Nr. 1. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 4 en 5
Nr. 5. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Minioren 4 en 5
Nr. 9. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 14. Alle, 50m schoolslag  Minioren 4 en 5
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Alle, 50m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 18. Alle, 50m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 19. Alle, 8 x 50m vrije slag  Senioren Open


Medaille Sprint Wedstrijd
Wapenveld, 25.4.2009


Programmanr. 1
25.4.09 - 14:30
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Minioren 6

1.Thimo Brand9702589Swol 189444.4641.10174
2.Arend-Jan Ooms9702169Swol 189442.4741.92164
3.Christiaan Priet9701319Zignea43.0643.64145

Junioren 1 en 2

1.Jory Willemsen9500747Octopus32.9531.13401
2.Wietse Wiersma9504299Zignea32.1331.75378
3.Sjors Boverhoff9500741Octopus31.8931.92372
4.Mark Veldman9504801Zignea35.1032.76344
5.Harold van der Veen9503937Zignea34.8934.67290
6.Daniël de Wagt9601339Zignea34.8935.37273
7.Mike van de Streek9500577Noord Veluwe36.8835.65267
8.Erik Pape9601669Noord Veluwe35.6735.67266
9.Casper Muselaers9600399Octopus35.7236.51248
10.Kevin de Groot9601313Zignea44.5840.64180

Junioren 3 en 4

1.Marcel van Essen9400019Octopus30.7029.97449
2.Roald Blok9302685Octopus31.4332.36357
3.Daan de Jong9400929Noord Veluwe32.4332.45354
4.Arwin Stoop9306811Zzz32.6132.73345
5.Sven Groothuis9301121Zzz33.4233.22330
6.Max van der Steeg9401399Swol 189434.3733.51321
7.Ramon Westhof9303145Octopus35.9535.19277
8.Mathijs van der Vlies9302505Zzz36.1335.29275
9.Jay Verhulsdonck9302379Zzz40.3040.23186
NGRobert Voogd9301653Swol 189431.45

Jeugd 1 en 2

1.Bram Koppenaal9103037Swol 189430.4630.23438
2.Berend Schenk9204287Swol 189432.2131.73378
3.Johan Smit9201217Octopus35.2334.70289

Senioren 1 en 2

1.Emile Manni9001901Octopus26.7026.82627
2.Everhard van Oene8902303Noord Veluwe31.0230.23438
NGRoger Gerrits8900961Swol 189429.50

20 jaar en ouder

1.Michiel Jorink8701613Swol 189427.1326.86624
2.Erik Spit8602939Zignea28.1627.49582
3.Stefan van der Grift8701121Octopus29.3929.48472
4.John Eilander7000003Octopus28.8929.67463


<< TOP >>
Programmanr. 2
25.4.09 - 14:38
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Junioren 1

1.Britt Schoonhoven9702468Octopus40.7341.70242
2.Sanne Wiersma9701108Zignea40.8242.45230
3.Chantal Mulders9702166Zzz44.7844.86195
4.Rianne van Rijssen9702360Noord Veluwe44.8945.43187

Junioren 2 en 3

1.Sifra van Bottenburg9501178Octopus35.2934.04446
2.Sanne de Nijs9500718Zignea34.9835.94379
3.Cynthia Plender9500054Noord Veluwe36.2836.45363
4.Aniek van Unen9505016Zignea39.4837.26340
5.Eline Geschiere9503798Zignea40.2937.77326
6.Vivian Renshoff9603932Octopus42.7440.51264
7.Manon van Veluw9600340Zzz42.4541.95238
8.Taryssa van Rantwijk9601074Zzz44.0243.23218
9.Anne-Lotte Feil9602944Zzz49.1245.16191
10.Maudy Ruiter9600502Zzz50.8448.52154
DISMargreet de Breij9506246Swol 189441.60
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Jeugd 1 en 2

1.Sharon Gelmers9400416Octopus30.7730.64611
2.Sylvana van Rantwijk9303102Zzz35.4233.81455
3.Suzanne Brummel9401366Octopus33.9533.88452
4.Rianne van Veluw9401542Zzz35.7634.20439
5.Hanneke Steenbergen9400414Octopus36.6735.05408
6.Eline Vester9305728Noord Veluwe35.1035.57391
7.Tara van Bottenburg9300114Octopus35.9536.78353
8.Helena Weterings9303104Zzz37.5437.86324
9.Jolijn Wildeboer9404884Swol 189441.7738.16316
10.Dianne Rorije9301494Octopus44.0642.94222
NGLajenda Garst9300250Zzz36.02

Senioren 1 en 2

1.Danique Stoop9106956Zzz29.4229.41691
2.Manon van Essen9100910Octopus32.7931.80547
3.Siemone Vester9206590Noord Veluwe35.9834.86415

18 jaar en ouder

1.Babet Dijk8600846Swol 189433.3533.39472
2.Erika Aan het Rot9000010Octopus34.2033.51467
3.Annebeth van Ark8805588Octopus36.2035.41396
4.Aranka Jorink8200800Octopus33.4535.76384
5.Fabienne Hoogeveen9007880Zzz39.3639.76280
6.Hanne Keijzer8503932Zzz40.2840.39267
DISLiesbeth Bruinekool9007958Zzz1:03.23
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
25.4.09 - 14:48
25m vlinderslagMinioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Gino van der Maten0000413OctopusNT24.5877
2.Merel Bijsterbosch0000712OctopusNT30.5061
DISJochem Hallie0000009Octopus25.80
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISGinger van Laar0000328OctopusNT28.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
25.4.09 - 14:50
25m vlinderslagMinioren 4 en 5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Albert Jan van Slooten9800049ZigneaNT18.29188
2.Latoya van Laar9802100Octopus20.9218.75262
3.Merel Huiskamp9802876Octopus22.3219.04250
4.Anoek Huiskamp9802872Octopus24.1020.38204
5.Danielle Bijsterbosch9900722Octopus23.6720.48201
6.Rick Cuperus9901543Zignea21.5421.04123
7.Esther Mijnheer9900870Zignea21.8921.20181
DISDemi van den Beld9802968Octopus29.57
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJeffrey Haas9803361Octopus29.3627.60
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
25.4.09 - 14:52
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Minioren 6

1.Stan Ruessink9700829Noord Veluwe40.1940.48201
2.Menno de Vries9700517Zignea42.4841.97181
3.Nick Koetsier9704237Noord VeluweNT42.20178
4.Nick Moerman9702581Zzz48.0646.92129
DISArend-Jan Ooms9702169Swol 189439.51
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 1 en 2

1.Daniël de Wagt9601339Zignea32.1634.36329
2.Arnoud Mijnheer9601311Zignea37.8138.95226
3.Jarick Stoop9604181Zzz49.5647.58124

Junioren 3 en 4

1.Christian Renshoff9404343Octopus31.0731.70419
2.Ramon Westhof9303145Octopus36.8035.93288
3.Max van der Steeg9401399Swol 189436.4536.76269
4.Casper Koopman9306279Noord VeluweNT38.95226

Jeugd 1 en 2

1.Bram Koppenaal9103037Swol 189432.1832.89376
2.Johan Smit9201217Octopus36.5136.64272
DISBerend Schenk9204287Swol 189433.03
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.

Senioren 1 en 2

1.Emile Manni9001901Octopus30.5329.42525
2.Richard Oosterbroek9002175Noord Veluwe31.3931.56425

20 jaar en ouder

1.Michiel Jorink8701613Swol 189428.7628.90554
2.Floris Manni8805679Octopus29.2128.95551
3.Albert van Piekeren8401767Octopus29.7630.55469
4.Bernie Klompmaker8501355Noord Veluwe31.4233.13367
5.Vincent van Zijtveld8302445Zzz38.4538.76229


<< TOP >>
Programmanr. 6
25.4.09 - 14:58
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Junioren 1

1.Lisanne Bijsterbosch9701198Octopus44.0441.07292
2.Lotte van Lint9705402Swol 1894NT50.36158

Junioren 2 en 3

1.Aniek van Unen9505016Zignea39.0237.45385
2.Milou Uitslag9602654Noord Veluwe38.4837.70377
3.Denise van Zetten9600932Octopus41.5937.86372
4.Marijke van de Beek9602660Octopus38.7639.59326
NGEsmee Kleine9604714Noord Veluwe42.70

Jeugd 1 en 2

1.Debby Boerefijn9400240Zignea34.7334.95473
2.Imre Borger9304458Swol 189436.8636.92402
3.Marjolein Scholten9300676Noord Veluwe38.4238.73348
4.Melina van Unen9404080Noord Veluwe39.5541.04292
5.Jolijn Wildeboer9404884Swol 189440.9542.66260

Senioren 1 en 2

1.Sarah Boerefijn9200186Zignea31.3933.13556

18 jaar en ouder

1.Annebeth van Ark8805588Octopus38.2338.39357
2.Fabienne Hoogeveen9007880ZzzNT41.02293
3.Laurie Weijkamp9804132Swol 1894NT48.60176
4.Liesbeth Bruinekool9007958Zzz59.581:02.3483


<< TOP >>
Programmanr. 7
25.4.09 - 15:05
50m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Brigit van der Vegte0000714Octopus49.4643.75241
2.Joris Pape0000609Noord Veluwe56.2152.8990
3.Ted Ruiter0000047Zzz56.0454.1084
4.Ashley Haas0100726OctopusNT55.06121
5.Edwin Versprille0100059Noord Veluwe1:00.2959.0865
DISIlmar Stoop0100871Zzz1:01.90
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISArno Tellegen0000467OctopusNT
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISJochem Hallie0000009Octopus54.04
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISManon Eilander0000710Octopus55.0849.80
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLars van Hell0100095OctopusNT56.92
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMarnix van Bottenburg0100479OctopusNT59.87
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 8
25.4.09 - 15:10
50m rugslagMinioren 4 en 5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Carmen ter Weele9800384Octopus44.1340.89296
2.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe42.9941.33189
3.Albert Jan van Slooten9800049Zignea42.8044.28154
4.Hanna van Keulen9803050Noord Veluwe51.4545.10220
5.Rick van de Streek9900215Noord Veluwe45.5445.48142
6.Danielle Bijsterbosch9900722Octopus48.3545.49215
7.Latoya van Laar9802100Octopus48.5545.86210
8.Anoek Huiskamp9802872Octopus48.6046.13206
9.Frank Versprille9901073Noord Veluwe46.7646.74131
10.Merijn Kendziorra9900677Zzz52.0749.50110
11.Niels Ruiter9800439Zzz53.2351.6497
12.Iris Oud9800954Zzz53.6651.73146
13.Jeffrey Haas9803361Octopus1:00.3856.6474
DISRick Cuperus9901543Zignea46.45
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISShanna Holtrop9900630Zzz48.27
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISDemi van den Beld9802968Octopus53.11
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSven Tellegen9802325OctopusNT54.90
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGJulia Keijzer9804016Zzz49.32


<< TOP >>
Programmanr. 9
25.4.09 - 15:16
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Minioren 6

1.Thimo Brand9702589Swol 18941:31.731:25.63241
2.Arend-Jan Ooms9702169Swol 18941:25.671:26.62233

Junioren 1 en 2

1.Daniël de Wagt9601339Zignea1:10.341:11.45415
2.Jeffry van Zetten9500755Octopus1:15.221:12.03405
3.Sjors Boverhoff9500741Octopus1:12.671:15.70349
4.Wietse Wiersma9504299Zignea1:23.161:16.36340
5.Mike van de Streek9500577Noord Veluwe1:24.131:25.86239
6.Kevin de Groot9601313Zignea1:38.001:29.32213

Junioren 3 en 4

1.Roald Blok9302685Octopus1:06.101:05.36543
2.Marcel van Essen9400019Octopus1:07.771:07.64490
3.Christian Renshoff9404343Octopus1:07.201:09.01461
4.Daan de Jong9400929Noord Veluwe1:13.851:12.95390
5.Sven Groothuis9301121Zzz1:13.241:15.64350
6.Mathijs van der Vlies9302505Zzz1:16.701:20.51290
7.Jay Verhulsdonck9302379ZzzNT1:22.79267
NGRobert Voogd9301653Swol 18941:08.17

Jeugd 1 en 2

1.Bram Koppenaal9103037Swol 18941:07.141:06.70511

Senioren 1 en 2

1.Everhard van Oene8902303Noord Veluwe1:09.931:08.62469
2.Richard Oosterbroek9002175Noord Veluwe1:09.791:10.26437
NGRoger Gerrits8900961Swol 18941:04.11

20 jaar en ouder

1.Michiel Jorink8701613Swol 18941:02.651:02.45622
2.Remco Jorink8000719Octopus1:05.581:04.46566
3.Albert van Piekeren8401767Octopus1:05.691:05.70534
4.John Eilander7000003Octopus1:07.021:12.09404
5.Bernie Klompmaker8501355Noord Veluwe1:07.681:12.80393


<< TOP >>
Programmanr. 10
25.4.09 - 15:27
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Junioren 1

1.Sanne Wiersma9701108Zignea1:21.861:23.36377
2.Britt Schoonhoven9702468Octopus1:23.961:24.54361
3.Rianne van Rijssen9702360Noord Veluwe1:37.361:30.00299
4.Chantal Mulders9702166Zzz1:34.351:33.82264

Junioren 2 en 3

1.Sifra van Bottenburg9501178Octopus1:21.021:17.67466
2.Aniek van Unen9505016Zignea1:30.671:20.97411
3.Sanne de Nijs9500718Zignea1:21.731:21.68400
4.Milou Uitslag9602654Noord Veluwe1:22.231:23.60373
5.Cynthia Plender9500054Noord Veluwe1:22.221:24.36363
6.Vivian Renshoff9603932Octopus1:30.441:27.95321
7.Manon van Veluw9600340Zzz1:35.641:29.92300
8.Anne-Lotte Feil9602944Zzz1:40.361:30.30296
9.Taryssa van Rantwijk9601074Zzz1:33.291:31.17288
DISDenise van Zetten9600932Octopus1:24.42
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMaudy Ruiter9600502Zzz1:39.601:40.89
SQ - De eerste slag na start/keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt.
NGWendy Meijnaar9603814Zignea1:25.42

Jeugd 1 en 2

1.Sylvana van Rantwijk9303102Zzz1:18.101:18.06459
2.Rianne van Veluw9401542Zzz1:21.451:19.33437
3.Hanneke Steenbergen9400414Octopus1:23.511:19.42436
4.Eline Vester9305728Noord Veluwe1:18.561:20.62416
5.Tara van Bottenburg9300114Octopus1:21.131:21.00411
6.Melina van Unen9404080Noord Veluwe1:25.921:25.64347
7.Dianne Rorije9301494Octopus1:33.311:30.66293
NGLajenda Garst9300250Zzz1:22.50

Senioren 1 en 2

1.Danique Stoop9106956Zzz1:08.751:08.56677
2.Manon van Essen9100910Octopus1:13.071:12.95562
3.Sarah Boerefijn9200186Zignea1:12.041:15.51507
4.Siemone Vester9206590Noord Veluwe1:19.861:22.60387
NGSanne Gerrits9200596Swol 18941:16.36

18 jaar en ouder

1.Erika Aan het Rot9000010Octopus1:14.481:14.07537
2.Aranka Jorink8200800Octopus1:18.121:20.98411
3.Annebeth van Ark8805588Octopus1:27.021:24.27365
4.Hanne Keijzer8503932Zzz1:28.601:30.64293


<< TOP >>
Programmanr. 11
25.4.09 - 15:41
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Minioren 6

1.Stan Ruessink9700829Noord Veluwe43.4243.10238
2.Christiaan Priet9701319Zignea47.0846.12194
3.Menno de Vries9700517Zignea49.5848.76164
DISNick Koetsier9704237Noord VeluweNT47.98SR
DISNick Moerman9702581Zzz55.2951.89
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.

Junioren 1 en 2

1.Jory Willemsen9500747Octopus36.0735.29434
2.Daniël de Wagt9601339Zignea34.4835.45428
3.Erik Pape9601669Noord Veluwe39.1040.60285
4.Casper Muselaers9600399Octopus41.4841.23272
5.Arnoud Mijnheer9601311Zignea48.8149.11161
DISHarold van der Veen9503937Zignea40.95
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMark Veldman9504801Zignea37.6637.60
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJarick Stoop9604181Zzz46.8348.82
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.

Junioren 3 en 4

1.Roald Blok9302685Octopus31.1331.51609
2.Arwin Stoop9306811Zzz35.2036.98377
3.Max van der Steeg9401399Swol 189437.2838.45335
4.Casper Koopman9306279Noord Veluwe52.6042.13255

Jeugd 1 en 2

1.Bram Koppenaal9103037Swol 189435.1634.76454
2.Berend Schenk9204287Swol 189435.3835.57423
3.Johan Smit9201217Octopus38.9538.95322

Senioren 1 en 2

NGRoger Gerrits8900961Swol 189431.02

20 jaar en ouder

1.Remco Jorink8000719Octopus32.5432.60550
2.Stefan van der Grift8701121Octopus33.6433.87490FJ 1
3.Albert van Piekeren8401767Octopus32.6333.87490FJ 2
4.Vincent van Zijtveld8302445Zzz39.8040.16294


<< TOP >>
Programmanr. 12
25.4.09 - 15:48
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Junioren 1

1.Britt Schoonhoven9702468Octopus44.0744.92306
2.Lotte van Lint9705402Swol 1894NT50.32218

Junioren 2 en 3

1.Eline Geschiere9503798Zignea41.6241.29394
2.Marijke van de Beek9602660Octopus43.2943.36340
NGWendy Meijnaar9603814Zignea41.36
NGEsmee Kleine9604714Noord Veluwe45.73

Jeugd 1 en 2

1.Sharon Gelmers9400416Octopus35.5835.76607
2.Suzanne Brummel9401366Octopus36.4836.10590
3.Imre Borger9304458Swol 189439.6440.39421
4.Marjolein Scholten9300676Noord Veluwe40.2940.61414
5.Helena Weterings9303104Zzz42.3541.54387
6.Jolijn Wildeboer9404884Swol 189447.8346.45277

Senioren 1 en 2

1.Esther Rijkelijkhuizen9205744Zignea36.7637.23537

18 jaar en ouder

1.Babet Dijk8600846Swol 189435.9435.95597
2.Erika Aan het Rot9000010Octopus37.5536.84555
3.Laurie Weijkamp9804132Swol 1894NT47.86253


<< TOP >>
Programmanr. 13
25.4.09 - 15:53
50m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Brigit van der Vegte0000714Octopus51.6749.45229
2.Joris Pape0000609Noord Veluwe55.7052.02135
3.Merel Bijsterbosch0000712Octopus54.5152.45192
4.Ted Ruiter0000047Zzz58.0754.14120
5.Manon Eilander0000710Octopus1:00.0456.42154
6.Ashley Haas0100726OctopusNT1:02.10116
7.Lars van Hell0100095OctopusNT1:04.6770
8.Edwin Versprille0100059Noord Veluwe1:03.361:05.5768
9.Marnix van Bottenburg0100479OctopusNT1:05.6068
10.Arno Tellegen0000467OctopusNT1:05.7667
11.Ilmar Stoop0100871Zzz1:01.921:07.2363
DISGino van der Maten0000413Octopus57.4856.20SA
DISGinger van Laar0000328Octopus1:06.261:27.95SL


<< TOP >>
Programmanr. 14
25.4.09 - 15:58
50m schoolslagMinioren 4 en 5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe45.9143.70228
2.Merel Huiskamp9802876Octopus45.6845.92286
3.Carmen ter Weele9800384Octopus47.8346.08283
4.Danielle Bijsterbosch9900722Octopus51.7948.70240
5.Shanna Holtrop9900630Zzz51.7049.14234
6.Hanna van Keulen9803050Noord Veluwe51.1050.51215
7.Rick van de Streek9900215Noord Veluwe52.6051.02143
8.Niels Ruiter9800439Zzz55.3354.45118
9.Frank Versprille9901073Noord Veluwe51.8856.73104
10.Merijn Kendziorra9900677Zzz57.0757.61100
11.Iris Oud9800954Zzz56.3358.32140
12.Sven Tellegen9802325OctopusNT58.8993
DISDemi van den Beld9802968Octopus53.96AA
NGJulia Keijzer9804016Zzz53.73


<< TOP >>
Programmanr. 15
25.4.09 - 16:03
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Minioren 6

1.Stan Ruessink9700829Noord Veluwe32.3632.51280
2.Thimo Brand9702589Swol 189434.6033.95246
3.Arend-Jan Ooms9702169Swol 189434.8634.42236
4.Menno de Vries9700517Zignea35.9836.20203
5.Nick Koetsier9704237Noord VeluweNT37.16188
6.Nick Moerman9702581Zzz44.0441.10139

Junioren 1 en 2

1.Jory Willemsen9500747Octopus27.0226.86497
2.Mark Veldman9504801Zignea29.7328.54415
3.Daniël de Wagt9601339Zignea28.3228.64410
4.Sjors Boverhoff9500741Octopus28.8229.58372
5.Erik Pape9601669Noord Veluwe31.1629.64370
6.Mike van de Streek9500577Noord Veluwe31.2830.61336
7.Wietse Wiersma9504299Zignea30.8630.62336
8.Casper Muselaers9600399Octopus30.7430.62336FJ 1
9.Harold van der Veen9503937Zignea31.6731.22317
10.Arnoud Mijnheer9601311Zignea33.2032.48281
11.Kevin de Groot9601313Zignea33.4734.72230
12.Jarick Stoop9604181Zzz40.8944.89107

Junioren 3 en 4

1.Marcel van Essen9400019Octopus27.0927.95441
2.Christian Renshoff9404343Octopus27.7028.10434
3.Daan de Jong9400929Noord Veluwe28.7528.42420
4.Arwin Stoop9306811Zzz28.8929.27384FJ 1
5.Max van der Steeg9401399Swol 189428.8629.27384FJ 2
6.Sven Groothuis9301121Zzz29.5429.45377
7.Mathijs van der Vlies9302505Zzz30.7030.62336
8.Casper Koopman9306279Noord Veluwe32.3432.58279
9.Jay Verhulsdonck9302379Zzz33.3633.67252
NGRobert Voogd9301653Swol 189427.32

Jeugd 1 en 2

1.Bram Koppenaal9103037Swol 189425.7626.36526
2.Berend Schenk9204287Swol 189427.0526.83499

Senioren 1 en 2

1.Emile Manni9001901Octopus25.1924.98618
2.Richard Oosterbroek9002175Noord Veluwe25.5925.85558
3.Everhard van Oene8902303Noord Veluwe26.8327.26476

20 jaar en ouder

1.Michiel Jorink8701613Swol 189424.7524.89625
2.Erik Spit8602939Zignea25.3925.07612
3.Bernie Klompmaker8501355Noord Veluwe25.1725.86557
4.Remco Jorink8000719Octopus25.8725.92553
5.John Eilander7000003Octopus26.1826.48519
6.Vincent van Zijtveld8302445Zzz31.4832.39284
7.Floris Manni8805679Octopus26.7939.42157


<< TOP >>
Programmanr. 16
25.4.09 - 16:12
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
Junioren 1

1.Sanne Wiersma9701108Zignea32.1632.45414
2.Rianne van Rijssen9702360Noord VeluweNT35.36320
3.Chantal Mulders9702166Zzz36.9835.39319
4.Lisanne Bijsterbosch9701198Octopus38.8036.67287
5.Lotte van Lint9705402Swol 1894NT42.70182

Junioren 2 en 3

1.Sifra van Bottenburg9501178Octopus31.6431.23465
2.Eline Geschiere9503798Zignea32.2631.64447
3.Sanne de Nijs9500718Zignea32.0232.02431
4.Cynthia Plender9500054Noord Veluwe31.6032.32419
5.Vivian Renshoff9603932Octopus34.4233.46378
6.Manon van Veluw9600340Zzz33.5933.54375
7.Milou Uitslag9602654Noord Veluwe34.2034.26352
8.Taryssa van Rantwijk9601074Zzz35.0735.39319
9.Margreet de Breij9506246Swol 189436.1635.58314
10.Anne-Lotte Feil9602944Zzz37.8036.12300
11.Maudy Ruiter9600502Zzz41.6739.64227
DISDenise van Zetten9600932Octopus34.16AA
NGEsmee Kleine9604714Noord Veluwe37.16
NGWendy Meijnaar9603814Zignea35.16

Jeugd 1 en 2

1.Eline Vester9305728Noord Veluwe29.0428.70599
2.Debby Boerefijn9400240Zignea28.9230.32508
3.Suzanne Brummel9401366Octopus30.6730.45501
4.Sylvana van Rantwijk9303102Zzz30.4830.64492
5.Rianne van Veluw9401542Zzz31.8231.23465
6.Hanneke Steenbergen9400414Octopus32.5131.80440
7.Tara van Bottenburg9300114Octopus31.2331.92435
7.Marjolein Scholten9300676Noord Veluwe31.3931.92435
9.Imre Borger9304458Swol 189432.0732.02431
10.Helena Weterings9303104Zzz31.8632.92397
11.Melina van Unen9404080Noord Veluwe32.7433.07391
12.Jolijn Wildeboer9404884Swol 189434.0734.02360
13.Dianne Rorije9301494Octopus38.0235.45318
NGLajenda Garst9300250Zzz31.13

Senioren 1 en 2

1.Danique Stoop9106956Zzz27.4227.92650
2.Sarah Boerefijn9200186Zignea28.5028.98582
3.Esther Rijkelijkhuizen9205744Zignea30.3431.21466
4.Siemone Vester9206590Noord Veluwe31.9232.36418
NGSanne Gerrits9200596Swol 189429.73

18 jaar en ouder

1.Babet Dijk8600846Swol 189430.3931.21466
2.Aranka Jorink8200800Octopus31.1732.13427
3.Fabienne Hoogeveen9007880Zzz34.4834.89333
4.Hanne Keijzer8503932Zzz35.4735.26323
5.Liesbeth Bruinekool9007958Zzz50.4450.82108


<< TOP >>
Programmanr. 17
25.4.09 - 16:24
50m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Brigit van der Vegte0000714Octopus44.8242.32187
2.Jochem Hallie0000009Octopus48.1443.36118
3.Gino van der Maten0000413Octopus54.9046.3997
4.Manon Eilander0000710Octopus54.5747.16135
5.Joris Pape0000609Noord Veluwe46.5448.3985
6.Merel Bijsterbosch0000712Octopus45.6048.42125
7.Lars van Hell0100095OctopusNT50.7674
8.Edwin Versprille0100059Noord Veluwe52.8953.6762
9.Ginger van Laar0000328Octopus57.2654.1489
10.Ashley Haas0100726OctopusNT55.3983
11.Marnix van Bottenburg0100479OctopusNT57.1352
12.Ted Ruiter0000047Zzz51.7059.5046
13.Arno Tellegen0000467Octopus1:09.071:02.5839
14.Ilmar Stoop0100871ZzzNT1:05.8234


<< TOP >>
Programmanr. 18
25.4.09 - 16:29
50m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangNaamStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe32.3933.02268
2.Carmen ter Weele9800384Octopus38.0635.02330
3.Albert Jan van Slooten9800049Zignea34.8935.92208
4.Rick van de Streek9900215Noord Veluwe37.4238.42170
5.Hanna van Keulen9803050Noord Veluwe39.7038.64245
6.Merel Huiskamp9802876Octopus39.3238.86241
7.Latoya van Laar9802100Octopus38.6039.16236
8.Esther Mijnheer9900870Zignea41.7639.82224
9.Anoek Huiskamp9802872Octopus40.4540.27217
10.Rick Cuperus9901543Zignea40.0740.36147
11.Shanna Holtrop9900630Zzz41.3640.60212
12.Frank Versprille9901073Noord Veluwe40.0941.54134
13.Niels Ruiter9800439Zzz44.4944.23111
14.Iris Oud9800954Zzz46.8344.60160
15.Merijn Kendziorra9900677Zzz46.6445.68101
16.Sven Tellegen9802325Octopus1:01.6048.7083
17.Jeffrey Haas9803361Octopus50.3350.9573
NGJulia Keijzer9804016Zzz42.93


<< TOP >>
Programmanr. 19
25.4.09 - 16:34
8 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangStartnrVerenigingInschrijftijdEindtijdPnt
1.Octopus 1Octopus3:44.053:43.26452
Sharon Gelmers
Roald Blok
Suzanne Brummel
Remco Jorink
94
93
94
80
28.12Erika Aan het Rot
Stefan van der Grift
Manon van Essen
Emile Manni
90
87
91
90
2.Noord Veluwe 1Noord Veluwe3:52.553:53.36396
Eline Vester
Everhard van Oene
Marjolein Scholten
Daan de Jong
93
89
93
94
29.54Melina van Unen
Richard Oosterbroek
Cynthia Plender
Bernie Klompmaker
94
90
95
85
3.Zignea 1Zignea3:54.083:56.76379
Sanne de Nijs
Mark Veldman
Wietse Wiersma
Esther Rijkelijkhuizen
95
95
95
92
31.86Debby Boerefijn
Sarah Boerefijn
Daniël de Wagt
Erik Spit
94
92
96
86
4.Swol 1894 1Swol 18943:46.113:57.11378
Imre Borger
Berend Schenk
Jolijn Wildeboer
Max van der Steeg
93
92
94
94
31.70Babet Dijk
Bram Koppenaal
Margreet de Breij
Michiel Jorink
86
91
95
87
5.Octopus 2Octopus3:58.443:57.69375
Sifra van Bottenburg
Jeffry van Zetten
Vivian Renshoff
Christian Renshoff
95
95
96
94
30.88Tara van Bottenburg
Marcel van Essen
Aranka Jorink
Albert van Piekeren
93
94
82
84