Nr. 21. Dames, 50m vrije slag  9 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag  9 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 100m rugslag  9 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 100m schoolslag  9 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m wisselslag  9 jaar en ouder
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en jonger
Nr. 29. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren open
Nr. 30. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 en jonger
Nr. 31. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren open


BZK 2009
Eindhoven, 23. - 31.5.2009


Programmanr. 21
30.5.09
Dames, 50m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en jonger

1.Danique ScheepersZPK Budel30.54970083630.50
2.Nikki BurcksenHieronymus30.39970142430.66
3.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV31.20970176230.80
4.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV32.00970049031.88
5.Els van GemertDZT '6232.62970287831.93
6.Mandy StevensDZT '6231.76970286632.06
7.Tamara BrouwersEIFFEL Swimmers PSV32.81980249432.51
8.Anne VerhoefWZV33.73970251032.53
9.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen32.78980020632.96
10.Anne HoevenaarsZeester Meerval33.26970077833.14
11.Ida van de WaterDen Doorn32.95970247233.20
12.Xandra BlaauwNjord34.29970201033.22
13.Bo VerhoevenNjord32.82980156233.58
14.Kathy GrootSBC 200033.51970044433.61
15.Sanne van de PolDe Biesboschzwemmers34.13980072233.72
16.Marijke van der HeijdenArgo34.20970489834.02
17.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV33.81970256234.06
18.Mara van LoonEIFFEL Swimmers PSV33.45970312234.15
19.Aniek de PeijperSBC 200034.41980164434.49
20.Laurie MabelisSBC 200034.29970468234.52
21.Maud JansenHydra33.85970348434.54
22.Jill GrevenArethusa34.39970439834.76
22.Bo SluijpersNeptunus'5833.69970269234.76
24.Renée vd BesselaarAquAmigosNT980172834.80
25.Nadien van LangNjord34.00970201234.81
26.Louise van HoutenArethusa33.94970332034.83
27.Yasmin EsserZeester Meerval34.45970392435.10
28.Jade GroeneveldDe Biesboschzwemmers34.39990048035.30
29.Laura RoelevinkSBC 200034.40980225835.60
DISYlva HendriksDe Dommelbaarzen32.049704012
AFGEMJo-Eny PolsbroekArethusa32.779702238
NGHélène ColijnHieronymus34.459702288

Junioren 3 en jonger

1.Michelle de BruijnTRB-RES27.16950309027.73
Brabants Record
2.Elise PenningsArgo28.70950360828.47
3.Jaimy MousNjord29.39960257629.25
4.Marceline de CloeTRB-RES28.88960205029.28
5.Anne KlijbergTRB-RES30.10950397429.65
5.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV29.20950075429.65
7.Kim SmuldersTRB-RES29.09950124829.66
8.Esma van VonderenZeester Meerval29.44950111229.71
9.Kelly HoegeeZVDO '7429.11950040429.81
10.Lotte LangenhoffZeester Meerval29.01960258029.82
11.Louise van de MeerTRB-RES29.13950419830.03
12.Bente van BergenNeptunus'5829.57960033630.16
13.Judith VosZeester Meerval29.64950214030.19
14.Ananda VeugenDZT '6230.04950207030.27
15.Jessie van den BroekHydra30.27950240830.28
15.Madelon SchellekensTRB-RES30.32950188830.28
17.Susan TeijkenZ&PV Nuenen29.93950459230.41
18.Lisa HartogsZ&PV Nuenen30.13950504430.74
19.Judith van de WijdevenNjord29.27950382030.77
20.Samantha KardolZ&PV Nuenen29.62950297230.81
21.Maya KingmaSBC 200030.73950382430.90
22.Shirley VoetsNeptunus'5830.79950486230.92
23.Claudia den OttelanderSBC 200029.95950055230.94
24.Sanne de LaatAquAmigos31.23950273030.97
25.Nikki HabersZeester Meerval30.63960059431.29
26.Julie KleijzenBZV 31.54950295831.36
27.Lindi VerkooijenSBC 200031.36950382631.37
28.Madelon van DamEIFFEL Swimmers PSV31.40960162431.40
29.Kris HuttenSBC 200030.95950068831.54
30.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV30.98950137231.65
31.Robin HilgerdenaarZegenwerp31.05960519031.72
32.Indy DiependaalTRB-RES31.00950497631.76
33.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV30.55950473032.07
34.Aniek van DillenZ.V. Tiamat31.64950057432.15
35.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval31.13950155232.18
36.Amy van LierDe vennen31.99960302232.21
37.Evy UlijnArethusa31.97960410032.27
38.Amy KieboomTRB-RES31.67950258032.31
39.Femke van HestTRB-RES31.36960429432.56
40.Lisa de MolHieronymus31.89950381432.75
41.Rosanne van WierstEIFFEL Swimmers PSV31.58960023433.85
AFGEMEmy LiebregtsNjord30.779505020
NGDaisy van den BosSBC 200030.799503880

Jeugd 2 en jonger

1.Jocelyn SpruitEIFFEL Swimmers PSV27.23930204427.39
2.Ela HuttenSBC 200027.48930035428.02
3.Karlijn HoogstedeZeester Meerval28.47940480028.25
4.Ashley VerburgEIFFEL Swimmers PSV27.64930161628.38
5.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers27.82930001228.80
6.Sahar HamamDZT '6228.23940541228.86
7.Pauline van DamEIFFEL Swimmers PSV28.32930442228.89
7.Kim Loeffen Tritium SG28.92940343228.89
9.Cyril LandstraZeester Meerval28.67930572229.24
10.Noortje van den BoomEIFFEL Swimmers PSV29.36940057429.36
11.Kristie DekkersZ&PC DIO28.88940206829.42
12.Nelly VelthuijsNjord28.64940402829.45
13.Petri VelthuisZVDO '7428.82930079429.50
14.Tamarah van der PaschZegenwerp29.45940330829.62
15.Ilse ResinkZ&PC DIO28.88930363229.69
16.Lisa van CasterenZeester Meerval29.71940355229.78
17.Marissa MinkmanDe Krabben30.26930605429.79
18.Angelique OertelEIFFEL Swimmers PSV29.44930761229.88
19.Petra Schuivens Tritium SG29.24930503629.89
20.Fieke Nelissen Tritium SG29.57940158229.95
21.Vera van den OordNautilus29.40940543230.25
22.Marleen BakkerTRB-RES30.29930287430.27
23.Maike KorthoutWZV30.39940603430.37
24.Renée RoksSBC 200028.89930384430.44
25.Marlotte SpohrWZV30.07930528830.46
26.Kelly MekesTRB-RES29.58940272430.47
27.Vaia SuijkerbuijkZ&PC DIO30.07940399830.64
28.Sophie SollieZeester Meerval28.34940014030.73
29.Birgit van der WegenO.Z. & P.C. De Warande30.19930494230.89
30.Amy PeetersDe Wildert30.20930479430.94
31.Nathasja ScheepersZPK Budel30.43940504831.43
32.Janneke MollenZ.V. Tiamat30.46940138831.48
33.Marit StegeNautilus29.50930074631.83
DISVera VinkenDZT '6229.649401928

Senioren

1.Femke HendrikxDZT '6226.61880169827.55
2.Stephanie JanssenZeester Meerval27.32910145027.71
3.Jolanda PostZ&PC DIO27.37900484828.31
4.Martine van OnnaArethusa28.53910234228.77
5.Nilshaira IseniaEIFFEL Swimmers PSV27.63890723428.84
6.Linda de KokAquAmigos28.00910168628.97
7.Désirée EmmenDe vennen28.16920486229.02
8.Merel Siroen Tritium SG28.16880400629.18
9.Linda SchellekensBZV 28.06880385429.49
10.Tanja PeetersEIFFEL Swimmers PSV28.66910242830.44
11.Chantal van HerpenDZT '6229.00900816430.46


<< TOP >>
Programmanr. 22
30.5.09
Heren, 50m vlinderslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6 en jonger

1.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV34.80970048934.11
2.Rick MinkmanDe Krabben36.12970109735.85
3.Loed JacobsDZT '6235.81980044137.05
4.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande40.11970384737.96
5.Cristhian van SchijndelDZT '6239.65980013138.46
6.Daniel van Dijk Tritium SG38.80970157738.55
7.Stefan van de WijdevenNjord40.30980099539.00
8.Daan LammersNjord40.47970211739.39
9.Sieb Wesseling Tritium SG39.20980048940.16
10.Lorenzo de BieDe Krabben41.45970139740.19
11.Alain VogelsZ&PV Nuenen39.37970183540.56
12.Ruben SchellekensTRB-RES39.85970274740.97
13.Stefan HoekstraTRB-RES37.93970022341.02
14.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen40.26980118541.03
15.Ramón PleijersDe Dommelbaarzen40.80980201341.32
16.Roy van der HeydenDZT '6240.23970120941.90
17.Mitchell SchollenTRB-RES41.45980154342.38
18.Joeri PhaffZ&PV Nuenen40.64970109942.93
NGGuus VermeulenBZV 39.519701593

