Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 16. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens Junioren
Nr. 20. Heren, 4 x 200m vrije slag  Heren Senioren Open


A-kringkampioenschappen 2009 deel 2
Alkmaar, 17.5.2009


1 - A-Kringkampioenschappen 2009 deel 217-05-2009 - 13:30


Programmanr. 12
17-05-2009 - 13:30
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZwemvereniging Hoorn36.48950213436.19
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend34.87940303036.76
3.Amber RuigZaanstad (SG)36.13960324036.81
4.Alouette BakkerA.Z.V.D.39.10930144236.99
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius37.31950232637.21
6.Irene TeuferDAW-FINENZO37.78960234038.69
7.Marcha KempWZ&PC Purmerend38.62950481038.79
8.Lindsey ReijsooRapido'8238.43960307838.89
9.Lisanne DercksenNVA/HHC41.32940651439.00
10.Janine RookerWZ&PC Purmerend39.13960031639.08
11.Sanne BommerZaanstad (SG)38.15950113239.16
12.Daniëlle de GrootDAW-FINENZO37.60930386839.21
13.Nadia du FosséHPC37.77940111039.39
14.Marit VisscherDAW-FINENZO40.23960000439.60
15.Maxine AlfonsiDAW-FINENZO38.58950290039.89
16.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn39.34960011240.05
17.Mirl de BoerDAW-FINENZO40.94970046840.36
18.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend38.48940278840.86
19.Jessica de RuiterZv Aquarius40.38930616040.92
20.Neeltje WinklerRapido'8239.82940265240.94
21.Ilse van NiekerkDAW-FINENZO40.25940618041.31
22.Yvanna ZuurveldDAW-FINENZO41.50970299842.14
23.Linda CrokOEZA40.61940106842.15
24.Laura StokxDAW-FINENZO41.32960151042.33
25.Roxann GeenenDAW-FINENZO41.53960151842.43
25.Shannon AdemaA.Z.V.D.40.67960142242.43
27.Sharona MlcochDAW-FINENZO40.65940617843.47
28.Ellen HoornZaanstad (SG)41.40930113243.58
29.Sallie WinklerRapido'8240.95940265445.68
NG.ZADieuwertje JorinkDAW-FINENZO40.009302306
AFGEMRosanne PadtDAW-FINENZO39.299501582

Programmanr. 12
17-05-2009 - 13:30
Dames, 50m schoolslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katinka van VastenhovenNVA/HHC36.24840250036.97
2.Femke LourensNVA/HHC39.18910828837.67
3.Evelien KokA.Z.V.D.37.97900202837.77
4.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend36.01920277238.01
5.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend37.07850045438.60
6.Maaike VoorenDAW-FINENZO37.53910332438.98
7.Nicole PalmboomOEZA38.48910607240.79
NG.ZAIlse Schaapde Zeeschuimers39.229003274


Programmanr. 13
17-05-2009 - 13:37
Jongens, 50m rugslag12 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.97920403528.34
2.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO29.48940050729.52
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend29.19920002729.82
4.Dennis EliveldDAW-FINENZO28.35920235130.61FJ 1
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn29.60940095530.61FJ 2
6.Hans Peter HartogDAW-FINENZO31.41910085930.89
7.Mike ter HorstNVA/HHC31.29940278530.99
8.Julian van LeuvenRapido'8232.04920082331.19
9.Marcel SchoutenRapido'8231.71930065331.25
10.Dave HeshofWZ&PC Purmerend30.99950140331.86
11.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend30.12930026932.01
12.Richard VeermanEd-Vo31.82910634532.14
13.Joey StokxDAW-FINENZO29.39930125132.34
14.Thom WeverZwemvereniging Hoorn30.96910271132.37
15.Martijn GrasZaanstad (SG)31.20910075132.44
16.Stephen de WitOEZA32.44930666932.56
17.Michael van DamHPC31.65940150132.70
18.Barry KleijneOEZA32.17930066132.74FJ 1
19.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend31.89930244732.74FJ 2
20.Jesse MeijerZaanstad (SG)31.64940363333.41
21.Sjors LieverstDAW-FINENZO32.47950138933.66FJ 1
22.Jeffrey SpaltmanDAW-FINENZO32.50920403733.66FJ 2
23.Aaron KoomenRapido'8233.12930438133.70
24.Remco TolEd-Vo32.94950150533.78
25.Pieter CrokOEZA32.71910041334.13FJ 1
26.Nick Venemaz v Waterland32.49930095134.13FJ 2
AFGEMKees VeermanEd-Vo33.029205457
NGTimo v.d. VeenHPC31.759104133

Programmanr. 13
17-05-2009 - 13:37
Heren, 50m rugslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter BretonOEZA28.49890046129.10
2.Paul OudendijkOEZA30.20810128730.76
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend29.82900214731.10
4.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend29.56870015531.15
5.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend30.55870015331.32
AFGEMMartijn ButterOEZA31.187900231
AFGEMMarijn NijssenZwemvereniging Hoorn29.828703983


Programmanr. 14
17-05-2009 - 13:44
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Mirl de Boer9700468DAW-FINENZO2:49.372:49.37
2.Samira Mijnen9701320Zaanstad (SG)2:56.272:56.27
3.Jade Broek9702300A.Z.V.D.3:00.483:00.48
4.José Verbeek9701248WZ&PC Purmerend3:01.373:01.37
5.Demi Koelemeij9701724Zaanstad (SG)3:08.683:08.68

Programmanr. 14
17-05-2009 - 13:44
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend2:31.702:31.70
2.Claudia Rijkhoff9603338Zwemvereniging Hoorn2:37.912:37.91
3.Brenda Zwarthoed9604938DAW-FINENZO2:45.902:45.90
4.Femke Aan9601498Zaanstad (SG)2:47.792:47.79
5.Irene Teufer9602340DAW-FINENZO2:47.992:47.99
6.Kristine Zwaan9604426Zwemvereniging Hoorn2:49.502:49.50
7.Tess de Boer9601516DAW-FINENZO2:50.022:50.02
8.Roxann Geenen9601518DAW-FINENZO2:51.432:51.43
9.Manon Wiersma9600112Zwemvereniging Hoorn2:51.492:51.49
10.Laura Stokx9601510DAW-FINENZO2:51.712:51.71
11.Nienke van der Zee9605430Zv Aquarius2:52.992:52.99
12.Marit Visscher9600004DAW-FINENZO2:54.592:54.59
13.Lola Holsboer9601554de Zeeschuimers2:54.632:54.63
14.Janine Kroon9600600Ed-Vo2:56.022:56.02
15.Shannon Adema9601422A.Z.V.D.3:02.463:02.46
16.Denise Otjes9601378Zv Aquarius3:04.713:04.71
DISMarloes Riecker9601960WZ&PC PurmerendRE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISRosa Veerman9600862WZ&PC PurmerendAF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Programmanr. 14
17-05-2009 - 13:44
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Rosanne Padt9501582DAW-FINENZO2:42.092:42.09
2.Mandy Verhage9501382DAW-FINENZO2:44.072:44.07
3.Daisy Koning9500314de Zeeschuimers2:44.422:44.42
4.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius2:45.412:45.41
5.Melissa Eliveld9500524DAW-FINENZO2:53.202:53.20
6.Miloes Rozemuller9501832Zwemvereniging Hoorn2:59.222:59.22

Programmanr. 14
17-05-2009 - 13:44
Meisjes, 200m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Suzanne Mosch9400548MSV- Zeemacht2:36.892:36.89
2.Sharona Mlcoch9406178DAW-FINENZO2:38.622:38.62
3.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC Purmerend2:41.222:41.22
4.Linda Crok9401068OEZA2:50.882:50.88
5.Lisa Koster9401682DAW-FINENZO2:53.142:53.14

Programmanr. 14
17-05-2009 - 13:44
Meisjes, 200m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Andrea Kneppers9302216Zwemvereniging Hoorn2:25.352:25.35
2.Carmen Krijnen9301454WZ&PC Purmerend2:57.122:57.12
3.Romy Willemsen9303982A.Z.V.D.2:57.452:57.45

Programmanr. 14
17-05-2009 - 13:44
Dames, 200m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:33.842:33.84
2.Corine Rooker9201522WZ&PC Purmerend2:33.972:33.97
3.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend2:39.302:39.30
4.Tessa Mosch9102172MSV- Zeemacht2:41.872:41.87
5.Evelien Jurriansen9207504MSV- Zeemacht2:43.382:43.38
6.Daisy Kleijne8902286OEZA2:46.892:46.89
7.Chantalle van der Fluit9206406DAW-FINENZO2:49.472:49.47
8.Simone de Wit8604152Zwemvereniging Hoorn2:54.242:54.24
9.Marianne vd Poll8903352DAW-FINENZO2:55.812:55.81


Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Lars Haarsma9600745Zwemvereniging Hoorn2:48.091:17.342:48.09
2.Danny Berlemon9600527Zwemvereniging Hoorn3:10.181:26.823:10.18
3.Tim Walstock9601493HPC3:15.681:32.233:15.68
4.Jeroen Jongert9600445A.Z.V.D.3:24.343:24.34
DISThierry Feld9601185Zwemvereniging HoornAF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Ruben Tol9501119Ed-Vo2:38.901:11.442:38.90
2.Sjors Lieverst9501389DAW-FINENZO2:52.491:17.392:52.49
3.Christiaan Zwaal9503881MSV- Zeemacht2:56.661:16.232:56.66
4.Klaas Schoute9500891DAW-FINENZO2:59.192:59.19
5.Rowdy Spaltman9501747DAW-FINENZO3:05.383:05.38
6.Felix Geenen9501085DAW-FINENZO3:09.781:30.683:09.78
7.Jan Peereboom9501371DAW-FINENZO3:09.913:09.91
8.Jeroen Braspenning9502813HPC3:18.271:29.533:18.27
9.Pepijn Jorink9502575DAW-FINENZO3:21.771:34.843:21.77
10.Remco Tol9501505Ed-Vo3:22.401:33.193:22.40

Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Jorrick Druyven9400507DAW-FINENZO2:22.411:07.392:22.41
2.Frank van der Wolff9400955Zwemvereniging Hoorn2:25.971:06.912:25.97
3.Michael van Dam9401501HPC2:28.281:10.612:28.28
4.Menno Schaefer9402461Rapido'822:40.212:40.21
5.Jesse Meijer9403633Zaanstad (SG)3:02.733:02.73
6.Koen Kesting9400225z v Waterland3:12.161:25.203:12.16

Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Marcel Schouten9300653Rapido'822:20.541:06.522:20.54
2.Remy Naporowski9303065WZ&PC Purmerend2:32.131:08.702:32.13
3.Nick Venema9300951z v Waterland2:32.971:12.142:32.97
4.Roland Hoogendoorn9306099Dwt2:37.481:10.832:37.48
5.Mart de Boer9303589DAW-FINENZO2:40.451:14.272:40.45
6.Barry Kleijne9300661OEZA2:56.571:23.652:56.57
AFGEMJoey Stokx9301251DAW-FINENZO

Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Jongens, 200m vlinderslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Dennis Eliveld9202351DAW-FINENZO2:23.561:07.332:23.56
2.Julian van Leuven9200823Rapido'822:29.092:29.09
3.Joćo Schilder9202145z v Waterland2:29.202:29.20

Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Jongens, 200m vlinderslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Hans Peter Hartog9100859DAW-FINENZO2:20.091:05.922:20.09
2.Thom Wever9102711Zwemvereniging Hoorn2:30.802:30.80
3.Richard Veerman9106345Ed-Vo2:37.481:13.182:37.48
4.Martijn Gras9100751Zaanstad (SG)2:53.662:53.66

Programmanr. 15
17-05-2009 - 14:06
Heren, 200m vlinderslag18 jaar en ouder
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Jeroen Beemster8700155WZ&PC Purmerend2:24.681:06.402:24.68
2.Bart Beemster8700153WZ&PC Purmerend2:28.951:07.672:28.95
AFGEMMarijn Nijssen8703983Zwemvereniging Hoorn


Programmanr. 16
17-05-2009 - 14:24
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW-FINENZO1:25.4797004681:21.39

Programmanr. 16
17-05-2009 - 14:24
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:13.8496003161:13.10
2.Irene TeuferDAW-FINENZO1:10.4096023401:13.40
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:13.3296033381:15.02
4.Brenda ZwarthoedDAW-FINENZO1:13.7296049381:15.08
5.Femke AanZaanstad (SG)1:13.8996014981:18.24
6.Lara DeulEd-Vo1:15.7596024801:19.25
7.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:16.3396001121:19.76
8.Amber RuigZaanstad (SG)1:18.2996032401:20.46
9.Lola Holsboerde Zeeschuimers1:25.6096015541:21.94
10.Nienke van der ZeeZv Aquarius1:21.3396054301:22.77
11.Janine KroonEd-Vo1:18.4396006001:24.53
12.Sophie PadtDAW-FINENZO1:26.8396015141:25.78
13.Roxann GeenenDAW-FINENZO1:17.3696015181:25.99
14.Tess de BoerDAW-FINENZO1:23.0496015161:29.50
15.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht1:26.7496027321:29.94
16.Laura StokxDAW-FINENZO1:25.8396015101:32.28
17.Rebecca MartensDAW-FINENZO1:22.6596043521:34.02

Programmanr. 16
17-05-2009 - 14:24
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:10.2095015821:14.84
2.Mandy VerhageDAW-FINENZO1:13.7595013821:14.88
3.Kimberly MijnenZaanstad (SG)1:15.2995036441:15.87
4.Annemiek SuikerDe Reuring1:16.7595016361:18.54
5.Sanne BommerZaanstad (SG)1:17.7195011321:19.45
6.Maxine AlfonsiDAW-FINENZO1:23.9795029001:24.49
7.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:24.4995023261:25.22
8.Daisy Koningde Zeeschuimers1:23.6295003141:27.00
9.Esmee BontEd-Vo1:25.7895023361:27.78
10.Judith Oudhuisz v Waterland1:23.1995044441:28.27
AFGEMAnouk LimburgMSV- Zeemacht1:20.659501806
NGMiloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:13.779501832

Programmanr. 16
17-05-2009 - 14:24
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharona MlcochDAW-FINENZO1:09.0294061781:11.14
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:07.5094030301:13.40
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:17.6094027881:16.65
4.Nadia du FosséHPC1:12.2994011101:17.63
5.Danique MallonOEZA1:18.4494021141:18.72

Programmanr. 16
17-05-2009 - 14:24
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:02.4493022161:04.03
2.Daniëlle de GrootDAW-FINENZO1:09.9393038681:14.08
3.Jessica de RuiterZv Aquarius1:14.5093061601:15.29
4.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend1:19.1693014541:20.92
NG.ZADieuwertje JorinkDAW-FINENZO1:18.299302306

Programmanr. 16
17-05-2009 - 14:24
Dames, 100m vlinderslag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantalle van der FluitDAW-FINENZO1:10.5792064061:10.05
2.Maaike VoorenDAW-FINENZO1:09.4791033241:11.14
3.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:10.9785004541:11.47
4.Katinka van VastenhovenNVA/HHC1:08.5084025001:11.48
5.Femke LourensNVA/HHC1:14.5291082881:12.83
6.Kimberly van RavenswaayHPC1:13.8291025501:15.23
7.Tamara SachsZwemvereniging Hoorn1:14.7592055241:16.31
8.Evelien KokA.Z.V.D.1:14.5390020281:16.35
9.Anouk van der GrachtOEZA1:15.8789014081:18.54
10.Corine RookerWZ&PC Purmerend1:15.1192015221:18.98
11.Simone de WitZwemvereniging Hoorn1:14.8586041521:19.39
12.Nicole PalmboomOEZA1:15.7991060721:19.50
13.Sandra KokEd-Vo1:16.5191074241:20.80
14.Marianne vd PollDAW-FINENZO1:15.2989033521:23.83


Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:00.3396007451:01.83
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:02.9696011851:05.50
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:06.1896004691:07.11
4.Tim WalstockHPC1:06.5596014931:08.38
5.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:08.7296004671:08.60
6.Kevin SchaafRapido'821:09.2196026031:09.76
7.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:07.5196005271:10.35

Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo57.11950111958.37
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend57.40950140358.67
3.Job BoersmaDe Reuring1:02.4695011851:01.02
4.Sjors LieverstDAW-FINENZO1:00.7395013891:04.21
5.Klaas SchouteDAW-FINENZO1:03.7095008911:05.50
6.Rowdy SpaltmanDAW-FINENZO1:04.8095017471:06.89
7.Remco TolEd-Vo1:04.3295015051:07.22
8.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:05.0695038811:07.51

Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike ter HorstNVA/HHC56.13940278556.43
2.Michael van DamHPC58.86940150159.73
3.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn58.0094009551:01.53
4.Bryan KroonEd-Vo59.4994023411:02.07
4.Rico RoelsDAW-FINENZO1:01.8294031191:02.07
6.Gerco Kalverboerz v Waterland1:00.1894002311:02.10
7.Jesse MeijerZaanstad (SG)1:00.0394036331:04.64

Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenRapido'8257.28930065357.79
2.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend57.02930306559.41
3.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend55.52930026959.46
4.Nick Venemaz v Waterland58.10930095159.92
5.Mart de BoerDAW-FINENZO58.3093035891:00.28
6.Joey StokxDAW-FINENZO57.5393012511:00.79
7.Barry KleijneOEZA1:00.8593006611:02.07
8.Stephen de WitOEZA1:00.6193066691:02.18
9.Hiras FerrandinoDwt59.0593065271:02.32
10.Roland HoogendoornDwt1:00.4293060991:02.64
11.Stefan SchulteRapido'821:00.8293024431:03.26
12.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend1:01.1693009911:03.37

Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht53.20920403555.20
2.Julian van LeuvenRapido'8255.80920082357.98
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend55.24920002758.30
4.Dennis EliveldDAW-FINENZO55.09920235158.92
5.Rob TolEd-Vo59.07920545959.29
5.Dennis de RuiterZv Aquarius58.71920606959.29
7.Joćo Schilderz v Waterland56.36920214559.36
8.Jeffrey SpaltmanDAW-FINENZO58.5092040371:00.09
AFGEMKees VeermanEd-Vo57.849205457

Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Jongens, 100m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard VeermanEd-Vo54.86910634555.76
2.Richard Krasde Zeeschuimers54.09910340756.14
3.Hans Peter HartogDAW-FINENZO55.26910085957.29
4.Thom WeverZwemvereniging Hoorn57.47910271159.29
5.Pieter CrokOEZA57.6891004131:00.66
6.Martijn GrasZaanstad (SG)57.4191007511:01.53
NGTimo v.d. VeenHPC58.569104133

Programmanr. 17
17-05-2009 - 14:39
Heren, 100m vrije slag18 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre OelenWZ&PC Purmerend54.79900214756.97
2.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend55.92870015558.01
3.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend56.29870015358.32
4.Rian VisserDAW-FINENZO57.0590071411:00.39


Programmanr. 18
17-05-2009 - 14:52
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Mirl de Boer9700468DAW-FINENZO2:29.472:29.47
2.Demi Koelemeij9701724Zaanstad (SG)2:40.291:18.592:40.29

Programmanr. 18
17-05-2009 - 14:52
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Rosa Veerman9600862WZ&PC Purmerend2:15.011:04.762:15.01
2.Brenda Zwarthoed9604938DAW-FINENZO2:18.771:07.212:18.77
3.Janine Rooker9600316WZ&PC Purmerend2:19.291:07.572:19.29
4.Claudia Rijkhoff9603338Zwemvereniging Hoorn2:21.371:07.972:21.37
5.Manon Wiersma9600112Zwemvereniging Hoorn2:24.991:10.652:24.99
6.Irene Teufer9602340DAW-FINENZO2:26.85FJ 11:10.442:26.85
7.Amber Ruig9603240Zaanstad (SG)2:26.85FJ 21:10.802:26.85
8.Roxann Geenen9601518DAW-FINENZO2:27.381:11.542:27.38
9.Marit Visscher9600004DAW-FINENZO2:28.911:12.742:28.91
10.Sophie Padt9601514DAW-FINENZO2:29.481:13.542:29.48
11.Lola Holsboer9601554de Zeeschuimers2:31.202:31.20
12.Tess de Boer9601516DAW-FINENZO2:31.891:13.452:31.89
13.Femke Aan9601498Zaanstad (SG)2:32.471:14.942:32.47
14.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend2:32.501:15.192:32.50
15.Lindsey Reijsoo9603078Rapido'822:33.082:33.08
16.Lara Deul9602480Ed-Vo2:34.402:34.40
17.Nienke van der Zee9605430Zv Aquarius2:34.631:16.082:34.63
18.Shannon Adema9601422A.Z.V.D.2:34.651:14.582:34.65
19.Laura Stokx9601510DAW-FINENZO2:40.571:17.972:40.57
20.Janine Kroon9600600Ed-Vo2:42.021:17.222:42.02
21.Rebecca Martens9604352DAW-FINENZO2:44.672:44.67

Programmanr. 18
17-05-2009 - 14:52
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Helena La9502134Zwemvereniging Hoorn2:25.381:10.432:25.38
2.Mandy Verhage9501382DAW-FINENZO2:26.152:26.15
3.Sanne Bommer9501132Zaanstad (SG)2:27.391:11.792:27.39
4.Kimberly Mijnen9503644Zaanstad (SG)2:27.551:11.342:27.55
5.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius2:29.592:29.59
6.Simone Druijf9505830Zwemvereniging Hoorn2:31.301:12.212:31.30
7.Maxine Alfonsi9502900DAW-FINENZO2:32.281:13.242:32.28
8.Daisy Koning9500314de Zeeschuimers2:34.401:15.462:34.40
9.Melissa Eliveld9500524DAW-FINENZO2:36.541:15.352:36.54
AFGEMAnouk Limburg9501806MSV- Zeemacht
NGMiloes Rozemuller9501832Zwemvereniging Hoorn

Programmanr. 18
17-05-2009 - 14:52
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 1
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC Purmerend2:15.461:06.402:15.46
2.Sharona Mlcoch9406178DAW-FINENZO2:16.352:16.35
3.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC Purmerend2:17.021:06.752:17.02
4.Lisa Koster9401682DAW-FINENZO2:22.961:08.602:22.96
5.Suzanne Mosch9400548MSV- Zeemacht2:25.921:10.212:25.92
6.Pascalle Spiekerman9403030WZ&PC Purmerend2:28.431:08.432:28.43

Programmanr. 18
17-05-2009 - 14:52
Meisjes, 200m vrije slagDames Jeugd 2
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Andrea Kneppers9302216Zwemvereniging Hoorn2:09.421:02.172:09.42
2.Daniëlle de Groot9303868DAW-FINENZO2:22.291:08.292:22.29
3.Jessica de Ruiter9306160Zv Aquarius2:27.761:08.702:27.76
NG.ZADieuwertje Jorink9302306DAW-FINENZO

Programmanr. 18
17-05-2009 - 14:52
Dames, 200m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangTijd100m200m
1.Daphne ten Brink8500454WZ&PC Purmerend2:14.491:03.892:14.49
2.Chantalle van der Fluit9206406DAW-FINENZO2:17.491:06.192:17.49
3.Maaike Vooren9103324DAW-FINENZO2:17.641:06.562:17.64
4.Tessa Mosch9102172MSV- Zeemacht2:22.141:08.012:22.14
5.Marianne vd Poll8903352DAW-FINENZO2:23.491:07.042:23.49
6.Simone de Wit8604152Zwemvereniging Hoorn2:28.391:09.962:28.39


Programmanr. 19
17-05-2009 - 15:15
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens Junioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:34.668:58.06
Remy Naporowski
Jordy de Klerk
93
93
2:13.32Robin Döderlein de Win
Dave Heshof
93
95
2.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:34.898:58.63
Mart de Boer
Sjors Lieverst
93
95
1:04.042:13.39Joey Stokx
Jorrick Druyven
93
94
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn8:51.479:22.58
Yannick Vijver
Thierry Feld
96
96
1:10.58
1:09.46
2:26.88
2:24.43
Lars Haarsma
Frank van der Wolff
96
94
1:07.69
1:02.23
2:18.40
2:12.87
4.DAW-FINENZO 2DAW-FINENZO9:10.989:30.01
Rico Roels
Jasper Falk
94
95
1:05.012:20.09Felix Geenen
Klaas Schoute
95
95


Programmanr. 20
17-05-2009 - 15:25
Heren, 4 x 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend8:00.228:31.37
Jeffrey Appel
Sverre Oelen
92
90
2:10.43Jeroen Beemster
Bart Beemster
87
87
2.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:19.358:43.48
Dennis Eliveld
Rian Visser
92
90
1:01.412:06.87Jeffrey Spaltman
Hans Peter Hartog
92
91
3.OEZA 1OEZA8:27.619:02.17
Pieter Crok
Martijn Butter
91
79
1:05.60
1:01.56
2:16.10
2:13.51
Paul Oudendijk
Klaas van Beek
81
88
1:05.62
59.14
2:17.10
2:15.46