Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open


KringSprintKampioenschappen 2009
Purmerend, 8.3.2009


1 - Kring Sprintkampioenschappen 20098.3.09 - 15:00


Programmanr. 1
8.3.09 - 15:00
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)37.59970172636.23
2.Jill JansenRapido '8239.36970017038.63
3.Chantal BeijerRapido '8239.36970088440.42
AFGEMMirl de BoerDAW-Finenzo36.699700468

Programmanr. 1
8.3.09 - 15:00
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janine RookerWZ&PC Purmerend34.92960031631.79
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn32.16960333832.05
3.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend34.29960086233.42
4.Nienke van der ZeeZv Aquarius34.62960543033.78
5.Laura StokxDAW-Finenzo34.88960151033.88
6.Lara DeulEd-Vo34.56960248034.21
7.Rebecca MartensDAW-Finenzo35.82960435235.21
8.Amber RuigZaanstad (SG)35.25960324035.24
9.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn35.43960011235.46
10.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht36.41960273235.55
11.Lola HolsboerDe Zeeschuimers37.16960155435.72
12.Lindsey ReijsooRapido '8237.61960307835.75
13.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn37.68960442636.48
14.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend34.75960086836.64
15.Sophie PadtDAW-Finenzo37.35960151436.98
16.Janine KroonEd-Vo36.72960060037.17
AFGEMRoxann GeenenDAW-Finenzo32.129601518
AFGEMIrene TeuferDAW-Finenzo32.309602340
AFGEMMarit VisscherDAW-Finenzo37.579600004
AFGEMBrenda ZwarthoedDAW-Finenzo33.909604938

Programmanr. 1
8.3.09 - 15:00
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZwemvereniging Hoorn34.33950213432.09
2.Kimberly MijnenZaanstad (SG)33.86950364432.40
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius34.31950232632.44
4.Anouk LimburgMSV- Zeemacht33.37950180632.62
5.Mandy VerhageDAW-Finenzo33.84950138232.73
6.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn34.46950183233.44
7.Sanne BommerZaanstad (SG)33.61950113233.85
8.Annemiek SuikerDe Reuring34.08950163633.99
9.Judith Oudhuiszv Waterland35.18950444435.04
10.Daisy KoningDe Zeeschuimers36.83950031435.78
11.Dana van der ZeeRapido '8236.44950053236.08
12.Marcha KempWZ&PC Purmerend36.43950481036.27
13.Davina van PergeDAW-Finenzo35.18950378637.43
AFGEMMaxine AlfonsiDAW-Finenzo36.939502900
AFGEMRosanne PadtDAW-Finenzo30.269501582

Programmanr. 1
8.3.09 - 15:00
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend30.15940303029.79
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.87940054832.59
3.Nadia du FosséHpc33.08940111032.86
4.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend33.17940278833.22
5.Danique MallonOeza35.06940211435.06
6.Linda CrokOeza36.48940106835.43
7.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)35.25940485235.57
8.Kim LuykenZv Aquarius34.58940355835.74
9.Daphne RomeijnDwt35.21940389036.07
10.Els de BruinRapido '8236.39940166036.63
AFGEMSharona MlcochDAW-Finenzo31.459406178

Programmanr. 1
8.3.09 - 15:00
Meisjes, 50m vlinderslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerZaanstad (SG)30.40930284031.14
2.Jessica de RuiterZv Aquarius32.17930616031.57
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.15930512231.57
4.Daniëlle de GrootDAW-Finenzo31.82930386832.19
5.Anouk NulkesDwt35.00930287633.84
6.Inge KoopmanRapido '8234.93930338233.89
7.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend33.47930145434.33
8.Marjolein VinkOeza35.32930647835.07
9.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo33.53930230635.33

Programmanr. 1
8.3.09 - 15:00
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marianne vd PollDAW-Finenzo29.74890335230.44
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend31.12850045431.29
3.Katinka van VastenhovenNva/Hhc33.01840250031.33
4.Tamara SachsZwemvereniging Hoorn32.56920552431.67
5.Nynke de GrootZwemvereniging Hoorn31.12880149032.23
6.Elke VensZaanstad (SG)31.39900390632.46
7.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend32.27920277232.61
8.Anouk de BoerRapido '8233.40780008032.67
9.Tessa MoschMSV- Zeemacht31.21910217232.89
9.Corine RookerWZ&PC Purmerend34.25920152232.89
11.Marije LenosHpc31.97860226433.32
12.Nicole PalmboomOeza31.78910607233.51
13.Simone de WitZwemvereniging Hoorn33.87860415233.57
14.Ilana SchaapDAW-Finenzo34.17910271433.62
15.Maureen UdesWZ&PC Purmerend32.70910312833.66
16.Chantal MolenkampDAW-Finenzo33.90900262433.81
17.Rosa SchotDAW-Finenzo34.38920750033.93
18.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend34.15860439434.00
19.Daisy KleijneOeza34.40890228634.10
20.Daniëlle HoekOeza33.84880179034.34
21.Lidewij VinkOeza33.71900750835.83
AFGEMChantalle van der FluitDAW-Finenzo29.669206406
AFGEMMarieke VerbeekDAW-Finenzo33.578904272
AFGEMMelissa ZwaanDAW-Finenzo30.839103666
AFGEMMaaike VoorenDAW-Finenzo31.499103324


Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc38.81970134136.60
2.Levi TolEd-Vo35.94970035138.62
3.Stan BlokRapido '8239.94970056938.92
4.Chris DekkerZaanstad (SG)40.40970091539.10
5.Roy van der WoudeRapido '8241.12970057940.02
AFGEMSanjay JagroepDAW-Finenzo40.399701625

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn33.35960074532.75
2.Tim WalstockHpc33.50960149333.87
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend35.99960046734.50
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn36.52960052734.85
AFGEMThierry FeldZwemvereniging Hoorn33.689601185

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend29.63950140329.01
2.Ruben TolEd-Vo30.84950111931.38
3.Job BoersmaDe Reuring32.73950118531.39
4.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht32.93950388132.41
5.Guus JonkZwemvereniging Hoorn33.79950150934.19
6.Remco TolEd-Vo35.42950150534.53
7.Roel AlersWZ&PC Purmerend34.89950159334.56
8.Felix GeenenDAW-Finenzo35.72950108536.18
9.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo35.31950174736.23
AFGEMKlaas SchouteDAW-Finenzo33.029500891
AFGEMSjors LieverstDAW-Finenzo31.719501389

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn29.44940095529.43
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend30.55940091329.67
3.Mike ter HorstNva/Hhc29.29940278529.69
4.Jesse MeijerZaanstad (SG)32.83940363331.49
5.Rico RoelsDAW-Finenzo33.08940311932.06
6.Bryan KroonEd-Vo33.22940234132.09
7.Gerco Kalverboerzv Waterland33.20940023132.34
8.Vincent SchramDAW-Finenzo33.74940204132.75
DISMenno SchaeferRapido '8233.38940246132.05
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAKoen Kestingzv Waterland32.509400225
AFGEMJorrick DruyvenDAW-Finenzo28.029400507

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben DekkerZaanstad (SG)28.02930062728.98
2.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend29.67930306529.05
3.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend29.92930170929.85
4.Marcel SchoutenRapido '8230.50930065329.96
5.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend30.52930099130.05
6.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend30.16930026930.70
7.Roland HoogendoornDwt31.15930609930.91
8.Hiras FerrandinoDwt31.15930652730.98
9.Nick Venemazv Waterland31.74930095131.59
10.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)32.46930255332.30
AFGEMJoey StokxDAW-Finenzo28.699301251
AFGEMMart de BoerDAW-Finenzo31.669303589

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht27.10920403526.87
2.Dennis EliveldDAW-Finenzo28.66920235127.45
3.Joćo Schilderzv Waterland27.95920214528.13
4.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend29.05920002728.92
AFGEMJeffrey SpaltmanDAW-Finenzo29.029204037

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard KrasDe Zeeschuimers28.94910340727.59
2.Bart SchramDAW-Finenzo27.98910368328.81
3.Pieter CrokOeza29.58910041329.72
3.Thom WeverZwemvereniging Hoorn30.48910271129.72
5.Richard VeermanEd-Vo29.54910634529.82
6.Timo v.d. VeenHpc29.67910413330.13
AFGEMMartijn GrasZaanstad (SG)29.259100751
AFGEMDemi de RooijDAW-Finenzo29.919105607
AFGEMHans Peter HartogDAW-Finenzo29.789100859
AFGEMThom de BoerDAW-Finenzo27.669100181
AFGEMArjan BaronDAW-Finenzo27.969100067

Programmanr. 2
8.3.09 - 15:10
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn26.17890241125.95
2.Fred BondEd-Vo26.94890569727.12
3.Joep GrootZwemvereniging Hoorn27.44870114927.30
4.Stefan HaackRapido '8227.81820057527.91
5.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn27.90870398328.08
6.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.65870335128.09
7.Sverre OelenWZ&PC Purmerend27.62900214728.14
8.Michael BesMSV- Zeemacht28.10720120528.25
9.Wouter AllardRapido '8228.98900003128.30
10.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn26.61860342128.41
11.Pieter SchootsDAW-Finenzo28.02870297928.56
12.Wouter BretonDAW-Finenzo27.45890046129.00
13.Ricardo HaverschmidtHpc28.03880501129.42
14.Matthijs DekkerZaanstad (SG)28.90900062129.62
AFGEMStanley VleerlaagDAW-Finenzo27.258502813
AFGEMPatrick MolenkampDAW-Finenzo29.278802427


Programmanr. 3
8.3.09 - 15:25
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)39.32970068237.26
2.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)38.10970172638.58
3.Lotte VensZaanstad (SG)39.96970004439.20
4.Elise DekkerZaanstad (SG)39.91970097639.82
AFGEMMirl de BoerDAW-Finenzo36.689700468

Programmanr. 3
8.3.09 - 15:25
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend31.81960086231.64
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn33.81960333833.79
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend35.02960031634.73
4.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend34.88960086834.95
5.Lindsey ReijsooRapido '8237.30960307835.40
6.Amber RuigZaanstad (SG)38.98960324036.18
7.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn37.79960442636.61
8.Laura StokxDAW-Finenzo35.94960151036.75
9.Lara DeulEd-Vo38.25960248037.43
10.Lola HolsboerDe Zeeschuimers38.11960155437.59
11.Janine KroonEd-Vo37.53960060037.60
12.Nienke van der ZeeZv Aquarius38.40960543037.67
13.Sophie PadtDAW-Finenzo37.88960151438.24
14.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn38.48960011238.90
AFGEMIrene TeuferDAW-Finenzo35.989602340
AFGEMRoxann GeenenDAW-Finenzo34.189601518
AFGEMMarit VisscherDAW-Finenzo37.299600004
AFGEMBrenda ZwarthoedDAW-Finenzo35.519604938

Programmanr. 3
8.3.09 - 15:25
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZwemvereniging Hoorn35.66950213434.78
2.Mandy VerhageDAW-Finenzo36.94950138235.03
3.Anouk LimburgMSV- Zeemacht35.23950180635.20
4.Mariska van EngeldorpZv Aquarius35.16950232635.27
5.Kimberly MijnenZaanstad (SG)36.71950364435.31
6.Daisy KoningDe Zeeschuimers35.17950031435.47
7.Melissa EliveldDAW-Finenzo37.10950052436.05
8.Sanne BommerZaanstad (SG)36.47950113236.36
9.Britt JansenRapido '8237.89950052636.66
10.Davina van PergeDAW-Finenzo35.57950378636.81
11.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn37.49950183237.02
12.Marit van ElsasDAW-Finenzo37.41950540638.85
AFGEMRosanne PadtDAW-Finenzo32.239501582
AFGEMMaxine AlfonsiDAW-Finenzo35.869502900

Programmanr. 3
8.3.09 - 15:25
Meisjes, 50m rugslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht33.93940054832.56
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend33.76940303032.75
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend34.60940278835.27
4.Linda CrokOeza35.69940106836.01
5.Danique MallonOeza36.10940211436.48
6.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo36.11940618036.75
7.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)36.94940485237.43
8.Kim LuykenZv Aquarius37.26940355838.97
AFGEMSharona MlcochDAW-Finenzo35.439406178

Programmanr. 3
8.3.09 - 15:25
Meisjes, 50m rugslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shelley de BoerZaanstad (SG)31.37930284031.67
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn33.35930512233.17
3.Anouk NulkesDwt32.59930287633.68
4.Daniëlle de GrootDAW-Finenzo35.30930386835.18
5.Carmen KrijnenWZ&PC Purmerend36.68930145436.24
6.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo36.65930230636.44
7.Jessica de RuiterZv Aquarius35.03930616036.49

Programmanr. 3
8.3.09 - 15:25
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katinka van VastenhovenNva/Hhc32.08840250031.19
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.67850045431.21
3.Anouk de BoerRapido '8232.48780008031.59
4.Corine RookerWZ&PC Purmerend33.26920152232.64
5.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend32.94920277233.13
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.64910217233.29
7.Nynke de GrootZwemvereniging Hoorn32.92880149033.47
AFGEMChantalle van der FluitDAW-Finenzo32.989206406


Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc39.15970134137.36
2.Roy van der WoudeRapido '8238.51970057937.55
3.Stan BlokRapido '8241.21970056940.56
4.Chris DekkerZaanstad (SG)39.25970091540.65
5.Levi TolEd-Vo41.25970035141.17
6.Maurits de BruijnDAW-Finenzo40.92970091741.44
AFGEMSanjay JagroepDAW-Finenzo41.379701625

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn34.21960074533.23
2.Kevin SchaafRapido '8238.79960260335.44
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn37.90960046936.58
4.Tim WalstockHpc37.31960149337.12
5.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo38.35960332538.79
6.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn38.51960369538.98
7.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn39.28960052739.87
DISCarlo KempWZ&PC Purmerend37.26960046737.38
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMThierry FeldZwemvereniging Hoorn35.199601185

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend31.39950140330.99
2.Remco TolEd-Vo33.44950150532.94
3.Ruben TolEd-Vo35.06950111933.84
4.Job BoersmaDe Reuring34.60950118534.76
AFGEMKlaas SchouteDAW-Finenzo36.339500891
AFGEMSjors LieverstDAW-Finenzo32.479501389

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn30.23940095529.60
2.Vincent SchramDAW-Finenzo30.77940204131.22
3.Mike ter HorstNva/Hhc31.80940278531.29
4.Jesse MeijerZaanstad (SG)31.64940363331.93
5.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend34.39940091332.93
6.Glenn SmitDAW-Finenzo34.45940159934.23
AFGEMJorrick DruyvenDAW-Finenzo29.489400507

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben DekkerZaanstad (SG)29.78930062729.54
2.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend30.86930026930.12
3.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend31.95930170931.40
4.Marcel SchoutenRapido '8231.93930065331.71
5.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend32.00930244731.89
6.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)32.75930255332.30
7.Nick Venemazv Waterland32.53930095132.49
8.Aaron KoomenRapido '8233.67930438133.12
9.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend32.35930306533.23
10.Stefan SchulteRapido '8233.82930244333.38
AFGEMJoey StokxDAW-Finenzo29.399301251

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht28.07920403526.97
2.Dennis EliveldDAW-Finenzo29.20920235128.35
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend29.56920002729.55
AFGEMJeffrey SpaltmanDAW-Finenzo32.509204037

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Jongens, 50m rugslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart KnijnWZ&PC Purmerend31.08910124929.76
2.Thom WeverZwemvereniging Hoorn31.68910271130.96
3.Bart SchramDAW-Finenzo29.30910368331.21
4.Timo v.d. VeenHpc31.31910413331.91
4.Richard VeermanEd-Vo31.82910634531.91
AFGEMThom de BoerDAW-Finenzo29.899100181
AFGEMDemi de RooijDAW-Finenzo30.899105607
AFGEMHans Peter HartogDAW-Finenzo31.099100859

Programmanr. 4
8.3.09 - 15:35
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn28.00890241128.05
2.Pieter SchootsDAW-Finenzo29.47870297928.40
3.Wouter BretonDAW-Finenzo28.28890046129.55
3.Wouter AllardRapido '8229.88900003129.55
5.Stefan HaackRapido '8229.91820057530.02
6.Sverre OelenWZ&PC Purmerend29.82900214730.06
6.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn30.12870398330.06
8.Fred BondEd-Vo30.14890569730.25
9.Paul OudendijkOeza30.20810128730.41
10.Matthijs DekkerZaanstad (SG)29.78900062130.55
11.Peter SohlRapido '8230.14880320330.81
12.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn30.03860342131.85
AFGEMPatrick MolenkampDAW-Finenzo29.738802427
AFGEMStanley VleerlaagDAW-Finenzo27.608502813


Programmanr. 5
8.3.09 - 15:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)39.51970068239.71
2.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo43.23970299841.50
3.Lotte VensZaanstad (SG)42.00970004443.41
4.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)41.51970172645.40
AFGEMMirl de BoerDAW-Finenzo42.049700468

