Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


4e ronde D1competitie
Zaandam, 15.3.2009


Programmanr. 1
15.03.2009
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nva/Hhc 1Nva/Hhc5:01.345:08.57
Tara van den Bogaard
Lisanne Dercksen
94
94
Paula van der Kraats
Katinka van Vastenhoven
92
84
2.Zv Aquarius 1Zv Aquarius5:04.755:10.75
Nienke van der Zee
Mariska van Engeldorp
96
95
1:21.18Jessica de Ruiter
Martine Lammers
93
93
3.Nva/Hhc 2Nva/Hhc5:29.605:28.56
Manouk Themmen
Ellen Kuijper
94
94
1:21.22Lian Elfering
Anne Rutte
86
90
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)5:32.995:49.33
Jamie Lee Bron
Daniëlle van Geest
95
93
1:36.25Lisanne van Zijl
Cheryl Cornwall
95
92


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.03.2009
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nva/Hhc 1Nva/Hhc1:59.691:57.00
Thijs Koning
Jesse Kneppers
94
96
Mike ter Horst
Sidney Tuijn
94
94
2.Nva/Hhc 2Nva/Hhc2:18.612:18.11
Marijn van Drunen
Roman Lekovic
95
95
35.18Wiebe Heetvelt
Martijn Kruizenga
96
94
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:27.962:20.25
Matthijs Fleumer
Danny Schmidt
96
96
34.72Stefan Stoel
Jelle Schelvis
95
97
4.Zv Aquarius 1Zv AquariusNT2:26.71
Rik Stoelwinder
Marnix Vermeer
96
96
33.25Jeffrey Dekker
Ivar Foekema
96
95


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.03.2009
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn de RuiterZv Aquarius49.29990009149.82
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)53.49000072652.46
3.Barry van EngeldorpZv Aquarius55.36990008952.68
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)54.46990196953.58
5.Lieke RoggeZaanstad (SG)56.58000171254.34
6.Jeremy TuijnNva/Hhc56.85990147357.06
7.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:03.00010074758.34
8.Rense RuigZaanstad (SG)1:02.8499016271:01.54
9.Pien KarstenZv Aquarius1:15.5401010081:03.99
10.Lara SpanjaartNva/Hhc1:09.1800024001:07.34
11.Irene LigthartZv Aquarius1:21.3400022961:09.15
12.Bas BetsZaanstad (SG)1:12.3400010591:11.20


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.03.2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robin KneppersNva/Hhc1:19.3298016661:17.87
2.Melina KnolZaanstad (SG)1:17.9798022321:19.07
3.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:29.3098006501:23.71
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:24.1998010621:25.22
5.Eilish GerberNva/Hhc1:34.8097029801:25.50
6.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)1:32.9898007901:25.72
7.Elin NielandNva/Hhc1:31.1497044601:27.20
8.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:36.1198032221:29.21
9.Fleur BonkerkZaanstad (SG)1:30.4698033761:29.41
10.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:38.2198032281:29.92
11.Roxane DreuningZaanstad (SG)1:34.3098025501:30.70
12.Sara BraaijNva/Hhc1:43.0498035161:31.50
13.Chantal BouquetZaanstad (SG)1:38.8898038421:33.53
14.Lot KuilboerZv Aquarius1:33.2599017461:33.78
15.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:36.9398006521:34.23
16.Anna BruinsZaanstad (SG)1:37.859901966FJ 11:35.69
17.Femke StevensZaanstad (SG)1:33.069901546FJ 21:35.69
18.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:44.1698033821:41.05
19.Nathalie MeijerZaanstad (SG)1:42.1698026701:43.96
20.Emma WagensveldNva/HhcNT97049321:44.81
21.Thalita DekkerZv Aquarius1:57.1698032201:48.53
22.Suzanne van der AardwegNva/Hhc2:02.3798039941:59.68


