Verenigingscompetitie B deel 4
Gouda (NED),    15.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
15-03-2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DES 1                         DES                    8:13.00            8:17.42           
        Dirk Gielink, 83                           Timo Suaka, 92
        Ivo Roozeboom, 77                          Jakub Foytl, 95
          1:59.42  4:00.73  6:11.48  8:17.42

  2. GZC DONK 1                    WIDEX GZC DONK         8:37.77            8:28.81           
        Remco Oskam, 92                            Peter Koning, 91
        Wesley Stolle, 88                          Jeffrey Trooster, 91
            29.12  2:13.55  8:28.81

  3. GZC DONK 2                    WIDEX GZC DONK         9:17.84            9:08.84           
        Silvan de Waart, 92                        Mark van den Hondel, 92
        Roy van Rij, 91                            Guido Stolle, 90
            27.91  1:00.22  1:35.02  2:10.59  2:41.78  3:18.38  3:59.04  4:36.96  5:08.46
          5:44.96  6:22.54  6:58.28  7:26.94  7:59.10  8:34.02  9:08.84




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-03-2009 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van Krimpen             WIDEX GZC DONK           38.07 9704226      36.82           
  2. Tosia Ryng                    DES                      38.58 9703072      37.99           
  3. Annelou de Jong               WIDEX GZC DONK           37.67 9701732      39.29           
  4. Isobel Bowring                DES                      37.92 9901982      41.48           
  5. Anne Vergeer                  WIDEX GZC DONK           43.68 9702386      42.92           
  6. Veerle Scholtes               DES                      45.15 9804186      44.41           
  7. Antonia Milicic               DES                      46.32 9704070      46.26           
  8. Eileen Duits                  WIDEX GZC DONK           47.77 9800842      46.80           
  9. Valentyna Foytlova            DES                      49.36 9703636      47.45           
 10. Hannah Dixon                  WIDEX GZC DONK           53.03 9803432      49.45           
 11. Margo van Loon                DES                      47.51 9804184      51.01           
 12. Annemarijn Koops              WIDEX GZC DONK           50.39 9705352      51.77           
 13. Marsha van den Heuvel         WIDEX GZC DONK           55.77 9801154      53.20           
 14. Dikra Idrissi                 WIDEX GZC DONK           48.00 9704224      59.40           
 15. Chiara van der Poel           WIDEX GZC DONK         1:03.42 9802978    1:05.20           
 16. Merle de Lange                WIDEX GZC DONK         1:05.71 9900990    1:12.26           
 17. Robin Bos                     WIDEX GZC DONK         1:00.45 9704222    1:12.96           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
15-03-2009 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elliot Falces                 DES                    1:20.72 9802713    1:25.13           
            39.20  1:25.13
  2. Martijn Tamis                 WIDEX GZC DONK         1:31.54 9701407    1:28.13           
            41.78  1:28.13
  3. Mike Vrolijk                  DES                    1:32.79 9800497    1:30.39           
            41.00  1:30.39
  4. Roel van Grol                 WIDEX GZC DONK         1:30.65 9802277    1:30.82           
            42.16  1:30.82
  5. Henk Suur                     WIDEX GZC DONK         1:36.71 9900205    1:32.43           
            45.02  1:32.43
  6. Nick Bowring                  DES                    1:24.34 9703277    1:32.51           
            41.55  1:32.51
  7. Fabian van Niekerk            WIDEX GZC DONK         1:46.37 9901611    1:35.72           
            46.00  1:35.72
  8. Thom Vergeer                  WIDEX GZC DONK         1:50.00 9901209    1:37.83           
            48.62  1:37.83
AFGE Marko Ilic                    DES                    1:42.78 9801073                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15-03-2009 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabella van Toorn            WIDEX GZC DONK         2:44.00 9501256    2:34.60           
            35.52  1:15.44  1:56.67  2:34.60