Programmanr. 5
8.3.09 - 15:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigZaanstad (SG)36.13960324036.99
2.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend38.40960086237.67
3.Lindsey ReijsooRapido '8238.43960307838.48
4.Janine RookerWZ&PC Purmerend40.44960031639.13
5.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn40.58960011240.73
6.Laura StokxDAW-Finenzo41.32960151041.49
7.Lola HolsboerDe Zeeschuimers42.86960155441.59
8.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend42.75960086841.85
9.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn41.87960333842.13
10.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn42.46960442642.41
11.Tess de BoerDAW-Finenzo43.67960151642.58
12.Janine KroonEd-Vo42.16960060043.81
AFGEMMarit VisscherDAW-Finenzo40.439600004
AFGEMRoxann GeenenDAW-Finenzo41.539601518
AFGEMIrene TeuferDAW-Finenzo38.589602340

Programmanr. 5
8.3.09 - 15:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZwemvereniging Hoorn36.74950213436.48
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius37.31950232637.72
3.Sanne BommerZaanstad (SG)38.68950113238.15
4.Marcha KempWZ&PC Purmerend39.35950481038.62
5.Anouk LimburgMSV- Zeemacht40.76950180640.45
6.Kimberly MijnenZaanstad (SG)39.86950364440.72
7.Davina van PergeDAW-Finenzo39.52950378641.08
8.Jamie Lee BronZaanstad (SG)41.46950602041.73
9.Sabrina van der Viszv Waterland41.09950329842.70
AFGEMRosanne PadtDAW-Finenzo38.199501582
AFGEMMaxine AlfonsiDAW-Finenzo38.589502900

Programmanr. 5
8.3.09 - 15:45
Meisjes, 50m schoolslagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend34.87940303036.43
2.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend38.93940278838.48
3.Nadia du FosséHpc38.40940111039.53
4.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo40.60940618040.25
5.Linda CrokOeza40.61940106840.99
AFGEMSharona MlcochDAW-Finenzo40.659406178

Programmanr. 5
8.3.09 - 15:45
Meisjes, 50m schoolslagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn37.68930512237.40
2.Daniëlle de GrootDAW-Finenzo37.60930386838.43
3.Shelley de BoerZaanstad (SG)38.61930284040.27
4.Jessica de RuiterZv Aquarius39.51930616040.38
5.Marjolein VinkOeza40.96930647841.72
6.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo40.92930230641.74
7.Ellen HoornZaanstad (SG)41.46930113241.86
DISInge KoopmanRapido '8241.009303382
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Programmanr. 5
8.3.09 - 15:45
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katinka van VastenhovenNva/Hhc38.51840250036.24
2.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend36.01920277236.34
3.Elke VensZaanstad (SG)36.33900390637.06
4.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend37.31850045437.07
5.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)38.04920631037.19
6.Anouk de BoerRapido '8238.58780008038.24
7.Maureen UdesWZ&PC Purmerend39.37910312839.42
8.Nicole PalmboomOeza37.87910607239.75
AFGEMWieteke ElzingaDAW-Finenzo38.528601038
AFGEMMaaike VoorenDAW-Finenzo37.099103324
AFGEMMarieke VerbeekDAW-Finenzo37.898904272


Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc44.53970134144.03
2.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)44.45970123544.23
3.Maurits de BruijnDAW-Finenzo44.78970091744.33
4.Levi TolEd-Vo44.52970035144.77
5.Stan BlokRapido '8243.31970056945.06
6.Roy van der WoudeRapido '8245.46970057946.71
AFGEMSanjay JagroepDAW-Finenzo44.819701625

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn39.06960046938.10
2.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn39.41960074538.20
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend41.56960046739.57
4.Tim WalstockHpc41.61960149341.94
5.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn42.63960107542.32
AFGEMThierry FeldZwemvereniging Hoorn42.419601185

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo38.39950111937.59
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht41.22950388138.65
3.Guus JonkZwemvereniging Hoorn38.85950150938.79
4.Felix GeenenDAW-Finenzo39.72950108539.14
5.Job BoersmaDe Reuring40.08950118539.26
AFGEMKlaas SchouteDAW-Finenzo37.829500891
AFGEMSjors LieverstDAW-Finenzo36.769501389

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend33.83940091333.64
2.Mike ter HorstNva/Hhc33.57940278534.80
3.Bryan KroonEd-Vo35.26940234135.42
4.Gerco Kalverboerzv Waterland35.57940023136.65
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn37.27940095536.74
6.Vincent SchramDAW-Finenzo37.02940204137.99
7.Jesse MeijerZaanstad (SG)37.88940363338.06
AFGEMJorrick DruyvenDAW-Finenzo34.859400507

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan SchulteRapido '8233.15930244333.24
2.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend35.01930026934.19
3.Daan RemmelzwaalZaanstad (SG)34.33930255334.90
4.Marcel SchoutenRapido '8235.97930065335.17
5.Hiras FerrandinoDwt36.39930652735.55
6.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend35.44930099135.63
7.Nick Venemazv Waterland36.72930095136.19
8.Ruben DekkerZaanstad (SG)35.29930062736.22
9.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend37.44930306537.44
AFGEMMart de BoerDAW-Finenzo32.999303589
AFGEMJoey StokxDAW-Finenzo36.169301251

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend33.30920002732.26
2.Dennis EliveldDAW-Finenzo33.82920235133.17
3.Joćo Schilderzv Waterland34.68920214533.99
4.Dennis de RuiterZv Aquarius36.47920606935.12
AFGEMJeffrey SpaltmanDAW-Finenzo35.959204037

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard KrasDe Zeeschuimers32.40910340731.19
2.Bart KnijnWZ&PC Purmerend33.04910124932.24
3.Bart SchramDAW-Finenzo32.12910368333.31
4.Timo v.d. VeenHpc33.51910413334.43
5.Pieter CrokOeza34.89910041335.12
AFGEMDemi de RooijDAW-Finenzo34.479105607
AFGEMHans Peter HartogDAW-Finenzo35.419100859
AFGEMThom de BoerDAW-Finenzo34.599100181
AFGEMArjan BaronDAW-Finenzo35.999100067
AFGEMMartijn GrasZaanstad (SG)34.759100751

Programmanr. 6
8.3.09 - 15:50
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend30.60870335130.94
2.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn31.09890241131.01
3.Stefan HaackRapido '8230.72820057531.47
4.Wouter BretonDAW-Finenzo30.68890046132.26
5.Paul OudendijkOeza32.21810128732.44
6.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn30.28860342132.88
7.Rian VisserDAW-Finenzo32.89900714133.02
8.Dennis de GraafDwt32.32870107733.14
9.Michael BesMSV- Zeemacht32.51720120533.15
10.Wouter AllardRapido '8233.94900003133.63
11.Martijn van GelderenDAW-Finenzo33.18890093933.99
12.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn34.05870398334.05
13.Fred BondEd-Vo34.29890569734.06
14.Pieter SchootsDAW-Finenzo34.04870297934.97
AFGEMPatrick MolenkampDAW-Finenzo33.768802427
AFGEMStanley VleerlaagDAW-Finenzo31.648502813
NGKevin vd PollDAW-Finenzo32.898602429


Programmanr. 7
8.3.09 - 16:00
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)33.12970068231.75
2.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)32.61970172633.07
AFGEMMirl de BoerDAW-Finenzo31.779700468

Programmanr. 7
8.3.09 - 16:00
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend28.00960086228.40
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.87960333829.45
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.74960031629.52
4.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn30.65960442630.38
5.Amber RuigZaanstad (SG)28.86960324030.51
6.Nienke van der ZeeZv Aquarius30.60960543030.99
7.Lola HolsboerDe Zeeschuimers31.18960155431.21
8.Lara DeulEd-Vo31.06960248031.49
9.Sophie PadtDAW-Finenzo32.22960151431.64
10.Lindsey ReijsooRapido '8232.70960307831.69
11.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend31.78960086832.02
12.Laura StokxDAW-Finenzo31.30960151032.25
13.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht32.38960273232.42
14.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn31.13960011232.57
15.Janine KroonEd-Vo32.92960060033.61
AFGEMMarit VisscherDAW-Finenzo31.409600004
AFGEMRoxann GeenenDAW-Finenzo29.769601518
AFGEMBrenda ZwarthoedDAW-Finenzo28.929604938
AFGEMIrene TeuferDAW-Finenzo31.419602340

Programmanr. 7
8.3.09 - 16:00
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius29.84950232629.00
2.Anouk LimburgMSV- Zeemacht29.59950180630.02
3.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn30.77950183230.07
4.Helena LaZwemvereniging Hoorn30.32950213430.28
4.Sanne BommerZaanstad (SG)31.03950113230.28
6.Davina van PergeDAW-Finenzo29.52950378630.41
7.Kimberly MijnenZaanstad (SG)30.21950364430.49
8.Mandy VerhageDAW-Finenzo29.59950138230.57
9.Daisy KoningDe Zeeschuimers31.39950031430.65
10.Esmee BontEd-Vo31.39950233630.75
11.Annemiek SuikerDe Reuring30.96950163630.81
12.Marcha KempWZ&PC Purmerend32.16950481031.03
13.Judith Oudhuiszv Waterland31.52950444431.38
14.Melissa EliveldDAW-Finenzo31.68950052431.41
15.Sabrina van der Viszv Waterland31.52950329832.04
16.Dana van der ZeeRapido '8231.97950053232.15
DISBritt JansenRapido '8232.239500526
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMMaxine AlfonsiDAW-Finenzo30.629502900
AFGEMRosanne PadtDAW-Finenzo27.859501582

Programmanr. 7
8.3.09 - 16:00
Meisjes, 50m vrije slagDames Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend27.51940303028.52
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.85940054829.00
3.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend29.16940278829.47
4.Linda CrokOeza31.44940106829.93
5.Nadia du FosséHpc31.22940111031.57
AFGEMSharona MlcochDAW-Finenzo29.069406178

Programmanr. 7
8.3.09 - 16:00
Meisjes, 50m vrije slagDames Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.85930512227.60
2.Daniëlle de GrootDAW-Finenzo27.44930386827.69
3.Jessica de RuiterZv Aquarius28.20930616028.57
4.Shelley de BoerZaanstad (SG)27.99930284028.67
5.Anouk NulkesDwt28.81930287628.94
6.Marjolein VinkOeza30.07930647830.48

Programmanr. 7
8.3.09 - 16:00
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katinka van VastenhovenNva/Hhc28.00840250027.41
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.34910217227.76
3.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend27.95850045427.90
4.Anouk de BoerRapido '8228.18780008028.16
5.Marianne vd PollDAW-Finenzo28.23890335229.48
6.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend29.38920277229.84
7.Simone de WitZwemvereniging Hoorn29.22860415229.89
8.Nicole PalmboomOeza28.58910607230.02
9.Maureen UdesWZ&PC Purmerend29.21910312830.21
10.Ilana SchaapDAW-Finenzo29.39910271430.47
11.Lidewij VinkOeza29.17900750831.39
AFGEMChantalle van der FluitDAW-Finenzo28.049206406
AFGEMMaaike VoorenDAW-Finenzo29.039103324
AFGEMMelissa ZwaanDAW-Finenzo27.959103666


Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc33.69970134131.93
2.Levi TolEd-Vo32.60970035133.04
3.Stan BlokRapido '8234.54970056933.65
AFGEMSanjay JagroepDAW-Finenzo33.469701625

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn27.90960074528.27
2.Tim WalstockHpc29.83960149330.19
3.Carlo KempWZ&PC Purmerend31.84960046730.29
4.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn31.25960046931.04
5.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn31.69960052731.66
6.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn32.68960369531.97
AFGEMThierry FeldZwemvereniging Hoorn29.599601185

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend26.81950140326.42
2.Ruben TolEd-Vo26.85950111927.00
3.Job BoersmaDe Reuring28.37950118527.97
4.Remco TolEd-Vo29.28950150529.12
5.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht29.40950388129.54
6.Felix GeenenDAW-Finenzo30.40950108529.63
7.Guus JonkZwemvereniging Hoorn28.97950150929.69
8.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo30.25950174730.13
AFGEMSjors LieverstDAW-Finenzo28.199501389
AFGEMJasper FalkDAW-Finenzo30.469502785
AFGEMKlaas SchouteDAW-Finenzo29.069500891

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike ter HorstNva/Hhc25.71940278526.39
2.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend27.48940091326.87
3.Vincent SchramDAW-Finenzo27.06940204126.97
4.Jesse MeijerZaanstad (SG)27.26940363327.04
5.Gerco Kalverboerzv Waterland27.48940023127.59
6.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn27.80940095527.80
7.Rico RoelsDAW-Finenzo27.65940311927.87
8.Bryan KroonEd-Vo27.71940234128.91
AFGEMJorrick DruyvenDAW-Finenzo26.179400507

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend26.51930026926.12
2.Ruben DekkerZaanstad (SG)25.46930062726.41
3.Mike HoonakkerWZ&PC Purmerend26.97930170926.84
4.Marcel SchoutenRapido '8227.23930065327.05
5.Nick Venemazv Waterland26.65930095127.12
6.Hiras FerrandinoDwt27.99930652727.23
7.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend26.78930306527.28
8.Stefan SchulteRapido '8227.91930244328.11
AFGEMJoey StokxDAW-Finenzo26.569301251
AFGEMMart de BoerDAW-Finenzo26.619303589

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht24.94920403524.27
2.Dennis EliveldDAW-Finenzo25.36920235125.06
3.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend25.09920002725.31
4.Dennis de RuiterZv Aquarius26.31920606926.06
5.Joćo Schilderzv Waterland26.32920214526.45
AFGEMJeffrey SpaltmanDAW-Finenzo26.069204037

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard KrasDe Zeeschuimers24.58910340725.17
2.Bart SchramDAW-Finenzo24.46910368325.21
3.Bart KnijnWZ&PC Purmerend25.53910124925.22
4.Richard VeermanEd-Vo25.40910634525.61
5.Pieter CrokOeza26.67910041326.45
6.Thom WeverZwemvereniging Hoorn26.70910271126.56
7.Timo v.d. VeenHpc26.50910413326.92
AFGEMHans Peter HartogDAW-Finenzo25.829100859
AFGEMArjan BaronDAW-Finenzo26.939100067
AFGEMThom de BoerDAW-Finenzo24.619100181
AFGEMDemi de RooijDAW-Finenzo25.849105607
AFGEMMartijn GrasZaanstad (SG)26.359100751

Programmanr. 8
8.3.09 - 16:10
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn24.22890241124.31
2.Fred BondEd-Vo24.59890569724.58
3.Pieter SchootsDAW-Finenzo24.99870297924.59
4.Bas TietzeWZ&PC Purmerend24.84870335125.00
5.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.39900214725.62
6.Joep GrootZwemvereniging Hoorn25.50870114925.67
7.Peter SohlRapido '8225.28880320325.76
8.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn24.86860342125.84
9.Wouter BretonDAW-Finenzo25.14890046126.12
10.Martijn van GelderenDAW-Finenzo25.28890093927.03
DISStefan HaackRapido '8224.938200575
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMStanley VleerlaagDAW-Finenzo24.778502813
AFGEMPatrick MolenkampDAW-Finenzo25.928802427


Programmanr. 9
8.3.09 - 16:20
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:15.662:13.60
Claudia Rijkhoff
Helena La
96
95
33.57
36.84
Miloes Rozemuller
Kristine Zwaan
95
96
33.29
29.90
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:16.122:20.59
Roxann Geenen
Maxine Alfonsi
96
95
35.68
41.17
Mandy Verhage
Davina van Perge
95
95
33.44
30.30
3.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:24.632:29.05
Melissa Eliveld
Marit Visscher
95
96
38.07
43.02
Laura Stokx
Sophie Padt
96
96
36.01
31.95
4.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:32.382:34.33
Elise Dekker
Johnny Mae Hauser
97
97
Demi Koelemeij
Kimberly Aniceto
97
97
40.09
31.89
DISZaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:16.37
EA - Te vroeg overgenomen., 3de Zwemster heeft te vroeg overgenomen
Elise Dekker
Amber Ruig
97
96
40.00
37.92
Kimberly Mijnen
Sanne Bommer
95
95
32.72


Programmanr. 10
8.3.09 - 16:25
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn2:18.642:18.33
Lars Haarsma
Yannick Vijver
96
96
33.14
39.57
Thierry Feld
Danny Berlemon
96
96
36.29
29.33
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo2:23.842:30.71
Rowin Meuffels
Felix Geenen
96
95
39.27
40.07
Rowdy Spaltman
Jasper Falk
95
95
37.73
33.64


Programmanr. 11
8.3.09 - 16:30
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katinka van VastenhovenNva/HhcNT84025001:08.26
2.Daphne ten BrinkWZ&PC PurmerendNT85004541:08.42
3.Rosa VeermanWZ&PC PurmerendNT96008621:09.97
4.Femke SwierZwemvereniging HoornNT93051221:10.60
5.Pascalle SpiekermanWZ&PC PurmerendNT94030301:11.33
6.Anouk de BoerRapido '82NT78000801:11.71
7.Shelley de BoerZaanstad (SG)NT93028401:12.79
7.Sharon van der LeestWZ&PC PurmerendNT92027721:12.79


Programmanr. 12
8.3.09 - 16:30
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco PeerdemanZwemvereniging HoornNT89024111:00.01
2.Dennis EliveldDAW-FinenzoNT92023511:00.60
3.Pieter SchootsDAW-FinenzoNT87029791:02.47
4.Fred BondEd-VoNT89056971:03.61
5.Jeffrey AppelWZ&PC PurmerendNT92000271:04.00
6.Wouter BretonDAW-FinenzoNT89004611:05.49
7.Dennis de WaalZwemvereniging HoornNT86034211:09.73
8.Bart SchramDAW-FinenzoNT91036831:10.82