Rabobank Pinkstertoernooi 2009
Purmerend (NED),    30.5. - 1.6.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Alle, 50m rugslag, 7 - 10 jaar    Nr. 6. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 50m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Alle, 100m vrije slag, 7 - 10 jaar
Nr. 11. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 100m wisselslag              11 jaar en ouder
30.5.09 - 15:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PC Purmerend        4:37.53   629       
        TEN BRINK, Daphne, 85                  SPIEKERMAN, Pascalle, 94
        VAN DER LEEST, Sharon, 92              BOL, Cleo Denise, 94
            32.61  1:08.20  1:46.09  2:28.27  2:58.50  3:35.12  4:04.31  4:37.53

    2.  WZ&PC Purmerend 2                  WZ&PC Purmerend        4:48.83   558       
        ROOKER, Corine, 92                     ROOKER, Janine, 96
        VAN VELZEN, Nathalie, 85               VERBEEK, Yvonne, 94
            34.30  1:10.00  1:47.88  2:31.76  3:05.06  3:44.25  4:15.22  4:48.83

    3.  Daw 3                              Daw                    5:03.26   482       
        MOLENKAMP, Chantal, 90                 MLCOCH, Sharona, 94
        VAN NIEKERK, Ilse, 94                  SCHOT, Rosa, 92
            37.88  1:19.40  2:00.96  2:49.01  3:19.15  3:58.47  4:28.91  5:03.26

    4.  Daw 1                              Daw                    5:07.67   462       
        PADT, Rosanne, 95                      PADT, Sophie, 96
        ALFONSI, Maxine, 95                    GEENEN, Roxann, 96
            34.30  1:12.16  1:53.91  2:41.38  3:17.78  4:03.87  4:34.16  5:07.67

    5.  De IJsselmeeuwen 1                 De IJsselmeeuwen       5:10.98   447       
        REMERIE, Kirsten, 88                   BLOM, Rianne, 90
        VOS, Carine, 87                        WOLSINK, Rianne, 91
            38.37  1:20.79  1:57.32  2:39.28  3:15.98  4:00.47  4:33.61  5:10.98

    6.  Gzvw 1                             Gzvw                   5:11.69   444       
        FRANKEN, Kim, 96                       SMIT, Eva, 96
        VELDKAMP, Rixt, 94                     VEENDORP, Esmee, 96
            37.20  1:19.07  1:57.13  2:42.19  3:14.56  3:56.02  4:32.42  5:11.69

    7.  Oeza 1                             Oeza                   5:17.25   421       
        CROK, Linda, 94                        MALLON, Danique, 94
        NIESTEN, Iris, 92                      VREDENBURG, Roos, 95
            37.11  1:16.47  1:58.46  2:46.53  3:21.45  4:05.41  4:38.80  5:17.25

    8.  Des 1                              Des                    5:41.02   339       
        ROG, Bente, 92                         SIEMENSMA, Emma, 94
        VILLETTE, Aurélie, 95                  KEIZER, Myrthe, 93
            40.34  1:25.26  2:07.29  2:55.68  3:30.43  4:58.26  5:41.02

    9.  Daw 2                              Daw                    5:45.76   325       
        BOSSCHERT, Fenke, 97                   ZWARTHOED, Brenda, 96
        DE LANGE, Tami, 97                     PEETERS, Elena, 96
            44.12  2:23.49  3:19.68  3:53.12  4:34.76  5:08.98  5:45.76

   10.  De IJsselmeeuwen 2                 De IJsselmeeuwen       6:03.50   280       
        GARRITSEN, Aniek, 95                   MEEUWSE, Tosca, 94
        POST, Leah, 94                         POTS, Suzanne, 96
            40.96  1:24.32  2:12.74  3:10.59  3:52.57  4:43.13  5:21.51  6:03.50

   DIS  Des 2                              Des                    6:36.01             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        MILICIC, Antonia, 97                   VROLIJK, Laura, 96
        HENDERSON, Demi, 96                    FOYTLOVA, Valentyna, 97
          1:35.73  2:22.65  3:18.82  4:08.61  5:17.47  5:54.49  6:36.01




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Heren, 4 x 100m wisselslag              11 jaar en ouder
30.5.09 - 15:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                  WZ&PC Purmerend        4:00.66   656       
        BEEMSTER, Jeroen, 87                   LEBIS, Kevin, 81
        TIETZE, Bas, 87                        APPEL, Jeffrey, 92
            29.27  1:00.66  1:31.56  2:07.86  2:33.95  3:05.64  3:31.10  4:00.66

    2.  WZ&PC Purmerend 2                  WZ&PC Purmerend        4:19.14   525       
        HESHOF, Dave, 95                       NAPOROWSKI, Remy, 93
        STRUIJF, Kingue, 94                    KNIJN, Bart, 91
            32.96  1:07.96  1:40.95  2:19.59  2:48.11  3:22.71  3:48.82  4:19.14

    3.  Des 2                              Des                    4:32.90   450       
        DE VRIES, Menno, 94                    KERKHOF, Tino, 91
        SUAKA, Timo, 92                        FOYTL, Jakub, 95
            35.29  1:13.50  1:46.59  2:25.45  2:57.66  3:35.23  4:02.43  4:32.90

    4.  Oeza 1                             Oeza                   4:44.29   398       
        OUDENDIJK, Paul, 81                    VAN DER GRACHT, Jory, 87
        TIJMS, Eric, 64                        KLEIJNE, Barry, 93
            30.51  1:07.49  1:48.51  2:37.30  3:06.77  3:43.74  4:12.02  4:44.29

    5.  De IJsselmeeuwen 1                 De IJsselmeeuwen       4:47.78   383       
        STARING, Jelmer, 90                    BUITING, Frank, 90
        WOLSINK, Robbert, 93                   JONKER, Henk, 90
            35.15  1:10.40  1:47.84  2:32.04  3:03.33  3:42.21  4:12.82  4:47.78

    6.  Daw 2                              Daw                    4:57.13   348       
        ROELS, Rico, 94                        STOKX, Joey, 93
        SCHOUTE, Klaas, 95                     SPALTMAN, Rowdy, 95
            34.71  1:12.21  1:50.70  2:34.48  3:07.24  3:44.67  4:18.36  4:57.13

    7.  Daw 1                              Daw                    5:04.71   323       
        SCHRAM, Vincent, 94                    FALK, Jasper, 95
        LIEVERST, Sjors, 95                    FALK, Martijn, 96
            32.28  1:06.31  1:42.30  2:24.64  3:03.13  3:51.08  4:25.61  5:04.71

    8.  Des 1                              Des                    5:21.09   276       
        ZAALBERG, Joost, 96                    MELIS, Karel, 96
        HOOGLAND, Tim, 96                      VIGNAL, Julien, 96
            40.94  1:23.85  2:05.36  2:52.04  3:27.28  4:12.62  4:44.98  5:21.09




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag                    11 - 12 jaar
30.5.09 - 15:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROOKER, Janine                96   WZ&PC Purmerend        2:32.86   598       
            34.91  1:13.94  1:59.00  2:32.86
    2.  WIERSMA, Manon                96   Zwemvereniging Hoorn   2:38.30   539       
            34.66  1:16.11  2:02.20  2:38.30
    3.  ZWARTHOED, Brenda             96   Daw                    2:40.61   516       
            33.76  1:14.83  2:06.46  2:40.61
    4.  WARMERDAM, Chantal            96   Noordwijkerhout        2:42.46   498       
            35.65  1:16.82  2:04.76  2:42.46
    5.  GEENEN, Roxann                96   Daw                    2:42.97   494       
            35.28  1:16.51  2:06.40  2:42.97
    6.  HESSELING, Anouk              96   De Columbiaan          2:45.27   473       
            36.72  1:17.44  2:08.03  2:45.27
    7.  VAN UFFELEN, Aylin            96   Wvz                    2:46.49   463       
            37.16  1:20.45  2:09.22  2:46.49
    8.  STOKX, Laura                  96   Daw                    2:46.73   461       
            36.11  1:17.39  2:07.73  2:46.73
    9.  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius            2:49.99   435       
            35.72  1:18.46  2:11.10  2:49.99
   10.  KEIZER, Tessa                 96   Gzvw                   2:51.45   424       
            37.10  1:21.63  2:13.11  2:51.45
   11.  ZWAAN, Kristine               96   Zwemvereniging Hoorn   2:54.26   404       
            39.02  1:24.56  2:14.73  2:54.26
   12.  VISSCHER, Marit               96   Daw                    2:55.75   394       
            38.66  1:23.45  2:15.24  2:55.75
   13.  NEUTEBOOM, Annika             96   Torpedo                2:59.91   367       
            39.83  1:25.71  2:19.01  2:59.91
   14.  VERBEEK, José                 97   WZ&PC Purmerend        3:01.30   359       
            43.85  1:29.12  2:21.02  3:01.30
   15.  SMITH, Caitlin                97   Zeeschuimers (08-043   3:06.45   330       
            40.26  1:29.35  2:25.31  3:06.45
   16.  VAN DAM, Cilia                97   de Devel               3:08.86   317       
            46.66  1:36.00  2:27.43  3:08.86
   17.  DEKKER, Elise                 97   De Dolfijn             3:08.97   317       
            42.77  1:30.47  2:27.76  3:08.97
   18.  DENEKAMP, Bianca              97   WZ&PC Purmerend        3:10.30   310       
            43.64  1:32.14  2:25.53  3:10.30
   19.  WEIJBURG, Amy                 97   De Zwoer               3:12.93   298       
            47.86  1:34.53  2:28.95  3:12.93
   20.  POTS, Suzanne                 96   De IJsselmeeuwen       3:16.90   280       
            44.93  1:36.53  2:35.15  3:16.90
   21.  VAN DIJK, Anne                96   Noordwijkerhout        3:24.69   249       
            47.31  1:37.46  2:37.45  3:24.69
   22.  HOOGETERP, Lotte              97   Daw                    3:26.29   243       
            50.02  1:40.40  2:39.88  3:26.29
   23.  DE LANGE, Tami                97   Daw                    3:26.85   241       
            50.92  1:40.56  2:40.17  3:26.85
   24.  HENDERSON, Demi               96   Des                    3:34.99   215       
            51.12  1:47.84  2:48.51  3:34.99
   DIS  BOSSCHERT, Fenke              97   Daw                    3:39.35             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.52  1:48.22  2:48.41  3:39.35
   DIS  VROLIJK, Laura                96   Des                    4:06.11             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.35  1:56.51  3:09.37  4:06.11
 AFGEM  HEEMSKERK, Loes               96   Noordwijkerhout                            
 AFGEM  TEUFER, Irene                 96   Daw                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag                    13 - 14 jaar
30.5.09 - 15:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SPIEKERMAN, Pascalle          94   WZ&PC Purmerend        2:27.54   665       
            30.25  1:08.32  1:52.22  2:27.54
    2.  MLCOCH, Sharona               94   Daw                    2:34.48   580       
            31.91  1:10.23  1:59.78  2:34.48
    3.  VAN ENGELDORP, Mariska        95   Zv Aquarius            2:36.31   559       
            32.73  1:12.80  1:59.28  2:36.31
    4.  VERBEEK, Yvonne               94   WZ&PC Purmerend        2:38.23   539       
            34.78  1:15.78  2:01.79  2:38.23
    5.  VERHAGE, Mandy                95   Daw                    2:38.93   532       
            33.44  1:13.12  2:03.13  2:38.93
    6.  MULDER, Liselotte             95   De Columbiaan          2:42.43   499       
            34.47  1:15.77  2:04.86  2:42.43
    7.  VAN DAALEN, Laura             95   De Columbiaan          2:42.70   496       
            32.92  1:13.11  2:03.25  2:42.70
    8.  GROEN, Karin                  95   Gzvw                   2:43.52   489       
            32.41  1:16.52  2:03.79  2:43.52
    9.  VAN HELDEN, Marisol           95   Noordwijkerhout        2:44.21   483       
            34.53  1:15.73  2:04.38  2:44.21
   10.  KEMP, Marcha                  95   WZ&PC Purmerend        2:47.81   452       
            37.16  1:20.72  2:09.36  2:47.81
   11.  VAN NIEKERK, Ilse             94   Daw                    2:51.51   424       
            40.49  1:22.98  2:12.21  2:51.51
   12.  SIEMENSMA, Emma               94   Des                    2:51.52   423       
            34.90  1:18.33  2:12.41  2:51.52
   13.  DRUIJF, Simone                95   Zwemvereniging Hoorn   2:56.53   388       
            38.03  1:23.16  2:17.94  2:56.53
   14.  GARRITSEN, Aniek              95   De IJsselmeeuwen       2:57.50   382       
            40.91  1:27.01  2:19.49  2:57.50
   15.  VILLETTE, Aurélie             95   Des                    3:04.89   338       
            40.33  1:28.30  2:20.24  3:04.89
   16.  MEEUWSE, Tosca                94   De IJsselmeeuwen       3:11.41   305       
            42.99  1:30.34  2:27.68  3:11.41
   17.  POST, Leah                    94   De IJsselmeeuwen       3:18.25   274       
            42.64  1:31.74  2:33.42  3:18.25
 AFGEM  VAN SCHAGEN, Manon            94   Zv Aquarius                                
 AFGEM  OUDHUIS, Judith               95   ZV Waterland (08-031                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag                    15 - 16 jaar
30.5.09 - 15:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DE JONG, Jaimy                93   De Dolfijn             2:35.78   565       
            31.82  1:13.25  1:59.44  2:35.78
    2.  DE GROOT, Danielle            93   Daw                    2:38.02   542       
            33.53  1:15.99  2:02.33  2:38.02
    3.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend        2:39.46   527       
            33.47  1:12.57  2:01.87  2:39.46
    4.  DOGGER, Sigrid                92   De Zwoer               2:44.75   478       
            37.21  1:17.65  2:08.43  2:44.75
    5.  DE RUITER, Jessica            93   Zv Aquarius            2:45.96   467       
            34.32  1:17.97  2:08.64  2:45.96
    6.  DE GALAN, Cynthia             92   Kon. AZ 1870           2:56.95   386       
            36.40  1:20.80  2:15.41  2:56.95


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag                17 jaar en ouder
30.5.09 - 15:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BAKKER, Britt                 91   De Dolfijn             2:28.64   651       
            32.61  1:11.86  1:53.99  2:28.64
    2.  VOOREN, Maaike                91   Daw                    2:30.26   630       
            32.13  1:12.03  1:56.13  2:30.26
    3.  TEN BRINK, Daphne             85   WZ&PC Purmerend        2:36.71   555       
            32.53  1:11.39  2:01.53  2:36.71
    4.  BREED, Milja                  88   Torpedo                2:48.46   447       
            37.60  1:19.63  2:09.08  2:48.46
    5.  BAAS, Relinda                 89   Gzvw                   2:49.39   440       
            36.52  1:19.19  2:10.13  2:49.39
    6.  VAN DER GRACHT, Anouk         89   Oeza                   2:52.88   414       
            35.76  1:20.16  2:12.28  2:52.88
    7.  REMERIE, Kirsten              88   De IJsselmeeuwen       2:54.80   400       
            37.87  1:22.55  2:14.68  2:54.80
    8.  BLOM, Rianne                  90   De IJsselmeeuwen       2:55.49   395       
            39.00  1:25.01  2:15.15  2:55.49
    9.  WOLSINK, Rianne               91   De IJsselmeeuwen       3:06.45   330       
            40.47  1:30.99  2:25.19  3:06.45
   DIS  CROK, Annemarie               89   Oeza                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag                    11 - 12 jaar
30.5.09 - 15:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  L' AMI, Greg                  96   De Columbiaan          2:39.78   375       
            35.23  1:17.23  2:05.35  2:39.78
    2.  DOGGER, Sven                  96   De Zwoer               2:46.22   333       
            36.72  1:20.05  2:08.51  2:46.22
    3.  KEMP, Carlo                   96   WZ&PC Purmerend        2:48.91   317       
            35.99  1:19.76  2:10.61  2:48.91
    4.  VAN DER LEM, Kaspur           96   Kon. AZ 1870           2:50.85   307       
            37.75  1:20.44  2:14.79  2:50.85
    5.  TONSBEEK, Michael             97   De Dolfijn             2:52.42   298       
            38.34  1:20.08  2:13.15  2:52.42
    6.  JAGROEP, Sanjay               97   Daw                    3:00.40   260       
            37.19  1:21.71  2:16.05  3:00.40
    7.  STEINROTH, Teun               96   Torpedo                3:01.08   258       
            43.97  1:31.91  2:22.03  3:01.08
    8.  HOOGLAND, Tim                 96   Des                    3:01.85   254       
            39.17  1:29.08  2:19.08  3:01.85
    9.  DE BRUIJN, Maurits            97   Daw                    3:01.95   254       
            44.19  1:30.74  2:22.88  3:01.95
   10.  VIGNAL, Julien                96   Des                    3:07.09   234       
            35.84  1:23.99  2:22.88  3:07.09
   11.  DE JONG, Tim                  97   Noordwijkerhout        3:21.02   188       
            47.45  1:38.79  2:35.32  3:21.02
   12.  FALK, Martijn                 96   Daw                    3:23.39   182       
            49.79  1:42.88  2:40.96  3:23.39
   DIS  HOETMER, Dani                 96   Daw                                        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag                    13 - 14 jaar
30.5.09 - 15:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DEN HEUVEL, Oscar         95   Noordwijkerhout        2:29.41   458       
            32.67  1:10.83  1:55.30  2:29.41
    2.  LIEVERST, Sjors               95   Daw                    2:30.17   452       
            32.14  1:11.22  1:56.41  2:30.17
    3.  ROELS, Rico                   94   Daw                    2:33.74   421       
            32.35  1:10.67  1:58.66  2:33.74
    4.  KALVERBOER, Gerco             94   ZV Waterland (08-031   2:34.70   413       
            33.39  1:13.38  1:58.99  2:34.70
    5.  GEENEN, Felix                 95   Daw                    2:40.38   371       
            38.31  1:19.76  2:05.85  2:40.38
    6.  JANSEN, Dennis                94   Noordwijkerhout        2:45.69   336       
            35.35  1:17.84  2:05.69  2:45.69
    7.  FALK, Jasper                  95   Daw                    2:54.83   286       
            41.60  1:26.63  2:18.75  2:54.83
    8.  TER STEEG, Sander             95   Noordwijkerhout        2:56.68   277       
            40.43  1:24.86  2:16.79  2:56.68


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag                    15 - 16 jaar
30.5.09 - 15:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BAKKER, Jens                  93   De Dolfijn             2:07.64   735       
            27.24    59.46  1:36.93  2:07.64
    2.  ELIVELD, Dennis               92   Daw                    2:11.92   666       
            28.50  1:02.07  1:41.20  2:11.92
    3.  SCHOUTEN, Marcel              93   Rapido '82             2:14.83   624       
            29.60  1:03.58  1:43.55  2:14.83
    4.  VAN DEN HEUVEL, Menno         92   Noordwijkerhout        2:15.54   614       
            29.48  1:05.51  1:43.57  2:15.54
    5.  APPEL, Jeffrey                92   WZ&PC Purmerend        2:18.59   574       
            30.12  1:05.97  1:45.51  2:18.59
    6.  JANSEN, Walter                93   Noordwijkerhout        2:22.28   531       
            29.55  1:07.84  1:49.60  2:22.28
    7.  WARMERDAM, Maikel             93   Noordwijkerhout        2:22.80   525       
            30.32  1:07.53  1:50.42  2:22.80
    8.  NAPOROWSKI, Remy              93   WZ&PC Purmerend        2:23.27   520       
            30.10  1:07.25  1:51.43  2:23.27
    9.  DEN OUDEN, Giovanni           93   de Devel               2:25.61   495       
            29.54  1:07.72  1:52.22  2:25.61
   10.  STOKX, Joey                   93   Daw                    2:30.88   445       
            31.33  1:08.97  1:55.17  2:30.88
   11.  SUAKA, Timo                   92   Des                    2:31.21   442       
            30.90  1:11.11  1:54.24  2:31.21
   12.  DÖDERLEIN DE WIN, Robin       93   WZ&PC Purmerend        2:33.30   424       
            31.30  1:09.45  1:56.96  2:33.30
   13.  KLEIJNE, Barry                93   Oeza                   2:35.19   409       
            32.42  1:10.07  1:59.70  2:35.19
   14.  DE RUITER, Dennis             92   Zv Aquarius            2:39.97   374       
            32.26  1:12.97  2:02.28  2:39.97
 AFGEM  VAN DEN HOEK, Mick            93   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag                17 jaar en ouder
30.5.09 - 15:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEEMSTER, Jeroen              87   WZ&PC Purmerend        2:16.54   601       
            28.70  1:02.40  1:45.31  2:16.54
    2.  DE ROOIJ, Demi                91   Daw                    2:18.95   570       
            29.76  1:05.73  1:46.89  2:18.95
    3.  KNIJN, Bart                   91   WZ&PC Purmerend        2:19.25   566       
            29.84  1:06.44  1:47.06  2:19.25
    4.  HARTOG, Hans Peter            91   Daw                    2:19.97   558       
            29.62  1:05.36  1:48.44  2:19.97
    5.  MOLENKAMP, Patrick            88   Daw                    2:22.23   531       
            30.36  1:07.65  1:49.73  2:22.23
    6.  BEEMSTER, Bart                87   WZ&PC Purmerend        2:22.68   526       
            29.55  1:04.60  1:48.76  2:22.68
    7.  VISSER, Rian                  90   Daw                    2:24.10   511       
            31.65  1:09.67  1:50.04  2:24.10
    8.  BUITING, Frank                90   De IJsselmeeuwen       2:31.87   437       
            32.15  1:10.93  1:56.66  2:31.87
    9.  KERKHOF, Tino                 91   Des                    2:34.60   414       
            32.18  1:12.47  1:59.18  2:34.60
   10.  SPAANS, Lennard               91   Des                    2:38.34   385       
            32.67  1:13.69  2:02.72  2:38.34
   11.  JONKER, Henk                  90   De IJsselmeeuwen       2:48.50   320       
            35.94  1:18.45  2:06.90  2:48.50
   12.  VAN DER LEM, Marcel           65   Kon. AZ 1870           2:50.71   307       
            34.50  1:16.87  2:07.52  2:50.71



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Meisjes, 50m rugslag                       7 - 8 jaar
30.5.09 - 16:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KEIZER, Josee                 00   Gzvw                     45.50   215       
    2.  WILDEBOER, Marieke            01   Gzvw                     46.21   205       
    3.  KNETEMANN, Naomi              00   de Devel                 46.51   201       
    4.  DÖDERLEIN DE WIN, Mara        00   WZ&PC Purmerend          48.37   179       
    5.  VAN UFFELEN, Lanaya           00   Wvz                      48.57   176       
    6.  REEHORST, Esra                00   de Devel                 49.33   168       
    7.  BERES, Isis                   00   Des                      51.21   151       
    8.  WENSVEEN, Jade                00   De IJsselmeeuwen         52.09   143       
    9.  VAN DER VELDEN, Saskia        00   Daw                      52.32   141       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Meisjes, 50m rugslag                      9 - 10 jaar
30.5.09 - 16:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JAGER, Rebecca                98   ZC De Toekomst           38.48   355       
    2.  BAARS, Melissa                99   Aquarijn (06-001)        40.89   296       
    3.  VAN UFFELEN, Brighid          98   Wvz                      41.58   281       
    4.  NOOM, Anne                    98   Daw                      41.75   278       
    5.  JONK, Silke                   98   Daw                      42.18   269       
    6.  KRAUS, Mirthe                 98   De IJsselmeeuwen         42.38   266       
    7.  COHEN, Naomi                  98   ZV Waterland (08-031     43.69   242       
    8.  NAGTEGAAL, Ivana              98   De IJsselmeeuwen         44.14   235       
    9.  STOLK, Roanne                 98   ZV Waterland (08-031     44.35   232       
   10.  KORTHAGEN, Elvira             98   WZ&PC Purmerend          44.69   226       
   11.  SCHOLTES, Veerle              98   Des                      45.28   218       
   12.  PADT, Jasmijn                 99   Daw                      46.52   201       
   13.  VAN DER LANS, Alyssa          99   Wvz                      47.61   187       
   14.  VAN DER LEM, Sharon           98   Kon. AZ 1870             47.63   187       
   15.  TOSSINGS, Pauline             98   Daw                      48.46   178       
   16.  MINJON, Sanna                 98   De IJsselmeeuwen         48.93   173       
   17.  FEITH, Nikki                  98   De IJsselmeeuwen         49.17   170       
   18.  APPEL, Demy                   98   ZV Waterland (08-031     51.31   150       
   19.  VAN SPUNTEREN, Romay          99   De IJsselmeeuwen         54.56   124       
   20.  TERINK, Ayleen                99   De IJsselmeeuwen         55.67   117       
   21.  ALOFS, Lieke                  99   Daw                      58.37   102       
   22.  DE LANGE, Talya               99   Daw                      59.75    95       
   DIS  END, Danoushka                98   WZ&PC Purmerend          51.44             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  SMITH, Robyn                  99   Zeeschuimers (08-043     51.61             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  WIGGERS, Lieke                99   De IJsselmeeuwen         57.41             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Jongens, 50m rugslag                       7 - 8 jaar
30.5.09 - 16:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN TIEL, Ian                 00   WZ&PC Purmerend          44.60   151       
    2.  VAN DER LEM, Jordi            00   Kon. AZ 1870             52.68    91       
   DIS  WISSINK, Jordy                01   De IJsselmeeuwen         59.55             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Jongens, 50m rugslag                      9 - 10 jaar
30.5.09 - 16:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DER VELDEN, Lars          98   Daw                      36.92   266       
    2.  TUIJP, Tim                    98   WZ&PC Purmerend          37.61   251       
    3.  WILDEBOER, Dennis             98   Gzvw                     39.79   212       
    4.  HARING, Sam                   99   Zwemvereniging Hoorn     39.82   212       
    5.  FALCES, Elliot                98   Des                      40.53   201       
    6.  LIEVERST, Raoul               99   Daw                      43.49   162       
    7.  HEIJ, Gideon                  98   Torpedo                  44.17   155       
    8.  BLANKEN, Jhamal               98   Daw                      45.21   145       
    9.  KOK, Jeroen                   99   De IJsselmeeuwen         46.39   134       
   10.  LICHTENBERG, Tom              99   De IJsselmeeuwen         48.57   117       
   11.  VAN ENGELDORP, Barry          99   Zv Aquarius              50.25   105       
   12.  VERVEER, Jessin               98   Zeeschuimers (08-043     54.35    83       
   DIS  KOOPEN, Simon                 98   WZ&PC Purmerend                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  HANEVELD, Thomas              98   Daw                      41.46             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  VROLIJK, Mike                 98   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       50m rugslag                            unattached
30.5.09 - 16:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  VAN DER LEM, Calina           02   Kon. AZ 1870             54.81   123       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag                      11 - 12 jaar
30.5.09 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BROUWERS, Julia               96   WZ&PC Purmerend          33.91   518       
    2.  ROOKER, Janine                96   WZ&PC Purmerend          34.62   487       
    3.  GEENEN, Roxann                96   Daw                      34.85   478       
    4.  FRANKEN, Kim                  96   Gzvw                     35.61   448       
    5.  VISSCHER, Marit               96   Daw                      36.45   417       
    6.  ZWAAN, Kristine               96   Zwemvereniging Hoorn     37.00   399       
    7.  PADT, Sophie                  96   Daw                      37.16   394       
    8.  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius              37.34   388       
    9.  NEUTEBOOM, Annika             96   Torpedo                  39.11   338       
   10.  WEIJBURG, Amy                 97   De Zwoer                 39.76   322       
   11.  KOK, Susan                    97   De IJsselmeeuwen         39.80   321       
   12.  BOELHOUWER, Sanne             97   de Devel                 40.38   307       
   13.  BOSSCHERT, Fenke              97   Daw                      41.55   282       
   14.  HOOGETERP, Lotte              97   Daw                      43.26   250       
   15.  MILICIC, Antonia              97   Des                      43.38   248       
   16.  SAVUT, Diyar                  96   Kon. AZ 1870             43.40   247       
   17.  FOYTLOVA, Valentyna           97   Des                      43.79   241       
   18.  HENDERSON, Demi               96   Des                      43.82   240       
   19.  VEENDORP, Esmee               96   Gzvw                     44.09   236       
   20.  SCHEERDER, Sanne              97   De IJsselmeeuwen         44.22   234       
   21.  VALERIUS, Dianyra             97   Kon. AZ 1870             45.62   213       
   22.  BEUTE, Demi                   97   De IJsselmeeuwen         49.07   171       
   23.  GOEDHART, Esmee               96   De IJsselmeeuwen         50.77   154       
   24.  VROLIJK, Laura                96   Des                      52.93   136       
   DIS  BENSCHOP, Anne                96   De IJsselmeeuwen                           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  DZOKOTOE, Franklina           97   Kon. AZ 1870             59.49             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  FALCES, Manon                 96   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag                      13 - 14 jaar
30.5.09 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PADT, Rosanne                 95   Daw                      32.36   596       
    2.  TASKIN, Jaimy Lee             94   Noordwijkerhout          32.79   573       
    3.  VELDKAMP, Rixt                94   Gzvw                     33.45   540       
    4.  BOL, Cleo Denise              94   WZ&PC Purmerend          33.88   520       
    5.  CROK, Linda                   94   Oeza                     35.46   453       
    6.  MALLON, Danique               94   Oeza                     36.28   423       
    7.  GARRITSEN, Aniek              95   De IJsselmeeuwen         36.72   408       
    8.  SIEMENSMA, Emma               94   Des                      36.85   404       
    9.  DRUIJF, Simone                95   Zwemvereniging Hoorn     37.39   387       
   10.  METSELAAR, Nadia              94   Lac                      37.46   385       
   11.  KEMP, Marcha                  95   WZ&PC Purmerend          37.78   375       
   12.  ALFONSI, Maxine               95   Daw                      38.91   343       
   13.  POST, Leah                    94   De IJsselmeeuwen         40.33   308       
   14.  KLERK, Sharon                 94   de Devel                 41.85   276       
   15.  VREDENBURG, Roos              95   Oeza                     42.31   267       
 AFGEM  VAN SCHAGEN, Manon            94   Zv Aquarius                                
 AFGEM  ELIVELD, Melissa              95   Daw                                        
 AFGEM  OUDHUIS, Judith               95   ZV Waterland (08-031                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag                      15 - 16 jaar
30.5.09 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend          33.31   547       
    2.  DOGGER, Sigrid                92   De Zwoer                 34.01   514       
    3.  TOUSSAINT, Merel              92   De Futen                 34.72   483       
    4.  DE RUITER, Jessica            93   Zv Aquarius              36.06   431       
    5.  BOELHOUWER, Marloes           93   de Devel                 37.49   384       
    6.  BLOUW, Nadine                 93   Gzvw                     38.29   360       
    7.  ROG, Bente                    92   Des                      38.72   348       
    8.  NEERHOUT, Whitney             93   Lac                      40.08   314       
    9.  KEIZER, Myrthe                93   Des                      46.62   199       
 AFGEM  LANGE, Suzanne                92   De Zwoer                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag                  17 jaar en ouder
30.5.09 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEN BRINK, Daphne             85   WZ&PC Purmerend          31.52   645       
    2.  DOETS, Jorien                 86   ZV Scholtenhagen         33.08   558       
    3.  DE GROOT, Nynke               88   Zwemvereniging Hoorn     33.91   518       
    4.  VOS, Carine                   87   De IJsselmeeuwen         34.62   487       
    5.  ZWAAN, Melissa                91   Daw                      35.02   471       
    6.  MOLENKAMP, Chantal            90   Daw                      35.93   436       
    7.  UDES, Maureen                 91   WZ&PC Purmerend          36.30   423       
    8.  BREED, Milja                  88   Torpedo                  36.70   409       
    9.  DE KLERK, Nickey              86   WZ&PC Purmerend          37.17   394       
   10.  BLOM, Rianne                  90   De IJsselmeeuwen         38.99   341       
   11.  VAN DER LEM, Desiree          68   Kon. AZ 1870             41.27   288       
   12.  WOLSINK, Rianne               91   De IJsselmeeuwen         41.74   278       
   13.  DE GALAN, Elly                58   Kon. AZ 1870             57.40   107       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                      11 - 12 jaar
30.5.09 - 16:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BUITENDIJK, Tino              96   Lac                      35.41   301       
    2.  VAN DER LEM, Kaspur           96   Kon. AZ 1870             36.00   286       
    3.  MELIS, Karel                  96   Des                      36.55   274       
    4.  ZAALBERG, Joost               96   Des                      37.93   245       
    5.  GROEN, Marcel                 97   Gzvw                     39.25   221       
    6.  HOETMER, Dani                 96   Daw                      39.65   214       
    7.  VAN NEE, Albert               96   De Dolfijn               40.11   207       
    8.  JAGROEP, Sanjay               97   Daw                      40.83   196       
    9.  KALVERBOER, Jos               96   ZV Waterland (08-031     40.84   196       
   10.  DE BRUIJN, Maurits            97   Daw                      41.08   193       
   11.  GROEN, Danny Fabian           97   WZ&PC Purmerend          42.31   176       
   12.  FALK, Martijn                 96   Daw                      44.06   156       
   13.  BOSKLOPPER, Bob               96   de Devel                 47.55   124       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                      13 - 14 jaar
30.5.09 - 16:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HESHOF, Dave                  95   WZ&PC Purmerend          31.11   444       
    2.  HUYDTS, Tom                   94   Torpedo                  32.95   374       
    3.  FOYTL, Jakub                  95   Des                      32.97   373       
    4.  DE VRIES, Menno               94   Des                      33.23   364       
    5.  DOGGER, Symen                 94   De Zwoer                 33.30   362       
    6.  SCHOUTE, Klaas                95   Daw                      35.69   294       
    7.  PEUSKEN, Jan                  94   De IJsselmeeuwen         36.48   275       
    8.  HELLENBERG, Matthijs          95   Zwemvereniging Hoorn     37.61   251       
    9.  SPALTMAN, Rowdy               95   Daw                      38.37   237       
   10.  FALK, Jasper                  95   Daw                      39.26   221       
   11.  NABERHUIS, Bram               95   De IJsselmeeuwen         39.95   210       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                      15 - 16 jaar
30.5.09 - 16:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BREMMER, Eduard               92   De Columbiaan            29.54   518       
    2.  STOKX, Joey                   93   Daw                      29.81   504       
    3.  DÖDERLEIN DE WIN, Robin       93   WZ&PC Purmerend          31.86   413       
    4.  RINZEMA, Sibrand              93   De Columbiaan            32.45   391       
    5.  WILKENS, Laurent              93   Torpedo                  32.46   391       
    6.  VAN DER VOORT, Nicolaas       92   Torpedo                  33.99   340       
    7.  DE RUITER, Dennis             92   Zv Aquarius              34.42   328       
    8.  DURINCK, Jeroen               93   de Devel                 34.53   325       
    9.  AMBROSINI, Marco              93   Lac                      34.77   318       
   10.  VLAOVIC, Dalibor              93   Lac                      36.09   284       
   11.  WOLSINK, Robbert              93   De IJsselmeeuwen         36.88   266       
   12.  TIJANI, Marwan                93   Des                      39.09   224       
 AFGEM  VAN DEN HOEK, Mick            93   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                  17 jaar en ouder
30.5.09 - 16:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Matthijs              90   De Dolfijn               28.76   562       
    2.  BEEMSTER, Bart                87   WZ&PC Purmerend          29.92   499       
    3.  BLAUW, Niels                  90   ZPC Stadskanaal          30.30   480       
    4.  OUDENDIJK, Paul               81   Oeza                     30.38   477       
    5.  KNIJN, Bart                   91   WZ&PC Purmerend          30.45   473       
    6.  OELEN, Sverre                 90   WZ&PC Purmerend          30.50   471       
    7.  STARING, Jelmer               90   De IJsselmeeuwen         31.35   434       
    8.  BUITING, Frank                90   De IJsselmeeuwen         33.61   352       
    9.  KERKHOF, Tino                 91   Des                      33.81   346       
   10.  VAN DER GRACHT, Jory          87   Oeza                     33.82   345       
   11.  VAN DER LEM, Marcel           65   Kon. AZ 1870             33.94   342       
   12.  HOOGLAND, Michel              77   De IJsselmeeuwen         43.77   159       
   DIS  SPAANS, Lennard               91   Des                                        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag                    11 - 12 jaar
30.5.09 - 17:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN AVEZAATH, Lisanne         97   Trivia (01-047)        1:18.26   585       
    2.  WIERSMA, Manon                96   Zwemvereniging Hoorn   1:22.97   491       
    3.  KOX, Esther                   96   Torpedo                1:24.32   467       
    4.  SMIT, Eva                     96   Gzvw                   1:26.96   426       
    5.  GEENEN, Roxann                96   Daw                    1:27.69   416       
    6.  VAN UFFELEN, Aylin            96   Wvz                    1:27.89   413       
    7.  VAN DER MEER, Sanne           96   De Columbiaan          1:28.50   404       
    8.  VISSCHER, Marit               96   Daw                    1:30.27   381       
    9.  KOK, Susan                    97   De IJsselmeeuwen       1:31.01   372       
   10.  DENEKAMP, Bianca              97   WZ&PC Purmerend        1:31.96   360       
   11.  ZWAAN, Kristine               96   Zwemvereniging Hoorn   1:32.20   358       
   12.  STOKX, Laura                  96   Daw                    1:33.18   346       
   13.  KROON, Janine                 96   Ed-Vo                  1:33.36   344       
   14.  VAN DAM, Cilia                97   de Devel               1:36.70   310       
   15.  PEETERS, Elena                96   Daw                    1:37.22   305       
   16.  VAN DER VOORT, Gemma          96   Torpedo                1:37.40   303       
   17.  WEIJBURG, Amy                 97   De Zwoer               1:38.29   295       
   18.  FOYTLOVA, Valentyna           97   Des                    1:38.90   290       
   19.  VAN DIJK, Anne                96   Noordwijkerhout        1:39.71   283       
   20.  DE LANGE, Tami                97   Daw                    1:43.38   254       
   21.  POTS, Suzanne                 96   De IJsselmeeuwen       1:47.24   227       
   22.  VEENDORP, Esmee               96   Gzvw                   1:47.26   227       
   23.  BOSSCHERT, Fenke              97   Daw                    1:47.31   227       
   24.  GOEDHART, Esmee               96   De IJsselmeeuwen       1:48.58   219       
   25.  BEUTE, Demi                   97   De IJsselmeeuwen       1:49.37   214       
   26.  HOOGETERP, Lotte              97   Daw                    1:52.83   195       
   27.  DZOKOTOE, Franklina           97   Kon. AZ 1870           2:13.85   117       
   DIS  SCHEERDER, Sanne              97   De IJsselmeeuwen                           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  VALERIUS, Dianyra             97   Kon. AZ 1870           2:02.34             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
   DIS  BENSCHOP, Anne                96   De IJsselmeeuwen       2:02.77             
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
 AFGEM  TEUFER, Irene                 96   Daw                                        
 AFGEM  HEEMSKERK, Loes               96   Noordwijkerhout                            


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag                    13 - 14 jaar
30.5.09 - 17:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SPIEKERMAN, Pascalle          94   WZ&PC Purmerend        1:17.62   599       
    2.  VAN ENGELDORP, Mariska        95   Zv Aquarius            1:20.71   533       
    3.  GROEN, Karin                  95   Gzvw                   1:21.68   514       
    4.  VAN HELDEN, Marisol           95   Noordwijkerhout        1:24.11   471       
    5.  ALFONSI, Maxine               95   Daw                    1:27.05   425       
    6.  VAN NIEKERK, Ilse             94   Daw                    1:27.98   412       
    7.  MLCOCH, Sharona               94   Daw                    1:28.31   407       
    8.  VILLETTE, Aurélie             95   Des                    1:29.93   385       
    9.  METSELAAR, Nadia              94   Lac                    1:30.79   374       
   10.  KONING, Daisy                 95   Zeeschuimers (08-043   1:31.19   370       
   11.  VREDENBURG, Roos              95   Oeza                   1:39.84   282       
   12.  MEEUWSE, Tosca                94   De IJsselmeeuwen       1:43.25   255       
   13.  KLERK, Sharon                 94   de Devel               1:44.94   242       
   DIS  GORANSSON, kim                94   Zeeschuimers (08-043                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  MEYER, Naomi                  95   Zeeschuimers (08-043                       
 AFGEM  VAN SCHAGEN, Manon            94   Zv Aquarius                                
 AFGEM  ELIVELD, Melissa              95   Daw                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag                    15 - 16 jaar
30.5.09 - 17:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DER LEEST, Sharon         92   WZ&PC Purmerend        1:18.27   584       
    2.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend        1:25.87   443       
    3.  DE RUITER, Jessica            93   Zv Aquarius            1:29.80   387       
    4.  DOGGER, Sigrid                92   De Zwoer               1:29.90   386       
    5.  NIESTEN, Iris                 92   Oeza                   1:30.83   374       
    6.  NEERHOUT, Whitney             93   Lac                    1:35.17   325       
    7.  BOELHOUWER, Marloes           93   de Devel               1:35.99   317       
    8.  DE GALAN, Cynthia             92   Kon. AZ 1870           1:36.54   311       
    9.  KEIZER, Myrthe                93   Des                    1:43.18   255       
 AFGEM  LANGE, Suzanne                92   De Zwoer                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag                17 jaar en ouder
30.5.09 - 17:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BAKKER, Britt                 91   De Dolfijn             1:17.32   606       
    2.  VOS, Carine                   87   De IJsselmeeuwen       1:17.37   605       
    3.  VAN VELZEN, Nathalie          85   WZ&PC Purmerend        1:21.86   511       
    4.  BREED, Milja                  88   Torpedo                1:28.81   400       
    5.  CROK, Annemarie               89   Oeza                   1:28.87   399       
    6.  WOLSINK, Rianne               91   De IJsselmeeuwen       1:33.77   340       
    7.  REMERIE, Kirsten              88   De IJsselmeeuwen       1:34.97   327       
    8.  VAN DER LEM, Desiree          68   Kon. AZ 1870           1:36.14   315       
    9.  DE GALAN, Elly                58   Kon. AZ 1870           2:10.92   125       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag                    11 - 12 jaar
30.5.09 - 17:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN MILT, Pim                 96   de Devel               1:22.20   355       
    2.  L' AMI, Greg                  96   De Columbiaan          1:24.61   325       
    3.  BUITENDIJK, Tino              96   Lac                    1:25.46   316       
    4.  KEMP, Carlo                   96   WZ&PC Purmerend        1:26.31   307       
    5.  HOOGLAND, Tim                 96   Des                    1:28.04   289       
    6.  DOGGER, Sven                  96   De Zwoer               1:29.80   272       
    7.  KERSSENS, Jordi               96   Zwemvereniging Hoorn   1:31.52   257       
    8.  STEINROTH, Teun               96   Torpedo                1:32.14   252       
    9.  GROEN, Marcel                 97   Gzvw                   1:35.69   225       
   10.  DE BRUIJN, Maurits            97   Daw                    1:37.06   216       
   11.  VIGNAL, Julien                96   Des                    1:39.65   199       
   12.  BOSKLOPPER, Bob               96   de Devel               1:40.60   194       
   13.  DE JONG, Tim                  97   Noordwijkerhout        1:41.17   190       
   14.  KALVERBOER, Jos               96   ZV Waterland (08-031   1:41.32   190       
   15.  FALK, Martijn                 96   Daw                    1:45.00   170       
   DIS  VAN NEE, Albert               96   De Dolfijn                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  VIJVER, Yannick               96   Zwemvereniging Hoorn                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag                    13 - 14 jaar
30.5.09 - 17:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STRUIJF, Kingue               94   WZ&PC Purmerend        1:12.00   528       
    2.  KROON, Bryan                  94   Ed-Vo                  1:15.49   458       
    3.  LIEVERST, Sjors               95   Daw                    1:19.90   386       
    4.  ASJES, Sander                 95   Lac                    1:20.67   376       
    5.  KALVERBOER, Gerco             94   ZV Waterland (08-031   1:21.15   369       
    6.  SCHOUTE, Klaas                95   Daw                    1:21.68   362       
    7.  GEENEN, Felix                 95   Daw                    1:21.86   359       
    8.  JANSEN, Dennis                94   Noordwijkerhout        1:23.54   338       
    9.  HELLENBERG, Matthijs          95   Zwemvereniging Hoorn   1:33.31   243       
   10.  NABERHUIS, Bram               95   De IJsselmeeuwen       1:34.87   231       
   11.  TER STEEG, Sander             95   Noordwijkerhout        1:35.40   227       
   DIS  PEUSKEN, Jan                  94   De IJsselmeeuwen                           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  SCHRAM, Vincent               94   Daw                    1:20.48             
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag                    15 - 16 jaar
30.5.09 - 17:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BAKKER, Jens                  93   De Dolfijn             1:07.34   646       
    2.  APPEL, Jeffrey                92   WZ&PC Purmerend        1:10.81   555       
    3.  SCHOUTEN, Marcel              93   Rapido '82             1:11.47   540       
    4.  SUAKA, Timo                   92   Des                    1:12.11   526       
    5.  ELIVELD, Dennis               92   Daw                    1:12.30   522       
    6.  JANSEN, Walter                93   Noordwijkerhout        1:12.42   519       
    7.  WARMERDAM, Maikel             93   Noordwijkerhout        1:14.53   476       
    8.  DEKKER, Ruben                 93   De Dolfijn             1:15.98   449       
    9.  STOKX, Joey                   93   Daw                    1:21.07   370       
   10.  DE RUITER, Dennis             92   Zv Aquarius            1:24.31   329       
   11.  WOLSINK, Robbert              93   De IJsselmeeuwen       1:26.25   307       
   12.  TIJANI, Marwan                93   Des                    1:35.92   223       
 AFGEM  TIJMS, Stefan                 93   Oeza                                       
 AFGEM  VAN DEN HOEK, Mick            93   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag                17 jaar en ouder
30.5.09 - 17:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TIETZE, Bas                   87   WZ&PC Purmerend        1:07.53   640       
    2.  KRAS, Richard                 91   Zeeschuimers (08-043   1:07.76   634       
    3.  BEEMSTER, Michiel             80   O Z & P C              1:09.33   592       
    4.  KNIJN, Bart                   91   WZ&PC Purmerend        1:10.20   570       
    5.  VISSER, Rian                  90   Daw                    1:11.70   535       
    6.  OUDENDIJK, Paul               81   Oeza                   1:11.89   531       
    7.  STARING, Jelmer               90   De IJsselmeeuwen       1:11.90   530       
    8.  MOLENKAMP, Patrick            88   Daw                    1:13.06   506       
    9.  TIETZE, Axel                  88   WZ&PC Purmerend        1:17.36   426       
   10.  BEEMSTER, Bart                87   WZ&PC Purmerend        1:17.48   424       
   11.  VAN DER LEM, Marcel           65   Kon. AZ 1870           1:20.35   380       
   12.  DE HAAN, Stefan               89   Zeeschuimers (08-043   1:20.53   377       
   13.  KERKHOF, Tino                 91   Des                    1:22.66   349       
   14.  VAN DER VEEN, Sybren          87   Des                    1:39.17   202       
   15.  VAN DER GRACHT, Adrie         57   Oeza                   1:41.80   187       
 AFGEM  KLIJBERG, Tom                 81   De IJsselmeeuwen                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag                     7 - 8 jaar
30.5.09 - 17:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KEIZER, Josee                 00   Gzvw                   1:28.32   214       
    2.  REEHORST, Esra                00   de Devel               1:28.98   209       
    3.  WILDEBOER, Marieke            01   Gzvw                   1:31.70   191       
    4.  VAN UFFELEN, Lanaya           00   Wvz                    1:34.45   175       
    5.  DÖDERLEIN DE WIN, Mara        00   WZ&PC Purmerend        1:34.76   173       
    6.  KNETEMANN, Naomi              00   de Devel               1:35.96   167       
    7.  BERES, Isis                   00   Des                    1:43.21   134       
    8.  VAN DER VELDEN, Saskia        00   Daw                    1:45.50   125       
    9.  WENSVEEN, Jade                00   De IJsselmeeuwen       1:47.42   119       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag                    9 - 10 jaar
30.5.09 - 17:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERMEULEN, Tessa              98   De Dolfijn             1:10.42   422       
    2.  JAGER, Rebecca                98   ZC De Toekomst         1:11.15   409       
    3.  VAN MANEN, Elise              98   De Columbiaan          1:15.15   347       
    4.  BAARS, Melissa                99   Aquarijn (06-001)      1:15.32   344       
    5.  JONK, Silke                   98   Daw                    1:18.34   306       
    6.  VAN UFFELEN, Brighid          98   Wvz                    1:18.74   302       
    7.  NAGTEGAAL, Ivana              98   De IJsselmeeuwen       1:20.94   278       
    8.  KRAUS, Mirthe                 98   De IJsselmeeuwen       1:23.49   253       
    9.  COHEN, Naomi                  98   ZV Waterland (08-031   1:24.58   243       
   10.  KORTHAGEN, Elvira             98   WZ&PC Purmerend        1:24.60   243       
   11.  NOOM, Anne                    98   Daw                    1:25.12   239       
   12.  SCHOLTES, Veerle              98   Des                    1:27.22   222       
   13.  STOLK, Roanne                 98   ZV Waterland (08-031   1:27.64   219       
   14.  PADT, Jasmijn                 99   Daw                    1:29.01   209       
   15.  FEITH, Nikki                  98   De IJsselmeeuwen       1:29.15   208       
   16.  MINJON, Sanna                 98   De IJsselmeeuwen       1:29.70   204       
   17.  VAN DER LANS, Alyssa          99   Wvz                    1:32.74   185       
   18.  VAN DER LEM, Sharon           98   Kon. AZ 1870           1:34.58   174       
   19.  TOSSINGS, Pauline             98   Daw                    1:35.46   169       
        *
   20.  WIGGERS, Lieke                99   De IJsselmeeuwen       1:38.80   153       
   21.  APPEL, Demy                   98   ZV Waterland (08-031   1:41.44   141       
   22.  END, Danoushka                98   WZ&PC Purmerend        1:42.87   135       
   23.  VAN SPUNTEREN, Romay          99   De IJsselmeeuwen       1:43.34   133       
   24.  TERINK, Ayleen                99   De IJsselmeeuwen       1:45.45   126       
   25.  SMITH, Robyn                  99   Zeeschuimers (08-043   1:48.65   115       
   26.  ALOFS, Lieke                  99   Daw                    1:57.32    91       
   27.  DE LANGE, Talya               99   Daw                    2:07.70    71       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m vrije slag                     7 - 8 jaar
30.5.09 - 17:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN TIEL, Ian                 00   WZ&PC Purmerend        1:24.75   168       
    2.  VAN DER LEM, Jordi            00   Kon. AZ 1870           1:43.16    93       
    3.  WISSINK, Jordy                01   De IJsselmeeuwen       1:46.80    84       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m vrije slag                    9 - 10 jaar
30.5.09 - 17:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DER VELDEN, Lars          98   Daw                    1:09.48   305       
    2.  TUIJP, Tim                    98   WZ&PC Purmerend        1:13.21   261       
    3.  HARING, Sam                   99   Zwemvereniging Hoorn   1:16.02   233       
    4.  FALCES, Elliot                98   Des                    1:16.17   232       
    5.  BLANKEN, Jhamal               98   Daw                    1:21.48   189       
    6.  WILDEBOER, Dennis             98   Gzvw                   1:21.74   188       
    7.  HANEVELD, Thomas              98   Daw                    1:23.30   177       
    8.  LIEVERST, Raoul               99   Daw                    1:28.80   146       
    9.  KOK, Jeroen                   99   De IJsselmeeuwen       1:30.47   138       
   10.  KOOPEN, Simon                 98   WZ&PC Purmerend        1:31.63   133       
   11.  VAN ENGELDORP, Barry          99   Zv Aquarius            1:34.60   121       
   12.  LICHTENBERG, Tom              99   De IJsselmeeuwen       1:47.61    82       
   13.  VERVEER, Jessin               98   Zeeschuimers (08-043   2:31.82    29       
   DIS  HEIJ, Gideon                  98   Torpedo                                    
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  LANKHORST, Jelmer             98   Wvz                                        
 AFGEM  VROLIJK, Mike                 98   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    100m vrije slag                          unattached
30.5.09 - 17:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    BM  VAN DER LEM, Calina           02   Kon. AZ 1870           1:50.04   110       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag                    11 - 12 jaar
30.5.09 - 17:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROOKER, Janine                96   WZ&PC Purmerend        4:38.72   649       
            31.97  1:06.84  1:42.45  2:18.17  2:54.03  3:29.68  4:05.25  4:38.72
    2.  ZWARTHOED, Brenda             96   Daw                    4:40.25   638       
            31.05  1:05.99  1:41.89  2:18.04  2:54.20  3:30.34  4:06.70  4:40.25
    3.  WIERSMA, Manon                96   Zwemvereniging Hoorn   4:51.79   565       
            33.37  1:10.05  1:47.29  2:24.72  3:02.31  3:39.66  4:16.49  4:51.79
    4.  HOLSBOER, Lola                96   Zeeschuimers (08-043   5:03.78   501       
            33.23  1:10.64  1:49.33  2:28.17  3:07.48  3:47.26  4:26.74  5:03.78
    5.  PADT, Sophie                  96   Daw                    5:04.09   499       
            33.93  1:11.55  1:50.22  2:29.23  3:08.38  3:47.72  4:26.72  5:04.09
    6.  BROUWERS, Julia               96   WZ&PC Purmerend        5:05.52   492       
            34.38  1:12.40  1:51.33  2:31.75  3:10.61  3:49.88  4:28.36  5:05.52
    7.  KEIZER, Tessa                 96   Gzvw                   5:16.70   442       
            34.90  1:14.08  1:55.04  2:35.40  3:17.11  3:58.92  4:40.35  5:16.70
    8.  WARMERDAM, Chantal            96   Noordwijkerhout        5:17.59   438       
            34.09  1:12.68  1:53.07  2:33.53  3:14.87  3:56.82  4:39.02  5:17.59
    9.  PEETERS, Elena                96   Daw                    5:34.88   374       
            38.69  1:20.35  2:02.96  2:45.70  3:28.17  4:11.25  4:54.01  5:34.88
   10.  VERBEEK, José                 97   WZ&PC Purmerend        5:36.08   370       
            38.06  1:20.40  2:04.35  2:47.73  3:30.85  4:13.92  4:55.82  5:36.08
   11.  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius            5:39.30   360       
            34.82  1:14.95  1:57.62  2:42.72  3:25.20  4:10.84  4:57.35  5:39.30
   12.  BOELHOUWER, Sanne             97   de Devel               5:41.07   354       
            38.80  1:22.95  2:06.28  2:50.24  3:33.82  4:17.12  5:00.53  5:41.07
   13.  SMITH, Caitlin                97   Zeeschuimers (08-043   5:56.47   310       
            38.48  1:21.42  2:08.33  2:56.22  3:42.31  4:29.44  5:14.81  5:56.47
   14.  WEIJBURG, Amy                 97   De Zwoer               6:18.45   259       
            39.57  2:13.37  3:02.48  3:53.13  4:43.22  5:32.92  6:18.45
   15.  MILICIC, Antonia              97   Des                    6:19.97   256       
            42.75  1:31.86  2:21.90  3:11.32  4:00.44  4:48.35  5:35.43  6:19.97
   16.  DE LANGE, Tami                97   Daw                    6:45.95   210       
            42.12  1:31.08  2:23.39  3:16.45  4:11.47  5:06.15  5:58.83  6:45.95
   17.  BOSSCHERT, Fenke              97   Daw                    6:49.32   205       
            42.49  1:32.99  2:25.19  3:18.58  4:11.88  5:05.67  5:59.59  6:49.32
   DIS  HOOGETERP, Lotte              97   Daw                                        
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
 AFGEM  FALCES, Manon                 96   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag                    13 - 14 jaar
30.5.09 - 17:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERBEEK, Yvonne               94   WZ&PC Purmerend        4:40.34   637       
            31.54  1:06.18  1:41.73  2:17.42  2:53.15  3:28.97  4:04.90  4:40.34
    2.  MLCOCH, Sharona               94   Daw                    4:48.16   587       
            31.46  1:05.93  1:41.84  2:18.48  2:56.43  3:35.24  4:12.24  4:48.16
    3.  VERHAGE, Mandy                95   Daw                    4:52.05   564       
            32.39  1:08.89  1:46.80  2:24.32  3:02.04  3:39.05  4:16.37  4:52.05
    4.  TASKIN, Jaimy Lee             94   Noordwijkerhout        4:54.01   553       
            33.57  1:10.36  1:48.50  2:26.95  3:04.71  3:42.22  4:19.53  4:54.01
    5.  JANSEN, Liset                 95   De Columbiaan          4:54.58   549       
            31.63  1:06.93  1:44.16  2:22.20  3:00.17  3:38.68  4:17.25  4:54.58
    6.  VELDKAMP, Rixt                94   Gzvw                   4:56.14   541       
            33.25  1:11.67  1:49.61  2:27.17  3:03.97  3:43.12  4:20.92  4:56.14
    7.  WITVLIET, Lisa                94   Wvz                    4:59.30   524       
            32.70  1:08.95  1:46.13  2:23.87  3:03.01  3:42.62  4:19.83  4:59.30
    8.  VAN ENGELDORP, Mariska        95   Zv Aquarius            5:08.37   479       
            32.41  1:10.35  1:49.50  2:29.31  3:09.62  3:50.66  4:31.18  5:08.37
    9.  SIEMENSMA, Emma               94   Des                    5:11.23   466       
            33.79  1:11.76  1:51.27  2:31.38  3:11.80  3:52.61  4:32.86  5:11.23
   10.  CROK, Linda                   94   Oeza                   5:11.67   464       
            35.35  1:14.68  1:54.64  2:34.88  3:14.85  3:54.85  4:34.35  5:11.67
   11.  POST, Leah                    94   De IJsselmeeuwen       6:24.63   247       
          1:31.21  2:20.33  3:11.24  6:24.63


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag                    15 - 16 jaar
30.5.09 - 17:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DE JONG, Jaimy                93   De Dolfijn             4:51.63   566       
            32.13  1:08.54  1:45.95  2:23.11  3:00.91  3:38.12  4:15.46  4:51.63
    2.  TOUSSAINT, Merel              92   De Futen               5:01.61   512       
            33.54  1:11.14  1:48.67  2:27.89  3:06.18  3:44.84  4:24.46  5:01.61
    3.  ROG, Bente                    92   Des                    5:18.52   435       
            34.68  1:14.32  1:54.99  2:35.82  3:16.04  3:56.66  4:34.60  5:18.52
    4.  DE GALAN, Cynthia             92   Kon. AZ 1870           5:33.86   377       
            35.45  1:16.89  2:00.51  2:44.43  3:28.91  4:12.44  4:54.16  5:33.86
   DIS  BLOUW, Nadine                 93   Gzvw                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  LANGE, Suzanne                92   De Zwoer                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag                17 jaar en ouder
30.5.09 - 17:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZWAAN, Melissa                91   Daw                    4:36.70   663       
            30.79  1:05.60  1:40.46  2:15.64  2:50.86  3:26.00  4:01.56  4:36.70
    2.  VOOREN, Maaike                91   Daw                    4:37.79   655       
            31.05  1:05.02  1:40.00  2:15.68  2:51.18  3:27.41  4:03.15  4:37.79
    3.  TEN BRINK, Daphne             85   WZ&PC Purmerend        4:37.91   654       
            30.96  1:05.46  1:40.66  2:16.41  2:52.33  3:28.59  4:04.59  4:37.91
    4.  VD POLL, Marianne             89   Daw                    4:42.33   624       
            30.01  1:03.55  1:38.46  2:14.65  2:51.34  3:28.50  4:05.92  4:42.33
    5.  DOETS, Jorien                 86   ZV Scholtenhagen       4:55.18   546       
            32.77  1:09.01  1:46.34  2:24.05  3:01.53  3:39.65  4:17.56  4:55.18
    6.  REMERIE, Kirsten              88   De IJsselmeeuwen       5:22.41   419       
            34.71  1:14.14  1:55.00  2:36.13  3:17.41  3:58.82  4:40.81  5:22.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag                    11 - 12 jaar
30.5.09 - 18:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DOGGER, Sven                  96   De Zwoer               5:02.84   379       
            33.58  1:11.23  1:48.90  2:28.07  3:07.49  3:46.81  4:26.40  5:02.84
    2.  BLAUW, Marc                   96   ZPC Stadskanaal        5:04.81   372       
            33.81  1:12.74  1:52.45  2:31.69  3:09.58  3:48.79  4:28.07  5:04.81
    3.  MELIS, Karel                  96   Des                    5:07.43   362       
            33.68  1:12.18  1:51.47  2:31.31  3:10.24  3:50.25  4:29.95  5:07.43
    4.  TONSBEEK, Michael             97   De Dolfijn             5:22.22   315       
            35.35  1:15.05  1:55.80  2:36.99  3:18.24  4:00.79  4:42.61  5:22.22
    5.  KERSSENS, Jordi               96   Zwemvereniging Hoorn   5:31.31   289       
            37.32  1:18.82  2:01.53  2:43.88  3:26.23  4:08.84  4:51.39  5:31.31
    6.  FALK, Martijn                 96   Daw                    5:31.73   288       
            37.71  1:19.52  2:01.59  2:44.16  3:26.55  4:09.09  4:51.80  5:31.73
    7.  DE BRUIJN, Maurits            97   Daw                    5:42.56   262       
            38.00  1:21.18  2:05.60  2:50.29  3:33.68  4:18.48  5:03.40  5:42.56
    8.  JAGROEP, Sanjay               97   Daw                    5:47.61   251       
            37.89  1:20.23  2:05.62  2:51.25  3:36.22  4:21.47  5:05.50  5:47.61
    9.  ZAALBERG, Joost               96   Des                    5:49.27   247       
            37.52  1:20.35  2:05.36  2:50.62  3:36.46  4:22.21  5:06.98  5:49.27
   10.  GROEN, Danny Fabian           97   WZ&PC Purmerend        6:08.91   210       
            41.38  1:29.39  2:16.81  3:04.35  3:54.15  4:40.90  5:26.73  6:08.91
   11.  HOETMER, Dani                 96   Daw                    6:09.25   209       
            41.28  1:28.26  2:16.09  3:03.37  3:51.23  4:40.73  5:27.43  6:09.25


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag                    13 - 14 jaar
30.5.09 - 18:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FOYTL, Jakub                  95   Des                    4:30.20   533       
            28.16  1:00.40  1:33.56  2:07.54  2:43.23  3:18.93  3:54.82  4:30.20
    2.  LIEVERST, Sjors               95   Daw                    4:41.45   472       
            31.71  1:07.20  1:43.24  2:19.28  2:55.07  3:31.25  4:07.29  4:41.45
    3.  VAN DEN HEUVEL, Oscar         95   Noordwijkerhout        4:42.30   468       
            31.31  1:06.71  1:42.96  2:19.21  2:55.23  3:31.30  4:07.48  4:42.30
    4.  GEENEN, Felix                 95   Daw                    4:46.87   446       
            32.22  1:08.05  1:44.61  2:21.05  2:57.76  3:34.39  4:10.63  4:46.87
    5.  ROELS, Rico                   94   Daw                    4:48.99   436       
            31.36  1:06.12  1:41.96  2:19.14  2:56.07  3:33.25  4:12.94  4:48.99
    6.  FALK, Jasper                  95   Daw                    4:49.29   435       
            32.53  1:08.38  1:44.66  2:21.55  2:58.23  3:34.99  4:12.90  4:49.29
    7.  ASJES, Sander                 95   Lac                    4:53.79   415       
            32.33  1:08.16  1:44.90  2:22.58  3:00.25  3:39.21  4:17.90  4:53.79
    8.  HESHOF, Dave                  95   WZ&PC Purmerend        5:01.01   386       
            32.31  1:09.70  1:48.01  2:26.87  3:05.84  3:44.77  4:22.98  5:01.01
    9.  DE VRIES, Menno               94   Des                    5:03.34   377       
            33.12  1:12.15  1:51.48  2:30.64  3:09.36  3:48.30  4:26.97  5:03.34
   10.  SPALTMAN, Rowdy               95   Daw                    5:06.88   364       
            33.38  1:10.91  1:50.85  2:29.66  3:09.23  3:48.89  4:28.65  5:06.88
   11.  HUYDTS, Tom                   94   Torpedo                5:12.40   345       
            34.31  1:12.16  1:51.56  2:31.18  3:11.50  3:51.96  4:32.33  5:12.40
   12.  SMIT, Martijn                 94   Gzvw                   5:16.32   332       
            34.62  1:13.10  1:53.25  2:34.25  3:15.94  3:57.18  4:38.14  5:16.32


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag                    15 - 16 jaar
30.5.09 - 18:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Ruben                 93   De Dolfijn             4:12.69   652       
            28.61  1:00.47  1:33.23  2:04.69  2:37.22  3:09.99  3:42.04  4:12.69
    2.  DEN OUDEN, Giovanni           93   de Devel               4:14.78   636       
            28.57  1:00.28  1:33.11  2:05.87  2:38.61  3:11.39  3:44.25  4:14.78
    3.  VAN DEN HEUVEL, Menno         92   Noordwijkerhout        4:18.56   609       
            29.00  1:01.28  1:33.83  2:06.99  2:40.53  3:13.84  3:46.75  4:18.56
    4.  APPEL, Jeffrey                92   WZ&PC Purmerend        4:27.14   552       
            29.13  1:01.96  1:35.68  2:09.92  2:44.39  3:18.79  3:53.58  4:27.14
    5.  NAPOROWSKI, Remy              93   WZ&PC Purmerend        4:31.18   528       
            30.01  1:03.07  1:37.22  2:12.53  2:47.13  3:22.53  3:57.24  4:31.18
    6.  VAN DER VOORT, Nicolaas       92   Torpedo                4:55.86   406       
            32.27  1:08.56  1:46.39  2:25.31  3:03.93  3:42.68  4:19.31  4:55.86
    7.  DURINCK, Jeroen               93   de Devel               5:09.57   355       
            32.83  1:09.80  1:48.95  2:28.33  3:07.87  3:48.80  4:29.95  5:09.57
    8.  VLAOVIC, Dalibor              93   Lac                    5:39.09   270       
            37.49  1:18.96  2:02.54  2:47.40  3:32.27  4:16.97  5:00.52  5:39.09
   DIS  STOKX, Joey                   93   Daw                                        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  TIJMS, Stefan                 93   Oeza                                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag                17 jaar en ouder
30.5.09 - 18:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Matthijs              90   De Dolfijn             4:07.57   694       
            28.22    58.74  1:29.98  2:01.14  2:32.47  3:04.03  3:36.02  4:07.57
    2.  HARTOG, Hans Peter            91   Daw                    4:11.47   662       
            27.52    58.14  1:30.24  2:02.61  2:35.17  3:07.78  3:40.13  4:11.47
    3.  ENGELENBURG, Raoul            89   De Dolfijn             4:14.42   639       
            29.29  1:00.22  1:31.99  2:04.16  2:36.79  3:09.38  3:42.18  4:14.42
    4.  BEEMSTER, Jeroen              87   WZ&PC Purmerend        4:15.37   632       
            28.41    58.50  1:29.92  2:02.15  2:35.04  3:08.58  3:41.94  4:15.37
    5.  BEEMSTER, Michiel             80   O Z & P C              4:23.57   575       
            28.26  1:00.38  1:33.15  2:06.89  2:41.24  3:15.80  3:50.53  4:23.57
    6.  BEEMSTER, Bart                87   WZ&PC Purmerend        4:33.77   513       
            28.90  1:00.38  1:33.90  2:09.13  2:45.31  3:21.99  3:58.77  4:33.77
    7.  VISSER, Rian                  90   Daw                    4:44.72   456       
            32.07  1:07.28  1:44.09  2:21.37  2:59.39  3:36.84  4:11.45  4:44.72
    8.  VAN DER GRACHT, Jory          87   Oeza                   4:56.79   403       
            30.41  1:05.61  1:42.68  2:20.44  2:59.03  3:38.37  4:18.07  4:56.79
    9.  BUITING, Frank                90   De IJsselmeeuwen       4:57.53   400       
            30.78  1:04.95  1:41.34  2:19.15  2:58.69  3:38.63  4:19.01  4:57.53
   10.  SPAANS, Lennard               91   Des                    4:58.02   398       
            31.60  1:09.37  1:48.14  2:27.51  3:06.88  3:46.23  4:23.60  4:58.02



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend