Nr. 1. Heren, 50m vrije slag  9 jaar en ouder
Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag  9 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 4. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag  9 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  9 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  9 jaar en ouder
Nr. 8. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en jonger
Nr. 9. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren open
Nr. 10. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Junioren 4 en jonger
Nr. 11. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open


BZK 2009
Eindhoven, 23. - 31.5.2009


Programmanr. 1
23.5.09
Heren, 50m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6 en jonger

1.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV30.54970048931.37
2.Loed JacobsDZT '6231.78980044131.79
3.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande32.31970384733.50
4.Ramón PleijersDe Dommelbaarzen34.34980201333.68
5.Yvo BulhamDe vennen32.54970107333.77
6.Rick MinkmanDe Krabben32.96970109733.88
7.Daniel van Dijk Tritium SG34.25970157733.90
8.Alain VogelsZ&PV Nuenen34.49970183533.97
9.Ruben SchellekensTRB-RES33.78970274734.04
10.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen33.94980118534.13
11.Stefan HoekstraTRB-RES33.56970022334.21
12.Joeri PhaffZ&PV Nuenen32.61970109934.29
13.Michiel SlotDe vennen34.05970300734.81
14.Stefan van de WijdevenNjord34.35980099535.33

Junioren 2 en jonger

1.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen28.32950451528.01
2.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV28.23950076928.03
3.Guus van StiphoutZeester Meerval28.53950108128.23
4.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV28.54960100728.29
5.Alex in 't GroenDe vennen27.93950268328.32
6.Ramon VerhulstHieronymus28.16960175128.42
7.Sven AlderliesteSBC 200029.22950132929.08
8.Wouter van EekelenZ & Pc Dio29.42950312729.24
9.Dieder Schuurmans Tritium SG28.81950044729.31
10.Peter RietveldTRB-RES28.90960108129.32
11.Daryl PolderDe Biesboschzwemmers29.23950467129.55
12.Bram van de WaterDen Doorn29.57950162929.57
13.Joris WillemsZ&PV Nuenen29.00950229329.75
14.Wouter KwintAegir29.92950089329.98
15.Diederick GroeneveldBZV 29.71950212330.01
16.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV29.82960145930.02
17.Kelmar van MeursDBD30.14950388730.40
18.Fime NamwansaArgo29.63960382730.57

Junioren 4 en jonger

1.Paul KosterZ & Pc Dio24.89930446525.36
2.Mart Hendriks Tritium SG24.96930407925.82
3.Thomas van MierloEIFFEL Swimmers PSV25.45930035325.94
4.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV25.75940391926.24
5.Walter van der SteltDen Doorn26.41940132726.67
6.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen26.36930269526.81
7.Sven KardolZ&PV Nuenen25.88930213526.85
8.Robert GrootSBC 200026.55930199726.97
9.Frans SlaatsEIFFEL Swimmers PSV26.10930046126.98
10.Ramon BastiaansenZ & Pc Dio26.57930379727.03
11.Bern HoevenZegenwerp26.73930177327.09
12.Christian BingelZ & Pc Dio26.00930320727.32
13.Stijn SchooneZ.V. Tiamat27.38930562527.52
14.Tian TjioeTRB-RES27.14930609327.67
15.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen27.13940298327.98
16.Tristan BronDZT '6228.05930113128.15
17.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen27.53930348728.22
18.Simon van den Broek Tritium SG28.01930238328.27
19.Thomas RietveldTRB-RES28.01940180328.29
20.Wesley BeckHieronymus27.25930212328.39
21.Yannick van OpdorpSBC 200027.42930652128.49
22.Mark van DintherNeptunus'5827.82940147128.59
23.Bart SchoutenDe Biesboschzwemmers28.00940045328.64
24.Martino ValentijnZ & Pc Dio27.89940391328.79
25.Joey SmitsDZT '6227.96930602928.88
26.Pepijn WarrinkDBD28.31930263329.01
27.Tom TamerusZ.V. Tiamat28.08930220529.14
28.Matti de BruijnTRB-RES27.65930507129.22

Jeugd 2 en jonger

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande24.30910282525.02
2.John VerhagenEIFFEL Swimmers PSV24.20920532525.08
3.Sil HovingEIFFEL Swimmers PSV24.59910394725.33
4.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV25.45920267525.68
5.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen25.10920221725.89
6.Rens van EijkZ&PV Nuenen25.51910057326.30
7.Wietse SterkenburgZVDO '7425.86910220526.35
8.Pim van WouwenSBC 200026.64920296326.46
8.Luuk OnrustZeester Meerval26.67920512526.46
10.Pieter JoordensZ.V. Tiamat26.05910113326.69
11.Kevin JanssenZeester Meerval26.33920410926.83
12.Donny van AlphenHydra26.46920237726.84
13.Wim CrielaardZVDO '7426.89920571326.91
13.Jelte Schuurmans Tritium SG26.24910484126.91
15.Rick van HamondDe Dommelbaarzen26.48920587327.23
16.Yorick MassinkDZT '6225.70920216327.27
17.Enzo DiependaalTRB-RES26.55920669127.36
18.Giel van DijkO.Z. & P.C. De Warande25.92910421127.41
19.Mehmet DemirciBZV 25.90910045127.52
20.Jelle van der PloegO.Z. & P.C. De Warande26.85910366127.92
21.Reinier VosZeester Meerval26.45910244528.02
22.Ruud ScheepersNjord26.97920341128.60

Senioren

1.Raga FloresBZV 23.75890090324.35
2.Jasper van MierloEIFFEL Swimmers PSV23.62900200524.38
3.Steven NonnekesEIFFEL Swimmers PSV23.80900374924.71
4.Tom LommersWZV24.07900184724.77
5.Hermie MinkelsBZV 24.12870224925.03
6.Lars RongenZ.V. Tiamat24.51890263525.30
7.Rick de GreefZPK Budel24.16840074925.55
8.Bart van der AarBZV 25.07890000525.61
9.Jasper GroothelmDBD24.53900573525.67
10.Joost MulderDe vennen25.40860215325.72
11.Lars v.d. HeijdenEIFFEL Swimmers PSV25.56900516725.84
12.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV25.45900222326.09
13.Tommie KerstensEIFFEL Swimmers PSV24.41880181726.15
14.Jan van OpstalZ & Pc Dio25.54860229126.42
NG.ZAAkke ToeterZ&PV Nuenen25.879002923


<< TOP >>
Programmanr. 2
23.5.09
Dames, 50m vlinderslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en jonger

1.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV34.54970176234.25
2.Danique ScheepersZPK Budel34.39970083634.52
3.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV34.59970049034.98
4.Paulien KoenenTRB-RES34.95970185635.74
5.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen37.86970401236.50
6.Nikki BurcksenHieronymus34.72970142437.01
7.Nadien van LangNjord38.50970201237.10
8.Anne VerhoefWZV37.58970251037.20
9.Bo VerhoevenNjord38.33980156237.24
10.Jo-Eny PolsbroekArethusa36.48970223837.50
11.Vera van der SteltDen Doorn37.94970247637.53
12.Ida van de WaterDen Doorn37.48970247237.68
13.Hélène ColijnHieronymus39.10970228837.76
14.Kathy GrootSBC 200036.94970044437.77
15.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande38.44970225038.46
16.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen38.18980020638.89
17.Louise van HoutenArethusa37.76970332038.94
18.Eva van GinnekenDe vennen37.52980016438.98
19.Xandra BlaauwNjord40.66970201039.45
20.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande39.14970221839.58
21.Bo SluijpersNeptunus'5838.80970269239.60
22.Aniek de PeijperSBC 200040.08980164440.10
23.Soraya WasserEIFFEL Swimmers PSV40.02990135840.19
24.Maud JansenHydra38.66970348440.48
25.Jade GroeneveldDe Biesboschzwemmers38.91990048040.95
26.Tamara BrouwersEIFFEL Swimmers PSV41.15980249441.07
27.Chantal de LauTempo40.52970284641.33
28.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV39.27970256241.44
29.Lisanne van GennipHydra39.70970144441.57
30.Sofie NooijenZeester Meerval40.22970209242.52
31.Joyce RabouDe Dommelbaarzen40.57980189242.61
32.Eline HartogsZ&PV Nuenen41.23990138843.41
32.Rebecca FairleyEIFFEL Swimmers PSV41.02970273643.41
34.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen40.78970255643.73
35.Maayke VoetsZ&PV Nuenen41.36970298243.90
36.Hanna StalsZPK Budel41.41970125246.22
DISMandy StevensDZT '6236.459702866
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISEvelien BeenhakkersDe Treffers40.58980272841.27
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Junioren 3 en jonger

1.Michelle de BruijnTRB-RES29.57950309030.42
2.Bente van BergenNeptunus'5831.88960033631.52
3.Mariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV32.67950378031.84
4.Samantha KardolZ&PV Nuenen32.83950297232.66
5.Lotte LangenhoffZeester Meerval32.64960258032.96
6.Kim SmuldersTRB-RES31.99950124833.25
7.Hilde GrondhoutArgo34.04960230033.48
8.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV33.58950043033.50
9.Kelly HoegeeZVDO '7433.21950040433.53
10.Elise PenningsArgo32.04950360833.61
11.Marceline de CloeTRB-RES34.44960205033.76
12.Judith VosZeester Meerval33.54950214034.15
13.Madelon SchellekensTRB-RES32.72950188834.18
14.Julie KleijzenBZV 35.13950295834.68
15.Louise van de MeerTRB-RES36.22950419835.08
16.Shirley VoetsNeptunus'5835.34950486235.11
17.Lindsay HendriksArethusa35.70950385435.29
18.Mandy de BruinNjord35.42950055035.51
19.Evy UlijnArethusa34.98960410035.53
20.Claudia den OttelanderSBC 200033.97950055235.55
21.Anne KlijbergTRB-RES36.41950397435.70
22.Sanne de LaatAquAmigos35.64950273035.73
23.Daisy van den BosSBC 200034.32950388035.80
24.Juliette van LatumZeester Meerval37.47960092435.87
25.Indy DiependaalTRB-RES35.68950497635.94
26.Kris HuttenSBC 200036.30950068836.06
27.Susan TeijkenZ&PV Nuenen36.07950459236.14
28.Judith van de WijdevenNjord34.33950382036.20
29.Lisa de MolHieronymus36.54950381436.30
30.Esma van VonderenZeester Meerval34.26950111236.40
31.Emma van DelstZeester Meerval34.05950456436.48
32.Juliette van den BergZeester Meerval37.05960128636.57
33.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV35.70950473036.68
34.Amy van LierDe vennen36.84960302236.77
35.Renate PeppensterTRB-RES37.41960429836.80
36.Nikki HabersZeester Meerval36.82960059436.94
37.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV35.50950075436.99
38.Jessie van den BroekHydra37.10950240837.15
39.Jessica MandersZ&PV Nuenen35.99960400437.16
40.Davina BranderhorstDen Doorn36.30960104637.35
41.Robin HilgerdenaarZegenwerp36.65960519037.76
42.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande35.48960388837.79
43.Emy LiebregtsNjord37.45950502037.88
44.Laura RendersDBD37.50950053837.95
45.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV37.05950137238.02
46.Vanessa van SchijndelDZT '6235.96950040038.06
47.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande36.65960249638.24
48.Lisa HartogsZ&PV Nuenen36.24950504438.32
49.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval37.36950155238.34
50.Sanne van der SchansWZV36.68960271438.35
51.Emmely Toonen Tritium SG37.24960337438.95
52.Claudia BloksDe Dommelbaarzen37.22950187840.04
DISSanne van KuringenEOZC37.009500850
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZASelina van de BergeThalassa36.889505948
NGAniek ResinkZ & Pc Dio35.169500738

Jeugd 2 en jonger

1.Jocelyn SpruitEIFFEL Swimmers PSV29.69930204430.01
2.Karlijn HoogstedeZeester Meerval31.18940480030.37
3.Kristel DoreleijersEIFFEL Swimmers PSV30.41930256830.54
4.Michelle HendrikxEIFFEL Swimmers PSV30.62930318630.83
5.Petri VelthuisZVDO '7431.16930079431.35
6.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers30.34930001231.36
7.Sophie SollieZeester Meerval31.01940014031.40
8.Renée RoksSBC 200030.51930384431.64
9.Marissa MinkmanDe Krabben32.10930605432.14
10.Nelly VelthuijsNjord31.16940402832.18
11.Wilma VerhoevenNjord31.20930461032.54
12.Nienke BoumanZ.V. Tiamat32.59930296432.63
13.Ilse ResinkZ & Pc Dio32.00930363232.71
14.Vera van den OordNautilus31.65940543232.81
15.Vaia SuijkerbuijkZ & Pc Dio34.58940399832.94
16.Marleen BakkerTRB-RES32.99930287433.04
17.Kim Loeffen Tritium SG33.13940343233.11
18.Sahar HamamDZT '6232.44940541233.14
19.Angelique OertelEIFFEL Swimmers PSV31.92930761233.26
20.Colet ClaessensZ&PV Nuenen34.83940518234.09
21.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers34.51940034034.12
22.Suzan van BoxtelTRB-RES32.44940257834.20
23.Fieke Nelissen Tritium SG33.58940158234.26
24.Linda van OolTempo34.58930498234.59
25.Emma VerhoevenZegenwerp33.40930332634.82
26.Manon van LeuvenZ.V. Tiamat34.14930295435.33
27.Maike KorthoutWZV34.93940603435.39
28.Kelly MekesTRB-RES34.87940272435.42
29.Sanne van der SteltDen Doorn34.27930356235.48
30.Ingrid BakkerTRB-RES34.12930287236.17
31.Petra Schuivens Tritium SG34.56930503636.53
DISJanneke MollenZ.V. Tiamat34.409401388
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISTamarah van der PaschZegenwerp32.529403308
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMBirgit van der WegenO.Z. & P.C. De Warande34.839304942

Senioren

1.Lotte GoosenEIFFEL Swimmers PSV27.94920530628.39
2.Stephanie JanssenZeester Meerval29.23910145029.43
3.Femke HendrikxDZT '6229.93880169830.19
4.Jolanda PostZ & Pc Dio29.85900484830.30
5.Linda SchellekensBZV 29.60880385430.35
6.Inge ArtsZeester Meerval29.85920307630.42
7.Cora van DorstHieronymus30.22910621831.07
8.Anita SmitsZ & Pc Dio31.36690052231.34
9.Esther VosZVDO '7430.48820176231.36
10.Chantal Willems Tritium SG30.86910548231.37
11.Nilshaira IseniaEIFFEL Swimmers PSV30.36890723431.70
12.Kim vd BeekEIFFEL Swimmers PSV30.82870019631.92
13.Désirée EmmenDe vennen31.88920486232.27
14.Miranda van LaarhovenDe Treffers32.27830121632.37
15.Marit den OudenDe Zilvermeeuw32.08910239432.47
16.Robina HoegeeZVDO '7431.33920075432.68
17.Juliska PeijnenburgDe Dommelbaarzen32.65900289232.97
18.Valerie HemesathEIFFEL Swimmers PSV31.36910375432.98
19.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande32.66910242433.11
20.Chantal VerhoeffSBC 200031.56790091233.27
21.Daphne KievitO.Z. & P.C. De Warande32.37920705833.28
22.Inge MaalsenZeester Meerval31.84920223633.53
23.Linda de KokAquAmigos32.41910168633.68
24.Manouk van MaanenDe Dommelbaarzen32.74920432433.73
25.Lieke JagerZ&PV Nuenen31.76870193033.89
26.Hanny EversZ.V. Tiamat32.85840067033.93


<< TOP >>
Programmanr. 3
23.5.09
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV2:49.13960100739.421:24.752:10.872:56.96
2.Fime NamwansaArgo3:17.72960382742.941:31.372:19.703:08.78
3.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV3:07.71960145945.641:34.992:26.353:15.04
4.Bart GubbelsTRB-RES3:12.20960201540.981:30.892:24.313:16.52
5.Teun Strijbosch Tritium SG3:16.20960304143.301:33.582:25.593:18.90
6.Richie van EmpelZegenwerp3:13.69960363145.351:38.072:33.463:27.21

Junioren 2

1.Rick HoekstraTRB-RES2:44.27950143737.431:21.092:51.95
2.Joris WillemsZ&PV Nuenen3:01.20950229338.321:22.952:58.14
3.Marc TrompEIFFEL Swimmers PSV3:01.99950215141.751:29.303:07.27
4.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen3:05.88950451543.841:32.353:08.00
5.Colin de WitBijtelskil3:09.74950036341.681:30.223:08.76
6.Freek VerhagenHydra3:08.51950331142.751:32.343:10.21
7.Alex in 't GroenDe vennen3:05.64950268343.111:31.963:10.47
DISJoep van GrunsvenArethusa2:44.469500469
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 3

1.Bas de BruijnHieronymus2:39.72940250936.921:19.422:01.892:45.84
2.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:40.33940175936.781:19.702:05.222:47.35
3.Walter van der SteltDen Doorn2:49.46940132736.141:19.072:04.962:51.50
4.Jeffrey DuifBZV 2:56.70940136538.381:22.322:09.692:56.92
5.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen2:58.88940298341.191:29.462:19.153:09.37
NGWiebe van de RijtTRB-RES2:58.579400931

Junioren 4

1.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV2:33.91930176934.291:14.071:55.592:37.24
2.Robert GrootSBC 20002:49.15930199736.191:17.922:02.302:44.75
3.Christian BingelZ & Pc Dio2:38.35930320737.0139.592:03.382:46.52
4.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande2:40.50930522736.501:19.782:04.702:49.11
5.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen2:49.56930348736.301:19.812:04.782:50.18
6.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:50.45930180937.881:21.632:06.592:51.82
7.Ebe GremmerDe Biesboschzwemmers2:54.00930613340.641:26.832:15.383:03.43
8.Bern HoevenZegenwerp2:50.92930177338.811:26.152:15.443:04.13

Jeugd 1

1.Coen de BruijnHieronymus2:31.95920515136.381:16.871:55.702:35.42
2.Kevin JanssenZeester Meerval2:33.74920410936.871:18.301:57.662:39.25
3.Mark SchellekensBZV 2:39.29920115336.201:16.401:57.962:40.80
4.Rick van HamondDe Dommelbaarzen2:48.20920587340.401:28.112:16.273:03.49

Jeugd 2

1.Wouter de MolHieronymus2:32.99910160335.061:15.331:57.302:40.10
2.Reinier VosZeester Meerval2:35.94910244538.421:21.402:04.032:41.76
3.Rens van EijkZ&PV Nuenen2:40.69910057336.951:19.492:03.152:46.83
4.Pieter JoordensZ.V. Tiamat2:43.86910113336.331:19.632:05.292:50.29
5.Lars DuinhouwerDen Doorn2:45.18910716137.621:21.042:05.682:51.29

Senioren

1.Bram DekkerEIFFEL Swimmers PSV2:16.88890064933.091:10.091:47.732:24.75
2.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:33.92870015934.381:13.541:54.132:35.21
3.Daan van ErpTRB-RES2:39.74890383336.481:19.932:04.122:49.00


<< TOP >>
Programmanr. 4
23.5.09
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV5:16.1997004905:16.55
50m:
100m:
35.05
1:13.97
35.05
38.92
150m:
200m:
1:54.26
2:35.24
40.29
40.98
250m:
300m:
3:16.73
3:58.08
41.49
41.35
350m:
400m:
4:38.70
5:16.55
40.62
37.85
2.Paulien KoenenTRB-RES5:16.0097018565:24.97
50m:
100m:
33.93
1:13.70
33.93
39.77
150m:
200m:
1:55.62
2:37.94
41.92
42.32
250m:
300m:
3:20.87
4:03.45
42.93
42.58
350m:
400m:
4:46.08
5:24.97
42.63
38.89
3.Kathy GrootSBC 20005:42.4597004445:32.89
50m:
100m:
35.96
1:15.65
35.96
39.69
150m:
200m:
1:58.73
2:42.18
43.08
43.45
250m:
300m:
3:25.22
4:09.15
43.04
43.93
350m:
400m:
4:52.51
5:32.89
43.36
40.38
4.Rebecca FairleyEIFFEL Swimmers PSV5:39.8197027365:34.94
50m:
100m:
36.38
1:18.11
36.38
41.73
150m:
200m:
3:27.48
2:44.02
2:09.37250m:
300m:
4:54.19
4:10.64
2:10.17350m:
400m:

5:34.94
5.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSV5:23.5397020525:38.72
50m:
100m:
37.00
1:17.54
37.00
40.54
150m:
200m:
2:02.13
2:45.21
44.59
43.08
250m:
300m:
3:29.88
4:15.26
44.67
45.38
350m:
400m:
4:59.44
5:38.72
44.18
39.28
6.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen6:04.0697040125:42.21
50m:
100m:
37.15
1:20.51
37.15
43.36
150m:
200m:
2:04.16
2:49.39
43.65
45.23
250m:
300m:
3:34.19
4:18.71
44.80
44.52
350m:
400m:
5:03.15
5:42.21
44.44
39.06
7.Ida van de WaterDen Doorn5:46.2397024725:43.00
50m:
100m:
38.04
1:20.77
38.04
42.73
150m:
200m:
2:04.96
2:49.75
44.19
44.79
250m:
300m:
3:34.86
4:19.42
45.11
44.56
350m:
400m:
5:03.59
5:43.00
44.17
39.41
8.Sofie NooijenZeester Meerval5:50.6897020925:43.29
50m:
100m:
36.95
1:18.69
36.95
41.74
150m:
200m:
2:03.29
2:48.20
44.60
44.91
250m:
300m:
3:33.56
4:18.64
45.36
45.08
350m:
400m:
5:02.95
5:43.29
44.31
40.34
9.Louise van HoutenArethusa5:44.1697033205:50.43
50m:
100m:
38.47
1:22.42
38.47
43.95
150m:
200m:
2:05.66
2:50.50
43.24
44.84
250m:
300m:
3:35.58
4:21.13
45.08
45.55
350m:
400m:
5:06.64
5:50.43
45.51
43.79
10.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande6:08.9597022505:50.60
50m:
100m:
39.78
1:25.35
39.78
45.57
150m:
200m:
2:10.51
2:55.72
45.16
45.21
250m:
300m:
3:41.09
4:26.38
45.37
45.29
350m:
400m:
5:10.15
5:50.60
43.77
40.45
11.Isolde D'hertEIFFEL Swimmers PSV5:55.0897025645:51.13
50m:
100m:
37.30
1:21.48
37.30
44.18
150m:
200m:
2:06.13
2:52.36
44.65
46.23
250m:
300m:
3:37.57
4:25.02
45.21
47.45
350m:
400m:
5:08.88
5:51.13
43.86
42.25
12.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande6:06.5597022185:56.09
50m:
100m:
39.18
1:23.85
39.18
44.67
150m:
200m:
2:10.12
2:56.98
46.27
46.86
250m:
300m:
3:43.28
4:29.99
46.30
46.71
350m:
400m:
5:13.89
5:56.09
43.90
42.20
13.Jill GrevenArethusa5:49.9097043985:57.23
50m:
100m:
40.50
1:26.38
40.50
45.88
150m:
200m:
2:11.90
2:58.05
45.52
46.15
250m:
300m:
3:43.01
4:28.60
44.96
45.59
350m:
400m:
5:15.54
5:57.23
46.94
41.69
14.Anne HoevenaarsZeester Meerval5:58.1197007786:00.34
50m:
100m:
38.94
1:24.85
38.94
45.91
150m:
200m:
2:12.18
2:58.88
47.33
46.70
250m:
300m:
3:44.95
4:31.73
46.07
46.78
350m:
400m:
5:17.66
6:00.34
45.93
42.68
15.Xandra BlaauwNjord6:12.0897020106:01.31
50m:
100m:
39.26
1:24.89
39.26
45.63
150m:
200m:
2:11.05
2:58.55
46.16
47.50
250m:
300m:
3:45.80
4:33.06
47.25
47.26
350m:
400m:
5:18.35
6:01.31
45.29
42.96
16.Renske den DekkerZVDO '746:06.0897001386:02.21
50m:
100m:
39.41
1:24.77
39.41
45.36
150m:
200m:
2:11.09
2:57.72
46.32
46.63
250m:
300m:
3:45.11
4:31.96
47.39
46.85
350m:
400m:
5:17.41
6:02.21
45.45
44.80
17.Nadien van LangNjord6:11.8197020126:02.39
50m:
100m:
40.36
1:26.45
40.36
46.09
150m:
200m:
2:12.33
3:00.60
45.88
48.27
250m:
300m:
3:47.74
4:34.31
47.14
46.57
350m:
400m:
5:20.76
6:02.39
46.45
41.63
18.Jill van der JagtEIFFEL Swimmers PSV5:58.1097009106:02.66
50m:
100m:
38.04
1:21.28
38.04
43.24
150m:
200m:
2:07.39
2:54.47
46.11
47.08
250m:
300m:
3:42.02
4:30.61
47.55
48.59
350m:
400m:
5:17.43
6:02.66
46.82
45.23
19.Simone van den ElzenBZV 6:07.1697019806:03.26
50m:
100m:
38.15
1:24.07
38.15
45.92
150m:
200m:
2:13.36
3:01.44
49.29
48.08
250m:
300m:
3:49.66
4:38.50
48.22
48.84
350m:
400m:
5:22.93
6:03.26
44.43
40.33
20.Eva van de KerkhofDZT '626:02.9497030926:05.07
50m:
100m:
41.00
1:25.36
41.00
44.36
150m:
200m:
2:13.17
2:59.43
47.81
46.26
250m:
300m:
3:45.47
4:34.09
46.04
48.62
350m:
400m:
5:20.20
6:05.07
46.11
44.87
AFGEMJo-Eny PolsbroekArethusa5:38.389702238

Junioren 2

1.Nikki HabersZeester Meerval5:16.3096005945:10.51
50m:
100m:
34.84
1:14.23
34.84
39.39
150m:
200m:
1:54.16
2:33.71
39.93
39.55
250m:
300m:
3:13.01
3:52.92
39.30
39.91
350m:
400m:
4:31.84
5:10.51
38.92
38.67
2.Madelon van DamEIFFEL Swimmers PSV5:11.0096016245:10.78
50m:
100m:
35.58
1:13.71
35.58
38.13
150m:
200m:
1:53.05
2:33.10
39.34
40.05
250m:
300m:
3:13.51
3:53.16
40.41
39.65
350m:
400m:
4:32.69
5:10.78
39.53
38.09
3.Lotte LangenhoffZeester Meerval4:56.1096025805:12.96
50m:
100m:
34.36
1:13.80
34.36
39.44
150m:
200m:
1:53.66
2:33.65
39.86
39.99
250m:
300m:
3:13.30
3:54.06
39.65
40.76
350m:
400m:
4:34.26
5:12.96
40.20
38.70
4.Jeanine KockenEIFFEL Swimmers PSV5:10.0096018165:17.98
50m:
100m:
35.09
1:14.30
35.09
39.21
150m:
200m:
1:54.73
2:35.96
40.43
41.23
250m:
300m:
3:16.97
3:58.37
41.01
41.40
350m:
400m:
4:38.93
5:17.98
40.56
39.05
5.Bente van BergenNeptunus'585:20.7596003365:25.92
50m:
100m:
34.09
1:13.31
34.09
39.22
150m:
200m:
1:54.22
2:35.98
40.91
41.76
250m:
300m:
3:18.07
4:01.93
42.09
43.86
350m:
400m:
4:43.86
5:25.92
41.93
42.06
6.Femke van HestTRB-RES5:22.4296042945:32.29
50m:
100m:
34.84
1:14.75
34.84
39.91
150m:
200m:
1:55.91
2:37.56
41.16
41.65
250m:
300m:
3:21.11
4:04.50
43.55
43.39
350m:
400m:
4:48.01
5:32.29
43.51
44.28
7.Evy UlijnArethusa5:33.5496041005:39.04
50m:
100m:
38.36
1:20.42
38.36
42.06
150m:
200m:
2:04.11
2:47.80
43.69
43.69
250m:
300m:
3:31.21
4:15.46
43.41
44.25
350m:
400m:
4:59.68
5:39.04
44.22
39.36
8.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande5:28.6796024965:41.73
50m:
100m:
35.96
1:17.27
35.96
41.31
150m:
200m:
2:00.72
2:44.69
43.45
43.97
250m:
300m:
3:29.67
4:14.47
44.98
44.80
350m:
400m:
4:59.26
5:41.73
44.79
42.47

Junioren 3

1.Maya KingmaSBC 20004:49.1595038244:51.01
50m:
100m:
34.01
1:10.20
34.01
36.19
150m:
200m:
1:47.76
2:24.89
37.56
37.13
250m:
300m:
3:02.18
3:39.29
37.29
37.11
350m:
400m:
4:15.83
4:51.01
36.54
35.18
2.Claudia den OttelanderSBC 20004:50.0895005524:51.71
50m:
100m:
32.59
1:08.97
32.59
36.38
150m:
200m:
1:46.06
2:23.67
37.09
37.61
250m:
300m:
3:01.03
3:39.05
37.36
38.02
350m:
400m:
4:16.16
4:51.71
37.11
35.55
3.Kim SmuldersTRB-RES4:50.6595012484:55.97
50m:
100m:
33.17
1:09.28
33.17
36.11
150m:
200m:
1:46.86
2:25.10
37.58
38.24
250m:
300m:
3:04.03
3:41.93
38.93
37.90
350m:
400m:
4:20.15
4:55.97
38.22
35.82
4.Michelle de BruijnTRB-RES5:08.4295030905:10.21
50m:
100m:
34.07
1:11.97
34.07
37.90
150m:
200m:
1:51.87
2:32.32
39.90
40.45
250m:
300m:
3:12.80
3:52.47
40.48
39.67
350m:
400m:
4:32.12
5:10.21
39.65
38.09
5.Nikey van de WeteringZeester Meerval5:01.9695003365:11.78
50m:
100m:
35.86
1:13.82
35.86
37.96
150m:
200m:
1:54.39
2:33.61
40.57
39.22
250m:
300m:
3:13.77
3:53.92
40.16
40.15
350m:
400m:
4:34.09
5:11.78
40.17
37.69
6.Esma van VonderenZeester Meerval5:04.8095011125:13.58
50m:
100m:
34.65
1:13.80
34.65
39.15
150m:
200m:
1:54.82
2:35.36
41.02
40.54
250m:
300m:
3:15.69
3:55.55
40.33
39.86
350m:
400m:
4:35.00
5:13.58
39.45
38.58
7.Kelly HoegeeZVDO '745:13.9195004045:14.48
50m:
100m:
34.09
1:13.54
34.09
39.45
150m:
200m:
1:53.62
2:34.23
40.08
40.61
250m:
300m:
3:14.78
3:56.15
40.55
41.37
350m:
400m:
4:36.29
5:14.48
40.14
38.19
8.Lindi VerkooijenSBC 20005:15.5395038265:14.54
50m:
100m:
32.88
1:10.79
32.88
37.91
150m:
200m:
1:50.42
2:30.99
39.63
40.57
250m:
300m:
3:11.73
3:52.82
40.74
41.09
350m:
400m:
4:34.08
5:14.54
41.26
40.46
9.Judith VosZeester Meerval5:15.4895021405:24.99
50m:
100m:
38.18
1:20.57
38.18
42.39
150m:
200m:
2:02.79
2:45.13
42.22
42.34
250m:
300m:
3:26.47
4:08.14
41.34
41.67
350m:
400m:
4:47.49
5:24.99
39.35
37.50
10.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV5:12.6595047305:25.25
50m:
100m:
34.97
1:14.59
34.97
39.62
150m:
200m:
1:55.40
2:37.43
40.81
42.03
250m:
300m:
3:19.57
4:01.92
42.14
42.35
350m:
400m:
4:44.26
5:25.25
42.34
40.99
11.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV5:08.9195010585:25.91
50m:
100m:
36.96
1:17.02
36.96
40.06
150m:
200m:
1:58.08
2:39.28
41.06
41.20
250m:
300m:
3:21.12
4:03.39
41.84
42.27
350m:
400m:
4:45.27
5:25.91
41.88
40.64
12.Madelon SchellekensTRB-RES5:08.6895018885:32.56
50m:
100m:
34.34
1:14.22
34.34
39.88
150m:
200m:
1:56.21
2:39.56
41.99
43.35
250m:
300m:
3:23.68
4:08.08
44.12
44.40
350m:
400m:
4:50.89
5:32.56
42.81
41.67
13.Mariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV5:13.0095037805:36.79
50m:
100m:
36.20
1:16.10
36.20
39.90
150m:
200m:
1:57.17
2:40.21
41.07
43.04
250m:
300m:
3:22.52
4:07.95
42.31
45.43
350m:
400m:
4:52.19
5:36.79
44.24
44.60

