Nr. 23. Gemengd, 4 x 100m wisselslag  2 j jun.2 el, 2 m jun.3 el (volgorde vrij)
Nr. 24. Gemengd, 4 x 100m vrije slag  j jeu.2 el, d sen.2 el, j jeu.2 el, d sen.2 el
Nr. 25. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 28. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 31. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 35. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 37. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 38. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 39. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 40. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 41. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 42. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 43. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 44. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 45. Gemengd, 12 x 50m vrije slag  9 j. e.o.,van jong naar ouder, j,m,j,m,j enz.


Finale E.ON Nederlandse Zwemcompetitie
Alkmaar, 4.4.2009


Programmanr. 23
04.04.2009 - 13:54
Gemengd, 4 x 100m wisselslag2 j jun.2 el, 2 m jun.3 el (volgorde vrij)
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel4:38.184:37.13
Noortje Timmerman
Damon Peperkamp
95
95
33.641:09.80Lorenzo Peperkamp
Carien van der Schaaf
96
95
2.TriVia 1TriVia4:44.084:37.77
Milan Grünewald
Maarten Rottier
95
96
31.26
38.54
1:04.04
1:23.44
Cynthia van Beusekom
Anouk Frieman
95
95
31.32
29.00
1:09.66
1:00.63
3.De Dolfijn 1De Dolfijn4:37.624:45.76
Max Guthman
Ties Elzerman
96
95
35.57
36.30
1:12.86
1:17.56
Esmee Vermeulen
Maxime Verschuur
96
95
32.60
29.84
1:12.28
1:03.06
4.De Columbiaan 1De Columbiaan4:47.114:48.12
Dave Edelaar
Liset Jansen
95
95
35.521:13.79Laura van Daalen
Greg l' Ami
95
96
5.DWK 1DWK4:47.234:54.50
Esmée Bos
Thomas Leeuwis
96
96
32.491:08.48Macy Oortwijn
Quinn Massee
95
95
6.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:50.604:55.45
Felix Geenen
Klaas Schoute
95
95
37.32
37.79
1:16.60
1:20.63
Irene Teufer
Rosanne Padt
96
95
32.77
29.94
1:12.34
1:05.88
7.WVZ 1WVZ4:51.374:58.59
Jurian Beukers
Carina Klees
95
96
36.291:13.79
1:21.52
Lisa van den Eng
Timo van der Ende
96
96
1:16.59
1:06.69


<< TOP >>
Programmanr. 24
04.04.2009 - 14:00
Gemengd, 4 x 100m vrije slagj jeu.2 el, d sen.2 el, j jeu.2 el, d sen.2 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:45.013:45.20
Nick Hessing
Tessa Brouwer
91
91
25.76
28.00
54.04
58.22
Peter-Jan Plasmans
Kelly de Jong
91
91
25.41
28.43
54.31
58.63
2.DWK 1DWK3:47.803:53.04
Tim van Deutekom
Marissa Taribuka
91
96
25.1052.92Jos de Graaf
Rianne Zeegers
91
91
3.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO3:51.003:53.17
Thom de Boer
Danielle de Groot
91
93
26.1255.09Hans Peter Hartog
Chantalle van der Fluit
91
92
4.De Dinkel 1De Dinkel3:52.213:54.39
Rense Loohuis
Mariël Borgerink
91
92
26.70
29.37
55.67
1:01.09
Pim Kienhuis
Marleen Braakhuis
93
93
26.53
29.96
56.28
1:01.35
5.TriVia 1TriVia3:56.703:54.93
Chris van Vliet
Kyra Rietveld
91
93
25.8354.23
1:01.22
Ward van Rijssen
Esther Hulsing
92
96
57.51
1:01.97
6.WVZ 1WVZ3:50.603:55.80
Philippe Rivard
Isabelle Massar
93
91
25.13
29.68
53.39
1:04.65
Marciano Lynch
Géke Heinsbroek
94
93
26.60
30.06
55.82
1:01.94
7.De Columbiaan 1De Columbiaan3:50.903:55.84
Jeroen Eggeraat
Tessa Vreeburg
92
91
26.5755.18Oscar Sondermeijer
Tamara van Vliet
91
94


<< TOP >>
Programmanr. 25
04.04.2009 - 14:05
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lennart StekelenburgDe Dolfijn1:59.3286029792:02.1327.1059.201:32.702:02.13
2.Thijs van ValkengoedWVZ2:01.4483021412:04.1026.512:04.10
3.Raymond van de MerweWVZ2:06.4586020772:07.8327.872:07.83
4.Dennis EliveldDAW-FINENZO2:14.2292023512:11.1028.712:11.10
5.Devi WolthuizenTriVia2:03.6387038872:11.2028.451:02.921:42.382:11.20
6.Rutger SloofDWK2:11.5888031412:11.3128.242:11.31
7.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn2:12.2389050632:11.6328.0059.921:40.522:11.63
8.Jan KerstenDe Columbiaan2:12.4486015612:12.6428.771:03.021:42.702:12.64
9.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:11.5291004832:13.0228.481:02.361:41.162:13.02
10.Danny van ZoenDe Dolfijn2:10.1384026772:13.3428.102:13.34
11.Jeroen StuutTriVia2:18.7988033152:14.7326.892:14.73
12.Mike StofferWVZ2:14.3189030412:15.4429.132:15.44
13.Erik SchröderTriVia2:16.6484020252:17.2929.822:17.29
14.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:13.6391026512:18.5731.201:09.161:46.422:18.57
15.Merijn EllenkampDWK2:14.6385006912:19.4830.131:08.951:48.232:19.48
16.Patrick MolenkampDAW-FINENZO2:17.4288024272:20.1629.841:06.251:47.052:20.16
17.Niels van PolanenDe Columbiaan2:18.7491018092:20.8029.161:05.541:48.892:20.80
18.Thom van de WeteringZeester Meerval2:28.4791025512:24.0031.391:06.831:51.172:24.00
19.Frank RikhofDe Dinkel2:23.6288028512:24.6131.502:24.61
20.Olaf AchterbergDWK2:13.3090000112:25.2629.232:25.26
21.Arjan BaronDAW-FINENZO2:25.9291000672:27.5529.452:27.55
22.Sander BeekmanDe Columbiaan2:19.9191000792:28.0430.801:08.141:51.772:28.04
23.Dirk VogelsZeester Meerval2:29.1693024272:29.1132.252:29.11
DISPim SollieZeester Meerval2:46.7992012332:44.85VA34.481:17.532:06.202:44.85


<< TOP >>
Programmanr. 26
04.04.2009 - 14:15
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eline BoersDe Columbiaan56.18910454657.5427.4557.54
2.Willemijn KnotDe Dolfijn59.99900201057.7327.9257.73
3.Anja van der HoutDe Dolfijn59.27900159857.8927.7657.89
4.Jolijn van ValkengoedWVZ58.87810151658.9228.1058.92
5.Silke Oude WeerninkDe Dinkel58.15900285459.1128.2659.11
6.Marlies ReindersDe Dinkel58.19860297659.3959.39
7.Simone DekkerDe Dolfijn59.22890087659.5728.5059.57
8.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan58.9884021541:00.8529.251:00.85
9.Monique van VlietTriVia1:00.6489044101:01.6029.701:01.60
10.Stephanie JanssenZeester Meerval59.2191014501:01.7829.471:01.78
11.Melissa ZwaanDAW-FINENZO1:00.0891036661:02.0029.571:02.00
12.Rieneke SchinkelDWK1:02.9283017561:02.2430.001:02.24
13.Lisa KosterDAW-FINENZO1:01.0694016821:02.3530.341:02.35
14.Rosanne SchoonbeekTriVia1:01.2994026921:02.3630.671:02.36
15.Marion van den BergDWK59.4086002721:02.5429.891:02.54
16.Anke JonkerDe Dolfijn1:03.2989069661:03.5030.411:03.50
17.Anique WillemeDe Dinkel1:02.5286041061:03.5430.481:03.54
18.Carolien StuutTriVia1:00.9587040141:03.8230.431:03.82
19.Marianne vd PollDAW-FINENZO1:02.3589033521:04.0230.571:04.02
20.Kimberly GrünewaldTriVia1:03.8290066801:04.2330.801:04.23
21.Kim Anne BouwDWK1:04.4590005001:04.4930.901:04.49
22.Marloes ResinkDWK1:07.3990030781:05.9531.511:05.95
23.Irene TeuferDAW-FINENZO1:04.8696023401:06.0231.701:06.02
24.Leonie LomanDe Dinkel1:04.0292011321:06.2231.681:06.22
25.Iris BergDe Columbiaan1:06.9195007881:06.5132.481:06.51
26.Elisabeth RivardWVZ1:05.0296002441:06.7631.801:06.76
27.Laura van der HuchtWVZNT93064241:06.7731.301:06.77
28.Inger WoutersWVZ1:00.1089048261:07.2331.941:07.23
29.Nikki HabersZeester Meerval1:07.3296005941:07.33FJ 132.131:07.33
30.Liselotte MulderDe Columbiaan1:05.4095034721:07.33FJ 231.021:07.33
31.Sarah van BeijsterveldtZeester MeervalNT95015521:08.7033.291:08.70
32.Juliette van den BergZeester Meerval1:11.4396012861:11.6334.331:11.63
NGJuliette van LatumZeester Meerval1:15.249600924


<< TOP >>
Programmanr. 27
04.04.2009 - 14:24
Jongens, 50m rugslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tom LaarhuisDe Dinkel35.42980030934.11
2.Floris KotterinkWVZ36.33980019935.86
3.Luuk HendriksenDe Dinkel36.48970026936.26
4.Lars van der VeldenDAW-FINENZO38.38980017536.94
5.Krijn de KievitWVZ37.81970027737.44
6.Sam HeckDe Columbiaan37.86970077937.58
7.Toby van WijngaardenWVZ37.74970059137.85
8.Mike FraanjeDWK37.97970184738.69
9.Nino SielingDWK39.54970184538.92
10.Sook WillemsenDWK39.73980091739.08
11.Thijs van WieringenDe Columbiaan39.42990057739.59FJ 1
12.Mart KortmanDe Dinkel39.29980035739.59FJ 2
13.Navin KeizerDe Dolfijn41.29970133740.32
14.Maurits de BruijnDAW-FINENZO40.92970091741.02
15.Jason SlijngardDe Dolfijn42.46980126541.08
16.Cédric PardieckDe Dolfijn41.41970034341.55
17.Thomas HaneveldDAW-FINENZO40.81980163142.15
18.Calvin JongeleenDe Columbiaan42.29980013943.60
19.Maarten BonnemaTriVia44.64980004745.57
20.Jelle RoordaTriVia51.33970327951.29
21.Sergio JansenTriVia50.13980149953.30


<< TOP >>
Programmanr. 28
04.04.2009 - 14:29
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lisanne van AvezaathTriVia37.76970130436.70
2.Annelotte MulderDe Columbiaan38.98970134838.57
3.Elise van ManenDe Columbiaan40.16980167641.02
4.Anouk KnippersDe Dinkel40.54970060241.37
5.Laura WillemsenDWK41.72970016841.83
6.Mirl de BoerDAW-FINENZO42.04970046841.84
7.Willemein HovingTriVia43.46980010642.39
8.Judith KluitmanDe Dinkel44.04970059842.54
9.Kim VisserWVZ41.43970251642.63
10.Bernice DijkhuisTriVia44.60980008442.65
11.Anouk van NellestijnDWK43.91980036642.77
11.Marlijn DijkhuisDe Dinkel43.25970060042.77
13.Yvanna ZuurveldDAW-FINENZO43.23970299842.80
14.Nacinda PaapWVZ43.48970168442.82
15.Tessa VermeulenDe Dolfijn44.72980006843.04
16.Robin PameijerDe Dolfijn43.55970197844.24
17.Moesha WartesDe Dolfijn45.73990172444.42
18.Rosanne LeeuwisDWK46.10980197445.06
19.Freeke den DulkDe Columbiaan43.16970053845.36
20.Brighid van UffelenWVZ45.07980031045.45
21.Yasmin EsserZeester Meerval46.03970392446.47
22.Anne HoevenaarsZeester Meerval47.35970077846.60
23.Sofie NooijenZeester Meerval49.17970209246.91
24.Silke JonkDAW-FINENZO48.96980204248.56


<< TOP >>
Programmanr. 29
04.04.2009 - 14:34
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jens BakkerDe Dolfijn2:11.8393000212:06.7628.262:06.76
2.Philippe RivardWVZ2:08.1993012092:08.4827.731:01.391:38.822:08.48
3.Roy SmeengeTriVia2:24.9793055572:18.3128.991:07.421:46.572:18.31
4.Robin BosDWK2:20.5293022652:18.8330.502:18.83
5.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO2:20.2894005072:20.2030.012:20.20
6.Jelle DerksenDWK2:13.9294000172:22.2329.261:07.821:48.202:22.23
7.Mart de BoerDAW-FINENZO2:29.2293035892:24.8932.892:24.89
8.Joey StokxDAW-FINENZO2:23.7393012512:25.1631.481:08.131:51.392:25.16
9.Jonathan CassutoDe Columbiaan2:24.8093007292:25.8231.172:25.82
10.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn2:32.1693029032:27.0730.912:27.07
11.Jacques JournéeDe Dinkel2:35.2694005132:27.5132.531:09.011:54.202:27.51
12.Olav van der WalTriVia2:31.1293033992:27.7331.421:10.071:52.862:27.73
13.Ivar van GinkelDWKNT94000252:29.2333.571:12.071:55.022:29.23
14.Olivier NassWVZ2:36.7794029332:30.7632.801:15.701:59.102:30.76
15.Ben van WestenbergDe Dinkel2:32.4194008732:34.0732.022:34.07
16.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn2:41.3093017352:34.1332.071:13.801:59.762:34.13
17.Sibrand RinzemaDe Columbiaan2:31.6793032692:34.7632.272:34.76
18.Wessel de JongWVZ2:32.3493002292:36.0733.761:10.891:58.322:36.07
19.Geert Jan RozeboomTriVia2:51.3395003252:50.6740.362:50.67
DISMart Oude WeerninkDe Dinkel2:44.3693003932:38.57SK35.362:38.57
NGWessel SuykerlandDe Columbiaan2:37.309301097


<< TOP >>
Programmanr. 30
04.04.2009 - 14:45
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kira ToussaintDe Dolfijn59.97940099058.9428.2058.94
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn59.7294021501:00.041:00.04
3.Sylvia DikTriVia59.5895010641:00.1329.071:00.13
4.Danielle de GrootDAW-FINENZO1:00.3593038681:00.4929.371:00.49
5.Tamara van VlietDe Columbiaan59.1394035621:01.0229.131:01.02
6.Sophie SollieZeester Meerval1:00.8894001401:01.7429.421:01.74
7.Sharona MlcochDAW-FINENZO1:01.5994061781:01.8029.801:01.80
8.Maud HesselinkDe Dinkel1:03.1094008541:02.4829.641:02.48
9.Manon van StrienWVZ1:04.4394007701:02.8130.261:02.81
10.Jamie de JongDe Dolfijn1:03.2393008981:02.8730.071:02.87
11.Marloes ErkensDWK1:02.0493002341:03.0030.261:03.00
12.Danique WagenvoortDe Dinkel1:03.8395027541:03.2330.261:03.23
13.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:03.0494048001:03.3230.021:03.32
14.Tania JacobsDe Columbiaan1:03.6394008641:03.5830.271:03.58
15.Cyril LandstraZeester Meerval1:01.4093057221:03.7830.641:03.78
16.Naomi TouréTriVia1:00.8894016281:04.0630.571:04.06
17.Jeanine BurgersDWK1:04.1494018621:04.2630.951:04.26
18.Noortje TimmermanDe Dinkel1:03.0895010881:04.4730.821:04.47
19.Eefje SubrotoWVZ1:02.6094007661:04.7630.321:04.76
20.Loes WielinkTriVia1:04.8494039601:05.6731.551:05.67
21.Lisa WitvlietWVZ1:04.0794039801:06.1031.481:06.10
22.Tamara BoeffDe Columbiaan1:04.9293019301:08.2332.671:08.23

BMNatasha BosmaDWK1:04.9993001121:07.5932.451:07.59


<< TOP >>
Programmanr. 31
04.04.2009 - 14:51
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lennart StekelenburgDe Dolfijn58.8286029791:02.9029.671:02.90
2.Rutger SloofDWK1:02.5788031411:03.8029.891:03.80
3.Thijs van ValkengoedWVZ59.7683021411:04.5030.691:04.50
4.Devi WolthuizenTriVia1:02.7487038871:04.5630.891:04.56
5.Erik TalmaTriVia1:06.7189031071:05.2529.671:05.25
6.Thomas KerstenWVZ1:05.3690015151:06.4830.861:06.48
7.Danny van ZoenDe Dolfijn1:06.2284026771:07.4931.271:07.49
8.Nick van GemertDWK1:05.4589009431:08.2032.071:08.20
9.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel1:06.1791026511:08.3932.131:08.39
10.Jordy ZuidhoekDe Columbiaan1:09.2892015691:08.6032.521:08.60
11.Thierry van de SpekDe Columbiaan1:08.8289029691:09.5931.961:09.59
12.Sjoerd PostDe Dolfijn1:09.9884018111:10.5832.931:10.58
13.Jordi DijkhuisDe Dinkel1:11.0591004831:11.2834.021:11.28
14.Richard BlankDe Dolfijn1:08.8772000851:11.5534.001:11.55
15.Arjan AssinkWVZ1:09.7686000691:12.1534.041:12.15
16.Tom van de KampDWK1:08.7091011531:12.3233.041:12.32
17.Patrick MolenkampDAW-FINENZO1:13.2988024271:12.5034.101:12.50
18.Dennis EliveldDAW-FINENZO1:12.1792023511:12.5934.801:12.59
19.Bart van 't LandTriVia1:11.2389065631:12.9633.511:12.96
20.Jacko van der MeerDWKNT94023471:13.6734.671:13.67
21.Sander BeekmanDe Columbiaan1:06.3191000791:14.1333.601:14.13
22.Bas BraunTriVia1:15.7691065451:15.1535.071:15.15
23.Stefan van BeelenDe Columbiaan1:14.6692000511:15.4135.651:15.41
24.Alex GoeyenbierWVZ1:17.8287045091:15.9835.381:15.98
25.Joost SchasfoortDe Dinkel1:14.0490026491:15.9935.701:15.99
26.Pim SollieZeester Meerval1:23.1892012331:23.0439.171:23.04
27.Thijs van GalenZeester Meerval1:40.1296020211:39.3547.141:39.35
DISJeffrey ThijssenZeester Meerval1:14.6494004451:22.34SK36.631:22.34
AFGEMMichiel BouwDWK1:11.489400009


<< TOP >>
Programmanr. 32
04.04.2009 - 15:00
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Loes ZanderinkDe Dinkel2:26.6788050062:29.8933.521:11.611:50.442:29.89
2.Moniek NijhuisDe Dolfijn2:26.8388031882:31.6034.131:13.121:52.052:31.60
3.Lona KroeseDe Dolfijn2:35.0987023822:34.1634.991:14.241:53.902:34.16
4.Jolijn van ValkengoedWVZ2:35.3881015162:36.5436.121:16.041:56.462:36.54
5.Eline BoersDe Columbiaan2:34.6491045462:37.6735.001:14.771:56.202:37.67
6.Anouk ElzermanDe Dolfijn2:41.6490059142:43.8636.871:18.472:01.052:43.86
7.Ellen van de VeldeWVZ2:47.1882016922:47.8837.681:21.052:04.152:47.88
8.Daphne RoubosDe Columbiaan2:46.9690031882:49.7938.011:20.992:05.232:49.79
9.Mirthe LanfermeijerTriVia2:45.3594000742:51.0538.381:21.892:06.952:51.05
10.Karin HiddingDe Dinkel2:42.6884009702:52.0338.601:23.612:08.292:52.03
11.Eeke van der WalTriVia2:52.9190041502:52.6038.291:21.762:07.322:52.60
12.Inge ArtsZeester Meerval2:57.6892030762:54.1539.621:24.042:08.302:54.15
13.Irene TeuferDAW-FINENZO2:58.7796023402:56.8739.481:24.802:11.382:56.87
14.Suzanne KonstDe Dinkel2:53.1690050942:57.4739.461:24.242:10.552:57.47
15.Marijke MonsmaDWK2:53.8485021002:58.9639.581:24.392:11.222:58.96
16.Monique PronkWVZ2:53.9088035282:59.3340.001:24.972:11.552:59.33
17.Wieteke ElzingaDAW-FINENZO3:02.7586010383:03.9242.361:29.262:17.573:03.92
18.Anoeska van de KraatsDWK3:02.8297012843:04.1243.521:31.302:18.613:04.12
19.Nikki HabersZeester Meerval3:01.3996005943:05.1241.811:29.052:17.083:05.12
20.Esther WagelaarDWK3:05.5493034183:10.1342.971:31.602:20.713:10.13
21.Monique BruinsTriVia2:56.5685004943:14.7241.601:29.752:21.883:14.72
22.Juliette van den BergZeester Meerval3:20.5196012863:20.8744.871:36.942:29.203:20.87


<< TOP >>
Programmanr. 33
04.04.2009 - 15:12
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Milan GrünewaldTriVia1:05.6095007571:04.0431.171:04.04
2.Damon PeperkampDe Dinkel1:08.1295011011:08.6133.811:08.61
3.Anthony LubbersDe Dolfijn1:11.3195011511:10.0834.211:10.08
4.Ties ElzermanDe Dolfijn1:12.0995021631:10.7834.161:10.78
5.Guus van StiphoutZeester Meerval1:11.5195010811:12.08FJ 135.361:12.08
6.Jurian BeukersWVZ1:10.8795013271:12.08FJ 235.361:12.08
7.Yoran KlosDe Dinkel1:13.1696004811:12.4935.481:12.49
8.Max GuthmanDe Dolfijn1:11.1296033171:12.5634.621:12.56
9.Ruben RozeboomTriVia1:14.0195003231:13.5036.011:13.50
10.Dave EdelaarDe Columbiaan1:12.8595016471:13.5135.611:13.51
11.Karst BoersmaDe Dinkel1:15.1096008491:15.2536.941:15.25
12.Felix GeenenDAW-FINENZO1:20.7095010851:15.3236.771:15.32
13.Klaas SchouteDAW-FINENZO1:14.7295008911:16.2236.551:16.22
14.Robin van der VoortDe ColumbiaanNT95012151:16.4837.821:16.48
15.Thomas LeeuwisDWK1:14.0596017431:16.9837.421:16.98
16.Stanley KlerksWVZ1:14.8996008091:17.1138.271:17.11
17.Greg l' AmiDe Columbiaan1:18.7096001011:20.5538.821:20.55
18.Quinn MasseeDWK1:18.5795015211:21.1339.541:21.13
19.Nicolas RivardWVZ1:20.6895001131:21.37FJ 139.301:21.37
20.Rowdy SpaltmanDAW-FINENZO1:23.7595017471:21.37FJ 239.411:21.37
21.Casper de BruinZeester Meerval1:21.9196020191:22.1540.761:22.15
22.Rick van der LeeZeester Meerval1:24.3995040331:22.5240.281:22.52
23.Tom PorteTriVia1:20.0395020171:24.4441.441:24.44
24.Niek de BrabanderDWK1:29.9895020711:27.7143.381:27.71


<< TOP >>
Programmanr. 34
04.04.2009 - 15:19
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Esmée BosDWK1:17.1396006621:19.1737.191:19.17
2.Liset JansenDe Columbiaan1:18.8195004181:20.2237.291:20.22
3.Nicole BennisWVZ1:23.5396004701:20.5337.951:20.53
4.Joy-Ann DuursmaDe Dinkel1:22.3095016501:21.5338.821:21.53
5.Kimberly RibberinkDe Dinkel1:21.4295016541:21.5937.961:21.59
6.Macy OortwijnDWK1:20.5195007221:21.9538.421:21.95
7.Loes WesterhofDe Dinkel1:21.5995027521:22.4438.971:22.44
8.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:23.9296025801:22.7938.851:22.79
9.Marit VisscherDAW-FINENZO1:25.7396000041:24.0140.231:24.01
10.Esmee VermeulenDe Dolfijn1:22.0796006781:24.9639.371:24.96
11.Sanne van der MeerDe Columbiaan1:24.5496016481:25.0740.161:25.07
12.Sanne van EsWVZ1:24.0196004041:25.2239.981:25.22
12.Larissa ImmerzeelWVZ1:25.2695014741:25.2240.201:25.22
14.Laura van DaalenDe Columbiaan1:26.9395034741:26.5440.951:26.54
15.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:24.7695015821:26.8740.301:26.87
16.Ilse van RijssenTriVia1:29.0896016001:27.3940.991:27.39
17.Denise van LeeuwenDWK1:27.5695016721:28.2941.671:28.29
18.Esther HulsingTriVia1:29.7196010801:29.0341.711:29.03
19.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:29.5495008041:29.0742.261:29.07
20.Janine HuizelingTriVia1:29.2396015981:29.0842.221:29.08
21.Annika ArvinDe Dolfijn1:31.1895000081:29.8843.611:29.88
22.Esma van VonderenZeester Meerval1:30.9595011121:30.2042.601:30.20
23.Emma van DelstZeester Meerval1:33.4995045641:32.5143.421:32.51
24.Mandy VerhageDAW-FINENZO1:36.3795013821:33.7044.401:33.70


<< TOP >>
Programmanr. 35
04.04.2009 - 15:27
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Jos de GraafDWK2:05.6491060952:05.6929.001:00.641:33.732:05.69
2.Rense LoohuisDe Dinkel2:06.6791014772:08.8931.081:04.401:36.732:08.89
3.Nick HessingDe Dolfijn2:09.3591037532:11.3930.511:04.451:37.822:11.39
4.Tim van DeutekomDWK2:15.5691004592:13.3329.581:03.011:37.752:13.33
5.Oscar SondermeijerDe Columbiaan2:12.3991040452:14.1231.531:05.511:39.922:14.12
6.Marciano LynchWVZ2:12.0994018932:15.3431.801:06.581:40.952:15.34
7.Bryan MannaartWVZ2:19.3991015332:18.9532.991:08.091:43.522:18.95
8.Hans Peter HartogDAW-FINENZO2:21.5391008592:19.2033.571:09.231:45.022:19.20
9.Dirk VogelsZeester Meerval2:21.7393024272:20.1232.671:08.361:44.332:20.12
10.Pim KienhuisDe Dinkel2:23.6093002632:20.5532.921:09.381:46.692:20.55
11.Demi de RooijDAW-FINENZO2:19.3091056072:20.7632.701:08.161:44.802:20.76
12.Ward van RijssenTriVia2:23.4492048412:20.8632.941:08.541:45.012:20.86
13.Jordy ZuidhoekDe ColumbiaanNT92015692:20.9033.891:09.441:45.562:20.90
14.Thom van de WeteringZeester Meerval2:28.8291025512:21.2633.421:09.321:44.922:21.26
15.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn2:20.0291030632:21.9733.081:09.391:45.892:21.97
16.Thom de BoerDAW-FINENZO2:26.6591001812:22.7134.221:10.821:47.682:22.71
17.Johan VeenstraDWK2:25.2292013332:24.9433.361:09.541:47.012:24.94
18.Nick BaronWVZ2:23.9091035332:26.3834.121:10.631:48.842:26.38
19.Stefan van BeelenDe Columbiaan2:26.2192000512:29.9034.701:11.981:51.222:29.90
20.Chris van VlietTriVia2:28.8291024252:36.0435.591:15.091:55.152:36.04
21.Tommy PosselDe Dolfijn2:34.2891042352:37.3836.551:16.251:56.812:37.38
22.Dennis TimmermanDe Dinkel2:39.0692036112:39.0537.351:18.161:59.612:39.05
23.Jelger RietveldTriVia2:39.4092011092:41.5237.601:18.972:01.242:41.52


<< TOP >>
Programmanr. 36
04.04.2009 - 15:37
Dames, 200m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tessa BrouwerDe Dolfijn2:29.3091055482:34.9235.471:15.721:55.212:34.92
2.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:43.5194000302:44.6536.081:18.422:01.862:44.65
3.Britt BakkerDe Dolfijn2:46.0291000942:45.9537.731:19.862:03.242:45.95
4.Yvette de GierDe Columbiaan2:41.9294021242:46.3836.771:18.722:03.022:46.38
5.Myrna SchasfoortDe Dinkel2:44.8693006682:49.0238.841:22.542:06.602:49.02
6.Géke HeinsbroekWVZ2:41.9393003122:50.6738.741:22.302:06.612:50.67
7.Carina KleesWVZ2:51.1496026802:51.2538.911:22.812:07.532:51.25
8.Rianne ZeegersDWK2:56.6591036342:51.5738.871:22.592:07.372:51.57
9.Maaike VoorenDAW-FINENZO2:54.4691033242:51.6039.781:23.782:07.502:51.60
10.Kelly de JongDe Dolfijn2:59.4691014742:53.95FJ 139.511:23.882:08.992:53.95
11.Edith van den ElzenZeester Meerval2:57.8693020182:53.95FJ 239.951:24.602:10.292:53.95
12.Karlijn HassinkDe Dinkel3:00.2693037582:58.3040.541:25.782:12.992:58.30
13.Kyra RietveldTriVia2:51.3293006242:59.4940.101:25.732:12.492:59.49
14.Jara SchmidtDe Columbiaan2:58.1594050623:03.0342.111:29.182:16.803:03.03
15.Daniëlle HolsDWK2:58.1691045883:03.5141.081:27.662:15.403:03.51
16.Nikey van de WeteringZeester Meerval2:59.9495003363:05.2141.601:26.892:15.803:05.21
17.Isabelle MassarWVZ3:04.1991020343:06.7440.721:28.362:18.913:06.74
18.Lisa van CasterenZeester Meerval3:12.7694035523:08.5642.781:31.782:21.003:08.56
19.Dieuwertje JorinkDAW-FINENZO3:04.2093023063:09.4841.951:29.542:19.333:09.48
20.Davina van PergeDAW-FINENZO2:59.1395037863:15.5643.701:33.702:25.413:15.56
21.Rianne BurgersDWK3:11.2992003523:16.1643.651:33.072:24.753:16.16
22.Imke OddingTriVia3:24.9895013263:23.0443.541:34.012:27.833:23.04
NGIlse van BeelenDe Columbiaan3:12.789600106
NGGrace VrielingTriVia3:06.459401624


<< TOP >>
Programmanr. 37
04.04.2009 - 15:49
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jan KerstenDe Columbiaan25.22860156126.25
2.Merijn EllenkampDWK26.15850069126.94
3.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn26.71890506327.98
4.Raymond van de MerweWVZ27.72860207728.08
5.Yaïr WildeboerTriVia29.40880600928.16
6.Pieter SchootsDAW-FINENZO28.43870297928.22
7.Sjoerd PostDe Dolfijn28.33840181128.86
8.Martijn SmeetsWVZ28.51810155528.95
9.Wouter SmeetsWVZ27.21840209329.03
10.Olaf AchterbergDWK28.66900001129.07
11.Jeroen EggeraatDe Columbiaan28.78920212729.24
12.Dennis EliveldDAW-FINENZO29.20920235130.13
13.Jordi DijkhuisDe Dinkel29.82910048330.15
14.Raoul EngelenburgDe Dolfijn29.07890084330.18
15.Marien WillemeDe Dinkel30.29890362330.25
16.Vince PolakDe Columbiaan28.43890527730.31
17.Mike StofferWVZ28.44890304130.32
18.Bas BraunTriVia30.41910654530.34
19.Jorick HendriksenDe ColumbiaanNT910089530.50
20.Bart van 't LandTriVia29.92890656331.02
21.Richard BlankDe Dolfijn32.29720008531.76
22.Arjan BaronDAW-FINENZO31.44910006731.90
23.Ivar van GinkelDWK33.49940002532.50
24.Joost SchasfoortDe Dinkel35.07900264934.14
25.Thijs van GalenZeester Meerval37.42960202138.30

BMFloor VerhaarDWK27.48900460328.56


<< TOP >>
Programmanr. 38
04.04.2009 - 15:55
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Willemijn KnotDe Dolfijn27.99900201028.15
2.Lenneke van SchaikDe Dolfijn27.29860312428.23
3.Anja van der HoutDe Dolfijn31.36900159828.80
4.Jolijn van ValkengoedWVZ27.89810151629.04
5.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan28.47840215429.51
6.Stephanie JanssenZeester Meerval29.30910145030.00
7.Silke Oude WeerninkDe Dinkel30.04900285430.17
8.Marlies ReindersDe Dinkel29.78860297630.33
8.Simone DekkerDe Dolfijn29.62890087630.33
10.Eline BoersDe Columbiaan31.44910454630.38
11.Marianne vd PollDAW-FINENZO29.74890335230.66
12.Karlijn HoogstedeZeester Meerval31.18940480031.50
13.Carolien StuutTriVia31.25870401431.52
14.Melissa ZwaanDAW-FINENZO30.83910366631.66FJ 1
15.Karin HiddingDe Dinkel30.16840097031.66FJ 2
16.Anique WillemeDe Dinkel31.83860410631.78
17.Lisa van den EngWVZ34.12960207031.83
18.Monique van VlietTriVia31.07890441031.95
19.Inger WoutersWVZ30.01890482632.32
20.Rieneke SchinkelDWK31.47830175632.42
21.Rosanne SchoonbeekTriVia32.23940269232.51
22.Kim Anne BouwDWK33.45900050032.82
23.Amanda ImmerzeelWVZNT950153433.00
24.Emma van DelstZeester Meerval34.85950456434.05
24.Kimberly GrünewaldTriVia33.26900668034.05
24.Lisa KosterDAW-FINENZO33.43940168234.05
27.Daphne RoubosDe Columbiaan32.21900318834.29
28.Marloes ResinkDWK37.40900307835.02
29.Diane SchoenmakerDWK36.76950292036.73
30.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval37.83950155237.36


<< TOP >>
Programmanr. 39
04.04.2009 - 16:02
Jongens, 100m schoolslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Fedde BeukersDe Dinkel1:29.8397010071:26.6040.571:26.60
2.Floris KotterinkWVZ1:27.4298001991:27.1342.231:27.13
3.Jordan LangenbergWVZ1:27.3997010051:27.5541.701:27.55
4.Toby van WijngaardenWVZ1:29.3997005911:28.0942.091:28.09
5.Maurits de BruijnDAW-FINENZO1:36.7897009171:32.8144.411:32.81
6.Sook WillemsenDWK1:33.9598009171:33.2945.361:33.29
7.Tom LaarhuisDe Dinkel1:32.9798003091:33.5044.351:33.50
8.Lars van der VeldenDAW-FINENZO1:33.4898001751:34.1144.811:34.11
9.Calvin JongeleenDe Columbiaan1:34.3398001391:34.9644.921:34.96
10.Sam HeckDe Columbiaan1:32.3597007791:35.0044.861:35.00
11.Mart KortmanDe Dinkel1:35.2098003571:35.4245.981:35.42
12.Jurre StammesDWK1:40.2497018431:41.9249.001:41.92
13.Navin KeizerDe Dolfijn1:40.3297013371:42.6849.221:42.68
14.Thijs van WieringenDe Columbiaan1:39.8299005771:43.6750.201:43.67
15.Maarten BonnemaTriVia1:44.6798000471:44.5849.741:44.58
16.Nino SielingDWK1:45.0097018451:46.9748.811:46.97
17.Cédric PardieckDe Dolfijn1:43.5697003431:47.6450.281:47.64
18.Thomas HaneveldDAW-FINENZO1:50.4998016311:49.8250.451:49.82
19.Jelle RoordaTriVia1:52.7297032791:55.4855.571:55.48
20.Sergio JansenTriVia1:54.2698014992:00.4556.832:00.45
DISAnis el BachaouiDe Dolfijn1:50.8497020931:43.21SO48.031:43.21


<< TOP >>
Programmanr. 40
04.04.2009 - 16:10
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisanne van AvezaathTriVia1:12.4597013041:11.9134.321:11.91
2.Mirl de BoerDAW-FINENZO1:17.1097004681:17.2037.511:17.20
3.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:20.5398000681:17.5737.461:17.57
4.Annelotte MulderDe Columbiaan1:19.2097013481:17.8036.821:17.80
5.Kim VisserWVZ1:19.9697025161:18.9137.671:18.91
6.Yasmin EsserZeester Meerval1:22.9097039241:19.4839.481:19.48
7.Laura WillemsenDWK1:18.8197001681:20.3939.491:20.39
8.Rosanne LeeuwisDWK1:19.7398019741:20.8639.701:20.86
9.Amber RikhofDe Dinkel1:22.8997014541:22.6840.271:22.68
10.Freeke den DulkDe Columbiaan1:22.6797005381:23.3240.801:23.32
11.Anne HoevenaarsZeester Meerval1:25.3497007781:23.3939.801:23.39
12.Elise van ManenDe Columbiaan1:29.2398016761:23.5240.491:23.52
13.Nacinda PaapWVZ1:24.1097016841:23.7040.391:23.70
14.Robin PameijerDe Dolfijn1:28.3397019781:23.821:23.82
15.Anouk KnippersDe Dinkel1:24.0697006021:24.4241.011:24.42
16.Anouk van NellestijnDWK1:24.8098003661:26.0741.511:26.07
17.Marieke TienstraTriVia1:25.6599003021:26.1341.131:26.13
18.Willemein HovingTriVia1:26.9098001061:26.211:26.21
19.Judith KluitmanDe Dinkel1:26.8697005981:27.5043.631:27.50
20.Yvanna ZuurveldDAW-FINENZO1:40.2297029981:32.4845.201:32.48
21.Silke JonkDAW-FINENZO1:31.9598020421:32.8245.641:32.82
22.Sofie NooijenZeester Meerval1:34.0697020921:34.0546.241:34.05
23.Annelieke WeilandDe Dolfijn1:32.7697010541:34.2545.301:34.25
24.Diana van Halm BraamWVZ1:32.0098007881:34.9245.361:34.92


<< TOP >>
Programmanr. 41
04.04.2009 - 16:17
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Philippe RivardWVZ53.40930120953.5725.5753.57
2.Jelle DerksenDWK52.95940001754.4025.4054.40
3.Remon van MilWVZ55.79930115955.6526.4955.65
4.Jens BakkerDe Dolfijn56.55930002155.7026.9555.70
5.Roy SmeengeTriVia56.11930555756.0427.0256.04
6.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO57.13940050756.5027.4656.50
7.Robin BosDWK56.64930226557.2527.6157.25
8.Joey StokxDAW-FINENZO57.53930125157.8628.6557.86
9.Olivier NassWVZ57.63940293358.2028.2958.20
10.Jonathan CassutoDe Columbiaan57.81930072958.2328.0258.23
11.Mart de BoerDAW-FINENZO58.30930358958.8228.2358.82
12.Jacques JournéeDe Dinkel59.35940051359.1728.8659.17
13.Olav van der WalTriVia1:01.0293033991:00.1028.571:00.10
14.Jacko van der MeerDWKNT94023471:00.6429.021:00.64
15.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:03.0193029031:00.8329.371:00.83
16.Ben van WestenbergDe Dinkel1:02.1294008731:01.321:01.32
17.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:01.3693017351:02.7029.971:02.70
18.Mart Oude WeerninkDe Dinkel1:03.4593003931:03.0230.361:03.02
19.Guus van StiphoutZeester Meerval1:03.0995010811:03.2330.071:03.23
20.Sibrand RinzemaDe Columbiaan1:01.3893032691:03.6729.601:03.67
21.Geert Jan RozeboomTriVia1:07.6495003251:06.5732.211:06.57
DISRick van der LeeZeester Meerval1:09.049504033VRA
AFGEMJacco DoestDWK57.349400711
NGWessel SuykerlandDe Columbiaan1:02.369301097


<< TOP >>
Programmanr. 42
04.04.2009 - 16:23
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Kira ToussaintDe Dolfijn2:33.3594009902:27.1630.791:06.431:51.912:27.16
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn2:30.3294021502:31.4631.002:31.46
3.Jamie de JongDe Dolfijn2:34.1493008982:32.4431.932:32.44
4.Marloes ErkensDWK2:31.4493002342:33.94FJ 139.401:13.961:59.282:33.94
5.Sylvia DikTriVia2:31.0095010642:33.94FJ 232.672:33.94
6.Sharona MlcochDAW-FINENZO2:37.7294061782:34.2832.132:34.28
7.Tania JacobsDe Columbiaan2:34.8394008642:34.5434.071:12.201:58.512:34.54
8.Lotte LangenhoffZeester Meerval2:37.7696025802:35.5534.671:13.701:59.732:35.55
9.Danielle de GrootDAW-FINENZO2:39.5193038682:36.2533.291:14.432:01.542:36.25
10.Manon van StrienWVZ2:42.5694007702:37.1534.401:13.172:00.322:37.15
11.Cyril LandstraZeester Meerval2:33.1493057222:37.1635.361:15.672:01.702:37.16
12.Maud HesselinkDe Dinkel2:37.7694008542:38.0735.002:38.07
13.Jeanine BurgersDWK2:39.9194018622:38.9334.602:38.93
14.Veronique van der VeldeDe Dinkel2:46.0996017402:40.4236.131:17.322:03.202:40.42
15.Tamara van VlietDe Columbiaan2:37.9594035622:40.7433.331:13.612:06.082:40.74
16.Danique ThijertDe Dinkel2:41.8094016522:40.9435.392:40.94
17.Naomi TouréTriVia2:41.6194016282:43.0435.801:17.822:05.602:43.04
18.Dieuwertje JorinkDAW-FINENZO2:42.1793023062:43.6035.102:43.60
19.Sophie SollieZeester Meerval2:32.6694001402:44.0033.361:13.482:06.232:44.00
20.Eefje SubrotoWVZ2:38.2394007662:45.0733.671:15.802:05.672:45.07
21.Loes WielinkTriVia2:52.8694039602:49.8937.541:22.512:12.822:49.89
22.Tamara BoeffDe Columbiaan2:42.7293019302:50.7039.001:20.362:11.102:50.70
23.Lisa WitvlietWVZ2:52.0694039802:51.4136.012:51.41
24.Iris KoolDWK2:49.8793004282:52.1037.601:19.472:11.412:52.10


<< TOP >>
Programmanr. 43
04.04.2009 - 16:35
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WVZ 1WVZ7:39.217:41.28
Wouter Smeets
Mike Stoffer
Bryan Mannaart
Raymond van de Merwe
84
89
91
86
26.3655.761:25.101:54.891:54.89
2.TriVia 1TriVia7:45.157:49.10
Erik Talma
Chris van Vliet
Erik Schröder
Jeroen Stuut
89
91
84
88
26.60
27.15
27.03
24.13
55.86
58.06
56.44
52.32
1:26.00
1:29.64
1:26.82
1:23.32
1:57.36
2:00.74
1:56.44
1:54.56
1:57.36
2:00.74
1:56.44
1:54.56
3.DWK 1DWK7:54.437:49.89
Tim van Deutekom
Olaf Achterberg
Jos de Graaf
Rutger Sloof
91
90
91
88
26.02
26.28
26.38
26.53
55.48
56.32
56.93
56.34
1:25.76
1:27.38
1:28.25
1:27.13
1:55.32
1:57.75
1:59.66
1:57.16
1:55.32
1:57.75
1:59.66
1:57.16
4.De Columbiaan 1De Columbiaan7:53.297:52.30
Niels van Polanen
Jan Kersten
Oscar Sondermeijer
Jeroen Eggeraat
91
86
91
92
27.70
26.42
26.97
26.84
57.92
56.12
57.19
56.87
1:28.00
1:25.72
1:28.72
1:28.06
1:58.08
1:56.09
1:59.66
1:58.47
1:58.08
1:56.09
1:59.66
1:58.47
5.De Dolfijn 1De Dolfijn7:52.378:00.19
Henk van Niejenhuis
Richard Blank
Nick Hessing
Raoul Engelenburg
89
72
91
89
27.07
27.79
26.28
27.88
57.12
58.13
57.04
59.41
1:27.83
1:28.49
1:28.47
1:31.16
1:58.63
1:59.47
1:59.53
2:02.56
1:58.63
1:59.47
1:59.53
2:02.56
6.De Dinkel 1De Dinkel8:02.998:16.13
Sjoerd Zanderink
Frank Rikhof
Pim Kienhuis
Rense Loohuis
91
88
93
91
27.3157.511:28.441:58.811:58.81
DISDAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:00.54AA
Patrick Molenkamp, Demi de Rooij, Dennis Eliveld, Hans Peter Hartog


<< TOP >>
Programmanr. 44
04.04.2009 - 16:44
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn4:07.364:13.02
Willemijn Knot
Tessa Brouwer
90
91
30.161:02.91Lenneke van Schaik
Lona Kroese
86
87
2.De Dinkel 1De Dinkel4:18.254:22.23
Mariël Borgerink
Loes Zanderink
92
88
32.45
32.28
1:06.89
1:09.65
Silke Oude Weernink
Marlies Reinders
90
86
30.85
28.16
1:06.32
59.37
3.De Columbiaan 1De Columbiaan4:25.764:31.03
Tamara Boeff
Yvette de Gier
93
94
34.40
35.82
1:09.43
1:17.91
Marina Scheepbouwer
Tamara van Vliet
84
94
29.62
27.96
1:04.22
59.47
4.WVZ 1WVZ4:26.404:33.76
Eefje Subroto
Ellen van de Velde
94
82
34.89
33.70
1:12.16
1:14.91
Jolijn van Valkengoed
Isabelle Massar
81
91
29.29
30.12
1:03.38
1:03.31
5.DWK 1DWK4:29.194:37.48
Rieneke Schinkel
Marijke Monsma
83
85
32.67
45.94
1:07.57
1:19.38
Macy Oortwijn
Marion van den Berg
95
86
32.07
28.81
1:08.75
1:01.78
6.TriVia 1TriVia4:37.554:40.36
Mirthe Lanfermeijer
Eeke van der Wal
94
90
32.651:06.91
1:19.95
Rosanne Schoonbeek
Monique van Vliet
94
89
1:11.61
1:01.89
7.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:40.984:49.49
Chantalle van der Fluit
Irene Teufer
92
96
34.741:12.83Maaike Vooren
Melissa Zwaan
91
91


<< TOP >>
Programmanr. 45
04.04.2009 - 16:49
Gemengd, 12 x 50m vrije slag
2-startsregel
9 j. e.o.,van jong naar ouder, j,m,j,m,j enz.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn5:35.735:24.17
Navin Keizer
Robin Pameijer
Max Guthman
Esmee Vermeulen
Jens Bakker
Parand Zarekiani
97
97
96
96
93
94
33.36
31.38
26.87
27.50
25.00
27.72
Peter-Jan Plasmans
Kelly de Jong
Lennart Stekelenburg
Moniek Nijhuis
Danny van Zoen
Anja van der Hout
91
91
86
88
84
90
24.47
28.03
23.47
25.84
24.13
26.40
2.De Columbiaan 1De Columbiaan5:32.455:28.10
Sam Heck
Annelotte Mulder
Greg l' Ami
Liset Jansen
Jonathan Cassuto
Tania Jacobs
97
97
96
95
93
94
31.49
31.69
28.50
27.64
26.14
28.34
Oscar Sondermeijer
Jara Schmidt
Jeroen Eggeraat
Eline Boers
Jan Kersten
Marina Scheepbouwer
91
94
92
91
86
84
24.60
28.70
25.25
25.67
23.05
27.03
3.DWK 1DWK5:31.685:28.60
Sook Willemsen
Laura Willemsen
Thomas Leeuwis
Macy Oortwijn
Jelle Derksen
Marissa Taribuka
98
97
96
95
94
96
32.23
31.28
29.81
28.25
24.35
28.03
Tim van Deutekom
Esmée Bos
Nick van Gemert
Rianne Zeegers
Merijn Ellenkamp
Marion van den Berg
91
96
89
91
85
86
23.21
28.10
23.94
28.06
23.78
27.56
4.WVZ 1WVZ5:30.105:29.11
Floris Kotterink
Kim Visser
Timo van der Ende
Nicole Bennis
Marciano Lynch
Eefje Subroto
98
97
96
96
94
94
30.22Philippe Rivard
Géke Heinsbroek
Wouter Smeets
Ellen van de Velde
Martijn Smeets
Jolijn van Valkengoed
93
93
84
82
81
81
5.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO5:33.845:30.64
Lars van der Velden
Mirl de Boer
Klaas Schoute
Brenda Zwarthoed
Jorrick Druyven
Danielle de Groot
98
97
95
96
94
93
31.54
30.82
28.87
28.19
25.62
27.44
Dennis Eliveld
Rosanne Padt
Thom de Boer
Chantalle van der Fluit
Pieter Schoots
Melissa Zwaan
92
95
91
92
87
91
24.84
28.70
23.93
28.18
24.54
27.97
6.De Dinkel 1De Dinkel5:36.205:31.07
Tom Laarhuis
Elles Tijink
Damon Peperkamp
Loes Westerhof
Pim Kienhuis
Marleen Braakhuis
98
98
95
95
93
93
30.70Sjoerd Zanderink
Mariël Borgerink
Frank Rikhof
Silke Oude Weernink
Rense Loohuis
Karin Hidding
91
92
88
90
91
84
7.TriVia 1TriVia5:36.165:31.55
Maarten Bonnema
Lisanne van Avezaath
Milan Grünewald
Anouk Frieman
Roy Smeenge
Sylvia Dik
98
97
95
95
93
95
36.84
29.19
26.48
27.98
25.12
27.81
Jelger Rietveld
Kyra Rietveld
Yaïr Wildeboer
Carolien Stuut
Jeroen Stuut
Monique van Vliet
92
93
88
87
88
89
26.55
27.77
24.20
28.28
23.65
27.68