Competitie Hoofdklasse deel 4
Alkmaar (NED),    15.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
15-3-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   7:47.39            7:53.64           
        Mark Moussa, 90                            Marvin Kruin, 89
        Sander Ariaansz, 93                        Aziz Nosairi, 91
          1:58.64  7:53.64

     DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            7:53.81            7:56.56           
        Thom de Boer, 91                           Dennis Eliveld, 92
        Demi de Rooij, 91                          Hans Peter Hartog, 91
          2:01.06  7:56.56

     Lz 1886 1                     Lz 1886                8:01.49            7:59.93           
        Jelmar Kluiwstra, 92                       Sjoerd Sieval, 90
        Lars Sieval, 93                            Kristiaan Lenos, 83
          2:00.83  7:59.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-3-2009 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW-FINENZO              36.69 9700468      33.86           
  2. Jasmijn Bink                  Lz 1886                  36.96 9700332      36.46           
  3. Eva van Maarle                Lz 1886                  40.89 9705042      38.51           
  4. Lara Bink                     Lz 1886                  40.89 9800076      39.39           
  5. Eelke Roman                   Lz 1886                  40.89 9900352      40.70           
  6. Yvanna Zuurveld               DAW-FINENZO              45.11 9702998      42.80           
  7. Silke Jonk                    DAW-FINENZO              46.51 9802042      45.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
15-3-2009 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-FINENZO            1:09.74 9800175    1:08.52           
          1:08.52
  2. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.50 9800909    1:09.24           
          1:09.24
  3. Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.08 9700971    1:11.54           
          1:11.54
  4. Moukhlis Sahi                 Lz 1886                1:12.39 9800061    1:13.16           
          1:13.16
  5. Moemen Badawi                 Lz 1886                1:17.75 9700353    1:14.20           
          1:14.20
  6. Maurits de Bruijn             DAW-FINENZO            1:18.93 9700917    1:15.02           
          1:15.02
  7. Thomas Haneveld               DAW-FINENZO            1:18.92 9801631    1:22.09           
          1:22.09
  8. Joey Agema                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:21.03 9700937    1:24.95           
          1:24.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15-3-2009 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda Zwarthoed              DAW-FINENZO            4:57.92 9604938    4:49.00           
          1:07.97  2:22.50  4:49.00
  2. Mandy Verhage                 DAW-FINENZO            4:58.36 9501382    4:53.24           
          1:07.40  2:22.29  4:53.24
  3. Roxann Geenen                 DAW-FINENZO            5:02.08 9601518    4:53.86           
          1:08.20  2:22.86  4:53.86
  4. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)   5:04.96 9503218    5:06.39           
          1:11.85  2:29.44  5:06.39
  5. Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)   5:20.22 9601686    5:10.19           
          1:12.08  2:32.08  5:10.19
  6. Nine Roman                    Lz 1886                5:17.38 9702310    5:10.45           
          1:16.16  2:35.66  5:10.45
  7. Pieternel Braam               Lz 1886                5:15.84 9501610    5:14.04           
          1:11.15  2:31.40  5:14.04
  8. Ymke Kluiwstra                Lz 1886                5:35.09 9600186    5:27.53           
          1:17.03  2:40.80  5:27.53
  9. Moniek Heemskerk              Lz 1886                5:48.51 9601964    5:34.13           
          1:17.98  2:44.20  5:34.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15-3-2009 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaas Schoute                 DAW-FINENZO            1:20.54 9500891    1:17.84           
          1:17.84
  2. Felix Geenen                  DAW-FINENZO            1:26.62 9501085    1:22.46           
          1:22.46
  3. Amro Badawi                   Lz 1886                1:29.00 9500881    1:24.97           
          1:24.97
  4. Yassine Maniani               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:25.06 9501755    1:24.98           
          1:24.98
  5. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:28.80 9503761    1:27.72           
          1:27.72
  6. Kjell Sieval                  Lz 1886                1:32.45 9500823    1:29.89           
          1:29.89
  7. Thomas de Jager               Lz 1886                1:34.23 9602373    1:31.63           
          1:31.63
  8. Rowdy Spaltman                DAW-FINENZO            1:36.57 9501747    1:35.34           
          1:35.34
  9. Dion de Mooy                  Lz 1886                1:42.14 9701803    1:37.64           
          1:37.64

  BM Sjors Lieverst                DAW-FINENZO            1:19.85 9501389    1:16.73           
          1:16.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15-3-2009 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:27.72 9001578    2:21.51           
          1:06.11  2:21.51
  2. Melissa Zwaan                 DAW-FINENZO            2:31.48 9103666    2:30.28           
          1:11.78  2:30.28
  3. Maaike Vooren                 DAW-FINENZO            2:32.64 9103324    2:42.60           
          1:15.07  2:42.60
  4. Marike Boersen                Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8800402    2:42.86           
          1:14.14  2:42.86
  5. Dieuwertje Vermeulen          Lz 1886                2:45.00 8402574    2:44.74           
          1:13.88  2:44.74
  6. Rosanne de Boer               Lz 1886                2:50.76 9104060    2:46.08           
          1:18.36  2:46.08
  7. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8603954    2:46.57           
          1:13.49  2:46.57
  8. Janet van der Poel            Lz 1886                2:51.09 9301842    2:50.32           
          1:13.47  2:50.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
15-3-2009 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.34 8901815      59.39           
            59.39
  2. Xander Breton                 Zwemlust/Utrecht(SG)     58.70 8400299    1:01.06           
          1:01.06
  3. Pieter Schoots                DAW-FINENZO            1:01.67 8702979    1:01.55           
          1:01.55
  4. Stanley Vleerlaag             DAW-FINENZO              58.65 8502813    1:01.62           
          1:01.62
  5. Sjoerd Sieval                 Lz 1886                1:03.02 9002663    1:02.34           
          1:02.34
  6. Mark Moussa                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.16 9002059    1:03.16           
          1:03.16
  7. Hans Peter Hartog             DAW-FINENZO            1:04.76 9100859    1:04.26           
          1:04.26
  8. Kevin Lebis                   DAW-FINENZO            1:03.40 8101037    1:05.34           
          1:05.34
  9. Patrick Molenkamp             DAW-FINENZO            1:06.68 8802427    1:06.91           
          1:06.91
 10. Camiel Villa Rikkers          Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.89 8905359    1:07.50           
          1:07.50
 DIS Dingeman v.d. Pluijm          Lz 1886                1:03.00 9002301    1:03.60           
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
          1:03.60
AFGE Jonathan de Graaff            Lz 1886                1:04.57 8705045                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15-3-2009 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seline Koek                   Lz 1886                3:01.48 9400622    2:54.72           
          1:25.43  2:54.72
  2. Davina van Perge              DAW-FINENZO            2:59.13 9503786    3:03.07           
          1:27.30  3:03.07
  3. Jasmijn Ruijgrok              Lz 1886                3:10.27 9401032    3:03.19           
          1:27.97  3:03.19
  4. Sara Badawi                   Lz 1886                3:03.74 9302802    3:07.08           
          1:28.39  3:07.08
  5. Dieuwertje Jorink             DAW-FINENZO            3:04.20 9302306    3:07.48           
          1:30.49  3:07.48
  6. Rosanne Padt                  DAW-FINENZO            3:09.43 9501582    3:08.24           
          1:28.26  3:08.24
  7. Mirre Thomas                  Zwemlust/Utrecht(SG)   3:11.80 9506002    3:12.30           
          1:33.42  3:12.30
  8. Mariska Teske                 Lz 1886                3:17.20 9601712    3:18.79           
          1:34.42  3:18.79
  9. Danielle Kuypers              Zwemlust/Utrecht(SG)   3:36.20 9502470    3:38.92           
          1:43.29  3:38.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15-3-2009 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW-FINENZO            1:02.83 9400507    1:02.16           
          1:02.16
  2. Lars Sieval                   Lz 1886                1:03.79 9300723    1:03.50           
          1:03.50
  3. Joey Stokx                    DAW-FINENZO            1:05.08 9301251    1:04.07           
          1:04.07
  4. Rowan Stobbart                Lz 1886                1:10.67 9406045    1:09.18           
          1:09.18
  5. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:10.64 9302053    1:09.66           
          1:09.66
  6. Jesse Puts                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:16.30 9401147    1:10.96           
          1:10.96
  7. Martijn Stalenburg            Lz 1886                1:13.63 9306281    1:11.75           
          1:11.75
  8. Martijn Teske                 Lz 1886                1:13.35 9401357    1:12.16           
          1:12.16
  9. Mart de Boer                  DAW-FINENZO            1:12.81 9303589    1:12.88           
          1:12.88
 10. Paul Wijnbergen               Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9300621    1:23.54           
          1:23.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
15-3-2009 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)   2:22.71 9200810    2:23.06           
          1:08.91  2:23.06
  2. Elise Bouwens                 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:27.79 9103964    2:28.29           
          1:15.12  2:28.29
  3. Chantalle van der Fluit       DAW-FINENZO            2:35.59 9206406    2:34.36           
          1:13.36  2:34.36
  4. Lisa Koster                   DAW-FINENZO            2:42.59 9401682    2:37.04           
          1:16.67  2:37.04
  5. Sharona Mlcoch                DAW-FINENZO            2:36.43 9406178    2:37.39           
          1:16.52  2:37.39
  6. Paula van der Werff           Lz 1886                2:40.00 9103484    2:42.47           
          1:15.52  2:42.47
  7. Simone de Boer                Lz 1886                2:51.17 9306858    2:44.36           
          1:19.02  2:44.36
  8. Iris Bioch                    Lz 1886                2:40.00 9106916    2:45.07           
          1:17.25  2:45.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15-3-2009 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)     53.03 9104645      53.69           
            53.69
  2. Thom de Boer                  DAW-FINENZO              53.80 9100181      55.07           
            55.07
  3. Dennis Eliveld                DAW-FINENZO              55.55 9202351      55.09           
            55.09
  4. Robin Veenstra                Zwemlust/Utrecht(SG)     56.49 9201335      55.95           
            55.95
  5. Demi de Rooij                 DAW-FINENZO              56.13 9105607      56.22           
            56.22
  6. Jelmar Kluiwstra              Lz 1886                  55.22 9204323      56.29           
            56.29
  7. Julian Diaz                   Zwemlust/Utrecht(SG)     57.60 9200241      58.39           
            58.39
  8. Sven Regensburg               Lz 1886                  59.25 9101865      59.15           
            59.15
  9. Thomas Hansen                 Lz 1886                  59.79 9204327      59.73           
            59.73
 10. Bas Zierikzee                 Lz 1886                1:03.36 9204321    1:04.04           
          1:04.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
15-3-2009 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danielle de Groot             DAW-FINENZO              27.44 9303868      27.60           
  2. Melissa Zwaan                 DAW-FINENZO              27.95 9103666      28.07           
  3. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)     28.09 9001578      28.13           
  4. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)     27.49 8603954      28.32           
  5. Dieuwertje Vermeulen          Lz 1886                  28.80 8402574      28.69           
  6. Marianne vd Poll              DAW-FINENZO              28.23 8903352      28.84           
  7. Chantal Molenkamp             DAW-FINENZO              29.63 9002624      29.40           
  8. Rosanne de Boer               Lz 1886                  29.39 9104060      30.10           
  9. Tessa Kerkvliet               Lz 1886                  31.32 9202428      31.67           
NG.Z Mirjam Pannekeet              DAW-FINENZO              29.63 8201256                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
15-3-2009 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)   2:16.88 8901815    2:14.92           
          1:01.67  2:14.92
  2. Kristiaan Lenos               Lz 1886                2:16.78 8301331    2:15.68           
          1:03.97  2:15.68
  3. Hans Peter Hartog             DAW-FINENZO            2:18.72 9100859    2:17.48           
          1:05.25  2:17.48
  4. Sjoerd Sieval                 Lz 1886                2:16.94 9002663    2:17.54           
          1:05.05  2:17.54
  4. Camiel Villa Rikkers          Zwemlust/Utrecht(SG)   2:17.12 8905359    2:17.54           
          1:03.93  2:17.54
  6. Stanley Vleerlaag             DAW-FINENZO            2:11.35 8502813    2:19.72           
          1:06.50  2:19.72
  7. Ralf van der Poel             Lz 1886                2:22.56 8401783    2:21.08           
          1:08.37  2:21.08
  8. Patrick Molenkamp             DAW-FINENZO            2:17.42 8802427    2:22.20           
          1:07.36  2:22.20
  9. Mark Moussa                   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:17.40 9002059    2:22.66           
          2:22.66
 10. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)   2:23.70 8800461    2:25.51           
          1:08.20  2:25.51
 11. Xander Breton                 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:18.00 8400299    2:34.51           
          2:34.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-3-2009 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW-FINENZO            1:07.63 9700468    1:06.30           
          1:06.30
  2. Jasmijn Bink                  Lz 1886                1:07.72 9700332    1:06.75           
          1:06.75
  3. Eva van Maarle                Lz 1886                1:16.25 9705042    1:11.75           
          1:11.75
  4. Eelke Roman                   Lz 1886                1:14.68 9900352    1:14.48           
          1:14.48
  5. Lara Bink                     Lz 1886                1:15.70 9800076    1:15.12           
          1:15.12
  6. Silke Jonk                    DAW-FINENZO            1:21.30 9802042    1:16.38           
          1:16.38
  7. Yvanna Zuurveld               DAW-FINENZO            1:24.83 9702998    1:17.36           
          1:17.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
15-3-2009 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-FINENZO              36.53 9800175      36.87           
  2. Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)     36.08 9700971      37.24           
  3. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)     37.56 9800909      37.54           
  4. Moemen Badawi                 Lz 1886                  39.21 9700353      39.25           
  5. Moukhlis Sahi                 Lz 1886                  38.94 9800061      40.63           
  6. Maurits de Bruijn             DAW-FINENZO              46.25 9700917      44.92           
  7. Thomas Haneveld               DAW-FINENZO              44.89 9801631      49.09           
  8. Joey Agema                    Zwemlust/Utrecht(SG)     47.81 9700937      50.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15-3-2009 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene Teufer                  DAW-FINENZO            1:23.55 9602340    1:21.12           
          1:21.12
  2. Marit Visscher                DAW-FINENZO            1:25.73 9600004    1:26.70           
          1:26.70
  3. Roxann Geenen                 DAW-FINENZO            1:29.08 9601518    1:28.47           
          1:28.47
  4. Pieternel Braam               Lz 1886                1:28.73 9501610    1:30.32           
          1:30.32
  5. Ymke Kluiwstra                Lz 1886                1:31.70 9600186    1:31.40           
          1:31.40
  6. Moniek Heemskerk              Lz 1886                1:34.66 9601964    1:32.66           
          1:32.66
  7. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:35.36 9503218    1:34.70           
          1:34.70
  8. Nine Roman                    Lz 1886                1:37.26 9702310    1:35.08           
          1:35.08
  9. Brenda Zwarthoed              DAW-FINENZO            1:40.87 9604938    1:38.26           
          1:38.26
 10. Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:41.60 9601686    1:39.73           
          1:39.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15-3-2009 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Zwemlust/Utrecht(SG)   4:31.57 9501755    4:36.68           
          1:04.09  2:13.87  4:36.68
  2. Felix Geenen                  DAW-FINENZO            5:07.77 9501085    4:51.45           
          1:08.57  2:23.23  4:51.45
  3. Klaas Schoute                 DAW-FINENZO            6:03.87 9500891    5:00.76           
          1:11.20  2:27.89  5:00.76
  4. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   5:36.76 9503761    5:08.54           
          1:12.07  2:33.08  5:08.54
  5. Rowdy Spaltman                DAW-FINENZO            5:33.48 9501747    5:11.72           
          1:11.14  2:31.27  5:11.72
  6. Kjell Sieval                  Lz 1886                5:35.21 9500823    5:18.50           
          1:14.46  2:37.05  5:18.50
  7. Dion de Mooy                  Lz 1886                5:17.94 9701803    5:21.02           
          1:13.36  2:35.92  5:21.02
  8. Thomas de Jager               Lz 1886                5:35.94 9602373    5:29.19           
          1:16.08  2:41.78  5:29.19
  9. Amro Badawi                   Lz 1886                6:06.24 9500881    5:32.10           
          1:16.36  2:43.02  5:32.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
15-3-2009 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:28.86 9001578    2:27.18           
          2:27.18
  2. Maaike Vooren                 DAW-FINENZO            2:29.70 9103324    2:32.07           
          2:32.07
  3. Janet van der Poel            Lz 1886                2:34.51 9301842    2:32.78           
          2:32.78
  4. Rosanne de Boer               Lz 1886                2:33.39 9104060    2:33.56           
          2:33.56
  5. Marike Boersen                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:30.51 8800402    2:36.42           
          2:36.42
  6. Mirjam Pannekeet              DAW-FINENZO            2:31.06 8201256    2:39.19           
          2:39.19
  7. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8603954    2:42.64           
          2:42.64
  8. Mandy Verhage                 DAW-FINENZO            2:54.35 9501382    2:43.13           
          2:43.13
  9. Tessa Kerkvliet               Lz 1886                2:42.89 9202428    2:45.42           
          2:45.42
 10. Marianne vd Poll              DAW-FINENZO            2:41.18 8903352    2:47.23           
          2:47.23
 11. Karlijn Kerkvliet             Lz 1886                2:49.20 9304024    2:53.09           
          2:53.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
15-3-2009 - 17:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)     22.96 8901815      23.85           
  2. Xander Breton                 Zwemlust/Utrecht(SG)     23.54 8400299      24.51           
  2. Pieter Schoots                DAW-FINENZO              24.35 8702979      24.51           
  4. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)     24.73 8800461      25.02           
  5. Kevin Lebis                   DAW-FINENZO              24.30 8101037      25.20           
  6. Mark Moussa                   Zwemlust/Utrecht(SG)     25.54 9002059      25.51           
  7. Dingeman v.d. Pluijm          Lz 1886                  26.00 9002301      25.74           
  8. Patrick Molenkamp             DAW-FINENZO              25.52 8802427      25.99           
  9. Arjan Baron                   DAW-FINENZO              26.62 9100067      26.33           
 10. Camiel Villa Rikkers          Zwemlust/Utrecht(SG)     25.57 8905359      26.39           
 11. Ralf van der Poel             Lz 1886                  26.86 8401783      26.75           
AFGE Jonathan de Graaff            Lz 1886                  25.80 8705045                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15-3-2009 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne Padt                  DAW-FINENZO            1:11.16 9501582    1:11.15           
          1:11.15
  2. Mirre Thomas                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.31 9506002    1:13.57           
          1:13.57
  3. Mariska Teske                 Lz 1886                1:13.72 9601712    1:14.20           
          1:14.20
  4. Dieuwertje Jorink             DAW-FINENZO            1:14.75 9302306    1:15.31           
          1:15.31
  5. Davina van Perge              DAW-FINENZO            1:15.84 9503786    1:16.67           
          1:16.67
  6. Jasmijn Ruijgrok              Lz 1886                1:20.84 9401032    1:16.73           
          1:16.73
  7. Seline Koek                   Lz 1886                1:19.52 9400622    1:17.75           
          1:17.75
  8. Sara Badawi                   Lz 1886                1:19.53 9302802    1:20.00           
          1:20.00
  9. Danielle Kuypers              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:27.29 9502470    1:31.48           
          1:31.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
15-3-2009 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart de Boer                  DAW-FINENZO            2:40.28 9303589    2:38.08           
          1:14.90  2:38.08
  2. Jorrick Druyven               DAW-FINENZO            2:53.08 9400507    2:39.19           
          1:18.03  2:39.19
  3. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)   2:50.31 9302053    2:45.80           
          1:20.17  2:45.80
  4. Joey Stokx                    DAW-FINENZO            2:52.19 9301251    2:46.48           
          1:19.73  2:46.48
  5. Lars Sieval                   Lz 1886                3:04.07 9300723    2:49.73           
          1:21.04  2:49.73
  6. Rowan Stobbart                Lz 1886                2:52.37 9406045    2:56.75           
          1:25.80  2:56.75
  7. Jesse Puts                    Zwemlust/Utrecht(SG)   3:18.87 9401147    3:00.60           
          1:28.54  3:00.60
  8. Paul Wijnbergen               Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9300621    3:04.83           
          1:28.02  3:04.83
  9. Martijn Teske                 Lz 1886                3:08.79 9401357    3:08.15           
          1:28.66  3:08.15
 10. Martijn Stalenburg            Lz 1886                3:15.23 9306281    3:14.81           
          1:32.38  3:14.81

  BM Sjors Lieverst                DAW-FINENZO            2:57.84 9501389    2:50.43           
          1:22.26  2:50.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15-3-2009 - 17:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Bouwens                 Zwemlust/Utrecht(SG)     55.94 9103964      58.42           
            58.42
  2. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)     58.69 9200810    1:00.95           
          1:00.95
  3. Chantalle van der Fluit       DAW-FINENZO            1:02.42 9206406    1:01.59           
          1:01.59
  3. Sharona Mlcoch                DAW-FINENZO            1:02.64 9406178    1:01.59           
          1:01.59
  5. Lisa Koster                   DAW-FINENZO            1:01.06 9401682    1:02.36           
          1:02.36
  6. Irene Teufer                  DAW-FINENZO            1:06.86 9602340    1:04.86           
          1:04.86
  7. Iris Bioch                    Lz 1886                1:03.00 9106916    1:04.94           
          1:04.94
  8. Simone de Boer                Lz 1886                1:05.38 9306858    1:05.30           
          1:05.30
  9. Marit Visscher                DAW-FINENZO            1:10.19 9600004    1:08.48           
          1:08.48
AFGE Paula van der Werff           Lz 1886                1:04.40 9103484                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
15-3-2009 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                DAW-FINENZO            2:15.73 9202351    2:12.13           
          1:06.60  2:12.13
  2. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)   2:17.96 9104645    2:13.86           
          1:05.29  2:13.86
  3. Jelmar Kluiwstra              Lz 1886                2:13.92 9204323    2:18.55           
          1:06.76  2:18.55
  4. Demi de Rooij                 DAW-FINENZO            2:19.30 9105607    2:22.12           
          1:08.30  2:22.12
  5. Thom de Boer                  DAW-FINENZO            2:26.82 9100181    2:26.65           
          1:12.16  2:26.65
  6. Thomas Hansen                 Lz 1886                2:32.83 9204327    2:28.73           
          1:13.48  2:28.73
  7. Julian Diaz                   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:37.42 9200241    2:29.02           
          1:12.23  2:29.02
  8. Sven Regensburg               Lz 1886                2:33.29 9101865    2:32.14           
          1:13.88  2:32.14
  9. Robin Veenstra                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:30.31 9201335    2:32.78           
          1:15.53  2:32.78
 10. Bas Zierikzee                 Lz 1886                2:38.97 9204321    2:43.76           
          1:18.73  2:43.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
15-3-2009 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieuwertje Vermeulen          Lz 1886                1:10.29 8402574    1:09.99           
          1:09.99
  2. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:10.51 9001578    1:11.07           
          1:11.07
  3. Marianne vd Poll              DAW-FINENZO            1:14.20 8903352    1:13.06           
          1:13.06
  4. Melissa Zwaan                 DAW-FINENZO            1:14.07 9103666    1:13.39           
          1:13.39
  5. Marike Boersen                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.31 8800402    1:13.80           
          1:13.80
  6. Danielle de Groot             DAW-FINENZO            1:17.70 9303868    1:13.98           
          1:13.98
  7. Janet van der Poel            Lz 1886                1:13.89 9301842    1:14.03           
          1:14.03
  8. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:17.86 8603954    1:15.26           
          1:15.26
  9. Mirjam Pannekeet              DAW-FINENZO            1:15.00 8201256    1:17.72           
          1:17.72
 10. Tessa Kerkvliet               Lz 1886                1:14.92 9202428    1:19.92           
          1:19.92
 11. Karlijn Kerkvliet             Lz 1886                1:17.37 9304024    1:20.27           
          1:20.27
 12. Chantal Molenkamp             DAW-FINENZO            1:19.66 9002624    1:21.25           
          1:21.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15-3-2009 - 18:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Lebis                   DAW-FINENZO            2:09.10 8101037    2:13.53           
          1:04.35  2:13.53
  2. Hans Peter Hartog             DAW-FINENZO            2:17.46 9100859    2:14.89           
          1:03.64  2:14.89
  3. Mark Moussa                   Zwemlust/Utrecht(SG)   2:31.63 9002059    2:18.86           
          1:05.67  2:18.86
  4. Arjan Baron                   DAW-FINENZO            2:21.57 9100067    2:21.51           
          1:05.80  2:21.51
  5. Sjoerd Sieval                 Lz 1886                2:29.24 9002663    2:22.94           
          1:05.99  2:22.94
  6. Kristiaan Lenos               Lz 1886                2:23.70 8301331    2:24.15           
          1:05.11  2:24.15
  7. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)   2:26.07 8901815    2:24.20           
          1:05.71  2:24.20
  8. Ralf van der Poel             Lz 1886                2:32.26 8401783    2:29.74           
          1:10.58  2:29.74
  9. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)   2:23.88 8800461    2:32.31           
          1:08.52  2:32.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15-3-2009 - 18:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            3:56.66            3:56.99           
        Joey Stokx, 93                             Klaas Schoute, 95
        Jorrick Druyven, 94                        Mart de Boer, 93
            58.99  3:56.99

  2. Lz 1886 1                     Lz 1886                3:57.42            3:58.95           
        Rowan Stobbart, 94                         Martijn Stalenburg, 93
        Martijn Teske, 94                          Lars Sieval, 93
          1:01.20  3:58.95

  3. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   3:59.17            4:05.60           
        Paul Wijnbergen, 93                        Yassine Maniani, 95
        Jesse Puts, 94                             Sander Ariaansz, 93
          1:07.89  4:05.60





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
15-3-2009 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            4:49.11            4:52.94           
        Roxann Geenen, 96                          Irene Teufer, 96
        Davina van Perge, 95                       Brenda Zwarthoed, 96
          1:13.96  4:52.94

  2. DAW-FINENZO 2                 DAW-FINENZO            5:01.93            5:03.67           
        Mirl de Boer, 97                           Mandy Verhage, 95
        Marit Visscher, 96                         Rosanne Padt, 95
          1:17.10  5:03.67

  3. Lz 1886 1                     Lz 1886                5:13.96            5:11.06           
        Pieternel Braam, 95                        Mariska Teske, 96
        Jasmijn Bink, 97                           Nine Roman, 97
          1:15.96  5:11.06

  4. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   5:11.63            5:21.36           
        Anne Kooijman, 95                          Danielle Kuypers, 95
        Mirre Thomas, 95                           Courtney van Huizen, 96
          1:14.23  5:21.36




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO