Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


verenigingscomp 4
Echt, 15.3.2009


Programmanr. 1
15.3.09 - 14:00
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.RZL 1RZL4:50.584:52.62
Michelle Meusen
Ilvy van Grimbergen
94
88
1:14.21Anneloes Peulen
Saskia Coolen
85
88
2.De Roersoppers 1De Roersoppers5:01.125:05.57
Rianne Slabbers
Ilse Clevers
86
85
1:19.03Shanna Hintzen
Sabine Klesman
95
92
3.Patrick 1Patrick5:11.705:11.55
Rianne Golsteijn
Joyce Delsing
86
95
1:20.33Marianka Peeters
Leone Kelleners
88
88


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.3.09 - 14:05
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick 1Patrick1:57.161:53.70
Stef Verheesen
Kevin Meuwissen
94
95
29.32Marc Craenen
Ivo Hover
93
94
2.RZL 1RZL1:59.301:56.16
Casper van den Broek
Tim Sonnemans
95
94
30.93Stan Snijders
Ken Boonen
95
94
3.De Roersoppers 1De Roersoppers2:17.522:08.06
Joep Suskens
Alexander Kupper
94
94
30.44Mark Tiemersma
Niek van de Borgh
97
95
DISRZL 2RZL2:12.46
EA - Te vroeg overgenomen.
Jeroen Bongers
Jordi Knops
96
96
31.25Jeroen Criens
Bram Jansen
94
95


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.3.09 - 14:10
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Roel SlobbePatrick28.68990128727.46
2.Mariano PaulussenPatrick29.29990128327.53

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers24.98000025023.51
2.Anne van StraatenPatrickNT990188427.36
3.Lotte BeckersPatrick29.20000083429.80


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.3.09 - 14:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke SnijdersRZL1:22.1697008141:17.34
2.Serafina VlijtDe Roersoppers1:22.0298011421:19.88
3.Veerle JansenRZL1:28.4897008121:23.26
4.Amber ThevissenDe Roersoppers1:27.9899009181:25.24
5.Rian BongersRZL1:29.3098020221:25.72
6.Nienke TeijemaRZL1:39.0497008161:27.07
7.Lucie VrehenPatrick1:36.5497032221:28.48
8.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:34.7298010321:28.72
9.Jiska TheunissenPatrick1:37.4397010561:30.00
10.Lisanne MaessenDe Roersoppers1:46.7498016261:37.51
11.Valerie SchmitzDe Roersoppers1:45.2998010301:37.60
12.Rebecca KupperDe Roersoppers1:43.0298010281:37.81
NGLieke SchorsRZL1:27.469802024


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.3.09 - 14:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robbin VonkDe Roersoppers1:18.7398007371:15.14
2.Rick van WegbergPatrick1:24.7497038171:15.64
3.Luc NelissenPatrick1:16.4797013811:15.70
4.Ivo GrosveldRZL1:22.0697024831:16.23
5.Chris VerheesenPatrick1:27.8797013791:23.50
6.Lars HamacherPatrick1:28.4897031891:23.99
7.Koen WijnandsDe Roersoppers1:25.6798002471:28.72
8.Jasper SlobbePatrick1:24.3297004351:29.83
9.Luuk WillemsPatrick1:34.0397031911:30.09
10.Daan ZendenDe Roersoppers1:40.8899006671:34.93
11.Roel WijnandsDe Roersoppers1:35.2799018771:40.11
12.Erik BroensRZL1:49.3797024811:47.51
13.Sjoerd te KortschotDe Roersoppers1:58.0198023092:00.43
DISPim VrehenPatrickNT9803525
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.3.09 - 14:25
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte van HaarstDe Roersoppers37.83970185836.86
2.Fiona MeuffelsPatrick37.73950436637.07
3.Marlou JacobsRZL39.01950238838.37
4.Jill JansenDe Roersoppers43.64950149839.98
5.Joyce DelsingPatrick43.36950259442.14
6.Nicole DelsingPatrick43.34960129042.16FJ 1
7.Elisa ten BraakPatrick40.96950377442.16FJ 2
8.Janou FrancotPatrickNT950643243.54
9.Victoria BänzigerPatrick50.50950495644.40
10.Nikki HautvastPatrick50.14960129246.70
11.Ismay SonnemansRZL45.34970269447.64
12.Chayenne HanepenRZL49.79970340047.76
13.Anneloes MeijersDe Roersoppers52.45970432247.98


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.3.09 - 14:30
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stan SnijdersRZL32.96950048533.80
2.Jeroen BongersRZL38.18960262933.91
3.Kevin MeuwissenPatrick37.50950248536.48
4.Casper van den BroekRZL37.04950007137.55
5.Bram JansenRZL41.32950169540.13
6.Robin MeuwissenPatrick39.85960260140.73
7.Mark TiemersmaDe Roersoppers48.82970022546.11
8.Jordi KnopsRZL45.45960132349.43
9.Jeroen van BuggenumPatrick47.98960154550.98
10.Sven ThoolenDe Roersoppers1:10.72960405959.02
DISNiek van de BorghDe Roersoppers45.00950519736.82
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
15.3.09 - 14:30
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Karin BongersRZL1:23.4293038001:24.82
2.Maaike KnopsRZL1:26.5194040181:25.72
3.Ruth VogelDe Roersoppers1:34.3393029221:32.19
4.Yvette PeulenPatrick1:36.3994052981:35.19
5.Jacqueline TeleyRZL1:40.0894059441:36.40
6.Sarina PaulussenPatrick1:39.5793074261:38.17
7.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:38.5396025981:38.96
8.Anne van HaarstDe Roersoppers1:38.3895061281:39.54
9.Veerle CorstjensPatrick1:40.7594013141:42.10
DISMaud MeuwissenPatrick1:45.6994020781:43.61
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag., dis SK


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.3.09 - 14:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ivo HoverPatrick1:31.8294046791:21.08
2.Joep SuskensDe Roersoppers1:22.5094006271:21.81
3.Tim SonnemansRZL1:22.8494030171:22.56
4.Marc CraenenPatrick1:21.8293010551:23.72
5.Jordi HintzenPatrick1:35.0694039071:30.30
6.Stef VerheesenPatrick1:32.2694024051:30.69
7.Jesse van DunPatrickNT94061531:33.09
8.Jeroen CriensRZL1:42.4294030191:45.36
DISKen BoonenRZL1:26.5194014811:27.32
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISAlexander KupperDe Roersoppers1:38.0094021071:35.84
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., dis SD
NGDaan JansenRZL1:20.099303621


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.3.09 - 14:45
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeusenRZL1:16.5194008521:17.36
2.Christa CraenenPatrick1:18.8792003841:18.72
3.Inge HoverPatrick1:21.6591079521:18.99
4.Ankie MeusenRZL1:23.1193021801:20.32
5.Sharon GiesbertsPatrickNT91079541:20.62
6.Jenny van de BorghDe Roersoppers1:21.8091082181:22.84
7.Chantal GielensDe Roersoppers1:23.7691010141:23.69
8.Marlou JacobsRZL1:27.4495023881:25.77
9.Suzan SuskensDe Roersoppers1:24.2392017181:25.83
10.Romina HeijligersDe Roersoppers1:24.9091045101:28.66
11.Janine VeelenDe Roersoppers1:37.1892076861:33.46
12.Merith SmalsDe Roersoppers1:38.1091081641:37.08
NGMajke Van BommelRZL1:23.369207738
NGCharlotte van de LaarPatrick1:31.749207650


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.3.09 - 14:50
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sjors PietermansPatrick1:05.4591068411:06.28
2.Willem JongenDe Roersoppers1:05.8091034011:06.59
3.Stefan TeleyRZL1:09.2691071531:07.98
4.Ruud BexRZL1:12.9992041331:12.22
5.Mathijs MeijersDe Roersoppers1:12.2891034031:13.72
6.Kevin ten BraakPatrick1:18.119205471FJ 11:14.84
7.Dennis CreemersDe Roersoppers1:13.499202243FJ 21:14.84
8.Dick DuistersRZL1:15.999107427FJ 31:14.84
9.Bjorn ScheijvenPatrick1:23.1591037311:17.72
10.Robin KrutzenPatrick1:23.0992050211:20.60
11.Andy BeckersPatrick1:33.4592040271:24.30


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.3.09 - 14:55
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anneloes PeulenRZL1:10.1585023141:09.06
2.Ilvy van GrimbergenRZL1:16.6888054421:14.01
3.Shanna HintzenDe Roersoppers1:17.2095048761:17.54
4.Ilse CleversDe Roersoppers1:20.9885039081:17.62
5.Marianka PeetersPatrick1:18.708803394FJ 11:17.99
6.Sabine KlesmanDe Roersoppers1:19.139202860FJ 21:17.99
7.Saskia CoolenRZL1:16.7088054401:19.90
8.Rianne GolsteijnPatrick1:17.0086012621:21.06
9.Renske VennerRZL1:24.7290080121:21.93
10.Leone KellenersPatrick1:22.1688056101:22.29
11.Rianne SlabbersDe Roersoppers1:24.6886032761:24.75
12.Kelly van GrimbergenRZL1:26.0690080161:25.87
13.Miranda BoutenRZL1:27.8686004901:26.45
14.Eveline MestromRZL1:19.4388063421:27.19
15.Susanne LaumerDe Roersoppers1:30.8890053801:28.92
16.Marjolein BrielsRZL1:27.4386050021:35.12
17.Riky JansenPatrick1:34.1684011421:36.19


<< TOP >>
Programmanr. 19
15.3.09 - 15:05
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruud van BommelRZL59.62890518159.23
2.Niels van DalenRZL1:00.5189062371:01.19
3.Rik op het VeldPatrick1:03.6086022891:04.29
4.Christiaan FusersDe Roersoppers1:10.0087009771:04.55
5.Peter CrijnsRZL1:01.3888006731:06.11
6.Daan PeldersPatrick1:02.3183016471:06.17
7.Stijn AgtenRZL1:05.9087000371:07.62
8.Sander HeijnenPatrick1:18.1390011991:09.67
9.Tim MetsemakersPatrick1:06.6889021291:10.20
10.Joep JanssenDe Roersoppers1:11.8782008051:11.25
11.Richard HubersDe Roersoppers1:10.5085011291:12.11
12.Martin TeleyRZL1:12.1689060591:13.32
13.Marcel MeuffelsPatrick1:10.3281011491:13.65
14.Jip HochstenbachDe Roersoppers1:18.4386012291:13.86
15.Dennis van EckPatrick1:10.5087008251:15.08
16.Martijn BirkPatrick1:18.6289002491:16.30
17.Mark van MelickRZL1:17.8285036711:16.89
18.Bart CoolenRZL1:15.8186038651:18.65
19.Timo TabakRZL1:18.6682016971:20.88
NGTom SimonsDe Roersoppers1:19.138902849


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.3.09 - 15:10
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Roel SlobbePatrick40.86990128739.78
2.Mariano PaulussenPatrick48.46990128344.82

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers45.87000025044.51
2.Anne van StraatenPatrick52.09990188454.28
3.Lotte BeckersPatrick57.6400008341:00.61


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.3.09 - 15:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ismay SonnemansRZL1:34.4597026941:35.98
2.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:39.0797018581:40.18
3.Veerle JansenRZL1:48.2697008121:43.17
4.Rian BongersRZL1:48.0498020221:46.84
5.Chayenne HanepenRZL1:49.1497034001:47.14
6.Amber ThevissenDe Roersoppers1:48.4299009181:47.22
7.Jiska TheunissenPatrick1:52.3997010561:47.45
8.Lucie VrehenPatrick1:50.2697032221:47.67
9.Serafina VlijtDe Roersoppers1:52.8798011421:51.58
10.Nienke TeijemaRZL1:53.2597008161:51.97
11.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:49.8498010321:52.63
12.Lisanne MaessenDe Roersoppers1:52.1398016261:52.94
13.Valerie SchmitzDe Roersoppers2:03.2298010301:59.54
14.Rebecca KupperDe Roersoppers1:55.9298010282:02.80
NGLieke SchorsRZL1:55.009802024


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.3.09 - 15:20
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ivo GrosveldRZL1:42.2697024831:40.63
2.Koen WijnandsDe Roersoppers1:41.8998002471:41.82
3.Chris VerheesenPatrick1:47.8297013791:43.60
4.Luc NelissenPatrick1:46.9097013811:44.20
5.Rick van WegbergPatrick1:46.9397038171:46.16
6.Robbin VonkDe Roersoppers1:45.8498007371:51.30
7.Luuk WillemsPatrick1:55.2697031911:54.40
8.Erik BroensRZL2:03.2097024811:56.20
9.Daan ZendenDe Roersoppers1:56.169900667FJ 11:56.43
10.Roel WijnandsDe Roersoppers1:57.009901877FJ 21:56.43
11.Lars HamacherPatrick1:58.0097031891:58.54
12.Jasper SlobbePatrick2:00.0497004352:04.82
13.Sjoerd te KortschotDe Roersoppers2:04.0398023092:15.52
14.Pim VrehenPatrickNT98035252:26.98


<< TOP >>
Programmanr. 26
15.3.09 - 15:25
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Fiona MeuffelsPatrick2:54.6995043662:50.73
2.Shanna HintzenDe Roersoppers2:58.96950487637.682:57.72
3.Marlou JacobsRZL3:11.66950238840.353:04.57
4.Joyce DelsingPatrick3:12.54950259443.143:04.98
5.Jill JansenDe Roersoppers3:38.29950149842.893:10.27
6.Elisa ten BraakPatrick3:22.27950377442.573:13.04
7.Nicole DelsingPatrick3:31.94960129052.013:31.89
8.Victoria BänzigerPatrick3:51.7995049563:35.29
9.Anneloes MeijersDe Roersoppers3:45.00970432251.003:42.78
10.Nikki HautvastPatrickNT960129252.523:50.85
DISAnne van HaarstDe Roersoppers3:30.00950612843.593:17.75
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISJanou FrancotPatrickNT950643259.503:50.15
VD - Schoolslagbenen gezwommen., dis SD / dis RH
NG.ZAFemke SnijdersRZL3:21.609700814


<< TOP >>
Programmanr. 28
15.3.09 - 15:40
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stan SnijdersRZL2:46.47950048533.132:37.20
2.Kevin MeuwissenPatrick2:50.98950248533.082:43.65
3.Jeroen BongersRZL3:17.69960262937.152:49.29
4.Casper van den BroekRZL3:05.35950007136.512:57.15
5.Niek van de BorghDe Roersoppers3:02.28950519741.022:59.02
6.Bram JansenRZL3:16.81950169537.703:01.36
7.Robin MeuwissenPatrick3:13.96960260138.273:05.30
8.Mark TiemersmaDe Roersoppers3:24.74970022548.013:28.43
9.Jordi KnopsRZL3:37.80960132358.413:38.00
DISJeroen van BuggenumPatrick3:46.14960154554.503:42.12
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 30
15.3.09 - 15:50
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michelle MeusenRZL2:28.2694008521:08.702:25.86
2.Maaike KnopsRZL2:31.6894040181:10.652:31.91
3.Sarina PaulussenPatrick2:47.79930742634.041:14.422:34.62
4.Ankie MeusenRZL2:34.6293021801:15.222:34.82
5.Jacqueline TeleyRZL2:53.4894059441:16.802:40.34
6.Yvette PeulenPatrickNT940529835.792:45.10
7.Veerle CorstjensPatrick2:42.8894013141:18.142:45.87
8.Maud MeuwissenPatrick3:04.7594020781:22.032:53.68
9.Lotte van HaarstDe Roersoppers2:51.0797018581:22.922:55.89
10.Lotte VerstraelenDe Roersoppers3:04.41960259840.131:28.003:07.78


<< TOP >>
Programmanr. 32
15.3.09 - 15:55
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ken BoonenRZL2:28.3294014811:04.362:16.02
2.Joep SuskensDe Roersoppers2:32.2694006271:10.542:28.01
3.Ivo HoverPatrick2:30.3794046791:11.992:28.28
4.Marc CraenenPatrick2:48.7093010551:15.112:32.40
5.Stef VerheesenPatrick2:37.7194024051:14.482:33.46
6.Tim SonnemansRZL2:42.5494030172:34.95
7.Alexander KupperDe Roersoppers2:46.6794021071:16.612:42.62
8.Jeroen CriensRZL2:54.1694030191:24.782:48.91
9.Jordi HintzenPatrick3:05.7894039071:24.482:55.76
10.Jesse van DunPatrickNT94061531:28.813:07.43
11.Sven ThoolenDe Roersoppers3:56.1596040591:47.433:55.32
NGDaan JansenRZL2:39.489303621


<< TOP >>
Programmanr. 34
15.3.09 - 16:05
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Karin BongersRZL3:03.3193038001:27.613:03.80
2.Fiona MeuffelsPatrick3:08.5095043661:32.063:09.35
3.Sharon GiesbertsPatrickNT91079541:32.653:15.79
4.Inge HoverPatrick3:19.4691079521:34.863:16.27
5.Ruth VogelDe Roersoppers3:18.1793029221:36.423:17.32
6.Suzan SuskensDe Roersoppers3:12.4692017181:34.283:17.51
7.Jenny van de BorghDe Roersoppers3:30.0091082181:35.653:22.24
8.Christa CraenenPatrick3:24.0292003841:41.803:32.02
9.Merith SmalsDe Roersoppers3:45.0491081641:45.463:38.89
NGCharlotte van de LaarPatrickNT9207650
NGMajke Van BommelRZLNT9207738


<< TOP >>
Programmanr. 36
15.3.09 - 16:20
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sjors PietermansPatrick2:48.9191068411:18.392:41.80
2.Stefan TeleyRZL2:46.2391071531:18.362:44.26
3.Willem JongenDe Roersoppers2:57.3891034011:21.982:50.11
4.Kevin ten BraakPatrick3:07.1692054711:25.592:58.96
5.Dennis CreemersDe Roersoppers3:01.7092022431:27.533:06.60
6.Dick DuistersRZLNT91074271:30.333:06.83
7.Robin KrutzenPatrick3:19.4292050211:34.213:16.28
8.Ruud BexRZL3:24.6992041331:34.523:17.28
9.Bjorn ScheijvenPatrick3:18.3491037311:32.923:19.00
10.Andy BeckersPatrick3:45.7592040271:47.043:45.40


<< TOP >>
Programmanr. 38
15.3.09 - 16:25
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anneloes PeulenRZL1:10.9485023141:11.16
2.Ilvy van GrimbergenRZL1:15.2888054421:15.79
3.Susanne LaumerDe Roersoppers1:21.0390053801:19.86
4.Renske VennerRZL1:19.3790080121:20.13
5.Ilse CleversDe Roersoppers1:19.4885039081:20.14
6.Leone KellenersPatrick1:23.3988056101:20.58
7.Rianne SlabbersDe Roersoppers1:16.4586032761:20.64
8.Saskia CoolenRZL1:20.9988054401:20.71
9.Sabine KlesmanDe Roersoppers1:19.959202860FJ 11:22.41
10.Miranda BoutenRZL1:20.468600490FJ 21:22.41
11.Rianne GolsteijnPatrick1:18.2286012621:23.70
12.Eveline MestromRZL1:19.4888063421:24.06
13.Chantal GielensDe Roersoppers1:22.4291010141:24.28
14.Marjolein BrielsRZL1:22.7386050021:26.30
15.Marianka PeetersPatrick1:25.8288033941:26.98
16.Kelly van GrimbergenRZL1:28.6390080161:28.42
17.Romina HeijligersDe Roersoppers1:29.0691045101:32.22
DISRiky JansenPatrick1:37.7284011421:38.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 40
15.3.09 - 16:35
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruud van BommelRZL1:00.3289051811:02.04
2.Christiaan FusersDe Roersoppers1:04.3587009771:04.80
3.Peter CrijnsRZL1:02.6588006731:05.50
4.Joep JanssenDe Roersoppers1:06.7082008051:07.50
5.Rik op het VeldPatrick1:06.0386022891:09.24
6.Richard HubersDe Roersoppers1:06.9285011291:09.89
7.Daan PeldersPatrick1:08.3983016471:10.06
8.Martin TeleyRZL1:11.1789060591:11.60
9.Niels van DalenRZL1:10.2089062371:11.68
10.Sander HeijnenPatrick1:10.1090011991:12.26
11.Martijn BirkPatrick1:18.2389002491:12.90
12.Jip HochstenbachDe Roersoppers1:14.3586012291:13.12
13.Dennis van EckPatrick1:11.1787008251:13.23
14.Bart CoolenRZL1:14.5186038651:15.42
15.Tim MetsemakersPatrick1:17.3689021291:15.84
16.Stijn AgtenRZL1:10.3787000371:15.97
17.Timo TabakRZL1:13.2782016971:16.44
18.Marcel MeuffelsPatrick1:15.2281011491:16.86
19.Mark van MelickRZL1:18.6085036711:20.76
NGTom SimonsDe Roersoppers1:20.098902849


<< TOP >>
Programmanr. 42
15.3.09 - 16:40
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Roersoppers 1De Roersoppers2:32.522:33.97
Lotte van Haarst
Lotte Verstraelen
97
96
38.65Shanna Hintzen
Jill Jansen
95
95
2.Patrick 1Patrick2:29.392:39.89
Elisa ten Braak
Joyce Delsing
95
95
42.00Fiona Meuffels
Nicole Delsing
95
96
3.RZL 1RZL2:42.692:43.96
Veerle Jansen
Ismay Sonnemans
97
97
44.78Marlou Jacobs
Femke Snijders
95
97


<< TOP >>
Programmanr. 43
15.3.09 - 16:45
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Roersoppers 1De Roersoppers1:27.621:17.42
Marjolein Schoonheim
Roel Wijnands
00
99
Amber Thevissen
Daan Zenden
99
99
2.Patrick 1Patrick1:34.421:30.16
Mariano Paulussen
Lotte Beckers
99
00
Roel Slobbe
Anne van Straaten
99
99