Zeeuwse Zomer Zwem Kampioenschappen 2009
Sas van Gent (NED),    16. - 28.5.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 33. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 35. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2 en 3
Nr. 37. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3 en 4    Nr. 38. Heren, 100m vrije slag, Senioren
Nr. 39. Heren, 100m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 41. Dames, 100m rugslag, Senioren    Nr. 42. Dames, 100m rugslag, Senioren 1 en 2
Nr. 43. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 44. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 45. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 47. Dames, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 48. Heren, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                       Heren, 200m wisselslag                          Senioren Open
23.05.2009 - 10:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:08.86     2:18.25       
          1:05.85  2:18.25
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:16.42     2:21.60       
          1:06.03  2:21.60
    3.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         2:12.85     2:22.47       
          1:07.66  2:22.47
    4.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:17.24     2:24.80       
          1:06.51  2:24.80
    5.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:16.71     2:26.02       
          1:11.22  2:26.02
    6.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:14.88     2:27.08       
          1:07.15  2:27.08
    7.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:18.92     2:28.92       
          1:10.18  2:28.92
    8.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            2:21.04     2:31.35       
          1:10.75  2:31.35
    9.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         2:23.62     2:32.82       
          1:10.34  2:32.82
   10.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:26.14     2:34.70       
          1:17.33  2:34.70
   11.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:25.14     2:35.53       
          1:12.43  2:35.53
   12.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:23.31     2:39.39       
          1:15.08  2:39.39
 AFGEM  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:19.62                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 200m vrije slag                          Senioren Open
23.05.2009 - 10:37                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:17.08     2:12.59       
          1:04.31  2:12.59
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:08.75     2:13.08       
          1:04.78  2:13.08
    3.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         2:06.88     2:15.36       
          1:03.68  2:15.36
    4.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:18.77     2:19.75       
          1:08.09  2:19.75
    5.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:20.91     2:20.27       
          1:07.40  2:20.27
    6.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            2:12.00     2:20.59       
          1:08.51  2:20.59
    7.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         2:17.32     2:20.93       
          1:08.08  2:20.93
    8.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         2:18.19     2:22.30       
          1:07.80  2:22.30
    9.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:18.33     2:26.45       
          1:08.95  2:26.45
   10.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         2:21.57     2:26.89       
          1:10.81  2:26.89
   11.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            2:26.90     2:41.48       
          1:14.14  2:41.48
   12.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 2:24.46     2:52.59       
          1:20.50  2:52.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                        Jongens, 100m rugslag                    Minioren 6 en later
23.05.2009 - 10:43                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:16.99     1:19.49       
    2.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:23.20     1:21.60  FJ 1 
    3.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:20.36     1:21.60  FJ 2 
    4.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:21.19     1:22.61       
    5.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:22.73     1:23.39       
    6.  Tom van Elsen                 9703009   De Stormvogel            1:29.01     1:28.28       
    7.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:27.57     1:29.30       
    8.  Enrique van Opdurp            9700161   Koewacht                 1:27.97     1:32.07  FJ 1 
    9.  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo         1:30.66     1:32.07  FJ 2 
   10.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:26.93     1:33.95       
   11.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:29.41     1:34.50       
   12.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:29.03     1:37.40       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Meisjes, 100m schoolslag                       Junioren 2 en 3
23.05.2009 - 10:48                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:18.58     1:20.50       
    2.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:21.42     1:24.31       
    3.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:19.04     1:26.09       
    4.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:23.97     1:26.34       
    5.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:23.89     1:27.56       
    6.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:28.91     1:30.63       
    7.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:29.06     1:31.98       
    8.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:24.07     1:33.13       
    9.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:28.04     1:33.35       
   10.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                 1:29.86     1:34.64       
   11.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                 1:30.34     1:36.86       
   DIS  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:32.11                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            1:25.88                   
    NG  Eileen van Bunder             9600260   Koewacht                 1:29.18                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Jongens, 100m vlinderslag                      Junioren 3 en 4
23.05.2009 - 11:03                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:00.62     1:04.21       
    2.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:02.58     1:04.94       
    3.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:07.29     1:05.41       
    4.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:05.59     1:06.51       
    5.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:09.03     1:10.08       
    6.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:11.16     1:10.95       
    7.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:11.90     1:12.62       
    8.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:11.66     1:14.12       
    9.  Aaron v d Broeke              9306155   Koewacht                 1:15.52     1:16.67       
   10.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:18.41     1:18.36       
   11.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:16.22     1:19.00  FJ 1 
   12.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:15.35     1:19.00  FJ 2 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m vrije slag                               Senioren
23.05.2009 - 11:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 51.73       55.93       
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           54.38       56.58       
    3.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          55.13       56.81       
    4.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 55.92       58.26       
    5.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo           54.36       58.52       
    6.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 57.15     1:00.10       
    7.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          57.99     1:00.93       
    8.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                   58.68     1:02.57       
    9.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:02.08     1:03.68  FJ 1 
   10.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            1:02.30     1:03.68  FJ 2 
   11.  Arno van den Berghe           7101457   Koewacht                 1:04.11     1:04.21       
   12.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:01.28     1:04.47       
 AFGEM  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             58.02                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m vrije slag                        Senioren 1 en 2
23.05.2009 - 11:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           51.50       56.18       
    2.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel              58.08       58.86       
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           54.21       58.93       
    4.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              56.32       59.66       
    5.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders             56.79     1:00.59       
    6.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis          57.58     1:01.28       
    7.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 59.93     1:02.19       
    8.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:02.73     1:05.99       
    9.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:03.17     1:07.56       
   10.  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:06.29     1:10.41       
    NG  Erik Vermeu                   8906357   Z&PC de Ganze            1:02.55                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Jongens, 100m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
23.05.2009 - 11:25                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 53.77       55.53       
        Kring BJP 17 jaar
    2.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                   56.24       57.65       
    3.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           54.73       57.85       
    4.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                   57.80     1:00.32       
    5.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde                 57.34     1:00.75       
    6.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:00.68     1:02.19       
    7.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              55.86     1:02.32       
    8.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel              59.61     1:02.78       
    9.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:00.96     1:02.89       
   10.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:01.35     1:03.87       
   11.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:02.46     1:04.95       
   DIS  Christoph Bral                9202391   Koewacht                   58.51                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                         Dames, 100m rugslag                                Senioren
23.05.2009 - 11:49                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:07.04     1:09.25       
        Kring BJP 19 jaar
    2.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         1:05.90     1:13.48       
    3.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:13.37     1:16.64       
    4.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:13.19     1:16.95       
    5.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:13.07     1:18.10       
    6.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:15.93     1:19.00       
    7.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                 1:18.23     1:21.23       
    8.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:18.80     1:22.84       
    9.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:19.55     1:24.47       
   10.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                 1:16.59     1:25.40       
   11.  Evelyn Verplanke              8101570   Scheldestroom            1:19.34     1:25.75       
   12.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:11.93     1:29.07       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                         Dames, 100m rugslag                         Senioren 1 en 2
23.05.2009 - 11:53                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:12.70     1:14.16       
    2.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:12.53     1:14.40       
    3.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:12.07     1:17.75       
    4.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:16.07     1:21.73       
    5.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:17.47     1:22.03       
    6.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:20.31     1:25.31       
    7.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:18.20     1:25.51       
    8.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:21.33     1:26.78       
    9.  Celine van Roeyen             9206528   Koewacht                 1:21.10     1:27.72  FJ 1 
   10.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:19.66     1:27.72  FJ 2 
   11.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:23.56     1:31.61       
   DIS  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            1:22.33     1:25.57       
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                        Heren, 50m vrije slag                          Senioren Open
23.05.2009 - 12:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           23.65       24.22       
        Kring BJP 20 jaar
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 23.69       24.54       
    3.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 24.93       25.32       
    4.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           25.24       26.20  FJ 1 
        Kring BJP 15 jaar
    5.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           24.86       26.20  FJ 2 
    6.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           25.29       26.22  FJ 1 
    7.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          25.31       26.22  FJ 2 
    8.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 25.66       26.25       
    9.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          25.86       26.42       
   10.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                   25.77       26.50       
   11.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo           25.20       26.64       
   12.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              25.48       26.92       
   13.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           25.82       27.00       
   14.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              25.53       27.02       
   15.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 25.88       27.10  FJ 1 
   16.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel              26.02       27.10  FJ 2 
   17.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders             25.55       27.46       
   18.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           25.78       27.84       
 AFGEM  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             25.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m vrije slag                   Minioren 6 en later
23.05.2009 - 12:11                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:05.13     1:05.40       
    2.  Tom van Elsen                 9703009   De Stormvogel            1:11.81     1:07.56       
    3.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:10.12     1:10.08       
    4.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:09.61     1:10.71       
    5.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:12.69     1:14.12       
    6.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:12.32     1:14.49       
    7.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:09.88     1:14.70       
    8.  Quinten de Putter             9702675   De Schelde               1:16.13     1:15.43       
    9.  Enrique van Opdurp            9700161   Koewacht                 1:17.46     1:18.49       
   10.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:18.54     1:20.15  FJ 1 
   11.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:17.41     1:20.15  FJ 2 
   12.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:17.38     1:20.89       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Junioren 2 en 3
23.05.2009 - 12:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:12.49     1:15.05       
    2.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:18.74     1:16.13       
    3.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:21.71     1:19.37       
    4.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:18.52     1:20.20       
    5.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:16.49     1:20.99       
    6.  Kelly Bergez                  9603132   Koewacht                 1:20.49     1:22.90       
    7.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:21.75     1:24.45       
    8.  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:25.17     1:28.31       
    9.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:25.86     1:30.92       
   10.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:27.15     1:31.24       
   11.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:28.09     1:33.86       
   12.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                 1:28.11     1:40.33       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                        Jongens, 100m rugslag                        Junioren 3 en 4
23.05.2009 - 12:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:00.95     1:04.87       
    2.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:04.67     1:08.91       
    3.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:06.52     1:10.70       
    4.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:06.76     1:11.37       
    5.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:07.65     1:13.19       
    6.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:08.49     1:14.10       
    7.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:09.67     1:14.42       
    8.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:11.21     1:16.52       
    9.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:11.30     1:17.77       
   10.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:11.92     1:17.97       
   11.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:14.68     1:18.70       
   12.  Joris van Bunder              9302381   Koewacht                 1:13.97     1:20.98       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                     Dames, 4 x 200m vrije slag                        Senioren Open
23.05.2009 - 12:45                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            9:11.99     9:20.28       
        Kring BJP
        Merel van der Ent, 93                        Manon Minneboo, 93
        Judith Stap, 93                              Nikita Kruis, 89
          1:07.60  2:19.73  3:24.67  4:36.08  5:44.27  6:54.74  8:02.35  9:20.28

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         9:03.96     9:31.70       
        Stephanie Rombout, 88                        Lotte Dalmeijer, 96
        Priscilla Meerman, 94                        Monique de Haard, 92
          2:17.58  9:31.70

    3.  De Honte 1                              De Honte                 9:37.56     9:51.57       
        Iris Erpelinck, 93                           Emke Erpelinck, 90
        Linda Vink, 84                               Evi Erpelinck, 89
          1:05.85  2:18.44  3:29.92  4:48.36  6:00.54  7:23.98  8:32.98  9:51.57

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            9:33.13     9:59.67       
        Marlinda Eggermont, 85                       Ryan Verplanke, 77
        Kirsten de Boevere, 93                       Rody Vanhijfte, 94
          1:06.67  2:22.42  9:59.67

    5.  Koewacht 1                              Koewacht                 9:49.80    10:24.66       
        Sabine van Waes, 85                          Larissa Gelderland, 96
        Anouk Meesen, 89                             Eline Nijskens, 88
          1:10.75  2:33.25  3:45.55  5:08.38  6:26.30  7:48.46  9:00.75 10:24.66

    6.  De Schelde 1                            De Schelde              10:00.21    10:36.79       
        Willemijn Verhelst, 94                       Lieke Beezemer, 91
        Josje van Houwelingen, 90                    Lisanne de Jong, 89
          1:17.43  2:44.58  3:51.38  5:04.48  6:23.79  7:52.88  9:08.91 10:36.79

    7.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis       10:40.44    11:05.67       
        Suzanne Eversdijk, 92                        Daphne Wiskerke, 87
        Tamara van de Plasse, 94                     Daisy de Ridder, 84
          1:18.36  2:46.64 11:05.67

   DIS  De Stormvogel 2                         De Stormvogel           10:02.82                   
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen., 3de zwemmer te vroeg weg
        Danique van Peenen, 92                       Sanne Klompe, 92
        Jaimy Kort, 92                               Liliane Solé, 92


    BM  Scheldestroom 2                         Scheldestroom           10:37.43    11:12.63       
        Nicky Vanhijfte, 92                          Vicky Vermeire, 96
        Rani Rootsaert, 95                           Evelyn Verplanke, 81
          1:20.12  2:45.45  4:04.73  5:31.73  6:52.83  8:18.09  9:40.59 11:12.63

    BM  De Honte 2                              De Honte                12:09.79    12:07.84       
        Joline Verhallen, 94                         Simone van Kerckhoven, 97
        Merel van Drongelen, 95                      Amy Verhallen, 97
          1:16.77  2:44.11  4:07.11  5:33.77  7:04.78  8:40.27 10:20.53 12:07.84




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Heren, 5 x 50m vrije slag                        Senioren Open
23.05.2009 - 13:09                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         2:03.31     2:06.71       
        Toby Aarnoutse, 89                           Bob Dalmeijer, 94
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Niek de Ridder, 88
            24.56  1:15.95  2:06.71

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               2:05.97     2:07.55       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Tommy van Overmeeren, 84
        Cees van Houwelingen, 63                     Edwin de Jong, 91
        Bas van Houwelingen, 92
            24.41  1:15.27  2:07.55

    3.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        2:10.28     2:13.60       
        Tim Roeb, 81                                 Robbert Dellaert, 83
        Roel v/d Velde, 85                           Roel Dellaert, 84
        Alex Eversdijk, 90
            27.51  1:20.54  2:13.60

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            2:12.10     2:17.28       
        Martijn Mechielsen, 90                       Jasper Rouwendal, 90
        Yannick Mol, 93                              Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
        Stefan Roovers, 91
            27.46  1:23.27  2:17.28

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            2:22.52     2:25.13       
        Martijn Eggermont, 82                        Robin Dellaert, 88
        Davy Hermans, 91                             Vincent Keijmel, 91
        Robin Hermans, 94
            28.03  1:26.77  2:25.13

    6.  De Honte 1                              De Honte                 2:45.49     2:44.87       
        Tom Erpelinck, 91                            Jan van Acker, 70
        Jorg Verhallen, 91                           Michael van Acker, 97
        Wouter van Kerckhoven, 95
            27.00  1:28.57  2:44.87

   DIS  Koewacht 1                              Koewacht                 2:18.13                   
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen.,  3de zwemmer 
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
        Arno van den Berghe, 71


    BM  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         2:10.55     2:21.34       
        Kring BJP
        René van Wallenburg, 92                      Steven Uijl, 93
        Casper Zwier, 97                             Simon Edenburg, 93
        Sonny Corré, 93
            26.59  2:21.34

    BM  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis        2:23.25     2:28.72       
        Francis Ryckaert, 93                         Sven Ivens, 93
        Diego De Meyer, 95                           Angelo De Meyer, 92
        Gino van Geersaem, 94
            30.72  1:32.94  2:28.72

    BM  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            2:40.99     2:45.64       
        Levy Kort, 96                                Wouter Stap, 97
        Alex Breel, 97                               Tom van Elsen, 97
        Jonathan Davidse, 97
            31.57  1:42.26  2:45.64




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel