Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 25. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


KNZB Competitie klasse A, B, C  deel 4
Veenendaal, 14.3.2009


Programmanr. 1
14.03.2009 - 14:00
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.OZ&PC 1OZ&PC8:09.388:08.88
Fabian Beimin
Thomas Nijenhuis
Kay Beimin
Michiel Beemster
91
91
89
80
1:59.541:59.54
2.RZC 1RZC8:06.748:16.37
Tom Brouwers
John van Susteren
Roy Awater
Pascal Timmermans
94
85
91
92
28.181:00.261:33.722:06.442:06.44
3.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda8:13.428:17.11
Mark Hensen
Robert de Gruijl
Thommy Nickel
Emiel Ghali
79
86
84
87
27.5857.861:28.591:59.951:59.95
4.Neptunia'24 1Neptunia'248:54.259:04.29
Edwin vd Pol
Jurjen Hoomans
Sidney de Roos
Wouter Sikma
84
88
89
93
30.701:04.801:40.392:15.922:15.92


<< TOP >>
Programmanr. 2
14.03.2009 - 14:10
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lauren BijenOZ&PC41.83970136236.26
2.Eefje SlootwegOZ&PC38.56980021837.33
3.Laureen BekhuisOZ&PC41.23980027641.04
4.Desiree de KosterVan Vliet-Barracuda42.03970049441.39
5.Anne PetersenVan Vliet-Barracuda42.46970045441.87
6.Romee RikkertVan Vliet-Barracuda44.14980022443.18
7.Ilse Marije SijpersmaNeptunia'2446.10990101444.77
8.Naomi SchreursOZ&PC53.32970105045.07
9.Esmay ZoontjesOZ&PC49.57970005047.06
10.Lodieke RodenburgRZC55.89980109452.21
11.Heleen VisserNeptunia'24NT970341452.23
12.Esmée RolloosVan Vliet-Barracuda54.98980005652.57
13.Elise ter ElstRZC54.86980146853.36
14.Marjes ButzRZC59.40990150253.72
15.Ellen ter StegeRZC53.76990028254.48
16.Lotte de BrabanderRZC55.73980147054.52
17.Eveline HouwelingVan Vliet-Barracuda1:04.75980153256.48
18.Marijn MantelRZC59.24980148657.15
19.Marieke de BoerRZC1:10.8299006081:03.32
DISIlse NijhuisRZCNT99006061:02.75VD
AFGEMAnke KoopmansNeptunia'2439.579702702

BMDemi RotheOZ&PC43.33970338842.35


<< TOP >>
Programmanr. 3
14.03.2009 - 14:15
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Floyd van HoofVan Vliet-Barracuda1:12.9997006051:13.94
2.Rens van AmelsvoortOZ&PC1:18.1197003851:14.26
3.Bas NeefOZ&PC1:17.0798000191:16.94
4.Luuk VeldmanNeptunia'241:17.7999009811:19.32
5.Ian MinnighVan Vliet-Barracuda1:25.1997027371:20.00
6.Marnix KleinOZ&PC1:26.9299000711:22.85
7.Bram ZeelteOZ&PC1:30.6797002031:23.10
8.Mees van DuinhovenRZC1:34.4898011891:27.92
9.Mark BarteldsNeptunia'241:29.9098014591:29.77
10.Kevin SlagmolenVan Vliet-Barracuda1:31.2397002911:29.98
11.Jelle van DijkRZC1:30.5797033651:30.12
12.Willem ZorgVan Vliet-Barracuda1:41.9598032551:40.70
13.Dave van LeerdamRZC1:44.3898016331:43.32
14.Ids de KlerkVan Vliet-Barracuda1:46.1398032371:49.66
15.Ben HobsonRZCNT98034631:58.02
16.Eric MarskampRZC1:59.9598010312:00.99


<< TOP >>
Programmanr. 4
14.03.2009 - 14:20
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lindy NijhuisOZ&PC5:09.0197000105:06.00
50m:
100m:

1:12.81
150m:
200m:

2:30.32
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.00
2.Stefanie ter BruggenOZ&PC5:23.7496002045:20.98
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:20.98
3.Saskia KommersVan Vliet-Barracuda5:40.7695028465:24.39
50m:
100m:

1:17.02
150m:
200m:

2:40.64
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.39
4.Ilse GiesselinkOZ&PC5:53.2696000305:29.33
50m:
100m:

1:17.33
150m:
200m:

2:40.49
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.33
5.Margot ReuversOZ&PC6:11.0295012605:35.26FJ 1
50m:
100m:

1:16.90
150m:
200m:

2:41.76
250m:
300m:
350m:
400m:

5:35.26
6.Giulia RolloosVan Vliet-Barracuda5:44.8495009465:35.26FJ 2
50m:
100m:

1:17.36
150m:
200m:

2:42.39
250m:
300m:
350m:
400m:

5:35.26
7.Amy EikelenboomVan Vliet-Barracuda5:52.4195060165:35.89
50m:
100m:

1:17.74
150m:
200m:

2:42.67
250m:
300m:
350m:
400m:

5:35.89
8.Maudi GroeneveldOZ&PC6:00.8296001945:38.59
50m:
100m:

1:19.29
150m:
200m:

2:45.05
250m:
300m:
350m:
400m:

5:38.59
9.Air TochaiyaphumOZ&PC6:24.4495037685:43.55
50m:
100m:

1:18.00
150m:
200m:

2:45.48
250m:
300m:
350m:
400m:

5:43.55
10.Marieke van Bergen van der GrijpVan Vliet-Barracuda7:08.7495048586:04.70
50m:
100m:

1:23.82
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:04.70
11.Melissa van der HeijdenVan Vliet-BarracudaNT96055266:13.80
50m:
100m:

1:27.00
150m:
200m:

3:03.60
250m:
300m:
350m:
400m:

6:13.80


<< TOP >>
Programmanr. 5
14.03.2009 - 14:35
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Andrea BandstraNeptunia'242:31.5495015202:27.801:12.272:27.80
2.Vera MartensRZC2:43.2396008522:37.701:16.642:37.70
3.Janna PostNeptunia'242:41.3196020612:38.261:18.072:38.26
AFGEMGeorgette WortelboerRZC2:36.829602144
AFGEMAurelie PinedeRZC3:05.089600562


<< TOP >>
Programmanr. 6
14.03.2009 - 14:39
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Robin SchollinkOZ&PC1:23.0895001031:21.76
2.Hein RödelOZ&PC1:36.7395008951:26.23
3.Hendrik RozemaNeptunia'241:32.5396002811:30.95
4.Martijn HouwelingVan Vliet-Barracuda1:38.3696008931:32.78
5.Stijn van DuinhovenRZC1:36.6696016551:34.04
6.Minne KoopmansNeptunia'241:41.2196035571:36.67
7.Stefan SteenbergenVan Vliet-Barracuda1:41.8595027111:39.39
8.Niels RöderVan Vliet-Barracuda1:39.6296038751:40.90
9.Bas NeelemanRZC1:47.7696030151:42.60
AFGEMLucas van VlietRZCNT9604343
AFGEMPascal RikkertVan Vliet-Barracuda1:42.379501567
AFGEMChristopher ter HorstOZ&PC1:42.529602533

BMNiels KemperinkOZ&PC1:18.9596000051:19.04


<< TOP >>
Programmanr. 7
14.03.2009 - 14:43
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Petra de GrootVan Vliet-Barracuda2:49.2587014202:35.361:11.992:35.36
2.Kelly TeunissenOZ&PC2:38.5892017402:38.211:13.972:38.21
3.Jolanda CnossenNeptunia'242:39.6486007122:42.321:13.572:42.32
4.Marieke HanterOZ&PC2:42.5787017922:46.201:14.512:46.20
5.Esther van MierloRZCNT89066402:47.201:15.302:47.20
6.Sharon TeunissenOZ&PC2:43.2089040882:50.161:15.702:50.16
7.Linda JanssenVan Vliet-Barracuda3:01.8988020882:51.551:19.652:51.55
8.Iris BarendregtVan Vliet-Barracuda2:37.7886001722:52.081:17.902:52.08
9.Marieke van DodeweerdRZC3:06.2686008963:06.791:26.513:06.79


<< TOP >>
Programmanr. 8
14.03.2009 - 14:51
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Fabian BeiminOZ&PC1:00.8491000871:02.41
2.Mark HensenVan Vliet-Barracuda1:03.3879004971:04.57
3.Robert de GruijlVan Vliet-Barracuda1:03.6286010351:04.86
4.Raynor WolfRZC1:02.0989036631:05.21
5.Kay BeiminOZ&PC1:05.6189001631:05.58FJ 1
6.Thommy NickelVan Vliet-Barracuda1:03.7584016271:05.58FJ 2
7.Mathijs BrandhorstOZ&PC1:05.2088004811:07.34
8.Edwin vd PolNeptunia'241:06.1284017851:08.45
9.Stefan van SusterenRZC1:06.9887032831:09.13
10.Kevin van SusterenRZCNT89030851:09.45
11.Sidney de RoosNeptunia'241:06.5689026471:10.32
12.Jan Jaap OrneéNeptunia'241:07.9586022951:11.73


<< TOP >>
Programmanr. 9
14.03.2009 - 14:55
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Amber ReijmVan Vliet-Barracuda3:07.8394054342:57.941:26.412:57.94
2.Marijke KommersVan Vliet-Barracuda3:01.0993053342:59.871:29.152:59.87
3.Anneke AsbroekOZ&PC3:16.6094001743:11.951:31.513:11.95
4.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda3:23.9094010783:17.741:34.363:17.74
5.Stefanie van der WalleOZ&PC3:18.5994002883:21.021:35.673:21.02
6.Anne WinterOZ&PC3:17.9493008483:22.801:35.733:22.80
7.Laura ter StegeRZC3:27.5896023643:26.671:39.673:26.67
8.Liza van DijkRZC3:19.4395022903:28.651:38.113:28.65
DISLiliana JanninkVan Vliet-Barracuda3:25.9896026383:23.08SK1:37.183:23.08


<< TOP >>
Programmanr. 10
14.03.2009 - 15:03
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Irene DotingaNeptunia'241:32.9596035161:33.32
2.Rosanne BaardaNeptunia'241:44.4196030261:42.92


<< TOP >>
Programmanr. 11
14.03.2009 - 15:06
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Wouter SikmaNeptunia'241:03.4093023351:04.36
2.Joey ten DoeschotOZ&PC1:17.9294001451:07.40
3.Tom BrouwersRZC1:05.5294020271:07.94
4.Anshel HofstedeVan Vliet-Barracuda1:09.1793006151:09.70
5.Rogier PepplinkhuizenRZC1:07.4693020771:09.80
6.Puck SmitRZC1:09.0393033571:09.92
7.Willem van de EndeNeptunia'241:10.2593051291:11.40
8.Stefan TimmermansRZC1:17.7494030151:12.93
9.Robert WesterdijkNeptunia'241:18.0294021391:15.54
10.Jorian AantjesVan Vliet-Barracuda1:18.8994028391:17.54
11.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda1:23.7294039511:18.67
12.Mark SlagmolenVan Vliet-Barracuda1:25.3993022771:24.84
13.Christopher ter HorstOZ&PCNT96025331:28.92
DISRoan HagebeekVan Vliet-Barracuda1:18.1294025451:18.86RC
AFGEMRemi LempsinkOZ&PC1:21.349401075


<< TOP >>
Programmanr. 12
14.03.2009 - 15:10
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Marloes GiesselinkOZ&PC2:26.8892006122:26.621:08.032:26.62
2.Marieke NijhuisOZ&PC2:29.1792012962:27.871:12.162:27.87
3.Denise BoereboomVan Vliet-Barracuda2:44.9092021442:30.891:13.572:30.89
4.Merel BarendregtVan Vliet-Barracuda2:37.0891001182:33.041:13.672:33.04
5.Evelien KipOZ&PC2:46.0792009322:38.591:17.802:38.59
6.Sanne RodenburgRZC2:42.5794047142:48.041:19.892:48.04
7.Ines MuilwijkVan Vliet-Barracuda2:55.0092028582:48.431:22.222:48.43
8.Myrna GorterNeptunia'242:54.8395031582:51.211:23.962:51.21
9.Danielle HogervorstVan Vliet-Barracuda2:51.7795049302:54.101:25.402:54.10
10.Linda HulsteijnRZC2:56.2093027822:58.261:26.702:58.26
11.Elisa PattyVan Vliet-Barracuda3:10.8492045483:00.511:25.603:00.51
12.Yvonne DotingaNeptunia'242:59.8493060963:01.261:27.893:01.26


<< TOP >>
Programmanr. 13
14.03.2009 - 15:17
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Pascal TimmermansRZC52.85920234954.31
2.Roy AwaterRZC54.70910004354.81
3.Thomas NijenhuisOZ&PC57.70910556556.42
4.Rick CristenOZ&PC58.36920020156.80
5.Jochem BenthemRZC58.67920329359.19
6.Colin SiersOZ&PC59.37920119559.75
7.Bart BeumerRZC58.6591045471:00.00
8.Edgar van OostenVan Vliet-Barracuda1:00.7391045451:00.92
9.Ruben PostNeptunia'241:00.2491066231:01.00
10.Sander de GruijlVan Vliet-Barracuda58.9391007971:01.07
11.Maarten OrneeNeptunia'2459.1691017331:01.32
12.Marco KripsNeptunia'241:00.6992038351:02.13
13.Huub KosterOZ&PC1:05.4892007411:03.53
14.Lars SteekelenburgVan Vliet-Barracuda1:04.0791021991:03.67
15.Robin van BeusekomVan Vliet-Barracuda1:05.4892058411:04.29
16.Bas VaartjesNeptunia'24NT91023271:04.63


<< TOP >>
Programmanr. 14
14.03.2009 - 15:21
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne BoomarsOZ&PC28.04890046027.77
2.Yvonne Janssen-van BeekRZC29.55760003028.67
3.Petra de GrootVan Vliet-Barracuda29.55870142029.10
4.Jolanda CnossenNeptunia'2428.85860071229.57
5.Loes WijlensOZ&PC29.83890472829.99FJ 1
6.Danya MuilwijkVan Vliet-Barracuda28.95880310029.99FJ 2
7.Esther van MierloRZC28.55890664030.06
8.Rita van der HorstRZC29.73690026030.09
9.Linda JanssenVan Vliet-Barracuda30.34880208830.10
10.Amarins DoevendansNeptunia'2430.22780020430.87
11.Kimberley BeiminOZ&PC31.37870021831.23FJ 1
12.Gitte Kop JansenVan Vliet-Barracuda31.27820091431.23FJ 2
13.Marieke van DodeweerdRZC31.61860089631.23FJ 3


<< TOP >>
Programmanr. 15
14.03.2009 - 15:23
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Robert de GruijlVan Vliet-Barracuda2:14.4086010352:15.0428.102:15.04
2.Michiel BeemsterOZ&PC2:18.8680000632:18.5828.702:18.58
3.Mark HensenVan Vliet-Barracuda2:17.2179004972:18.892:18.89
4.Thommy NickelVan Vliet-Barracuda2:17.4284016272:20.1330.822:20.13
5.John van SusterenRZC2:18.7785025492:22.4530.892:22.45
6.Raynor WolfRZC2:21.8089036632:25.0329.172:25.03
7.Wouter SmidtOZ&PC2:28.8887030932:26.572:26.57
8.Kevin van SusterenRZC2:29.5189030852:27.5733.802:27.57
9.Emiel GhaliVan Vliet-Barracuda2:30.0687010192:28.7630.232:28.76
10.Arno van SchuijlenborghRZC2:34.1084030572:28.9531.362:28.95
11.Edwin vd PolNeptunia'242:28.2084017852:32.5331.642:32.53
12.Sidney de RoosNeptunia'242:22.0089026472:36.1431.582:36.14
13.Jurjen HoomansNeptunia'242:31.3588015272:42.0633.932:42.06
14.Tijmen BenthemRZC2:35.5087001912:43.8231.752:43.82
DISRamon GrootelaarOZ&PC2:30.8083007932:26.86AE30.042:26.86
NG.ZAMathijs BrandhorstOZ&PC2:22.348800481


<< TOP >>
Programmanr. 16
14.03.2009 - 15:30
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne PetersenVan Vliet-Barracuda1:15.7497004541:13.39
2.Lauren BijenOZ&PC1:15.8697013621:13.45
3.Desiree de KosterVan Vliet-Barracuda1:17.0697004941:15.13
4.Esmay ZoontjesOZ&PC1:24.2297000501:17.10
5.Eefje SlootwegOZ&PC1:16.5798002181:19.32
6.Romee RikkertVan Vliet-Barracuda1:21.6998002241:23.04
7.Heleen VisserNeptunia'241:28.1597034141:23.25FJ 1
8.Laureen BekhuisOZ&PC1:26.3998002761:23.25FJ 2
9.Ilse Marije SijpersmaNeptunia'241:27.0399010141:24.34
10.Naomi SchreursOZ&PC1:36.8697010501:27.91
11.Lodieke RodenburgRZC1:36.1498010941:31.02
12.Marjes ButzRZC1:35.5799015021:32.42
13.Lotte de BrabanderRZC1:44.3798014701:32.73
14.Marijn MantelRZC1:34.6498014861:35.07
15.Elise ter ElstRZC1:37.8698014681:35.14
16.Esmée RolloosVan Vliet-Barracuda1:38.3898000561:36.84
17.Marieke de BoerRZC1:44.3699006081:38.02
18.Eveline HouwelingVan Vliet-Barracuda1:50.4398015321:41.17
19.Ellen ter StegeRZC1:37.0499002821:43.04
20.Wietske BlijenbergRZCNT98039881:46.75
21.Onneke CapelRZCNT98043861:51.36
22.Ilse NijhuisRZC1:52.3399006061:51.45
23.Myrthe van KampenRZCNT99018881:55.60
AFGEMAnke KoopmansNeptunia'241:17.639702702

BMDemi RotheOZ&PC1:12.8997033881:13.74


<< TOP >>
Programmanr. 17
14.03.2009 - 15:39
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Luuk VeldmanNeptunia'2441.59990098140.20
2.Rens van AmelsvoortOZ&PC41.83970038540.23
3.Floyd van HoofVan Vliet-Barracuda41.26970060543.54
4.Bas NeefOZ&PC44.10980001946.23
5.Marnix KleinOZ&PC55.40990007146.78
6.Ian MinnighVan Vliet-Barracuda45.68970273746.83
7.Bram ZeelteOZ&PC56.82970020347.16
8.Mark BarteldsNeptunia'2452.08980145947.55
9.Mees van DuinhovenRZC50.51980118948.78
10.Jelle van DijkRZC51.86970336550.57
11.Willem ZorgVan Vliet-Barracuda58.09980325553.86
12.Kevin SlagmolenVan Vliet-Barracuda47.98970029153.89
13.Ids de KlerkVan Vliet-Barracuda58.83980323759.86
14.Dave van LeerdamRZC1:04.2998016331:04.54


<< TOP >>
Programmanr. 18
14.03.2009 - 15:42
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Air TochaiyaphumOZ&PC1:28.2195037681:27.96FJ 1
2.Andrea BandstraNeptunia'241:27.5895015201:27.96FJ 2
3.Melissa van der HeijdenVan Vliet-Barracuda1:32.7696055261:31.13
4.Stefanie ter BruggenOZ&PC1:32.3296002041:32.09FJ 1
5.Ilse GiesselinkOZ&PC1:32.7596000301:32.09FJ 2
6.Saskia KommersVan Vliet-Barracuda1:34.9895028461:33.04
7.Liliana JanninkVan Vliet-Barracuda1:36.1696026381:33.07
8.Maudi GroeneveldOZ&PC1:36.4296001941:33.09
9.Margot ReuversOZ&PC1:34.0295012601:33.97
10.Giulia RolloosVan Vliet-Barracuda1:40.7995009461:37.48
11.Amy EikelenboomVan Vliet-Barracuda1:37.3995060161:38.82
12.Vera MartensRZC1:45.9396008521:42.75
13.Janna PostNeptunia'241:45.1996020611:45.42
14.Lindy NijhuisOZ&PC1:40.0997000101:45.73
AFGEMGeorgette WortelboerRZC1:29.359602144
AFGEMAurelie PinedeRZC1:48.689600562


<< TOP >>
Programmanr. 19
14.03.2009 - 15:47
Jongens, 400m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Hein RödelOZ&PC5:24.5495008954:52.70
50m:
100m:

1:08.76
150m:
200m:

2:22.29
250m:
300m:
350m:
400m:

4:52.70
2.Robin SchollinkOZ&PC5:09.8095001035:09.94
50m:
100m:

1:10.32
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:09.94
3.Stefan SteenbergenVan Vliet-BarracudaNT95027116:03.91
50m:
100m:

1:24.31
150m:
200m:

2:57.54
250m:
300m:
350m:
400m:

6:03.91
4.Niels RöderVan Vliet-BarracudaNT96038756:07.86
50m:
100m:

1:26.32
150m:
200m:

2:59.32
250m:
300m:
350m:
400m:

6:07.86
5.Martijn HouwelingVan Vliet-BarracudaNT96008936:12.14
50m:
100m:

1:25.33
150m:
200m:

3:00.45
250m:
300m:
350m:
400m:

6:12.14
AFGEMChristopher ter HorstOZ&PC6:01.869602533
AFGEMPascal RikkertVan Vliet-Barracuda6:18.789501567

BMNiels KemperinkOZ&PC4:42.1696000054:35.45
50m:
100m:

1:06.25
150m:
200m:

2:16.34
250m:
300m:
350m:
400m:

4:35.45


<< TOP >>
Programmanr. 20
14.03.2009 - 15:54
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Hendrik RozemaNeptunia'242:35.4396002812:33.451:13.282:33.45
2.Stijn van DuinhovenRZC2:43.1596016552:38.201:15.902:38.20
3.Minne KoopmansNeptunia'243:01.1996035572:44.321:18.702:44.32
4.Bas NeelemanRZC3:05.0096030152:55.361:23.422:55.36
AFGEMLucas van VlietRZCNT9604343


<< TOP >>
Programmanr. 21
14.03.2009 - 15:58
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Yvonne Janssen-van BeekRZC2:37.6776000302:35.2033.482:35.20
2.Jolanda CnossenNeptunia'242:33.8786007122:36.3832.812:36.38
3.Petra de GrootVan Vliet-Barracuda2:41.2987014202:36.6934.152:36.69
4.Marieke HanterOZ&PC2:35.0287017922:37.5233.662:37.52
5.Loes WijlensOZ&PC2:35.7789047282:38.0434.392:38.04
6.Danya MuilwijkVan Vliet-Barracuda2:35.7388031002:39.5134.392:39.51
7.Gitte Kop JansenVan Vliet-Barracuda2:42.5782009142:42.5135.162:42.51
8.Kelly TeunissenOZ&PC2:39.0492017402:43.6034.282:43.60
9.Amarins DoevendansNeptunia'242:39.9578002042:48.2636.202:48.26
10.Esther van MierloRZCNT89066402:49.5433.952:49.54
11.Marieke van DodeweerdRZC2:51.0286008962:54.4238.892:54.42
12.Rita van der HorstRZC2:58.5769002602:55.9236.542:55.92
AFGEMIris BarendregtVan Vliet-Barracuda2:35.878600172


<< TOP >>
Programmanr. 22
14.03.2009 - 16:05
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Raynor WolfRZC24.27890366324.56
2.Kay BeiminOZ&PC24.88890016324.74FJ 1
3.Michiel BeemsterOZ&PC26.48800006324.74FJ 2
4.Ramon GrootelaarOZ&PC25.06830079325.32
5.Emiel GhaliVan Vliet-Barracuda25.95870101925.48FJ 1
6.Mark HensenVan Vliet-Barracuda24.93790049725.48FJ 2
7.Kevin van SusterenRZC25.82890308525.64
8.Jan Jaap OrneéNeptunia'2426.12860229526.73
9.Edwin vd PolNeptunia'2428.42840178527.36
10.Wouter SmidtOZ&PC27.14870309327.66
11.Sidney de RoosNeptunia'2426.48890264727.85
12.Jurjen HoomansNeptunia'2427.56880152728.76


<< TOP >>
Programmanr. 23
14.03.2009 - 16:08
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Amber ReijmVan Vliet-Barracuda1:12.4094054341:12.59
2.Stefanie van der WalleOZ&PC1:17.3394002881:17.57
3.Anneke AsbroekOZ&PC1:18.6094001741:19.03FJ 1
4.Marijke KommersVan Vliet-Barracuda1:18.3393053341:19.03FJ 2
5.Danielle HogervorstVan Vliet-Barracuda1:19.2695049301:20.54
6.Irene DotingaNeptunia'241:20.8996035161:20.82
7.Liza van DijkRZC1:21.0895022901:21.98
8.Alma JanssenVan Vliet-Barracuda1:21.5594010781:22.51
9.Marieke van Bergen van der GrijpVan Vliet-Barracuda1:25.8795048581:24.18
10.Anne WinterOZ&PC1:24.9593008481:24.75
11.Rosanne BaardaNeptunia'241:30.0396030261:32.11
12.Laura ter StegeRZC1:31.8696023641:32.76


<< TOP >>
Programmanr. 24
14.03.2009 - 16:12
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Anshel HofstedeVan Vliet-Barracuda2:45.7393006152:45.511:16.072:45.51
2.Joey ten DoeschotOZ&PC2:58.2294001452:47.541:19.542:47.54
3.Stefan TimmermansRZC2:58.9594030152:57.171:24.452:57.17
4.Puck SmitRZC2:56.2993033572:57.881:22.222:57.88
5.Roan HagebeekVan Vliet-Barracuda3:08.8394025452:58.451:25.132:58.45
6.Jorian AantjesVan Vliet-Barracuda3:12.3794028392:59.381:22.562:59.38
7.Rogier PepplinkhuizenRZC3:06.5193020773:03.821:27.763:03.82
8.Emiel van BeusekomVan Vliet-Barracuda3:25.2394039513:12.801:33.573:12.80
9.Mark SlagmolenVan Vliet-Barracuda3:19.7393022773:15.511:34.223:15.51
10.Christopher ter HorstOZ&PCNT96025333:28.891:41.633:28.89
AFGEMRemi LempsinkOZ&PC3:10.989401075


<< TOP >>
Programmanr. 25
14.03.2009 - 16:20
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Wouter SikmaNeptunia'241:14.1393023351:15.21
2.Willem van de EndeNeptunia'241:21.8193051291:22.73
3.Robert WesterdijkNeptunia'241:24.8994021391:22.92


<< TOP >>
Programmanr. 26
14.03.2009 - 16:22
Dames, 100m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marieke NijhuisOZ&PC58.17920129658.55
2.Marloes GiesselinkOZ&PC59.7092006121:00.60
3.Merel BarendregtVan Vliet-Barracuda1:00.5391001181:00.89
4.Denise BoereboomVan Vliet-Barracuda1:02.6892021441:01.57
5.Evelien KipOZ&PC1:01.1392009321:01.67
6.Sanne RodenburgRZC1:04.0294047141:02.89
7.Nicole ter BruggenOZ&PC1:06.5192003281:05.48
8.Ines MuilwijkVan Vliet-Barracuda1:05.7792028581:05.88
9.Myrna GorterNeptunia'241:10.8095031581:07.95
10.Yvonne DotingaNeptunia'241:12.1493060961:09.60
11.Linda HulsteijnRZC1:10.4893027821:12.74
12.Elisa PattyVan Vliet-Barracuda1:10.7092045481:12.92


<< TOP >>
Programmanr. 27
14.03.2009 - 16:26
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Roy AwaterRZC2:15.3291000432:18.841:07.132:18.84
2.Pascal TimmermansRZC2:18.2392023492:21.351:10.892:21.35
3.Thomas NijenhuisOZ&PC2:28.5191055652:23.741:10.542:23.74
4.Bart BeumerRZC2:27.6891045472:27.671:11.892:27.67
5.Rick CristenOZ&PC2:28.5192002012:29.231:12.822:29.23
6.Colin SiersOZ&PC2:27.1092011952:29.571:11.762:29.57
7.Bas VaartjesNeptunia'24NT91023272:31.361:13.602:31.36
8.Marco KripsNeptunia'242:30.2892038352:32.701:15.882:32.70
9.Ruben PostNeptunia'242:31.5591066232:33.231:14.732:33.23
10.Sander de GruijlVan Vliet-Barracuda2:35.6591007972:37.091:16.972:37.09
11.Edgar van OostenVan Vliet-Barracuda2:49.7891045452:43.391:20.392:43.39
12.Jochem BenthemRZC2:39.8992032932:44.041:19.642:44.04
13.Maarten OrneeNeptunia'242:36.2191017332:45.881:20.892:45.88
14.Huub KosterOZ&PC2:48.1492007412:46.161:23.042:46.16
15.Robin van BeusekomVan Vliet-Barracuda2:53.2392058412:47.461:20.942:47.46
16.Lars SteekelenburgVan Vliet-Barracuda2:42.7191021992:47.541:21.482:47.54


<< TOP >>
Programmanr. 28
14.03.2009 - 16:33
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne BoomarsOZ&PC1:16.1089004601:10.20
2.Jolanda CnossenNeptunia'241:07.0286007121:10.38
3.Danya MuilwijkVan Vliet-Barracuda1:09.3688031001:10.43
4.Yvonne Janssen-van BeekRZC1:13.8976000301:13.13
5.Amarins DoevendansNeptunia'24NT78002041:14.29
6.Petra de GrootVan Vliet-Barracuda1:15.4887014201:14.60
7.Linda JanssenVan Vliet-Barracuda1:17.6488020881:16.56
8.Richelle RoordOZ&PC1:16.6680009221:17.76
9.Marieke HanterOZ&PC1:16.4187017921:19.66
10.Rita van der HorstRZC1:18.6769002601:19.78
11.Marieke van DodeweerdRZC1:18.7586008961:20.26
12.Gitte Kop JansenVan Vliet-Barracuda1:16.2782009141:22.32


<< TOP >>
Programmanr. 29
14.03.2009 - 16:37
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Fabian BeiminOZ&PC2:06.4991000872:12.941:01.512:12.94
2.Robert de GruijlVan Vliet-Barracuda2:19.9286010352:22.701:06.162:22.70
3.Mathijs BrandhorstOZ&PC2:20.6288004812:23.981:07.042:23.98
4.Michiel BeemsterOZ&PC2:19.7780000632:28.731:06.452:28.73
5.Arno van SchuijlenborghRZC2:47.3984030572:30.731:11.762:30.73
6.Edwin vd PolNeptunia'242:31.7184017852:33.501:13.152:33.50
7.John van SusterenRZC2:36.4285025492:34.001:11.542:34.00
8.Stefan van SusterenRZC2:23.3887032832:35.761:10.732:35.76
9.Mark HensenVan Vliet-Barracuda2:28.0079004972:36.221:07.762:36.22
10.Emiel GhaliVan Vliet-Barracuda2:32.5487010192:41.401:11.902:41.40
11.Tijmen BenthemRZC2:50.3287001912:52.951:21.132:52.95
DISThommy NickelVan Vliet-Barracuda2:24.8384016272:34.08VE1:10.832:34.08
AFGEMJan Jaap OrneéNeptunia'24NT8602295
AFGEMSidney de RoosNeptunia'242:30.868902647


<< TOP >>
Programmanr. 31
14.03.2009 - 16:44
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.RZC 1RZC1:46.091:44.86
Rogier Pepplinkhuizen
Puck Smit
93
93
27.45Stefan Timmermans
Tom Brouwers
94
94
2.Neptunia'24 1Neptunia'241:56.261:55.53
Willem van de Ende
Robert Westerdijk
93
94
28.58Hendrik Rozema
Wouter Sikma
96
93
3.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda1:58.371:56.70
Anshel Hofstede
Emiel van Beusekom
93
94
26.95Jorian Aantjes
Roan Hagebeek
94
94
4.OZ&PC 1OZ&PC2:01.172:00.36
Hein Rödel
Rens van Amelsvoort
95
97
30.67Robin Schollink
Joey ten Doeschot
95
94


<< TOP >>
Programmanr. 32
14.03.2009 - 16:47
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.OZ&PC 1OZ&PC5:23.685:17.69
Margot Reuvers
Air Tochaiyaphum
95
95
1:16.86Stefanie ter Bruggen
Lindy Nijhuis
96
97
2.Neptunia'24 1Neptunia'245:33.805:28.21
Janna Post
Irene Dotinga
96
96
1:24.29Myrna Gorter
Andrea Bandstra
95
95
3.Van Vliet-Barracuda 1Van Vliet-Barracuda5:34.875:30.82
Saskia Kommers
Melissa van der Heijden
95
96
1:17.45Giulia Rolloos
Amy Eikelenboom
95
95
4.Van Vliet-Barracuda 2Van Vliet-Barracuda5:46.835:43.13
Danielle Hogervorst
Liliana Jannink
95
96
1:21.64Marieke van Bergen van der Grijp
Desiree de Koster
95
97
AFGEMRZC 1RZC5:37.82
Liza van Dijk, Laura ter Stege, Vera Martens, Georgette Wortelboer

BMOZ&PC 2OZ&PC5:34.285:30.83
Ilse Giesselink
Demi Rothe
96
97
1:22.39Lauren Bijen
Maudi Groeneveld
97
96