Limietwedstrijd WZ&PC Purmerend
Purmerend (NED),    10.5.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 100m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 2. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Alle, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 5. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Alle, 100m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 12. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Alle, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 22. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 23. Alle, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 24. Dames, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 25. Heren, 50m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 26. Alle, 100m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 27. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 28. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 29. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 30. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 31. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 32. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 33. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 34. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 35. Alle, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 36. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Alle, 100m vrije slag                      8 - 10 jaar
10.5.09 - 15:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STEL, Serena                  98   Oeza                   1:09.54   438       
    2.  VERMEULEN, Tessa              98   De Dolfijn             1:09.82   432       
    3.  TJOKRODIKROMO, Tess           98   De Houtrib             1:11.53   402       
    4.  JAGER, Rebecca                98   ZC De Toekomst         1:12.06   393       
    5.  TUIJP, Tim                    98   WZ&PC Purmerend        1:12.13   273       
    6.  VAN ZANTEN, Saritha           98   08-031                 1:15.62   340       
    7.  BRANTJES, Lisa                98   Kzc                    1:15.82   338       
    8.  HARING, Sam                   99   Zwemvereniging Hoorn   1:15.92   234       
    9.  VAN ZANTEN, Rick              98   08-031                 1:16.13   232       
   10.  WORSTELING, Jinte             98   De Houtrib             1:18.27   307       
   11.  OTJES, Brian                  99   Zv Aquarius            1:21.94   186       
   12.  BEETSTRA, Daisy               98   08-043                 1:22.14   266       
   13.  COHEN, Naomi                  98   08-031                 1:23.39   254       
   14.  KORTHAGEN, Elvira             98   WZ&PC Purmerend        1:24.06   248       
   15.  VAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel    98   Zv Aquarius            1:24.14   247       
   16.  KOOPEN, Simon                 98   WZ&PC Purmerend        1:24.84   168       
   17.  KUIN, Tijmen                  98   De Dolfijn             1:25.12   166       
   18.  GAAL, Koen                    99   Oeza                   1:26.50   158       
   19.  TUINSTRA, Sean                98   Oeza                   1:30.06   140       
   20.  RUITER, Martin                00   De Houtrib             1:34.80   120       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Dames, 100m vrije slag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Simone                89   De Dolfijn               59.59   696       
    2.  ZWAAN, Melissa                91   DAW-Finenzo              59.97   682       
    3.  DE GROOT, Daniëlle            93   DAW-Finenzo            1:00.18   675       
    4.  BARENDREGT, Merel             91   Barracuda              1:00.82   654       
    5.  PADT, Rosanne                 95   DAW-Finenzo            1:01.99   618  FJ 1 
    6.  ZWARTHOED, Brenda             96   DAW-Finenzo            1:01.99   618  FJ 2 
    7.  SPIEKERMAN, Pascalle          94   WZ&PC Purmerend        1:02.76   595       
    8.  GEENEN, Roxann                96   DAW-Finenzo            1:03.42   577       
    9.  VOOREN, Maaike                91   DAW-Finenzo            1:04.31   553       
   10.  LA, Helena                    95   Zwemvereniging Hoorn   1:04.35   552       
   11.  ARVIN, Annika                 95   De Dolfijn             1:04.57   547       
   12.  PADT, Sophie                  96   DAW-Finenzo            1:05.01   536       
   13.  TEUFER, Irene                 96   DAW-Finenzo            1:05.15   532       
   14.  PALMBOOM, Nicole              91   Oeza                   1:05.21   531       
   15.  BROUWERS, Julia               96   WZ&PC Purmerend        1:05.24   530       
   16.  HOEK, Daniëlle                88   Oeza                   1:05.39   526       
   17.  WIERSMA, Manon                96   Zwemvereniging Hoorn   1:05.48   524       
   18.  GROENVELD, Aimée              95   De Houtrib             1:05.77   517       
   19.  MOLENKAMP, Chantal            90   DAW-Finenzo            1:05.98   512       
   20.  KLEIJNE, Daisy                89   Oeza                   1:06.06   511       
   21.  DRUIJF, Simone                95   Zwemvereniging Hoorn   1:06.59   499       
   22.  ALFONSI, Maxine               95   DAW-Finenzo            1:06.70   496       
   23.  HOLSBOER, Lola                96   08-043                 1:06.98   490       
   24.  KEMP, Marcha                  95   WZ&PC Purmerend        1:07.10   487       
   25.  MALLON, Danique               94   Oeza                   1:07.21   485       
   26.  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius            1:07.69   475       
   27.  STOKX, Laura                  96   DAW-Finenzo            1:07.97   469       
   28.  KRIJNEN, Carmen               93   WZ&PC Purmerend        1:08.72   454       
   29.  ZWAAN, Kristine               96   Zwemvereniging Hoorn   1:09.01   448       
   30.  VERBEEK, José                 97   WZ&PC Purmerend        1:09.95   430       
   31.  MARTENS, Rebecca              96   DAW-Finenzo            1:10.24   425       
   32.  OUDHUIS, Judith               95   08-031                 1:11.95   395       
   33.  VAN DER VIS, Sabrina          95   08-031                 1:12.37   388       
   34.  PEETERS, Elena                96   DAW-Finenzo            1:12.51   386       
   35.  WIERSMA, Nathalja             96   DAW-Finenzo            1:12.87   380       
   36.  BROUWERS, Nina                93   WZ&PC Purmerend        1:13.50   371       
   37.  KRAS, Patty                   95   08-043                 1:14.51   356       
   38.  OTJES, Denise                 96   Zv Aquarius            1:14.58   355       
   39.  STOLP, Jessica                94   De Houtrib             1:14.84   351       
   40.  SPIEKERMAN, Claudia           94   WZ&PC Purmerend        1:15.12   347       
   41.  GROEN, Anne                   95   Oeza                   1:15.51   342  FJ 1 
   42.  SCHELLINGER, Lisa             96   08-031                 1:15.51   342  FJ 2 
   43.  JONGEBLOET, Charlotte         97   08-043                 1:17.54   316       
   44.  REIJSOO, Rachelle             97   Rapido '82             1:37.93   157       
   DIS  ELIVELD, Melissa              95   DAW-Finenzo                                
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
    NG  SMITH, Caitlin                97   08-043                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Heren, 100m vrije slag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KRAS, Richard                 91   08-043                   54.09   647       
    2.  ELIVELD, Dennis               92   DAW-Finenzo              54.24   642       
    3.  APPEL, Jeffrey                92   WZ&PC Purmerend          54.26   641       
    4.  SCHOOTS, Pieter               87   DAW-Finenzo              55.15   611       
    5.  HARTOG, Hans Peter            91   DAW-Finenzo              55.29   606       
    6.  SCHRAM, Bart                  91   DAW-Finenzo              55.82   589       
    7.  DE ROOIJ, Demi                91   DAW-Finenzo              56.30   574       
    8.  WEVER, Thom                   91   Zwemvereniging Hoorn     56.60   565       
    9.  HESHOF, Dave                  95   WZ&PC Purmerend          56.86   557       
   10.  STRUIJF, Kingue               94   WZ&PC Purmerend          57.34   543       
   11.  NAPOROWSKI, Remy              93   WZ&PC Purmerend          57.47   540       
   12.  VAN BEEK, Klaas               88   Oeza                     57.82   530       
   13.  VAN GELDEREN, Martijn         89   DAW-Finenzo              58.41   514       
   14.  BOUWMAN, Stefan               91   08-031                   58.61   509       
   15.  VAN DE GRAAF, Brian           94   De Houtrib               58.62   509       
   16.  ONDERSTAL, Andy               95   De Dolfijn               58.64   508       
   17.  DINKLA, Matthijs              90   08-031                   59.00   499       
   18.  SCHRAM, Vincent               94   DAW-Finenzo              59.32   491       
   19.  HAARSMA, Lars                 96   Zwemvereniging Hoorn     59.73   481       
   20.  AMBROSINI, Marco              93   Lac                    1:00.00   474       
   21.  KALVERBOER, Gerco             94   08-031                 1:00.15   471       
   22.  LIEVERST, Sjors               95   DAW-Finenzo            1:00.19   470       
   23.  ROELS, Rico                   94   DAW-Finenzo            1:00.72   458       
   24.  SANTANA SANZ, Marvin          93   De Houtrib             1:01.55   439       
   25.  GEENEN, Felix                 95   DAW-Finenzo            1:02.67   416       
   26.  UPPELSCHOTEN, Marco           95   De Houtrib             1:03.43   401       
   27.  SPALTMAN, Rowdy               95   DAW-Finenzo            1:04.95   374       
   28.  DE GRAAF, Paul                95   08-031                 1:05.80   360       
   29.  FALK, Jasper                  95   DAW-Finenzo            1:05.84   359       
   30.  KEMP, Carlo                   96   WZ&PC Purmerend        1:07.06   340       
   31.  BERLEMON, Danny               96   Zwemvereniging Hoorn   1:08.79   315       
   32.  TONSBEEK, Michael             97   De Dolfijn             1:09.39   307       
   33.  ZWEMMER, Remy                 95   08-043                 1:10.28   295       
   34.  SCHUTHOF, Xan                 95   08-043                 1:14.10   252       
   35.  FALK, Martijn                 96   DAW-Finenzo            1:14.39   249       
   36.  NIJLAND, Jordi                97   De Houtrib             1:15.90   234       
 AFGEM  MOLENKAMP, Patrick            88   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Alle, 50m rugslag                        8 - 10 jaar
10.5.09 - 15:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN TIEL, Ian                 00   WZ&PC Purmerend          45.53   142       
    2.  DE BOER, Fleur                00   08-043                   48.35   179       
    3.  END, Danoushka                98   WZ&PC Purmerend          50.16   160       
    4.  DÖDERLEIN DE WIN, Mara        00   WZ&PC Purmerend          50.30   159       
    5.  VAN ENGELDORP, Barry          99   Zv Aquarius              50.69   103       
    6.  SCHIPPER, Rebecca             99   08-031                   54.73   123       
    7.  VAN DE WEES, Elroy            99   WZ&PC Purmerend          57.39    71       
    8.  LAHLAL, Yasmine               00   WZ&PC Purmerend        1:05.15    73       
   DIS  CRAANEN, Romy                 99   Zwemvereniging Hoorn     54.96             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  BABIKER, Raoef                98   WZ&PC Purmerend                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Dames, 50m rugslag                  11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend          32.34   598       
    2.  MARIS, Marjolein              94   De Houtrib               34.32   500       
    3.  SCHAAP, Ilana                 91   DAW-Finenzo              34.90   475       
    4.  SCHOT, Rosa                   92   DAW-Finenzo              35.95   435       
    5.  DE KLERK, Nickey              86   WZ&PC Purmerend          36.51   415       
    6.  DE ROOI, Lissy                94   De Houtrib               37.23   392       
    7.  WIERSMA, Nathalja             96   DAW-Finenzo              39.96   317       
    8.  DENEKAMP, Bianca              97   WZ&PC Purmerend          42.41   265       
    9.  HARRELL, Sarah                95   Zwemvereniging Hoorn   1:02.09    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 50m rugslag                  11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DRUYVEN, Jorrick              94   DAW-Finenzo              28.85   556       
    2.  STOKX, Joey                   93   DAW-Finenzo              29.51   520       
    3.  SCHOOTS, Pieter               87   DAW-Finenzo              29.67   512       
    4.  SCHAAP, Rowan                 89   DAW-Finenzo              31.23   439       
    5.  SCHRAM, Bart                  91   DAW-Finenzo              31.92   411       
    6.  KOK, Nicky                    88   08-031                   32.07   405       
    7.  DÖDERLEIN DE WIN, Robin       93   WZ&PC Purmerend          32.26   398       
    8.  GROEN, Danny Fabian           97   WZ&PC Purmerend          42.07   179       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:35                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN ENGELDORP, Mariska        95   Zv Aquarius            2:52.36   540       
    2.  VERBEEK, Yvonne               94   WZ&PC Purmerend        2:53.32   531       
    3.  VISSCHER, Marit               96   DAW-Finenzo            2:59.54   477       
    4.  OOTES, Laura                  92   De Dolfijn             3:06.27   427       
    5.  BOES, Hester                  94   08-031                 3:24.95   321       
    6.  REIJSOO, Rachelle             97   Rapido '82             3:49.70   228       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VISSER, Rian                  90   DAW-Finenzo            2:36.84   521       
    2.  SCHOUTE, Klaas                95   DAW-Finenzo            2:48.45   421       
    3.  ASJES, Sander                 95   Lac                    2:54.71   377       
    4.  HAARSMA, Lars                 96   Zwemvereniging Hoorn   2:56.11   368       
    5.  BOES, Maikel                  92   08-031                 3:18.02   259       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 400m wisselslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROOKER, Janine                96   WZ&PC Purmerend        5:21.69   600       
    2.  MLCOCH, Sharona               94   DAW-Finenzo            5:27.48   569       
    3.  REIJSOO, Lindsey              96   Rapido '82             5:50.66   463       
    4.  VAN NIEKERK, Ilse             94   DAW-Finenzo            6:06.31   406       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 400m wisselslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 15:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOK, Jordy                    87   08-031                 4:55.16   570       
    2.  WEVER, Thom                   91   Zwemvereniging Hoorn   5:07.48   505       
    3.  SCHILDER, Joăo                92   08-031                 5:14.38   472       
    4.  LIEVERST, Sjors               95   DAW-Finenzo            5:16.81   461       
    5.  BRANQUINHO, Nelson            96   De Dolfijn             5:48.57   346       
   DIS  VENEMA, Nick                  93   08-031                 5:16.62             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Alle, 100m rugslag                       8 - 10 jaar
10.5.09 - 15:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERMEULEN, Tessa              98   De Dolfijn             1:18.62   407       
    2.  STEL, Serena                  98   Oeza                   1:19.48   394       
    3.  TUIJP, Tim                    98   WZ&PC Purmerend        1:24.07   225  FJ 1 
    4.  WORSTELING, Jinte             98   De Houtrib             1:24.07   333  FJ 2 
    5.  TJOKRODIKROMO, Tess           98   De Houtrib             1:24.07   333  FJ 3 
    6.  VEERMAN, Shanna               98   WZ&PC Purmerend        1:25.20   320       
    7.  HARING, Sam                   99   Zwemvereniging Hoorn   1:26.87   204       
    8.  JAGER, Rebecca                98   ZC De Toekomst         1:27.10   300       
    9.  BRANTJES, Lisa                98   Kzc                    1:30.01   271       
   10.  VAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel    98   Zv Aquarius            1:32.00   254       
   11.  KORTHAGEN, Elvira             98   WZ&PC Purmerend        1:34.21   237       
   12.  KOOPEN, Simon                 98   WZ&PC Purmerend        1:34.26   160       
   13.  BEETSTRA, Daisy               98   08-043                 1:35.84   225       
   14.  GAAL, Koen                    99   Oeza                   1:37.70   143       
   15.  STOLK, Roanne                 98   08-031                 1:39.74   200       
   16.  APPEL, Demy                   98   08-031                 1:47.95   157       
   17.  RUITER, Martin                00   De Houtrib             1:49.21   103       
   DIS  END, Danoushka                98   WZ&PC Purmerend        1:52.07             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DER LEEST, Sharon         92   WZ&PC Purmerend        1:07.81   635       
    2.  PADT, Rosanne                 95   DAW-Finenzo            1:11.65   538       
    3.  BOL, Cleo Denise              94   WZ&PC Purmerend        1:12.51   519       
    4.  KONING, Daisy                 95   08-043                 1:12.64   516       
    5.  VAN ENGELDORP, Mariska        95   Zv Aquarius            1:15.12   467       
    6.  KLEIJNE, Daisy                89   Oeza                   1:15.81   454       
    7.  ELIVELD, Melissa              95   DAW-Finenzo            1:16.82   437       
    8.  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius            1:16.84   436       
    9.  WIERSMA, Manon                96   Zwemvereniging Hoorn   1:17.68   422       
   10.  ZWAAN, Kristine               96   Zwemvereniging Hoorn   1:18.78   405       
   11.  KRIJNEN, Carmen               93   WZ&PC Purmerend        1:19.13   400       
   12.  OTJES, Denise                 96   Zv Aquarius            1:23.64   338       
   13.  STOLP, Jessica                94   De Houtrib             1:28.89   282       
   14.  SPIEKERMAN, Claudia           94   WZ&PC Purmerend        1:29.58   275       
   15.  VAN DEN ELSHOUT, Lieveke      94   De Houtrib             1:35.88   225       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Heren, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HESHOF, Dave                  95   WZ&PC Purmerend        1:04.74   493       
    2.  BUTTER, Martijn               79   Oeza                   1:06.05   464       
    3.  SCHRAM, Vincent               94   DAW-Finenzo            1:08.16   422       
    4.  BOUWMAN, Stefan               91   08-031                 1:08.55   415       
    5.  KLEIJNE, Barry                93   Oeza                   1:08.80   411       
    6.  SCHAAP, Rowan                 89   DAW-Finenzo            1:09.34   401       
    7.  UPPELSCHOTEN, Marco           95   De Houtrib             1:10.21   386       
    8.  DÖDERLEIN DE WIN, Robin       93   WZ&PC Purmerend        1:12.67   349       
    9.  TONSBEEK, Michael             97   De Dolfijn             1:15.96   305       
   10.  KEMP, Carlo                   96   WZ&PC Purmerend        1:17.16   291       
   11.  NIJLAND, Jordi                97   De Houtrib             1:29.12   189       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Dames, 100m vlinderslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SPIEKERMAN, Pascalle          94   WZ&PC Purmerend        1:10.23   539       
    2.  DE GROOT, Daniëlle            93   DAW-Finenzo            1:12.98   480       
    3.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend        1:14.36   454       
    4.  VERHAGE, Mandy                95   DAW-Finenzo            1:14.62   449       
    5.  GROENVELD, Aimée              95   De Houtrib             1:15.24   438       
    6.  GEENEN, Roxann                96   DAW-Finenzo            1:17.05   408       
    7.  HOLSBOER, Lola                96   08-043                 1:18.76   382       
    8.  MALLON, Danique               94   Oeza                   1:19.37   373       
    NG  SMITH, Caitlin                97   08-043                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Heren, 100m vlinderslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEBIS, Kevin                  81   WZ&PC Purmerend          57.70   672       
    2.  ELIVELD, Dennis               92   DAW-Finenzo              59.16   623       
    3.  BARON, Arjan                  91   DAW-Finenzo            1:00.65   579       
    4.  HARTOG, Hans Peter            91   DAW-Finenzo            1:03.36   508       
    5.  NAPOROWSKI, Remy              93   WZ&PC Purmerend        1:04.59   479       
    6.  STOKX, Joey                   93   DAW-Finenzo            1:04.76   475       
    7.  KRAS, Richard                 91   08-043                 1:05.17   466       
    8.  ONDERSTAL, Andy               95   De Dolfijn             1:06.62   437       
    9.  HAARSMA, Lars                 96   Zwemvereniging Hoorn   1:11.93   347       
   10.  ROELS, Rico                   94   DAW-Finenzo            1:12.49   339       
   11.  ONDERSTAL, Dylan              92   De Dolfijn             1:18.33   269       
   12.  SPALTMAN, Rowdy               95   DAW-Finenzo            1:23.15   225       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Alle, 50m schoolslag                      8 - 10 jaar
10.5.09 - 16:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OTJES, Brian                  99   Zv Aquarius              49.13   161       
    2.  COHEN, Naomi                  98   08-031                   50.37   217       
    3.  VAN TIEL, Ian                 00   WZ&PC Purmerend          53.65   123       
    4.  DE BOER, Fleur                00   08-043                   54.48   172       
    5.  VAN ENGELDORP, Barry          99   Zv Aquarius              55.26   113       
    6.  CRAANEN, Romy                 99   Zwemvereniging Hoorn   1:01.70   118       
    7.  VAN DE WEES, Elroy            99   WZ&PC Purmerend        1:06.70    64       
    8.  LAHLAL, Yasmine               00   WZ&PC Purmerend        1:07.87    89       
    9.  PAULUSMA, Julia               00   WZ&PC Purmerend        1:09.12    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 50m schoolslag                 11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEUFER, Irene                 96   DAW-Finenzo              37.72   517       
    2.  KEMP, Marcha                  95   WZ&PC Purmerend          38.57   483       
    3.  MARIS, Marjolein              94   De Houtrib               38.75   477       
    4.  MOLENKAMP, Chantal            90   DAW-Finenzo              40.02   433       
    5.  SCHAAP, Ilana                 91   DAW-Finenzo              40.92   405       
    6.  DE ROOI, Lissy                94   De Houtrib               42.14   371       
    7.  SCHOT, Rosa                   92   DAW-Finenzo              42.50   361       
    8.  RIECKER, Marloes              96   WZ&PC Purmerend          42.62   358       
    9.  DE ROOI, Mendy                97   De Houtrib               43.72   332       
   10.  DENEKAMP, Bianca              97   WZ&PC Purmerend          43.88   328       
   11.  PEETERS, Elena                96   DAW-Finenzo              44.62   312       
   12.  KRAS, Patty                   95   08-043                   44.67   311       
   13.  WIERSMA, Nathalja             96   DAW-Finenzo              45.49   295       
   14.  HARRELL, Sarah                95   Zwemvereniging Hoorn     57.03   150       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 50m schoolslag                 11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TIETZE, Bas                   87   WZ&PC Purmerend          30.46   674       
    2.  STRUIJF, Kingue               94   WZ&PC Purmerend          32.64   548       
    3.  SCHRAM, Bart                  91   DAW-Finenzo              32.67   546       
    3.  VISSER, Rian                  90   DAW-Finenzo              32.67   546       
    5.  VAN DE GRAAF, Brian           94   De Houtrib               33.32   515       
    6.  VAN GELDEREN, Martijn         89   DAW-Finenzo              33.66   500       
    7.  ZWEMMER, Remy                 95   08-043                   40.78   281       
    8.  ONDERSTAL, Dylan              92   De Dolfijn               42.57   247       
    9.  FALK, Jasper                  95   DAW-Finenzo              43.29   235       
   10.  FALK, Martijn                 96   DAW-Finenzo              49.67   156       
   11.  GROEN, Danny Fabian           97   WZ&PC Purmerend          53.33   126       
   DIS  SCHUTHOF, Xan                 95   08-043                   42.80             
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m wisselslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LA, Helena                    95   Zwemvereniging Hoorn   2:37.92   543       
    2.  BROUWERS, Julia               96   WZ&PC Purmerend        2:38.25   539       
    3.  ALFONSI, Maxine               95   DAW-Finenzo            2:43.78   486       
    4.  STOKX, Laura                  96   DAW-Finenzo            2:47.42   455       
    5.  OOTES, Laura                  92   De Dolfijn             2:47.74   453       
    6.  DE KLERK, Nickey              86   WZ&PC Purmerend        2:48.86   444       
    7.  VAN DER GRACHT, Anouk         89   Oeza                   2:49.85   436       
    8.  DE ROOI, Lissy                94   De Houtrib             2:59.18   371       
    9.  BOES, Hester                  94   08-031                 3:04.68   339       
   DIS  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius            2:53.61             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  VAN PERGE, Davina             95   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 200m wisselslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:35                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DE ROOIJ, Demi                91   DAW-Finenzo            2:20.39   553       
    2.  SANTANA SANZ, Marvin          93   De Houtrib             2:34.74   413       
    3.  SCHOUTE, Klaas                95   DAW-Finenzo            2:38.41   385       
    4.  BRANQUINHO, Nelson            96   De Dolfijn             2:44.04   346       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEN BRINK, Daphne             85   WZ&PC Purmerend        2:07.02   743       
    2.  ZWAAN, Melissa                91   DAW-Finenzo            2:11.26   673       
    3.  BOL, Cleo Denise              94   WZ&PC Purmerend        2:18.92   568       
    4.  HOEK, Daniëlle                88   Oeza                   2:21.76   534       
    5.  DRUIJF, Simone                95   Zwemvereniging Hoorn   2:23.73   512       
    6.  PADT, Sophie                  96   DAW-Finenzo            2:26.12   488       
    7.  MARTENS, Rebecca              96   DAW-Finenzo            2:35.00   409       
    8.  VERBEEK, José                 97   WZ&PC Purmerend        2:37.76   388       
    9.  PEETERS, Elena                96   DAW-Finenzo            2:41.22   363       
   10.  JONGEBLOET, Charlotte         97   08-043                 2:48.70   317       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 200m vrije slag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 16:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEEMSTER, Jeroen              87   WZ&PC Purmerend        1:59.25   650       
    2.  LEBIS, Kevin                  81   WZ&PC Purmerend        2:00.45   630       
    3.  BEEMSTER, Bart                87   WZ&PC Purmerend        2:00.99   622       
    4.  WEVER, Thom                   91   Zwemvereniging Hoorn   2:03.95   579       
    5.  BUTTER, Martijn               79   Oeza                   2:06.13   549       
    6.  VAN BEEK, Klaas               88   Oeza                   2:10.50   496       
    7.  AMBROSINI, Marco              93   Lac                    2:14.00   458       
    8.  KLEIJNE, Barry                93   Oeza                   2:14.99   448       
    9.  GEENEN, Felix                 95   DAW-Finenzo            2:15.92   439       
   10.  FALK, Martijn                 96   DAW-Finenzo            2:41.78   260       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Alle, 50m vlinderslag                      8 - 10 jaar
10.5.09 - 16:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TJOKRODIKROMO, Tess           98   De Houtrib               35.45   395       
    2.  TUIJP, Tim                    98   WZ&PC Purmerend          37.18   235       
    3.  HARING, Sam                   99   Zwemvereniging Hoorn     38.31   215       
    4.  VAN ZANTEN, Saritha           98   08-031                   38.32   312       
    5.  VAN ZANTEN, Rick              98   08-031                   40.17   186       
    6.  WORSTELING, Jinte             98   De Houtrib               40.89   257       
    7.  BRANTJES, Lisa                98   Kzc                      42.81   224       
    8.  KORTHAGEN, Elvira             98   WZ&PC Purmerend          43.25   217       
    9.  KOOPEN, Simon                 98   WZ&PC Purmerend          45.89   125       
   10.  STOLK, Roanne                 98   08-031                   46.50   175       
   11.  KUIN, Tijmen                  98   De Dolfijn               48.17   108       
   12.  RUITER, Martin                00   De Houtrib               53.90    77       
   13.  DÖDERLEIN DE WIN, Mara        00   WZ&PC Purmerend          54.95   106       
   14.  VAN ENGELDORP, Barry          99   Zv Aquarius              55.51    71       
   DIS  BEETSTRA, Daisy               98   08-043                                     
        VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Dames, 50m vlinderslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VD POLL, Marianne             89   DAW-Finenzo              29.64   675       
    2.  MLCOCH, Sharona               94   DAW-Finenzo              30.53   618       
    3.  MARIS, Marjolein              94   De Houtrib               31.91   541       
    4.  TEUFER, Irene                 96   DAW-Finenzo              31.94   539       
    5.  ROOKER, Janine                96   WZ&PC Purmerend          32.18   527       
    6.  VERBEEK, Yvonne               94   WZ&PC Purmerend          32.67   504       
    7.  ARVIN, Annika                 95   De Dolfijn               33.12   484       
    8.  KRIJNEN, Carmen               93   WZ&PC Purmerend          33.36   473       
    9.  DE KLERK, Nickey              86   WZ&PC Purmerend          34.13   442       
   10.  OUDHUIS, Judith               95   08-031                   34.36   433       
   11.  DE ROOI, Lissy                94   De Houtrib               36.77   354       
   12.  ELIVELD, Melissa              95   DAW-Finenzo              39.93   276       
   13.  DENEKAMP, Bianca              97   WZ&PC Purmerend          42.32   232       
   DIS  HARRELL, Sarah                95   Zwemvereniging Hoorn     56.56             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  SMITH, Caitlin                97   08-043                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Heren, 50m vlinderslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BARON, Arjan                  91   DAW-Finenzo              27.36   590       
    2.  SCHRAM, Bart                  91   DAW-Finenzo              28.10   545       
    3.  DRUYVEN, Jorrick              94   DAW-Finenzo              28.19   540       
    4.  ONDERSTAL, Andy               95   De Dolfijn               29.09   491       
    5.  NAPOROWSKI, Remy              93   WZ&PC Purmerend          29.54   469       
    6.  DE GRAAF, Paul                95   08-031                   33.62   318       
    7.  SPALTMAN, Rowdy               95   DAW-Finenzo              35.33   274       
    8.  KALVERBOER, Jos               96   08-031                   38.90   205       
   DIS  KEMP, Carlo                   96   WZ&PC Purmerend          33.70             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 NG.ZA  ONDERSTAL, Dylan              92   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Alle, 100m schoolslag                      8 - 10 jaar
10.5.09 - 17:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JAGER, Rebecca                98   ZC De Toekomst         1:32.51   354       
    2.  VERMEULEN, Tessa              98   De Dolfijn             1:33.22   346       
    3.  VEERMAN, Shanna               98   WZ&PC Purmerend        1:33.65   341       
    4.  VISSER, Cheyenne              98   Wiekslag               1:34.18   335       
    5.  TJOKRODIKROMO, Tess           98   De Houtrib             1:36.11   316       
    6.  STEL, Serena                  98   Oeza                   1:38.19   296       
    7.  WORSTELING, Jinte             98   De Houtrib             1:46.52   232       
    8.  TUINSTRA, Sean                98   Oeza                   1:48.60   154       
    9.  VAN TIEL, Ian                 00   WZ&PC Purmerend        1:52.97   137       
   10.  VAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel    98   Zv Aquarius            1:55.71   181       
   11.  RUITER, Martin                00   De Houtrib             1:56.40   125       
   12.  APPEL, Demy                   98   08-031                 2:05.94   140       
   13.  SCHIPPER, Rebecca             99   08-031                 2:07.18   136       
   DIS  HARING, Sam                   99   Zwemvereniging Hoorn   1:50.29             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  BABIKER, Raoef                98   WZ&PC Purmerend                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                 Dames, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SPIEKERMAN, Pascalle          94   WZ&PC Purmerend        1:19.29   562       
    2.  VAN ENGELDORP, Mariska        95   Zv Aquarius            1:20.32   541       
    3.  ALFONSI, Maxine               95   DAW-Finenzo            1:22.64   497       
    4.  BROUWERS, Julia               96   WZ&PC Purmerend        1:24.43   466       
    5.  KEMP, Marcha                  95   WZ&PC Purmerend        1:26.81   428       
    6.  VAN NIEKERK, Ilse             94   DAW-Finenzo            1:28.01   411       
    7.  PALMBOOM, Nicole              91   Oeza                   1:28.38   406       
    8.  GEENEN, Roxann                96   DAW-Finenzo            1:28.80   400       
    9.  BROUWERS, Nina                93   WZ&PC Purmerend        1:31.76   363       
   10.  VAN DER VIS, Sabrina          95   08-031                 1:32.76   351       
   11.  VAN DER GRACHT, Anouk         89   Oeza                   1:33.81   339       
   12.  VERBEEK, José                 97   WZ&PC Purmerend        1:36.77   309       
   13.  VAN DEN ELSHOUT, Lieveke      94   De Houtrib             1:50.00   211       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Heren, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TIETZE, Bas                   87   WZ&PC Purmerend        1:07.70   635       
    2.  APPEL, Jeffrey                92   WZ&PC Purmerend        1:09.36   591       
    3.  KRAS, Richard                 91   08-043                 1:09.67   583  FJ 1 
    4.  STRUIJF, Kingue               94   WZ&PC Purmerend        1:09.67   583  FJ 2 
    5.  ELIVELD, Dennis               92   DAW-Finenzo            1:11.86   531       
    6.  VISSER, Rian                  90   DAW-Finenzo            1:12.97   507       
    7.  VAN DE GRAAF, Brian           94   De Houtrib             1:13.45   498       
    8.  LIEVERST, Sjors               95   DAW-Finenzo            1:19.32   395       
    9.  ASJES, Sander                 95   Lac                    1:19.64   390       
   10.  KALVERBOER, Gerco             94   08-031                 1:19.97   385       
   11.  BOES, Maikel                  92   08-031                 1:34.05   237       
   12.  FALK, Martijn                 96   DAW-Finenzo            1:48.31   155       
   DIS  NIJLAND, Jordi                97   De Houtrib             1:42.29             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  MOLENKAMP, Patrick            88   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Dames, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BARENDREGT, Merel             91   Barracuda              4:35.80   669       
    2.  DEKKER, Simone                89   De Dolfijn             4:38.90   647       
    3.  VOOREN, Maaike                91   DAW-Finenzo            4:41.14   632       
    4.  VD POLL, Marianne             89   DAW-Finenzo            4:42.06   626       
    5.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend        4:52.20   563       
    6.  HOLSBOER, Lola                96   08-043                 5:10.45   469       
    7.  GROEN, Anne                   95   Oeza                   5:50.68   326       
    8.  OTJES, Denise                 96   Zv Aquarius            6:07.01   284       
 AFGEM  VAN PERGE, Davina             95   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Heren, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEEMSTER, Jeroen              87   WZ&PC Purmerend        4:19.20   604       
    2.  KOK, Jordy                    87   08-031                 4:21.12   591       
    3.  KOK, Nicky                    88   08-031                 4:33.04   517  FJ 1 
    4.  VENEMA, Nick                  93   08-031                 4:33.04   517  FJ 2 
    5.  SCHILDER, Joăo                92   08-031                 4:41.24   473       
    6.  UPPELSCHOTEN, Marco           95   De Houtrib             4:43.71   461       
    7.  FALK, Jasper                  95   DAW-Finenzo            4:54.09   414       
    8.  DÖDERLEIN DE WIN, Robin       93   WZ&PC Purmerend        4:59.35   392       
    9.  VIJVER, Yannick               96   Zwemvereniging Hoorn   4:59.78   391       
   10.  BERLEMON, Danny               96   Zwemvereniging Hoorn   5:00.17   389       
   11.  SPALTMAN, Rowdy               95   DAW-Finenzo            5:03.20   378       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Dames, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BOL, Cleo Denise              94   WZ&PC Purmerend        1:09.70   644       
    2.  ZWARTHOED, Brenda             96   DAW-Finenzo            1:14.86   520       
    3.  SCHOT, Rosa                   92   DAW-Finenzo            1:18.05   459       
    4.  RIECKER, Marloes              96   WZ&PC Purmerend        1:22.82   384       
    5.  SPIEKERMAN, Claudia           94   WZ&PC Purmerend        1:25.37   351       
    6.  SCHELLINGER, Lisa             96   08-031                 1:25.67   347       
    7.  KRAS, Patty                   95   08-043                 1:27.13   330       
    8.  STOLP, Jessica                94   De Houtrib             1:28.40   316       
    9.  JONGEBLOET, Charlotte         97   08-043                 1:32.93   272       
   10.  VAN DEN ELSHOUT, Lieveke      94   De Houtrib             1:43.71   196       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Heren, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HARTOG, Hans Peter            91   DAW-Finenzo            1:03.73   585       
    2.  STOKX, Joey                   93   DAW-Finenzo            1:05.64   536       
    3.  VISSER, Rian                  90   DAW-Finenzo            1:06.44   517       
    4.  WEVER, Thom                   91   Zwemvereniging Hoorn   1:08.27   476       
    5.  DINKLA, Matthijs              90   08-031                 1:09.90   444       
    6.  SCHAAP, Rowan                 89   DAW-Finenzo            1:10.05   441       
    7.  SANTANA SANZ, Marvin          93   De Houtrib             1:13.33   384       
    8.  GEENEN, Felix                 95   DAW-Finenzo            1:17.42   326       
    9.  TONSBEEK, Michael             97   De Dolfijn             1:20.80   287       
   10.  KALVERBOER, Jos               96   08-031                 1:27.76   224       
 NG.ZA  ONDERSTAL, Andy               95   De Dolfijn                                 
 NG.ZA  ONDERSTAL, Dylan              92   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Dames, 200m rugslag                  11 jaar en ouder
10.5.09 - 17:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DER LEEST, Sharon         92   WZ&PC Purmerend        2:25.04   638       
    2.  TEN BRINK, Daphne             85   WZ&PC Purmerend        2:34.42   529       
    3.  VERHAGE, Mandy                95   DAW-Finenzo            2:35.76   515       
    4.  VERBEEK, Yvonne               94   WZ&PC Purmerend        2:36.97   504       
    5.  ARVIN, Annika                 95   De Dolfijn             2:37.65   497       
    6.  KONING, Daisy                 95   08-043                 2:40.60   470       
    7.  VISSCHER, Marit               96   DAW-Finenzo            2:43.32   447       
    8.  WIERSMA, Manon                96   Zwemvereniging Hoorn   2:43.35   447       
    9.  STOKX, Laura                  96   DAW-Finenzo            2:44.50   438       
   10.  MARTENS, Rebecca              96   DAW-Finenzo            3:09.30   287       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Heren, 200m rugslag                  11 jaar en ouder
10.5.09 - 18:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BUTTER, Martijn               79   Oeza                   2:23.54   474       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                  Alle, 50m vrije slag                      8 - 10 jaar
10.5.09 - 18:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEERMAN, Shanna               98   WZ&PC Purmerend          33.73   369       
    2.  JAGER, Rebecca                98   ZC De Toekomst           33.86   365       
    3.  BRANTJES, Lisa                98   Kzc                      35.00   330       
    4.  OTJES, Brian                  99   Zv Aquarius              37.18   187       
    5.  KUIN, Tijmen                  98   De Dolfijn               37.75   179       
    6.  GAAL, Koen                    99   Oeza                     38.10   174       
    7.  KOOPEN, Simon                 98   WZ&PC Purmerend          40.13   149       
    8.  DE BOER, Fleur                00   08-043                   42.10   190       
    9.  DÖDERLEIN DE WIN, Mara        00   WZ&PC Purmerend          43.00   178       
   10.  END, Danoushka                98   WZ&PC Purmerend          44.35   162       
   11.  CRAANEN, Romy                 99   Zwemvereniging Hoorn     54.36    88       
   12.  VAN DE WEES, Elroy            99   WZ&PC Purmerend          54.97    58       
   13.  PAULUSMA, Julia               00   WZ&PC Purmerend          57.54    74       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Dames, 50m vrije slag                 11 jaar en ouder
10.5.09 - 18:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZWAAN, Melissa                91   DAW-Finenzo              28.36   621       
    2.  MLCOCH, Sharona               94   DAW-Finenzo              28.50   611       
    3.  ZWARTHOED, Brenda             96   DAW-Finenzo              28.65   602       
    4.  ROOKER, Janine                96   WZ&PC Purmerend          29.01   580       
    5.  ROOKER, Corine                92   WZ&PC Purmerend          29.42   556       
    6.  GEENEN, Roxann                96   DAW-Finenzo              29.51   551       
    7.  MOLENKAMP, Chantal            90   DAW-Finenzo              29.52   550       
    7.  MARIS, Marjolein              94   De Houtrib               29.52   550       
    9.  TEUFER, Irene                 96   DAW-Finenzo              29.62   545       
   10.  ZWAAN, Kristine               96   Zwemvereniging Hoorn     29.91   529       
   11.  GROENVELD, Aimée              95   De Houtrib               30.30   509       
   12.  VAN DER ZEE, Nienke           96   Zv Aquarius              30.41   503       
   13.  ELIVELD, Melissa              95   DAW-Finenzo              31.34   460       
   14.  OOTES, Laura                  92   De Dolfijn               31.57   450       
   15.  VAN DER GRACHT, Anouk         89   Oeza                     32.59   409       
   16.  WIERSMA, Nathalja             96   DAW-Finenzo              35.20   325       
   17.  DENEKAMP, Bianca              97   WZ&PC Purmerend          36.51   291       
   18.  HARRELL, Sarah                95   Zwemvereniging Hoorn     50.69   109       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                 Heren, 50m vrije slag                 11 jaar en ouder
10.5.09 - 18:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHOOTS, Pieter               87   DAW-Finenzo              24.60   647       
    2.  SCHRAM, Bart                  91   DAW-Finenzo              24.63   645       
    3.  TIETZE, Bas                   87   WZ&PC Purmerend          24.85   628       
    4.  APPEL, Jeffrey                92   WZ&PC Purmerend          24.97   619       
    5.  VAN GELDEREN, Martijn         89   DAW-Finenzo              25.43   586       
    6.  STRUIJF, Kingue               94   WZ&PC Purmerend          25.85   558       
    7.  VAN BEEK, Klaas               88   Oeza                     25.89   555       
    8.  DRUYVEN, Jorrick              94   DAW-Finenzo              25.95   551       
    9.  HESHOF, Dave                  95   WZ&PC Purmerend          26.19   536       
   10.  WEVER, Thom                   91   Zwemvereniging Hoorn     26.40   524       
   11.  DE ROOIJ, Demi                91   DAW-Finenzo              26.56   514       
   12.  SCHRAM, Vincent               94   DAW-Finenzo              26.91   495       
   12.  VISSER, Rian                  90   DAW-Finenzo              26.91   495       
   14.  VAN DE GRAAF, Brian           94   De Houtrib               27.53   462       
   15.  KLEIJNE, Barry                93   Oeza                     27.60   458       
   16.  ROELS, Rico                   94   DAW-Finenzo              27.64   456       
   17.  UPPELSCHOTEN, Marco           95   De Houtrib               29.48   376       
   18.  ZWEMMER, Remy                 95   08-043                   31.07   321       
   19.  SCHUTHOF, Xan                 95   08-043                   33.25   262       
   20.  GROEN, Danny Fabian           97   WZ&PC Purmerend          37.95   176       
 AFGEM  MOLENKAMP, Patrick            88   DAW-Finenzo                                



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend