Zeeuwse Zomer Zwem Kampioenschappen 2009
Sas van Gent (NED),    16. - 28.5.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 49. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 50. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 52. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1 en 2
Nr. 53. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 54. Dames, 100m vrije slag, Senioren
Nr. 55. Dames, 100m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 56. Heren, 100m rugslag, Senioren
Nr. 57. Heren, 100m rugslag, Senioren 1 en 2    Nr. 58. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 59. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 60. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 62. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Heren, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 64. Dames, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                       Dames, 200m wisselslag                          Senioren Open
24.05.2009 - 10:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:19.82     2:28.84       
          1:09.68  2:28.84
    2.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         2:21.25     2:29.57       
          1:10.92  2:29.57
    3.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:26.57     2:30.07       
          1:11.81  2:30.07
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:30.08     2:30.80       
        Kring BJP 19 jaar
          2:30.80
    5.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            2:35.92     2:42.96       
          2:42.96
    6.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         2:37.16     2:43.53       
          1:17.88  2:43.53
    7.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        2:33.22     2:45.39       
          1:18.13  2:45.39
    8.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            2:41.57     2:45.86       
          1:19.00  2:45.86
    9.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           2:39.17     2:47.92       
          1:21.34  2:47.92
   10.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 2:40.21     2:48.81       
          2:48.81
   11.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 2:37.63     2:49.30       
          1:17.23  2:49.30
   12.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 2:42.39     2:54.95       
          2:54.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                       Heren, 200m vrije slag                          Senioren Open
24.05.2009 - 10:37                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:52.32     2:00.76       
            58.94  2:00.76
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:58.39     2:03.55       
        Kring BJP 17 jaar
            59.53  2:03.55
    3.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:56.57     2:04.31       
            59.59  2:04.31
    4.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:01.19     2:05.04       
          1:00.44  2:05.04
    5.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         2:00.37     2:05.26       
          1:00.64  2:05.26
    6.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         1:59.54     2:08.26       
          1:01.11  2:08.26
    7.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:02.62     2:09.78       
          1:02.19  2:09.78
    8.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            2:03.70     2:11.53       
          1:02.76  2:11.53
    9.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:05.07     2:11.70       
          1:03.20  2:11.70
   10.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               2:05.45     2:11.73       
          1:03.64  2:11.73
   11.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         2:04.70     2:13.08       
          1:03.95  2:13.08
   12.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            2:05.44     2:28.57       
          1:08.73  2:28.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                        Meisjes, 100m rugslag                    Junioren 1 en later
24.05.2009 - 10:43                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:19.51     1:20.73       
    2.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:21.54     1:24.23       
    3.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo         1:29.42     1:26.76       
    4.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:23.26     1:27.73       
    5.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:27.34     1:28.32       
    6.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:26.10     1:30.27       
    7.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:28.14     1:30.60       
    8.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:28.40     1:30.62       
    9.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:21.97     1:30.80       
   10.  Felicia Groenewold            9802399   De Schelde               1:29.90     1:31.38       
   11.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom            1:30.37     1:31.40       
   12.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom            1:29.31     1:38.04       
    NG  Leonie van Moll               9701126   Luctor et Emergo         1:21.63                   
    NG  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:23.50                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Jongens, 100m schoolslag                       Junioren 1 en 2
24.05.2009 - 10:48                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:19.43     1:18.36       
    2.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:20.87     1:22.97       
    3.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:20.23     1:23.13       
    4.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:23.07     1:24.91       
    5.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:28.89     1:29.09       
    6.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:25.99     1:30.67       
    7.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:28.44     1:32.62       
    8.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:27.40     1:33.06       
    9.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:28.67     1:33.12       
   10.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:29.35     1:33.85  FJ 1 
   11.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:29.38     1:33.85  FJ 2 
   12.  Jan Kindt                     9503639   De Honte                 1:32.70     1:34.34       
    NG  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:30.92                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                      Meisjes, 100m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
24.05.2009 - 11:03                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:04.23     1:06.44       
        Kring BJP 16 jaar
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:06.92     1:07.07       
    3.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:08.75     1:08.41       
    4.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:08.37     1:11.31       
    5.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:14.03     1:17.67       
    6.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:18.81     1:19.10       
    7.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:19.48     1:21.25       
    8.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:20.10     1:22.60       
    9.  Annelotte van Dieren          9302322   De Bevelanders           1:20.55     1:22.92       
   10.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:17.81     1:23.74       
   11.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:20.60     1:24.46       
   12.  Janneke van de Poele          9301128   Koewacht                 1:24.28     1:35.21       
    NG  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:15.20                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Dames, 100m vrije slag                               Senioren
24.05.2009 - 11:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo           57.54     1:01.58       
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:01.36     1:01.82       
    3.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:02.96     1:03.91       
    4.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        1:02.82     1:04.66       
    5.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:03.22     1:05.30       
    6.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:03.87     1:05.81       
    7.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:03.20     1:07.29       
    8.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo         1:04.68     1:08.51       
    9.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                 1:05.64     1:08.90       
   10.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:06.35     1:10.14       
   11.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 1:05.89     1:10.48       
   12.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:06.21     1:11.10       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                       Dames, 100m vrije slag                        Senioren 1 en 2
24.05.2009 - 11:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:02.27     1:03.00       
    2.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:04.42     1:04.57       
    3.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:03.72     1:06.02       
    4.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:03.74     1:06.90       
    5.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:05.59     1:08.42       
    6.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:07.39     1:09.10       
    7.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:07.40     1:09.90       
    8.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:08.89     1:10.07       
    9.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:09.26     1:11.04       
   10.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:07.68     1:12.00       
   11.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:09.85     1:12.19       
   12.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:06.69     1:15.37       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                         Heren, 100m rugslag                                Senioren
24.05.2009 - 11:25                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 59.46     1:03.99       
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:02.80     1:06.67       
    3.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:06.50     1:08.57       
    4.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         1:02.55     1:09.22       
    5.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:07.45     1:09.97       
    6.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            1:06.03     1:11.29  FJ 1 
    7.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:06.97     1:11.29  FJ 2 
    8.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:09.70     1:15.65       
    9.  Arno van den Berghe           7101457   Koewacht                 1:11.38     1:16.73       
   10.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                 1:11.19     1:17.75       
   11.  Ryan Woei                     8604385   Luctor et Emergo         1:10.21     1:18.53  FJ 1 
   12.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.02     1:18.53  FJ 2 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                         Heren, 100m rugslag                         Senioren 1 en 2
24.05.2009 - 11:49                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:00.94     1:05.02       
    2.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel            1:06.82     1:09.01       
    3.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:07.12     1:11.36       
    4.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:11.30     1:11.97       
    5.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:08.41     1:13.48       
    6.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:09.62     1:17.21       
    7.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:15.51     1:21.64       
    NG  Erik Vermeu                   8906357   Z&PC de Ganze            1:22.15                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                        Jongens, 100m rugslag                           Jeugd 1 en 2
24.05.2009 - 11:54                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:01.07     1:05.32       
    2.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:03.59     1:06.67       
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:04.42     1:08.42       
    4.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:07.46     1:11.19       
    5.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:08.41     1:11.71       
    6.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:06.08     1:13.57       
    7.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:10.53     1:14.73       
    8.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde               1:09.15     1:14.75       
    9.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:06.52     1:15.18       
   10.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:10.44     1:15.87       
   11.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:10.67     1:16.79       
   12.  Jorg Verhallen                9104689   De Honte                 1:13.43     1:19.85       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                        Dames, 50m vrije slag                          Senioren Open
24.05.2009 - 12:08                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              26.60       27.04       
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.05       27.90       
    3.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo           26.81       28.42       
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 28.41       28.69  FJ 1 
    5.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              27.58       28.69  FJ 2 
    6.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom              29.00       29.13       
    7.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom              28.97       29.74  FJ 1 
    8.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders             28.74       29.74  FJ 2 
    9.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders             28.56       29.77       
   10.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo           29.10       29.83       
   11.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                   29.42       29.95       
   12.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis          29.72       30.06       
   13.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel              28.86       30.14       
   14.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                   29.50       30.59       
   15.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo           29.40       30.61       
   16.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo           29.28       30.69       
   17.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                   29.73       31.82       
   18.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders             29.42       35.61       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Meisjes, 100m vrije slag                   Junioren 1 en later
24.05.2009 - 12:12                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:08.55     1:09.33       
    2.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:09.09     1:10.25       
    3.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:10.37     1:11.09       
    4.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:11.91     1:11.17       
    5.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo         1:14.15     1:14.71       
    6.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:13.25     1:16.43       
    7.  Vera de Regt                  9702080   De Bevelanders           1:15.93     1:18.41       
    8.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:17.88     1:18.82       
    9.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom            1:15.56     1:18.85       
   10.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:16.00     1:19.28       
   11.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:19.02     1:20.53       
   12.  Lisa Pieters                  9703364   De Bevelanders           1:17.09     1:22.50       
    NG  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:11.03                   
    NG  Leonie van Moll               9701126   Luctor et Emergo         1:16.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Jongens, 100m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
24.05.2009 - 12:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:12.04     1:10.08       
    2.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:11.87     1:11.83       
    3.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:10.17     1:12.01       
        Kring BJP 13 jaar
    4.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:16.03     1:15.60       
    5.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:19.54     1:20.28       
    6.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:16.01     1:20.83       
    7.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:21.93     1:21.47       
    8.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:25.06     1:26.43       
    9.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:22.17     1:27.27       
   10.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:25.67     1:28.05       
   11.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:26.91     1:30.15       
   12.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:26.49     1:30.94       
 AFGEM  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:16.98                   
    NG  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:24.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                        Meisjes, 100m rugslag                           Jeugd 1 en 2
24.05.2009 - 12:31                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:05.44     1:09.29       
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:06.25     1:11.14       
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:09.73     1:12.65       
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:12.26     1:13.12       
    5.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:17.58     1:20.99       
    6.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:17.97     1:22.08       
    7.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:19.83     1:22.62       
    8.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:17.50     1:24.09       
    9.  Janneke van de Poele          9301128   Koewacht                 1:19.52     1:24.27       
   10.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:20.19     1:26.72       
   11.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:19.61     1:28.82       
   12.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:20.49     1:30.80       
    NG  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:17.54                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                     Heren, 4 x 200m vrije slag                        Senioren Open
24.05.2009 - 12:45                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         7:53.69     8:23.22       
        Niek de Ridder, 88                           Charles Potin, 83
        Sonny Corré, 93                              Toby Aarnoutse, 89
            59.00  2:06.36  8:23.22

