Swimkick wedstrijden deel 4
Vlissingen (NED),    29.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 5. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 7. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 9. Alle, 100m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
29.03.2009 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel               NT 0001587      21.12           
  2. Melle van Gemert              De Stormvogel               NT 0100687      23.79 h         
 DIS Jarno de Jonge                De Stormvogel               NT 0100753      29.77 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sander van Houtert            Luctor et Emergo            NT 0000649      31.61 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Tristan Kloet                 Zeelandia                   NT 0200063      35.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD - Schoolslag benen gezwommen
  NG Guido Brink                   De Stormvogel               NT 0200199                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
29.03.2009 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten Walraven              Luctor et Emergo            NT 0001358      25.15           
  2. Céline Brink                  De Stormvogel            31.63 0001836      31.88 *         
  3. Chiara Kuijt                  De Ganze                 32.49 0100562      31.97           
 DIS Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212      27.48 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VI - Met één hand keer- of eindpunt aangetikt
 DIS Quinty van Gemert             Luctor et Emergo            NT 0002116      30.13 h         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Amy Lee Watson                Luctor et Emergo            NT 0002118      32.73           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Geena Frederik                De Stormvogel               NT 0002352      34.44 h         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lynn van Gemert               Luctor et Emergo            NT 0200288      35.72 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD - Schoolslag benen gezwommen
 DIS Kyra Marinissen               Luctor et Emergo            NT 0101202      43.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VI - Met één hand keer- of eindpunt aangetikt
NG.Z Madelief Poortvliet           Luctor et Emergo            NT 0002398                      
  NG Flory Bierma                  De Stormvogel               NT 0001838                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
29.03.2009 - 13:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Kamphuis                De Stormvogel               NT 9902671      23.40           
  2. Jelle Keijser                 De Ganze                    NT 9803067      28.06           
  3. Giano van den Berg            De Stormvogel               NT 9900971      28.68           
 DIS Jordan Vasseur                De Ganze                 26.32 9802047      24.98           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Menno de Ridder               Luctor et Emergo            NT 9702307                      
  NG Jesper Verschiere             De Ganze                    NT 9803069                      
  NG Rowan Tollenaar               De Stormvogel               NT 9803331                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
29.03.2009 - 13:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelitta van Esseveld          De Ganze                 24.75 9803234      21.91           
  2. lisanne Boonman               De Ganze                 24.12 9803938      23.04           
  3. Larissa Westerweele           Luctor et Emergo            NT 9903258      24.59           
  4. Danielle Rijn                 De Ganze                 25.52 9902750      25.65           
  5. Kayleigh Kloet                Zeelandia                27.54 9802860      26.54           
  6. Lene Makkink                  De Stormvogel            31.29 9903024      26.68 *         
  7. Jade v.d. Moere               De Ganze                    NT 9802724      26.71           
  8. Sophie van de Voorde          De Stormvogel            30.58 9804168      29.32 h         
  9. Iverna Meerman                De Stormvogel            28.24 9903020      29.44           
 10. Deveney Dunnes                Zeelandia                30.62 9902950      30.08           
 11. Zevanja Mastwijk              De Ganze                 32.05 9901568      30.32           
 12. Emily van Staveren            Luctor et Emergo            NT 9804520      30.53           
 13. Nadia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9804522      30.79           
 DIS Charlotte de Loose            Luctor et Emergo            NT 9903256      28.41           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD - Schoolslag benen gezwommen
 DIS Assia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9903502      31.26 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE - De beweging van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Rachel Welleman               De Ganze                    NT 9922752      39.06           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Fiorucci de Nooijer           Luctor et Emergo            NT 9803550                      
  NG Marek Marek Siebelink         De Stormvogel            24.39 9803335                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
29.03.2009 - 13:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noud van Spall                Zeelandia                57.05 9702571      47.73           
  2. Jason de Visser               De Stormvogel          1:12.05 9801739      57.05           
  3. Daan Pompies                  Luctor et Emergo       1:02.52 9900513    1:01.13 *         


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
29.03.2009 - 13:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van den Broek            De Ganze                    NT 9803236      51.37 *         
  2. Kim Van Gemert                Luctor et Emergo            NT 9803764      52.92           
  3. Anouk van Kaam                De Stormvogel            58.44 9802684      53.28           
  4. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:01.65 9802682      53.65           
  5. Daphne de Jonge               De Stormvogel            57.99 9802690      55.55           
  6. Nadja van den Broeke          De Stormvogel          1:06.56 9802678    1:01.89           
  7. Dominique Wessel              De Stormvogel          1:11.34 9802680    1:05.51 h         
 DIS Sylvana Vogel                 De Stormvogel          1:02.09 9802688    1:02.24           
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
29.03.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jarno de Jonge                De Stormvogel            25.45 0100753      22.49           
  2. Ruben Cuelenaere              Luctor et Emergo         29.43 0100695      25.47 *         
  3. Tristan Kloet                 Zeelandia                   NT 0200063      26.66           
  4. Guido Brink                   De Stormvogel            31.41 0200199      29.15 *         
  5. Jarno Meerman                 Luctor et Emergo         40.32 0001403      41.32 *         


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
29.03.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kyra Marinissen               Luctor et Emergo            NT 0101202      27.52 *         
  2. Lynn van Gemert               Luctor et Emergo            NT 0200288      29.73 *         
  3. Parel Bun                     Luctor et Emergo         37.02 0200064      33.08           
  4. Mirjam van Belzen             Luctor et Emergo            NT 0200206      34.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
29.03.2009 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Kamphuis                De Stormvogel            20.63 9902671      20.23           
  2. Omar Abarkan                  De Stormvogel            26.70 9803755      25.94           
AFGE Menno de Ridder               Luctor et Emergo            NT 9702307                      
  NG Rowan Tollenaar               De Stormvogel               NT 9803331                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
29.03.2009 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt den Engelsman           De Ganze                 24.37 9802722      20.51           
  2. Nadia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9804522      23.48           
  3. Assia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9903502      24.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
29.03.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melle van Gemert              De Stormvogel            48.01 0100687      41.54 *         
  2. Ruden de Ridder               De Stormvogel            49.70 0001587      43.52           
  3. Sander van Houtert            Luctor et Emergo       1:21.48 0000649    1:00.66           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
29.03.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten Walraven              Luctor et Emergo            NT 0001358      45.40           
  2. Amy Lee Watson                Luctor et Emergo         46.11 0002118      46.01           
  3. Geena Frederik                De Stormvogel            48.48 0002352      47.33 *         
  4. Céline Brink                  De Stormvogel            55.33 0001836      49.95           
  5. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo            NT 0002116      50.43 *         
  6. Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212      51.78 *         
  7. Chiara Kuijt                  De Ganze                 54.57 0100562      55.59           
NG.Z Madelief Poortvliet           Luctor et Emergo            NT 0002398                      
  NG Flory Bierma                  De Stormvogel            51.52 0001838                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
29.03.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Giano van den Berg            De Stormvogel            51.21 9900971      48.12           
  NG Jesper Verschiere             De Ganze                    NT 9803069                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
29.03.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lene Makkink                  De Stormvogel            47.57 9903024      45.90           
  2. Vicky den Engelsman           De Stormvogel            51.78 9903022      48.86           
  3. Sophie van de Voorde          De Stormvogel            48.72 9804168      49.64           
  4. Iverna Meerman                De Stormvogel            51.08 9903020      49.78           
  5. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo         57.51 9903256      52.98           
  6. Deveney Dunnes                Zeelandia                54.69 9902950      59.33           
  7. Rachel Welleman               De Ganze               1:09.49 9922752    1:06.72           
  NG Marek Marek Siebelink         De Stormvogel            51.96 9803335                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
29.03.2009 - 14:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jason de Visser               De Stormvogel          1:31.74 9801739    1:28.09           
            41.16  1:28.09
  2. Noud van Spall                Zeelandia              1:37.92 9702571    1:38.60           
            46.11  1:38.60
  3. Jordan Vasseur                De Ganze               1:49.56 9802047    1:44.66           
            49.10  1:44.66
  4. Daan Pompies                  Luctor et Emergo       2:11.54 9900513    2:00.65 *         
            56.74  2:00.65
  5. Jelle Keijser                 De Ganze               2:09.99 9803067    2:09.10           
            59.17  2:09.10


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
29.03.2009 - 14:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van den Broek            De Ganze               1:41.74 9803236    1:27.50           
            39.70  1:27.50
  2. Anouk van Kaam                De Stormvogel          1:31.00 9802684    1:30.69           
            43.20  1:30.69
  3. Daphne de Jonge               De Stormvogel          1:31.40 9802690    1:31.40           
            43.63  1:31.40
  4. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:37.47 9802682    1:33.76           
            43.72  1:33.76
  5. Sylvana Vogel                 De Stormvogel          1:34.67 9802688    1:34.35           
            44.61  1:34.35
  6. Jelitta van Esseveld          De Ganze               1:42.52 9803234    1:37.87           
            45.53  1:37.87
  7. Larissa Westerweele           Luctor et Emergo            NT 9903258    1:40.07           
            47.44  1:40.07
  8. lisanne Boonman               De Ganze               1:55.76 9803938    1:44.51           
            51.04  1:44.51
  9. Danielle Rijn                 De Ganze               2:00.38 9902750    1:44.52           
            49.84  1:44.52
 10. Dominique Wessel              De Stormvogel          1:36.67 9802680    1:45.44           
            47.69  1:45.44
 11. Nadja van den Broeke          De Stormvogel          1:52.01 9802678    1:46.70           
            51.03  1:46.70
 12. Kim Van Gemert                Luctor et Emergo       2:08.53 9803764    1:49.28 *         
            51.98  1:49.28
 13. Kayleigh Kloet                Zeelandia              1:51.05 9802860    1:51.72           
            53.34  1:51.72
 14. Jade v.d. Moere               De Ganze               2:03.59 9802724    1:52.10           
            52.71  1:52.10
 15. Britt den Engelsman           De Ganze               1:56.94 9802722    1:56.24           
            53.91  1:56.24
 16. Zevanja Mastwijk              De Ganze               2:04.25 9901568    2:00.53           
            56.24  2:00.53
 17. Emily van Staveren            Luctor et Emergo            NT 9804520    2:08.81 h         
            56.88  2:08.81
NG.Z Fiorucci de Nooijer           Luctor et Emergo       2:03.00 9803550                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel