E&P Sprintlimietbokaal
Veenendaal (NED),    2.5.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 21. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 22. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en later
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 24. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en later
Nr. 25. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 26. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 27. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 28. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 29. Gemengd, 8 x 50m wisselslag, 12 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
02.05.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           43.45 9800402      41.58           
  2. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             44.08 9801634      42.39           
  3. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                  44.52 9802070      43.71           
  4. Laura Keijser                 De Rijn                  44.96 9800046      44.51           
  5. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             44.95 9900106      45.48           
  6. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             46.23 9802378      46.03           
  7. Chelsea Merfol                De Rijn                  46.36 9800870      46.16           
  8. Elja Douma                    De Zwoer                 48.69 9800328      46.40           
  9. Quinty Jansen                 Aquarijn                 49.84 0000810      47.49           
 10. Claudia Schouten              Aquarijn                 51.10 0000812      48.80           
 11. Tabitha Oussoren              De Rijn                  51.08 9901730      48.92           
 12. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             51.10 9803336      49.10           
 13. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           50.76 9801794      49.16           
 14. Matou Zwemmer                 De Rijn                  51.51 9803672      49.45           
 15. Melissa Baars                 Aquarijn                 48.38 9900376      49.51           
 16. Danique de Vegt               ESCA Zwemmen             50.89 9802692      50.22 FJ 1      
 17. Isa Verwaal                   De Rijn                  51.04 9800978      50.22 FJ 2      
 18. Kim Vastenburg                de Vuursche              52.07 9801506      52.07           
 19. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen             52.67 9902094      52.62           
 20. Kim Hutchinson                De Rijn                  53.32 9800482      53.14           
 21. Amber van de Kraats           VZC-E&P                  56.20 9900236      54.81           
 22. Lisa Korving                  VZC-E&P                  55.85 9900382      55.30           
 23. Elena Laming                  Zwemclub Zeist           52.99 9802304      56.26           
 24. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist           51.76 9800020      56.80           
 25. Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686      56.95           
 26. Bobbij Kortland               SG Vecht&Rijn               NT 9804688      57.47           
 27. Joanie den Oudsten            Aquarijn               1:00.23 9903226      57.80           
 28. Samantha Valken               Zwemclub Zeist           58.84 9802306      57.89           
 29. Laura Cronau                  Aquarijn                 58.41 9900742      58.60           
 30. Sera Grevenstuk               SG Vecht&Rijn            58.76 9803642    1:00.48           
 31. Kim Rijksen                   VZC-E&P                     NT 0002558    1:04.02           
 32. Marjolijn Tenge               SG Vecht&Rijn          1:05.09 9903476    1:04.93           
 33. Lisanne Seising               VZC-E&P                     NT 0002084    1:06.52           
 34. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         1:06.91 9801080    1:07.70           
 DIS Jamilla van Eijk              VZC-E&P                     NT 9903000      59.29           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Rebecca Hietink               De Zwoer                 50.73 9803412                      
AFGE Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:00.88 0001916                      
AFGE van Danique Kordelaar         SG Vecht&Rijn               NT 9903694                      
AFGE Renske Bijeman                Aquarijn                 59.34 0000806                      
AFGE Lisette van Es                Zwemclub Zeist           49.94 9902344                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
02.05.2009 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC-E&P                  44.51 9900029      43.07           
  2. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist           46.07 9802489      47.52           
  3. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn            46.55 9801359      47.80           
  4. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                  50.30 9800361      48.29           
  5. Niels van Beek                VZC-E&P                  50.45 9800409      49.04 FJ 1      
  6. Max Kunz                      VZC-E&P                  49.98 9900401      49.04 FJ 2      
  7. Thom Delno                    De Rijn                  50.89 0000013      50.39           
  8. Sten Postma                   De Rijn                  52.54 0000011      51.50           
  9. Thymen van Hattum             SG Vecht&Rijn            52.68 9901101      53.32           
 10. Job Esink                     ESCA Zwemmen             52.24 9801699      54.00           
 11. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             58.45 9802267      54.78           
 12. Jos van Herk                  VZC-E&P                  58.23 9803037      55.20           
 13. Luke van de Kraats            De Rijn                  58.82 9800821      55.80           
 14. Bryan Wijnveld                De Rijn                1:04.60 9900705    1:02.40           
 DIS Alex Algra                    de Vuursche            1:01.34 9901047      56.26           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Andy Huynh                    VZC-E&P                     NT 0001725    1:02.51           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Moslim Aitimchi               De Rijn                  57.26 9801679                      
AFGE Tayyib Onay                   de Vuursche                 NT 9902661                      
AFGE Bart van Dijk                 de Vuursche              56.93 9902099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
02.05.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                  35.96 9400024      35.97           
  2. Loes van Ooijen               ESCA Zwemmen             35.97 9205180      36.49           
  3. Suzanne Lange                 De Zwoer                 36.45 9202998      36.64           
  4. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             36.45 9201690      37.70           
  5. Inge Pepping                  De Rijn                  37.32 9402308      37.73           
  6. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                  38.07 9300232      37.86           
  7. Svenja Peters                 ESCA Zwemmen             38.36 9201404      38.42           
  8. Karin Los                     De Rijn                  39.07 9104012      38.78           
  9. Marte Stoorvogel              De Rijn                  38.80 9501408      38.93           
 10. Evelien Vos                   De Rijn                  38.04 9201912      39.34           
 11. Nik Beekes                   De Zwoer                 40.01 8900228      39.97           
 12. Merel Kersten                 ESCA Zwemmen             39.76 9503556      40.59           
 13. Daniek Hendriks               ESCA Zwemmen             39.89 9304290      40.73           
 14. Denise Schulpen               Aquarijn                 41.41 9700158      41.15           
 15. Charlotte Anraad              Zwemclub Zeist           40.96 9307588      41.29           
 16. Nadine van Nimwegen           VZC-E&P                  40.66 9300560      41.32           
 17. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           40.79 9206054      41.36           
 18. Zo van Zijl                  Aquarijn                 42.33 9500136      41.80           
 19. Tessa Mol                     De Rijn                  41.82 9501396      41.92           
 20. Rianne Weijburg               De Zwoer                 40.43 9400172      42.00           
 21. Enya Schouten                 ESCA Zwemmen             41.29 9601076      42.26           
 22. Cheyenne Smit                 VZC-E&P                     NT 9600050      42.32           
 23. Sarina Snijder                VZC-E&P                  41.86 9102906      42.57           
 24. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             43.36 9505930      42.79           
 25. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           42.80 9504926      42.97           
 26. Jessica Algra                 de Vuursche              43.40 9404138      43.10           
 27. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             44.57 9600314      43.15           
 28. Kiefer van Rosmalen           De Zwoer                 45.07 9502324      43.42           
 29. Roos van Bentum               De Zwoer                 41.29 9107292      43.54           
 30. Amalia Pechler                Aquarijn                 44.44 9300588      43.67           
 31. Mette Bijeman                 Aquarijn                 45.15 9506282      43.73           
 32. Linda Kamperman               Aquarijn                 40.93 9601238      43.82           
 33. Manon van de Kraats           VZC-E&P                  44.80 9500448      43.98           
 34. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           43.42 9505682      44.04           
 35. Lisette Goelema               De Rijn                  48.02 9600524      44.25           
 36. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           45.62 9600628      44.38           
 37. Tamara van Kooten             VZC-E&P                  47.23 9601352      45.10           
 38. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                  46.64 9600280      45.70           
 39. Nadjieba Dilmohamed           SG Vecht&Rijn            46.64 9703266      45.84           
 40. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             45.73 9504332      46.26           
 41. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             45.02 9502208      46.99           
 42. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             44.32 9700376      47.10           
 43. Linda van Hees                Aquarijn                 46.84 9406414      47.16           
 44. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              50.57 9306702      47.98           
 45. Lena Olerud                   Aquarijn                 50.15 9704714      49.19           
 46. Lisa Roof                     Zwemclub Zeist           50.09 9604946      49.45           
 46. Sanne Jansen                  de Vuursche              50.02 9500032      49.45           
 48. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             53.48 9702712      49.48           
 49. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 52.04 9702398      49.57           
 50. Shanice Beekink               SG Vecht&Rijn            49.89 9701034      50.07           
 51. Merel de Goede                De Zwoer                 50.56 9704214      50.13           
 52. Kimberly Hahn                 Zwemclub Zeist           51.75 9407082      52.42           
 53. Sanne Valken                  Zwemclub Zeist           55.04 9604912      52.61           
 54. Kimberley Hemmelder           Aquarijn                 53.50 9704872      53.75           
 55. Anouschka Jacobs              SG Vecht&Rijn          1:04.45 9705340    1:01.10           
 DIS Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             48.00 9703736                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Amy Weijburg                  De Zwoer                 46.07 9700370      44.26           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Chaymae Aaloul                VZC-E&P                  52.74 9702304                      
AFGE Lisa Berlang                  VZC-E&P                  55.05 9108360                      
AFGE van Celine Kordelaar          SG Vecht&Rijn               NT 9606114                      
AFGE Shabnam Joemman               SG Vecht&Rijn               NT 9307360                      
AFGE Willemijn Nederlof            de Vuursche              43.62 9203282                      
AFGE Maja van Gisbergen            de Vuursche            1:01.17 970542                       
AFGE Daphne Doornenbal             VZC-E&P                  56.62 9701516                      
AFGE Samantha Verwoerd             de Vuursche              39.81 8904366                      
AFGE Fosiya Hur Abdi               de Vuursche            1:00.39 9605784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
02.05.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Driessen                  ESCA Zwemmen             31.42 8700801      31.51 FJ 1      
  2. Mark Zwart                    Zwemlust/Utrecht(SG)     31.61 7901461      31.51 FJ 2      
  3. Vincent Versteeg              Zwemlust/Utrecht(SG)     31.61 7701003      31.69           
  4. Dennis de Groot               De Zwoer                 32.23 8300785      32.07 FJ 1      
  5. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                  32.90 9100827      32.07 FJ 2      
  6. Olaf Achterberg               Dwk                      32.21 9000011      32.67           
  7. Jeroen Drewes                 De Vrije Slag            32.22 9000735      33.20           
  8. Jasper van der Maarel         De Rijn                  32.67 9001907      33.32           
  9. Tim Niekus                    VZC-E&P                  33.67 9103709      33.63           
 10. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 33.49 9104945      33.90           
 11. Maarten Arntz                 De Rijn                  35.20 9301921      34.00           
 12. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 34.42 9203085      34.42           
 13. Wessel van der Maarel         De Rijn                  36.02 9300325      34.43           
 14. Quint Ottens                  VZC-E&P                  33.44 8704583      34.81           
 15. Laurens Pepping               De Rijn                  35.36 9203529      35.09           
 16. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             34.67 9700325      35.10           
 17. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                  35.13 9102011      35.75           
 18. Robin Veenstra                Zwemlust/Utrecht(SG)     35.24 9201335      35.76           
 19. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             37.60 9301635      35.89           
 20. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen             36.61 9106957      36.09           
 21. Hans de Korte                 De Rijn                  37.08 8601705      36.32           
 22. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             37.05 9401923      36.57           
 23. Jesse Schaekers               Aquarijn                 38.40 9301987      37.22           
 24. Brian Grootveld               Aquarijn                 38.17 9001053      37.53           
 25. Jesper de Jong                Aquarijn                 37.57 9300775      37.56           
 26. Silko van der Vliet           De Rijn                  37.73 9003123      37.76           
 27. Donny van den Bosch           Aquarijn                 37.84 9502001      38.68           
 28. Denny Vastenburg              de Vuursche              40.45 9500927      39.22           
 29. Mike van de Kraats            De Rijn                  43.20 9600343      39.43           
 30. Tom Balfoort                  Aquarijn                 42.30 9106815      40.57           
 31. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             40.14 9401967      40.85 FJ 1      
 32. Kelvin Rozeboom               ESCA Zwemmen             41.45 9504723      40.85 FJ 2      
 33. Sander van der Zwet           SG Vecht&Rijn            43.35 9406011      42.32           
 34. Thijs de Vos                  De Rijn                  43.93 9600675      43.00           
 35. Marnix Ykema                  VZC-E&P                  45.39 9601555      43.44           
 36. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             43.93 9701187      43.81           
 37. Tim Douma                     De Zwoer                 44.21 9502401      43.82           
 38. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             44.83 9600965      44.35 FJ 1      
 39. Michael den Oudsten           Aquarijn                 45.22 9703181      44.35 FJ 2      
 40. Gijs van der Wal              De Rijn                  46.94 9700321      45.76           
 41. Jelle Baron                   de Vuursche              47.45 9601699      46.20           
 42. Robert Geels                  de Vuursche              49.25 9604603      46.89           
 43. Jules Vermei                  de Vuursche              49.99 9602469      48.04           
 44. Colin van der Bijl            Aquarijn                 52.16 9700631      50.22           
 45. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 53.35 9704055      51.53 FJ 1      
 46. Jochem Joosten                De Rijn                  52.92 9700749      51.53 FJ 2      
 47. Thom Hansen                   De Zwoer                 48.88 9701205      51.56           
 48. Jelle Schouten                Aquarijn                 53.70 9703969      52.67           
 49. Leon Huynh                    VZC-E&P                     NT 9704301      56.76           
 DIS Peter Snijders                De Zwoer                 42.21 9203249      41.29           
        SR - Meer dan n dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
 DIS Daniel Meijers                De Rijn                     NT 9703647      51.94           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Anthony Brouwer               de Vuursche              53.84 9602471      52.48           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Matthijs Mulder               De Zwoer                 44.77 9502597                      
AFGE Julian Schweigl               SG Vecht&Rijn               NT 9400731                      
AFGE Ragnar Eggertsson             De Rijn                  42.92 9202893                      
AFGE Kevin van Vliet               SG Vecht&Rijn            38.74 9203827                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
02.05.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                2:39.04 9700508    2:31.19           
            34.59  1:13.21  2:31.19
  2. Marlissa van Driel            De Vrije Slag          2:31.26 9202516    2:31.73           
            34.56  1:13.07  2:31.73
  3. Natasja van Gessel            De Rijn                4:07.48 7500154    4:00.06           
            54.32  1:54.12  4:00.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
02.05.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mathijs Swint                 De Vrije Slag          2:14.89 8402203    2:12.79           
            32.18  1:07.04  2:12.79
  2. Casper Marelis                SG Vecht&Rijn          2:10.88 9203231    2:13.60           
            30.58  1:04.62  2:13.60
  3. Marcel Gresnigt               SG Vecht&Rijn          2:16.24 7200315    2:16.60           
            30.93  1:04.89  2:16.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
02.05.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chelsea Merfol                De Rijn                  36.63 9800870      36.25           
  2. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                  40.38 9802070      38.32           
  3. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           40.14 9800402      40.35           
  4. Melissa Baars                 Aquarijn                 39.60 9900376      40.53 FJ 1      
  5. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             40.33 9801634      40.53 FJ 2      
  6. Matou Zwemmer                 De Rijn                  41.34 9803672      40.80           
  7. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             41.29 9900106      42.32           
  8. Laura Keijser                 De Rijn                  41.32 9800046      43.00           
  9. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             45.67 9803336      43.32           
 10. Elja Douma                    De Zwoer                 48.01 9800328      43.97           
 11. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             44.86 9802378      44.51           
 12. Isa Verwaal                   De Rijn                  49.71 9800978      44.86           
 13. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           48.59 9801794      46.29           
 14. Kim Hutchinson                De Rijn                  46.54 9800482      46.39           
 15. Danique de Vegt               ESCA Zwemmen             45.68 9802692      46.67           
 16. Claudia Schouten              Aquarijn                 48.29 0000812      46.91           
 17. Elena Laming                  Zwemclub Zeist           50.73 9802304      48.01           
 18. Tabitha Oussoren              De Rijn                  50.00 9901730      48.48           
 19. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist           48.66 9800020      48.98           
 20. Quinty Jansen                 Aquarijn                 47.80 0000810      50.16           
 21. Kim Vastenburg                de Vuursche              52.86 9801506      50.32           
 22. Samantha Valken               Zwemclub Zeist           51.72 9802306      50.60           
 23. Jamilla van Eijk              VZC-E&P                     NT 9903000      51.57           
 24. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen             49.98 9902094      52.13           
 25. Lisa Korving                  VZC-E&P                  53.58 9900382      52.92 FJ 1      
 26. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist           51.55 9801080      52.92 FJ 2      
 27. Amber van de Kraats           VZC-E&P                  54.37 9900236      53.09           
 28. Bobbij Kortland               SG Vecht&Rijn               NT 9804688      53.14           
 29. Kim Rijksen                   VZC-E&P                     NT 0002558      57.96           
 30. Sera Grevenstuk               SG Vecht&Rijn          1:02.64 9803642    1:04.86           
 31. Lisanne Seising               VZC-E&P                1:20.73 0002084    1:23.09           
 DIS Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)
 DIS Marjolijn Tenge               SG Vecht&Rijn            59.97 9903476                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)
 DIS Joanie den Oudsten            Aquarijn                    NT 9903226                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren)
 DIS Laura Cronau                  Aquarijn                 52.60 9900742      57.20           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Rebecca Hietink               De Zwoer                 47.57 9803412                      
AFGE Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:02.20 0001916                      
AFGE van Danique Kordelaar         SG Vecht&Rijn               NT 9903694                      
AFGE Renske Bijeman                Aquarijn                 47.64 0000806                      
AFGE Lisette van Es                Zwemclub Zeist           46.33 9902344                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
02.05.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC-E&P                  41.70 9900029      38.14           
  2. Niels van Beek                VZC-E&P                  38.42 9800409      39.08           
  3. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist           44.45 9802489      40.95           
  4. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                  43.19 9800361      41.90           
  5. Max Kunz                      VZC-E&P                  46.22 9900401      42.48           
  6. Job Esink                     ESCA Zwemmen             46.89 9801699      46.75           
  7. Luke van de Kraats            De Rijn                  47.96 9800821      48.29           
  8. Thom Delno                    De Rijn                  49.95 0000013      48.54           
  9. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn            51.61 9801359      49.63           
 10. Jos van Herk                  VZC-E&P                     NT 9803037      49.91           
 11. Sten Postma                   De Rijn                  54.26 0000011      50.16           
 12. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             50.09 9802267      50.26           
 13. Alex Algra                    de Vuursche              55.74 9901047      52.02           
 14. Bryan Wijnveld                De Rijn                  51.69 9900705      52.35           
 15. Thymen van Hattum             SG Vecht&Rijn            52.02 9901101      53.23           
 16. Andy Huynh                    VZC-E&P                     NT 0001725      58.55           
AFGE Moslim Aitimchi               De Rijn                  57.39 9801679                      
AFGE Tayyib Onay                   de Vuursche                 NT 9902661                      
AFGE Bart van Dijk                 de Vuursche              55.16 9902099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
02.05.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Ooijen               ESCA Zwemmen             31.95 9205180      31.89           
  2. Marjolein Delno               De Rijn                  32.23 9400024      32.02           
  3. Svenja Peters                 ESCA Zwemmen             32.42 9201404      33.12 FJ 1      
  4. Denise Schulpen               Aquarijn                 32.06 9700158      33.12 FJ 2      
  5. Inge Pepping                  De Rijn                  33.42 9402308      33.31           
  6. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             33.16 9201690      33.42           
  7. Evelien Vos                   De Rijn                  33.48 9201912      34.10           
  8. Suzanne Lange                 De Zwoer                 33.78 9202998      34.16           
  9. Merel Kersten                 ESCA Zwemmen             34.24 9503556      34.20           
 10. Rianne Weijburg               De Zwoer                 34.05 9400172      34.81           
 11. Zo van Zijl                  Aquarijn                 34.42 9500136      35.82           
 12. Sarina Snijder                VZC-E&P                  34.51 9102906      35.92           
 13. Tessa Mol                     De Rijn                  35.23 9501396      36.28           
 14. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             36.02 9502208      36.57           
 15. Lisette Goelema               De Rijn                  36.57 9600524      36.73           
 16. Nik Beekes                   De Zwoer                 37.12 8900228      37.39           
 17. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             36.73 9700376      37.54           
 18. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             37.04 9600314      37.62           
 19. Karin Los                     De Rijn                  36.82 9104012      37.82           
 20. Nadine van Nimwegen           VZC-E&P                  39.04 9300560      37.89           
 21. Elina de Ruiter               VZC-E&P                  36.82 9403326      37.98           
 22. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  37.13 9700508      38.00           
 23. Daniek Hendriks               ESCA Zwemmen             34.86 9304290      38.04           
 24. Marte Stoorvogel              De Rijn                  38.51 9501408      38.09           
 25. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             41.83 9702712      38.20           
 26. Linda Kamperman               Aquarijn                 36.50 9601238      38.48           
 27. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             37.73 9505930      38.76 FJ 1      
 28. Amalia Pechler                Aquarijn                 38.54 9300588      38.76 FJ 2      
 29. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             37.04 9504332      39.13           
 30. Jessica Algra                 de Vuursche              38.09 9404138      39.26           
 31. Mette Bijeman                 Aquarijn                 38.74 9506282      39.36           
 32. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           40.00 9505682      39.45           
 33. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           39.01 9504926      39.49           
 34. Kiefer van Rosmalen           De Zwoer                 39.15 9502324      39.70           
 35. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           38.69 9600628      40.07           
 36. Enya Schouten                 ESCA Zwemmen             42.29 9601076      40.22           
 37. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             38.95 9703736      40.40           
 38. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 39.64 9702398      40.53           
 39. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                  39.68 9300232      40.64           
 40. Amy Weijburg                  De Zwoer                 41.05 9700370      41.11           
 41. Roos van Bentum               De Zwoer                 38.48 9107292      41.13           
 42. Manon van de Kraats           VZC-E&P                  42.64 9500448      41.45           
 43. Cheyenne Smit                 VZC-E&P                  43.67 9600050      41.99           
 44. Charlotte Anraad              Zwemclub Zeist           41.77 9307588      42.15           
 45. Linda van Hees                Aquarijn                 42.49 9406414      42.23           
 46. Shanice Beekink               SG Vecht&Rijn            41.57 9701034      42.24           
 47. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                  45.15 9600280      43.04           
 48. Nadjieba Dilmohamed           SG Vecht&Rijn            45.40 9703266      43.89           
 49. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           41.96 9206054      43.95           
 50. Sanne Jansen                  de Vuursche              45.47 9500032      44.40           
 51. Tamara van Kooten             VZC-E&P                  45.21 9601352      44.70           
 52. Merel de Goede                De Zwoer                 47.42 9704214      45.98           
 53. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              49.05 9306702      46.20           
 54. Sanne Valken                  Zwemclub Zeist           49.24 9604912      46.29           
 55. Shabnam Joemman               SG Vecht&Rijn            45.16 9307360      46.31           
 56. Lisa Roof                     Zwemclub Zeist           45.64 9604946      46.77           
 57. Kimberley Hemmelder           Aquarijn                 46.39 9704872      48.10           
 58. Kimberly Hahn                 Zwemclub Zeist           51.11 9407082      51.63           
 59. Lena Olerud                   Aquarijn                 48.61 9704714      54.40           
 60. Anouschka Jacobs              SG Vecht&Rijn          1:07.81 9705340    1:05.29           
AFGE Chaymae Aaloul                VZC-E&P                  54.00 9702304                      
AFGE van Celine Kordelaar          SG Vecht&Rijn               NT 9606114                      
AFGE Willemijn Nederlof            de Vuursche              37.56 9203282                      
AFGE Maja van Gisbergen            de Vuursche                 NT 970542                       
AFGE Lisa Berlang                  VZC-E&P                  46.13 9108360                      
AFGE Daphne Doornenbal             VZC-E&P                  53.23 9701516                      
AFGE Samantha Verwoerd             de Vuursche              37.97 8904366                      
AFGE Fosiya Hur Abdi               de Vuursche            1:00.00 9605784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
02.05.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Driessen                  ESCA Zwemmen             27.61 8700801      28.44           
  2. Olaf Achterberg               Dwk                      28.66 9000011      29.34           
  3. Wessel van der Maarel         De Rijn                  29.58 9300325      30.01           
  4. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 29.93 9104945      30.23           
  5. Maarten Arntz                 De Rijn                  30.93 9301921      30.24 FJ 1      
  6. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                  31.10 9102011      30.24 FJ 2      
  7. Laurens Pepping               De Rijn                  31.54 9203529      31.48           
  8. Jasper van der Maarel         De Rijn                  31.62 9001907      32.23           
  9. Tim Niekus                    VZC-E&P                  32.82 9103709      32.48           
 10. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                  33.57 9100827      32.76           
 11. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen             32.79 9106957      32.90           
 12. Mathijs Swint                 De Vrije Slag            32.14 8402203      33.18           
 13. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             33.10 9401967      33.32           
 14. Mike van de Kraats            De Rijn                  33.04 9600343      33.39           
 15. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             33.83 9301635      33.86           
 16. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 33.61 9203085      33.91           
 17. Hans de Korte                 De Rijn                  34.42 8601705      33.95           
 18. Jesper de Jong                Aquarijn                 33.17 9300775      34.12           
 19. Donny van den Bosch           Aquarijn                 33.20 9502001      34.13           
 20. Dennis de Groot               De Zwoer                 34.67 8300785      34.75 FJ 1      
 21. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             34.86 9401923      34.75 FJ 2      
 22. Kelvin Rozeboom               ESCA Zwemmen             34.77 9504723      35.13           
 23. Jesse Schaekers               Aquarijn                 34.89 9301987      35.48           
 24. Silko van der Vliet           De Rijn                  37.38 9003123      36.39           
 24. Tim Douma                     De Zwoer                 36.11 9502401      36.39           
 26. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             36.32 9600965      36.50           
 27. Peter Snijders                De Zwoer                 37.34 9203249      36.75           
 28. Denny Vastenburg              de Vuursche              37.57 9500927      37.92           
 28. Sander van der Zwet           SG Vecht&Rijn            37.43 9406011      37.92           
 30. Brian Grootveld               Aquarijn                 37.27 9001053      38.43 FJ 1      
 31. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             37.02 9700325      38.43 FJ 2      
 32. Gijs van der Wal              De Rijn                  38.17 9700321      38.90           
 33. Tom Balfoort                  Aquarijn                 37.84 9106815      38.93           
 34. Thijs de Vos                  De Rijn                  41.36 9600675      40.42           
 35. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             39.99 9701187      41.46 FJ 1      
 36. Marnix Ykema                  VZC-E&P                  39.91 9601555      41.46 FJ 2      
 37. Jules Vermei                  de Vuursche              48.93 9602469      41.82           
 38. Thom Hansen                   De Zwoer                 42.58 9701205      42.18 FJ 1      
 39. Michael den Oudsten           Aquarijn                 42.89 9703181      42.18 FJ 2      
 40. Colin van der Bijl            Aquarijn                 44.86 9700631      42.30           
 41. Anthony Brouwer               de Vuursche              46.18 9602471      44.20           
 42. Jochem Joosten                De Rijn                  46.54 9700749      45.00           
 43. Jelle Baron                   de Vuursche              48.15 9601699      47.73           
 44. Robert Geels                  de Vuursche              52.93 9604603      49.23           
 45. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 45.80 9704055      50.29           
 46. Daniel Meijers                De Rijn                     NT 9703647      50.74           
 47. Leon Huynh                    VZC-E&P                     NT 9704301    1:06.80           
 DIS Jelle Schouten                Aquarijn                 48.67 9703969      52.00           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Kevin van Vliet               SG Vecht&Rijn            33.40 9203827                      
AFGE Julian Schweigl               SG Vecht&Rijn            41.39 9400731                      
AFGE Ragnar Eggertsson             De Rijn                  41.26 9202893                      
AFGE Matthijs Mulder               De Zwoer                 35.87 9502597                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
02.05.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                  31.12 9400024      30.45           
  2. Inge Pepping                  De Rijn                  30.58 9402308      31.13           
  3. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             31.07 9201690      31.40           
  4. Loes van Ooijen               ESCA Zwemmen             30.97 9205180      31.42           
  5. Suzanne Lange                 De Zwoer                 31.29 9202998      31.64           
  6. Svenja Peters                 ESCA Zwemmen             31.36 9201404      32.11           
  7. Evelien Vos                   De Rijn                  32.06 9201912      32.45           
  8. Nik Beekes                   De Zwoer                 35.23 8900228      32.76           
  9. Rianne Weijburg               De Zwoer                 32.26 9400172      32.86           
 10. Karin Los                     De Rijn                  33.20 9104012      33.07           
 11. Denise Schulpen               Aquarijn                 33.02 9700158      33.20           
 12. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             34.76 9505930      34.48           
 13. Merel Kersten                 ESCA Zwemmen             33.60 9503556      35.01 FJ 1      
 14. Sarina Snijder                VZC-E&P                  34.11 9102906      35.01 FJ 2      
 15. Elina de Ruiter               VZC-E&P                  33.36 9403326      35.43           
 16. Marlissa van Driel            De Vrije Slag            34.64 9202516      35.64           
 17. Daniek Hendriks               ESCA Zwemmen             33.76 9304290      36.19           
 18. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             36.98 9600314      36.21           
 19. Tessa Mol                     De Rijn                  35.20 9501396      36.42           
 20. Linda Kamperman               Aquarijn                 33.86 9601238      36.60           
 21. Nadine van Nimwegen           VZC-E&P                  36.21 9300560      36.65           
 22. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                  35.83 9300232      37.23           
 23. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 35.41 9702398      37.45           
 24. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           36.63 9600628      37.60           
 25. Charlotte Anraad              Zwemclub Zeist           38.57 9307588      37.64           
 26. Zo van Zijl                  Aquarijn                 35.43 9500136      37.73           
 27. Mette Bijeman                 Aquarijn                 42.18 9506282      37.77           
 28. Jessica Algra                 de Vuursche              36.15 9404138      38.14           
 29. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             36.70 9700376      38.26           
 30. Lisette Goelema               De Rijn                  38.70 9600524      38.45           
 31. Roos van Bentum               De Zwoer                 35.13 9107292      38.57           
 32. Amalia Pechler                Aquarijn                 37.12 9300588      38.76           
 32. Manon van de Kraats           VZC-E&P                  38.67 9500448      38.76           
 34. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             40.39 9703736      40.02           
 35. Sanne Jansen                  de Vuursche              40.46 9500032      40.10           
 36. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             41.00 9702712      40.98           
 37. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             40.70 9504332      41.10           
 38. Marte Stoorvogel              De Rijn                  39.57 9501408      41.17           
 39. Enya Schouten                 ESCA Zwemmen             39.32 9601076      41.51           
 40. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           41.84 9505682      41.54           
 41. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                  44.51 9600280      41.98           
 42. Linda van Hees                Aquarijn                 43.23 9406414      43.04           
 43. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           41.07 9504926      43.11           
 44. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             39.10 9502208      43.36           
 45. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           38.79 9206054      43.45           
 46. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              44.41 9306702      45.39           
 47. Nadjieba Dilmohamed           SG Vecht&Rijn            46.38 9703266      47.80           
 48. Shabnam Joemman               SG Vecht&Rijn            47.97 9307360      48.88           
 49. Amy Weijburg                  De Zwoer                 48.89 9700370      49.73           
 50. Tamara van Kooten             VZC-E&P                  50.81 9601352      50.86           
 51. Kimberly Hahn                 Zwemclub Zeist           51.04 9407082      52.29           
 52. Kimberley Hemmelder           Aquarijn                 50.96 9704872      54.47           
 53. Lisa Roof                     Zwemclub Zeist           52.14 9604946      54.70           
 54. Shanice Beekink               SG Vecht&Rijn            51.48 9701034      56.02           
 DIS Sanne Valken                  Zwemclub Zeist           56.38 9604912      53.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lena Olerud                   Aquarijn                 56.92 9704714    1:04.13           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Chaymae Aaloul                VZC-E&P                     NT 9702304                      
AFGE van Celine Kordelaar          SG Vecht&Rijn               NT 9606114                      
AFGE Willemijn Nederlof            de Vuursche              35.34 9203282                      
AFGE Maja van Gisbergen            de Vuursche                 NT 970542                       
AFGE Lisa Berlang                  VZC-E&P                  46.70 9108360                      
AFGE Daphne Doornenbal             VZC-E&P                  58.57 9701516                      
AFGE Samantha Verwoerd             de Vuursche              33.53 8904366                      
AFGE Fosiya Hur Abdi               de Vuursche                 NT 9605784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
02.05.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Driessen                  ESCA Zwemmen             26.66 8700801      27.16           
  2. Jeroen Drewes                 De Vrije Slag            27.23 9000735      27.48           
  3. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 26.93 9104945      27.67           
  4. Robin Veenstra                Zwemlust/Utrecht(SG)     28.04 9201335      27.80           
  5. Olaf Achterberg               Dwk                      26.82 9000011      28.13           
  6. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             29.72 9301635      28.64           
  7. Dennis de Groot               De Zwoer                 28.80 8300785      28.70           
  8. Laurens Pepping               De Rijn                  28.73 9203529      28.72           
  9. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                  29.82 9100827      28.98           
 10. Jasper van der Maarel         De Rijn                  29.30 9001907      29.04           
 11. Wessel van der Maarel         De Rijn                  30.53 9300325      29.16           
 12. Tim Niekus                    VZC-E&P                  30.38 9103709      29.92           
 13. Maarten Arntz                 De Rijn                  32.37 9301921      30.26           
 14. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                  30.19 9102011      30.48           
 15. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen             32.35 9106957      31.02           
 16. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             30.64 9401967      31.32           
 17. Donny van den Bosch           Aquarijn                 31.42 9502001      32.45           
 18. Jesper de Jong                Aquarijn                 31.64 9300775      32.67           
 19. Jesse Schaekers               Aquarijn                 32.73 9301987      33.06 FJ 1      
 20. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 32.23 9203085      33.06 FJ 2      
 21. Silko van der Vliet           De Rijn                  33.81 9003123      33.67           
 22. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             32.73 9700325      34.06 FJ 1      
 23. Brian Grootveld               Aquarijn                 33.40 9001053      34.06 FJ 2      
 24. Mike van de Kraats            De Rijn                  33.76 9600343      34.76           
 25. Hans de Korte                 De Rijn                  32.13 8601705      35.29           
 26. Tom Balfoort                  Aquarijn                 34.26 9106815      35.94           
 27. Kelvin Rozeboom               ESCA Zwemmen             35.29 9504723      36.13           
 28. Peter Snijders                De Zwoer                 34.58 9203249      36.51           
 29. Marnix Ykema                  VZC-E&P                  35.72 9601555      36.65           
 30. Gijs van der Wal              De Rijn                  37.05 9700321      37.07           
 31. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             39.00 9600965      37.26           
 32. Sander van der Zwet           SG Vecht&Rijn            37.98 9406011      37.48           
 33. Jules Vermei                  de Vuursche              42.14 9602469      37.67           
 34. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             36.29 9401923      37.92           
 35. Denny Vastenburg              de Vuursche              40.07 9500927      38.38           
 36. Tim Douma                     De Zwoer                 41.51 9502401      39.70           
 37. Colin van der Bijl            Aquarijn                 40.10 9700631      40.80           
 38. Thijs de Vos                  De Rijn                  42.73 9600675      41.39           
 39. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             40.04 9701187      41.48           
 40. Michael den Oudsten           Aquarijn                 41.87 9703181      41.80           
 41. Thom Hansen                   De Zwoer                 39.48 9701205      41.82           
 42. Anthony Brouwer               de Vuursche              47.11 9602471      45.57           
 43. Jochem Joosten                De Rijn                  46.70 9700749      46.44           
 44. Jelle Baron                   de Vuursche              51.90 9601699      48.99           
 45. Jelle Schouten                Aquarijn                 58.11 9703969    1:00.07           
 46. Daniel Meijers                De Rijn                  59.92 9703647    1:04.26           
 DIS Robert Geels                  de Vuursche                 NT 9604603      48.44           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen., VC - VD
 DIS Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                    NT 9704055      59.70           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Matthijs Mulder               De Zwoer                 38.33 9502597                      
AFGE Julian Schweigl               SG Vecht&Rijn            45.61 9400731                      
AFGE Ragnar Eggertsson             De Rijn                  42.57 9202893                      
AFGE Kevin van Vliet               SG Vecht&Rijn            31.70 9203827                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
02.05.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                1:12.12 9700508    1:12.00           
            34.16  1:12.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
02.05.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quint Ottens                  VZC-E&P                  55.36 8704583      54.92           
            26.54    54.92
  2. Wessel van der Maarel         De Rijn                  56.48 9300325      58.10           
            58.10
  3. Casper Marelis                SG Vecht&Rijn            58.34 9203231    1:00.08           
          1:00.08
  4. Mathijs Swint                 De Vrije Slag          1:00.47 8402203    1:00.45           
          1:00.45
  5. Hans de Korte                 De Rijn                1:00.10 8601705    1:00.60           
          1:00.60
  6. Marcel Gresnigt               SG Vecht&Rijn          1:02.78 7200315    1:03.52           
            30.15  1:03.52
  7. Tim Douma                     De Zwoer               1:12.03 9502401    1:13.51           
            34.57  1:13.51
AFGE Matthijs Mulder               De Zwoer               1:08.66 9502597                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
02.05.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                  34.16 9802070      32.26           
  2. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           32.49 9800402      32.45           
  3. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             33.14 9801634      33.39           
  4. Melissa Baars                 Aquarijn                 34.92 9900376      33.92           
  5. Chelsea Merfol                De Rijn                  36.98 9800870      35.06           
  6. Matou Zwemmer                 De Rijn                  38.04 9803672      36.02           
  7. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             38.86 9803336      36.13           
  8. Laura Keijser                 De Rijn                  40.47 9800046      36.29           
  8. Isa Verwaal                   De Rijn                  39.13 9800978      36.29           
 10. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             36.41 9900106      36.32           
 11. Danique de Vegt               ESCA Zwemmen             42.60 9802692      37.13           
 12. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             41.48 9802378      38.60           
 13. Kim Hutchinson                De Rijn                  42.61 9800482      38.89           
 14. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist           39.48 9800020      39.10           
 15. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen             39.92 9902094      39.70           
 16. Claudia Schouten              Aquarijn                 38.75 0000812      39.82           
 17. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           40.53 9801794      40.07           
 18. Elja Douma                    De Zwoer                 40.85 9800328      40.89           
 19. Tabitha Oussoren              De Rijn                  46.35 9901730      41.33           
 20. Kim Vastenburg                de Vuursche              42.00 9801506      42.29           
 21. Elena Laming                  Zwemclub Zeist           43.36 9802304      43.32           
 22. Amber van de Kraats           VZC-E&P                  45.11 9900236      43.74           
 23. Joanie den Oudsten            Aquarijn                 44.61 9903226      44.92           
 24. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist           44.48 9801080      45.07           
 25. Laura Cronau                  Aquarijn                 44.05 9900742      45.57           
 26. Quinty Jansen                 Aquarijn                 43.28 0000810      46.06           
 27. Lisa Korving                  VZC-E&P                  48.80 9900382      46.61           
 28. Marjolijn Tenge               SG Vecht&Rijn            48.65 9903476      47.22           
 29. Samantha Valken               Zwemclub Zeist           45.14 9802306      48.04           
 30. Jamilla van Eijk              VZC-E&P                     NT 9903000      48.48           
 31. Sera Grevenstuk               SG Vecht&Rijn            50.59 9803642      48.64           
 32. Bobbij Kortland               SG Vecht&Rijn               NT 9804688      50.83           
 33. Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686      57.57           
 34. Kim Rijksen                   VZC-E&P                     NT 0002558      58.31           
 35. Lisanne Seising               VZC-E&P                1:04.77 0002084    1:10.57           
AFGE Laura Butter                  SG Vecht&Rijn               NT 0001916                      
AFGE van Danique Kordelaar         SG Vecht&Rijn               NT 9903694                      
AFGE Renske Bijeman                Aquarijn                 40.44 0000806                      
AFGE Lisette van Es                Zwemclub Zeist           36.99 9902344                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
02.05.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC-E&P                  32.80 9900029      31.89           
  2. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                  34.51 9800361      34.09           
  3. Niels van Beek                VZC-E&P                  34.40 9800409      34.86           
  4. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist           35.93 9802489      34.98           
  5. Max Kunz                      VZC-E&P                  35.60 9900401      35.45           
  6. Thom Delno                    De Rijn                  41.03 0000013      39.20 FJ 1      
  7. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn            40.73 9801359      39.20 FJ 2      
  8. Jos van Herk                  VZC-E&P                  42.37 9803037      40.45           
  9. Luke van de Kraats            De Rijn                  41.98 9800821      40.76           
 10. Job Esink                     ESCA Zwemmen             48.72 9801699      41.64           
 11. Sten Postma                   De Rijn                  42.91 0000011      42.81           
 12. Thymen van Hattum             SG Vecht&Rijn            42.09 9901101      42.89           
 13. Bryan Wijnveld                De Rijn                  47.54 9900705      44.86           
 13. Alex Algra                    de Vuursche              46.84 9901047      44.86           
 15. Job Petersen                  ESCA Zwemmen                NT 9802267      45.22           
 16. Andy Huynh                    VZC-E&P                     NT 0001725      53.23           
AFGE Moslim Aitimchi               De Rijn                  46.82 9801679                      
AFGE Bart van Dijk                 de Vuursche              54.61 9902099                      
AFGE Tayyib Onay                   de Vuursche                 NT 9902661                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
02.05.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Ooijen               ESCA Zwemmen             27.23 9205180      28.10           
  2. Marjolein Delno               De Rijn                  28.04 9400024      28.13           
  3. Suzanne Lange                 De Zwoer                 27.73 9202998      28.36           
  4. Rianne Weijburg               De Zwoer                 28.38 9400172      28.39           
  5. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             27.89 9201690      28.44           
  6. Inge Pepping                  De Rijn                  28.71 9402308      29.19           
  7. Evelien Vos                   De Rijn                  29.36 9201912      30.02           
  8. Nik Beekes                   De Zwoer                 29.99 8900228      30.08           
  9. Svenja Peters                 ESCA Zwemmen             29.32 9201404      30.51           
 10. Karin Los                     De Rijn                  30.82 9104012      30.57           
 11. Denise Schulpen               Aquarijn                 30.16 9700158      30.86           
 12. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                  31.08 9300232      30.96           
 13. Zo van Zijl                  Aquarijn                 29.82 9500136      31.00           
 14. Sarina Snijder                VZC-E&P                  29.88 9102906      31.02           
 15. Mette Bijeman                 Aquarijn                 31.20 9506282      31.10           
 15. Merel Kersten                 ESCA Zwemmen             30.63 9503556      31.10           
 17. Tessa Mol                     De Rijn                  31.10 9501396      31.30           
 18. Elina de Ruiter               VZC-E&P                  29.86 9403326      31.32           
 19. Nadine van Nimwegen           VZC-E&P                  31.79 9300560      31.45           
 20. Marlissa van Driel            De Vrije Slag            30.73 9202516      31.92           
 21. Linda Kamperman               Aquarijn                 29.70 9601238      32.02           
 22. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             31.48 9505930      32.06           
 23. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             32.32 9700376      32.24           
 24. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  32.76 9700508      32.29           
 24. Lisette Goelema               De Rijn                  32.68 9600524      32.29           
 26. Daniek Hendriks               ESCA Zwemmen             31.98 9304290      32.42           
 27. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             32.26 9504332      32.83           
 28. Jessica Algra                 de Vuursche              32.77 9404138      32.92           
 29. Kiefer van Rosmalen           De Zwoer                 33.45 9502324      32.95           
 30. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           33.46 9504926      32.98           
 31. Amalia Pechler                Aquarijn                 32.62 9300588      33.16           
 32. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           34.03 9505682      33.24           
 33. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             32.92 9600314      33.26           
 34. Charlotte Anraad              Zwemclub Zeist           32.91 9307588      33.60           
 35. Marte Stoorvogel              De Rijn                  33.54 9501408      33.61           
 36. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             32.82 9502208      33.89           
 37. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 32.74 9702398      33.92           
 38. Cheyenne Smit                 VZC-E&P                     NT 9600050      34.07           
 39. Roos van Bentum               De Zwoer                 32.61 9107292      34.08           
 40. Linda van Hees                Aquarijn                 33.58 9406414      34.20           
 40. Enya Schouten                 ESCA Zwemmen             33.13 9601076      34.20           
 42. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           33.28 9600628      34.38           
 43. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                  36.09 9600280      34.92           
 44. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             34.49 9702712      34.98           
 45. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           34.42 9206054      35.45           
 46. Manon van de Kraats           VZC-E&P                  34.56 9500448      35.57           
 47. Nadjieba Dilmohamed           SG Vecht&Rijn            35.45 9703266      35.76           
 48. Amy Weijburg                  De Zwoer                 36.19 9700370      36.18           
 49. Sanne Jansen                  de Vuursche              34.79 9500032      36.42           
 50. Shabnam Joemman               SG Vecht&Rijn            37.32 9307360      36.71 FJ 1      
 51. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             36.23 9703736      36.71 FJ 2      
 52. Merel de Goede                De Zwoer                 35.77 9704214      37.07           
 53. Shanice Beekink               SG Vecht&Rijn            36.67 9701034      37.26           
 54. Tamara van Kooten             VZC-E&P                  37.76 9601352      38.02           
 55. Lisa Roof                     Zwemclub Zeist           37.96 9604946      38.95           
 56. Kimberly Hahn                 Zwemclub Zeist           40.82 9407082      41.16           
 57. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              38.92 9306702      41.54           
 58. Kimberley Hemmelder           Aquarijn                 39.81 9704872      42.18           
 59. Sanne Valken                  Zwemclub Zeist           44.00 9604912      42.51           
 60. Lena Olerud                   Aquarijn                 45.03 9704714      48.86           
 61. Anouschka Jacobs              SG Vecht&Rijn            51.81 9705340      52.00           
AFGE Chaymae Aaloul                VZC-E&P                  43.54 9702304                      
AFGE van Celine Kordelaar          SG Vecht&Rijn               NT 9606114                      
AFGE Willemijn Nederlof            de Vuursche              31.85 9203282                      
AFGE Maja van Gisbergen            de Vuursche                 NT 970542                       
AFGE Lisa Berlang                  VZC-E&P                  38.80 9108360                      
AFGE Daphne Doornenbal             VZC-E&P                  49.11 9701516                      
AFGE Samantha Verwoerd             de Vuursche              28.92 8904366                      
AFGE Fosiya Hur Abdi               de Vuursche              44.57 9605784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
02.05.2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Niekus                    VZC-E&P                  26.18 9103709      25.21           
  2. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                  25.26 9100827      25.26           
  3. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 25.17 9104945      25.30           
  4. Tom Driessen                  ESCA Zwemmen             23.98 8700801      25.36           
  5. Robin Veenstra                Zwemlust/Utrecht(SG)     25.21 9201335      25.48           
  6. Jeroen Drewes                 De Vrije Slag               NT 9000735      25.60           
  7. Olaf Achterberg               Dwk                      24.29 9000011      25.76           
  8. Laurens Pepping               De Rijn                  25.66 9203529      25.82           
  9. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                  26.34 9102011      25.86           
 10. Vincent Versteeg              Zwemlust/Utrecht(SG)     26.40 7701003      26.10           
 11. Mark Zwart                    Zwemlust/Utrecht(SG)     25.50 7901461      26.11           
 12. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             26.83 9301635      26.13           
 13. Dennis de Groot               De Zwoer                 25.97 8300785      26.29           
 14. Wessel van der Maarel         De Rijn                  26.11 9300325      26.32           
 15. Jasper van der Maarel         De Rijn                  26.50 9001907      26.60           
 16. Maarten Arntz                 De Rijn                  26.67 9301921      26.70           
 17. Jesper de Jong                Aquarijn                 26.16 9300775      26.80           
 18. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 26.47 9203085      27.25           
 19. Jesse Schaekers               Aquarijn                 27.04 9301987      27.73           
 20. Mathijs Swint                 De Vrije Slag            27.98 8402203      28.04           
 21. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             27.85 9401967      28.08           
 22. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen             28.76 9106957      28.20           
 23. Hans de Korte                 De Rijn                  28.00 8601705      28.29           
 24. Silko van der Vliet           De Rijn                  29.08 9003123      28.76           
 25. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             29.58 9401923      29.17           
 26. Tom Balfoort                  Aquarijn                 28.88 9106815      29.26           
 27. Denny Vastenburg              de Vuursche              29.85 9500927      29.42           
 28. Brian Grootveld               Aquarijn                 30.37 9001053      29.70           
 29. Mike van de Kraats            De Rijn                  32.25 9600343      29.98           
 30. Peter Snijders                De Zwoer                 29.49 9203249      30.36           
 31. Donny van den Bosch           Aquarijn                 28.60 9502001      30.48           
 32. Gijs van der Wal              De Rijn                  31.57 9700321      31.39           
 33. Sander van der Zwet           SG Vecht&Rijn            32.72 9406011      31.48           
 34. Kelvin Rozeboom               ESCA Zwemmen             32.04 9504723      31.84           
 35. Marnix Ykema                  VZC-E&P                  31.51 9601555      31.98           
 36. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             33.11 9600965      32.30           
 37. Thijs de Vos                  De Rijn                  34.16 9600675      32.32           
 38. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             31.00 9700325      32.73           
 39. Tim Douma                     De Zwoer                 33.74 9502401      33.26           
 40. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             34.63 9701187      34.92           
 41. Colin van der Bijl            Aquarijn                 35.88 9700631      35.16           
 42. Michael den Oudsten           Aquarijn                 36.24 9703181      35.28           
 43. Jules Vermei                  de Vuursche              36.33 9602469      35.80           
 44. Jelle Baron                   de Vuursche              37.94 9601699      36.57           
 45. Thom Hansen                   De Zwoer                 35.30 9701205      36.79           
 46. Jochem Joosten                De Rijn                  41.60 9700749      37.48           
 47. Anthony Brouwer               de Vuursche              36.77 9602471      37.67           
 48. Robert Geels                  de Vuursche              38.52 9604603      38.46           
 49. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 38.00 9704055      41.67           
 50. Jelle Schouten                Aquarijn                 43.16 9703969      44.95           
 51. Daniel Meijers                De Rijn                  48.26 9703647      47.88           
 52. Leon Huynh                    VZC-E&P                     NT 9704301      57.26           
AFGE Matthijs Mulder               De Zwoer                 31.74 9502597                      
AFGE Julian Schweigl               SG Vecht&Rijn            35.82 9400731                      
AFGE Ragnar Eggertsson             De Rijn                  34.29 9202893                      
AFGE Kevin van Vliet               SG Vecht&Rijn            28.54 9203827                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m wisselslag                            B-Finale
02.05.2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isa Verwaal                   De Rijn                     NT 9800978    1:32.23           
          1:32.23
  2. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen                NT 9803336    1:33.13           
          1:33.13
  3. Elja Douma                    De Zwoer                    NT 9800328    1:35.44           
          1:35.44
  4. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist              NT 9801794    1:36.14           
          1:36.14
  5. Claudia Schouten              Aquarijn                    NT 0000812    1:36.61           
          1:36.61
  6. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen                NT 9802378    1:36.64           
          1:36.64
  7. Danique de Vegt               ESCA Zwemmen                NT 9802692    1:37.07           
          1:37.07
  8. Kim Hutchinson                De Rijn                     NT 9800482    1:44.42           
          1:44.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 100m wisselslag                            A-Finale
02.05.2009 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen                NT 9801634    1:21.14           
          1:21.14
  2. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst              NT 9800402    1:22.08 FJ 1      
          1:22.08
  3. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                     NT 9802070    1:22.08 FJ 2      
          1:22.08
  4. Chelsea Merfol                De Rijn                     NT 9800870    1:25.02           
          1:25.02
  5. Melissa Baars                 Aquarijn                    NT 9900376    1:29.06           
          1:29.06
  6. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen                NT 9900106    1:30.26 FJ 1      
          1:30.26
  7. Matou Zwemmer                 De Rijn                     NT 9803672    1:30.26 FJ 2      
          1:30.26
  8. Laura Keijser                 De Rijn                     NT 9800046    1:33.86           
          1:33.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m wisselslag                            B-Finale
02.05.2009 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luke van de Kraats            De Rijn                     NT 9800821    1:44.95           
          1:44.95
  2. Jos van Herk                  VZC-E&P                     NT 9803037    1:45.93           
          1:45.93
  3. Sten Postma                   De Rijn                     NT 0000011    1:52.11           
          1:52.11
  4. Thymen van Hattum             SG Vecht&Rijn               NT 9901101    1:54.20           
          1:54.20
 DIS Bryan Wijnveld                De Rijn                     NT 9900705    1:50.02           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.02
 DIS Alex Algra                    de Vuursche                 NT 9901047    1:58.31           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:58.31
 DIS Andy Huynh                    VZC-E&P                     NT 0001725    2:11.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:11.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 100m wisselslag                            A-Finale
02.05.2009 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC-E&P                     NT 9900029    1:21.20           
          1:21.20
  2. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist              NT 9802489    1:27.63           
          1:27.63
  3. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                     NT 9800361    1:29.51           
          1:29.51
  4. Max Kunz                      VZC-E&P                     NT 9900401    1:31.92           
          1:31.92
  5. Niels van Beek                VZC-E&P                     NT 9800409    1:35.14           
          1:35.14
  6. Job Esink                     ESCA Zwemmen                NT 9801699    1:39.10           
          1:39.10
  7. Thom Delno                    De Rijn                     NT 0000013    1:43.42           
          1:43.42
  8. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn               NT 9801359    1:43.79           
          1:43.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m wisselslag                             B-Finale
02.05.2009 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin Los                     De Rijn                     NT 9104012    1:14.25           
          1:14.25
  2. Denise Schulpen               Aquarijn                    NT 9700158    1:14.51           
          1:14.51
  3. Merel Kersten                 ESCA Zwemmen                NT 9503556    1:15.10           
          1:15.10
  4. Nik Beekes                   De Zwoer                    NT 8900228    1:15.16           
          1:15.16
  5. Sarina Snijder                VZC-E&P                     NT 9102906    1:17.54           
          1:17.54
  6. Tessa Mol                     De Rijn                     NT 9501396    1:18.14           
          1:18.14
  7. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                     NT 9300232    1:19.42           
          1:19.42
  8. Zo van Zijl                  Aquarijn                    NT 9500136    1:21.02           
          1:21.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m wisselslag                             A-Finale
02.05.2009 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                     NT 9400024    1:07.80           
          1:07.80
  2. Loes van Ooijen               ESCA Zwemmen                NT 9205180    1:10.10           
          1:10.10
  3. Inge Pepping                  De Rijn                     NT 9402308    1:10.89           
          1:10.89
  4. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen                NT 9201690    1:11.45           
          1:11.45
  5. Suzanne Lange                 De Zwoer                    NT 9202998    1:11.54           
          1:11.54
  6. Evelien Vos                   De Rijn                     NT 9201912    1:11.86           
          1:11.86
  7. Svenja Peters                 ESCA Zwemmen                NT 9201404    1:12.94           
          1:12.94
  8. Rianne Weijburg               De Zwoer                    NT 9400172    1:17.02           
          1:17.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 100m wisselslag                             B-Finale
02.05.2009 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                     NT 9102011    1:05.94           
          1:05.94
  2. Tim Niekus                    VZC-E&P                     NT 9103709    1:07.13           
          1:07.13
  3. Dennis de Groot               De Zwoer                    NT 8300785    1:07.23           
          1:07.23
  4. Max Middelman                 ESCA Zwemmen                NT 9301635    1:07.64           
          1:07.64
  5. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen                NT 9106957    1:10.92           
          1:10.92
  6. Thijmen van de Waal           Aquarijn                    NT 9203085    1:11.43           
          1:11.43
  7. Jesper de Jong                Aquarijn                    NT 9300775    1:12.86           
          1:12.86
  8. Jesse Schaekers               Aquarijn                    NT 9301987    1:14.23           
          1:14.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 100m wisselslag                             A-Finale
02.05.2009 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Driessen                  ESCA Zwemmen                NT 8700801    1:01.65 FJ 1      
          1:01.65
  2. Olaf Achterberg               Dwk                         NT 9000011    1:01.65 FJ 2      
          1:01.65
  3. Tim Wagenmans                 Aquarijn                    NT 9104945    1:02.90           
          1:02.90
  4. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                     NT 9100827    1:03.16           
          1:03.16
  5. Laurens Pepping               De Rijn                     NT 9203529    1:05.10 FJ 1      
          1:05.10
  6. Maarten Arntz                 De Rijn                     NT 9301921    1:05.10 FJ 2      
          1:05.10
  7. Wessel van der Maarel         De Rijn                     NT 9300325    1:05.95           
          1:05.95
  8. Jasper van der Maarel         De Rijn                     NT 9001907    1:06.64           
          1:06.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Gemengd, 8 x 50m wisselslag                  12 jaar en ouder
02.05.2009 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Rijn 1                     De Rijn                4:05.91            4:11.42           
        Evelien Vos, 92                            Inge Pepping, 94
        Maarten Arntz, 93                          Laurens Pepping, 92
        Marjolein Delno, 94                        Karin Los, 91
        Jasper van der Maarel, 90                  Wessel van der Maarel, 93
            34.72  4:11.42

  2. ESCA Zwemmen 1                ESCA Zwemmen           4:09.71            4:14.80           
        Svenja Peters, 92                          Arlette de Vegt, 95
        Tom Driessen, 87                           Max Middelman, 93
        Nynke van der Steur, 92                    Loes van Ooijen, 92
        Jeroen Voltman, 97                         Bram Meijlis, 94
            34.64  4:14.80

  3. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                4:17.27            4:20.58           
        Sarina Snijder, 91                         Elina de Ruiter, 94
        Joeri Scheidt, 91                          Quint Ottens, 87
        Rozemarijn Erdbrink, 93                    Nadine van Nimwegen, 93
        Tim Niekus, 91                             Thijs Hagelstein, 91
            37.45  4:20.58

  4. Aquarijn 1                    Aquarijn               4:20.44            4:29.92           
        Denise Schulpen, 97                        Shannon Mommersteeg, 97
        Donny van den Bosch, 95                    Tim Wagenmans, 91
        Linda Kamperman, 96                        Zo van Zijl, 95
        Thijmen van de Waal, 92                    Jesper de Jong, 93
            34.48  4:29.92

  5. De Rijn 2                     De Rijn                4:43.56            4:40.16           
        Tessa Mol, 95                              Lisette Goelema, 96
        Mike van de Kraats, 96                     Hans de Korte, 86
        Marte Stoorvogel, 95                       Germaine Tjou Tam Sin, 97
        Silko van der Vliet, 90                    Gijs van der Wal, 97
            36.42  4:40.16

  6. ZC Zeist 1                    Zwemclub Zeist         5:03.96            5:31.78           
        BM
        Lisa Roof, 96                              Elles Becker, 96
        Valerie Welkzijn, 95                       Amber Lauwers, 95
        Anouk van den Heuvel, 92                   Sanne Valken, 96
        Charlotte Anraad, 93                       Kimberly Hahn, 94
            47.71  5:31.78




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal