Nr. 1. Dames, 200m rugslag  all in
Nr. 2. Heren, 400m vrije slag  all in
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 4. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Senioren
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Senioren 1 en 2
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag  Senioren
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag  Senioren 1 en 2
Nr. 10. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Zeeuwse Zomer Zwem Kampioenschappen 2009
Sas van Gent, 16. - 28.5.2009


Programmanr. 1
16.5.09 - 10:30
Dames, 200m rugslagall in
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapDe Stormvogel2:21.6993027022:28.16
100m:1:11.691:11.69200m:2:28.161:16.47
2.Josje van HouwelingenDe Schelde2:25.2590016062:31.09
Kring BJP 19 jaar
100m:1:13.421:13.42200m:2:31.091:17.67
3.Manon MinnebooDe Stormvogel2:27.6893015482:36.69
100m:1:15.631:15.63200m:2:36.691:21.06
4.Iris ErpelinckDe Honte2:37.7693002362:41.06
100m:1:16.701:16.70200m:2:41.061:24.36
5.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:26.6388036962:42.45
100m:1:15.931:15.93200m:2:42.451:26.52
6.Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo2:38.7291023402:42.83
100m:1:19.161:19.16200m:2:42.831:23.67
7.Romy HoogendijkLuctor et Emergo2:38.8096012582:47.12
100m:1:19.841:19.84200m:2:47.121:27.28
8.Miriam van NoordenDe Bevelanders2:40.7291022902:50.05
100m:1:20.951:20.95200m:2:50.051:29.10
9.Linda VinkDe Honte2:35.9084026022:50.44
100m:1:22.221:22.22200m:2:50.441:28.22
10.Marlinda EggermontScheldestroom2:36.9085008042:51.42
100m:1:20.521:20.52200m:2:51.421:30.90
11.Jaimy KortDe Stormvogel2:42.0492056542:53.78
100m:1:24.641:24.64200m:2:53.781:29.14
12.Talitha RuissenKoewacht2:42.1691026703:11.86
100m:1:33.441:33.44200m:3:11.861:38.42
AFGEMMonique de HaardLuctor et Emergo2:41.289203828


Programmanr. 2
16.5.09 - 10:37
Heren, 400m vrije slagall in
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde4:17.9088015014:23.50
100m:1:01.861:01.86200m:2:08.861:07.00300m:3:17.221:08.36400m:4:23.501:06.28
2.Sonny CorréLuctor et Emergo4:15.9793036154:26.56
Kring BJP 16 jaar
100m:1:02.501:02.50200m:2:10.001:07.50300m:3:18.361:08.36400m:4:26.561:08.20
3.Bas van HouwelingenDe Schelde4:27.1592005634:32.56
100m:1:02.781:02.78200m:2:11.101:08.32300m:3:21.391:10.29400m:4:32.561:11.17
4.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo4:33.1190048754:40.02
100m:1:04.021:04.02200m:2:16.531:12.51300m:3:30.201:13.67400m:4:40.021:09.82
5.Charles PotinLuctor et Emergo4:25.4683017014:42.18
100m:1:04.911:04.91200m:2:17.261:12.35400m:4:42.182:24.92
6.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis4:52.7884004474:51.90
100m:1:09.871:09.87200m:2:23.571:13.70300m:3:38.751:15.18400m:4:51.901:13.15
7.Stefan RooversDe Stormvogel4:38.8591027534:52.38
100m:1:06.961:06.96200m:2:22.151:15.19300m:3:38.931:16.78400m:4:52.381:13.45
8.Vincent KeijmelScheldestroom4:51.4291011694:54.09
100m:1:07.761:07.76200m:2:23.641:15.88300m:3:40.761:17.12400m:4:54.091:13.33
9.Jan BrinkDe Stormvogel4:43.2762000914:56.09
100m:1:12.251:12.25200m:2:27.971:15.72400m:4:56.092:28.12
10.Roderick van DoeselaarKoewacht4:34.1692002614:58.73
100m:1:06.711:06.71200m:2:23.461:16.75300m:3:41.861:18.40400m:4:58.731:16.87
11.Tom ErpelinckDe Honte4:40.2591006074:59.53
100m:1:06.751:06.75200m:2:22.941:16.19300m:3:40.921:17.98400m:4:59.531:18.61
12.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis4:58.2683004775:25.51
100m:1:09.881:09.88200m:2:30.691:20.81300m:3:57.271:26.58400m:5:25.511:28.24
AFGEMSander v. NieuwenhuyzenDe Stormvogel4:47.519104257


