Competitie hoofdklasse deel 4
Purmerend (NED),    15.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             7:55.93            7:59.13           
        Peter-Jan Plasmans, 91                     Sjoerd Post, 84
        Raoul Engelenburg, 89                      Nick Hessing, 91
          2:00.01  7:59.13

  2. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        8:05.85            8:00.22           
        Sverre Oelen, 90                           Jeffrey Appel, 92
        Jeroen Beemster, 87                        Bart Beemster, 87
          2:00.32  8:00.22

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   8:12.06            8:14.58           
        Thom Wever, 91                             Remco Peerdeman, 89
        Marijn Nijssen, 87                         Frank van der Wolff, 94
          2:03.86  8:14.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Pameijer                De Dolfijn               37.78 9701978      37.11           
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn               38.94 9800068      37.11           
  3. Moesha Wartes                 De Dolfijn               40.62 9901724      40.22           
  4. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          43.75 9800302      41.91           
  5. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend          44.66 9703888      42.00           
  6. Annelieke Weiland             De Dolfijn               49.64 9701054      44.45           
  7. Lin Kohen                     De Dolfijn               48.54 9802012      46.25           
  8. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn     47.72 9800336      49.11           
  9. Dagmar Swier                  Zwemvereniging Hoorn        NT 9900562      51.07           
 10. Lisette Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn     59.86 9704666      54.38           
 11. Naomi Visser                  De Dolfijn                  NT 9903038      56.42           
 12. Jodie Moraal                  Zwemvereniging Hoorn        NT 9705164      57.68           
 13. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:05.82 9900548    1:03.29           
 DIS José Verbeek                  WZ&PC Purmerend          44.61 9701248      45.04           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NG.Z Annika Epker                  Zwemvereniging Hoorn   1:06.34 9701188                      
NG.Z Odette Helsloot               Zwemvereniging Hoorn   1:01.31 9802764                      
AFGE Esmee Salentijn               De Dolfijn               50.48 9802766                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:16.21 9800975    1:12.89           
          1:12.89
  2. Navin Keizer                  De Dolfijn             1:18.83 9701337    1:13.48           
          1:13.48
  3. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:20.25 9801265    1:16.23           
          1:16.23
  4. Cédric Pardieck               De Dolfijn             1:19.07 9700343    1:17.22           
          1:17.22
  5. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   1:19.51 9901491    1:17.99           
          1:17.99
  6. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:20.80 9703033    1:20.04           
          1:20.04
  7. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:26.24 9802127    1:21.86           
          1:21.86
  8. Rowan Tom                     WZ&PC Purmerend        1:24.30 9802219    1:21.94           
          1:21.94
  9. Nick Lubbers                  De Dolfijn             1:27.74 9800989    1:24.12           
          1:24.12
 10. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             1:23.50 9702093    1:25.29           
          1:25.29
 11. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:18.63 9703609    1:25.32           
          1:25.32
 12. Tijmen Kuin                   De Dolfijn             1:28.62 9802183    1:26.03           
          1:26.03
 13. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:34.92 9901001    1:26.14           
          1:26.14
 14. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn        NT 9901643    1:26.33           
          1:26.33
 15. Ian Berkel                    Zwemvereniging Hoorn   1:35.94 9801199    1:37.83           
          1:37.83
NG.Z Wouter Roest                  WZ&PC Purmerend        1:24.35 9702971                      
NG.Z Hayden Robert Burger          De Dolfijn                  NT 9703391                      
NG.Z Bachir Riach                  De Dolfijn             2:06.99 9702095                      
AFGE Timo Hol                      Zwemvereniging Hoorn   1:43.39 9701885                      
AFGE Lars Veefkind                 De Dolfijn             1:38.22 9801573                      

  BM Michael Tonsbeek              De Dolfijn             1:09.72 9701287    1:10.48           
          1:10.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee Vermeulen               De Dolfijn             4:28.29 9600678    4:27.48           
          4:27.48
  2. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        4:41.83 9600862    4:34.83           
          4:34.83
  3. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        4:47.45 9600316    4:41.51           
          4:41.51
  4. Annika Arvin                  De Dolfijn             5:04.26 9500008    4:54.98           
          4:54.98
  5. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn   4:57.83 9603338    4:56.89           
          4:56.89
  6. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   4:58.13 9600112    5:00.04           
          5:00.04
  7. Maxime Verschuur              De Dolfijn             5:26.26 9500804    5:06.69           
          5:06.69
  8. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        5:18.80 9600868    5:09.10           
          5:09.10
  9. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   5:45.66 9505830    5:12.17           
          5:12.17
 10. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             6:26.00 9605230    5:26.14           
          5:26.14
 11. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        5:43.61 9504810    5:29.11           
          5:29.11
 12. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        6:00.00 9601960    5:39.31           
          5:39.31
 13. Jonna Epker                   Zwemvereniging Hoorn   5:35.25 9501196    5:41.32           
          5:41.32
 14. Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        6:10.83 9500922    5:59.60           
          5:59.60
 15. Siham el Bacha                De Dolfijn                  NT 9504602    6:26.81           
          6:26.81
 16. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             6:59.17 9603130    6:32.50           
          6:32.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ties Elzerman                 De Dolfijn             1:17.99 9502163    1:17.74           
          1:17.74
  2. Guus Jonk                     Zwemvereniging Hoorn   1:20.93 9501509    1:18.96           
          1:18.96
  3. Andy Onderstal                De Dolfijn             1:22.96 9504889    1:19.17           
          1:19.17
  4. Lars Haarsma                  Zwemvereniging Hoorn   1:23.22 9600745    1:21.74           
          1:21.74
  5. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:28.26 9600467    1:25.48           
          1:25.48
  6. Nelson Branquinho             De Dolfijn             1:33.67 9600727    1:26.72           
          1:26.72
  7. Vinny Kooring                 De Dolfijn             1:27.28 9502161    1:28.49           
          1:28.49
  8. Mansour Khaleqi               De Dolfijn             1:29.96 9502365    1:29.10           
          1:29.10
  9. Diego Hélant Muller           De Dolfijn             1:33.71 9500451    1:29.18           
          1:29.18
 10. Anthony Lubbers               De Dolfijn             1:34.77 9501151    1:33.08           
          1:33.08
 11. Roel Alers                    WZ&PC Purmerend        1:38.59 9501593    1:34.23           
          1:34.23
 12. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             1:39.30 9600327    1:35.51           
          1:35.51
 13. Jesper Kok                    De Dolfijn             1:44.49 9600247    1:41.03           
          1:41.03
 14. Jeroen Hoeben                 Zwemvereniging Hoorn   1:49.21 9602955    1:46.13           
          1:46.13
 15. Ruben Pera                    Zwemvereniging Hoorn   1:53.74 9602249    1:47.22           
          1:47.22
 DIS Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   1:40.28 9600527    1:37.92           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:37.92
NG.Z Rick Roest                    WZ&PC Purmerend        1:59.40 9603863                      
AFGE Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   1:23.01 9600469                      
AFGE Halil Ibrahim Kaynak          De Dolfijn             1:31.85 9501155                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andrea Kneppers               Zwemvereniging Hoorn   2:19.57 9302216    2:16.56           
          2:16.56
  2. Lenneke van Schaik            De Dolfijn             2:13.68 8603124    2:17.29           
          2:17.29
  3. Willemijn Knot                De Dolfijn             2:22.22 9002010    2:24.29           
          2:24.29
  4. Manon van Rooijen             De Dolfijn             2:13.70 8201404    2:30.69           
          2:30.69
  5. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:34.97 8500454    2:31.11           
          2:31.11
  6. Anouk Elzerman                De Dolfijn             2:31.67 9005914    2:33.94           
          2:33.94
  7. Annika Reinds                 De Dolfijn             2:36.80 8903462    2:34.20           
          2:34.20
  8. Simone Dekker                 De Dolfijn             2:35.63 8900876    2:37.51           
          2:37.51
  9. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   2:46.21 8604152    2:50.39           
          2:50.39
 10. Nynke de Groot                Zwemvereniging Hoorn        NT 8801490    2:55.37           
          2:55.37
 11. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        2:53.65 8604394    2:55.45           
          2:55.45
 12. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        2:52.14 9301454    2:59.00           
          2:59.00
AFGE Lona Kroese                   De Dolfijn             2:26.70 8702382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Henk van Niejenhuis           De Dolfijn               56.66 8905063      57.42           
            57.42
  2. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn     59.93 8902411    1:00.66           
          1:00.66
  3. Richard Blank                 De Dolfijn             1:01.82 7200085    1:01.02           
          1:01.02
  4. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:00.97 8700155    1:01.91           
          1:01.91
  5. Danny van Zoen                De Dolfijn             1:08.65 8402677    1:02.19           
          1:02.19
  6. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend        1:02.71 8700153    1:03.95           
          1:03.95
  7. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:05.72 9002147    1:04.73           
          1:04.73
  8. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn   1:04.29 8703983    1:05.63           
          1:05.63
  9. Joep Groot                    Zwemvereniging Hoorn   1:08.55 8701149    1:09.86           
          1:09.86
 10. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend        1:11.43 8803379    1:13.80           
          1:13.80
AFGE Misja Langeler                De Dolfijn             1:01.76 8401369                      
AFGE Nick Stocker                  De Dolfijn             1:04.38 8903039                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:42.95 9403030    2:47.77           
          2:47.77
  2. Parand Zarekiani              De Dolfijn             2:48.71 9402150    2:48.86           
          2:48.86
  3. Helena La                     Zwemvereniging Hoorn   2:47.70 9502134    2:50.29           
          2:50.29
  4. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        3:00.66 9402788    2:51.65           
          2:51.65
  5. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn   2:58.63 9305122    2:57.89           
          2:57.89
  6. Kira Toussaint                De Dolfijn             3:15.80 9400990    2:58.64           
          2:58.64
  7. Jamie de Jong                 De Dolfijn             3:04.04 9300898    3:02.22           
          3:02.22
  8. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   3:22.49 9603884    3:25.51           
          3:25.51
 DIS Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             3:34.78 9404566    3:33.42           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          3:33.42
NG.Z Virginia Joyce Burger         De Dolfijn                  NT 9406948                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Bakker                   De Dolfijn             1:01.50 9300021      59.98           
            59.98
  2. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn   1:02.16 9400955    1:02.55           
          1:02.55
  3. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:03.01 9300269    1:02.84           
          1:02.84
  4. Freek Schoffelmeer            De Dolfijn             1:18.54 9302903    1:09.25           
          1:09.25
  5. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        1:11.50 9400913    1:09.71           
          1:09.71
  6. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:10.01 9302447    1:09.76           
          1:09.76
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:12.38 9303065    1:10.69           
          1:10.69
  8. Quincy Hélant Muller          De Dolfijn             1:13.09 9301735    1:10.82           
          1:10.82
  9. Ritchoberto Peternella        WZ&PC Purmerend        1:13.48 9300991    1:13.59           
          1:13.59
 10. Jesse Dekker                  Zwemvereniging Hoorn   1:12.81 9301699    1:14.41           
          1:14.41
 11. Stefan Doets                  De Dolfijn             1:17.47 9304941    1:17.29           
          1:17.29
 12. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn        NT 9600469    1:18.13 FJ 1      
          1:18.13
 13. Rick Jellema                  WZ&PC Purmerend        1:19.73 9303063    1:18.13 FJ 2      
          1:18.13
 14. Matthijs Hellenberg           Zwemvereniging Hoorn   1:23.83 9501405    1:23.34           
          1:23.34
 15. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   1:32.01 9601075    1:29.77           
          1:29.77
AFGE Brandon van Voskuilen         De Dolfijn             1:08.91 9300539                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Brouwer                 De Dolfijn             2:24.18 9105548    2:22.09           
          2:22.09
  2. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:28.05 9201522    2:27.18           
          2:27.18
  3. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend        2:38.42 9403314    2:33.07           
          2:33.07
  4. Kelly de Jong                 De Dolfijn             2:50.00 9101474    2:34.22           
          2:34.22
  5. Lana Voinov                   De Dolfijn             2:34.97 9103306    2:35.75           
          2:35.75
  6. Britt Bakker                  De Dolfijn             2:34.09 9100094    2:39.40           
          2:39.40
  7. Miloes Rozemuller             Zwemvereniging Hoorn   2:39.54 9501832    2:45.27           
          2:45.27
  8. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        2:45.66 9200804    2:47.60           
          2:47.60
  9. Samantha Lubbers              De Dolfijn             2:46.35 9106794    2:48.28           
          2:48.28
 10. Tamara Sachs                  Zwemvereniging Hoorn   2:49.56 9205524    2:52.42           
          2:52.42
 11. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        3:00.56 9301414    2:57.87           
          2:57.87
 12. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn        NT 9505830    3:00.77           
          3:00.77



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Hessing                  De Dolfijn               55.21 9103753      53.78           
            53.78
  2. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          56.50 9101249      54.54           
            54.54
  3. Peter-Jan Plasmans            De Dolfijn               53.88 9103063      54.64           
            54.64
  4. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          55.32 9200027      55.24           
            55.24
  5. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn     57.65 9102711      57.52           
            57.52
  6. Mike Hoonakker                WZ&PC Purmerend          58.28 9301709      59.33           
            59.33
  7. Tommy Possel                  De Dolfijn               58.48 9104235    1:00.13           
          1:00.13
  8. Casper van der Haagen         Zwemvereniging Hoorn   1:01.89 9202521    1:00.21 FJ 1      
          1:00.21
  9. Bruun Beenker                 Zwemvereniging Hoorn     59.80 9100083    1:00.21 FJ 2      
          1:00.21
 10. Julian Branquinho             De Dolfijn             1:01.41 9202933    1:03.11           
          1:03.11
 11. Dylan Onderstal               De Dolfijn             1:05.53 9204121    1:09.22           
          1:09.22
AFGE Ryan van Voskuilen            De Dolfijn               56.23 9102449                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Moniek Nijhuis                De Dolfijn               26.85 8803188      26.63           
  2. Anja van der Hout             De Dolfijn               27.10 9001598      26.65           
  3. Andrea Kneppers               Zwemvereniging Hoorn     27.00 9302216      26.87           
  4. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          27.09 8500454      26.95           
  5. Manon van Rooijen             De Dolfijn               25.78 8201404      27.09           
  6. Simone Dekker                 De Dolfijn               27.76 8900876      27.72           
  7. Anke Jonker                   De Dolfijn               29.03 8906966      28.09           
  8. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          29.38 9202772      28.81           
  9. Nynke de Groot                Zwemvereniging Hoorn     30.00 8801490      29.06           
 10. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn     28.90 8604152      29.52           
 11. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend          30.98 8604394      31.02           
 12. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend          31.47 9301454      32.30           
 13. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend          34.64 9406972      34.38           
AFGE Robin Handana                 De Dolfijn               28.76 9001350                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny van Zoen                De Dolfijn             2:10.07 8402677    2:10.41           
          2:10.41
  2. Henk van Niejenhuis           De Dolfijn             2:11.64 8905063    2:12.23           
          2:12.23
  3. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn   2:11.31 8902411    2:13.19 FJ 1      
          2:13.19
  4. Richard Blank                 De Dolfijn             2:10.96 7200085    2:13.19 FJ 2      
          2:13.19
  5. Sjoerd Post                   De Dolfijn             2:10.05 8401811    2:17.78           
          2:17.78
  6. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        2:26.92 9002147    2:21.53           
          2:21.53
  7. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        2:23.48 8703351    2:22.88           
          2:22.88
  8. Raoul Engelenburg             De Dolfijn             2:21.54 8900843    2:23.47           
          2:23.47
  9. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn   2:20.46 8703983    2:27.95           
          2:27.95
AFGE Misja Langeler                De Dolfijn             2:12.28 8401369                      
AFGE Nick Stocker                  De Dolfijn             2:21.95 8903039                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn             1:11.21 9800068    1:10.37           
          1:10.37
  2. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:17.36 9701248    1:10.60           
          1:10.60
  3. Robin Pameijer                De Dolfijn             1:14.98 9701978    1:11.34           
          1:11.34
  4. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:21.85 9703888    1:18.17           
          1:18.17
  5. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:22.92 9800302    1:20.13           
          1:20.13
  6. Moesha Wartes                 De Dolfijn             1:26.07 9901724    1:22.21           
          1:22.21
  7. Annelieke Weiland             De Dolfijn             1:30.48 9701054    1:22.60           
          1:22.60
  8. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn   1:29.31 9800336    1:23.14           
          1:23.14
  9. Dagmar Swier                  Zwemvereniging Hoorn   1:32.36 9900562    1:28.24           
          1:28.24
 10. Lin Kohen                     De Dolfijn             1:40.48 9802012    1:28.56           
          1:28.56
 11. Naomi Visser                  De Dolfijn             1:39.55 9903038    1:30.10           
          1:30.10
 12. Jodie Moraal                  Zwemvereniging Hoorn   1:36.28 9705164    1:33.48           
          1:33.48
 13. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:35.89 9900548    1:35.04           
          1:35.04
 14. Lisette Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:53.50 9704666    1:40.23           
          1:40.23
NG.Z Annika Epker                  Zwemvereniging Hoorn   1:36.74 9701188                      
NG.Z Odette Helsloot               Zwemvereniging Hoorn   1:54.30 9802764                      
AFGE Esmee Salentijn               De Dolfijn             1:33.99 9802766                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          38.01 9800975      37.19           
  2. Navin Keizer                  De Dolfijn               39.10 9701337      37.85           
  3. Anis el Bachaoui              De Dolfijn               39.92 9702093      40.23           
  4. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn     40.39 9901491      40.42           
  5. Rowan Tom                     WZ&PC Purmerend          46.03 9802219      44.55           
  6. Reijer Boodt                  De Dolfijn               45.82 9901001      44.61           
  7. Jason Slijngard               De Dolfijn               49.45 9801265      45.66           
  8. Cédric Pardieck               De Dolfijn               46.13 9700343      46.23           
  9. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          47.21 9802127      46.52           
 10. Nick Lubbers                  De Dolfijn               50.54 9800989      47.54           
 11. Tijmen Kuin                   De Dolfijn               47.38 9802183      48.50           
 12. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          50.74 9703033      52.98           
 13. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn   1:00.18 9901643      53.96           
 DIS Ian Berkel                    Zwemvereniging Hoorn     56.09 9801199      57.52           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Wouter Roest                  WZ&PC Purmerend          49.00 9702971                      
NG.Z Hayden Robert Burger          De Dolfijn                  NT 9703391                      
NG.Z Bachir Riach                  De Dolfijn                  NT 9702095                      
AFGE Timo Hol                      Zwemvereniging Hoorn   1:21.67 9701885                      
AFGE Lars Veefkind                 De Dolfijn               53.17 9801573                      

  BM Michael Tonsbeek              De Dolfijn               35.80 9701287      37.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        1:23.43 9600862    1:20.74           
          1:20.74
  2. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:26.18 9600316    1:21.76           
          1:21.76
  3. Esmee Vermeulen               De Dolfijn             1:25.64 9600678    1:22.07           
          1:22.07
  4. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:31.68 9600868    1:26.17           
          1:26.17
  5. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   1:25.36 9600112    1:27.43           
          1:27.43
  6. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:25.46 9504810    1:27.65           
          1:27.65
  7. Maxime Verschuur              De Dolfijn             1:31.00 9500804    1:29.54           
          1:29.54
  8. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn   1:30.68 9603338    1:30.24           
          1:30.24
  9. Annika Arvin                  De Dolfijn             1:31.30 9500008    1:31.18           
          1:31.18
 10. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:39.08 9605230    1:34.92           
          1:34.92
 11. Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        1:37.06 9500922    1:35.26           
          1:35.26
 12. Siham el Bacha                De Dolfijn             1:35.94 9504602    1:35.82           
          1:35.82
 13. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        1:44.43 9601960    1:39.17           
          1:39.17
 DIS Jonna Epker                   Zwemvereniging Hoorn   1:36.51 9501196                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             1:52.57 9603130    1:48.90           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:48.90
AFGE Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:45.38 9505830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        4:43.03 9501403    4:33.47           
          4:33.47
  2. Andy Onderstal                De Dolfijn             5:06.35 9504889    4:40.51           
          4:40.51
  3. Ties Elzerman                 De Dolfijn             4:45.00 9502163    4:42.65           
          4:42.65
  4. Lars Haarsma                  Zwemvereniging Hoorn   4:46.86 9600745    4:43.62           
          4:43.62
  5. Guus Jonk                     Zwemvereniging Hoorn   4:50.71 9501509    4:49.84           
          4:49.84
  6. Nelson Branquinho             De Dolfijn             5:48.16 9600727    4:57.11           
          4:57.11
  7. Anthony Lubbers               De Dolfijn             5:23.08 9501151    4:59.39           
          4:59.39
  8. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   5:31.13 9600527    5:12.56           
          5:12.56
  9. Diego Hélant Muller           De Dolfijn             5:15.29 9500451    5:18.58           
          5:18.58
 10. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        5:40.47 9600467    5:22.11           
          5:22.11
 11. Roel Alers                    WZ&PC Purmerend        5:46.09 9501593    5:32.20           
          5:32.20
 12. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             6:03.62 9600327    5:43.04           
          5:43.04
 13. Mansour Khaleqi               De Dolfijn                  NT 9502365    5:46.33           
          5:46.33
 14. Ruben Pera                    Zwemvereniging Hoorn   6:19.13 9602249    5:52.01           
          5:52.01
 15. Jesper Kok                    De Dolfijn             6:25.86 9600247    6:15.45           
          6:15.45
 16. Jeroen Hoeben                 Zwemvereniging Hoorn   6:27.59 9602955    6:35.10           
          6:35.10
NG.Z Rick Roest                    WZ&PC Purmerend        6:17.29 9603863                      
NG.Z Vinny Kooring                 De Dolfijn             6:13.29 9502161                      
AFGE Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   5:30.29 9600469                      
AFGE Halil Ibrahim Kaynak          De Dolfijn             5:17.88 9501155                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Moniek Nijhuis                De Dolfijn             2:22.31 8803188    2:19.93           
          2:19.93
  2. Lenneke van Schaik            De Dolfijn             2:18.79 8603124    2:20.76           
          2:20.76
  3. Andrea Kneppers               Zwemvereniging Hoorn   2:23.60 9302216    2:23.93           
          2:23.93
  4. Anja van der Hout             De Dolfijn             2:25.47 9001598    2:26.20           
          2:26.20
  5. Anouk Elzerman                De Dolfijn             2:26.68 9005914    2:28.35           
          2:28.35
  6. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:29.91 9202772    2:28.58           
          2:28.58
  7. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:26.86 8500454    2:29.11           
          2:29.11
  8. Manon van Rooijen             De Dolfijn             2:17.54 8201404    2:34.55           
          2:34.55
  9. Annika Reinds                 De Dolfijn             2:37.37 8903462    2:40.43           
          2:40.43
 10. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   2:39.92 8604152    2:40.88           
          2:40.88
 11. Nynke de Groot                Zwemvereniging Hoorn        NT 8801490    2:44.43           
          2:44.43
 12. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        2:45.88 8604394    2:49.20           
          2:49.20
AFGE Robin Handana                 De Dolfijn             2:38.48 9001350                      
AFGE Lona Kroese                   De Dolfijn             2:16.41 8702382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny van Zoen                De Dolfijn               24.91 8402677      24.36           
  2. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn     24.22 8902411      24.51           
  3. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.84 8703351      24.70           
  4. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          25.39 9002147      25.33           
  5. Joep Groot                    Zwemvereniging Hoorn     25.50 8701149      25.42           
  6. Joost Krommenhoek             De Dolfijn               23.95 8401293      25.54           
  7. Raoul Engelenburg             De Dolfijn               26.07 8900843      25.94           
  8. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn     25.80 8703983      26.75 FJ 1      
  9. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          27.18 8803379      26.75 FJ 2      
AFGE Misja Langeler                De Dolfijn               24.54 8401369                      
AFGE Nick Stocker                  De Dolfijn               25.28 8903039                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira Toussaint                De Dolfijn             1:04.50 9400990    1:02.99           
          1:02.99
  2. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn   1:09.27 9305122    1:09.41           
          1:09.41
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:10.16 9403030    1:10.16           
          1:10.16
  4. Parand Zarekiani              De Dolfijn             1:09.11 9402150    1:11.30           
          1:11.30
  5. Jamie de Jong                 De Dolfijn             1:12.29 9300898    1:13.77           
          1:13.77
  6. Helena La                     Zwemvereniging Hoorn   1:14.14 9502134    1:15.15           
          1:15.15
  7. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:18.96 9402788    1:15.77           
          1:15.77
  8. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             1:25.26 9404566    1:25.29           
          1:25.29
  9. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:31.23 9603884    1:31.06           
          1:31.06
NG.Z Virginia Joyce Burger         De Dolfijn             1:25.82 9406948                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Bakker                   De Dolfijn             2:26.62 9300021    2:23.95           
          2:23.95
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        2:37.45 9400913    2:37.55           
          2:37.55
  3. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        2:47.26 9300269    2:39.82           
          2:39.82
  4. Freek Schoffelmeer            De Dolfijn             2:46.57 9302903    2:46.10           
          2:46.10
  5. Ritchoberto Peternella        WZ&PC Purmerend        2:45.00 9300991    2:49.37           
          2:49.37
  6. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn        NT 9600469    2:52.59           
          2:52.59
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:56.21 9303065    2:54.95           
          2:54.95
  8. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn   3:08.09 9400955    2:56.59           
          2:56.59
  9. Quincy Hélant Muller          De Dolfijn             3:25.99 9301735    2:56.93           
          2:56.93
 10. Jesse Dekker                  Zwemvereniging Hoorn   2:58.01 9301699    2:59.02           
          2:59.02
 11. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        3:17.45 9302447    3:07.14           
          3:07.14
 12. Stefan Doets                  De Dolfijn             3:22.10 9304941    3:10.36           
          3:10.36
 13. Rick Jellema                  WZ&PC Purmerend        3:26.13 9303063    3:13.69           
          3:13.69
 14. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   3:20.79 9601075    3:19.94           
          3:19.94
 15. Matthijs Hellenberg           Zwemvereniging Hoorn   3:32.49 9501405    3:23.28           
          3:23.28
AFGE Brandon van Voskuilen         De Dolfijn             2:43.98 9300539                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Brouwer                 De Dolfijn               58.31 9105548      58.08           
            58.08
  2. Kelly de Jong                 De Dolfijn             1:00.30 9101474      59.05           
            59.05
  3. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend          58.98 9403314    1:00.30           
          1:00.30
  4. Britt Bakker                  De Dolfijn             1:01.58 9100094    1:02.04           
          1:02.04
  5. Lana Voinov                   De Dolfijn             1:00.64 9103306    1:02.69           
          1:02.69
  6. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:04.20 9201522    1:03.31           
          1:03.31
  7. Samantha Lubbers              De Dolfijn             1:04.23 9106794    1:04.13           
          1:04.13
  8. Miloes Rozemuller             Zwemvereniging Hoorn   1:04.78 9501832    1:05.74           
          1:05.74
  9. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn        NT 9505830    1:06.13           
          1:06.13
 10. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        1:05.94 9200804    1:06.45           
          1:06.45
 11. Tamara Sachs                  Zwemvereniging Hoorn   1:08.34 9205524    1:08.07           
          1:08.07
 12. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        1:12.79 9301414    1:12.69           
          1:12.69
 13. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend        1:18.74 9406972    1:21.10           
          1:21.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Hessing                  De Dolfijn             2:13.28 9103753    2:09.35           
          2:09.35
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:21.45 9200027    2:15.56           
          2:15.56
  3. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        2:25.66 9101249    2:16.59           
          2:16.59
  4. Peter-Jan Plasmans            De Dolfijn             2:24.05 9103063    2:20.02           
          2:20.02
  5. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn   2:28.65 9102711    2:25.32           
          2:25.32
  6. Tommy Possel                  De Dolfijn             2:37.97 9104235    2:34.28           
          2:34.28
  7. Casper van der Haagen         Zwemvereniging Hoorn   2:37.92 9202521    2:34.31           
          2:34.31
  8. Bruun Beenker                 Zwemvereniging Hoorn   2:40.27 9100083    2:35.13           
          2:35.13
  9. Julian Branquinho             De Dolfijn             2:49.18 9202933    2:50.43           
          2:50.43
 10. Dylan Onderstal               De Dolfijn             2:52.94 9204121    3:05.64           
          3:05.64
AFGE Mike Hoonakker                WZ&PC Purmerend        2:36.25 9301709                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             1:01.71 9002010    1:02.78           
          1:02.78
  2. Anja van der Hout             De Dolfijn             1:03.19 9001598    1:03.49           
          1:03.49
  3. Lenneke van Schaik            De Dolfijn             1:03.48 8603124    1:05.65           
          1:05.65
  4. Moniek Nijhuis                De Dolfijn             1:06.12 8803188    1:06.11           
          1:06.11
  5. Andrea Kneppers               Zwemvereniging Hoorn   1:04.84 9302216    1:06.42           
          1:06.42
  6. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:04.78 8500454    1:07.11           
          1:07.11
  7. Simone Dekker                 De Dolfijn             1:07.96 8900876    1:09.02           
          1:09.02
  8. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:08.74 9202772    1:09.21           
          1:09.21
  9. Manon van Rooijen             De Dolfijn             1:04.00 8201404    1:10.46           
          1:10.46
 10. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   1:11.33 8604152    1:13.83           
          1:13.83
 11. Nynke de Groot                Zwemvereniging Hoorn   1:13.32 8801490    1:14.54           
          1:14.54
 12. Anke Jonker                   De Dolfijn             1:16.64 8906966    1:15.20           
          1:15.20
 13. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        1:17.46 9301454    1:20.12           
          1:20.12
AFGE Lona Kroese                   De Dolfijn             1:05.57 8702382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Krommenhoek             De Dolfijn             2:05.36 8401293    2:13.98           
          2:13.98
  2. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        2:10.49 8700155    2:14.70           
          2:14.70
  3. Danny van Zoen                De Dolfijn             2:14.65 8402677    2:15.29           
          2:15.29
  4. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend        2:14.24 8700153    2:15.62           
          2:15.62
  5. Remco Peerdeman               Zwemvereniging Hoorn   2:17.34 8902411    2:17.72 FJ 1      
          2:17.72
  6. Henk van Niejenhuis           De Dolfijn             2:18.54 8905063    2:17.72 FJ 2      
          2:17.72
  7. Sjoerd Post                   De Dolfijn             2:16.71 8401811    2:22.45           
          2:22.45
  8. Marijn Nijssen                Zwemvereniging Hoorn   2:21.73 8703983    2:26.75           
          2:26.75
  9. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        2:30.20 9002147    2:28.79           
          2:28.79
 10. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        3:04.22 8703351    2:43.33           
          2:43.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:47.50            3:49.32           
        Kingue Struijf, 94                         Remy Naporowski, 93
        Dave Heshof, 95                            Jordy de Klerk, 93
            57.87  3:49.32

  2. De Dolfijn 2                  De Dolfijn             3:55.01            3:55.19           
        Ties Elzerman, 95                          Quincy Hélant Muller, 93
        Andy Onderstal, 95                         Jens Bakker, 93
            59.08  3:55.19

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:03.96            4:08.32           
        Lars Haarsma, 96                           Jesse Dekker, 93
        Guus Jonk, 95                              Frank van der Wolff, 94
          1:01.26  4:08.32





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:50.16            4:54.61           
        Claudia Rijkhoff, 96                       Miloes Rozemuller, 95
        Helena La, 95                              Manon Wiersma, 96
          1:10.89  4:54.61

  2. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        5:07.36            5:01.14           
        Julia Brouwers, 96                         Janine Rooker, 96
        Marcha Kemp, 95                            José Verbeek, 97
          1:11.41  5:01.14

  3. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             5:05.42            5:01.51           
        Annika Arvin, 95                           Esmee Vermeulen, 96
        Maxime Verschuur, 95                       Iranila Pattipilohy, 96
          1:16.14  5:01.51




Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend