Speedo Jaargangwedstrijden deel 4
Vlissingen (NED),    29.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29.03.2009 - 13:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Rose Heijdens           De Stormvogel               NT 0000610    2:10.72 *         
            58.77  2:10.72
  2. Laura Nieuwland               De Stormvogel               NT 0001834    2:10.92           
          1:03.18  2:10.92
  3. Roos van Marrewijk            De Bevelanders              NT 0100560    2:17.60           
          1:04.82  2:17.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
29.03.2009 - 13:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:31.59 9900131    1:25.19           
            39.24  1:25.19
  2. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:37.13 9900403    1:27.42 *         
            41.13  1:27.42
  3. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo       1:36.95 9901533    1:28.37           
            41.24  1:28.37
  4. Pablo Mol                     De Stormvogel               NT 9900969    1:30.37           
            44.48  1:30.37
  5. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:36.56 9901083    1:33.99           
            44.20  1:33.99
  6. Yannick Hoffmann              De Ganze               1:40.20 0001041    1:34.81           
            44.81  1:34.81
  7. Jozua Leenheer                De Stormvogel               NT 9902257    1:38.73 *         
            46.80  1:38.73
  8. Vincent Oosterhoff            Onderdak               1:45.81 9901749    1:39.06           
            47.53  1:39.06
  9. Nathan Bun                    Luctor et Emergo       1:39.13 9900405    1:39.86           
            46.39  1:39.86
 10. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:53.58 9901945    1:43.17 *         
            51.11  1:43.17
 11. Tim Valentijn                 De Bevelanders         1:50.04 0000987    1:43.95           
            49.40  1:43.95
 12. Christian Mehlbaum            De Ganze               1:46.29 0000317    1:48.19           
            49.19  1:48.19
 13. Thijs Wagenvoort              Luctor et Emergo       1:56.81 9900273    1:52.77 *         
            50.02  1:52.77



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
29.03.2009 - 13:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       3:11.60 9900622    3:05.64           
            43.34  1:30.36  2:24.46  3:05.64
  2. Eline Bekkers                 De Stormvogel          3:48.89 9900740    3:29.02           
            50.41  1:45.04  2:44.00  3:29.02
  3. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       3:27.54 9900854    3:33.59           
            50.59  1:45.55  2:44.79  3:33.59
  4. Heleen de Lange               De Bevelanders              NT 9902048    3:37.65           
            52.34  1:49.91  2:50.58  3:37.65
  5. Isrid Wigman                  De Ganze                    NT 9901470    3:45.46           
            51.56  1:50.03  2:50.85  3:45.46
  6. Selena Kuijt                  De Ganze                    NT 9901972    3:53.21           
            57.56  1:55.26  3:02.37  3:53.21
  7. Carolien Verbiest             Onderdak                    NT 9900542    4:00.45           
            58.00  1:57.19  3:06.17  4:00.45
  8. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       4:10.94 9901146    4:09.44           
            56.57  2:03.04  3:10.68  4:09.44
  9. Esmee Koeman                  De Bevelanders              NT 9902682    4:15.05           
            59.23  2:09.42  3:14.89  4:15.05
 DIS Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548    3:33.34           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.19  1:42.72  2:42.43  3:33.34
 DIS Annelies van Dijke            De Bevelanders              NT 9903442    4:17.48           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:02.78  2:08.24  3:19.17  4:17.48
 DIS Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680    4:22.43           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:04.55  2:12.66  3:22.97  4:22.43
 DIS Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678    4:26.72           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:05.65  2:16.84  3:23.47  4:26.72
 DIS Romy de Regt                  De Bevelanders              NT 9903468    4:31.44           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:09.44  2:16.96  3:24.81  4:31.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
29.03.2009 - 13:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:42.35 9801259    1:41.14           
            49.56  1:41.14
  2. Nander Meerman                De Stormvogel          1:47.29 9801261    1:45.94           
            51.86  1:45.94
  3. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:45.95 9801157    1:47.24           
            51.69  1:47.24
  4. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:53.72 9800999    1:52.54           
            52.42  1:52.54
  5. Geurt Schwitter               Luctor et Emergo            NT 9802385    1:59.56           
            57.42  1:59.56
  6. Jeffrey Cats                  De Bevelanders         1:59.02 9801937    2:00.25           
            55.93  2:00.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
29.03.2009 - 13:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:25.42 9801296    1:21.97           
            39.86  1:21.97
  2. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:34.63 9800924    1:30.49           
            45.09  1:30.49
  3. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo            NT 9802784    1:31.06 *         
            44.92  1:31.06
  4. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders         1:34.22 9802592    1:34.11           
            45.67  1:34.11
  5. Sabine Verweel                Onderdak               1:42.89 9801298    1:38.32           
            47.99  1:38.32
  6. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:41.99 9802638    1:39.02           
            47.93  1:39.02
  7. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:37.18 9801718    1:39.60           
            50.18  1:39.60
  8. Jaimy de Vrieze               De Ganze               1:50.45 9801342    1:47.06           
            53.03  1:47.06
  9. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686    1:49.58           
            53.47  1:49.58
 10. Natasja Böseler               De Bevelanders         2:07.77 9803870    2:00.29 h         
            59.55  2:00.29
 DIS Kim Lamper                    De Bevelanders              NT 9803868    1:59.64 *         
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.38  1:59.64
NG.Z Sara Aburabaiya               Luctor et Emergo       2:12.63 9800638                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
29.03.2009 - 13:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:35.50 9701355    1:28.60           
            42.23  1:28.60
  2. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:29.72 9700767    1:29.73           
            43.00  1:29.73
  3. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:36.33 9700935    1:33.77           
            45.49  1:33.77
  4. Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:37.24 9702473    1:34.63           
            44.15  1:34.63
  5. Alex Breel                    De Stormvogel          1:36.97 9700945    1:35.11           
            44.94  1:35.11
  6. Tom van Elsen                 De Stormvogel          1:44.03 9703009    1:37.71           
            46.14  1:37.71
  7. Christian Pavic               Luctor et Emergo       1:58.00 9700753    1:48.73           
            51.18  1:48.73
  8. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:51.72 9703003    1:50.44           
            50.99  1:50.44
  9. Sander de Hamer               De Ganze               1:48.95 9701541    1:51.04           
            53.26  1:51.04
 10. Jan Vermue                    De Bevelanders              NT 9703635    1:52.90           
            54.32  1:52.90
 11. Thijs Mallekote               De Bevelanders         2:34.41 9703301    2:18.60           
          1:03.43  2:18.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29.03.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roos van Marrewijk            De Bevelanders              NT 0100560    1:12.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
29.03.2009 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:43.76 9900131    1:37.60           
            47.08  1:37.60
  2. Yannick Hoffmann              De Ganze               1:49.42 0001041    1:42.14 *         
            49.95  1:42.14
  3. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo            NT 9901533    1:44.29           
            49.33  1:44.29
  4. Pablo Mol                     De Stormvogel               NT 9900969    1:45.21           
            51.98  1:45.21
  5. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:50.10 9901083    1:45.72           
            51.77  1:45.72
  6. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:52.39 9901945    1:47.24           
            54.20  1:47.24
  7. Jozua Leenheer                De Stormvogel               NT 9902257    1:48.21           
            53.90  1:48.21
  8. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:49.29 9900403    1:49.13           
            53.78  1:49.13
  9. Nathan Bun                    Luctor et Emergo       1:58.37 9900405    1:51.57 *         
            52.41  1:51.57
 10. Christian Mehlbaum            De Ganze               2:01.69 0000317    1:53.67           
            55.35  1:53.67
 11. Thijs Wagenvoort              Luctor et Emergo       2:03.77 9900273    1:56.83 h         
            56.06  1:56.83
 12. Tim Valentijn                 De Bevelanders         2:13.14 0000987    1:59.60           
            57.08  1:59.60
 DIS Vincent Oosterhoff            Onderdak               2:11.60 9901749    2:08.68           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:02.39  2:08.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
29.03.2009 - 14:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:19.10 9900622    1:17.29           
            37.00  1:17.29
  2. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:24.31 9900854    1:24.07           
            38.97  1:24.07
  3. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:29.17 9900740    1:27.40           
            41.74  1:27.40
  4. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:36.69 9902048    1:28.96           
            42.87  1:28.96
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:36.19 9901548    1:33.95           
            44.64  1:33.95
  6. Carolien Verbiest             Onderdak                    NT 9900542    1:34.95           
            44.55  1:34.95
  7. Selena Kuijt                  De Ganze               1:34.71 9901972    1:36.29 *         
            46.82  1:36.29
  8. Silvi de Weert                De Stormvogel          1:44.31 9901550    1:38.19           
            47.00  1:38.19
  9. Eva van Elsen                 De Stormvogel          1:44.70 9903026    1:38.85           
            44.13  1:38.85
 10. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:39.32 9902680    1:39.66           
            47.29  1:39.66
 11. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       1:40.13 9901146    1:40.73           
            46.21  1:40.73
 12. Isrid Wigman                  De Ganze               1:35.22 9901470    1:42.85           
            48.97  1:42.85
 13. Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:55.40 9902682    1:51.86           
            51.28  1:51.86
 14. Annelies van Dijke            De Bevelanders              NT 9903442    1:53.36 *         
            52.82  1:53.36
 15. Romy de Regt                  De Bevelanders              NT 9903468    1:55.80           
            53.68  1:55.80
 16. Aniek Valentijn               De Bevelanders         1:52.24 9902678    2:00.94           
            56.20  2:00.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
29.03.2009 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:34.37 9801259    1:29.03           
            43.39  1:29.03
  2. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:32.61 9801157    1:30.66           
            44.38  1:30.66
  3. Nander Meerman                De Stormvogel          1:36.66 9801261    1:33.08           
            45.85  1:33.08
  4. Jeffrey Cats                  De Bevelanders         1:41.02 9801937    1:39.05           
            46.12  1:39.05
  5. Geurt Schwitter               Luctor et Emergo            NT 9802385    1:45.86           
            50.84  1:45.86
 DIS Jochem Neels                  De Stormvogel          1:52.34 9800999    1:48.53           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.86  1:48.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
29.03.2009 - 14:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       5:38.55 9801296    5:23.64           
            36.69  1:16.93  1:57.58  2:38.81  3:19.54  4:01.40  4:43.84  5:23.64
  2. Sabine Verweel                Onderdak               6:21.05 9801298    6:08.36           
            42.25  1:29.21  2:17.53  3:05.43  3:52.43  4:39.79  5:26.05  6:08.36
  3. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       6:58.53 9802784    6:10.32           
            40.96  1:28.56  2:17.26  3:04.63  3:53.25  4:40.88  5:27.41  6:10.32
  4. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       6:50.10 9800924    6:19.92           
            43.75  1:32.94  2:22.12  3:09.68  3:57.76  4:46.40  5:35.30  6:19.92
  5. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders              NT 9802592    6:32.52           
            42.92  1:33.46  2:25.68  3:17.54  4:08.15  4:59.48  5:49.59  6:32.52
  6. Ylva Wolterman                De Stormvogel               NT 9801718    6:50.81           
            47.44  1:38.70  2:31.89  3:25.95  4:18.60  5:12.13  6:04.04  6:50.81
  7. Indra Reijnhout               De Bevelanders              NT 9802638    7:21.02           
            48.66  1:44.61  2:40.48  3:37.72  4:34.31  5:29.85  6:27.68  7:21.02
  8. Daphne Louws                  De Stormvogel          7:58.83 9802686    7:21.78           
            48.83  1:43.64  2:41.32  3:38.73  4:37.19  5:35.17  6:31.06  7:21.78
  9. Jaimy de Vrieze               De Ganze                    NT 9801342    7:48.23           
            48.80  1:44.55  2:43.84  3:44.00  4:45.56  5:48.54  6:48.95  7:48.23
 10. Kim Lamper                    De Bevelanders              NT 9803868    7:54.94           
            51.23  1:50.85  2:53.20  3:54.54  4:56.21  5:57.01  6:57.66  7:54.94
 11. Natasja Böseler               De Bevelanders              NT 9803870    8:28.28           
            55.71  1:59.77  3:04.07  4:09.98  5:15.65  6:21.09  7:25.34  8:28.28
NG.Z Sara Aburabaiya               Luctor et Emergo            NT 9800638                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
29.03.2009 - 15:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:17.95 9701355    1:19.00           
            36.96  1:19.00
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:23.10 9700935    1:23.72           
            38.51  1:23.72
  3. Philip van Moll               Luctor et Emergo            NT 9700767    1:26.27           
            40.95  1:26.27
  4. Tom van Elsen                 De Stormvogel               NT 9703009    1:27.99 *         
            40.18  1:27.99
  5. Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:37.19 9702473    1:32.71           
            41.91  1:32.71
  6. Sander de Hamer               De Ganze                    NT 9701541    1:35.12 *         
            44.52  1:35.12
  7. Alex Breel                    De Stormvogel               NT 9700945    1:51.37           
            52.77  1:51.37
 DIS Christian Pavic               Luctor et Emergo            NT 9700753    1:51.54 *         
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt., VC - De armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.36  1:51.54
 DIS Ruben Hamelink                De Bevelanders              NT 9703003    1:56.67           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            51.19  1:56.67
 DIS Jan Vermue                    De Bevelanders              NT 9703635    2:07.11           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            53.73  2:07.11
NG.Z Thijs Mallekote               De Bevelanders              NT 9703301                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel