Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4, 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4, 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4, 5 en Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4, 5 en 6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Zwemcompetitie deel 4 Enschede 15 maart 2009


Programmanr. 1
15-03-2009
Heren, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Whee 1GZ en PC De Whee8:12.978:19.86
Brian Morssinkhof
Pieter Pickhardt
85
83
1:01.732:07.60Emiel Huisken
Richard Huisken
85
85
2.E Z C 1E Z C8:33.858:25.07
Jeroen Gijselaar
Jeroen Koenraadt
93
94
58.822:03.13Rick Bruins
Pascal Bruins
89
89
3.De Veene 1De Veene8:32.998:34.90
Bart Arendshorst
Wessel Everloo
93
89
59.762:03.91Bryan Morsink
Marcel Reefhuis
91
81


Programmanr. 2
15-03-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4, 5 en Junioren 1
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Laura van der NeutGZ en PC De Whee38.95970032637.91
2.Laura SchoemanE Z C42.90970228238.26
3.Danaé KreuwelDe Veene40.57970043839.08
4.Susan de VriesDe Veene42.98970039041.29
5.Babette AubriDe Veene44.16970098641.60
6.May-Britt KranenbergGZ en PC De Whee47.16970010842.82
7.Benice FlietstraDe Veene45.04970226443.11
8.Xanne KamerbeekE Z C43.07980281443.60
9.Lisa LeusinkGZ en PC De Whee50.60970006449.23
10.Josette TrompGZ en PC De Whee52.64970001451.36FJ 1
11.Manon PoellE Z C51.02980175651.36FJ 2
12.Myrthe KamerbeekE Z C51.10980400853.41
AFGEMAnouk RekersE Z C38.649703416


Programmanr. 3
15-03-2009
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4, 5 en 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Mathieu BoersDe Veene1:15.2798001871:12.77
2.Gideon TeeuwDe Veene1:19.6098012371:19.99
3.Lars EenkhoornDe Veene1:24.1398007011:23.02
4.Ruben van de GeestGZ en PC De Whee1:28.1397000791:23.26
5.Roel PeterinckE Z C1:29.9598014671:23.89
6.Thomas van PiggelenGZ en PC De Whee1:26.8798000971:26.36
7.Ibe ZwartGZ en PC De Whee1:34.3997001011:31.18
8.Simon RoelofseE Z CNT98031351:33.80
9.Matthijs KoebruggeGZ en PC De Whee1:51.5498002851:35.89
10.Niels TibenE Z C1:47.5199010131:43.16


Programmanr. 4
15-03-2009
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sietske VeldkampGZ en PC De Whee4:54.8095016284:51.95
2.Michelle HoogendoornGZ en PC De Whee5:11.7695037185:07.22
3.Kirsten MasselinkE Z C5:50.0196011565:33.45
4.Soraya van VeenE Z C5:40.9295039245:34.16
5.Maud ten HeggelerGZ en PC De WheeNT95002365:39.40
6.Loraine SeligerE Z C5:55.1795036965:42.06
7.Janneke ten BrinkeGZ en PC De Whee5:51.8096013345:45.80


Programmanr. 5
15-03-2009
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sabine van den HoevenDe Veene2:23.9196000142:23.73
2.Hannah TeeuwDe Veene2:35.2996011282:32.08
3.Maren KuipersGZ en PC De Whee2:38.8096000622:35.39
4.Rebecca van KlompenburgDe Veene2:43.5395002562:45.45
5.Franka DamDe Veene2:55.5796023702:45.73
6.Tessa StruisDe Veene2:45.5496037602:46.70
AFGEMSam FransenE Z C2:55.239504808


Programmanr. 6
15-03-2009
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Jesper HeuverDe Veene1:33.5495019171:33.95
2.Jeffrey PetersenDe Veene1:36.2995014531:35.70
3.Teun NijhofGZ en PC De Whee1:39.5496002911:38.89
4.Abe VeenstraDe Veene1:38.3095019231:39.95
5.Tom van den BergE Z C1:42.0096016511:43.64
6.Luc HuismanE Z C1:50.1896015111:45.59
DISKars VeldkampGZ en PC De Whee1:39.3297007471:39.95
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISJasper te RijdtE Z C1:53.4595018411:50.17
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 7
15-03-2009
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC De Whee2:32.8091007502:33.67
2.Lenneke v/d MolenGZ en PC De Whee2:40.0087028022:40.29
3.Merel vd KieftE Z C2:49.9492009202:40.57
4.Yvon VersteegDe Veene2:39.1392018642:47.88
5.Milou BouwhuisDe Veene2:50.5089005322:49.76
6.Nicole ReinshagenE Z C2:42.8584020142:51.20
7.Lisanne DikkersGZ en PC De Whee2:59.7093002042:57.30
8.Michelle de GrootE Z C3:27.6094029463:16.86


Programmanr. 8
15-03-2009
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Richard HuiskenGZ en PC De Whee1:03.4685011411:03.57
2.Emiel HuiskenGZ en PC De Whee1:06.9385011391:04.67
3.Robert DekkerDe Veene1:05.6484004431:06.42
4.Marcel ReefhuisDe Veene1:06.0681013811:06.73
5.Teun GroenewegE Z C1:05.9287011331:06.82
6.Pascal BruinsE Z C1:04.0289054131:07.53
7.Rick ter DoestGZ en PC De Whee1:09.1089007351:08.51
8.Rick BruinsE Z C1:04.7789054271:09.51
9.Joris TipDe Veene1:07.2985026031:12.02


Programmanr. 9
15-03-2009
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Milou ten HeggelerGZ en PC De Whee2:48.1093003062:49.02
2.Michelle SchoutenGZ en PC De Whee2:53.2094020723:01.54
3.Laura MoormannGZ en PC De Whee3:02.6793005423:05.92
4.Lora BoschE Z C3:09.8696019003:07.64
5.Janeri FröbergE Z C3:12.5096023923:09.02
6.Paula van den HoevenDe Veene3:14.8693031283:09.30
7.Kimberley KranenbergGZ en PC De Whee3:17.9894002923:15.51
8.Nynke de PijperDe Veene3:15.7693006003:17.44
9.Laura SchoemanE Z C3:27.1397022823:25.04
AFGEMWillemijn MinkDe Veene3:23.869404032


Programmanr. 11
15-03-2009
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Bart ArendshorstDe Veene1:02.4693000051:03.23
2.Jeroen GijselaarE Z C1:04.4493007771:04.78
3.Kasper LeeuwE Z C1:06.0893044351:06.02
4.Jasper de BoerGZ en PC De Whee1:08.4593000511:06.73
5.Siebren KuipersGZ en PC De Whee1:16.2094007971:17.17
6.Tiemen MarisDe Veene1:17.7394001891:17.42
AFGEMSander BaarsDe Veene1:16.809301995
AFGEMChristopher KoleE Z C1:11.219403105


Programmanr. 12
15-03-2009
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Ellen MarisDe Veene2:33.8692011682:35.20
2.Lisanne KranenbergGZ en PC De Whee2:40.2692010102:39.45
3.Karla WestenbergE Z C2:40.1896017382:41.23
4.Lianne MolkenboerE Z C2:48.1696020342:48.22
5.Marloes de BoerGZ en PC De Whee2:46.5795005142:49.76
6.Emmy v/d RietGZ en PC De Whee2:41.7293036362:50.02
7.Larissa BeerninkDe Veene2:50.1093000502:51.64
8.Sanne de PijperDe Veene2:55.4291024682:53.26
AFGEMLisa NijlandGZ en PC De Whee2:34.829102272


Programmanr. 13
15-03-2009
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Bryan MorsinkDe Veene55.45910162956.98
2.Jeroen KoenraadtE Z C1:02.6294019091:01.51
3.Yorick KreuwelDe Veene1:05.7194022251:02.28
4.Mark ArendshorstDe Veene1:03.2494003031:03.54
5.Christopher KoleE Z CNT94031051:04.26
6.Sjoerd NijhofGZ en PC De Whee1:06.5794011171:05.92
AFGEMJurrien VermeulenE Z C1:03.959304549
AFGEMMax KlaverGZ en PC De Whee1:05.209200697


Programmanr. 14
15-03-2009
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC De Whee28.03910075028.13
2.Merel vd KieftE Z C28.04920092028.97
3.Annelette de VriesDe Veene28.91860390829.32
4.Pauline ScheepbouwerGZ en PC De Whee28.98870357829.54
5.Michelle de GrootE Z C31.02940294630.39
6.Lisette ScheepbouwerGZ en PC De Whee32.45900329230.80
7.Nicole ReinshagenE Z C29.99840201431.20
8.Nathalie KerbelE Z C31.60900187831.81
9.Diana LammersDe Veene32.73890257232.64
10.Leonie VersteegDe Veene32.84900396233.10


Programmanr. 15
15-03-2009
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Pascal BruinsE Z C2:13.8089054132:14.36
2.Richard HuiskenGZ en PC De Whee2:20.1385011412:20.07
3.Emiel HuiskenGZ en PC De Whee2:21.9585011392:20.89
4.Rick BruinsE Z C2:14.9589054272:23.80
5.Brian MorssinkhofGZ en PC De Whee2:24.9385017972:25.07
6.Joris TipDe Veene2:28.3685026032:31.51
7.Teun GroenewegE Z C2:20.3987011332:31.64
8.Robert DekkerDe Veene2:24.7084004432:35.26
9.Wessel EverlooDe Veene2:42.5189065972:43.89


Programmanr. 16
15-03-2009
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4, 5 en Junioren 1
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Babette AubriDe Veene1:14.4897009861:12.31
2.Laura SchoemanE Z C1:15.5197022821:13.11
3.Danaé KreuwelDe Veene1:15.2397004381:15.07
4.Susan de VriesDe Veene1:18.8997003901:16.61
5.Laura van der NeutGZ en PC De Whee1:17.0297003261:18.80
6.May-Britt KranenbergGZ en PC De Whee1:19.9597001081:19.58
7.Benice FlietstraDe Veene1:24.6797022641:20.86
8.Josette TrompGZ en PC De Whee1:26.2997000141:25.67
9.Manon PoellE Z C1:32.3998017561:28.70
10.Xanne KamerbeekE Z C1:26.6098028141:32.12
11.Myrthe KamerbeekE Z C1:36.0498040081:38.73
AFGEMLisa LeusinkGZ en PC De Whee1:23.089700064
zie voorblad
AFGEMAnouk RekersE Z C1:16.399703416


Programmanr. 17
15-03-2009
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4, 5 en 6
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Gideon TeeuwDe Veene37.02980123737.42
2.Mathieu BoersDe Veene40.25980018739.33
3.Ruben van de GeestGZ en PC De Whee51.11970007947.51
4.Lars EenkhoornDe Veene46.11980070147.89
5.Thomas van PiggelenGZ en PC De Whee52.13980009749.07
6.Simon RoelofseE Z C55.67980313554.04
7.Roel PeterinckE Z C54.20980146755.07
8.Matthijs KoebruggeGZ en PC De Whee56.57980028556.20
9.Niels TibenE Z CNT99010131:02.39
DISIbe ZwartGZ en PC De WheeNT970010153.02
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VH


Programmanr. 18
15-03-2009
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Sabine van den HoevenDe Veene1:21.0296000141:21.64
2.Sietske VeldkampGZ en PC De Whee1:30.8995016281:25.02
3.Michelle HoogendoornGZ en PC De Whee1:28.1695037181:26.39
4.Hannah TeeuwDe Veene1:27.0496011281:28.70
5.Franka DamDe Veene1:32.0096023701:30.73
6.Maud ten HeggelerGZ en PC De Whee1:31.0495002361:30.74
7.Loraine SeligerE Z C1:31.5895036961:32.59
8.Kirsten MasselinkE Z C1:36.1096011561:34.25
9.Janneke ten BrinkeGZ en PC De Whee1:32.6096013341:35.26
10.Sam FransenE Z C1:34.8995048081:35.32
11.Rebecca van KlompenburgDe Veene1:41.3995002561:38.80
12.Soraya van VeenE Z C1:37.0295039241:38.86
13.Tessa StruisDe Veene1:35.6796037601:40.07


Programmanr. 19
15-03-2009
Jongens, 400m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Tom van den BergE Z C5:43.5496016515:33.53
2.Kars VeldkampGZ en PC De Whee5:54.2297007475:38.16
3.Teun NijhofGZ en PC De Whee5:47.3996002915:38.60
4.Jasper te RijdtE Z C6:43.0095018416:20.29
5.Luc HuismanE Z C6:43.5096015116:35.51


Programmanr. 20
15-03-2009
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Abe VeenstraDe Veene2:48.5495019232:48.96
2.Jesper HeuverDe Veene2:38.1695019172:49.86
DISJeffrey PetersenDe Veene2:42.239501453
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


Programmanr. 21
15-03-2009
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC De Whee2:24.4391007502:28.64
2.Lenneke v/d MolenGZ en PC De Whee2:29.0287028022:29.42
3.Merel vd KieftE Z C2:36.9692009202:39.82
4.Milou BouwhuisDe Veene2:38.5189005322:45.45
5.Michelle de GrootE Z C2:52.0294029462:49.76
6.Marloes de BoerGZ en PC De Whee2:59.6295005142:52.67
7.Diana LammersDe Veene3:01.9489025723:02.70
DISYvon VersteegDe Veene2:27.4392018642:33.82
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 22
15-03-2009
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Teun GroenewegE Z C24.97870113325.04
2.Pascal BruinsE Z C25.07890541325.89
3.Rick ter DoestGZ en PC De Whee26.61890073526.02
4.Brian MorssinkhofGZ en PC De Whee26.42850179726.13
5.Rick BruinsE Z C25.21890542726.42
6.Robert DekkerDe Veene26.04840044326.64
7.Pieter PickhardtGZ en PC De Whee26.76830165727.07
8.Joris TipDe Veene26.42850260327.33


Programmanr. 23
15-03-2009
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Milou ten HeggelerGZ en PC De Whee1:15.4293003061:14.00
2.Paula van den HoevenDe Veene1:14.5493031281:14.10
3.Lora BoschE Z C1:13.9396019001:15.48
4.Kimberley KranenbergGZ en PC De Whee1:15.7794002921:16.92
5.Janeri FröbergE Z C1:20.2396023921:20.86
6.Michelle SchoutenGZ en PC De Whee1:22.0894020721:21.32
7.Maren KuipersGZ en PC De Whee1:22.1096000621:21.95
8.Nynke de PijperDe Veene1:22.9593006001:25.67
DISLaura MoormannGZ en PC De Whee1:18.3993005421:22.89
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWillemijn MinkDe Veene1:19.419404032


Programmanr. 24
15-03-2009
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kasper LeeuwE Z C2:31.8393044352:33.37
2.Bart ArendshorstDe Veene2:44.0293000052:42.02
3.Jeroen GijselaarE Z C2:51.7293007772:46.70
4.Jasper de BoerGZ en PC De Whee2:55.5093000512:51.36
5.Tiemen MarisDe Veene3:04.5294001892:57.58
6.Siebren KuipersGZ en PC De Whee2:52.6094007972:58.42
AFGEMSander BaarsDe Veene2:58.489301995
AFGEMChristopher KoleE Z C3:32.679403105


Programmanr. 26
15-03-2009
Dames, 100m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Ellen MarisDe Veene1:01.9592011681:04.55
2.Lisanne KranenbergGZ en PC De Whee1:05.0592010101:06.02
3.Larissa BeerninkDe Veene1:06.8293000501:06.89
4.Karla WestenbergE Z C1:08.6796017381:08.42
5.Lisanne DikkersGZ en PC De Whee1:05.4893002041:09.54
6.Lianne MolkenboerE Z C1:09.5296020341:09.95
7.Sanne de PijperDe Veene1:10.6891024681:11.23
8.Emmy v/d RietGZ en PC De Whee1:07.9293036361:12.74
9.Sam FransenE Z C1:17.9295048081:16.07
AFGEMLisa NijlandGZ en PC De Whee1:02.299102272


Programmanr. 27
15-03-2009
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Bryan MorsinkDe Veene2:16.6791016292:22.59
2.Sjoerd NijhofGZ en PC De Whee2:42.8294011172:42.26
3.Mark ArendshorstDe Veene2:53.0494003032:45.70
4.Jeroen KoenraadtE Z C2:58.3694019092:52.11
5.Yorick KreuwelDe Veene3:02.9294022252:52.26
DISChristopher KoleE Z CNT94031052:33.32
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJurrien VermeulenE Z C2:39.759304549
AFGEMMax KlaverGZ en PC De Whee3:07.829200697


Programmanr. 28
15-03-2009
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Kelly ter DoestGZ en PC De Whee1:06.8591007501:09.50
2.Pauline ScheepbouwerGZ en PC De Whee1:11.0087035781:11.77
3.Yvon VersteegDe Veene1:07.6792018641:14.60
4.Merel vd KieftE Z C1:09.9192009201:15.64
5.Lisette ScheepbouwerGZ en PC De Whee1:14.2990032921:16.36
6.Nicole ReinshagenE Z C1:16.0884020141:17.82
7.Nathalie KerbelE Z C1:18.5790018781:18.60
8.Michelle de GrootE Z C1:21.7294029461:19.19
9.Diana LammersDe Veene1:19.2389025721:22.60
10.Leonie VersteegDe Veene1:22.7390039621:23.02
11.Annelette de VriesDe Veene1:23.2286039081:24.45


Programmanr. 29
15-03-2009
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.Teun GroenewegE Z C2:22.5187011332:25.94
2.Rick BruinsE Z C2:27.0289054272:27.48
3.Pascal BruinsE Z C2:28.1389054132:28.89
4.Pieter PickhardtGZ en PC De Whee2:27.9583016572:29.36
5.Richard HuiskenGZ en PC De Whee2:37.7485011412:29.57
6.Emiel HuiskenGZ en PC De Whee2:44.9585011392:34.98
7.Marcel ReefhuisDe Veene2:44.6781013812:40.47
8.Rick ter DoestGZ en PC De WheeNT89007352:44.23
9.Wessel EverlooDe Veene2:50.0089065972:52.73


Programmanr. 31
15-03-2009
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.E Z C 1E Z C1:54.121:49.16
Kasper Leeuw
Jeroen Gijselaar
93
93
26.48Jeroen Koenraadt
Christopher Kole
94
94
2.De Veene 2De Veene1:52.671:50.63
Mark Arendshorst
Tiemen Maris
94
94
28.73Bart Arendshorst
Yorick Kreuwel
93
94
3.De Whee 1GZ en PC De Whee2:03.261:59.42
Jasper de Boer
Teun Nijhof
93
96
26.42Sjoerd Nijhof
Siebren Kuipers
94
94


Programmanr. 32
15-03-2009
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


Ranginschr.tijdeindtijd
1.De Whee 1GZ en PC De Whee5:11.825:04.83
Sietske Veldkamp
Maud ten Heggeler
95
95
1:11.23Michelle Hoogendoorn
Marloes de Boer
95
95
2.De Veene 3De Veene5:12.365:10.73
Babette Aubri
Sabine van den Hoeven
97
96
1:20.51Hannah Teeuw
Danaé Kreuwel
96
97
3.E Z C 1E Z C5:11.825:12.63
Karla Westenberg
Janeri Fröberg
96
96
1:15.94Lianne Molkenboer
Lora Bosch
96
96