Uitslag Deel 4 KNZB zwemcompetitie district klasse 14-03-2009

Progr. nr. 1: 4x100m wissel est. senioren dames all-in Eindtijd 50m 100m    
Serie: 0  
0. DAW-FINENZO 2         5.18.09 II 0.37.49 1.16.31    
0. DAW-FINENZO 3         5.19.70 III   1.16.31    
0. EZV 1         5.50.87   0.41.68 1.26.18    
0. EZV 2         6.10.53   0.46.12 1.37.92    
0. DAW-FINENZO 1         5.05.04 I 0.35.36 1.12.08    
 
DAW-FINENZO 2 DAW-FINENZO 3
96-01510 Laura Stokx   95-00524 Melissa Eliveld  
94-06180 Ilse van Niekerk   93-06764 Katelijn IJssennagger  
96-04352 Rebecca Martens   96-01516 Tess de Boer  
96-01514 Sophie Padt   95-05406 Marit van Elsas  
           
 
EZV 1 EZV 2
93-03282 Anne Benders   92-08024 Quensaira Passial  
93-06676 Merel Molenaar   95-03344 Marijke Lippe  
93-01242 Lieke Bosman   95-00026 Laura Rustenburg  
93-07474 Macha Groot   92-03738 Anoek Dijkman  
           
 
DAW-FINENZO 1  
86-01038 Wieteke Elzinga        
74-00224 Ilona Hogerheyde        
91-02714 Ilana Schaap        
91-01728 Rianne Koopman        
           
 
Progr. nr. 3: 4x50m vrij est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. DAW-FINENZO 1         1.53.10 II 0.28.42      
0. EZV 2         2.26.70   0.34.57      
0. EZV 1         1.51.73 I 0.28.67      
0. DAW-FINENZO 2         2.10.45 III 0.31.92      
0. De Reuring 1         2.12.46   0.38.21      
 
DAW-FINENZO 1 EZV 2
94-03119 Rico Roels   96-01243 Bas de Lange  
95-02785 Jasper Falk   96-03927 Rick de Moel  
94-01599 Glenn Smit   95-05441 Derek Tool  
94-02041 Vincent Schram   97-00539 Jan Boon  
           
 
EZV 1 DAW-FINENZO 2
93-01691 Ilja Cusveller   95-02575 Pepijn Jorink  
93-05307 Marcel van Alphen   97-01625 Sanjay Jagroep  
94-00407 Brecht van Kuijk   96-03325 Rowin Meuffels  
94-01447 Menno Spataro   95-01371 Jan Peereboom  
           
 
De Reuring 1  
96-04801 Wiebe de Vries        
97-02913 Huib Koenen        
95-03185 Remco Visser        
95-01185 Job Boersma        
           
 
Progr. nr. 4: 50m school dames/heren mix Eindtijd        
JMIN4EL, MMIN4EL
Serie: 0  
0. Celine van Dijk DAW-FINENZO   99-02664   1.02.02          
0. Raoul Lieverst DAW-FINENZO   99-00713   0.49.74 II        
0. Myrthe van Beek DAW-FINENZO   99-01074   1.01.88          
0. Leonie Vos DAW-FINENZO   99-01662   0.51.50 III        
0. Joost van Erkelens DAW-FINENZO   99-01927   0.49.50 I        
0. Erik Bult DAW-FINENZO   99-02153   0.56.91          
0. Denise Boonstra DAW-FINENZO   99-02662   0.57.06          
0. Nicolah Cowles DAW-FINENZO   99-02912   0.54.26          
0. Lieke Alofs DAW-FINENZO   99-03232   0.50.85 I        
0. Lola Hery DAW-FINENZO   01-00712   1.02.41 SL        
0. Talya de Lange DAW-FINENZO   99-02190   0.54.54          
0. Jasmijn Padt DAW-FINENZO   99-00156     AE        
0. Floor Koenen De Reuring   00-01606   0.51.22 II        
0. Eline Wiersma DAW-FINENZO   00-01482   0.59.47          
0. Viveka Verhage DAW-FINENZO   00-01480   1.00.10          
0. Saskia van der Velden DAW-FINENZO   00-01478     AE        
0. Steffi Schijf DAW-FINENZO   00-01476   1.00.45          
0. Stefan Sijbesma EZV   00-01339   1.00.51          
0. Rowie Kamp De Reuring   00-01061   0.53.80          
0. Jason Macleod DAW-FINENZO   00-00973   0.55.08 III        
0. Joppe van Beek DAW-FINENZO   99-00627   0.58.12          
 
Progr. nr. 5: 100m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Anne Noom DAW-FINENZO   98-00062   1.25.06          
0. Marjolein Visser De Reuring   99-02216   1.44.04          
0. Jaimy Swinkels De Reuring   98-04304   1.37.43          
0. Isa Versteeg DAW-FINENZO   98-04270   1.53.51          
0. Isabel Huisintveld DAW-FINENZO   98-03846   1.37.93          
0. Ailsa Groeneveld De Reuring   98-03450   1.36.85          
0. Mandy van Beveren De Reuring   98-03448   1.32.52          
0. Tarryn Macleod DAW-FINENZO   98-01622   1.29.59          
0. Benthe de Vries De Reuring   98-01914   1.28.50          
0. Simone Mul De Reuring   99-02766   1.40.13          
0. Benthe Mulder De Reuring   99-02764   1.41.49          
0. Nataly Etman EZV   97-03230   1.23.21          
0. Esmee Kruizinga DAW-FINENZO   97-05198   1.42.42          
0. Mandy Voorthuizen EZV   98-02748   1.24.91          
0. Cyrilla Logman DAW-FINENZO   97-00456   1.32.19          
0. Danielle Visser De Reuring   97-01346   1.15.08 I        
0. Lotte Hoogeterp DAW-FINENZO   97-03878   1.22.34 II        
0. Marion Sybesma EZV   97-04048   1.29.05          
0. Tami de Lange DAW-FINENZO   97-04116   1.23.13 III        
0. Sam Lakeman EZV   97-04642   1.39.04          
0. Fenke Bosschert DAW-FINENZO   97-04724   1.25.50          
0. Merel Versteeg DAW-FINENZO   97-04836   1.29.24          
0. Lonneke van Wouwen DAW-FINENZO   97-00762   1.27.97          
 
Progr. nr. 7: 100m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Hugo Blom De Reuring   98-01949   1.24.34 III        
0. Maurice van Dalfsen EZV   97-03481   1.40.15          
0. Jhamal Blanken DAW-FINENZO   98-03397   1.22.70 II        
0. Max Pusch DAW-FINENZO   98-02959   1.41.79          
0. Frank Dekker DAW-FINENZO   98-01155   1.33.39          
0. Kjeld Verhage DAW-FINENZO   97-02637   1.28.54          
0. Sanjay Jagroep DAW-FINENZO   97-01625   1.15.66 I        
0. Niels van Kogelenberg EZV   97-01555   1.36.90          
0. Jan Boon EZV   97-00539   1.27.00          
0. Huib Koenen De Reuring   97-02913   1.24.46          
0. Adam Hery DAW-FINENZO   98-03343   1.39.04          
 
Progr. nr. 9: 50m rug m. junioren 3 en later Eindtijd        
Serie: 0  
0. Yvonne de Jager De Reuring   95-05612   0.41.59          
0. Alicia Furumaya De Reuring   97-03968   0.48.21          
0. Kyla Groeneveld De Reuring   97-03454   0.43.86          
0. Elna van Deelen EZV   96-04864   0.37.44 III        
0. Becky Vendel De Reuring   96-04654   0.43.26          
0. Ilse Mulder De Reuring   96-04652   0.39.50          
0. Rebecca Martens DAW-FINENZO   96-04352   0.40.59          
0. Elena Peeters DAW-FINENZO   96-03690   0.41.66          
0. Nathalja Wiersma DAW-FINENZO   96-03336   0.40.41          
0. Sophie Padt DAW-FINENZO   96-01514   0.38.24          
0. Nathalie Veldboer De Reuring   96-01144   ng za          
0. Marit van Elsas DAW-FINENZO   95-05406   0.37.89          
0. Anne Groen De Reuring   95-05313   0.47.63          
0. Marijke Lippe EZV   95-03344   0.47.63          
0. Hilde Boon EZV   95-02612   0.38.90          
0. Melissa Eliveld DAW-FINENZO   95-00524   0.35.73 I        
0. Marit Groen De Reuring   97-04910   0.50.96          
0. Laura Stokx DAW-FINENZO   96-01510   0.35.82 II        
 
Progr. nr. 10: 50m rug j. junioren 2 en later Eindtijd        
Serie: 0  
0. Yasar Bacakli EZV   95-agvyb   0.53.16 RF        
0. Wiebe de Vries De Reuring   96-04801   0.45.56          
0. Dani Hoetmer DAW-FINENZO   96-04503   0.39.53          
0. Rick de Moel EZV   96-03927   0.41.35          
0. Rowin Meuffels DAW-FINENZO   96-03325   0.37.89 III        
0. Bas de Lange EZV   96-01243   0.39.44          
0. Niels van Kogelenberg EZV   97-01555   0.51.32          
0. Derek Tool EZV   95-05441   0.44.08          
0. Tim Huisintveld DAW-FINENZO   95-04301   0.43.96          
0. Remco Visser De Reuring   95-03185   0.37.51 II        
0. Jasper Falk DAW-FINENZO   95-02785   0.39.18          
0. Pepijn Jorink DAW-FINENZO   95-02575   0.37.42 I        
0. Jan Peereboom DAW-FINENZO   95-01371   0.39.90          
0. Martijn Falk DAW-FINENZO   96-01457   0.43.64          
 
Progr. nr. 11: 100m school m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Annemiek Suiker De Reuring   95-01636   1.32.62          
0. Marion Sybesma EZV   97-04048   1.50.23          
0. Nataly Etman EZV   97-03230   1.49.67          
0. Danielle Visser De Reuring   97-01346   1.40.50          
0. Charita Furumaya De Reuring   95-05610   1.45.78          
0. Maxine Alfonsi DAW-FINENZO   95-02900   1.26.00 I        
0. Laura Rustenburg EZV   95-00026   1.33.76          
0. Ilse van Niekerk DAW-FINENZO   94-06180   1.26.73 II        
0. Macha Groot EZV   93-07474   1.33.50          
0. Katelijn IJssennagger DAW-FINENZO   93-06764   1.30.45 III        
0. Merel Molenaar EZV   93-06676   1.45.12          
0. Lieke Bosman EZV   93-01242   1.34.71          
0. Anne Benders EZV   93-03282   1.34.37          
 
Progr. nr. 13: 100m school j. junioren 4 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Glenn Smit DAW-FINENZO   94-01599   1.25.08          
0. Rico Roels DAW-FINENZO   94-03119   1.22.26 II        
0. Yasar Bacakli EZV   95-agvyb     AA        
0. Derek Tool EZV   95-05441   1.51.71          
0. Charly Hunter DAW-FINENZO   94-06165   1.49.14 SL        
0. Vincent Schram DAW-FINENZO   94-02041   1.22.40 III        
0. Brecht van Kuijk EZV   94-00407   1.33.16          
0. Ivo Bakker DAW-FINENZO   93-agvib     AA        
0. Ilja Cusveller EZV   93-01691   1.23.89          
0. Tom van der Zijden DAW-FINENZO   93-06889   afg.          
0. Job Boersma De Reuring   95-01185   1.23.89          
0. Thomas Kool EZV   93-06743   1.32.50 SA        
0. Marcel van Alphen EZV   93-05307   1.18.59 I        
0. Menno Spataro EZV   94-01447   1.24.81          
 
Progr. nr. 15: 100m wissel m. senioren 2 en later Eindtijd        
Serie: 0  
0. Hilde Boon EZV   95-02612   1.25.18          
0. Alicia Furumaya De Reuring   97-03968   1.41.09          
0. Elna van Deelen EZV   96-04864   1.23.85          
0. Ilse Mulder De Reuring   96-04652   1.26.07          
0. Tess de Boer DAW-FINENZO   96-01516   1.20.78 III        
0. Nathalie Veldboer De Reuring   96-01144   ng za          
0. Yvonne de Jager De Reuring   95-05612   1.31.95          
0. Marijke Lippe EZV   95-03344   1.36.13          
0. Marit Groen De Reuring   97-04910   1.53.42          
0. Quensaira Passial EZV   92-08024   1.39.50          
0. Anoek Dijkman EZV   92-03738   1.33.24          
0. Jacolien van Dalfsen EZV   91-07548   1.34.64          
0. Ilana Schaap DAW-FINENZO   91-02714   1.17.07 I        
0. Rianne Koopman DAW-FINENZO   91-01728   1.20.34 II        
0. Anne Groen De Reuring   95-05313   1.44.21          
 
Progr. nr. 16: 100m wissel j. jeugd 2 en later Eindtijd        
Serie: 0  
0. Marcel van Alphen EZV   93-05307   1.12.03 III        
0. Bas de Lange EZV   96-01243   1.27.09          
0. Rick de Moel EZV   96-03927   1.30.05          
0. Menno Spataro EZV   94-01447   1.11.09 II        
0. Brecht van Kuijk EZV   94-00407   1.20.86          
0. Thomas Kool EZV   93-06743   1.27.09          
0. Rick de Haas DAW-FINENZO   92-07087   1.15.70          
0. Anne van Kuijk EZV   92-02469   1.17.15          
0. Derk de Boer EZV   92-02091   1.12.03 III        
0. Bart Schram DAW-FINENZO   91-03683   1.05.29 I        
0. Shane Zoer EZV   91-04091   ng          
0. Ilja Cusveller EZV   93-01691   1.30.50          
 
Progr. nr. 17: 100m vlinder senioren dames all-in Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Channe Noort De Reuring   86-05032   1.31.41          
0. Macha Groot EZV   93-07474   1.28.00 III        
0. Rosa Schot DAW-FINENZO   92-07500   1.25.66 VC        
0. Wieteke Elzinga DAW-FINENZO   86-01038   1.17.35 II        
0. Ilona Hogerheyde DAW-FINENZO   74-00224   1.16.29 I        
0. Lieke Bosman EZV   93-01242   1.35.26          
 
Progr. nr. 19: 100m vlinder senioren heren all-in Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Wim de Boer EZV   89-04205   1.06.37 II        
0. Rene de Boer DAW-FINENZO   64-00087   1.08.63 III        
0. Anne van Kuijk EZV   92-02469   1.22.77          
0. Derk de Boer EZV   92-02091   1.16.34          
0. Shane Zoer EZV   91-04091   ng          
0. Rian Visser DAW-FINENZO   90-07141   1.10.32          
0. Martijn van Gelderen DAW-FINENZO   89-00939   1.12.20          
0. Kevin vd Poll DAW-FINENZO   86-02429   1.09.92          
0. Hans Schoenmakers DAW-FINENZO   69-00863   1.15.20          
0. Fred Heemstra DAW-FINENZO   65-00357   1.09.76          
0. Rowan Schaap DAW-FINENZO   89-02729   1.06.09 I        
 
Progr. nr. 21: 50m vrij dames/heren mix Eindtijd        
JMIN4EL, MMIN4EL
Serie: 0  
0. Myrthe van Beek DAW-FINENZO   99-01074   0.45.62          
0. Lieke Alofs DAW-FINENZO   99-03232   0.50.34          
0. Nicolah Cowles DAW-FINENZO   99-02912   0.45.79          
0. Celine van Dijk DAW-FINENZO   99-02664   0.49.88          
0. Denise Boonstra DAW-FINENZO   99-02662   0.41.79 III        
0. Talya de Lange DAW-FINENZO   99-02190   0.55.59          
0. Erik Bult DAW-FINENZO   99-02153   0.43.29 III        
0. Leonie Vos DAW-FINENZO   99-01662   0.40.50 II        
0. Raoul Lieverst DAW-FINENZO   99-00713   0.39.43 I        
0. Joppe van Beek DAW-FINENZO   99-00627   0.47.25          
0. Steffi Schijf DAW-FINENZO   00-01476   0.47.14          
0. Joost van Erkelens DAW-FINENZO   99-01927   0.40.06 II        
0. Jasmijn Padt DAW-FINENZO   99-00156   0.40.26 I        
0. Stefan Sijbesma EZV   00-01339   0.54.18          
0. Jason Macleod DAW-FINENZO   00-00973   0.51.80          
0. Saskia van der Velden DAW-FINENZO   00-01478   0.46.54          
0. Viveka Verhage DAW-FINENZO   00-01480   0.46.56          
0. Eline Wiersma DAW-FINENZO   00-01482   1.00.53          
0. Floor Koenen De Reuring   00-01606   0.43.20          
0. Lola Hery DAW-FINENZO   01-00712   0.51.14          
0. Rowie Kamp De Reuring   00-01061   0.42.82          
 
Progr. nr. 22: 100m school m. junioren 1 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Ailsa Groeneveld De Reuring   98-03450   1.56.71          
0. Simone Mul De Reuring   99-02766   1.56.25          
0. Benthe de Vries De Reuring   98-01914   1.47.32          
0. Mandy Voorthuizen EZV   98-02748   1.54.88 SK        
0. Mandy van Beveren De Reuring   98-03448   2.06.37          
0. Isabel Huisintveld DAW-FINENZO   98-03846   2.15.19          
0. Isa Versteeg DAW-FINENZO   98-04270   2.05.35          
0. Jaimy Swinkels De Reuring   98-04304   1.57.59          
0. Benthe Mulder De Reuring   99-02764   2.01.44          
0. Esmee Kruizinga DAW-FINENZO   97-05198   1.52.63          
0. Marjolein Visser De Reuring   99-02216   2.08.69          
0. Kyla Groeneveld De Reuring   97-03454   1.43.26 II        
0. Anne Noom DAW-FINENZO   98-00062   afg.          
0. Tarryn Macleod DAW-FINENZO   98-01622   1.57.00          
0. Cyrilla Logman DAW-FINENZO   97-00456   1.38.28 I        
0. Nataly Etman EZV   97-03230   1.53.56          
0. Lotte Hoogeterp DAW-FINENZO   97-03878   1.51.67          
0. Marion Sybesma EZV   97-04048   1.51.18          
0. Tami de Lange DAW-FINENZO   97-04116   1.46.03          
0. Sam Lakeman EZV   97-04642   1.48.66          
0. Fenke Bosschert DAW-FINENZO   97-04724   1.48.81          
0. Merel Versteeg DAW-FINENZO   97-04836   1.45.55 III        
0. Lonneke van Wouwen DAW-FINENZO   97-00762   1.47.95          
 
Progr. nr. 24: 100m school j. minioren 6 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Frank Dekker DAW-FINENZO   98-01155   1.39.59 II        
0. Maurice van Dalfsen EZV   97-03481   2.04.76          
0. Jhamal Blanken DAW-FINENZO   98-03397   1.50.03          
0. Adam Hery DAW-FINENZO   98-03343   2.02.73          
0. Hugo Blom De Reuring   98-01949   1.57.03          
0. Kjeld Verhage DAW-FINENZO   97-02637   1.59.37          
0. Sanjay Jagroep DAW-FINENZO   97-01625   1.36.25 I        
0. Niels van Kogelenberg EZV   97-01555   1.44.29 III        
0. Jan Boon EZV   97-00539   1.50.36          
0. Huib Koenen De Reuring   97-02913   1.44.84          
0. Max Pusch DAW-FINENZO   98-02959   1.50.36          
 
Progr. nr. 26: 200m wissel m. junioren 3 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Hilde Boon EZV   95-02612   3.05.20   0.41.21      
0. Sam Lakeman EZV   97-04642     AE        
0. Danielle Visser De Reuring   97-01346   2.59.92   0.39.93      
0. Becky Vendel De Reuring   96-04654   3.18.56   0.43.73      
0. Rebecca Martens DAW-FINENZO   96-04352   2.58.50   0.37.43      
0. Elena Peeters DAW-FINENZO   96-03690   3.07.79 RH 0.45.40      
0. Nathalja Wiersma DAW-FINENZO   96-03336   3.10.19   0.45.01      
0. Laura Stokx DAW-FINENZO   96-01510   2.52.70 II 0.37.20      
0. Marit van Elsas DAW-FINENZO   95-05406   3.02.40   0.39.14      
0. Annemiek Suiker De Reuring   95-01636   2.48.97 I 0.34.54      
0. Melissa Eliveld DAW-FINENZO   95-00524   2.58.03 III 0.41.96      
0. Laura Rustenburg EZV   95-00026   3.13.14   0.43.18      
0. Charita Furumaya De Reuring   95-05610   3.14.91   0.41.15      
 
Progr. nr. 28: 200m wissel j. junioren 2 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Jan Peereboom DAW-FINENZO   95-01371   3.05.72   0.39.90      
0. Pepijn Jorink DAW-FINENZO   95-02575   2.51.25 II 0.40.70      
0. Dani Hoetmer DAW-FINENZO   96-04503   3.12.60   0.45.77      
0. Job Boersma De Reuring   95-01185   2.34.12 I 0.32.14      
0. Jan Boon EZV   97-00539   3.38.64   0.55.91      
0. Rick de Moel EZV   96-03927   3.11.83   0.45.45      
0. Rowin Meuffels DAW-FINENZO   96-03325   3.05.95   0.42.10      
0. Martijn Falk DAW-FINENZO   96-01457   3.13.19   0.47.49      
0. Yasar Bacakli EZV   95-agvyb   4.15.19 VC 0.58.11      
0. Derek Tool EZV   95-05441   3.37.59 VE 0.45.72      
0. Tim Huisintveld DAW-FINENZO   95-04301   3.36.52 VC 0.52.96      
0. Jasper Falk DAW-FINENZO   95-02785   2.51.71 III 0.40.80      
0. Remco Visser De Reuring   95-03185   2.53.99   0.41.24      
0. Bas de Lange EZV   96-01243   3.08.97   0.43.85      
0. Maurice van Dalfsen EZV   97-03481   3.52.81 RF 0.49.06      
 
Progr. nr. 30: 200m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m 100m    
Serie: 0  
0. Tess de Boer DAW-FINENZO   96-01516   2.31.26 II 0.34.68 1.13.31    
0. Macha Groot EZV   93-07474   2.47.66   0.39.34 1.21.93    
0. Marit Groen De Reuring   97-04910   3.46.30   0.48.96      
0. Alicia Furumaya De Reuring   97-03968   3.21.78   0.44.89 1.37.20    
0. Kyla Groeneveld De Reuring   97-03454   3.00.28   0.41.35 1.27.35    
0. Lieke Bosman EZV   93-01242   2.44.22 III 0.37.12 1.17.25    
0. Katelijn IJssennagger DAW-FINENZO   93-06764   2.47.29   0.37.98      
0. Merel Molenaar EZV   93-06676   3.02.40   0.42.09 1.29.82    
0. Anne Benders EZV   93-03282   2.53.11   0.38.83 1.22.86    
0. Sophie Padt DAW-FINENZO   96-01514   2.29.94 I 0.33.76 1.11.92    
0. Nathalie Veldboer De Reuring   96-01144   ng za          
 
Progr. nr. 32: 200m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd 50m 100m    
Serie: 0  
0. Menno Spataro EZV   94-01447   2.14.09 II 0.30.10 1.03.29    
0. Wiebe de Vries De Reuring   96-04801   3.16.96   0.42.31      
0. Charly Hunter DAW-FINENZO   94-06165   2.47.74   0.35.31 1.18.08    
0. Rico Roels DAW-FINENZO   94-03119   2.13.09 I 0.30.08 1.03.36    
0. Glenn Smit DAW-FINENZO   94-01599   2.23.58   0.32.73 1.08.85    
0. Brecht van Kuijk EZV   94-00407   2.36.69   0.32.15 1.10.15    
0. Ivo Bakker DAW-FINENZO   93-agvib   3.02.40   0.40.01 1.27.72    
0. Tom van der Zijden DAW-FINENZO   93-06889   afg.          
0. Thomas Kool EZV   93-06743   2.40.47   0.34.70 1.15.35    
0. Ilja Cusveller EZV   93-01691   2.27.11   0.32.22 1.09.04    
0. Vincent Schram DAW-FINENZO   94-02041   2.22.49 III 0.31.79 1.08.34    
 
Progr. nr. 34: 200m school m. senioren 2 en later Eindtijd 50m 100m    
Serie: 0  
0. Ilana Schaap DAW-FINENZO   91-02714   3.16.27 III 0.43.10 1.32.76    
0. Elna van Deelen EZV   96-04864   3.27.32   0.48.70 1.41.60    
0. Ilse Mulder De Reuring   96-04652   3.26.69   0.45.26 1.38.40    
0. Marijke Lippe EZV   95-03344   3.36.18   0.48.64 1.42.84    
0. Yvonne de Jager De Reuring   95-05612   3.31.02   0.47.76 1.41.99    
0. Charita Furumaya De Reuring   95-05610   3.45.31   0.50.76 1.49.10    
0. Anne Groen De Reuring   95-05313   3.43.75   0.50.14 1.49.10    
0. Laura Rustenburg EZV   95-00026   3.24.61   0.46.54 1.39.42    
0. Ilse van Niekerk DAW-FINENZO   94-06180   3.03.56 I 0.42.30 1.28.53    
0. Quensaira Passial EZV   92-08024   3.50.77   0.51.30 1.50.28    
0. Anoek Dijkman EZV   92-03738   3.51.79   0.51.15 1.50.66    
0. Maxine Alfonsi DAW-FINENZO   95-02900   3.05.62 II 0.42.63 1.30.38    
0. Rosa Schot DAW-FINENZO   92-07500   3.18.93   0.44.04 1.35.41    
 
Progr. nr. 36: 200m school j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m 100m    
Serie: 0  
0. Anne van Kuijk EZV   92-02469   3.08.51   0.42.30 1.30.80    
0. Remco Visser De Reuring   95-03185   3.38.89   0.49.50 1.45.43    
0. Job Boersma De Reuring   95-01185   3.04.28   0.40.27 1.27.62    
0. Rick de Haas DAW-FINENZO   92-07087   3.00.07 III 0.39.22 1.25.65    
0. Shane Zoer EZV   91-04091   ng          
0. Bart Schram DAW-FINENZO   91-03683   2.41.64 I 0.34.89 1.16.21    
0. Marcel van Alphen EZV   93-05307   2.52.96 II 0.39.02 1.22.62    
 
Progr. nr. 38: 100m rug senioren dames all-in Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Daphne Schouten DAW-FINENZO   90-06540   1.31.24          
0. Anne Benders EZV   93-03282   1.27.78          
0. Lieke Bosman EZV   93-01242   1.28.51          
0. Quensaira Passial EZV   92-08024   1.38.72          
0. Ilse van Niekerk DAW-FINENZO   94-06180   1.22.82          
0. Anoek Dijkman EZV   92-03738   1.41.93          
0. Channe Noort De Reuring   86-05032   1.28.01          
0. Wieteke Elzinga DAW-FINENZO   86-01038   1.12.53 I        
0. Ilona Hogerheyde DAW-FINENZO   74-00224   1.19.85 II        
0. Rianne Koopman DAW-FINENZO   91-01728   1.20.62 III        
0. Jacolien van Dalfsen EZV   91-07548   1.38.17          
 
Progr. nr. 40: 100m rug senioren heren all-in Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. Rian Visser DAW-FINENZO   90-07141   1.10.44          
0. Derk de Boer EZV   92-02091   1.12.80          
0. Wim de Boer EZV   89-04205   1.12.01          
0. Rowan Schaap DAW-FINENZO   89-02729   1.08.13 I        
0. Kevin vd Poll DAW-FINENZO   86-02429   1.11.15          
0. Hans Schoenmakers DAW-FINENZO   69-00863   1.27.64 RC        
0. Rene de Boer DAW-FINENZO   64-00087   1.14.85          
0. Fred Heemstra DAW-FINENZO   65-00357   1.09.47 II        
0. Martijn van Gelderen DAW-FINENZO   89-00939   1.09.81 III        
 
Progr. nr. 42: 4x50m wissel est. m. junioren 3 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. DAW-FINENZO 1         2.26.01 I 0.36.89      
0. DAW-FINENZO 2         2.35.69 III 0.35.89      
0. De Reuring 1         2.31.76 II 0.39.55      
0. EZV 1         2.41.96   0.39.51      
0. EZV 2         3.10.87   0.46.76      
 
DAW-FINENZO 1 DAW-FINENZO 2
96-01510 Laura Stokx   95-00524 Melissa Eliveld  
95-02900 Maxine Alfonsi   96-03690 Elena Peeters  
96-04352 Rebecca Martens   96-01516 Tess de Boer  
96-01514 Sophie Padt   96-03336 Nathalja Wiersma  
           
 
De Reuring 1 EZV 1
97-01346 Danielle Visser   95-02612 Hilde Boon  
96-04652 Ilse Mulder   95-00026 Laura Rustenburg  
95-01636 Annemiek Suiker   98-02748 Mandy Voorthuizen  
95-05610 Charita Furumaya   96-04864 Elna van Deelen  
           
 
EZV 2  
95-03344 Marijke Lippe        
97-04048 Marion Sybesma        
97-03230 Nataly Etman        
97-04642 Sam Lakeman        
           
 
Progr. nr. 43: 4x50m vrij est. m./j. minioren 4 en later Eindtijd 50m      
Serie: 0  
0. DAW-FINENZO 1         2.50.32 I 0.43.11      
0. DAW-FINENZO 2           EA 0.42.14      
 
DAW-FINENZO 1 DAW-FINENZO 2
99-01927 Joost van Erkelens   99-02153 Erik Bult DQ
99-00156 Jasmijn Padt   99-02662 Denise Boonstra DQ
99-00627 Joppe van Beek   00-00973 Jason Macleod DQ
99-01662 Leonie Vos   99-02912 Nicolah Cowles DQ