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               8:08.97     8:34.02       
        Niels Suy, 93                                Bas van Houwelingen, 92
        Kevin Hondsmerk, 88                          Cees van Houwelingen, 63
          1:01.94  2:11.30  3:11.45  4:16.73  5:16.61  6:23.49  7:25.48  8:34.02

    3.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            8:31.23     9:07.29       
        Jan Brink, 62                                Jasper Rouwendal, 90
        Stefan Roovers, 91                           Martijn Mechielsen, 90
          1:06.63  2:18.78  3:24.52  4:35.96  5:42.23  6:51.79  7:53.25  9:07.29

    4.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        8:52.18     9:20.94       
        Robbert Dellaert, 83                         Roel Dellaert, 84
        Sven Ivens, 93                               Alex Eversdijk, 90
          2:27.27  9:20.94

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            8:59.57     9:29.34       
        Davy Hermans, 91                             Robin Dellaert, 88
        Vincent Keijmel, 91                          Sander Boidin, 92
          1:04.65  2:17.55  9:29.34

    6.  Koewacht 1                              Koewacht                 8:57.29     9:48.98       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Arno van den Berghe, 71
          1:06.40  2:24.13  3:33.28  4:51.00  6:04.45  7:22.11  8:31.49  9:48.98

    7.  De Honte 1                              De Honte                10:54.89    11:16.66       
        Tom Erpelinck, 91                            Jan Kindt, 95
        Jorg Verhallen, 91                           Michael van Acker, 97
          1:09.57 11:16.66


    BM  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         8:11.73     8:38.32       
        Kring BJP
        Bob Dalmeijer, 94                            René van Wallenburg, 92
        Joeri van Wallenburg, 90                     Simon Edenburg, 93
          1:00.64  2:08.00  3:08.49  4:16.87  5:20.84  6:30.62  7:29.92  8:38.32

    BM  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            9:32.57    10:06.12       
        Robin Hermans, 94                            Bjorn Scherbeijn, 96
        Martijn Eggermont, 82                        Thijs de Vries, 95
          1:07.31  2:21.08  3:28.71  4:51.21  6:02.25  7:19.48  8:34.53 10:06.12

    BM  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis        9:55.31    10:33.38       
        Gino van Geersaem, 94                        Diego De Meyer, 95
        Francis Ryckaert, 93                         Angelo De Meyer, 92
          1:17.85  2:48.28  4:03.82  5:32.39  6:46.62  8:06.03  9:16.93 10:33.38

    BM  De Stormvogel 2                         De Stormvogel           10:03.21    10:38.95       
        Levy Kort, 96                                Wouter Stap, 97
        Lennard Breel, 95                            Pedro Mol, 96
          1:15.35  2:34.68  3:53.70  5:18.48  6:36.05  7:58.82  9:19.41 10:38.95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Dames, 5 x 50m vrije slag                        Senioren Open
24.05.2009 - 13:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            2:24.36     2:24.36       
        Kring BJP 
        Merel van der Ent, 93                        Nikita Kruis, 89
        Savannah Leenheer, 96                        Manon Minneboo, 93
        Judith Stap, 93
            27.92  1:27.36  2:24.36

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         2:24.62     2:28.36       
        Monique de Haard, 92                         Leonie Edenburg, 90
        Priscilla Meerman, 94                        Stephanie Rombout, 88
        Zoë Braal, 87
            29.24  1:30.18  2:28.36

    3.  De Honte 1                              De Honte                 2:30.38     2:31.43       
        Evi Erpelinck, 89                            Joline Verhallen, 94
        Emke Erpelinck, 90                           Iris Erpelinck, 93
        Linda Vink, 84
            29.97  1:32.53  2:31.43

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            2:30.76     2:31.96       
        Ryan Verplanke, 77                           Kirsten de Boevere, 93
        Marlinda Eggermont, 85                       Rani Rootsaert, 95
        Rody Vanhijfte, 94
            29.33  2:31.96

    5.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           2:25.87     2:32.00       
        Miriam van Noorden, 91                       Ilse van Noorden, 94
        Manon Kloosterman, 97                        Jacqueline Boonman, 91
        Larissa Jansen, 95
            30.01  2:32.00

    6.  Koewacht 2                              Koewacht                 2:31.74     2:33.87       
        Emelie Bral, 91                              Sophie Bonte, 96
        Naomi Gelderland, 90                         Sabine van Waes, 85
        Celine van Roeyen, 92
            30.88  1:33.34  2:33.87

    7.  De Schelde 1                            De Schelde               2:32.98     2:39.19       
        Bianca de Pooter, 92                         Lieke Beezemer, 91
        Lisanne de Jong, 89                          Josje van Houwelingen, 90
        Willemijn Verhelst, 94
            33.56  1:37.74  2:39.19

    8.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        2:42.80     2:45.11       
        Tamara van de Plasse, 94                     Karen Coone, 91
        Suzanne Eversdijk, 92                        Carmen de Ridder, 88
        Daphne Wiskerke, 87
            34.86  1:41.69  2:45.11


    BM  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         2:33.51     2:37.42       
        Romy Hoogendijk, 96                          Saskia de Haard, 94
        Lotte Dalmeijer, 96                          Kelsey Onderdijk, 91
        Esther Brinkman, 93
            31.51  2:37.42

    BM  Koewacht 1                              Koewacht                 2:32.60     2:41.86       
        Eline Nijskens, 88                           Femke Hiel, 96
        Talitha Ruissen, 91                          Larissa Gelderland, 96
        Kelly Bergez, 96
            31.73  1:36.07  2:41.86

    BM  Luctor et Emergo 3                      Luctor et Emergo         2:42.13     2:43.95       
        Eline de Haard, 96                           Maartje Oosterhoff, 97
        Cynthia Potin, 85                            Anneloek Schrijvershof, 86
        Geneva Joval, 97
            31.54  1:37.31  2:43.95

    BM  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            2:50.00     2:50.38       
        Pauline Rootsaert, 92                        Lotte Boone, 93
        Nicky Vanhijfte, 92                          Laura Hermans, 96
        Romy van den Abeele, 97
            32.48  1:41.51  2:50.38

    BM  De Honte 2                              De Honte                 3:12.97     3:17.87       
        Dian de Keyzer, 94                           Jeanette van Driessche, 97
        Amy Verhallen, 97                            Angele van Driessche, 97
        Natasja de Roos, 70
            35.90  3:17.87




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel