Zeeuwse Competitie 2008-2009 Hoofdklasse deel 6
Hulst (NED),    5.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 4 x 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 5 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m rugslag                  11 jaar en ouder
5-4-2009 - 13:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             2:25.25   636       
            33.39  1:09.88  2:25.25
    2.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo       2:29.07   588       
            33.47  1:10.59  2:29.07
    3.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo       2:42.99   450       
            38.59  1:20.24  2:42.99
    4.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             2:44.20   440       
            38.51  1:20.29  2:44.20
    5.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             2:45.21   432       
            38.56  1:20.58  2:45.21
    6.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          2:45.43   430       
            39.50  1:21.51  2:45.43
    7.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             2:49.24   402       
            38.53  1:20.99  2:49.24
    8.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht             2:51.07   389  FJ 1 
          1:22.54  2:51.07
    9.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             2:51.07   389  FJ 2 
            38.69  1:20.78  2:51.07
   10.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel          2:52.73   378       
            40.50  1:24.63  2:52.73
   11.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             2:53.54   373       
            40.43  1:24.34  2:53.54
   12.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             2:56.55   354       
            41.55  1:25.98  2:56.55
   13.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             2:57.07   351       
            40.78  1:24.86  2:57.07
   DIS  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             2:56.24             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.24  1:27.68  2:56.24
 AFGEM  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m rugslag                  11 jaar en ouder
5-4-2009 - 13:40                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             2:20.02   511       
            32.83  1:08.08  2:20.02
    2.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       2:33.18   390       
            33.68  1:12.36  2:33.18
    3.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             2:39.26   347       
            35.87  1:16.74  2:39.26
    4.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       2:42.47   327       
            37.16  1:18.87  2:42.47
    5.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             2:45.44   310       
            38.09  1:20.09  2:45.44
    6.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       2:47.39   299       
            39.20  1:21.67  2:47.39
    7.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo       2:58.17   248       
            41.20  1:26.70  2:58.17
    8.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             3:06.32   217       
            45.38  1:32.99  3:06.32
    9.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       3:07.17   214       
            42.10  1:29.79  3:07.17
   10.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             3:11.28   200       
            43.46  1:32.25  3:11.28
   DIS  Nicky Joosse                  96   Luctor et Emergo       2:54.69             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.59  1:26.28  2:54.69
   DIS  Ryan Verschuren               95   ZCKoewacht             3:22.26             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.62  1:34.95  3:22.26
 AFGEM  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 50m vrije slag                 11 jaar en ouder
5-4-2009 - 13:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel            27.05   715       
    2.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo         29.10   574       
    3.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel            29.86   532       
    4.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo         30.16   516       
    5.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht               30.22   513       
    6.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo         30.35   506       
    7.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo         30.42   503       
    8.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht               30.89   480       
    9.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht               30.91   479       
   10.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht               31.00   475       
   11.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo         31.19   467       
   12.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht               31.24   464       
   13.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde               31.27   463       
   14.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo         31.64   447       
   15.  Anneloek Schrijvershof        86   Luctor et Emergo         31.96   434       
   16.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo         32.00   432       
   17.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo         32.56   410       
   18.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht               32.58   409       
   19.  Bianca de Pooter              92   De Schelde               32.74   403       
   20.  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo         32.79   401       
   21.  Talitha Romkes-le Clercq      91   ZCKoewacht               33.09   391       
   22.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht               33.18   388       
   23.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht               33.66   371       
   24.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde               33.68   371       
   25.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo         33.99   360       
   26.  Sarinah Leenheer              97   De Stormvogel            34.76   337       
   27.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht               35.78   309       
   28.  Cherida Dieleman              97   ZCKoewacht               36.81   284       
   29.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht               37.86   261       
   30.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht               38.00   258       
   31.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht               38.17   255       
   32.  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo         39.78   225       
   33.  Lobke Bun                     96   ZCKoewacht               40.86   207       
   34.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht               41.66   196       
   35.  Sabine Menu                   97   ZCKoewacht               43.09   177       
   36.  Indra Goossen                 97   ZCKoewacht               43.72   169       
   37.  Willemijn van Kalsbeek        96   Luctor et Emergo         45.29   152       
   38.  Lobke Ommerborn               95   ZCKoewacht               45.44   151       
   39.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht               49.03   120       
   40.  Fien van de Velde             97   ZCKoewacht               51.16   106       
   DIS  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Myriam Baute                  94   De Schelde                                 
 AFGEM  Amke Bruijnzeel               97   De Schelde                                 
 AFGEM  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht                                 
 AFGEM  Nathalie Bommeljé             90   Luctor et Emergo                           
    NG  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 50m vrije slag                 11 jaar en ouder
5-4-2009 - 14:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde               23.98   699       
    2.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde               24.93   622       
    3.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               25.89   555       
    4.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            26.02   547       
    5.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel            26.08   543       
    6.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht               26.16   538  FJ 1 
    7.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo         26.16   538  FJ 2 
    8.  Niels Suy                     93   De Schelde               27.01   489       
    9.  Richard Oskam                 94   De Schelde               28.36   422       
   10.  Christian de Die              95   De Schelde               28.86   401       
   11.  Gijs Manhave                  94   De Schelde               28.92   398       
   12.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde               29.29   383       
   13.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht               29.98   358       
   14.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel            31.36   312       
   15.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht               32.15   290       
   16.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht               32.73   275       
   17.  Thom Allonsius                97   De Schelde               32.98   269       
   18.  Nicky Joosse                  96   Luctor et Emergo         33.18   264       
   19.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo         33.25   262       
   20.  David Smeele                  96   Luctor et Emergo         34.56   233       
   21.  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht               34.77   229       
   22.  Thomas de Vos                 96   De Schelde               35.17   222       
   23.  Ryan Verschuren               95   ZCKoewacht               36.96   191       
   24.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht               37.09   189       
   25.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht               37.77   179       
   26.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo         37.90   177       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Dames, 200m vlinderslag                11 jaar en ouder
5-4-2009 - 14:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          2:53.15   381       
            35.64  1:19.31  2:53.15
    2.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             3:02.48   326       
            38.45  1:24.04  3:02.48
    3.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde             3:13.28   274       
            40.50  1:29.81  3:13.28
    4.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo       3:37.49   192       
            46.55  1:41.99  3:37.49
 AFGEM  Marieke Smeding               83   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Heren, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
5-4-2009 - 14:20                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo       4:04.65   719       
            28.22    58.88  1:29.81  2:00.75  2:31.98  3:02.84  3:33.87  4:04.65
    2.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             4:27.15   552       
            30.52  1:04.17  1:38.43  2:12.44  2:45.94  3:20.16  3:54.15  4:27.15
    3.  Sonny Corre                        Luctor et Emergo       4:34.16   511       
            32.04  1:06.54  1:40.86  2:15.51  2:50.07  3:24.89  4:00.02  4:34.16
    4.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             4:34.82   507       
            30.46  1:03.53  2:13.56  4:34.82
    5.  Niels Suy                     93   De Schelde             4:35.91   501       
            31.18  1:05.38  1:40.65  2:15.98  2:51.66  3:27.11  4:01.84  4:35.91
    6.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       4:57.84   398       
            32.11  1:08.99  1:47.12  2:25.87  3:04.76  3:43.18  4:21.85  4:57.84
    7.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             4:58.57   395       
            32.57  1:09.36  1:47.48  2:26.20  3:05.20  3:43.86  4:22.36  4:58.57
    8.  Richard Oskam                 94   De Schelde             4:58.95   394       
            31.54  1:07.86  1:45.72  2:24.47  3:03.17  3:42.32  4:20.79  4:58.95
    9.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       5:15.63   335       
            35.59  1:15.34  1:56.78  2:38.60  3:19.34  3:58.78  4:39.09  5:15.63
   10.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             5:27.91   298       
            35.69  1:14.10  1:55.72  2:37.46  3:20.25  4:03.14  4:46.76  5:27.91
   11.  Thom Allonsius                97   De Schelde             5:35.45   279       
            36.17  1:17.08  1:59.63  2:42.49  3:25.90  4:09.86  4:54.21  5:35.45
 NG.ZA  Luka Jaksic                   96   De Schelde                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m schoolslag                 11 jaar en ouder
5-4-2009 - 14:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo         35.54   618       
    2.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel            35.92   598       
    3.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht               37.07   544       
    4.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde               37.67   519       
    5.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo         37.80   514       
    6.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo         38.10   501       
    7.  Anneloek Schrijvershof        86   Luctor et Emergo         38.84   473       
    8.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht               39.16   462       
    9.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel            39.43   452       
   10.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo         39.68   444       
   11.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel            41.69   383       
   12.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht               42.16   370       
   13.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht               43.11   346       
   14.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht               43.29   342       
   15.  Talitha Romkes-le Clercq      91   ZCKoewacht               43.67   333       
   16.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht               44.07   324       
   17.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo         44.45   316       
   18.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo         44.85   307       
   19.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo         45.02   304       
   20.  Cherida Dieleman              97   ZCKoewacht               45.55   293       
   21.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht               45.69   291       
   22.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht               45.90   287       
   23.  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo         45.92   286       
   24.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht               46.47   276       
   25.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht               46.71   272       
   26.  Sarinah Leenheer              97   De Stormvogel            47.54   258       
   27.  Lobke Bun                     96   ZCKoewacht               48.92   237       
   28.  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht               49.29   232       
   29.  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo         50.11   220       
   30.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht               51.19   207       
   31.  Sabine Menu                   97   ZCKoewacht               53.51   181       
   32.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht               54.18   174       
   33.  Lobke Ommerborn               95   ZCKoewacht               54.36   173       
   34.  Willemijn van Kalsbeek        96   Luctor et Emergo         55.88   159       
   35.  Indra Goossen                 97   ZCKoewacht               57.30   147       
   DIS  Fien van de Velde             97   ZCKoewacht                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht               51.45             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 AFGEM  Amke Bruijnzeel               97   De Schelde                                 
 AFGEM  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht                                 
 AFGEM  Nathalie Bommeljé             90   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m schoolslag                 11 jaar en ouder
5-4-2009 - 15:00                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               31.36   618       
    2.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo         32.76   542       
    3.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht               33.21   520       
    4.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            33.51   506       
    5.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel            35.20   437       
    6.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht               36.91   379       
    7.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo         36.95   378       
    8.  Gijs Manhave                  94   De Schelde               39.25   315       
    9.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo         40.27   292       
   10.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht               40.57   285       
   11.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht               42.61   246       
   12.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo         43.32   234       
   13.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde               43.39   233       
   14.  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht               43.51   231       
   15.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht               43.89   225       
   16.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel            44.03   223       
   17.  David Smeele                  96   Luctor et Emergo         46.76   186       
   18.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo         47.69   176       
   19.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht               50.07   152       
   DIS  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Luka Jaksic                   96   De Schelde                                 
 AFGEM  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
5-4-2009 - 15:05                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo       1:07.19   719       
          1:07.19
    2.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel          1:08.41   681       
          1:08.41
    3.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:09.33   655       
          1:09.33
    4.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel          1:14.48   528       
          1:14.48
    5.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       1:14.67   524       
          1:14.67
    6.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo       1:15.94   498       
          1:15.94
    7.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo       1:17.10   476       
          1:17.10
    8.  Anneloek Schrijvershof        86   Luctor et Emergo       1:17.52   468       
          1:17.52
    9.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:17.57   467       
          1:17.57
   10.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo       1:17.68   465       
          1:17.68
   11.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             1:17.70   465       
          1:17.70
   12.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:17.81   463       
          1:17.81
   13.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             1:17.98   460       
          1:17.98
   14.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo       1:18.26   455       
          1:18.26
   15.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:18.85   445       
          1:18.85
   16.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             1:19.85   429       
          1:19.85
   17.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo       1:20.89   412       
          1:20.89
   18.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             1:21.02   410       
          1:21.02
   19.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:21.26   407       
          1:21.26
   20.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo       1:21.42   404       
          1:21.42
   21.  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo       1:21.43   404       
          1:21.43
   22.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             1:21.71   400       
          1:21.71
   23.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo       1:21.92   397       
          1:21.92
   24.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             1:22.28   392       
          1:22.28
   25.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht             1:23.48   375       
          1:23.48
   26.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             1:24.61   360       
          1:24.61
   27.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde             1:25.02   355       
          1:25.02
   28.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             1:25.13   354       
          1:25.13
   29.  Talitha Romkes-le Clercq      91   ZCKoewacht             1:25.39   350       
          1:25.39
   30.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:26.68   335       
          1:26.68
   31.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht             1:27.53   325       
          1:27.53
   32.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht             1:27.69   324       
          1:27.69
   33.  Sarinah Leenheer              97   De Stormvogel          1:30.07   299       
          1:30.07
   34.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo       1:31.62   284       
          1:31.62
   35.  Cherida Dieleman              97   ZCKoewacht             1:33.47   267       
          1:33.47
   36.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht             1:33.68   265       
          1:33.68
   37.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht             1:36.42   243       
          1:36.42
   38.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht             1:39.70   220       
          1:39.70
   39.  Lobke Bun                     96   ZCKoewacht             1:43.53   197       
          1:43.53
   40.  Sabine Menu                   97   ZCKoewacht             1:50.77   161       
          1:50.77
   41.  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht             1:57.07   136       
          1:57.07
   42.  Lobke Ommerborn               95   ZCKoewacht             1:57.35   135  FJ 1 
          1:57.35
   43.  Willemijn van Kalsbeek        96   Luctor et Emergo       1:57.35   135  FJ 2 
          1:57.35
   44.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht             1:57.66   134       
          1:57.66
   45.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht             2:00.36   125       
          2:00.36
   46.  Fien van de Velde             97   ZCKoewacht             2:07.04   106       
          2:07.04
   DIS  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo       1:51.32             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:51.32
   DIS  Indra Goossen                 97   ZCKoewacht             2:02.84             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:02.84
 AFGEM  Amke Bruijnzeel               97   De Schelde                                 
 AFGEM  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht                                 
 AFGEM  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht                                 
 AFGEM  Nathalie Bommeljé             90   Luctor et Emergo                           
 AFGEM  Marieke Smeding               83   Luctor et Emergo                           
 AFGEM  Myriam Baute                  94   De Schelde                                 
    NG  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
5-4-2009 - 15:30                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde             1:00.59   681       
          1:00.59
    2.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             1:04.93   553       
          1:04.93
    3.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo       1:05.10   549       
          1:05.10
    4.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo       1:05.81   532       
          1:05.81
    5.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             1:05.95   528       
          1:05.95
    6.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht             1:07.55   492       
          1:07.55
    7.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             1:07.78   487       
          1:07.78
    8.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel          1:08.27   476       
          1:08.27
    9.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       1:10.95   424       
          1:10.95
   10.  Christian de Die              95   De Schelde             1:12.96   390       
          1:12.96
   11.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:13.58   380       
          1:13.58
   12.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo       1:14.61   365       
          1:14.61
   13.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             1:16.45   339       
          1:16.45
   14.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       1:17.22   329       
          1:17.22
   15.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             1:19.60   300       
          1:19.60
   16.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       1:20.40   292       
          1:20.40
   17.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:20.47   291       
          1:20.47
   18.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo       1:22.16   273       
          1:22.16
   19.  Nicky Joosse                  96   Luctor et Emergo       1:22.92   266       
          1:22.92
   20.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          1:23.32   262       
          1:23.32
   21.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:27.22   228       
          1:27.22
   22.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             1:27.81   224       
          1:27.81
   23.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht             1:28.81   216       
          1:28.81
   24.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       1:29.70   210       
          1:29.70
   25.  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht             1:32.26   193       
          1:32.26
   26.  Ryan Verschuren               95   ZCKoewacht             1:32.51   191       
          1:32.51
   27.  David Smeele                  96   Luctor et Emergo       1:33.60   185       
          1:33.60
   28.  Thomas de Vos                 96   De Schelde             1:35.48   174       
          1:35.48
   29.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       1:37.48   164       
          1:37.48
   30.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht             1:38.36   159       
          1:38.36
   31.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht             1:42.10   142       
          1:42.10
   DIS  Gijs Manhave                  94   De Schelde             1:15.26             
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:15.26
 NG.ZA  Luka Jaksic                   96   De Schelde                                 
 AFGEM  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Dames, 4 x 200m vrije slag              11 jaar en ouder
5-4-2009 - 15:45                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       9:39.07   539       
        Zoë Braal, 87                          Kelsey Onderdijk, 91
        Monique de Haard, 92                   Stephanie Rombout, 88
            33.95  1:11.15  1:49.11  2:27.13  9:39.07

    2.  Luctor et Emergo 3                 Luctor et Emergo      10:22.48   434       
        Lotte Dalmeijer, 96                    Romy Hoogendijk, 96
        Eline de Haard, 96                     Geneva Joval, 97
            34.03  1:12.55  2:30.56 10:22.48

    3.  ZCKoewacht 3                       ZCKoewacht            10:28.32   422       
        Larissa Gelderland, 96                 Femke Hiel, 96
        Kelly Bergez, 96                       Sophie Bonte, 96
            34.73  1:13.45  1:53.07  2:20.80 10:28.32

    4.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht            10:30.23   418       
        Sabine van Waes, 85                    Naomi Gelderland, 90
        Simone de Rijcke, 96                   Melissa van Assel, 94
            33.71  1:11.77  1:52.54  2:33.99  5:15.52  7:45.42 10:30.23

    5.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo      10:41.97   396       
        Leonie Edenburg, 90                    Saskia de Haard, 94
        Anneloek Schrijvershof, 86             Maartje Oosterhoff, 97
            34.30  1:12.38  1:52.35  2:31.28  5:09.60  7:47.32 10:41.97

    6.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht            11:27.51   322       
        Eline Nijskens, 88                     Sanne van Ham, 96
        Charlotte Bral, 96                     Xantina Romkes-le Clercq, 94
            35.57  1:14.32  2:37.29  5:20.36  8:40.10 11:27.51




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Heren, 5 x 50m vrije slag               11 jaar en ouder
5-4-2009 - 15:55                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:09.35   568       
        Toby Aarnoutse, 89                     Charles Potin, 83
        Bob Dalmeijer, 94                      Sonny Corre, 
        Simon Edenburg, 93
            23.92    49.56  1:15.87  1:42.81  2:09.35

    2.  De Schelde 1                       De Schelde             2:12.65   526       
        Cas van Vorstenbos, 94                 Tommy van Overmeeren, 84
        Bas van Houwelingen, 92                Kevin Hondsmerk, 88
        Cees van Houwelingen, 63
            29.86  2:12.65

    3.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:23.52   416       
        Roderick van Doeselaar, 92             Christoph Bral, 92
        Joris van Bunder, 93                   Bert van Waes, 78
        Sjoerd van de Poele, 95
            25.98    57.83  1:27.93  1:56.34  2:23.52

    4.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             2:52.60   239       
        Ryan Verschuren, 95                    Karsten van Assel, 95
        Mariano Kamoen, 96                     Jeroen Ruissen, 95
        Aaron v d Broeke, 93
            36.60  2:52.60

    5.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       2:55.41   228       
        David Smeele, 96                       Tom van Gils, 95
        Rik Rozendaal, 95                      Maarten van Kalsbeek, 94
        Nicky Joosse, 96
            36.06  1:10.92  1:44.72  2:17.67  2:55.41




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Koewacht