Nr. 32. Heren, 50m schoolslag  9 jaar en ouder
Nr. 33. Dames, 50m rugslag  9 jaar en ouder
Nr. 34. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 35. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag  9 jaar en ouder
Nr. 37. Dames, 100m vrije slag  9 jaar en ouder
Nr. 38. Heren, 200m vrije slag  9 jaar en ouder
Nr. 39. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en jonger
Nr. 40. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren open


BZK 2009
Eindhoven, 23. - 31.5.2009


Programmanr. 32
31.5.09
Heren, 50m schoolslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6 en jonger

1.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande40.75970384741.37
2.Rick MinkmanDe Krabben42.86970109742.53
3.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV43.88970048943.45
4.Stefan HoekstraTRB-RES43.68970022344.57
5.Thomas ManuelEIFFEL Swimmers PSV44.43980091944.68
6.Erwin IJpelaarDe vennen44.39970107145.36

Junioren 2 en jonger

1.Joep van GrunsvenArethusa32.85950046933.61
2.Rick HoekstraTRB-RES34.27950143734.25
3.Joris WillemsZ&PV Nuenen36.46950229336.09
4.Colin de WitBijtelskil37.85950036336.54
5.Marc TrompEIFFEL Swimmers PSV39.84950215137.76
6.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV37.57960100738.30
7.Dieder Schuurmans Tritium SG40.13950044738.41
8.Fime NamwansaArgo38.62960382739.02
9.Jurijn de VosZegenwerp40.70950205939.46
10.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV38.36960042739.81
11.Bart GubbelsTRB-RES39.41960201539.98
12.Freek VerhagenHydra39.90950331140.37
13.Alex in 't GroenDe vennen39.16950268340.77
14.Bobby VisserZegenwerp40.50960143740.99
15.Mark WesterterpZ&PV Nuenen40.55950432541.60
16.Wouter KwintAegir40.00950089341.61
17.Ramon VerhulstHieronymus38.96960175141.63
18.Teun Strijbosch Tritium SG40.82960304142.06
19.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV39.17950076942.14
20.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen38.91950451543.07
21.Matthijs SmitsDen Doorn40.60950401543.20

Junioren 4 en jonger

1.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV31.90930176932.91
2.Christian BingelZ&PC DIO32.45930320733.45
3.Walter van der SteltDen Doorn32.76940132733.55
4.Robert GrootSBC 200032.38930199733.72
5.Frans SlaatsEIFFEL Swimmers PSV34.46930046134.23
6.Mart Hendriks Tritium SG33.32930407934.30
7.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen33.33930348734.51
7.Jeffrey ThijssenZeester Meerval33.90940044534.51
9.Bas de BruijnHieronymus33.40940250934.91
10.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande33.53930522735.14
11.Jeroen van den CorputHydra34.91930341935.25
12.Bern HoevenZegenwerp35.35930177336.18
13.Iwan ElshoutZVDO '7435.06940025736.75
14.Jeffrey DuifBZV 35.67940136536.86
15.Michel JoordensZ.V. Tiamat36.47930023336.92
16.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande35.98930180937.04
17.Joey SmitsDZT '6236.39930602937.59
18.Mark van DintherNeptunus'5836.72940147137.93
19.Stephan OnnesDe vennen36.45930415937.94
20.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV35.89940391938.05
21.Wesley BeckHieronymus36.86930212338.58
22.Martino ValentijnZ&PC DIO36.63940391338.63
22.Tian TjioeTRB-RES37.42930609338.63
24.Koen WesselsHydra37.50940304138.80

Jeugd 2 en jonger

1.Coen de BruijnHieronymus30.88920515131.05
2.Wouter de MolHieronymus31.05910160331.80
3.Reinier VosZeester Meerval31.58910244532.60
4.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande31.05910282533.12
5.Kevin JanssenZeester Meerval32.05920410933.37
6.Rens van EijkZ&PV Nuenen33.57910057334.40
7.Pieter JoordensZ.V. Tiamat32.47910113334.50
8.Enzo DiependaalTRB-RES34.14920669134.57
9.Rick van HamondDe Dommelbaarzen34.88920587335.45
10.Lars DuinhouwerDen Doorn33.86910716135.84
11.Geert JanssenEIFFEL Swimmers PSV33.43920162135.85
12.Jules van ZundertHieronymus34.15910437336.23
AFGEMFerry J. ClaassenZ&PV Nuenen34.379202217

Senioren

1.Joppe WisseDZT '6229.89890364530.62
1.Martin de WildtZ&PV Nuenen29.89740093730.62
3.Bart van der AarBZV 30.19890000531.10
4.Harold MatlaEIFFEL Swimmers PSV30.13680059132.29
5.Jelle BeerensDe Dommelbaarzen32.52860015932.32
6.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen32.74870015932.88
7.Rick de GreefZPK Budel31.06840074932.91
8.Robin van GulikTRB-RES31.72900106133.05
9.Kenny van KriekenBZV 31.92900167533.33
10.Stef HoevenZegenwerp32.71900122334.12
11.Jan van OpstalZ&PC DIO33.30860229134.36
12.Daan van ErpTRB-RES33.67890383334.95
13.Paul van den HeuvelArethusa33.32700044135.03
14.Jasper GroothelmDBD33.63900573535.08
15.Jeroen BontenTRB-RES33.95880037735.81
DISJasper van MierloEIFFEL Swimmers PSV32.899002005
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
NG.ZABram MommersAquAmigos33.207600647
AFGEMJan-Willem van HerpenArethusa33.817001347


<< TOP >>
Programmanr. 33
31.5.09
Dames, 50m rugslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en jonger

1.Danique ScheepersZPK Budel35.73970083635.71
2.Anne VerhoefWZV36.70970251036.88
3.Nikki BurcksenHieronymus36.62970142437.52
4.Yasmin EsserZeester Meerval37.44970392437.57
5.Els van GemertDZT '6238.40970287837.58
6.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV37.71970049037.90
7.Laurie MabelisSBC 200039.22970468238.84
8.Ida van de WaterDen Doorn37.68970247239.08
9.Anne HoevenaarsZeester Meerval39.73970077839.15
10.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV38.23970256239.20
11.Manon Barten Tritium SG39.42970145239.22
12.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen38.95970401239.31
13.Mandy StevensDZT '6238.72970286639.32
14.Sanne ten KateEIFFEL Swimmers PSV40.98980383639.35
15.Tamara BrouwersEIFFEL Swimmers PSV38.66980249439.96
16.Lisa VerzijdenTempo39.83970157239.97
17.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande40.46970221840.16
18.Jade GroeneveldDe Biesboschzwemmers40.71990048040.25
19.Eva van GinnekenDe vennen39.73980016440.29
20.Nadien van LangNjord39.56970201240.37
21.Kim van der HeijdenNjord41.39970066240.61
22.Eva van de KerkhofDZT '6241.28970309240.66
23.Isolde D'hertEIFFEL Swimmers PSV39.88970256440.79
24.Selene WortelZ&PC DIO38.36970065440.82
25.Manon van BentumHieronymus40.28980433241.00
26.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen40.52980020641.09
26.Aniek de PeijperSBC 200041.09980164441.09
28.Maayke VoetsZ&PV Nuenen39.99970298241.18
29.Maud JansenHydra40.69970348441.37
30.Xandra BlaauwNjord39.10970201041.39
31.Yara HoofsTRB-RES41.27980245441.49
32.Bo VerhoevenNjord39.85980156241.70
33.Marlies WilkensArethusaNT970224041.98
34.Laura RoelevinkSBC 200041.47980225842.10
35.Lenny van TuylDe Treffers41.26970263642.67
NGJo-Eny PolsbroekArethusa38.259702238

Junioren 3 en jonger

1.Michelle de BruijnTRB-RES31.79950309031.67
2.Marceline de CloeTRB-RES31.34960205032.11
Brabants Record
3.Judith VosZeester Meerval34.40950214033.55
4.Esma van VonderenZeester Meerval34.92950111233.84
5.Jaimy MousNjord33.48960257633.93
6.Louise van de MeerTRB-RES32.97950419834.07
7.Lotte LangenhoffZeester Meerval34.16960258034.35
8.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV33.38950075434.68
9.Hilde GrondhoutArgo34.59960230034.71
10.Madelon SchellekensTRB-RESNT950188834.80
11.Mariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV34.36950378035.02
12.Judith van de WijdevenNjord33.89950382035.06
13.Elise PenningsArgo34.40950360835.20
14.Nikki HabersZeester Meerval34.45960059435.42
15.Samantha KardolZ&PV Nuenen34.20950297235.53
16.Lindsay HendriksArethusa37.93950385436.32
17.Anne KlijbergTRB-RES35.86950397436.37
18.Ananda VeugenDZT '6235.57950207036.44
19.Jessie van den BroekHydra36.20950240836.47
20.Aniek ResinkZ&PC DIO34.66950073836.54
21.Bente van BergenNeptunus'5836.44960033636.83
22.Shirley VoetsNeptunus'5837.59950486236.89
23.Lisa HartogsZ&PV Nuenen36.58950504436.99
24.Kris HuttenSBC 200036.03950068837.18
25.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV36.60950105837.20
26.Aniek van DillenZ.V. Tiamat36.10950057437.43
27.Lindi VerkooijenSBC 200035.98950382637.45
28.Julie KleijzenBZV 37.50950295837.56
29.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV36.67950473037.64
30.Rosanne van WierstEIFFEL Swimmers PSV36.86960023437.70
31.Susan TeijkenZ&PV Nuenen35.48950459237.81
32.Sanne de LaatAquAmigos35.79950273037.88
33.Robin HilgerdenaarZegenwerp37.44960519038.03
34.Anouk CoppietersZ&PV Nuenen37.28950543038.07
35.Davina BranderhorstDen Doorn37.61960104638.18
36.Selina van de BergeThalassa36.64950594838.24
37.Amy van LierDe vennen37.28960302238.54
38.Melissa van der GeldWZV37.89950625038.60
39.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval37.63950155238.93
40.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV37.36950137239.04
41.Jeanine KockenEIFFEL Swimmers PSV38.00960181640.16
NGDaisy van den BosSBC 200036.519503880

Jeugd 2 en jonger

1.Ashley VerburgEIFFEL Swimmers PSV30.45930161630.46
2.Ela HuttenSBC 200031.83930035433.19
3.Karlijn HoogstedeZeester Meerval33.19940480033.49
4.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers32.85930001233.92
5.Kim Loeffen Tritium SG34.21940343234.03
6.Cyril LandstraZeester Meerval33.05930572234.67
7.Ilse ResinkZ&PC DIO32.97930363234.78
8.Colet ClaessensZ&PV Nuenen32.58940518234.97
9.Petri VelthuisZVDO '7435.70930079435.05
10.Vaia SuijkerbuijkZ&PC DIO33.53940399835.07
11.Petra Schuivens Tritium SG34.42930503635.08
12.Nienke BoumanZ.V. Tiamat35.03930296435.14
13.Vera van den OordNautilus35.22940543235.27
14.Fieke Nelissen Tritium SG34.31940158235.29
15.Whitney van HoeckelZ&PC DIONT940239035.37
16.Marlotte SpohrWZV33.58930528835.43
17.Marelke RijkersHydra35.48940265035.44
18.Marissa MinkmanDe Krabben35.85930605435.92
19.Michelle HendrikxEIFFEL Swimmers PSV35.95930318636.01
20.Amy PeetersDe Wildert34.82930479436.19
21.Marleen BakkerTRB-RES34.48930287436.58
22.Sanne van der SteltDen Doorn35.25930356236.72
23.Mandy StoopZ&PV Nuenen35.14930429437.35
24.Janneke MollenZ.V. Tiamat35.49940138837.43
25.Nicole PeetersSBC 200035.20930384237.55

Senioren

1.Femke HendrikxDZT '6231.11880169831.71
2.Tanja PeetersEIFFEL Swimmers PSV30.66910242832.75
3.Lieke JagerZ&PV Nuenen31.87870193033.07
4.Maike op het VeldTRB-RES32.53870304634.06
5.Inge ArtsZeester Meerval32.80920307634.07
6.Désirée EmmenDe vennen33.14920486234.08
7.Janneke KaptheynsTempo33.04870209634.27
8.Chantal Willems Tritium SG32.75910548234.33
9.Merel Siroen Tritium SG33.04880400634.80
10.Jannemieke van AvezaathTRB-RES33.73890013235.23


<< TOP >>
Programmanr. 34
31.5.09
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV2:25.10960100734.791:12.791:51.682:28.65
2.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV2:43.38960069139.791:22.052:04.542:44.78
3.Peter RietveldTRB-RES2:46.51960108138.881:21.832:06.752:50.11
4.Jan-Willem VanekerZVDO '742:49.02960106739.821:23.662:07.992:50.19
5.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV2:47.39960145941.441:24.812:08.542:50.84
6.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV2:46.26960042739.751:24.302:09.982:55.15
7.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen2:59.37960306742.701:28.112:13.752:55.85
DISCasper de BruinZeester Meerval2:56.54960201944.371:29.762:16.022:59.13
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZARodney den UijlArethusa2:57.339602861
AFGEMBob ScheiberlichDBD2:54.979601005

Junioren 2

1.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV2:25.41950076934.151:11.961:51.052:30.05
2.Diederick GroeneveldBZV 2:38.55950212336.741:15.731:55.032:34.41
3.Guus van StiphoutZeester Meerval2:34.08950108136.101:14.851:54.542:34.65
4.Dieder Schuurmans Tritium SGNT950044736.941:17.341:59.042:37.48
5.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen2:35.26950451539.411:20.302:01.272:41.24
6.Rick HoekstraTRB-RES2:38.08950143737.831:20.302:03.232:41.60
7.Alex in 't GroenDe vennen2:43.61950268338.331:19.832:00.982:42.24
8.Marc TrompEIFFEL Swimmers PSV2:47.10950215138.891:19.642:02.322:43.21
9.Sven AlderliesteSBC 20002:40.36950132936.671:18.552:02.282:46.83
10.Joris WillemsZ&PV Nuenen2:43.70950229339.601:22.382:07.122:51.29
11.Fabian SebregtsHieronymus2:46.95950068939.181:22.562:07.142:51.32

Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV2:13.60940391932.031:06.691:42.592:17.85
2.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV2:22.68940027733.821:09.941:48.122:26.09
3.Thomas RietveldTRB-RES2:34.36940180335.531:13.441:51.782:29.36
4.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen2:42.13940298337.181:17.491:59.702:40.97
5.Erwin MallensNjord2:41.26940309735.791:17.212:00.072:42.04
6.Ted ReniersDe Dommelbaarzen2:38.93940051938.101:19.352:02.092:44.19
7.Sander Barten Tritium SG2:44.93940189937.841:20.552:04.342:46.39

Junioren 4

1.Sven KardolZ&PV Nuenen2:12.08930213531.661:05.241:40.082:14.31
2.Dirk VogelsZeester Meerval2:19.39930242734.041:10.211:47.002:23.52
3.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande2:17.32930223333.551:10.051:48.112:24.78
4.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen2:31.32930348733.611:10.891:48.832:26.96
5.Stef van der StruijkDBD2:25.86930547334.681:12.841:51.232:27.88
6.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:23.81930180934.781:12.631:51.262:29.69
7.Ramon BastiaansenZ&PC DIO2:28.89930379734.631:13.031:53.822:31.09
8.Raoni SchrijversTempo2:30.91930266936.011:15.121:55.342:35.07
9.Marco van der AalstZ.V. TiamatNT930221736.361:16.241:57.262:36.69
10.Jeroen van den CorputHydra2:30.39930341936.271:14.721:55.822:36.85
11.Matti de BruijnTRB-RES2:33.40930507136.111:15.881:57.432:37.97
12.Wesley BeckHieronymus2:32.64930212337.991:19.002:03.082:45.27
13.Wouter SijmonsZ&PV NuenenNT930269538.831:21.302:04.452:45.55

Jeugd 1

1.Donny van AlphenHydra2:21.16920237733.791:11.091:47.952:25.06
2.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat2:26.03920047933.421:10.771:50.062:28.17
3.Dustin BolteTempo2:30.63920481336.251:15.681:57.182:36.85
DISArvid MunstersEIFFEL Swimmers PSV2:03.92920362529.381:02.121:35.102:07.90
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
AFGEMFerry J. ClaassenZ&PV Nuenen2:26.179202217

Jeugd 2

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande2:14.82910282532.461:08.521:46.162:23.29
2.Jelte Schuurmans Tritium SG2:27.10910484133.171:09.461:47.832:24.43
3.Thom van de WeteringZeester Meerval2:21.26910255134.311:11.191:50.092:30.46
4.Rik BakkerTRB-RES2:26.48910462535.771:14.881:55.652:32.65
5.Rens van EijkZ&PV Nuenen2:27.13910057337.051:18.181:58.812:39.32

Senioren

1.Wouter HoutmanEIFFEL Swimmers PSV2:15.13900129332.441:06.201:40.492:15.08
2.Loek HerbertsZeester Meerval2:10.69900117332.691:07.131:41.832:16.46
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:16.60870015932.231:07.301:43.602:18.37
4.Hermie MinkelsBZV 2:15.70870224931.341:06.571:43.952:20.28
5.Tim van DoesburgTRB-RES2:16.29880081733.541:10.461:47.152:22.69
AFGEMJoppe Schuurmans Tritium SG2:18.778905447


<< TOP >>
Programmanr. 35
31.5.09
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV2:58.92970176238.861:22.762:07.292:53.17
Brabants Record
2.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV2:58.47970049040.351:27.012:15.113:03.47
3.Paulien KoenenTRB-RES3:08.38970185639.111:26.852:17.893:09.83
4.Kathy GrootSBC 20003:11.36970044439.901:29.782:22.803:15.81
5.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen3:18.80970401240.751:32.082:26.103:17.62
6.Nadien van LangNjord3:28.12970201241.861:34.132:28.003:21.22
7.Louise van HoutenArethusa3:27.03970332041.941:33.642:28.533:23.98
8.Sofie NooijenZeester Meerval3:31.66970209244.791:39.252:34.983:28.61
9.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande3:29.82970225046.551:42.252:38.163:30.29
10.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSV3:27.72970205245.131:40.692:38.253:34.28
11.Rebecca FairleyEIFFEL Swimmers PSV3:31.80970273645.191:41.632:40.103:35.82
12.Xandra BlaauwNjord3:34.81970201044.661:43.032:41.783:36.21
13.Maud JansenHydra3:31.67970348446.621:43.042:42.243:38.79
14.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande3:34.49970120847.591:43.812:41.923:40.78
DISMara van LoonEIFFEL Swimmers PSV3:30.29970312240.521:33.622:33.173:29.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISManon Barten Tritium SG3:33.54970145246.341:43.502:42.533:40.14
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJo-Eny PolsbroekArethusa3:13.319702238

Junioren 2

1.Madelon van DamEIFFEL Swimmers PSV2:47.44960162436.841:19.282:03.592:46.03
2.Renate PeppensterTRB-RES3:16.15960429839.301:28.272:20.863:13.59
3.Robin HilgerdenaarZegenwerp3:00.23960519038.811:26.952:21.273:19.80
DISEvy UlijnArethusa3:10.95960410039.531:31.442:27.203:18.55
VD - Schoolslagbenen gezwommen.

Junioren 3

1.Nikey van de WeteringZeester Meerval2:45.80950033635.101:17.322:02.572:46.37
2.Samantha KardolZ&PV Nuenen2:54.09950297236.131:20.222:06.552:49.82
3.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:51.11950043037.011:19.652:04.822:51.23
4.Ananda VeugenDZT '622:56.21950207035.511:18.762:08.172:58.31
5.Lisa KoolenDZT '622:57.60950207240.131:25.652:13.963:04.77
6.Mandy de BruinNjord3:03.60950055039.201:26.222:17.013:10.37

Jeugd 1

1.Sophie SollieZeester Meerval2:32.53940014033.331:12.271:53.582:39.37
2.Vera van den OordNautilus2:58.50940543236.051:18.232:04.802:50.45
3.Suzan van BoxtelTRB-RES2:44.18940257836.391:19.592:05.812:51.61

Jeugd 2

1.Michelle HendrikxEIFFEL Swimmers PSV2:25.92930318633.131:10.771:49.592:29.10
2.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers2:30.86930001234.291:13.541:56.652:41.73

Senioren 1

1.Inge ArtsZeester Meerval2:25.40920307632.961:10.351:49.442:29.94
2.Anne van VroonhovenEIFFEL Swimmers PSV2:44.70920412436.041:17.932:03.412:49.05

Senioren open

1.Roos van EschTRB-RES2:34.23820046834.521:14.701:55.712:37.24
2.Linda SchellekensBZV 2:45.60880385434.531:15.551:57.682:37.95
3.Anita SmitsZ&PC DIO2:34.92690052235.631:17.322:00.422:42.20


<< TOP >>
Programmanr. 36
31.5.09
Heren, 100m vlinderslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 6 en jonger

1.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV1:19.24970048937.301:20.94
2.Rick MinkmanDe Krabben1:24.66970109738.361:28.52
3.Daniel van Dijk Tritium SG1:33.81970157741.321:30.48
4.Loed JacobsDZT '621:27.86980044141.131:31.52
5.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande1:30.05970384740.351:33.36
6.Ruben SchellekensTRB-RES1:34.00970274741.231:34.00

Junioren 1

1.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV1:09.31960145933.741:10.66
2.Ramon VerhulstHieronymus1:13.00960175133.741:13.29
3.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV1:16.15960100734.711:13.87
4.Peter RietveldTRB-RES1:14.53960108134.981:14.15
5.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV1:12.47960069136.031:14.71
6.Fime NamwansaArgo1:24.94960382734.741:18.05
7.Teun Strijbosch Tritium SG1:18.24960304136.041:19.34
8.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:26.22960306537.321:20.58
9.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV1:17.87960042737.161:25.14
10.Richie van EmpelZegenwerp1:25.26960363141.701:34.72

Junioren 2

1.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:10.52950451532.261:08.08
2.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV1:07.88950076932.031:08.42
3.Bram van de WaterDen Doorn1:19.14950162935.381:15.90
4.Diederick GroeneveldBZV 1:17.06950212334.881:16.66
5.Rick HoekstraTRB-RES1:21.02950143735.921:17.15
6.Sven AlderliesteSBC 20001:18.68950132933.631:18.56

Junioren 3

1.Jeffrey ThijssenZeester Meerval1:00.30940044528.221:00.82
Brabants Record
2.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV1:02.83940391929.141:01.92
3.Thomas RietveldTRB-RES1:09.57940180332.241:08.69
4.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV1:09.45940027732.191:09.69
5.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande1:08.54940175931.981:11.94
6.Stein MentingZ.V. Tiamat1:15.83940428935.811:16.07
7.Ted ReniersDe Dommelbaarzen1:12.89940051934.751:16.08

Junioren 4

1.Sven KardolZ&PV Nuenen57.97930213528.2059.49
Brabants Record
2.Maurice SoudantEIFFEL Swimmers PSV1:00.13930212528.521:00.22
3.Paul KosterZ&PC DIO1:01.39930446527.651:02.87
4.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV1:04.26930176930.241:05.16
5.Stef van der StruijkDBD1:05.29930547330.761:06.93
6.Robert GrootSBC 20001:05.38930199730.381:08.31
7.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen1:07.08930269531.331:08.52
8.Tristan BronDZT '621:06.67930113130.881:10.62
9.Joey SmitsDZT '621:11.57930602933.971:16.12
DISMart Hendriks Tritium SG1:08.169304079
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Jeugd 1

1.John VerhagenEIFFEL Swimmers PSV57.45920532527.4959.65
2.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV59.59920267527.741:00.61
3.Luuk OnrustZeester Meerval1:00.75920512528.761:01.07
4.Geert JanssenEIFFEL Swimmers PSV1:02.88920162129.001:02.44
5.Rick van HamondDe Dommelbaarzen1:07.22920587331.221:08.08
6.Dustin BolteTempo1:06.31920481331.251:08.31
7.Kevin JanssenZeester Meerval1:08.23920410931.001:08.85
8.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat1:07.24920047932.131:11.52
AFGEMFerry J. ClaassenZ&PV Nuenen1:03.289202217

Jeugd 2

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande57.08910282527.5959.73
2.Wouter de MolHieronymus1:02.83910160329.111:03.19
3.Mehmet DemirciBZV 1:03.53910045129.821:04.20
4.Sil HovingEIFFEL Swimmers PSV1:03.44910394730.721:07.34
5.Pieter JoordensZ.V. Tiamat1:04.16910113330.501:07.45
6.Thom van de WeteringZeester Meerval1:05.12910255134.801:16.21
DISRens van EijkZ&PV Nuenen1:06.189100573
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Senioren

1.Raga FloresBZV 57.51890090326.9357.98
2.Wouter HoutmanEIFFEL Swimmers PSV57.56900129327.9058.72
3.Tim van DoesburgTRB-RES59.67880081728.121:01.07
4.Joey van DoesburgTRB-RES59.82870073528.331:01.50
5.Joppe WisseDZT '621:04.41890364528.611:01.78
6.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen1:01.33870015928.611:01.93
7.Lars v.d. HeijdenEIFFEL Swimmers PSV1:01.75900516728.321:02.22
8.Lars RongenZ.V. Tiamat1:02.70890263528.151:02.53
9.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV1:02.54900222329.311:02.57
10.Tom LommersWZV1:00.10900184728.931:03.41
11.Robin van GulikTRB-RES1:02.21900106129.131:03.75
12.Kenny van KriekenBZV 1:02.28900167528.821:04.89
13.Mark Effing Tritium SG1:04.44860076130.141:05.02
14.Jeroen BontenTRB-RES1:04.15880037729.891:06.70
15.Tim VinckxDe Wildert1:04.86900536730.631:07.01
AFGEMJoppe Schuurmans Tritium SG1:03.428905447
NGBas Berndes Tritium SG1:04.518900217


<< TOP >>
Programmanr. 37
31.5.09
Dames, 100m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en jonger

1.Danique ScheepersZPK Budel1:07.09970083632.531:07.62
2.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV1:07.23970176232.971:07.75
3.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV1:08.30970049033.241:08.21
4.Ida van de WaterDen Doorn1:11.28970247235.521:11.35
5.Nikki BurcksenHieronymus1:08.70970142433.981:11.39
5.Bo VerhoevenNjord1:10.56980156234.111:11.39
7.Mandy StevensDZT '621:11.56970286633.801:12.34
8.Paulien KoenenTRB-RES1:08.23970185634.081:12.35
9.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSVNT970205234.561:12.40
10.Anne VerhoefWZV1:13.28970251034.651:12.43
11.Els van GemertDZT '621:09.89970287834.041:12.63
12.Tamara BrouwersEIFFEL Swimmers PSV1:15.02980249434.231:12.78
13.Kathy GrootSBC 20001:13.04970044434.861:13.66
14.Eva van GinnekenDe vennen1:12.51980016435.691:13.81
15.Simone van den ElzenBZV 1:16.18970198035.401:13.85
16.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen1:13.52970401234.821:14.35
16.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen1:12.92980020635.071:14.35
18.Anne HoevenaarsZeester Meerval1:15.10970077835.501:14.81
19.Jill GrevenArethusa1:15.24970439835.611:14.85
20.Sofie NooijenZeester Meerval1:14.42970209236.711:15.17
21.Sanne ten KateEIFFEL Swimmers PSV1:17.63980383635.701:15.24
22.Louise van HoutenArethusa1:13.49970332036.301:15.33
23.Mara van LoonEIFFEL Swimmers PSV1:15.26970312235.791:15.50
24.Bo SluijpersNeptunus'581:16.64970269236.161:15.62
25.Jill van der JagtEIFFEL Swimmers PSV1:15.36970091035.841:15.66
26.Maud JansenHydra1:16.94970348435.761:15.81
27.Marijke van der HeijdenArgo1:17.28970489836.531:15.83
28.Marlies WilkensArethusa1:15.71970224036.071:16.13
29.Rebecca FairleyEIFFEL Swimmers PSV1:14.53970273636.361:16.31
30.Selene WortelZ&PC DIO1:14.42970065436.891:16.43
31.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV1:12.16970256236.041:16.45
32.Isa van HelvoirtDe Treffers1:14.41970414837.241:16.48
33.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:15.64970221836.781:16.71
34.Renske den DekkerZVDO '741:17.30970013837.071:17.23
35.Soraya WasserEIFFEL Swimmers PSV1:18.00990135837.031:17.28
36.Yasmin EsserZeester Meerval1:17.42970392436.871:17.60
37.Laurie MabelisSBC 20001:17.77970468236.841:17.66
37.Renée vd BesselaarAquAmigos1:14.54980172837.001:17.66
39.Lenny van TuylDe Treffers1:17.02970263637.421:17.76
40.Xandra BlaauwNjord1:14.69970201037.361:18.58
41.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:14.54970225038.321:18.77
42.Aniek de PeijperSBC 20001:17.57980164438.011:18.92
43.Nadien van LangNjord1:15.55970201237.451:19.25
44.Sanne van de PolDe Biesboschzwemmers1:17.62980072235.791:19.39
45.Eline HartogsZ&PV Nuenen1:16.43990138837.431:19.49
AFGEMJo-Eny PolsbroekArethusa1:12.459702238

Junioren 2

1.Jaimy MousNjord1:05.91960257630.131:03.89
1.Marceline de CloeTRB-RES1:03.65960205030.581:03.89
3.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:03.41960258031.101:04.25
4.Hilde GrondhoutArgo1:07.95960230031.551:06.85
5.Madelon van DamEIFFEL Swimmers PSV1:05.04960162432.721:07.26
6.Nikki HabersZeester Meerval1:07.32960059432.651:07.86
7.Bente van BergenNeptunus'581:09.56960033633.351:08.29
8.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:06.95960519033.191:09.23
9.Femke van HestTRB-RES1:08.48960429432.811:09.34
10.Rosanne van WierstEIFFEL Swimmers PSV1:10.60960023433.611:10.23
11.Evy UlijnArethusa1:09.46960410033.531:11.15
12.Anne GibbelsArgo1:12.43960229833.661:11.27
13.Jeanine KockenEIFFEL Swimmers PSV1:10.14960181634.731:11.34
14.Davina BranderhorstDen Doorn1:12.91960104634.781:12.25
15.Jessica MandersZ&PV Nuenen1:11.23960400434.491:12.38
16.Julia MarasabessyBZV 1:11.06960182033.771:12.58
17.Christa Schuivens Tritium SG1:13.48960373033.451:12.63
18.Daphne VerstijnenTRB-RES1:13.51960384434.941:13.00
19.Amy van LierDe vennen1:10.95960302234.241:13.12
20.Juliette van den BergZeester Meerval1:11.43960128634.531:13.26
21.Renate PeppensterTRB-RES1:11.13960429834.371:13.46
22.Sanne van der SchansWZV1:13.33960271434.461:13.86
23.Amy van BerkelDe Dommelbaarzen1:12.81960364235.971:14.88
24.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:09.78960249634.971:15.41
24.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande1:13.94960388836.581:15.41
26.Marie-Rose Heijkoop Daphnia1:11.66960258435.041:15.74
27.Elke van den HurkZ&PV Nuenen1:14.48960181435.191:15.80
28.Cheyenne MelisZPK Budel1:13.32960408234.971:15.97
29.Emmely Toonen Tritium SG1:17.98960337435.371:18.89

Junioren 3

1.Jovanna KoensEIFFEL Swimmers PSV59.26950565228.401:00.27
2.Michelle de BruijnTRB-RES1:00.04950309029.571:01.52
3.Kim SmuldersTRB-RES1:02.76950124830.721:02.94
4.Maya KingmaSBC 20001:04.44950382431.261:04.87
5.Elise PenningsArgo1:05.02950360831.291:04.98
6.Esma van VonderenZeester Meerval1:03.98950111231.141:05.13
7.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV1:05.32950075430.721:05.28
8.Anne KlijbergTRB-RESNT950397430.851:05.30
9.Judith VosZeester Meerval1:07.90950214032.011:05.54
10.Kelly HoegeeZVDO '741:04.54950040431.321:05.87
10.Louise van de MeerTRB-RES1:03.95950419830.881:05.87
12.Claudia den OttelanderSBC 20001:03.80950055231.751:06.09
13.Samantha KardolZ&PV Nuenen1:05.16950297232.191:06.31
14.Lindi VerkooijenSBC 20001:07.83950382631.561:06.71
15.Mariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV1:09.85950378031.721:06.74
16.Emy LiebregtsNjord1:06.27950502031.871:06.91
17.Jessie van den BroekHydra1:06.98950240833.731:07.05
18.Madelon SchellekensTRB-RES1:06.62950188831.391:07.17
19.Ananda VeugenDZT '621:05.49950207032.151:07.23
20.Shirley VoetsNeptunus'581:09.05950486232.241:07.84
21.Lisa HartogsZ&PV Nuenen1:07.52950504432.951:08.41
22.Judith van de WijdevenNjord1:05.67950382032.191:08.74
23.Indy DiependaalTRB-RES1:07.92950497633.381:08.79
24.Nikey van de WeteringZeester Meerval1:07.39950033632.861:08.88
25.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV1:07.38950473032.461:09.23
26.Kris HuttenSBC 20001:09.00950068832.901:09.71
27.Susan TeijkenZ&PV Nuenen1:06.70950459234.031:09.80
28.Sanne de LaatAquAmigos1:07.78950273033.881:10.49
29.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval1:08.12950155233.991:11.03
30.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV1:08.26950137234.171:11.27
31.Aniek ResinkZ&PC DIO1:07.83950073834.391:11.29
32.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV1:09.92950105834.531:12.02
NGDaisy van den BosSBC 20001:06.769503880

Jeugd 1

1.Sahar HamamDZT '621:00.89940541229.921:01.70
2.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:03.04940480029.391:01.83
3.Noortje van den BoomEIFFEL Swimmers PSV1:01.18940057429.901:02.35
4.Kim Loeffen Tritium SG1:02.12940343230.411:03.82
5.Lisa van CasterenZeester Meerval1:05.32940355231.361:05.00
6.Arja den BoerBZV 1:03.89940563431.271:05.04
7.Tamarah van der PaschZegenwerp1:05.26940330831.651:05.19
8.Sophie SollieZeester Meerval1:00.88940014031.181:05.52
9.Kelly MekesTRB-RES1:05.00940272431.211:05.77
10.Maike KorthoutWZV1:04.18940603431.531:05.86
10.Kristie DekkersZ&PC DIO1:03.97940206830.921:05.86
12.Vera VinkenDZT '621:04.92940192831.631:05.96
13.Vera van den OordNautilus1:05.04940543232.371:06.68
14.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers1:07.88940034032.851:07.84
15.Whitney van HoeckelZ&PC DIO1:06.70940239033.011:08.40
16.Fieke Nelissen Tritium SG1:06.48940158232.421:08.51
17.Vaia SuijkerbuijkZ&PC DIO1:05.87940399832.861:09.04
18.Nathasja ScheepersZPK Budel1:07.07940504833.071:09.31
19.Ilse van der HeijdenNjord1:07.84940287832.451:09.99
20.Marit van NunenZ.V. Tiamat1:07.87940278232.811:10.02
21.Colet ClaessensZ&PV Nuenen1:07.65940518233.271:11.60
22.Suzan van BoxtelTRB-RES1:05.98940257833.171:11.65
NGNelly VelthuijsNjord1:04.599404028

Jeugd 2

1.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers59.77930001229.1859.34
2.Pauline van DamEIFFEL Swimmers PSV1:00.31930442229.701:00.83
3.Ela HuttenSBC 200059.48930035429.511:00.92
4.Ashley VerburgEIFFEL Swimmers PSV1:00.92930161629.711:02.03
5.Petri VelthuisZVDO '741:03.48930079431.201:04.00
6.Cyril LandstraZeester Meerval1:01.40930572230.831:04.05
7.Angelique OertelEIFFEL Swimmers PSV1:02.58930761230.711:04.95
8.Petra Schuivens Tritium SG1:04.38930503631.301:05.82
9.Ilse ResinkZ&PC DIO1:03.71930363231.351:06.02
10.Marissa MinkmanDe Krabben1:05.16930605431.471:06.34
11.Emma VerhoevenZegenwerp1:06.50930332632.281:07.59
12.Marit StegeNautilus1:05.44930074631.271:07.87
13.Marlotte SpohrWZV1:06.10930528832.871:09.36
14.Jennemieke AanraadSBC 20001:06.05930183433.171:11.36

Senioren 1

1.Désirée EmmenDe vennen1:01.22920486229.581:02.25
2.Agaath BontDe Dommelbaarzen1:04.32920468830.921:06.82
3.Bente van GennepSBC 20001:05.58920059031.861:07.17
4.Daphne KievitO.Z. & P.C. De Warande1:05.33920705832.341:07.21

Senioren 2

1.Stephanie JanssenZeester Meerval59.21910145028.611:00.44
2.Anne Michelle VosEIFFEL Swimmers PSV59.29910799429.761:02.03
3.Linda de KokAquAmigos1:00.82910168630.341:02.57
4.Chantal Willems Tritium SG1:04.03910548231.171:05.35
5.Kitty Schiphorst PreuperSBC 20001:04.03910275231.421:05.60

Senioren open

1.Femke HendrikxDZT '6258.52880169828.3059.83
2.Jolanda PostZ&PC DIO59.51900484829.741:01.71
3.Marjolijn WuismanTRB-RES1:00.19860420229.941:02.59
4.Linda SchellekensBZV 1:02.09880385430.451:02.85
5.Merel Siroen Tritium SG1:03.20880400630.871:03.58
6.Danielle ScheepersNjord1:02.91900542831.001:04.64
7.Maike op het VeldTRB-RES1:01.81870304630.971:05.72
8.Kim vd BeekEIFFEL Swimmers PSV1:03.75870019631.521:06.29
9.Anita SmitsZ&PC DIO1:03.80690052232.091:06.90
10.Chantal van HerpenDZT '621:03.91900816432.241:07.91
NGNilshaira IseniaEIFFEL Swimmers PSV59.818907234


<< TOP >>
Programmanr. 38
31.5.09
Heren, 200m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Minioren 6 en jonger

1.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV2:33.58970048935.551:16.671:57.382:36.15
2.Loed JacobsDZT '622:45.76980044136.761:17.671:58.982:36.80
3.Daniel van Dijk Tritium SG2:49.13970157738.301:20.232:03.002:41.09
4.Rick MinkmanDe Krabben2:43.59970109736.271:17.532:00.372:41.55
5.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen2:38.31980118537.371:19.722:04.032:43.57
6.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande2:44.80970384737.011:19.572:03.252:43.68
7.Yvo BulhamDe vennen2:45.27970107336.801:19.172:02.622:44.94
8.Stefan HoekstraTRB-RES2:45.15970022337.281:19.562:04.172:47.43
9.Ruben SchellekensTRB-RES2:51.51970274737.881:21.972:06.172:47.91
10.Timo van LintEIFFEL Swimmers PSV2:52.07980178539.111:22.872:07.482:49.05
11.Joeri PhaffZ&PV Nuenen2:50.04970109938.641:22.932:07.772:49.77
12.Thomas ManuelEIFFEL Swimmers PSV2:55.33980091938.601:23.302:08.552:51.08
13.Alain VogelsZ&PV Nuenen2:49.68970183539.641:24.582:10.232:52.65
14.Mitchell SchollenTRB-RES2:56.00980154338.541:22.472:08.422:52.78
15.Jari den OttelanderSBC 20002:55.44980005939.331:25.062:11.142:53.31
16.Jeroen SchellingZ&PV Nuenen2:47.88970183739.051:23.842:09.682:54.62
17.Roy van der HeydenDZT '622:51.70970120940.141:25.022:10.892:58.54
18.Stef KissenZPK Budel2:53.85980011342.121:29.762:17.333:02.25
DISCristhian van SchijndelDZT '622:48.539800131
AM - Gebruik maken van hulpmiddelen ., Twee zwembroeken

Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV2:13.35960100731.681:06.271:41.452:15.00
2.Ramon VerhulstHieronymus2:23.64960175133.271:10.641:47.882:21.13
3.Peter RietveldTRB-RES2:18.67960108132.951:09.701:47.062:21.31
4.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV2:19.67960145934.671:11.911:47.912:22.20
5.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV2:23.31960069133.981:11.791:49.552:26.52
6.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV2:21.98960042734.061:12.071:49.912:26.75
7.Fime NamwansaArgo2:33.44960382733.641:12.341:52.962:31.34
8.Jan-Willem VanekerZVDO '742:34.45960106734.671:14.921:55.632:36.51
9.Teun Strijbosch Tritium SG2:31.82960304135.351:15.851:56.862:37.86

Junioren 2

1.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV2:11.40950076929.461:02.511:36.322:09.83
2.Alex in 't GroenDe vennen2:22.49950268331.721:07.561:43.672:17.41
3.Guus van StiphoutZeester Meerval2:16.84950108131.941:06.911:42.882:17.52
4.Sven AlderliesteSBC 20002:19.92950132931.231:07.381:44.662:21.07
5.Joep van GrunsvenArethusa2:19.59950046931.581:07.951:46.062:21.68
6.Diederick GroeneveldBZV 2:21.31950212332.051:08.401:46.222:21.76
7.Dieder Schuurmans Tritium SG2:29.26950044733.051:11.291:50.062:26.77
8.Bram van de WaterDen Doorn2:23.86950162932.921:10.131:49.442:26.93
9.Wilko HeemskerkDe Treffers2:28.37950432234.841:12.621:51.252:29.49
DISLoek van HoutertDe Dommelbaarzen2:13.479504515
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMJoris WillemsZ&PV Nuenen2:29.499502293

Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV2:04.46940391928.5259.991:31.832:03.17
2.Jeffrey ThijssenZeester Meerval2:09.16940044529.031:01.011:32.992:04.23
3.Thomas RietveldTRB-RES2:10.23940180330.011:03.251:38.012:11.81
4.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:10.24940175930.801:05.621:42.382:17.34
5.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV2:18.06940027731.801:06.951:42.372:17.35
6.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen2:17.58940298330.231:05.531:42.882:19.11
7.Bas de BruijnHieronymus2:18.92940250931.391:06.321:43.062:19.19
8.Walter van der SteltDen Doorn2:10.66940132730.231:04.901:42.372:19.42
9.Jop SmitArgo2:21.11940415132.231:07.851:44.332:19.45
10.Ted ReniersDe Dommelbaarzen2:17.08940051931.881:07.511:44.042:20.70
11.Mark van DintherNeptunus'582:22.20940147130.111:06.751:45.952:23.56
12.Erwin MallensNjord2:22.60940309733.011:09.971:49.442:26.99

Junioren 4

1.Maurice SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:05.30930212527.6359.021:30.952:03.22
2.Thomas van MierloEIFFEL Swimmers PSV2:05.17930035328.581:01.281:34.852:06.06
3.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande2:03.57930223329.641:01.871:34.302:06.71
4.Frans SlaatsEIFFEL Swimmers PSV2:04.72930046128.721:00.911:33.952:07.81
5.Dirk VogelsZeester Meerval2:06.31930242729.701:02.991:37.052:11.33
6.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV2:07.91930176929.401:02.531:37.552:11.43
7.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen2:12.38930348729.421:03.281:39.162:15.10
8.Ramon BastiaansenZ&PC DIO2:12.13930379730.011:04.481:40.592:15.58
9.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen2:10.06930269530.521:04.681:40.632:16.06
10.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:11.07930180930.511:05.511:42.342:17.65
11.Matti de BruijnTRB-RES2:13.13930507131.071:06.121:43.292:20.27
12.Stef van der StruijkDBD2:10.70930547330.541:06.881:45.802:21.07
13.Tian TjioeTRB-RES2:17.88930609333.131:08.741:46.382:23.37
14.Christian BingelZ&PC DIO2:17.02930320731.321:08.561:48.492:28.76
DISRaoni SchrijversTempo2:13.359302669
AM - Gebruik maken van hulpmiddelen ., Twee zwembroeken
AFGEMPaul KosterZ&PC DIO1:58.489304465
AFGEMPepijn WarrinkDBD2:16.299302633

Jeugd 1

1.John VerhagenEIFFEL Swimmers PSV1:52.92920532527.9358.171:28.861:59.75
2.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV2:01.05920267528.2558.681:30.052:01.48
3.Luuk OnrustZeester Meerval2:02.86920512529.301:00.611:32.762:05.24
4.Kevin JanssenZeester Meerval2:09.57920410929.121:02.471:35.642:09.11
5.Coen de BruijnHieronymus2:07.57920515130.861:04.871:39.002:12.34
6.Dustin BolteTempo2:08.81920481330.511:04.601:39.902:13.11
7.Rick van HamondDe Dommelbaarzen2:09.51920587330.781:05.571:40.532:13.33
8.Donny van AlphenHydra2:07.00920237729.921:04.221:39.592:13.58
9.Enzo DiependaalTRB-RES2:13.40920669130.341:04.871:40.792:14.67
AFGEMFerry J. ClaassenZ&PV Nuenen1:59.019202217

Jeugd 2

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande1:58.27910282528.1559.581:32.022:03.02
2.Sil HovingEIFFEL Swimmers PSV2:03.14910394728.521:00.011:32.542:03.86
3.Rens van EijkZ&PV Nuenen2:01.16910057329.011:01.471:34.982:08.15
4.Wouter de MolHieronymus2:06.95910160329.211:02.191:36.532:09.25
5.Giel van DijkO.Z. & P.C. De Warande2:01.20910421130.341:03.281:37.132:09.60
6.Rik BakkerTRB-RES2:06.83910462530.781:04.911:39.352:11.64
7.Reinier VosZeester Meerval2:08.11910244531.941:06.331:40.092:12.32
8.Wietse SterkenburgZVDO '742:08.77910220530.711:05.811:41.732:15.23
9.Thom van de WeteringZeester Meerval2:08.40910255131.661:05.441:40.102:15.24
10.Mehmet DemirciBZV 2:09.41910045127.2257.171:46.452:29.60

Senioren

1.Robin den BoerEIFFEL Swimmers PSV1:55.82900617727.5858.071:28.721:57.81
2.Loek HerbertsZeester Meerval1:58.26900117328.5059.671:30.712:01.61
3.Jasper van MierloEIFFEL Swimmers PSV1:56.50900200527.4458.061:30.132:02.13
4.Joppe WisseDZT '621:57.65890364528.7459.671:31.722:02.71
5.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV1:58.71900222328.7859.981:31.702:02.75
6.Joey van DoesburgTRB-RES1:58.63870073528.4059.901:31.592:04.33
7.Raga FloresBZV 1:57.04890090327.8759.231:32.072:04.40
8.Hermie MinkelsBZV 2:00.06870224928.391:00.311:33.082:05.70
9.Jelle BeerensDe Dommelbaarzen2:04.76860015928.1959.801:33.322:06.12
10.Tommie KerstensEIFFEL Swimmers PSV1:55.05880181727.6259.821:34.032:06.20
11.Tom LommersWZV1:58.52900184729.011:00.961:34.762:06.64
12.Jasper GroothelmDBD2:05.29900573528.731:00.331:34.132:06.93
AFGEMJoppe Schuurmans Tritium SG2:04.008905447


<< TOP >>
Programmanr. 39
31.5.09
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TRB-RES 1TRB-RES4:10.404:15.62
Louise van de Meer
Marceline de Cloe
+0,82
+0,39
31.23
30.24
1:05.99
1:04.92
Kim Smulders
Michelle de Bruijn
+0,51
+0,19
30.97
29.02
1:03.50
1:01.21
2.Zeester Meerval 3Zeester Meerval4:22.614:27.17
Judith Vos
Nikki Habers
+0,65
+0,41
32.07
32.61
1:06.00
1:08.64
Esma van Vonderen
Lotte Langenhoff
+0,32
+0,31
30.97
31.65
1:05.44
1:07.09
3.SBC 2000 1SBC 20004:22.834:27.30
Maya Kingma
Kris Hutten
+0,82
+0,58
31.58
32.51
1:05.18
1:09.82
Lindi Verkooijen
Claudia den Ottelander
+0,14
+0,21
31.30
31.27
1:06.92
1:05.38
4.TRB-RES 2TRB-RES4:28.894:32.51
Femke van Hest
Indy Diependaal
+0,83
+0,36
33.44
32.99
1:09.36
1:08.45
Madelon Schellekens
Anne Klijberg
+0,50
+0,30
32.58
31.02
1:08.98
1:05.72
5.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen4:27.704:38.57
Samantha Kardol
Susan Teijken
+0,88
+0,60
32.13
33.92
1:06.43
1:11.27
Jessica Manders
Lisa Hartogs
+0,48
+0,64
33.11
32.59
1:11.55
1:09.32
6.Argo 3Argo4:42.684:42.77
Anne Gibbels
Marijke van der Heijden
+0,83
+0,49
34.07
37.50
1:13.17
1:17.90
Hilde Grondhout
Elise Pennings
+0,35
+0,41
31.78
30.45
1:07.37
1:04.33
7.DZT '62 1DZT '624:37.604:48.95
Els van Gemert
Mandy Stevens
+0,80
+0,55
35.50
33.77
1:15.23
1:13.08
Lisa Koolen
Ananda Veugen
+0,18
+0,47
34.15
31.65
1:13.59
1:07.05
8.Neptunus'58 1Neptunus'584:51.734:53.48
Bente van Bergen
Bo Sluijpers
+0,78
+0,86
32.16
36.48
1:06.92
1:18.12
Zoë Hellings
Shirley Voets
+0,49
+0,69
37.08
32.24
1:20.15
1:08.29
9.Arethusa 1Arethusa4:47.964:54.83
Jill Greven
Evy Ulijn
+0,85
+0,65
35.68
33.39
1:16.00
1:11.64
Dimphy Vissers
Louise van Houten
+0,32
+0,67
33.48
34.63
1:12.24
1:14.95
10.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV4:48.404:58.85
Mara van Loon
Amber Rommelse
+0,80
+0,71
35.27
35.87
1:14.83
1:16.33
Bente Gerits
Esmée Six
+0,68
+0,50
36.17
33.54
1:16.07
1:11.62
DISNjord 1Njord4:26.48
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., Startzwemmer bewogen bij de start
Emy Liebregts, Judith van de Wijdeven, Mandy de Bruin, Jaimy Mous


<< TOP >>
Programmanr. 40
31.5.09
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV4:03.104:04.84
Pauline van Dam
Jovanna Koens
+0,68
+0,36
29.23
29.21
1:00.35
1:00.97
Ashley Verburg
Anne Michelle Vos
+0,56
+0,42
28.83
30.03
1:01.34
1:02.18
2.DZT '62 1DZT '624:08.244:16.37
Femke Hendrikx
Chantal van Herpen
+0,79
+0,23
28.99
31.74
1:01.48
1:07.70
Vera Vinken
Sahar Hamam
+0,48
+0,39
31.51
29.89
1:05.42
1:01.77
3.Tritium SG 1 Tritium SG4:13.734:16.38
Merel Siroen
Petra Schuivens
+0,91
+0,27
31.67
31.26
1:05.02
1:05.45
Kim Loeffen
Chantal Willems
+0,22
+0,32
29.06
30.23
1:02.42
1:03.49
4.TRB-RES 1TRB-RES4:11.304:17.89
Kelly Mekes
Roos van Esch
+0,78
+0,45
31.68
31.09
1:06.14
1:04.88
Maike op het Veld
Marjolijn Wuisman
+0,47
+0,22
30.45
29.68
1:04.79
1:02.08
5.Z&PC DIO 1Z&PC DIO4:10.994:21.67
Ilse Resink
Kristie Dekkers
+0,77
+0,39
31.21
31.11
1:06.24
1:06.72
Anita Smits
Jolanda Post
+0,71
+0,63
31.22
30.54
1:05.07
1:03.64
6.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers4:19.904:28.59
Annette Wijnja-Visser
Kim Wijnja
+0,82
+0,60
32.13
33.03
1:08.65
1:09.87
Anouk Goes
Marcha Admiraal
+0,57
+0,55
32.35
29.87
1:07.95
1:02.12
7.SBC 2000 1SBC 20004:16.074:33.33
Kitty Schiphorst Preuper
Bente van Gennep
+0,85
+0,45
31.99
32.49
1:06.09
1:10.42
Jennemieke Aanraad
Ela Hutten
+0,50
+0,16
34.78
29.52
1:13.79
1:03.03