Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo voorronde deel 4
Zaandam, 22.3.2009


Programmanr. 1
22.03.2009 - 13:00
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:50.9500007261:54.27
2.Shira de HaanOeza2:02.5000011301:55.98
3.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:56.7100100001:56.28
4.Kaylin stelOeza2:08.4201002902:05.05
5.Bente KoelemeijZaanstad (SG)NT00017082:10.82
NG.ZAChayenne MoskKzc2:01.960001022
AFGEMLieke RoggeZaanstad (SG)NT0001712
NGEline LoosKzcNT0100838


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.03.2009 - 13:05
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpc1:22.2599012411:20.21
2.Koen GaalOeza1:30.5599011131:24.19
3.Sam van GroenHpc1:42.7999015771:32.93
4.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:36.8599005711:34.85
5.Stijn HuitengaRapido '82NT99017471:35.40
6.Rense RuigZaanstad (SG)NT99016271:35.78
7.Mike MoriannerKzc1:44.3299021371:36.14
8.Tim KieftZaanstad (SG)1:39.7299019211:40.46FJ 1
9.Phil BrantjesKzc1:33.5100004851:40.46FJ 2
10.Stefan LoosKzc1:56.6900004871:42.86
11.Devon-Ray JacobsKzcNT99016851:50.78
12.Niels MartensKzc1:44.4301001111:52.44
13.Mitchell van DijkOeza1:55.9299021451:54.71
DISBas BetsZaanstad (SG)NT0001059AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMTim WassenaarZaanstad (SG)NT9901969


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.03.2009 - 13:10
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHpcNT99003563:27.61
50m:50.57200m:3:27.61
2.Isabel PuntA.Z.V.D.NT99014043:37.19
50m:54.05200m:3:37.19
3.Femke StevensZaanstad (SG)NT99015463:38.92
50m:50.38200m:3:38.92
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)NT99007843:53.86
50m:55.60200m:3:53.86
5.Edith KristRapido '82NT99019543:57.61
50m:58.51200m:3:57.61
6.Tessa WesterborgKzcNT99019144:34.93
50m:1:07.10200m:4:34.93
DISSuzanne IvensOezaNT99029044:06.24VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:58.69200m:4:06.24
DISRobyn SmithDe ZeeschuimersNT99008924:17.49VO
VO - De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren en onder water achterwaarts gebracht.
50m:1:08.79200m:4:17.49
DISSofie LindemanRapido '82NT99018924:30.68VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:07.04200m:4:30.68


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.03.2009 - 13:15
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bradley SapA.Z.V.D.1:33.5798010271:31.60
2.Jeljer AldershofRapido '821:31.5798007191:33.34
3.Simon de GrootRapido '821:34.3698007171:34.96
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:45.2998004931:35.17
5.Martijn de LeeuwRapido '821:36.1598007151:37.84FJ 1
6.Lex SandburgZaanstad (SG)1:35.2998006991:37.84FJ 2
7.Sean TuinstraOeza1:52.9498016851:49.96
8.Shai DataukerA.Z.V.D.1:47.9498018191:50.13
9.Thomas SapKzc2:01.9498023571:53.66
10.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:54.7298018431:54.40
10.Job RozemeijerZaanstad (SG)NT98018411:54.40
12.Sven MartensKzc2:01.5798014451:58.66
13.Jelle BetsZaanstad (SG)2:04.4598017292:01.99
AFGEMJurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:48.109800621
AFGEMNick van StijnKzc2:04.229802729
NGRobin SchulteRapido '821:42.819800791


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.03.2009 - 13:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza1:25.1098015281:21.53
2.Anouk van DamHpc1:22.2398000321:22.01
3.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:26.2098010641:25.08
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:31.7898010621:30.72
5.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers1:41.6598033741:34.23
6.Veerle ClaassenHpc1:41.4298007821:35.06
7.Celine de JongA.Z.V.D.1:35.0598034921:35.47
8.Carmen MeijerHpc1:36.1598002021:35.50
9.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)1:39.4898007901:36.25
10.Roxane DreuningZaanstad (SG)1:44.8098025501:36.47
11.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:53.7798006501:36.81
12.Chantal BouquetZaanstad (SG)1:43.1098038421:39.80
13.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:43.6598020361:41.31
14.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:46.0698006521:43.58
15.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:46.5698033821:46.18
16.Nathalie MeijerZaanstad (SG)1:50.9898026701:48.60
AFGEMLisa BrantjesKzc1:33.529800950


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.03.2009 - 13:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stan BlokRapido '821:32.2497005691:31.89
2.David van GroenHpc1:36.8797013411:33.22
3.Roy van der WoudeRapido '821:37.3997005791:40.78
4.Justin SpaansZaanstad (SG)1:41.2797009131:42.65
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:46.8797019931:45.03
6.Timo HuitengaRapido '821:53.0297023171:46.48
7.Martijn BraspenningHpc1:53.4697028751:46.49
8.Chris DekkerZaanstad (SG)1:48.4497009151:48.60
9.Bram KooiZaanstad (SG)1:50.1197009791:49.58
10.Jesse ZandvlietRapido '82NT97033611:51.68
11.Gijs v.d. WoordHpc1:57.9197000592:04.12
DISDavid van der VeenAquafit1:42.6797020751:51.11SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISAhmet LimanKzc2:18.1497042152:29.28SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMRyan SnelderwaardZaanstad (SG)1:30.429701235


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.03.2009 - 13:35
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.3:11.9396004453:08.02
100m:1:27.64200m:3:08.02
2.Tim WalstockHpc3:25.5396014933:09.96
100m:1:30.63200m:3:09.96
3.Jeroen BraspenningHpc3:17.0995028133:26.71
100m:1:30.87200m:3:26.71
4.Sander KroepRapido '823:34.4096013893:28.76
100m:1:38.25200m:3:28.76
5.Kevin SchaafRapido '823:38.0896026033:29.44
100m:1:37.43200m:3:29.44
6.Matthijs FleumerZaanstad (SG)4:14.2196032733:50.00
100m:1:49.19200m:3:50.00
DISFloris van WieringenHpc3:18.6995003873:04.47VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
100m:1:29.19200m:3:04.47
DISRuben SapA.Z.V.D.3:22.7896011453:18.81VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
100m:1:31.36200m:3:18.81
DISErno SnoekZaanstad (SG)3:26.0696009253:25.88VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
100m:1:40.33200m:3:25.88
DISGovert van ZijlRapido '82NT95019854:09.34VO+VG
VO - De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren en onder water achterwaarts gebracht.
100m:1:01.69200m:4:09.34
AFGEMEmiel OsingaRapido '82NT9601331
NGJaimy Paul BernardsRapido '824:07.399601957


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.03.2009 - 13:45
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigZaanstad (SG)3:34.4296032402:55.52FJ 1
100m:1:23.90200m:2:55.52
2.Lindsey ReijsooRapido '823:02.7096030782:55.52FJ 2
100m:1:23.29200m:2:55.52
3.Lola HolsboerDe Zeeschuimers3:05.9496015543:05.25
100m:1:25.60200m:3:05.25
4.Chantal BeijerRapido '823:31.3097008843:24.88
5.Melanie JongejanZaanstad (SG)NT96055463:25.98
100m:1:33.39200m:3:25.98
6.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:38.2897011003:26.11
100m:1:37.77200m:3:26.11
7.Shannon AdemaA.Z.V.D.3:43.7696014223:27.17
100m:1:32.85200m:3:27.17
8.Teresa PuntA.Z.V.D.3:31.0496030743:29.49
100m:1:32.27200m:3:29.49
9.Jade BroekA.Z.V.D.NT97023003:32.09
100m:1:37.90200m:3:32.09
10.Demi KoelemeijZaanstad (SG)4:06.6797017243:40.64
100m:1:38.38200m:3:40.64
11.Jill JansenRapido '823:40.5897001703:41.31
100m:1:43.64200m:3:41.31
12.Samira MijnenZaanstad (SG)NT97013203:48.36
100m:1:49.35200m:3:48.36
13.Mandy v.d. LindenHpc4:11.7896006383:48.51
100m:1:46.96200m:3:48.51
14.Linda BöhmRapido '82NT97031643:52.83
100m:1:48.38200m:3:52.83
15.Tori GijzenRapido '824:15.9697031664:03.59
100m:1:53.02200m:4:03.59
16.Rachelle ReijsooRapido '824:27.7097028104:28.93
100m:2:07.34200m:4:28.93
DISSylle HoogeveenHpc3:55.4097031803:51.00VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:47.39200m:3:51.00
DISRosa WesterborgKzc4:56.5497029664:43.14VC+VB
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:2:09.21200m:4:43.14


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.03.2009 - 13:55
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT000072652.78
2.Shira de HaanOeza1:00.85000113057.09
3.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:20.0900100001:06.14
DISBente KoelemeijZaanstad (SG)NT00017081:03.09VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKaylin stelOeza1:02.6401002901:03.73VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAChayenne MoskKzcNT0001022
AFGEMLieke RoggeZaanstad (SG)NT0001712


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.03.2009 - 14:00
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpcNT99012411:34.38
2.Koen GaalOeza1:39.0199011131:36.49
3.Stijn HuitengaRapido '82NT99017471:48.44
4.Tim KieftZaanstad (SG)1:47.8799019211:49.78
5.Phil BrantjesKzc1:49.0200004851:50.97
6.Mike MoriannerKzc2:05.5499021371:51.42
7.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:55.2399005711:52.24
8.Rense RuigZaanstad (SG)NT99016271:53.43
9.Stefan LoosKzc1:58.0400004871:54.44
10.Sam van GroenHpcNT99015771:57.28
11.Bas BetsZaanstad (SG)NT00010592:01.83
12.Mitchell van DijkOezaNT99021452:04.23
13.Niels MartensKzc2:14.2501001112:14.51
AFGEMTim WassenaarZaanstad (SG)2:00.429901969


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.03.2009 - 14:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHpc1:25.3099003561:26.53
2.Isabel PuntA.Z.V.D.1:29.6299014041:30.32
3.Anna BruinsZaanstad (SG)NT99019661:33.01
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:40.8899007841:35.69
5.Femke StevensZaanstad (SG)1:33.0699015461:39.77
6.Sofie LindemanRapido '821:43.1599018921:40.02
7.Suzanne IvensOeza1:44.2299029041:42.68
8.Edith KristRapido '821:45.2999019541:44.31
9.Robyn SmithDe Zeeschuimers1:51.0699008921:54.76
10.Tessa WesterborgKzc1:58.7199019141:59.39


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.03.2009 - 14:10
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simon de GrootRapido '821:25.0598007171:25.03
2.Lex SandburgZaanstad (SG)1:27.4098006991:25.41
3.Shai DataukerA.Z.V.D.1:27.6498018191:26.37
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:29.1598004931:26.82
5.Martijn de LeeuwRapido '821:26.8298007151:27.40
6.Bradley SapA.Z.V.D.1:28.4298010271:30.15
7.Sean TuinstraOeza1:40.6598016851:38.79
8.Jelle BetsZaanstad (SG)NT98017291:41.80
9.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:50.8998018431:42.98
10.Job RozemeijerZaanstad (SG)NT98018411:49.37
11.Thomas SapKzc1:57.7698023571:52.96
12.Sven MartensKzc2:21.3498014452:13.53
AFGEMNick van StijnKzcNT9802729
AFGEMJurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:46.159800621
NGRobin SchulteRapido '821:27.589800791


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.03.2009 - 14:15
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza5:21.4198015285:23.58
50m:
100m:
35.89
1:15.96
150m:
200m:
1:57.78
2:40.14
250m:
300m:
3:20.78
4:02.07
350m:
400m:
4:43.02
5:23.58
2.Anouk van DamHpc6:18.9898000325:54.24
50m:
100m:
39.77
1:23.64
150m:
200m:
2:08.77
2:53.96
250m:
300m:
3:39.71
4:26.08
350m:
400m:
5:11.61
5:54.24
3.Lisa BrantjesKzc6:14.5298009506:07.32
50m:
100m:
41.38
1:27.64
150m:
200m:
2:14.86
3:02.74
250m:
300m:
3:50.51
4:37.94
350m:
400m:
5:23.59
6:07.32
4.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)NT98010646:17.08
50m:
100m:
42.16
1:29.98
150m:
200m:
2:18.50
3:07.60
250m:
300m:
3:56.39
4:44.63
350m:
400m:
5:32.46
6:17.08
5.Franka RotterdamZaanstad (SG)NT98006506:29.18
50m:
100m:
42.14
1:30.49
150m:
200m:
2:19.41
3:09.83
250m:
300m:
4:00.41
4:51.92
350m:
400m:
5:42.30
6:29.18
6.Carmen MeijerHpc6:18.4398002026:32.89
50m:
100m:
42.00
1:29.09
150m:
200m:
2:18.16
3:08.70
250m:
300m:
3:59.51
4:50.45
350m:
400m:
5:41.48
6:32.89
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010626:36.93
50m:
100m:
43.52
1:34.68
150m:
200m:
2:25.77
3:16.96
250m:
300m:
4:08.02
4:59.77
350m:
400m:
5:50.18
6:36.93
8.Daisy BeetstraDe ZeeschuimersNT98033746:40.07
50m:
100m:
44.28
1:34.28
150m:
200m:
2:27.15
3:19.00
250m:
300m:
4:11.78
5:03.76
350m:
400m:
5:56.57
6:40.07
9.Veerle ClaassenHpcNT98007826:43.54
50m:
100m:
43.89
1:33.81
150m:
200m:
2:25.34
3:18.06
250m:
300m:
4:10.58
5:04.04
350m:
400m:
5:55.57
6:43.54
10.Celine de JongA.Z.V.D.NT98034926:43.60
50m:
100m:
43.44
1:31.10
150m:
200m:
2:22.22
3:14.60
250m:
300m:
4:07.04
5:00.57
350m:
400m:
5:54.64
6:43.60
11.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.NT98020367:07.51
50m:
100m:
49.32
1:42.98
150m:
200m:
2:38.95
3:35.09
250m:
300m:
4:31.09
5:26.54
350m:
400m:
6:20.61
7:07.51
12.Chantal BouquetZaanstad (SG)NT98038427:13.87
50m:
100m:
45.66
1:40.63
150m:
200m:
2:36.96
3:33.32
250m:
300m:
4:29.65
5:26.50
350m:
400m:
6:22.54
7:13.87
13.Eline van ZijlZaanstad (SG)NT98033827:16.05
50m:
100m:
47.15
1:42.00
150m:
200m:
2:38.49
3:34.16
250m:
300m:
4:30.31
5:25.88
350m:
400m:
6:18.75
7:16.05
14.Elise RotterdamZaanstad (SG)NT98006527:17.60
50m:
100m:
47.91
1:42.28
150m:
200m:
2:39.04
3:35.42
250m:
300m:
4:32.90
5:30.84
350m:
400m:
6:26.95
7:17.60
15.Roxane DreuningZaanstad (SG)NT98025507:18.76
50m:
100m:
46.25
1:40.93
150m:
200m:
2:36.88
3:34.72
250m:
300m:
4:33.25
5:31.89
350m:
400m:
6:28.33
7:18.76
16.Nathalie MeijerZaanstad (SG)NT98026707:50.43
50m:
100m:
50.10
1:49.26
150m:
200m:
2:48.56
3:50.21
250m:
300m:
4:51.75
5:52.93
350m:
400m:
6:53.07
7:50.43
AFGEMKitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT9800790


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.03.2009 - 14:30
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc1:34.0197013411:26.49
2.Stan BlokRapido '821:40.9797005691:26.74
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)NT97019931:34.42
4.Roy van der WoudeRapido '821:32.6897005791:35.16
5.Chris DekkerZaanstad (SG)1:40.3497009151:40.70
6.Jesse ZandvlietRapido '82NT97033611:45.98
7.David van der VeenAquafitNT97020751:54.65
8.Timo HuitengaRapido '82NT97023171:55.01
DISJustin SpaansZaanstad (SG)NT97009131:45.42VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMartijn BraspenningHpcNT97028752:07.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBram KooiZaanstad (SG)NT97009792:13.10VC+VD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGijs v.d. WoordHpcNT97000592:16.19VO+VD
VO - De armen niet gedurende de GEHELE race over water naar voren en onder water achterwaarts gebracht.
AFGEMRyan SnelderwaardZaanstad (SG)NT9701235


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.03.2009 - 14:35
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafRapido '822:45.1096026032:43.09
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:50.9696004452:50.41
3.Jeroen BraspenningHpc2:51.6895028132:52.12FJ 1
4.Tim WalstockHpc2:58.0896014932:52.12FJ 2
5.Floris van WieringenHpc3:03.8895003872:59.26
6.Ruben SapA.Z.V.D.3:01.1696011453:00.39
7.Erno SnoekZaanstad (SG)3:02.1096009253:01.49
8.Matthijs FleumerZaanstad (SG)3:11.6496032733:04.97
9.Sander KroepRapido '823:10.0296013893:08.56
10.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:21.5496023113:18.49
11.Allard de VriesOeza3:26.6596023373:21.09
12.Kevin PhilippoHpc3:54.5395047793:44.53
13.Arthur KoningOezaNT96048373:45.30
DISGovert van ZijlRapido '82NT9501985AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISCorné BorstOeza3:18.0596023353:15.67RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMEmiel OsingaRapido '823:37.599601331
NGJaimy Paul BernardsRapido '823:46.439601957


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.03.2009 - 14:45
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigZaanstad (SG)2:45.0796032402:45.61
2.Lindsey ReijsooRapido '822:50.9496030782:50.07
3.Shannon AdemaA.Z.V.D.3:03.7596014222:53.45
4.Samira MijnenZaanstad (SG)2:54.3197013202:54.66FJ 1
5.Lola HolsboerDe Zeeschuimers2:55.5096015542:54.66FJ 2
6.Jade BroekA.Z.V.D.3:02.4397023002:57.20
7.Demi KoelemeijZaanstad (SG)3:03.2197017243:01.43
8.Teresa PuntA.Z.V.D.3:02.1296030743:02.40
9.Eline den BraveZaanstad (SG)NT96016823:05.37
10.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:10.8297011023:06.68
11.Chantal BeijerRapido '823:16.6297008843:08.08
12.Lotte VensZaanstad (SG)3:11.3597000443:08.29
13.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:21.6697011003:10.43
14.Jill JansenRapido '823:19.1297001703:16.45FJ 1
15.Daphne WassenaarZaanstad (SG)3:20.6897036063:16.45FJ 2
16.Melanie JongejanZaanstad (SG)NT96055463:16.50
17.Sylle HoogeveenHpc3:24.6297031803:17.50
18.Linda BöhmRapido '823:34.4197031643:25.41
19.Emily MikhailZaanstad (SG)3:34.8597034263:29.58
20.Noortje RotterdamZaanstad (SG)3:49.3796032183:29.89
21.Lisanne GrulOezaNT97044063:30.72
22.Sanne de JongZaanstad (SG)3:37.9097044023:33.48
23.Kaylee BeckZaanstad (SG)3:29.9096056703:33.49
24.Tori GijzenRapido '823:42.0097031663:36.06
25.Arianne SchiereckHpcNT96057963:37.40
26.Ilse van SteenZaanstad (SG)3:40.0697031303:38.84
27.Sarissa WiersumZaanstad (SG)3:52.5897045183:43.07
28.Rachelle ReijsooRapido '823:59.5197028103:52.18
DISRosa WesterborgKzcNT9702966RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMandy v.d. LindenHpc3:40.0096006383:27.52RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZALieke KoenderinkZaanstad (SG)NT9703566
NG.ZAAniek PadmosHpcNT9605366