Nr. 1. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 400m wisselslag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren D1 en D2
Nr. 7. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 8. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 10. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren
Nr. 11. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 12. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 1500m vrije slag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 15. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren D1 en D2
Nr. 16. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 17. Heren, 1500m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 18. Jongens, 400m wisselslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 19. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren
Nr. 20. Meisjes, 400m wisselslag  Meisjes Jeugd 1 en 2


District Kampioenschappen Lange Afstand
Huizen, 29.3.2009


Programmanr. 1
29.3.09 - 14:45
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ricardo GraafmansDe Futen5:53.3299004095:48.99
100m:1:20.63200m:2:48.79400m:5:48.99
2.Ruben GriffioenOceanus6:07.9799007715:52.52
100m:1:21.28200m:2:50.00400m:5:52.52
3.Daan SommelingOceanus6:56.4099007676:15.93
100m:1:28.34200m:3:04.89400m:6:15.93
4.Pascal de HeijZpch8:02.3299002977:51.35
100m:1:48.02200m:3:50.20400m:7:51.35
5.Esra LoogmanZpch8:01.8200001677:55.23
100m:1:49.14200m:3:52.45400m:7:55.23
6.Bas EelzakZpch8:20.8099014117:55.89
100m:1:52.39200m:3:56.20400m:7:55.89


<< TOP >>
Programmanr. 2
29.3.09 - 14:54
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn6:05.6599003766:08.27
100m:1:24.90200m:3:00.72400m:6:08.27
2.Dana BosmanOceanus7:23.8599012966:49.76
100m:1:35.35200m:3:18.08400m:6:49.76
3.Maike van de VeldeZpch7:19.8700003827:03.73
100m:1:35.57200m:3:22.54400m:7:03.73
4.Kaylee de JongZpch7:21.1200012347:09.30
100m:1:36.03200m:3:24.67400m:7:09.30


<< TOP >>
Programmanr. 3
29.3.09 - 15:03
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ReijndersOceanus17:56.56950087717:27.76
200m:2:15.88400m:4:35.88800m:9:19.031500m:17:27.76
2.Sjors LieverstDAW-Finenzo18:40.39950138918:27.00
200m:2:20.06400m:4:49.37800m:9:50.311500m:18:27.00
3.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn18:47.63960074518:42.96
200m:2:22.80400m:4:53.52800m:9:54.981500m:18:42.96
4.Guus JonkZwemvereniging Hoorn19:31.19950150919:24.57
200m:2:26.45400m:5:02.89800m:10:22.321500m:19:24.57
5.Remco TolEd-Vo20:06.01950150519:56.17
200m:2:27.10400m:5:05.01800m:10:27.691500m:19:56.17
6.Joeri BerendsOceanus20:38.92950036920:02.10
200m:2:33.10400m:5:13.92800m:10:39.451500m:20:02.10


<< TOP >>
Programmanr. 4
29.3.09 - 15:24
Jongens, 400m wisselslagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis EliveldDAW-Finenzo4:48.9092023514:38.95
100m:1:03.86400m:4:38.95
2.Hans Peter HartogDAW-Finenzo5:00.1591008594:50.50
100m:1:04.12400m:4:50.50
3.Richard VeermanEd-Vo5:07.3191063455:03.71
100m:1:08.87400m:5:03.71
4.Martijn GrasZaanstad (SG)5:10.0691007515:11.89FJ 1
100m:1:10.14400m:5:11.89
5.Bas UdingaZV De Aalscholver5:09.5392013215:11.89FJ 2
100m:1:07.81400m:5:11.89
DISFred SminkDe Otters Het Gooi5:13.1091045195:05.73SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:06.80400m:5:05.73


<< TOP >>
Programmanr. 5
29.3.09 - 15:31
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janine RookerWZ&PC Purmerend9:38.1596003169:34.93
100m:1:06.56200m:2:18.59400m:4:45.32800m:9:34.93
2.Tamara GroveOceanus10:04.1396012669:53.83
100m:1:09.51200m:2:23.60400m:4:53.70800m:9:53.83
3.Mandy VerhageDAW-Finenzo10:28.16950138210:00.68
100m:1:08.82200m:2:23.15400m:4:55.02800m:10:00.68
4.Danielle GrootesOceanus10:00.92950127810:01.18
100m:1:08.05200m:2:21.43400m:4:52.84800m:10:01.18
5.Tessa v.d. ZwaardOceanus10:42.42950136610:28.51
100m:1:13.32200m:2:34.48400m:5:11.54800m:10:28.51
6.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn10:27.87960011210:35.50
100m:1:10.59200m:2:28.28400m:5:09.26800m:10:35.50


<< TOP >>
Programmanr. 6
29.3.09 - 15:42
Dames, 400m wisselslagDames Senioren D1 en D2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Corine RookerWZ&PC Purmerend5:36.0092015225:35.33
100m:1:15.11400m:5:35.33
2.Laura OotesDe Dolfijn5:56.2092013405:47.72
100m:1:21.90400m:5:47.72
3.Merel ToussaintDe Futen5:55.1392037885:47.80
100m:1:27.51400m:5:47.80
4.Caroline GoedhartZV De Aalscholver5:58.7191058925:51.41
100m:1:27.41400m:5:51.41
5.Sylvia OudshoornZpch6:06.4092013706:01.26
100m:1:26.26400m:6:01.26
NG.ZADanique GielenOceanus5:25.009105922


<< TOP >>
Programmanr. 7
29.3.09 - 15:49
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nils MollemaOceanus16:34.36930628316:32.87
200m:2:06.74400m:4:17.56800m:8:44.991500m:16:32.87
2.Bastiaan WaandersOceanus17:20.04930122516:51.94
200m:2:10.28400m:4:24.77800m:8:55.631500m:16:51.94
3.Vincent MoolhuijsenOceanus17:45.70940121517:07.75
200m:2:12.89400m:4:30.69800m:9:08.071500m:17:07.75
4.Huub van HouwelingenAz&pc18:37.73940601917:35.74
200m:2:15.42400m:4:35.80800m:9:19.451500m:17:35.74
5.Ruben DekkerDe Dolfijn18:03.97930062717:42.32
200m:2:12.87400m:4:32.64800m:9:26.151500m:17:42.32
6.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo18:06.26940050718:00.30
200m:2:13.69400m:4:35.04800m:9:27.101500m:18:00.30


<< TOP >>
Programmanr. 8
29.3.09 - 16:09
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom VerbeekHet Y4:53.5888035274:44.98
100m:1:02.05400m:4:44.98
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y5:00.4989010234:50.94
100m:1:06.66400m:4:50.94
3.Raoul EngelenburgDe Dolfijn5:00.0189008434:56.60
100m:1:05.04400m:4:56.60
4.Daan GlorieHet Y4:54.2488011154:56.62
100m:1:05.28400m:4:56.62
5.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver5:23.9990040955:23.23
100m:1:11.07400m:5:23.23
6.Jeroen VogelsangHet Y5:21.3280016455:30.16
100m:1:14.29400m:5:30.16


<< TOP >>
Programmanr. 9
29.3.09 - 16:15
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikki van der HoornOceanus9:44.4593072249:41.00
200m:2:20.66400m:4:47.50800m:9:41.00
2.Isabelle GrootesOceanus9:56.5993030309:54.29
200m:2:23.89400m:4:53.30800m:9:54.29
3.Shelley de BoerZaanstad (SG)9:50.2493028409:58.11
200m:2:19.98400m:4:49.14800m:9:58.11
4.Sharona MlcochDAW-Finenzo10:03.60940617810:02.98
200m:2:19.59400m:4:50.54800m:10:02.98
5.Ilona BroedersHet Y10:15.83930103010:16.93
200m:2:22.97400m:4:56.72800m:10:16.93
6.Chantal GroveOceanus10:33.06940184410:17.89
200m:2:32.92400m:5:08.76800m:10:17.89


<< TOP >>
Programmanr. 10
29.3.09 - 16:27
Dames, 400m wisselslagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y5:15.8887053465:13.82
100m:1:11.13400m:5:13.82
2.Geertje ScharpZpch6:04.3986031366:08.48
100m:1:20.68400m:6:08.48


<< TOP >>
Programmanr. 11
29.3.09 - 16:34
Jongens, 800m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongZV De Aalscholver11:25.39970086911:05.24
200m:2:41.63400m:5:31.66800m:11:05.24
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo11:38.09980017511:07.35
200m:2:41.32400m:5:31.35800m:11:07.35
3.Ruben StamDe Futen11:30.90980033111:23.62
200m:2:42.37400m:5:36.02800m:11:23.62
4.Levi TolEd-Vo12:32.84970035112:11.13
200m:2:45.57400m:5:54.26800m:12:11.13
5.Jason SlijngardDe Dolfijn12:41.55980126512:31.89
200m:3:00.58400m:6:12.32800m:12:31.89
6.Damian MartensHet Y12:55.30970109512:58.48
200m:3:06.20400m:6:25.09800m:12:58.48


<< TOP >>
Programmanr. 12
29.3.09 - 16:48
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn11:16.95980006810:48.99
200m:2:40.99400m:5:26.61800m:10:48.99
2.Hannah RosinghHet Y11:09.11970034210:57.50
200m:2:39.48400m:5:25.52800m:10:57.50
3.Elise DekkerDe Dolfijn12:11.59970097611:44.53
200m:2:43.72400m:5:42.44800m:11:44.53
4.Samira MijnenZaanstad (SG)12:21.69970132011:57.94
200m:2:54.61400m:5:58.01800m:11:57.94
5.Anouk van DamHpc12:34.19980003212:13.13
200m:2:55.77400m:6:02.64800m:12:13.13
6.Yanna LoogmanZpch12:30.52970184812:23.42
200m:2:55.07400m:6:03.39800m:12:23.42


<< TOP >>
Programmanr. 13
29.3.09 - 17:02
Jongens, 1500m vrije slagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDAW-Finenzo16:42.02910085916:38.34
200m:2:06.81400m:4:20.25800m:8:49.281500m:16:38.34
2.Fred SminkDe Otters Het Gooi17:25.32910451917:16.96
200m:2:10.33400m:4:27.15800m:9:06.931500m:17:16.96
3.Richard VeermanEd-Vo18:09.11910634517:51.07
200m:2:13.73400m:4:34.86800m:9:26.391500m:17:51.07
4.Donald HillebregtOceanus17:38.76920262917:51.71
200m:2:12.88400m:4:33.82800m:9:21.071500m:17:51.71
5.Martijn GrasZaanstad (SG)18:15.86910075118:10.26
200m:2:19.14400m:4:46.16800m:9:37.391500m:18:10.26
6.Thom van DijkZV De Aalscholver18:53.17910290318:32.26
200m:2:17.95400m:4:43.80800m:9:40.201500m:18:32.26


<< TOP >>
Programmanr. 14
29.3.09 - 17:21
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ReijndersOceanus5:07.6595008775:04.48
100m:1:09.53400m:5:04.48
2.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn5:26.9496007455:33.55
100m:1:17.70400m:5:33.55
3.Mitchell van WinsumAz&pc5:54.9695006195:49.38
100m:1:21.87400m:5:49.38
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn6:21.6396005276:02.98
100m:1:23.80400m:6:02.98
5.Remco TolEd-Vo6:19.5195015056:07.86
100m:1:31.82400m:6:07.86
6.Raymon OstendorfZV De Aalscholver6:29.4596008456:17.11
100m:1:29.42400m:6:17.11


<< TOP >>
Programmanr. 15
29.3.09 - 17:29
Dames, 800m vrije slagDames Senioren D1 en D2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique GielenOceanus9:33.6691059229:12.76
200m:2:13.70400m:4:34.76800m:9:12.76
2.Corine RookerWZ&PC Purmerend10:17.38920152210:03.30
200m:2:22.02400m:4:55.30800m:10:03.30
3.Merel ToussaintDe Futen10:32.45920378810:24.07
200m:2:29.47400m:5:07.38800m:10:24.07
4.Samantha LubbersDe Dolfijn11:07.03910679410:46.32
200m:2:30.38400m:5:13.22800m:10:46.32
5.Laura OotesDe Dolfijn11:13.80920134011:13.29
200m:2:43.32400m:5:33.41800m:11:13.29


<< TOP >>
Programmanr. 16
29.3.09 - 17:41
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janine RookerWZ&PC Purmerend5:22.7896003165:19.25
100m:1:15.12400m:5:19.25
2.Sanne BommerZaanstad (SG)5:41.2995011325:33.37
100m:1:19.89400m:5:33.37
3.Kimberly MijnenZaanstad (SG)5:33.1895036445:36.80
100m:1:16.83400m:5:36.80
4.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn5:53.4896001125:37.98
100m:1:19.57400m:5:37.98
5.Zoë van der AartZpch5:56.4495031525:49.77
100m:1:24.22400m:5:49.77


<< TOP >>
Programmanr. 17
29.3.09 - 17:48
Heren, 1500m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Matthijs DekkerDe Dolfijn16:40.39900062116:35.08
200m:2:04.95400m:4:15.11800m:8:41.641500m:16:35.08
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y17:02.50890102316:43.18
200m:2:09.83400m:4:23.19800m:8:50.131500m:16:43.18
3.Daan GlorieHet Y16:46.20880111517:01.27
200m:2:10.92400m:4:27.86800m:9:03.551500m:17:01.27
4.Tom VerbeekHet Y17:28.14880352717:04.48
200m:2:05.01400m:4:18.61800m:8:55.571500m:17:04.48
5.Jeroen VogelsangHet Y18:52.88800164518:24.57
200m:2:15.36400m:4:39.98800m:9:37.091500m:18:24.57


<< TOP >>
Programmanr. 18
29.3.09 - 18:08
Jongens, 400m wisselslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo4:55.9194005074:56.21
100m:1:07.50400m:4:56.21
2.Vincent MoolhuijsenOceanus4:59.7994012154:58.02
100m:1:09.27400m:4:58.02
3.Jordan KraaijenhofAz&pc5:07.0193011115:03.01
100m:1:11.29400m:5:03.01
4.Bastiaan WaandersOceanus5:05.1993012255:04.52
100m:1:12.36400m:5:04.52
5.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn5:21.2493029035:13.32
100m:1:10.20400m:5:13.32
6.Daniel RosinghHet Y5:21.3693027415:23.01
100m:1:10.16400m:5:23.01


<< TOP >>
Programmanr. 19
29.3.09 - 18:14
Dames, 800m vrije slagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y9:23.6387053469:15.48
200m:2:15.82400m:4:35.89800m:9:15.48
2.Katinka van VastenhovenNva/Hhc9:40.2984025009:47.68
200m:2:16.46400m:4:44.61800m:9:47.68


<< TOP >>
Programmanr. 20
29.3.09 - 18:25
Meisjes, 400m wisselslagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabelle GrootesOceanus5:32.9193030305:30.62
100m:1:16.07400m:5:30.62
2.Chantal GroveOceanus5:42.9294018445:32.05
100m:1:20.77400m:5:32.05
3.Nikki van der HoornOceanus5:43.4793072245:37.02
100m:1:16.97400m:5:37.02
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi5:52.9993008285:51.77
100m:1:19.97400m:5:51.77
5.Ilona BroedersHet Y5:58.3093010305:58.09
100m:1:24.73400m:5:58.09