Jeugd 1

1.Michelle VeroudenEIFFEL Swimmers PSV4:49.0094001504:43.90
50m:
100m:
32.40
1:07.71
32.40
35.31
150m:
200m:
1:44.20
2:20.81
36.49
36.61
250m:
300m:
2:57.08
3:33.02
36.27
35.94
350m:
400m:
4:08.09
4:43.90
35.07
35.81
2.Noortje van den BoomEIFFEL Swimmers PSV4:35.8694005744:50.90
50m:
100m:
31.94
1:07.11
31.94
35.17
150m:
200m:
1:43.39
2:20.50
36.28
37.11
250m:
300m:
2:57.04
3:34.45
36.54
37.41
350m:
400m:
4:12.80
4:50.90
38.35
38.10
3.Sophie SollieZeester Meerval4:55.4694001404:53.24
50m:
100m:
33.29
1:10.53
33.29
37.24
150m:
200m:
1:48.20
2:25.63
37.67
37.43
250m:
300m:
3:02.59
3:39.85
36.96
37.26
350m:
400m:
4:16.88
4:53.24
37.03
36.36
4.Kim Loeffen Tritium SG4:58.4694034324:59.95
50m:
100m:
31.23
1:07.82
31.23
36.59
150m:
200m:
1:45.57
2:23.69
37.75
38.12
250m:
300m:
3:02.47
3:41.60
38.78
39.13
350m:
400m:
4:20.76
4:59.95
39.16
39.19
5.Arja den BoerBZV 4:56.6594056345:09.68
50m:
100m:
32.53
1:10.30
32.53
37.77
150m:
200m:
1:49.02
2:28.70
38.72
39.68
250m:
300m:
3:09.10
3:50.52
40.40
41.42
350m:
400m:
4:30.98
5:09.68
40.46
38.70

Jeugd 2

1.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers4:33.0693000124:32.05
50m:
100m:
30.81
1:05.07
30.81
34.26
150m:
200m:
1:39.50
2:14.64
34.43
35.14
250m:
300m:
2:49.58
3:24.70
34.94
35.12
350m:
400m:
3:59.05
4:32.05
34.35
33.00
2.Pauline van DamEIFFEL Swimmers PSV4:35.2393044224:38.13
50m:
100m:
31.16
1:05.32
31.16
34.16
150m:
200m:
1:40.00
2:15.47
34.68
35.47
250m:
300m:
2:50.44
3:26.36
34.97
35.92
350m:
400m:
4:02.57
4:38.13
36.21
35.56
3.Pascalle RoversTRB-RES4:51.9993010644:52.82
50m:
100m:
31.88
1:07.48
31.88
35.60
150m:
200m:
1:44.76
2:22.65
37.28
37.89
250m:
300m:
3:00.62
3:38.60
37.97
37.98
350m:
400m:
4:16.15
4:52.82
37.55
36.67
4.Petri VelthuisZVDO '744:59.3493007945:08.90
50m:
100m:
33.29
1:11.43
33.29
38.14
150m:
200m:
1:50.41
2:30.74
38.98
40.33
250m:
300m:
3:10.51
3:51.01
39.77
40.50
350m:
400m:
4:30.33
5:08.90
39.32
38.57

Senioren 1

1.Désirée EmmenDe vennen4:42.6292048624:55.12
50m:
100m:
31.79
1:06.98
31.79
35.19
150m:
200m:
1:44.09
2:21.45
37.11
37.36
250m:
300m:
2:59.71
3:38.70
38.26
38.99
350m:
400m:
4:17.70
4:55.12
39.00
37.42
2.Robina HoegeeZVDO '744:58.1692007545:07.60
50m:
100m:
32.67
1:10.11
32.67
37.44
150m:
200m:
1:49.23
2:28.89
39.12
39.66
250m:
300m:
3:07.78
3:48.37
38.89
40.59
350m:
400m:
4:28.36
5:07.60
39.99
39.24
3.Inge MaalsenZeester Meerval4:56.7492022365:31.15
50m:
100m:
37.61
1:18.67
37.61
41.06
150m:
200m:
2:00.32
2:42.35
41.65
42.03
250m:
300m:
3:24.63
4:07.15
42.28
42.52
350m:
400m:
4:49.39
5:31.15
42.24
41.76

Senioren 2

1.Stephanie JanssenZeester Meerval4:33.7691014504:45.21
50m:
100m:
32.38
1:07.86
32.38
35.48
150m:
200m:
1:44.15
2:20.15
36.29
36.00
250m:
300m:
2:55.90
3:32.46
35.75
36.56
350m:
400m:
4:08.52
4:45.21
36.06
36.69
2.Linda de KokAquAmigos4:55.2991016865:12.01
50m:
100m:
34.45
1:12.85
34.45
38.40
150m:
200m:
1:52.56
2:32.89
39.71
40.33
250m:
300m:
3:13.51
3:53.79
40.62
40.28
350m:
400m:
4:33.82
5:12.01
40.03
38.19

Senioren open

1.Roos van EschTRB-RES4:46.4282004684:59.79
50m:
100m:
33.97
1:10.87
33.97
36.90
150m:
200m:
1:48.60
2:27.08
37.73
38.48
250m:
300m:
3:05.03
3:43.96
37.95
38.93
350m:
400m:
4:22.19
4:59.79
38.23
37.60


<< TOP >>
Programmanr. 5
23.5.09
Heren, 100m rugslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 6 en jonger

1.Daniel van Dijk Tritium SG1:25.33970157740.971:23.69
2.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande1:28.07970384739.571:24.06
3.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV1:22.98970048941.151:24.19
4.Ruben SchellekensTRB-RES1:27.16970274741.001:24.88
5.Loed JacobsDZT '621:26.06980044142.141:25.41
6.Rick MinkmanDe Krabben1:27.75970109743.321:25.89
7.Jelle de WindZ&PV Nuenen1:25.43980118342.901:26.77
8.Ramón PleijersDe Dommelbaarzen1:29.51980201342.621:28.35
9.Alain VogelsZ&PV Nuenen1:27.17970183544.411:29.64
10.Elwin van GerwenNjord1:28.75980112542.801:29.66
11.Thomas ZielhorstDe Biesboschzwemmers1:28.47970213543.111:30.32
12.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen1:26.10980118542.661:30.48
13.Mitchell SchollenTRB-RES1:27.30980154343.801:30.57
14.Yvo BulhamDe vennen1:26.81970107344.301:31.37
15.Stefan van de WijdevenNjord1:29.91980099543.861:32.28
16.Jeroen SchellingZ&PV Nuenen1:29.00970183745.121:33.24
17.Guus VermeulenBZV 1:29.89970159344.811:33.61

Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV1:08.42960100733.581:08.73
Brabants Record
2.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV1:14.57960069138.941:18.06
3.Peter RietveldTRB-RES1:19.01960108138.171:18.33
4.Ramon VerhulstHieronymus1:13.10960175138.441:18.99
5.Thijs van GalenZeester Meerval1:21.50960202139.551:20.87
6.Casper de BruinZeester Meerval1:21.91960201939.441:22.10
7.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV1:17.60960145940.631:22.23
8.Jim Luca WiddershovenDe Dommelbaarzen1:20.00960306740.881:23.33
9.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:22.99960306541.471:25.10
10.Willem KleinendorstBZV 1:23.88960244340.861:25.52
11.Bart WijnjaDe Biesboschzwemmers1:24.78960056342.041:26.45
12.Jeroen Willemsen Tritium SG1:24.77960041342.281:27.31
DISBart GubbelsTRB-RES1:23.45960201542.151:26.83
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJan-Willem VanekerZVDO '741:21.019601067
NGBob ScheiberlichDBD1:22.999601005

Junioren 2

1.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV1:05.95950076933.521:10.10
2.Dieder Schuurmans Tritium SG1:09.56950044734.671:10.40
3.Guus van StiphoutZeester Meerval1:11.51950108134.821:11.55
4.Diederick GroeneveldBZV 1:12.62950212335.281:13.81
5.Alex in 't GroenDe vennen1:11.92950268337.631:15.19
6.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:13.20950451537.291:15.50
7.Sven AlderliesteSBC 20001:16.76950132936.031:16.03
8.Joris WillemsZ&PV Nuenen1:13.96950229336.861:16.15
9.Rick HoekstraTRB-RES1:11.71950143737.691:16.16
10.Fabian SebregtsHieronymus1:16.86950068937.911:18.22
11.Daryl PolderDe Biesboschzwemmers1:15.57950467137.581:18.65
12.Bram van de WaterDen Doorn1:18.92950162939.171:20.36
13.Marc TrompEIFFEL Swimmers PSV1:16.65950215139.691:20.45
14.Wouter KwintAegir1:19.60950089339.661:21.07

Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV1:02.45940391931.001:03.69
Brabants Record
2.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV1:06.36940027732.601:08.47
3.Thomas RietveldTRB-RES1:10.16940180334.811:10.44
4.Erwin MallensNjord1:12.50940309735.171:13.57
5.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen1:13.02940298336.301:15.38
6.Sander Barten Tritium SG1:13.96940189934.971:16.94
7.Jelle WesterlakenZVDO '741:14.90940025538.051:19.39

Junioren 4

1.Sven KardolZ&PV Nuenen59.75930213530.631:03.09
2.Frans SlaatsEIFFEL Swimmers PSV1:05.20930046132.161:06.62
3.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande1:03.03930223332.211:06.79
4.Stef van der StruijkDBD1:05.00930547332.601:06.98
5.Dirk VogelsZeester Meerval1:05.09930242732.201:07.04
6.Mart Hendriks Tritium SG1:06.44930407932.721:08.02
7.Ramon BastiaansenZ & Pc Dio1:07.64930379733.611:08.40
8.Paul KosterZ & Pc Dio1:06.57930446533.591:09.60
9.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen1:07.72930348734.021:09.82
10.Wesley BeckHieronymus1:10.26930212334.841:12.73
11.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen1:09.29930269534.951:13.04
12.Bern HoevenZegenwerp1:10.83930177335.621:14.29
NG.ZAHarm DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:07.949301809

Jeugd 1

1.Donny van AlphenHydra1:02.72920237731.661:04.87
2.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen1:04.82920221733.561:09.36
3.Luuk OnrustZeester Meerval1:07.60920512533.991:10.09

Jeugd 2

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande1:00.96910282531.371:04.13
2.Jelte Schuurmans Tritium SG1:04.44910484132.281:06.28
3.Sil HovingEIFFEL Swimmers PSV1:04.99910394733.081:07.52
4.Thom van de WeteringZeester Meerval1:05.20910255134.251:09.21
5.Rik BakkerTRB-RES1:07.57910462534.111:09.58

Senioren

1.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen1:03.05870015931.581:03.79
2.Hermie MinkelsBZV 1:01.11870224929.781:04.06
3.Tim van DoesburgTRB-RES1:02.30880081731.851:05.57
4.Lars v.d. HeijdenEIFFEL Swimmers PSV1:04.62900516732.261:05.82
5.Tom LommersWZV1:01.97900184732.261:06.94
6.Rick de GreefZPK Budel1:03.36840074932.701:06.95
7.Robin van GulikTRB-RES1:05.10900106132.911:10.01


<< TOP >>
Programmanr. 6
23.5.09
Dames, 100m schoolslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en jonger

1.Amber RommelseEIFFEL Swimmers PSV1:27.11970256242.201:27.67
2.Isolde D'hertEIFFEL Swimmers PSV1:32.43970256442.821:30.76
3.Esmée SixEIFFEL Swimmers PSV1:35.11970049043.501:32.62
4.Laura van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV1:28.61970176244.641:32.90
5.Jo-Eny PolsbroekArethusa1:29.37970223843.431:33.00
6.Kathy GrootSBC 20001:32.68970044444.191:33.68
7.Mandy StevensDZT '621:33.88970286645.551:35.25
8.Nienke KerremansSBC 20001:31.93970295444.611:35.37
9.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen1:36.05980020645.201:36.08
10.Simone van den ElzenBZV 1:35.23970198045.841:36.30
11.Louise van HoutenArethusa1:30.42970332045.281:36.73
12.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande1:34.21970120845.551:37.09
13.Laura van DijkeDe Krabben1:35.90980115245.951:37.58
14.Maud JansenHydra1:35.95970348447.011:38.20
15.Bente GeritsEIFFEL Swimmers PSV1:37.34970205246.831:38.43
16.Selene WortelZ & Pc Dio1:36.96970065447.101:38.93
17.Yasmin EsserZeester Meerval1:37.56970392447.251:39.98
18.Vera van der SteltDen Doorn1:34.26970247647.101:39.99
19.Laura van de WaterAquAmigos1:37.08970491447.161:40.68
20.Jill GrevenArethusa1:37.18970439847.671:40.71
21.Manon Barten Tritium SG1:37.26970145246.201:41.50
22.Danique ScheepersZPK Budel1:36.64970083647.681:42.67
23.Eva van GinnekenDe vennen1:37.72980016449.351:42.82
24.Maayke VoetsZ&PV Nuenen1:37.80970298250.201:44.72

Junioren 2

1.Nikki HabersZeester Meerval1:22.87960059438.911:23.38
2.Rosanne van WierstEIFFEL Swimmers PSV1:25.32960023442.711:29.07
3.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:22.79960258042.141:29.70
4.Emmely Toonen Tritium SG1:28.00960337441.831:29.96
5.Sanne van der SchansWZV1:28.80960271442.361:31.18
6.Elke van den HurkZ&PV Nuenen1:30.02960181443.201:31.29
7.Myreen SleddensZ.V. Tiamat1:29.76960253441.841:31.30
8.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:30.95960519043.101:32.37
9.Jeanine KockenEIFFEL Swimmers PSV1:32.30960181643.461:32.52
10.Hilde GrondhoutArgo1:30.81960230043.421:32.84
11.Juliette van den BergZeester Meerval1:32.30960128644.541:34.50
12.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande1:31.70960388845.691:34.53
13.Femke van HestTRB-RES1:31.06960429443.881:34.87
14.Marceline de CloeTRB-RES1:33.95960205043.621:34.94
15.Nienke LangerakZ&PV Nuenen1:34.84960583045.491:35.33
16.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:32.01960249646.311:36.50
17.Julia MarasabessyBZV 1:34.00960182044.251:36.69
18.Jessica MandersZ&PV Nuenen1:34.63960400445.721:37.84
19.Celine van HoutumWZV1:33.88960450847.031:38.72

Junioren 3

1.Kris HuttenSBC 20001:23.16950068839.571:24.08
2.Nikey van de WeteringZeester Meerval1:23.02950033641.221:25.55
3.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV1:22.06950043040.771:26.01
4.Elise PenningsArgo1:22.61950360840.721:26.12
5.Julie KleijzenBZV 1:26.93950295840.091:26.85
6.Claudia den OttelanderSBC 20001:24.64950055240.911:26.89
7.Kim SmuldersTRB-RES1:23.35950124841.231:28.29
8.Emy LiebregtsNjord1:26.72950502041.851:28.38
9.Mariska van LeeuwenEIFFEL Swimmers PSV1:24.82950378042.661:28.87
10.Tjitske FetterEIFFEL Swimmers PSV1:23.67950137241.561:28.96
11.Evelien SchatEIFFEL Swimmers PSV1:24.90950473041.341:29.73
12.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV1:28.71950075440.831:30.35
13.Laura RendersDBD1:29.06950053842.351:31.36
14.Lindi VerkooijenSBC 20001:29.00950382643.291:31.44
15.Sanne Ter BurgEIFFEL Swimmers PSV1:26.01950105843.781:31.62
16.Indy DiependaalTRB-RES1:27.28950497642.531:32.20
17.Aniek van DillenZ.V. Tiamat1:29.66950057443.691:32.23
18.Sanne de LaatAquAmigos1:29.68950273044.001:32.47
NGAniek ResinkZ & Pc Dio1:27.299500738

Jeugd 1

1.Kim Loeffen Tritium SG1:19.91940343238.351:21.82
2.Kristie DekkersZ & Pc Dio1:18.31940206837.581:21.92
3.Sahar HamamDZT '621:20.15940541239.401:24.54
4.Arja den BoerBZV 1:23.21940563439.271:24.56
5.Colet ClaessensZ&PV Nuenen1:22.72940518240.551:26.68
6.Nathasja ScheepersZPK Budel1:25.58940504840.671:28.69
7.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers1:26.77940034041.411:29.99
8.Ilse van der HeijdenNjord1:27.22940287842.101:30.20
9.Kelly MekesTRB-RES1:25.57940272441.951:30.83
10.Suzan van BoxtelTRB-RES1:26.80940257843.121:31.14
AFGEMMonique VanekerZVDO '741:25.729401362

Jeugd 2

1.Kristel DoreleijersEIFFEL Swimmers PSV1:16.16930256835.211:15.34
2.Angelique OertelEIFFEL Swimmers PSV1:16.13930761235.851:17.77
3.Marissa MinkmanDe Krabben1:19.54930605436.951:21.09
4.Lotte NederstigtDe Krabben1:19.73930306238.221:22.08
5.Pascalle RoversTRB-RES1:23.82930106438.351:24.26
6.Edith van den ElzenZeester Meerval1:21.89930201839.841:25.59
7.Marlotte SpohrWZV1:24.24930528839.841:25.97
8.Hanneke van der SteenZegenwerp1:25.57930228042.821:31.00
9.Renée RoksSBC 20001:25.76930384441.681:31.56
10.Ilse ResinkZ & Pc Dio1:25.15930363242.101:32.24
DISJocelyn SpruitEIFFEL Swimmers PSV1:14.489302044
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Senioren 1

1.Lotte GoosenEIFFEL Swimmers PSV1:14.50920530635.441:16.89
2.Inge ArtsZeester Meerval1:21.27920307638.761:24.11

Senioren open

1.Femke HendrikxDZT '621:15.70880169836.131:18.26
2.Marjolijn WuismanTRB-RES1:16.93860420237.611:21.62
3.Esther VosZVDO '741:18.50820176238.861:21.96
4.Laura van BelleAquAmigos1:20.33900020437.671:22.62


<< TOP >>
Programmanr. 7
23.5.09
Heren, 200m wisselslag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
Minioren 6 en jonger

1.Floris van MierloEIFFEL Swimmers PSV2:57.70970048938.061:24.472:16.032:54.99
2.Loed JacobsDZT '622:59.12980044139.641:27.832:23.813:03.52
3.Rick MinkmanDe Krabben3:00.76970109739.821:29.582:23.413:03.69
4.Stefan HoekstraTRB-RES3:02.31970022340.981:30.462:22.373:03.71
5.Ruben SchellekensTRB-RES3:04.23970274744.211:32.182:26.593:07.57
6.Yvo BulhamDe vennen3:06.69970107343.941:34.502:29.503:12.36
7.Mitchell SchollenTRB-RES3:06.39980154346.581:36.972:34.653:22.10

Junioren 1

1.Mike van HerkEIFFEL Swimmers PSV2:30.88960100734.941:12.901:59.792:34.63
2.Stef van ZitterenEIFFEL Swimmers PSV2:40.98960145935.221:20.822:09.522:44.46
3.Pepijn SmitsEIFFEL Swimmers PSV2:41.02960069135.981:19.092:10.152:45.30
4.Ramon VerhulstHieronymus2:43.07960175135.351:19.732:12.832:45.43
5.Peter RietveldTRB-RES2:52.51960108134.671:19.062:10.742:45.57
6.Fime NamwansaArgo2:51.33960382734.471:18.802:11.202:51.42
7.Bart GubbelsTRB-RES2:59.09960201539.851:29.622:18.662:57.33
8.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen3:01.88960306540.851:27.772:21.212:57.75
9.Casper de BruinZeester Meerval3:03.82960201939.961:25.942:21.042:59.26
10.Richie van EmpelZegenwerp2:58.95960363138.891:27.252:21.763:02.74
AFGEMJan-Willem VanekerZVDO '742:59.709601067

Junioren 2

1.Maarten BrzoskowskiEIFFEL Swimmers PSV2:30.75950076932.061:11.382:00.932:34.69
2.Joep van GrunsvenArethusa2:33.22950046934.921:16.252:00.692:35.42
3.Diederick GroeneveldBZV 2:37.70950212334.421:13.212:02.682:39.01
4.Guus van StiphoutZeester Meerval2:40.57950108133.731:14.152:04.182:39.12
5.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen2:39.02950451534.051:18.332:05.952:40.69
6.Rick HoekstraTRB-RES2:42.09950143738.291:22.882:10.072:48.61
7.Alex in 't GroenDe vennen2:47.03950268343.841:25.382:15.572:49.62
8.Daryl PolderDe Biesboschzwemmers2:41.95950467136.071:19.952:13.282:49.87
9.Marc TrompEIFFEL Swimmers PSV2:49.41950215140.021:23.282:11.452:50.15

Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEIFFEL Swimmers PSV2:17.39940391930.221:06.241:50.892:24.59
2.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:27.82940175931.431:12.161:55.902:30.04
3.Bas de BruijnHieronymus2:32.46940250934.001:15.581:58.732:33.78
4.Thomas RietveldTRB-RES2:34.35940180332.881:13.062:02.112:34.77
5.Mitchell VerburgEIFFEL Swimmers PSV2:32.39940027732.281:10.602:00.192:35.72
6.Mark van DintherNeptunus'582:36.45940147133.661:16.312:01.822:38.77
DISJop SmitArgo2:40.80940415134.381:19.322:11.372:48.32
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Junioren 4

1.Sven KardolZ&PV Nuenen2:15.25930213530.841:07.781:50.532:20.45
2.Ruud van HeerbeekEIFFEL Swimmers PSV2:18.80930176930.011:08.781:50.482:20.46
3.Maurice SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:20.94930212527.971:04.201:50.452:20.50
4.Stef van der StruijkDBD2:25.06930547331.241:09.221:56.172:31.28
5.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen2:29.95930348733.211:12.861:57.602:32.78
6.Robert GrootSBC 20002:28.11930199730.771:10.881:56.162:33.21
7.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen2:32.88930269532.281:13.722:05.792:41.18
8.Wesley BeckHieronymus2:34.92930212335.651:16.972:05.262:44.76
NG.ZAHarm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:29.399301809

Jeugd 1

1.John VerhagenEIFFEL Swimmers PSV2:08.54920532528.501:02.881:44.582:15.76
2.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV2:19.18920267528.601:05.541:48.892:20.67
3.Coen de BruijnHieronymus2:21.03920515129.531:09.521:50.712:24.15
4.Geert JanssenEIFFEL Swimmers PSV2:21.90920162130.541:09.631:54.372:27.30
5.Kevin JanssenZeester Meerval2:26.78920410932.331:12.871:53.622:27.31
6.Donny van AlphenHydra2:18.92920237730.161:08.091:53.402:28.70
7.Mark SchellekensBZV 2:22.36920115332.291:12.131:54.492:30.66
8.Pim van WouwenSBC 20002:30.55920296330.691:11.631:59.322:32.37
9.Rick van HamondDe Dommelbaarzen2:29.50920587331.841:13.752:02.172:35.98

Jeugd 2

1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De Warande2:15.86910282528.281:06.671:50.322:22.86
2.Wouter de MolHieronymus2:20.97910160329.281:08.021:50.892:24.12
3.Rik BakkerTRB-RES2:25.64910462531.151:10.751:53.812:27.04
4.Rens van EijkZ&PV Nuenen2:23.52910057331.191:11.131:54.392:27.28
5.Thom van de WeteringZeester Meerval2:24.00910255132.391:10.841:58.362:35.72

Senioren

1.Bram DekkerEIFFEL Swimmers PSV2:02.75890064928.291:03.221:39.842:10.86
2.Jasper van MierloEIFFEL Swimmers PSV2:11.92900200528.701:04.191:46.142:17.14
3.Wietse BeerensDe Dommelbaarzen2:14.96870015929.281:05.691:45.952:18.47
4.Joey van DoesburgTRB-RES2:16.23870073529.171:06.361:47.922:21.11
5.Tim van DoesburgTRB-RES2:16.48880081729.291:06.541:48.402:21.36
6.Rick de GreefZPK Budel2:22.10840074929.631:07.251:49.132:22.34
7.Tommie KerstensEIFFEL Swimmers PSV2:17.71880181728.471:07.461:51.902:23.59
8.Lex HabrakenArgo2:19.21900410730.201:09.901:53.072:25.29
9.Hermie MinkelsBZV 2:15.53870224929.831:06.911:52.762:25.59
10.Jasper GroothelmDBD2:22.87900573529.571:08.581:53.162:26.03
11.Daan van ErpTRB-RES2:23.40890383332.251:11.471:54.332:29.95
12.Tom LommersWZV2:18.54900184730.791:11.401:57.082:30.92
13.Joost MulderDe vennen2:24.48860215330.921:10.411:55.532:31.22
14.Robin van GulikTRB-RES2:24.79900106129.541:09.811:54.212:31.67


<< TOP >>
Programmanr. 8
23.5.09
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TRB-RES 1TRB-RES4:46.405:00.46
Marceline de Cloe
Kim Smulders
+0,71
+0,56
34.56
42.39
1:12.63
1:30.17
Michelle de Bruijn
Louise van de Meer
+0,26
+0,26
32.21
30.11
1:12.48
1:05.18
2.Zeester Meerval 1Zeester Meerval4:51.835:00.85
Esma van Vonderen
Nikki Habers
+0,77
+0,13
36.35
40.24
1:15.92
1:25.98
Nikey van de Wetering
Lotte Langenhoff
+0,4734.91
1:17.31
27.71
1:51.24
3.SBC 2000 1SBC 20005:04.485:16.43
Lindi Verkooijen
Kris Hutten
+0,73
+0,55
39.54
39.59
1:23.11
1:26.78
Daisy van den Bos
Claudia den Ottelander
+0,40
+0,27
36.00
31.72
1:20.92
1:05.62
4.TRB-RES 2TRB-RES5:09.245:19.04
Anne Klijberg
Indy Diependaal
+0,71
+0,56
38.12
43.00
1:18.97
1:30.78
Madelon Schellekens
Femke van Hest
+0,31
+0,35
34.82
32.42
1:18.96
1:10.33
5.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen5:11.205:20.53
Susan Teijken
Elke van den Hurk
+0,66
+0,70
40.42
43.04
1:23.83
1:32.13
Samantha Kardol
Lisa Hartogs
+0,80
+0,66
34.76
32.61
1:17.09
1:07.48
6.Njord 1Njord5:11.205:25.35
Judith van de Wijdeven
Lois Klomp
+0,66
+0,39
38.51
43.56
1:19.51
1:34.10
Mandy de Bruin
Emy Liebregts
+0,58
-0,08
37.00
32.24
1:23.52
1:08.22
7.Argo 1Argo5:32.905:31.88
Anne Gibbels
Elise Pennings
+0,65
+0,33
42.80
40.51
1:29.38
1:27.88
Hilde Grondhout
Marijke van der Heijden
+0,58
+0,46
35.27
35.43
1:19.59
1:15.03
8.Arethusa 1Arethusa5:25.585:37.21
Lindsay Hendriks
Louise van Houten
+0,75
+0,75
37.93
45.86
1:19.32
1:38.11
Jo-Eny Polsbroek
Dimphy Vissers
+0,60
+0,35
37.96
34.89
1:26.25
1:13.53
9.Neptunus'58 1Neptunus'585:28.605:38.20
Zoë Hellings
Lara vd Ven
+0,65
+0,59
44.41
45.64
1:29.69
1:37.15
Bente van Bergen
Shirley Voets
+0,31
+0,58
1:54.191:20.74
1:10.62
10.SBC 2000 2SBC 20005:25.325:39.70
Laurie Mabelis
Nienke Kerremans
+0,76
+0,45
39.93
43.63
1:24.38
1:34.83
Kathy Groot
Maya Kingma
+0,49
+0,75
38.73
32.88
1:31.83
1:08.66
11.Arethusa 2Arethusa5:34.265:46.33
Marloes Ruis
Nina Bijen
+0,66
+0,41
41.41
45.53
1:25.31
1:39.90
Evy Ulijn
Jill Greven
+0,64
+0,56
35.62
37.35
1:23.88
1:17.24
12.Z&PV Nuenen 2Z&PV Nuenen5:29.135:55.52
Anouk Coppieters
Nienke Langerak
+0,75
+0,88
41.55
46.50
1:23.52
1:36.79
Maayke Voets
Jessica Manders
+0,50
+0,52
44.94
34.23
1:43.05
1:12.16
DISEIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV5:25.57
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Isolde D'hert, Amber Rommelse, Esmée Six, Bente Gerits


<< TOP >>
Programmanr. 9
23.5.09
Dames, 4 x 100m wisselslag

Senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV4:30.424:39.78
Michelle Hendrikx
Jocelyn Spruit
+0,61
+0,54
36.84
36.39
1:15.42
1:18.77
Lotte Goosen
Pauline van Dam
+0,21
+0,35
29.38
29.66
1:03.98
1:01.61
2.Dio 1Z & Pc Dio4:37.244:51.37
Ilse Resink
Kristie Dekkers
+0,62
+0,55
36.97
39.21
1:15.37
1:24.45
Anita Smits
Jolanda Post
+0,63
+0,63
32.60
29.97
1:09.50
1:02.05
3.TRB-RES 1TRB-RES4:46.234:58.38
Roos van Esch
Marjolijn Wuisman
+0,78
+0,45
36.66
38.92
1:14.85
1:22.11
Suzan van Boxtel
Pascalle Rovers
+0,43
+0,22
34.62
30.49
1:16.82
1:04.60
4.ZVDO '74 1ZVDO '744:49.705:00.36
Petri Velthuis
Esther Vos
+0,75
+0,55
38.46
37.59
1:18.70
1:20.67
Robina Hoegee
Kelly Hoegee
+0,38
+0,22
33.15
30.44
1:16.27
1:04.72
5.Tritium SG 1 Tritium SG4:50.435:02.64
Petra Schuivens
Kim Loeffen
+0,65
+0,20
37.08
37.46
1:18.79
1:22.27
Chantal Willems
Merel Siroen
+0,05
+0,72
31.69
30.36
1:16.83
1:04.75
6.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers4:51.425:02.84
Francijna de Kooter
Annette Wijnja-Visser
+0,71
+0,55
37.63
39.78
1:18.32
1:24.98
Marcha Admiraal
Kim Wijnja
+0,64
+0,52
32.13
32.95
1:10.22
1:09.32
7.AquAmigos 1AquAmigos4:55.365:10.70
Sanne de Laat
Laura van Belle
+0,63
+0,46
40.95
38.12
1:24.23
1:23.80
Karin de Kok
Linda de Kok
+0,58
+0,66
36.03
31.24
1:18.38
1:04.29


<< TOP >>
Programmanr. 10
23.5.09
Jongens, 4 x 200m vrije slagJunioren 4 en jonger
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
23.5.09
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Heren Senioren Open

1.EIFFEL Swimmers PSV 1EIFFEL Swimmers PSV7:39.148:16.74
Jasper van Mierlo
John Verhagen
Tommie Kerstens
Steven Nonnekes
90
92
88
90
+0,70
+0,51
+0,27
+0,27
28.35
27.84
27.16
26.90
1:00.87
59.13
1:00.25
57.27
1:35.08
1:31.41
1:34.35
1:29.78
2:05.64
2:02.36
2:06.37
2:02.37
2:05.64
2:02.36
2:06.37
2:02.37
2.EIFFEL Swimmers PSV 2EIFFEL Swimmers PSV8:17.458:28.31
Sil Hoving
Johnno Smulders
Dennis Overhage
Geert Janssen
91
92
90
92
+0,84
+0,62
+0,37
+0,50
28.77
29.18
27.78
30.39
1:01.44
1:00.71
59.08
1:04.03
1:34.56
1:33.63
1:31.57
1:38.39
2:05.83
2:06.30
2:02.54
2:13.64
2:05.83
2:06.30
2:02.54
2:13.64
3.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen8:15.408:39.84
Rens van Eijk
Akke Toeter
Martin de Wildt
Ferry J. Claassen
91
90
74
92
+0,89
+0,40
+0,45
+0,54
29.45
29.60
28.22
28.14
1:02.36
1:03.85
1:00.01
1:00.91
1:36.67
1:39.85
1:33.40
1:34.10
2:10.48
2:14.69
2:07.78
2:06.89
2:10.48
2:14.69
2:07.78
2:06.89
4.TRB-RES 1TRB-RES8:31.979:04.84
Daan van Erp
Tim van Doesburg
Rik Bakker
Joey van Doesburg
89
88
91
87
+0,86
+0,38
+0,39
+0,47
30.37
29.27
31.32
30.05
1:04.90
1:02.77
1:06.99
1:05.54
1:41.23
1:37.76
1:43.15
1:41.54
2:18.94
2:13.04
2:17.67
2:15.19
2:18.94
2:13.04
2:17.67
2:15.19

Jongens Junioren 4 en later

1.EIFFEL Swimmers PSV 3EIFFEL Swimmers PSV8:22.268:36.53
Ruud van Heerbeek
Thomas van Mierlo
Frans Slaats
Date v.d. Zaag
93
93
93
94
+0,77
+0,38
+0,51
+0,47
30.19
29.39
28.04
28.41
1:04.16
1:03.48
1:00.43
1:00.38
1:39.60
1:37.33
1:34.50
1:34.01
2:12.72
2:08.21
2:09.46
2:06.14
2:12.72
2:08.21
2:09.46
2:06.14
2.Z&PV Nuenen 2Z&PV Nuenen8:58.359:26.58
Wouter Sijmons
Joris Willems
Jarmo van Zwol
Sven Kardol
93
95
94
93
+0,91
+0,66

+0,41
31.33
35.74
48.52
29.32
1:06.57
1:14.81
1:24.34
1:02.24
1:43.62
1:56.42
2:03.00
1:35.84
2:19.50
2:18.27
2:40.58
2:08.23
2:19.50
2:18.27
2:40.58
2:08.23
3.TRB-RES 2TRB-RES8:59.919:43.46
Peter Rietveld
Tian Tjioe
Matti de Bruijn
Thomas Rietveld
96
93
93
94
+0,85
+0,51
32.381:10.521:50.072:27.69
2:31.96
2:24.19
2:19.62
2:27.69
2:31.96
2:24.19
2:19.62
AFGEMDe Warande 1O.Z. & P.C. De Warande9:00.94
Harm Donkers, Pieter Pijnenburg, Remy den Boer, Sebastian de Been