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.03.2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:26.7898006211:20.95
2.Brian OtjesZv Aquarius1:24.3799011351:22.03
3.Jelle BetsZaanstad (SG)NT98017291:27.50
4.Martijn de RuiterZv Aquarius1:25.9499000911:29.34
5.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:41.6299000891:33.45
6.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:33.0098018431:36.76
7.Daan in de BraektZaanstad (SG)NT99005711:36.85
8.Tim KieftZaanstad (SG)1:41.5899019211:39.72
9.Job RozemeijerZaanstad (SG)NT98018411:43.76
10.Jesper LutenZaanstad (SG)NT98011011:49.52
AFGEMDirk BeukersNva/Hhc1:40.509802109


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.03.2009
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise OtjesZv Aquarius39.14960137838.14
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)41.28950545438.89
3.Christa NielandNva/Hhc40.15950363639.52
4.Anne BraaijNva/Hhc45.34950570242.62
5.Kim SpanjaartNva/Hhc44.49960330243.53
6.Noortje RotterdamZaanstad (SG)50.09960321844.10
7.Sanne de JongZaanstad (SG)NT970440244.24
8.Sarissa WiersumZaanstad (SG)49.42970451845.51
9.Emily MikhailZaanstad (SG)53.29970342645.71
10.Annebel de GraafNva/Hhc55.75960530646.71
DISIlse van SteenZaanstad (SG)48.60970313045.34rc
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSanne BeukersNva/Hhc51.849505972
AFGEMKaylee BeckZaanstad (SG)NT9605670
AFGEMAlex GaarthuisZv Aquarius44.829501426


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.03.2009
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse KneppersNva/Hhc41.67960317538.29
2.Wiebe HeetveltNva/Hhc40.55960247739.09
3.Matthijs FleumerZaanstad (SG)40.44960327341.21
4.Roman LekovicNva/Hhc42.50950426342.07
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)43.45970199344.03
6.Marijn van DrunenNva/Hhc47.08950382744.27
7.Bram KooiZaanstad (SG)46.44970097946.28
8.Danny SchmidtZaanstad (SG)44.26960231146.40
9.Rik StoelwinderZv Aquarius44.27960023946.48
10.Jeffrey DekkerZv Aquarius49.56960415747.11
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius45.689603239


<< TOP >>
Programmanr. 11
15.03.2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lisanne DercksenNva/Hhc1:25.9694065141:28.25
2.Ellen KuijperNva/Hhc1:33.4094025681:31.22
3.Jessica de RuiterZv Aquarius1:26.6493061601:31.79
4.Jessica NiemeijerNva/Hhc1:35.3594037701:32.79
5.Jamie Lee BronZaanstad (SG)1:39.6595060201:36.84
6.Martine LammersZv Aquarius1:35.2493042621:38.37
7.Manon van SchagenZv Aquarius1:46.4194069041:38.92
8.Eline den BraveZaanstad (SG)NT96016821:40.85
9.Daphne WassenaarZaanstad (SG)NT97036061:43.81
10.Lisanne BurgersZv Aquarius1:45.6593069801:46.96
AFGEMArianne HendriksZaanstad (SG)1:35.389503028
AFGEMEllen HoornZaanstad (SG)1:30.479301132
NGAnnika BlaauboerZv Aquarius1:38.789404400
NGCarmen SchuurmanZaanstad (SG)1:37.549402260
NGJannah DedenNva/Hhc1:40.949406752


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.03.2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mike ter HorstNva/Hhc1:13.2594027851:16.06
2.Ivar FoekemaZv Aquarius1:26.5395029471:28.64
3.Stefan StoelZaanstad (SG)1:30.2895020411:30.00
4.Marnix VermeerZv Aquarius1:35.8696022751:35.56
5.Thijs KoningNva/Hhc1:38.6894026471:36.60
6.Martijn KruizengaNva/Hhc1:43.1394041611:42.50
7.Justin SpaansZaanstad (SG)1:41.2797009131:43.45
8.Jeffrey DekkerZv Aquarius1:53.0096041571:51.85
NG.ZAFrank ZweetZaanstad (SG)1:41.309402803
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius1:59.809603239


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.03.2009
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tara van den BogaardNva/Hhc1:20.1294042861:18.43
2.Paula van der KraatsNva/Hhc1:21.0792024341:21.49
3.Denise OtjesZv Aquarius1:24.7396013781:23.11
4.Daniëlle van GeestZaanstad (SG)1:23.6893033621:24.76
5.Manouk ThemmenNva/Hhc1:23.5294004641:25.25
6.Martine LammersZv Aquarius1:22.4093042621:26.75
7.Saskia van LangelaarZaanstad (SG)1:26.0991052221:28.57
8.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:29.7597006841:29.18
9.Cheryl CornwallZaanstad (SG)1:22.4492037501:29.56
10.Inge SluysZv Aquarius1:26.4292039081:31.64
NG.ZAEls van der RoestNva/Hhc1:30.129106054
AFGEMDaphne WassenaarZaanstad (SG)1:29.709703606
AFGEMEline den BraveZaanstad (SG)1:30.329601682


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.03.2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jip van WijkZaanstad (SG)1:12.3592023531:10.53
2.Dennis de RuiterZv Aquarius1:12.4892060691:11.71
3.Robin RasNva/Hhc1:08.3691052751:11.91
4.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:17.6792030891:17.21
5.Sidney TuijnNva/Hhc1:23.0394032291:18.54
6.Sem KluyverZaanstad (SG)1:26.9392028731:22.28
7.Jesse KneppersNva/Hhc1:22.3496031751:22.34
8.Casper GrasZaanstad (SG)1:25.6392004031:25.86


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.03.2009
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Katinka van VastenhovenNva/Hhc1:12.6884025001:08.50
2.Jessica de RuiterZv Aquarius1:14.5093061601:17.25
3.Nienke van der ZeeZv Aquarius1:21.3396054301:21.44
4.Lian ElferingNva/Hhc1:25.0086044541:25.16
5.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius1:32.0185039341:26.25
6.Kim LuykenZv Aquarius1:21.9694035581:26.55
7.Ellen KuijperNva/Hhc1:25.1394025681:26.78
8.Michelle MeierZaanstad (SG)1:32.4894059481:28.54
9.Jessica NiemeijerNva/Hhc1:28.7394037701:28.68
10.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:28.9095054541:30.66
11.Anne RutteNva/Hhc1:57.7790048241:31.39
12.Melanie JongejanZaanstad (SG)NT96055461:32.26
13.Esther Mijnen-HeiligZaanstad (SG)NT69008461:45.28
AFGEMEllen HoornZaanstad (SG)1:41.789301132


<< TOP >>
Programmanr. 19
15.03.2009
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ramon van LangelaarZaanstad (SG)NT85015211:08.57
2.Edwin FeekeZaanstad (SG)1:08.6379017591:09.32
3.Jeroen van TrichtZv Aquarius1:10.4189046131:09.65
4.Matthew van den EntZaanstad (SG)1:22.0190038591:12.48
5.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:11.3880012231:13.41
6.Maurice RepZaanstad (SG)1:11.7884018571:13.50
7.Morgan TuijnNva/Hhc1:15.4490053031:16.62
8.Dennis de RuiterZv AquariusNT92060691:19.12
9.Anton HeemskerkNva/Hhc1:20.7685034231:22.02
AFGEMEdo PietersZv Aquarius1:11.868802749


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.03.2009
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian OtjesZv Aquarius36.67990113537.34
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)39.50000072640.75
3.Rense RuigZaanstad (SG)46.85990162742.68
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)46.40990196946.64
5.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT000171248.00
6.Bas BetsZaanstad (SG)51.06000105949.02
7.Lara SpanjaartNva/HhcNT00024001:02.75
8.Irene LigthartZv Aquarius1:15.4000022961:06.68
9.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius58.1401007471:09.23
10.Pien KarstenZv Aquarius1:35.7501010081:20.55


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.03.2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melina KnolZaanstad (SG)1:41.1398022321:40.68
2.Robin KneppersNva/Hhc1:47.0898016661:43.83
3.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:48.8098006501:46.04
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:47.8698010621:46.60
5.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:51.1897031301:49.75
6.Fleur BonkerkZaanstad (SG)1:48.0998033761:50.25
7.Chantal BouquetZaanstad (SG)1:54.1898038421:51.58
8.Femke StevensZaanstad (SG)1:44.5799015461:52.60
9.Roxane DreuningZaanstad (SG)1:54.9898025501:52.76
10.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:59.6898033821:53.02
11.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:52.7498006521:53.03
12.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:58.7898032281:53.83
13.Eilish GerberNva/Hhc1:57.8297029801:54.66
14.Elin NielandNva/Hhc1:49.5997044601:55.95
15.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:55.7698032221:58.07
16.Sara BraaijNva/Hhc1:59.1598035161:59.62
17.Nathalie MeijerZaanstad (SG)1:59.1498026702:00.00
18.Lot KuilboerZv Aquarius2:03.8999017462:02.99
19.Thalita DekkerZv Aquarius1:58.8798032202:03.39
20.Emma WagensveldNva/HhcNT97049322:05.33
21.Suzanne van der AardwegNva/HhcNT98039942:16.35
DISKitty Lynn JoustraZaanstad (SG)2:00.259800790SL2:04.24
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAnna BruinsZaanstad (SG)NT9901966SL2:12.02
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.03.2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:53.1998006211:48.10
2.Brian OtjesZv Aquarius1:46.1999011351:48.40
3.Bram KooiZaanstad (SG)1:51.0597009791:50.11
4.Martijn de RuiterZv Aquarius1:48.8299000911:52.13
5.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:54.7298018431:56.29
6.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:59.3399005711:57.67
7.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:57.5399000892:00.46
8.Jesper LutenZaanstad (SG)NT98011012:03.09
9.Jelle BetsZaanstad (SG)NT98017292:04.45
10.Tim KieftZaanstad (SG)2:05.1099019212:05.56
11.Jeremy TuijnNva/Hhc2:05.8399014732:06.59
DISJob RozemeijerZaanstad (SG)NT9801841SL1:58.00
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDirk BeukersNva/Hhc1:47.109802109


<< TOP >>
Programmanr. 26
15.03.2009
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:40.21950232634.712:40.21
2.Nienke van der ZeeZv Aquarius2:58.40960543035.822:51.35
3.Denise OtjesZv Aquarius3:06.16960137840.633:06.87
4.Anne BraaijNva/Hhc4:00.27950570243.273:16.64
5.Christa NielandNva/HhcNT950363646.743:23.64
6.Noortje RotterdamZaanstad (SG)3:30.92960321850.923:26.56
7.Emily MikhailZaanstad (SG)3:38.8197034263:31.94
8.Annebel de GraafNva/Hhc3:28.88960530649.413:38.45
9.Sanne de JongZaanstad (SG)NT970440254.473:43.05
10.Sarissa WiersumZaanstad (SG)4:04.52970451852.993:49.08
AFGEMSanne BeukersNva/HhcNT9505972
AFGEMAlex GaarthuisZv Aquarius3:48.749501426
AFGEMKaylee BeckZaanstad (SG)3:33.259605670


<< TOP >>
Programmanr. 28
15.03.2009
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jesse KneppersNva/Hhc3:07.48960317542.523:03.65
2.Ivar FoekemaZv Aquarius3:10.15950294742.053:15.16
3.Matthijs FleumerZaanstad (SG)3:18.58960327346.793:17.08
4.Marnix VermeerZv Aquarius3:39.66960227549.813:18.10
5.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:27.11960231153.693:39.45
DISWiebe HeetveltNva/HhcNT9602477VC42.613:10.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJelle SchelvisZaanstad (SG)3:22.459701993SK43.643:11.57
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRoman LekovicNva/HhcNT9504263VC45.783:30.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMarijn van DrunenNva/HhcNT9503827vc+sl48.123:43.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRik StoelwinderZv Aquarius3:37.039600239RH57.263:56.23
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJeffrey DekkerZv AquariusNT9604157VC1:03.083:58.90
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius4:01.119603239


<< TOP >>
Programmanr. 30
15.03.2009
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jessica de RuiterZv Aquarius2:25.65930616032.801:08.802:24.10
2.Tara van den BogaardNva/Hhc2:31.39940428633.371:11.202:26.60
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:20.97950232633.361:13.582:39.18
4.Manouk ThemmenNva/Hhc2:40.87940046435.481:16.102:41.38
5.Lisanne DercksenNva/Hhc2:42.10940651437.791:19.692:44.46
6.Kim LuykenZv Aquarius2:34.72940355837.671:20.482:47.42
7.Jessica NiemeijerNva/Hhc2:49.89940377037.521:20.742:49.24
8.Eline den BraveZaanstad (SG)2:46.57960168239.091:23.652:52.31
9.Daphne WassenaarZaanstad (SG)2:59.68970360639.411:25.092:55.80
10.Manon van SchagenZv Aquarius3:11.85940690437.531:24.243:00.92
11.Lisanne BurgersZv Aquarius2:57.32930698041.271:28.953:07.29
AFGEMArianne HendriksZaanstad (SG)3:05.319503028
NGAnnika BlaauboerZv Aquarius2:56.119404400
NGJannah DedenNva/HhcNT9406752


<< TOP >>
Programmanr. 32
15.03.2009
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mike ter HorstNva/Hhc2:06.70940278528.521:02.212:13.33
2.Thijs KoningNva/Hhc3:06.48940264733.281:11.212:26.06
3.Sidney TuijnNva/Hhc2:38.64940322935.201:14.192:31.44
4.Stefan StoelZaanstad (SG)NT950204137.301:20.822:44.98
5.Wiebe HeetveltNva/Hhc2:37.23960247736.311:18.782:46.21
6.Martijn KruizengaNva/Hhc3:08.27940416138.421:26.013:03.72
7.Justin SpaansZaanstad (SG)3:12.54970091342.831:31.773:12.83
8.Ivar FoekemaZv Aquarius3:01.66950294741.221:29.013:13.20
9.Marnix VermeerZv Aquarius3:02.74960227541.421:30.663:14.82
10.Marijn van DrunenNva/Hhc3:44.26950382741.511:34.803:18.80
11.Thomas RasNva/Hhc3:35.48930292149.561:44.423:38.81
NG.ZAFrank ZweetZaanstad (SG)3:14.059402803


<< TOP >>
Programmanr. 34
15.03.2009
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:58.18950232641.241:28.113:01.21
2.Lisanne DercksenNva/Hhc3:10.85940651443.241:32.113:11.03
3.Paula van der KraatsNva/Hhc3:19.86920243444.541:34.643:15.86
4.Ellen KuijperNva/Hhc3:13.08940256846.331:37.973:20.71
5.Daniëlle van GeestZaanstad (SG)3:34.86930336245.621:38.803:23.15
6.Nadine ScheeveZaanstad (SG)3:30.17970068446.841:41.103:31.67
7.Jamie Lee BronZaanstad (SG)NT950602048.451:44.283:36.72
8.Cheryl CornwallZaanstad (SG)3:39.00920375047.651:43.653:36.86
DISInge SluysZv Aquarius3:33.199203908SK50.631:50.393:52.75
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAEls van der RoestNva/HhcNT9106054
NGJannah DedenNva/Hhc3:38.659406752
NGCarmen SchuurmanZaanstad (SG)3:23.339402260


<< TOP >>
Programmanr. 36
15.03.2009
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mike ter HorstNva/Hhc2:37.62940278536.651:19.272:49.49
2.Jip van WijkZaanstad (SG)3:09.16920235340.471:28.092:59.68
3.Thom ScheeveZaanstad (SG)3:07.08920308941.001:29.973:06.72
4.Sem KluyverZaanstad (SG)3:54.29920287344.631:33.583:14.01
5.Dennis de RuiterZv Aquarius3:13.96920606941.511:30.923:14.42
6.Robin RasNva/HhcNT910527541.861:32.333:18.45
7.Thijs KoningNva/Hhc3:28.06940264748.601:42.793:29.21
8.Casper GrasZaanstad (SG)3:29.75920040347.621:43.133:32.07
9.Roman LekovicNva/Hhc3:53.53950426349.711:49.023:54.05
10.Martijn KruizengaNva/Hhc3:42.40940416153.211:54.333:59.00


<< TOP >>
Programmanr. 38
15.03.2009
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Katinka van VastenhovenNva/Hhc1:08.3884025001:07.40
2.Tara van den BogaardNva/Hhc1:15.1094042861:15.10
3.Lian ElferingNva/Hhc1:20.4386044541:21.68
4.Nienke van der ZeeZv Aquarius1:18.4196054301:21.70
5.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius1:24.3685039341:22.36
6.Anne RutteNva/Hhc1:31.4390048241:22.42
7.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:22.3995054541:22.61
8.Manouk ThemmenNva/Hhc1:21.9694004641:23.54
9.Kim LuykenZv Aquarius1:18.0094035581:25.16
10.Martine LammersZv Aquarius1:25.0093042621:26.09
11.Paula van der KraatsNva/Hhc1:21.1992024341:26.37
12.Michelle MeierZaanstad (SG)1:27.6994059481:30.52
13.Inge SluysZv Aquarius1:25.8992039081:32.22
14.Melanie JongejanZaanstad (SG)1:29.4696055461:33.83
15.Saskia van LangelaarZaanstad (SG)1:31.7691052221:35.58
16.Esther Mijnen-HeiligZaanstad (SG)1:34.1369008461:35.64
17.Manon van SchagenZv Aquarius1:37.9094069041:40.80
NG.ZAEls van der RoestNva/Hhc1:26.039106054
AFGEMEllen HoornZaanstad (SG)1:24.339301132


<< TOP >>
Programmanr. 40
15.03.2009
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeroen van TrichtZv Aquarius1:08.2289046131:07.35
2.Edwin FeekeZaanstad (SG)1:07.6979017591:07.64
3.Maurice RepZaanstad (SG)1:10.8084018571:10.66
4.Ramon van LangelaarZaanstad (SG)NT85015211:12.03
5.Matthew van den EntZaanstad (SG)1:17.0190038591:12.64
6.Morgan TuijnNva/Hhc1:13.9690053031:15.22
7.Dennis de RuiterZv Aquarius1:13.679206069FJ 11:17.97
8.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:14.598001223FJ 21:17.97
9.Robin RasNva/Hhc1:16.0391052751:18.09
10.Anton HeemskerkNva/Hhc1:23.5785034231:24.04
11.Thomas RasNva/Hhc1:50.0193029211:54.20
AFGEMEdo PietersZv Aquarius1:09.718802749


<< TOP >>
Programmanr. 42
15.03.2009
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zv Aquarius 1Zv Aquarius2:28.492:35.30
Nienke van der Zee
Mariska van Engeldorp
96
95
37.52Denise Otjes
Alex Gaarthuis
96
95
2.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:47.422:41.79
Eline den Brave
Daphne Wassenaar
96
97
41.20Melanie Jongejan
Nadine Scheeve
96
97
3.Nva/Hhc 1Nva/Hhc2:51.062:48.95
Christa Nieland
Anne Braaij
95
95
39.90Sanne Beukers
Kim Spanjaart
95
96
NGNva/Hhc 2Nva/HhcNT
Emma Wagensveld, Annebel de Graaf, Eilish Gerber, Elin Nieland


<< TOP >>
Programmanr. 43
15.03.2009
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)NT1:16.37
Hannah Bervoets
Rense Ruig
00
99
Anna Bruins
Daan in de Braekt
99
99
2.Zv Aquarius 1Zv Aquarius1:36.921:20.62
Irene Ligthart
Martijn de Ruiter
00
99
Lot Kuilboer
Brian Otjes
99
99