Nr. 1. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 2. Meisjes, 400m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 3. Dames, 400m wisselslag  Senioren 1 en 2
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Senioren
Nr. 5. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 1500m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Heren, 1500m vrije slag  Senioren
Nr. 9. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 11. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 13. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 14. Meisjes, 800m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 800m vrije slag  Senioren 1 en 2
Nr. 16. Dames, 800m vrije slag  Senioren
Nr. 17. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1 en 2
Nr. 18. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 3 en 4
Nr. 19. Jongens, 400m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 20. Heren, 400m wisselslag  Senioren


Districtskampioenschappen Lange Afstand
Dordrecht (50m), 29.3.2009


Programmanr. 1
29.3.09
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly WiglevenPoseidon'565:26.8895000585:34.26
100m:1:16.70400m:5:34.26
2.Jennifer den BestenHoogenboom Tours BZ&PC5:44.5895017405:47.96
100m:1:17.75400m:5:47.96
3.Elisabeth RivardWVZ5:47.2196002445:56.82
100m:1:28.28400m:5:56.82
4.Laura van DaalenDe Columbiaan5:44.9795034745:58.39
100m:1:19.87400m:5:58.39
5.Stephanie van Damde Devel5:52.1395002166:05.67
100m:1:19.73400m:6:05.67
6.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht6:05.5695033426:09.34
100m:1:30.92400m:6:09.34
7.Ilse van BeelenDe Columbiaan6:05.2296001066:14.97
100m:1:25.28400m:6:14.97
8.Asmara RitmeijerZV Vlaardingen5:57.3996007906:23.03
100m:1:35.80400m:6:23.03
AFGEMSanne van der MeerDe Columbiaan6:07.399601648
AFGEMNikki van DuijnDe Columbiaan6:07.399601560


<< TOP >>
Programmanr. 2
29.3.09
Meisjes, 400m wisselslag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merle VerkijkVan Uden-de Gouwe5:11.3894002785:13.68
100m:1:09.87400m:5:13.68
2.Géke HeinsbroekWVZ5:13.2093003125:24.45
100m:1:13.76400m:5:24.45
3.Kimberley van WijkVan Uden-de Gouwe5:18.0394020405:31.58
100m:1:13.81400m:5:31.58
4.Jara SchmidtDe Columbiaan5:36.9794050625:52.41
100m:1:17.31400m:5:52.41
5.Krista KostwinderDe Kempvis5:50.2694010585:56.00
100m:1:22.48400m:5:56.00
6.Alinda DamsteegtPoseidon'565:46.6894002226:00.73
100m:1:22.30400m:6:00.73
7.Tessa van BeelenDe Columbiaan6:03.8794008606:03.39
100m:1:23.75400m:6:03.39
NG.ZAAmber ReijmVan Vliet Barracuda6:07.369405434
AFGEMMarjolein van KleefDe Zijl LGB6:17.139301398
AFGEMEva van EttenPoseidon'565:49.829403044


<< TOP >>
Programmanr. 3
29.3.09
Dames, 400m wisselslagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joëlle SchepsVan Uden-de Gouwe4:53.3392023645:06.51
100m:1:07.64400m:5:06.51
2.Lis Kop JansenVan Uden-de Gouwe5:12.3191017405:20.95
100m:1:13.71400m:5:20.95
3.Rosanne de BoerLZ 18865:20.7391040605:39.23
100m:1:19.38400m:5:39.23
4.Linda KempenWidex Gzc Donk5:26.9092020965:39.73
100m:1:17.94400m:5:39.73
5.Naomi JulicherWiekslag5:40.0092026065:43.45
100m:1:16.45400m:5:43.45
6.Lisa van Miltde Devel5:29.4692012285:47.97
100m:1:15.89400m:5:47.97
7.Lieke HengstZV Vlaardingen5:43.7691080485:56.70
100m:1:22.26400m:5:56.70
8.Ashley KretschWZK6:18.0192071706:32.38
100m:1:28.41400m:6:32.38


<< TOP >>
Programmanr. 4
29.3.09
Dames, 400m wisselslag

Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maryse Lampede Devel5:11.2287024585:33.00
100m:1:13.64400m:5:33.00
2.Tonia RuybroekPoseidon'565:19.5181012905:34.03
100m:1:14.87400m:5:34.03
3.Nina FerreiraZC Ooievaar (SG)5:39.9889011965:34.17
100m:1:15.71400m:5:34.17
4.Mea FerreiraZC Ooievaar (SG)5:40.0389011945:35.74
100m:1:16.32400m:5:35.74
5.Nadya PutterZV Vlaardingen5:24.6483016305:39.22
100m:1:14.51400m:5:39.22
6.Larissa BrakDe Zijl LGB5:31.1988005725:46.57
100m:1:22.43400m:5:46.57
7.Elles van LeeuwenWidex Gzc Donk5:46.2186022405:54.34
100m:1:12.24400m:5:54.34
8.Tamara HoogenboomWZK5:41.2090015606:01.02
100m:1:22.30400m:6:01.02
9.Steffi MeinholdD'Elft5:57.4080015426:27.99
100m:1:32.23400m:6:27.99
AFGEMEsther VersteegVan Vliet Barracuda5:55.498302112


<< TOP >>
Programmanr. 5
29.3.09
Jongens, 1500m vrije slag

Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '7318:29.44950228918:55.43
100m:1:05.65200m:2:19.04400m:4:49.33800m:9:56.541500m:18:55.43
2.Jurian BeukersWVZ18:44.85950132719:07.01
100m:1:11.65200m:2:27.93400m:5:02.29800m:10:12.421500m:19:07.01
3.Melvin PrinsMNC Dordrecht19:34.44950020119:21.48
100m:1:12.25200m:2:28.14400m:5:02.50800m:10:14.071500m:19:21.48
4.Nick CleintuarZV Vlaardingen19:15.13950378119:38.76
100m:1:10.07200m:2:27.45400m:5:05.29800m:10:24.731500m:19:38.76
5.Nick van der KrogtDe Zijl LGB19:23.39950131319:44.51
100m:1:12.20200m:2:32.72400m:5:12.01800m:10:32.521500m:19:44.51
6.Timo van der EndeWVZ19:35.14960197919:46.40
100m:1:14.14200m:2:33.73400m:5:13.55800m:10:33.061500m:19:46.40
7.Greg l' AmiDe Columbiaan19:57.64960010119:47.19
100m:1:09.73200m:2:28.63400m:5:09.45800m:10:32.111500m:19:47.19
8.Jordi Mannetje 'tDe Kempvis20:28.10950277521:14.31
100m:1:16.29200m:2:41.68400m:5:28.33800m:11:07.821500m:21:14.31
AFGEMTim MullerDe Geul20:29.079501019
NGRobin van der VoortDe Columbiaan20:12.949501215


<< TOP >>
Programmanr. 6
29.3.09
Jongens, 1500m vrije slag

Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek PereboomWVZ18:00.50930539516:44.34
100m:1:02.18200m:2:09.37400m:4:23.60800m:8:52.761500m:16:44.34
2.Timo DinkelbergZV Vlaardingen17:19.25930077317:24.42
100m:1:03.16200m:2:12.27400m:4:32.38800m:9:17.471500m:17:24.42
3.Ensger KotterinkWVZ16:54.33940339117:26.71
100m:1:06.10200m:2:16.85400m:4:36.88800m:9:17.371500m:17:26.71
4.Bart DunwegZV Vlaardingen17:15.41930176317:40.00
100m:1:04.21200m:2:15.46400m:4:38.21800m:9:20.091500m:17:40.00
5.Joeri PrinsMNC Dordrecht18:28.79930203718:32.75
100m:1:09.19200m:2:23.06400m:4:52.00800m:9:50.201500m:18:32.75
6.Simon StoutenDe Zijl LGB18:15.54940094318:42.66
100m:1:08.18200m:2:22.63400m:4:51.69800m:9:54.151500m:18:42.66
7.Gianpaolo GioiaZC Ooievaar (SG)18:46.47930645718:45.26
100m:1:08.27200m:2:23.00400m:4:51.12800m:9:52.661500m:18:45.26
8.Olivier NassWVZ17:53.87940293319:11.01
100m:1:07.24200m:2:21.36400m:4:52.51800m:9:59.581500m:19:11.01
AFGEMRenco SloofPoseidon'5619:03.429400171
AFGEMRolf BoersVan Uden-de Gouwe18:55.429301555


<< TOP >>
Programmanr. 7
29.3.09
Jongens, 1500m vrije slag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marco van der StelZV Vlaardingen16:34.78910287917:06.42
100m:1:04.58200m:2:13.58400m:4:31.11800m:9:06.301500m:17:06.42
2.Jelmar KluiwstraLZ 188617:12.80920432317:49.86
100m:1:03.26200m:2:12.61400m:4:34.96800m:9:26.441500m:17:49.86
3.Boris GaljartZV Vlaardingen17:36.77920199717:52.00
100m:1:06.28200m:2:17.50400m:4:41.88800m:9:26.201500m:17:52.00
4.Thomas HansenLZ 188618:19.41920432718:53.86
100m:1:10.16200m:2:24.92400m:4:55.02800m:9:58.261500m:18:53.86
5.Remco OskamWidex Gzc Donk19:05.56920558319:35.50
100m:1:08.35200m:2:24.57400m:5:00.03800m:10:15.801500m:19:35.50
6.Martijn GroeneveldZV Westland Dijkglas18:36.23910595919:38.62
100m:1:09.93200m:2:27.13400m:5:03.65800m:10:22.131500m:19:38.62
7.Stefan van BeelenDe Columbiaan18:39.36920005119:40.54
100m:1:09.74200m:2:27.06400m:5:04.77800m:10:21.761500m:19:40.54
8.Edgar van OostenVan Vliet Barracuda20:31.50910454520:42.38
100m:1:15.00200m:2:38.44400m:5:26.44800m:11:02.311500m:20:42.38
AFGEMYordi OetringerDe Geul20:59.199102823
AFGEMJasper SmitsDe Kempvis21:00.889107201


<< TOP >>
Programmanr. 8
29.3.09
Heren, 1500m vrije slag

Senioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik SimonsWZK16:29.41890284517:08.83
100m:1:02.49200m:2:09.51400m:4:28.20800m:9:08.461500m:17:08.83
2.Rolan van der LugtZV Westland Dijkglas17:20.72900186917:20.68
100m:1:03.22200m:2:11.08400m:4:28.07800m:9:06.951500m:17:20.68
3.Michael van der LindenDe Zijl LGB16:47.43860192117:24.64
100m:1:02.84200m:2:10.36400m:4:27.27800m:9:06.071500m:17:24.64
4.Rob van VlietWZK17:19.17840245917:54.91
100m:1:05.42200m:2:16.39400m:4:39.67800m:9:29.171500m:17:54.91
5.Alexander HullemanDe Zijl LGB17:32.78830098918:10.23
100m:1:04.48200m:2:12.39400m:4:34.32800m:9:25.451500m:18:10.23
6.Davey de VosVan Uden-de Gouwe18:02.16890345118:35.82
100m:1:06.92200m:2:19.94400m:4:47.85800m:9:50.861500m:18:35.82
7.Bart van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC18:08.02900514918:47.22
100m:1:06.77200m:2:19.96400m:4:49.14800m:9:51.651500m:18:47.22
8.Alex VermeulenWZK18:18.59890581119:19.71
100m:1:12.19200m:2:30.26400m:5:10.74800m:10:24.441500m:19:19.71
AFGEMVictor den HeijerD'Elft18:55.438300867
AFGEMDirk HoekDe Zijl LGB19:10.008202445


<< TOP >>
Programmanr. 9
29.3.09
Jongens, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin LecomteDe Lansingh6:04.1899007116:19.99
100m:1:27.10200m:3:05.45300m:4:45.77400m:6:19.99
2.Ryan van den OudenPoseidon'566:55.0099003776:33.18
100m:1:31.27200m:3:12.74300m:4:55.99400m:6:33.18
3.Bernard RivardWVZ6:33.7000000456:33.48FJ 1
100m:1:32.78200m:3:13.99300m:4:56.95400m:6:33.48
4.Yassine BarrahoLAC6:48.1399023316:33.48FJ 2
100m:1:30.24200m:3:13.44300m:4:56.96400m:6:33.48
5.Sybe de Waardde Devel7:03.1899001397:03.88
100m:1:37.54200m:3:26.34300m:5:19.31400m:7:03.88
6.Otto Prangerde Zeehond '737:44.8400000077:04.51
100m:1:37.93200m:3:27.40300m:5:18.12400m:7:04.51


<< TOP >>
Programmanr. 10
29.3.09
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eelke RomanLZ 18865:45.3099003525:48.23
100m:1:21.64200m:2:53.23300m:4:22.81400m:5:48.23
2.Katja KuijlaarsMNC Dordrecht6:26.3699000166:14.84
100m:1:29.00200m:3:06.72300m:4:44.47400m:6:14.84
3.Ruby BelforDe Columbiaan6:22.9499003286:20.49
100m:1:29.65200m:3:09.37300m:4:46.56400m:6:20.49
4.Marieke van der MeerDe Columbiaan6:15.4300001626:22.69
100m:1:26.26200m:3:05.39300m:4:45.38400m:6:22.69
5.Senna LindenbergMNC Dordrecht6:31.4999007386:23.42
100m:1:30.34200m:3:09.07300m:4:49.25400m:6:23.42
6.Giovanna Bartelingsde Devel7:04.3799021807:05.49
100m:1:39.74200m:3:28.53300m:5:18.36400m:7:05.49
7.Romy de LaatWiekslag7:17.2999009027:05.51
100m:1:36.09200m:3:26.32300m:5:16.14400m:7:05.51
8.Naomi Knetemannde Devel7:06.4000005947:15.27
100m:1:38.86200m:3:32.09300m:5:25.94400m:7:15.27
9.Lanaya van UffelenWVZ7:18.1600000587:17.54
100m:1:39.09200m:3:31.34300m:5:26.76400m:7:17.54
AFGEMRianne BresserPoseidon'567:24.579900690


<< TOP >>
Programmanr. 11
29.3.09
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Krijn de KievitWVZ11:42.56970027710:42.02
100m:1:13.38200m:2:33.74300m:3:55.70400m:5:18.43800m:10:42.02
2.Floris KotterinkWVZ10:47.67980019910:59.75
100m:1:16.67200m:2:40.57300m:4:04.53400m:5:28.47800m:10:59.75
3.Moukhlis SahiLZ 188611:27.87980006111:12.63
100m:1:17.31200m:2:41.94300m:4:08.41400m:5:34.48800m:11:12.63
4.Dion de MooyLZ 188611:04.59970180311:18.51
100m:1:16.41200m:2:41.41300m:4:08.19400m:5:34.44800m:11:18.51
5.Remco van Velzende Zeehond '7310:58.78980001111:23.46
100m:1:14.28200m:2:38.48300m:4:04.83400m:5:32.35800m:11:23.46
6.Sam HeckDe Columbiaan11:03.10970077911:26.84
100m:1:16.58200m:2:42.21300m:4:08.45400m:5:36.95800m:11:26.84
7.Roberto Hogerwerfde Devel11:59.41970118311:51.19
100m:1:19.31200m:2:47.44300m:4:17.57400m:5:49.60800m:11:51.19
8.Bart CokVan Uden-de Gouwe11:54.78970192112:03.24
100m:1:20.73200m:2:54.16300m:4:26.46400m:6:00.88800m:12:03.24
AFGEMSven HubregtseDe Kempvis12:01.229702057
AFGEMMike KouwenhovenWiekslag11:59.929700725


<< TOP >>
Programmanr. 12
29.3.09
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nine RomanLZ 188610:48.18970231010:59.43
100m:1:17.63200m:2:41.78300m:4:05.87400m:5:30.53800m:10:59.43
2.Jasmijn BinkLZ 188610:45.25970033211:00.67
100m:1:14.87200m:2:38.33300m:4:01.91400m:5:26.53800m:11:00.67
3.Angelique van VarkVan Uden-de Gouwe10:57.79970147811:03.64
100m:1:17.95200m:2:41.36300m:4:06.11400m:5:30.81800m:11:03.64
4.Daphne ScheurwaterWiekslag11:16.29970137211:27.08
100m:1:19.13200m:2:46.21300m:4:13.75400m:5:42.64800m:11:27.08
5.Kelly de JongePoseidon'5611:16.38970121011:28.25
100m:1:19.16200m:2:46.51300m:4:12.69400m:5:41.92800m:11:28.25
6.Marije DinkelbergZV Vlaardingen11:37.20970319211:37.92
100m:1:22.55200m:2:52.40300m:4:22.10400m:5:52.78800m:11:37.92
7.Joelle GeertsPoseidon'5611:38.90970020611:56.72
100m:1:17.78200m:2:45.69300m:4:14.09400m:5:45.98800m:11:56.72
8.Michelle van VelzenDe Zijl LGB11:50.49970229411:59.54
100m:1:24.52200m:2:57.38300m:4:30.35400m:6:02.57800m:11:59.54
9.Freeke den DulkDe Columbiaan11:43.04970053811:59.62
100m:1:24.05200m:2:55.30300m:4:27.18400m:5:59.71800m:11:59.62
AFGEMMyrthe VreeswijkLZ 188611:48.079800078


<< TOP >>
Programmanr. 13
29.3.09
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kelly WiglevenPoseidon'569:53.34950005810:05.22
100m:1:10.38200m:2:26.54300m:3:43.68400m:5:01.41800m:10:05.22
2.Amber de KroonZV Westland Dijkglas10:21.20960109810:13.52
100m:1:11.72200m:2:28.55300m:3:45.87400m:5:03.94800m:10:13.52
3.Tamara van der SteenZV Vlaardingen10:45.87960515610:47.67
100m:1:13.06200m:2:33.26300m:3:54.86400m:5:17.61800m:10:47.67
4.Laura van DaalenDe Columbiaan10:46.60950347410:48.28
100m:1:13.08200m:2:34.78300m:3:57.57400m:5:21.15800m:10:48.28
5.Aylin van UffelenWVZ11:05.30960035210:58.84
100m:1:16.28200m:2:39.93300m:4:05.69400m:5:29.99800m:10:58.84
6.Myrthe van GestelLZ 188610:54.32950493811:09.41
100m:1:15.51200m:2:38.01300m:4:01.86400m:5:28.04800m:11:09.41
7.Eef HollanderZC Ooievaar (SG)10:52.11960207411:10.11
100m:1:15.48200m:2:39.06300m:4:05.25400m:5:30.56800m:11:10.11
8.Ilse van BeelenDe Columbiaan10:33.88960010611:12.79
100m:1:15.58200m:2:38.26300m:4:01.99400m:5:27.60800m:11:12.79
AFGEMNikki van DuijnDe Columbiaan10:54.659601560
NGLiset JansenDe Columbiaan10:41.439500418


<< TOP >>
Programmanr. 14
29.3.09
Meisjes, 800m vrije slag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie van NoortDe Zijl LGB9:14.2693017529:23.63
100m:1:05.55200m:2:15.80300m:3:26.69400m:4:37.43800m:9:23.63
2.Milou JulicherWiekslag9:50.2893013209:58.88
100m:1:07.88200m:2:22.08300m:3:37.59400m:4:54.45800m:9:58.88
3.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas10:14.04940290410:09.50
100m:1:11.95200m:2:27.14300m:3:43.19400m:4:59.56800m:10:09.50
4.Seline KoekLZ 18869:57.66940062210:14.07
100m:1:10.14200m:2:26.40300m:3:43.77400m:5:01.53800m:10:14.07
5.Tania JacobsDe Columbiaan10:07.58940086410:20.56
100m:1:11.28200m:2:27.86300m:3:46.57400m:5:05.94800m:10:20.56
6.Dian KortleveWiekslag10:04.41940213210:30.26
100m:1:12.59200m:2:31.71300m:3:52.22400m:5:12.97800m:10:30.26
7.Chantal van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC10:13.55930208410:32.22
100m:1:13.73200m:2:32.83300m:3:53.06400m:5:13.45800m:10:32.22
8.Femke van der LindeMNC Dordrecht10:21.86940306810:42.54
100m:1:12.88200m:2:33.94300m:3:56.18400m:5:18.76800m:10:42.54
9.Leonie Taalde Devel10:15.84930075810:56.44
100m:1:14.55200m:2:36.72300m:3:58.62400m:5:20.40800m:10:56.44
AFGEMEva van EttenPoseidon'5610:27.329403044


<< TOP >>
Programmanr. 15
29.3.09
Dames, 800m vrije slagSenioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joëlle SchepsVan Uden-de Gouwe9:37.3192023649:28.79
100m:1:05.58200m:2:15.52300m:3:27.09400m:4:39.44800m:9:28.79
2.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda9:39.3291001189:53.14
100m:1:09.24200m:2:22.34300m:3:35.97400m:4:50.50800m:9:53.14
3.Rosanne de BoerLZ 18869:31.7391040609:58.19
100m:1:08.18200m:2:22.79300m:3:37.84400m:4:52.56800m:9:58.19
4.Rianne van der HoevenZV Vlaardingen10:35.25920076010:15.30
100m:1:11.57200m:2:27.68300m:3:44.70400m:5:02.38800m:10:15.30
5.Linda KempenWidex Gzc Donk10:15.82920209610:37.53
100m:1:15.78200m:2:36.40300m:3:57.40400m:5:17.80800m:10:37.53
6.Lieke HengstZV Vlaardingen10:38.83910804810:51.54
100m:1:15.44200m:2:37.78300m:3:59.82400m:5:23.40800m:10:51.54
7.Eline SchaftDe Zijl LGB11:01.04920269211:31.61
100m:1:15.29200m:2:39.94300m:4:07.29400m:5:36.66800m:11:31.61
8.Ashley KretschWZK11:15.76920717011:45.70
100m:1:20.94200m:2:49.25300m:4:18.82400m:5:48.79800m:11:45.70
AFGEMLarissa van der KuypPoseidon'5612:44.419206366
AFGEMMarissa HummeHoogenboom Tours BZ&PC11:34.529202560


<< TOP >>
Programmanr. 16
29.3.09
Dames, 800m vrije slagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tonia RuybroekPoseidon'5610:00.82810129010:03.73
100m:1:10.50200m:2:26.26300m:3:43.34400m:5:01.33800m:10:03.73
2.Tamara HoogenboomWZK10:26.61900156010:30.43
100m:1:13.43200m:2:32.69300m:3:52.24400m:5:12.94800m:10:30.43
3.Steffi MeinholdD'Elft10:07.48800154210:34.28
100m:1:13.52200m:2:32.64300m:3:52.84400m:5:13.69800m:10:34.28
4.Linda HoogendamD'Elft10:51.21830089210:40.46
100m:1:11.50200m:2:30.68300m:3:50.99400m:5:13.24800m:10:40.46
5.Nadya PutterZV Vlaardingen10:15.74830163010:43.86
100m:1:15.64200m:2:34.73300m:3:54.66400m:5:15.15800m:10:43.86
6.Larissa BrakDe Zijl LGB10:24.38880057210:48.25
100m:1:13.62200m:2:34.96300m:3:57.49400m:5:19.87800m:10:48.25


<< TOP >>
Programmanr. 17
29.3.09
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike BravenboerPoseidon'565:13.8295002995:19.53
100m:1:12.34400m:5:19.53
2.Bas PerikElectrolux AZC5:14.3995022095:26.81
100m:1:11.98400m:5:26.81
3.Nick van der KrogtDe Zijl LGB5:26.8395013135:27.75
100m:1:16.36400m:5:27.75
4.Koen van LieshoutDe Zijl LGB5:44.8995034455:43.26
100m:1:22.43400m:5:43.26
5.Jesse de WinDe Geul5:48.3596001915:51.90
100m:1:25.30400m:5:51.90
6.Michael Hoekde Devel5:36.2095020975:52.96
100m:1:22.28400m:5:52.96
7.Pim van Miltde Devel5:41.8296006635:53.11
100m:1:15.90400m:5:53.11
8.Arno KammingaDe Columbiaan5:39.9195024035:58.59
100m:1:21.05400m:5:58.59
AFGEMWimar LindenbergMNC Dordrecht5:48.869601857
AFGEMDuane WemmersMNC Dordrecht5:28.829501397


<< TOP >>
Programmanr. 18
29.3.09
Jongens, 400m wisselslagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Philippe RivardWVZ4:36.5193012094:42.28
100m:1:01.95400m:4:42.28
2.Giovanni den Oudende Devel5:02.8593008775:08.44
100m:1:08.14400m:5:08.44
3.Timo DinkelbergZV Vlaardingen4:53.4593007735:10.59
100m:1:08.89400m:5:10.59
4.Jasper de WinDe Geul5:03.4893012935:12.47
100m:1:05.94400m:5:12.47
5.Alex CatsburgMNC Dordrecht5:17.3094047535:23.28
100m:1:12.70400m:5:23.28
6.Jeffrey BakkerVan Uden-de Gouwe5:15.9094023175:23.94
100m:1:14.96400m:5:23.94
7.Simon StoutenDe Zijl LGB5:37.6094009435:34.69
100m:1:15.60400m:5:34.69
8.Rolf BoersVan Uden-de Gouwe5:16.3693015555:37.09
100m:1:14.34400m:5:37.09
AFGEMJeroen van der GiessenZV Westland Dijkglas5:36.399404751
AFGEMBjorn GrootDe Zijl LGB5:42.389300721


<< TOP >>
Programmanr. 19
29.3.09
Jongens, 400m wisselslag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Victor PootZV Vlaardingen4:44.8492036515:00.54
100m:1:05.92400m:5:00.54
2.Stefan GrudelbachZV Vlaardingen4:58.8292020735:09.56
100m:1:07.94400m:5:09.56
3.Jelmar KluiwstraLZ 18865:10.7292043235:15.76
100m:1:06.53400m:5:15.76
4.Thomas HansenLZ 18865:11.0192043275:28.93
100m:1:11.82400m:5:28.93
5.Stefan van BeelenDe Columbiaan5:13.1192000515:36.85
100m:1:17.19400m:5:36.85
6.Edgar van OostenVan Vliet Barracuda5:34.6791045455:49.59FJ 1
100m:1:19.34400m:5:49.59
7.Remco OskamWidex Gzc Donk5:40.8292055835:49.59FJ 2
100m:1:24.77400m:5:49.59
8.Martijn GroeneveldZV Westland Dijkglas5:28.0291059595:49.63
100m:1:17.60400m:5:49.63
AFGEMJasper SmitsDe Kempvis5:50.579107201


<< TOP >>
Programmanr. 20
29.3.09
Heren, 400m wisselslagSenioren
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob van VlietWZK4:48.5184024595:02.99
100m:1:07.94400m:5:02.99
2.Martijn DolkMNC Dordrecht4:50.2689007375:05.13
100m:1:09.69400m:5:05.13
3.Davey de VosVan Uden-de Gouwe4:53.0789034515:09.57
100m:1:13.00400m:5:09.57
4.Alexander HullemanDe Zijl LGB5:07.6983009895:09.68
100m:1:09.22400m:5:09.68
5.Sjoerd SievalLZ 18864:54.7590026635:10.48
100m:1:09.96400m:5:10.48
6.Hans van WijkHoogenboom Tours BZ&PC5:04.4989036055:14.48
100m:1:06.29400m:5:14.48
7.Thommy NickelVan Vliet Barracuda4:55.6084016275:14.88
100m:1:09.33400m:5:14.88
NG.ZARobert de GruijlVan Vliet Barracuda4:50.538601035
AFGEMAlex VermeulenWZK5:11.898905811
AFGEMJory SloofDe Kempvis5:09.859003561