Speedo 4
Melick (NED),    29.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         1:50.87 0000380    1:49.43           
          1:49.43
  2. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:59.72 0000250    1:56.75           
          1:56.75
  3. Sarine van Rijt               ZV Patrick             2:03.45 0001194    1:59.98           
          1:59.98
  4. Amy Mooren                    De Roersoppers         2:03.24 0000360    2:04.24           
          2:04.24
  5. Britt Gijpmans                ROB                    2:18.15 0001404    2:04.90           
          2:04.90
  6. Daphne Thijssen               ROB                         NT 0001078    2:16.07           
          2:16.07
 DIS Marit van Emmerik             ROB                    2:07.50 0001406                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen .
 DIS Lianne Geraets                ROB                         NT 0002322    2:15.95           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., Sk en SJ
          2:15.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Slobbe                   ZV Patrick             1:31.22 9901287    1:29.72           
          1:29.72
  2. Bo Snijders                   RZL                    1:37.97 0000033    1:31.06           
          1:31.06
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:35.27 9901877    1:32.78           
          1:32.78
  4. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:34.93 9900667    1:33.38           
          1:33.38
  5. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:52.93 0100183    1:44.98           
          1:44.98
  6. Mariano Paulussen             ZV Patrick                  NT 9901283    2:03.14           
          2:03.14
  7. Lesley Hawinkels              ROB                    2:13.06 0000937    2:09.25           
          2:09.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malon Hanssen                 ROB                         NT 9901472    3:44.72           
          3:44.72
 DIS Amber Thevissen               De Roersoppers         3:34.70 9900918    3:27.78           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VE
          3:27.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:41.89 9800247    1:40.63           
          1:40.63
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:45.84 9800737    1:46.63           
          1:46.63
  3. Jiry Maassen                  ROB                    1:50.04 9800889    1:49.31           
          1:49.31
  4. Tom Linsen                    ZPC Nederweert         1:59.54 9801553    1:55.67           
          1:55.67
  5. Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    1:55.93           
          1:55.93
 DIS Pim Vrehen                    ZV Patrick             2:26.98 9803525                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen .
 DIS Aron Aertssen                 ZPC Nederweert         1:52.26 9800951    1:58.35           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:58.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle van Zon              De Rog  Weert          1:44.34 9801854    1:30.12           
          1:30.12
  2. Maud Cox                      RZL                    1:43.23 9801108    1:30.92           
          1:30.92
  3. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:36.59 9801032    1:34.26           
          1:34.26
  4. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:36.52 9801142    1:35.39           
          1:35.39
  5. Rian Bongers                  RZL                    1:53.46 9802022    1:36.39           
          1:36.39
  6. Lieke Schors                  RZL                    1:51.94 9802024    1:39.82           
          1:39.82
  7. Rebecca Kupper                De Roersoppers         1:53.31 9801028    1:51.21           
          1:51.21
  8. Lisanne Maessen               De Roersoppers              NT 9801626    1:51.95           
          1:51.95
  9. Valerie Schmitz               De Roersoppers         1:55.12 9801030    1:53.32           
          1:53.32
 DIS Vivian Hermans                ZPC Nederweert         1:43.99 9803410                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         1:24.32 9801328                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    1:46.67 9702483    1:41.57           
          1:41.57
  2. Luc Nelissen                  ZV Patrick             1:44.20 9701381    1:42.34           
          1:42.34
  3. Chris Verheesen               ZV Patrick             1:43.60 9701379    1:42.37           
          1:42.37
  4. Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:44.02 9700225    1:45.09           
          1:45.09
  5. Luuk Willems                  ZV Patrick             1:54.40 9703191    1:53.79           
          1:53.79
  6. Jasper Slobbe                 ZV Patrick             2:00.04 9700435    2:01.81           
          2:01.81
 DIS Lars Hamacher                 ZV Patrick             1:58.00 9703189    2:01.82           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:01.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Birgit Hanssen                ROB                    3:47.26 9703194    3:38.32           
          1:37.73  3:38.32
  2. Femke Snijders                RZL                    3:52.08 9700814    3:58.47           
          1:44.39  3:58.47
  3. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         4:03.86 9701632    4:01.77           
          1:53.65  4:01.77
  4. Nikki Hautvast                ZV Patrick                  NT 9601292    4:04.87           
          1:56.43  4:04.87
  5. Nicole Delsing                ZV Patrick             4:27.60 9601290    4:07.40           
          1:59.13  4:07.40
  6. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         4:14.79 9601116    4:09.71           
          1:54.60  4:09.71
  7. Chantal Smeets                ZPC Nederweert         4:21.97 9601118    4:19.29           
          1:56.53  4:19.29
  8. Lisan van Emmerik             ROB                    4:27.88 9703006    4:25.31           
          2:02.63  4:25.31
  9. Jiska Theunissen              ZV Patrick                  NT 9701056    4:35.14           
          2:03.36  4:35.14
 DIS Jesse Hebben                  ROB                    3:35.32 9601552    3:19.50           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:35.01  3:19.50
 DIS Shirley Thijssen              ROB                    4:16.25 9601550    3:59.91           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.65  3:59.91
 DIS Lucie Vrehen                  ZV Patrick             4:14.47 9703222    4:00.59           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:54.75  4:00.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meuwissen               ZV Patrick             3:21.53 9502485    2:54.79           
          1:24.81  2:54.79
  2. Stan Snijders                 RZL                    3:00.30 9500485    2:59.50           
          1:24.03  2:59.50
 DIS Ferd Simons                   ROB                    4:02.02 9503101    3:49.40           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VB
          1:42.98  3:49.40
  NG Robin Meuwissen               ZV Patrick                  NT 9602601                      
  NG Jeroen Bongers                RZL                    3:00.03 9602629                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Venner                  ZPC Nederweert           50.97 0000380      48.61           
  2. Marit van Emmerik             ROB                    1:00.86 0001406      59.08           
  3. Amy Mooren                    De Roersoppers              NT 0000360    1:00.73           
 DIS Daphne Thijssen               ROB                         NT 0001078      54.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Britt Gijpmans                ROB                         NT 0001404      55.73           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lianne Geraets                ROB                         NT 0002322    1:10.13           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Slobbe                   ZV Patrick             1:46.02 9901287    1:43.43           
          1:43.43
  2. Bo Snijders                   RZL                    1:46.93 0000033    1:45.61           
          1:45.61
  3. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:53.63 9900667    1:47.19           
          1:47.19
  4. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:59.56 0100183    1:56.76           
          1:56.76
  5. Mariano Paulussen             ZV Patrick                  NT 9901283    2:04.86           
          2:04.86
  6. Lesley Hawinkels              ROB                         NT 0000937    2:37.83           
          2:37.83
 DIS Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:49.95 9901877                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:25.24 9900918    1:27.23           
          1:27.23
  2. Malon Hanssen                 ROB                    1:33.19 9901472    1:33.56           
          1:33.56
  3. Caroline Geboers              De Roersoppers         1:44.77 9901122    1:44.04           
          1:44.04
  4. Jiska van Rijt                ZV Patrick                  NT 9901880    1:47.75           
          1:47.75
  5. Zoey Rentoulis                De Roersoppers         1:56.74 9901124    1:55.93           
          1:55.93
  6. Anne van Straaten             ZV Patrick             2:04.56 9901884    2:05.75           
          2:05.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:32.26 9800737    1:32.95           
          1:32.95
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:42.32 9800247    1:41.76           
          1:41.76
  3. Aron Aertssen                 ZPC Nederweert         1:59.49 9800951    1:50.75           
          1:50.75
  4. Tom Linsen                    ZPC Nederweert         1:53.91 9801553    1:51.38           
          1:51.38
 DIS Jiry Maassen                  ROB                    1:56.89 9800889                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    1:39.56           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.56
 DIS Pim Vrehen                    ZV Patrick                  NT 9803525    2:05.72           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:05.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Bongers                  RZL                         NT 9802022    6:39.95           
          1:35.20  3:16.07  6:39.95
  2. Serafina Vlijt                De Roersoppers         6:55.49 9801142    6:43.04           
          1:33.32  3:17.86  6:43.04
  3. Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024    6:48.74           
          1:37.45  3:23.26  6:48.74
  4. Maud Cox                      RZL                         NT 9801108    6:56.11           
          1:39.06  3:27.14  6:56.11
  5. Vivian Hermans                ZPC Nederweert              NT 9803410    7:06.75           
          1:39.99  3:30.51  7:06.75
  6. Rebecca Kupper                De Roersoppers         8:13.07 9801028    7:35.85           
            49.65  3:43.62  7:35.85
AFGE Tamara Bloemers               ZPC Nederweert              NT 9801328                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc Nelissen                  ZV Patrick             1:37.04 9701381    1:36.76           
          1:36.76
  2. Ivo Grosveld                  RZL                         NT 9702483    1:38.86           
          1:38.86
  3. Lars Hamacher                 ZV Patrick                  NT 9703189    1:46.29           
          1:46.29
 DIS Chris Verheesen               ZV Patrick             2:06.04 9701379    1:47.18           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:47.18
 DIS Jasper Slobbe                 ZV Patrick             2:04.99 9700435    2:01.88           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          2:01.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         3:08.98 9603158    3:04.23           
          1:31.13  3:04.23
  2. Lotte van Haarst              De Roersoppers              NT 9701858    3:04.76           
          1:28.20  3:04.76
  3. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         3:12.80 9701632    3:05.14           
          1:31.81  3:05.14
  4. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         3:19.32 9601116    3:13.83           
          1:34.27  3:13.83
  5. Melissa Scheerman             ZPC Nederweert         3:21.32 9701940    3:13.92           
          1:32.00  3:13.92
  6. Femke Snijders                RZL                    3:21.59 9700814    3:15.77           
          1:36.00  3:15.77
  7. Shirley Thijssen              ROB                    3:47.19 9601550    3:25.14           
          1:36.74  3:25.14
  8. Birgit Hanssen                ROB                    3:33.75 9703194    3:30.24           
          1:40.90  3:30.24
  9. Nicole Delsing                ZV Patrick             3:49.40 9601290    3:31.83           
          1:44.83  3:31.83
 10. Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert         3:34.75 9701628    3:32.61           
          1:43.07  3:32.61
 11. Anneloes Meijers              De Roersoppers              NT 9704322    3:33.70           
          1:43.84  3:33.70
 12. Milou Nijskens                ZPC Nederweert              NT 9703586    3:38.56           
          1:47.08  3:38.56
 13. Lisan van Emmerik             ROB                    3:52.51 9703006    3:39.23           
          1:49.29  3:39.23
 14. Jesse Hebben                  ROB                    3:54.75 9601552    3:39.42           
          1:54.89  3:39.42
 15. Chantal Smeets                ZPC Nederweert         3:47.27 9601118    3:39.80           
          1:48.03  3:39.80
 16. Ismay Sonnemans               RZL                         NT 9702694    3:45.23           
          1:50.01  3:45.23
 17. Caitlin Peeters               ZPC Nederweert         4:08.89 9605470    3:46.39           
          1:50.39  3:46.39
 18. Nikki Hautvast                ZV Patrick             3:46.22 9601292    3:53.92           
          1:51.00  3:53.92
 19. Daniek de Leeuw               ZPC Nederweert         4:06.83 9604914    3:57.81           
          1:58.16  3:57.81
 20. Lucie Vrehen                  ZV Patrick                  NT 9703222    4:02.02           
          1:59.70  4:02.02
 21. Jiska Theunissen              ZV Patrick             4:03.98 9701056    4:02.30           
          1:59.42  4:02.30
 22. Anouk Princen                 ZPC Nederweert              NT 9701626    4:03.30           
          2:01.64  4:03.30
 DIS Lisa Truijen                  ZPC Nederweert              NT 9701942    4:09.69           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          4:09.69
AFGE Laila van der Sman            De Rog  Weert               NT 9703630                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
29.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Snijders                 RZL                    2:40.89 9500485    2:39.36           
          1:19.89  2:39.36
  2. Kevin Meuwissen               ZV Patrick             3:10.76 9502485    3:02.64           
          1:27.56  3:02.64
  3. Luc Venner                    ZPC Nederweert         3:15.45 9602869    3:09.13           
          1:30.89  3:09.13
  4. Ferd Simons                   ROB                    3:37.11 9503101    3:14.60           
          1:34.42  3:14.60
  5. Jeroen Cichon                 ROB                    3:27.64 9601779    3:21.42           
          1:39.26  3:21.42
  6. Jeroen van Buggenum           ZV Patrick                  NT 9601545    3:45.57           
          3:45.57
  7. Sven Thoolen                  De Roersoppers              NT 9604059    4:30.00           
          2:09.15  4:30.00
  NG Jeroen Bongers                RZL                    2:52.92 9602629                      
  NG Robin Meuwissen               ZV Patrick                  NT 9602601                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Roersoppers