LAC Periode 3 deel 2
Purmerend (NED),    1.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Alle, 400m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 4. Alle, 200m wisselslag, Jongens Min. 5 en 6 en Meisjes Min. 5 en Jun. 1
Nr. 5. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 7. Heren, 2000m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Alle, 400m vrije slag                  Mix Minioren 3 en 4
1-3-2009 - 15:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend             NT 0000349    6:54.36           
            45.97  1:37.01  2:30.46  3:24.14  4:16.86  5:10.78  6:05.29  6:54.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Alle, 200m wisselslag Jongens Min. 5 en 6 en Meisjes Min. 5 en Jun. 1
1-3-2009 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josť Verbeek                  WZ&PC Purmerend        3:10.26 9701248    3:03.94           
            44.61  3:03.94
  2. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        3:08.65 9800975    3:07.56           
            40.42  3:07.56
  3. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        3:31.24 9703888    3:15.21           
            46.07  3:15.21
  4. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        3:22.43 9800302    3:15.43           
            45.40  3:15.43
  5. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        3:30.51 9802127    3:28.40           
            48.86  3:28.40
  6. Rowan Tom                     WZ&PC Purmerend        3:29.15 9802219    3:32.43           
            49.81  3:32.43
 DIS Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        3:33.78 9703033    3:26.73           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.03  3:26.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
1-3-2009 - 15:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend             NT 9501403   19:38.16           
            31.21  1:07.20  1:44.58  2:22.95  3:01.86  3:40.83  4:19.09  4:58.35  5:37.63
          6:18.04  6:58.98  7:39.16  8:17.95  8:58.75  9:39.66 10:20.16 11:01.07 11:42.54
         12:23.85 13:04.89 13:45.98 14:26.16 15:06.77 15:48.25 16:29.05 17:10.73 17:52.76
         18:28.16 19:07.75 19:38.16
  2. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend             NT 9600467   22:33.43           
            36.12  1:17.52  2:00.72  2:44.86  3:29.38  4:14.82  4:58.72  5:43.50  6:29.25
          7:15.36  8:00.76  8:47.04  9:34.72 10:21.97 11:09.62 11:55.81 12:43.16 13:31.06
         14:19.03 15:06.15 15:52.96 16:39.36 17:26.13 18:12.46 18:57.72 19:41.53 20:24.62
         21:09.90 21:54.56 22:33.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 2000m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
1-3-2009 - 15:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Thomas Franke                 Zwemvereniging Hoorn  32:48.17 9404853                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 2000m vrije slag                Jongens Jeugd 1 en 2
1-3-2009 - 15:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend       25:58.90 9200027   23:21.40           
            31.05  1:05.21  1:39.04  2:13.43  2:48.00  3:23.18  3:58.00  4:33.62  5:08.78
          5:44.31  6:20.03  6:55.50  7:31.48  8:07.49  8:42.90  9:18.28  9:54.23 10:29.94
         11:05.40 11:41.36 12:17.09 12:52.90 13:28.35 14:04.19 14:39.99 15:15.57 15:51.11
         16:27.02 17:02.54 17:38.49 18:13.91 18:48.28 19:24.03 19:59.74 20:34.81 21:09.26
         21:43.81 22:18.53 22:51.28 23:21.40
  2. Tim Houter                    Zwemvereniging Hoorn  32:06.95 9207049   30:41.28           
            36.99  1:19.78  2:04.53  2:50.68  3:37.13  4:23.87  5:11.29  5:56.50  6:43.10
          7:30.01  8:17.18  9:03.79  9:50.31 10:36.71 11:23.23 12:10.00 12:56.40 13:43.01
         14:30.03 15:16.69 16:03.07 16:49.87 17:36.79 18:23.82 19:10.82 19:57.81 20:44.69
         21:31.07 22:17.81 23:04.62 23:51.38 24:38.29 25:24.40 26:10.81 26:57.17 27:42.81
         28:28.43 29:13.54 29:58.47 30:41.28
 DIS Bruun Beenker                 Zwemvereniging Hoorn  25:04.52 9100083                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 2000m vrije slag                 Heren Senioren Open
1-3-2009 - 15:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend             NT 8700153   23:21.45           
            31.22  1:04.95  1:38.57  2:12.54  2:46.69  3:20.82  3:54.82  4:28.73  5:02.41
          5:36.37  6:10.40  6:44.51  7:18.97  7:53.56  8:28.19  9:03.34  9:38.26 10:13.49
         10:48.87 11:24.01 11:59.22 12:34.90 13:10.18 13:45.69 14:21.29 14:56.78 15:32.59
         16:07.93 16:41.59 17:15.79 17:59.82 18:40.94 19:16.88 19:53.19 20:29.21 21:05.98
         21:42.45 22:18.40 22:51.79 23:21.45
  2. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend       23:04.41 8700155   23:21.46           
            31.11  1:03.97  1:37.39  2:11.11  2:44.62  3:18.85  3:53.27  4:27.18  5:01.11
          5:35.10  6:09.54  6:43.76  7:18.50  7:53.39  8:28.48  9:03.52  9:38.51 10:13.80
         10:48.97 11:24.35 11:59.61 12:35.36 13:10.14 13:45.71 14:21.74 14:57.13 15:32.98
         16:09.11 16:44.00 17:19.66 18:03.84 18:40.52 19:16.81 19:53.01 20:29.21 21:05.84
         21:42.33 22:18.60 22:50.64 23:21.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 400m wisselslag              Meisjes Junioren 2 en 3
1-3-2009 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        5:25.30 9600862    5:18.50           
            35.18  1:18.11  5:18.50
  2. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        5:26.98 9600316    5:22.78           
            33.88  1:13.84  5:22.78
  3. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend             NT 9600868    5:51.62           
            35.77  1:23.86  5:51.62
  4. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend             NT 9504810    6:13.92           
            41.98  1:34.96  6:13.92
  5. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend             NT 9601960    6:43.28           
            44.59  1:42.82  6:43.28
 DIS Jonna Epker                   Zwemvereniging Hoorn   6:42.98 9501196    7:00.98           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
            59.94  2:04.73  7:00.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 400m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
1-3-2009 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        5:33.49 9402788    5:24.10           
            35.13  1:18.18  5:24.10
  2. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        5:54.25 9301454    6:08.02           
            35.25  1:19.84  6:08.02
  3. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        7:03.47 9301414    6:48.80           
            42.35  1:41.01  6:48.80
  4. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend             NT 9406972    7:08.33           
            45.57  1:43.42  7:08.33


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
1-3-2009 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        5:12.55 8500454    5:18.85           
            32.51  1:11.36  5:18.85
  2. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        5:18.84 9202772    5:22.39           
            34.98  1:15.43  5:22.39
  3. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        5:46.78 9201522    5:36.00           
            34.65  1:16.47  5:36.00
  4. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        5:49.05 8604394    5:54.16           
            37.57  1:22.36  5:54.16



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend



Ik gebruik de gratis versie van SPAMfighter
Wij zijn een gemeenschap van 6 miljoen gebruikers in strijd tegen spam.
1853 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.
De Professionele versie heeft deze voetnoot niet.