Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 18. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 39. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 41. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later


VZC deel 4
Huizen, 15.3.2009


1 - Deel 4 KNZB zwemcompetitie district klasse15.3.09


Programmanr. 2
15.3.09
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:26.032:24.13
Sarina Brukx
Stephanie Lubbers
87
90
36.98Wendy Knoppers
Jaleesa Milan
87
88
2.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:22.662:29.56
Bernadette Vuur
Berber Stevens
94
94
41.42Devina Cicilson
Marijn Hoeksel
86
90
3.IJsselmeer 1IJsselmeer2:22.802:31.09
Lisa Aardewijn
Daphne Kooijman
92
90
40.64Lisa Besselsen
Marein de Jong
91
80
4.Kon. AZ 1870 2Kon. AZ 18702:38.952:37.59
Janice Milan
Roxane Lubbers
85
88
41.50Jordy Leen
Cesika Savut
86
92
5.de Vuursche 1de Vuursche2:31.682:38.64
Willemijn Nederlof
Disney van der Dussen
92
95
45.39Jessica Algra
Lilianne van der Dussen
94
90
6.Kon. AZ 1870 3Kon. AZ 18702:59.382:44.86
Selin Kokulu
Christina Vucica
94
92
44.65Natasja Kouffeld
Nina Lijzenga
92
96
AFGEMde Vuursche 2de Vuursche2:45.00
Disney van der Dussen, Fosiya Hur Abdi, Ingrid Hoofd, Maja van Gisbergen


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.3.09
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen1:54.631:53.44
Bart Hoeksel
Sebastiaan Beurs
93
93
28.77Lars de Vries
Ben Zwerink
95
93
2.IJsselmeer 1IJsselmeer2:06.632:06.32
Dennis van der Velde
Rick Mooi
94
97
32.60Maarten Vos
Friedrich Vink
95
94
3.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:15.972:16.64
Kaspur van der Lem
Sam-Lin Fung-A-Loi
96
97
29.19Brent van Kesteren
Tariq Sakoer
97
94
AFGEMde Vuursche 1de Vuursche2:21.46
Jelle Baron, Denny Vastenburg, Jules Vermei, Anthony Brouwer


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.3.09
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Rutger Beijerde Vuursche27.02990209725.15
2.Bart van Dijkde Vuursche30.90990209925.17
3.Tommi SmitsDe Meeuwen Diemen28.20990156125.51
4.Emmanuel PetrosianIJsselmeerNT990266325.70
5.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen27.20990076925.74
6.Jordi van der LemKon. AZ 187026.37000018926.16
7.Tim Kannegieterde VuurscheNT020017528.43
8.Ezra FrantzenDe Meeuwen DiemenNT990247729.79
9.Tobias van Vulpende Vuursche30.45000110730.10
DISTayyib Onayde VuurscheNT9902661
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBenjamin BeursDe Meeuwen Diemen26.07990086724.75
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISFreek BroekstraIJsselmeerNT000147925.09
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
NG.ZAMarlon KleinIJsselmeerNT0001675
AFGEMBas MorelissenIJsselmeerNT0100861

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Roxy van KesterenKon. AZ 187024.92990064424.72
2.Sophie Bleijerveldde VuurscheNT000248424.73
3.Quincy BöingDe Meeuwen DiemenNT990321825.18
4.Paula MestrumKon. AZ 187027.10990273425.83
5.Myrthe VreemanDe Meeuwen DiemenNT990319426.64
6.Silke HeldoornIJsselmeerNT010117627.02
7.Eylin KokuluKon. AZ 187028.16000078427.10
8.Samantha van VuureDe Meeuwen Diemen33.09020023027.40
9.Manon Stalenhoefde Vuursche28.15990289427.56
10.Jasmijn VisserIJsselmeerNT990362227.78
11.Elita BeckKon. AZ 187027.60000152027.94
12.Sanne BoomsmaIJsselmeerNT010117428.38
13.Britt van der LindenDe Meeuwen Diemen30.53010096030.38
14.Michelle van MaarenIJsselmeerNT010117830.48
15.Selina KhanIJsselmeerNT000248630.86
16.Calina van der LemKon. AZ 187030.03020008631.37
17.Michelle MokkenstormIJsselmeerNT010118032.46


<< TOP >>
Programmanr. 6
15.3.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 187035.06970420435.70
2.Larissa KeizerweerdKon. AZ 187035.57970420037.30
3.Frederique HenraatKon. AZ 187043.40980390639.70
4.Dianyra ValeriusKon. AZ 187044.64970419840.44
5.Zinzi TheeuwesKon. AZ 187038.69970419640.52
6.Franklina DzokotoeKon. AZ 187043.40970504840.76
7.Doortje BrugmansIJsselmeerNT990317840.85
8.Kim Vastenburgde Vuursche42.00980150640.98
9.Marit BrugmansIJsselmeerNT990318041.31
10.Anouk BrandsIJsselmeer38.53980406241.80
10.Gabriëlla BoumanKon. AZ 187049.88970501241.80
12.Sofie PannemanIJsselmeer53.54990290842.12
13.Sharon van der LemKon. AZ 187042.93980027043.03
14.Anne ExmannDe Meeuwen Diemen46.10980422444.66
15.Puck van den HeuvelDe Meeuwen Diemen47.98980426046.50
16.Rebecca RemakKon. AZ 187048.85970328047.45
17.Maja van Gisbergende VuurscheNT970541247.98
NG.ZAFenna NijstIJsselmeerNT9804616
AFGEMMarianne VellingaKon. AZ 187049.509803996


<< TOP >>
Programmanr. 8
15.3.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick MooiIJsselmeer32.76970331733.14
2.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 187038.87970340938.32
3.Jaimy VeldhuisenDe Meeuwen DiemenNT970398539.56
4.Brent van KesterenKon. AZ 187037.73970105539.70
5.Niek HeldoornIJsselmeer40.26990019939.98
6.Justin RuijpersDe Meeuwen Diemen52.48980259542.00
7.Jeroen RijswijkIJsselmeerNT980355943.43
8.Aron KhanIJsselmeer51.57980360543.95
9.Kevin RijswijkIJsselmeer51.75980320544.30
10.Alper TuzcuDe Meeuwen Diemen46.81980364145.56
11.Pieter Stalenhoefde Vuursche45.81980211748.62
12.Ali ShalkamyIJsselmeerNT990266549.57
13.Niels van MaarenIJsselmeerNT970426949.95
14.Sjoerd DingerinkDe Meeuwen DiemenNT980380549.98
15.Anwar el BardaiDe Meeuwen Diemen49.56980361152.11
DISAxel EisingaDe Meeuwen Diemen40.629702409
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLeon ChenKon. AZ 187051.899803657
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMAlex Algrade Vuursche46.849901047


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.3.09
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nina LijzengaKon. AZ 187039.76960502637.39
2.Seren SavutKon. AZ 187041.09950407839.50
3.Rachel VoglerDe Meeuwen Diemen46.24960581240.37
4.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen43.57960484640.97
5.Diyar SavutKon. AZ 187042.32960348241.92
6.Suzan SchuurhuisDe Meeuwen Diemen42.67950421242.63
7.Tiffany PikkerIJsselmeer42.26960338042.64
8.Guusje GielingIJsselmeer44.76950631244.15
9.Iris ZijtveldKon. AZ 187043.70950625445.34
10.Disney van der Dussende Vuursche43.74950024446.32
11.Sophie EijsmanIJsselmeer48.20950538246.76
12.Hanna SmitsDe Meeuwen Diemen48.52950595446.89
13.Sabine van DijckDe Meeuwen Diemen51.98950631847.45
14.Tessa RijswijkIJsselmeerNT950643449.04
15.Mary-Ann RemakKon. AZ 187050.97960362050.53
16.Anne BakkerDe Meeuwen Diemen55.21960516654.05
17.Minouschka SwartIJsselmeer1:01.41960594855.35
DISFosiya Hur Abdide Vuursche1:00.009605784
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.3.09
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 187028.47960027935.26
2.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen38.22950343136.16
3.Ivo van DijckDe Meeuwen Diemen40.71970298540.72
4.Rick MooiIJsselmeer41.80970331741.95
5.Maarten VosIJsselmeer45.54950029742.24
6.Anthony Brouwerde Vuursche46.18960247145.89
7.Coby van OossanenIJsselmeer53.47960311548.16
8.Jelle EisingaDe Meeuwen Diemen48.75970242348.92
9.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 187049.08970340949.30
AFGEMJules Vermeide Vuursche48.939602469
AFGEMAlex Gaasenbeekde Vuursche55.709504237


<< TOP >>
Programmanr. 12
15.3.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica Algrade Vuursche44.79940413842.45
2.Berber StevensDe Meeuwen Diemen38.51940595042.90
3.Debby DistelblomIJsselmeerNT940474844.35
4.Sophie EijsmanIJsselmeer49.13950538246.57
5.Anne-Marieke van DijkIJsselmeer46.73940692247.45
6.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen47.26940508847.97
7.Ingrid Hoofdde Vuursche51.77930670249.09
8.Selin KokuluKon. AZ 187048.61940633049.30
9.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen49.14940692449.54
10.Iris SmitKon. AZ 187049.97950632250.55
11.Eline BakkerDe Meeuwen Diemen50.90940569851.46
12.Bernadette VuurDe Meeuwen Diemen57.10940673452.11
13.Iris ZijtveldKon. AZ 187053.67950625452.37
14.Tessa RoelenDe Meeuwen Diemen46.34930716254.33
15.Famke MochelKon. AZ 1870NT960573855.87
AFGEMEliana VellingaKon. AZ 187053.249307610

BMChristina VucicaKon. AZ 1870NT920524045.30


<< TOP >>
Programmanr. 14
15.3.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ben ZwerinkDe Meeuwen DiemenNT930279136.26
2.Bart HoekselDe Meeuwen Diemen38.72930302938.60
3.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen38.29930595938.76
4.Friedrich VinkIJsselmeer40.39940461339.48
5.Denny Vastenburgde Vuursche40.45950092740.18
6.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen44.51930303342.01
7.Wesley van SpaandonkIJsselmeer46.00940562743.45
8.Tariq SakoerKon. AZ 187043.13940521943.53
9.Dennis van der VeldeIJsselmeer46.00940614543.94
10.Egbert JansenDe Meeuwen DiemenNT940613747.45
11.Maarten VosIJsselmeer50.04950029748.39
12.Brent van KesterenKon. AZ 187049.75970105551.46
AFGEMAbraham BouchichianDe Meeuwen Diemen45.619402735
AFGEMJelle Baronde Vuursche47.669601699
AFGEMDennis RietveldDe Meeuwen DiemenNT9402737


<< TOP >>
Programmanr. 18
15.3.09
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marein de JongIJsselmeer31.00800054030.39
2.Devina CicilsonDe Meeuwen Diemen34.77860486033.97
3.Wendy KnoppersKon. AZ 187036.02870222635.33
4.Stephanie LubbersKon. AZ 187037.29900715037.36
5.Roxane LubbersKon. AZ 187038.40880622838.11
6.Marijn HoekselDe Meeuwen Diemen38.32900149638.29
7.Lisa BesselsenIJsselmeer38.86910774638.84
8.Lilianne van der Dussende Vuursche38.22900093639.30
9.Jordy LeenKon. AZ 187038.63860512639.41
10.Sarina BrukxKon. AZ 187040.20870067439.55
11.Janice MilanKon. AZ 187041.97850341840.26
12.Jaleesa MilanKon. AZ 187040.26880516442.12
13.Natasja KouffeldKon. AZ 187044.44920774842.29
14.Cesika SavutKon. AZ 187039.60920387442.54
15.Lisa AardewijnIJsselmeer38.00920328843.79
AFGEMWillemijn Nederlofde Vuursche35.349203282


<< TOP >>
Programmanr. 20
15.3.09
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen28.90860130928.40FJ 1
2.Arjan SchilderKon. AZ 187028.00840199328.40FJ 2
3.Mats SmuldersIJsselmeer30.53890292129.64
4.Cees LijzengaKon. AZ 187029.87600094930.26
5.Martijn KrouwelIJsselmeer30.49800085330.59
6.Wouter VosIJsselmeer32.76900316132.02
7.Henk KlaasenKon. AZ 187032.51890598932.44
8.Marcel van der LemKon. AZ 187032.28650056332.79
9.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen33.33910669932.82
10.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen33.19870141532.95
11.Glenn MooiIJsselmeer32.50920677933.02
12.Stefan Vastenburgde Vuursche33.62890323134.54
13.Stefan NieuwenhuisDe Meeuwen DiemenNT870507934.92
14.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen34.82910097335.20
15.Nick Leeflangde Vuursche37.49840137937.00
16.Michiel DutilhDe Meeuwen DiemenNT920713337.96
17.Harald BehreKon. AZ 187041.06710141538.75
18.Terry TopsvoortKon. AZ 187037.45870340140.62
AFGEMZhivago HolwijnDe Meeuwen DiemenNT9204539


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.3.09
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Niek HeldoornIJsselmeer40.26990019939.99
2.Benjamin BeursDe Meeuwen Diemen44.16990086742.95
3.Tommi SmitsDe Meeuwen Diemen51.26990156146.33
4.Jordi van der LemKon. AZ 187043.60000018947.25
5.Viggo van der RoestDe Meeuwen Diemen51.34990076948.74
6.Bart van Dijkde Vuursche54.61990209948.76
7.Tim Kannegieterde VuurscheNT020017549.41
8.Freek BroekstraIJsselmeerNT000147950.77
9.Tayyib Onayde VuurscheNT990266152.84
10.Rutger Beijerde Vuursche55.80990209754.58
11.Emmanuel PetrosianIJsselmeerNT990266354.94
12.Tobias van Vulpende Vuursche58.75000110758.96
12.Ezra FrantzenDe Meeuwen Diemen54.64990247758.96
NG.ZAMarlon KleinIJsselmeerNT0001675
AFGEMBas MorelissenIJsselmeerNT0100861

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Roxy van KesterenKon. AZ 187042.41990064442.77
2.Paula MestrumKon. AZ 187043.26990273445.28
3.Samantha van VuureDe Meeuwen DiemenNT020023045.83
4.Sophie Bleijerveldde VuurscheNT000248447.46
5.Quincy BöingDe Meeuwen Diemen52.43990321847.64
6.Jasmijn VisserIJsselmeerNT990362247.96
7.Sanne BoomsmaIJsselmeerNT010117448.08
8.Calina van der LemKon. AZ 187057.08020008650.18
9.Elita BeckKon. AZ 187056.54000152052.22
10.Silke HeldoornIJsselmeerNT010117653.35
11.Eylin KokuluKon. AZ 187047.74000078453.54
12.Myrthe VreemanDe Meeuwen Diemen53.08990319456.12
13.Manon Stalenhoefde Vuursche1:02.62990289457.44
14.Selina KhanIJsselmeerNT000248657.81
15.Britt van der LindenDe Meeuwen DiemenNT01009601:03.50
16.Michelle MokkenstormIJsselmeerNT01011801:06.32
DISMichelle van MaarenIJsselmeerNT0101178
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 23
15.3.09
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sofie PannemanIJsselmeerNT990290822.49
2.Puck van den HeuvelDe Meeuwen DiemenNT980426022.64
3.Kim Vastenburgde Vuursche25.45980150623.76FJ 1
4.Gabriëlla BoumanKon. AZ 187024.40970501223.76FJ 2
5.Frederique HenraatKon. AZ 187024.30980390624.33
6.Marit BrugmansIJsselmeerNT990318024.69
7.Anne ExmannDe Meeuwen DiemenNT980422424.88
8.Dianyra ValeriusKon. AZ 187025.10970419825.11
9.Sharon van der LemKon. AZ 187025.10980027025.24
10.Franklina DzokotoeKon. AZ 187025.70970504825.68
11.Doortje BrugmansIJsselmeerNT990317825.76
12.Maja van Gisbergende VuurscheNT970541226.36
13.Rebecca RemakKon. AZ 187026.18970328027.40
DISAnouk BrandsIJsselmeerNT980406227.10
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
NG.ZAFenna NijstIJsselmeerNT9804616
AFGEMMarianne VellingaKon. AZ 187024.209803996


<< TOP >>
Programmanr. 25
15.3.09
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Axel EisingaDe Meeuwen DiemenNT970240922.23
2.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 187025.18970340923.44
3.Pieter Stalenhoefde Vuursche26.28980211723.67
4.Jaimy VeldhuisenDe Meeuwen DiemenNT970398524.17
5.Jeroen RijswijkIJsselmeerNT980355924.39
6.Kevin RijswijkIJsselmeerNT980320524.57
7.Jelle EisingaDe Meeuwen DiemenNT970242324.74
8.Justin RuijpersDe Meeuwen DiemenNT980259524.94
9.Aron KhanIJsselmeerNT980360525.94
10.Anwar el BardaiDe Meeuwen DiemenNT980361127.42
11.Alper TuzcuDe Meeuwen DiemenNT980364127.71
12.Sjoerd DingerinkDe Meeuwen DiemenNT980380527.86
13.Leon ChenKon. AZ 187029.39980365728.62
14.Ali ShalkamyIJsselmeerNT990266528.91
DISNiels van MaarenIJsselmeerNT9704269
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMAlex Algrade Vuursche26.199901047


<< TOP >>
Programmanr. 27
15.3.09
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marith RoelenDe Meeuwen Diemen1:34.9496048461:26.20
2.Seren SavutKon. AZ 18701:29.0295040781:29.22
3.Tiffany PikkerIJsselmeer1:27.5496033801:30.93
4.Rachel VoglerDe Meeuwen Diemen1:39.2496058121:31.38
5.Diyar SavutKon. AZ 18701:29.6596034821:31.92
6.Suzan SchuurhuisDe Meeuwen Diemen1:29.8895042121:33.24
7.Hanna SmitsDe Meeuwen Diemen1:36.0995059541:33.33
8.Disney van der Dussende Vuursche1:29.5295002441:33.85
9.Nina LijzengaKon. AZ 18701:35.8096050261:35.62
10.Sophie EijsmanIJsselmeer1:40.2595053821:35.96
11.Sabine van DijckDe Meeuwen Diemen1:46.8495063181:37.50
12.Larissa KeizerweerdKon. AZ 18701:37.2597042001:38.73
13.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 18701:38.1697042041:39.87
14.Mary-Ann RemakKon. AZ 18701:40.7996036201:43.52
15.Tessa RijswijkIJsselmeerNT95064341:49.02
16.Anne BakkerDe Meeuwen Diemen1:51.7996051661:49.59
17.Famke MochelKon. AZ 1870NT96057382:03.99
18.Valeria HardyKon. AZ 18701:54.0595062922:04.25
DISZinzi TheeuwesKon. AZ 18701:51.8997041961:49.16
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIris ZijtveldKon. AZ 18701:43.2695062541:50.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMinouschka SwartIJsselmeerNT96059481:51.66
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., RH
DISFosiya Hur Abdide VuurscheNT96057841:55.75
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 29
15.3.09
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen1:18.2795034311:14.24
2.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:18.7196002791:20.82
3.Maarten VosIJsselmeer1:33.0895002971:33.11
4.Anthony Brouwerde Vuursche1:57.3396024711:41.78
5.Brent van KesterenKon. AZ 18701:38.9597010551:42.09
DISRick MooiIJsselmeer1:33.0497033171:28.05
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIvo van DijckDe Meeuwen Diemen1:33.6597029851:34.38
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCoby van OossanenIJsselmeerNT96031151:53.37
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., RH SH
AFGEMJelle Baronde Vuursche1:55.089601699
AFGEMJules Vermeide Vuursche1:39.059602469
AFGEMAlex Gaasenbeekde VuurscheNT9504237


<< TOP >>
Programmanr. 31
15.3.09
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jessica Algrade Vuursche1:15.3894041381:14.18
50m:35.71100m:1:14.18
2.Tiffany PikkerIJsselmeer1:14.0696033801:19.91
50m:36.47100m:1:19.91
3.Tessa RoelenDe Meeuwen Diemen1:20.1393071621:20.60
50m:37.19100m:1:20.60
4.Guusje GielingIJsselmeerNT95063121:22.79
50m:37.61100m:1:22.79
5.Nynke van LeeuwenDe Meeuwen Diemen1:23.9694050881:22.95
50m:39.83100m:1:22.95
6.Sarah HijmansDe Meeuwen Diemen1:23.4294069241:24.77
50m:40.64100m:1:24.77
7.Berber StevensDe Meeuwen Diemen1:23.3594059501:25.32
50m:40.35100m:1:25.32
8.Selin KokuluKon. AZ 18701:30.6894063301:30.99
50m:40.90100m:1:30.99
9.Ingrid Hoofdde Vuursche1:38.8993067021:37.02FJ 1
50m:45.09100m:1:37.02
10.Anne-Marieke van DijkIJsselmeer1:40.0694069221:37.02FJ 2
50m:42.99100m:1:37.02
DISEline BakkerDe Meeuwen DiemenNT9405698
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISDebby DistelblomIJsselmeer1:10.979404748
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBernadette VuurDe Meeuwen Diemen1:17.259406734
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMEliana VellingaKon. AZ 18701:41.599307610

BMChristina VucicaKon. AZ 1870NT92052401:20.21
50m:37.27100m:1:20.21


<< TOP >>
Programmanr. 33
15.3.09
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friedrich VinkIJsselmeer1:02.54940461359.83
50m:28.36100m:59.83
2.Bart HoekselDe Meeuwen Diemen1:03.9393030291:04.49
50m:30.38100m:1:04.49
3.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:06.0093027911:05.10
50m:30.97100m:1:05.10
4.Alexander SendrowiczDe Meeuwen Diemen1:08.0093030331:05.86
50m:31.36100m:1:05.86
5.Sebastiaan BeursDe Meeuwen Diemen1:09.4593059591:05.90
50m:31.43100m:1:05.90
6.Denny Vastenburgde Vuursche1:13.2395009271:08.12
50m:33.54100m:1:08.12
7.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:08.6896002791:08.20
50m:31.29100m:1:08.20
8.Wesley van SpaandonkIJsselmeer1:16.8994056271:13.19
50m:35.72100m:1:13.19
9.Dennis van der VeldeIJsselmeer1:19.6094061451:14.99
50m:34.87100m:1:14.99
10.Tariq SakoerKon. AZ 18701:15.3794052191:16.21
50m:35.23100m:1:16.21
11.Egbert JansenDe Meeuwen DiemenNT94061371:40.90
50m:43.78100m:1:40.90
AFGEMDennis RietveldDe Meeuwen Diemen1:08.009402737
AFGEMAbraham BouchichianDe Meeuwen Diemen1:21.369402735


<< TOP >>
Programmanr. 39
15.3.09
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marein de JongIJsselmeer36.00800054033.21
2.Wendy KnoppersKon. AZ 187037.70870222636.57
3.Sarina BrukxKon. AZ 187038.02870067437.14
4.Devina CicilsonDe Meeuwen Diemen37.99860486037.39
5.Marijn HoekselDe Meeuwen Diemen39.70900149639.27
6.Lilianne van der Dussende Vuursche42.30900093640.84
7.Lisa BesselsenIJsselmeer40.26910774641.35
8.Lisa AardewijnIJsselmeer41.11920328841.47
9.Jaleesa MilanKon. AZ 187040.00880516441.62
10.Daphne KooijmanIJsselmeerNT900820042.66
11.Janice MilanKon. AZ 187042.76850341843.12
12.Cesika SavutKon. AZ 187040.93920387443.32
13.Natasja KouffeldKon. AZ 187048.00920774843.98
14.Jordy LeenKon. AZ 187045.00860512644.86
15.Stephanie LubbersKon. AZ 187040.64900715046.61
DISRoxane LubbersKon. AZ 187043.24880622846.25
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMWillemijn Nederlofde Vuursche37.569203282


<< TOP >>
Programmanr. 41
15.3.09
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen30.77860130931.68
2.Dennis HooijbergDe Meeuwen Diemen32.74870141533.08
2.Marcel van der LemKon. AZ 187032.65650056333.08
4.Mats SmuldersIJsselmeer36.82890292133.44
5.Friedrich VinkIJsselmeer32.79940461333.54
6.Robin HooijbergDe Meeuwen Diemen35.59910097334.14
7.Martijn KrouwelIJsselmeer36.82800085335.28
8.Stefan NieuwenhuisDe Meeuwen Diemen38.02870507935.32
9.Stefan Vastenburgde Vuursche37.27890323135.58
10.Wouter VosIJsselmeer38.26900316135.89
11.Henk KlaasenKon. AZ 187035.72890598935.90
12.Glenn MooiIJsselmeer36.90920677936.50
13.Terry TopsvoortKon. AZ 187035.64870340136.71
14.Cees LijzengaKon. AZ 187037.36600094937.24
15.Leon SchuurhuisDe Meeuwen Diemen36.76910669938.20
16.Michiel DutilhDe Meeuwen DiemenNT920713340.44
17.Nick Leeflangde Vuursche39.64840137940.95
18.Harald BehreKon. AZ 187041.28710141545.12
AFGEMArjan SchilderKon. AZ 187033.578401993
AFGEMErik de WolfKon. AZ 187053.316000971
AFGEMZhivago HolwijnDe Meeuwen Diemen39.099204539


<< TOP >>
Programmanr. 42
15.3.09
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18702:45.432:43.90
Nina Lijzenga
Mary-Ann Remak
96
96
38.71Seren Savut
Lindsey Keizerweerd
95
97
2.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen2:48.802:51.09
Marith Roelen
Suzan Schuurhuis
96
95
41.12Rachel Vogler
Hanna Smits
96
95
3.IJsselmeer 1IJsselmeer2:50.982:54.81
Guusje Gieling
Minouschka Swart
95
96
46.53Tiffany Pikker
Sophie Eijsman
96
95
4.Kon. AZ 1870 2Kon. AZ 18702:58.003:04.08
Iris Zijtveld
Iris Smit
95
95
45.93Diyar Savut
Valeria Hardy
96
95
5.Kon. AZ 1870 3Kon. AZ 18703:11.723:10.69
Rebecca Remak
Zinzi Theeuwes
97
97
50.31Larissa Keizerweerd
Franklina Dzokotoe
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 43
15.3.09
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.IJsselmeer 1IJsselmeer1:19.171:17.27
Niek Heldoorn
Marit Brugmans
99
99
Freek Broekstra
Doortje Brugmans
00
99
2.De Meeuwen Diemen 1De Meeuwen Diemen1:32.531:25.95
Viggo van der Roest
Myrthe Vreeman
99
99
Tommi Smits
Quincy Böing
99
99
3.de Vuursche 1de Vuursche1:35.001:28.43
Rutger Beijer
Sophie Bleijerveld
99
00
Bart van Dijk
Manon Stalenhoef
99
99