Zeeuwse Sprintwedstrijd
Oostburg (NED),    3.5.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd    Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 61. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jeugd    Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag, Junioren
Nr. 140. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3 en 4    Nr. 141. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Medaille ceremonie, Minioren 6 en later    Nr. 17. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd
Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd    Nr. 21. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren
Nr. 220. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en 4    Nr. 221. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1 en 2
Nr. 23. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, Medaille ceremonie, Minioren 6 en later    Nr. 25. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 26. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd    Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren
Nr. 300. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en 4    Nr. 301. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Medaille ceremonie, Minioren 6 en later    Nr. 33. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 34. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 35. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd
Nr. 36. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd    Nr. 37. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren
Nr. 380. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 3 en 4    Nr. 381. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
3.5.09 - 14:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryan Verplanke                Scheldestroom            35.65 7700696      36.09           
  2. Josje van Houwelingen         De Schelde               36.24 9001606      36.42           
  3. Naomi Gelderland              ZCKoewacht               36.49 9005276      36.73           
  4. Emke Erpelinck                De Honte                 38.83 9001026      38.25           
  5. Nikita Kruis                  De Stormvogel            38.01 8902486      38.52           
  6. Jaimy Kort                    De Stormvogel            39.36 9205654      39.98           
  7. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            39.77 8500804      40.17           
  8. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         39.68 9005382      40.46           
  9. Lisanne de Jong               De Schelde               39.45 8902082      40.89           
 10. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              38.20 8704704      41.17           
 11. Miriam van Noorden            De Bevelanders           41.22 9102290      41.39           
 12. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            41.76 9201806      41.88           
 13. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            41.98 9205604      42.66           
 14. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            44.08 8101570      44.10           
 15. Leonie Cornelis               Scheldestroom            44.73 8900812      46.53 FJ 1      
 16. Dorien Vasseur                Scheldestroom            44.63 8704164      46.53 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
3.5.09 - 14:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               31.00 8801501      30.36           
  2. Tommy van Overmeeren          De Schelde               30.88 8402887      30.73           
  3. Nathan Tramper                De Bevelanders           32.22 9002943      31.42           
  4. Cees van Houwelingen          De Schelde               32.54 6300351      33.12           
  5. Martijn Mechielsen            De Stormvogel            34.44 9001933      33.56           
  6. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            33.19 9006069      33.58           
  7. Eelco van Gemert              De Stormvogel            33.43 7200299      33.72           
  8. Dennis Boonman                De Bevelanders           35.50 8900349      35.36           
  9. Mertijn Loof                  De Schelde               35.60 9001853      35.99           
 10. Roel Dellaert                 De Bruinvis              35.25 8400447      36.07 FJ 1      
 11. Yanick Breukers               De Bevelanders           34.99 9000409      36.07 FJ 2      
 12. Robin Dellaert                Scheldestroom            35.25 8800745      36.84           
 13. Martijn Eggermont             Scheldestroom            39.40 8200395      39.12           
 14. Patrick van Akkeren           Scheldestroom            48.23 7501301      44.95           

  BM Sander van Doeselaar          Scheldestroom            44.02 9403009      42.02           
  BM Ivan Dellaert                 Scheldestroom            51.40 9400991      48.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 50m schoolslag                               Jeugd
3.5.09 - 14:09                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            37.59 9400806      37.65           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            36.14 9303976      37.70           
  3. Willemijn Verhelst            De Schelde               38.48 9405394      38.91           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders           41.40 9404104      40.36           
  5. Kirsten de Boevere            Scheldestroom            39.22 9300082      40.73           
  6. Annelotte van Dieren          De Bevelanders           41.43 9302322      40.94           
  7. Iris Erpelinck                De Honte                 40.40 9300236      41.24           
  8. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            43.19 9400998      41.62           
  9. Tessa Karels                  Scheldestroom            45.22 9401520      44.65           
 DIS Manon Minneboo                De Stormvogel            33.87 9301548                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Lotte Boone                   Scheldestroom            43.78 9303710                      
AFGE Demi Dingemanse               De Stormvogel            40.55 9404236                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m schoolslag                               Jeugd
3.5.09 - 14:12                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               31.93 9200563      31.51           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               35.31 9200261      34.76           
  3. Tristan Loof                  De Schelde               37.54 9204147      34.83           
  4. Sander Boidin                 Scheldestroom            34.45 9200111      34.86           
  5. Davy Hermans                  Scheldestroom            36.51 9103913      34.87           
  6. Angelo De Meyer               De Bruinvis              36.49 9203501      36.42           
  7. Joris Boekhorst               Scheldestroom            36.44 9100163      36.53           
  8. Peter Cornelis                Scheldestroom               NT 9100397      36.71           
  9. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde               37.25 9203335      38.10           
 10. Tom Erpelinck                 De Honte                 37.44 9100607      38.16           
 11. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia           37.98 9202549      38.32 FJ 1      
 12. Andrew van Vliet              De Stormvogel            39.10 9107373      38.32 FJ 2      
 13. Stefan Roovers                De Stormvogel            37.88 9102753      38.75           
 14. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia           38.35 9100095      39.02           
 15. Roel van Drongelen            De Honte                 40.64 9107449      39.55           
 16. Vincent Keijmel               Scheldestroom            39.38 9101169      39.62           
AFGE Ole Wicke                     ZCKoewacht               37.13 9207055                      
AFGE Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            33.56 9104257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag                            Junioren
3.5.09 - 14:17                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           37.68 9500660      36.40           
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel            35.92 9603072      36.54           
  3. Merel van Drongelen           De Honte                 36.89 9502670      38.02           
  4. Rani Rootsaert                Scheldestroom            41.18 9501298      39.10           
  5. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               38.92 9600476      39.16           
  6. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               41.69 9603132      39.80           
  7. Amke Bruijnzeel               De Schelde               39.92 9701178      40.24           
  8. Manon Kloosterman             De Bevelanders           40.11 9702082      40.56           
  9. Rowena de Kok                 De Stormvogel            42.21 9602908      41.06           
 10. Anouk Molewijk                De Schelde               41.11 9501916      41.14           
 11. Dymphie Huijssen              De Schelde               41.76 9502494      41.84           
 12. Femke Hiel                    ZCKoewacht               42.62 9604014      42.92           
 13. Nadine Koster                 ZCKoewacht               43.29 9701898      43.24 FJ 1      
 14. Paula Zulfah                  De Stormvogel            42.67 9604488      43.24 FJ 2      
 15. Simone van Kerckhoven         De Honte                 46.01 9703260      43.67           
 16. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         43.48 9601166      43.95           
 17. Romy van den Abeele           Scheldestroom            45.77 9701098      44.32           
 18. Lore van Riel                 Scheldestroom            46.11 9701094      44.94           
 19. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom            46.97 9500796      49.54           
 20. Dewi Karels                   Scheldestroom            54.20 9700466      51.81           
AFGE Lois van den Berg             De Stormvogel            41.68 9502874                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            39.12 9503212                      
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom            47.32 9704156                      
AFGE Vicky Vermeire                Scheldestroom            43.42 9600660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m schoolslag                     Junioren 3 en 4
3.5.09 - 14:23                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Mol                   De Stormvogel            33.92 9302899      33.58           
  2. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         34.43 9402203      34.31           
  3. Tim Tramper                   De Bevelanders           34.15 9400397      34.36           
  4. Nico Huijssen                 De Schelde               35.31 9303653      34.40           
  5. Richard Oskam                 De Schelde               38.48 9402119      37.31           
  6. Robin Hermans                 Scheldestroom            37.90 9400987      37.40           
  7. Jordy de Kok                  De Bevelanders           40.96 9403731      38.72           
  8. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht               39.20 9402437      39.02           
  9. Gijs Manhave                  De Schelde               39.25 9403199      39.69 FJ 1      
 10. Mark Legters                  De Schelde               39.94 9303361      39.69 FJ 2      
 11. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia           40.32 9400585      39.81           
 12. Robin Nahon                   De Bevelanders           39.85 9403733      39.88           
 13. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia           41.28 9400489      40.41           
 14. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht               42.48 9306155      41.34           
 DIS Laurens Westerweele           Scheldestroom            39.92 9402439                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Tibor Jansen                  De Bevelanders           38.36 9401243                      
AFGE Rowan Leijnse                 De Stormvogel            40.86 9302897                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                     Jongens, 50m schoolslag                     Junioren 1 en 2
3.5.09 - 14:27                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                De Bruinvis              36.57 9500467      34.74           
  2. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom            37.48 9600349      35.98           
  3. Levy Kort                     De Stormvogel            41.85 9600583      39.72           
  4. Siegert van Dieren            De Bevelanders           41.52 9500849      40.98           
  5. Jan Kindt                     De Honte                 43.10 9503639      43.84           
  6. Kevin van Haaren              De Stormvogel            45.46 9603031      43.91           
  7. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 45.02 9503641      44.25           
  8. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht               47.34 9504093      44.91           
  9. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            44.80 9600643      45.19           
 10. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           45.57 9602451      46.23           
 11. Tim Tottť                     Scheldestroom            50.86 9501687      49.54           
 12. Max Engelen                   Scheldestroom            51.41 9601179      50.36           
 DIS Pedro Mol                     De Stormvogel            41.69 9600581      39.72           
        SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Thijs de Vries                Scheldestroom            41.47 9502409                      
AFGE Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            41.04 9503413                      
AFGE Mees Leijnse                  De Stormvogel            43.83 9503415                      
AFGE Yoshua Rijk                   Scheldestroom            46.20 9502407                      
AFGE Joost Gevaert                 De Bevelanders           41.69 9501029                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
3.5.09 - 14:32                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Aerssens                Scheldestroom            48.08 9900294      44.14           
  2. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           47.97 9802592      46.14           
  3. Felicia Groenewold            De Schelde               46.47 9802399      46.67           
  4. Manon Molewijk                De Schelde               47.01 9801812      46.82           
  5. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         48.36 9900622      48.08           
  6. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            48.46 9800114      48.62           
  7. Sabine Verweel                ZV Onderdak              48.08 9801298      48.72           
  8. Imke Bun                      ZCKoewacht               48.74 9801432      48.73           
  9. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               52.55 9802366      49.35           
 10. Stephanie de Roos             De Honte                 51.02 9800476      49.88           
 11. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze            50.00 9901470      50.08           
 12. Meike Romeijnsen              De Schelde               53.50 9901682      50.67           
 13. Anouk van Haaren              De Stormvogel            51.48 9901548      51.53           
 14. Laura Thomaes                 Scheldestroom            54.33 9800962      53.09           
 15. Nicole Thomaes                Scheldestroom            54.26 9801060      53.68           
 16. Manon van de Woestijne        Scheldestroom            59.23 9902120    1:00.60           
 DIS Anouk Engelen                 Scheldestroom            58.04 9901716                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            53.43 9902988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
3.5.09 - 14:37                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Davidse              De Stormvogel            44.03 9702473      41.22           
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel            45.01 9700935      42.02           
  3. Tom van Elsen                 De Stormvogel            46.14 9703009      43.98           
  4. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               47.34 9801023      44.97           
  5. Gideon van Ee                 De Schelde               45.24 9801225      45.79           
  6. Ruben de Kraker               Scheldestroom            48.47 9800639      46.56           
  7. Michael Vrolijk               Scheldestroom            47.35 9900505      46.75           
  8. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               47.99 9700161      46.80           
  9. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               50.42 9900755      47.92           
 10. Kalle van Gemert              De Stormvogel            47.41 9801259      48.09           
 11. Ruben Hamelink                De Bevelanders           50.54 9703003      49.25           
 12. Quinten de Putter             De Schelde               49.78 9702675      50.70           
 13. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            49.66 9701541      50.82           
 14. Vincent de Vos                De Schelde               48.98 9703051      52.66           
 15. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               52.06 9900515      53.15           
 16. Arco Nahon                    De Bevelanders           52.91 9701483      53.92           
 DIS Niek van Heesch               ZCKoewacht               50.09 9802141                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            52.57 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
3.5.09 - 14:42                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josje van Houwelingen         De Schelde               31.01 9001606      30.80           
        Kring BJP 19 jaar
  2. Miriam van Noorden            De Bevelanders           33.77 9102290      33.24           
  3. Ryan Verplanke                Scheldestroom            33.44 7700696      34.07           
  4. Evi Erpelinck                 De Honte                 33.56 8901146      34.24           
  5. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            34.30 8500804      34.56           
  6. Nikita Kruis                  De Stormvogel            35.23 8902486      34.99           
  7. Jaimy Kort                    De Stormvogel            36.17 9205654      37.12           
  8. Emke Erpelinck                De Honte                 36.21 9001026      37.30           
  9. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            38.57 8101570      38.05 FJ 1      
 10. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              38.59 8704704      38.05 FJ 2      
 11. Naomi Gelderland              ZCKoewacht               37.35 9005276      38.82           
 12. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            38.96 9205604      38.95           
 13. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            39.60 9201806      39.44           
 14. Lisanne de Jong               De Schelde               37.02 8902082      39.89           
 15. Leonie Cornelis               Scheldestroom            38.04 8900812      41.38           
 16. Dorien Vasseur                Scheldestroom            42.81 8704164      43.29           
AFGE Sanne Klompe                  De Stormvogel            36.34 9202138                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
3.5.09 - 14:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               28.58 8801501      28.65           
  2. Nathan Tramper                De Bevelanders           30.82 9002943      30.10           
  3. Tommy van Overmeeren          De Schelde               30.71 8402887      30.36           
  4. Roel Dellaert                 De Bruinvis              30.45 8400447      30.64           
  5. Eelco van Gemert              De Stormvogel            30.71 7200299      31.02 FJ 1      
  6. Jan Brink                     De Stormvogel            31.28 6200091      31.02 FJ 2      
  7. Mertijn Loof                  De Schelde               31.28 9001853      31.40           
  8. Martijn Mechielsen            De Stormvogel            34.08 9001933      32.14           
  9. Dennis Boonman                De Bevelanders           33.21 8900349      32.39           
 10. Cees van Houwelingen          De Schelde               34.32 6300351      33.47           
 11. Yanick Breukers               De Bevelanders           34.21 9000409      35.14           
 12. Martijn Eggermont             Scheldestroom            35.14 8200395      35.16           
 13. Robin Dellaert                Scheldestroom            37.17 8800745      37.77           
 14. Patrick van Akkeren           Scheldestroom            48.72 7501301      46.99           

  BM Sander van Doeselaar          Scheldestroom            40.92 9403009      40.98           
  BM Ivan Dellaert                 Scheldestroom            45.71 9400991      46.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                                 Jeugd
3.5.09 - 14:51                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            30.79 9301548      30.94           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            31.33 9303976      31.02           
  3. Iris Erpelinck                De Honte                 33.97 9300236      34.92           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders           36.82 9404104      35.61           
  5. Willemijn Verhelst            De Schelde               36.49 9405394      36.14           
  6. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            36.82 9400806      37.05           
  7. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            37.10 9400998      37.26           
  8. Annelotte van Dieren          De Bevelanders           38.36 9302322      37.86           
  9. Kirsten de Boevere            Scheldestroom            38.65 9300082      38.76           
 10. Tessa Karels                  Scheldestroom            38.20 9401520      38.80           
 DIS Moja Heyne                    De Honte                 41.64 9402052      40.52           
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Lotte Boone                   Scheldestroom            36.97 9303710                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag                                 Jeugd
3.5.09 - 14:54                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               29.48 9200563      28.85           
        Kring BJP 17 jaar
  2. Stefan Roovers                De Stormvogel            29.82 9102753      29.73           
  3. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               30.43 9200261      30.08           
  4. Davy Hermans                  Scheldestroom            32.48 9103913      32.02           
  5. Tristan Loof                  De Schelde               36.52 9204147      32.24           
  6. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia           32.10 9100095      33.02           
  7. Sander Boidin                 Scheldestroom            33.20 9200111      33.23 FJ 1      
  8. Tom Erpelinck                 De Honte                 32.58 9100607      33.23 FJ 2      
  9. Angelo De Meyer               De Bruinvis              34.07 9203501      33.50           
 10. Peter Cornelis                Scheldestroom               NT 9100397      34.42           
 11. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde               35.54 9203335      35.46           
 12. Vincent Keijmel               Scheldestroom            34.53 9101169      35.74           
 13. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia           36.46 9202549      36.71           
 14. Joris Boekhorst               Scheldestroom            37.82 9100163      38.46           
AFGE Ole Wicke                     ZCKoewacht               37.30 9207055                      
AFGE Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            31.79 9104257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 50m rugslag                              Junioren
3.5.09 - 14:59                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         34.92 9601166      34.53           
  2. Merel van Drongelen           De Honte                 35.76 9502670      35.52           
  3. Larissa Jansen                De Bevelanders           35.42 9500660      35.76           
  4. Savannah Leenheer             De Stormvogel            36.96 9603072      36.36           
  5. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               37.16 9600476      36.63           
  6. Manon Kloosterman             De Bevelanders           36.80 9702082      36.72           
  7. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               37.07 9603132      37.20           
  8. Rani Rootsaert                Scheldestroom            37.46 9501298      37.64           
  9. Corline Meulmeester           De Stormvogel            38.11 9502244      38.64           
 10. Lindsay van der Meer          De Bevelanders           39.51 9605106      39.08           
 11. Anouk Molewijk                De Schelde               39.12 9501916      39.51           
 12. Laura Reijm                   De Honte                 39.42 9500732      39.78           
 13. Romy van den Abeele           Scheldestroom            42.28 9701098      41.13           
 14. Lore van Riel                 Scheldestroom            45.96 9701094      45.45           
 15. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            46.26 9506080      45.82           
 16. Dewi Karels                   Scheldestroom            50.07 9700466      47.45           
 17. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom            46.12 9500796      47.94           
AFGE Laura Hermans                 Scheldestroom            42.80 9600658                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            39.34 9503212                      
AFGE Melloney Temmerman            Scheldestroom            50.48 9703212                      
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom            50.67 9704156                      
AFGE Vicky Vermeire                Scheldestroom            40.66 9600660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                     Jongens, 50m rugslag                       Junioren 3 en 4
3.5.09 - 15:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         28.65 9402203      29.95           
  2. Yannick Mol                   De Stormvogel            32.91 9302899      32.22           
  3. Tim Tramper                   De Bevelanders           33.81 9400397      32.56 FJ 1      
  4. Sven Ivens                    De Bruinvis              32.40 9306165      32.56 FJ 2      
  5. Robin Hermans                 Scheldestroom            33.58 9400987      33.93           
  6. Richard Oskam                 De Schelde               34.39 9402119      34.39           
  7. Nico Huijssen                 De Schelde               36.29 9303653      35.39           
  8. Robin Nahon                   De Bevelanders           36.27 9403733      35.58           
  9. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia           37.02 9400489      36.57           
 10. Jordy de Kok                  De Bevelanders           38.33 9403731      37.02           
 11. Laurens Westerweele           Scheldestroom            39.61 9402439      37.38           
 12. Gijs Manhave                  De Schelde               38.26 9403199      37.64           
 13. Mark Legters                  De Schelde               41.46 9303361      38.69           
 14. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht               39.28 9402437      39.08           
 15. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht               40.33 9306155      39.85           
 DIS Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia           36.68 9400585      36.85           
        RF - RF:  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Rowan Leijnse                 De Stormvogel            37.82 9302897                      
AFGE Tibor Jansen                  De Bevelanders           37.72 9401243                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                     Jongens, 50m rugslag                       Junioren 1 en 2
3.5.09 - 15:09                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom            32.52 9600349      32.76           
  2. Diego De Meyer                De Bruinvis              34.45 9500467      33.10           
  3. Levy Kort                     De Stormvogel            36.60 9600583      35.57           
  4. Pedro Mol                     De Stormvogel            37.15 9600581      36.08           
  5. Siegert van Dieren            De Bevelanders           37.64 9500849      37.58           
  6. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht               40.29 9504093      41.35           
  7. Tim Tottť                     Scheldestroom            42.91 9501687      41.48           
  8. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 40.43 9503641      41.50           
  9. Kevin van Haaren              De Stormvogel            40.41 9603031      41.76           
 10. Jan Kindt                     De Honte                 46.22 9503639      43.11           
 11. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            44.42 9600643      44.16           
 12. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           44.61 9602451      44.37           
AFGE Joost Gevaert                 De Bevelanders           37.04 9501029                      
AFGE Mees Leijnse                  De Stormvogel            39.23 9503415                      
AFGE Yoshua Rijk                   Scheldestroom            39.42 9502407                      
AFGE Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            39.34 9503413                      
AFGE Thijs de Vries                Scheldestroom            37.82 9502409                      
AFGE Bram van Bolderik             De Schelde               40.76 9503019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
3.5.09 - 15:14                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Aerssens                Scheldestroom            41.08 9900294      40.87           
  2. Manon Molewijk                De Schelde               44.14 9801812      42.19 FJ 1      
  3. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            43.01 9800114      42.19 FJ 2      
  4. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           45.67 9802592      42.29 FJ 1      
  5. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         42.94 9900622      42.29 FJ 2      
  6. Ylva Wolterman                De Stormvogel            47.27 9801718      43.51           
  7. Felicia Groenewold            De Schelde               42.72 9802399      43.75           
  8. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               50.00 9802366      44.54           
  9. Sabine Verweel                ZV Onderdak              46.67 9801298      46.36           
 10. Indra Reijnhout               De Bevelanders           47.93 9802638      46.71           
 11. Imke Bun                      ZCKoewacht               47.63 9801432      47.17           
 12. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 51.62 0000672      47.28           
 13. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            52.35 9900292      48.01           
 14. Nicole Thomaes                Scheldestroom            49.99 9801060      50.28           
 15. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze            49.21 9901470      50.54           
 16. Stephanie de Roos             De Honte                 52.32 9800476      51.54           
 17. Laura Thomaes                 Scheldestroom            50.36 9800962      53.43           
AFGE Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            49.77 9902988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
3.5.09 - 15:19                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Stap                   De Stormvogel            37.55 9700935      36.50           
  2. Jonathan Davidse              De Stormvogel            37.95 9702473      38.57           
  3. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               40.54 9700161      39.52 FJ 1      
  4. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            40.32 9701541      39.52 FJ 2      
  5. Tom van Elsen                 De Stormvogel            43.19 9703009      40.31           
  6. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               43.62 9900755      41.45           
  7. Kalle van Gemert              De Stormvogel            41.87 9801259      42.43           
  8. Gideon van Ee                 De Schelde               41.96 9801225      43.18           
  9. Ruben de Kraker               Scheldestroom            45.98 9800639      44.01           
 10. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               44.69 9900515      45.53           
 11. Vincent de Vos                De Schelde               44.23 9703051      46.34           
 12. Quinten de Putter             De Schelde               47.06 9702675      46.76           
 13. Romano de Bruijne             De Schelde               45.45 9802417      47.08           
 14. Arco Nahon                    De Bevelanders           47.08 9701483      47.86           
 15. Michael Vrolijk               Scheldestroom            53.37 9900505      48.92           
 DIS Ruben Hamelink                De Bevelanders           48.04 9703003      46.76           
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Twan Kerkhof                  Scheldestroom            55.33 9803511                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            46.96 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
3.5.09 - 15:24                                                       Results Medaille ceremonie
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Stap                   De Stormvogel            37.55 9700935      36.50           
  2. Jonathan Davidse              De Stormvogel            37.95 9702473      38.57           
  3. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               40.54 9700161      39.52 FJ 1      
  4. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            40.32 9701541      39.52 FJ 2      
  5. Tom van Elsen                 De Stormvogel            43.19 9703009      40.31           
  6. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               43.62 9900755      41.45           
  7. Kalle van Gemert              De Stormvogel            41.87 9801259      42.43           
  8. Gideon van Ee                 De Schelde               41.96 9801225      43.18           
  9. Ruben de Kraker               Scheldestroom            45.98 9800639      44.01           
 10. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               44.69 9900515      45.53           
 11. Vincent de Vos                De Schelde               44.23 9703051      46.34           
 12. Quinten de Putter             De Schelde               47.06 9702675      46.76           
 13. Romano de Bruijne             De Schelde               45.45 9802417      47.08           
 14. Arco Nahon                    De Bevelanders           47.08 9701483      47.86           
 15. Michael Vrolijk               Scheldestroom            53.37 9900505      48.92           
 DIS Ruben Hamelink                De Bevelanders           48.04 9703003      46.76           
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Twan Kerkhof                  Scheldestroom            55.33 9803511                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            46.96 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
3.5.09 - 15:36                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders           30.33 9100340      30.54           
  2. Ryan Verplanke                Scheldestroom            30.31 7700696      30.82           
  3. Josje van Houwelingen         De Schelde               31.70 9001606      31.38           
  4. Evi Erpelinck                 De Honte                 31.43 8901146      31.74           
  5. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         31.57 9005382      32.82           
  6. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            32.74 8500804      32.88           
  7. Nikita Kruis                  De Stormvogel            33.63 8902486      33.26           
  8. Emke Erpelinck                De Honte                 33.08 9001026      33.60           
  9. Miriam van Noorden            De Bevelanders           32.09 9102290      33.98           
 10. Naomi Gelderland              ZCKoewacht               33.51 9005276      34.34           
 11. Joy Tramper                   De Bevelanders           34.23 9201780      34.52           
 12. Lisanne de Jong               De Schelde               33.50 8902082      35.06           
 13. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              36.25 8704704      37.11           
 14. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            37.67 9201806      37.69           
 15. Leonie Cornelis               Scheldestroom            34.82 8900812      38.47           
 16. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            41.22 9205604      38.76           
 17. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            38.88 8101570      40.50           
 18. Dorien Vasseur                Scheldestroom            41.74 8704164      42.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
3.5.09 - 15:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               27.33 8801501      26.42           
  2. Dennis Boonman                De Bevelanders           27.54 8900349      27.43           
  3. Nathan Tramper                De Bevelanders           27.30 9002943      27.59           
  4. Tommy van Overmeeren          De Schelde               28.42 8402887      28.42           
  5. Mertijn Loof                  De Schelde               27.53 9001853      28.72 FJ 1      
  6. Eelco van Gemert              De Stormvogel            27.96 7200299      28.72 FJ 2      
  7. Roel Dellaert                 De Bruinvis              28.41 8400447      28.95           
  8. Cees van Houwelingen          De Schelde               30.07 6300351      29.62           
  9. Martijn Mechielsen            De Stormvogel            28.76 9001933      29.89           
 10. Robin Dellaert                Scheldestroom            29.63 8800745      30.07           
 11. Yanick Breukers               De Bevelanders           30.80 9000409      31.04 FJ 1      
 12. Martijn Eggermont             Scheldestroom            31.42 8200395      31.04 FJ 2      
 13. Patrick van Akkeren           Scheldestroom               NT 7501301      49.82           

  BM Sander van Doeselaar          Scheldestroom            41.18 9403009      39.78           
  BM Ivan Dellaert                 Scheldestroom            49.52 9400991      51.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 50m vlinderslag                               Jeugd
3.5.09 - 15:44                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            30.74 9301548      29.95           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            30.20 9303976      31.12           
  3. Iris Erpelinck                De Honte                 30.92 9300236      31.53           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders           33.52 9404104      34.48           
  5. Annelotte van Dieren          De Bevelanders           35.60 9302322      34.73           
  6. Willemijn Verhelst            De Schelde               34.36 9405394      35.54           
  7. Kirsten de Boevere            Scheldestroom            34.48 9300082      36.02           
  8. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            36.18 9400806      36.26           
  9. Vivienne van Vliet            De Stormvogel            36.52 9404956      37.45           
 10. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            38.12 9400998      38.82           
 DIS Moja Heyne                    De Honte                 39.95 9402052                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Lotte Boone                   Scheldestroom            41.54 9303710                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 50m vlinderslag                               Jeugd
3.5.09 - 15:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               27.79 9200563      27.72           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               28.71 9200261      28.53           
  3. Stefan Roovers                De Stormvogel            28.81 9102753      29.06           
  4. Tristan Loof                  De Schelde               31.07 9204147      29.65           
  5. Angelo De Meyer               De Bruinvis              32.53 9203501      29.75           
  6. Tom Erpelinck                 De Honte                 29.68 9100607      29.90           
  7. Davy Hermans                  Scheldestroom            30.97 9103913      30.06           
  8. Sander Boidin                 Scheldestroom            31.61 9200111      31.36           
  9. Peter Cornelis                Scheldestroom            33.28 9100397      32.45           
 10. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia           32.37 9100095      32.93           
 11. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde               32.88 9203335      33.45           
 12. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia           34.51 9202549      33.66           
 13. Vincent Keijmel               Scheldestroom            35.62 9101169      34.54           
 14. Andrew van Vliet              De Stormvogel            35.50 9107373      34.74           
 DIS Joris Boekhorst               Scheldestroom            32.91 9100163                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Ole Wicke                     ZCKoewacht               33.05 9207055                      
AFGE Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            28.21 9104257                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 50m vlinderslag                            Junioren
3.5.09 - 15:51                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            31.94 9603072      31.92           
  2. Larissa Jansen                De Bevelanders           32.93 9500660      31.98           
  3. Merel van Drongelen           De Honte                 33.11 9502670      34.22           
  4. Rani Rootsaert                Scheldestroom            35.73 9501298      34.70           
  5. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         35.36 9601166      35.05           
  6. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               35.02 9603132      35.06           
  7. Manon Kloosterman             De Bevelanders           35.27 9702082      35.43           
  8. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               35.25 9600476      35.97           
  9. Amke Bruijnzeel               De Schelde               35.81 9701178      36.94           
 10. Anouk Molewijk                De Schelde               38.58 9501916      37.54           
 11. Paula Zulfah                  De Stormvogel            38.08 9604488      37.88           
 12. Laura Reijm                   De Honte                 39.54 9500732      38.89           
 13. Lore van Riel                 Scheldestroom            39.69 9701094      39.82           
 14. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            41.06 9506080      41.66           
 15. Romy van den Abeele           Scheldestroom            43.11 9701098      44.31           
AFGE Laura Hermans                 Scheldestroom            42.90 9600658                      
AFGE Sophie van Bolderik           De Schelde               37.64 9702314                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            38.36 9503212                      
AFGE Vicky Vermeire                Scheldestroom               NT 9600660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 220                   Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 3 en 4
3.5.09 - 15:56                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         28.07 9402203      29.17           
  2. Tim Tramper                   De Bevelanders           29.15 9400397      29.42           
  3. Sven Ivens                    De Bruinvis              30.63 9306165      29.82           
  4. Yannick Mol                   De Stormvogel            30.29 9302899      29.94           
  5. Richard Oskam                 De Schelde               32.47 9402119      31.66           
  6. Jordy de Kok                  De Bevelanders           32.71 9403731      32.84           
  7. Nico Huijssen                 De Schelde               34.08 9303653      33.08           
  8. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht               34.49 9306155      33.86           
  9. Robin Hermans                 Scheldestroom            34.38 9400987      34.08           
 10. Laurens Westerweele           Scheldestroom            37.26 9402439      35.76           
 11. Gijs Manhave                  De Schelde               36.62 9403199      36.59           
 12. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht               37.93 9402437      36.99           
 13. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia           37.86 9400585      37.78           
 14. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia           37.08 9400489      37.95           
 15. Mark Legters                  De Schelde               39.47 9303361      38.16           
 16. Robin Nahon                   De Bevelanders           40.38 9403733      39.49           
AFGE Rowan Leijnse                 De Stormvogel            35.41 9302897                      
AFGE Tibor Jansen                  De Bevelanders           35.41 9401243                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 221                   Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
3.5.09 - 16:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                De Bruinvis              31.12 9500467      30.75 FJ 1      
  2. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom            30.84 9600349      30.75 FJ 2      
  3. Pedro Mol                     De Stormvogel            33.17 9600581      33.12           
  4. Levy Kort                     De Stormvogel            34.90 9600583      34.26           
  5. Siegert van Dieren            De Bevelanders           36.58 9500849      35.98           
  6. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 41.60 9503641      40.94           
  7. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht               42.54 9504093      41.76           
  8. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            45.89 9600643      46.18           
  9. Max Engelen                   Scheldestroom            47.87 9601179      47.65           
 10. Tim Tottť                     Scheldestroom            48.54 9501687      47.78           
 DIS Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           42.51 9602451                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Jan Kindt                     De Honte                 40.98 9503639      40.48           
        VD - VD:  Schoolslagbenen gezwommen.
AFGE Bram van Bolderik             De Schelde               42.71 9503019                      
AFGE Joost Gevaert                 De Bevelanders           34.10 9501029                      
AFGE Thijs de Vries                Scheldestroom            36.86 9502409                      
AFGE Yoshua Rijk                   Scheldestroom            39.08 9502407                      
AFGE Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            31.92 9503413                      
AFGE Mees Leijnse                  De Stormvogel            41.99 9503415                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
3.5.09 - 16:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Aerssens                Scheldestroom            41.50 9900294      41.59 FJ 1      
  2. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            41.18 9800114      41.59 FJ 2      
  3. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         40.14 9900622      42.08           
  4. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           41.43 9802592      42.70           
  5. Sabine Verweel                ZV Onderdak              43.54 9801298      43.68           
  6. Felicia Groenewold            De Schelde               43.75 9802399      47.02           
  7. Ylva Wolterman                De Stormvogel            48.94 9801718      47.34           
  8. Imke Bun                      ZCKoewacht               46.51 9801432      48.34           
  9. Daphne Louws                  De Stormvogel            49.22 9802686      48.95           
 10. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               48.37 9802366      49.73           
 11. Anouk van Haaren              De Stormvogel            46.19 9901548      49.95           
 12. Nicole Thomaes                Scheldestroom            53.13 9801060      50.12           
 13. Meike Romeijnsen              De Schelde               52.26 9901682      50.76           
 14. Indra Reijnhout               De Bevelanders           51.56 9802638      52.73           
 15. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 54.16 0000672      52.92           
 16. Manon van de Woestijne        Scheldestroom            59.95 9902120    1:06.70           
 DIS Inge van Doeselaar            Scheldestroom            59.44 9900292    1:01.34           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            44.98 9902988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
3.5.09 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Stap                   De Stormvogel            35.38 9700935      35.87           
  2. Jonathan Davidse              De Stormvogel            37.82 9702473      37.32           
  3. Tom van Elsen                 De Stormvogel            39.22 9703009      38.37           
  4. Gideon van Ee                 De Schelde               38.21 9801225      39.54           
  5. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            39.20 9701541      40.66           
  6. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               42.67 9900755      41.12           
  7. Kalle van Gemert              De Stormvogel            40.05 9801259      41.98           
  8. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               44.17 9900515      44.06           
  9. Quinten de Putter             De Schelde               42.73 9702675      45.26           
 10. Ruben de Kraker               Scheldestroom            48.48 9800639      48.26           
 11. Michael Vrolijk               Scheldestroom            50.38 9900505      50.48           
 12. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               47.63 9700161      50.92           
 DIS Arjen Hiel                    ZCKoewacht               45.91 9801023                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Ruben Hamelink                De Bevelanders           45.15 9703003      46.51           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Romano de Bruijne             De Schelde               55.77 9802417    1:00.27           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Twan Kerkhof                  Scheldestroom          1:01.68 9803511                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            53.23 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 6 en later
3.5.09 - 16:15                                                       Results Medaille ceremonie
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Stap                   De Stormvogel            35.38 9700935      35.87           
  2. Jonathan Davidse              De Stormvogel            37.82 9702473      37.32           
  3. Tom van Elsen                 De Stormvogel            39.22 9703009      38.37           
  4. Gideon van Ee                 De Schelde               38.21 9801225      39.54           
  5. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            39.20 9701541      40.66           
  6. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               42.67 9900755      41.12           
  7. Kalle van Gemert              De Stormvogel            40.05 9801259      41.98           
  8. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               44.17 9900515      44.06           
  9. Quinten de Putter             De Schelde               42.73 9702675      45.26           
 10. Ruben de Kraker               Scheldestroom            48.48 9800639      48.26           
 11. Michael Vrolijk               Scheldestroom            50.38 9900505      50.48           
 12. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               47.63 9700161      50.92           
 DIS Arjen Hiel                    ZCKoewacht               45.91 9801023                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Ruben Hamelink                De Bevelanders           45.15 9703003      46.51           
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Romano de Bruijne             De Schelde               55.77 9802417    1:00.27           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Twan Kerkhof                  Scheldestroom          1:01.68 9803511                      
AFGE DaniŽl Waterman               Scheldestroom            53.23 9801337                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
3.5.09 - 16:27                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josje van Houwelingen         De Schelde               28.41 9001606      28.29           
  2. Ryan Verplanke                Scheldestroom            28.01 7700696      29.24 FJ 1      
  3. Jacqueline Boonman            De Bevelanders           28.74 9100340      29.24 FJ 2      
  4. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            28.49 8500804      29.33           
  5. Nikita Kruis                  De Stormvogel            28.86 8902486      29.77           
  6. Miriam van Noorden            De Bevelanders           29.42 9102290      29.86           
  7. Evi Erpelinck                 De Honte                 29.50 8901146      30.07           
  8. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         30.03 9005382      30.44           
  9. Joy Tramper                   De Bevelanders           30.89 9201780      31.18           
 10. Emke Erpelinck                De Honte                 30.59 9001026      31.66           
 11. Lisanne de Jong               De Schelde               30.00 8902082      31.72 FJ 1      
 12. Naomi Gelderland              ZCKoewacht               29.73 9005276      31.72 FJ 2      
 13. Pauline Rootsaert             Scheldestroom            32.56 9205604      31.74           
 14. Daphne Wiskerke               De Bruinvis              31.39 8704704      33.00           
 15. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom            33.22 9201806      33.91           
 16. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            34.92 8101570      35.59           
 17. Leonie Cornelis               Scheldestroom            31.46 8900812      35.86           
 18. Dorien Vasseur                Scheldestroom            37.70 8704164      38.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
3.5.09 - 16:31                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               23.69 8801501      24.54           
  2. Cees van Houwelingen          De Schelde               25.66 6300351      25.74           
  3. Dennis Boonman                De Bevelanders           25.55 8900349      25.81           
  4. Roel Dellaert                 De Bruinvis              25.31 8400447      26.00           
  5. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            26.02 9006069      26.04           
  6. Martijn Mechielsen            De Stormvogel            25.53 9001933      26.16           
  7. Tommy van Overmeeren          De Schelde               25.88 8402887      26.52 FJ 1      
  8. Jan Brink                     De Stormvogel            26.22 6200091      26.52 FJ 2      
  9. Eelco van Gemert              De Stormvogel            26.09 7200299      26.56           
 10. Yanick Breukers               De Bevelanders           26.77 9000409      27.46           
 11. Martijn Eggermont             Scheldestroom            27.68 8200395      27.92           
 12. Robin Dellaert                Scheldestroom            28.22 8800745      28.73           
 13. Patrick van Akkeren           Scheldestroom            37.03 7501301      36.56           
 DIS Mertijn Loof                  De Schelde               27.48 9001853                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Nathan Tramper                De Bevelanders           25.83 9002943                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.

  BM Sander van Doeselaar          Scheldestroom            34.17 9403009      34.50           
  BM Ivan Dellaert                 Scheldestroom            36.20 9400991      38.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m vrije slag                               Jeugd
3.5.09 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            26.60 9301548      26.76           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            27.05 9303976      28.04           
  3. Iris Erpelinck                De Honte                 29.42 9300236      29.68           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders           29.96 9404104      30.06           
  5. Rody Vanhijfte                Scheldestroom            30.34 9400806      30.66           
  6. Vivienne van Vliet            De Stormvogel            31.61 9404956      31.04           
  7. Willemijn Verhelst            De Schelde               30.97 9405394      31.67           
  8. Kirsten de Boevere            Scheldestroom            30.38 9300082      31.99           
  9. Annelotte van Dieren          De Bevelanders           32.81 9302322      32.99           
 10. Esther Poot                   Z&PC de Ganze            32.73 9400998      34.14           
 11. Moja Heyne                    De Honte                 35.96 9402052      37.34           
 DIS Tessa Karels                  Scheldestroom            35.88 9401520                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m vrije slag                               Jeugd
3.5.09 - 16:38                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde               24.93 9200563      24.95           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               25.98 9200261      25.77           
  3. Tom Erpelinck                 De Honte                 26.87 9100607      26.68           
  4. Davy Hermans                  Scheldestroom            27.56 9103913      27.41           
  5. Angelo De Meyer               De Bruinvis              27.99 9203501      27.63           
  6. Stefan Roovers                De Stormvogel            28.72 9102753      27.71           
  7. Tristan Loof                  De Schelde               28.72 9204147      27.82           
  8. Vincent Keijmel               Scheldestroom            28.71 9101169      28.82           
  9. Peter Cornelis                Scheldestroom            32.82 9100397      28.88           
 10. Joris Boekhorst               Scheldestroom            28.30 9100163      28.95           
 11. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia           28.71 9100095      28.96           
 12. Sander Boidin                 Scheldestroom            28.56 9200111      29.16           
 13. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde               28.24 9203335      29.32           
 14. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia           28.85 9202549      30.02           
 15. Roel van Drongelen            De Honte                 33.32 9107449      33.11           
AFGE Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            25.48 9104257                      
AFGE Ole Wicke                     ZCKoewacht               29.86 9207055                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 50m vrije slag                            Junioren
3.5.09 - 16:42                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           28.56 9500660      28.89           
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel            29.86 9603072      30.73           
  3. Femke Hiel                    ZCKoewacht               31.24 9604014      30.86           
  4. Kelly Bergez                  ZCKoewacht               31.00 9603132      31.14           
  5. Merel van Drongelen           De Honte                 31.34 9502670      31.41           
  6. Manon Kloosterman             De Bevelanders           32.05 9702082      31.48           
  7. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         31.19 9601166      31.79           
  8. Corline Meulmeester           De Stormvogel            31.78 9502244      32.33           
  9. Simone de Rijcke              ZCKoewacht               32.58 9603452      32.54 FJ 1      
 10. Anouk Molewijk                De Schelde               32.29 9501916      32.54 FJ 2      
 11. Rani Rootsaert                Scheldestroom            32.07 9501298      33.28 FJ 1      
 12. Larissa Gelderland            ZCKoewacht               33.01 9600476      33.28 FJ 2      
 13. Amke Bruijnzeel               De Schelde               34.66 9701178      33.48           
 14. Laura Reijm                   De Honte                 34.56 9500732      34.79           
 15. Romy van den Abeele           Scheldestroom            35.76 9701098      35.17           
 16. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            37.44 9506080      37.78 FJ 1      
 17. Lore van Riel                 Scheldestroom            38.68 9701094      37.78 FJ 2      
 18. Dewi Karels                   Scheldestroom               NT 9700466      39.64           
 DIS Ilona Vrolijk                 Scheldestroom            42.26 9500796                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Melloney Temmerman            Scheldestroom            47.54 9703212                      
AFGE Sophie van Bolderik           De Schelde               33.50 9702314                      
AFGE Laura Hermans                 Scheldestroom            35.96 9600658                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom            33.56 9503212                      
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom            40.57 9704156                      
AFGE Vicky Vermeire                Scheldestroom            33.65 9600660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 300                    Jongens, 50m vrije slag                     Junioren 3 en 4
3.5.09 - 16:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         25.24 9402203      26.64           
  2. Tim Tramper                   De Bevelanders           27.07 9400397      27.36 FJ 1      
  3. Yannick Mol                   De Stormvogel            27.58 9302899      27.36 FJ 2      
  4. Sven Ivens                    De Bruinvis              27.66 9306165      28.24           
  5. Richard Oskam                 De Schelde               28.36 9402119      28.50           
  6. Jordy de Kok                  De Bevelanders           29.01 9403731      29.10           
  7. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia           30.44 9400585      29.69           
  8. Nico Huijssen                 De Schelde               29.69 9303653      29.79           
  9. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia           30.45 9400489      30.07           
 10. Mark Legters                  De Schelde               30.29 9303361      30.16           
 11. Gijs Manhave                  De Schelde               28.92 9403199      30.28 FJ 1      
 12. Robin Hermans                 Scheldestroom            30.26 9400987      30.28 FJ 2      
 13. Laurens Westerweele           Scheldestroom            33.09 9402439      30.85           
 14. Robin Nahon                   De Bevelanders           31.30 9403733      31.27           
 15. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht               33.27 9402437      32.19           
 16. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht               31.91 9306155      32.30           
AFGE Rowan Leijnse                 De Stormvogel            27.60 9302897                      
AFGE Tibor Jansen                  De Bevelanders           31.06 9401243                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 301                    Jongens, 50m vrije slag                     Junioren 1 en 2
3.5.09 - 16:52                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom            27.77 9600349      28.04           
  2. Diego De Meyer                De Bruinvis              29.10 9500467      29.02           
  3. Pedro Mol                     De Stormvogel            30.90 9600581      30.55           
  4. Levy Kort                     De Stormvogel            31.47 9600583      31.20           
  5. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 32.45 9503641      32.16           
  6. Siegert van Dieren            De Bevelanders           32.57 9500849      32.36           
  7. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht               32.15 9504093      32.60           
  8. Tim Tottť                     Scheldestroom            38.19 9501687      35.74           
  9. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           35.05 9602451      35.89           
 10. Jan Kindt                     De Honte                 36.70 9503639      35.98           
 11. Max Engelen                   Scheldestroom            36.94 9601179      36.37           
 12. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom            37.42 9600643      37.83           
AFGE Bram van Bolderik             De Schelde               34.10 9503019                      
AFGE Thijs de Vries                Scheldestroom            32.37 9502409                      
AFGE Yoshua Rijk                   Scheldestroom            34.25 9502407                      
AFGE Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            30.71 9503413                      
AFGE Mees Leijnse                  De Stormvogel            34.54 9503415                      
AFGE Joost Gevaert                 De Bevelanders           30.42 9501029                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
3.5.09 - 16:56                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Verweel                ZV Onderdak              34.42 9801298      34.32           
  2. Manon Molewijk                De Schelde               35.64 9801812      35.60           
  3. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           36.59 9802592      35.84           
  4. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         36.28 9900622      36.30           
  5. Manon Aerssens                Scheldestroom            36.54 9900294      36.31           
  6. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               38.77 9802366      38.13           
  7. Ylva Wolterman                De Stormvogel            40.21 9801718      38.15           
  8. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            38.36 9800114      38.73           
  9. Meike Romeijnsen              De Schelde               39.24 9901682      41.16           
 10. Indra Reijnhout               De Bevelanders           44.42 9802638      42.89           
 11. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 43.78 0000672      43.81           
 12. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            47.15 9900292      45.67           
 13. Nicole Thomaes                Scheldestroom            49.39 9801060      46.90           
 14. Anouk Engelen                 Scheldestroom            58.56 9901716      48.68           
 15. Laura Thomaes                 Scheldestroom            49.16 9800962      49.88           
 16. Manon van de Woestijne        Scheldestroom            49.40 9902120      56.09           
 DIS Felicia Groenewold            De Schelde               37.11 9802399                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Valerie Klaaijsen             Scheldestroom            40.23 9902988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
3.5.09 - 17:01                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            30.24 9703009      31.54 FJ 1      
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel            32.67 9700935      31.54 FJ 2      
  3. Jonathan Davidse              De Stormvogel            31.36 9702473      31.80           
  4. Gideon van Ee                 De Schelde               33.80 9801225      33.74           
  5. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               35.35 9900755      35.36           
  6. Kalle van Gemert              De Stormvogel            36.32 9801259      35.47           
  7. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            35.46 9701541      35.73           
  8. Quinten de Putter             De Schelde               35.14 9702675      35.94           
  9. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               35.89 9700161      36.20           
 10. Ruben Hamelink                De Bevelanders           39.85 9703003      37.67           
 11. Vincent de Vos                De Schelde               37.00 9703051      37.83           
 12. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               39.93 9801023      38.14           
 13. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               40.33 9900515      38.86           
 14. Ruben de Kraker               Scheldestroom            39.84 9800639      40.07           
 15. Michael Vrolijk               Scheldestroom            41.72 9900505      40.16           
 16. Arco Nahon                    De Bevelanders           40.44 9701483      41.62           
 17. Romano de Bruijne             De Schelde               39.73 9802417      41.69           
AFGE Twan Kerkhof                  Scheldestroom            52.58 9803511                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 6 en later
3.5.09 - 17:05                                                       Results Medaille ceremonie
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            30.24 9703009      31.54 FJ 1      
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel            32.67 9700935      31.54 FJ 2      
  3. Jonathan Davidse              De Stormvogel            31.36 9702473      31.80           
  4. Gideon van Ee                 De Schelde               33.80 9801225      33.74           
  5. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               35.35 9900755      35.36           
  6. Kalle van Gemert              De Stormvogel            36.32 9801259      35.47           
  7. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze            35.46 9701541      35.73           
  8. Quinten de Putter             De Schelde               35.14 9702675      35.94           
  9. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               35.89 9700161      36.20           
 10. Ruben Hamelink                De Bevelanders           39.85 9703003      37.67           
 11. Vincent de Vos                De Schelde               37.00 9703051      37.83           
 12. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               39.93 9801023      38.14           
 13. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               40.33 9900515      38.86           
 14. Ruben de Kraker               Scheldestroom            39.84 9800639      40.07           
 15. Michael Vrolijk               Scheldestroom            41.72 9900505      40.16           
 16. Arco Nahon                    De Bevelanders           40.44 9701483      41.62           
 17. Romano de Bruijne             De Schelde               39.73 9802417      41.69           
AFGE Twan Kerkhof                  Scheldestroom            52.58 9803511                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
3.5.09 - 17:17                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josje van Houwelingen         De Schelde             1:09.33 9001606    1:08.86           
  2. Ryan Verplanke                Scheldestroom          1:09.42 7700696    1:11.67           
  3. Evi Erpelinck                 De Honte               1:12.01 8901146    1:12.55           
  4. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          1:14.61 8500804    1:15.32           
  4. Jacqueline Boonman            De Bevelanders         1:13.44 9100340    1:15.32           
  4. Miriam van Noorden            De Bevelanders         1:13.78 9102290    1:15.32           
  7. Nikita Kruis                  De Stormvogel          1:13.57 8902486    1:15.53           
  8. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:16.33 9205654    1:16.78           
  9. Emke Erpelinck                De Honte               1:16.02 9001026    1:17.23           
 10. Naomi Gelderland              ZCKoewacht             1:16.55 9005276    1:17.75           
 11. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo       1:17.68 9005382    1:18.27           
 12. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:20.62 9201806    1:20.23           
 13. Daphne Wiskerke               De Bruinvis            1:18.61 8704704    1:21.57           
 14. Lisanne de Jong               De Schelde             1:16.73 8902082    1:23.39           
 15. Pauline Rootsaert             Scheldestroom          1:22.29 9205604    1:24.24           
 16. Leonie Cornelis               Scheldestroom          1:25.71 8900812    1:28.33           
 17. Evelyn Verplanke              Scheldestroom          1:24.06 8101570    1:29.03           
 18. Dorien Vasseur                Scheldestroom          1:30.50 8704164    1:33.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
3.5.09 - 17:24                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde             1:00.26 8801501    1:01.73           
  2. Nathan Tramper                De Bevelanders         1:03.51 9002943    1:03.68           
  3. Tommy van Overmeeren          De Schelde             1:03.40 8402887    1:04.64           
  4. Eelco van Gemert              De Stormvogel          1:04.05 7200299    1:05.62           
  5. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          1:06.29 9006069    1:06.04           
  6. Martijn Mechielsen            De Stormvogel          1:06.29 9001933    1:07.39           
  7. Cees van Houwelingen          De Schelde             1:06.17 6300351    1:08.06           
  8. Jan Brink                     De Stormvogel          1:06.30 6200091    1:08.27 FJ 1      
  9. Mertijn Loof                  De Schelde             1:07.49 9001853    1:08.27 FJ 2      
 10. Dennis Boonman                De Bevelanders         1:07.26 8900349    1:10.24           
 11. Yanick Breukers               De Bevelanders         1:10.62 9000409    1:11.42           
 12. Martijn Eggermont             Scheldestroom          1:15.01 8200395    1:12.70           
 13. Roel Dellaert                 De Bruinvis            1:05.39 8400447    1:12.98           
 14. Robin Dellaert                Scheldestroom          1:10.32 8800745    1:14.23           
 15. Patrick van Akkeren           Scheldestroom               NT 7501301    1:37.24           

  BM Sander van Doeselaar          Scheldestroom          1:28.94 9403009    1:27.53           
 DIS Ivan Dellaert                 Scheldestroom          1:42.36 9400991    1:41.58 BM        
        VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Meisjes, 100m wisselslag                               Jeugd
3.5.09 - 17:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel          1:07.55 9301548    1:07.92           
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:08.41 9303976    1:11.16           
  3. Iris Erpelinck                De Honte               1:12.64 9300236    1:13.75           
  4. Ilse van Noorden              De Bevelanders         1:17.73 9404104    1:19.02           
  5. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:16.14 9400806    1:19.39           
  6. Willemijn Verhelst            De Schelde             1:15.88 9405394    1:20.94           
  7. Annelotte van Dieren          De Bevelanders         1:20.62 9302322    1:21.42           
  8. Kirsten de Boevere            Scheldestroom          1:16.34 9300082    1:22.47           
  9. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:21.83 9404956    1:22.76           
 10. Tessa Karels                  Scheldestroom          1:29.01 9401520    1:30.83           
AFGE Lotte Boone                   Scheldestroom          1:24.41 9303710                      
  NG Esther Poot                   Z&PC de Ganze          1:22.66 9400998                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 100m wisselslag                               Jeugd
3.5.09 - 17:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde             1:02.28 9200563    1:03.13           
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht             1:04.93 9200261    1:04.73           
  3. Davy Hermans                  Scheldestroom          1:10.52 9103913    1:07.62           
  4. Tom Erpelinck                 De Honte               1:08.26 9100607    1:08.47           
  5. Tristan Loof                  De Schelde             1:11.36 9204147    1:08.93           
  6. Sander Boidin                 Scheldestroom          1:12.50 9200111    1:09.60           
  7. Joris Boekhorst               Scheldestroom          1:12.55 9100163    1:13.63           
  8. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:14.49 9101169    1:14.07           
  9. Christian van Bommel          Z.V. Zeelandia         1:12.48 9100095    1:14.08           
 10. Peter Cornelis                Scheldestroom               NT 9100397    1:14.33           
 11. Rik de Klerk                  Z.V. Zeelandia         1:13.65 9202549    1:14.42           
 12. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             1:12.95 9203335    1:16.21           
 DIS Angelo De Meyer               De Bruinvis            1:12.79 9203501                      
        AM - AM:  Gebruik maken van hulpmiddelen .
AFGE Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel          1:05.10 9104257                      
AFGE Ole Wicke                     ZCKoewacht             1:15.54 9207055                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 100m wisselslag                            Junioren
3.5.09 - 17:41                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         1:14.33 9500660    1:13.64           
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:14.48 9603072    1:14.42           
  3. Kelly Bergez                  ZCKoewacht             1:21.16 9603132    1:18.34           
  4. Larissa Gelderland            ZCKoewacht             1:17.57 9600476    1:18.52           
  5. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:22.39 9702082    1:19.08           
  6. Merel van Drongelen           De Honte               1:18.53 9502670    1:19.20           
  7. Rani Rootsaert                Scheldestroom          1:22.74 9501298    1:20.30           
  8. Amke Bruijnzeel               De Schelde             1:22.81 9701178    1:21.81           
  9. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:23.42 9602908    1:22.77           
 10. Femke Hiel                    ZCKoewacht             1:23.48 9604014    1:23.67           
 11. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:21.42 9601166    1:23.90           
 12. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:22.21 9502244    1:24.13           
 13. Laura Reijm                   De Honte               1:26.41 9500732    1:27.77           
 14. Romy van den Abeele           Scheldestroom          1:34.37 9701098    1:29.73           
 15. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:30.61 9703260    1:30.28           
 16. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:33.07 9701094    1:31.99           
 17. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom          1:32.94 9506080    1:35.57           
 18. Dewi Karels                   Scheldestroom               NT 9700466    1:50.02           
 DIS Dymphie Huijssen              De Schelde             1:23.58 9502494                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Sophie van Bolderik           De Schelde             1:22.36 9702314                      
AFGE Melloney Temmerman            Scheldestroom          1:56.39 9703212                      
AFGE Laura Hermans                 Scheldestroom          1:32.21 9600658                      
AFGE Anouk Bron                    Scheldestroom          1:24.84 9503212                      
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom          1:45.84 9704156                      
AFGE Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:25.78 9600660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 380                   Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 3 en 4
3.5.09 - 17:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       1:04.40 9402203    1:06.80           
  2. Yannick Mol                   De Stormvogel          1:08.71 9302899    1:08.04           
  3. Tim Tramper                   De Bevelanders         1:10.28 9400397    1:09.07           
  4. Richard Oskam                 De Schelde             1:13.37 9402119    1:12.53           
  5. Robin Hermans                 Scheldestroom          1:14.47 9400987    1:13.01           
  6. Sven Ivens                    De Bruinvis            1:12.16 9306165    1:13.70           
  7. Nico Huijssen                 De Schelde             1:14.52 9303653    1:15.54           
  8. Gijs Manhave                  De Schelde             1:15.26 9403199    1:17.31           
  9. Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:20.95 9402439    1:17.84           
 10. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht             1:19.93 9306155    1:18.59 FJ 1      
 11. Jorn de Klerk                 Z.V. Zeelandia         1:19.41 9400489    1:18.59 FJ 2      
 12. Matthijs Berndsen             Z.V. Zeelandia         1:18.71 9400585    1:18.95           
 13. Mark Legters                  De Schelde             1:18.63 9303361    1:19.10           
 14. Robin Nahon                   De Bevelanders         1:16.61 9403733    1:20.08           
 15. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht             1:23.34 9402437    1:22.95           
 DIS Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:16.60 9403731                      
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Tibor Jansen                  De Bevelanders         1:18.30 9401243                      
AFGE Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:14.78 9302897                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 381                   Jongens, 100m wisselslag                     Junioren 1 en 2
3.5.09 - 17:57                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:11.75 9600349    1:09.16           
  2. Diego De Meyer                De Bruinvis            1:12.88 9500467    1:09.48           
  3. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:18.04 9600581    1:15.34           
  4. Levy Kort                     De Stormvogel          1:20.37 9600583    1:18.35           
  5. Wouter van Kerckhoven         De Honte               1:25.67 9503641    1:25.37           
  6. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:29.44 9603031    1:27.48           
  7. Jan Kindt                     De Honte               1:31.44 9503639    1:28.89           
  8. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht             1:27.22 9504093    1:28.96           
  9. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:30.01 9600643    1:32.36           
 10. Tim Tottť                     Scheldestroom          1:39.18 9501687    1:33.69           
 11. Max Engelen                   Scheldestroom          1:37.40 9601179    1:35.09           
 DIS Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:29.53 9602451    1:37.35           
        RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Bram van Bolderik             De Schelde             1:31.11 9503019                      
AFGE Thijs de Vries                Scheldestroom          1:20.01 9502409                      
AFGE Yoshua Rijk                   Scheldestroom          1:27.87 9502407                      
AFGE Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:21.66 9503413                      
AFGE Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:26.81 9503415                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Scheldestroom