Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  6 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  6 - 9 jaar
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 33. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 39. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 41. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag  6 - 9 jaar


District deel 4
Terneuzen, 15.3.2009


Programmanr. 1
15-3-2009 - 14:15
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Honte 1De Honte4:49.914:49.73
Linda Vink
Emke Erpelinck
84
90
35.82
38.78
1:12.18
1:23.71
Iris Erpelinck
Evi Erpelinck
93
89
31.75
30.35
1:09.15
1:04.69
2.De Bruinvis 1De Bruinvis5:11.335:30.50
Tamara van de Plasse
Suzanne Eversdijk
94
92
1:20.49Daphne Wiskerke
Karen Coone
87
91
3.Zeelandia 1Zeelandia5:56.125:58.73
Corina Baaij
Arjanne Bode
78
94
1:29.89Sylvia Mollet
Margreta Jansen
92
65


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-3-2009 - 14:22
Dames, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Ganze 1De Ganze2:22.622:26.64
Esther Poot
Linda v.d. Ree
94
63
38.60
40.79
Eva Oyevaar
Judith Zijleman
96
74
34.12
33.13
2.De Honte 1De Honte2:26.792:28.28
Joline Verhallen
Merel van Drongelen
94
95
35.10Moja Heyne
Enia Heyne
94
92
3.De Ganze 2De Ganze2:45.712:42.45
Danielle Rabout
Manon van der Heijden
95
95
42.60Nicole Cappon
Myrthe Wigman
92
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-3-2009 - 14:25
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Bruinvis 1De Bruinvis2:06.152:00.59
Francis Ryckaert
Gino van Geersaem
93
94
30.61
33.06
Diego De Meyer
Sven Ivens
95
93
29.37
27.55
2.Zeelandia 1Zeelandia2:15.442:16.47
Matthijs Berndsen
Marijn Vermeulen
94
94
30.44
36.04
Jorn de Klerk
Thijs van Spall
94
95
31.47
38.52
3.De Ganze 1De Ganze2:11.782:20.75
Lukas de Hamer
Daniel Mehlbaum
94
95
34.69Kevin den Braber
Bas Wullems
93
94
4.De Honte 1De Honte2:28.422:26.97
Wouter van Kerckhoven
Michael van Acker
95
97
32.85
41.35
Jan Kindt
Robbe van Rie
95
93
36.80
35.97

BMDe Honte 2De Honte2:10.032:02.22
Roel van Drongelen
Tom Erpelinck
91
91
33.98Jorg Verhallen
Bart Seij
91
71
BMDe Otters Axel 1De Otters Axel3:02.122:52.73
Lars Platjouw
Stijn van der Kelen
97
98
39.88Justin v.d. Werf
Bob Boer
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-3-2009 - 14:29
25m schoolslag6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Jongens

1.Gelein van HaelstDe Otters Axel28.75000155527.40FJ 1
2.Martijn JohannZeelandia29.27990138727.40FJ 2
3.Vincent OosterhoffZV OnderdakNT990174927.86
4.Dani ScheffersDe BruinvisNT010085528.85
5.Dennis RombautDe Honte29.66000058529.30
DISChristian MehlbaumDe Ganze27.97000031726.18
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISYannick HoffmannDe GanzeNT000104126.89
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGEMMartijn van DriesscheDe Honte29.579901451
AFGEMTristan KloetZeelandia28.480200063

Minioren 4 en later, Meisjes

1.Isrid WigmanDe Ganze22.26990147022.91
2.Anne de MeurichyDe Honte27.07990047424.80
3.Selena KuijtDe GanzeNT990197224.86
4.Vanity de RoosDe Honte26.44000000825.45
5.Danielle RijnDe GanzeNT990275025.81
6.Charlotte StrackDe Honte28.72000090826.51
7.Evelien van KerckhovenDe Honte28.74000067227.41
8.Natasja van GeersaemDe Bruinvis28.34990054428.04
9.Maaike van CampenDe Honte26.45990116828.54
10.Deveney DunnesZeelandiaNT990295029.02
11.Silke TielemanDe Honte29.38000093829.51
12.Chiara KuijtDe Ganze27.29010056229.95
13.Annouschka PijckeDe BruinvisNT000237230.35
14.Rany van AckerDe Honte33.01990204230.88
15.Sanne PotappelZeelandia42.62990310839.15
AFGEMCarolien VerbiestZV Onderdak25.369900542


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-3-2009 - 14:35
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Simone van KerckhovenDe Honte1:20.78970326037.161:19.12
2.Eva PijpelinkZeelandia1:35.76970163637.631:22.62
3.Chantal VermeulenZeelandia1:26.72970164042.291:31.12
4.Jeanette van DriesscheDe Honte1:42.20970281245.391:37.28
5.Isabel StrackDe Honte1:42.97980329245.361:37.48
6.Lisa de KeyzerDe Honte1:38.33980047446.801:40.53
7.Stephanie de RoosDe Honte1:45.73980047648.201:46.99
8.Natasja van GeersaemDe Bruinvis2:01.53990054453.731:54.29
9.Kayleigh KloetZeelandia1:51.05980286053.511:55.00
AFGEMSanne StroosnijderZeelandia1:36.779701638
AFGEMAmy VerhallenDe Honte1:31.399700838


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-3-2009 - 14:40
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sabine VerweelZV Onderdak39.17980129834.73
2.Vera PootDe Ganze38.96970155035.51FJ 1
3.Lise VossenZV Onderdak37.62970065835.51FJ 2
4.Sanne HemelaarDe Honte47.11970320040.79
5.Jelitta van EsseveldDe Ganze45.98980323441.20
6.Demi van den BroekDe Ganze44.61980323642.22
7.Jaimy de VriezeDe Ganze45.35980134243.27
8.Veerle de RijkDe Honte46.56970228647.50
9.Femke NiemeijerDe Honte49.95980107447.59
10.Jade v.d. MoereDe Ganze48.20980272448.42
11.Agnes van CampenDe Honte53.34980127648.48
12.Laura TielemanDe Honte54.16980219451.58
13.Mirte van PuttenDe Otters Axel1:01.56990211453.76
14.Kimberly de WitteDe HonteNT970529458.04
15.Shannon KoekkoekDe Otters AxelNT990347058.10
16.Daphne ErpelinckDe Honte1:09.4097035761:05.02
17.Jennifer de BrouwerDe Otters AxelNT99024421:05.13
AFGEMCarolien VerbiestZV Onderdak45.299900542
AFGEMAura van der VleutenDe Otters AxelNT9903118
AFGEMBritt StolkDe Ganze45.859702632


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-3-2009 - 14:45
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Niels van GeersaemDe Bruinvis1:33.80970084741.641:28.82
2.Michael van AckerDe Honte1:33.11970239941.901:31.69
3.Noud van SpallZeelandia1:37.92970257142.831:32.98
4.Mark PotappelZeelandia1:42.92970305947.671:39.79
5.Kylian de MunterDe Bruinvis1:46.81970367947.181:42.05
6.Luc TielemanDe Honte2:01.60970183149.101:49.63

BMAlex EversdijkDe Bruinvis58.86900084727.1657.58


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-3-2009 - 14:48
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander de HamerDe Ganze36.60970154135.88
2.Bob BoerDe Otters Axel39.51970173338.76
3.Jordan VasseurDe Ganze45.19980204743.89
4.Vincent OosterhoffZV Onderdak50.70990174944.56
5.Justin v.d. WerfDe Otters Axel52.57980334945.63
6.Timo ZeilstraDe Ganze50.07980101947.02
7.Stijn van der KelenDe Otters AxelNT980371349.93


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-3-2009 - 14:49
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel van DrongelenDe Honte36.36950267035.76
2.Eva OyevaarDe Ganze39.04960229238.21
3.Claudia BerndsenZeelandia41.60960075239.08
4.Laura ReijmDe Honte39.42950073239.42
5.Danielle RaboutDe Ganze42.34950427240.80
6.Kirsten NiemeijerDe Honte43.71960311241.46
7.Myrthe WigmanDe Ganze42.92950483241.85
8.Santa PoppeDe Bruinvis43.68950351842.36
9.Manon van der HeijdenDe Ganze42.22950245042.49
10.Stefanie KorsuizeDe Ganze43.82950514643.66
11.Eden v.d. MoereDe Ganze48.60960403045.60
12.Cheyenne ScheffersDe Bruinvis54.29950605047.96
13.Chantal VermeulenZeelandia45.92970164048.42
14.Jeanette van DriesscheDe Honte48.23970281248.54
15.Sanne HemelaarDe Honte49.77970320049.19
DISChristianne VerbraekenDe Honte56.56950510858.92
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBritt van VossenDe Ganze47.019604064
AFGEMSanne StroosnijderZeelandia49.649701638


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-3-2009 - 14:54
Jongens, 50m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Diego De MeyerDe Bruinvis34.45950046734.89
2.Daniel MehlbaumDe Ganze40.14950214940.65
3.Wouter van KerckhovenDe Honte40.43950364141.48
4.Thijs van SpallZeelandia49.31950386748.03
5.Jordy JohannZeelandia50.92960213149.54
6.Kylian de MunterDe Bruinvis56.60970367950.92
7.Lars PlatjouwDe Otters Axel52.82970046752.40


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-3-2009 - 14:56
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 12
15-3-2009 - 14:56
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel van DrongelenDe Honte36.89950267038.84
2.Joline VerhallenDe Honte43.13940140440.90
3.Tamara van de PlasseDe Bruinvis44.14940149241.42
4.Jill VernimmenDe Otters Axel42.00930105042.29
5.Manon EversdijkDe Bruinvis43.14940258842.90
6.Esther PootDe Ganze42.67940099843.19
7.Arjanne BodeZeelandia41.71940153043.49
8.Manon van der HeijdenDe Ganze43.45950245044.31
9.Lise VossenZV Onderdak45.31970065845.54
10.Stefanie KorsuizeDe Ganze46.00950514646.20
11.Elise PlatjouwDe Otters Axel46.67940128247.73
12.Cheyenne ScheffersDe Bruinvis48.60950605047.86
13.Romy SwildensZV Onderdak49.54940706448.74
14.Eden v.d. MoereDe Ganze49.19960403050.21
15.Daira JansenZeelandia50.41930238050.48
16.Moja HeyneDe Honte52.03940205250.90
17.Kimberly de WitteDe HonteNT970529455.88
18.Daphne ErpelinckDe Honte1:03.6597035761:04.92
AFGEMBritt StolkDe Ganze54.549702632
AFGEMBritt van VossenDe Ganze48.629604064


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-3-2009 - 15:01
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 14
15-3-2009 - 15:01
Jongens, 50m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin den BraberDe Ganze45.37930636939.42
2.Matthijs BerndsenZeelandia40.32940058540.65
3.Jorn de KlerkZeelandia41.54940048941.28
4.Sven IvensDe Bruinvis42.83930616542.00
5.Francis RyckaertDe BruinvisNT930693742.35
6.Jan KindtDe Honte43.52950363943.26
7.Lukas de HamerDe Ganze44.82940465143.34
8.Marijn VermeulenZeelandia45.57940472944.16
9.Bas WullemsDe Ganze44.29940124744.95
10.Gino van GeersaemDe Bruinvis45.78940435746.22
11.Robbe van RieDe Honte46.64930673946.32
12.Roy ZeilstraDe Ganze45.54930636748.36
13.Jordy JohannZeelandia49.76960213153.80
14.Bob BoerDe Otters Axel55.39970173355.20


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-3-2009 - 15:05
Dames, 100m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Iris ErpelinckDe Honte1:12.64930023633.651:13.97
2.Karen CooneDe Bruinvis1:18.2791077621:19.40
3.Enia HeyneDe Honte1:28.5792036441:25.69
4.Sylvia MolletZeelandia1:28.52920637440.541:27.32
5.Arjanne BodeZeelandia1:27.46940153043.521:33.61
DISManon EversdijkDe Bruinvis1:27.8294025881:25.44
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

BMMarieke DaleboutZV Onderdak1:24.94900074039.131:24.29


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-3-2009 - 15:07
Jongens, 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom ErpelinckDe Honte1:08.26910060731.691:09.47
2.Sven IvensDe Bruinvis1:12.65930616532.821:12.16
3.Christian van BommelZeelandia1:12.2991000951:12.97
4.Rik de KlerkZeelandia1:16.2592025491:13.65
5.Jorg VerhallenDe Honte1:16.36910468934.521:17.00
6.Bonno JansenZeelandia1:18.3891010751:18.11
7.Michael van AckerDe Honte1:46.52970239951.821:56.63
8.Luc TielemanDe Honte2:16.6497018312:09.12
DISAngelo De MeyerDe Bruinvis1:12.96920350131.841:12.79
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag.

BMTom DaleboutZV OnderdakNT890615136.761:18.73


<< TOP >>
Programmanr. 17
15-3-2009 - 15:12
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Evi ErpelinckDe Honte1:11.55890114633.281:12.60
2.Emke ErpelinckDe Honte1:13.66900102634.041:13.07
3.Linda VinkDe Honte1:12.07840260234.511:13.82
4.Daphne WiskerkeDe Bruinvis1:23.82870470439.811:25.98
5.Margreta JansenZeelandia1:35.69650013442.281:33.98
AFGEMCorina BaaijZeelandia1:36.647800022


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-3-2009 - 15:15
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda v.d. ReeDe Ganze37.21630045237.13
2.Judith ZijlemanDe Ganze35.04740065238.25
3.Esther PootDe Ganze38.12940099838.39
4.Marieke DaleboutZV Onderdak40.80900074038.67
5.Enia HeyneDe Honte39.36920364440.81
6.Nicole CapponDe Ganze39.89920755441.08
7.Romy SwildensZV Onderdak45.54940706441.77
8.Moja HeyneDe Honte39.95940205243.47
9.Elise PlatjouwDe Otters Axel42.47940128244.70
10.Stefanie PeetersDe Ganze47.07910818846.96
11.Chantal GeusDe GanzeNT890729657.31


<< TOP >>
Programmanr. 19
15-3-2009 - 15:18
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roel DellaertDe Bruinvis1:03.66840044728.441:02.28
2.Alex EversdijkDe Bruinvis1:03.03900084730.991:05.81
3.Tom ErpelinckDe Honte1:05.45910060731.391:08.73
4.Robbert DellaertDe Bruinvis1:07.72830047731.481:09.28
5.René van OudenaardeZeelandia1:09.90830161933.381:13.88
6.Jorg VerhallenDe Honte1:16.30910468935.701:20.35
7.Angelo De MeyerDe Bruinvis1:13.73920350134.441:23.84


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-3-2009 - 15:20
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van BovenDe Otters Axel28.26850034328.92
2.Sebastiaan HaakDe Otters Axel29.65900107330.78
3.Thomas MurreDe Ganze33.19830153133.35
4.Arjan van BovenDe Otters Axel32.12900039133.74FJ 1
5.Matthijs DroesbekeDe Otters Axel33.57900522333.74FJ 2
6.Tobias HaakDe Otters Axel32.37880123134.75
7.Tom DaleboutZV OnderdakNT890615135.83
8.Robert SteendijkDe Ganze37.91890301336.36
9.Bart SeijDe Honte40.00710083940.84
10.Kevin DaneDe Ganze44.95880068343.04
DISErik VermeuDe Ganze36.298906357
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISLukas de HamerDe Ganze42.13940465141.10
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 21
15-3-2009 - 15:23
50m vrije slag6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Jongens

1.Yannick HoffmannDe Ganze44.25000104142.76
2.Vincent OosterhoffZV Onderdak50.70990174944.92
3.Christian MehlbaumDe Ganze49.48000031748.92
4.Gelein van HaelstDe Otters AxelNT000155559.50
5.Dennis RombautDe Honte1:03.8000005851:03.58
6.Martijn JohannZeelandia1:05.4699013871:04.92
7.Dani ScheffersDe BruinvisNT01008551:07.63
AFGEMTristan KloetZeelandia1:04.090200063
AFGEMMartijn van DriesscheDe Honte55.259901451

Minioren 4 en later, Meisjes

1.Isrid WigmanDe Ganze42.15990147041.87FJ 1
2.Selena KuijtDe Ganze43.63990197241.87FJ 2
3.Anne de MeurichyDe Honte46.58990047442.99
4.Evelien van KerckhovenDe Honte46.71000067243.78
5.Maaike van CampenDe Honte46.58990116847.16
6.Danielle RijnDe Ganze50.10990275047.72
7.Rany van AckerDe Honte52.54990204249.09
8.Charlotte StrackDe Honte50.28000090850.12
9.Vanity de RoosDe Honte51.62000000851.75
10.Natasja van GeersaemDe Bruinvis57.79990054451.92
11.Chiara KuijtDe GanzeNT010056254.57
12.Deveney DunnesZeelandia54.69990295055.59
13.Annouschka PijckeDe BruinvisNT00023721:02.05
14.Sanne PotappelZeelandia1:11.2299031081:02.95
DISSilke TielemanDe Honte1:01.31000093858.79
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMCarolien VerbiestZV Onderdak45.299900542


<< TOP >>
Programmanr. 22
15-3-2009 - 15:45
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Simone van KerckhovenDe Honte1:44.44970326047.291:40.89
2.Eva PijpelinkZeelandia1:42.51970163650.501:45.21
3.Stephanie de RoosDe Honte1:50.72980047651.021:51.02
4.Chantal VermeulenZeelandia2:04.96970164051.601:51.66
5.Isabel StrackDe Honte2:01.59980329255.211:55.34
6.Lisa de KeyzerDe Honte1:58.27980047456.411:58.62
7.Sanne HemelaarDe Honte2:03.1697032002:01.44
8.Femke NiemeijerDe HonteNT980107457.042:04.02
9.Kayleigh KloetZeelandia2:03.03980286057.772:04.05
10.Veerle de RijkDe Honte2:10.86970228659.952:10.86
11.Laura TielemanDe HonteNT98021942:14.83
AFGEMAmy VerhallenDe Honte1:57.139700838


<< TOP >>
Programmanr. 23
15-3-2009 - 15:51
Meisjes, 25m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sabine VerweelZV Onderdak22.30980129821.55
2.Lise VossenZV Onderdak22.14970065821.56
3.Vera PootDe Ganze23.79970155022.57
4.Demi van den BroekDe Ganze29.27980323622.60
5.Jaimy de VriezeDe Ganze25.06980134224.10
6.Jelitta van EsseveldDe GanzeNT980323424.34
7.Kimberly de WitteDe HonteNT970529425.53
8.Agnes van CampenDe Honte25.89980127625.89
9.Mirte van PuttenDe Otters Axel26.37990211426.89
10.Jennifer de BrouwerDe Otters Axel30.06990244226.96
11.Maaike van CampenDe Honte26.45990116828.59
12.Daphne ErpelinckDe Honte35.95970357629.36
13.Shannon KoekkoekDe Otters Axel31.65990347031.02
14.Jade v.d. MoereDe Ganze31.22980272431.47
AFGEMAura van der VleutenDe Otters AxelNT9903118
AFGEMBritt StolkDe GanzeNT9702632


<< TOP >>
Programmanr. 24
15-3-2009 - 15:53
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Niels van GeersaemDe Bruinvis1:48.85970084750.201:46.73
2.Kylian de MunterDe Bruinvis2:07.5897036791:58.50
3.Michael van AckerDe Honte2:01.41970239956.292:00.42
4.Mark PotappelZeelandia2:14.1097030591:06.752:17.76
5.Luc TielemanDe Honte2:40.8297018312:26.22
DISNoud van SpallZeelandia1:58.84970257154.571:56.54
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMartijn van DriesscheDe Honte2:15.059901451


<< TOP >>
Programmanr. 25
15-3-2009 - 15:57
Jongens, 25m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars PlatjouwDe Otters Axel24.93970046722.57
2.Sander de HamerDe Ganze23.79970154122.90
3.Jordan VasseurDe Ganze27.69980204725.92
4.Justin v.d. WerfDe Otters Axel27.82980334927.48
5.Stijn van der KelenDe Otters Axel27.94980371327.78
6.Timo ZeilstraDe Ganze28.08980101928.35


<< TOP >>
Programmanr. 26
15-3-2009 - 15:58
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 27
15-3-2009 - 15:58
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eva OyevaarDe Ganze1:21.23960229237.391:21.54
2.Merel van DrongelenDe Honte1:18.5395026701:21.69
3.Laura ReijmDe Honte1:26.4195007321:27.26
4.Myrthe WigmanDe Ganze1:35.9295048321:30.80
5.Claudia BerndsenZeelandia1:33.1196007521:32.90
6.Santa PoppeDe Bruinvis1:32.6095035181:33.26
7.Kirsten NiemeijerDe Honte1:43.40960311246.021:33.54
8.Stefanie KorsuizeDe Ganze1:33.76950514646.131:33.86
9.Danielle RaboutDe Ganze1:36.1395042721:34.30
10.Eva PijpelinkZeelandia1:34.3197016361:36.32
11.Cheyenne ScheffersDe Bruinvis1:45.99950605048.691:43.02
12.Jeanette van DriesscheDe Honte1:57.3897028121:54.90
DISChristianne VerbraekenDe Honte1:53.45950510848.691:56.76
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMSanne StroosnijderZeelandia1:47.049701638
AFGEMBritt van VossenDe Ganze1:43.969604064

BMEvi ErpelinckDe Honte1:11.1389011461:13.80
BMEmke ErpelinckDe Honte1:13.34900102635.291:16.02
BMLinda VinkDe Honte1:14.02840260236.001:20.67


<< TOP >>
Programmanr. 28
15-3-2009 - 16:06
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 29
15-3-2009 - 16:06
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Diego De MeyerDe Bruinvis1:12.8895004671:13.05
2.Wouter van KerckhovenDe Honte1:26.86950364140.071:25.67
3.Daniel MehlbaumDe Ganze1:30.8595021491:27.69
4.Sander de HamerDe Ganze1:30.66970154140.921:29.13
5.Thijs van SpallZeelandia1:37.8595038671:36.22
6.Noud van SpallZeelandia1:46.1797025711:42.87
7.Niels van GeersaemDe Bruinvis1:44.6497008471:43.06
8.Bob BoerDe Otters Axel1:47.28970173351.731:45.10
9.Jordy JohannZeelandia1:50.82960213157.021:54.89
DISJan KindtDe Honte1:31.82950363944.081:31.44
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 30
15-3-2009 - 16:11
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Iris ErpelinckDe Honte2:18.13930023632.561:07.391:44.352:20.91
2.Tamara van de PlasseDe Bruinvis3:00.47940149234.931:14.511:55.932:35.11
3.Joline VerhallenDe Honte2:47.14940140434.761:15.601:59.202:41.70
4.Manon EversdijkDe Bruinvis2:50.00940258838.921:23.022:08.202:50.39
5.Claudia BerndsenZeelandia3:17.549600752FJ 143.081:30.932:19.733:04.88
6.Arjanne BodeZeelandia3:08.189401530FJ 241.091:28.972:18.263:04.88
7.Simone van KerckhovenDe Honte3:10.42970326045.071:34.343:05.24
8.Daira JansenZeelandia3:07.94930238041.943:08.33
9.Santa PoppeDe BruinvisNT950351844.361:36.642:32.803:26.64
10.Veerle de RijkDe Honte3:58.74970228652.424:00.51
AFGEMAmy VerhallenDe Honte3:30.319700838


<< TOP >>
Programmanr. 31
15-3-2009 - 16:20
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eva OyevaarDe Ganze1:12.86960229235.391:12.54
2.Esther PootDe Ganze1:12.36940099834.901:12.66
3.Jill VernimmenDe Otters Axel1:14.36930105035.541:14.29
4.Manon van der HeijdenDe Ganze1:20.50950245037.471:19.87
5.Myrthe WigmanDe Ganze1:20.63950483238.061:20.66
6.Danielle RaboutDe Ganze1:22.069504272FJ 139.101:21.28
7.Elise PlatjouwDe Otters Axel1:17.869401282FJ 238.441:21.28
8.Moja HeyneDe Honte1:23.31940205239.831:22.31
9.Lise VossenZV Onderdak1:32.32970065840.631:24.88
10.Romy SwildensZV Onderdak1:25.04940706439.361:26.98
11.Vera PootDe Ganze1:23.18970155040.181:29.92
12.Eden v.d. MoereDe Ganze1:27.85960403042.101:30.07


<< TOP >>
Programmanr. 32
15-3-2009 - 16:25
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sven IvensDe Bruinvis2:18.54930616531.451:06.651:42.252:15.83
2.Diego De MeyerDe Bruinvis2:37.05950046733.461:11.161:50.232:29.10
3.Matthijs BerndsenZeelandia2:41.44940058534.241:15.111:58.072:39.45
4.Francis RyckaertDe Bruinvis2:43.269306937FJ 136.472:40.10
5.Jorn de KlerkZeelandia2:37.029400489FJ 234.391:14.541:57.262:40.10
6.Gino van GeersaemDe BruinvisNT940435737.481:20.572:04.952:46.07
7.Wouter van KerckhovenDe Honte2:46.76950364137.761:20.652:04.642:47.82
8.Marijn VermeulenZeelandia3:02.15940472938.701:24.922:12.322:54.42
9.Jan KindtDe Honte3:01.65950363940.861:26.172:13.002:58.78


<< TOP >>
Programmanr. 33
15-3-2009 - 16:32
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lukas de HamerDe Ganze1:16.20940465134.571:11.92
2.Bas WullemsDe Ganze1:14.39940124735.761:12.90
3.Daniel MehlbaumDe Ganze1:19.50950214936.961:16.65
4.Kevin den BraberDe Ganze1:16.75930636936.891:17.36
5.Robbe van RieDe Honte1:26.00930673939.641:22.18
6.Roy ZeilstraDe Ganze1:20.24930636738.381:22.32
7.Lars PlatjouwDe Otters Axel1:30.41970046745.121:34.88


<< TOP >>
Programmanr. 34
15-3-2009 - 16:35
Dames, 200m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 35
15-3-2009 - 16:35
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Iris ErpelinckDe Honte1:27.70930023641.711:27.36
2.Tamara van de PlasseDe Bruinvis1:32.21940149244.361:32.42
3.Suzanne EversdijkDe Bruinvis1:35.45920363644.431:32.50
4.Karen CooneDe Bruinvis1:30.08910776243.951:32.51
5.Joline VerhallenDe Honte1:35.95940140444.041:32.90
6.Sylvia MolletZeelandia1:40.72920637446.541:39.51
7.Enia HeyneDe Honte1:48.76920364447.611:42.14
8.Laura ReijmDe Honte1:37.21950073248.941:42.83
DISKirsten NiemeijerDe Honte1:39.56960311246.981:39.51
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 36
15-3-2009 - 16:40
Jongens, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
<< TOP >>
Programmanr. 37
15-3-2009 - 16:40
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tom ErpelinckDe Honte1:18.61910060738.691:20.20
2.Angelo De MeyerDe Bruinvis1:21.66920350138.161:20.36
3.Rik de KlerkZeelandia1:25.04920254937.981:22.83
4.Christian van BommelZeelandia1:24.62910009539.421:25.64
5.Roel van DrongelenDe Honte1:32.00910744940.641:27.94
6.Bonno JansenZeelandia1:30.33910107543.591:35.15
7.Francis RyckaertDe BruinvisNT930693745.161:36.38
8.Gino van GeersaemDe Bruinvis1:40.57940435752.681:49.65


<< TOP >>
Programmanr. 38
15-3-2009 - 16:42
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 39
15-3-2009 - 16:42
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda VinkDe Honte34.05840260234.64
2.Evi ErpelinckDe Honte33.30890114634.76
3.Emke ErpelinckDe Honte35.58900102636.32
4.Karen CooneDe Bruinvis35.46910776236.86
5.Daphne WiskerkeDe Bruinvis38.88870470438.59
6.Jill VernimmenDe Otters Axel36.76930105038.79
7.Judith ZijlemanDe Ganze35.54740065239.20
8.Marieke DaleboutZV Onderdak45.42900074040.43
9.Corina BaaijZeelandia38.78780002240.47
10.Margreta JansenZeelandia38.54650013440.87
11.Suzanne EversdijkDe Bruinvis39.47920363641.16
12.Linda v.d. ReeDe Ganze43.33630045242.56
13.Nicole CapponDe Ganze39.66920755442.73
14.Chantal GeusDe GanzeNT890729647.69
15.Bianca SmetZeelandia46.47710041648.06
16.Christianne VerbraekenDe Honte56.56950510857.46


<< TOP >>
Programmanr. 40
15-3-2009 - 16:45
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 41
15-3-2009 - 16:45
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roel DellaertDe Bruinvis30.45840044730.70
2.Erwin van BovenDe Otters Axel30.19850034331.40
3.Alex EversdijkDe Bruinvis31.35900084732.48
4.Robbert DellaertDe Bruinvis31.95830047733.21
5.Christian van BommelZeelandia32.10910009533.29
6.Sebastiaan HaakDe Otters Axel33.07900107334.82
7.Jorg VerhallenDe Honte34.25910468934.85
8.Erik VermeuDe Ganze36.49890635735.95
9.René van OudenaardeZeelandia34.94830161936.07
10.Arjan van BovenDe Otters Axel35.55900039136.51
11.Tobias HaakDe Otters Axel34.70880123136.97
12.Tom DaleboutZV Onderdak40.26890615138.13
13.Thomas MurreDe Ganze38.06830153139.52
14.Matthijs DroesbekeDe Otters Axel39.63900522339.60
15.Rik de KlerkZeelandia37.54920254939.92
16.Bonno JansenZeelandia37.08910107541.00
17.Bas WullemsDe Ganze40.57940124741.27FJ 1
18.Bart SeijDe Honte41.65710083941.27FJ 2
19.Kevin DaneDe Ganze39.89880068341.61
20.Robert SteendijkDe Ganze38.80890301342.92
21.Kevin den BraberDe Ganze41.77930636943.98
22.Robbe van RieDe Honte45.29930673945.26
23.Roy ZeilstraDe Ganze42.80930636748.62


<< TOP >>
Programmanr. 42
15-3-2009 - 16:50
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Honte 1De Honte2:35.462:40.20
Simone van Kerckhoven
Kirsten Niemeijer
97
96
43.49Merel van Drongelen
Laura Reijm
95
95
2.De Ganze 1De Ganze2:52.042:46.74
Vera Poot
Stefanie Korsuize
97
95
44.58Eva Oyevaar
Eden v.d. Moere
96
96
AFGEMZeelandia 1Zeelandia3:01.37
Chantal Vermeulen, Eva Pijpelink, Claudia Berndsen, Sanne Stroosnijder


<< TOP >>
Programmanr. 43
15-3-2009 - 16:54
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Ganze 1De GanzeNT1:20.26
Christian Mehlbaum
Selena Kuijt
00
99
21.35Yannick Hoffmann
Danielle Rijn
00
99
58.91

BMDe Honte 1De Honte1:42.261:30.08
Rany van Acker
Anne de Meurichy
99
99
22.18Dennis Rombaut
Evelien van Kerckhoven
00
00
1:07.90