Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Drachtster Zwem & Polo Club
Zwembad de Welle


1 - DZ&PC Limietwedstrijd "De Welle"7-3-2009 - 13:00


Programmanr. 1
7-3-2009
Heren, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik SchröderTrivia4:04.4984020254:17.28
100m:1:00.281:00.28200m:2:05.851:05.57300m:3:12.161:06.31400m:4:17.281:05.12
2.Willem Kees RoosDe Vikings4:28.9194026934:25.60
100m:1:02.141:02.14200m:2:12.071:09.93300m:3:20.061:07.99400m:4:25.601:05.54
3.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen4:05.4289007934:26.54
100m:1:02.181:02.18200m:2:10.251:08.07300m:3:19.131:08.88400m:4:26.541:07.41
4.Bastiaan WaandersOceanus4:17.8293012254:26.57
100m:1:04.101:04.10200m:2:11.981:07.88300m:3:20.851:08.87400m:4:26.571:05.72
5.Demi de RooijDAW-Finenzo4:21.9691056074:27.24
100m:1:01.211:01.21200m:2:09.911:08.70300m:3:19.321:09.41400m:4:27.241:07.92
6.Ivor MollemaOceanus4:16.4990071374:32.33
100m:1:03.461:03.46200m:2:12.961:09.50300m:3:23.901:10.94400m:4:32.331:08.43
7.Jacco DoestDWK4:24.2994007114:35.57
100m:1:05.431:05.43200m:2:16.031:10.60300m:3:26.221:10.19400m:4:35.571:09.35
8.Donald HillebregtOceanus4:27.3792026294:35.94
100m:1:04.851:04.85200m:2:15.171:10.32300m:3:26.091:10.92400m:4:35.941:09.85
9.Thom WeverZwemvereniging Hoorn4:25.2791027114:38.57
100m:1:03.611:03.61200m:2:14.281:10.67300m:3:26.151:11.87400m:4:38.571:12.42
10.Remco KampsDZ&PC4:36.0490014654:44.50
100m:1:04.101:04.10200m:2:16.561:12.46300m:3:30.601:14.04400m:4:44.501:13.90
11.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen4:45.8993006514:45.78
100m:1:07.161:07.16200m:2:20.311:13.15300m:3:33.581:13.27400m:4:45.781:12.20
12.Joey StokxDAW-Finenzo4:36.7693012514:50.87
100m:1:07.851:07.85200m:2:23.291:15.44300m:3:38.151:14.86400m:4:50.871:12.72
13.Brian van de GraafDe Houtrib4:49.0694016534:51.91
100m:1:07.261:07.26200m:2:22.271:15.01300m:3:38.451:16.18400m:4:51.911:13.46
14.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn4:46.8696007454:52.80
100m:1:09.981:09.98200m:2:24.251:14.27300m:3:39.751:15.50400m:4:52.801:13.05
15.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen4:41.9993029714:52.99
100m:1:08.351:08.35200m:2:24.941:16.59300m:3:41.391:16.45400m:4:52.991:11.60
16.Marco UppelschotenDe Houtrib4:53.8995003754:57.32
100m:1:09.791:09.79200m:2:25.391:15.60300m:3:42.691:17.30400m:4:57.321:14.63
AFGEMMarvin Santana SanzDe Houtrib4:50.249302657


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-3-2009
Dames, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn4:22.6793022164:28.07
100m:1:04.401:04.40200m:2:12.381:07.98300m:3:20.091:07.71400m:4:28.071:07.98
2.Ilse KraaijeveldOrca4:35.5690021104:35.53
100m:1:05.171:05.17200m:2:15.531:10.36300m:3:25.571:10.04400m:4:35.531:09.96
3.Danique GielenOceanus4:37.7091059224:41.53
100m:1:08.321:08.32200m:2:20.101:11.78300m:3:31.871:11.77400m:4:41.531:09.66
4.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen4:29.1683011624:49.12
100m:1:08.491:08.49200m:2:21.421:12.93300m:3:35.271:13.85400m:4:49.121:13.85
5.Renate HemmesBubble4:44.7296004184:49.55
100m:1:07.341:07.34200m:2:21.551:14.21300m:3:35.931:14.38400m:4:49.551:13.62
6.Isabelle GrootesOceanus4:46.3093030304:54.48
100m:1:10.731:10.73200m:2:26.061:15.33300m:3:41.431:15.37400m:4:54.481:13.05
7.Nikki van der HoornOceanus4:45.6493072244:56.26
100m:1:10.251:10.25200m:2:25.521:15.27300m:3:42.031:16.51400m:4:56.261:14.23
8.Danielle GrootesOceanus4:48.3695012784:57.29
100m:1:10.331:10.33200m:2:25.701:15.37300m:3:42.701:17.00400m:4:57.291:14.59
9.Tamara GroveOceanus4:54.0696012665:01.65
100m:1:13.151:13.15200m:2:29.821:16.67300m:3:47.501:17.68400m:5:01.651:14.15
10.Maxime de WildeDZ&PC4:43.1593046585:02.88
100m:1:11.231:11.23200m:2:28.391:17.16300m:3:45.681:17.29400m:5:02.881:17.20
11.Josephine MeermanDZ&PC4:49.0693042585:03.44
100m:1:12.711:12.71200m:2:30.621:17.91300m:3:47.851:17.23400m:5:03.441:15.59
12.Saskia BergsmaZcnf'344:55.2193016865:06.01
100m:1:10.261:10.26200m:2:27.921:17.66300m:3:47.571:19.65400m:5:06.011:18.44
13.Elisabeth MuthertZPC Stadskanaal4:52.3495000625:06.43
100m:1:11.251:11.25200m:2:29.121:17.87300m:3:48.441:19.32400m:5:06.431:17.99
14.Paula DuursmaDZ&PC4:55.5893009825:06.54
100m:1:12.661:12.66200m:2:31.081:18.42300m:3:49.701:18.62400m:5:06.541:16.84
15.Fiona van HeerdeOrca4:49.4394036605:12.54
100m:1:11.911:11.91200m:2:30.901:18.99300m:3:52.351:21.45400m:5:12.541:20.19
AFGEMRenske de GrootDZ&PC4:43.019300276


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-3-2009
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thijs van ValkengoedWVZ1:01.2283021411:03.91
2.Rutger SloofDWK1:02.5788031411:06.12
3.Devi WolthuizenTrivia1:02.7487038871:06.67
4.Jaap v/d VegteDZ&PC1:03.8488034851:09.24
5.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal1:08.7490032831:12.98
6.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:09.0890012671:14.13
7.Ward van RijssenTrivia1:11.1992048411:14.89
8.Stefan PetersenDe Pinquin1:16.4394030671:15.48
9.Rian VisserDAW-Finenzo1:13.0790071411:15.67
10.Wouter SikmaNeptunia '241:14.1393023351:17.35
11.Bart HavemanOrca1:15.1092040931:17.90
12.Bart van 't LandTrivia1:11.2389065631:18.51
13.Mike BakkerZPCA1:15.2690072531:19.00
14.Mike KoelewijnHZ&PC Heerenveen1:16.9293035971:21.08
15.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal1:17.4595002791:21.39
16.Roy ZuidemaZPC Stadskanaal1:21.0494000671:21.92


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-3-2009
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:14.8491008381:19.18
2.Helena LaZwemvereniging Hoorn1:18.5495021341:20.75
3.Joyce DuurkenOrca1:16.8792059381:21.05
4.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:17.1891029741:21.80
5.Mariska MeemsZPC Stadskanaal1:18.5089028121:22.37
6.Gea HagtingNova1:17.5488015841:24.44
7.Iris HartmanDe Pinquin1:25.0595026541:26.34
8.Bojoura SpaargarenOceanus1:23.1096012701:26.79
9.Sanne WeessiesDe Pinquin1:31.1296030021:27.31
10.Nikki van der PijlZPC Stadskanaal1:24.5794039541:28.39
11.Irene TeuferDAW-Finenzo1:23.5596023401:28.45
12.Nenne VenemaDZ&PC1:26.1995035861:28.64
13.Femke SwierZwemvereniging Hoorn1:22.5093051221:29.15
14.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:25.9093012801:29.27
15.Nynke DijkstraHZ&PC Heerenveen1:23.6195012421:29.53
16.Ellen van NieffZPC Stadskanaal1:29.0897011121:30.03
17.Willeke JonkmanZcnf'341:30.7296043041:30.43
18.Myrna GorterNeptunia '241:29.0595031581:30.55
19.Marijke PrasGZVW1:25.2992037001:30.92
20.Jill MullerDZ&PC1:26.3296007281:32.47
21.Iris VisserZPCA1:28.4295047841:32.50
22.Antje van der MeerDe Kikker1:28.0692041461:32.52
23.Janine HuizelingTrivia1:30.3596015981:33.26
24.Laura StokxDAW-Finenzo1:29.5196015101:33.35
25.Sanne ZijlstraDZ&PC1:28.4094019681:33.68
26.Martine van SluisDe Vikings1:30.4897028881:34.27
27.Saïda van TilZPCA1:29.8191030881:34.39
28.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn1:33.3996038841:35.42
29.Surya van DijkDe Houtrib1:28.6494055061:35.50
30.Johanna KosterZPCA1:29.8893015401:38.04
DISIndyra HummelZcnf'341:34.929600624
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMSharona MlcochDAW-Finenzo1:27.829406178


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-3-2009
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik HagtingNova2:11.5391008292:16.46
100m:1:03.441:03.44200m:2:16.461:13.02
2.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen2:14.6890019612:19.81
100m:1:05.921:05.92200m:2:19.811:13.89
3.Hans Peter HartogDAW-Finenzo2:18.7291008592:20.88
100m:1:07.731:07.73200m:2:20.881:13.15
4.Robert RohaanOceanus2:23.3192036792:23.27
100m:1:08.941:08.94200m:2:23.271:14.33
5.Jos DuitZPC Stadskanaal2:15.9890007452:23.83
100m:1:07.401:07.40200m:2:23.831:16.43
6.Maiko PostmaDZ&PC2:24.9694009632:26.59
100m:1:08.531:08.53200m:2:26.591:18.06
7.Luc van der WoldeZPC Stadskanaal2:24.1495002812:31.58
100m:1:13.031:13.03200m:2:31.581:18.55
8.Kieran KeenZC Borger2:32.4092007032:40.35
100m:1:15.521:15.52200m:2:40.351:24.83
9.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen2:36.6893004492:41.27
100m:1:15.801:15.80200m:2:41.271:25.47
10.Bas VaartjesNeptunia '242:44.3091023272:43.57
100m:1:15.551:15.55200m:2:43.571:28.02
11.Rick VeldmanZPC Stadskanaal2:39.2695037052:44.12
100m:1:17.211:17.21200m:2:44.121:26.91
12.Tim van der MeulenGZVW2:44.4094015832:48.01
100m:1:20.381:20.38200m:2:48.011:27.63
DISRico RoelsDAW-Finenzo2:37.969403119
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISNils MollemaOceanus2:21.109306283
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMWessel de JongOceanus2:44.079601447
AFGEMJorke WillemseOrca2:10.269301977


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-3-2009
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sylvia DikTrivia2:31.3795010642:31.58
100m:1:14.381:14.38200m:2:31.581:17.20
2.Mirthe LanfermeijerTrivia2:26.9494000742:32.05
100m:1:11.671:11.67200m:2:32.051:20.38
3.Eeke van der WalTrivia2:28.6090041502:34.80
100m:1:11.741:11.74200m:2:34.801:23.06
4.Femke LeenstraOrca2:29.5195030382:35.57
100m:1:13.311:13.31200m:2:35.571:22.26
5.Rixt VeldkampGZVW2:38.1894043442:43.19
100m:1:17.271:17.27200m:2:43.191:25.92
6.Winnie TimansDe Pinquin2:36.0591030902:43.50
100m:1:17.201:17.20200m:2:43.501:26.30
7.Roxann GeenenDAW-Finenzo2:42.5096015182:43.56
100m:1:17.921:17.92200m:2:43.561:25.64
8.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen2:36.6792043282:45.00
100m:1:19.311:19.31200m:2:45.001:25.69
9.Nathalja PragtNova2:37.8895000302:45.91
100m:1:19.081:19.08200m:2:45.911:26.83
10.Femke GroosDZ&PC2:42.8194044922:47.58
100m:1:19.211:19.21200m:2:47.581:28.37
11.Rixt MengerDZ&PC2:48.3796020522:48.87
100m:1:21.841:21.84200m:2:48.871:27.03
12.Patricia ScheppersBubble2:47.9089036782:51.54
100m:1:22.691:22.69200m:2:51.541:28.85
13.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen2:43.9792044862:53.12
100m:1:22.131:22.13200m:2:53.121:30.99
14.Tessa KeizerGZVW2:49.1696015862:56.76
100m:1:27.241:27.24200m:2:56.761:29.52
15.Heleen de VriesBubble2:48.2593045382:57.72
100m:1:26.631:26.63200m:2:57.721:31.09
AFGEMDanielle de BoerHZ&PC Heerenveen2:40.169404736


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-3-2009
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy SmeengeTrivia59.24930555759.16
2.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen56.53910124159.60
3.Vincent van IperenOrca1:00.4791061791:02.64
4.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen1:03.5694001951:05.59
5.Jonathan RozemaDZ&PC1:04.2895011571:05.64
6.Martijn VielZC Borger1:05.7390030911:06.36
7.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:01.5489007931:08.13
AFGEMBernd KobesenZPC Stadskanaal1:00.639300981


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-3-2009
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn1:02.4993022161:04.13
2.Kyra RietveldTrivia1:11.8793006241:12.46
3.Cynthia van BeusekomTrivia1:12.9095001341:12.57
4.Lia DekkerDZ&PC1:06.9887008301:13.83
5.Marre ZandringaOrca1:10.8697011361:14.19
6.Minke BettenDZ&PC1:11.2594040121:14.57
7.Adája StoetmanGZVW1:13.4296003481:15.01
8.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:12.3594000681:15.17
9.Jessie SmedingOrca1:12.3095045281:15.97
10.Rianne SlagterEemsrobben1:16.7993040881:16.59
11.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen1:14.2395027061:17.45
12.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:16.8996049381:18.92
13.Evelien van RuitenOrca1:14.4696029241:19.88
14.Liza SalverdaOrca1:18.2995005701:20.39
DISIda van NoordTrivia1:15.559301038
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSanne HuismanDZ&PC1:08.059301998
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-3-2009
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Theo BeglingerOceanus2:08.2690001592:17.04
100m:1:08.101:08.10200m:2:17.041:08.94
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:13.1194009552:20.47
100m:1:09.041:09.04200m:2:20.471:11.43
3.Dennis CramerZPCA2:16.4792001992:24.02
100m:1:08.161:08.16200m:2:24.021:15.86
4.Istvan SpaargarenOceanus2:17.8494011992:26.18
100m:1:12.291:12.29200m:2:26.181:13.89
5.Levi HilbollingNova2:22.1895005932:28.86
100m:1:12.231:12.23200m:2:28.861:16.63
6.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen2:28.0392002452:30.76
100m:1:12.251:12.25200m:2:30.761:18.51
7.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:30.0893006512:38.67
100m:1:15.411:15.41200m:2:38.671:23.26
8.Hendrik de VriesBubble2:28.2888037072:39.50
100m:1:15.231:15.23200m:2:39.501:24.27


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-3-2009
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:14.7783011622:25.53
100m:1:11.911:11.91200m:2:25.531:13.62
2.Wendan PoelstraOrca2:21.3791024962:27.82
100m:1:10.651:10.65200m:2:27.821:17.17
3.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:22.6591029742:30.67
100m:1:13.721:13.72200m:2:30.671:16.95
4.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:24.8693012802:33.12
100m:1:14.691:14.69200m:2:33.121:18.43
5.Monique van der StruikZPC Stadskanaal2:22.9195025022:35.41
100m:1:16.101:16.10200m:2:35.411:19.31
6.Chantal GroveOceanus2:36.0994018442:35.72
100m:1:17.661:17.66200m:2:35.721:18.06
7.Jolanda CnossenNeptunia '242:26.5086007122:37.31
100m:1:17.291:17.29200m:2:37.311:20.02
8.Anna VisserHZ&PC Heerenveen2:30.8394007742:37.87
100m:1:17.031:17.03200m:2:37.871:20.84
9.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen2:27.3394003022:38.27
100m:1:17.041:17.04200m:2:38.271:21.23
10.Annelinde VeldmanZPCA2:32.5693027582:39.78
100m:1:17.401:17.40200m:2:39.781:22.38
11.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen2:40.5295021702:43.37
100m:1:19.761:19.76200m:2:43.371:23.61
12.Robin Pagano MiraniOceanus2:42.2995025562:43.60
100m:1:21.931:21.93200m:2:43.601:21.67
13.Tessa v.d. ZwaardOceanus2:39.7995013662:46.66
100m:1:22.301:22.30200m:2:46.661:24.36
14.Ilona CatsOceanus2:42.5893020862:47.51
100m:1:21.981:21.98200m:2:47.511:25.53
15.Freya HolwerdaOrca2:40.5395027802:52.08
100m:1:22.241:22.24200m:2:52.081:29.84
NG.ZALisanne van AvezaathTrivia2:39.319701304


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-3-2009
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart van 't LandTrivia53.36890656356.07
2.Erik SchröderTrivia54.49840202556.19
3.Ewoud PotiekDZ&PC53.17890250356.41
4.Daniel van der DeenZC Borger55.93950072158.13
5.Micheal WestersDe Vikings56.32920426358.24
6.Niels BlauwNova57.31900468958.45
7.Remco KampsDZ&PC55.61900146558.50
8.Bastiaan WaandersOceanus56.56930122559.26
9.Jaap v/d VegteDZ&PC57.10880348559.75
10.Matthijs WubboltsZC Haren1:00.1591036091:00.25
10.Jacco DoestDWK57.3494007111:00.25
12.Patrick MolenkampDAW-Finenzo56.2788024271:00.41
13.Ward van RijssenTrivia58.7392048411:00.46
14.Bart HavemanOrca56.9892040931:00.75
15.Bart VerbonDe Kikker59.6493022731:01.36
16.Donald HillebregtOceanus58.8292026291:01.54
17.Kevin VisserOrca58.1490062391:02.14
18.Vincent SchramDAW-Finenzo1:00.2694020411:02.33
19.Mike KoelewijnHZ&PC Heerenveen58.7593035971:02.42
20.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:01.4196007451:02.58
21.Brian van de GraafDe Houtrib59.4194016531:02.60
22.Mark SchoutenEemsrobben59.3594051711:02.77
23.Maarten MoormanDe Pinquin1:01.1994011611:02.90
24.Mike BakkerZPCA57.6590072531:02.93
25.Peter HummelDe Kikker1:00.3293006991:03.14
26.Tom MoeskerZPCA58.5192009171:03.17
27.Matthijs SijbringDe Pinquin1:06.7695001771:03.67
28.Mark RozemaDZ&PC1:03.6892027851:03.98
29.Willem van de EndeNeptunia '241:02.3893051291:04.18
30.Hans ScheperEemsrobben1:04.0293035291:04.29
31.Roy ZuidemaZPC Stadskanaal1:02.2394000671:04.38
32.Marvin Santana SanzDe Houtrib1:03.1093026571:04.66
33.Olaf SmidtsGZVW1:02.8795042751:05.14
34.Marco UppelschotenDe Houtrib1:03.8095003751:05.55
35.Marcel van der LemKon. AZ 18701:01.9465005631:06.00
36.Rick VeldmanZPC Stadskanaal1:02.3795037051:06.20
37.Tom PorteTrivia1:05.9995020171:06.55
38.Joost van den BergZC Borger1:07.9994052891:06.61
39.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:06.0996034471:07.54
40.Eko DoedelZPCA1:06.8396005431:08.83
41.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:08.6896002791:09.21
42.Bart PotZPCA1:07.8391031531:09.82
43.Jelmer GroosDZ&PC1:08.8896029451:10.48
44.Marc BlauwNova1:07.6696000171:10.59
45.Jeroen KoersEemsrobben1:07.3197012371:12.05
NG.ZANiels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen59.419300449
NG.ZABas VaartjesNeptunia '241:06.109102327
AFGEMWessel de JongOceanus1:05.649601447


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-3-2009
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn59.5493051221:01.27
2.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen58.2391021381:01.34
3.Anouk FriemanTrivia1:01.2795023901:02.77
4.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:02.8296033381:04.05
5.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:02.5794000681:04.76
6.Isabelle GrootesOceanus1:02.6493030301:05.19
7.Nikki van der HoornOceanus1:00.9393072241:05.76
8.Rosanne SchoonbeekTrivia1:01.2994026921:05.84
9.Berdien WellingZC Borger1:01.4591034761:06.01
10.Tamara GroveOceanus1:04.6996012661:06.47
11.Karin GroenGZVW1:02.1895024401:06.51
12.Roos WielinkTrivia1:03.4494039621:06.67
13.Rianne HooiveldBubble1:02.2490015721:06.88
14.Aimée GroenveldDe Houtrib1:05.7095033941:06.98
15.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen1:04.8195027061:07.20
16.Antje van der MeerDe Kikker1:05.8592041461:07.29
17.Eva SmitGZVW1:05.5496026901:07.31
18.Naomi ZuidemaZPC Stadskanaal1:06.7096000581:07.51
19.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:06.1596009821:07.61
20.Nathasja BosZPC Stadskanaal1:06.5791003621:07.93
21.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:04.7895018321:07.94
22.Loes WielinkTrivia1:04.8494039601:07.97
23.Kelsey GielenOceanus1:07.3594019341:08.47
24.Zoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen1:04.7594050161:08.48
25.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:08.1695058301:08.49
26.Stephanie KoopmanGZVW1:05.3592025241:08.73
27.Elisabeth MuthertZPC Stadskanaal1:05.3395000621:08.74
28.Janine HuizelingTrivia1:07.0896015981:08.98
29.Marijke PrasGZVW1:05.1392037001:09.07
30.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:08.0496044261:09.27
31.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen1:07.2196008641:09.67
32.Rixt MengerDZ&PC1:08.4196020521:09.96
33.Joëlle RozemaDZ&PC1:09.7096011241:10.84
34.Lisa KoopsZC Borger1:07.1091017321:10.92
35.Surya van DijkDe Houtrib1:07.9094055061:11.45
36.Carmen MärsyläZPCA1:09.7694052441:11.90
36.Claris de VriesDZ&PC1:11.1597009421:11.90
38.Joyce BakkerDe Forel1:10.7096005221:12.89
39.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen1:08.8096008661:12.95
40.Claudia DamskiDZ&PC1:11.0594023461:13.12
41.Janna PostNeptunia '241:13.4096020611:13.21
42.Indyra HummelZcnf'341:13.9696006241:13.29
43.Amber VisserZPCA1:10.9198014161:14.64
44.Kim FrankenGZVW1:12.3096026881:14.75
45.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn1:14.2196038841:16.18
46.Ellen van NieffZPC Stadskanaal1:14.8997011121:16.75
47.Nienke HeugenDe Kikker1:14.8994026141:17.19
48.Laura van der AZPC Stadskanaal1:15.0297000801:17.23
49.Marit BrinkZcnf'341:14.1195039401:17.50
50.Margreet KosterZPCA1:13.4297003301:17.78
51.Reina DijkstraHZ&PC Heerenveen1:14.2096003421:18.48
DISEsther HulsingTrivia1:03.689601080
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISHenny de VriesHZ&PC Heerenveen1:10.869500556
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMandy SlagterEemsrobben1:15.339700116
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISSanne HuismanDZ&PC1:01.949301998
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMNaomi TouréTrivia1:00.889401628


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-3-2009
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Devi WolthuizenTrivia2:13.1687038872:23.35
100m:1:08.591:08.59200m:2:23.351:14.76
2.Rutger SloofDWK2:14.1488031412:23.71
100m:1:10.111:10.11200m:2:23.711:13.60
3.Thijs van ValkengoedWVZ2:15.3883021412:23.95
100m:1:11.341:11.34200m:2:23.951:12.61
4.Robert RohaanOceanus2:25.9592036792:35.62
100m:1:14.541:14.54200m:2:35.621:21.08
5.Stefan PetersenDe Pinquin2:46.9694030672:46.48
100m:1:19.021:19.02200m:2:46.481:27.46
6.Demi de RooijDAW-Finenzo2:39.5191056072:48.93
100m:1:19.351:19.35200m:2:48.931:29.58
7.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:51.3496004693:00.61
100m:1:26.011:26.01200m:3:00.611:34.60
AFGEMJorke WillemseOrca2:25.159301977


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-3-2009
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lia DekkerDZ&PC2:30.0987008302:40.54
100m:1:16.381:16.38200m:2:40.541:24.16
2.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:40.0791008382:49.87
100m:1:21.721:21.72200m:2:49.871:28.15
3.Wendan PoelstraOrca2:42.6491024962:54.38
100m:1:23.321:23.32200m:2:54.381:31.06
4.Mariska MeemsZPC Stadskanaal2:46.8089028122:57.88
100m:1:24.701:24.70200m:2:57.881:33.18
5.Jessie SmedingOrca2:50.0595045282:58.01
100m:1:26.811:26.81200m:2:58.011:31.20
6.Helena LaZwemvereniging Hoorn2:47.7095021342:58.02
100m:1:23.421:23.42200m:2:58.021:34.60
7.Liza SalverdaOrca2:54.5795005703:00.62
100m:1:27.581:27.58200m:3:00.621:33.04
8.Iris HartmanDe Pinquin3:10.0295026543:06.19
100m:1:30.051:30.05200m:3:06.191:36.14
9.Bojoura SpaargarenOceanus3:03.4796012703:07.06
100m:1:30.451:30.45200m:3:07.061:36.61
10.Jill MullerDZ&PC3:01.2896007283:12.04
100m:1:33.021:33.02200m:3:12.041:39.02
11.Sanne WeessiesDe Pinquin3:11.2696030023:12.50
100m:1:33.261:33.26200m:3:12.501:39.24
12.Willeke JonkmanZcnf'34NT96043043:22.57
100m:1:40.411:40.41200m:3:22.571:42.16
13.Saïda van TilZPCA3:19.3991030883:26.70
100m:1:39.201:39.20200m:3:26.701:47.50
14.Elsje de VriesZcnf'343:36.2193026763:29.19
100m:1:40.341:40.34200m:3:29.191:48.85
15.Winnie de VriesZcnf'34NT96014563:34.86
100m:1:41.511:41.51200m:3:34.861:53.35
NGJoyce DuurkenOrca2:49.059205938


<< TOP >>
Programmanr. 15
7-3-2009
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent van IperenOrca4:38.2891061794:45.97
100m:1:03.821:03.82200m:2:19.291:15.47300m:3:40.691:21.40400m:4:45.971:05.28
2.Erik HagtingNova4:39.7291008294:57.25
100m:1:09.011:09.01200m:2:24.341:15.33300m:3:50.751:26.41400m:4:57.251:06.50
3.Nils MollemaOceanus5:19.5093062835:04.68
100m:1:08.821:08.82200m:2:27.191:18.37300m:4:01.301:34.11400m:5:04.681:03.38
4.Roy SmeengeTrivia4:52.6193055575:05.91
100m:1:07.441:07.44200m:2:33.451:26.01300m:3:58.501:25.05400m:5:05.911:07.41
5.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal4:48.1490032835:07.87
100m:1:13.171:13.17200m:2:35.141:21.97300m:3:57.801:22.66400m:5:07.871:10.07
6.Dennis BosHZ&PC Heerenveen5:06.9492019655:08.56
100m:1:07.501:07.50200m:2:30.161:22.66300m:3:59.751:29.59400m:5:08.561:08.81
7.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen4:49.0689007935:10.81
100m:1:13.671:13.67200m:2:36.981:23.31300m:4:00.391:23.41400m:5:10.811:10.42
8.Jos DuitZPC Stadskanaal4:52.1990007455:14.90
100m:1:11.501:11.50200m:2:34.741:23.24300m:4:06.461:31.72400m:5:14.901:08.44
9.Vincent MoolhuijsenOceanus4:59.7994012155:15.37
100m:1:13.531:13.53200m:2:34.321:20.79300m:4:05.861:31.54400m:5:15.371:09.51
10.Maxim VeldhuisHZ&PC Heerenveen5:06.0794001955:19.66
100m:1:10.331:10.33200m:2:33.241:22.91300m:4:06.251:33.01400m:5:19.661:13.41
11.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen4:52.7791012415:21.43
100m:1:07.141:07.14200m:2:29.361:22.22300m:4:06.371:37.01400m:5:21.431:15.06
12.Luc van der WoldeZPC Stadskanaal5:11.7695002815:27.37
100m:1:13.871:13.87200m:2:42.611:28.74300m:4:13.271:30.66400m:5:27.371:14.10
13.Chris BoldingZPC Bikkel HoogeveenNT95034275:34.34
100m:1:20.691:20.69200m:2:43.601:22.91300m:4:16.731:33.13400m:5:34.341:17.61
14.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen5:18.9790012675:39.84
100m:1:23.241:23.24200m:2:48.951:25.71300m:4:18.011:29.06400m:5:39.841:21.83
15.Jeroen LoriusZPC Bikkel HoogeveenNT95005235:39.99
100m:1:15.631:15.63200m:2:45.391:29.76300m:4:22.761:37.37400m:5:39.991:17.23


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-3-2009
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gea HagtingNova5:11.3188015845:22.81
100m:1:12.411:12.41200m:2:36.941:24.53300m:4:06.871:29.93400m:5:22.811:15.94
2.Renate HemmesBubble5:25.8996004185:34.41
100m:1:16.901:16.90200m:2:43.871:26.97300m:4:20.391:36.52400m:5:34.411:14.02
3.Nathalja PragtNova5:34.2995000305:49.77
100m:1:19.291:19.29200m:2:51.561:32.27300m:4:30.291:38.73400m:5:49.771:19.48
4.Desiree VedderHZ&PC Heerenveen5:50.4896008646:07.69
100m:1:26.861:26.86200m:3:03.381:36.52300m:4:50.311:46.93400m:6:07.691:17.38
5.Evelien van RuitenOrca5:52.6696029246:10.30
100m:1:23.681:23.68200m:2:58.531:34.85300m:4:47.341:48.81400m:6:10.301:22.96
6.Lysbeth WiersmaHZ&PC Heerenveen6:02.2992044866:11.20
100m:1:30.721:30.72200m:3:07.201:36.48300m:4:51.411:44.21400m:6:11.201:19.79
7.Leandra VedderHZ&PC Heerenveen6:13.0796008666:33.64
100m:1:33.461:33.46200m:3:17.631:44.17300m:5:04.431:46.80400m:6:33.641:29.21
AFGEMSharona MlcochDAW-Finenzo5:30.549406178


<< TOP >>
Programmanr. 17
7-3-2009
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDAW-Finenzo2:17.4691008592:20.24
100m:1:05.221:05.22200m:2:20.241:15.02
2.Jens KobesenZPC Stadskanaal2:36.8895001172:45.44
100m:1:13.301:13.30200m:2:45.441:32.14
3.Marc de VriesHZ&PC Heerenveen3:28.5495003813:37.72
100m:1:42.741:42.74200m:3:37.721:54.98


<< TOP >>
Programmanr. 18
7-3-2009
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Winnie TimansDe Pinquin2:30.2691030902:40.85
100m:1:14.191:14.19200m:2:40.851:26.66
2.Irene TeuferDAW-Finenzo2:47.4496023402:47.02
100m:1:16.141:16.14200m:2:47.021:30.88


<< TOP >>
Programmanr. 19
7-3-2009
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Theo BeglingerOceanus59.5190001591:03.86
2.Jelmer MeijerHZ&PC Heerenveen1:01.4490019611:04.65
3.Willem Kees RoosDe Vikings1:04.5694026931:05.32
4.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:02.1694009551:05.66
5.Christiaan van DijkHZ&PC Heerenveen1:03.5392002451:06.51
6.Wouter SikmaNeptunia '241:03.4093023351:06.56
7.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen1:01.0291012411:06.80
8.Daniel van der DeenZC Borger1:02.0095007211:06.94
9.Istvan SpaargarenOceanus1:03.3594011991:06.97
10.Joey StokxDAW-Finenzo1:05.0893012511:07.20
11.Levi HilbollingNova1:05.1395005931:08.18
12.Maiko PostmaDZ&PC1:10.3294009631:08.51
13.Hendrik de VriesBubble1:07.2388037071:10.78
14.Vincent SchramDAW-Finenzo1:07.7894020411:12.65
15.Matthijs SijbringDe Pinquin1:11.1195001771:13.08
16.Marco BarkhuisZPC Stadskanaal1:08.4295002791:13.14
17.Kevin VisserOrca1:07.6590062391:14.18
18.Kieran KeenZC Borger1:08.7692007031:14.51
19.Gavin van der WerfHZ&PC Heerenveen1:03.5393029711:14.85
20.Niels SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen1:11.8493004491:16.95
21.Rycklef EpemaDZ&PC1:15.2692027871:17.34
22.Pieter GroosDZ&PC1:15.2593049071:17.40
23.Marcel van der LemKon. AZ 18701:13.4265005631:19.63
24.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:14.8296034471:23.42


<< TOP >>
Programmanr. 20
7-3-2009
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse KraaijeveldOrca1:04.9690021101:07.40
2.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:05.9491029741:10.60
3.Mirthe LanfermeijerTrivia1:06.5294000741:11.22
4.Kyra RietveldTrivia1:06.7793006241:12.16
5.Myrthe SytsemaHZ&PC Heerenveen1:08.6195027061:13.15
6.Anna VisserHZ&PC Heerenveen1:09.8094007741:13.76
7.Jolanda CnossenNeptunia '241:07.0286007121:13.77
8.Chantal GroveOceanus1:12.4694018441:14.37
9.Manon KuiperHZ&PC Heerenveen1:08.2094003021:14.55
10.Femke LeenstraOrca1:12.0395030381:14.74
11.Esther HulsingTrivia1:13.6696010801:15.21
12.Rixt VeldkampGZVW1:10.8294043441:15.32
13.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:12.6396009821:15.40
14.Fiona van HeerdeOrca1:10.7794036601:15.46
15.Cynthia van BeusekomTrivia1:12.4795001341:15.69
16.Paula DuursmaDZ&PC1:13.1793009821:16.45
17.Rosanne SchoonbeekTrivia1:13.3494026921:16.62
18.Anouk FriemanTrivia1:11.8295023901:17.15
19.Nanda de VriesHZ&PC Heerenveen1:11.1592043281:17.39
20.Naomi ZuidemaZPC Stadskanaal1:13.5996000581:18.57
21.Ilona CatsOceanus1:13.7193020861:18.64
22.Robin Pagano MiraniOceanus1:14.8695025561:18.79
22.Nikki van der PijlZPC Stadskanaal1:16.8994039541:18.79
24.Minke BettenDZ&PC1:15.2394040121:19.51
25.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:13.2695013661:19.60
26.Saskia BergsmaZcnf'341:15.5693016861:19.67
27.Eline LigthartDe Vikings1:18.4793017061:19.97
28.Judith VeldmanEemsrobben1:14.6297024221:20.13
29.Sanne HuismanDZ&PC1:14.8893019981:20.50
30.Zoë HendriksZPC Bikkel Hoogeveen1:16.6694050161:21.70
31.Merel WeysenfeldDe Vikings1:16.8994041101:21.92
32.Rianne SlagterEemsrobben1:22.6193040881:22.22
33.Laura StokxDAW-FinenzoNT96015101:23.10
34.Kim FrankenGZVW1:18.4896026881:23.15
35.Nenne VenemaDZ&PC1:18.8895035861:23.20
36.Myrna GorterNeptunia '241:20.3195031581:23.64
37.Marlies CramerZPCA1:16.5995021641:24.48
38.Henny de VriesHZ&PC Heerenveen1:19.1695005561:24.53
39.Femke GroosDZ&PC1:15.6694044921:24.64
40.Surya van DijkDe Houtrib1:17.2094055061:24.80
41.Jildau SchilstraZcnf'341:21.8093046561:25.17
42.Willeke WillemsZcnf'341:26.8096002321:25.45
43.Lisa KoopsZC Borger1:18.9691017321:26.18
44.Amber VisserZPCA1:27.1498014161:27.47
45.Ellen van NieffZPC Stadskanaal1:23.2097011121:27.75
46.Carmen MärsyläZPCA1:23.6094052441:28.27
47.Sanne ZijlstraDZ&PC1:22.1694019681:28.28
48.Margreet KosterZPCA1:21.8697003301:28.52
49.Nienke HeugenDe Kikker1:35.5494026141:28.53
50.Mandy SlagterEemsrobben1:31.2197001161:30.46
51.Marit BrinkZcnf'341:44.0495039401:31.43
52.Laura van der AZPC Stadskanaal1:28.0397000801:32.46
53.Rosanne BaardaNeptunia '241:30.0396030261:34.93
54.Rianne WeggemansZcnf'341:50.8997033061:40.20
AFGEMDanielle de BoerHZ&PC Heerenveen1:12.369404736


<< TOP >>
Programmanr. 21
7-3-2009
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik SchröderTrivia1:56.6184020252:03.18
100m:59.8659.86200m:2:03.181:03.32
2.Ewoud PotiekDZ&PC1:53.1489025032:03.27
100m:1:00.351:00.35200m:2:03.271:02.92
3.Bastiaan WaandersOceanus2:01.2193012252:07.33
100m:1:02.121:02.12200m:2:07.331:05.21
4.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:03.3291027112:08.06
100m:1:02.091:02.09200m:2:08.061:05.97
5.Dennis CramerZPCA2:06.7492001992:09.08
100m:1:00.401:00.40200m:2:09.081:08.68
6.Micheal WestersDe Vikings2:04.0492042632:09.20
100m:1:02.651:02.65200m:2:09.201:06.55
7.Peter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:04.3293006512:10.48
100m:1:01.661:01.66200m:2:10.481:08.82
8.Aydin HummelZcnf'342:11.2992015772:11.74
100m:1:02.921:02.92200m:2:11.741:08.82
9.Niels BlauwNova2:09.3490046892:12.14
100m:1:03.231:03.23200m:2:12.141:08.91
10.Martijn VielZC Borger2:07.4390030912:12.42
100m:1:03.891:03.89200m:2:12.421:08.53
10.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:09.1794009552:12.42
100m:1:03.021:03.02200m:2:12.421:09.40
12.Jacco DoestDWK2:04.6394007112:12.79
100m:1:04.471:04.47200m:2:12.791:08.32
13.Patrick MolenkampDAW-Finenzo2:01.8788024272:13.38
100m:1:04.191:04.19200m:2:13.381:09.19
14.Donald HillebregtOceanus2:07.0192026292:14.09
100m:1:04.771:04.77200m:2:14.091:09.32
15.Ward van RijssenTrivia2:06.1592048412:15.11
100m:1:04.421:04.42200m:2:15.111:10.69
16.Jonathan RozemaDZ&PC2:11.6695011572:15.37
100m:1:06.371:06.37200m:2:15.371:09.00
17.Ivor MollemaOceanus2:00.2090071372:16.13
100m:1:04.171:04.17200m:2:16.131:11.96
18.Bart VerbonDe Kikker2:14.7593022732:16.77
100m:1:07.911:07.91200m:2:16.771:08.86
19.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn2:14.3196007452:17.93
100m:1:07.391:07.39200m:2:17.931:10.54
20.Brian van de GraafDe Houtrib2:13.4294016532:19.09
100m:1:07.081:07.08200m:2:19.091:12.01
21.Rian VisserDAW-Finenzo2:10.6190071412:19.80
100m:1:06.351:06.35200m:2:19.801:13.45
22.Peter HummelDe Kikker2:14.0093006992:19.96
100m:1:07.401:07.40200m:2:19.961:12.56
23.Rico RoelsDAW-Finenzo2:15.9394031192:20.14
100m:1:07.031:07.03200m:2:20.141:13.11
24.Jelger RietveldTrivia2:15.2692011092:20.49
100m:1:07.271:07.27200m:2:20.491:13.22
25.Marco UppelschotenDe Houtrib2:16.5795003752:21.07
100m:1:09.661:09.66200m:2:21.071:11.41
26.Marvin Santana SanzDe Houtrib2:19.2393026572:21.15
100m:1:09.101:09.10200m:2:21.151:12.05
27.Matthijs GanzevoortHZ&PC Heerenveen2:20.0393055332:22.41
100m:1:08.031:08.03200m:2:22.411:14.38
28.Mark RozemaDZ&PC2:16.9092027852:22.86
100m:1:08.641:08.64200m:2:22.861:14.22
29.Rowan KeenZC Borger2:20.3495007272:23.00
100m:1:08.661:08.66200m:2:23.001:14.34
30.Willem van de EndeNeptunia '242:16.4593051292:23.30
100m:1:10.101:10.10200m:2:23.301:13.20
31.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen2:21.3095005232:23.92
100m:1:11.091:11.09200m:2:23.921:12.83
32.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:07.4690012672:24.69
100m:1:08.231:08.23200m:2:24.691:16.46
33.Dennis BosHZ&PC Heerenveen2:02.1292019652:24.96
100m:1:09.031:09.03200m:2:24.961:15.93
34.Maarten MoormanDe Pinquin2:21.6894011612:26.21
100m:1:10.161:10.16200m:2:26.211:16.05
35.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen2:22.3495034272:27.57
100m:1:11.381:11.38200m:2:27.571:16.19
36.Tom MoeskerZPCA2:13.9392009172:28.05
100m:1:09.321:09.32200m:2:28.051:18.73
37.Hans ScheperEemsrobben2:26.6093035292:29.33
100m:1:12.891:12.89200m:2:29.331:16.44
38.Tom PorteTrivia2:28.0295020172:30.95
100m:1:16.111:16.11200m:2:30.951:14.84
39.Olaf SmidtsGZVW2:24.6095042752:31.98
100m:1:15.981:15.98200m:2:31.981:16.00
AFGEMBernd KobesenZPC Stadskanaal1:59.449300981


<< TOP >>
Programmanr. 22
7-3-2009
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:03.7493022162:08.32
100m:1:02.921:02.92200m:2:08.321:05.40
2.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:08.0091008382:14.91
100m:1:06.521:06.52200m:2:14.911:08.39
3.Danique GielenOceanus2:13.1991059222:15.73
100m:1:06.431:06.43200m:2:15.731:09.30
4.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen2:09.5191021382:18.40
100m:1:08.431:08.43200m:2:18.401:09.97
5.Sylvia DikTrivia2:14.3095010642:18.80
100m:1:08.251:08.25200m:2:18.801:10.55
6.Danielle GrootesOceanus2:18.8895012782:19.19
100m:1:06.651:06.65200m:2:19.191:12.54
7.Monique van der StruikZPC Stadskanaal2:10.1695025022:20.11
100m:1:08.651:08.65200m:2:20.111:11.46
8.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:07.4383011622:20.17
100m:1:08.121:08.12200m:2:20.171:12.05
9.Isabelle GrootesOceanus2:14.8093030302:20.65
100m:1:08.871:08.87200m:2:20.651:11.78
10.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo2:15.1796049382:21.87
100m:1:08.901:08.90200m:2:21.871:12.97
11.Eeke van der WalTrivia2:13.4290041502:22.68
100m:1:09.381:09.38200m:2:22.681:13.30
12.Nikki van der HoornOceanus2:14.2493072242:23.03
100m:1:09.051:09.05200m:2:23.031:13.98
13.Lisanne van AvezaathTrivia2:18.6497013042:23.09
100m:1:09.871:09.87200m:2:23.091:13.22
14.Tamara GroveOceanus2:20.4396012662:23.18
100m:1:11.651:11.65200m:2:23.181:11.53
15.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:17.8294000682:23.69
100m:1:09.921:09.92200m:2:23.691:13.77
16.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn2:20.9996033382:23.80
100m:1:10.641:10.64200m:2:23.801:13.16
17.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn2:20.0995018322:24.21
100m:1:11.021:11.02200m:2:24.211:13.19
18.Roxann GeenenDAW-Finenzo2:21.0496015182:24.39
100m:1:11.541:11.54200m:2:24.391:12.85
19.Annelinde VeldmanZPCA2:17.2193027582:24.60
100m:1:09.251:09.25200m:2:24.601:15.35
20.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:13.6593012802:24.73
100m:1:09.651:09.65200m:2:24.731:15.08
21.Josephine MeermanDZ&PC2:19.7893042582:25.20
100m:1:10.901:10.90200m:2:25.201:14.30
22.Roos WielinkTrivia2:18.9294039622:25.77
100m:1:10.901:10.90200m:2:25.771:14.87
23.Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:10.9193051222:26.67
100m:1:09.771:09.77200m:2:26.671:16.90
24.Berdien WellingZC Borger2:19.0091034762:26.75
100m:1:10.281:10.28200m:2:26.751:16.47
25.Rianne HooiveldBubble2:22.1690015722:26.81
100m:1:11.181:11.18200m:2:26.811:15.63
26.Adája StoetmanGZVW2:22.9696003482:26.86
100m:1:11.551:11.55200m:2:26.861:15.31
27.Marre ZandringaOrca2:18.4997011362:28.31
100m:1:10.691:10.69200m:2:28.311:17.62
28.Aimée GroenveldDe Houtrib2:25.8395033942:28.57
100m:1:12.591:12.59200m:2:28.571:15.98
29.Kelsey GielenOceanus2:25.0194019342:30.80
100m:1:15.051:15.05200m:2:30.801:15.75
30.Eva SmitGZVW2:27.0996026902:30.90
100m:1:14.471:14.47200m:2:30.901:16.43
31.Stephanie KoopmanGZVW2:20.7492025242:31.77
100m:1:13.171:13.17200m:2:31.771:18.60
32.Patricia ScheppersBubble2:22.9489036782:31.97
100m:1:12.961:12.96200m:2:31.971:19.01
33.Karin GroenGZVW2:16.5595024402:32.01
100m:1:11.131:11.13200m:2:32.011:20.88
34.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn2:23.9595058302:33.17
100m:1:12.611:12.61200m:2:33.171:20.56
35.Hjordis WagenaarHZ&PC Heerenveen2:37.1095021702:33.88
100m:1:13.751:13.75200m:2:33.881:20.13
36.Eva WillemsenZPCA2:28.4596025702:34.64
100m:1:15.081:15.08200m:2:34.641:19.56
37.Iris VisserZPCA2:29.8395047842:35.17
100m:1:16.551:16.55200m:2:35.171:18.62
38.Esther VisserDe Vikings2:39.3497005442:35.46
100m:1:16.551:16.55200m:2:35.461:18.91
39.Joëlle RozemaDZ&PC2:32.9096011242:35.72
100m:1:16.781:16.78200m:2:35.721:18.94
40.Claris de VriesDZ&PC2:35.0297009422:36.08
100m:1:15.301:15.30200m:2:36.081:20.78
41.Ida van NoordTrivia2:23.2393010382:36.46
100m:1:15.901:15.90200m:2:36.461:20.56
42.Tessa KeizerGZVW2:30.3396015862:36.76
100m:1:16.351:16.35200m:2:36.761:20.41
43.Claudia DamskiDZ&PC2:35.1094023462:37.10
100m:1:16.941:16.94200m:2:37.101:20.16
44.Heleen de VriesBubble2:27.3693045382:37.81
100m:1:16.021:16.02200m:2:37.811:21.79
45.Loes WielinkTrivia2:22.0494039602:40.14
100m:1:16.041:16.04200m:2:40.141:24.10
46.Marlinde KoopsZPC Stadskanaal2:36.1695006382:40.51
100m:1:17.821:17.82200m:2:40.511:22.69
AFGEMRenske de GrootDZ&PC2:13.779300276
AFGEMNaomi TouréTrivia2:13.899401628