Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  j min.6 el, m jun.1 el, j min.6 el, m jun.1 el
Nr. 2. Gemengd, 4 x 200m vrije slag  j jun.4 el, m jeu.2 el, j jun.4 el, m jeu.2 el
Nr. 3. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 9. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 18. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 21. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open


Promotie/Degradatie E.ON Nederlandse Zwemcompetitie
Amersfoort, 5.4.2009


Programmanr. 1
05.04.2009 - 10:00
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
2-startsregel
j min.6 el, m jun.1 el, j min.6 el, m jun.1 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Orca 1Orca2:14.262:09.28
Jelmer Postma
Marre Zandringa
97
97
33.35
28.43
Daniel Borghardt
Rebecca Jansen
97
97
34.89
32.61
2.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht2:17.482:12.61
Dennis Bougrimov
Brigitte Sleeking
98
98
32.67
32.31
Virgill vd Heij
Kim Busch
97
98
35.04
32.59
3.Vlaardingen 1Vlaardingen2:19.312:18.55
Tim van der Steen
Richenne Zeebregts
97
98
33.75
36.46
Tim Spaans
Marije Dinkelberg
98
97
35.96
32.38
4.AZ&PC 1AZ&PC2:27.812:21.77
Lennart Kruizinga
Sophie Brouwer
97
98
34.69
37.77
Tjeerd Smid
Manon Broeze
97
97
35.68
33.63
5.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:36.062:28.07
Sam Haring
Marielle Vijver
99
98
34.99
37.71
Bas Takken
Dagmar Swier
99
99
39.03
36.34
6.AZ&PC 2AZ&PC2:34.262:30.68
Camiel Boot
Jasmin Lotfolahian
98
97
36.38
38.18
Skip de Mönnink
Esmee Morel
99
98
37.23
38.89
7.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)2:36.082:31.02
Eva Werkman
Seser Yas
97
98
37.11
32.29
Raha Bavandpouri
Mohammed el Bakkali
98
97
49.82
31.80
AFGEMMNC Dordrecht 2MNC Dordrecht2:30.89
Koen van Kan, Sanne Advocaat, Stijn Geelen, Laura de Jager


<< TOP >>
Programmanr. 2
05.04.2009 - 10:04
Gemengd, 4 x 200m vrije slagj jun.4 el, m jeu.2 el, j jun.4 el, m jeu.2 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Vlaardingen 1Vlaardingen8:24.958:27.86
Bart Dunweg
Kiki Klerks
Timo Dinkelberg
Celine Hoogendijk
93
93
93
96
26.74
29.75
26.47
29.60
57.01
1:03.10
56.88
1:03.50
1:29.45
1:38.39
1:28.96
1:39.03
1:59.49
2:13.91
2:00.14
2:14.32
1:59.49
2:13.91
2:00.14
2:14.32
2.AZ&PC 1AZ&PC8:46.878:38.82
Huub van Houwelingen
Shireen Post
Jordan Kraaijenhof
Rachelle Visser
94
95
93
95
28.381:02.181:35.722:08.272:08.27
3.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn8:38.138:44.13
Frank van der Wolff
Femke Swier
Guus Jonk
Andrea Kneppers
94
93
95
93
28.96
31.40
30.91
28.18
1:00.52
1:06.49
1:05.33
1:00.76
1:33.83
1:41.97
1:41.06
1:33.04
2:06.18
2:16.99
2:15.61
2:05.35
2:06.18
2:16.99
2:15.61
2:05.35
4.Orca 1Orca8:33.058:57.42
Gijs Gertsen
Femke Leenstra
Bram ter Ellen
Fiona van Heerde
93
95
94
94
28.14
29.60
30.95
30.74
1:01.59
1:03.50
1:04.66
1:05.88
1:34.29
1:37.97
1:41.00
1:43.26
2:06.49
2:12.05
2:17.42
2:21.46
2:06.49
2:12.05
2:17.42
2:21.46
5.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)8:57.769:02.62
Yassine Maniani
Courtney van Huizen
Sander Ariaansz
Anne Kooijman
95
96
93
95
28.22
32.42
28.02
31.85
1:00.65
1:09.72
1:00.12
1:08.75
1:33.65
1:48.93
1:32.53
1:46.75
2:06.37
2:27.95
2:03.94
2:24.36
2:06.37
2:27.95
2:03.94
2:24.36
6.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht8:59.229:02.90
Alex Catsburg
Martine Kuijlaars
Melvin van de Meij
Femke van der Linde
94
95
93
94
29.42
31.76
28.20
32.12
1:02.60
1:07.62
1:01.27
1:08.36
1:36.82
1:45.58
1:36.09
1:44.97
2:09.84
2:22.63
2:10.27
2:20.16
2:09.84
2:22.63
2:10.27
2:20.16
7.AZ&PC 2AZ&PC9:55.409:36.73
Ronald Vermeulen
Desiree Visser
Rikus de Lange
Charelle Hanewald
94
95
94
93
30.37
34.75
30.97
34.41
1:04.81
1:11.12
1:05.46
1:13.46
1:42.27
1:49.80
1:41.55
1:53.30
2:20.91
2:26.30
2:15.76
2:33.76
2:20.91
2:26.30
2:15.76
2:33.76


<< TOP >>
Programmanr. 3
05.04.2009 - 10:15
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Joran BarendsAZ&PC57.28850009155.9427.0455.94
2.Mark MoussaZwemlust/Utrecht(SG)1:02.16900205959.9028.9859.90
3.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn59.9389024111:00.43FJ 128.891:00.43
4.Finn van der BasVlaardingen59.8984000671:00.43FJ 229.251:00.43
5.Edwin v. NordenAZ&PC58.9763005631:01.5929.591:01.59
6.Ruud HolswilderVlaardingen1:00.9578004351:01.7229.501:01.72
7.Michiel PunterOrca1:01.4384018231:02.1430.001:02.14
8.Vincent van IperenOrca1:03.6391061791:02.6830.681:02.68
9.Martijn DolkMNC Dordrecht1:01.8689007371:03.5331.441:03.53
10.Paul BrinkmanVlaardingen1:02.3784003091:04.7531.521:04.75
11.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:04.2987039831:04.9930.581:04.99
12.Mario PeetersMNC Dordrecht1:07.1386023551:07.3131.681:07.31
13.Arjen ThomasOrca1:10.5186030751:09.9133.681:09.91
14.Vincent BakkerAZ&PC1:03.0086001071:10.2533.211:10.25
15.Mark PijtakAZ&PC1:10.7790022871:11.0334.351:11.03
16.Kevin VisserOrca1:07.6590062391:11.7534.521:11.75
17.Martijn van BuurenZwemlust/Utrecht(SG)NT76001691:11.9434.841:11.94
18.Michel KoenenZwemvereniging Hoorn1:14.2989062011:18.4137.691:18.41
AFGEMMatthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn1:23.349501405
NGArjan van der PlaatMNC Dordrecht1:04.158602403


<< TOP >>
Programmanr. 4
05.04.2009 - 10:21
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:16.8584024242:13.4131.181:05.571:39.692:13.41
2.Ilse KraaijeveldOrca2:18.5190021102:20.7732.301:07.321:43.902:20.77
3.Lieke VeroudenAZ&PC2:23.4990039482:21.9133.471:09.361:45.422:21.91
4.Sascha de BruijnMNC Dordrecht2:28.4188006802:26.6834.851:11.561:49.142:26.68
5.Marloes OldenburgOrca2:30.0388032182:28.5433.461:10.991:50.062:28.54
6.Astrid KoertMNC Dordrecht2:33.8980006122:34.0636.131:15.501:55.292:34.06
7.Romy BoumanMNC Dordrecht2:33.4492028522:34.1535.631:15.261:54.922:34.15
8.Nadya PutterVlaardingen2:36.3083016302:34.4336.531:15.161:54.582:34.43
9.Silvie KetelaarsAZ&PC2:40.8385037782:34.5035.151:14.291:54.022:34.50
10.Natalie van der HoevenVlaardingen2:29.5789017862:36.4436.761:16.401:57.082:36.44
11.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht2:30.8688036502:36.6535.991:15.751:56.832:36.65
12.Simone de WitZwemvereniging Hoorn2:38.4486041522:38.4836.661:16.801:58.122:38.48
13.Nynke de GrootZwemvereniging Hoorn2:40.4288014902:38.5037.531:18.651:59.782:38.50
14.Marike BoersenZwemlust/Utrecht(SG)2:33.2188004022:38.7937.321:17.981:59.352:38.79
15.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)2:42.3286039542:40.9337.701:18.371:59.942:40.93
16.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)2:35.5290015782:42.7737.091:18.182:00.632:42.77
17.Viki BoviatsisOrca2:44.8387005382:43.3236.981:17.701:59.762:43.32
DISKimberley AlbersVlaardingen2:18.059204102AA


<< TOP >>
Programmanr. 5
05.04.2009 - 10:32
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)2:08.2795017552:09.2328.681:01.921:35.492:09.23
2.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn2:14.3196007452:11.5529.591:03.521:37.982:11.55
3.Twan BootAZ&PC2:17.2196012012:13.6329.551:04.101:39.062:13.63
4.Nick CleintuarVlaardingen2:22.9695037812:16.3630.831:05.821:41.702:16.36
5.Duane WemmersMNC Dordrecht2:16.5195013972:17.9230.981:05.681:42.012:17.92
6.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:21.7596004692:18.3532.371:07.991:44.292:18.35
7.Myrdin WillemseOrca2:18.7095009512:19.55FJ 132.101:07.441:44.442:19.55
8.Jordy MauritsVlaardingen2:20.6195030672:19.55FJ 231.871:07.351:43.972:19.55
9.Daniël BuijsAZ&PC2:25.9996001832:21.1132.131:08.111:45.912:21.11
10.Pieter YtsmaOrca2:21.9995018092:21.3532.501:08.841:46.282:21.35
11.Jelmar HillebrinkMNC Dordrecht2:22.6495004012:21.6731.211:07.181:44.712:21.67
12.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn2:27.5596011852:22.4930.941:06.521:44.892:22.49
13.Wimar LindenbergMNC Dordrecht2:30.4796018572:26.4231.771:08.941:48.262:26.42
14.Vincent van der KraanVlaardingen2:32.7696032572:29.0033.051:10.521:50.582:29.00
15.André van KleefAZ&PC2:36.3396021952:32.8935.391:14.291:53.802:32.89
16.Vincent VisserOrca2:43.0095021972:35.5035.201:14.051:55.542:35.50
17.Jens KuitertOrca2:33.7596038912:35.6136.431:17.191:57.792:35.61
18.Martijn BartelsAZ&PC2:44.9996034932:41.4337.741:19.112:01.902:41.43
19.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn2:43.8396022492:41.5436.281:18.212:00.412:41.54
DISIndi JooreZwemlust/Utrecht(SG)2:30.709503761AA


<< TOP >>
Programmanr. 6
05.04.2009 - 10:43
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Celine HoogendijkVlaardingen1:11.6496015961:12.371:12.37
2.Jessie SmedingOrca1:16.2295045281:13.541:13.54
3.Freya HolwerdaOrca1:17.4995027801:14.77FJ 11:14.77
4.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:14.7996033381:14.77FJ 21:14.77
5.Liza SalverdaOrca1:17.7595005701:16.031:16.03
6.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:19.7395029881:16.421:16.42
7.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:17.4395018321:18.001:18.00
7.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)1:15.5095032181:18.001:18.00
7.Claudia HackeOrca1:24.8196029361:18.001:18.00
10.Sedona de KeijzerAZ&PC1:22.4696031641:18.511:18.51
11.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:19.6795005541:19.061:19.06
12.Asmara RitmeijerVlaardingen1:21.0196007901:19.161:19.16
13.Lynn DybionaAZ&PC1:23.0095017861:20.081:20.08
14.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:21.8395033421:20.611:20.61
15.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:25.3395058301:22.111:22.11
16.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:25.0596016501:23.861:23.86
17.Astrid DunwegVlaardingen1:24.8095019521:24.531:24.53
18.Danielle KuypersZwemlust/Utrecht(SG)1:23.1395024701:25.031:25.03
19.Claire GaljartVlaardingen1:29.2895007601:28.041:28.04
DISLaura MoolenaarAZ&PC1:16.809600656AA
AFGEMEva PeijmenAZ&PC1:35.009605584


<< TOP >>
Programmanr. 7
05.04.2009 - 10:50
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mike MarissenAZ&PC56.25920218755.9626.1755.96
2.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)57.71910464558.9427.2858.94
3.Boris GaljartVlaardingen1:01.8692019971:01.4928.601:01.49
4.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht1:03.0492016611:01.7528.531:01.75
5.Victor PootVlaardingen1:03.9392036511:04.8629.181:04.86
6.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)1:03.9892013351:04.8729.721:04.87
7.Thom WeverZwemvereniging Hoorn1:08.1091027111:06.1130.741:06.11
8.Melvin van de MeijMNC Dordrecht1:07.9793011571:06.5830.201:06.58
9.Stefan GrudelbachVlaardingen1:06.4392020731:07.2130.441:07.21
10.Bruun BeenkerZwemvereniging Hoorn1:08.8591000831:07.2231.261:07.22
11.Jeroen v.d. BosAZ&PC1:11.4692022991:08.7630.831:08.76
12.Bart HavemanOrca1:19.0592040931:11.4931.791:11.49
13.Casper van der HaagenZwemvereniging Hoorn1:14.9492025211:12.82FJ 132.181:12.82
14.Rikus de LangeAZ&PC1:15.3494012611:12.82FJ 233.441:12.82
15.Tim VerwestVlaardingen1:15.9292046751:14.6134.151:14.61
16.Tom VermeerenOrca1:18.3392024311:16.3733.851:16.37
17.Gerald van DalenAZ&PC1:21.3691047511:17.4534.401:17.45
18.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:21.4196005271:20.9336.251:20.93
DISArmenak HairabetianMNC Dordrecht1:10.0091055311:10.52AE31.791:10.52
AFGEMJorke WillemseOrca1:05.519301977

BMMichael WestersOrca1:14.5092042631:09.8931.741:09.89


<< TOP >>
Programmanr. 8
05.04.2009 - 10:57
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)1:59.2991039642:05.0729.361:01.691:33.762:05.07
2.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:07.2392008102:06.5229.201:01.951:34.522:06.52
3.Wendan PoelstraOrca2:08.1391024962:07.6229.831:02.251:35.152:07.62
4.Shireen PostAZ&PC2:10.2095032862:12.5330.501:04.391:38.572:12.53
5.Rianne van der HoevenVlaardingen2:19.1392007602:15.9631.241:05.571:41.072:15.96
6.Suzanne de VriesAZ&PC2:27.3695006282:20.8032.591:07.931:44.532:20.80
7.Helena LaZwemvereniging Hoorn2:20.5495021342:21.1532.601:08.741:45.422:21.15
8.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:22.2796001122:21.4732.311:08.461:45.622:21.47
9.Lieke HengstVlaardingen2:23.6791080482:21.9631.751:07.451:44.772:21.96
10.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC2:24.7693049902:23.0032.161:07.411:45.102:23.00
11.Katja BougrimovaMNC Dordrecht2:19.0591044882:23.5031.931:08.561:45.352:23.50
12.Tamara van der SteenVlaardingen2:26.2996051562:24.9032.181:08.971:47.442:24.90
13.Solé van LeenenMNC Dordrecht2:34.0791043542:26.6532.521:09.151:47.932:26.65
14.Ankie van der MeerOrcaNT93005042:28.9434.561:12.151:50.912:28.94
15.Joyce DuurkenOrca2:24.3192059382:29.7932.931:10.831:50.262:29.79
16.Mirthe AlkemaOrca2:31.8796036162:31.4634.361:13.171:53.022:31.46
17.Angela de JagerMNC Dordrecht2:39.6595035062:32.4034.141:12.421:52.902:32.40
18.Tamara SachsZwemvereniging Hoorn2:29.6092055242:35.2635.081:14.141:54.932:35.26
19.Nicolle BuijsAZ&PC2:41.1693024002:38.8436.441:16.161:57.722:38.84
20.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn2:42.8295011962:41.5836.681:11.622:00.492:41.58
21.Janine ElsebosMNC Dordrecht2:53.4096031842:53.8340.451:24.262:09.512:53.83
AFGEMSimone van der WalOrca2:18.749104636


<< TOP >>
Programmanr. 9
05.04.2009 - 11:07
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Robin van AggeleAZ&PC1:59.8084000171:59.2625.2756.001:27.231:59.26
2.Ewoud TammingaAZ&PC2:04.5382017012:00.6826.3657.141:28.352:00.68
3.Robert YallopAZ&PC2:10.3389036792:13.5428.581:01.901:37.862:13.54
4.Vincent van IperenOrca2:16.7491061792:13.7529.001:03.081:38.132:13.75
5.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn2:17.3489024112:13.7928.301:02.021:36.722:13.79
6.Jurrien HartmanVlaardingen2:18.8788012972:17.4329.301:03.471:39.342:17.43
7.Marco van der StelVlaardingen2:20.6391028792:18.1030.331:05.741:42.242:18.10
8.Paul BrinkmanVlaardingen2:17.9984003092:18.3631.741:06.401:42.652:18.36
9.Mark MoussaZwemlust/Utrecht(SG)2:18.8690020592:18.6429.761:04.411:41.342:18.64
10.Marc CatsburgMNC Dordrecht2:15.8390005332:20.5829.331:03.931:40.972:20.58
11.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn2:21.7387039832:23.5130.341:06.741:44.382:23.51
12.Martijn DolkMNC Dordrecht2:29.0489007372:28.9731.721:09.971:49.472:28.97
13.Michiel PunterOrca2:29.6084018232:31.5429.771:05.241:45.172:31.54
DISMartijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:23.8888004612:25.04VH31.681:03.991:42.522:25.04


<< TOP >>
Programmanr. 10
05.04.2009 - 11:14
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rieneke TerinkAZ&PC1:03.2584024241:01.9429.261:01.94
2.Marloes OldenburgOrca1:04.4188032181:05.3729.611:05.37
3.Lotte WilmsAZ&PC1:07.2884027701:06.7130.601:06.71
4.Ilse KraaijeveldOrca1:05.9690021101:07.0930.251:07.09
5.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)1:07.4786039541:07.8031.321:07.80
6.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)1:06.1190015781:07.9631.391:07.96
7.Sascha de BruijnMNC Dordrecht1:08.5688006801:08.3732.081:08.37
8.Kimberley AlbersVlaardingen1:11.4292041021:08.4830.541:08.48
9.Nadya PutterVlaardingen1:08.5083016301:10.0332.151:10.03
10.Yvonne v.d. PolAZ&PC1:10.9788034721:11.9631.891:11.96
11.Marike BoersenZwemlust/Utrecht(SG)1:08.9588004021:12.0733.591:12.07
12.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht1:08.6181014201:12.6133.321:12.61
13.Karin SteinVlaardingen1:18.8671005541:13.2733.981:13.27
14.Rianne HartmanOrca1:21.2295014621:14.0033.201:14.00
15.Nynke de GrootZwemvereniging Hoorn1:11.7088014901:14.8034.941:14.80
16.Simone de WitZwemvereniging Hoorn1:14.8986041521:14.8534.171:14.85
17.Elsbeth v. DorssenAZ&PC1:14.8685007241:17.0335.271:17.03
18.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht1:12.6288036501:17.4934.401:17.49
19.Naomi van GoolMNC Dordrecht1:32.7995051661:29.3538.931:29.35


<< TOP >>
Programmanr. 11
05.04.2009 - 11:21
Jongens, 50m vlinderslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)36.08970097135.43
2.Seser YasZwemlust/Utrecht(SG)37.10980090936.29
3.Dennis BougrimovMNC Dordrecht36.80980056536.77
4.Tim van der SteenVlaardingen37.85970296537.23
5.Daniel BorghardtOrca40.07970097338.76
6.Sam HaringZwemvereniging Hoorn40.39990149138.93
7.Virgill vd HeijMNC Dordrecht40.61970156539.19
8.Lennart KruizingaAZ&PC41.52970263340.89
9.Duncan de VosZwemlust/Utrecht(SG)44.04970317742.25
10.Tim SpaansVlaardingen43.82980204143.18
11.Stijn GeelenMNC Dordrecht44.71980136343.57
12.Stuart VisOrca48.46970299144.17
13.Jelmer PostmaOrca45.18970163144.19
14.Tjeerd SmidAZ&PC46.14970372345.09
15.Skip de MönninkAZ&PC53.86990103549.94
16.Twan de WilligenVlaardingen53.94980338150.77
17.Timo HolZwemvereniging Hoorn53.17970188551.03
18.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn53.96990164351.17
19.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn56.09980119955.29
DISCamiel BootAZ&PC51.12980164754.32VD
AFGEMKoen van KanMNC Dordrecht48.399801367


<< TOP >>
Programmanr. 12
05.04.2009 - 11:27
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Marre ZandringaOrca1:15.9697011361:12.981:12.98
2.Kim BuschMNC Dordrecht1:20.6898014501:21.991:21.99
3.Marije DinkelbergVlaardingen1:21.3297031921:22.121:22.12
4.Brigitte SleekingMNC Dordrecht1:21.8398006161:23.921:23.92
5.Lilly de WitMNC Dordrecht1:24.1198034981:24.021:24.02
6.Rebecca JansenOrca1:23.3797034901:24.541:24.54
7.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht1:31.3298013201:25.271:25.27
8.Manon BroezeAZ&PC1:33.5297034681:25.901:25.90
9.Carolien BaardaOrca1:27.2597040601:26.471:26.47
10.Richenne ZeebregtsVlaardingen1:29.5498018181:33.091:33.09
11.Eva WerkmanZwemlust/Utrecht(SG)1:43.3497034581:33.841:33.84
12.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:41.7198003361:37.131:37.13
13.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:45.0097031481:37.691:37.69
14.Sophie BrouwerAZ&PC1:43.5298021341:38.841:38.84
15.Marlene BezemAZ&PC1:46.1598017041:39.671:39.67
16.Hanneke SchoenmakersVlaardingen1:42.7598018201:40.301:40.30
17.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:42.1899005621:42.071:42.07
18.Rianne van ReeVlaardingen1:49.8998037161:45.611:45.61
19.Jodie MoraalZwemvereniging Hoorn1:40.0097051641:49.551:49.55
20.Annika EpkerZwemvereniging Hoorn1:53.2897011881:53.521:53.52
DISRaha BavandpouriZwemlust/Utrecht(SG)NT98039682:07.28VG2:07.28


<< TOP >>
Programmanr. 13
05.04.2009 - 11:35
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Timo DinkelbergVlaardingen1:11.6693007731:11.7733.991:11.77
2.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:13.9393011111:12.6434.721:12.64
3.Bart DunwegVlaardingen1:11.0093017631:12.7234.441:12.72
4.Sander AriaanszZwemlust/Utrecht(SG)1:15.4493020531:14.1434.541:14.14
5.Alex CatsburgMNC Dordrecht1:13.2194047531:14.4434.821:14.44
6.Tom van de PutteMNC Dordrecht1:13.7994026251:14.5035.481:14.50
7.Gijs GertsenOrca1:12.7793034851:15.2335.571:15.23
8.Huub van HouwelingenAZ&PC1:14.4394060191:16.1635.751:16.16
9.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:20.0894009551:19.1036.601:19.10
10.Jeroen van DeursenVlaardingen1:25.2894033451:22.3638.711:22.36
11.Bram ter EllenOrca1:19.5694026891:23.0539.551:23.05
12.Brian ListOrca1:32.6193064431:24.5638.831:24.56
13.Marc AdvocaatMNC Dordrecht1:24.1694026031:24.8139.931:24.81
14.Ronald VermeulenAZ&PC1:26.9994001091:25.8240.441:25.82
15.Anne-Tjeerd VisserZwemvereniging Hoorn1:32.4893061791:26.5740.391:26.57
16.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:31.5396010751:30.1542.581:30.15
17.Marcel RazzakAZ&PC1:27.0095039191:30.9642.101:30.96
18.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)1:21.4094011471:35.8144.461:35.81
DISGuus JonkZwemvereniging Hoorn1:18.969501509AA
NGMax SpieringVlaardingen1:10.659402131

BMWillem Kees RoosOrca1:23.1394026931:21.1037.471:21.10


<< TOP >>
Programmanr. 14
05.04.2009 - 11:42
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:04.8493022161:06.8732.211:06.87
2.Kiki KlerksVlaardingen1:09.1593017641:08.5033.221:08.50
3.Femke LeenstraOrca1:12.0395030381:09.7034.181:09.70
4.Rachelle VisserAZ&PC1:11.1095001061:10.5134.921:10.51
5.Fiona van HeerdeOrca1:11.6994036601:10.9633.961:10.96
6.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC1:14.3893049901:13.5835.961:13.58
7.Ellen HengstVlaardingen1:15.6793058501:14.0635.681:14.06
8.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:09.2793051221:14.1435.521:14.14
9.Evelien van RuitenOrca1:16.0696029241:14.4335.371:14.43
10.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)1:12.3195060021:14.6135.671:14.61
11.Desiree VisserAZ&PC1:19.7895053181:14.7236.051:14.72
12.Femke van der LindeMNC Dordrecht1:16.4594030681:17.7338.701:17.73
13.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:26.6296044261:18.3539.201:18.35
14.Charelle HanewaldAZ&PC1:20.7893051861:19.2638.781:19.26
15.Ingrid PootVlaardingen1:19.2194041141:19.4038.351:19.40
16.Angela de JagerMNC Dordrecht1:22.4895035061:20.4639.191:20.46
17.Francesca van DongenMNC Dordrecht1:21.2394029821:20.7339.731:20.73
18.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)1:22.6696016861:21.6540.271:21.65
19.Naomi van GoolMNC Dordrecht1:25.6495051661:26.1041.921:26.10
NG.ZAAnkie van der MeerOrca1:12.499300504
NGItske FratermanVlaardingen1:20.619400738


<< TOP >>
Programmanr. 15
05.04.2009 - 11:49
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Joran BarendsAZ&PC22.56850009123.51
2.Michiel PunterOrca23.72840182324.27
3.Vincent BakkerAZ&PC24.70860010724.56
4.Nick van IngenMNC Dordrecht24.29880164724.68FJ 1
5.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn24.22890241124.68FJ 2
6.Jurrien HartmanVlaardingen24.46880129724.84FJ 1
7.Martijn van BuurenZwemlust/Utrecht(SG)24.00760016924.84FJ 2
8.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)24.73880046125.09
9.Finn van der BasVlaardingen24.86840006725.21
10.Arjen ThomasOrca25.64860307525.29
11.Ruud HolswilderVlaardingen25.39780043525.37
12.Marco van der StelVlaardingen26.32910287926.12
13.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn26.08870398326.40
14.Mario PeetersMNC Dordrecht27.19860235526.98
15.Mark PijtakAZ&PC26.84900228726.99
16.Kevin VisserOrca26.93900623927.14
17.Michel KoenenZwemvereniging Hoorn29.09890620129.39
DISRobin de RijkeAZ&PC26.329106381AA
AFGEMMatthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn31.589501405
NGArjan van der PlaatMNC Dordrecht22.308602403


<< TOP >>
Programmanr. 16
05.04.2009 - 11:53
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC33.84900394833.69
2.Yvonne v.d. PolAZ&PC33.75880347234.36
3.Marloes OldenburgOrca35.90880321835.81
4.Astrid KoertMNC Dordrecht35.89800061235.93
5.Ilse KraaijeveldOrca36.25900211036.07
6.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)38.26900157836.78
7.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht34.96810142036.89
8.Karin SteinVlaardingen37.80710055437.07
9.Natalie van der HoevenVlaardingen36.37890178637.66
10.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht35.70880365037.69FJ 1
11.Marike BoersenZwemlust/Utrecht(SG)36.18880040237.69FJ 2
12.Silvie KetelaarsAZ&PC39.15850377838.56
13.Sascha de BruijnMNC Dordrecht37.88880068039.20
14.Sabine KolkenZwemvereniging Hoorn38.20800061639.60
15.Elsbeth v. DorssenAZ&PC38.97850072440.37
16.Simone de WitZwemvereniging Hoorn41.31860415240.59
17.Viki BoviatsisOrca44.53870053843.22
18.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn53.21970466653.21
DISRianne HartmanOrca38.769501462AA


<< TOP >>
Programmanr. 17
05.04.2009 - 11:59
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:11.9196007451:09.641:09.64
2.Twan BootAZ&PC1:11.8396012011:10.101:10.10
3.Jordy MauritsVlaardingen1:13.1695030671:10.521:10.52
4.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)1:12.2295017551:10.801:10.80
5.Duane WemmersMNC Dordrecht1:10.9295013971:11.641:11.64
6.Nick CleintuarVlaardingen1:13.7495037811:12.231:12.23
7.Myrdin WillemseOrca1:16.8495009511:13.001:13.00
8.Pieter YtsmaOrca1:18.1895018091:14.331:14.33
9.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:16.1496004691:15.761:15.76
10.Daniël BuijsAZ&PC1:22.0996001831:16.50FJ 11:16.50
11.Jelmar HillebrinkMNC Dordrecht1:17.9295004011:16.50FJ 21:16.50
12.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:16.9496011851:17.551:17.55
13.Wimar LindenbergMNC Dordrecht1:21.0796018571:17.671:17.67
14.Indi JooreZwemlust/Utrecht(SG)1:24.9295037611:17.941:17.94
15.André van KleefAZ&PC1:22.5396021951:19.041:19.04
16.Martijn BartelsAZ&PC1:25.1096034931:21.421:21.42
17.Vincent van der KraanVlaardingen1:23.8996032571:21.851:21.85
18.Vincent VisserOrca1:27.5495021971:22.921:22.92
19.Jens KuitertOrca1:29.0796038911:23.151:23.15
20.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn1:32.3996022491:31.801:31.80


<< TOP >>
Programmanr. 18
05.04.2009 - 12:06
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Celine HoogendijkVlaardingen2:13.5896015962:14.5731.441:06.381:40.672:14.57
2.Jessie SmedingOrca2:17.2895045282:16.3031.681:06.751:41.812:16.30
3.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)2:22.3595032182:17.7731.661:06.641:42.662:17.77
4.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn2:20.9996033382:19.1631.671:07.861:42.732:19.16
5.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht2:21.5295005542:22.7432.371:08.671:45.642:22.74
6.Freya HolwerdaOrca2:21.0495027802:23.4431.651:06.721:44.962:23.44
7.Laura MoolenaarAZ&PC2:24.0396006562:23.6632.581:09.551:47.702:23.66
8.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn2:20.0995018322:23.8732.901:09.841:47.552:23.87
9.Claudia HackeOrca2:28.1696029362:23.8832.921:09.971:47.382:23.88
10.Lynn DybionaAZ&PC2:26.5095017862:24.5632.981:09.771:47.682:24.56
11.Laura AdvocaatMNC Dordrecht2:29.8295029882:25.3332.921:09.861:47.862:25.33
12.Liza SalverdaOrca2:29.3095005702:27.8134.271:11.741:49.932:27.81
13.Asmara RitmeijerVlaardingen2:33.6596007902:28.3733.371:11.021:50.262:28.37
14.Sedona de KeijzerAZ&PC2:30.4296031642:30.5234.981:13.361:52.302:30.52
15.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht2:35.1595033422:31.9535.211:13.961:53.212:31.95
16.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn2:42.8295011962:40.4736.891:18.051:59.842:40.47
17.Danielle KuypersZwemlust/Utrecht(SG)2:51.1795024702:43.5937.881:19.682:03.672:43.59
18.Astrid DunwegVlaardingen2:40.3295019522:44.0835.681:17.752:01.652:44.08
19.Laura de JagerMNC Dordrecht2:42.4397020182:45.3536.871:19.582:02.942:45.35
20.Claire GaljartVlaardingen2:50.6995007602:45.5436.641:18.232:01.732:45.54
AFGEMEva PeijmenAZ&PC2:55.009605584
NGChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn2:43.509603884


<< TOP >>
Programmanr. 19
05.04.2009 - 12:17
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Mike MarissenAZ&PC1:53.0992021871:54.3526.5755.661:25.091:54.35
2.Victor PootVlaardingen1:58.2992036511:57.4827.1456.891:27.201:57.48
3.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:55.6191046451:57.5727.0556.771:27.131:57.57
4.Boris GaljartVlaardingen2:00.8792019971:59.2128.7559.901:29.931:59.21
5.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht2:04.5692016612:01.0928.2859.641:30.822:01.09
6.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:03.3291027112:04.0028.5859.891:32.352:04.00
7.Melvin van de MeijMNC Dordrecht2:10.6293011572:06.0828.771:01.451:34.612:06.08
8.Stefan GrudelbachVlaardingen2:04.6092020732:07.4329.411:02.141:34.992:07.43
9.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)2:04.6792013352:08.20FJ 130.071:03.311:36.362:08.20
10.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:10.8092022992:08.20FJ 229.361:02.631:35.912:08.20
11.Casper van der HaagenZwemvereniging Hoorn2:10.4492025212:08.9330.091:03.461:36.842:08.93
12.Bruun BeenkerZwemvereniging Hoorn2:13.3191000832:09.9929.881:02.911:36.382:09.99
13.Tim VerwestVlaardingen2:15.1392046752:13.8530.661:04.991:39.882:13.85
14.Rikus de LangeAZ&PC2:19.7294012612:16.1931.261:06.141:41.542:16.19
15.Bart HavemanOrca2:21.4492040932:16.5131.181:05.201:41.932:16.51
16.Armenak HairabetianMNC Dordrecht2:21.2391055312:20.2331.471:06.971:43.662:20.23
17.Gerald van DalenAZ&PC2:24.5991047512:21.7031.731:08.511:45.572:21.70
18.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:30.5896005272:25.2832.811:09.721:47.522:25.28
19.Tom VermeerenOrca2:22.4892024312:31.8334.611:12.801:52.272:31.83
AFGEMJorke WillemseOrca1:57.439301977

BMMichael WestersOrca2:04.8292042632:03.1028.4759.561:31.422:03.10


<< TOP >>
Programmanr. 20
05.04.2009 - 12:27
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)1:02.4591039641:04.5129.161:04.51
2.Wendan PoelstraOrca1:06.5091024961:04.6630.651:04.66
3.Rianne van der HoevenVlaardingen1:11.4792007601:09.3332.491:09.33
4.Shireen PostAZ&PC1:07.4395032861:09.6732.021:09.67
5.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)1:11.3492008101:10.9831.861:10.98
6.Suzanne de VriesAZ&PC1:17.7895006281:13.1833.831:13.18
7.Helena LaZwemvereniging Hoorn1:15.6695021341:13.3933.351:13.39
8.Tamara SachsZwemvereniging Hoorn1:15.6192055241:14.7533.751:14.75
9.Lieke HengstVlaardingen1:16.3991080481:14.8534.171:14.85
10.Joyce DuurkenOrca1:16.8492059381:15.8034.721:15.80
11.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:19.1296001121:16.9535.741:16.95
12.Ankie van der MeerOrcaNT93005041:17.6136.211:17.61
13.Tamara van der SteenVlaardingen1:26.7996051561:19.4436.961:19.44
14.Solé van LeenenMNC Dordrecht1:22.2791043541:20.3835.281:20.38
15.Katja BougrimovaMNC Dordrecht1:18.1291044881:20.6735.571:20.67
16.Nicolle BuijsAZ&PC1:25.7693024001:25.7637.761:25.76
17.Angela de JagerMNC Dordrecht1:31.2595035061:26.9738.611:26.97
18.Janine ElsebosMNC Dordrecht1:29.4896031841:27.8640.181:27.86
19.Mirthe AlkemaOrca1:38.1596036161:35.3342.111:35.33
AFGEMSimone van der WalOrca1:12.689104636


<< TOP >>
Programmanr. 21
05.04.2009 - 12:34
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 1AZ&PC3:36.103:42.51
Robert Yallop
Robin van Aggele
89
84
28.28
26.92
58.51
59.60
Ewoud Tamminga
Joran Barends
82
85
24.67
23.89
54.51
49.89
2.Vlaardingen 1Vlaardingen3:59.964:03.81
Finn van der Bas
Jurrien Hartman
84
88
29.66
30.32
1:01.45
1:07.56
Paul Brinkman
Ruud Holswilder
84
78
27.37
26.10
59.34
55.46
3.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:00.484:10.68
Marc Catsburg
Nick van Ingen
90
88
31.02
32.62
1:03.24
1:11.09
Martijn Dolk
Alwin Hillebrink
89
92
27.19
26.62
1:00.07
56.28
4.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:11.014:11.57
Frank van der Wolff
Remco Peerdeman
94
89
1:02.80
1:07.40
Marijn Nijssen
Thom Wever
87
91
1:02.60
58.77
5.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)4:04.344:15.48
Aziz Nosairi
Martijn van Buuren
91
76
31.04
34.19
1:04.32
1:13.44
Martijn Bouwens
Robin Veenstra
88
92
27.04
27.59
59.69
58.03
6.Orca 1Orca4:13.514:16.57
Kevin Visser
Vincent van Iperen
90
91
33.65
32.40
1:10.15
1:08.90
Michiel Punter
Arjen Thomas
84
86
27.62
26.81
1:01.52
56.00


<< TOP >>
Programmanr. 22
05.04.2009 - 12:39
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 1AZ&PC8:14.828:21.56
Rieneke Terink
Rachelle Visser
Lotte Wilms
Lieke Verouden
84
95
84
90
27.38
29.94
29.79
28.72
57.48
1:02.44
1:03.25
1:00.31
1:27.85
1:35.60
1:36.61
1:32.97
1:57.99
2:07.85
2:09.28
2:06.44
1:57.99
2:07.85
2:09.28
2:06.44
2.Orca 1Orca8:28.398:31.88
Femke Leenstra
Ilse Kraaijeveld
Wendan Poelstra
Marloes Oldenburg
95
90
91
88
29.31
27.24
28.97
28.99
1:02.94
58.53
1:01.41
1:01.78
1:37.28
1:31.58
1:34.53
1:34.87
2:10.61
2:04.64
2:07.94
2:08.69
2:10.61
2:04.64
2:07.94
2:08.69
3.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)8:32.068:53.40
Ilse van Hoorn
Mandy van Wakeren
Malissa van der Horst
Elise Bouwens
90
86
92
91
31.121:06.271:41.872:17.212:17.21
4.Vlaardingen 1Vlaardingen8:49.748:58.23
Kimberley Albers
Nadya Putter
Natalie van der Hoeven
Kiki Klerks
92
83
89
93
30.23
31.10
30.44
30.97
1:03.39
1:04.78
1:05.51
1:06.06
1:37.10
1:39.72
1:41.41
1:41.68
2:09.82
2:14.47
2:17.60
2:16.34
2:09.82
2:14.47
2:17.60
2:16.34
5.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht9:02.289:11.02
Astrid Koert
Kirsten van der Steen
Sheri Rijnberge
Sascha de Bruijn
80
81
88
88
41.452:17.56
2:22.52
2:19.74
2:11.20
2:17.56
2:22.52
2:19.74
2:11.20
6.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn9:16.399:27.13
Simone de Wit
Nynke de Groot
Femke Swier
Simone Druijf
86
88
93
95
31.49
32.45
30.72
33.96
1:06.46
1:07.78
1:06.10
1:11.08
1:42.89
1:44.03
1:43.46
1:49.59
2:19.09
2:20.24
2:19.77
2:28.03
2:19.09
2:20.24
2:19.77
2:28.03