Nr. 17. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2 en 3
Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 22. Heren, 100m schoolslag  Senioren
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag  Senioren 1 en 2
Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag  Senioren
Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 1 en 2
Nr. 27. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3 en 4
Nr. 31. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 32. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Zeeuwse Zomer Zwem Kampioenschappen 2009
Sas van Gent, 16. - 28.5.2009


Programmanr. 17
17.5.09 - 10:30
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde2:13.4388015012:19.82
100m:1:07.711:07.71200m:2:19.821:12.11
2.Bas van HouwelingenDe Schelde2:13.6092005632:22.86
100m:1:08.721:08.72200m:2:22.861:14.14
3.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo2:16.1690048752:24.92
100m:1:09.721:09.72200m:2:24.921:15.20
4.Charles PotinLuctor et Emergo2:21.5983017012:27.92
100m:1:11.521:11.52200m:2:27.921:16.40
5.Stefan RooversDe Stormvogel2:19.4091027532:34.10
100m:1:13.321:13.32200m:2:34.101:20.78
6.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis2:30.2984004472:35.41
100m:1:13.971:13.97200m:2:35.411:21.44
7.Roderick van DoeselaarKoewacht2:20.0292002612:37.44
100m:1:14.791:14.79200m:2:37.441:22.65
8.René van WallenburgLuctor et Emergo2:25.6292044132:38.45
100m:1:14.271:14.27200m:2:38.451:24.18
9.Tom ErpelinckDe Honte2:29.4991006072:40.57
100m:1:17.571:17.57200m:2:40.571:23.00
10.Bjorn ScherbeijnScheldestroom2:31.7396003492:40.93
100m:1:17.501:17.50200m:2:40.931:23.43
11.Yannick MolDe Stormvogel2:28.7893028992:41.29
100m:1:19.131:19.13200m:2:41.291:22.16
12.Robin DellaertScheldestroom2:39.6088007452:53.24
100m:1:24.091:24.09200m:2:53.241:29.15


Programmanr. 18
17.5.09 - 10:37
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapDe Stormvogel4:32.6093027024:42.88
100m:1:05.851:05.85200m:2:18.211:12.36300m:3:31.741:13.53400m:4:42.881:11.14
2.Carmen de RidderSZ&PC De Bruinvis4:38.3688036344:52.83
100m:1:08.321:08.32200m:2:22.071:13.75300m:3:37.121:15.05400m:4:52.831:15.71
3.Josje van HouwelingenDe Schelde4:58.6990016064:55.43
100m:1:04.221:04.22200m:2:18.251:14.03400m:4:55.432:37.18
4.Priscilla MeermanLuctor et Emergo4:47.2194014285:04.34
100m:1:08.111:08.11200m:2:25.301:17.19400m:5:04.342:39.04
5.Iris ErpelinckDe Honte5:06.0293002365:04.61
100m:1:10.461:10.46200m:2:28.111:17.65300m:3:46.661:18.55400m:5:04.611:17.95
6.Monique de HaardLuctor et Emergo4:58.5492038285:10.62
100m:1:09.981:09.98200m:2:27.571:17.59300m:3:49.671:22.10400m:5:10.621:20.95
7.Stephanie RomboutLuctor et Emergo4:32.5288036965:14.64
100m:1:06.941:06.94200m:2:22.791:15.85300m:3:48.711:25.92400m:5:14.641:25.93
8.Marlinda EggermontScheldestroom5:04.0685008045:14.89
100m:1:11.151:11.15200m:2:29.931:18.78300m:3:52.301:22.37400m:5:14.891:22.59
9.Danique van PeenenDe Stormvogel5:17.5792028885:22.02
100m:1:14.391:14.39200m:2:36.791:22.40300m:4:00.041:23.25400m:5:22.021:21.98
10.Naomi GelderlandKoewacht5:00.6490052765:31.42
100m:1:13.891:13.89200m:2:38.551:24.66300m:4:05.381:26.83400m:5:31.421:26.04
11.Anouk MeesenKoewacht5:19.7589028285:33.08
100m:1:17.521:17.52200m:2:43.241:25.72400m:5:33.082:49.84
12.Eline NijskensKoewacht5:14.3388031945:33.82
100m:1:18.221:18.22200m:2:43.161:24.94400m:5:33.822:50.66


Programmanr. 19
17.5.09 - 10:49
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom AllonsiusDe Schelde1:26.8297023551:28.17
2.Casper ZwierLuctor et Emergo1:28.6097013551:31.82
3.Philip van MollLuctor et Emergo1:29.7297007671:34.95
4.Jonathan DavidseDe Stormvogel1:34.6397024731:36.03
5.Alex BreelDe Stormvogel1:35.1197009451:36.42
6.Wouter StapDe Stormvogel1:33.7797009351:36.50
7.Tom van ElsenDe Stormvogel1:37.7197030091:40.96FJ 1
8.Arjen HielKoewacht1:38.3098010231:40.96FJ 2
9.Gideon van EeDe Schelde1:38.3098012251:41.53
10.Ruben de KrakerScheldestroom1:42.1898006391:45.38
11.Kalle van GemertDe Stormvogel1:41.1498012591:46.23
12.Michael VrolijkScheldestroom1:40.8599005051:47.61


Programmanr. 20
17.5.09 - 10:54
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:11.3596011661:12.90
2.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:12.8796012581:14.90
3.Eline van MollLuctor et Emergo1:11.7895034121:18.24
4.Sophie BonteKoewacht1:16.3796009761:19.43
5.Larissa GelderlandKoewacht1:17.8896004761:19.93
6.Charlotte BralKoewacht1:18.3696002581:21.50
7.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:20.6596030721:22.45
8.Merel van DrongelenDe Honte1:20.8595026701:22.67FJ 1
9.Eline de HaardLuctor et Emergo1:19.4996010041:22.67FJ 2
10.Kelly BergezKoewacht1:18.7096031321:24.46
11.Rani RootsaertScheldestroom1:19.8295012981:25.33
12.Larissa JansenDe Bevelanders1:17.4595006601:25.57


Programmanr. 21
17.5.09 - 11:09
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bob DalmeijerLuctor et Emergo55.54940220357.07
2.Sonny CorréLuctor et Emergo55.71930361557.36
3.Steven UijlLuctor et Emergo58.18930407557.79
4.Simon EdenburgLuctor et Emergo56.60930156758.55
5.Niels SuyDe Schelde57.50930296759.12
6.Sven IvensSZ&PC De Bruinvis59.5693061651:01.67
7.Yannick MolDe Stormvogel59.5193028991:02.76
8.Richard OskamDe Schelde1:02.6694021191:03.39
9.Michiel PaterScheldestroom1:01.3093003991:04.89
10.Robin HermansScheldestroom1:03.2394009871:05.08
11.Cas van VorstenbosDe Schelde1:05.0394032411:05.48
12.Mark LegtersDe Schelde1:04.3193033611:08.66


Programmanr. 22
17.5.09 - 11:13
Heren, 100m schoolslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde1:05.3288015011:11.01
2.Jurjen PaterScheldestroom1:10.1588026531:14.18
3.Charles PotinLuctor et Emergo1:09.1483017011:14.65
4.Tommy van OvermeerenDe Schelde1:09.4084028871:15.92
5.Cees van HouwelingenDe Schelde1:12.1263003511:16.52
6.Erwin van BovenDe Otters Axel1:13.2685003431:18.51
7.Jeroen DellebekeDe Stormvogel1:16.8481003531:22.18
8.Ruud HamelinkKoewacht1:19.6677003891:22.34
9.Bert van WaesKoewacht1:21.4678011791:26.34
10.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis1:19.9783004771:27.10
11.Robin DellaertScheldestroom1:21.1188007451:28.35
12.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis1:17.9684004471:36.22
AFGEMPeter RomkesLuctor et Emergo1:16.685900389
AFGEMRob KluwenLuctor et Emergo1:12.157201361


Programmanr. 23
17.5.09 - 11:27
Heren, 100m schoolslagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:10.2690008471:13.81
2.Jasper RouwendalDe Stormvogel1:11.7790060691:14.26
3.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo1:09.6290048751:16.64
4.Mertijn LoofDe Schelde1:18.5990018531:20.81
5.Dennis BoonmanDe Bevelanders1:20.6089003491:24.07
6.Matthijs DroesbekeDe Otters Axel1:23.5490052231:24.95
DISErik VermeuZ&PC de Ganze1:25.7289063571:30.95
SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 24
17.5.09 - 11:31
Jongens, 100m schoolslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van HouwelingenDe Schelde1:08.4992005631:12.41
2.Christoph BralKoewacht1:11.4792023911:14.69
3.Tristan LoofDe Schelde1:20.4892041471:20.04FJ 1
4.Davy HermansScheldestroom1:17.3591039131:20.04FJ 2
5.Sander BoidinScheldestroom1:15.6192001111:20.06
6.René van WallenburgLuctor et Emergo1:14.2192044131:22.10
7.Angelo De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:18.5492035011:24.89
8.Sander v. NieuwenhuyzenDe Stormvogel1:12.7791042571:25.32
9.Roderick van DoeselaarKoewacht1:16.4192002611:25.58
10.Tom ErpelinckDe Honte1:18.6191006071:26.29
11.Vincent KeijmelScheldestroom1:24.2691011691:27.96
12.Stefan RooversDe Stormvogel1:22.7391027531:29.05
AFGEMOle WickeKoewacht1:21.399207055
NGEdwin de JongDe Schelde1:14.369101111


Programmanr. 25
17.5.09 - 11:56
Dames, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo1:04.1088036961:08.39
2.Ryan VerplankeScheldestroom1:07.3477006961:09.26
3.Josje van HouwelingenDe Schelde1:10.2590016061:11.23
4.Evi ErpelinckDe Honte1:11.5589011461:15.18
5.Carmen de RidderSZ&PC De Bruinvis1:10.9088036341:15.87
6.Marlinda EggermontScheldestroom1:14.3485008041:16.00
7.Leonie EdenburgLuctor et Emergo1:13.6490053821:16.35
8.Nikita KruisDe Stormvogel1:16.8989024861:16.73
9.Linda VinkDe Honte1:12.0884026021:17.76
10.Emke ErpelinckDe Honte1:13.0790010261:19.07
11.Anouk MeesenKoewacht1:15.5389028281:19.94
12.Sabine van WaesKoewacht1:15.6785031361:20.23


Programmanr. 26
17.5.09 - 12:00
Dames, 100m vlinderslagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jacqueline BoonmanDe Bevelanders1:08.7891003401:09.22
2.Monique de HaardLuctor et Emergo1:10.1292038281:12.36
3.Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:15.3291023401:15.11
4.Miriam van NoordenDe Bevelanders1:14.6591022901:17.50
5.Celine van RoeyenKoewacht1:17.6992065281:21.02
6.Jaimy KortDe Stormvogel1:25.2992056541:23.61
7.Liliane SoléDe Stormvogel1:20.1592060881:23.85
8.Talitha RuissenKoewacht1:17.6091026701:27.82
9.Manon van GeersdaeleDe Schelde1:24.8492069081:28.23
10.Lieke BeezemerDe Schelde1:21.0591001521:28.32
11.Bianca de PooterDe Schelde1:24.0592027381:31.13
DISSanne KlompeDe Stormvogel1:19.089202138
AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


Programmanr. 27
17.5.09 - 12:15
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde2:29.3488015012:37.01
Kring BJP 20 jaar
100m:1:15.121:15.12200m:2:37.011:21.89
2.Simon EdenburgLuctor et Emergo2:23.2593015672:37.29
100m:1:14.981:14.98200m:2:37.291:22.31
3.Tommy van OvermeerenDe Schelde2:46.3584028872:48.42
100m:1:19.811:19.81200m:2:48.421:28.61
4.Christoph BralKoewacht2:41.1992023912:48.88
100m:1:20.621:20.62200m:2:48.881:28.26
5.Charles PotinLuctor et Emergo2:37.7783017012:49.42
100m:1:20.981:20.98200m:2:49.421:28.44
6.Cees van HouwelingenDe Schelde2:41.4263003512:57.81
100m:1:25.141:25.14200m:2:57.811:32.67
7.Davy HermansScheldestroom2:49.4791039133:01.79
100m:1:25.751:25.75200m:3:01.791:36.04
8.Jurjen PaterScheldestroom2:42.7788026533:02.55
100m:1:25.121:25.12200m:3:02.551:37.43
9.Bjorn ScherbeijnScheldestroom3:00.9696003493:03.16
100m:1:28.101:28.10200m:3:03.161:35.06
10.Sander BoidinScheldestroom2:41.7092001113:03.61
100m:1:26.741:26.74200m:3:03.611:36.87
11.Tom ErpelinckDe Honte2:52.2091006073:06.73
100m:1:29.721:29.72200m:3:06.731:37.01
12.Roderick van DoeselaarKoewacht2:44.6292002613:07.30
100m:1:29.941:29.94200m:3:07.301:37.36
AFGEMAlex EversdijkSZ&PC De Bruinvis2:31.449000847
AFGEMYannick MolDe Stormvogel2:43.399302899
AFGEMRob KluwenLuctor et Emergo2:40.067201361
AFGEMSander v. NieuwenhuyzenDe Stormvogel2:41.349104257


Programmanr. 28
17.5.09 - 12:22
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Casper ZwierLuctor et Emergo33.29970135533.37
2.Wouter StapDe Stormvogel35.38970093534.77
3.Philip van MollLuctor et Emergo35.52970076736.76
4.Jonathan DavidseDe Stormvogel37.32970247338.56
5.Tom van ElsenDe Stormvogel38.37970300939.79
6.Ricardo LaufferLuctor et Emergo38.25980115740.19
7.Gideon van EeDe Schelde38.21980122540.25
8.Thom AllonsiusDe Schelde41.36970235540.53
9.Kalle van GemertDe Stormvogel40.05980125941.86
10.Sander de HamerZ&PC de Ganze39.20970154142.70
11.Alex BreelDe Stormvogel43.96970094545.52
12.Quinten de PutterDe Schelde42.73970267546.03


Programmanr. 29
17.5.09 - 12:36
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa JansenDe Bevelanders1:03.2995006601:05.88FJ 1
2.Romy HoogendijkLuctor et Emergo1:05.0996012581:05.88FJ 2
3.Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:05.8996011661:07.67
4.Sophie BonteKoewacht1:07.8096009761:09.16
5.Eline van MollLuctor et Emergo1:06.9495034121:09.24
6.Savannah LeenheerDe Stormvogel1:06.4296030721:09.46
7.Kelly BergezKoewacht1:07.6496031321:11.00
8.Rieke VermueDe Bevelanders1:09.4295048201:11.50
9.Eline de HaardLuctor et Emergo1:10.5096010041:11.73
10.Larissa GelderlandKoewacht1:09.2996004761:11.85
11.Merel van DrongelenDe Honte1:10.8195026701:12.23
12.Rani RootsaertScheldestroom1:10.5595012981:13.45


Programmanr. 30
17.5.09 - 12:40
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simon EdenburgLuctor et Emergo1:05.4793015671:12.48
2.Sonny CorréLuctor et Emergo1:12.1993036151:13.81
3.Yannick MolDe Stormvogel1:13.4393028991:19.06
4.Steven UijlLuctor et Emergo1:16.7593040751:21.72
5.Nico HuijssenDe Schelde1:17.9593036531:21.76
6.Richard OskamDe Schelde1:22.3694021191:24.85
7.Robin HermansScheldestroom1:20.5894009871:25.27
8.Bob DalmeijerLuctor et Emergo1:16.4394022031:26.94
9.Michiel PaterScheldestroom1:22.8493003991:27.52
10.Tibor JansenDe Bevelanders1:23.8794012431:28.26
11.Robin NahonDe Bevelanders1:26.5294037331:28.67
12.Mark LegtersDe Schelde1:23.1393033611:33.10


Programmanr. 31
17.5.09 - 12:54
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel4:39.654:43.32
Kring BJP
Judith Stap
Savannah Leenheer
93
96
1:10.76Manon Minneboo
Merel van der Ent
93
93
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:37.294:53.44
Lotte Dalmeijer
Stephanie Rombout
96
88
1:16.72Monique de Haard
Priscilla Meerman
92
94
3.De Honte 1De Honte4:47.234:58.54
Linda Vink
Emke Erpelinck
84
90
1:16.75
1:28.52
Iris Erpelinck
Evi Erpelinck
93
89
1:07.63
1:05.64
4.Scheldestroom 1Scheldestroom4:51.605:02.00
Marlinda Eggermont
Rody Vanhijfte
85
94
1:16.44
1:26.97
Ryan Verplanke
Kirsten de Boevere
77
93
1:09.53
1:09.06
5.De Bevelanders 1De Bevelanders4:55.175:12.95
Miriam van Noorden
Larissa Jansen
91
95
1:18.13
1:28.44
Jacqueline Boonman
Rieke Vermue
91
95
1:13.00
1:13.38
6.Koewacht 1Koewacht4:57.465:15.10
Sophie Bonte
Naomi Gelderland
96
90
1:23.08Anouk Meesen
Sabine van Waes
89
85
7.De Schelde 1De Schelde5:07.715:20.08
Josje van Houwelingen
Bianca de Pooter
90
92
1:11.77
1:35.32
Willemijn Verhelst
Lieke Beezemer
94
91
1:19.87
1:13.12
8.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo4:53.495:21.22
Cynthia Potin
Leonie Edenburg
85
90
1:18.94
1:32.55
Saskia de Haard
Kelsey Onderdijk
94
91
1:23.50
1:06.23
9.De Stormvogel 2De Stormvogel5:03.715:24.83
Sanne Klompe
Jaimy Kort
92
92
1:22.65
1:28.65
Liliane Solé
Nikita Kruis
92
89
1:28.48
1:05.05
10.Koewacht 2Koewacht5:06.145:26.60
Charlotte Bral
Eline Nijskens
96
88
1:23.10
1:28.59
Celine van Roeyen
Kelly Bergez
92
96
1:22.81
1:12.10
11.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis5:13.235:32.60
Tamara van de Plasse
Daphne Wiskerke
94
87
1:27.25Carmen de Ridder
Daisy de Ridder
88
84
12.Luctor et Emergo 3Luctor et Emergo5:01.755:34.98
Eline van Moll
Romy Hoogendijk
95
96
1:26.23Eline de Haard
Geneva Joval
96
97
13.Scheldestroom 2Scheldestroom5:24.715:43.73
Evelyn Verplanke
Nicky Vanhijfte
81
92
1:25.23Rani Rootsaert
Lotte Boone
95
93
14.De Honte 2De Honte5:35.696:04.95
Joline Verhallen
Merel van Drongelen
94
95
1:22.18
1:27.52
Moja Heyne
Enia Heyne
94
92
1:51.55
1:23.70


Programmanr. 32
17.5.09 - 13:13
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Schelde 1De Schelde3:38.893:46.09
Bas van Houwelingen
Tommy van Overmeeren
92
84
55.67Kevin Hondsmerk
Cees van Houwelingen
88
63
2.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis3:50.264:05.52
Sven Ivens
Alex Eversdijk
93
90
1:03.90
1:01.26
Robbert Dellaert
Roel Dellaert
83
84
1:01.89
58.47
3.De Stormvogel 1De Stormvogel3:53.064:07.10
Sander v. Nieuwenhuyzen
Yannick Mol
91
93
1:02.60
1:03.17
Stefan Roovers
Jasper Rouwendal
91
90
1:02.29
59.04
4.Luctor et Emergo 2Luctor et Emergo3:53.984:07.89
Simon Edenburg
Sonny Corré
93
93
1:01.06
58.31
Steven Uijl
Casper Zwier
93
97
1:01.04
1:07.48
5.Koewacht 1Koewacht3:57.454:10.86
Roderick van Doeselaar
Sjoerd van de Poele
92
95
59.95
1:05.66
Christoph Bral
Bert van Waes
92
78
1:03.43
1:01.82
6.Scheldestroom 1Scheldestroom4:04.224:17.22
Robin Dellaert
Vincent Keijmel
88
91
1:03.37Davy Hermans
Michiel Pater
91
93
7.Scheldestroom 2Scheldestroom4:11.314:23.42
Martijn Eggermont
Robin Hermans
82
94
1:03.79Sander Boidin
Jurjen Pater
92
88
8.Koewacht 2Koewacht4:30.474:37.89
Ruud Hamelink
Arno van den Berghe
77
71
1:05.12
1:05.42
Jeroen Ruissen
Aaron v d Broeke
95
93
1:16.05
1:11.30
9.SZ&PC De Bruinvis 2SZ&PC De Bruinvis4:30.274:38.17
Francis Ryckaert
Diego De Meyer
93
95
1:12.30
1:06.63
Gino van Geersaem
Angelo De Meyer
94
92
1:14.67
1:04.57
10.De Honte 1De Honte4:35.044:41.02
Tom Erpelinck
Jorg Verhallen
91
91
1:00.47Roel van Drongelen
Bart Verhallen
91
62
11.De Stormvogel 2De Stormvogel4:48.954:58.89
Jonathan Davidse
Alex Breel
97
97
1:12.10
1:21.94
Tom van Elsen
Wouter Stap
97
97
1:11.16
1:13.69
DISLuctor et Emergo 1Luctor et Emergo3:38.86
EA - EA:  Te vroeg overgenomen., tweede zwemmer
Joeri van Wallenburg, Charles Potin, Bob Dalmeijer, René van Wallenburg