Programmanr. 3
16.5.09 - 10:49
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amke BruijnzeelDe Schelde1:25.4197011781:26.97
2.Manon KloostermanDe Bevelanders1:26.6897020821:27.96
3.Demi van der WerfDe Stormvogel1:28.7197018601:28.76
4.Lisa PietersDe Bevelanders1:35.7997033641:37.27
5.Lise VossenZV Onderdak1:36.8897006581:37.87FJ 1
6.Sophie van BolderikDe Schelde1:37.0297023141:37.87FJ 2
7.Geneva JovalLuctor et Emergo1:34.4897021081:37.98
8.Nadine KosterKoewacht1:35.0797018981:38.21
9.Romy van den AbeeleScheldestroom1:36.2697010981:38.82
10.Lore van RielScheldestroom1:36.7097010941:41.74
11.Hinke OosterhoffLuctor et Emergo1:36.1098012961:42.55
12.Shanice BeekmanLuctor et Emergo1:36.7099008541:42.95


Programmanr. 4
16.5.09 - 10:54
Jongens, 100m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christian de DieDe Schelde1:10.6395016351:11.62
2.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:12.8095004671:12.23
3.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:09.9396003491:14.83
4.Thijs de VriesScheldestroom1:20.6995024091:21.76
5.Pedro MolDe Stormvogel1:18.0296005811:21.80
6.Lennard BreelDe Stormvogel1:19.2295014871:22.22
7.Levy KortDe Stormvogel1:17.8496005831:22.59
8.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:16.8095002651:22.73
9.Ozzie HoogestegerDe Stormvogel1:22.7995034131:23.88
10.Tom van GilsLuctor et Emergo1:20.4295017991:24.14
11.Nicky JoosseLuctor et Emergo1:22.7996007891:24.29
12.Luka JaksicDe Schelde1:22.2996022671:25.72


Programmanr. 5
16.5.09 - 11:08
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon MinnebooDe Stormvogel58.3693015481:01.51
2.Judith StapDe Stormvogel58.7693027021:01.65
3.Merel van der EntDe Stormvogel59.2993039761:02.79
4.Iris ErpelinckDe Honte1:03.6193002361:03.25
5.Priscilla MeermanLuctor et Emergo1:02.9694014281:05.34
6.Ilse van NoordenDe Bevelanders1:06.0794041041:08.42
7.Rody VanhijfteScheldestroom1:06.5194008061:08.52
8.Josephien JansenDe Bevelanders1:05.0293023241:08.78
9.Kirsten de BoevereScheldestroom1:06.9093000821:10.37
10.Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:08.8993001361:11.97
11.Willemijn VerhelstDe Schelde1:09.3094053941:12.33
12.Saskia de HaardLuctor et Emergo1:08.5394019721:12.72


Programmanr. 6
16.5.09 - 11:12
Dames, 100m schoolslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo1:12.8688036961:18.17
2.Josje van HouwelingenDe Schelde1:20.2290016061:22.29
3.Ryan VerplankeScheldestroom1:19.5477006961:22.59
4.Naomi GelderlandKoewacht1:20.1490052761:24.18
5.Emke ErpelinckDe Honte1:22.6890010261:27.51
6.Anouk MeesenKoewacht1:20.5189028281:28.11
7.Nikita KruisDe Stormvogel1:23.2589024861:28.60
8.Eline NijskensKoewacht1:22.4588031941:29.24
9.Marlinda EggermontScheldestroom1:25.7585008041:31.53
10.Evi ErpelinckDe Honte1:24.7389011461:31.78
11.Linda VinkDe Honte1:25.4784026021:34.42
12.Daphne WiskerkeSZ&PC De Bruinvis1:26.9987047041:35.05


Programmanr. 7
16.5.09 - 11:27
Dames, 100m schoolslagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Monique de HaardLuctor et Emergo1:18.8192038281:24.71
2.Jaimy KortDe Stormvogel1:24.2792056541:26.85
3.Lieke BeezemerDe Schelde1:25.9291001521:32.16
4.Liliane SoléDe Stormvogel1:30.3192060881:33.36
5.Nicky VanhijfteScheldestroom1:30.3792018061:35.52
6.Bianca de PooterDe Schelde1:29.2292027381:35.58
7.Pauline RootsaertScheldestroom1:29.6092056041:35.73
8.Miriam van NoordenDe Bevelanders1:28.6591022901:36.07
9.Suzanne EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:31.3792036361:36.94
10.Emelie BralKoewacht1:29.4191004301:38.96
11.Talitha Romkes-le ClercqKoewacht1:35.2191043101:39.85
12.Talitha RuissenKoewacht1:33.6491026701:44.70
NGCeline van RoeyenKoewacht1:32.569206528


Programmanr. 8
16.5.09 - 11:32
Heren, 100m vlinderslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin HondsmerkDe Schelde58.9588015011:01.86
2.Charles PotinLuctor et Emergo59.7783017011:01.91
3.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis1:02.2884004471:03.88
4.Tommy van OvermeerenDe Schelde1:03.7784028871:07.59
5.Cees van HouwelingenDe Schelde1:08.7163003511:11.09
6.Martijn EggermontScheldestroom1:12.5182003951:12.69
7.Robin DellaertScheldestroom1:09.2088007451:13.26
8.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis1:08.9583004771:15.58
9.Bert van WaesKoewacht1:12.4778011791:18.29
10.Jan BrinkDe Stormvogel1:14.1262000911:20.88
11.Arjan DekkerKoewacht1:28.7569002251:35.35
NGDennis EggermontScheldestroom1:27.127500225


Programmanr. 9
16.5.09 - 11:56
Heren, 100m vlinderslagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joeri van WallenburgLuctor et Emergo59.0290048751:00.70
2.Dennis BoonmanDe Bevelanders1:02.7489003491:04.29
3.Alex EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:02.8790008471:05.38
4.Jasper RouwendalDe Stormvogel1:07.4890060691:15.18
5.Arjan van BovenDe Otters Axel1:22.2790003911:24.03
6.Sebastiaan HaakDe Otters Axel1:20.8190010731:24.55
7.Matthijs DroesbekeDe Otters Axel1:19.2390052231:28.54
NG.ZAMertijn LoofDe Schelde1:03.289001853


Programmanr. 10
16.5.09 - 12:00
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas van HouwelingenDe Schelde1:00.3392005631:01.64
Kring BJP 17 jaar
2.René van WallenburgLuctor et Emergo1:00.5292044131:03.57
3.Stefan RooversDe Stormvogel1:04.6191027531:04.75
4.Roderick van DoeselaarKoewacht1:02.9192002611:08.85FJ 1
5.Tom ErpelinckDe Honte1:05.4591006071:08.85FJ 2
6.Davy HermansScheldestroom1:07.6191039131:09.64
7.Christoph BralKoewacht1:07.1192023911:10.13
8.Sander BoidinScheldestroom1:09.4392001111:14.06
9.Paul van den DriestLuctor et Emergo1:11.1592002831:14.78
10.Sander v. NieuwenhuyzenDe Stormvogel1:06.1591042571:17.02
NG.ZAEdwin de JongDe Schelde1:11.099101111
NG.ZATristan LoofDe Schelde1:08.079204147


Programmanr. 11
16.5.09 - 12:15
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie RomboutLuctor et Emergo2:39.7788036962:50.13
100m:1:20.921:20.92200m:2:50.131:29.21
2.Manon MinnebooDe Stormvogel2:44.0893015482:51.01
Kring BJP 16 jaar
100m:1:22.101:22.10200m:2:51.011:28.91
3.Judith StapDe Stormvogel2:59.8393027022:56.50
100m:1:23.741:23.74200m:2:56.501:32.76
4.Josje van HouwelingenDe Schelde2:57.4690016063:00.09
100m:1:26.321:26.32200m:3:00.091:33.77
5.Savannah LeenheerDe Stormvogel2:52.6996030723:00.76
100m:1:25.501:25.50200m:3:00.761:35.26
6.Anouk MeesenKoewacht2:55.7089028283:06.22
100m:1:29.681:29.68200m:3:06.221:36.54
7.Monique de HaardLuctor et Emergo2:50.9592038283:06.30
100m:1:27.981:27.98200m:3:06.301:38.32
8.Ryan VerplankeScheldestroom2:55.0777006963:07.10
100m:1:28.761:28.76200m:3:07.101:38.34
9.Naomi GelderlandKoewacht2:54.4690052763:10.25
100m:1:28.701:28.70200m:3:10.251:41.55
10.Eline NijskensKoewacht2:57.2988031943:12.74
100m:1:31.651:31.65200m:3:12.741:41.09
11.Linda VinkDe Honte2:57.7484026023:13.45
100m:1:33.681:33.68200m:3:13.451:39.77
DISRomy HoogendijkLuctor et Emergo2:52.5096012583:07.96
SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:29.791:29.79200m:3:07.961:38.17


