BiesBosch Trofee 2009
Gorinchem (NED),    7.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Gemengd, 10 x 50m vrije slag, 9 jaar en ouder    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 8. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren D2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 18. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 19. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 20. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren D2 en later
Nr. 21. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Gemengd, 10 x 50m vrije slag                               Mix
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   4:47.32            4:51.70           
        Eva Werkman, 97                            Sander Ariaansz, 93
        Mohammed el Bakkali, 97                    Malissa van der Horst, 92
        Courtney van Huizen, 96                    Martijn Bouwens, 88
        Yassine Maniani, 95                        Elise Bouwens, 91
        Jacqueline van Rossum, 96                  Aziz Nosairi, 91
            36.37  4:51.70

  2. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   5:07.14            4:56.95           
        Lonne Beskers, 97                          Sebastian de Been, 93
        Robin Lefeu, 97                            Christel Peeters, 91
        Femke Beskers, 96                          Giel van Dijk, 91
        Roy Delhij, 95                             Gabriëlla van Oerle, 90
        Birgit van der Wegen, 93                   Gerben Fiere, 91
            34.28  4:56.95

  3. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   5:02.00            4:59.18           
        Sanne van de Pol, 98                       Bart Schouten, 94
        Thomas Zielhorst, 97                       Tonny Methorst, 88
        Anouk Goes, 94                             Erik Drewes, 84
        Daryl Polder, 95                           Annette Wijnja-Visser, 67
        Marcha Admiraal, 93                        Mark Visser, 88
            34.83  4:59.18

  4. WZV Waalwijk 1                WZV Waalwijk           5:19.84            5:17.19           
        Anne Verhoef, 97                           Rudy Chambon, 93
        Mitchell Schollen, 98                      Kinzie Pulles, 92
        Sanne van der Schans, 96                   Tijn Schmitz, 88
        Tom Bakker, 96                             Kelly van Vliet, 89
        Lindsay van Houtum, 94                     Tom Lommers, 90
            33.98  5:17.19

  5. NZ&PC Noordwijk 1             NZ&PC Noordwijk        5:57.83            5:34.43           
        Astrid van Leeuwen, 97                     Wouter Speek, 94
        Joeri Zonneveld, 99                        Marilisa Warmenhoven, 92
        Olga Yevheyuk, 95                          Marthijs Speek, 89
        Roan Planjer, 96                           Tamara Caspers, 90
        Renate van Leeuwen, 94                     Gideon de Mooij, 87
            36.56  5:34.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Verhoef                  WZV Waalwijk           1:13.97 9702510    1:14.14           
  2. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:19.12 9702250    1:14.54           
  3. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:19.12 9702218    1:17.29           
  4. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:19.35 9800722    1:18.54           
  5. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:23.32 9900480    1:20.25           
  6. Astrid van Leeuwen            NZ&PC Noordwijk        1:26.05 9701426    1:24.67           
  7. Eva Werkman                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:29.17 9703458    1:25.86           
  8. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:25.04 9701208    1:26.13           
  9. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers   1:36.79 9700324    1:28.06           
 10. Marit Ter Weeme               NZ&PC Noordwijk        1:36.83 9901840    1:33.72           
 11. Micky Winkelmolen             WZV Waalwijk           1:35.20 9703624    1:36.38           
 12. Anouk IJpelaar                ZV De Vennen           1:42.58 9901836    1:39.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:38.60 9703847    1:33.47           
  2. Erwin IJpelaar                ZV De Vennen           1:41.72 9701071    1:36.69           
  3. Yvo Bulham                    ZV De Vennen           1:42.67 9701073    1:39.28           
  4. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)   1:43.72 9800909    1:42.07           
  5. Mitchell Schollen             WZV Waalwijk           1:46.86 9801543    1:45.81           
  6. Yannick Spohr                 WZV Waalwijk           1:50.44 9703681    1:49.46           
  7. Remco de Bont                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9703931    2:02.55           
  8. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   2:05.11 9702135    2:09.31           
  9. Joeri Zonneveld               NZ&PC Noordwijk        2:13.34 9900509    2:15.31           
 DIS Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:52.39 9900083                      
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
 DIS Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:35.93 9700971    1:36.43           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Klijberg                 WZV Waalwijk           1:06.50 9503974    1:05.87           
  2. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:11.59 9602496    1:09.78           
  3. Amy van Lier                  ZV De Vennen           1:11.20 9603022    1:10.95           
  4. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   1:16.23 9603888    1:13.94           
  5. Simone Balvers                WZV Waalwijk           1:15.13 9600878    1:16.63           
  6. Laurissa Aarts                ZV De Vennen           1:17.48 9503064    1:17.13           
  7. Jacqueline van Rossum         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:20.84 9601400    1:19.94           
  8. Celine van Tintelen           De Biesboschzwemmers   1:25.82 9601876    1:21.66           
  9. Olga Yevheyuk                 NZ&PC Noordwijk        1:28.83 9506366    1:26.82           
 10. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers        NT 9704154    1:28.66           
 11. Femke Nederhoed               NZ&PC Noordwijk        1:36.08 9604216    1:31.39           
AFGE Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:06.19 9601686                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers   1:26.81 9504671    1:28.44           
  2. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:34.00 9503761    1:28.80           
  3. Roy Delhij                    O.Z. & P.C. De Waran   1:33.75 9500391    1:32.91           
  4. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:39.56 9600563    1:36.61           
  5. Luc de Bont                   WZV Waalwijk           1:39.78 9601701    1:37.66           
  6. Tom Bakker                    WZV Waalwijk           1:46.84 9604525    1:45.70           
  7. Sven Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   1:47.98 9601963    1:51.59           
  8. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:54.08 9600145    1:51.97           
  9. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers   2:04.23 9500147    1:58.87           
 DIS Yassine Maniani               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:25.06 9501755    1:24.80           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Roan Planjer                  NZ&PC Noordwijk        2:10.60 9604593                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maike Korthout                WZV Waalwijk           1:06.80 9406034    1:05.54           
  2. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:06.11 9304942    1:07.24           
  3. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:07.90 9400340    1:07.88           
  4. Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9601686    1:07.97           
  5. Manon van Leijsen             ZV De Vennen           1:11.89 9405178    1:11.65           
  6. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:10.85 9400348    1:11.96           
  7. Renate van Leeuwen            NZ&PC Noordwijk        1:12.10 9403876    1:13.03           
  8. Manon Balvers                 WZV Waalwijk           1:13.42 9502042    1:13.11           
  9. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers   1:09.60 9302034    1:25.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   1:16.00 9302233    1:14.91           
  2. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:16.83 9302053    1:15.44           
  3. Stephan Onnes                 ZV De Vennen           1:22.44 9304159    1:21.07           
  4. Rudy Chambon                  WZV Waalwijk           1:23.32 9306775    1:22.84           
  5. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers   1:21.90 9306133    1:23.14           
  6. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   1:27.20 9400453    1:26.25           
  7. Marc Kevin Brand              NZ&PC Noordwijk             NT 9306971    1:27.07           
  8. Sam Beenhakker                O.Z. & P.C. De Waran   1:28.67 9403579    1:28.62           
  9. Wouter Speek                  NZ&PC Noordwijk        1:35.09 9404811    1:33.92           
 DIS Vincent Keltjens              WZV Waalwijk                NT 9406225    1:38.81           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vrije slag           Dames Senioren D2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Bouwens                 Zwemlust/Utrecht(SG)     55.94 9103964      58.50           
  2. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers     58.49 9300012      59.18           
  3. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)     58.69 9200810    1:00.70           
  4. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:05.00 9102424    1:03.68           
  5. Adelette Speek                NZ&PC Noordwijk        1:06.68 9107418    1:05.82           
  6. Marlotte Spohr                WZV Waalwijk           1:07.00 9305288    1:06.10           
  7. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:10.70 9107812    1:06.38           
  8. Marijke Nouws                 NZ&PC Noordwijk        1:08.92 9107722    1:08.88           
  9. Marianne van Berchum          De Biesboschzwemmers   1:08.59 9200098    1:10.16           
 10. Lindsay van Houtum            WZV Waalwijk           1:10.95 9406546    1:11.52           
 11. Marilisa Warmenhoven          NZ&PC Noordwijk        1:16.84 9207032    1:14.30           
 12. Anouk van den Akker           ZV De Vennen           1:12.51 9306946    1:16.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag               Heren Jeugd 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.40 9104645    1:00.19           
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:00.96 9102825    1:01.96           
  3. Julian Diaz                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.86 9200241    1:05.75           
  4. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:14.67 9206863    1:10.54           
  5. Gerben de Laat                WZV Waalwijk           1:14.80 9205411    1:16.58           
  6. Marc Kevin Brand              NZ&PC Noordwijk             NT 9306971    1:18.99           
  7. Maarten van der Meijden       De Biesboschzwemmers   1:28.64 9400771    1:26.88           
  8. Yannick Spohr                 WZV Waalwijk           1:54.20 9703681    1:58.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:20.47 9001578    1:18.06           
  2. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:23.17 6700528    1:22.35           
  3. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:24.09 8802998    1:24.11           
  4. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:25.68 9006758    1:24.93           
  5. Marjolein Keltjens            WZV Waalwijk           1:24.27 9001866    1:28.50           
  6. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   1:30.48 9101272    1:29.55           
  7. Kinzie Pulles                 WZV Waalwijk           1:29.56 9202800    1:29.57           
  8. Anja Hoogeveen                NZ&PC Noordwijk        1:32.06 9106442    1:30.25           
  9. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:35.37 8603954    1:30.92           
 10. Tamara Caspers                NZ&PC Noordwijk        1:34.21 9007272    1:36.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.75 8800461      59.88           
  2. Tom Lommers                   WZV Waalwijk           1:00.10 9001847    1:00.79           
  3. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers   1:03.23 8400543    1:02.48           
  4. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   1:02.79 8803627    1:03.04           
  5. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:02.83 9104211    1:03.78           
  6. Marthijs Speek                NZ&PC Noordwijk        1:07.70 8905237    1:08.67           
  7. Gideon de Mooij               NZ&PC Noordwijk        1:12.80 8702277    1:11.16           
  8. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers        NT 8202295    1:13.83           
NG.Z Mark Zwart                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.58 7901461                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZV Waalwijk 1                WZV Waalwijk           2:05.84            2:05.41           
        Marlotte Spohr, 93                         Maike Korthout, 94
        Simone Balvers, 96                         Anne Klijberg, 95
            30.07  2:05.41

  2. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:04.58            2:07.32           
        Anouk Goes, 94                             Rebecca Schmidt, 94
        Laura Korsman, 93                          Marcha Admiraal, 93
            30.82  2:07.32

  3. O.Z. & P.C. De Warande 2      O.Z. & P.C. De Waran   2:08.03            2:10.99           
        Lonne Beskers, 97                          Femke Beskers, 96
        Carmen Koper, 96                           Birgit van der Wegen, 93
            35.34  2:10.99

  4. ZV De Vennen 1                ZV De Vennen           2:12.75            2:13.25           
        Anouk van den Akker, 93                    Manon van Leijsen, 94
        Laurissa Aarts, 95                         Amy van Lier, 96
            32.81  2:13.25

  5. NZ&PC Noordwijk 1             NZ&PC Noordwijk        2:37.58            2:30.09           
        Astrid van Leeuwen, 97                     Olga Yevheyuk, 95
        Femke Nederhoed, 96                        Renate van Leeuwen, 94
            38.41  2:30.09

AFGE Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   2:16.44                              
        Eva Werkman, 97                            , 
        Jacqueline van Rossum, 96                  Courtney van Huizen, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   1:50.17            1:56.70           
        Indi Joore, 95                             Mohammed el Bakkali, 97
        Yassine Maniani, 95                        Sander Ariaansz, 93
            31.00  1:56.70

  2. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   1:57.23            1:57.61           
        Maarten van der Meijden, 94                Daryl Polder, 95
        Ebe Gremmer, 93                            Bart Schouten, 94
            29.57  1:57.61

  3. O.Z. & P.C. De Warande 3      O.Z. & P.C. De Waran   2:09.16            2:04.44           
        Robin Lefeu, 97                            Sam Beenhakker, 94
        Roy Delhij, 95                             Sebastian de Been, 93
            32.31  2:04.44

  4. WZV Waalwijk 1                WZV Waalwijk                NT            2:24.24           
        Rudy Chambon, 93                           Luc de Bont, 96
        Tom Bakker, 96                             Vincent Keltjens, 94
            29.04  2:24.24




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:36.01 9701208    1:36.70           
  2. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:39.74 9800722    1:39.28           
  3. Anne Verhoef                  WZV Waalwijk           1:40.59 9702510    1:40.60           
  4. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers        NT 9704154    1:40.82           
  5. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:43.77 9900480    1:42.08           
  6. Astrid van Leeuwen            NZ&PC Noordwijk        1:44.76 9701426    1:43.20           
  7. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:42.37 9702218    1:43.89           
  8. Micky Winkelmolen             WZV Waalwijk           1:54.26 9703624    1:48.57           
  9. Eva Werkman                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:50.25 9703458    1:48.96           
 10. Marit Ter Weeme               NZ&PC Noordwijk        1:57.26 9901840    1:58.55           
 11. Anouk IJpelaar                ZV De Vennen           2:07.26 9901836    2:01.19           
 DIS Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:42.52 9702250                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.08 9800909    1:09.50           
  2. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:15.40 9703847    1:14.69           
  3. Mitchell Schollen             WZV Waalwijk           1:19.65 9801543    1:19.10           
  4. Erwin IJpelaar                ZV De Vennen           1:24.39 9701071    1:23.78           
  5. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:26.86 9702135    1:24.92           
  6. Dennis van der Giessen        De Biesboschzwemmers   1:31.01 9700561    1:28.85           
  7. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:45.13 9900083    1:39.44           
  8. Joeri Zonneveld               NZ&PC Noordwijk        1:44.96 9900509    1:40.40           
  9. Yannick Spohr                 WZV Waalwijk           1:48.59 9703681    1:40.97           
 10. Remco de Bont                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9703931    1:51.17           
 DIS Yvo Bulham                    ZV De Vennen           1:14.84 9701073                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.08 9700971                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne van der Schans          WZV Waalwijk           1:30.48 9602714    1:28.80           
  2. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:32.01 9602496    1:32.72           
  3. Celine van Houtum             WZV Waalwijk           1:34.25 9604508    1:33.88           
  4. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   1:36.67 9603888    1:35.33           
  5. Amy van Lier                  ZV De Vennen           1:37.00 9603022    1:39.72           
  6. Laurissa Aarts                ZV De Vennen           1:39.07 9503064    1:39.83           
  7. Jacqueline van Rossum         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:41.04 9601400    1:42.33           
  8. Olga Yevheyuk                 NZ&PC Noordwijk        2:03.91 9506366    1:47.78           
  9. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:50.87 9600288    1:52.08           
 10. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers   2:00.77 9700324    1:58.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:17.22 9501755    1:13.57           
  2. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers   1:16.51 9504671    1:15.57           
  3. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:24.00 9503761    1:21.44           
  4. Roy Delhij                    O.Z. & P.C. De Waran   1:36.17 9500391    1:24.95           
  5. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:24.78 9600563    1:26.78           
  6. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:33.15 9600145    1:31.32           
  7. Tom Bakker                    WZV Waalwijk           1:34.36 9604525    1:34.92           
  8. Luc de Bont                   WZV Waalwijk           1:36.56 9601701    1:35.28           
  9. Sven Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   1:43.26 9601963    1:40.78           
 10. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers   1:50.66 9500147    1:51.72           
  NG Roan Planjer                  NZ&PC Noordwijk        1:45.33 9604593                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:07.08 9300012    1:07.67           
  2. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:20.73 9400340    1:17.70           
  3. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:18.35 9400348    1:21.02           
  4. Anne Klijberg                 WZV Waalwijk           1:24.48 9503974    1:24.03           
  5. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:25.10 9304942    1:28.19           
  6. Manon van Leijsen             ZV De Vennen           1:30.02 9405178    1:29.89           
  7. Celine van Houtum             WZV Waalwijk           1:37.60 9604508    1:36.78           
  8. Celine van Tintelen           De Biesboschzwemmers        NT 9601876    1:47.86           
 DIS Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9601686    1:30.92           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Renate van Leeuwen            NZ&PC Noordwijk        1:42.70 9403876    1:42.87           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Femke Nederhoed               NZ&PC Noordwijk             NT 9604216    1:50.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)     55.32 9302053      56.02           
  2. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran     56.78 9302233      57.10           
  3. Rudy Chambon                  WZV Waalwijk           1:04.64 9306775    1:03.93           
  4. Marc Kevin Brand              NZ&PC Noordwijk             NT 9306971    1:04.80           
  5. Stephan Onnes                 ZV De Vennen           1:05.66 9304159    1:05.30           
  6. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers   1:04.07 9306133    1:05.81           
  7. Maarten van der Meijden       De Biesboschzwemmers   1:11.33 9400771    1:09.37           
  8. Sam Beenhakker                O.Z. & P.C. De Waran   1:08.13 9403579    1:10.57           
  9. Wouter Speek                  NZ&PC Noordwijk        1:11.89 9404811    1:14.42           
 10. Vincent Keltjens              WZV Waalwijk                NT 9406225    1:39.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 100m rugslag            Dames Senioren D2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:05.43 9200810    1:07.39           
  2. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:14.53 9102424    1:15.48           
  3. Marlotte Spohr                WZV Waalwijk           1:15.62 9305288    1:16.40           
  4. Adelette Speek                NZ&PC Noordwijk        1:17.82 9107418    1:19.01           
  5. Manon Balvers                 WZV Waalwijk           1:21.63 9502042    1:23.42           
  6. Marianne van Berchum          De Biesboschzwemmers   1:21.43 9200098    1:23.50           
  7. Marilisa Warmenhoven          NZ&PC Noordwijk        1:29.82 9207032    1:24.34           
  8. Anouk van den Akker           ZV De Vennen           1:28.39 9306946    1:32.03           
 DIS Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers   1:20.24 9200110                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:21.71 9107812    1:17.55           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Anja Hoogeveen                NZ&PC Noordwijk        1:25.00 9106442    1:23.82           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers   1:30.19 9302034                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 100m vlinderslag             Heren Jeugd 2 en later
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.08 9102825      57.45           
  2. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)     57.71 9104645      58.62           
  3. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:02.83 9104211    1:04.80           
  4. Julian Diaz                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:04.58 9200241    1:05.03           
  5. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:15.87 9206863    1:14.18           
  6. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   1:22.41 9400453    1:23.49           
 DIS Gerben de Laat                WZV Waalwijk           1:11.89 9205411                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:00.16 9001578    1:00.29           
  2. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.44 8603954    1:01.56           
  3. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:04.56 8802998    1:04.68           
  4. Maike Korthout                WZV Waalwijk           1:06.80 9406034    1:06.63           
  5. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:07.15 6700528    1:07.25           
  6. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:08.07 9006758    1:08.68           
  7. Marijke Nouws                 NZ&PC Noordwijk        1:08.92 9107722    1:09.02           
  8. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   1:10.70 9101272    1:10.81           
  9. Tamara Caspers                NZ&PC Noordwijk        1:15.46 9007272    1:12.76           
 10. Kelly van Vliet               WZV Waalwijk           1:11.26 8907208    1:13.66           
 11. Marjolein Keltjens            WZV Waalwijk           1:14.07 9001866    1:16.25           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.43 8800461    1:11.00           
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:09.26 9102825    1:13.75           
  3. Tom Lommers                   WZV Waalwijk           1:15.26 9001847    1:13.91           
  4. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers   1:13.97 8400543    1:14.35           
  5. Marthijs Speek                NZ&PC Noordwijk        1:18.13 8905237    1:18.24           
  6. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers   1:19.14 8302643    1:18.99           
  7. David Vleeschouwer            O.Z. & P.C. De Waran   1:18.89 8001635    1:19.61           
  8. Gideon de Mooij               NZ&PC Noordwijk        1:21.06 8702277    1:24.44           
  9. Tijn Schmitz                  WZV Waalwijk           1:30.51 8803027    1:31.07           
 DIS Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers   1:15.58 8202295    1:15.80           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Mark Zwart                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.16 7901461                      
AFGE Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   1:14.77 8803627                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Bouwens                 Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9103964    1:08.10           
  2. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9001578    1:08.88           
  3. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers        NT 9300012    1:10.15           
  4. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9200810    1:10.24           
  5. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8603954    1:13.22           
  6. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran        NT 9102424    1:15.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
7.3.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran        NT 9102825    1:01.02           
  2. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9104645    1:01.20           
  3. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 8800461    1:02.34           
  4. Tom Lommers                   WZV Waalwijk                NT 9001847    1:03.38           
  5. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran        NT 9302233    1:05.70           
  6. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9302053    1:08.59           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers