Limietwedstrijd
Wapenveld (NED),    28.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m schoolslag, Minioren 3/4/5    Nr. 4. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Alle, 50m vrije slag, Minioren 3/4/5
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 100m wisselslag                   Senioren Open
28.2.09 - 14:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon Gelmers                94   Octopus                1:08.95   666       
          1:08.95
    2.  Annemarie Worst               95   Octopus                1:12.86   564       
          1:12.86
    3.  Elke Kruissink                92   Vz&pc                  1:15.10   515       
          1:15.10
    4.  Babet Dijk                    86   Swol 1894              1:15.73   502       
          1:15.73
    5.  Erika Aan het Rot             90   Octopus                1:16.14   494       
          1:16.14
    6.  Manon Kuiper                  94   Hz&pc                  1:16.80   482       
          1:16.80
    7.  Lysbeth Wiersma               92   Hz&pc                  1:17.64   466       
          1:17.64
    8.  Vera Kraijer                  92   Swol 1894              1:18.98   443       
          1:18.98
    9.  Eline Vester                  93   Noord Veluwe           1:20.25   422       
          1:20.25
   10.  Simone Waanders               95   Octopus                1:20.90   412       
          1:20.90
   11.  Sanne Gerrits                 92   Swol 1894              1:21.02   410       
          1:21.02
   12.  Romy Worst                    95   Octopus                1:21.48   403       
          1:21.48
   13.  Sharon Julius                 96   Octopus                1:21.80   399       
          1:21.80
   14.  Sifra van Bottenburg          95   Octopus                1:22.10   394       
          1:22.10
   15.  Geralde Steenbergen           92   Octopus                1:22.39   390       
          1:22.39
   16.  Miranda de Groot              95   Nunspeet               1:22.60   387       
          1:22.60
   16.  Irmgard van Weeghel           92   Noord Veluwe           1:22.60   387       
          1:22.60
   18.  Marlon Kleine                 94   Noord Veluwe           1:22.70   386       
          1:22.70
   19.  Siemone Vester                92   Noord Veluwe           1:22.98   382       
          1:22.98
   20.  Madelon Vos                   93   Swol 1894              1:23.57   374       
          1:23.57
   21.  Marjan Smelt                  94   Vz&pc                  1:23.64   373       
          1:23.64
   22.  Britt Schoonhoven             97   Octopus                1:23.96   369       
          1:23.96
   23.  Denise van Zetten             96   Octopus                1:24.42   363       
          1:24.42
   24.  Jackij Oomen                  94   Zzz                    1:24.51   361       
          1:24.51
   25.  Vera Peddemors                93   Vz&pc                  1:25.64   347       
          1:25.64
   26.  Iris Folbert                  97   Vz&pc                  1:25.80   345       
          1:25.80
   27.  Lieke van Essen               95   Swol 1894              1:25.89   344       
          1:25.89
   28.  Cynthia Plender               95   Noord Veluwe           1:26.02   343       
          1:26.02
   29.  Milou Uitslag                 96   Noord Veluwe           1:28.42   316       
          1:28.42
   30.  Leoni Vos                     93   Zzz                    1:29.39   305       
          1:29.39
   31.  Renate Zweerus                95   Swol 1894              1:30.16   298       
          1:30.16
   32.  Veronique Zweerus             96   Swol 1894              1:31.58   284       
          1:31.58
   33.  Chardonnee van Laar           95   Octopus                1:32.92   272       
          1:32.92
   34.  Chantal Mulders               97   Zzz                    1:34.98   255       
          1:34.98
   35.  Danique Gelmers               96   Octopus                1:36.64   242       
          1:36.64
   36.  Maudy Ruiter                  96   Zzz                    1:39.60   221       
          1:39.60
   37.  Leonie Gach                   97   Zzz                    1:47.29   177       
          1:47.29
   38.  Liesbeth Bruinekool           90   Zzz                    2:09.76   100       
          2:09.76
   DIS  Yvonne Westhuis               92   Nunspeet               1:24.60             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:24.60
   DIS  Sanne Kuijpers                97   Zzz                    1:49.16             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:49.16
    NG  Anne-Lotte Feil               96   Zzz                                        
    NG  Fabienne Hoogeveen            90   Zzz                                        
    NG  Joelle Eilander               97   Octopus                                    
    NG  Jolijn Wildeboer              94   Swol 1894                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 100m wisselslag                   Senioren Open
28.2.09 - 14:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel Jorink                87   Swol 1894              1:02.65   616       
          1:02.65
    2.  Casper Hut                    78   Hz&pc                  1:03.42   594       
          1:03.42
    3.  Roger Gerrits                 89   Swol 1894              1:04.11   575       
          1:04.11
    4.  Johan Bosma                   90   Noord Veluwe           1:06.10   525       
          1:06.10
    5.  Edwin Verlaan                 78   Zzz                    1:06.70   511       
          1:06.70
    6.  John Eilander                 72   Octopus                1:07.02   503       
          1:07.02
    7.  Berend Schenk                 92   Swol 1894              1:09.04   460       
          1:09.04
    8.  Richard Oosterbroek           90   Noord Veluwe           1:09.89   444       
          1:09.89
    9.  Richard Sebregts              83   Swol 1894              1:10.32   436       
          1:10.32
   10.  Bernie Klompmaker             85   Noord Veluwe           1:10.45   433       
          1:10.45
   11.  Jory Willemsen                95   Octopus                1:11.10   422       
          1:11.10
   12.  Sjors Boverhoff               95   Octopus                1:12.67   395       
          1:12.67
   13.  Sven Groothuis                93   Zzz                    1:14.07   373       
          1:14.07
   14.  Arwin Stoop                   93   Zzz                    1:14.39   368       
          1:14.39
   15.  Daan de Jong                  94   Noord Veluwe           1:14.42   368       
          1:14.42
   16.  Sander Akkerman               95   Hz&pc                  1:14.57   365       
          1:14.57
   17.  Thomas van Dongen             92   Zzz                    1:15.98   345       
          1:15.98
   18.  Jeffry van Zetten             95   Octopus                1:16.16   343       
          1:16.16
   19.  Max van der Steeg             94   Swol 1894              1:16.53   338       
          1:16.53
   20.  Erik Pape                     96   Noord Veluwe           1:18.67   311       
          1:18.67
   21.  Ramon Westhof                 93   Octopus                1:18.92   308       
          1:18.92
   22.  Farid Baryalai                93   Zzz                    1:19.20   305       
          1:19.20
   23.  Johan Smit                    92   Octopus                1:19.45   302       
          1:19.45
   24.  Victor Westhof                95   Octopus                1:19.92   297       
          1:19.92
   25.  Vincent van Zijtveld          83   Zzz                    1:21.13   284       
          1:21.13
   26.  Thom Roelofsen                94   Vz&pc                  1:22.16   273       
          1:22.16
   27.  Jos Swagemakers               87   Zzz                    1:22.21   273       
          1:22.21
   28.  Ruben Kolkman                 94   Vz&pc                  1:22.48   270       
          1:22.48
   29.  Camiel Stempels               96   Nunspeet               1:23.54   260       
          1:23.54
   30.  Mika Smelt                    97   Vz&pc                  1:24.26   253       
          1:24.26
   31.  Mike van de Streek            95   Noord Veluwe           1:24.73   249       
          1:24.73
   32.  Bram Ganzeveld                94   Swol 1894              1:26.45   234       
          1:26.45
   33.  Arend-Jan Ooms                97   Swol 1894              1:26.51   234       
          1:26.51
   34.  Jaap ten Have                 95   Zzz                    1:27.92   223       
          1:27.92
   35.  Jan Peter Swager              95   Zzz                    1:28.85   216       
          1:28.85
   36.  Kevin van de Streek           93   Noord Veluwe           1:31.48   198       
          1:31.48
   37.  Jan Willem Goos               96   Vz&pc                  1:33.39   186       
          1:33.39
   38.  Thomas Rot                    96   Nunspeet               1:34.48   180       
          1:34.48
   39.  Delano Mulder                 95   Swol 1894              1:37.04   166       
          1:37.04
   40.  Emiel van Essen               97   Swol 1894              1:40.20   151       
          1:40.20
   41.  Nick Moerman                  97   Zzz                    1:40.25   150       
          1:40.25
   DIS  Christian Renshoff            94   Octopus                1:08.56             
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:08.56
   DIS  Arco Harink                   95   Noord Veluwe           1:26.56             
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:26.56
   DIS  Marnik Sanderman              94   Vz&pc                  1:26.95             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:26.95
   DIS  Job Roelofsen                 94   Vz&pc                  1:27.32             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:27.32
   DIS  Andries Swager                97   Zzz                    1:50.81             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.81
    NG  Niels van de Vegte            96   Zzz                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Alle, 100m schoolslag                   Minioren 3/4/5
28.2.09 - 15:09                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wietse Waninge                98   Nunspeet               1:27.61   293       
          1:27.61
    2.  Lars Ruessink                 98   Noord Veluwe           1:36.45   220       
          1:36.45
    3.  Merel Huiskamp                98   Octopus                1:38.51   293       
          1:38.51
    4.  Kirsten Opmeer                98   Nunspeet               1:40.48   276       
          1:40.48
    5.  Danielle Bijsterbosch         99   Octopus                1:47.17   228  FJ 1 
          1:47.17
    6.  Jarco van Ommen               98   Octopus                1:47.17   160  FJ 2 
          1:47.17
    7.  Renske Daenen                 99   Vz&pc                  1:47.73   224       
          1:47.73
    8.  Hanna van Keulen              98   Noord Veluwe           1:48.45   220       
          1:48.45
    9.  Muriel Schildwacht            99   Vz&pc                  1:50.29   209       
          1:50.29
   10.  Sanne Schlingemann            98   Nunspeet               1:51.54   202       
          1:51.54
   11.  Teun Diesveld                 98   Swol 1894              1:51.82   141       
          1:51.82
   12.  Latoya van Laar               98   Octopus                1:52.07   199       
          1:52.07
   13.  Rick van de Streek            99   Noord Veluwe           1:52.23   139       
          1:52.23
   14.  Arnout Mak                    98   Octopus                1:52.36   139       
          1:52.36
   15.  Shanna Holtrop                99   Zzz                    1:52.89   195       
          1:52.89
   16.  Anoek Huiskamp                98   Octopus                1:53.64   191  FJ 1 
          1:53.64
   17.  Rinze Waninge                 98   Nunspeet               1:53.64   134  FJ 2 
          1:53.64
   18.  Sybren Bootsma                98   Octopus                1:56.14   126       
          1:56.14
   19.  Mienke Waninge                99   Nunspeet               1:56.32   178       
          1:56.32
   20.  Julia Keijzer                 98   Zzz                    1:57.45   173       
          1:57.45
   21.  Niels Ruiter                  98   Zzz                    1:57.64   121       
          1:57.64
   22.  Erinn Waanders                98   Octopus                1:57.76   172       
          1:57.76
   23.  Ellen Smelt                   00   Vz&pc                  1:58.04   170       
          1:58.04
   24.  Angelina de Braekeleer        99   Zzz                    1:58.73   167       
          1:58.73
   25.  Leon Mak                      00   Octopus                2:00.13   114       
          2:00.13
   26.  Thom van Essen                99   Swol 1894              2:00.51   113       
          2:00.51
   27.  Ted Ruiter                    00   Zzz                    2:01.61   110       
          2:01.61
   28.  Merijn Kendziorra             99   Zzz                    2:02.02   109       
          2:02.02
   29.  Jochem Hallie                 00   Octopus                2:02.51   107       
          2:02.51
   30.  Ewoud Vos                     99   Swol 1894              2:03.23   105       
          2:03.23
   31.  Gitte Sanderman               99   Vz&pc                  2:03.73   148       
          2:03.73
   32.  Lisa Lookamp                  99   Vz&pc                  2:04.39   146       
          2:04.39
   33.  Kim Witteveen                 98   Octopus                2:04.57   145       
          2:04.57
   34.  Iris Oud                      98   Zzz                    2:05.76   141       
          2:05.76
   35.  Dorien Bouter                 00   Swol 1894              2:07.79   134       
          2:07.79
   36.  Thomas Tempert                00   Vz&pc                  2:19.08    73       
          2:19.08
   37.  Thomas Beld                   00   Vz&pc                  2:29.92    59       
          2:29.92
   DIS  Carmen ter Weele              98   Octopus                1:36.65             
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:36.65
   DIS  Jasper Diesveld               00   Swol 1894              1:58.26             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:58.26
   DIS  Ginger van Laar               00   Octopus                2:08.36             
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:08.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Dames, 100m vlinderslag                   Senioren Open
28.2.09 - 15:29                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Stoop                 91   Zzz                    1:05.76   656       
          1:05.76
    2.  Baukje Hooghiemstra           88   Hz&pc                  1:11.62   508       
          1:11.62
    3.  Suzanne Brummel               94   Octopus                1:15.61   432       
          1:15.61
    4.  Rianne van Veluw              94   Zzz                    1:20.61   356  FJ 1 
          1:20.61
    5.  Aranka Jorink                 82   Octopus                1:20.61   356  FJ 2 
          1:20.61
    6.  Leandra Vedder                96   Hz&pc                  1:20.67   356       
          1:20.67
    7.  Anita Visch                   90   Nunspeet               1:23.45   321       
          1:23.45
    8.  Tara van Bottenburg           93   Octopus                1:24.60   308       
          1:24.60
    9.  Annebeth van Ark              88   Octopus                1:24.75   307       
          1:24.75
   10.  Henny de Vries                95   Hz&pc                  1:24.95   304       
          1:24.95
   11.  Cynthia Plender               95   Noord Veluwe           1:26.54   288       
          1:26.54
   12.  Irmgard van Weeghel           92   Noord Veluwe           1:28.61   268       
          1:28.61
   13.  Iris Folbert                  97   Vz&pc                  1:29.64   259       
          1:29.64
   14.  Vivian Renshoff               96   Octopus                1:39.54   189       
          1:39.54
   15.  Manon van Veluw               96   Zzz                    1:42.14   175       
          1:42.14
   16.  Lisanne Bijsterbosch          97   Octopus                1:52.02   133       
          1:52.02
    NG  Elke Kruissink                92   Vz&pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Heren, 100m vlinderslag                   Senioren Open
28.2.09 - 15:38                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emile Manni                   90   Octopus                  59.80   604       
            59.80
    2.  Dennis Bos                    92   Hz&pc                  1:02.47   530       
          1:02.47
    3.  Dirk van Scherpenzeel         90   Nunspeet               1:09.67   382       
          1:09.67
    4.  Robert Voogd                  93   Swol 1894              1:11.03   360       
          1:11.03
    5.  Bram Koppenaal                91   Swol 1894              1:12.07   345       
          1:12.07
    6.  Richard Bagerman              91   Noord Veluwe           1:16.39   290       
          1:16.39
    7.  Mike van de Streek            95   Noord Veluwe           1:27.48   193       
          1:27.48
    8.  Stan Ruessink                 97   Noord Veluwe           1:28.43   187       
          1:28.43
    9.  Wiebe Ebbers                  96   Nunspeet               1:33.95   156       
          1:33.95
   10.  Marc de Vries                 95   Hz&pc                  1:34.95   151       
          1:34.95
   11.  Thimo Brand                   97   Swol 1894              1:36.54   143       
          1:36.54
   12.  Ruben Kolkman                 94   Vz&pc                  1:39.92   129       
          1:39.92
   13.  Marnik Sanderman              94   Vz&pc                  1:43.29   117       
          1:43.29
   14.  Bart Kuijpers                 95   Zzz                    1:59.13    76       
          1:59.13
   DIS  Axel Julius                   97   Octopus                1:35.39             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:35.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag                     Senioren Open
28.2.09 - 15:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               95   Octopus                1:09.36   593       
          1:09.36
    2.  Manon Kuiper                  94   Hz&pc                  1:11.14   550       
          1:11.14
    3.  Lysbeth Wiersma               92   Hz&pc                  1:17.29   429       
          1:17.29
    4.  Vera Kraijer                  92   Swol 1894              1:18.51   409       
          1:18.51
    5.  Desiree Vedder                96   Hz&pc                  1:19.23   398       
          1:19.23
    6.  Marijke van de Beek           96   Octopus                1:21.32   368       
          1:21.32
    7.  Madelon Vos                   93   Swol 1894              1:22.14   357       
          1:22.14
    8.  Marlon Kleine                 94   Noord Veluwe           1:22.39   354       
          1:22.39
    9.  Hanneke Steenbergen           94   Octopus                1:22.80   349       
          1:22.80
   10.  Milou Uitslag                 96   Noord Veluwe           1:23.20   344       
          1:23.20
   11.  Siemone Vester                92   Noord Veluwe           1:25.86   313       
          1:25.86
   12.  Vera Peddemors                93   Vz&pc                  1:30.48   267       
          1:30.48
   13.  Dianne Rorije                 93   Octopus                1:31.48   259       
          1:31.48
   14.  Rianne van Rijssen            97   Noord Veluwe           1:37.64   213       
          1:37.64
   15.  Daphne Julius                 97   Octopus                1:49.04   153       
          1:49.04
   16.  Noreen Gelderman              97   Noord Veluwe           1:58.41   119       
          1:58.41
   DIS  Marjan Smelt                  94   Vz&pc                  1:27.09             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:27.09



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Heren, 100m rugslag                     Senioren Open
28.2.09 - 15:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Manni                  88   Octopus                1:02.95   536       
          1:02.95
    2.  Christiaan van Dijk           92   Hz&pc                  1:03.89   513       
          1:03.89
    3.  Casper Hut                    78   Hz&pc                  1:06.51   455       
          1:06.51
    4.  Everhard van Oene             89   Noord Veluwe           1:10.95   374       
          1:10.95
    5.  Sander Akkerman               95   Hz&pc                  1:13.14   342       
          1:13.14
    6.  Casper Muselaers              96   Octopus                1:19.80   263       
          1:19.80
    7.  Job Roelofsen                 94   Vz&pc                  1:23.22   232       
          1:23.22
    8.  Thom Roelofsen                94   Vz&pc                  1:23.42   230       
          1:23.42
    9.  Arco Harink                   95   Noord Veluwe           1:26.10   210       
          1:26.10
   10.  Mika Smelt                    97   Vz&pc                  1:28.50   193       
          1:28.50
   11.  Jan Willem Goos               96   Vz&pc                  1:32.92   167       
          1:32.92
   12.  Delano Mulder                 95   Swol 1894              1:35.02   156       
          1:35.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Alle, 50m vrije slag                   Minioren 3/4/5
28.2.09 - 15:59                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Ruessink                 98   Noord Veluwe             32.39   284       
    2.  Wietse Waninge                98   Nunspeet                 34.36   238       
    3.  Kirsten Opmeer                98   Nunspeet                 34.62   341       
    4.  Carmen ter Weele              98   Octopus                  34.89   333       
    5.  Sybren Bootsma                98   Octopus                  36.89   192       
    6.  Jarco van Ommen               98   Octopus                  38.06   175       
    7.  Sanne Schlingemann            98   Nunspeet                 38.32   252       
    8.  Teun Diesveld                 98   Swol 1894                38.36   171       
    9.  Latoya van Laar               98   Octopus                  38.60   246       
   10.  Rick van de Streek            99   Noord Veluwe             38.92   163       
   11.  Hanna van Keulen              98   Noord Veluwe             39.70   226       
   12.  Kim Witteveen                 98   Octopus                  40.07   220       
   13.  Renske Daenen                 99   Vz&pc                    40.26   217       
   14.  Rinze Waninge                 98   Nunspeet                 40.30   147       
   15.  Danielle Bijsterbosch         99   Octopus                  40.45   214       
   15.  Anoek Huiskamp                98   Octopus                  40.45   214       
   17.  Merel Huiskamp                98   Octopus                  40.64   211       
   18.  Shanna Holtrop                99   Zzz                      41.36   200       
   19.  Muriel Schildwacht            99   Vz&pc                    42.26   188       
   20.  Arnout Mak                    98   Octopus                  43.39   118       
   21.  Julia Keijzer                 98   Zzz                      44.32   163       
   22.  Niels Ruiter                  98   Zzz                      44.49   109       
   23.  Jasper Diesveld               00   Swol 1894                45.20   104       
   24.  Ellen Smelt                   00   Vz&pc                    45.57   150       
   25.  Erinn Waanders                98   Octopus                  46.20   144       
   26.  Mienke Waninge                99   Nunspeet                 47.07   136       
   27.  Lisa Lookamp                  99   Vz&pc                    47.33   134       
   28.  Merijn Kendziorra             99   Zzz                      47.46    90       
   29.  Thom van Essen                99   Swol 1894                47.57    90       
   30.  Iris Oud                      98   Zzz                      47.95   128       
   31.  Gitte Sanderman               99   Vz&pc                    47.96   128       
   32.  Jochem Hallie                 00   Octopus                  48.14    86       
   33.  Angelina de Braekeleer        99   Zzz                      48.36   125       
   34.  Ewoud Vos                     99   Swol 1894                49.23    81       
   35.  Thomas Tempert                00   Vz&pc                    50.58    74       
   36.  Dorien Bouter                 00   Swol 1894                51.94   101       
   37.  Ted Ruiter                    00   Zzz                      52.07    68       
   38.  Ginger van Laar               00   Octopus                  57.26    75       
   39.  Thomas Beld                   00   Vz&pc                    57.73    50       
   40.  Leon Mak                      00   Octopus                  58.07    49       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 100m schoolslag                   Senioren Open
28.2.09 - 16:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erika Aan het Rot             90   Octopus                1:20.54   536  FJ 1 
          1:20.54
    2.  Babet Dijk                    86   Swol 1894              1:20.54   536  FJ 2 
          1:20.54
    3.  Yvonne Westhuis               92   Nunspeet               1:31.18   370       
          1:31.18
    4.  Miranda de Groot              95   Nunspeet               1:32.54   354       
          1:32.54
    5.  Britt Schoonhoven             97   Octopus                1:37.42   303       
          1:37.42
    6.  Geralde Steenbergen           92   Octopus                1:37.45   303  FJ 1 
          1:37.45
    7.  Renate Zweerus                95   Swol 1894              1:37.45   303  FJ 2 
          1:37.45
    8.  Chardonnee van Laar           95   Octopus                1:39.60   284       
          1:39.60
    9.  Melissa Dellemijn             92   Noord Veluwe           1:40.73   274       
          1:40.73
   10.  Annebeth van Ark              88   Octopus                1:44.66   244       
          1:44.66
   DIS  Rianne van Rijssen            97   Noord Veluwe           1:40.31             
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:40.31
    NG  Joelle Eilander               97   Octopus                                    
    NG  Jolijn Wildeboer              94   Swol 1894                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 100m schoolslag                   Senioren Open
28.2.09 - 16:17                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roger Gerrits                 89   Swol 1894              1:10.23   569       
          1:10.23
    2.  Johan Bosma                   90   Noord Veluwe           1:11.89   531       
          1:11.89
    3.  Emile Manni                   90   Octopus                1:12.36   520       
          1:12.36
    4.  Michiel Jorink                87   Swol 1894              1:14.29   481       
          1:14.29
    5.  Mike Koelewijn                93   Hz&pc                  1:16.16   446       
          1:16.16
    6.  Christian Renshoff            94   Octopus                1:18.29   411       
          1:18.29
    7.  Richard Bagerman              91   Noord Veluwe           1:19.79   388       
          1:19.79
    8.  Arwin Stoop                   93   Zzz                    1:20.24   382       
          1:20.24
    9.  Max van der Steeg             94   Swol 1894              1:22.92   346       
          1:22.92
   10.  Sjors Boverhoff               95   Octopus                1:27.76   292       
          1:27.76
   11.  Thimo Brand                   97   Swol 1894              1:29.52   275       
          1:29.52
   12.  Erik Pape                     96   Noord Veluwe           1:29.92   271       
          1:29.92
   13.  Sander Akkerman               95   Hz&pc                  1:30.54   266       
          1:30.54
   14.  Stan Ruessink                 97   Noord Veluwe           1:35.62   225       
          1:35.62
   15.  Kevin van de Streek           93   Noord Veluwe           1:41.57   188       
          1:41.57
   16.  Jan Peter Swager              95   Zzz                    1:41.86   187       
          1:41.86
   17.  Silvan Akkerman               97   Hz&pc                  1:44.62   172       
          1:44.62
   18.  Andries Swager                97   Zzz                    1:54.11   133       
          1:54.11
   19.  Marijn Katgert                97   Swol 1894              2:25.26    64       
          2:25.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 100m vrije slag                   Senioren Open
28.2.09 - 16:26                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Stoop                 91   Zzz                    1:00.04   680       
          1:00.04
    2.  Eline Vester                  93   Noord Veluwe           1:05.45   525       
          1:05.45
    3.  Sanne Gerrits                 92   Swol 1894              1:06.55   499       
          1:06.55
    4.  Suzanne Brummel               94   Octopus                1:07.48   479       
          1:07.48
    5.  Desiree Vedder                96   Hz&pc                  1:07.82   472       
          1:07.82
    6.  Rianne van Veluw              94   Zzz                    1:08.48   458       
          1:08.48
    7.  Sifra van Bottenburg          95   Octopus                1:08.96   449       
          1:08.96
    8.  Tara van Bottenburg           93   Octopus                1:09.64   436       
          1:09.64
    9.  Henny de Vries                95   Hz&pc                  1:10.42   422       
          1:10.42
   10.  Leandra Vedder                96   Hz&pc                  1:10.59   418       
          1:10.59
   11.  Melissa Dellemijn             92   Noord Veluwe           1:11.66   400       
          1:11.66
   12.  Romy Worst                    95   Octopus                1:12.08   393       
          1:12.08
   13.  Lieke van Essen               95   Swol 1894              1:12.14   392       
          1:12.14
   14.  Marlon Kleine                 94   Noord Veluwe           1:12.70   383       
          1:12.70
   15.  Vera Peddemors                93   Vz&pc                  1:12.76   382       
          1:12.76
   16.  Simone Waanders               95   Octopus                1:13.48   371       
          1:13.48
   17.  Cynthia Plender               95   Noord Veluwe           1:13.76   367       
          1:13.76
   18.  Jackij Oomen                  94   Zzz                    1:14.23   360       
          1:14.23
   18.  Hanneke Steenbergen           94   Octopus                1:14.23   360       
          1:14.23
   20.  Milou Uitslag                 96   Noord Veluwe           1:14.36   358       
          1:14.36
   21.  Denise van Zetten             96   Octopus                1:15.82   338       
          1:15.82
   22.  Irmgard van Weeghel           92   Noord Veluwe           1:16.12   334       
          1:16.12
   23.  Iris Folbert                  97   Vz&pc                  1:17.00   322       
          1:17.00
   24.  Leoni Vos                     93   Zzz                    1:17.86   312       
          1:17.86
   25.  Marjan Smelt                  94   Vz&pc                  1:18.26   307       
          1:18.26
   26.  Manon van Veluw               96   Zzz                    1:18.89   300       
          1:18.89
   27.  Veronique Zweerus             96   Swol 1894              1:20.26   285       
          1:20.26
   28.  Dianne Rorije                 93   Octopus                1:22.24   265       
          1:22.24
   29.  Rianne van Rijssen            97   Noord Veluwe           1:23.76   250       
          1:23.76
   30.  Chantal Mulders               97   Zzz                    1:24.64   243       
          1:24.64
   31.  Lisanne Bijsterbosch          97   Octopus                1:25.39   236       
          1:25.39
   32.  Maudy Ruiter                  96   Zzz                    1:31.76   191       
          1:31.76
   33.  Noreen Gelderman              97   Noord Veluwe           1:40.42   145       
          1:40.42
   34.  Sanne Kuijpers                97   Zzz                    1:42.66   136       
          1:42.66
   35.  Leonie Gach                   97   Zzz                    1:49.17   113       
          1:49.17
   36.  Liesbeth Bruinekool           90   Zzz                    1:55.29    96       
          1:55.29
    NG  Elke Kruissink                92   Vz&pc                                      
    NG  Anne-Lotte Feil               96   Zzz                                        
    NG  Fabienne Hoogeveen            90   Zzz                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 100m vrije slag                   Senioren Open
28.2.09 - 16:42                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Manni                  88   Octopus                  57.76   532       
            57.76
    2.  Bram Koppenaal                91   Swol 1894                58.09   523       
            58.09
    3.  Edwin Verlaan                 78   Zzz                      59.73   481       
            59.73
    4.  Dirk van Scherpenzeel         90   Nunspeet                 59.76   480       
            59.76
    5.  Berend Schenk                 92   Swol 1894                59.89   477       
            59.89
    6.  Robert Voogd                  93   Swol 1894              1:01.92   431       
          1:01.92
    7.  Jeffrey Kuijper               90   Nunspeet               1:02.08   428       
          1:02.08
    8.  Daan de Jong                  94   Noord Veluwe           1:02.29   424       
          1:02.29
    9.  Jeffry van Zetten             95   Octopus                1:03.29   404       
          1:03.29
   10.  Richard Bagerman              91   Noord Veluwe           1:05.00   373       
          1:05.00
   11.  Sven Groothuis                93   Zzz                    1:06.32   351       
          1:06.32
   12.  Casper Muselaers              96   Octopus                1:07.57   332       
          1:07.57
   13.  Thomas van Dongen             92   Zzz                    1:08.54   318       
          1:08.54
   14.  Victor Westhof                95   Octopus                1:09.88   300       
          1:09.88
   15.  Mike van de Streek            95   Noord Veluwe           1:10.07   298       
          1:10.07
   16.  Thom Roelofsen                94   Vz&pc                  1:11.04   286       
          1:11.04
   17.  Farid Baryalai                93   Zzz                    1:11.16   284       
          1:11.16
   18.  Vincent van Zijtveld          83   Zzz                    1:11.45   281       
          1:11.45
   19.  Jos Swagemakers               87   Zzz                    1:11.84   276       
          1:11.84
   20.  Camiel Stempels               96   Nunspeet               1:13.04   263       
          1:13.04
   21.  Marc de Vries                 95   Hz&pc                  1:14.20   251       
          1:14.20
   22.  Wiebe Ebbers                  96   Nunspeet               1:14.39   249       
          1:14.39
   23.  Job Roelofsen                 94   Vz&pc                  1:14.51   248       
          1:14.51
   24.  Mika Smelt                    97   Vz&pc                  1:15.13   242       
          1:15.13
   25.  Arend-Jan Ooms                97   Swol 1894              1:15.44   239       
          1:15.44
   26.  Marnik Sanderman              94   Vz&pc                  1:16.04   233       
          1:16.04
   27.  Ruben Kolkman                 94   Vz&pc                  1:16.10   232       
          1:16.10
   28.  Jan Willem Goos               96   Vz&pc                  1:17.12   223       
          1:17.12
   29.  Jaap ten Have                 95   Zzz                    1:20.20   199       
          1:20.20
   30.  Bart Kuijpers                 95   Zzz                    1:26.76   157       
          1:26.76
   31.  Nick Moerman                  97   Zzz                    1:38.08   109       
          1:38.08
    NG  Niels van de Vegte            96   Zzz                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag                    Senioren Open
28.2.09 - 16:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               95   Octopus                  28.51   611       
    2.  Sharon Gelmers                94   Octopus                  28.62   604       
    3.  Baukje Hooghiemstra           88   Hz&pc                    29.50   551       
    4.  Eline Vester                  93   Noord Veluwe             29.86   532       
    5.  Manon Kuiper                  94   Hz&pc                    30.60   494       
    6.  Anita Visch                   90   Nunspeet                 30.86   482       
    7.  Vera Kraijer                  92   Swol 1894                31.31   461       
    8.  Lysbeth Wiersma               92   Hz&pc                    31.44   455       
    9.  Aranka Jorink                 82   Octopus                  32.07   429       
   10.  Sharon Julius                 96   Octopus                  32.25   422       
   11.  Miranda de Groot              95   Nunspeet                 32.80   401       
   12.  Yvonne Westhuis               92   Nunspeet                 32.86   399       
   13.  Madelon Vos                   93   Swol 1894                33.12   390       
   14.  Siemone Vester                92   Noord Veluwe             33.32   383       
   15.  Marijke van de Beek           96   Octopus                  34.17   355       
   16.  Vivian Renshoff               96   Octopus                  34.80   336       
   17.  Danique Gelmers               96   Octopus                  38.13   255       
   18.  Daphne Julius                 97   Octopus                  45.45   151       
    NG  Jolijn Wildeboer              94   Swol 1894                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 50m vrije slag                    Senioren Open
28.2.09 - 17:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Hut                    78   Hz&pc                    24.67   642       
    2.  Michiel Jorink                87   Swol 1894                25.27   597       
    3.  Bernie Klompmaker             85   Noord Veluwe             25.96   551  FJ 1 
    4.  Richard Oosterbroek           90   Noord Veluwe             25.96   551  FJ 2 
    5.  Dennis Bos                    92   Hz&pc                    26.11   541       
    6.  Christiaan van Dijk           92   Hz&pc                    26.70   506       
    7.  Johan Bosma                   90   Noord Veluwe             26.80   501       
    8.  Jory Willemsen                95   Octopus                  27.02   488       
    9.  John Eilander                 72   Octopus                  27.20   479       
   10.  Everhard van Oene             89   Noord Veluwe             27.26   476       
   10.  Mike Koelewijn                93   Hz&pc                    27.26   476       
   12.  Richard Sebregts              83   Swol 1894                27.82   448       
   13.  Christian Renshoff            94   Octopus                  28.16   432       
   14.  Dirk van Scherpenzeel         90   Nunspeet                 28.29   426       
   15.  Jeffrey Kuijper               90   Nunspeet                 28.50   416       
   16.  Daan de Jong                  94   Noord Veluwe             28.75   406       
   17.  Max van der Steeg             94   Swol 1894                29.07   392       
   18.  Johan Smit                    92   Octopus                  29.38   380       
   19.  Richard Bagerman              91   Noord Veluwe             30.08   354       
   20.  Ramon Westhof                 93   Octopus                  30.73   332       
   21.  Erik Pape                     96   Noord Veluwe             31.29   315       
   22.  Bram Ganzeveld                94   Swol 1894                31.84   299       
   23.  Stan Ruessink                 97   Noord Veluwe             32.54   280       
   24.  Arco Harink                   95   Noord Veluwe             33.54   255       
   25.  Axel Julius                   97   Octopus                  34.26   240       
   26.  Thimo Brand                   97   Swol 1894                34.60   233       
   27.  Kevin van de Streek           93   Noord Veluwe             36.64   196       
   28.  Thomas Rot                    96   Nunspeet                 37.55   182       
   29.  Silvan Akkerman               97   Hz&pc                    38.12   174       
   30.  Emiel van Essen               97   Swol 1894                38.67   167       
   31.  Delano Mulder                 95   Swol 1894                39.26   159       
   32.  Marijn Katgert                97   Swol 1894                50.07    77       



Splash Meet Manager 2007Registered to Octopus