeschuimers (08-043)5:57.42438
50m:
100m:
37.65
1:22.33
37.65
44.68
150m:
200m:
2:09.36
2:55.62
47.03
46.26
250m:
300m:
3:46.45
4:39.32
50.83
52.87
350m:
400m:
5:19.46
5:57.42
40.14
37.96
5.KEIZER, Tessa96Gzvw6:02.79418
50m:
100m:
38.70
1:26.24
38.70
47.54
150m:
200m:
2:13.40
3:00.72
47.16
47.32
250m:
300m:
3:52.18
4:44.32
51.46
52.14
350m:
400m:
5:25.64
6:02.79
41.32
37.15
6.VAN DER ZEE, Nienke96Zv Aquarius6:06.63405
50m:
100m:
38.54
1:26.62
38.54
48.08
150m:
200m:
2:12.83
2:57.20
46.21
44.37
250m:
300m:
3:51.13
4:45.51
53.93
54.38
350m:
400m:
5:26.59
6:06.63
41.08
40.04
7.SMITH, Caitlin97Zeeschuimers (08-043)6:34.79325
50m:
100m:
42.21
1:37.72
42.21
55.51
150m:
200m:
2:28.14
3:16.98
50.42
48.84
250m:
300m:
4:12.62
5:07.49
55.64
54.87
350m:
400m:
5:50.76
6:34.79
43.27
44.03
8.POTS, Suzanne96De IJsselmeeuwen6:43.64304
50m:
100m:
45.24
1:40.07
45.24
54.83
150m:
200m:
2:31.93
3:21.87
51.86
49.94
250m:
300m:
4:19.04
5:17.04
57.17
58.00
350m:
400m:
6:00.89
6:43.64
43.85
42.75
9.HOOGETERP, Lotte97Daw7:38.20208
50m:
100m:
56.72
2:58.53
56.72
2:01.81
150m:
200m:
3:52.49
4:57.57
53.96
1:05.08
250m:
300m:
6:01.67
6:52.20
1:04.10
50.53
350m:
400m:
7:38.20
7:38.20
46.00
10.BOSSCHERT, Fenke97Daw7:40.77204
50m:
100m:
55.31
2:04.60
55.31
1:09.29
150m:
200m:
3:01.37
3:57.38
56.77
56.01
250m:
300m:
5:00.53
6:00.70
1:03.15
1:00.17
350m:
400m:
6:52.42
7:40.77
51.72
48.35
AFGEMVEERMAN, Rosa96WZ&PC Purmerend

13 - 14 jaar

1.SPIEKERMAN, Pascalle94WZ&PC Purmerend5:32.25545
50m:
100m:
33.40
1:14.67
33.40
41.27
150m:
200m:
1:59.78
2:43.33
45.11
43.55
250m:
300m:
3:27.04
4:12.97
43.71
45.93
350m:
400m:
4:54.12
5:32.25
41.15
38.13
2.TASKIN, Jaimy Lee94Noordwijkerhout5:35.64528
50m:
100m:
36.82
1:18.26
36.82
41.44
150m:
200m:
2:00.27
2:41.81
42.01
41.54
250m:
300m:
3:30.54
4:18.81
48.73
48.27
350m:
400m:
4:58.52
5:35.64
39.71
37.12
3.VAN HELDEN, Marisol95Noordwijkerhout5:44.54488
50m:
100m:
35.42
1:18.39
35.42
42.97
150m:
200m:
2:02.36
2:45.49
43.97
43.13
250m:
300m:
3:34.63
4:23.36
49.14
48.73
350m:
400m:
5:03.84
5:44.54
40.48
40.70
4.MLCOCH, Sharona94Daw5:44.91487
50m:
100m:
34.98
1:19.25
34.98
44.27
150m:
200m:
2:02.47
2:44.11
43.22
41.64
250m:
300m:
3:37.96
4:31.38
53.85
53.42
350m:
400m:
5:09.15
5:44.91
37.77
35.76
5.VAN ENGELDORP, Mariska95Zv Aquarius5:49.62467
50m:
100m:
37.10
1:26.82
37.10
49.72
150m:
200m:
2:11.27
2:54.22
44.45
42.95
250m:
300m:
3:43.21
4:32.18
48.99
48.97
350m:
400m:
5:12.00
5:49.62
39.82
37.62
6.VAN DER ZON, Tess95Noordwijkerhout5:58.71433
50m:
100m:
36.74
1:20.31
36.74
43.57
150m:
200m:
2:06.70
2:52.28
46.39
45.58
250m:
300m:
3:46.68
4:40.61
54.40
53.93
350m:
400m:
5:21.42
5:58.71
40.81
37.29
7.DE WAARD, Floortje94de Devel6:07.19404
50m:
100m:
37.20
1:21.69
37.20
44.49
150m:
200m:
2:08.57
2:56.61
46.88
48.04
250m:
300m:
3:49.29
4:42.47
52.68
53.18
350m:
400m:
5:25.09
6:07.19
42.62
42.10
8.GARRITSEN, Aniek95De IJsselmeeuwen6:29.74337
50m:
100m:
43.43
1:36.04
43.43
52.61
150m:
200m:
2:25.61
3:12.36
49.57
46.75
250m:
300m:
4:07.23
5:02.63
54.87
55.40
350m:
400m:

6:29.74
9.MEEUWSE, Tosca94De IJsselmeeuwen6:42.54306
50m:
100m:
43.79
1:37.67
43.79
53.88
150m:
200m:
2:28.03
3:16.19
50.36
48.16
250m:
300m:
4:13.77
5:12.42
57.58
58.65
350m:
400m:

6:42.54
AFGEMTOUSSAINT, Kira94De Dolfijn

15 - 16 jaar

1.DOGGER, Sigrid92De Zwoer5:58.31434
50m:
100m:
39.85
1:31.89
39.85
52.04
150m:
200m:
2:16.23
2:57.66
44.34
41.43
250m:
300m:
3:48.28
4:40.44
50.62
52.16
350m:
400m:
5:20.69
5:58.31
40.25
37.62
2.DE RUITER, Jessica93Zv Aquarius6:07.98401
50m:
100m:
35.95
1:20.74
35.95
44.79
150m:
200m:
2:11.10
3:00.78
50.36
49.68
250m:
300m:
3:54.52
4:48.92
53.74
54.40
350m:
400m:
5:29.35
6:07.98
40.43
38.63
3.DE GALAN, Cynthia92Kon. AZ 18706:26.23347
50m:
100m:
41.25
1:32.41
41.25
51.16
150m:
200m:
2:21.54
3:08.85
49.13
47.31
250m:
300m:
4:07.24
5:03.10
58.39
55.86
350m:
400m:
5:44.14
6:26.23
41.04
42.09

17 jaar en ouder

1.VOOREN, Maaike91Daw5:18.88616
50m:
100m:
33.50
1:11.73
33.50
38.23
150m:
200m:
1:55.32
2:38.42
43.59
43.10
250m:
300m:
3:23.08
4:08.44
44.66
45.36
350m:
400m:
4:43.90
5:18.88
35.46
34.98
2.TEN BRINK, Daphne85WZ&PC Purmerend5:22.28597
50m:
100m:
32.71
1:11.74
32.71
39.03
150m:
200m:
1:54.41
2:35.14
42.67
40.73
250m:
300m:
3:24.41
4:11.74
49.27
47.33
350m:
400m:
4:47.34
5:22.28
35.60
34.94
3.VOS, Carine87De IJsselmeeuwen5:47.68475
50m:
100m:
34.47
1:18.69
34.47
44.22
150m:
200m:
2:05.64
2:50.90
46.95
45.26
250m:
300m:
3:37.54
4:25.54
46.64
48.00
350m:
400m:
5:08.59
5:47.68
43.05
39.09
4.ELZINGA, Wieteke86Daw5:51.55460
50m:
100m:
38.47
1:22.64
38.47
44.17
150m:
200m:
2:07.81
2:51.64
45.17
43.83
250m:
300m:
3:41.23
4:31.01
49.59
49.78
350m:
400m:
5:12.72
5:51.55
41.71
38.83
5.BREED, Milja88Torpedo5:58.44434
50m:
100m:
39.71
1:26.78
39.71
47.07
150m:
200m:
2:12.03
2:57.77
45.25
45.74
250m:
300m:
3:48.34
4:39.94
50.57
51.60
350m:
400m:
5:20.56
5:58.44
40.62
37.88
6.BLOM, Rianne90De IJsselmeeuwen6:13.38384
50m:
100m:
39.30
1:26.56
39.30
47.26
150m:
200m:
2:15.22
3:02.89
48.66
47.67
250m:
300m:
3:54.29
4:46.01
51.40
51.72
350m:
400m:
5:30.12
6:13.38
44.11
43.26


<< TOP >>
Programmanr. 26
31.5.09 - 14:55
Heren, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.DOGGER, Sven96De Zwoer6:02.13309
50m:
100m:
38.33
1:30.00
38.33
51.67
150m:
200m:
2:16.59
3:01.81
46.59
45.22
250m:
300m:
3:51.32
4:43.18
49.51
51.86
350m:
400m:
5:23.28
6:02.13
40.10
38.85
2.MELIS, Karel96Des6:09.31291
50m:
100m:
38.72
1:28.29
38.72
49.57
150m:
200m:
2:15.46
3:01.95
47.17
46.49
250m:
300m:
3:54.87
4:49.13
52.92
54.26
350m:
400m:
5:29.42
6:09.31
40.29
39.89
3.DE BRUIJN, Maurits97Daw6:36.05236
50m:
100m:
49.31
1:48.16
49.31
58.85
150m:
200m:
2:38.70
3:26.52
50.54
47.82
250m:
300m:
4:19.98
5:13.79
53.46
53.81
350m:
400m:
5:55.93
6:36.05
42.14
40.12
4.JAGROEP, Sanjay97Daw6:43.32224
50m:
100m:
43.55
1:39.69
43.55
56.14
150m:
200m:
2:31.30
3:21.05
51.61
49.75
250m:
300m:
4:16.45
5:14.52
55.40
58.07
350m:
400m:
6:01.46
6:43.32
46.94
41.86
DISHOETMER, Dani96Daw
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
50m:
100m:
44.5944.59150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

13 - 14 jaar

1.TOL, Ruben95Ed-Vo5:12.99478
50m:
100m:
33.06
1:12.84
33.06
39.78
150m:
200m:
1:52.16
2:30.69
39.32
38.53
250m:
300m:
3:16.52
4:04.10
45.83
47.58
350m:
400m:
4:39.42
5:12.99
35.32
33.57
2.VAN DEN HEUVEL, Oscar95Noordwijkerhout5:24.60429
50m:
100m:
35.32
1:17.72
35.32
42.40
150m:
200m:
1:59.37
2:40.53
41.65
41.16
250m:
300m:
3:26.75
4:13.87
46.22
47.12
350m:
400m:
4:49.61
5:24.60
35.74
34.99

15 - 16 jaar

1.VAN DEN HEUVEL, Menno92Noordwijkerhout4:50.11601
50m:
100m:
31.30
1:08.43
31.30
37.13
150m:
200m:
1:47.54
2:24.98
39.11
37.44
250m:
300m:
3:04.19
3:44.91
39.21
40.72
350m:
400m:
4:18.97
4:50.11
34.06
31.14
2.DEKKER, Ruben93De Dolfijn4:50.83596
50m:
100m:
31.37
1:08.18
31.37
36.81
150m:
200m:
1:43.89
2:18.03
35.71
34.14
250m:
300m:
3:02.69
3:46.90
44.66
44.21
350m:
400m:
4:20.46
4:50.83
33.56
30.37
3.NAPOROWSKI, Remy93WZ&PC Purmerend5:06.85508
50m:
100m:
29.89
1:06.78
29.89
36.89
150m:
200m:
1:47.02
2:26.85
40.24
39.83
250m:
300m:
3:13.48
4:00.40
46.63
46.92
350m:
400m:
4:34.46
5:06.85
34.06
32.39
4.WARMERDAM, Maikel93Noordwijkerhout5:10.05492
50m:
100m:
33.43
1:12.81
33.43
39.38
150m:
200m:
1:53.61
2:33.15
40.80
39.54
250m:
300m:
3:18.15
4:02.20
45.00
44.05
350m:
400m:
4:36.96
5:10.05
34.76
33.09
DISSTOKX, Joey93Daw5:26.16
VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
50m:
100m:
34.05
1:16.30
34.05
42.25
150m:
200m:
1:57.68
2:38.94
41.38
41.26
250m:
300m:
3:25.30
4:12.33
46.36
47.03
350m:
400m:
4:49.47
5:26.16
37.14
36.69

17 jaar en ouder

1.DE ROOIJ, Demi91Daw4:50.88596
50m:
100m:
29.89
1:05.06
29.89
35.17
150m:
200m:
1:43.56
2:20.74
38.50
37.18
250m:
300m:
3:02.40
3:46.02
41.66
43.62
350m:
400m:
4:19.65
4:50.88
33.63
31.23
2.HARTOG, Hans Peter91Daw5:00.57540
50m:
100m:
30.67
1:07.46
30.67
36.79
150m:
200m:
1:47.77
2:27.40
40.31
39.63
250m:
300m:
3:11.93
3:56.30
44.53
44.37
350m:
400m:
4:28.84
5:00.57
32.54
31.73
3.STARING, Jelmer90De IJsselmeeuwen5:28.17415
50m:
100m:
34.11
1:16.25
34.11
42.14
150m:
200m:
1:59.79
2:43.44
43.54
43.65
250m:
300m:
3:27.73
4:14.27
44.29
46.54
350m:
400m:
4:51.98
5:28.17
37.71
36.19
4.KUIPER, Paul83Kzc6:25.86255
50m:
100m:
37.21
1:22.77
37.21
45.56
150m:
200m:
2:10.95
3:00.61
48.18
49.66
250m:
300m:
3:58.17
4:54.99
57.56
56.82
350m:
400m:
5:41.48
6:25.86
46.49
44.38


<< TOP >>
Programmanr. 27
31.5.09 - 15:15
50m vlinderslag7 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
7 - 8 jaar, Meisjes

1.VAN DER MEER, Marieke00De Columbiaan45.74184
* Backup tijd.
2.KNETEMANN, Naomi00de Devel46.24178
3.KEIZER, Josee00Gzvw48.51154
4.REEHORST, Esra00de Devel48.54154
5.VAN UFFELEN, Lanaya00Wvz50.96133
6.MIDDELKOOP, Layla00de Devel52.06125
7.DÖDERLEIN DE WIN, Mara00WZ&PC Purmerend54.54108
8.WILDEBOER, Marieke01Gzvw54.62108
9.VAN DER VELDEN, Saskia00Daw57.2394
10.WENSVEEN, Jade00De IJsselmeeuwen57.8991
DISBERES, Isis00Des58.10
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., +VC
AFGEMHART 'T, Sophie00De Columbiaan
AFGEMJANSSEN, Loulou01De Columbiaan

9 - 10 jaar, Meisjes

1.VERMEULEN, Tessa98De Dolfijn36.03376
2.JAGER, Rebecca98ZC De Toekomst37.03346
3.VAN MANEN, Elise98De Columbiaan38.13317
* Backup tijd
4.WARTES, Moesha99De Dolfijn38.28313
5.BRANTJES, Lisa98Kzc38.96297
6.BAARS, Melissa99Aquarijn (06-001)40.03274
7.KORTHAGEN, Elvira98WZ&PC Purmerend40.66261
8.VAN UFFELEN, Brighid98Wvz40.93256
9.NOOM, Anne98Daw41.01255
10.VEERMAN, Shanna98WZ&PC Purmerend41.39248
11.JONK, Silke98Daw42.37231
12.BELFOR, Ruby99De Columbiaan45.06192
13.SCHOLTES, Veerle98Des45.98181
14.VAN DER LANS, Alyssa99Wvz46.68173
15.KRAUS, Mirthe98De IJsselmeeuwen47.00169
16.NAGTEGAAL, Ivana98De IJsselmeeuwen47.38165
17.HENRAAT, Frederique98Kon. AZ 187047.67162
18.VAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel98Zv Aquarius48.82151
19.PADT, Jasmijn99Daw49.81142
20.HEEMSKERK, Daphne99De Columbiaan50.21139
21.WIGGERS, Lieke99De IJsselmeeuwen53.28116
22.FEITH, Nikki98De IJsselmeeuwen53.97112
23.TOSSINGS, Pauline98Daw55.18105
24.MINJON, Sanna98De IJsselmeeuwen57.4393
25.VAN SPUNTEREN, Romay99De IJsselmeeuwen1:03.0670
* Backup tijd.
DISVERHAGEN, Carline98De Dolfijn50.79
VD - Schoolslagbenen gezwommen., +VB
DISEND, Danoushka98WZ&PC Purmerend56.69
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISDEKKER, Thalita98Zv Aquarius1:00.11
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAPPEL, Demy98ZV Waterland (08-031)1:02.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMESTRUM, Paula99Kon. AZ 18701:02.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTERINK, Ayleen99De IJsselmeeuwen1:08.53
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSMITH, Robyn99Zeeschuimers (08-043)1:14.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMBREHLER, Marijn98De Columbiaan

7 - 8 jaar, Jongens

1.PAAP, Doran00Wvz48.07109
2.VAN TIEL, Ian00WZ&PC Purmerend48.81104
3.BRANTJES, Phil00Kzc51.8087
DISMARTENS, Niels01Kzc1:06.68
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

9 - 10 jaar, Jongens

1.STAM, Ruben98De Futen35.05281
2.VAN DER VELDEN, Lars98Daw36.18255
3.TUIJP, Tim98WZ&PC Purmerend36.43250
4.LANKHORST, Jelmer98Wvz38.64210
5.FALCES, Elliot98Des39.07203
6.BLANKEN, Jhamal98Daw40.02189
7.HARING, Sam99Zwemvereniging Hoorn41.66167
8.JONGELEEN, Calvin98De Columbiaan42.10162
9.SLIJNGARD, Jason98De Dolfijn43.68145
* Backup tijd.
10.WILDEBOER, Dennis98Gzvw45.83126
11.HANEVELD, Thomas98Daw45.87125
12.KUIN, Tijmen98De Dolfijn46.57120
13.OTJES, Brian99Zv Aquarius46.77118
14.KOOPEN, Simon98WZ&PC Purmerend46.85118
15.LYNCH, Antonio98Wvz48.03109
16.LIEVERST, Raoul99Daw48.22108
17.DE WAARD, Sybe99de Devel50.7293
18.VAN ENGELDORP, Barry99Zv Aquarius52.5084
19.MORIANNER, Mike99Kzc53.3380
20.LICHTENBERG, Tom99De IJsselmeeuwen59.8756
21.KOK, Jeroen99De IJsselmeeuwen1:02.2050
DISDORLAND, Sander99ZV Waterland (08-031)53.37
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISVAN DIJK, Mitchell99Oeza1:02.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMARTENS, Sven98Kzc1:03.78
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVERVEER, Jessin98Zeeschuimers (08-043)1:18.17
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMVROLIJK, Mike98Des
AFGEMJACOBS, Devon-Ray99Kzc


<< TOP >>
Programmanr. 28
31.5.09 - 15:30
Dames, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.SMIT, Eva96Gzvw31.31573
2.GEENEN, Roxann96Daw32.19527
2.ZWARTHOED, Brenda96Daw32.19527
4.STAM, Jennifer96De Futen32.54510
5.DEUL, Lara96Ed-Vo33.74458
6.DE BOER, Mirl97Daw35.09407
7.FRANKEN, Kim96Gzvw35.45395
8.VAN DER ZEE, Nienke96Zv Aquarius35.49393
9.VAN UFFELEN, Aylin96Wvz36.28368
10.BROUWERS, Julia96WZ&PC Purmerend36.48362
11.KROON, Janine96Ed-Vo36.53361
12.STOKX, Laura96Daw36.54360
13.ZWAAN, Kristine96Zwemvereniging Hoorn36.97348
14.PADT, Sophie96Daw37.30339
15.NEUTEBOOM, Annika96Torpedo37.50333
16.OOSTERHOFF, Maartje97Luctor et Emergo37.98321
17.KOK, Susan97De IJsselmeeuwen38.79301
18.DEKKER, Elise97De Dolfijn38.88299
19.RIECKER, Marloes96WZ&PC Purmerend39.10294
20.OTJES, Denise96Zv Aquarius39.27290
21.KOX, Esther96Torpedo40.85258
22.VERBEEK, José97WZ&PC Purmerend44.25203
23.VAN DAM, Cilia97de Devel44.53199
24.FOYTLOVA, Valentyna97Des45.49187
25.WEIJBURG, Amy97De Zwoer46.47175
26.SAVUT, Diyar96Kon. AZ 187046.70173
27.BOSSCHERT, Fenke97Daw46.89170
* Backup tijd.
28.HENDERSON, Demi96Des47.91160
29.BENSCHOP, Anne96De IJsselmeeuwen48.63153
30.SCHEERDER, Sanne97De IJsselmeeuwen51.62128
30.VROLIJK, Laura96Des51.62128
32.HOOGETERP, Lotte97Daw52.29123
33.BEUTE, Demi97De IJsselmeeuwen52.67120
34.GOEDHART, Esmee96De IJsselmeeuwen56.6897
DISDZOKOTOE, Franklina97Kon. AZ 18701:09.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMFALCES, Manon96Des
AFGEMHEEMSKERK, Loes96Noordwijkerhout

13 - 14 jaar

1.BOL, Cleo Denise94WZ&PC Purmerend29.20706
2.PADT, Rosanne95Daw30.88597
3.GROEN, Karin95Gzvw31.83545
4.VELDKAMP, Rixt94Gzvw32.59508
5.MLCOCH, Sharona94Daw32.81498
6.WEIJBURG, Rianne94De Zwoer32.82497
7.LAMPE, Aure94de Devel33.15482
8.JACOBS, Tania94De Columbiaan33.37473
9.MALLON, Danique94Oeza34.02446
10.SIEMENSMA, Emma94Des34.10443
11.VERHAGE, Mandy95Daw34.55426
12.BONT, Esmee95Ed-Vo35.99377
13.KONING, Daisy95Zeeschuimers (08-043)36.06375
14.CROK, Linda94Oeza36.33367
15.HEIN, Dorien95De Futen36.65357
16.GARRITSEN, Aniek95De IJsselmeeuwen37.35337
17.VREDENBURG, Roos95Oeza38.86300
18.POST, Leah94De IJsselmeeuwen38.92298
19.METSELAAR, Nadia94Lac39.15293
20.VILLETTE, Aurélie95Des39.45286
21.KLERK, Sharon94de Devel41.54245
22.MEEUWSE, Tosca94De IJsselmeeuwen43.64211
23.SAVUT, Seren95Kon. AZ 187043.97207
DISVERBEEK, Yvonne94WZ&PC Purmerend33.68
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMTOUSSAINT, Kira94De Dolfijn
AFGEMELIVELD, Melissa95Daw

15 - 16 jaar

1.DE JONG, Jaimy93De Dolfijn30.84599
2.DE GROOT, Danielle93Daw31.89542
3.DE RUITER, Jessica93Zv Aquarius32.17528
4.SCHOT, Rosa92Daw34.32435
5.BOELHOUWER, Marloes93de Devel35.80383
6.NEERHOUT, Whitney93Lac36.80353
7.ROG, Bente92Des37.06345
8.VAN DER ZON, Britt93Noordwijkerhout37.44335
9.BLOUW, Nadine93Gzvw38.11318
10.BROUWERS, Nina93WZ&PC Purmerend39.21292
11.AARDENBURG, Judith93Kzc40.87257
12.LIPPUS, Daisy93Kzc42.95222
13.KEIZER, Myrthe93Des43.93207
AFGEMLANGE, Suzanne92De Zwoer

17 jaar en ouder

1.VD POLL, Marianne89Daw29.84661
2.DE GROOT, Nynke88Zwemvereniging Hoorn32.89494
3.MOLENKAMP, Chantal90Daw33.28477
4.VAN VELZEN, Nathalie85WZ&PC Purmerend33.35474
5.PALMBOOM, Nicole91Oeza33.43470
6.VAN DER GRACHT, Anouk89Oeza33.49468
7.SCHAAP, Ilana91Daw33.71459
8.HOEK, Daniëlle88Oeza33.96449
9.UDES, Maureen91WZ&PC Purmerend34.23438
10.CROK, Annemarie89Oeza34.36433
11.ZWAANSWIJK, Sandra85Zv Aquarius34.39432
12.DE KLERK, Nickey86WZ&PC Purmerend34.63423
13.MANTING, Henriëtte71Gzvw34.85415
14.KLEIJNE, Daisy89Oeza35.06408
15.BAAS, Relinda89Gzvw35.07407
16.REMERIE, Kirsten88De IJsselmeeuwen35.70386
17.KOOPMAN, Rianne91Daw36.59359
18.BLOM, Rianne90De IJsselmeeuwen37.56332
19.WOLSINK, Rianne91De IJsselmeeuwen38.71303
20.VAN KRANENBURG, Chantal86Zv Aquarius39.20292
21.LUBBERS, Roxane88Kon. AZ 187040.27269

BMOOSTERHOFF, Hinke98Luctor et Emergo35.32399


<< TOP >>
Programmanr. 29
31.5.09 - 15:45
Heren, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.KEMP, Carlo96WZ&PC Purmerend32.77343
2.BUITENDIJK, Tino96Lac32.84341
3.VAN MILT, Pim96de Devel33.57320
4.BERLEMON, Danny96Zwemvereniging Hoorn34.79287
5.GROEN, Marcel97Gzvw35.06280
6.VIGNAL, Julien96Des35.34274
7.MELIS, Karel96Des35.58268
8.LYNCH, Romano96Wvz36.05258
9.DOGGER, Sven96De Zwoer37.14236
10.HOOGLAND, Tim96Des37.93222
11.JAGROEP, Sanjay97Daw38.78207
12.JACOBS, Joeri96De Columbiaan39.23200
13.KALVERBOER, Jos96ZV Waterland (08-031)40.27185
14.VAN DE ZEE, Martijn97Zv Aquarius41.81165
15.HOETMER, Dani96Daw43.83144
16.DE JONG, Tim97Noordwijkerhout45.63127
17.FALK, Martijn96Daw47.02116
18.GROEN, Danny Fabian97WZ&PC Purmerend54.7474
AFGEMHECK, Sam97De Columbiaan

13 - 14 jaar

1.DRUYVEN, Jorrick94Daw28.25536
2.HESHOF, Dave95WZ&PC Purmerend29.78458
3.FOYTL, Jakub95Des29.81456
4.LIEVERST, Sjors95Daw31.53386
5.KROON, Bryan94Ed-Vo31.77377
6.ROELS, Rico94Daw32.27360
7.SCHOUTE, Klaas95Daw32.34357
8.HUYDTS, Tom94Torpedo33.34326
9.DE VRIES, Menno94Des34.42296
10.SMIT, Martijn94Gzvw34.54293
11.TOL, Remco95Ed-Vo34.57293
12.PEUSKEN, Jan94De IJsselmeeuwen34.94283
13.DOGGER, Symen94De Zwoer35.15278
14.SPALTMAN, Rowdy95Daw35.55269
15.GEENEN, Felix95Daw36.01259
16.TER STEEG, Sander95Noordwijkerhout37.78224
17.FALK, Jasper95Daw38.32215
AFGEMJANSEN, Dennis94Noordwijkerhout

15 - 16 jaar

1.JANSEN, Walter93Noordwijkerhout26.85624
2.ELIVELD, Dennis92Daw28.04548
3.SCHILDER, Joćo92ZV Waterland (08-031)28.25536
4.DEN OUDEN, Giovanni93de Devel28.67513
5.SCHOUTEN, Marcel93Rapido '8229.15488
6.WILKENS, Laurent93Torpedo29.35478
7.NAPOROWSKI, Remy93WZ&PC Purmerend29.59467
8.STOKX, Joey93Daw29.62465
9.DE KLERK, Jordy93WZ&PC Purmerend29.97449
10.RINZEMA, Sibrand93De Columbiaan30.48427
11.AMBROSINI, Marco93Lac30.92409
12.KLEIJNE, Barry93Oeza31.23397
13.JOL, Jeffrey92Des31.71379
14.VAN DER VOORT, Nicolaas92Torpedo31.84374
15.DE BOER, Mart93Daw32.61349
16.WOLSINK, Robbert93De IJsselmeeuwen33.23329
17.DURINCK, Jeroen93de Devel36.06258
18.TIJANI, Marwan93Des37.14236
19.VLAOVIC, Dalibor93Lac37.68226
AFGEMSPALTMAN, Jeffrey92Daw

17 jaar en ouder

1.LEBIS, Kevin81WZ&PC Purmerend26.82627
2.BARON, Arjan91Daw27.62574
3.KRAS, Richard91Zeeschuimers (08-043)27.63573
4.BEEMSTER, Jeroen87WZ&PC Purmerend27.73567
5.TIETZE, Bas87WZ&PC Purmerend27.85560
6.DEKKER, Matthijs90De Dolfijn28.05548
7.DE BOER, Thom91Daw28.34531
8.BEEMSTER, Bart87WZ&PC Purmerend28.42527
9.BLAUW, Niels90ZPC Stadskanaal28.60517
10.KNIJN, Bart91WZ&PC Purmerend28.61516
11.OELEN, Sverre90WZ&PC Purmerend29.25483
12.HEEMSTRA, Fred65Daw29.50471
13.STARING, Jelmer90De IJsselmeeuwen29.54469
14.TIETZE, Axel88WZ&PC Purmerend29.58467
15.VAN GELDEREN, Martijn89Daw29.71461
15.VAN DER GRACHT, Jory87Oeza29.71461
17.VAN BEEK, Klaas88Oeza30.27436
18.KERKHOF, Tino91Des30.29435
19.BUITING, Frank90De IJsselmeeuwen30.30435
20.VISSER, Rian90Daw30.36432
21.SPAANS, Lennard91Des31.15400
22.JONKER, Henk90De IJsselmeeuwen31.36392
23.HOOGLAND, Michel77De IJsselmeeuwen34.68290
24.VAN DER VEEN, Sybren87Des47.65112


<< TOP >>
Programmanr. 30
31.5.09 - 15:55
Dames, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
11 - 12 jaar

1.VAN AVEZAATH, Lisanne97Trivia (01-047)2:47.1136.471:18.592:02.952:47.11
2.WIERSMA, Manon96Zwemvereniging Hoorn2:49.9838.481:21.982:06.092:49.98
3.STAM, Jennifer96De Futen2:58.4640.011:24.902:11.982:58.46
4.ROOKER, Janine96WZ&PC Purmerend3:02.6041.171:28.292:16.133:02.60
5.VAN DER MEER, Sanne96De Columbiaan3:03.0440.861:27.212:15.513:03.04
6.WARMERDAM, Chantal96Noordwijkerhout3:09.0842.851:31.712:20.683:09.08
7.BROUWERS, Julia96WZ&PC Purmerend3:09.6942.581:31.682:21.813:09.69
8.DE BOER, Tess96Daw3:13.7944.841:35.072:25.583:13.79
9.ZWAAN, Kristine96Zwemvereniging Hoorn3:17.8144.011:34.632:26.393:17.81
10.DENEKAMP, Bianca97WZ&PC Purmerend3:18.4744.911:34.752:26.783:18.47
11.VAN DER VOORT, Gemma96Torpedo3:22.4646.211:37.742:30.083:22.46
12.VAN DAM, Cilia97de Devel3:23.3644.681:36.362:31.023:23.36
13.PAAP, Nacinda97Wvz3:23.4344.541:36.942:30.503:23.43
14.KOK, Susan97De IJsselmeeuwen3:23.6745.211:38.242:32.223:23.67
15.PEETERS, Elena96Daw3:25.6547.121:40.292:33.953:25.65
16.VERBEEK, José97WZ&PC Purmerend3:27.1547.441:40.802:34.043:27.15
17.VAN TIEL, Fréderique97Kzc3:34.6148.151:44.382:40.733:34.61
18.WEIJBURG, Amy97De Zwoer3:37.2847.621:44.032:42.153:37.28
19.VEENDORP, Esmee96Gzvw3:39.4851.281:48.912:44.823:39.48
20.MILICIC, Antonia97Des3:49.9452.011:52.022:51.813:49.94
21.BOSSCHERT, Fenke97Daw3:52.7152.681:52.022:52.403:52.71
22.HOOGETERP, Lotte97Daw3:59.5354.961:56.302:58.923:59.53
DISVALERIUS, Dianyra97Kon. AZ 187056.672:04.093:12.77
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMVISSCHER, Marit96Daw

13 - 14 jaar

1.SPIEKERMAN, Pascalle94WZ&PC Purmerend2:53.0438.011:22.042:08.182:53.04
2.VERBEEK, Yvonne94WZ&PC Purmerend2:54.1540.261:24.802:09.882:54.15
3.VAN HELDEN, Marisol95Noordwijkerhout2:58.8339.601:24.722:11.452:58.83
4.ALFONSI, Maxine95Daw2:59.1940.931:26.702:12.792:59.19
5.VAN ENGELDORP, Mariska95Zv Aquarius3:02.5739.601:27.012:15.333:02.57
6.TASKIN, Jaimy Lee94Noordwijkerhout3:02.7741.611:28.792:16.353:02.77
7.HEIN, Dorien95De Futen3:06.8741.431:28.542:17.363:06.87
8.VILLETTE, Aurélie95Des3:18.1344.691:35.842:27.803:18.13
DISVAN NIEKERK, Ilse94Daw3:06.3841.811:28.322:17.623:06.38
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

15 - 16 jaar

1.VAN DER LEEST, Sharon92WZ&PC Purmerend2:45.5937.801:19.552:02.332:45.59
2.ROOKER, Corine92WZ&PC Purmerend3:04.4942.041:29.272:17.143:04.49
3.NIESTEN, Iris92Oeza3:13.7944.001:33.712:23.693:13.79
4.KRIJNEN, Carmen93WZ&PC Purmerend3:15.5444.661:34.872:25.983:15.54
5.GRIM, Priscilla93WZ&PC Purmerend3:22.3743.981:35.612:29.333:22.37
6.DE GALAN, Cynthia92Kon. AZ 18703:39.6646.941:42.822:40.943:39.66
DISKEIZER, Myrthe93Des3:35.2348.751:44.072:39.483:35.23
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMLANGE, Suzanne92De Zwoer

17 jaar en ouder

1.VOS, Carine87De IJsselmeeuwen2:45.4737.881:19.692:03.082:45.47
2.BREED, Milja88Torpedo3:09.5743.621:32.682:22.693:09.57
3.BAAS, Relinda89Gzvw3:13.7444.451:33.982:24.533:13.74
4.BLOM, Rianne90De IJsselmeeuwen3:18.0244.661:34.522:26.173:18.02


<< TOP >>
Programmanr. 31
31.5.09 - 16:35
Heren, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
11 - 12 jaar

1.HAARSMA, Lars96Zwemvereniging Hoorn2:56.9739.501:25.172:10.812:56.97
2.DOGGER, Sven96De Zwoer3:13.4743.341:32.892:23.003:13.47
3.KERSSENS, Jordi96Zwemvereniging Hoorn3:14.3743.981:33.702:25.053:14.37
4.STEINROTH, Teun96Torpedo3:17.7845.431:36.712:27.643:17.78
5.VAN NIEUWKERK, Michel97De Futen3:22.6345.381:37.362:30.873:22.63
6.TONSBEEK, Michael97De Dolfijn3:22.6844.741:36.852:29.953:22.68
7.MELIS, Karel96Des3:27.2447.021:41.262:34.433:27.24
8.DE BRUIJN, Maurits97Daw3:31.6647.471:42.782:37.763:31.66
9.BOSKLOPPER, Bob96de Devel3:39.5048.511:45.512:43.273:39.50
10.GROEN, Marcel97Gzvw3:39.7147.301:44.862:44.323:39.71
11.FALK, Martijn96Daw3:48.9652.921:51.862:50.573:48.96
12.DEKKER, Jeffrey96Zv Aquarius3:53.8553.521:55.232:56.223:53.85
13.VAN DE ZEE, Martijn97Zv Aquarius3:53.9653.481:54.782:58.663:53.96
DISBUITENDIJK, Tino96Lac42.541:30.002:18.00
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

13 - 14 jaar

1.STRUIJF, Kingue94WZ&PC Purmerend2:38.1034.881:14.991:56.632:38.10
2.LIEVERST, Sjors95Daw2:48.6537.871:21.022:04.402:48.65
3.ASJES, Sander95Lac2:55.1937.571:21.912:09.092:55.19
4.KALVERBOER, Gerco94ZV Waterland (08-031)2:55.3439.601:24.362:10.152:55.34
5.SCHOUTE, Klaas95Daw3:00.9840.551:26.362:13.583:00.98
6.FALK, Jasper95Daw3:18.9944.701:35.612:27.333:18.99
7.HESHOF, Dave95WZ&PC Purmerend3:41.3448.081:45.482:43.463:41.34
DISEEKHOF, Nathan94De Futen3:19.6343.021:34.802:28.013:19.63
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

15 - 16 jaar

1.VAN DEN HEUVEL, Menno92Noordwijkerhout2:28.0833.411:11.291:49.902:28.08
2.APPEL, Jeffrey92WZ&PC Purmerend2:35.8034.871:14.251:55.122:35.80
3.WARMERDAM, Maikel93Noordwijkerhout2:40.1836.181:17.862:00.632:40.18
4.SUAKA, Timo92Des2:43.5936.111:17.902:00.962:43.59
5.SCHILDER, Joćo92ZV Waterland (08-031)2:44.3836.261:18.722:01.952:44.38
6.DE BOER, Mart93Daw2:44.7935.181:17.092:01.862:44.79
7.STOKX, Joey93Daw2:54.4239.951:25.712:10.802:54.42

17 jaar en ouder

1.OUDENDIJK, Paul81Oeza2:35.8335.231:15.281:56.992:35.83
2.VISSER, Rian90Daw2:35.9334.361:14.071:55.422:35.93
3.STARING, Jelmer90De IJsselmeeuwen2:41.8635.361:15.851:58.822:41.86
4.KERKHOF, Tino91Des2:53.0739.841:24.712:09.042:53.07
5.BEEMSTER, Jeroen87WZ&PC Purmerend2:53.8039.271:23.812:08.632:53.80
6.JONKER, Henk90De IJsselmeeuwen3:13.1341.431:30.142:21.053:13.13
7.VAN DER GRACHT, Adrie57Oeza4:02.7651.221:52.302:58.854:02.76
AFGEMMOLENKAMP, Patrick88Daw


<< TOP >>
Programmanr. 32
31.5.09 - 16:55
100m wisselslag7 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
7 - 8 jaar, Meisjes

1.VAN DER MEER, Marieke00De Columbiaan1:34.51258
2.REEHORST, Esra00de Devel1:40.51215
3.KEIZER, Josee00Gzvw1:40.74213
4.KNETEMANN, Naomi00de Devel1:41.71207
5.WILDEBOER, Marieke01Gzvw1:41.83207
6.VAN UFFELEN, Lanaya00Wvz1:45.04188
7.MIDDELKOOP, Layla00de Devel1:49.83165
8.BERES, Isis00Des1:50.54162
9.DÖDERLEIN DE WIN, Mara00WZ&PC Purmerend1:50.98160
10.VAN DER VELDEN, Saskia00Daw2:00.04126
AFGEMHART 'T, Sophie00De Columbiaan
AFGEMJANSSEN, Loulou01De Columbiaan

9 - 10 jaar, Meisjes

1.VERMEULEN, Tessa98De Dolfijn1:19.26438
2.JAGER, Rebecca98ZC De Toekomst1:22.01396
3.VAN MANEN, Elise98De Columbiaan1:24.79358
4.VAN UFFELEN, Brighid98Wvz1:26.47337
4.WARTES, Moesha99De Dolfijn1:26.47337
6.VEERMAN, Shanna98WZ&PC Purmerend1:27.04331
7.BRANTJES, Lisa98Kzc1:27.46326
8.BAARS, Melissa99Aquarijn (06-001)1:28.70313
9.NOOM, Anne98Daw1:30.07299
10.JONK, Silke98Daw1:31.26287
11.KORTHAGEN, Elvira98WZ&PC Purmerend1:32.81273
12.BELFOR, Ruby99De Columbiaan1:33.19270
13.NAGTEGAAL, Ivana98De IJsselmeeuwen1:36.29244
14.KRAUS, Mirthe98De IJsselmeeuwen1:36.71241
15.HEEMSKERK, Daphne99De Columbiaan1:38.32230
16.VAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel98Zv Aquarius1:39.30223
17.FEITH, Nikki98De IJsselmeeuwen1:44.85189
18.VERHAGEN, Carline98De Dolfijn1:45.79184
19.SCHOLTES, Veerle98Des1:46.45181
20.APPEL, Demy98ZV Waterland (08-031)1:52.95151
21.TOSSINGS, Pauline98Daw1:53.18150
22.DEKKER, Thalita98Zv Aquarius1:53.55149
23.MESTRUM, Paula99Kon. AZ 18701:55.47142
24.ALOFS, Lieke99Daw2:00.20126
25.SMITH, Robyn99Zeeschuimers (08-043)2:00.23126
DISPADT, Jasmijn99Daw1:42.51
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISVAN DER LANS, Alyssa99Wvz1:43.52
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISEND, Danoushka98WZ&PC Purmerend1:50.75
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

7 - 8 jaar, Jongens

1.PAAP, Doran00Wvz1:34.65179
2.VAN TIEL, Ian00WZ&PC Purmerend1:35.57174
3.BRANTJES, Phil00Kzc1:47.33123
4.LOOS, Stefan00Kzc1:52.15107
5.MARTENS, Niels01Kzc2:02.3283
* Backup tijd.

9 - 10 jaar, Jongens

1.STAM, Ruben98De Futen1:19.31304
2.VAN DER VELDEN, Lars98Daw1:20.42291
3.TUIJP, Tim98WZ&PC Purmerend1:26.68233
4.LANKHORST, Jelmer98Wvz1:26.91231
5.JONGELEEN, Calvin98De Columbiaan1:28.66217
6.FALCES, Elliot98Des1:28.86216
7.HARING, Sam99Zwemvereniging Hoorn1:29.44212
8.SLIJNGARD, Jason98De Dolfijn1:30.61204
9.BLANKEN, Jhamal98Daw1:31.46198
10.LYNCH, Antonio98Wvz1:33.89183
11.HANEVELD, Thomas98Daw1:34.75178
12.WILDEBOER, Dennis98Gzvw1:36.08171
13.LIEVERST, Raoul99Daw1:37.61163
14.VAN VLIET, Daniel99De Columbiaan1:38.26160
15.DORLAND, Sander99ZV Waterland (08-031)1:38.83157
16.KUIN, Tijmen98De Dolfijn1:39.53154
17.KOOPEN, Simon98WZ&PC Purmerend1:40.93147
18.DE WAARD, Sybe99de Devel1:44.18134
19.MORIANNER, Mike99Kzc1:45.24130
20.VAN ENGELDORP, Barry99Zv Aquarius1:47.67121
21.KOK, Jeroen99De IJsselmeeuwen1:49.11117
22.LICHTENBERG, Tom99De IJsselmeeuwen1:54.60101
23.MARTENS, Sven98Kzc1:56.8795
DISOTJES, Brian99Zv Aquarius1:40.22
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISVAN DIJK, Mitchell99Oeza1:51.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMVROLIJK, Mike98Des


<< TOP >>
Programmanr. 33
31.5.09 - 17:15
Dames, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.ZWARTHOED, Brenda96Daw1:01.12645
2.GEENEN, Roxann96Daw1:03.02588
3.ROOKER, Janine96WZ&PC Purmerend1:03.60572
4.WIERSMA, Manon96Zwemvereniging Hoorn1:04.13558
5.SMIT, Eva96Gzvw1:05.09534
6.HESSELING, Anouk96De Columbiaan1:05.82516
7.PADT, Sophie96Daw1:07.46479
8.KEIZER, Tessa96Gzvw1:07.77473
9.VAN UFFELEN, Aylin96Wvz1:07.84471
10.DEUL, Lara96Ed-Vo1:07.88471
11.DE BOER, Mirl97Daw1:07.93470
12.ZWAAN, Kristine96Zwemvereniging Hoorn1:08.03468
13.STAM, Jennifer96De Futen1:08.13465
14.VAN DER ZEE, Nienke96Zv Aquarius1:08.52458
15.KOX, Esther96Torpedo1:08.90450
16.DE BOER, Tess96Daw1:09.56437
17.KROON, Janine96Ed-Vo1:09.99429
18.VAN MAARLE, Eva97Lz 18861:10.19426
19.STOKX, Laura96Daw1:10.76415
20.PEETERS, Elena96Daw1:10.84414
21.NEUTEBOOM, Annika96Torpedo1:10.96412
22.RIECKER, Marloes96WZ&PC Purmerend1:12.39388
23.FRANKEN, Kim96Gzvw1:12.60385
24.VERBEEK, José97WZ&PC Purmerend1:12.93379
25.SMITH, Caitlin97Zeeschuimers (08-043)1:13.00378
26.BOELHOUWER, Sanne97de Devel1:13.11377
27.OOSTERHOFF, Maartje97Luctor et Emergo1:13.75367
28.DEKKER, Elise97De Dolfijn1:15.14347
29.KOK, Susan97De IJsselmeeuwen1:16.40330
30.VEENDORP, Esmee96Gzvw1:17.47317
31.DENEKAMP, Bianca97WZ&PC Purmerend1:17.95311
32.OTJES, Denise96Zv Aquarius1:17.99310
33.FOYTLOVA, Valentyna97Des1:18.65303
34.WEIJBURG, Amy97De Zwoer1:19.56292
35.VAN DER VOORT, Gemma96Torpedo1:21.16275
36.POTS, Suzanne96De IJsselmeeuwen1:21.25274
37.BOSSCHERT, Fenke97Daw1:22.44263
38.SAVUT, Diyar96Kon. AZ 18701:23.38254
39.HOOGETERP, Lotte97Daw1:24.42245
40.HENDERSON, Demi96Des1:24.53244
41.MILICIC, Antonia97Des1:24.83241
42.SCHEERDER, Sanne97De IJsselmeeuwen1:27.31221
43.VAN TIEL, Fréderique97Kzc1:27.36221
44.BEUTE, Demi97De IJsselmeeuwen1:30.30200
45.BENSCHOP, Anne96De IJsselmeeuwen1:35.93167
46.GOEDHART, Esmee96De IJsselmeeuwen1:36.19165
47.VROLIJK, Laura96Des1:42.23138
48.VALERIUS, Dianyra97Kon. AZ 18701:42.51137
49.DZOKOTOE, Franklina97Kon. AZ 18701:42.54137
AFGEMHEEMSKERK, Loes96Noordwijkerhout
AFGEMVISSCHER, Marit96Daw
AFGEMVEERMAN, Rosa96WZ&PC Purmerend
AFGEMFALCES, Manon96Des

13 - 14 jaar

1.VELDKAMP, Rixt94Gzvw1:00.59662
2.VERBEEK, Yvonne94WZ&PC Purmerend1:01.02648
3.BOL, Cleo Denise94WZ&PC Purmerend1:01.15644
4.WEIJBURG, Rianne94De Zwoer1:01.39636
5.KOSTER, Lisa94Daw1:01.54632
6.MLCOCH, Sharona94Daw1:01.63629
7.JACOBS, Tania94De Columbiaan1:02.14613
8.VERHAGE, Mandy95Daw1:03.39578
9.VAN ENGELDORP, Mariska95Zv Aquarius1:03.63571
10.MULDER, Liselotte95De Columbiaan1:04.03561
11.VAN DAALEN, Laura95De Columbiaan1:04.55547
12.BOERS, Natasja95De Columbiaan1:04.67544
13.PADT, Rosanne95Daw1:04.78541
14.GROEN, Karin95Gzvw1:05.33528
15.CROK, Linda94Oeza1:05.68520
16.DRUIJF, Simone95Zwemvereniging Hoorn1:06.05511
17.SIEMENSMA, Emma94Des1:06.44502
18.BONT, Esmee95Ed-Vo1:06.66497
19.VAN DER ZON, Tess95Noordwijkerhout1:06.98490
20.MALLON, Danique94Oeza1:07.12487
21.LAMPE, Aure94de Devel1:07.20485
22.KEMP, Marcha95WZ&PC Purmerend1:07.89470
23.ALFONSI, Maxine95Daw1:08.33461
24.KONING, Daisy95Zeeschuimers (08-043)1:08.78452
25.GARRITSEN, Aniek95De IJsselmeeuwen1:10.64418
26.HEIN, Dorien95De Futen1:12.57385
27.VAN NIEKERK, Ilse94Daw1:13.07377
28.VREDENBURG, Roos95Oeza1:13.63369
29.METSELAAR, Nadia94Lac1:14.18361
30.KLERK, Sharon94de Devel1:16.17333
31.GORANSSON, kim94Zeeschuimers (08-043)1:16.90324
32.VILLETTE, Aurélie95Des1:16.91324
33.SAVUT, Seren95Kon. AZ 18701:17.54316
34.MEEUWSE, Tosca94De IJsselmeeuwen1:23.17256
NG.ZAMEYER, Naomi95Zeeschuimers (08-043)
AFGEMELIVELD, Melissa95Daw
AFGEMTOUSSAINT, Kira94De Dolfijn
NGPOST, Leah94De IJsselmeeuwen

15 - 16 jaar

1.DE GROOT, Danielle93Daw1:00.60661
2.DE JONG, Jaimy93De Dolfijn1:03.65571
3.DE RUITER, Jessica93Zv Aquarius1:03.81567
4.VAN DER LEEST, Sharon92WZ&PC Purmerend1:05.58522
5.ROOKER, Corine92WZ&PC Purmerend1:05.83516
6.DOGGER, Sigrid92De Zwoer1:06.19508
7.DE GALAN, Cynthia92Kon. AZ 18701:07.84471
8.KRIJNEN, Carmen93WZ&PC Purmerend1:09.05447
9.BLOUW, Nadine93Gzvw1:10.66417
10.ROG, Bente92Des1:10.82414
11.BOELHOUWER, Marloes93de Devel1:12.93379
12.AARDENBURG, Judith93Kzc1:13.62369
13.VAN DER ZON, Britt93Noordwijkerhout1:14.28359
14.BROUWERS, Nina93WZ&PC Purmerend1:15.72339
AFGEMLANGE, Suzanne92De Zwoer

17 jaar en ouder

1.TEN BRINK, Daphne85WZ&PC Purmerend58.26744
2.VOS, Carine87De IJsselmeeuwen1:01.71626
3.HOEK, Daniëlle88Oeza1:05.68520
4.KLEIJNE, Daisy89Oeza1:05.86515
5.MOLENKAMP, Chantal90Daw1:06.08510
6.VD POLL, Marianne89Daw1:06.76495
7.PALMBOOM, Nicole91Oeza1:06.95491
8.DE GROOT, Nynke88Zwemvereniging Hoorn1:07.20485
9.CROK, Annemarie89Oeza1:07.30483
10.DE KLERK, Nickey86WZ&PC Purmerend1:08.67455
11.ZWAANSWIJK, Sandra85Zv Aquarius1:08.73453
12.REMERIE, Kirsten88De IJsselmeeuwen1:10.29424
13.WOLSINK, Rianne91De IJsselmeeuwen1:11.87397
14.MANTING, Henriëtte71Gzvw1:11.90396
15.KOOPMAN, Rianne91Daw1:12.64384
16.BLOM, Rianne90De IJsselmeeuwen1:15.35344
17.VAN KRANENBURG, Chantal86Zv Aquarius1:18.31307
AFGEMDE GALAN, Elly58Kon. AZ 1870

BMOOSTERHOFF, Hinke98Luctor et Emergo1:08.60456


<< TOP >>
Programmanr. 34
31.5.09 - 17:45
Heren, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.HAARSMA, Lars96Zwemvereniging Hoorn59.91476
2.KEMP, Carlo96WZ&PC Purmerend1:05.29368
3.LYNCH, Romano96Wvz1:05.83359
4.DOGGER, Sven96De Zwoer1:06.04356
5.BUITENDIJK, Tino96Lac1:07.01340
6.BLAUW, Marc96ZPC Stadskanaal1:07.34335
7.BERLEMON, Danny96Zwemvereniging Hoorn1:07.64331
8.TONSBEEK, Michael97De Dolfijn1:08.16323
9.VIGNAL, Julien96Des1:08.67316
10.VAN MILT, Pim96de Devel1:08.94313
11.DE KIEVIT, Krijn97Wvz1:09.23309
12.JACOBS, Joeri96De Columbiaan1:12.22272
13.KERSSENS, Jordi96Zwemvereniging Hoorn1:13.08262
14.JAGROEP, Sanjay97Daw1:13.25261
15.HOOGLAND, Tim96Des1:13.44259
16.MELIS, Karel96Des1:14.06252
17.ZAALBERG, Joost96Des1:14.37249
18.VAN NIEUWKERK, Michel97De Futen1:14.47248
19.KALVERBOER, Jos96ZV Waterland (08-031)1:15.19241
20.FALK, Martijn96Daw1:15.44239
21.DE BRUIJN, Maurits97Daw1:16.94225
22.HOETMER, Dani96Daw1:18.02216
23.VAN NEE, Albert96De Dolfijn1:18.88209
24.DE JONG, Tim97Noordwijkerhout1:21.98186
25.BOSKLOPPER, Bob96de Devel1:22.08185
26.GROEN, Danny Fabian97WZ&PC Purmerend1:23.79174
27.VAN DE ZEE, Martijn97Zv Aquarius1:29.87141
28.DEKKER, Jeffrey96Zv Aquarius1:38.75106
AFGEMHECK, Sam97De Columbiaan

13 - 14 jaar

1.DRUYVEN, Jorrick94Daw56.16578
2.FOYTL, Jakub95Des56.49568
3.HESHOF, Dave95WZ&PC Purmerend57.88528
4.KROON, Bryan94Ed-Vo59.21493
5.VAN DEN HEUVEL, Oscar95Noordwijkerhout59.68482
6.DE VRIES, Menno94Des1:00.33467
7.ROELS, Rico94Daw1:00.82455
8.LIEVERST, Sjors95Daw1:01.78434
9.TOL, Remco95Ed-Vo1:02.39422
10.GEENEN, Felix95Daw1:02.44421
11.DOGGER, Symen94De Zwoer1:03.15407
12.ASJES, Sander95Lac1:03.32403
13.HUYDTS, Tom94Torpedo1:03.86393
14.SCHOUTE, Klaas95Daw1:04.21387
15.PEUSKEN, Jan94De IJsselmeeuwen1:04.64379
16.FALK, Jasper95Daw1:05.71361
17.SPALTMAN, Rowdy95Daw1:07.26337
18.SMIT, Martijn94Gzvw1:07.42334
19.TER STEEG, Sander95Noordwijkerhout1:12.51269
20.NABERHUIS, Bram95De IJsselmeeuwen1:18.05215
DISKALVERBOER, Gerco94ZV Waterland (08-031)
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISEEKHOF, Nathan94De Futen
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMJANSEN, Dennis94Noordwijkerhout

15 - 16 jaar

1.DEKKER, Ruben93De Dolfijn54.23642
2.ELIVELD, Dennis92Daw55.20609
3.SCHOUTEN, Marcel93Rapido '8255.42602
4.JANSEN, Walter93Noordwijkerhout55.58597
5.DEN OUDEN, Giovanni93de Devel55.82589
6.APPEL, Jeffrey92WZ&PC Purmerend56.42570
7.SCHILDER, Joćo92ZV Waterland (08-031)57.78531
8.SUAKA, Timo92Des59.01499
9.STOKX, Joey93Daw59.14495
10.WILKENS, Laurent93Torpedo59.30491
11.AMBROSINI, Marco93Lac59.98475
12.KLEIJNE, Barry93Oeza1:00.34466
13.DE BOER, Mart93Daw1:01.45441
14.DÖDERLEIN DE WIN, Robin93WZ&PC Purmerend1:01.72436
15.RINZEMA, Sibrand93De Columbiaan1:02.56418
16.VAN DER VOORT, Nicolaas92Torpedo1:02.70416
17.JOL, Jeffrey92Des1:03.02409
18.DURINCK, Jeroen93de Devel1:04.94374
19.WOLSINK, Robbert93De IJsselmeeuwen1:08.26322
20.VLAOVIC, Dalibor93Lac1:08.32321
21.TIJANI, Marwan93Des1:10.14297
AFGEMTIJMS, Stefan93Oeza
AFGEMSPALTMAN, Jeffrey92Daw

17 jaar en ouder

1.BEEMSTER, Michiel80O Z & P C53.47670
2.KNIJN, Bart91WZ&PC Purmerend54.05649
3.KRAS, Richard91Zeeschuimers (08-043)54.41636
4.LEBIS, Kevin81WZ&PC Purmerend54.89619
5.ENGELENBURG, Raoul89De Dolfijn55.29606
6.TIETZE, Bas87WZ&PC Purmerend55.32605
7.BEEMSTER, Jeroen87WZ&PC Purmerend55.33605
8.HARTOG, Hans Peter91Daw55.56597
9.VAN BEEK, Klaas88Oeza55.60596
10.OELEN, Sverre90WZ&PC Purmerend55.78590
11.BEEMSTER, Bart87WZ&PC Purmerend56.00583
12.DEKKER, Matthijs90De Dolfijn56.16578
13.VISSER, Rian90Daw57.01553
14.DE BOER, Thom91Daw57.27545
15.TIETZE, Axel88WZ&PC Purmerend58.69507
16.BARON, Arjan91Daw59.34490
17.SPAANS, Lennard91Des1:00.60460
18.VAN DER GRACHT, Jory87Oeza1:00.66459
19.VAN GELDEREN, Martijn89Daw1:00.73457
20.HEEMSTRA, Fred65Daw1:01.24446
21.KERKHOF, Tino91Des1:01.95431
22.DE HAAN, Stefan89Zeeschuimers (08-043)1:03.00410
23.TIJMS, Eric64Oeza1:14.88244
24.JONKER, Henk90De IJsselmeeuwen1:23.35177
25.VAN DER VEEN, Sybren87Des1:26.22160
AFGEMMOLENKAMP, Patrick88Daw


<< TOP >>
Programmanr. 35
31.5.09 - 18:05
Gemengd, 8 x 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:49.98
TEN BRINK, Daphne
BEEMSTER, Jeroen
SPIEKERMAN, Pascalle
TIETZE, Bas
85
87
94
87
32.28
29.93
36.91
32.36
1:08.87
1:03.32
1:20.35
1:09.65
BOL, Cleo Denise
LEBIS, Kevin
VERBEEK, Yvonne
APPEL, Jeffrey
94
81
94
92
31.97
27.00
29.03
26.01
1:11.23
59.46
1:00.91
56.19
2.WZ&PC Purmerend 2WZ&PC Purmerend9:11.26
ROOKER, Corine
DE KLERK, Jordy
VAN DER LEEST, Sharon
STRUIJF, Kingue
92
93
92
94
35.33
41.14
38.25
31.83
1:03.91
1:13.02
1:21.37
1:09.88
KRIJNEN, Carmen
BEEMSTER, Bart
ROOKER, Janine
KNIJN, Bart
93
87
96
91
34.94
28.29
31.61
26.60
1:18.91
1:02.63
1:04.84
56.70
3.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout9:24.57
WARMERDAM, Maikel
TASKIN, Jaimy Lee
VAN DEN HEUVEL, Menno
VAN HELDEN, Marisol
93
94
92
95
33.94
33.66
32.68
39.51
1:09.84
1:10.18
1:10.10
1:24.30
JANSEN, Walter
VAN DER ZON, Tess
VAN DEN HEUVEL, Oscar
WARMERDAM, Chantal
93
95
95
96
30.31
35.13
29.37
31.28
1:05.63
1:16.24
1:01.91
1:06.37
4.WZ&PC Purmerend 3WZ&PC Purmerend9:26.41
BROUWERS, Julia
HESHOF, Dave
VAN VELZEN, Nathalie
TIETZE, Axel
96
95
85
88
34.73
31.98
37.16
36.20
1:11.71
1:05.76
1:21.16
1:18.88
DE KLERK, Nickey
NAPOROWSKI, Remy
VERBEEK, José
OELEN, Sverre
86
93
97
90
36.55
28.45
33.87
25.90
1:18.72
1:03.69
1:11.15
55.34
5.Oeza 1Oeza9:29.68
KLEIJNE, Daisy
KLEIJNE, Barry
PALMBOOM, Nicole
OUDENDIJK, Paul
89
93
91
81
35.43
32.13
40.91
0.13
1:15.93
1:07.95
2:00.50
38.24
VAN DER GRACHT, Anouk
VAN DER GRACHT, Jory
HOEK, Daniëlle
VAN BEEK, Klaas
89
87
88
88
34.71
29.48
30.47
27.69
1:17.03
1:05.88
1:05.60
58.55
6.Daw 1Daw9:52.73
ELZINGA, Wieteke
DE BOER, Thom
MOLENKAMP, Chantal
VISSER, Rian
86
91
90
90
35.68
33.74
41.42
33.52
1:13.53
1:08.32
1:29.03
1:11.58
SCHOT, Rosa
DE BOER, Mart
SCHAAP, Ilana
VAN GELDEREN, Martijn
92
93
91
89
35.53
32.84
29.95
30.21
1:22.15
1:13.85
1:04.04
1:10.23
7.Des 1Des10:19.54
DE VRIES, Menno
SIEMENSMA, Emma
SUAKA, Timo
VILLETTE, Aurélie
94
94
92
95
35.86
38.38
34.56
43.79
1:15.09
1:19.82
1:15.38
1:33.34
KERKHOF, Tino
ROG, Bente
FOYTL, Jakub
KEIZER, Myrthe
91
92
95
93
33.78
38.21
27.10
38.78
1:12.07
1:23.87
58.51
1:21.46
8.De IJsselmeeuwen 1De IJsselmeeuwen10:30.52
REMERIE, Kirsten
POTS, Hans
VOS, Carine
STARING, Jelmer
88

87
90
39.22
47.00
35.15
33.96
1:22.72
1:40.03
1:16.40
1:14.82
BLOM, Rianne
BUITING, Frank
WOLSINK, Rianne
JONKER, Henk
90
90
91
90
38.70
31.18
33.70
31.80
1:28.94
1:10.73
1:10.42
1:06.46
9.De IJsselmeeuwen 2De IJsselmeeuwen11:49.00
GARRITSEN, Aniek
HOOGLAND, Michel
POST, Leah
PEUSKEN, Jan
95
77
94
94
40.71
51.32
50.56
40.26
1:17.04
1:39.84
1:48.50
1:25.24
MEEUWSE, Tosca
WOLSINK, Robbert
POTS, Suzanne
NABERHUIS, Bram
94
93
96
95
44.48
36.95
38.04
37.02
1:39.76
1:22.17
1:19.53
1:16.92
DISDaw 2Daw10:36.16
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
PADT, Sophie
STOKX, Joey
VAN NIEKERK, Ilse
HOETMER, Dani
96
93
94
96
38.27
40.88
40.98
48.92
1:16.25
1:17.33
1:30.11
1:44.35
STOKX, Laura
BARON, Arjan
MLCOCH, Sharona
JAGROEP, Sanjay
96
91
94
97
37.24
30.31
29.94
32.39
1:25.94
1:06.55
1:04.88
1:10.75