Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  7 - 8 jaar
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  9 jaar
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  10 jaar
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  10 jaar
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  11 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag  12 - 13 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag  11 - 12 jaar
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  7 - 8 jaar
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  9 jaar
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  10 jaar
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  10 jaar
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  11 jaar
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag  12 - 13 jaar
Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag  11 - 12 jaar


Speedo deel 4
Amersfoort, 28.3.2009


Programmanr. 1
28-3-2009
Meisjes, 100m schoolslag

7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerAquarijn1:42.7400008041:43.01
2.Quinty JansenAquarijn1:52.6900008101:45.93
3.Claudia SchoutenAquarijn1:50.8900008121:49.67
4.Florien de LangeAZ&PC1:54.4900001901:58.04
5.Ellen BootAZ&PCNT01001541:59.16
6.Renske BijemanAquarijn2:05.2300008062:01.90


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-3-2009
Jongens, 100m vrije slag

7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tyrese WilsonDe Fuut1:33.9400002231:23.43
2.Skip de MönninkAZ&PC1:27.4999010351:24.35
3.Max BondZwemlust/Utrecht(SG)1:32.3599006051:28.51
4.Tim JongAZ&PC1:52.3199020411:40.91
5.Santino GrittnerOne Team Swimming1:56.0199023611:50.10


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-3-2009
Meisjes, 200m wisselslag

9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn3:10.2599003763:11.91
50m:42.64200m:3:11.91
2.Nicole KleinveldOne Team SwimmingNT99001143:55.14
50m:56.38200m:3:55.14
3.Laura CronauAquarijnNT99007424:11.16
50m:1:02.70200m:4:11.16


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-3-2009
Jongens, 100m schoolslag

10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Seser YasZwemlust/Utrecht(SG)1:43.7298009091:41.10
2.Renzo StrangDe Duinkikkers1:47.4298011511:42.11
3.Friso StolkDe Fuut1:39.6098014171:42.84
4.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:46.5298007071:46.97
5.Koen van HeertumZwemlust/Utrecht(SG)1:55.7398015071:51.35
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:56.0898012331:52.80
7.Camiel BootAZ&PC1:53.8598016471:54.99
8.Reinier MathotDe Fuut1:55.2398014191:58.24
9.Frank van de ScheurDe Albatros2:01.3898027231:59.76
10.Derk v.d. SluisDe Duinkikkers2:13.5198009332:03.01
DISMitchell FennemaDe Duinkikkers2:05.2898015851:58.03
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISHaye de GrootAZ&PC2:01.1898020992:01.94
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-3-2009
Meisjes, 100m rugslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:25.3898018801:25.07
2.Chiara van WinsumAZ&PC1:36.0698003641:35.37
3.Eline HendriksAZ&PC1:49.2398027941:39.20
4.Sophie BrouwerAZ&PC1:48.2498021341:42.08
5.Marlene BezemAZ&PC1:56.5798017041:44.26
6.Demi MolenaarDe Fuut1:38.7098031561:44.62
7.Rony HonkoopDe Fuut2:16.4098028881:46.40
8.Sybel Helm vanDe Fuut1:43.9298032701:47.06
9.Esmee MorelAZ&PC1:59.0198023561:48.28
10.Renske BassantAZ&PCNT98039401:51.31
11.Nancy VisserAZ&PCNT98029601:53.19
12.Femke van der WoerdAZ&PCNT98035801:58.08
DISLotte StoiberDe Fuut1:35.659803650
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISEeke NijlandAZ&PC1:58.9398022341:51.64
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRoos GeerarsOne Team Swimming1:55.1798023801:53.33
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-3-2009
Jongens, 100m schoolslag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe Fuut1:28.2397007291:30.76
2.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)1:35.9397009711:32.57
3.Michael den OudstenAquarijn1:39.3797031811:38.96
4.Duncan de VosZwemlust/Utrecht(SG)1:47.7697031771:40.08
5.Joshua VerkuilAquarijn1:43.3697008591:43.80
6.Lennart KruizingaAZ&PC1:46.9097026331:46.63
7.Tjeerd SmidAZ&PC1:52.6997037231:46.82
8.Theo ArpAZ&PC1:52.1097018691:47.07
9.Tim de ZoeteDe Duinkikkers1:52.3797018751:49.36
10.Colin van der BijlAquarijn1:48.0897006311:49.42
11.Tim BredenhofAquarijn1:45.5797022431:51.44
12.Marouane AmraouiZwemlust/Utrecht(SG)1:52.6797030911:51.95
13.Alexandro Puit ObesoAquarijnNT97040551:52.88
14.Joey AgemaZwemlust/Utrecht(SG)1:53.6897009371:53.76
15.Quinten DekkerDe Albatros2:02.9197033331:56.57
16.Steven PauwDe Albatros2:02.0197018171:58.96
17.Jan-Willem KoensAZ&PC1:59.5097012471:59.32
18.Lucas NijstadAZ&PCNT97018292:01.62
19.Mark BeekhuisDe Duinkikkers2:08.4797018772:05.02
20.Jelle SchoutenAquarijnNT97039692:09.22
DISBoris SeinenAZ&PC1:59.6897016611:54.42
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISNiek JanssenAZ&PC2:09.3397022231:58.09
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMThijn de FranceDe Fuut1:49.179702443


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-3-2009
Jongens, 200m vlinderslag

12 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donny van den BoschAquarijn3:01.6995020012:48.35
100m:1:16.15200m:2:48.35
2.Sjoerd MurkAquarijn3:01.6995009672:51.16
100m:1:21.44200m:2:51.16
3.Max de VoogtOne Team Swimming2:43.3695023252:52.38
100m:1:21.83200m:2:52.38
4.Bart KlokOne Team Swimming2:59.9796003512:53.14
100m:1:21.52200m:2:53.14
5.Daniël BuijsAZ&PC2:57.3196001832:54.60
100m:1:22.40200m:2:54.60
6.Valentijn StolkDe Fuut2:51.7896015633:03.39
100m:1:25.13200m:3:03.39
7.Indi JooreZwemlust/Utrecht(SG)NT95037613:03.54
100m:1:29.29200m:3:03.54
8.Daan RoordinkDe Fuut2:53.9195039793:09.95
100m:1:28.27200m:3:09.95
9.Paul KasteleinOne Team Swimming3:42.7896021033:29.18
100m:1:37.44200m:3:29.18
10.Rens KlokOne Team SwimmingNT96020454:03.34
100m:1:56.61200m:4:03.34
AFGEMRamon SunterDe Duinkikkers4:09.139503929
NGRick SmitDe Fuut3:21.869601521


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-3-2009
Meisjes, 200m vlinderslag

11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise SchulpenAquarijnNT97001582:48.20
100m:1:15.55200m:2:48.20
2.Linda KampermanAquarijnNT96012382:48.91
100m:1:17.58200m:2:48.91
3.Femke RemmitsOne Team Swimming2:51.6496036922:56.16
100m:1:18.66200m:2:56.16
4.Lisanne vd LelijOne Team Swimming3:04.2596006662:59.59
100m:1:24.05200m:2:59.59
5.Jamilla van VeenOne Team Swimming3:11.7996031923:04.67FJ 1
100m:1:22.83200m:3:04.67
6.Laura MoolenaarAZ&PC3:03.6196006563:04.67FJ 2
100m:1:22.16200m:3:04.67
7.Anja DaalhuizenDe Fuut3:20.0096024183:09.56
100m:1:30.78200m:3:09.56
8.Esmee In der MaurOne Team Swimming3:14.6996019123:12.32
100m:1:29.98200m:3:12.32
9.Wendy KleinveldOne Team Swimming3:15.4496003823:12.40
100m:1:27.68200m:3:12.40
10.Shannon MommersteegAquarijn3:32.8697023983:20.25
100m:1:32.61200m:3:20.25
11.Sedona de KeijzerAZ&PC3:21.6096031643:28.07
100m:1:32.64200m:3:28.07
12.Marloes LangerveldDe Fuut3:32.4297012403:35.59
100m:1:42.36200m:3:35.59
13.Stefanie van den HoedDe DuinkikkersNT97062123:57.26
100m:1:53.20200m:3:57.26
14.Esmee DekkingDe Duinkikkers4:08.8297017804:06.74
100m:1:52.53200m:4:06.74
15.Merel MonquilDe Duinkikkers4:39.3997040884:36.84
DISNadieh van DuijnOne Team SwimmingNT96012423:33.67
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:35.81200m:3:33.67
DISQuinty van den BedemDe Duinkikkers4:16.8897022444:19.78
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VH Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:2:03.12200m:4:19.78
AFGEMCharlotte van der MolenDe DuinkikkersNT9704546


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-3-2009
Meisjes, 50m vlinderslag

7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerAquarijn50.20000080445.51
2.Claudia SchoutenAquarijn56.67000081253.70
3.Renske BijemanAquarijn57.10000080657.60
4.Quinty JansenAquarijn57.10000081058.34


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-3-2009
Jongens, 100m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skip de MönninkAZ&PC1:40.8299010351:39.04
2.Tyrese WilsonDe Fuut1:48.0300002231:43.14
3.Max BondZwemlust/Utrecht(SG)1:45.7999006051:46.04
4.Santino GrittnerOne Team SwimmingNT99023611:56.91
DISTim JongAZ&PC2:00.9199020411:51.66
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-3-2009
Meisjes, 100m vrije slag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BaarsAquarijn1:15.5999003761:16.36
2.Sam NouwensDe Fuut1:37.6099016341:34.82
3.Nicole KleinveldOne Team Swimming1:41.3299001141:36.36
4.Laura CronauAquarijn1:40.4299007421:47.99
5.Yara VerkuilDe Fuut2:10.2499017061:52.33


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-3-2009
Jongens, 100m rugslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Seser YasZwemlust/Utrecht(SG)1:26.9998009091:25.79
2.Reinier MathotDe Fuut1:31.3998014191:32.07
3.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:32.4798007071:34.34
4.Friso StolkDe Fuut1:35.8698014171:37.80
5.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:41.9598012331:38.44
6.Camiel BootAZ&PC1:37.8998016471:40.24
7.Koen van HeertumZwemlust/Utrecht(SG)1:43.6998015071:41.54
8.Renzo StrangDe Duinkikkers1:47.3798011511:45.88
9.Derk v.d. SluisDe Duinkikkers1:56.4998009331:47.51
10.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:41.1898015851:48.66
11.Haye de GrootAZ&PCNT98020991:50.58
12.Frank van de ScheurDe Albatros2:10.3698027232:13.72


<< TOP >>
Programmanr. 13
28-3-2009
Meisjes, 400m vrije slag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke RemmitsOne Team Swimming6:03.3898018805:50.60
100m:1:22.23200m:2:53.16400m:5:50.60
2.Lotte StoiberDe FuutNT98036506:26.43
100m:1:32.87200m:3:12.34400m:6:26.43
3.Sophie BrouwerAZ&PCNT98021346:38.86
100m:1:35.43200m:3:19.22400m:6:38.86
4.Chiara van WinsumAZ&PC6:52.3398003646:39.23
100m:1:34.86200m:3:17.32400m:6:39.23
5.Demi MolenaarDe FuutNT98031566:53.04
100m:1:38.70200m:3:26.89400m:6:53.04
6.Marlene BezemAZ&PCNT98017047:03.59
100m:1:38.50200m:3:27.28400m:7:03.59
7.Esmee MorelAZ&PCNT98023567:07.36
100m:1:40.42200m:3:30.72400m:7:07.36
8.Sybel Helm vanDe FuutNT98032707:07.53
100m:1:42.70200m:3:34.19400m:7:07.53
9.Renske BassantAZ&PCNT98039407:09.74
100m:1:40.13200m:3:32.04400m:7:09.74
10.Rony HonkoopDe FuutNT98028887:11.48
100m:1:43.74200m:3:35.91400m:7:11.48
11.Eline HendriksAZ&PCNT98027947:24.53
100m:1:39.44200m:3:34.52400m:7:24.53
12.Roos GeerarsOne Team SwimmingNT98023807:34.70
100m:1:48.06200m:3:46.79400m:7:34.70


<< TOP >>
Programmanr. 14
28-3-2009
Jongens, 100m vlinderslag

11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)1:23.6897009711:22.08
2.Stijn AvezaatDe Fuut1:37.6797007291:30.07
3.Tim de ZoeteDe DuinkikkersNT97018751:40.99
4.Colin van der BijlAquarijnNT97006311:42.07
5.Michael den OudstenAquarijn1:41.3697031811:43.37
6.Lennart KruizingaAZ&PCNT97026331:44.33
7.Joshua VerkuilAquarijn1:52.6897008591:56.49
8.Joey AgemaZwemlust/Utrecht(SG)1:50.1497009371:57.85
9.Tim BredenhofAquarijn2:00.9297022431:58.59
10.Theo ArpAZ&PCNT97018692:00.84
11.Jan-Willem KoensAZ&PCNT97012472:03.36
12.Steven PauwDe AlbatrosNT97018172:07.29
DISDuncan de VosZwemlust/Utrecht(SG)1:39.3897031771:41.06
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMark BeekhuisDe DuinkikkersNT97018772:11.51
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISQuinten DekkerDe AlbatrosNT97033332:37.23
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMThijn de FranceDe FuutNT9702443


<< TOP >>
Programmanr. 15
28-3-2009
Jongens, 200m rugslag12 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max de VoogtOne Team Swimming2:34.1195023252:27.42
100m:1:14.26200m:2:27.42
2.Twan BootAZ&PC2:31.3396012012:31.01
100m:1:14.20200m:2:31.01
3.Donny van den BoschAquarijn2:41.1195020012:38.89
100m:1:15.86200m:2:38.89
4.Daan RoordinkDe Fuut2:37.2395039792:41.13
100m:1:17.93200m:2:41.13
5.Sjoerd MurkAquarijn2:47.0095009672:42.78
100m:1:20.66200m:2:42.78
6.Valentijn StolkDe Fuut2:34.1496015632:46.55FJ 1
100m:1:21.17200m:2:46.55
7.Daniël BuijsAZ&PC2:46.4696001832:46.55FJ 2
100m:1:23.22200m:2:46.55
8.André van KleefAZ&PC3:04.4296021952:54.54
100m:1:26.78200m:2:54.54
9.Indi JooreZwemlust/Utrecht(SG)3:02.1995037612:54.67
100m:1:27.80200m:2:54.67
10.Bart KlokOne Team Swimming2:55.5496003512:54.82
100m:1:25.28200m:2:54.82
11.Jeroen EssinkDe Fuut3:03.3695038012:56.74
100m:1:29.14200m:2:56.74
12.Rick SmitDe Fuut2:56.3796015212:59.36
100m:1:28.68200m:2:59.36
13.Martijn BartelsAZ&PC3:10.7196034933:02.19
100m:1:33.91200m:3:02.19
14.Paul KasteleinOne Team Swimming3:13.0996021033:11.05
100m:1:33.68200m:3:11.05
15.Hein van VlietZwemlust/Utrecht(SG)3:22.9595032133:23.15
100m:1:40.62200m:3:23.15
16.Ysbrand van WingerdenAZ&PC3:35.8296039773:26.90
100m:1:42.92200m:3:26.90
17.Shi Shi JieZwemlust/Utrecht(SG)3:33.7296040073:29.14
100m:1:41.79200m:3:29.14
18.Rens KlokOne Team Swimming3:32.2396020453:35.21
100m:1:47.79200m:3:35.21
19.Wesley GroenesteinDe FuutNT96025654:02.33
100m:1:58.60200m:4:02.33
DISZakaria el MansoriZwemlust/Utrecht(SG)3:25.6895032813:24.28
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:38.55200m:3:24.28
AFGEMBas AndelaZwemlust/Utrecht(SG)3:28.649603099
AFGEMRyan van ReenenAZ&PC3:31.979602805
AFGEMRamon SunterDe Duinkikkers3:11.369503929


<< TOP >>
Programmanr. 16
28-3-2009
Meisjes, 200m rugslag11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise SchulpenAquarijn2:36.6497001582:32.29
100m:1:13.33200m:2:32.29
2.Femke RemmitsOne Team Swimming2:40.5296036922:39.86
100m:1:18.00200m:2:39.86
3.Lisanne vd LelijOne Team Swimming2:53.1296006662:40.41
100m:1:18.62200m:2:40.41
4.Laura MoolenaarAZ&PC2:41.9696006562:42.42
100m:1:19.99200m:2:42.42
5.Sedona de KeijzerAZ&PC2:55.2496031642:47.33
100m:1:22.95200m:2:47.33
6.Wendy KleinveldOne Team Swimming2:57.5496003822:48.86
100m:1:22.44200m:2:48.86
7.Linda KampermanAquarijn2:46.5796012382:48.98
100m:1:21.37200m:2:48.98
8.Anja DaalhuizenDe Fuut3:08.1996024182:57.47
100m:1:28.40200m:2:57.47
9.Manon BroezeAZ&PC3:13.8597034683:00.84
100m:1:29.26200m:3:00.84
10.Amy de LangenDe FuutNT97020463:01.23
100m:1:30.96200m:3:01.23
11.Marloes LangerveldDe Fuut3:14.2797012403:06.17
100m:1:31.30200m:3:06.17
12.Esmee In der MaurOne Team Swimming3:05.8696019123:06.18
100m:1:30.32200m:3:06.18
13.Shannon MommersteegAquarijn3:18.8497023983:06.92
100m:1:33.41200m:3:06.92
14.Lotte ArpAZ&PC3:25.5496032703:16.55
100m:1:36.38200m:3:16.55
15.Jacqueline van RossumZwemlust/Utrecht(SG)3:28.1896014003:17.59
100m:1:37.81200m:3:17.59
16.Sanne BolanderDe Fuut3:29.0997041523:20.73
100m:1:40.02200m:3:20.73
17.Eva WerkmanZwemlust/Utrecht(SG)NT97034583:24.43
100m:1:40.29200m:3:24.43
18.Nynke BreeuwsmaOne Team SwimmingNT97044763:33.45
100m:1:45.42200m:3:33.45
19.Esmee DekkingDe Duinkikkers3:43.6397017803:36.54
100m:1:50.43200m:3:36.54
20.Anne MählmannZwemlust/Utrecht(SG)NT96052463:46.66
100m:1:52.20200m:3:46.66
21.Annika DoesAZ&PC4:04.9796047763:46.69
100m:1:53.24200m:3:46.69
22.Merel MonquilDe Duinkikkers3:56.6097040883:52.76
100m:1:59.23200m:3:52.76
DISYleine AertsOne Team SwimmingNT9700852
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RD Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig
DISJamilla van VeenOne Team Swimming2:46.6996031922:39.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:18.48200m:2:39.20
DISCourtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)2:58.5696016862:53.50
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNadieh van DuijnOne Team Swimming3:27.8296012423:26.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:40.26200m:3:26.65
DISStefanie van den HoedDe DuinkikkersNT97062123:33.13
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:47.18200m:3:33.13
DISJasmin LotfolahianAZ&PC3:50.3997031483:38.48
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig  
100m:1:49.00200m:3:38.48
DISQuinty van den BedemDe Duinkikkers3:40.3297022443:40.37
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:51.83200m:3:40.37
DISHelen GaoAZ&PCNT97054323:44.22
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:49.68200m:3:44.22
DISMelinda MaassenDe Albatros4:06.7496038303:56.45
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:56.26200m:3:56.45
DISKim ZijderveldDe Albatros4:30.1497044844:17.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:2:09.41200m:4:17.82
AFGEMLaura KievitDe Fuut3:39.679603544
AFGEMCharlotte van der MolenDe Duinkikkers3:57.769704546