  2. Kahly Kruisinga               WIDEX GZC DONK         2:42.00 9500690    2:37.51           
            35.54  1:15.51  1:56.76  2:37.51
  3. Kyra de Lange                 WIDEX GZC DONK         2:46.59 9502210    2:47.84           
            38.59  1:22.12  2:06.00  2:47.84
  4. Merel Suur                    WIDEX GZC DONK         3:00.46 9501420    2:51.23           
            38.92  1:23.48  2:08.45  2:51.23
  5. Eleonora Falesiedi            DES                    3:08.20 9505566    2:52.17           
            38.74  1:24.08  2:10.36  2:52.17
  6. Freya Kirk                    DES                    2:56.90 9505674    2:58.39           
            40.13  1:24.29  2:12.54  2:58.39
  7. Peggy Blom                    WIDEX GZC DONK         3:47.28 9605528    3:37.96           
            47.02  1:43.60  2:42.77  3:37.96
AFGE Manon Falces                  DES                    2:43.04 9604496                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15-03-2009 - 16:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kjeld Veenhuis                WIDEX GZC DONK         1:40.00 9500005    1:22.32           
            39.57  1:22.32
  2. Tim Hoogland                  DES                    1:29.93 9602435    1:31.26           
            42.57  1:31.26
  3. Karel Melis                   DES                    1:35.63 9601529    1:34.25           
            44.56  1:34.25
  4. Mark Dros                     WIDEX GZC DONK         1:37.32 9601509    1:37.31           
            46.75  1:37.31
  5. Julien Vignal                 DES                    1:35.48 9602479    1:39.61           
            46.06  1:39.61
  6. Joost Zaalberg                DES                    1:41.15 9602473    1:40.44           
            46.78  1:40.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15-03-2009 - 17:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elles van Leeuwen             WIDEX GZC DONK         2:38.42 8602240    2:35.73           
            33.04  1:11.69  1:52.64  2:35.73
  2. Chantal Enkoroma Coffie       DES                    2:39.43 8701142    2:42.60           
            34.58  1:15.13  1:57.54  2:42.60
  3. Linda Kempen                  WIDEX GZC DONK         2:42.83 9202096    2:48.59           
            34.52  1:15.05  1:59.78  2:48.59
  4. Yvonne Gerritsen              DES                    2:52.52 8000342    2:49.36           
            36.11  1:18.39  2:03.26  2:49.36
  5. Daniëlle Wijnen               WIDEX GZC DONK         2:52.16 9004304    2:56.24           
            37.12  1:20.46  2:07.51  2:56.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
15-03-2009 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Roozeboom                 DES                    1:03.63 7700801    1:03.79           
            31.40  1:03.79
  2. Dirk Gielink                  DES                    1:00.08 8302797    1:06.32           
            32.80  1:06.32
  3. Michael van der Velde         WIDEX GZC DONK         1:04.74 8603197    1:07.69           
            31.50  1:07.69
  4. Guido Stolle                  WIDEX GZC DONK              NT 9002815    1:08.11           
            31.76  1:08.11
  5. Bastiaan de Knoop             WIDEX GZC DONK         1:08.70 8601635    1:08.38           
            33.14  1:08.38
  6. Jeroen Sicking                WIDEX GZC DONK         1:09.97 9002659    1:09.79           
            33.75  1:09.79
  7. James Fryer                   DES                    1:09.03 9006499    1:10.29           
            32.29  1:10.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15-03-2009 - 17:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rion Overdijk                 WIDEX GZC DONK         3:09.95 9501039    3:06.64           
            42.19  1:30.74  2:20.49  3:06.64
  2. Yldau de Lange                WIDEX GZC DONK         3:08.72 9303608    3:06.82           
            42.20  1:31.00  2:21.10  3:06.82
  3. Renate Oskam                  WIDEX GZC DONK         3:22.05 9405036    3:15.26           
            43.39  1:33.10  2:24.00  3:15.26
  4. Akke de Hoog                  WIDEX GZC DONK         3:23.00 9302448    3:16.20           
          1:35.39  3:16.20
  5. Aurélie Villette              DES                    3:13.16 9504230    3:19.93           
            44.06  1:34.66  2:27.52  3:19.93
  6. Emma Siemensma                DES                    3:29.96 9402716    3:25.01           
            43.98  1:35.69  2:29.81  3:25.01
  7. Myrthe Keizer                 DES                    3:39.74 9306052    3:35.72           
            48.91  1:43.32  2:39.96  3:35.72
 DIS Iris Rozendaal                WIDEX GZC DONK         3:14.60 9302042    3:12.14           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            41.90  1:31.47  2:22.17  3:12.14




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15-03-2009 - 17:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno de Vries                DES                    1:13.17 9403055    1:11.02           
            34.28  1:11.02
  2. Jakub Foytl                   DES                    1:12.23 9504687    1:13.42           
            35.51  1:13.42
  3. Mick van den Hoek             DES                    1:20.48 9306259    1:20.78           
            35.94  1:20.78
  4. Marc van Rij                  WIDEX GZC DONK         1:21.99 9500931    1:21.38           
            39.43  1:21.38
  5. Jeroen Snel                   WIDEX GZC DONK         1:28.87 9602653    1:26.33           
            41.89  1:26.33
  6. Paul van Grol                 WIDEX GZC DONK         1:29.33 9602951    1:31.58           
            44.71  1:31.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
15-03-2009 - 17:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Kempen                  WIDEX GZC DONK         2:43.71 9402802    2:43.77           
            39.08  1:20.23  2:02.14  2:43.77
  2. Larissa Verkaik               WIDEX GZC DONK         3:00.78 9203618    2:47.17           
            38.96  1:21.86  2:05.72  2:47.17
  3. Olivia Fryer                  DES                    2:51.00 9305090    2:49.45           
            38.66  1:22.10  2:07.95  2:49.45
  4. Eva van Vliet                 WIDEX GZC DONK         2:56.73 9203616    2:56.93           
            42.05  1:26.70  2:12.86  2:56.93
  5. Bente Rog                     DES                    3:12.00 9206810    3:04.94           
            42.67  1:29.90  2:17.06  3:04.94
  6. Meike Kolthof                 WIDEX GZC DONK         3:07.69 9406668    3:12.30           
            41.54  1:31.64  2:22.61  3:12.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15-03-2009 - 17:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Trooster              WIDEX GZC DONK           54.09 9102309      53.98           
            25.42    53.98
  2. Remco Oskam                   WIDEX GZC DONK           58.20 9205583      58.26           
            27.02    58.26
  3. Silvan de Waart               WIDEX GZC DONK         1:00.26 9205345      59.04           
            27.73    59.04
  4. Tino Kerkhof                  DES                      59.00 9103479      59.16           
            27.83    59.16
  5. Timo Suaka                    DES                      58.74 9203715      59.49           
            28.36    59.49
  6. Lennard Spaans                DES                    1:00.48 9107205      59.80           
            28.10    59.80
  7. Max Punt                      DES                      59.64 9206769    1:00.68           
            29.11  1:00.68
  8. Mark van den Hondel           WIDEX GZC DONK         1:02.07 9201805    1:01.65           
            29.22  1:01.65
  9. Roy van Rij                   WIDEX GZC DONK         1:03.30 9106109    1:03.20           
            29.95  1:03.20
 10. Jeffrey Jol                   DES                    1:02.70 9204559    1:04.91           
            30.53  1:04.91
AFGE Jeroen van der Vlist          WIDEX GZC DONK           59.15 9106387                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
15-03-2009 - 17:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marty Wareman                 DES                      30.30 8805508      29.77           
  2. Chantal Enkoroma Coffie       DES                      27.83 8701142      30.02           
  3. Claire Schapira               DES                      29.73 9006576      30.43           
  4. Daniëlle Wijnen               WIDEX GZC DONK           30.40 9004304      31.17           
  5. Megan ter Braake              WIDEX GZC DONK           30.76 8500424      31.36           
  6. Jolika Csibra                 DES                      31.36 7600838      31.70           
  7. Suzan van den Hoogen          WIDEX GZC DONK           31.12 8501308      32.39           
  8. Vera van Vliet                WIDEX GZC DONK           33.76 8905106      32.70           
  9. Laura Bennis                  WIDEX GZC DONK           32.04 8906030      32.89           
 10. Celine Hubert                 DES                      34.93 8907276      32.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
15-03-2009 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wesley Stolle                 WIDEX GZC DONK         2:33.50 8803289    2:25.30           
            30.28  1:08.68  1:54.94  2:25.30
  2. Jimmy Hendriksen              DES                    2:28.85 8901201    2:25.95           
            30.03  1:06.73  1:50.94  2:25.95
  3. Bastiaan de Knoop             WIDEX GZC DONK         2:25.05 8601635    2:27.72           
            32.50  1:13.37  1:54.94  2:27.72
  4. Peter Koning                  WIDEX GZC DONK         2:30.23 9101277    2:29.64           
            32.36  1:11.42  1:57.14  2:29.64
  5. Dirk Gielink                  DES                    2:13.34 8302797    2:33.98           
          1:10.83  1:56.70  2:33.98
  6. James Fryer                   DES                    2:29.16 9006499    2:36.54           
            32.16  1:14.69  2:02.36  2:36.54
AFGE Randy Wajwakana               DES                    2:36.15 9003205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-03-2009 - 17:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van Krimpen             WIDEX GZC DONK         1:14.38 9704226    1:13.54           
            35.32  1:13.54
  2. Tosia Ryng                    DES                    1:14.35 9703072    1:14.36           
            35.64  1:14.36
  3. Anne Vergeer                  WIDEX GZC DONK         1:17.36 9702386    1:15.32           
            37.15  1:15.32
  4. Annelou de Jong               WIDEX GZC DONK         1:18.54 9701732    1:19.13           
            37.57  1:19.13
  5. Antonia Milicic               DES                    1:20.30 9704070    1:22.18           
            38.52  1:22.18
  6. Valentyna Foytlova            DES                    1:22.92 9703636    1:22.58           
            39.92  1:22.58
  7. Isobel Bowring                DES                    1:19.58 9901982    1:24.20           
            38.45  1:24.20
  8. Eileen Duits                  WIDEX GZC DONK         1:23.80 9800842    1:25.92           
            41.13  1:25.92
  9. Marsha van den Heuvel         WIDEX GZC DONK         1:27.49 9801154    1:26.96           
            41.77  1:26.96
 10. Annemarijn Koops              WIDEX GZC DONK         1:31.50 9705352    1:31.47           
          1:31.47
 11. Margo van Loon                DES                    1:34.13 9804184    1:34.05           
            44.36  1:34.05
 12. Veerle Scholtes               DES                    1:34.50 9804186    1:35.68           
            44.13  1:35.68
 13. Hannah Dixon                  WIDEX GZC DONK         1:41.10 9803432    1:35.89           
            47.54  1:35.89
 14. Chiara van der Poel           WIDEX GZC DONK         1:38.19 9802978    1:36.57           
            43.89  1:36.57
 15. Dikra Idrissi                 WIDEX GZC DONK         1:53.78 9704224    1:45.49           
            46.72  1:45.49
 16. Merle de Lange                WIDEX GZC DONK         1:52.99 9900990    2:07.56           
            59.25  2:07.56
 17. Robin Bos                     WIDEX GZC DONK         2:10.51 9704222    2:19.36           
          1:03.67  2:19.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
15-03-2009 - 17:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elliot Falces                 DES                      39.95 9802713      40.80           
  2. Martijn Tamis                 WIDEX GZC DONK           44.07 9701407      43.14           
  3. Nick Bowring                  DES                      47.08 9703277      48.89           
  4. Roel van Grol                 WIDEX GZC DONK           49.99 9802277      52.36           
  5. Fabian van Niekerk            WIDEX GZC DONK              NT 9901611      53.36           
  6. Mike Vrolijk                  DES                      53.80 9800497      53.84           
  7. Henk Suur                     WIDEX GZC DONK           56.32 9900205    1:01.71           
  8. Thom Vergeer                  WIDEX GZC DONK              NT 9901209    1:18.77           
AFGE Marko Ilic                    DES                         NT 9801073                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15-03-2009 - 17:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabella van Toorn            WIDEX GZC DONK         1:35.22 9501256    1:32.08           
            44.14  1:32.08
  2. Kyra de Lange                 WIDEX GZC DONK         1:33.20 9502210    1:32.20           
            44.13  1:32.20
  3. Merel Suur                    WIDEX GZC DONK         1:40.68 9501420    1:40.99           
            48.11  1:40.99
  4. Freya Kirk                    DES                    1:40.91 9505674    1:43.45           
            48.86  1:43.45
  5. Peggy Blom                    WIDEX GZC DONK         1:48.57 9605528    1:43.51           
            49.44  1:43.51
  6. Eleonora Falesiedi            DES                    1:43.16 9505566    1:45.73           
            49.32  1:45.73
 DIS Kahly Kruisinga               WIDEX GZC DONK         1:39.50 9500690    1:32.26           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            44.36  1:32.26
AFGE Manon Falces                  DES                    1:36.63 9604496                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15-03-2009 - 17:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kjeld Veenhuis                WIDEX GZC DONK         2:22.50 9500005    2:22.86           
            32.74  1:09.89  1:47.48  2:22.86
  2. Karel Melis                   DES                    2:27.36 9601529    2:32.48           
            34.76  1:13.73  1:53.54  2:32.48
  3. Mark Dros                     WIDEX GZC DONK         2:32.79 9601509    2:34.75           
            35.13  1:15.15  1:55.64  2:34.75
  4. Jeroen Snel                   WIDEX GZC DONK         2:41.11 9602653    2:40.07           
            36.13  1:18.57  2:03.02  2:40.07
  5. Julien Vignal                 DES                    2:40.06 9602479    2:41.62           
            34.42  1:13.99  1:56.87  2:41.62
  6. Tim Hoogland                  DES                    2:49.27 9602435    2:43.54           
            36.00  1:18.43  2:02.19  2:43.54
  7. Joost Zaalberg                DES                    2:44.13 9602473    2:49.51           
            37.39  1:21.23  2:06.32  2:49.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
15-03-2009 - 17:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Kempen                  WIDEX GZC DONK         2:32.40 9202096    2:34.80           
            34.16  1:13.67  1:58.86  2:34.80
  2. Elles van Leeuwen             WIDEX GZC DONK         2:40.20 8602240    2:43.31           
            32.69  1:16.18  2:04.63  2:43.31
  3. Chantal Enkoroma Coffie       DES                    2:36.22 8701142    2:45.95           
            34.04  2:45.95
  4. Yvonne Gerritsen              DES                    2:50.86 8000342    2:47.70           
            35.45  1:21.54  2:08.64  2:47.70
  5. Daniëlle Wijnen               WIDEX GZC DONK         2:48.18 9004304    2:50.76           
            36.28  1:22.62  2:12.49  2:50.76
  6. Marty Wareman                 DES                    2:48.53 8805508    2:53.30           
            40.39  2:53.30
  7. Laura Bennis                  WIDEX GZC DONK         2:53.81 8906030    2:56.80           
            38.16  2:56.80
  8. Celine Hubert                 DES                         NT 8907276    2:58.51           
            38.84  1:23.63  2:15.32  2:58.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
15-03-2009 - 18:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dirk Gielink                  DES                      25.15 8302797      24.54           
  2. Jimmy Hendriksen              DES                      24.57 8901201      25.70           
  3. Remco Oskam                   WIDEX GZC DONK           26.07 9205583      26.24           
  4. Peter Koning                  WIDEX GZC DONK           27.83 9101277      26.39           
  5. Bastiaan de Knoop             WIDEX GZC DONK           25.47 8601635      26.43           
  6. James Fryer                   DES                      26.95 9006499      26.88           
  7. Guido Stolle                  WIDEX GZC DONK           28.50 9002815      27.05           
  8. Jeroen Sicking                WIDEX GZC DONK           27.64 9002659      27.29           
  9. Roy van Rij                   WIDEX GZC DONK           28.58 9106109      28.23           
AFGE Randy Wajwakana               DES                      25.86 9003205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15-03-2009 - 18:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rion Overdijk                 WIDEX GZC DONK         1:14.39 9501039    1:15.64           
            36.89  1:15.64
  2. Emma Siemensma                DES                    1:21.73 9402716    1:16.75           
            36.84  1:16.75
  3. Yldau de Lange                WIDEX GZC DONK         1:19.82 9303608    1:19.60           
            38.02  1:19.60
  4. Meike Kolthof                 WIDEX GZC DONK         1:30.83 9406668    1:30.36           
            44.10  1:30.36
  5. Aurélie Villette              DES                    1:27.50 9504230    1:31.60           
            43.33  1:31.60
  6. Renate Oskam                  WIDEX GZC DONK         1:32.10 9405036    1:32.48           
            45.08  1:32.48
  7. Myrthe Keizer                 DES                    1:38.70 9306052    1:38.52           
            48.81  1:38.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
15-03-2009 - 18:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakub Foytl                   DES                    3:00.13 9504687    3:01.20           
            40.64  1:26.89  2:15.02  3:01.20
  2. Menno de Vries                DES                    3:14.57 9403055    3:16.30           
            43.54  1:34.61  2:26.64  3:16.30
  3. Paul van Grol                 WIDEX GZC DONK         3:20.13 9602951    3:20.67           
            45.11  1:36.96  2:29.29  3:20.67
  4. Marc van Rij                  WIDEX GZC DONK         3:25.76 9500931    3:23.92           
            46.54  1:39.07  2:32.89  3:23.92
NG.Z Mick van den Hoek             DES                    3:29.75 9306259                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15-03-2009 - 18:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Kempen                  WIDEX GZC DONK         1:04.76 9402802    1:03.70           
            30.42  1:03.70
  2. Eva van Vliet                 WIDEX GZC DONK         1:09.20 9203616    1:09.16           
            33.42  1:09.16
  3. Bente Rog                     DES                    1:09.34 9206810    1:09.19           
            32.88  1:09.19
  4. Akke de Hoog                  WIDEX GZC DONK         1:09.29 9302448    1:10.63 FJ 1      
            33.53  1:10.63
  5. Olivia Fryer                  DES                    1:11.50 9305090    1:10.63 FJ 2      
            33.43  1:10.63
  6. Iris Rozendaal                WIDEX GZC DONK         1:09.61 9302042    1:12.56           
            33.89  1:12.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
15-03-2009 - 18:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Trooster              WIDEX GZC DONK         2:20.57 9102309    2:24.23           
            35.11  1:13.04  1:47.80  2:24.23
  2. Timo Suaka                    DES                    2:29.50 9203715    2:28.89           
            34.26  1:11.82  1:50.64  2:28.89
  3. Tino Kerkhof                  DES                    2:30.18 9103479    2:33.50           
            36.00  1:15.28  1:54.30  2:33.50
  4. Silvan de Waart               WIDEX GZC DONK         2:45.10 9205345    2:38.48           
            35.73  1:15.82  1:58.76  2:38.48
  5. Max Punt                      DES                    2:37.93 9206769    2:39.59           
            36.34  1:16.46  2:39.59
  6. Lennard Spaans                DES                    2:45.92 9107205    2:40.78           
            37.75  1:18.61  2:00.85  2:40.78
  7. Jeffrey Jol                   DES                    2:38.86 9204559    2:42.84           
            37.56  1:18.21  2:00.72  2:42.84
  8. Remco Oskam                   WIDEX GZC DONK         2:39.98 9205583    2:46.02           
            38.70  1:20.08  2:02.92  2:46.02
AFGE Jeroen van der Vlist          WIDEX GZC DONK         2:31.77 9106387                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
15-03-2009 - 18:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Kempen                  WIDEX GZC DONK         1:11.26 9202096    1:12.60           
            35.32  1:12.60
  2. Claire Schapira               DES                    1:19.92 9006576    1:17.52           
            37.43  1:17.52
  3. Larissa Verkaik               WIDEX GZC DONK         1:16.38 9203618    1:17.58           
            38.30  1:17.58
  4. Elles van Leeuwen             WIDEX GZC DONK         1:17.25 8602240    1:20.14           
            38.89  1:20.14
  5. Celine Hubert                 DES                    1:20.84 8907276    1:21.32           
            39.37  1:21.32
  6. Marty Wareman                 DES                    1:18.66 8805508    1:21.72           
            40.33  1:21.72
  7. Jolika Csibra                 DES                    1:24.08 7600838    1:25.10           
            41.29  1:25.10
  8. Vera van Vliet                WIDEX GZC DONK         1:28.80 8905106    1:26.43           
            43.30  1:26.43
  9. Megan ter Braake              WIDEX GZC DONK         1:26.15 8500424    1:27.70           
            42.57  1:27.70
 DIS Suzan van den Hoogen          WIDEX GZC DONK         1:22.21 8501308    1:24.17           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.42  1:24.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15-03-2009 - 18:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jimmy Hendriksen              DES                    2:34.39 8901201    2:26.34           
            31.52  1:07.74  1:46.32  2:26.34
  2. Wesley Stolle                 WIDEX GZC DONK         2:40.50 8803289    2:27.92           
            31.67  1:08.42  2:27.92
  3. Ivo Roozeboom                 DES                    2:34.42 7700801    2:37.84           
            31.92  1:09.95  1:51.65  2:37.84
  4. Mark van den Hondel           WIDEX GZC DONK         2:58.07 9201805    2:54.56           
            35.00  1:19.24  2:06.12  2:54.56
  5. Michael van der Velde         WIDEX GZC DONK         2:32.58 8603197    3:03.20           
            36.26  1:20.45  2:09.07  3:03.20
AFGE Reinier van der Marel         WIDEX GZC DONK         2:28.95 8501655                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15-03-2009 - 18:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DES 1                         DES                    1:57.01            1:57.29           
        Menno de Vries, 94                         Julien Vignal, 96
        Karel Melis, 96                            Jakub Foytl, 95
            27.42    58.73  1:30.07  1:57.29

  2. GZC DONK 1                    WIDEX GZC DONK         2:11.34            2:07.39           
        Kjeld Veenhuis, 95                         Jeroen Snel, 96
        Paul van Grol, 96                          Marc van Rij, 95
            29.54  1:02.48  1:34.89  2:07.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
15-03-2009 - 18:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. GZC DONK 1                    WIDEX GZC DONK         5:30.45            5:37.76           
        Rion Overdijk, 95                          Annelou de Jong, 97
        Kyra de Lange, 95                          Kahly Kruisinga, 95
            37.13  1:17.29  2:00.76  2:51.86  3:34.45  4:23.82  4:59.64  5:37.76

  2. GZC DONK 2                    WIDEX GZC DONK         5:52.05            5:44.46           
        Eline van Krimpen, 97                      Isabella van Toorn, 95
        Merel Suur, 95                             Anne Vergeer, 97
            41.81  1:24.71  2:11.97  3:05.77  3:44.62  4:30.06  5:04.97  5:44.46

 DIS DES 1                         DES                    5:43.28                              
        EC - De estafette niet gezwommen met de opgegeven deelnemers.
        Tosia Ryng, 97                             Manon Falces, 96
        Aurélie Villette, 95                       Freya Kirk, 95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to WIDEX GZC DONK