Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  9 - 11 jaar
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  11 - 13 jaar
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  11 - 17 jaar
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  11 - 17 jaar
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  9 - 11 jaar
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  11 - 13 jaar
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  11 - 17 jaar
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  11 - 17 jaar
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  11 - 13 jaar


LVC A afdeling deel 4
Amersfoort, 15.3.2009


Programmanr. 1
15-3-2009 - 14:00
Heren, 4 x 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC7:25.437:31.10
Robin van Aggele
Ewoud Tamminga
Joran Barends
Mike Marissen
84
82
85
92
1:51.73
2.Oceanus 1Oceanus8:06.747:59.51
Bastiaan Waanders
Theo Beglinger
Robert Rohaan
Nils Mollema
93
90
92
93
2:02.00
3.De Otters Het GooiDe Otters Het GooiNT8:02.29
Roy Visser
Rens van den Berg
Loïc Kemp
Ferry Weertman
91
89
93
92
1:57.18
4.Oceanus 2Oceanus8:31.428:32.20
Donald Hillebregt
Jeffrey Reijnders
Istvan Spaargaren
Vincent Moolhuijsen
92
95
94
94
2:07.61


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-3-2009 - 14:09
Meisjes, 50m vlinderslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime v.d. HeuvelOceanus34.39970100434.48
2.Eva v.d. BornOceanus42.51970238040.51
3.Manon BroezeAZ&PC47.21970346841.16
4.Michelle MeulenbroekOceanus43.07980113441.54
5.Merve UluDe Otters Het Gooi42.84980139242.36
6.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:03.08970314843.38
7.Mariko de NietDe Otters Het Gooi47.45990055443.97
8.Emma KeurDe Otters Het Gooi40.73980196845.24
9.Elodie KarresDe Otters Het Gooi45.30980181645.30
10.Sophie BrouwerAZ&PC49.50980213446.04
11.Merle BosDe Otters Het Gooi46.42970318646.77
12.Cheryl ZethofOceanus46.06980131447.62
13.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi48.36990160648.80
14.Suzanne HoboOceanus52.67980240848.83
15.Marlene BezemAZ&PC1:04.68980170448.86
DISEsmee MorelAZ&PC55.66980235650.45
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

BMChiara van WinsumAZ&PC51.57980036449.22


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-3-2009 - 14:15
Jongens, 100m vrije slag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus1:07.6797006731:09.51
2.Bart SommelingOceanus1:12.8698007651:13.17
3.Sander KirillovaOceanus1:18.5598001211:18.60
4.Niels PostDe Otters Het Gooi1:20.9498013271:19.28
5.Tjeerd SmidAZ&PC1:25.1497037231:21.19
6.Lennart KruizingaAZ&PC1:26.1797026331:21.92
7.Ruben GriffioenOceanus1:20.1699007711:22.70
8.Daan SommelingOceanus1:20.9499007671:24.26
9.Camiel BootAZ&PC1:25.4298016471:25.16
10.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:31.7499016151:28.30
11.Jan-Willem KoensAZ&PC1:35.3297012471:30.60
AFGEMFlorian KorzeliusAZ&PC1:32.449700731
AFGEMMartin ReineckeDe Otters Het Gooi1:55.289901615
AFGEMNick van NijburgDe Otters Het Gooi1:42.429902169


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-3-2009 - 14:20
Meisjes, 400m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC4:32.0395001064:30.60
100m:1:04.70200m:1:09.46400m:2:16.44
2.Shireen PostAZ&PC4:36.4295032864:36.13
100m:1:04.54200m:1:10.09400m:2:21.50
3.Danielle GrootesOceanus4:48.3695012784:48.36
100m:1:08.36200m:1:13.18400m:2:26.82
4.Tamara GroveOceanus4:54.0696012664:52.32
100m:1:10.07200m:1:14.69400m:2:27.56
5.Robin Pagano MiraniOceanus5:15.3195025565:01.70
100m:1:12.30200m:1:17.94400m:2:31.46
6.Lynn DybionaAZ&PC5:26.8295017865:10.55
100m:1:13.76200m:1:20.38400m:2:36.41
7.Desiree VisserAZ&PC5:42.1495053185:11.34
100m:1:13.93200m:1:20.60400m:2:36.81
8.Carmen RoskamOceanus5:32.1296035625:23.24
100m:1:14.37200m:1:23.27400m:2:45.60
9.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi5:59.6497028185:56.82
100m:1:24.42200m:1:32.28400m:3:00.12
10.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi6:57.7697028166:12.92
100m:1:27.04200m:1:34.69400m:3:11.19
11.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi6:46.6497035886:16.04
100m:1:26.48200m:1:35.78400m:3:13.78
12.Anne VeenDe Otters Het Gooi6:46.1697027146:23.70
100m:1:27.04200m:1:34.69400m:3:21.97


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-3-2009 - 14:34
Meisjes, 200m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 6
15-3-2009 - 14:34
Jongens, 100m schoolslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ReijndersOceanus1:17.5395008771:16.86
2.Joeri BerendsOceanus1:20.3395003691:18.75
3.Stanley MoolhuijsenOceanus1:22.0195010451:20.42
4.Twan BootAZ&PC1:28.0996012011:22.20
5.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:31.4695000211:28.89
6.Thomas VeroudenOceanus1:30.1496028551:29.34
7.Wessel de JongOceanus1:28.4896014471:29.80
8.Martijn BartelsAZ&PC1:33.1196034931:31.29
9.Daniël BuijsAZ&PC1:34.8596001831:31.60
10.André van KleefAZ&PC1:23.2596021951:33.51
11.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi1:35.1095002951:35.07
12.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi1:42.8295024791:35.54
13.Juipe WinsserDe Otters Het Gooi2:08.1596033112:08.36

BMMitchell van WinsumAZ&PC1:29.6195006191:25.90


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-3-2009 - 14:39
Dames, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:20.3984024242:18.00
100m:1:05.13200m:1:12.87
2.Lieke VeroudenAZ&PC2:22.2290039482:21.70
100m:1:06.45200m:1:15.25
3.Lotte WilmsAZ&PC2:24.0484027702:36.02
100m:1:10.64200m:1:25.38
4.Ilka HendriksenDe Otters Het GooiNT90081262:41.02
100m:1:14.02200m:1:27.00
5.Danique GielenOceanus2:42.0091059222:44.45
100m:1:16.83200m:1:27.62
6.Nikki van der HoornOceanus2:42.0093072242:45.00
100m:1:15.94200m:1:29.06
7.Margriet Grove-LingemanOceanus2:46.9062000802:47.65
100m:1:19.21200m:1:28.44
8.Maureen VisserDe Otters Het Gooi2:43.2089043882:50.38
100m:1:21.54200m:1:28.84
9.Tessa v.d. ZwaardOceanus2:56.8995013662:52.64
100m:1:18.63200m:1:34.01
10.Helen VermerenDe Otters Het Gooi2:51.8089043263:00.16
100m:1:21.07200m:1:39.09


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-3-2009 - 14:47
Heren, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC55.76840001757.02
2.Joran BarendsAZ&PC1:04.95850009157.28
3.Robert YallopAZ&PC56.35890367958.53
4.Edwin v. NordenAZ&PC1:00.95630056358.97
5.Ewoud TammingaAZ&PC58.2582017011:00.80
6.Theo BeglingerOceanus59.5190001591:02.20
7.Menno SpaargarenOceanus1:02.7964007191:03.30
8.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:03.5491024231:03.75
9.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:03.5392014611:04.19
10.Carl KnelangeOceanus1:06.8580007951:06.60
11.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi1:07.0689012951:07.13
12.Rens van den BergDe Otters Het Gooi1:03.8989002011:09.39
13.Ron KorzeliusAZ&PC1:10.3465005131:10.40
14.Mark PijtakAZ&PC1:12.0690022871:10.77
15.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi1:09.5390032311:12.10
16.Donald HillebregtOceanus1:10.7692026291:13.17


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-3-2009 - 14:51
Meisjes, 200m schoolslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne de VriesAZ&PC2:57.6095006282:54.16
100m:1:25.00200m:1:29.16
2.Iris PijtakAZ&PC3:00.9593006022:56.69
100m:1:25.55200m:1:31.14
3.Bojoura SpaargarenOceanus3:03.4796012703:00.62FJ 1
100m:1:27.60200m:1:33.02
4.Ayako de NietDe Otters Het Gooi3:03.3294057783:00.62FJ 2
100m:1:27.89200m:1:32.73
5.Chantal GroveOceanus3:20.8094018443:03.54
100m:1:28.95200m:1:34.59
6.Marieke SpittelerOceanus3:10.2693034023:06.40
100m:1:30.24200m:1:36.16
7.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi3:12.4493008283:06.93
100m:1:31.01200m:1:35.92
8.Tara KokDe Otters Het Gooi3:08.8594051143:08.21
100m:1:31.84200m:1:36.37
9.Sedona de KeijzerAZ&PC3:15.7496031643:14.10
100m:1:32.03200m:1:42.07
10.Charelle HanewaldAZ&PC3:14.8293051863:20.29
100m:1:33.73200m:1:46.56
11.Nicolle BuijsAZ&PC3:26.2493024003:22.73
100m:1:35.57200m:1:47.16
12.Malissa van der SluisDe Otters Het Gooi3:28.0793007083:32.59
100m:1:40.78200m:1:51.81
AFGEMVera de WeerdtDe Otters Het Gooi3:20.829305560
AFGEMLisa de JongOceanus3:31.649602380
AFGEMIsabelle GrootesOceanus3:12.879303030


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-3-2009 - 14:59
Meisjes, 100m schoolslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
15-3-2009 - 14:59
Jongens, 100m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bastiaan WaandersOceanus1:07.4793012251:06.76
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:09.1494012151:09.03
3.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:14.1993011111:09.79
4.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:10.3293034831:09.95
5.Huub van HouwelingenAZ&PC1:11.1994060191:10.32
6.Alexander KruizeAZ&PC1:20.0094062311:13.70
7.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi1:19.0794022451:13.72
8.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:13.7394001251:14.17
9.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:15.8994030631:17.09
10.Michael van AmstelOceanus1:16.6694012171:18.18
11.Duncan WeijDe Otters Het Gooi1:23.0894022431:22.82
12.Ysbrand van WingerdenAZ&PC1:36.7396039771:34.25
DISMartijn de MercadoOceanus1:23.6495022131:22.87
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISVincent GijsbertseAZ&PC1:28.0496023451:24.86
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarcel RazzakAZ&PC1:34.7795039191:26.86
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMax WegbransOceanus1:18.539402543


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-3-2009 - 15:04
Dames, 200m rugslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabelle GrootesOceanusNT93030302:32.61
100m:1:14.39200m:1:18.22
2.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC2:42.0293049902:35.98
100m:1:16.80200m:1:19.18
3.Wyke NieuwenhuizenOceanus2:35.7491038622:37.04
100m:1:17.13200m:1:19.91
4.Milou FeijtAZ&PC2:49.4991009322:41.11
100m:1:18.91200m:1:22.20
5.Laura MoolenaarAZ&PC2:41.9696006562:42.24
100m:1:19.93200m:1:22.31
6.Robin MeesterOceanus2:46.1192070362:45.99
100m:1:19.78200m:1:26.21
7.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi2:50.3493068242:47.25
100m:1:21.04200m:1:26.21
8.Daniëlle VermeulenAZ&PC2:53.4791032402:47.67
100m:1:22.64200m:1:25.03
9.Kelsey GielenOceanus2:57.1094019342:50.71
100m:1:24.43200m:1:26.28
10.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi2:52.7792005362:53.53
100m:1:24.29200m:1:29.24
11.Saskia BeljaarsDe Otters Het GooiNT93074963:02.57
100m:1:28.86200m:1:33.71
12.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi2:59.0692044263:05.51
100m:1:29.95200m:1:35.56
AFGEMIlona CatsOceanus2:42.589302086


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-3-2009 - 15:11
Jongens, 100m vrije slag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAZ&PC51.20920218751.86
2.Nils MollemaOceanus54.56930628355.33
3.Robert RohaanOceanus56.39920367957.07
4.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi58.10910028358.34
5.Jeroen v.d. BosAZ&PC58.89920229958.36
6.Istvan SpaargarenOceanus58.54940119958.71
7.Roland BeekesDe Otters Het Gooi59.66910364959.51
8.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi57.73910624159.72
9.Dennis ReijndersOceanus59.5392027271:00.15
10.Rikus de LangeAZ&PC1:03.6094012611:01.57
11.Ronald VermeulenAZ&PC1:02.1394001091:01.86
12.Gerald van DalenAZ&PC1:03.0691047511:02.84
AFGEMRobin HofmanOceanus57.869102845
AFGEMFred SminkDe Otters Het Gooi56.599104519


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-3-2009 - 15:15
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC26.28840242426.13
2.Lotte WilmsAZ&PC27.54840277027.94
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi28.95890452228.82
4.Amanda BerendrechtOceanus28.64830013629.02
5.Lidia v. BonAZ&PC29.32700005429.27
6.Dorien RiemersmaAZ&PC31.50890349230.67
7.Tessa v.d. ZwaardOceanus29.82950136631.34
8.Angelique GouwensDe Otters Het Gooi31.82900747432.02
9.Milene CatoireOceanus31.84870072832.13
10.Priscilla vd SluisDe Otters Het Gooi30.43900345632.15
11.Helen VermerenDe Otters Het Gooi31.78890432632.40
12.Ilse de BruinAZ&PC33.86900686833.05
13.Simone DroogDe Otters Het Gooi32.64880107234.16
14.Farishta AhmadzaiAZ&PC34.80890692834.26
AFGEMEveline WegmanOceanus29.638904604


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-3-2009 - 15:18
Heren, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC1:57.1584000172:06.64
50m:27.80200m:1:38.84
2.Robert YallopAZ&PC2:01.9889036792:08.52
50m:28.03200m:1:40.49
3.Edwin v. NordenAZ&PC2:13.5863005632:12.89
50m:28.48200m:1:44.41
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:14.9691024232:15.13
50m:28.94200m:1:46.19
5.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:15.7792014612:19.03
50m:29.79200m:1:49.24
6.Jos VergeerOceanus2:22.8091027472:20.80
50m:28.92200m:1:51.88
7.Rens van den BergDe Otters Het Gooi2:13.7389002012:22.64
50m:30.04200m:1:52.60
8.Theo BeglingerOceanus2:21.2990001592:26.27
50m:30.87200m:1:55.40
9.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi2:26.5889012952:29.45
50m:31.11200m:1:58.34
10.Vincent BakkerAZ&PC2:18.0086001072:29.81
50m:30.76200m:1:59.05
11.Carl KnelangeOceanus2:25.4080007952:30.36
50m:31.73200m:1:58.63
12.Martijn LeursDe Otters Het Gooi2:32.7688021712:42.54
50m:32.20200m:2:10.34
DISIvor MollemaOceanus2:23.9890071372:22.91
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:29.52200m:1:53.39


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-3-2009 - 15:24
Meisjes, 100m vrije slag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime v.d. HeuvelOceanus1:07.2597010041:08.54
2.Manon BroezeAZ&PC1:16.3697034681:14.26FJ 1
3.Eva v.d. BornOceanus1:14.4597023801:14.26FJ 2
4.Michelle MeulenbroekOceanus1:20.4298011341:15.62
5.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi1:22.8997028161:22.40
6.Cheryl ZethofOceanus1:21.3398013141:24.86
7.Merve UluDe Otters Het Gooi1:26.9598013921:25.13
8.Sophie BrouwerAZ&PC1:36.0198021341:25.70
9.Suzanne HoboOceanus1:27.4698024081:27.11
10.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:28.8899005541:28.80
11.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:38.8897031481:28.85
12.Marlene BezemAZ&PC1:34.2998017041:29.18
13.Elodie KarresDe Otters Het Gooi1:28.9598018161:31.04
14.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:32.5999016061:32.78
15.Esmee MorelAZ&PC1:40.2298023561:34.60
16.Emma KeurDe Otters Het Gooi1:31.0298019681:34.65

BMChiara van WinsumAZ&PC1:28.9298003641:24.38


<< TOP >>
Programmanr. 17
15-3-2009 - 15:31
Jongens, 50m vlinderslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus37.72970067338.13
2.Bart SommelingOceanus40.95980076538.88
3.Sander KirillovaOceanus40.09980012139.20
4.Lennart KruizingaAZ&PC44.95970263341.52
5.Tjeerd SmidAZ&PC53.97970372346.14
6.Daan SommelingOceanus47.07990076747.08
7.Ruben GriffioenOceanus49.20990077147.86
8.Devano BoesewinkelDe Otters Het GooiNT990161552.18
9.Jan-Willem KoensAZ&PC49.01970124753.82
10.Camiel BootAZ&PC51.12980164755.94
DISNiels PostDe Otters Het Gooi51.39980132744.92
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEMMartin ReineckeDe Otters Het Gooi1:07.999901615
AFGEMFlorian KorzeliusAZ&PC53.589700731
AFGEMNick van NijburgDe Otters Het GooiNT9902169


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-3-2009 - 15:35
Meisjes, 100m schoolslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC1:29.0495001061:22.80
2.Shireen PostAZ&PC1:30.4695032861:26.06
3.Desiree VisserAZ&PC1:31.8695053181:28.04
4.Robin Pagano MiraniOceanus1:31.7095025561:32.08
5.Danielle GrootesOceanus1:32.2895012781:32.52
6.Carmen RoskamOceanus1:36.2796035621:33.98
7.Lynn DybionaAZ&PC1:37.2795017861:37.14
8.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:38.9697035881:39.26
9.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:34.5497028181:40.41
10.Merle BosDe Otters Het Gooi1:43.6397031861:46.68
11.Anne VeenDe Otters Het Gooi1:52.8097027141:51.39


<< TOP >>
Programmanr. 19
15-3-2009 - 15:40
Jongens, 400m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey ReijndersOceanus4:31.2695008774:32.07
100m:1:04.39200m:1:09.56400m:2:18.12
2.Twan BootAZ&PC4:51.7296012014:46.28
100m:1:05.78400m:3:40.50
3.Joeri BerendsOceanus5:10.3295003694:58.80
100m:1:11.55200m:1:15.97400m:2:31.28
4.Daniël BuijsAZ&PC4:58.8696001834:59.36
100m:1:10.41200m:1:17.75400m:2:31.20
5.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi5:34.6795000215:05.39
100m:1:14.08200m:1:18.24400m:2:33.07
6.Thomas VeroudenOceanus5:34.5496028555:06.73
100m:1:12.95200m:1:18.50400m:2:35.28
7.Wessel de JongOceanus5:21.2496014475:08.43
100m:1:13.07200m:1:18.91400m:2:36.45
8.Stanley MoolhuijsenOceanus5:15.0095010455:08.90
100m:1:12.47200m:1:19.77400m:2:36.66
9.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi5:40.7795024795:19.32
100m:1:12.03400m:4:07.29
10.André van KleefAZ&PC5:46.2696021955:27.88
100m:1:18.61200m:1:23.97400m:2:45.30
11.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi5:53.4595002955:46.02
100m:1:20.10200m:1:29.75400m:2:56.17
12.Martijn BartelsAZ&PC7:19.9496034935:57.10
100m:1:27.17200m:1:33.47400m:2:56.46

BMMitchell van WinsumAZ&PC5:36.2495006194:55.10
100m:1:10.23200m:1:15.31400m:2:29.56


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-3-2009 - 15:55
Jongens, 200m vrije slag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 21
15-3-2009 - 15:55
Dames, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:12.6184024242:17.45
50m:29.70200m:1:47.75
2.Lieke VeroudenAZ&PC2:16.2490039482:18.48
50m:30.45200m:1:48.03
3.Lotte WilmsAZ&PC2:23.8084027702:30.44
50m:31.45200m:1:58.99
4.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi2:32.2489045222:32.38
50m:32.89200m:1:59.49
5.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi2:37.7390081262:34.94
50m:32.55200m:2:02.39
6.Danique GielenOceanus2:38.3691059222:36.99
50m:35.00200m:2:01.99
7.Nikki van der HoornOceanus2:41.8593072242:38.48
50m:33.16200m:2:05.32
8.Amanda BerendrechtOceanus2:41.3083001362:45.74FJ 1
50m:33.24200m:2:12.50
9.Maureen VisserDe Otters Het Gooi2:35.9789043882:45.74FJ 2
50m:35.14200m:2:10.60
10.Milene CatoireOceanus2:53.0787007282:51.59
50m:37.26200m:2:14.33
11.Margriet Grove-LingemanOceanus2:53.4462000802:52.77
50m:35.65200m:2:17.12


<< TOP >>
Programmanr. 22
15-3-2009 - 16:02
Heren, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud TammingaAZ&PC23.01820170123.64
2.Joran BarendsAZ&PC22.56850009123.77
3.Jos VergeerOceanus25.23910274724.54
4.Vincent BakkerAZ&PC25.00860010724.70
5.Roy VisserDe Otters Het Gooi25.42910242325.08
6.Menno SpaargarenOceanus25.51640071926.14
7.Rens van den BergDe Otters Het Gooi25.44890020126.34
8.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi25.92900323126.64
9.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi26.96890129526.68
10.Ivor MollemaOceanus27.10900713727.09
11.Ron KorzeliusAZ&PC27.12650051327.38
12.Mark PijtakAZ&PC26.84900228727.70
13.Martijn LeursDe Otters Het Gooi28.22880217128.76


<< TOP >>
Programmanr. 23
15-3-2009 - 16:04
Meisjes, 100m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal GroveOceanus1:08.5494018441:10.23
2.Iris PijtakAZ&PC1:12.9393006021:12.13
3.Suzanne de VriesAZ&PC1:15.3895006281:14.80
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:17.5293008281:16.46
5.Marieke SpittelerOceanus1:16.4493034021:17.79FJ 1
6.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:17.2194057781:17.79FJ 2
7.Sedona de KeijzerAZ&PC1:16.5696031641:18.90
8.Bojoura SpaargarenOceanus1:19.2696012701:19.90
9.Tara KokDe Otters Het Gooi1:22.6194051141:20.69
10.Charelle HanewaldAZ&PC1:20.7893051861:21.22
11.Nicolle BuijsAZ&PC1:25.8893024001:26.80
DISMalissa van der SluisDe Otters Het Gooi1:22.6793007081:22.46
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMVera de WeerdtDe Otters Het Gooi1:19.159305560
AFGEMIsabelle GrootesOceanus1:13.139303030
AFGEMLisa de JongOceanus1:25.409602380


<< TOP >>
Programmanr. 24
15-3-2009 - 16:09
Jongens, 200m schoolslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:36.9393011112:37.86
100m:1:17.26200m:1:20.60
2.Huub van HouwelingenAZ&PC2:40.8494060192:41.30
100m:1:18.18200m:1:23.12
3.Loïc KempDe Otters Het Gooi2:52.2393034832:49.31
100m:1:19.31200m:1:30.00
4.Bastiaan WaandersOceanus2:46.8293012252:50.58
100m:1:21.63200m:1:28.95
5.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi2:54.4494022452:52.05
100m:1:19.72200m:1:32.33
6.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi3:01.9894030632:55.81
100m:1:22.74200m:1:33.07
7.Alexander KruizeAZ&PC3:00.0094062313:07.64
100m:1:27.29200m:1:40.35
8.Michael van AmstelOceanus3:19.1194012173:13.53
100m:1:32.68200m:1:40.85
9.Anne EekhofDe Otters Het Gooi3:51.3393066453:16.57
100m:1:32.82200m:1:43.75
10.Vincent GijsbertseAZ&PC3:36.5496023453:24.38FJ 1
100m:1:38.06200m:1:46.32
11.Marcel RazzakAZ&PC3:31.6895039193:24.38FJ 2
100m:1:39.54200m:1:44.84
12.Ysbrand van WingerdenAZ&PC3:37.9096039773:41.74
100m:1:48.94200m:1:52.80
DISVincent MoolhuijsenOceanus2:54.5294012152:50.58
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:1:22.68200m:1:27.90
DISMartijn de MercadoOceanus3:18.4395022133:15.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:36.04200m:1:39.60
AFGEMMax WegbransOceanus3:23.969402543


<< TOP >>
Programmanr. 25
15-3-2009 - 16:17
Jongens, 100m schoolslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
15-3-2009 - 16:17
Dames, 100m vrije slag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabelle GrootesOceanusNT93030301:02.29
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:04.3291038621:03.13
3.Milou FeijtAZ&PC1:05.0491009321:03.74
4.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC1:06.0593049901:04.83
5.Laura MoolenaarAZ&PC1:04.6996006561:05.34
6.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi1:07.8392005361:06.36
7.Kelsey GielenOceanus1:06.3894019341:06.82
8.Robin MeesterOceanus1:06.4792070361:07.42
9.Daniëlle VermeulenAZ&PC1:06.9891032401:08.44
10.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:10.1993068241:08.74
11.Saskia BeljaarsDe Otters Het Gooi1:09.2893074961:13.43
12.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:12.7992044261:15.13
AFGEMIlona CatsOceanus1:04.399302086


<< TOP >>
Programmanr. 27
15-3-2009 - 16:21
Jongens, 200m rugslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAZ&PC2:06.9892021872:04.32
100m:1:00.70200m:1:03.62
2.Nils MollemaOceanus2:13.9893062832:15.41
100m:1:06.43200m:1:08.98
3.Istvan SpaargarenOceanus2:17.8494011992:19.50
100m:1:08.84200m:1:10.66
4.Robert RohaanOceanus2:24.1392036792:24.64
100m:1:09.87200m:1:14.77
5.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi2:32.0491062412:28.00
100m:1:11.82200m:1:16.18
6.Rikus de LangeAZ&PC2:33.0794012612:29.57
100m:1:13.66200m:1:15.91
7.Dennis ReijndersOceanus2:30.2392027272:31.06
100m:1:13.32200m:1:17.74
8.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi2:35.1891002832:33.16
9.Ronald VermeulenAZ&PC2:45.0294001092:42.18
100m:1:18.48200m:1:23.70
10.Gerald van DalenAZ&PC2:46.5191047512:43.22
100m:1:20.07200m:1:23.15
11.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:39.5192022992:45.47
DISRoland BeekesDe Otters Het Gooi2:40.8091036492:41.47
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
100m:1:18.14200m:1:23.33
AFGEMFred SminkDe Otters Het Gooi2:29.179104519
AFGEMRobin HofmanOceanus2:37.209102845


<< TOP >>
Programmanr. 28
15-3-2009 - 16:28
Dames, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC1:04.2484024241:03.64
2.Lieke VeroudenAZ&PC1:10.6290039481:05.89
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:12.9189045221:12.19
4.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi1:15.9890081261:12.82
5.Nikki van der HoornOceanus1:13.8193072241:15.06
6.Dorien RiemersmaAZ&PC1:19.9989034921:15.83
7.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:10.3689043881:16.07
8.Amanda BerendrechtOceanus1:14.4083001361:16.17
9.Danique GielenOceanus1:19.4291059221:20.14
10.Helen VermerenDe Otters Het Gooi1:20.5489043261:21.27
11.Priscilla vd SluisDe Otters Het Gooi1:19.4890034561:22.26
12.Angelique GouwensDe Otters Het Gooi1:22.4490074741:23.50
13.Simone DroogDe Otters Het Gooi1:20.2988010721:26.32
14.Ilse de BruinAZ&PC1:33.8090068681:32.88
15.Farishta AhmadzaiAZ&PC1:33.6789069281:35.32
AFGEMEveline WegmanOceanus1:19.838904604


<< TOP >>
Programmanr. 29
15-3-2009 - 16:33
Heren, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC1:59.8084000172:03.48
100m:1:00.60200m:1:02.88
2.Ewoud TammingaAZ&PC2:07.9582017012:04.53
100m:1:00.28200m:1:04.25
3.Robert YallopAZ&PC2:14.4289036792:10.33
100m:1:01.54200m:1:08.79
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:18.6591024232:15.62
100m:1:03.18200m:1:12.44
5.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:16.8992014612:18.47
100m:1:04.44200m:1:14.03
6.Ivor MollemaOceanus2:18.7990071372:22.22
100m:1:07.06200m:1:15.16
7.Theo BeglingerOceanus2:19.3690001592:22.64
100m:1:08.07200m:1:14.57
8.Menno SpaargarenOceanus2:25.0164007192:28.51
9.Donald HillebregtOceanus2:37.5092026292:38.72
100m:1:15.11200m:1:23.61
10.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi2:29.6490032312:41.82
100m:1:15.94200m:1:25.88


<< TOP >>
Programmanr. 30
15-3-2009 - 16:40
Jongens, 4 x 100m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 31
15-3-2009 - 16:40
Jongens, 4 x 50m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1Oceanus1:48.721:45.16
Nils Mollema
Jeffrey Reijnders
93
95
25.89Istvan Spaargaren
Bastiaan Waanders
94
93
2.AZ&PC 1AZ&PC1:51.301:48.03
Twan Boot
Jordan Kraaijenhof
96
93
26.75Huub van Houwelingen
Ronald Vermeulen
94
94
3.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi1:56.401:56.30
Anne Eekhof
Valiant Beekes
93
95
29.06Maarten Eekhof
Joppe Soons
94
94
4.Oceanus 2Oceanus2:00.871:58.82
Joeri Berends
Stanley Moolhuijsen
95
95
30.84Thomas Verouden
Vincent Moolhuijsen
96
94
5.Oceanus 3Oceanus1:59.422:02.84
Michael van Amstel
Rick de Mercado
94
97
29.77Wessel de Jong
Martijn de Mercado
96
95
6.AZ&PC 2AZ&PC2:07.432:03.74
Rikus de Lange
Daniël Buijs
94
96
28.39André van Kleef
Marcel Razzak
96
95
7.De Otters Het Gooi 2De Otters Het Gooi2:11.822:09.98
Nordin Zandhuis
Paul Bree
95
94
31.10Duncan Weij
Juipe Winsser
94
96


<< TOP >>
Programmanr. 32
15-3-2009 - 16:43
Meisjes, 4 x 100m wisselslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC4:47.004:47.42
Rachelle Visser
Suzanne de Vries
95
95
1:11.10Shireen Post
Laura Moolenaar
95
96
2.Oceanus 1Oceanus4:52.505:03.59
Tamara Grove
Bojoura Spaargaren
96
96
1:13.80Tessa v.d. Zwaard
Danielle Grootes
95
95
3.Oceanus 2Oceanus5:22.325:28.94
Robin Pagano Mirani
Eva v.d. Born
95
97
1:15.72Maxime v.d. Heuvel
Carmen Roskam
97
96
4.AZ&PC 2AZ&PC5:39.285:31.41
Lynn Dybiona
Sedona de Keijzer
95
96
1:22.61Desiree Visser
Manon Broeze
95
97
5.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi6:03.005:57.86
Nadine Timmers
Merle Bos
97
97
1:29.82Jülide Saricaoglu
Lalaine Faber
97
97