Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 18. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 4
Wolvega, 28.3.2009


Programmanr. 1
28-3-2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irith-gitte BuursmaHZ&PC HeerenveenNT00016481:46.60
2.Anna HarbersHZ&PC Heerenveen1:54.0000012501:52.56
3.Marthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008461:57.54
4.Celeste SijtsmaHZ&PC Heerenveen2:06.6900004422:01.95
5.Romy JalvingHZ&PC Heerenveen2:12.9500006162:08.89
6.Eline v/d WalAvenaNT01009302:09.41
7.Jeske MoerenhoutDe Forel2:14.5400003902:19.67


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-3-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk VeldmanNeptunia '241:17.7999009811:17.57
2.Sjors VerweijAvena1:25.7699005591:22.39
3.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:30.5099004631:30.02
4.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:34.9599006951:31.89
5.Jort BoomhouwerZcnf'341:54.5999010531:34.50
6.Rob van WierHZ&PC Heerenveen1:51.1599006971:36.28
7.Sherco AlgraJZ&PC Jubbega1:48.6099007091:37.12
8.Jilles Lycklama a NijholtHZ&PC Heerenveen2:11.8700011031:42.84
9.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen1:55.7900004951:45.26
10.Gerco GanzevoortHZ&PC Heerenveen2:04.3499020912:03.51
11.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen2:25.6601001872:31.23


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-3-2009
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC HeerenveenNT99010843:36.06
2.Sabine LagewegHZ&PC HeerenveenNT99009263:43.64
3.Silke RinsmaHZ&PC HeerenveenNT99007323:54.29
4.Lisanne FaberHZ&PC HeerenveenNT99016224:02.48
DISIlse Marije SijpersmaNeptunia '24NT99010143:23.06
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISLysbeth KosterAvenaNT99019523:38.97
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnnewietske VisserNeptunia '24NT99026743:42.62
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIlse WeggemansZcnf'34NT99021503:50.49
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJildau HoltropHZ&PC HeerenveenNT99028324:00.20
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAlyn SytsmaSG. Bolsward-WorkumNT99011644:21.02
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-3-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo RuizHZ&PC HeerenveenNT98025491:37.07
2.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:44.4198012351:37.10
3.Werner VeltmanAvena1:49.8098034171:47.92
4.Mika ButZcnf'341:48.7598013931:53.16
5.Jelke J. RobbenJZ&PC Jubbega2:11.1098003212:03.56
6.Kor PostumusJZ&PC Jubbega2:13.8498006252:11.05


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-3-2009
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Astrid de VegtZcnf'341:28.7498000361:28.16
2.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum1:36.6098002581:32.90
3.Brecht BuisNeptunia '24NT98038541:34.71
4.Iris de JongHZ&PC Heerenveen1:36.6798017081:35.64
5.Marrit v. AalzumAvenaNT98032061:40.64
6.Rosalie SpekreijseNeptunia '24NT98038561:40.86
7.Maartje WestenbergDe Forel1:51.6198004061:49.56
8.Carola StuiverHZ&PC HeerenveenNT98034441:49.64
DISJildou TemmingAvena1:31.7398027681:29.54
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKim JasperNeptunia '24NT98027141:39.13
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLaura de GrootSG. Bolsward-Workum1:52.4998022461:45.80
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEsmee KleenSG. Bolsward-Workum1:47.1098034401:46.86
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMelissa PortijkHZ&PC HeerenveenNT98034421:52.92
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-3-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VerweijAvena1:33.9597024931:32.16
2.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen1:44.6197006451:38.53
3.Mathijs MulderDe Forel1:47.1297000711:38.84
4.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum1:36.8197003951:39.65
5.Guido PostmaAvena1:53.7597020651:40.17
6.Melwin v SpilAvena1:43.0797019271:44.20
7.Niels VisserHZ&PC Heerenveen1:44.3497022511:44.36
8.Jelmer PostAvena1:53.1697026091:44.78
9.Martijn LagewegHZ&PC Heerenveen1:48.3497013231:45.80
10.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen1:50.1797001131:47.26
11.Jurriën WerminkZcnf'341:51.1297000411:49.95
12.Franck FluitmanDe Forel1:55.5997018651:53.82
13.Niels KoopmanDe Forel1:52.4697018671:55.61
DISAllard VeenstraAfcNT97034531:35.02
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-3-2009
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 17
28-3-2009
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene DotingaNeptunia '242:58.8096035162:54.41
2.Joyce BakkerDe Forel3:11.5096005223:02.60
3.Bianca JongsmaAvena3:08.0896010063:07.13
4.Janna PostNeptunia '243:11.9496020613:10.29
5.Anke KoopmansNeptunia '243:30.6097027023:10.72
6.Anouk TerpstraAvenaNT96036603:11.47
7.Eline StoffelsAvena3:32.3597040843:17.80
8.Rosanne BaardaNeptunia '243:18.5996030263:21.06
9.Karin v/d GootAvena3:31.8396040843:23.87
10.Raijsa BalasinghamAvena4:10.5997021823:29.67
11.Trineke van der SchaafHZ&PC Heerenveen3:43.7497002003:30.84
12.Heleen VisserNeptunia '24NT97034143:33.62
13.Judith Brug van derAvenaNT97040823:35.61
14.Femke de JongAvena3:47.5497050923:35.80
15.Lotte BekkemaDe Forel3:41.7597012603:35.90
16.Astrid HoogendijkDe Forel3:45.9297000863:41.75
17.Renske JellesmaAvena3:36.1496051803:45.29
18.Dagmar BosmaAvenaNT97050903:59.48
DISIta VisserSG. Bolsward-WorkumNT96014443:12.16
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLisanne HassingDe ForelNT97025843:26.02
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAmber v/d LeyAvenaNT97051723:40.99
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISWilleke KronemeijerAvenaNT97051743:55.53
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarit BroersmaAvenaNT97050944:04.66
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-3-2009
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars RoelofsDe ForelNT96026673:22.73
2.Janco van der MolenJZ&PC JubbegaNT96007593:31.23
3.Elmo DoornDe Forel3:58.3496019953:51.87
4.Jonne WestenbergDe ForelNT96016954:08.97


<< TOP >>
Programmanr. 18
28-3-2009
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum2:53.3695033852:47.14
2.Bart BekkemaDe Forel2:52.7095021332:50.94
3.Hendrik RozemaNeptunia '242:52.9896002812:51.02
4.Roderik StoffelsAvena2:59.6095041432:58.54
5.Minne KoopmansNeptunia '24NT96035573:00.08
6.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum3:10.7896015233:07.59
7.Ruben de BoerAvenaNT95009413:11.17


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-3-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna HarbersHZ&PC HeerenveenNT000125055.66
2.Celeste SijtsmaHZ&PC HeerenveenNT000044256.19
3.Marthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008461:00.94
4.Irith-gitte BuursmaHZ&PC HeerenveenNT00016481:01.26
5.Eline v/d WalAvenaNT01009301:03.00
DISRomy JalvingHZ&PC HeerenveenNT00006161:06.25
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-3-2009
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena1:32.5999005591:28.13
2.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:45.6199006951:39.16
3.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:44.4899004631:44.42
4.Jilles Lycklama a NijholtHZ&PC HeerenveenNT00011031:50.98
5.Jort BoomhouwerZcnf'342:06.3899010531:52.57
6.Thijs HoekstraHZ&PC HeerenveenNT00004951:53.37
DISLuuk VeldmanNeptunia '241:32.7799009811:28.62
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSherco AlgraJZ&PC Jubbega1:54.1099007091:44.61
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRob van WierHZ&PC Heerenveen1:51.6799006971:52.48
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISGerco GanzevoortHZ&PC HeerenveenNT99020912:13.90
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISQuentin RuizHZ&PC HeerenveenNT01001872:28.77
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-3-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '241:27.0399010141:23.55
2.Annewietske VisserNeptunia '241:33.7599026741:26.93
3.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:40.3499010841:30.43
4.Lysbeth KosterAvena1:29.9499019521:33.41
5.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen1:40.8099009261:36.14
6.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen1:45.8199007321:36.56
7.Ilse WeggemansZcnf'341:40.4599021501:38.69
8.Jildau HoltropHZ&PC HeerenveenNT99028321:41.54
9.Lisanne FaberHZ&PC HeerenveenNT99016221:44.25
10.Alyn SytsmaSG. Bolsward-Workum1:49.7699011641:49.13


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-3-2009
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:32.0298012351:29.75
2.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:42.6998025491:36.41
3.Mika ButZcnf'341:44.1198013931:37.05
4.Werner VeltmanAvenaNT98034171:45.16
5.Jelke J. RobbenJZ&PC Jubbega2:13.7198003211:54.12
DISKor PostumusJZ&PC Jubbega2:10.539800625
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 13
28-3-2009
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Corien van der GaastSG. Bolsward-WorkumNT98002586:27.09
2.Astrid de VegtZcnf'346:34.2098000366:29.77
3.Iris de JongHZ&PC Heerenveen7:30.1498017086:44.78
4.Jildou TemmingAvenaNT98027686:51.00
5.Rosalie SpekreijseNeptunia '24NT98038566:57.44
6.Brecht BuisNeptunia '24NT98038546:59.58
7.Kim JasperNeptunia '24NT98027147:08.25
8.Marrit v. AalzumAvenaNT98032067:10.48
9.Maartje WestenbergDe ForelNT98004067:24.05
10.Carola StuiverHZ&PC Heerenveen10:02.9698034447:49.90
11.Laura de GrootSG. Bolsward-WorkumNT98022467:52.18
12.Melissa PortijkHZ&PC Heerenveen10:01.1198034428:23.68


<< TOP >>
Programmanr. 14
28-3-2009
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mathijs MulderDe Forel1:23.9497000711:23.94
2.Jelmer PostAvena1:31.2897026091:28.19
3.Vincent VisserSG. Bolsward-WorkumNT97003951:35.23
4.Niels KoopmanDe ForelNT97018671:39.00
5.Niels VisserHZ&PC HeerenveenNT97022511:42.84
6.Martijn LagewegHZ&PC HeerenveenNT97013231:43.06
7.Bas VerweijAvena1:48.4797024931:44.19
8.Allard VeenstraAfcNT97034531:46.30
9.Frank van der WalHZ&PC HeerenveenNT97006451:46.63
10.Silvan AkkermanHZ&PC HeerenveenNT97001131:54.31
11.Jurriën WerminkZcnf'34NT97000412:01.72
12.Franck FluitmanDe ForelNT97018652:13.66
DISGuido PostmaAvena1:35.5497020651:31.62
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGMelwin v SpilAvenaNT9701927


<< TOP >>
Programmanr. 15
28-3-2009
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene DotingaNeptunia '242:59.8496035162:55.03
2.Joyce BakkerDe Forel3:08.4096005222:58.80
3.Bianca JongsmaAvena3:00.7396010063:00.69
4.Janna PostNeptunia '243:08.4196020613:02.72
5.Ita VisserSG. Bolsward-WorkumNT96014443:13.53
6.Anke KoopmansNeptunia '243:25.9897027023:15.70
7.Anouk TerpstraAvena3:21.7396036603:17.01
8.Rosanne BaardaNeptunia '24NT96030263:18.14
9.Heleen VisserNeptunia '24NT97034143:25.81
10.Lisanne HassingDe ForelNT97025843:26.49
11.Rianne WeggemansZcnf'343:30.9797033063:28.43
12.Karin v/d GootAvena3:56.2896040843:30.19
13.Trineke van der SchaafHZ&PC HeerenveenNT97002003:31.54
14.Raijsa BalasinghamAvena3:40.8997021823:34.50
15.Judith Brug van derAvenaNT97040823:37.56
16.Lotte BekkemaDe Forel3:48.0597012603:42.58
17.Astrid HoogendijkDe ForelNT97000863:47.31
18.Femke de JongAvena3:57.6897050923:48.38
19.Renske JellesmaAvena3:35.4596051803:49.80
20.Marit BroersmaAvenaNT97050943:58.38
DISDagmar BosmaAvenaNT9705090
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISAmber v/d LeyAvenaNT97051723:56.23
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISWilleke KronemeijerAvenaNT97051744:02.07
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISTessa HeinsiusHZ&PC HeerenveenNT97036104:08.09
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 16
28-3-2009
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum2:55.6695033852:47.21
2.Janco van der MolenJZ&PC Jubbega3:00.3896007592:52.94
3.Hendrik RozemaNeptunia '242:54.5496002812:53.03
4.Jacco v/d WalAvena3:37.1895041452:53.80
5.Lars RoelofsDe Forel3:12.8396026673:00.26
6.Minne KoopmansNeptunia '24NT96035573:01.44
7.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum3:16.5596015233:09.28
8.Ruben de BoerAvena3:19.1795009413:12.66
9.Jonne WestenbergDe Forel3:28.0996016953:24.50
10.Elmo DoornDe Forel3:33.9696019953:26.74
DISBart BekkemaDe Forel2:52.959502133
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.