Junioren 2 en jonger

1.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV30.60950076930.35
2.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen31.21950451530.53
3.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV31.00960145931.59
4.Ramon VerhulstHieronymus31.62960175131.71
5.Rick HoekstraTRB-RES34.28950143732.27
6.Sven AlderliesteSBC 200033.96950132932.43
7.Peter RietveldTRB-RES31.82960108132.46
8.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV34.01960100732.61
9.Wouter van EekelenZ&PC DIO32.88950312732.63
10.Guus van StiphoutZeester Meerval33.81950108132.69
11.Dieder Schuurmans Tritium SG35.45950044732.72
12.Wouter KwintAegir34.87950089332.87
13.Bram van de WaterDen Doorn32.39950162933.21
14.Daryl PolderDe Biesboschzwemmers33.25950467133.22
15.Fime NamwansaArgo33.68960382733.26
16.Diederick GroeneveldBZV 33.47950212333.59
17.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV32.83960042733.92
18.Teun Strijbosch Tritium SG34.52960304134.33
19.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen34.41960306534.36
20.Kelmar van MeursDBD34.86950388734.60
21.Edwin VisserZ.V. Tiamat34.85960320535.11
22.Freek VerhagenHydra36.41950331135.66
23.Bart GubbelsTRB-RES34.73960201536.59
24.Bart van de HeuvelZPK Budel36.05960436336.62
25.Wilko HeemskerkDe Treffers37.32950432237.35
26.Richie van EmpelZegenwerp36.22960363137.82

Junioren 4 en jonger

1.Paul KosterZ&PC DIO27.02930446526.43
2.Maurice SoudantEIFFEL Swimmers PSV27.00930212526.94
3.Sven KardolZ&PV Nuenen27.37930213527.52
4.Mart Hendriks Tritium SG27.89930407927.99
5.Robert GrootSBC 200028.71930199729.18
6.Frans SlaatsEIFFEL Swimmers PSV29.52930046129.19
7.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV29.58940391929.27
8.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV29.31930176929.28
9.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen29.44930269529.30
10.Thomas van MierloEIFFEL Swimmers PSV30.97930035330.27
11.Joey SmitsDZT '6230.42930602930.63
12.Ramon BastiaansenZ&PC DIO30.69930379730.67
13.Tristan BronDZT '6230.08930113130.72
13.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV30.56940027730.72
15.Stijn SchooneZ.V. Tiamat31.68930562530.80
16.Thomas RietveldTRB-RES30.72940180331.29
17.Simon van den Broek Tritium SG31.32930238331.35
18.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen30.89930348731.36
19.Stan BrokAquAmigos31.17940147331.55
20.Marco van der AalstZ.V. Tiamat31.45930221731.58
21.Christian BingelZ&PC DIO30.07930320731.68
22.Jeroen van den CorputHydra32.44930341931.69
23.Walter van der SteltDen Doorn30.92940132731.95
24.Raoni SchrijversTempo32.02930266932.10
25.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen31.16940298332.14
26.Matti de BruijnTRB-RES31.45930507132.15
27.Rudy ChambonWZV31.62930677532.16
28.Bas de BruijnHieronymus32.42940250932.28
29.Bart SchoutenDe Biesboschzwemmers32.08940045332.35
30.Erwin MallensNjord32.99940309732.38
31.Ted ReniersDe Dommelbaarzen31.96940051932.45
32.Stein MentingZ.V. Tiamat32.32940428932.90
33.Jip JonkerTempo32.70930496333.15
34.Wesley BeckHieronymus31.72930212333.80
35.Mark van DintherNeptunus'5833.00940147133.88
36.Jeffrey SwiersDZT '6232.48940368534.09
37.Tian TjioeTRB-RES32.44930609335.18
AFGEMPepijn WarrinkDBD32.809302633

Jeugd 2 en jonger

1.John VerhagenEIFFEL Swimmers PSV26.13920532526.70
2.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande25.66910282526.93
3.Sil HovingEIFFEL Swimmers PSV26.72910394727.03
4.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV27.27920267527.33
5.Wouter de MolHieronymus28.04910160328.03
6.Pieter JoordensZ.V. Tiamat27.60910113328.04
7.Coen de BruijnHieronymus27.75920515128.61
8.Mehmet DemirciBZV 28.27910045128.69
8.Luuk OnrustZeester Meerval28.21920512528.69
8.Geert JanssenEIFFEL Swimmers PSV28.73920162128.69
11.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen27.76920221728.88
12.Yorick MassinkDZT '6228.98920216328.89
13.Rick van HamondDe Dommelbaarzen30.36920587329.45
14.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat29.86920047929.59
15.Bas CastelijnsZ&PV Nuenen29.37910698929.66
15.Rik BakkerTRB-RES29.60910462529.66
17.Kevin JanssenZeester Meerval29.45920410929.96
18.Wim CrielaardZVDO '7430.16920571329.99
19.Jeroen RongenZ.V. Tiamat30.57910193330.12
20.Robbert SchooZ.V. Tiamat30.55920462130.23
21.Jelte Schuurmans Tritium SG30.57910484130.48
22.Ruud ScheepersNjord30.21920341130.59
23.Vincent van DijkDe Biesboschzwemmers29.94920686330.67
24.Bob van HeesZ&PC DIO29.36910385130.69
25.Rens van EijkZ&PV Nuenen29.77910057330.89
26.Bart OphorstDBD30.16910393331.10

Senioren

1.Raga FloresBZV 25.65890090326.02
2.Steven NonnekesEIFFEL Swimmers PSV25.37900374926.13
3.Hermie MinkelsBZV 26.49870224926.84
4.Joppe WisseDZT '6228.33890364527.26
5.Tom LommersWZV26.89900184727.44
6.Rick de GreefZPK Budel27.56840074927.65
7.Lars RongenZ.V. Tiamat28.54890263527.66
8.Ronald SmitsEIFFEL Swimmers PSV27.06780098127.73
9.Jasper van MierloEIFFEL Swimmers PSV27.28900200527.82
10.Jan van OpstalZ&PC DIO27.51860229127.92
11.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV27.59900222328.02
12.Bart van der AarBZV 27.92890000528.06
13.Lars v.d. HeijdenEIFFEL Swimmers PSV27.51900516728.08
14.Kenny van KriekenBZV 27.37900167528.12
15.Tim VinckxDe Wildert28.44900536728.18
15.Robin van GulikTRB-RES27.70900106128.18
17.Philippe van den DungenAquAmigos28.70880089328.61
18.Bas Berndes Tritium SG28.33890021728.72
19.Mark Effing Tritium SG29.60860076128.77
20.Jasper GroothelmDBD29.20900573528.99
21.Dirk FilippiniDZT '6228.66850355929.00
22.Martijn van der GraafDe Krabben29.14810214129.42
23.Roel vd KleijNeptunus'5828.79900157129.46
24.Erik van DartelEIFFEL Swimmers PSV29.44670018529.49
25.Akke ToeterZ&PV Nuenen29.06900292329.62
26.Bob van den BroekNautilus29.70810024329.91
27.Michiel VerrijkZ&PV Nuenen29.91900304730.22
28.Martijn de LepperBZV 29.73800092130.34
29.Loek HerbertsZeester Meerval28.57900117331.58
NGNiek SlippensNautilus29.978805865


<< TOP >>
Programmanr. 23
30.5.09
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV3:05.76970256243.041:31.602:21.653:09.89
2.Isolde D'hertEIFFEL Swimmers PSV3:12.55970256443.331:32.392:22.633:12.74
3.Mara van LoonEIFFEL Swimmers PSV3:26.57970312245.461:36.532:28.863:20.76
4.Paulien KoenenTRB-RES3:10.58970185644.581:35.862:28.913:22.53
5.Louise van HoutenArethusa3:12.80970332046.191:38.062:31.403:23.74
6.Kathy GrootSBC 20003:16.66970044445.081:37.282:31.093:24.08
7.Nienke KerremansSBC 20003:29.86970295444.681:35.352:30.643:24.70
8.Rebecca FairleyEIFFEL Swimmers PSV3:27.18970273645.971:38.642:33.383:25.93
9.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSV3:29.20970205247.481:40.532:35.193:27.01
10.Vera van der SteltDen Doorn3:26.30970247648.291:42.362:37.403:31.38
11.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande3:24.86970120847.441:42.552:37.313:31.51
12.Maud JansenHydra3:26.37970348448.091:44.992:38.983:32.37
13.Jill GrevenArethusa3:28.76970439847.121:41.872:37.433:33.10
14.Maayke VoetsZ&PV Nuenen3:27.73970298249.801:44.652:39.573:33.55
15.Bo SluijpersNeptunus'583:28.31970269249.141:45.992:43.793:40.97
DISJill van der JagtEIFFEL Swimmers PSV3:29.70970091047.851:43.492:37.653:32.79
NGJo-Eny PolsbroekArethusa3:11.329702238

Junioren 2

1.Nikki HabersZeester Meerval3:01.39960059442.511:30.302:18.843:06.06
2.Rosanne van WierstEIFFEL Swimmers PSV3:07.90960023442.841:30.002:18.593:06.73
3.Lotte LangenhoffZeester Meerval3:01.63960258043.281:31.872:21.413:11.64
4.Elke van den HurkZ&PV Nuenen3:10.82960181444.681:34.992:25.703:14.37
5.Jeanine KockenEIFFEL Swimmers PSV3:13.44960181643.871:33.512:24.513:15.87
6.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande3:13.63960249644.501:35.282:26.293:16.00
7.Sanne van der SchansWZV3:21.27960271444.811:37.372:31.953:22.08
8.Emmely Toonen Tritium SG3:19.07960337444.611:37.622:31.103:22.70
9.Juliette van den BergZeester Meerval3:20.51960128645.471:37.632:30.613:23.09
10.Robin HilgerdenaarZegenwerp3:19.82960519044.981:37.952:31.073:25.54
11.Lara vd VenNeptunus'583:19.02960289246.281:39.992:34.143:29.31
12.Celine van HoutumWZV3:22.95960450846.231:39.332:34.893:30.83

Junioren 3

1.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:56.54950043041.481:27.932:14.643:00.08
2.Kris HuttenSBC 20002:59.25950068839.951:25.832:13.653:01.85
3.Nikey van de WeteringZeester Meerval2:59.94950033640.601:26.772:15.383:02.25
4.Claudia den OttelanderSBC 20003:05.68950055242.261:29.092:16.433:04.48
5.Julie KleijzenBZV NT950295841.261:28.412:18.053:06.31
6.Kim SmuldersTRB-RESNT950124840.521:28.532:17.983:06.34
7.Lindi VerkooijenSBC 20003:08.70950382643.331:31.072:20.213:09.17
8.Emy LiebregtsNjord3:14.36950502042.271:30.392:20.103:09.62
9.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV2:57.49950105843.601:31.742:20.703:10.52
10.Elise PenningsArgo3:00.89950360841.721:31.192:21.763:10.86
11.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV3:01.63950137241.731:31.512:22.323:13.11
12.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV3:10.08950473042.981:33.232:25.003:17.29
13.Indy DiependaalTRB-RESNT950497643.991:34.832:27.223:19.99

Jeugd 1

1.Kim Loeffen Tritium SG3:04.52940343240.971:29.972:15.753:03.25
2.Kristie DekkersZ&PC DIO2:54.86940206841.771:29.222:16.573:04.35
3.Arja den BoerBZV 3:05.62940563440.021:27.122:15.813:04.61
4.Monique VanekerZVDO '743:08.76940136242.791:30.352:19.693:08.61
5.Colet ClaessensZ&PV Nuenen3:00.33940518242.131:29.712:18.643:08.86
6.Sahar HamamDZT '623:00.86940541242.051:30.852:21.073:10.96
7.Kelly MekesTRB-RES3:06.67940272443.171:32.622:23.893:15.72
8.Lisa van CasterenZeester Meerval3:08.56940355244.181:35.722:27.463:18.97

Jeugd 2

1.Kristel DoreleijersEIFFEL Swimmers PSV2:41.00930256835.161:15.541:58.562:42.64
2.Lotte NederstigtDe Krabben2:53.90930306238.251:22.532:08.442:55.48
3.Edith van den ElzenZeester Meerval2:53.95930201839.981:25.622:13.112:57.82
4.Marissa MinkmanDe Krabben2:57.40930605438.001:23.892:11.242:58.30
5.Ela HuttenSBC 20003:04.23930035437.961:22.602:10.002:58.34

Senioren 1

1.Inge ArtsZeester Meerval2:51.46920307642.181:31.272:17.643:07.36

Senioren 2

1.Margit TiboschBZV 3:01.92910469642.281:30.012:19.463:11.46

Senioren open

1.Susanne van der LindenZ&PC DIO2:55.60880273640.841:26.352:13.473:01.27


<< TOP >>
Programmanr. 24
30.5.09
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV4:34.8996010074:38.62
50m:
100m:
31.52
1:06.52
31.52
35.00
150m:
200m:
1:41.87
2:17.21
35.35
35.34
250m:
300m:
2:53.40
3:29.26
36.19
35.86
350m:
400m:
4:04.44
4:38.62
35.18
34.18
2.Peter RietveldTRB-RES5:01.2296010815:05.10
50m:
100m:
34.74
1:14.12
34.74
39.38
150m:
200m:
1:53.86
2:33.46
39.74
39.60
250m:
300m:
3:13.14
3:52.76
39.68
39.62
350m:
400m:
4:31.20
5:05.10
38.44
33.90
3.Ramon VerhulstHieronymus5:03.6396017515:05.55
50m:
100m:
34.13
1:13.48
34.13
39.35
150m:
200m:
1:52.95
2:33.81
39.47
40.86
250m:
300m:
3:13.70
3:54.19
39.89
40.49
350m:
400m:
4:32.02
5:05.55
37.83
33.53
4.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV4:56.8896006915:06.85
50m:
100m:
34.53
1:13.20
34.53
38.67
150m:
200m:
1:52.68
2:32.39
39.48
39.71
250m:
300m:
3:11.98
3:51.06
39.59
39.08
350m:
400m:
4:30.14
5:06.85
39.08
36.71
5.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV5:01.8596014595:10.67
50m:
100m:
36.65
1:15.80
36.65
39.15
150m:
200m:
1:55.51
2:35.55
39.71
40.04
250m:
300m:
3:14.87
3:54.54
39.32
39.67
350m:
400m:
4:32.79
5:10.67
38.25
37.88
6.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV4:49.9196004275:12.56
50m:
100m:
35.18
1:14.81
35.18
39.63
150m:
200m:
1:55.03
2:36.09
40.22
41.06
250m:
300m:
3:15.44
3:55.82
39.35
40.38
350m:
400m:
4:34.80
5:12.56
38.98
37.76
7.Casper de BruinZeester Meerval5:28.7396020195:36.70
50m:
100m:
36.50
1:19.17
36.50
42.67
150m:
200m:
2:02.46
2:46.41
43.29
43.95
250m:
300m:
3:30.15
4:13.44
43.74
43.29
350m:
400m:
4:57.01
5:36.70
43.57
39.69
8.Bart GubbelsTRB-RES5:29.1096020156:21.05
50m:
100m:
40.67
1:28.19
40.67
47.52
150m:
200m:
2:17.78
3:06.62
49.59
48.84
250m:
300m:
3:55.88
4:45.86
49.26
49.98
350m:
400m:
5:34.77
6:21.05
48.91
46.28

Junioren 2

1.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV4:35.1695007694:37.15
50m:
100m:
30.26
1:04.19
30.26
33.93
150m:
200m:
1:38.92
2:14.88
34.73
35.96
250m:
300m:
2:50.49
3:26.89
35.61
36.40
350m:
400m:
4:02.64
4:37.15
35.75
34.51
2.Guus van StiphoutZeester Meerval4:47.4295010814:54.55
50m:
100m:
31.75
1:07.80
31.75
36.05
150m:
200m:
1:44.59
2:22.64
36.79
38.05
250m:
300m:
3:00.89
3:39.42
38.25
38.53
350m:
400m:
4:17.30
4:54.55
37.88
37.25
3.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen4:57.0395045154:55.69
50m:
100m:
34.06
1:11.21
34.06
37.15
150m:
200m:
1:49.34
2:27.65
38.13
38.31
250m:
300m:
3:06.12
3:44.04
38.47
37.92
350m:
400m:
4:20.64
4:55.69
36.60
35.05
4.Alex in 't GroenDe vennen5:06.4595026834:59.37
50m:
100m:
33.38
1:10.38
33.38
37.00
150m:
200m:
1:48.54
2:28.40
38.16
39.86
250m:
300m:
3:06.72
3:46.01
38.32
39.29
350m:
400m:
4:23.35
4:59.37
37.34
36.02
5.Sven AlderliesteSBC 20005:05.0095013295:00.76
50m:
100m:
32.45
1:09.47
32.45
37.02
150m:
200m:
1:47.35
2:26.32
37.88
38.97
250m:
300m:
3:05.01
3:44.56
38.69
39.55
350m:
400m:
4:22.64
5:00.76
38.08
38.12
6.Diederick GroeneveldBZV 4:59.1495021235:06.32
50m:
100m:
33.74
1:11.49
33.74
37.75
150m:
200m:
1:49.71
2:29.02
38.22
39.31
250m:
300m:
3:08.35
3:48.33
39.33
39.98
350m:
400m:
4:27.52
5:06.32
39.19
38.80
7.Fabian SebregtsHieronymus5:15.6795006895:29.72
50m:
100m:
35.88
1:16.69
35.88
40.81
150m:
200m:
1:59.10
2:41.76
42.41
42.66
250m:
300m:
3:24.39
4:06.67
42.63
42.28
350m:
400m:
4:48.58
5:29.72
41.91
41.14

Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV4:19.4694039194:23.43
50m:
100m:
29.43
1:02.12
29.43
32.69
150m:
200m:
1:35.35
2:09.12
33.23
33.77
250m:
300m:
2:42.85
3:17.20
33.73
34.35
350m:
400m:
3:51.01
4:23.43
33.81
32.42
2.Thomas RietveldTRB-RES4:45.4594018034:39.37
50m:
100m:
31.00
1:05.03
31.00
34.03
150m:
200m:
1:39.90
2:16.09
34.87
36.19
250m:
300m:
2:51.90
3:28.73
35.81
36.83
350m:
400m:
4:04.96
4:39.37
36.23
34.41
3.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV4:52.3194002774:48.37
50m:
100m:
32.46
1:08.40
32.46
35.94
150m:
200m:
1:45.09
2:21.86
36.69
36.77
250m:
300m:
2:58.65
3:35.50
36.79
36.85
350m:
400m:
4:12.01
4:48.37
36.51
36.36
4.Ted ReniersDe Dommelbaarzen4:57.4594005195:06.00
50m:
100m:
32.66
1:09.88
32.66
37.22
150m:
200m:
1:49.23
2:28.01
39.35
38.78
250m:
300m:
3:07.76
3:47.11
39.75
39.35
350m:
400m:
4:26.70
5:06.00
39.59
39.30

Junioren 4

1.Maurice SoudantEIFFEL Swimmers PSV4:31.4293021254:25.22
50m:
100m:
28.93
1:02.00
28.93
33.07
150m:
200m:
1:36.29
2:10.47
34.29
34.18
250m:
300m:
2:44.34
3:18.65
33.87
34.31
350m:
400m:
3:51.94
4:25.22
33.29
33.28
2.Sven KardolZ&PV Nuenen4:33.9693021354:26.06
50m:
100m:
29.92
1:03.66
29.92
33.74
150m:
200m:
1:38.11
2:12.92
34.45
34.81
250m:
300m:
2:47.13
3:21.40
34.21
34.27
350m:
400m:
3:54.42
4:26.06
33.02
31.64
3.Paul KosterZ&PC DIO4:18.5693044654:26.44
50m:
100m:
29.88
1:03.20
29.88
33.32
150m:
200m:
1:37.66
2:12.45
34.46
34.79
250m:
300m:
2:47.07
3:21.19
34.62
34.12
350m:
400m:
3:55.74
4:26.44
34.55
30.70
4.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande4:22.9593022334:29.19
50m:
100m:
29.23
1:02.07
29.23
32.84
150m:
200m:
1:35.68
2:10.26
33.61
34.58
250m:
300m:
2:44.38
3:19.41
34.12
35.03
350m:
400m:
3:54.47
4:29.19
35.06
34.72
5.Thomas van MierloEIFFEL Swimmers PSV4:24.0793003534:29.73
50m:
100m:
29.34
1:02.43
29.34
33.09
150m:
200m:
1:37.16
2:11.76
34.73
34.60
250m:
300m:
2:46.44
3:21.59
34.68
35.15
350m:
400m:
3:56.20
4:29.73
34.61
33.53
6.Dirk VogelsZeester Meerval4:40.9893024274:38.51
50m:
100m:
29.88
1:03.21
29.88
33.33
150m:
200m:
1:38.25
2:13.88
35.04
35.63
250m:
300m:
2:49.49
3:25.88
35.61
36.39
350m:
400m:
4:02.44
4:38.51
36.56
36.07
7.Raoni SchrijversTempo4:42.5593026694:48.45
50m:
100m:
31.10
1:06.99
31.10
35.89
150m:
200m:
1:44.40
2:22.23
37.41
37.83
250m:
300m:
3:00.36
3:38.49
38.13
38.13
350m:
400m:
4:13.87
4:48.45
35.38
34.58

Jeugd 1

1.John VerhagenEIFFEL Swimmers PSV4:14.3992053254:20.31
50m:
100m:
28.86
1:01.36
28.86
32.50
150m:
200m:
1:34.02
2:07.63
32.66
33.61
250m:
300m:
2:41.25
3:14.89
33.62
33.64
350m:
400m:
3:48.28
4:20.31
33.39
32.03
2.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV4:19.5692026754:24.36
50m:
100m:
28.87
1:01.64
28.87
32.77
150m:
200m:
1:35.19
2:09.13
33.55
33.94
250m:
300m:
2:43.25
3:17.38
34.12
34.13
350m:
400m:
3:51.61
4:24.36
34.23
32.75
3.Luuk OnrustZeester Meerval4:18.9792051254:26.04
50m:
100m:
29.53
1:02.77
29.53
33.24
150m:
200m:
1:35.81
2:09.89
33.04
34.08
250m:
300m:
2:43.66
3:18.60
33.77
34.94
350m:
400m:
3:52.43
4:26.04
33.83
33.61
4.Kevin JanssenZeester Meerval4:39.5992041094:34.25
50m:
100m:
30.43
1:04.30
30.43
33.87
150m:
200m:
1:38.93
2:13.94
34.63
35.01
250m:
300m:
2:49.01
3:24.61
35.07
35.60
350m:
400m:
3:59.56
4:34.25
34.95
34.69
5.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen4:26.5092022174:37.58
50m:
100m:
30.13
1:04.48
30.13
34.35
150m:
200m:
1:40.01
2:16.50
35.53
36.49
250m:
300m:
2:52.32
3:28.98
35.82
36.66
350m:
400m:
4:04.40
4:37.58
35.42
33.18
6.Enzo DiependaalTRB-RES4:37.9892066914:50.38
50m:
100m:
30.11
1:04.40
30.11
34.29
150m:
200m:
1:40.75
2:18.08
36.35
37.33
250m:
300m:
2:56.40
3:34.37
38.32
37.97
350m:
400m:
4:13.42
4:50.38
39.05
36.96
7.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat4:40.8392004794:56.00
50m:
100m:
30.96
1:06.70
30.96
35.74
150m:
200m:
1:43.74
2:22.67
37.04
38.93
250m:
300m:
3:00.71
3:39.31
38.04
38.60
350m:
400m:
4:19.13
4:56.00
39.82
36.87

Jeugd 2

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande4:19.3291028254:34.67
50m:
100m:
29.99
1:03.73
29.99
33.74
150m:
200m:
1:37.85
2:13.36
34.12
35.51
250m:
300m:
2:48.21
3:23.82
34.85
35.61
350m:
400m:
3:58.96
4:34.67
35.14
35.71
2.Rik BakkerTRB-RES4:37.0391046254:35.58
50m:
100m:
31.62
1:06.27
31.62
34.65
150m:
200m:
1:41.55
2:16.93
35.28
35.38
250m:
300m:
2:53.07
3:28.98
36.14
35.91
350m:
400m:
4:03.68
4:35.58
34.70
31.90
3.Rens van EijkZ&PV Nuenen4:33.7291005734:37.81
50m:
100m:
29.78
1:04.10
29.78
34.32
150m:
200m:
1:39.79
2:15.33
35.69
35.54
250m:
300m:
2:51.05
3:27.93
35.72
36.88
350m:
400m:
4:03.43
4:37.81
35.50
34.38
4.Giel van DijkO.Z. & P.C. De Warande4:21.4591042114:48.42
50m:
100m:
30.93
1:05.14
30.93
34.21
150m:
200m:
1:40.74
2:17.19
35.60
36.45
250m:
300m:
2:54.39
3:33.36
37.20
38.97
350m:
400m:
4:11.15
4:48.42
37.79
37.27

Senioren

1.Loek HerbertsZeester Meerval4:18.2890011734:19.23
50m:
100m:
28.94
1:01.52
28.94
32.58
150m:
200m:
1:34.02
2:07.03
32.50
33.01
250m:
300m:
2:39.93
3:13.24
32.90
33.31
350m:
400m:
3:46.63
4:19.23
33.39
32.60
2.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV4:14.0790022234:21.11
50m:
100m:
28.86
1:00.83
28.86
31.97
150m:
200m:
1:34.05
2:08.05
33.22
34.00
250m:
300m:
2:42.27
3:16.83
34.22
34.56
350m:
400m:
3:50.44
4:21.11
33.61
30.67
3.Tom LommersWZV4:23.6090018474:35.56
50m:
100m:
29.35
1:02.43
29.35
33.08
150m:
200m:
1:37.95
2:13.12
35.52
35.17
250m:
300m:
2:49.21
3:25.78
36.09
36.57
350m:
400m:
4:01.47
4:35.56
35.69
34.09
4.Bram DekkerEIFFEL Swimmers PSV4:31.8489006494:37.01
50m:
100m:
28.30
1:00.69
28.30
32.39
150m:
200m:
1:37.36
2:13.06
36.67
35.70
250m:
300m:
2:52.24
3:32.18
39.18
39.94
350m:
400m:
4:05.45
4:37.01
33.27
31.56


<< TOP >>
Programmanr. 25
30.5.09
Dames, 100m rugslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en jonger

1.Danique ScheepersZPK Budel1:16.90970083638.571:18.18
2.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV1:20.55970049039.201:19.38
3.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV1:16.76970176239.631:20.75
4.Anne VerhoefWZV1:21.29970251039.961:21.83
5.Yasmin EsserZeester Meerval1:19.48970392441.251:22.07
6.Manon Barten Tritium SG1:27.33970145241.571:25.13
7.Els van GemertDZT '621:29.32970287842.521:25.27
8.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV1:23.39970256242.681:25.57
9.Sanne ten KateEIFFEL Swimmers PSV1:25.56980383641.521:25.67
10.Nikki BurcksenHieronymus1:20.66970142441.741:25.89
11.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen1:24.36970401241.341:25.95
12.Anne HoevenaarsZeester Meerval1:23.39970077842.291:26.02
13.Selene WortelZ&PC DIO1:22.65970065442.581:26.55
14.Laurie MabelisSBC 20001:24.01970468243.291:27.11
15.Ida van de WaterDen Doorn1:23.39970247243.011:27.34
16.Eva van GinnekenDe vennen1:26.81980016443.321:27.54
17.Isolde D'hertEIFFEL Swimmers PSV1:24.76970256442.941:27.79
18.Joyce RabouDe Dommelbaarzen1:26.06980189242.481:28.40
19.Eva van de KerkhofDZT '621:28.10970309242.371:28.56
20.Kim van der HeijdenNjord1:29.16970066243.181:28.95
21.Simone van den ElzenBZV 1:27.66970198043.281:29.23
22.Marlies WilkensArethusa1:29.09970224042.991:29.27
23.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSV1:29.21970205245.101:29.80
24.Louise van HoutenArethusa1:27.80970332043.741:29.82
25.Maayke VoetsZ&PV Nuenen1:27.65970298243.891:29.83
26.Bo VerhoevenNjord1:26.10980156242.981:29.89
27.Nadien van LangNjord1:25.37970201243.331:29.93
28.Laura van DijkeDe Krabben1:29.47980115244.711:30.50
29.Jade GroeneveldDe Biesboschzwemmers1:29.64990048043.011:30.56
30.Tamara BrouwersEIFFEL Swimmers PSV1:25.40980249443.281:30.65
31.Manon van BentumHieronymus1:29.77980433243.271:30.95
32.Mara van LoonEIFFEL Swimmers PSV1:28.64970312244.471:31.09
33.Aniek de PeijperSBC 20001:29.19980164444.711:31.33
34.Jill GrevenArethusa1:26.30970439843.631:31.53
35.Xandra BlaauwNjord1:28.99970201044.961:31.80
36.Renske den DekkerZVDO '741:29.53970013845.161:32.88
AFGEMJo-Eny PolsbroekArethusa1:21.679702238

Junioren 2

1.Marceline de CloeTRB-RES1:07.62960205033.741:10.00
Brabants Record
2.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:12.25960258035.901:14.45
3.Jaimy MousNjord1:15.84960257636.011:15.08
4.Hilde GrondhoutArgo1:15.32960230036.081:15.58
5.Nikki HabersZeester Meerval1:14.80960059437.651:17.56
6.Rosanne van WierstEIFFEL Swimmers PSV1:17.20960023439.831:22.08
7.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:22.84960519040.421:22.73
8.Bente van BergenNeptunus'581:19.82960033639.691:22.94
9.Davina BranderhorstDen Doorn1:23.17960104641.241:23.40
10.Amy van LierDe vennen1:20.86960302241.501:23.84
11.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande1:19.01960388840.301:24.28
12.Evy UlijnArethusa1:23.95960410041.381:24.89
13.Jessica MandersZ&PV Nuenen1:23.07960400441.841:25.96
14.Amy van BerkelDe Dommelbaarzen1:24.70960364242.001:26.81
15.Daphne VerstijnenTRB-RES1:24.90960384442.731:27.24
16.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:22.10960249644.461:32.08

Junioren 3

1.Michelle de BruijnTRB-RES1:10.72950309033.971:08.90
Brabants Record
2.Judith VosZeester Meerval1:16.38950214036.751:13.86
3.Louise van de MeerTRB-RES1:12.07950419835.311:14.41
4.Esma van VonderenZeester Meerval1:13.51950111236.211:14.63
5.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV1:11.46950075437.171:15.71
6.Madelon SchellekensTRB-RES1:13.69950188835.871:15.99
7.Mariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV1:14.57950378036.591:16.71
8.Samantha KardolZ&PV Nuenen1:16.14950297238.451:18.14
9.Lindsay HendriksArethusa1:20.38950385437.931:19.44
10.Nikey van de WeteringZeester Meerval1:14.36950033638.801:19.50
11.Elise PenningsArgo1:15.80950360838.391:19.93
12.Judith van de WijdevenNjord1:15.54950382038.881:20.19
13.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV1:15.55950105839.141:21.46
14.Nikki van der ZeeDe Krabben1:16.66950334038.991:21.92
15.Lindi VerkooijenSBC 20001:19.48950382639.881:22.37
16.Ananda VeugenDZT '621:18.95950207040.351:22.66
17.Jessie van den BroekHydra1:19.33950240841.491:23.02
18.Lisa HartogsZ&PV Nuenen1:19.87950504440.471:23.19
19.Anouk CoppietersZ&PV Nuenen1:20.16950543041.921:23.73
20.Sanne de LaatAquAmigos1:18.34950273042.301:24.93
21.Susan TeijkenZ&PV Nuenen1:17.75950459242.151:25.09
22.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval1:20.74950155241.441:25.22
NGDaisy van den BosSBC 20001:18.259503880

Jeugd 1

1.Michelle VeroudenEIFFEL Swimmers PSV1:09.68940015034.371:10.48
2.Kim Loeffen Tritium SG1:11.56940343235.601:13.79
3.Whitney van HoeckelZ&PC DIO1:12.78940239037.041:15.07
4.Vaia SuijkerbuijkZ&PC DIO1:15.05940399838.031:17.36
5.Colet ClaessensZ&PV Nuenen1:14.31940518237.731:18.45
6.Arja den BoerBZV 1:16.78940563438.991:20.03
7.Nelly VelthuijsNjord1:14.89940402838.501:20.12
8.Fieke Nelissen Tritium SG1:17.58940158239.961:20.13
9.Nathasja ScheepersZPK Budel1:17.36940504838.311:20.78
DISVera van den OordNautilus1:16.229405432

Jeugd 2

1.Ashley VerburgEIFFEL Swimmers PSV1:06.63930161631.791:05.97
2.Ela HuttenSBC 20001:07.07930035434.521:11.60
3.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers1:09.36930001235.641:12.47
4.Cyril LandstraZeester Meerval1:10.33930572236.011:13.37
5.Ilse ResinkZ&PC DIO1:10.78930363235.881:15.01
6.Petra Schuivens Tritium SG1:15.45930503637.191:17.16
7.Nienke BoumanZ.V. Tiamat1:15.66930296438.161:18.00
8.Petri VelthuisZVDO '741:12.72930079437.621:18.01
9.Susette LauwenZ&PC DIO1:16.77930239838.151:18.44
10.Marlotte SpohrWZV1:14.65930528837.271:18.57
11.Renée RoksSBC 20001:14.73930384438.431:20.90
12.Edith van den ElzenZeester Meerval1:15.90930201840.921:24.02

Senioren 1

1.Désirée EmmenDe vennen1:09.43920486235.051:12.12
2.Anne van VroonhovenEIFFEL Swimmers PSV1:15.49920412438.251:18.32
3.Robina HoegeeZVDO '741:14.70920075437.891:18.62
4.Inge MaalsenZeester Meerval1:13.64920223640.121:21.41

Senioren 2

1.Tanja PeetersEIFFEL Swimmers PSV1:07.80910242837.831:15.63
2.Chantal Willems Tritium SG1:11.27910548236.941:15.96
3.Cora van DorstHieronymus1:13.58910621837.991:17.35
4.Margit TiboschBZV 1:14.86910469638.171:18.77

Senioren open

1.Femke HendrikxDZT '621:07.63880169833.751:10.67
2.Janneke KaptheynsTempo1:11.45870209634.531:11.93
3.Jolanda PostZ&PC DIO1:10.33900484836.251:12.80
4.Roos van EschTRB-RES1:13.10820046835.941:14.13
5.Linda SchellekensBZV 1:11.09880385436.841:14.23
6.Merel Siroen Tritium SG1:12.04880400636.671:14.53
7.Wilma Scheepers Tritium SG1:14.04880383637.081:16.00
8.Bianca van RingelestijnEIFFEL Swimmers PSV1:12.21850246635.991:16.04


<< TOP >>
Programmanr. 26
30.5.09
Heren, 100m schoolslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 6 en jonger

1.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande1:28.05970384741.761:29.44
2.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV1:33.91970048942.971:31.58
3.Rick MinkmanDe Krabben1:32.75970109743.791:34.75
4.Ruben SchellekensTRB-RES1:35.97970274745.781:35.91
5.Thomas ManuelEIFFEL Swimmers PSV1:37.02980091945.341:36.26
6.Stefan HoekstraTRB-RES1:36.18970022346.491:40.44
7.Bernard D'hertEIFFEL Swimmers PSV1:37.51990081747.291:41.00
8.Erwin IJpelaarDe vennen1:36.69970107147.981:43.38

Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV1:18.31960100739.151:23.18
2.Stan PijnenburgEIFFEL Swimmers PSV1:22.20960042740.431:25.80
3.Fime NamwansaArgo1:28.48960382741.211:26.67
4.Bart GubbelsTRB-RES1:25.48960201541.421:29.50
5.Luuk MeeuwisDBD1:33.24960393142.741:30.21
6.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV1:27.13960145944.281:31.88
7.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:30.86960306544.531:32.71
8.Bobby VisserZegenwerp1:29.91960143742.271:33.07
9.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV1:33.11960069144.261:33.35
10.Richie van EmpelZegenwerp1:29.23960363144.071:33.54
11.Teun Strijbosch Tritium SG1:29.72960304144.351:33.83
12.Jason VerbovenDe Wildert1:33.72960337744.631:34.92
13.Sander van BentumHieronymus1:32.67960239143.731:34.95
14.Jeroen Willemsen Tritium SG1:34.43960041345.811:35.88
15.Jelle SterkenburgZVDO '741:31.34960106945.271:36.33
16.Ramon VerhulstHieronymus1:28.94960175144.051:36.81

Junioren 2

1.Joep van GrunsvenArethusa1:14.22950046934.621:13.96
2.Rick HoekstraTRB-RES1:15.17950143735.961:15.62
3.Joris WillemsZ&PV Nuenen1:18.08950229337.001:19.31
4.Colin de WitBijtelskil1:21.80950036338.281:21.93
5.Wouter van EekelenZ&PC DIO1:27.02950312740.751:26.03
6.Freek VerhagenHydra1:25.86950331141.271:26.65
7.Marc TrompEIFFEL Swimmers PSV1:24.53950215140.181:27.33
8.Alex in 't GroenDe vennen1:25.32950268341.271:27.86
9.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV1:23.82950076941.811:29.39
10.Mark WesterterpZ&PV Nuenen1:28.20950432542.401:29.89
11.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:26.60950451542.991:29.98
12.Wouter KwintAegir1:28.73950089343.711:32.92

Junioren 3

1.Bas de BruijnHieronymus1:13.38940250935.401:14.94
2.Walter van der SteltDen Doorn1:14.86940132735.821:16.25
3.Jeffrey DuifBZV 1:19.55940136537.471:19.46
4.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV1:17.39940391937.411:21.05
5.Iwan ElshoutZVDO '741:21.37940025738.291:21.84
6.Mark van DintherNeptunus'581:20.74940147138.611:22.64
7.Koen WesselsHydra1:22.12940304140.111:25.36
8.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen1:23.37940298339.421:25.50
9.Koen Seuren Tritium SG1:23.10940101339.891:26.53
10.Stijn KoehlerZ&PV Nuenen1:24.74940464540.641:26.57
11.Martino ValentijnZ&PC DIO1:21.66940391339.381:27.03
12.Bart SchoutenDe Biesboschzwemmers1:24.82940045341.301:28.08
13.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV1:22.30940027742.071:29.65

Junioren 4

1.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV1:09.05930176933.011:10.81
2.Christian BingelZ&PC DIO1:10.52930320733.431:13.25
3.Robert GrootSBC 20001:11.13930199733.991:14.21
4.Frans SlaatsEIFFEL Swimmers PSV1:14.57930046134.501:15.50
5.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen1:15.97930348734.991:16.69
6.Jeroen van den CorputHydra1:15.29930341936.231:18.41
7.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande1:13.04930522736.981:19.63
8.Mart Hendriks Tritium SG1:15.86930407936.891:20.43
9.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:18.36930180937.651:21.92

Jeugd 1

1.Coen de BruijnHieronymus1:08.82920515133.611:09.58
2.Kevin JanssenZeester Meerval1:08.85920410933.341:12.48
3.Mark SchellekensBZV 1:13.14920115335.191:14.77
4.Enzo DiependaalTRB-RES1:16.73920669135.791:18.21
5.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen1:16.02920221736.481:18.74
6.Rick van HamondDe Dommelbaarzen1:17.43920587338.181:21.17

Jeugd 2

1.Wouter de MolHieronymus1:08.09910160332.721:10.27
2.Reinier VosZeester Meerval1:09.64910244533.951:12.24
3.Pieter JoordensZ.V. Tiamat1:11.48910113335.071:15.90
4.Rens van EijkZ&PV Nuenen1:12.84910057335.881:16.08
5.Lars DuinhouwerDen Doorn1:15.61910716136.571:17.51
6.Bob van HeesZ&PC DIO1:15.17910385137.041:20.43

Senioren

1.Bram DekkerEIFFEL Swimmers PSV1:03.21890064931.411:05.78
2.Joppe WisseDZT '621:04.11890364531.911:06.05
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen1:09.84870015933.661:11.10
4.Bart van der AarBZV 1:08.21890000532.591:11.30
5.Kenny van KriekenBZV 1:08.48900167533.951:12.23
6.Jasper van MierloEIFFEL Swimmers PSV1:10.58900200533.861:14.01
7.Robin van GulikTRB-RES1:09.05900106134.101:14.04
8.Dirk FilippiniDZT '621:13.39850355936.311:16.58
9.Daan van ErpTRB-RES1:13.34890383334.751:17.09
10.Tom LommersWZV1:13.91900184736.361:18.06
11.Ronald SmitsEIFFEL Swimmers PSV1:12.73780098135.961:18.10
NG.ZABram MommersAquAmigos1:13.797600647


<< TOP >>
Programmanr. 27
30.5.09
Dames, 200m wisselslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Junioren 1 en jonger

1.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV2:43.88970176236.571:20.352:09.692:48.35
2.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV2:49.19970049036.911:21.242:11.362:49.06
3.Paulien KoenenTRB-RES2:54.72970185638.061:25.802:17.752:56.27
4.Kathy GrootSBC 20002:54.52970044438.781:26.772:18.242:58.14
5.Danique ScheepersZPK Budel3:00.97970083637.171:25.812:18.362:59.79
6.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV2:58.98970256243.341:33.322:20.103:01.11
7.Mara van LoonEIFFEL Swimmers PSV3:04.32970312240.911:28.762:20.653:03.41
8.Louise van HoutenArethusa3:02.62970332041.051:28.482:21.363:03.59
9.Isolde D'hertEIFFEL Swimmers PSV3:03.50970256445.211:30.922:22.293:05.03
10.Ida van de WaterDen Doorn3:04.73970247241.521:30.902:27.793:05.38
11.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSV3:04.16970205245.451:34.162:29.263:07.85
12.Eva van GinnekenDe vennen3:03.44980016442.601:33.242:29.553:09.11
13.Anne VerhoefWZV3:07.34970251043.261:30.812:29.513:09.42
14.Xandra BlaauwNjord3:06.20970201042.451:31.892:28.793:10.06
15.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen3:07.86980020641.421:33.752:29.713:11.49
16.Nadien van LangNjord3:09.04970201240.861:30.942:30.003:12.30
17.Jill GrevenArethusa3:08.16970439845.701:33.592:28.993:13.71
NGJo-Eny PolsbroekArethusa2:52.119702238

Junioren 2

1.Marceline de CloeTRB-RES2:37.21960205033.911:11.762:02.082:38.46
2.Lotte LangenhoffZeester Meerval2:35.55960258034.841:15.392:04.042:40.95
3.Madelon van DamEIFFEL Swimmers PSV2:41.13960162435.611:17.792:06.982:43.71
4.Hilde GrondhoutArgo2:48.10960230035.941:18.382:10.402:47.32
5.Jaimy MousNjord2:45.30960257636.831:20.172:09.802:47.58
6.Nikki HabersZeester Meerval2:51.80960059440.001:23.162:12.072:51.36
7.Bente van BergenNeptunus'582:57.68960033634.781:19.282:13.792:55.62
8.Juliette van LatumZeester Meerval2:59.16960092438.351:23.672:17.232:56.29
9.Juliette van den BergZeester Meerval2:58.67960128639.561:24.582:17.102:57.92
10.Jeanine KockenEIFFEL Swimmers PSV2:58.32960181642.901:27.812:19.242:58.43
11.Robin HilgerdenaarZegenwerp2:57.20960519039.581:26.562:20.172:59.33
12.Femke van HestTRB-RES2:53.80960429439.551:26.712:18.513:00.03
13.Davina BranderhorstDen Doorn3:02.92960104640.051:27.372:21.083:01.53
14.Amy van BerkelDe Dommelbaarzen3:01.71960364241.771:29.372:23.233:01.62
15.Jessica MandersZ&PV Nuenen3:02.65960400439.771:28.192:20.223:01.73
16.Evy UlijnArethusa2:54.09960410037.451:23.672:22.663:03.20
17.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande2:58.70960249641.681:30.242:23.053:04.59
18.Amy van LierDe vennen2:55.66960302239.891:27.882:24.253:05.22
19.Sanne van der SchansWZV3:01.69960271442.911:31.872:25.313:06.13
20.Elke van den HurkZ&PV Nuenen3:03.71960181442.761:33.572:24.243:06.21

Junioren 3

1.Michelle de BruijnTRB-RES2:34.67950309031.691:11.601:58.702:35.37
2.Kim SmuldersTRB-RES2:36.02950124833.951:16.632:04.572:39.92
3.Nikey van de WeteringZeester Meerval2:39.74950033634.551:19.322:05.512:42.76
4.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:42.84950043036.091:19.232:06.812:45.03
5.Claudia den OttelanderSBC 20002:38.77950055237.381:21.662:08.492:45.08
6.Maya KingmaSBC 20002:47.92950382438.921:23.452:12.412:47.86
7.Mandy de BruinNjord2:50.04950055035.171:18.252:09.722:48.34
8.Anne KlijbergTRB-RES2:47.57950397436.581:21.682:12.052:48.60
9.Kris HuttenSBC 20002:48.58950068837.071:22.362:08.782:48.99
10.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV2:41.66950105837.471:19.782:09.432:49.66
11.Elise PenningsArgo2:45.05950360837.931:22.732:12.072:50.72
12.Lindi VerkooijenSBC 20002:45.38950382639.541:24.722:13.442:50.90
13.Samantha KardolZ&PV Nuenen2:51.11950297235.541:18.772:13.612:51.33
14.Madelon SchellekensTRB-RES2:50.51950188837.051:23.112:16.782:52.37
15.Esma van VonderenZeester Meerval2:49.26950111237.381:21.442:14.962:53.13
16.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV2:42.92950473038.201:23.182:12.662:53.26
17.Judith van de WijdevenNjord2:47.74950382036.561:20.722:14.572:54.22
18.Ananda VeugenDZT '622:51.26950207033.851:20.712:14.222:54.55
19.Kelly HoegeeZVDO '742:52.49950040436.101:21.812:17.772:58.30
20.Sanne de LaatAquAmigos2:53.94950273038.541:26.082:20.803:00.33
21.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV2:47.04950137239.321:28.982:18.563:02.53
DISMariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV2:43.929503780
NGDaisy van den BosSBC 20002:49.109503880

Jeugd 1

1.Michelle VeroudenEIFFEL Swimmers PSV2:24.54940015033.011:11.751:56.602:30.92
2.Noortje van den BoomEIFFEL Swimmers PSV2:33.83940057432.941:13.382:00.052:34.39
3.Karlijn HoogstedeZeester Meerval2:36.04940480033.681:13.992:00.562:35.98
4.Kim Loeffen Tritium SG2:39.93940343233.321:13.582:00.092:36.00
5.Sophie SollieZeester Meerval2:32.66940014032.911:12.792:01.012:37.61
6.Sahar HamamDZT '622:36.18940541234.301:18.092:07.192:45.25
7.Whitney van HoeckelZ&PC DIO2:40.70940239034.481:18.262:07.682:45.66
8.Vera van den OordNautilus2:42.64940543233.511:19.392:08.932:47.06
9.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers2:48.62940034035.801:20.852:11.512:51.25
10.Kelly MekesTRB-RES2:47.23940272436.221:21.832:11.442:51.28
11.Nelly VelthuijsNjord2:42.13940402834.381:19.652:11.592:51.29
12.Suzan van BoxtelTRB-RES2:46.02940257835.751:22.342:13.602:52.02
13.Nathasja ScheepersZPK Budel2:48.12940504839.231:24.002:12.462:52.49
14.Lisa van CasterenZeester Meerval2:46.95940355240.131:25.312:15.192:52.70
15.Vera VinkenDZT '622:49.82940192837.191:22.502:15.232:52.71
16.Colet ClaessensZ&PV Nuenen2:47.99940518237.271:22.882:13.162:54.69

Jeugd 2

1.Malissa van de HeuvelEIFFEL Swimmers PSV2:25.94930492230.971:08.571:53.122:25.91
2.Ela HuttenSBC 20002:27.16930035431.871:11.341:57.092:32.98
3.Angelique OertelEIFFEL Swimmers PSV2:28.91930761234.181:14.401:56.932:34.09
4.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers2:28.07930001232.731:13.792:02.482:35.85
5.Pauline van DamEIFFEL Swimmers PSV2:38.61930442233.731:16.182:04.562:38.96
6.Marissa MinkmanDe Krabben2:40.61930605433.091:18.632:04.492:42.22
7.Petri VelthuisZVDO '742:38.73930079433.481:18.222:08.432:46.53
8.Petra Schuivens Tritium SG2:45.86930503637.491:21.142:12.212:51.60
9.Edith van den ElzenZeester Meerval2:43.51930201838.971:25.172:13.722:52.31

Senioren 1

1.Inge ArtsZeester Meerval2:28.09920307630.781:09.501:56.492:31.49
2.Désirée EmmenDe vennen2:37.24920486232.381:12.932:02.442:39.60
3.Inge MaalsenZeester Meerval2:37.54920223636.931:20.512:10.752:48.41
4.Anne van VroonhovenEIFFEL Swimmers PSV2:43.66920412435.951:18.292:11.322:48.85
5.Robina HoegeeZVDO '742:37.13920075434.991:19.062:11.082:49.86

Senioren 2

1.Anne Michelle VosEIFFEL Swimmers PSV2:37.47910799433.981:16.962:03.522:39.90
2.Kitty Schiphorst PreuperSBC 20002:39.36910275234.561:18.802:08.772:44.71
3.Cora van DorstHieronymus2:37.44910621834.281:17.662:08.252:44.91
4.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande2:42.21910242434.511:18.852:09.582:47.62

Senioren open

1.Femke HendrikxDZT '622:25.91880169831.131:10.181:55.492:32.93
2.Linda SchellekensBZV 2:30.31880385432.911:13.041:58.222:33.54
3.Nilshaira IseniaEIFFEL Swimmers PSV2:35.48890723432.511:15.132:01.642:39.16
4.Roos van EschTRB-RES2:37.87820046834.361:15.362:04.752:39.38
5.Wilma Scheepers Tritium SG2:41.67880383634.501:16.472:07.332:45.43
6.Danielle ScheepersNjord2:42.80900542832.981:17.472:08.362:47.59
7.Simone van der LindenZ&PC DIO2:42.07900235835.051:18.512:08.872:51.05
8.Susanne van der LindenZ&PC DIO2:42.10880273637.181:23.572:10.662:52.01


<< TOP >>
Programmanr. 28
30.5.09
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV4:12.194:18.95
Date v.d. Zaag
Ruud van Heerbeek
+0,75
+0,45
31.81
33.16
1:04.72
1:11.86
Frans Slaats
Thomas van Mierlo
+0,40
+0,51
29.14
27.19
1:04.13
58.24
2.Z&PC DIO 1Z&PC DIO4:22.964:31.20
Ramon Bastiaansen
Christian Bingel
+0,64
+0,35
33.37
34.93
1:08.77
1:15.27
Paul Koster
Martino Valentijn
+0,22
+0,30
28.62
30.89
1:02.59
1:04.57
3.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen4:25.354:31.25
Sven Kardol Brabants Record 100m Rugslag Junioren 4
Sven Kardol
Joris Willems
+0,62
+0,48
30.97
37.60
1:02.40
1:20.68
Wouter Sijmons
Jarmo van Zwol
+0,72
+0,56
30.40
29.21
1:06.79
1:01.38
4.TRB-RES 1TRB-RES4:35.344:41.63
Matti de Bruijn
Rick Hoekstra
+0,58
+0,36
35.58
36.21
1:14.11
1:16.98
Thomas Rietveld
Tian Tjioe
+0,45
+0,42
31.59
28.97
1:08.60
1:01.94
5.TiamatZ.V. Tiamat4:50.715:00.40
Tom Tamerus
Michel Joordens
+0,72
+0,56
36.41
39.07
1:16.37
1:26.26
Marco van der Aalst
Stijn Schoone
+0,30
+0,44
33.43
30.34
1:12.57
1:05.20


<< TOP >>
Programmanr. 29
30.5.09
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV3:57.564:03.39
John Verhagen
Bram Dekker
+0,71
+0,48
30.78
30.63
1:04.56
1:05.56
Johnno Smulders
Jasper van Mierlo
+0,63
+0,31
27.99
24.69
1:00.38
52.89
2.BZV 1BZV 4:02.504:09.70
Hermie Minkels
Bart van der Aar
+0,62
+0,36
30.14
32.42
1:03.36
1:11.48
Raga Flores
Kenny van Krieken
+0,46
+0,55
26.32
26.53
58.02
56.84
3.EIFFEL Swimmers PSV 2EIFFEL Swimmers PSV4:09.324:12.93
Lars v.d. Heijden
Steven Nonnekes
+0,69
+0,29
31.71
32.27
1:05.12
1:09.45
Geert Janssen
Sil Hoving
+0,36
+0,48
29.01
26.50
1:02.19
56.17
4.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen4:12.324:23.11
Akke Toeter
Martin de Wildt
+0,68
+0,45
33.96
31.91
1:09.14
1:09.04
Ferry J. Claassen
Rens van Eijk
+0,69
+0,41
30.20
27.82
1:06.61
58.32
5.De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande4:09.654:23.48
Sebastian de Been
Pieter Pijnenburg
+0,71
+0,40
32.04
35.86
1:07.55
1:17.85
Gerben Fiere
Giel van Dijk
+0,24
+0,47
27.05
29.00
59.89
58.19
6.DZT '62 1DZT '624:13.174:23.53
Dirk Filippini
Joppe Wisse
+0,66
+0,58
33.56
31.60
1:08.66
1:07.45
Tristan Bron
Yorick Massink
+0,66
+0,12
30.04
28.67
1:08.96
58.46
7.TRB-RES 1TRB-RES4:21.694:34.18
Rik Bakker
Daan van Erp
+0,72
+0,01
35.00
34.91
1:10.82
1:17.10
Robin van Gulik
Enzo Diependaal
+0,30
+0,20
28.35
29.64
1:03.96
1:02.30
8.TiamatZ.V. Tiamat4:13.454:35.80
Mitchel Heesakkers
Pieter Joordens
+0,90
+0,41
33.80
35.69
1:10.15
1:19.48
Martijn Rongen
Lars Rongen
+0,34
+0,21
30.03
26.33
1:08.61
57.56


<< TOP >>
Programmanr. 30
30.5.09
Meisjes, 4 x 200m vrije slagJunioren 3 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TRB-RES 1TRB-RES9:25.769:38.62
Madelon Schellekens
Kim Smulders
Michelle de Bruijn
Louise van de Meer
95
95
95
95
+0,66
+0,44
+0,47
+0,39
32.93
32.22
31.16
30.85
1:10.40
1:07.73
1:06.53
1:07.38
1:49.90
1:45.34
1:43.81
1:47.70
2:28.74
2:21.22
2:21.47
2:27.19
2:28.74
2:21.22
2:21.47
2:27.19
2.Zeester Meerval 2Zeester Meerval9:34.899:44.20
Judith Vos
Nikey van de Wetering
Esma van Vonderen
Lotte Langenhoff
95
95
95
96
+0,73
+0,61
+0,46
+0,32
34.22
34.80
32.56
32.51
1:11.77
1:12.82
1:09.26
1:09.18
1:49.77
1:51.55
1:47.62
1:47.45
2:26.96
2:27.08
2:24.61
2:25.55
2:26.96
2:27.08
2:24.61
2:25.55
3.SBC 2000 1SBC 20009:25.469:46.06
Claudia den Ottelander
Kris Hutten
Lindi Verkooijen
Maya Kingma
95
95
95
95
+0,85
+0,71
+0,54
33.18
33.66
32.48
32.97
1:09.87
1:12.76
1:09.40
1:08.95
1:47.56
1:52.92
1:49.06
1:44.66
2:24.17
2:33.55
2:28.81
2:19.53
2:24.17
2:33.55
2:28.81
2:19.53
4.TRB-RES 2TRB-RES9:57.9010:00.55
Indy Diependaal
Femke van Hest
Marceline de Cloe
Anne Klijberg
95
96
96
95
+0,91
+0,39
+0,21
+0,36
33.96
33.89
30.67
32.52
1:11.96
1:13.89
1:07.86
1:10.38
1:50.48
1:56.73
1:47.14
1:49.28
2:27.28
2:39.91
2:24.78
2:28.58
2:27.28
2:39.91
2:24.78
2:28.58
5.Argo 2Argo10:16.6710:27.74
Anne Gibbels
Marijke van der Heijden
Hilde Grondhout
Elise Pennings
96
97
96
95
+0,86
+0,43
+0,20
35.66
38.05
32.64
32.56
1:16.22
1:22.71
1:10.23
1:12.73
1:58.37
2:09.08
1:49.47
1:49.41
2:40.13
2:52.06
2:27.31
2:28.24
2:40.13
2:52.06
2:27.31
2:28.24
6.DZT '62 1DZT '6210:21.6110:31.43
Vanessa van Schijndel
Mandy Stevens
Lisa Koolen
Ananda Veugen
95
97
95
95
+0,92
+0,51
+0,14
+0,81
36.24
36.28
35.81
33.85
1:15.91
1:18.52
1:16.61
1:12.15
1:58.51
2:02.87
1:58.19
1:52.82
2:40.00
2:41.59
2:38.49
2:31.35
2:40.00
2:41.59
2:38.49
2:31.35
7.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen10:06.7710:38.42
Lisa Hartogs
Jessica Manders
Anouk Coppieters
Samantha Kardol
95
96
95
95
+0,86
+0,68
+0,65
+0,69
34.80
36.14
37.41
34.30
1:15.47
1:20.26
1:19.40
1:14.79
1:56.50
2:05.15
2:01.27
1:56.10
2:35.73
2:48.69
2:40.45
2:33.55
2:35.73
2:48.69
2:40.45
2:33.55
8.Njord 1Njord10:19.2910:42.54
Emy Liebregts
Judith van de Wijdeven
Mandy de Bruin
Chantal Vervoort
95
95
95
96
+0,82
+0,44
+0,45
+0,39
34.72
34.32
36.86
37.08
1:13.62
1:15.37
1:18.56
1:19.46
1:52.76
1:58.71
2:00.12
2:04.53
2:30.40
2:41.04
2:42.25
2:48.85
2:30.40
2:41.04
2:42.25
2:48.85
9.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV10:27.5710:47.22
Bente Gerits
Amber Rommelse
Mara van Loon
Esmée Six
97
97
97
97
+1,00
+0,80
+0,53
+0,44
36.84
37.80
36.78
34.87
1:17.71
1:21.53
1:17.85
1:14.81
2:00.54
2:05.98
2:02.29
1:55.90
2:39.48
2:48.19
2:44.65
2:34.90
2:39.48
2:48.19
2:44.65
2:34.90
10.Arethusa 1Arethusa10:27.5710:59.49
Marloes Ruis
Louise van Houten
Evy Ulijn
Dimphy Vissers
95
97
96
95
+0,90
+0,18
+0,62
+0,10
36.13
37.56
34.90
35.73
1:17.10
1:21.21
1:16.62
1:17.39
2:00.06
2:04.94
2:00.40
2:01.46
2:43.75
2:48.32
2:42.49
2:44.93
2:43.75
2:48.32
2:42.49
2:44.93


<< TOP >>
Programmanr. 31
30.5.09
Dames, 4 x 200m vrije slag

Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV8:39.189:19.57
Malissa van de Heuvel
Pauline van Dam
Anne van Vroonhoven
Anne Michelle Vos
93
93
92
91
+0,77
+0,34
+0,65
+0,49
30.91
29.99
33.83
33.41
1:05.62
1:03.06
1:11.76
1:09.73
1:41.51
1:37.92
1:50.16
1:46.36
2:17.58
2:12.86
2:27.22
2:21.91
2:17.58
2:12.86
2:27.22
2:21.91
2.Tritium SG 1 Tritium SG9:32.129:34.86
Merel Siroen
Petra Schuivens
Kim Loeffen
Chantal Willems
88
93
94
91
+0,83
+0,31
+0,29
+0,21
31.97
32.43
30.95
32.40
1:08.00
1:09.96
1:06.88
1:09.76
1:45.39
1:49.11
1:43.13
1:48.24
2:22.02
2:27.97
2:18.99
2:25.88
2:22.02
2:27.97
2:18.99
2:25.88
3.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers9:23.979:50.14
Francijna de Kooter
Tonny Methorst
Annette Wijnja-Visser
Marcha Admiraal
80
88
67
93
+0,88
+0,31
+0,46
+0,68
34.15
33.26
33.07
30.04
1:13.74
1:10.68
1:11.68
1:02.58
1:55.41
1:50.49
1:52.55
1:35.76
2:37.98
2:31.01
2:33.77
2:07.38
2:37.98
2:31.01
2:33.77
2:07.38
4.ZVDO '74 1ZVDO '749:30.959:50.19
Kelly Hoegee
Diandra van Houwelingen
Robina Hoegee
Petri Velthuis
95
89
92
93
+0,85
+0,38
+0,51
+0,37
33.16
33.79
32.66
31.96
1:10.13
1:13.36
1:10.63
1:08.40
1:48.68
1:54.76
1:49.95
1:45.37
2:26.78
2:34.52
2:28.33
2:20.56
2:26.78
2:34.52
2:28.33
2:20.56
5.SBC 2000 1SBC 20009:30.6210:04.45
Kitty Schiphorst Preuper
Renée Roks
Kathy Groot
Ela Hutten
91
93
97
93
+0,86
+0,61
+0,33
+0,37
34.32
33.79
35.00
30.30
1:12.19
1:11.94
1:16.10
1:05.74
1:51.59
1:53.24
1:59.78
1:42.43
2:30.67
2:35.26
2:39.83
2:18.69
2:30.67
2:35.26
2:39.83
2:18.69