Programmanr. 12
16.5.09 - 12:22
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hinke OosterhoffLuctor et Emergo35.93980129635.50
2.Manon KloostermanDe Bevelanders35.27970208235.75
3.Amke BruijnzeelDe Schelde35.81970117836.94
4.Geneva JovalLuctor et Emergo36.74970210837.25
5.Tessa EijkmanDe Schelde38.48970231637.94
6.Lisa PietersDe Bevelanders38.77970336438.10
7.Sophie van BolderikDe Schelde37.64970231438.86
8.Demi van der WerfDe Stormvogel38.89970186039.76
9.Nikita van den OudenLuctor et Emergo40.14990062241.38
10.Lore van RielScheldestroom39.69970109441.92
11.Manon ScherbeijnScheldestroom41.18980011444.04
DISMaartje OosterhoffLuctor et Emergo38.559702590
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGMette WagenvoortLuctor et Emergo40.729702532


Programmanr. 13
16.5.09 - 12:36
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bjorn ScherbeijnScheldestroom1:01.6096003491:03.36
2.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:04.0695004671:04.45
3.Christian de DieDe Schelde1:03.9295016351:05.22
4.Sjoerd van de PoeleKoewacht1:04.0295002651:05.71
5.Pedro MolDe Stormvogel1:06.1396005811:07.16
6.Thijs de VriesScheldestroom1:09.3195024091:10.51
7.Ozzie HoogestegerDe Stormvogel1:08.9095034131:10.54
8.Tom van GilsLuctor et Emergo1:10.1395017991:11.60
9.Lennard BreelDe Stormvogel1:08.9795014871:11.93FJ 1
10.Luka JaksicDe Schelde1:11.4396022671:11.93FJ 2
11.Wouter van KerckhovenDe Honte1:12.3095036411:15.02
12.Sjakko BekkersDe Stormvogel1:11.3595015911:15.16
NG.ZALevy KortDe Stormvogel1:07.909600583


Programmanr. 14
16.5.09 - 12:40
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon MinnebooDe Stormvogel1:14.3993015481:21.20
2.Judith StapDe Stormvogel1:16.2893027021:23.11
3.Merel van der EntDe Stormvogel1:19.2193039761:26.94
4.Rody VanhijfteScheldestroom1:23.9994008061:28.99
5.Willemijn VerhelstDe Schelde1:25.0894053941:30.18
6.Josephien JansenDe Bevelanders1:24.4293023241:30.48
7.Kirsten de BoevereScheldestroom1:27.2993000821:32.41
8.Iris ErpelinckDe Honte1:27.3693002361:32.81
9.Annelotte van DierenDe Bevelanders1:30.4093023221:33.74
10.Ilse van NoordenDe Bevelanders1:30.4494041041:35.65
11.Tamara van de PlasseSZ&PC De Bruinvis1:32.2194014921:35.90
NG.ZAEline van der WerfDe Schelde1:26.809404260
AFGEMDemi DingemanseDe Stormvogel1:28.999404236


Programmanr. 15
16.5.09 - 12:54
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:00.914:16.89
Joeri van Wallenburg
Simon Edenburg
90
93
1:06.69
1:10.07
Charles Potin
René van Wallenburg
83
92
1:01.13
59.00
2.De Schelde 1De Schelde4:05.664:21.33
Bas van Houwelingen
Tommy van Overmeeren
92
84
1:05.49
1:15.38
Kevin Hondsmerk
Cees van Houwelingen
88
63
1:01.52
58.94
3.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis4:18.884:34.08
Sven Ivens
Alex Eversdijk
93
90
1:14.11
1:15.01
Roel Dellaert
Robbert Dellaert
84
83
1:04.00
1:00.96
4.Scheldestroom 1Scheldestroom4:34.114:55.29
Bjorn Scherbeijn
Sander Boidin
96
92
1:18.76
1:23.44
Davy Hermans
Vincent Keijmel
91
91
1:09.80
1:03.29
5.De Honte 1De Honte4:59.125:13.74
Jorg Verhallen
Roel van Drongelen
91
91
1:17.87
1:29.85
Tom Erpelinck
Wouter van Kerckhoven
91
95
1:08.12
1:17.90
DISDe Stormvogel 1De Stormvogel4:21.49
EA - EA:  Te vroeg overgenomen., derde zwemmer
Jan Brink, Jasper Rouwendal, Stefan Roovers, Sander v. Nieuwenhuyzen
DISDe Schelde 2De Schelde4:32.404:49.86
VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
Richard Oskam
Tristan Loof
94
92
1:17.61
1:19.42
Mertijn Loof
Christian de Die
90
95
1:05.94
1:06.89
DISKoewacht 1Koewacht4:24.444:51.32
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Arno van den Berghe
Christoph Bral
71
92
1:15.87Roderick van Doeselaar
Bert van Waes
92
78

BMScheldestroom 2Scheldestroom4:53.125:05.84
Thijs de Vries
Robin Hermans
95
94
1:24.91
1:22.63
Robin Dellaert
Martijn Eggermont
88
82
1:13.26
1:05.04
BMSZ&PC De Bruinvis 2SZ&PC De Bruinvis5:03.845:10.42
Francis Ryckaert
Angelo De Meyer
93
92
1:25.35Diego De Meyer
Tim Roeb
95
81
BMKoewacht 2Koewacht5:02.445:24.22
Joris van Bunder
Arjan Dekker
93
69
1:18.41
1:32.50
Sjoerd van de Poele
Jeroen Ruissen
95
95
1:14.05
1:19.26
BMDe Stormvogel 2De Stormvogel5:14.095:27.14
Wouter Stap
Lennard Breel
97
95
1:23.45
1:35.91
Ozzie Hoogesteger
Pedro Mol
95
96
1:17.44
1:10.34


Programmanr. 16
16.5.09 - 13:06
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel4:07.374:10.98
Kring BJP
Judith Stap
Nikita Kruis
93
89
1:03.43
1:04.01
Merel van der Ent
Manon Minneboo
93
93
1:02.75
1:00.79
2.Luctor et Emergo 1Luctor et Emergo4:07.194:14.54
Stephanie Rombout
Priscilla Meerman
88
94
1:01.32
1:04.48
Kelsey Onderdijk
Monique de Haard
91
92
1:04.40
1:04.34
3.De Honte 1De Honte4:18.954:26.92
Evi Erpelinck
Emke Erpelinck
89
90
1:05.96
1:09.16
Linda Vink
Iris Erpelinck
84
93
1:09.02
1:02.78
4.Scheldestroom 1Scheldestroom4:19.574:30.84
Ryan Verplanke
Rody Vanhijfte
77
94
1:07.12
1:09.78
Marlinda Eggermont
Kirsten de Boevere
85
93
1:03.69
1:10.25
5.De Schelde 1De Schelde4:25.544:37.42
Lisanne de Jong
Lieke Beezemer
89
91
1:09.57
1:12.16
Willemijn Verhelst
Josje van Houwelingen
94
90
1:13.29
1:02.40
6.Koewacht 1Koewacht4:22.344:43.20
Anouk Meesen
Naomi Gelderland
89
90
1:12.42Emelie Bral
Sabine van Waes
91
85
7.De Bevelanders 1De Bevelanders4:23.924:45.48
Josephien Jansen
Manon Kloosterman
93
97
1:10.57
1:14.76
Ilse van Noorden
Miriam van Noorden
94
91
1:13.21
1:06.94
8.SZ&PC De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis4:46.585:00.44
Tamara van de Plasse
Suzanne Eversdijk
94
92
1:15.98
1:13.66
Daphne Wiskerke
Daisy de Ridder
87
84
1:16.46
1:14.34

BMKoewacht 2Koewacht4:39.724:46.54
Sophie Bonte
Simone de Rijcke
96
96
1:09.17
1:14.44
Kelly Bergez
Femke Hiel
96
96
1:10.08
1:12.85
BMLuctor et Emergo 3Luctor et Emergo4:29.834:53.12
Romy Hoogendijk
Saskia de Haard
96
94
1:08.17
1:13.26
Geneva Joval
Maartje Oosterhoff
97
97
1:14.14
1:17.55
BMScheldestroom 2Scheldestroom4:53.325:09.64
Laura Hermans
Pauline Rootsaert
96
92
1:19.08Nicky Vanhijfte
Romy van den Abeele
92
97
BMDe Honte 2De Honte4:55.895:15.84
Joline Verhallen
Enia Heyne
94
92
1:11.49
1:24.14
Merel van Drongelen
Simone van Kerckhoven
95
97
1:14.28
1:25.93