2009-03-01=Boxtel-LAC3
Boxtel (NED),    1.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 2000m vrije slag, 14 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 2000m vrije slag, 14 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 1500m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 1500m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Jongens, 800m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 9. Dames, 400m wisselslag, 14 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 400m wisselslag, 14 jaar en ouder    Nr. 11. Meisjes, 400m wisselslag, Junioren 2 en 3
Nr. 12. Jongens, 400m wisselslag, Junioren 1 en 2    Nr. 13. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5 en 6    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 3 en 4


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 2000m vrije slag                      1994 en eerder
01-03-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha ADMIRAAL               De Biesboschzwemmers  24:21.67 9300012   24:46.59           
            31.52  1:06.82  2:19.43  4:44.43  9:39.46 12:09.43 18:28.82 24:46.59
  2. Pascalle ROVERS               TRB-RES               28:26.24 9301064   26:52.02           
            33.13  1:09.60  2:25.54  5:01.10 10:23.76 13:08.29 20:02.67 26:52.02
  3. Danielle SCHEEPERS            Njord                       NT 9005428   27:13.94           
            33.45  1:09.99  2:26.28  5:03.29 10:27.61 13:07.44 19:59.34 27:13.94
  4. Daphne KIEVIT                 O.Z. & P.C. De Waran  29:35.52 9207058   28:29.41           
            35.59  1:15.53  2:39.84  5:33.75 11:16.05 14:08.81 21:23.46 28:29.41
  5. Juliska PEIJNENBURG           De Dommelbaarzen      28:16.20 9002892   29:06.88           
            35.06  1:13.53  2:33.55  5:20.34 11:06.53 14:06.38 21:46.34 29:06.88
  6. Jolijn van der SCHOOT         Zegenwerp                   NT 9302278   29:14.72           
            37.40  1:18.40  2:44.63  5:42.47 11:39.11 14:39.01 22:02.29 29:14.72
  7. Sandra SCHELLEKENS            Neptunus'58           29:21.51 8503416   29:31.13           
            37.69  1:19.13  2:45.08  5:39.35 11:33.70 14:31.60 22:02.28 29:31.13
  8. Birgit van der WEGEN          O.Z. & P.C. De Waran  30:07.70 9304942   29:57.48           
            35.10  1:14.76  2:38.80  5:32.82 11:34.00 14:39.48 22:23.89 29:57.48
  9. Anita ENGELS                  Zegenwerp             29:00.00 9001016   30:29.91           
            38.02  1:21.24  2:50.29  5:52.45 11:56.37 15:00.26 22:40.75 30:29.91
 10. Kim van VLIET                 WZV                   31:26.57 8704384   31:46.07           
            38.76  1:21.91  2:52.38  6:02.23 12:26.38 15:37.88 23:42.42 31:46.07
 11. Pauline MAGNÉE                O.Z. & P.C. De Waran        NT 9205434   36:27.36           
            41.73  1:29.51  3:11.02  6:44.89 14:01.07 17:43.26 27:07.00 36:27.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 2000m vrije slag                      1994 en eerder
01-03-2009 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter HARTOG             DAW-Finenzo           22:36.64 9100859   22:48.23           
            28.55  1:00.14  2:05.92  4:21.68  8:57.59 11:16.32 17:04.80 22:48.23
  2. Gerben FIERE                  O.Z. & P.C. De Waran  22:46.69 9102825   23:37.23           
            29.86  1:02.95  2:12.86  4:34.98  9:19.67 11:43.86 17:40.77 23:37.23
  3. Tom LOMMERS                   WZV                   23:59.00 9001847   23:53.96           
            30.37  1:02.86  2:12.37  4:33.77  9:21.21 11:46.26 17:52.68 23:53.96
  4. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran  24:20.67 9302233   24:03.07           
            30.89  1:04.82  2:14.54  4:35.82  9:25.39 11:51.04 17:58.73 24:03.07
  5. Giel van DIJK                 O.Z. & P.C. De Waran  25:21.17 9104211   24:32.64           
            30.67  1:03.95  2:13.02  4:35.51  9:29.23 11:53.23 17:51.70 24:32.64
  6. Remy den BOER                 O.Z. & P.C. De Waran  26:01.94 9401759   25:10.02           
            30.78  1:05.15  2:16.73  4:49.00  9:54.89 12:27.75 18:52.28 25:10.02
  7. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran  25:05.84 9301809   25:13.71           
            32.82  1:09.07  2:23.60  4:53.45  9:53.59 12:26.95 18:52.62 25:13.71
  8. Jo-an MUDDE                   Zeester Meerval       25:40.00 6701457   25:46.29           
            33.82  1:09.63  2:23.76  4:54.22 10:01.56 12:36.57 19:11.56 25:46.29
  9. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran        NT 9305227   29:00.81           
            36.14  1:17.04  2:42.36  5:37.18 11:28.43 14:24.72 21:51.40 29:00.81
 10. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp             30:15.00 9304251   30:33.02           
            34.00  1:14.70  2:43.73  5:48.42 12:01.60 15:09.57 23:00.45 30:33.02
AFGE Martijn RONGEN                Z.V. Tiamat           23:20.00 8705073                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 1500m vrije slag                    Junioren 2 en 3
01-03-2009 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy de BRUIN                Njord                       NT 9500550   21:42.29           
            37.70  1:18.36  2:44.13  5:39.13 11:29.51 14:25.67 21:42.29
  2. Emy LIEBREGTS                 Njord                       NT 9505020   21:49.50           
            37.85  1:19.18  2:44.06  5:37.76 11:30.04 14:26.64 21:49.50
  3. Femke BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9602496   22:16.83           
            37.39  1:19.39  2:44.92  5:39.95 11:37.42 14:41.36 22:16.83
  4. Marie-Rose HEIJKOOP           Streekzwemclub Daphn        NT 9602584   24:35.98           
            37.52  1:18.80  2:49.84  6:05.39 12:46.02 16:09.42 24:35.98
  5. Manouschka van BEEK           Zegenwerp             24:00.00 9603628   25:58.50           
            44.09  1:32.52  3:14.99  6:42.85 13:36.67 17:10.50 25:58.50
  6. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran        NT 9603888   26:05.53           
            42.16  1:30.07  3:08.67  6:34.67 13:30.02 16:52.62 26:05.53
  7. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp             25:00.00 9601544   26:21.46           
            41.75  1:30.59  3:12.28  6:43.34 13:45.85 17:22.09 26:21.46
  8. Laura KRAGTEN                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9603890   26:38.61           
            41.60  1:32.19  3:17.08  6:51.23 14:06.54 17:42.91 26:38.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 1500m vrije slag                    Junioren 1 en 2
01-03-2009 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen      23:57.45 9504515   19:55.56           
            34.96  1:12.41  2:30.65  5:09.98 10:32.92 13:13.96 19:55.56
  2. Frans PEIJNENBURG             De Dommelbaarzen            NT 9602017   23:56.51           
            39.01  1:24.01  2:58.20  6:13.01 12:40.41 15:54.11 23:56.51
  3. Bobby VISSER                  Zegenwerp             23:30.00 9601437   24:32.80           
            40.48  1:26.64  3:04.40  6:22.88 12:59.54 16:19.96 24:32.80
  4. Jeffrey POIRTERS              Zegenwerp             32:00.00 9504127   26:28.54           
            40.71  1:28.03  3:07.44  6:38.04 13:54.48 17:33.00 26:28.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 800m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
01-03-2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702250   12:20.48           
            42.26  1:29.23  3:03.48  6:12.92 12:20.48
  2. Xandra BLAAUW                 Njord                       NT 9702010   12:21.08           
            43.21  1:28.80  3:02.46  6:12.36 12:21.08
  3. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702218   12:29.91           
            41.32  1:28.60  3:03.82  6:16.03 12:29.91
  4. Nadien van LANG               Njord                       NT 9702012   12:35.83           
            40.54  1:27.96  3:02.56  6:14.04 12:35.83
  5. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran        NT 9701208   13:27.76           
            42.25  1:30.70  3:11.73  6:38.41 13:27.76
  6. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp             16:00.00 9703026   14:55.26           
            43.56  1:35.73  3:26.45  7:12.67 14:55.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 800m vrije slag                     Minioren 5 en 6
01-03-2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Fabian van BEEK               Zegenwerp             13:20.00 9800635                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 400m vrije slag                     Minioren 3 en 4
01-03-2009 - 15:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp             13:09.50 9900992    7:22.81           
            44.76  1:39.38  3:33.16  7:22.81
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              9:10.00 0000614    7:53.76           
            49.08  1:49.12  3:55.27  7:53.76
AFGE Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen            NT 9900874                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 400m wisselslag                       1994 en eerder
01-03-2009 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              6:24.26 9303326    6:09.65           
            38.60  6:09.65
  2. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       6:34.13 9404054    6:32.93           
            40.03  1:32.03  6:32.93
AFGE Tessa VISSER                  Zegenwerp              6:25.00 9306452                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 400m wisselslag                       1994 en eerder
01-03-2009 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter HARTOG             DAW-Finenzo            4:55.65 9100859    5:03.79           
            30.82  1:07.13  5:03.79
  2. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       5:50.12 9400519    5:35.20           
            35.53  1:20.01  5:35.20
  3. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              5:50.00 9301773    5:38.01           
            34.30  1:18.26  5:38.01
  4. Stefan ENGELS                 Zegenwerp              5:51.00 9201985    5:45.72           
            34.78  1:18.81  5:45.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 400m wisselslag                     Junioren 2 en 3
01-03-2009 - 16:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                   NT 9605190    6:09.71           
            39.79  1:26.95  6:09.71
  2. Judith van de WIJDEVEN        Njord                  6:09.26 9503820    6:14.10           
            39.37  1:29.47  6:14.10
  3. Manon van LITH                Zegenwerp              7:00.00 9605544    7:06.89           
            46.07  1:43.89  7:06.89
  NG Emy LIEBREGTS                 Njord                       NT 9505020                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 400m wisselslag                     Junioren 1 en 2
01-03-2009 - 16:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van EMPEL              Zegenwerp              6:30.00 9603631    6:18.92           
            41.10  1:30.89  6:18.92
  2. Bobby VISSER                  Zegenwerp              6:40.00 9601437    7:01.07           
            48.16  1:44.24  7:01.07
AFGE Frans PEIJNENBURG             De Dommelbaarzen            NT 9602017                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 200m wisselslag            Minioren 5 en junioren 1
01-03-2009 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xandra BLAAUW                 Njord                  3:15.17 9702010    3:06.20           
            42.74  3:06.20
  2. Nadien van LANG               Njord                  3:27.93 9702012    3:12.36           
            40.23  3:12.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m wisselslag                     Minioren 5 en 6
01-03-2009 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                  3:18.01 9800995    3:25.41           
            46.16  3:25.41
AFGE Fabian van BEEK               Zegenwerp              3:30.00 9800635                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag                     Minioren 3 en 4
01-03-2009 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              4:29.13 9900992    3:33.55           
            47.96  3:33.55
 DIS Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              3:45.00 0000614    3:46.79 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.86  3:46.79




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp