B Competitie deel 4
Terneuzen (NED),    9.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 24. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 26. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1          Heren, 4 x 200m vrije slag     Heren Senioren Open
9-3-2008 - 14:15                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang                           Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. De Stormvogel 1           De Stormvoge            8:32.91           
        Yaïr Klazen, 90                  Jan Brink, 62
        Eelco van Gemert, 72             Martijn Mechielsen, 90
            28.99  1:01.69  1:35.62  2:08.23  2:38.22  3:10.44
          3:43.39  4:15.87  4:46.87  5:20.27  5:52.73  6:25.43
          6:54.94  7:27.75  8:00.60  8:32.91

   2. De Schelde 1              De Schelde              8:44.20           
        Niels Suy, 93                    Mertijn Loof, 90
        Bas van Houwelingen, 92          Cees van Houwelingen, 63
            29.53  1:03.00  1:38.79  2:16.03  2:44.06  3:16.40
          3:49.17  4:21.36  4:51.22  5:25.45  6:00.88  6:35.11
          7:04.20  7:37.38  8:11.03  8:44.20

   3. de Devel 1                de Devel                9:01.53           
        Daan de Jong, 89                 Björn de Groot, 86
        Cornel de Vroed, 82              Mark van Noorloos, 88
            29.55  1:02.95  1:38.52  2:14.21  2:45.23  3:19.87
          3:55.50  4:30.98  5:01.57  5:35.60  6:11.93  6:48.69
          7:19.86  7:53.89  8:28.28  9:01.53

   4. Sbc2000 1                 Sbc2000                 9:22.40           
        Oskar Bles, 91                   Jeroen Bonten, 88
        Maxime Berthault, 87             Stefan Wesolowski, 91
            33.03  1:09.43  1:48.69  2:29.13  3:02.05  3:39.02
          4:16.51  4:55.00  5:25.19  5:58.63  6:32.48  7:06.40
          7:36.52  8:11.16  8:46.77  9:22.40




TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2           Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
9-3-2008 - 14:25                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Savannah Leenheer         De Stormvoge9603072       35.14           
   2. Tulany de Wilde           De Stormvoge9601002       36.91           
   3. Inge Taal                 de Devel    9600120       37.52           
   4. Eline de Haard            De Stormvoge9601004       38.26           
   5. Tirza Vrijhof             de Devel    9600334       39.14           
   6. Sanne Smidt               de Devel    9600572       42.86           
   7. Tessa Eijkman             De Schelde  9702316       43.23           
   8. Jamie van Driel           De Schelde  9601332       43.42           
   9. Tineke van Dort           De Stormvoge9600012       43.61           
  10. Charissa Loof             De Schelde  9603550       44.57           
  11. Antonela Baric            Sbc2000     9603206       47.21           
  12. Aniek de Peijper          Sbc2000     9801644       51.20           
  13. Beau Luyten               Sbc2000     9704370       54.17           
  DIS Yasmine Bartelds          Sbc2000     9604366       46.72           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEM Bernice Lauwen            Sbc2000     9704182                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3           Jongens, 100m vrije slag   Jongens Minioren 4,5,6
9-3-2008 - 14:28                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Pedro Mol                 De Stormvoge9600581     1:09.38           
            34.04  1:09.38
   2. Pim van Milt              de Devel    9600663     1:11.90           
            35.00  1:11.90
   3. Wouter Stap               De Stormvoge9700935     1:15.85           
            36.72  1:15.85
   4. Roberto Hogerwerf         de Devel    9701183     1:18.33           
            37.22  1:18.33
   5. Dylan Zwirs               de Devel    9600879     1:19.63           
            37.84  1:19.63
   6. Luka Jaksic               De Schelde  9602267     1:20.06           
            37.60  1:20.06
   7. Rainier Voll              de Devel    9800365     1:22.15           
            37.61  1:22.15
   8. Alex Breel                De Stormvoge9700945     1:23.06           
            39.98  1:23.06
   9. Thom Allonsius            De Schelde  9702355     1:26.41           
            41.51  1:26.41
  10. Jari den Ottelander       Sbc2000     9800059     1:27.05           
            40.26  1:27.05
  11. Raimon Passania           Sbc2000     9603153     1:30.86           
            40.83  1:30.86
  12. Stefan v.d. Heijden       Sbc2000     9702159     1:39.17           
            46.63  1:39.17
AFGEM Thomas de Vos             De Schelde  9602613                       
AFGEM Levy Kort                 De Stormvoge9600583                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4           Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Junioren 3 en later
9-3-2008 - 14:33                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Claudia den Ottelander    Sbc2000     9500552     4:52.81           
            32.90  1:10.02  1:47.53  2:25.34  3:02.41  3:40.97
          4:18.39  4:52.81
   2. Maya Kingma               Sbc2000     9503824     5:01.58           
            35.11  1:12.88  1:51.21  2:29.51  3:07.69  3:46.69
          4:25.20  5:01.58
   3. Rosanne Ligtvoet          de Devel    9501212     5:09.65           
            33.40  1:10.65  1:49.32  2:29.15  3:09.38  3:50.19
          4:30.28  5:09.65
   4. Lindi Verkooijen          Sbc2000     9503826     5:13.70           
            35.67  1:13.77  1:52.31  2:31.92  3:11.56  3:52.13
          4:33.41  5:13.70
   5. Stephanie van Dam         de Devel    9500216     5:14.92           
            35.01  1:12.47  1:51.76  2:31.71  3:11.70  3:52.91
          4:34.87  5:14.92
   6. Aure Lampe                de Devel    9400072     5:34.12           
            35.90  1:16.28  1:57.83  2:40.81  3:24.24  4:07.00
          4:50.67  5:34.12
   7. Saskia de Haard           De Stormvoge9401972     5:36.83           
            35.46  1:15.15  1:57.42  2:40.79  3:24.35  4:08.23
          4:53.31  5:36.83
   8. Anouk Molewijk            De Schelde  9501916     5:37.45           
            37.52  1:19.14  2:02.04  2:45.96  3:30.21  4:14.16
          4:57.92  5:37.45
   9. Daisy van den Bos         Sbc2000     9503880     5:40.74           
            37.87  1:19.08  2:01.56  2:44.71  3:28.01  4:12.47
          4:57.38  5:40.74
  10. Yoshi Corré               De Stormvoge9503844     5:42.73           
            36.15  1:16.69  1:59.53  2:43.73  3:28.55  4:14.12
          4:59.23  5:42.73
  11. Willemijn Verhelst        De Schelde  9405394     5:43.68           
            37.31  1:19.29  2:02.40  2:46.44  3:30.47  4:15.02
          4:59.68  5:43.68
  12. Dymphie Huijssen          De Schelde  9502494     6:18.34           
            39.76  1:23.75  2:12.70  3:01.68  3:50.49  4:41.95
          5:32.46  6:18.34




TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6           Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 2 en later
9-3-2008 - 14:47                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Michael Hoek              de Devel    9502097     1:25.84           
            40.38  1:25.84
   2. Richard Oskam             De Schelde  9402119     1:26.23           
            41.28  1:26.23
   3. Roy Bos                   de Devel    9500241     1:29.78           
            42.29  1:29.78
   4. Lennard Breel             De Stormvoge9501487     1:29.87           
            42.49  1:29.87
   5. Coen Kuijpers             Sbc2000     9402835     1:31.13           
            42.51  1:31.13
   6. Tu Hoang                  de Devel    9403275     1:33.69           
            43.82  1:33.69
   7. Levy Kort                 De Stormvoge9600583     1:33.75           
            43.43  1:33.75
   8. Jeroen Taal               de Devel    9400383     1:35.92           
            45.55  1:35.92
   9. Christian de Die          De Schelde  9501635     1:36.65           
            46.63  1:36.65
  10. Sjakko Bekkers            De Stormvoge9501591     1:43.90           
            50.13  1:43.90
  11. Cas van Vorstenbos        De Schelde  9403241     1:44.61           
            49.89  1:44.61
  12. Sven Alderlieste          Sbc2000     9501329     1:45.06           
            50.91  1:45.06
  13. Jurgen Kamst              Sbc2000     9601217     1:51.60           
            51.62  1:51.60
  DIS Gijs Manhave              De Schelde  9403199     1:33.07           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            45.73  1:33.07
   NG Ozzie Hoogesteger         De Stormvoge9503413                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7           Dames, 200m vlinderslag       Dames Senioren Open
9-3-2008 - 14:52                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Judith Stap               De Stormvoge9302702     2:25.35           
            31.69  1:08.83  1:47.14  2:25.35
   2. Lisa van Milt             de Devel    9201228     2:38.10           
            34.64  1:13.66  1:55.61  2:38.10
   3. Josje van Houwelingen     De Schelde  9001606     2:41.53           
            34.75  1:15.80  1:58.98  2:41.53
   4. Mieke van Dort            De Stormvoge9100780     2:41.75           
            34.33  1:14.95  1:58.63  2:41.75
   5. Ineke Goossens            Sbc2000     7900266     2:46.37           
            38.34  1:22.73  2:06.94  2:46.37
   6. Chantal Verhoeff          Sbc2000     7900912     2:51.63           
            35.59  1:17.52  2:02.43  2:51.63
   7. Iris Dingemanse           De Stormvoge9205056     2:54.80           
            35.37  1:18.61  2:06.13  2:54.80
   8. Bianca de Pooter          De Schelde  9202738     3:13.65           
            39.46  1:30.02  2:22.12  3:13.65
  DIS Maryse Lampe              de Devel    8702458     2:27.71           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            32.50  1:09.72  1:48.15  2:27.71



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8             Heren, 100m rugslag         Heren Senioren Open
9-3-2008 - 15:00                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Antonio Schijvenaars      Sbc2000     8401991     1:03.75           
            31.07  1:03.75
   2. Eelco van Gemert          De Stormvoge7200299     1:05.84           
            32.30  1:05.84
   3. Stefan Roovers            De Stormvoge9102753     1:06.65           
            32.29  1:06.65
   4. Tommy van Overmeeren      De Schelde  8402887     1:06.78           
            32.31  1:06.78
   5. Mark van Noorloos         de Devel    8802523     1:07.61           
            33.71  1:07.61
   6. Niek Kampman              De Schelde  8901557     1:08.29           
            33.25  1:08.29
   7. Jeroen Bonten             Sbc2000     8800377     1:12.12           
            34.59  1:12.12
   8. Maxime Berthault          Sbc2000     8705101     1:13.01           
            35.51  1:13.01
   9. Jeroen Dellebeke          De Stormvoge8100353     1:13.15           
            35.41  1:13.15
  10. Roderik van Zijderveld    de Devel    8402671     1:15.06           
            37.31  1:15.06
  DIS Menno Bijnagte            de Devel    8604423                       
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   NG Jordy Schouten            de Devel    8301899                       
   NG Mathijs v.d. Berg         de Devel    8604269                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9           Meisjes, 200m schoolslag Meisjes Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 15:04                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Monique de Haard          De Stormvoge9203828     2:55.82           
            39.23  1:24.03  2:09.86  2:55.82
   2. Amira Fathi               De Stormvoge9402974     2:56.37           
            39.87  1:25.39  2:11.75  2:56.37
   3. Anniek Minderhoud         De Stormvoge9302698     3:02.68           
            41.03  1:27.03  2:14.85  3:02.68
   4. Bente van Gennep          Sbc2000     9200590     3:05.47           
            41.92  1:28.63  2:16.87  3:05.47
   5. Mariette v.d Sman         de Devel    9301214     3:06.78           
            41.21  1:28.22  2:17.23  3:06.78
   6. Renée Roks                Sbc2000     9303844     3:10.26           
            40.93  1:28.94  2:18.81  3:10.26
   7. Manon Boone               De Schelde  9304238     3:14.98           
            43.24  1:32.36  2:23.70  3:14.98
   8. Michelle Heijnemans       de Devel    9303854     3:17.81           
            44.46  1:35.41  2:27.66  3:17.81
   9. Tamara Passania           Sbc2000     9304256     3:19.46           
            45.94  1:36.15  2:28.74  3:19.46
  10. Esmee Boschma             Sbc2000     9401702     3:20.66           
            45.67  1:36.56  2:29.03  3:20.66
  11. Gemma Schiphorst Preuper  Sbc2000     9203328     3:27.30           
            46.42  1:39.56  2:34.57  3:27.30
  12. Jennemieke Aanraad        Sbc2000     9301834     3:29.27           
            45.04  1:37.41  2:34.17  3:29.27
  13. Layla van Driel           De Schelde  9205794     3:38.04           
            49.00  1:43.54  2:40.56  3:38.04
  DIS Ellis Mos                 de Devel    9201244     3:10.46           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            42.48  1:29.85  2:19.94  3:10.46



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10           Jongens, 100m rugslag Jongens Junioren 4 en later
9-3-2008 - 15:12                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Bas van Houwelingen       De Schelde  9200563     1:05.29           
            31.46  1:05.29
   2. Yannick Mol               De Stormvoge9302899     1:08.84           
            33.60  1:08.84
   3. Giovanni den Ouden        de Devel    9300877     1:10.44           
            33.75  1:10.44
   4. Tristan Loof              De Schelde  9204147     1:10.83           
            34.26  1:10.83
   5. Yoeri Kok                 de Devel    9301049     1:13.42           
            35.81  1:13.42
   6. Robin Breel               De Stormvoge9206111     1:14.11           
            36.01  1:14.11
   7. Jelmar van Zijderveld     de Devel    9300565     1:15.32           
            36.95  1:15.32
   8. Jeroen Durinck            de Devel    9300127     1:19.94           
            39.31  1:19.94
   9. Leon Verschuren           Sbc2000     9304403     1:23.46           
            40.82  1:23.46
  10. Kars Oomen                Sbc2000     9202945     1:24.00           
            40.30  1:24.00
  11. Paul v/d Luitgaarden      Sbc2000     9203305     1:31.00           
            44.06  1:31.00
  DIS Maarten Tadjab            Sbc2000     9306613     1:31.81           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.38  1:31.81
NG.ZA Jeffrey de Vos            De Stormvoge9304077                       
   NG Niels Uiterwaal           Sbc2000     9204171                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11            Dames, 200m rugslag   Dames Senioren 2 en later
9-3-2008 - 15:16                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Manon Minneboo            De Stormvoge9301548     2:28.13           
            34.45  1:12.77  1:51.46  2:28.13
   2. Merel van der Ent         De Stormvoge9303976     2:36.01           
            36.24  1:16.31  1:57.32  2:36.01
   3. Leonie Taal               de Devel    9300758     2:39.68           
            36.12  1:16.94  1:58.99  2:39.68
   4. Jaimy Kort                De Stormvoge9205654     2:43.52           
            39.26  1:20.95  2:02.65  2:43.52
   5. Merel Snoeijs             Sbc2000     9003508     2:46.29           
            38.76  1:20.23  2:02.90  2:46.29
   6. Victoria Mol              de Devel    9004960     2:47.70           
            38.71  1:20.81  2:04.15  2:47.70
   7. Lieke Beezemer            De Schelde  9100152     2:50.48           
            39.19  1:22.06  2:06.56  2:50.48
   8. Nicole Peeters            Sbc2000     9303842     2:53.15           
            39.69  1:22.38  2:08.64  2:53.15
   9. Dunya Luteijn             De Schelde  9404040     2:57.51           
            40.95  1:24.78  2:11.43  2:57.51
  10. Sanne Bruggink            Sbc2000     9200330     3:00.04           
            41.62  1:27.11  2:14.49  3:00.04
  DIS Kitty Schiphorst Preuper  Sbc2000     9102752     2:50.22           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.63  1:22.32  2:06.29  2:50.22
  DIS Lisa Klatten              de Devel    9203628     2:53.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.24  1:21.96  2:07.57  2:53.41
  DIS Suzanne Dedden            Sbc2000     9000756     2:59.36           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.98  1:26.14  2:12.81  2:59.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12          Jongens, 100m vrije slag Jongens Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 15:24                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Sonny Corré               De Stormvoge9303615       56.81           
            27.64    56.81
   2. Nick Klatten              de Devel    9001551       57.08           
            27.46    57.08
   3. Sander v. Nieuwenhuyzen   De Stormvoge9104257       57.50           
            26.95    57.50
   4. Martijn Mechielsen        De Stormvoge9001933       57.81           
            27.79    57.81
   5. Mertijn Loof              De Schelde  9001853       59.91           
            28.61    59.91
   6. Freek Rijper              de Devel    9002445     1:02.17           
            29.99  1:02.17
   7. Niels Suy                 De Schelde  9302967     1:03.78           
            30.33  1:03.78
   8. Stefan Wesolowski         Sbc2000     9102539     1:04.11           
            29.47  1:04.11
   9. Nils Dupre                de Devel    9000755     1:04.24           
            29.57  1:04.24
AFGEM Remco Bonten              Sbc2000     9000323                       
AFGEM Tobias van Kruysdijk      Sbc2000     9305995                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13           Dames, 50m vrije slag        Dames Senioren Open
9-3-2008 - 15:27                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Ineke Goossens            Sbc2000     7900266       28.54           
   2. Josje van Houwelingen     De Schelde  9001606       28.71           
   3. Maryse Lampe              de Devel    8702458       28.95           
   4. Nikita Kruis              De Stormvoge8902486       29.30           
   5. Lisanne de Jong           De Schelde  8902082       29.41           
   6. Chantal Verhoeff          Sbc2000     7900912       29.83           
   7. Monique de Haard          De Stormvoge9203828       30.04           
   8. Mieke van Dort            De Stormvoge9100780       30.16           
   9. Lisa van Milt             de Devel    9201228       31.13           
  10. Nicole v/d Kooy           Sbc2000     8702310       32.82           
  11. Nikita Kok                de Devel    9104386       33.26           
  12. Bianca de Pooter          De Schelde  9202738       33.32           
   NG Marit Meijers             Sbc2000     9302406                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14           Heren, 200m wisselslag       Heren Senioren Open
9-3-2008 - 15:30                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Tommy van Overmeeren      De Schelde  8402887     2:24.33           
            30.69  1:08.19  1:50.81  2:24.33
   2. Jan Brink                 De Stormvoge6200091     2:25.73           
            32.51  1:09.32  1:52.53  2:25.73
   3. Daan de Jong              de Devel    8901483     2:29.09           
            31.00  1:10.11  1:54.13  2:29.09
   4. Yaïr Klazen               De Stormvoge9001557     2:31.42           
            29.93  1:10.04  1:56.00  2:31.42
   5. Niek Kampman              De Schelde  8901557     2:33.38           
            32.98  1:12.49  1:57.66  2:33.38
   6. Björn de Groot            de Devel    8601023     2:34.31           
            31.51  1:13.18  1:58.16  2:34.31
   7. Stefan Roovers            De Stormvoge9102753     2:36.12           
            30.69  1:08.02  1:57.51  2:36.12
   8. Cornel de Vroed           de Devel    8201945     2:38.23           
            32.84  1:15.03  2:03.60  2:38.23
   9. Jeroen Dellebeke          De Stormvoge8100353     2:38.86           
            33.80  1:15.91  2:00.48  2:38.86
  10. Maxime Berthault          Sbc2000     8705101     2:42.16           
            34.11  1:14.46  2:02.68  2:42.16
  11. Oskar Bles                Sbc2000     9100153     2:47.76           
            36.64  1:20.55  2:08.25  2:47.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15          Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
9-3-2008 - 15:37                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Savannah Leenheer         De Stormvoge9603072     1:13.38           
            34.39  1:13.38
   2. Tulany de Wilde           De Stormvoge9601002     1:14.28           
            35.85  1:14.28
   3. Inge Taal                 de Devel    9600120     1:14.76           
            35.48  1:14.76
   4. Eline de Haard            De Stormvoge9601004     1:15.56           
            36.10  1:15.56
   5. Tirza Vrijhof             de Devel    9600334     1:16.04           
            36.03  1:16.04
   6. Sanne Smidt               de Devel    9600572     1:18.77           
            36.42  1:18.77
   7. Tineke van Dort           De Stormvoge9600012     1:23.56           
            38.47  1:23.56
   8. Yasmine Bartelds          Sbc2000     9604366     1:24.74           
            40.65  1:24.74
   9. Antonela Baric            Sbc2000     9603206     1:25.64           
            39.35  1:25.64
  10. Jamie van Driel           De Schelde  9601332     1:27.10           
            41.59  1:27.10
  11. Tessa Eijkman             De Schelde  9702316     1:28.37           
            41.88  1:28.37
  12. Charissa Loof             De Schelde  9603550     1:28.88           
            42.46  1:28.88
  13. Beau Luyten               Sbc2000     9704370     1:30.93           
            44.08  1:30.93
  14. Aniek de Peijper          Sbc2000     9801644     1:32.48           
            43.89  1:32.48
AFGEM Bernice Lauwen            Sbc2000     9704182                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16          Jongens, 50m vlinderslag   Jongens Minioren 4,5,6
9-3-2008 - 15:56                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Pedro Mol                 De Stormvoge9600581       35.65           
   2. Pim van Milt              de Devel    9600663       37.08           
   3. Rainier Voll              de Devel    9800365       37.48           
   4. Luka Jaksic               De Schelde  9602267       39.88           
   5. Wouter Stap               De Stormvoge9700935       40.32           
   6. Roberto Hogerwerf         de Devel    9701183       42.33           
   7. Dylan Zwirs               de Devel    9600879       43.12           
   8. Thom Allonsius            De Schelde  9702355       47.48           
   9. Alex Breel                De Stormvoge9700945       51.01           
  10. Jurgen Kamst              Sbc2000     9601217       54.63           
  11. Stefan v.d. Heijden       Sbc2000     9702159     1:00.78           
  DIS Jari den Ottelander       Sbc2000     9800059       52.97           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  DIS Raimon Passania           Sbc2000     9603153       57.57           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEM Thomas de Vos             De Schelde  9602613                       
AFGEM Levy Kort                 De Stormvoge9600583                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17          Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Junioren 3 en later
9-3-2008 - 15:59                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Amira Fathi               De Stormvoge9402974     1:22.98           
            38.95  1:22.98
   2. Willemijn Verhelst        De Schelde  9405394     1:28.01           
            41.33  1:28.01
   3. Anouk Molewijk            De Schelde  9501916     1:29.66           
            42.81  1:29.66
   4. Stephanie van Dam         de Devel    9500216     1:30.41           
            41.82  1:30.41
   5. Claudia den Ottelander    Sbc2000     9500552     1:30.75           
            44.14  1:30.75
   6. Lindi Verkooijen          Sbc2000     9503826     1:32.54           
            43.92  1:32.54
   7. Rosanne Ligtvoet          de Devel    9501212     1:33.38           
            43.79  1:33.38
   8. Esmee Boschma             Sbc2000     9401702     1:35.36           
            45.53  1:35.36
   9. Aure Lampe                de Devel    9400072     1:37.46           
            44.97  1:37.46
  10. Dymphie Huijssen          De Schelde  9502494     1:38.42           
            46.15  1:38.42
  11. Daisy van den Bos         Sbc2000     9503880     1:38.83           
            47.06  1:38.83
  12. Maya Kingma               Sbc2000     9503824     1:40.20           
            47.77  1:40.20
  13. Sabine Schiphorst Preuper Sbc2000     9404774     1:40.95           
            47.72  1:40.95
  DIS Yoshi Corré               De Stormvoge9503844     1:35.84           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            45.09  1:35.84



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18          Jongens, 400m vrije slag Jongens Junioren 2 en later
9-3-2008 - 16:04                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Richard Oskam             De Schelde  9402119     5:07.44           
            33.78  1:11.94  1:50.62  2:30.61  3:10.41  3:50.11
          4:29.15  5:07.44
   2. Sven Alderlieste          Sbc2000     9501329     5:15.79           
            34.21  1:12.64  1:52.60  2:32.92  3:13.78  3:54.77
          4:35.75  5:15.79
   3. Lennard Breel             De Stormvoge9501487     5:19.78           
            35.58  1:15.21  1:56.14  2:37.97  3:19.13  4:00.88
          4:40.83  5:19.78
   4. Levy Kort                 De Stormvoge9600583     5:23.13           
            35.47  1:15.80  1:56.58  2:38.20  3:20.09  4:02.11
          4:44.69  5:23.13
   5. Cas van Vorstenbos        De Schelde  9403241     5:23.92           
            36.88  1:18.70  2:00.62  2:42.01  3:23.59  4:04.34
          4:45.44  5:23.92
   6. Gijs Manhave              De Schelde  9403199     5:24.50           
            37.63  1:18.86  2:00.65  2:42.41  3:24.68  4:06.48
          4:45.96  5:24.50
   7. Roy Bos                   de Devel    9500241     5:27.27           
            35.58  1:16.04  1:57.21  2:39.46  3:21.78  4:04.28
          4:46.56  5:27.27
   8. Jeroen Taal               de Devel    9400383     5:29.21           
            36.70  1:17.15  1:59.40  2:41.91  3:24.83  4:06.43
          4:48.78  5:29.21
   9. Christian de Die          De Schelde  9501635     5:41.43           
            37.80  1:19.96  2:04.30  2:48.17  3:32.62  4:16.37
          4:59.64  5:41.43
  10. Tu Hoang                  de Devel    9403275     5:41.93           
            36.82  1:17.23  1:59.56  2:43.30  3:27.57  4:12.46
          4:57.76  5:41.93
  11. Michael Hoek              de Devel    9502097     5:42.84           
            37.03  1:18.88  2:02.95  2:47.27  3:31.57  4:15.42
          4:58.67  5:42.84
  12. Eric v/d Luitgaarden      Sbc2000     9401099     5:43.92           
            35.12  1:15.65  1:58.66  2:41.97  3:27.34  4:11.94
          4:58.00  5:43.92
  13. Sjakko Bekkers            De Stormvoge9501591     5:45.00           
            38.32  1:21.60  2:06.72  2:51.24  3:35.77  4:20.52
          5:04.77  5:45.00
  14. Coen Kuijpers             Sbc2000     9402835     5:54.24           
            37.68  1:21.38  2:06.37  2:52.15  3:37.84  4:24.61
          5:10.91  5:54.24
   NG Ozzie Hoogesteger         De Stormvoge9503413                       




TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20           Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren Open
9-3-2008 - 16:18                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Judith Stap               De Stormvoge9302702     2:28.96           
            32.59  1:10.86  1:55.17  2:28.96
   2. Maryse Lampe              de Devel    8702458     2:29.83           
            32.94  1:11.51  1:56.14  2:29.83
   3. Josje van Houwelingen     De Schelde  9001606     2:30.68           
            33.01  1:11.40  1:56.34  2:30.68
   4. Lisa van Milt             de Devel    9201228     2:35.70           
            34.38  1:15.05  1:59.18  2:35.70
   5. Ineke Goossens            Sbc2000     7900266     2:37.96           
            33.29  1:14.38  2:02.30  2:37.96
   6. Nikita Kruis              De Stormvoge8902486     2:41.22           
            34.54  1:15.62  2:03.50  2:41.22
   7. Iris Dingemanse           De Stormvoge9205056     2:46.71           
            34.89  1:18.83  2:06.62  2:46.71
   8. Lisanne de Jong           De Schelde  8902082     2:49.08           
            36.03  1:20.60  2:09.85  2:49.08
   9. Nicole v/d Kooy           Sbc2000     8702310     2:49.73           
            39.72  1:23.38  2:11.15  2:49.73
  10. Bianca de Pooter          De Schelde  9202738     2:59.40           
            41.09  1:28.40  2:19.35  2:59.40
  11. Nikita Kok                de Devel    9104386     3:09.06           
            39.85  1:26.95  2:24.18  3:09.06



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21           Heren, 50m vrije slag        Heren Senioren Open
9-3-2008 - 16:25                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Cees van Houwelingen      De Schelde  6300351       25.39           
   2. Eelco van Gemert          De Stormvoge7200299       26.00           
   3. Jan Brink                 De Stormvoge6200091       26.39           
   4. Tommy van Overmeeren      De Schelde  8402887       26.49           
   5. Mark van Noorloos         de Devel    8802523       26.52           
   6. Menno Bijnagte            de Devel    8604423       27.03           
   7. Mathijs v.d. Berg         de Devel    8604269       27.07           
   8. Antonio Schijvenaars      Sbc2000     8401991       27.27           
   9. Jeroen Dellebeke          De Stormvoge8100353       27.90           
  10. Roderik van Zijderveld    de Devel    8402671       29.51           
  11. Oskar Bles                Sbc2000     9100153       29.91           
AFGEM Tobias van Kruysdijk      Sbc2000     9305995                       
   NG Jordy Schouten            de Devel    8301899                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22           Meisjes, 100m rugslag   Meisjes Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 16:27                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Monique de Haard          De Stormvoge9203828     1:15.95           
            36.89  1:15.95
   2. Anniek Minderhoud         De Stormvoge9302698     1:16.23           
            37.37  1:16.23
   3. Ellis Mos                 de Devel    9201244     1:18.74           
            38.40  1:18.74
   4. Mariette v.d Sman         de Devel    9301214     1:18.76           
            38.02  1:18.76
   5. Michelle Heijnemans       de Devel    9303854     1:19.12           
            38.56  1:19.12
   6. Renée Roks                Sbc2000     9303844     1:19.84           
            38.32  1:19.84
   7. Manon Boone               De Schelde  9304238     1:20.24           
            38.98  1:20.24
   8. Saskia de Haard           De Stormvoge9401972     1:21.07           
            38.69  1:21.07
   9. Nicole Peeters            Sbc2000     9303842     1:21.09           
            39.46  1:21.09
  10. Jennemieke Aanraad        Sbc2000     9301834     1:25.85           
            41.00  1:25.85
  11. Layla van Driel           De Schelde  9205794     1:26.64           
            41.63  1:26.64
  DIS Ingrid Kamst              Sbc2000     9306212                       
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
  DIS Tamara Passania           Sbc2000     9304256                       
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23          Jongens, 200m schoolslag Jongens Junioren 4 en later
9-3-2008 - 16:32                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Bas van Houwelingen       De Schelde  9200563     2:42.10           
            36.78  1:18.92  2:00.98  2:42.10
   2. Tristan Loof              De Schelde  9204147     2:49.52           
            38.29  1:21.83  2:06.91  2:49.52
   3. Yannick Mol               De Stormvoge9302899     2:51.21           
            38.06  1:22.16  2:07.02  2:51.21
   4. Giovanni den Ouden        de Devel    9300877     2:57.67           
            38.13  1:23.95  2:11.50  2:57.67
   5. Robin Breel               De Stormvoge9206111     3:05.30           
            40.98  1:27.95  2:16.59  3:05.30
   6. Yoeri Kok                 de Devel    9301049     3:09.73           
            41.14  1:28.54  2:18.61  3:09.73
   7. Leon Verschuren           Sbc2000     9304403     3:16.36           
            44.63  1:33.94  2:25.07  3:16.36
   8. Paul v/d Luitgaarden      Sbc2000     9203305     3:18.22           
            44.79  1:35.29  2:27.30  3:18.22
   9. Jelmar van Zijderveld     de Devel    9300565     3:18.66           
            44.38  1:35.83  2:29.11  3:18.66
  10. Maarten Tadjab            Sbc2000     9306613     3:23.88           
            43.86  1:36.05  2:32.48  3:23.88
  11. Jeroen Durinck            de Devel    9300127     3:30.00           
            43.60  1:37.76  2:34.57  3:30.00
NG.ZA Jeffrey de Vos            De Stormvoge9304077                       
   NG Niels Uiterwaal           Sbc2000     9204171                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24           Dames, 100m vrije slag Dames Senioren 2 en later
9-3-2008 - 16:41                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Manon Minneboo            De Stormvoge9301548       59.54           
            28.65    59.54
   2. Merel van der Ent         De Stormvoge9303976     1:00.70           
            29.51  1:00.70
   3. Lisa Klatten              de Devel    9203628     1:04.72           
            30.49  1:04.72
   4. Bente van Gennep          Sbc2000     9200590     1:05.33           
            31.18  1:05.33
   5. Leonie Taal               de Devel    9300758     1:05.50           
            31.92  1:05.50
   6. Kitty Schiphorst Preuper  Sbc2000     9102752     1:06.62           
            31.74  1:06.62
   7. Lieke Beezemer            De Schelde  9100152     1:07.65           
            31.88  1:07.65
   8. Gemma Schiphorst Preuper  Sbc2000     9203328     1:09.07           
            33.43  1:09.07
   9. Merel Snoeijs             Sbc2000     9003508     1:09.35           
            33.45  1:09.35
  10. Suzanne Dedden            Sbc2000     9000756     1:10.29           
            33.60  1:10.29
  11. Jaimy Kort                De Stormvoge9205654     1:10.71           
            33.45  1:10.71
  12. Victoria Mol              de Devel    9004960     1:11.23           
            34.11  1:11.23
  13. Sanne Bruggink            Sbc2000     9200330     1:11.34           
            34.41  1:11.34
  14. Dunya Luteijn             De Schelde  9404040     1:15.15           
            35.62  1:15.15
   NG Marit Meijers             Sbc2000     9302406                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25           Jongens, 200m rugslag   Jongens Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 16:45                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Sonny Corré               De Stormvoge9303615     2:22.58           
            33.99  1:10.26  1:47.05  2:22.58
   2. Mertijn Loof              De Schelde  9001853     2:29.20           
            34.92  1:13.19  1:52.00  2:29.20
   3. Martijn Mechielsen        De Stormvoge9001933     2:29.90           
            35.27  1:12.88  1:51.38  2:29.90
   4. Sander v. Nieuwenhuyzen   De Stormvoge9104257     2:32.64           
            34.55  1:12.60  1:53.33  2:32.64
   5. Nick Klatten              de Devel    9001551     2:33.45           
            35.37  1:13.63  1:53.70  2:33.45
   6. Freek Rijper              de Devel    9002445     2:36.22           
            36.22  1:15.71  1:56.57  2:36.22
   7. Stefan Wesolowski         Sbc2000     9102539     2:48.14           
            36.87  1:18.56  2:03.47  2:48.14
   8. Kars Oomen                Sbc2000     9202945     3:02.74           
            42.06  1:28.99  2:17.17  3:02.74
  DIS Nils Dupre                de Devel    9000755                       
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEM Remco Bonten              Sbc2000     9000323                       
   NG Niels Suy                 De Schelde  9302967                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26            Dames, 100m rugslag         Dames Senioren Open
9-3-2008 - 16:52                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Judith Stap               De Stormvoge9302702     1:08.15           
            33.39  1:08.15
   2. Josje van Houwelingen     De Schelde  9001606     1:10.00           
            34.10  1:10.00
   3. Maryse Lampe              de Devel    8702458     1:10.16           
            34.37  1:10.16
   4. Nikita Kruis              De Stormvoge8902486     1:15.59           
            37.15  1:15.59
   5. Ineke Goossens            Sbc2000     7900266     1:15.88           
            36.56  1:15.88
   6. Mieke van Dort            De Stormvoge9100780     1:16.72           
            36.76  1:16.72
   7. Lisa van Milt             de Devel    9201228     1:17.48           
            37.49  1:17.48
   8. Iris Dingemanse           De Stormvoge9205056     1:22.24           
            40.28  1:22.24
   9. Lisanne de Jong           De Schelde  8902082     1:22.90           
            39.92  1:22.90
  10. Bianca de Pooter          De Schelde  9202738     1:27.90           
            42.43  1:27.90
  11. Nikita Kok                de Devel    9104386     1:30.25           
            43.35  1:30.25



TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27          Heren, 200m vlinderslag       Heren Senioren Open
9-3-2008 - 16:56                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang Naam:                     Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. Yaïr Klazen               De Stormvoge9001557     2:32.08           
            32.52  1:12.02  1:53.67  2:32.08
   2. Daan de Jong              de Devel    8901483     2:32.39           
            32.16  1:10.00  1:50.41  2:32.39
   3. Eelco van Gemert          De Stormvoge7200299     2:32.89           
            33.62  1:10.88  1:49.91  2:32.89
   4. Stefan Roovers            De Stormvoge9102753     2:33.17           
            30.68  1:06.49  1:47.10  2:33.17
   5. Jeroen Bonten             Sbc2000     8800377     2:36.05           
            32.81  1:11.48  1:54.05  2:36.05
   6. Niek Kampman              De Schelde  8901557     2:37.52           
            33.61  1:12.23  1:53.07  2:37.52
   7. Jeroen Dellebeke          De Stormvoge8100353     2:37.57           
            33.64  1:13.91  1:56.47  2:37.57
   8. Björn de Groot            de Devel    8601023     2:38.03           
            33.48  1:11.70  1:54.37  2:38.03
   9. Tommy van Overmeeren      De Schelde  8402887     2:44.21           
            32.04  1:12.92  1:59.15  2:44.21
  10. Cornel de Vroed           de Devel    8201945     2:46.25           
            34.88  1:16.78  2:01.85  2:46.25




TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29        Jongens, 4 x 50m vrije slag Jongens Junioren 4 en later
9-3-2008 - 17:03                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang                           Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. de Devel 1                de Devel                1:53.60           
        Roy Bos, 95                      Pim van Milt, 96
        Michael Hoek, 95                 Jeroen Durinck, 93
            27.82    55.44  1:24.48  1:53.60

   2. De Stormvogel 1           De Stormvoge            1:55.38           
        Yannick Mol, 93                  Robin Breel, 92
        Pedro Mol, 96                    Sonny Corré, 93
            28.58    59.96  1:29.51  1:55.38

   3. De Schelde 1              De Schelde              1:55.67           
        Richard Oskam, 94                Tristan Loof, 92
        Gijs Manhave, 94                 Bas van Houwelingen, 92
            30.39  1:02.20  1:29.95  1:55.67

   4. Sbc2000 1                 Sbc2000                 2:09.65           
        Maarten Tadjab, 93               Leon Verschuren, 93
        Kars Oomen, 92                   Sven Alderlieste, 95
            31.97  1:05.39  1:37.12  2:09.65

   5. Sbc2000 2                 Sbc2000                 2:23.26           
        Eric v/d Luitgaarden, 94         Paul v/d Luitgaarden, 92
        Jurgen Kamst, 96                 Coen Kuijpers, 94
            33.96  1:16.57  1:50.86  2:23.26

   NG De Schelde 2              De Schelde                                
        Cas van Vorstenbos, 94           Gijs Manhave, 94
        Luka Jaksic, 96                  Christian de Die, 95




TOP
--------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30        Meisjes, 4 x 100m wisselslag Meisjes Junioren 3 en later
9-3-2008 - 17:06                                                   Results
--------------------------------------------------------------------------
 Rang                           Vereniging: Startnr.      Tijd:           
--------------------------------------------------------------------------
   1. de Devel 1                de Devel                5:19.85           
        Rosanne Ligtvoet, 95             Stephanie van Dam, 95
        Inge Taal, 96                    Aure Lampe, 94
            37.86  1:19.59  2:02.23  2:52.76  3:27.45  4:10.88
          4:42.70  5:19.85

   2. De Stormvogel 1           De Stormvoge            5:21.99           
        Yoshi Corré, 95                  Saskia de Haard, 94
        Tulany de Wilde, 96              Amira Fathi, 94
            40.36  1:22.06  2:03.65  2:48.80  3:25.24  4:10.16
          4:43.48  5:21.99

   3. Sbc2000 1                 Sbc2000                 5:32.89           
        Daisy van den Bos, 95            Claudia den Ottelander, 95
        Lindi Verkooijen, 95             Maya Kingma, 95
            39.62  1:22.32  2:06.26  2:57.82  3:35.47  4:23.18
          4:56.22  5:32.89

   4. De Schelde 1              De Schelde              5:44.45           
        Anouk Molewijk, 95               Willemijn Verhelst, 94
        Dunya Luteijn, 94                Dymphie Huijssen, 95
            40.58  1:23.70  2:08.08  2:57.15  3:35.37  4:22.18
          4:59.31  5:44.45




Splash Meet Manager 2007Registered to De Schelde