10e Z.V. Patrick / SSP Sprintwedstrijd
Echt (NED),    28.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 4. Dames, 50m vlinderslag, Dames junioren 2 en ouder
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 9. Dames, 4 x 50m vlinderslag, Dames Junioren 1 en ouder
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 13. Dames, 50m rugslag, Dames junioren 2 en ouder
Nr. 14. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 2 en later    Nr. 15. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 17. Heren, 50m rugslag, Heren Junioren 1 en ouder
Nr. 18. Heren, 4 x 50m vlinderslag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 21. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 22. Dames, 50m schoolslag, Dames junioren 2 en ouder    Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 2 en later
Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 25. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 26. Heren, 50m schoolslag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 30. Dames, 50m vrije slag, Dames junioren 2 en ouder    Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 34. Heren, 50m vrije slag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 35. Alle, 10 x 50m vrije slag, Mix Junioren 1 en ouder
Nr. 36. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 50m vlinderslag           Meisjes Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Schnijderberg           0100256   Hellas-Glana                  NT     1:02.66       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 50m vlinderslag               Meisjes Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malon Hanssen                 9901472   ROB                        50.40       46.12       
    2.  Nina Vriezelaar               9900570   MZ&PC                      51.42       46.23       
    3.  Denise Blok                   9900572   MZ&PC                      47.69       46.32       
    4.  Margot Van Heghe              508/99    FIRST                      46.80       46.72       
    5.  Laura Simon                   213/99    CNSN                       54.20       47.26       
    6.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers             49.25       47.44       
    7.  Sterre Schlicher              9901672   RZ                         49.10       48.97       
    8.  Britt Wirtz                   9902208   de Dommelbaarzen           52.46       50.47       
    9.  Josse Marsman                 0000722   Njord                      52.03       50.96       
   10.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert             55.67       50.97       
   11.  Erin-Lisa Dalm                9900398   Brunssum                   53.41       53.19       
   12.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana               52.32       53.21       
   13.  Fleur Geerssen                9900058   Brunssum                   51.41       54.30       
   14.  Bo van Beek                   9900684   ZPK Budel                     NT       57.47       
   15.  Leona Nanroth                           SG Neus                       NT     1:00.69       
   16.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442   Kimbria                  1:05.47     1:05.32       
   17.  Isabelle Dubois               9901944   Kimbria                       NT     1:05.78       
   DIS  Marit van Emmerik             0001406   ROB                           NT     1:00.86       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Britt Cornelissens            0000632   Hellas-Glana                  NT     1:03.86  VD   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Jessica Bloks                 9900874   de Dommelbaarzen           47.30                   
    NG  Anouk Verhoeven               0000544   Njord                      56.46                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 50m vlinderslag      Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836   ZPK Budel                  35.84       34.47       
    2.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg              37.59       36.11       
    3.  Inessa Averin                           SG Neus                    38.00       37.45       
    4.  Birgit Hanssen                9703194   ROB                        38.59       38.40       
    5.  Nadien van Lang               9702012   Njord                      38.69       38.55       
    6.  Serafina Vlijt                9801142   De Roersoppers             38.02       38.65       
    7.  Bo Verhoeven                  9801562   Njord                      39.94       39.00       
    8.  Constanze Moos                          SG Neus                    41.00       39.82       
    9.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert             47.85       40.59       
   10.  Zoï Pappas                    9700448   Kimbria                    43.35       40.60  FJ 1 
   11.  Joyce Rabou                   9801892   de Dommelbaarzen           42.25       40.60  FJ 2 
   12.  Femke Snijders                9700814   RZL                        40.33       41.64       
   13.  Xandra Blaauw                 9702010   Njord                      42.06       42.19       
   14.  Kim van der Heijden           9700662   Njord                      43.34       42.42       
   15.  Celine Smeets                 9703366   Brunssum                      NT       43.51       
   16.  Kelly Craenen                 9700714   Hellas-Glana               45.82       44.81       
   17.  Aniek Ketelings               9800588   RZ                         50.20       45.07       
   18.  Tomma Van Lessen                        SG Neus                    49.00       45.25       
   19.  Anne van Meyel                9704206   Kimbria                    47.33       45.57       
   20.  Shannon Odenhoven             9703608   Nimo                       49.56       46.09       
   20.  Iris Provaas                  9803344   MZ&PC                      50.61       46.09       
   22.  Karlijn Truijen               9701632   ZPC Nederweert             46.76       46.23       
   23.  Shae Bours                    9803982   RZ                         52.78       46.50       
   24.  Esther Provaas                9803346   MZ&PC                      47.48       47.27       
   25.  Amandine Toffolli             338/97    Embourg Natation           50.11       47.75       
   26.  Milou Nijskens                9703586   ZPC Nederweert             59.34       47.86       
   27.  Lucie Vrehen                  9703222   Patrick                    51.94       48.54       
   28.  Joêlle Versteegen             9701810   ZPK Budel                  51.48       48.64       
   29.  Jolijn Miedema                9801552   Njord                      51.67       49.43       
   30.  Vivian Hermans                9803410   ZPC Nederweert             53.18       49.81       
   31.  Maud Cox                      9801108   RZL                        49.43       50.07       
   32.  Veerle Jansen                 9700812   RZL                        51.86       50.15       
   33.  Anneloes Meijers              9704322   De Roersoppers             45.85       50.42       
   34.  Myrthe van der Haijden        9801174   Brunssum                   51.82       50.92       
   35.  Michelle Bartelet             9802184   MZ&PC                      51.12       51.48       
   36.  Lin Haane                     9704752   Hellas-Glana                  NT       52.05       
   37.  Lisan van Emmerik             9703006   ROB                        58.68       52.24       
   38.  Anna Boshuis                  9803728   Hellas-Glana                  NT       58.83       
   DIS  Ismay Sonnemans               9702694   RZL                      1:02.39       55.86       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 NG.ZA  Sophie Zillekens                        SG Neus                    44.00                   
    NG  Rian Bongers                  9802022   RZL                        47.87                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m vlinderslag                Meisjes Junioren 2 en 3
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers             34.36       34.42       
    2.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana               34.54       35.30       
    3.  Paulina Esgen                           SG Neus                    37.00       35.73       
    4.  Maud Geerssen                 9501928   Brunssum                   39.47       36.04       
    5.  Michelle Schulte                        SG Neus                    37.00       36.25       
    6.  Lisa Borger                   9503194   Brunssum                   36.17       36.28       
    7.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog  Weert              35.73       36.34       
    8.  Judith van de Wijdeven        9503820   Njord                      34.33       36.55       
    9.  Linda van Wegberg             9506160   Patrick                    41.42       36.72       
   10.  Amber Viehmann                9504400   Brunssum                   36.63       37.38       
   11.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                    37.36       37.79       
   12.  Noelle Matzner                          SG Neus                    38.00       38.11       
   13.  Chantal Vervoort              9603134   Njord                      38.10       38.12       
   14.  Wynona Wilms                  9503970   Hellas-Glana               41.10       38.42       
   15.  Jesse Hebben                  9601552   ROB                        39.14       38.55       
   16.  Celina Austen                 9602056   RZ                         38.35       38.95       
   17.  Ellen van der Wallen          9505174   ZPC Nederweert             40.65       39.15       
   18.  Jessica Hesen                 9601194   RZ                         41.05       39.22       
   19.  Katharina Scharf                        SG Neus                    40.00       39.43       
   19.  Marlou Jacobs                 9502388   RZL                        38.55       39.43       
   21.  Nina van Soest                9502510   Nimo                       42.18       39.93       
   22.  Maaike Greven                 9500826   MZ&PC                      40.38       40.22       
   23.  Amy van Berkel                9603642   de Dommelbaarzen           39.52       40.41       
   24.  Cheyenne Melis                9604082   ZPK Budel                  40.35       40.42       
   25.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                   41.40       40.45       
   26.  Britt Jansen                  9506328   ZPK Budel                  44.47       40.58       
   27.  Iris Bloemers                 9505176   ZPC Nederweert             40.53       41.94       
   28.  Verena di Bartolomeo          9602438   Nimo                       41.59       42.15       
   29.  Joyce Delsing                 9502594   Patrick                    42.00       42.36       
   30.  Inge Bastings                 9603068   ZC Valkenburg              46.48       42.54       
   31.  Jaline Thirion                9604972   ZPK Budel                  44.91       43.46       
   32.  Nora Chrif                    9501002   MZ&PC                      44.12       44.32       
   33.  Pety Viguurs                  9506118   de Dommelbaarzen           46.16       44.54       
   34.  Katrien Kurvers               9503408   Nimo                       42.53       45.42       
   35.  Tara Goertz                   9604046   ZPC Nederweert             44.89       46.84       
   36.  Shirley Thijssen              9601550   ROB                        44.63       46.90       
   37.  Shanna van Gelooven           9605444   MZ&PC                      47.35       50.10       
   38.  Nicole Delsing                9601290   Patrick                    47.67       50.40       
 NG.ZA  Florence Rimée                330/96    Embourg Natation           39.66                   
 NG.ZA  Emilie Baldassarre            358/99    Embourg Natation           39.58                   
 AFGEM  Larissa Dirchs                9604726   RZL                        51.24                   
 AFGEM  Claudia Bloks                 9501878   de Dommelbaarzen           38.36                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m vlinderslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Kraus                  401/93    Embourg Natation           30.00       30.97       
    2.  Michelle Meusen               9400852   RZL                        34.15       34.13       
    3.  Magali Matzner                          SG Neus                    36.00       35.15       
    4.  Daphne van de Laar            9403584   ZPC Nederweert             35.17       35.26       
    5.  Maaike Knops                  9404018   RZL                        35.70       35.43       
    6.  Audrey Thonon                 313/94    Embourg Natation              NT       36.35       
    7.  Helene Bruggeman              194/93    CNSN                       36.20       37.00       
    8.  Munirah Braaf                 9305322   Hellas-Glana               36.51       37.26  FJ 1 
    9.  Nathasja Scheepers            9405048   ZPK Budel                  36.43       37.26  FJ 2 
   10.  Ankie Meusen                  9302180   RZL                        38.45       37.36       
   11.  Manon Amand                   257/94    Embourg Natation           37.00       37.60       
   12.  Sarina Paulussen              9307426   Patrick                    38.75       37.97       
   13.  Joyce Vervoort                9405370   Njord                      38.53       38.33       
   14.  Patty Drenthen                9401610   RZ                         38.02       38.55       
   15.  Raissa Nuchelmans             9305098   de Dommelbaarzen           38.96       39.23       
   16.  Robin Marban                  9301948   Eszet                      40.97       39.62       
   17.  Lieke Janssen                 9305954   Nimo                       40.22       40.00       
   18.  Mieka Dickmann                          DJK Teutonia 1920 e.       36.00       40.51       
   19.  Simone Vroemen                9405794   MZ&PC                      41.74       40.64       
   20.  Annebeth Trepels              9403184   Njord                      41.51       40.81       
   21.  Joyce Veldman                 9307410   Nimo                       42.79       41.23       
   22.  Ruth Vogel                    9302922   De Roersoppers             38.89       41.32       
   23.  Emma Willems                  9301036   Nimo                       44.67       41.39       
   24.  Annik Delissen                9404672   RZ                         45.13       42.14       
   25.  Jacqueline Teley              9405944   RZL                        47.80       44.50       
 NG.ZA  Marie Robert                  319/94    Embourg Natation           37.00                   
 AFGEM  Valerie Nieman                9305138   MZ&PC                      43.57                   
 AFGEM  Karin Bongers                 9303800   RZL                        33.78                   
    NG  Lisa In 't Zand               9401614   RZ                         40.07                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m vlinderslag                Dames Senioren D1 en D2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolien van Golde              9204200   ZC Valkenburg              32.19       32.55       
    2.  Fanny Baade                   200/92    Embourg Natation           32.00       33.06       
    3.  Fanny Van Driessche           139/91    CNSN                       31.81       33.61       
    4.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers             33.10       34.43       
    5.  Joyce Raemaekers              9106106   ZPK Budel                  33.80       34.50       
    6.  Vera Coenen                   9104046   De Rog  Weert              35.18       35.26       
    7.  Evelien Schwillens            9201602   MZ&PC                      34.84       35.60       
    8.  Amandine Duhaut               372/91    Embourg Natation           34.00       35.93       
    9.  Majke Van Bommel              9207738   RZL                        38.08       36.14       
   10.  Chantal Gielens               9101014   De Roersoppers             36.74       37.60       
   11.  Samantha van der Pluijm       9102490   De Roersoppers             40.03       41.42       
   12.  Stephanie Engels              9200516   Hellas-Glana               40.44       42.98       
   13.  Suzan Suskens                 9201718   De Roersoppers             44.27       44.82       
   DIS  Claudia Giezenaar             9101022   RZ                         35.06       36.00       
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Claudia Creemers              9202864   De Roersoppers             35.85                   
 AFGEM  Dionne Martin                 9205616   MZ&PC                      54.51                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m vlinderslag                         Dames Senioren
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anneloes Peulen               8502314   RZL                        30.08       29.67       
    2.  Maike Op het Veld             8703046   Trb/Res                    31.31       31.39       
    3.  Juliska Peijnenburg           9002892   de Dommelbaarzen           32.10       32.65       
    4.  Ilvy van Grimbergen           8805442   RZL                        32.85       32.89       
    5.  Marianka Peeters              8803394   Patrick                    32.64       33.20       
    6.  Denise van Rouwendaal         8705960   MZ&PC                      35.14       33.28       
    7.  Saskia Coolen                 8805440   RZL                        33.39       33.85       
    8.  Linda van der Sande           8806622   MZ&PC                      36.08       33.87       
    9.  Ilse Clevers                  8503908   De Roersoppers             35.42       34.58       
   10.  Carola Hompes                 8801868   ZPK Budel                  33.54       34.80       
   11.  Renske Venner                 9008012   RZL                        36.33       35.23       
   12.  Kathinka Vertommen            8201712   Kimbria                    32.72       35.49       
   13.  Leone Kelleners               8805610   Patrick                    33.88       35.56       
   14.  Rianne Golsteijn              8601262   Patrick                    34.59       35.85       
   15.  Marja Driessen                8500744   Patrick                    34.96       36.34       
   16.  Kelly van Grimbergen          9008016   RZL                        37.71       36.76       
   17.  Leonie Lennards               8602262   Eszet                      38.64       38.33       
 AFGEM  Elena Habets                  9007170   ZC Valkenburg            1:00.29                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 50m vlinderslag               Jongens Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van der Haijden          9900225   Brunssum                   49.57       45.14       
    2.  Joris te Booy                 9901535   de Dommelbaarzen           53.36       46.98       
    3.  Roel Wijnands                 9901877   De Roersoppers                NT       58.97       
    4.  Jonathan Mader                          SG Neus                    57.00     1:01.53       
   DIS  Roel Slobbe                   9901287   Patrick                    53.47       49.13       
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Bo Snijders                   0000033   RZL                        59.22       56.92       
        VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.
    NG  Liam Gadet                    9900307   MZ&PC                         NT                   
    NG  Stephan Hamers                9900095   ZC Valkenburg                 NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 50m vlinderslag               Jongens Minioren 5 en 6
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489   ZPK Budel                  34.76       34.80       
    2.  Martin Aerts-Bancken          375/98    Embourg Natation           40.04       36.67       
    3.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                         40.23       38.47       
    4.  Luc Nelissen                  9701381   Patrick                    42.43       38.75       
    5.  Dorian Rick                             SG Neus                    40.00       39.59       
    6.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                        44.04       40.76       
    7.  Daan Lammers                  9702117   Njord                      41.35       41.57       
    8.  Ruben Delvoie                 9703833   MZ&PC                      42.31       42.31       
    9.  Stefan van de Wijdeven        9800995   Njord                      43.80       42.99       
   10.  Zjef Nelissen                 9701679   RZ                            NT       45.64       
   11.  Chris Verheesen               9701379   Patrick                    49.04       45.96       
   12.  Michaily Pappas               9700285   Kimbria                    47.34       46.26       
   13.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers             41.63       46.58       
   14.  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana               48.15       47.76       
   15.  Lars Hamacher                 9703189   Patrick                    51.09       47.82       
   16.  Harm van de Heuvel            9801159   ZPK Budel                  49.21       49.77       
   17.  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                    48.48       51.42       
   18.  Luuk Willems                  9703191   Patrick                    57.86       53.70       
   DIS  Ramón Pleijers                9802013   de Dommelbaarzen           42.26                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Jasper Slobbe                 9700435   Patrick                    54.05       53.26       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Ivar Wijfels                  9801369   de Dommelbaarzen           48.37       53.79       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Erik Broens                   9702481   RZL                           NT     1:02.75       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Luca Wenke                              SG Neus                    42.00                   
    NG  Maikhoa Le                              SG Neus                    47.00                   
    NG  Eddy Neggers                  9701161   Njord                      47.03                   
    NG  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg              49.78                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                Jongens Junioren 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Snijders                 9500485   RZL                        30.43       31.23       
    2.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                    31.78       31.50       
    3.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg              33.30       31.59       
    4.  Georgi Popgeorgiev            203/96    CNSN                       33.44       32.07       
    5.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana               36.00       33.06       
    6.  Sebastien Lheureux            345/96    Embourg Natation           36.21       34.30       
    7.  Thomas Portier                318/96    Embourg Natation           34.61       34.61       
    8.  Bart van de Heuvel            9604363   ZPK Budel                  38.14       36.05       
    9.  Marcel Drewniak                         SG Neus                    38.00       36.18       
   10.  Simon Hüskes                            SG Neus                    36.00       36.57       
   11.  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                    39.39       36.98       
   12.  Sebastian Franken                       SG Neus                    36.00       37.42       
   13.  Koen Nuchelmans               9501761   de Dommelbaarzen           37.38       37.85       
   14.  Jeroen Martin                 9500839   MZ&PC                      38.79       39.10       
   15.  Mike Driessen                 9601175   Brunssum                   40.34       39.32       
   16.  Jordi Knops                   9601323   RZL                        49.09       54.36       
 NG.ZA  Pierre Robert                 337/96    Embourg Natation              NT                   
 NG.ZA  Guillaume Aerts-Bancken       370/96    Embourg Natation           32.97                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                Jongens Junioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fabian Franken                          SG Neus                    28.00       27.90       
    2.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                   29.20       29.04       
    3.  Louis Lambert                 253/94    Embourg Natation           31.00       29.66       
    4.  Thomas van Mierlo             9300353   ZPK Budel                  31.03       30.97       
    5.  Silvan Viehmann               9403763   Brunssum                   30.17       31.06       
    6.  Anthony Marcotte              167/93    CNSN                       31.88       31.54       
    7.  Dominik Rick                            SG Neus                    31.00       31.76       
    8.  Maurice Zelis                 9401031   RZ                         31.68       31.92       
    9.  Luuk van Doremalen            9303487   de Dommelbaarzen           30.89       32.42       
   10.  Marcin Janosch                          SG Neus                    33.50       32.77       
   11.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                    34.37       32.95       
   12.  Ted Reniers                   9400519   de Dommelbaarzen           31.96       33.03       
   13.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                    33.60       33.07       
   14.  Daan Jansen                   9303621   RZL                        36.93       33.08       
   15.  Stef Verheesen                9402405   Patrick                    36.52       33.26       
   16.  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert             36.59       34.10       
   17.  Jim Ketelings                 9403901   RZ                         33.64       34.45       
   18.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers             37.30       34.74       
   19.  Tristan Jamar                 316/94    Embourg Natation           35.00       34.80       
   20.  Mark Broers                   9400335   ZPK Budel                  35.38       35.00       
   21.  Tom Gulikers                  9405547   Kimbria                    36.47       35.60       
   22.  Josiah Markink                9406095   ZC Valkenburg                 NT       35.94       
   23.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert             36.16       36.36       
   24.  Tim Sonnemans                 9403017   RZL                        39.40       39.32       
   25.  Jordi Hintzen                 9403907   Patrick                    43.98       41.10  FJ 1 
   26.  Jelle Achten                  9405819   ZPK Budel                  42.80       41.10  FJ 2 
 NG.ZA  Nicolas Dessy                 384/93    Embourg Natation           29.00                   
 NG.ZA  Eric Scheijen                 9405753   Hellas-Glana               38.45                   
 AFGEM  Ken Boonen                    9401481   RZL                        32.98                   
    NG  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                         30.87                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                     Heren Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                    29.06       28.60       
    2.  Stefan Teley                  9107153   RZL                        30.78       29.05       
    3.  Denis Jeunehomme              183/91    Embourg Natation           28.50       29.13       
    4.  Edouard Aerts-Bancken         362/92    Embourg Natation           30.00       29.27       
    5.  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                   29.25       30.56       
    6.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers             30.64       30.64       
    7.  Jérôme Manderveld             152/91    CNSN                       30.98       31.44       
    8.  Enzo Diependaal               9206691   Trb/Res                    31.32       32.18       
    9.  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                    32.61       32.23       
   10.  Dick Duisters                 9107427   RZL                        32.52       32.24       
   11.  Tim Greven                    9202373   MZ&PC                      31.88       32.78       
   12.  Thijs van der Sterren         9102207   Zeps                       32.86       33.35       
   13.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers             33.64       33.36       
   14.  Sol Geraedts                  9100685   Eszet                      33.86       35.07       
   15.  Jeroen van Buggenum           9107151   RZL                        38.48       36.39       
   16.  Andy Beckers                  9204027   Patrick                    41.76       39.32       
 AFGEM  Dennis Dornberg                         SG Neus                    31.50                   
 AFGEM  Ruud Bex                      9204133   RZL                        33.07                   
    NG  Robin Krutzen                 9205021   Patrick                    39.16                   
    NG  David Burger                  9107381   Nimo                       56.53                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m vlinderslag                    Heren Senioren Open
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        25.98       26.81       
    2.  Daan Pelders                  8301647   Patrick                    26.79       27.39       
    3.  Daniel Rick                             SG Neus                    27.50       27.68       
    4.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                       27.62       27.71       
    5.  Jasper van Mierlo             9002005   ZPK Budel                  27.28       27.86       
    6.  Rik op het Veld               8602289   Patrick                    28.67       27.90       
    7.  Rick de Greef                 8400749   ZPK Budel                  27.07       28.16       
    8.  Peter Crijns                  8800673   RZL                        27.47       28.27       
    9.  Robin van Gulik               9001061   Trb/Res                    27.70       28.39       
    9.  Charel Thewissen              9005591   Kimbria                    28.10       28.39       
   11.  Tim Metsemakers               8902129   Patrick                    29.93       29.39       
   12.  Patrick Creemers              9000579   RZ                         29.48       29.74       
   13.  Marcel Meuffels               8101149   Patrick                    29.68       30.05       
   14.  Lukas Reiff                             DJK Teutonia 1920 e.       28.00       30.15       
   15.  Julien Gathy                  990/84    Embourg Natation           30.00       30.29       
   16.  Martin Teley                  8906059   RZL                        30.90       30.39       
   17.  Gertjan Winten                8803881   MZ&PC                      29.91       30.56       
   18.  Mathieu Lesage                324/83    Embourg Natation           28.00       30.64       
   19.  Sander Heijnen                9001199   Patrick                    30.86       30.72       
   20.  Frank Klasens                 6500479   Brunssum                   29.95       30.79       
   21.  Bert Schlicher                6400669   RZ                            NT       30.85       
   22.  Martijn Birk                  8900249   Patrick                    30.67       30.98       
   23.  Mark van Melick               8503671   RZL                        31.57       31.32       
   24.  Bart Coolen                   8603865   RZL                        32.18       32.98       
   25.  Peter Mertens                 8501725   MZ&PC                      35.03       35.68       
   26.  Tom Goffin                    8604457   Nimo                       36.80       38.65       
   27.  Karsten Meijers               9004959   ZC Valkenburg              37.26       38.89       
   28.  Tom Derks                     8804753   ROB                        38.36       39.89       
   29.  Tom Hinskens                  9007241   Nimo                       40.07       41.40       
   30.  Roy Lahou                     8906483   MZ&PC                      41.55       41.76       
 NG.ZA  Stany Bourdoux                191/89    Embourg Natation           29.00                   
    NG  Adam Firley                             SG Neus                    34.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 4 x 50m vlinderslag            Dames Junioren 1 en ouder
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                                   RZL                      2:16.35     2:11.26       
        Renske Venner, 90                            Ilvy van Grimbergen, 88
        Saskia Coolen, 88                            Anneloes Peulen, 85
            35.64  2:11.26

    2.  Embourg Natation 1                      Embourg Natation         2:14.00     2:15.36       
        Fanny Baade, 92                              Céline Kraus, 93
        Amandine Duhaut, 91                          Juliette Vandeloise, 94
            33.62  2:15.36

    3.  Patrick 1                               Patrick                  2:16.07     2:20.36       
        Marianka Peeters, 88                         Leone Kelleners, 88
        Marja Driessen, 85                           Rianne Golsteijn, 86
            33.98  2:20.36

    4.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           2:21.77     2:20.44       
        Sabine Klesman, 92                           Ilse Clevers, 85
        Chantal Gielens, 91                          Shanna Hintzen, 95
            35.46  2:20.44

    5.  RZL 3                                   RZL                      2:20.76     2:22.94       
        Ankie Meusen, 93                             Maaike Knops, 94
        Majke Van Bommel, 92                         Michelle Meusen, 94
            37.71  2:22.94

    6.  SG Neus 1                               SG Neus                       NT     2:23.31       
        Michelle Schulte, 96                         Magali Matzner, 94
        Inessa Averin, 97                            Paulina Esgen, 96
            36.47  2:23.31

    7.  ZPK Budel 2                             ZPK Budel                2:19.61     2:25.16       
        Carola Hompes, 88                            Danique Scheepers, 97
        Cheyenne Melis, 96                           Joyce Raemaekers, 91
            34.79  2:25.16

    8.  de Dommelbaarzen 1                      de Dommelbaarzen         2:28.94     2:32.62       
        Juliska Peijnenburg, 90                      Raissa Nuchelmans, 93
        Amy van Berkel, 96                           Ellen Reniers, 91
            32.78  2:32.62

    9.  Patrick 2                               Patrick                  2:39.53     2:34.06       
        Fiona Meuffels, 95                           Linda van Wegberg, 95
        Joyce Delsing, 95                            Sarina Paulussen, 93
            38.43  2:34.06

   10.  RZ 1                                    RZ                       2:32.48     2:34.30       
        Jessica Hesen, 96                            Claudia Giezenaar, 91
        Patty Drenthen, 94                           Celina Austen, 96
            39.46  2:34.30

   11.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             2:32.59     2:35.52       
        Andra Dols, 95                               Stephanie Engels, 92
        Wynona Wilms, 95                             Munirah Braaf, 93
            35.18  2:35.52

   12.  RZL 2                                   RZL                      2:43.82     2:46.52       
        Femke Snijders, 97                           Marlou Jacobs, 95
        Veerle Jansen, 97                            Kelly van Grimbergen, 90
            41.57  2:46.52

   13.  Eszet 1                                 Eszet                    2:49.38     2:53.07       
        Chantal Schrijnewerkers, 93                  Robin Marban, 93
        Linda Verhaegh, 88                           Leonie Lennards, 86
            49.02  2:53.07

 NG.ZA  Embourg Natation 2                      Embourg Natation         2:30.00                   
        Manon Amand, 94                              Emilie Baldassarre, 96
        Audrey Thonon, 94                            Florence Rimée, 96

 AFGEM  ZPK Budel 1                             ZPK Budel                2:58.50                   
        Britt Jansen, 95                             Joêlle Versteegen, 97
        Jaline Thirion, 96                           Cheyenne Melis, 96

 AFGEM  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            2:56.55                   
        Jolien van Golde, 92                         Inge Bastings, 96
        Nina Grispen, 97                             Elena Habets, 90




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                        Meisjes, 50m rugslag             Meisjes Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Schnijderberg           0100256   Hellas-Glana               55.33       53.35       
    2.  Kim Rebergen                  0100676   Hellas-Glana                  NT       55.61       
    3.  Fleur Beckers                 0200256   Patrick                       NT     1:14.01       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                        Meisjes, 50m rugslag                 Meisjes Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josse Marsman                 0000722   Njord                      44.22       44.78       
    2.  Jiska van Rijt                9901880   Patrick                    47.80       44.95       
    3.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana               45.96       46.54       
    4.  Denise Blok                   9900572   MZ&PC                      46.11       46.90       
    5.  Nina Vriezelaar               9900570   MZ&PC                      51.64       47.19       
    6.  Malon Hanssen                 9901472   ROB                        45.76       47.29       
    7.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers             47.56       48.61       
    8.  Sterre Schlicher              9901672   RZ                         46.84       49.03       
    9.  Margot Van Heghe              508/99    FIRST                      48.98       49.11       
   10.  Luca Cox                      9900576   MZ&PC                      50.42       50.66       
   11.  Britt Wirtz                   9902208   de Dommelbaarzen           51.30       51.26       
   12.  Bo van Beek                   9900684   ZPK Budel                  52.65       51.68       
   13.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert             49.22       52.28       
   14.  Sarine van Rijt               0001194   Patrick                       NT       52.54       
   15.  Shania Visser                 9902794   RZ                         53.54       54.20       
   16.  Britt Cornelissens            0000632   Hellas-Glana               54.98       55.22       
   17.  Caroline Geboers              9901122   De Roersoppers           1:02.86       57.49       
   18.  Anne van Straaten             9901884   Patrick                    55.69       58.96       
   19.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442   Kimbria                    56.45       59.14       
   20.  Marit van Emmerik             0001406   ROB                           NT     1:02.34       
   21.  Charlotte Cox                 0001626   RZ                         56.59     1:02.60       
   22.  Lotte Beckers                 0000834   Patrick                  1:03.97     1:08.32       
   DIS  Laura Simon                   213/99    CNSN                       52.73       46.63       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Isabelle Dubois               9901944   Kimbria                  1:03.67       53.33       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Larissa Zegers                9902788   RZ                         55.25     1:01.54       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Jessica Bloks                 9900874   de Dommelbaarzen           47.70                   
    NG  Anouk Verhoeven               0000544   Njord                      51.42                   
    NG  Emmy Ackermans                9902852   MZ&PC                      52.52                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Meisjes, 50m rugslag        Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836   ZPK Budel                  35.78       36.69       
    2.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg              43.79       38.90       
    3.  Inessa Averin                           SG Neus                    40.00       40.15       
    4.  Bo Verhoeven                  9801562   Njord                      41.85       40.69       
    5.  Tomma Van Lessen                        SG Neus                    45.00       40.98       
    6.  Karlijn Truijen               9701632   ZPC Nederweert             41.29       41.10       
    7.  Zoï Pappas                    9700448   Kimbria                    43.95       41.39  FJ 1 
    8.  Kim van der Heijden           9700662   Njord                      42.91       41.39  FJ 2 
    9.  Joyce Rabou                   9801892   de Dommelbaarzen           42.80       41.43       
   10.  Nadien van Lang               9702012   Njord                      41.25       41.53       
   11.  Celine Smeets                 9703366   Brunssum                   42.84       41.87       
   12.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert             40.80       42.30       
   13.  Constanze Moos                          SG Neus                    43.00       42.31       
   14.  Xandra Blaauw                 9702010   Njord                      41.41       42.32       
   15.  Maud Cox                      9801108   RZL                        51.70       43.28       
   16.  Femke Snijders                9700814   RZL                        46.13       43.43       
   17.  Kelly Craenen                 9700714   Hellas-Glana               44.18       43.74       
   18.  Birgit Hanssen                9703194   ROB                        45.50       43.75       
   19.  Serafina Vlijt                9801142   De Roersoppers             46.86       44.65       
   20.  Maureen Bruggeman             208/97    CNSN                       49.23       44.89       
   21.  Kendra Viehmann               9702128   Brunssum                   43.81       45.15       
   22.  Jolijn Miedema                9801552   Njord                      45.25       45.52       
   23.  Veerle Jansen                 9700812   RZL                        45.04       45.82       
   24.  Shannon Odenhoven             9703608   Nimo                       45.38       45.83       
   25.  Ismay Sonnemans               9702694   RZL                        45.34       45.93       
   26.  Anne van Meyel                9704206   Kimbria                    48.37       46.04       
   27.  Amandine Toffolli             338/97    Embourg Natation           50.64       46.23       
   28.  Shae Bours                    9803982   RZ                            NT       47.18       
   29.  Michelle Bartelet             9802184   MZ&PC                      52.52       47.23       
   30.  Iris Provaas                  9803344   MZ&PC                      50.98       47.26       
   31.  Esther Provaas                9803346   MZ&PC                      48.42       47.40       
   32.  Aniek Ketelings               9800588   RZ                         46.09       47.64       
   33.  Lynn Meijers                  9803732   Hellas-Glana                  NT       47.98       
   34.  Lisan van Emmerik             9703006   ROB                        50.30       48.25       
   35.  Vivian Hermans                9803410   ZPC Nederweert             48.34       48.91       
   36.  Joêlle Versteegen             9701810   ZPK Budel                  51.49       49.73       
   37.  Lisa Snijkers                 9700112   Nimo                       49.74       49.82       
   38.  Lin Haane                     9704752   Hellas-Glana               52.97       50.81  FJ 1 
   39.  Anneloes Meijers              9704322   De Roersoppers             52.45       50.81  FJ 2 
   40.  Milou Nijskens                9703586   ZPC Nederweert             59.08       51.20       
   41.  Lucie Vrehen                  9703222   Patrick                    51.75       51.77       
   42.  Anna Boshuis                  9803728   Hellas-Glana               55.83       54.22       
   43.  Jaqueline van Dooren          9802970   MZ&PC                      58.90       56.16       
   44.  Seline Bastings               9804032   ZC Valkenburg            1:07.67       58.28       
 NG.ZA  Sophie Zillekens                        SG Neus                    46.00                   
    NG  Kira Ackermans                9704962   MZ&PC                         NT                   
    NG  Rian Bongers                  9802022   RZL                        42.66                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Dames, 50m rugslag                  Meisjes Junioren 2 en 3
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van de Wijdeven        9503820   Njord                      33.93       34.79       
    2.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert             34.70       37.57       
    3.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                    37.75       37.73       
    4.  Katharina Scharf                        SG Neus                    37.50       38.10       
    5.  Paulina Esgen                           SG Neus                    38.00       38.85       
    6.  Marlou Jacobs                 9502388   RZL                        39.37       39.01       
    7.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog  Weert              40.08       39.07       
    8.  Maud Geerssen                 9501928   Brunssum                   39.01       39.09       
    9.  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers             38.66       39.11       
   10.  Maike Wende                             SG Neus                       NT       39.12       
   11.  Jaline Thirion                9604972   ZPK Budel                  41.66       39.87       
   12.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana               39.62       40.19       
   13.  Michelle Schulte                        SG Neus                    38.00       40.29       
   14.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                   42.59       40.45       
   15.  Shanna van Gelooven           9605444   MZ&PC                      38.95       40.54       
   16.  Chantal Vervoort              9603134   Njord                      39.38       40.66       
   17.  Wynona Wilms                  9503970   Hellas-Glana               40.57       41.27       
   18.  Amy van Berkel                9603642   de Dommelbaarzen           39.71       41.36       
   19.  Jessica Hesen                 9601194   RZ                         39.03       41.44       
   20.  Britt Jansen                  9506328   ZPK Budel                     NT       41.53       
   21.  Ellen van der Wallen          9505174   ZPC Nederweert             51.81       41.65       
   22.  Celina Austen                 9602056   RZ                         41.55       41.74       
   23.  Maaike Greven                 9500826   MZ&PC                      41.00       41.75       
   24.  Nora Chrif                    9501002   MZ&PC                      42.59       42.06       
   25.  Inge Bastings                 9603068   ZC Valkenburg              43.34       42.86       
   26.  Nicole Delsing                9601290   Patrick                    46.20       43.34       
   27.  Joyce Delsing                 9502594   Patrick                    43.36       43.84       
   28.  Jesse Hebben                  9601552   ROB                        46.50       43.90       
   29.  Cheyenne Melis                9604082   ZPK Budel                  43.74       44.17       
   30.  Shirley Thijssen              9601550   ROB                        43.10       44.40       
   31.  Pety Viguurs                  9506118   de Dommelbaarzen           43.86       44.83       
   32.  Lisa Jongen                   9604924   Nimo                       50.73       49.00       
 NG.ZA  Florence Rimée                330/96    Embourg Natation           40.80                   
 NG.ZA  Emilie Baldassarre            358/99    Embourg Natation           40.98                   
 AFGEM  Claudia Bloks                 9501878   de Dommelbaarzen           38.57                   
 AFGEM  Larissa Dirchs                9604726   RZL                        50.15                   
    NG  Kristina Kamnarovski          9604758   RZ                         57.60                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Dames, 50m rugslag                     Meisjes Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Kraus                  401/93    Embourg Natation           33.00       33.27       
    2.  Michelle Meusen               9400852   RZL                        34.28       35.65       
    3.  Nathasja Scheepers            9405048   ZPK Budel                  37.02       36.68       
    4.  Maaike Knops                  9404018   RZL                        37.00       37.48       
    5.  Emma Willems                  9301036   Nimo                       37.10       37.82       
    6.  Ankie Meusen                  9302180   RZL                        39.30       38.12       
    7.  Daphne van de Laar            9403584   ZPC Nederweert             37.47       38.26       
    8.  Audrey Thonon                 313/94    Embourg Natation              NT       38.42       
    9.  Sarina Paulussen              9307426   Patrick                    42.65       38.67       
   10.  Patty Drenthen                9401610   RZ                         37.86       39.37       
   11.  Roxane Farrapa Pinguinhas     185/94    CNSN                       38.90       39.45       
   12.  Munirah Braaf                 9305322   Hellas-Glana               39.77       39.54       
   13.  Annebeth Trepels              9403184   Njord                      40.61       39.57       
   14.  Lieke Janssen                 9305954   Nimo                       41.22       39.87       
   15.  Manon Amand                   257/94    Embourg Natation           42.00       40.22       
   16.  Ruth Vogel                    9302922   De Roersoppers             40.11       40.54       
   17.  Helene Bruggeman              194/93    CNSN                       38.53       40.64       
   18.  Raissa Nuchelmans             9305098   de Dommelbaarzen           39.86       41.35       
   19.  Simone Vroemen                9405794   MZ&PC                      39.90       41.48       
   20.  Robin Marban                  9301948   Eszet                      42.11       41.64       
   21.  Annik Delissen                9404672   RZ                         43.52       42.70       
   22.  Jacqueline Teley              9405944   RZL                        43.74       43.31       
   23.  Joyce Vervoort                9405370   Njord                      42.48       43.46       
   24.  Mieka Dickmann                          DJK Teutonia 1920 e.       42.00       43.93       
   25.  Chantal Schrijnewerkers       9305194   Eszet                      44.57       44.83       
   26.  Joyce Veldman                 9307410   Nimo                       44.42       45.42       
   27.  Tessa Schmits                 9302842   De Roersoppers             49.16       47.92       
 NG.ZA  Mirjam Zillekens                        SG Neus                    43.00                   
 NG.ZA  Marie Robert                  319/94    Embourg Natation           37.00                   
 AFGEM  Karin Bongers                 9303800   RZL                        34.02                   
 AFGEM  Valerie Nieman                9305138   MZ&PC                      43.86                   
    NG  Lisa In 't Zand               9401614   RZ                            NT                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Dames, 50m rugslag                  Dames Senioren D1 en D2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fanny Baade                   200/92    Embourg Natation           30.89       33.49       
    2.  Amandine Duhaut               372/91    Embourg Natation           33.00       34.82       
    3.  Joyce Raemaekers              9106106   ZPK Budel                  33.99       35.61       
    4.  Fanny Van Driessche           139/91    CNSN                       33.78       36.28       
    5.  Claudia Giezenaar             9101022   RZ                         36.00       36.44       
    6.  Jolien van Golde              9204200   ZC Valkenburg              38.26       37.46       
    7.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers             36.08       37.48       
    8.  Evelien Schwillens            9201602   MZ&PC                      37.21       38.16       
    9.  Vera Coenen                   9104046   De Rog  Weert              36.28       39.16       
   10.  Majke Van Bommel              9207738   RZL                        38.79       39.45       
   11.  Chantal Gielens               9101014   De Roersoppers             38.38       39.61       
   12.  Suzan Suskens                 9201718   De Roersoppers             42.00       43.23       
   13.  Samantha van der Pluijm       9102490   De Roersoppers             42.47       44.40       
 AFGEM  Dionne Martin                 9205616   MZ&PC                      47.13                   
 AFGEM  Claudia Creemers              9202864   De Roersoppers             40.60                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Dames, 50m rugslag                           Dames Senioren
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anneloes Peulen               8502314   RZL                        32.80       31.79       
    2.  Maike Op het Veld             8703046   Trb/Res                    32.84       33.04       
    3.  Denise van Rouwendaal         8705960   MZ&PC                      34.82       33.81       
    4.  Linda van der Sande           8806622   MZ&PC                         NT       34.47       
    5.  Ilvy van Grimbergen           8805442   RZL                        34.43       35.11       
    6.  Kathinka Vertommen            8201712   Kimbria                    33.97       35.70       
    7.  Leone Kelleners               8805610   Patrick                    37.55       37.89       
    8.  Renske Venner                 9008012   RZL                        37.90       37.95       
    9.  Marja Driessen                8500744   Patrick                    37.93       37.99       
   10.  Rianne Golsteijn              8601262   Patrick                    35.72       38.08       
   11.  Saskia Coolen                 8805440   RZL                        36.86       38.13       
   12.  Juliska Peijnenburg           9002892   de Dommelbaarzen           37.28       38.20       
   13.  Marianka Peeters              8803394   Patrick                    39.31       41.20       
   14.  Linda Verhaegh                8804486   Eszet                      39.61       41.26       
   15.  Leonie Lennards               8602262   Eszet                      38.85       42.21       
   16.  Kelly van Grimbergen          9008016   RZL                        41.34       42.56       
   DIS  Ilse Clevers                  8503908   De Roersoppers             38.00       37.95       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Carola Hompes                 8801868   ZPK Budel                  40.22       39.21       
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
 AFGEM  Elena Habets                  9007170   ZC Valkenburg              53.69                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                        Jongens, 50m rugslag             Jongens Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Florian Simon                 0/01      CNSN                          NT       54.75       
    2.  Ian Sanders                   0100373   Eszet                    1:06.83       59.46       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Jongens, 50m rugslag                 Jongens Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serve Nelissen                9900579   RZ                            NT       43.59       
    2.  Lars van der Haijden          9900225   Brunssum                   43.74       46.38       
    3.  Joris te Booy                 9901535   de Dommelbaarzen           49.67       46.87       
    4.  Bo Snijders                   0000033   RZL                      1:04.06       47.29       
    5.  Roel Wijnands                 9901877   De Roersoppers             53.11       49.89       
    6.  Roel Slobbe                   9901287   Patrick                    49.84       50.04       
    7.  Jonathan Mader                          SG Neus                    51.00       51.82       
    8.  Cas Louwarts                  9901249   RZ                         57.56       51.97       
    9.  Martin Manderveld             0/99      CNSN                          NT       52.32       
   10.  Mariano Paulussen             9901283   Patrick                    53.11       53.34       
   11.  Marc van Meyel                9901597   Kimbria                  1:03.02       56.17       
   12.  Costia Sumtsov                9902109   MZ&PC                      58.54       57.95       
   DIS  Dimitar Kamnarovski           0000593   RZ                         50.62       50.52       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Stephan Hamers                9900095   ZC Valkenburg              56.96                   
    NG  Liam Gadet                    9900307   MZ&PC                      51.90                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Jongens, 50m rugslag                 Jongens Minioren 5 en 6
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489   ZPK Budel                  38.13       37.63       
    2.  Martin Aerts-Bancken          375/98    Embourg Natation           44.00       37.92       
    3.  Ruben Delvoie                 9703833   MZ&PC                      39.31       38.40       
    4.  Dorian Rick                             SG Neus                    41.50       38.87       
    5.  Ramón Pleijers                9802013   de Dommelbaarzen           45.04       40.82       
    6.  Luca Wenke                              SG Neus                       NT       40.83       
    7.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                         39.50       40.92       
    8.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                        45.39       42.00       
    9.  Zjef Nelissen                 9701679   RZ                            NT       42.71       
   10.  Rick van Wegberg              9703817   Patrick                    47.87       43.20       
   11.  Stefan van de Wijdeven        9800995   Njord                      42.15       43.28       
   12.  Daan Lammers                  9702117   Njord                      46.56       43.41       
   13.  Lars Hamacher                 9703189   Patrick                    44.60       44.73       
   14.  Jasper Slobbe                 9700435   Patrick                    46.97       45.23       
   15.  Luuk Willems                  9703191   Patrick                    49.55       45.51       
   16.  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana               45.15       46.38       
   17.  Ivar Wijfels                  9801369   de Dommelbaarzen           44.39       46.78       
   18.  Chris Verheesen               9701379   Patrick                    48.90       47.16       
   19.  Michaily Pappas               9700285   Kimbria                    54.14       47.30       
   20.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers             49.34       47.96       
   21.  Harm van de Heuvel            9801159   ZPK Budel                  48.87       48.18       
   22.  Wesley de Vree                9703809   ZC Valkenburg              55.82       48.29       
   23.  Farrapa Pinguinhas Lucas      214/98    CNSN                          NT       48.46       
   24.  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                    48.17       48.65       
   25.  Tom Linsen                    9801553   ZPC Nederweert           1:00.56       51.66       
   26.  Laurens Kiek                  9802497   Njord                    1:00.14       54.47       
   27.  Pim Vrehen                    9803525   Patrick                       NT       56.20       
   DIS  Erik Broens                   9702481   RZL                      1:06.36       52.11       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Konstantin Weber                        SG Neus                    41.50                   
 AFGEM  Quintijn van Hees             9802253   Brunssum                   52.53                   
 AFGEM  Luc Nelissen                  9701381   Patrick                    40.30                   
 AFGEM  Vaos Kohlen                   9801007   MZ&PC                      56.34                   
    NG  Maikhoa Le                              SG Neus                    45.00                   
    NG  Eddy Neggers                  9701161   Njord                      51.82                   
    NG  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg              44.06                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                         Heren, 50m rugslag                  Jongens Junioren 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Snijders                 9500485   RZL                        34.34       32.96       
    2.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana               33.66       33.77       
    3.  Simon Hüskes                            SG Neus                    35.00       34.70       
    4.  Thomas Portier                318/96    Embourg Natation           35.70       34.83       
    5.  Georgi Popgeorgiev            203/96    CNSN                       44.66       35.18       
    6.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg              38.79       36.35       
    7.  Sebastien Lheureux            345/96    Embourg Natation           42.00       37.38       
    8.  Koen Nuchelmans               9501761   de Dommelbaarzen           38.64       37.86       
    9.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                    37.50       38.25       
   10.  Marcel Drewniak                         SG Neus                    40.00       38.29       
   11.  Philipp Hommelstein                     SG Neus                    41.00       38.60       
   12.  Bart van de Heuvel            9604363   ZPK Budel                  41.10       39.08       
   13.  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                    43.24       39.85       
   14.  Jeroen Martin                 9500839   MZ&PC                      40.06       41.35       
   15.  Mehdi El Kaddouri             0/96      CNSN                          NT       41.36       
   16.  Jari Geurts                   9505407   Hellas-Glana               53.82       43.28       
   17.  Jordi Knops                   9601323   RZL                        48.58       45.45       
   18.  Nicolas Barnekow                        SG Neus                    49.00       45.78       
   19.  Jeroen van Buggenum           9601545   Patrick                    55.81       47.98       
 NG.ZA  Guillaume Aerts-Bancken       370/96    Embourg Natation           41.25                   
 NG.ZA  Christian Zillekens                     SG Neus                    37.00                   
 NG.ZA  Pierre Robert                 337/96    Embourg Natation              NT                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                         Heren, 50m rugslag                  Jongens Junioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Adrian Nanroth                          SG Neus                    33.80       32.26       
    2.  Dominik Rick                            SG Neus                    32.50       32.78       
    3.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                    38.36       32.82       
    4.  Louis Lambert                 253/94    Embourg Natation           33.00       32.95       
    5.  Silvan Viehmann               9403763   Brunssum                   31.75       33.28       
    6.  Maurice Zelis                 9401031   RZ                         33.64       33.44       
    7.  Thomas van Mierlo             9300353   ZPK Budel                  33.56       34.14       
    8.  Luuk van Doremalen            9303487   de Dommelbaarzen           32.69       34.30       
    9.  Daan Jansen                   9303621   RZL                        37.79       34.62       
   10.  Stef Verheesen                9402405   Patrick                    34.89       34.83       
   10.  Ted Reniers                   9400519   de Dommelbaarzen           35.67       34.83       
   12.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers             39.30       34.95       
   13.  Marcin Janosch                          SG Neus                    37.00       35.42       
   14.  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert             36.08       35.56  FJ 1 
   15.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert             35.88       35.56  FJ 2 
   16.  Denis Netschitailo                      SG Neus                    36.00       35.56  FJ 3 
   17.  Tristan Jamar                 316/94    Embourg Natation           35.00       36.15       
   18.  Anthony Marcotte              167/93    CNSN                       32.65       36.18       
   19.  Tim Sonnemans                 9403017   RZL                        39.34       37.76       
   20.  Jim Ketelings                 9403901   RZ                         38.13       38.29       
   21.  Nico Kalwa                              SG Neus                    36.50       39.12       
   22.  Tom Gulikers                  9405547   Kimbria                    44.16       39.43       
   23.  Josiah Markink                9406095   ZC Valkenburg                 NT       39.70       
   24.  Jordi Hintzen                 9403907   Patrick                    42.54       41.16       
   25.  Jelle Achten                  9405819   ZPK Budel                  45.86       44.05       
 NG.ZA  Nicolas Dessy                 384/93    Embourg Natation           31.00                   
 NG.ZA  Eric Scheijen                 9405753   Hellas-Glana               37.07                   
 AFGEM  Ken Boonen                    9401481   RZL                        32.49                   
    NG  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                         32.97                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                         Heren, 50m rugslag                       Heren Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                    31.82       31.16       
    2.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers             30.86       31.75       
    3.  Denis Jeunehomme              183/91    Embourg Natation           31.00       32.19       
    4.  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                    31.94       32.45       
    5.  Edouard Aerts-Bancken         362/92    Embourg Natation           32.00       32.62       
    6.  Tim Greven                    9202373   MZ&PC                      33.74       33.77       
    7.  Stefan Teley                  9107153   RZL                        33.87       33.80       
    8.  Enzo Diependaal               9206691   Trb/Res                    33.87       33.86       
    9.  Thijs van der Sterren         9102207   Zeps                       33.82       34.70       
   10.  Dick Duisters                 9107427   RZL                        37.05       34.83       
   11.  Jérôme Manderveld             152/91    CNSN                       35.39       35.25       
   12.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers             34.56       35.50       
   13.  Sol Geraedts                  9100685   Eszet                      36.16       36.34       
   14.  Andy Beckers                  9204027   Patrick                    39.86       38.43       
   DIS  Jeroen van Buggenum           9107151   RZL                        40.18       38.90       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Ruud Bex                      9204133   RZL                        34.51                   
 AFGEM  Dennis Dornberg                         SG Neus                    34.50                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                         Heren, 50m rugslag                      Heren Senioren Open
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                       28.28       28.63       
    2.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        27.65       28.96       
    3.  Peter Crijns                  8800673   RZL                        28.42       29.70       
    4.  Jasper van Mierlo             9002005   ZPK Budel                  29.46       30.20       
    5.  Rik op het Veld               8602289   Patrick                    30.00       30.54       
    6.  Robin van Gulik               9001061   Trb/Res                    30.80       31.09       
    7.  Daan Pelders                  8301647   Patrick                    29.71       31.40       
    8.  Bert Schlicher                6400669   RZ                         30.71       31.57       
    9.  Charel Thewissen              9005591   Kimbria                    32.28       32.60       
   10.  Mathieu Lesage                324/83    Embourg Natation           30.00       32.62       
   11.  Martijn Birk                  8900249   Patrick                    33.97       33.03       
   12.  Julien Gathy                  990/84    Embourg Natation           32.00       33.20       
   13.  Tim Metsemakers               8902129   Patrick                    32.42       33.49       
   14.  Lukas Reiff                             DJK Teutonia 1920 e.       34.00       33.73       
   15.  Patrick Creemers              9000579   RZ                         30.77       33.80       
   16.  Sander Heijnen                9001199   Patrick                    33.02       33.89       
   17.  Marcel Meuffels               8101149   Patrick                    32.47       34.36       
   18.  Bart Coolen                   8603865   RZL                        33.73       34.58       
   19.  Gertjan Winten                8803881   MZ&PC                      33.76       35.68       
   20.  Peter Mertens                 8501725   MZ&PC                      35.59       36.93       
   21.  Mark van Melick               8503671   RZL                        37.00       37.23       
   22.  Tom Derks                     8804753   ROB                        37.10       39.07       
   23.  Tom Hinskens                  9007241   Nimo                       38.10       39.10       
   24.  Tom Goffin                    8604457   Nimo                       41.91       39.55       
   25.  Karsten Meijers               9004959   ZC Valkenburg              39.36       40.54       
 NG.ZA  Stany Bourdoux                191/89    Embourg Natation           31.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 4 x 50m vlinderslag            Heren Junioren 1 en ouder
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 2                               Patrick                  2:05.00     1:53.29       
        Daan Pelders, 83                             Tim Metsemakers, 89
        Rik op het Veld, 86                          Sjors Pietermans, 91
            27.91  1:53.29

    2.  RZL 1                                   RZL                      2:01.33     1:54.85       
        Stefan Teley, 91                             Peter Crijns, 88
        Stan Snijders, 95                            Ruud van Bommel, 89
            29.84  1:54.85

    3.  SG Neus 3                               SG Neus                  2:00.00     1:58.29       
        Daniel Rick, 89                              Dominik Rick, 93
        Fabian Franken, 93                           Adrian Nanroth, 94
            27.71  1:58.29

    4.  Embourg Natation 1                      Embourg Natation         2:00.00     1:59.41       
        Stany Bourdoux, 89                           Denis Jeunehomme, 91
        Nicolas Dessy, 93                            Mathieu Lesage, 83
            29.30  1:59.41

    5.  Patrick 1                               Patrick                  2:02.99     2:03.28       
        Marcel Meuffels, 81                          Sander Heijnen, 90
        Martijn Birk, 89                             Kevin Meuwissen, 95
            30.69  2:03.28

    6.  RZL 2                                   RZL                      2:15.50     2:06.22       
        Dick Duisters, 91                            Mark van Melick, 85
        Bart Coolen, 86                              Martin Teley, 89
            32.37  2:06.22

    7.  RZ 1                                    RZ                       2:05.67     2:07.50       
        Patrick Creemers, 90                         Maurice Zelis, 94
        Jim Ketelings, 94                            Bert Schlicher, 64
            29.96  2:07.50

    8.  kimbria 1                               Kimbria                  2:11.55     2:13.55       
        Jeroen Custers, 91                           Glenn Rompelberg, 93
        Tom Gulikers, 94                             Charel Thewissen, 90
            32.51  2:13.55

    9.  Embourg Natation 2                      Embourg Natation         2:05.00     2:16.69       
        Edouard Aerts-Bancken, 92                    Julien Gathy, 84
        Thibaut Devalckeneer, 93                     Louis Lambert, 94
            31.34  2:16.69

   10.  Patrick 3                               Patrick                  2:28.67     2:32.92       
        Marc Craenen, 93                             Robin Meuwissen, 96
        Stef Verheesen, 94                           Jeroen van Buggenum, 96
            32.82  2:32.92

   11.  RZL 3                                   RZL                      2:07.38     2:41.22       
        Daan Jansen, 93                              Tim Sonnemans, 94
        Jordi Knops, 96                              Jeroen van Buggenum, 91
            33.11  2:41.22

 NG.ZA  Embourg Natation 3                      Embourg Natation         2:20.00                   
        Tristan Jamar, 94                            Sebastien Lheureux, 96
        Guillaume Aerts-Bancken, 96                  Thomas Portier, 96




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Meisjes, 50m schoolslag           Meisjes Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Rebergen                  0100676   Hellas-Glana                  NT     1:03.73       
    2.  Fleur Beckers                 0200256   Patrick                       NT     1:05.89       
    3.  Robin Schnijderberg           0100256   Hellas-Glana             1:11.06     1:07.28       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Meisjes, 50m schoolslag               Meisjes Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sterre Schlicher              9901672   RZ                         49.62       47.55       
    2.  Nina Vriezelaar               9900570   MZ&PC                      48.26       47.81       
    3.  Erin-Lisa Dalm                9900398   Brunssum                   49.38       50.78       
    4.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers             50.98       52.42       
    5.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert             54.88       52.85       
    6.  Malon Hanssen                 9901472   ROB                        51.16       53.00       
    7.  Luca Cox                      9900576   MZ&PC                      51.25       53.13       
    8.  Margot Van Heghe              508/99    FIRST                      54.64       53.57       
    9.  Jiska van Rijt                9901880   Patrick                    54.12       54.09       
   10.  Bo van Beek                   9900684   ZPK Budel                  54.32       54.31       
   11.  Denise Blok                   9900572   MZ&PC                      53.12       55.12       
   12.  Britt Cornelissens            0000632   Hellas-Glana               59.02       56.57       
   13.  Larissa Zegers                9902788   RZ                         54.81       56.81       
   14.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442   Kimbria                    54.67       57.13       
   15.  Britt Wirtz                   9902208   de Dommelbaarzen           56.62       57.31       
   16.  Josse Marsman                 0000722   Njord                      54.12       57.82       
   17.  Marit van Emmerik             0001406   ROB                        58.53       58.12       
   18.  Sarine van Rijt               0001194   Patrick                       NT       58.36       
   19.  Caroline Geboers              9901122   De Roersoppers           1:01.10       59.07       
   20.  Fleur Geerssen                9900058   Brunssum                      NT       59.54       
   21.  Shania Visser                 9902794   RZ                         58.94       59.70       
   22.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana               53.73     1:00.61       
   23.  Charlotte Cox                 0001626   RZ                         56.82     1:01.26       
   24.  Leona Nanroth                           SG Neus                       NT     1:01.49       
   25.  Lotte Beckers                 0000834   Patrick                  1:07.34     1:04.89       
   26.  Anne van Straaten             9901884   Patrick                  1:05.11     1:07.91       
   DIS  Isabelle Dubois               9901944   Kimbria                    59.93       57.58       
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Jessica Bloks                 9900874   de Dommelbaarzen           53.63                   
    NG  Anouk Verhoeven               0000544   Njord                      54.48                   
    NG  Emmy Ackermans                9902852   MZ&PC                      52.92                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Meisjes, 50m schoolslag      Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zoï Pappas                    9700448   Kimbria                    42.50       44.06       
    2.  Ismay Sonnemans               9702694   RZL                        44.14       44.78       
    3.  Birgit Hanssen                9703194   ROB                        44.86       45.52       
    4.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg              50.06       46.09       
    5.  Kendra Viehmann               9702128   Brunssum                   47.80       46.47       
    6.  Danique Scheepers             9700836   ZPK Budel                  46.30       46.57       
    7.  Femke Snijders                9700814   RZL                        49.24       46.67       
    8.  Karlijn Truijen               9701632   ZPC Nederweert             44.56       46.72       
    9.  Celine Smeets                 9703366   Brunssum                   47.57       47.01       
   10.  Kelly Craenen                 9700714   Hellas-Glana               46.17       47.67       
   11.  Xandra Blaauw                 9702010   Njord                         NT       47.77       
   12.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert             46.68       47.89       
   13.  Veerle Jansen                 9700812   RZL                        46.90       47.97       
   14.  Constanze Moos                          SG Neus                    49.00       48.01       
   15.  Myrthe van der Haijden        9801174   Brunssum                   50.37       48.27       
   16.  Anne van Meyel                9704206   Kimbria                    52.78       48.28       
   17.  Shae Bours                    9803982   RZ                            NT       48.38       
   18.  Aniek Ketelings               9800588   RZ                         49.88       48.47       
   19.  Esther Provaas                9803346   MZ&PC                      49.72       48.70       
   20.  Bo Verhoeven                  9801562   Njord                      48.73       49.40       
   21.  Joyce Rabou                   9801892   de Dommelbaarzen           50.42       49.64       
   22.  Milou Nijskens                9703586   ZPC Nederweert             50.63       50.03       
   23.  Jolijn Miedema                9801552   Njord                      49.65       50.07       
   24.  Maud Cox                      9801108   RZL                        47.76       50.37       
   25.  Lynn Meijers                  9803732   Hellas-Glana               53.54       51.38       
   26.  Vivian Hermans                9803410   ZPC Nederweert                NT       51.86       
   27.  Amandine Toffolli             338/97    Embourg Natation           55.26       51.89       
   28.  Maureen Bruggeman             208/97    CNSN                       54.65       52.26       
   29.  Iris Provaas                  9803344   MZ&PC                      52.40       52.68       
   30.  Anneloes Meijers              9704322   De Roersoppers             59.45       52.74       
   31.  Serafina Vlijt                9801142   De Roersoppers             51.15       53.16       
   32.  Lisan van Emmerik             9703006   ROB                        51.14       53.41       
   33.  Joêlle Versteegen             9701810   ZPK Budel                  55.19       54.32       
   34.  Michelle Bartelet             9802184   MZ&PC                      53.23       54.94       
   35.  Jaqueline van Dooren          9802970   MZ&PC                      54.53       55.74       
   36.  Lisa Snijkers                 9700112   Nimo                       59.20       57.66       
   37.  Lin Haane                     9704752   Hellas-Glana             1:02.26       58.40       
   38.  Anna Boshuis                  9803728   Hellas-Glana             1:02.77     1:01.03       
   39.  Seline Bastings               9804032   ZC Valkenburg            1:08.42     1:03.59       
   DIS  Lucie Vrehen                  9703222   Patrick                    50.98       51.61       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 NG.ZA  Sophie Zillekens                        SG Neus                    50.00                   
    NG  Rian Bongers                  9802022   RZL                        48.76                   
    NG  Kira Ackermans                9704962   MZ&PC                      50.21                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                        Dames, 50m schoolslag                Meisjes Junioren 2 en 3
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joyce Delsing                 9502594   Patrick                    39.62       39.65       
    2.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog  Weert              40.67       40.11       
    3.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana               40.53       40.53       
    4.  Maike Wende                             SG Neus                       NT       41.52       
    5.  Jessica Hesen                 9601194   RZ                         41.37       41.83       
    6.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                    43.27       42.24       
    7.  Michelle Schulte                        SG Neus                    44.00       42.51       
    8.  Noelle Matzner                          SG Neus                    42.50       43.06       
    9.  Judith van de Wijdeven        9503820   Njord                      41.75       43.11       
   10.  Britt Jansen                  9506328   ZPK Budel                  45.54       43.24       
   11.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert             43.66       43.47       
   12.  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers             43.10       43.59       
   13.  Shanna van Gelooven           9605444   MZ&PC                      44.27       44.15       
   14.  Amber Viehmann                9504400   Brunssum                   44.88       44.72       
   15.  Nina van Soest                9502510   Nimo                       45.79       44.87       
   16.  Wynona Wilms                  9503970   Hellas-Glana               40.66       44.94       
   17.  Pety Viguurs                  9506118   de Dommelbaarzen           46.04       45.41       
   18.  Linda van Wegberg             9506160   Patrick                       NT       45.66       
   19.  Iris Bloemers                 9505176   ZPC Nederweert             46.39       45.94       
   20.  Ellen van der Wallen          9505174   ZPC Nederweert             44.29       46.08       
   21.  Nora Chrif                    9501002   MZ&PC                      45.43       46.19       
   22.  Maaike Greven                 9500826   MZ&PC                      44.97       46.55       
   23.  Marlou Jacobs                 9502388   RZL                        44.97       46.91       
   24.  Chantal Vervoort              9603134   Njord                      48.20       47.06       
   25.  Amy van Berkel                9603642   de Dommelbaarzen           45.79       47.22       
   26.  Verena di Bartolomeo          9602438   Nimo                       46.75       47.53       
   27.  Jesse Hebben                  9601552   ROB                        48.75       47.63       
   28.  Shirley Thijssen              9601550   ROB                        46.42       47.80       
   29.  Katrien Kurvers               9503408   Nimo                       47.07       49.01       
   30.  Nicole Delsing                9601290   Patrick                    49.20       49.51       
   31.  Inge Bastings                 9603068   ZC Valkenburg              49.39       49.52       
   32.  Celina Austen                 9602056   RZ                         47.51       49.90       
   33.  Tara Goertz                   9604046   ZPC Nederweert             50.15       49.91       
   34.  Evie Roebroek                 9605774   RZ                            NT       51.74       
   35.  Daniek de Leeuw               9604914   ZPC Nederweert             56.03       53.74       
   DIS  Lisa Jongen                   9604924   Nimo                       58.08       55.96       
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 NG.ZA  Florence Rimée                330/96    Embourg Natation           52.56                   
 NG.ZA  Emilie Baldassarre            358/99    Embourg Natation           48.45                   
 AFGEM  Larissa Dirchs                9604726   RZL                        54.18                   
 AFGEM  Claudia Bloks                 9501878   de Dommelbaarzen           43.60                   
    NG  Kristina Kamnarovski          9604758   RZ                         52.86                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                        Dames, 50m schoolslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Magali Matzner                          SG Neus                     0.40       39.27       
    2.  Maaike Knops                  9404018   RZL                        39.02       40.51       
    3.  Nathasja Scheepers            9405048   ZPK Budel                  40.15       40.76       
    4.  Céline Kraus                  401/93    Embourg Natation           40.00       41.59       
    5.  Roxane Farrapa Pinguinhas     185/94    CNSN                       42.05       41.60       
    6.  Annebeth Trepels              9403184   Njord                      42.66       41.92       
    7.  Michelle Meusen               9400852   RZL                        42.53       42.39       
    8.  Mieka Dickmann                          DJK Teutonia 1920 e.       40.00       42.62       
    9.  Ruth Vogel                    9302922   De Roersoppers             43.26       42.86       
   10.  Ankie Meusen                  9302180   RZL                        42.28       42.90       
   11.  Helene Bruggeman              194/93    CNSN                       42.71       43.47       
   12.  Simone Vroemen                9405794   MZ&PC                      43.34       43.52       
   13.  Audrey Thonon                 313/94    Embourg Natation              NT       44.38       
   14.  Joyce Vervoort                9405370   Njord                      44.44       44.91       
   15.  Munirah Braaf                 9305322   Hellas-Glana               42.10       45.05       
   16.  Patty Drenthen                9401610   RZ                         44.24       45.19       
   17.  Manon Amand                   257/94    Embourg Natation           45.00       45.69       
   18.  Jacqueline Teley              9405944   RZL                        46.91       45.72       
   19.  Lieke Janssen                 9305954   Nimo                       45.53       46.06       
   20.  Annik Delissen                9404672   RZ                         48.52       46.24       
   21.  Sarina Paulussen              9307426   Patrick                    47.50       46.30       
   22.  Robin Marban                  9301948   Eszet                      47.07       46.50       
   23.  Tessa Schmits                 9302842   De Roersoppers             45.71       46.53       
   24.  Joyce Veldman                 9307410   Nimo                       48.40       48.25       
   25.  Chantal Schrijnewerkers       9305194   Eszet                      47.50       49.56       
 NG.ZA  Mirjam Zillekens                        SG Neus                    45.00                   
 NG.ZA  Marie Robert                  319/94    Embourg Natation           45.00                   
 AFGEM  Karin Bongers                 9303800   RZL                        39.09                   
 AFGEM  Valerie Nieman                9305138   MZ&PC                      45.16                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                        Dames, 50m schoolslag                Dames Senioren D1 en D2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fanny Van Driessche           139/91    CNSN                       34.81       37.13       
    2.  Vera Coenen                   9104046   De Rog  Weert              37.07       39.27       
    3.  Jolien van Golde              9204200   ZC Valkenburg              38.36       39.93       
    4.  Suzan Suskens                 9201718   De Roersoppers             39.89       41.16       
    5.  Fanny Baade                   200/92    Embourg Natation           40.00       41.90       
    6.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers             41.06       41.91       
    7.  Amandine Duhaut               372/91    Embourg Natation           40.00       42.08       
    8.  Majke Van Bommel              9207738   RZL                        43.58       43.12       
    9.  Chantal Gielens               9101014   De Roersoppers             43.74       44.17       
   10.  Joyce Raemaekers              9106106   ZPK Budel                  45.25       44.44       
   11.  Evelien Schwillens            9201602   MZ&PC                      42.28       45.04       
   12.  Ellen Reniers                 9106288   de Dommelbaarzen           42.94       45.06       
   13.  Claudia Giezenaar             9101022   RZ                         46.16       45.67       
   14.  Stephanie Engels              9200516   Hellas-Glana               48.15       47.34       
   DIS  Samantha van der Pluijm       9102490   De Roersoppers             46.33       47.14       
        SQ - De eerste slag na start/keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt.
 AFGEM  Dionne Martin                 9205616   MZ&PC                      48.92                   
 AFGEM  Claudia Creemers              9202864   De Roersoppers             44.40                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                        Dames, 50m schoolslag                         Dames Senioren
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anneloes Peulen               8502314   RZL                        36.37       36.45       
    2.  Ilvy van Grimbergen           8805442   RZL                        37.48       38.90       
    3.  Marianka Peeters              8803394   Patrick                    37.54       39.09       
    4.  Ilse Clevers                  8503908   De Roersoppers             38.80       39.36       
    5.  Maike Op het Veld             8703046   Trb/Res                    39.96       39.65       
    6.  Linda van der Sande           8806622   MZ&PC                      39.69       39.99       
    7.  Renske Venner                 9008012   RZL                        39.84       40.07       
    8.  Carola Hompes                 8801868   ZPK Budel                  41.83       41.98       
    9.  Juliska Peijnenburg           9002892   de Dommelbaarzen           41.36       42.13       
   10.  Saskia Coolen                 8805440   RZL                        41.86       43.11       
   11.  Marja Driessen                8500744   Patrick                       NT       43.22       
   12.  Kathinka Vertommen            8201712   Kimbria                    40.30       43.50       
   13.  Leone Kelleners               8805610   Patrick                    42.47       43.93       
   14.  Kelly van Grimbergen          9008016   RZL                        44.51       44.06       
   15.  Rianne Golsteijn              8601262   Patrick                    43.13       44.28       
   16.  Leonie Lennards               8602262   Eszet                      44.28       45.14       
   17.  Linda Verhaegh                8804486   Eszet                      45.84       47.31       
 AFGEM  Elena Habets                  9007170   ZC Valkenburg            1:03.45                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Jongens, 50m schoolslag           Jongens Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Sanders                   0100373   Eszet                      59.37       56.35       
    2.  Florian Simon                 0/01      CNSN                          NT       59.26       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Jongens, 50m schoolslag               Jongens Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serve Nelissen                9900579   RZ                            NT       49.78       
    2.  Joris te Booy                 9901535   de Dommelbaarzen           49.81       49.94       
    3.  Cas Louwarts                  9901249   RZ                         50.63       50.10       
    4.  Roel Wijnands                 9901877   De Roersoppers                NT       53.78       
    5.  Stephan Hamers                9900095   ZC Valkenburg            1:09.46       54.63       
    6.  Dimitar Kamnarovski           0000593   RZ                         54.50       54.71       
    7.  Martin Manderveld             0/99      CNSN                          NT       55.62       
    8.  Mariano Paulussen             9901283   Patrick                    57.55       55.99       
    9.  Bo Snijders                   0000033   RZL                      1:06.46       56.89       
   10.  Marc van Meyel                9901597   Kimbria                    59.60     1:00.52       
   11.  Roel Slobbe                   9901287   Patrick                    56.37     1:00.88       
   DIS  Costia Sumtsov                9902109   MZ&PC                    1:00.02       56.40       
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Liam Gadet                    9900307   MZ&PC                      58.54                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Jongens, 50m schoolslag               Jongens Minioren 5 en 6
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luca Wenke                              SG Neus                    43.50       42.94       
    2.  Zjef Nelissen                 9701679   RZ                            NT       43.03       
    3.  Floris van Mierlo             9700489   ZPK Budel                  44.32       44.41       
    4.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                         45.44       45.22       
    5.  Martin Aerts-Bancken          375/98    Embourg Natation           44.09       45.45       
    6.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                        46.29       45.91       
    7.  Michaily Pappas               9700285   Kimbria                    47.55       46.03       
    8.  Ramón Pleijers                9802013   de Dommelbaarzen           45.36       46.23       
    9.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers             46.72       47.43       
   10.  Ruben Delvoie                 9703833   MZ&PC                      47.27       48.18       
   11.  Rick van Wegberg              9703817   Patrick                    49.09       48.51       
   12.  Chris Verheesen               9701379   Patrick                    48.95       48.94       
   13.  Daan Lammers                  9702117   Njord                      50.82       49.77       
   14.  Stefan van de Wijdeven        9800995   Njord                      49.49       50.36       
   15.  Ivar Wijfels                  9801369   de Dommelbaarzen           50.50       51.56       
   16.  Luuk Willems                  9703191   Patrick                    52.75       51.88       
   17.  Harm van de Heuvel            9801159   ZPK Budel                  52.94       53.79       
   18.  Laurens Kiek                  9802497   Njord                      53.44       54.12       
   19.  Erik Broens                   9702481   RZL                        53.02       54.89       
   20.  Jasper Slobbe                 9700435   Patrick                    53.09       55.34       
   21.  Tom Linsen                    9801553   ZPC Nederweert             53.89       55.38       
   22.  Farrapa Pinguinhas Lucas      214/98    CNSN                          NT       56.00       
   23.  Lars Hamacher                 9703189   Patrick                    53.54       56.45       
   24.  Wesley de Vree                9703809   ZC Valkenburg            1:02.06       58.28       
   25.  Pim Vrehen                    9803525   Patrick                       NT     1:04.00       
   DIS  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                    48.10       48.25       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 NG.ZA  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana               57.91                   
 AFGEM  Luc Nelissen                  9701381   Patrick                    46.50                   
 AFGEM  Vaos Kohlen                   9801007   MZ&PC                      54.70                   
 AFGEM  Konstantin Weber                        SG Neus                    47.50                   
    NG  Eddy Neggers                  9701161   Njord                      49.94                   
    NG  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg              52.36                   
    NG  Jhamiro Habets                9800803   Brunssum                   55.89                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                        Heren, 50m schoolslag                Jongens Junioren 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                    35.87       35.98       
    2.  Stan Snijders                 9500485   RZL                        37.10       39.22       
    3.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg              43.68       39.94       
    4.  Mehdi El Kaddouri             0/96      CNSN                       42.13       40.10       
    5.  Georgi Popgeorgiev            203/96    CNSN                       44.90       40.22       
    6.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana               39.75       41.14       
    7.  Thomas Portier                318/96    Embourg Natation           43.77       41.21       
    8.  Marcel Drewniak                         SG Neus                    44.00       43.02       
    9.  Sebastian Franken                       SG Neus                    45.00       43.08       
   10.  Philipp Hommelstein                     SG Neus                    46.00       43.31       
   11.  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                    48.14       44.41       
   12.  Sebastien Lheureux            345/96    Embourg Natation           48.93       44.78       
   13.  Jeroen Martin                 9500839   MZ&PC                      45.97       45.15       
   14.  Nicolas Barnekow                        SG Neus                    50.00       47.28       
   15.  Jeroen van Buggenum           9601545   Patrick                    52.13       49.16       
   16.  Bart van de Heuvel            9604363   ZPK Budel                  50.30       49.39       
   17.  Jordi Knops                   9601323   RZL                        47.75       49.65       
 NG.ZA  Guillaume Aerts-Bancken       370/96    Embourg Natation           43.56                   
 NG.ZA  Christian Zillekens                     SG Neus                    38.00                   
 NG.ZA  Pierre Robert                 337/96    Embourg Natation              NT                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                        Heren, 50m schoolslag                Jongens Junioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Louis Lambert                 253/94    Embourg Natation           33.00       33.40       
    2.  Fabian Franken                          SG Neus                    36.00       34.73       
    3.  Daan Jansen                   9303621   RZL                        35.12       35.40       
    4.  Luuk van Doremalen            9303487   de Dommelbaarzen           34.54       35.49       
    5.  Adrian Nanroth                          SG Neus                    36.80       35.70       
    6.  Thomas van Mierlo             9300353   ZPK Budel                  36.34       36.68       
    7.  Anthony Marcotte              167/93    CNSN                       40.02       37.52       
    8.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers             37.78       37.66       
    9.  Tim Sonnemans                 9403017   RZL                        38.35       38.37       
   10.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                    40.04       39.47       
   11.  Denis Netschitailo                      SG Neus                    40.00       39.78       
   12.  Ted Reniers                   9400519   de Dommelbaarzen           39.58       39.94       
   13.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                    44.01       40.23       
   14.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert             41.28       40.50       
   15.  Maurice Zelis                 9401031   RZ                         40.44       40.60       
   16.  Jim Ketelings                 9403901   RZ                         42.22       41.16       
   17.  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert             41.24       41.46       
   18.  Nico Kalwa                              SG Neus                    43.50       42.68       
   19.  Jordi Hintzen                 9403907   Patrick                    43.90       42.90       
   20.  Josiah Markink                9406095   ZC Valkenburg                 NT       43.18       
   21.  Tristan Jamar                 316/94    Embourg Natation           40.00       44.23       
   22.  Tom Gulikers                  9405547   Kimbria                    43.86       44.64       
   23.  Jelle Achten                  9405819   ZPK Budel                  44.90       45.94       
 NG.ZA  Eric Scheijen                 9405753   Hellas-Glana               45.86                   
 NG.ZA  Nicolas Dessy                 384/93    Embourg Natation           37.00                   
 AFGEM  Ken Boonen                    9401481   RZL                        39.79                   
    NG  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                         33.68                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                        Heren, 50m schoolslag                     Heren Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                    33.19       32.06       
    2.  Stefan Teley                  9107153   RZL                        33.45       33.83       
    3.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers             33.93       34.95       
    4.  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                      NT       35.35       
    5.  Jérôme Manderveld             152/91    CNSN                       34.47       35.44       
    6.  Denis Jeunehomme              183/91    Embourg Natation           35.00       35.65       
    7.  Edouard Aerts-Bancken         362/92    Embourg Natation           34.00       35.92       
    8.  Tim Greven                    9202373   MZ&PC                      35.29       36.75       
    9.  Sol Geraedts                  9100685   Eszet                      36.07       36.88       
   10.  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                    38.84       37.84       
   11.  Jeroen van Buggenum           9107151   RZL                        39.33       37.93       
   12.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers             37.49       39.06       
   13.  Thijs van der Sterren         9102207   Zeps                       38.47       40.26       
   14.  Dick Duisters                 9107427   RZL                        39.86       41.04       
   15.  Andy Beckers                  9204027   Patrick                    50.06       46.50       
   DIS  Enzo Diependaal               9206691   Trb/Res                    34.14       35.58       
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
 AFGEM  Dennis Dornberg                         SG Neus                    34.50                   
 AFGEM  Ruud Bex                      9204133   RZL                        40.09                   
 AFGEM  Robin Krutzen                 9205021   Patrick                    38.38                   
    NG  David Burger                  9107381   Nimo                       41.50                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                        Heren, 50m schoolslag                    Heren Senioren Open
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick de Greef                 8400749   ZPK Budel                  31.06       32.16       
    2.  Robin van Gulik               9001061   Trb/Res                    31.72       32.26       
    3.  Peter Crijns                  8800673   RZL                        31.87       32.56       
    4.  Julien Gathy                  990/84    Embourg Natation           33.00       33.40       
    5.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                       33.41       33.50       
    6.  Patrick Creemers              9000579   RZ                         32.87       33.80       
    7.  Martin Teley                  8906059   RZL                        32.99       33.84       
    8.  Daniel Rick                             SG Neus                    35.50       33.91       
    9.  Frank Klasens                 6500479   Brunssum                   33.64       34.35       
   10.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        33.55       34.70       
   11.  Marcel Meuffels               8101149   Patrick                    33.43       34.75       
   12.  Lukas Reiff                             DJK Teutonia 1920 e.       33.00       35.32       
   13.  Mathieu Lesage                324/83    Embourg Natation           34.00       35.74       
   14.  Daan Pelders                  8301647   Patrick                    38.41       35.92       
   15.  Bert Schlicher                6400669   RZ                         36.32       36.43       
   16.  Tim Metsemakers               8902129   Patrick                    35.76       37.06       
   17.  Charel Thewissen              9005591   Kimbria                    37.12       37.28       
   18.  Sander Heijnen                9001199   Patrick                    36.89       37.30       
   19.  Bart Coolen                   8603865   RZL                        36.92       38.25       
   20.  Mark van Melick               8503671   RZL                        38.50       38.31       
   21.  Tom Goffin                    8604457   Nimo                       37.50       39.56       
   22.  Martijn Birk                  8900249   Patrick                    39.64       40.12       
   23.  Tom Hinskens                  9007241   Nimo                       40.34       40.36       
   24.  Gertjan Winten                8803881   MZ&PC                      38.64       41.79       
   25.  Karsten Meijers               9004959   ZC Valkenburg              42.05       43.10       
   26.  Roy Lahou                     8906483   MZ&PC                      45.16       47.06       
 NG.ZA  Stany Bourdoux                191/89    Embourg Natation           37.00                   
 NG.ZA  Tom Derks                     8804753   ROB                        43.55                   
 AFGEM  Jasper van Mierlo             9002005   ZPK Budel                  32.89                   
    NG  Adam Firley                             SG Neus                    41.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Meisjes, 50m vrije slag           Meisjes Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Schnijderberg           0100256   Hellas-Glana               49.93       47.40       
    2.  Kim Rebergen                  0100676   Hellas-Glana                  NT       49.82       
    3.  Fleur Beckers                 0200256   Patrick                       NT     1:05.53       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Meisjes, 50m vrije slag               Meisjes Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Simon                   213/99    CNSN                       38.35       36.93       
    2.  Sterre Schlicher              9901672   RZ                         39.62       38.85       
    3.  Amber Thevissen               9900918   De Roersoppers             39.93       39.43       
    4.  Denise Blok                   9900572   MZ&PC                      38.04       39.44       
    5.  Josse Marsman                 0000722   Njord                      39.38       40.51       
    6.  Esmée Venner                  0000380   ZPC Nederweert             41.59       40.82  FJ 1 
    7.  Malon Hanssen                 9901472   ROB                        40.82       40.82  FJ 2 
    8.  Erin-Lisa Dalm                9900398   Brunssum                   43.70       41.07       
    9.  Nina Vriezelaar               9900570   MZ&PC                      42.16       41.42       
   10.  Jiska van Rijt                9901880   Patrick                    46.75       42.24       
   11.  Denise Craenen                9900040   Hellas-Glana               43.05       42.66       
   12.  Britt Wirtz                   9902208   de Dommelbaarzen           45.70       42.91       
   13.  Margot Van Heghe              508/99    FIRST                      46.32       43.30       
   14.  Fleur Geerssen                9900058   Brunssum                 1:06.03       44.78       
   15.  Bo van Beek                   9900684   ZPK Budel                  46.22       44.81       
   16.  Isabelle Dubois               9901944   Kimbria                    41.39       45.06       
   17.  Caroline Geboers              9901122   De Roersoppers           1:09.75       46.96       
   18.  Luca Cox                      9900576   MZ&PC                      44.32       47.29       
   19.  Shania Visser                 9902794   RZ                         49.37       49.03       
   20.  Sarine van Rijt               0001194   Patrick                    52.23       49.18       
   21.  Britt Cornelissens            0000632   Hellas-Glana               53.93       49.39       
   22.  Leona Nanroth                           SG Neus                       NT       49.62       
   23.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442   Kimbria                    45.53       50.50       
   24.  Anne van Straaten             9901884   Patrick                    52.75       52.09       
   25.  Larissa Zegers                9902788   RZ                         55.06       55.15       
   26.  Marit van Emmerik             0001406   ROB                        53.93       55.41       
   27.  Lotte Beckers                 0000834   Patrick                  1:02.00       57.64       
   28.  Charlotte Cox                 0001626   RZ                       1:02.70     1:00.49       
 AFGEM  Jessica Bloks                 9900874   de Dommelbaarzen           43.23                   
    NG  Anouk Verhoeven               0000544   Njord                      40.05                   
    NG  Emmy Ackermans                9902852   MZ&PC                      51.06                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Meisjes, 50m vrije slag      Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836   ZPK Budel                  30.64       30.85       
    2.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg              33.26       31.52       
    3.  Bo Verhoeven                  9801562   Njord                      34.27       32.82       
    4.  Inessa Averin                           SG Neus                    33.00       32.92       
    5.  Zoï Pappas                    9700448   Kimbria                    32.16       33.21       
    6.  Tamara Bloemers               9801328   ZPC Nederweert             34.98       34.54       
    7.  Femke Snijders                9700814   RZL                        35.50       34.96       
    8.  Nadien van Lang               9702012   Njord                      34.82       35.47       
    9.  Serafina Vlijt                9801142   De Roersoppers             38.16       35.63       
   10.  Joyce Rabou                   9801892   de Dommelbaarzen           35.81       35.64       
   11.  Celine Smeets                 9703366   Brunssum                   36.25       35.79       
   12.  Karlijn Truijen               9701632   ZPC Nederweert             35.08       35.80       
   13.  Xandra Blaauw                 9702010   Njord                      35.10       36.45       
   14.  Kim van der Heijden           9700662   Njord                      37.31       36.62       
   15.  Birgit Hanssen                9703194   ROB                        35.60       36.72       
   16.  Lucie Vrehen                  9703222   Patrick                    41.48       36.98       
   17.  Kelly Craenen                 9700714   Hellas-Glana               37.26       37.36       
   18.  Kendra Viehmann               9702128   Brunssum                   38.64       37.69       
   19.  Tomma Van Lessen                        SG Neus                    38.00       37.96       
   20.  Veerle Jansen                 9700812   RZL                        37.72       38.28       
   21.  Jolijn Miedema                9801552   Njord                      39.84       38.35  FJ 1 
   22.  Maud Cox                      9801108   RZL                        39.71       38.35  FJ 2 
   23.  Iris Provaas                  9803344   MZ&PC                      39.88       38.46       
   24.  Ismay Sonnemans               9702694   RZL                        38.81       38.50       
   25.  Anne van Meyel                9704206   Kimbria                    38.21       38.61  FJ 1 
   26.  Maureen Bruggeman             208/97    CNSN                       38.49       38.61  FJ 2 
   27.  Michelle Bartelet             9802184   MZ&PC                      41.22       38.66       
   28.  Esther Provaas                9803346   MZ&PC                      39.70       38.88       
   29.  Myrthe van der Haijden        9801174   Brunssum                   40.33       38.89       
   30.  Amandine Toffolli             338/97    Embourg Natation           39.00       39.20       
   31.  Aniek Ketelings               9800588   RZ                         42.22       39.74       
   32.  Anneloes Meijers              9704322   De Roersoppers             44.64       39.83  FJ 1 
   33.  Shannon Odenhoven             9703608   Nimo                       42.10       39.83  FJ 2 
   34.  Shae Bours                    9803982   RZ                            NT       40.31       
   35.  Vivian Hermans                9803410   ZPC Nederweert             39.29       40.53       
   36.  Lisan van Emmerik             9703006   ROB                        46.00       40.66       
   37.  Milou Nijskens                9703586   ZPC Nederweert             47.08       40.98       
   38.  Lin Haane                     9704752   Hellas-Glana                  NT       41.97       
   39.  Joêlle Versteegen             9701810   ZPK Budel                  44.90       42.66       
   40.  Lisa Snijkers                 9700112   Nimo                       46.67       43.91       
   41.  Lynn Meijers                  9803732   Hellas-Glana                  NT       45.43       
   42.  Jaqueline van Dooren          9802970   MZ&PC                      47.31       45.54       
   43.  Seline Bastings               9804032   ZC Valkenburg                 NT       47.00       
   44.  Anna Boshuis                  9803728   Hellas-Glana                  NT       47.86       
    NG  Rian Bongers                  9802022   RZL                        39.92                   
    NG  Kira Ackermans                9704962   MZ&PC                      45.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                        Dames, 50m vrije slag                Meisjes Junioren 2 en 3
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van de Wijdeven        9503820   Njord                      30.60       30.58       
    2.  Paulina Esgen                           SG Neus                    31.50       30.94       
    3.  Jessica Hesen                 9601194   RZ                         31.98       31.75       
    4.  Linda van Wegberg             9506160   Patrick                    32.63       31.99       
    5.  Fiona Meuffels                9504366   Patrick                    32.60       32.09       
    6.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana               32.22       32.10       
    7.  Ellen van der Wallen          9505174   ZPC Nederweert             31.53       32.24       
    7.  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers             32.39       32.24       
    9.  Maud Geerssen                 9501928   Brunssum                   34.71       32.55       
   10.  Amber Viehmann                9504400   Brunssum                   35.81       32.60       
   11.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog  Weert              31.53       32.66       
   12.  Jaline Thirion                9604972   ZPK Budel                  33.86       33.18       
   13.  Katharina Scharf                        SG Neus                    34.50       33.59       
   13.  Maike Wende                             SG Neus                       NT       33.59       
   15.  Lisa Borger                   9503194   Brunssum                   32.63       33.66       
   16.  Wynona Wilms                  9503970   Hellas-Glana               33.46       33.67       
   17.  Cheyenne Melis                9604082   ZPK Budel                  34.15       33.68       
   18.  Chantal Vervoort              9603134   Njord                      33.99       34.00       
   19.  Britt Jansen                  9506328   ZPK Budel                  36.81       34.31       
   20.  Noelle Matzner                          SG Neus                    33.50       34.38       
   21.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert             33.32       34.45       
   22.  Robin Klasens                 9604532   Brunssum                   34.68       34.80       
   23.  Nora Chrif                    9501002   MZ&PC                      33.90       34.84       
   24.  Joyce Delsing                 9502594   Patrick                    34.99       35.10       
   25.  Amy van Berkel                9603642   de Dommelbaarzen           34.46       35.72       
   26.  Iris Bloemers                 9505176   ZPC Nederweert             37.67       35.74       
   27.  Celina Austen                 9602056   RZ                         34.12       35.81       
   28.  Inge Bastings                 9603068   ZC Valkenburg              37.47       36.19       
   29.  Verena di Bartolomeo          9602438   Nimo                       36.43       36.27       
   30.  Maaike Greven                 9500826   MZ&PC                      35.00       36.31       
   31.  Marlou Jacobs                 9502388   RZL                        36.17       36.65       
   32.  Shanna van Gelooven           9605444   MZ&PC                      35.36       36.79       
   33.  Tara Goertz                   9604046   ZPC Nederweert             35.88       37.46       
   34.  Pety Viguurs                  9506118   de Dommelbaarzen           36.83       37.64       
   35.  Jesse Hebben                  9601552   ROB                        37.86       37.66       
   36.  Nicole Delsing                9601290   Patrick                    39.05       37.84       
   37.  Katrien Kurvers               9503408   Nimo                       37.98       38.19       
   38.  Shirley Thijssen              9601550   ROB                        37.25       38.28       
   39.  Lisa Jongen                   9604924   Nimo                       39.61       39.36       
   40.  Evie Roebroek                 9605774   RZ                            NT       41.30       
   41.  Daniek de Leeuw               9604914   ZPC Nederweert             43.77       42.18       
 NG.ZA  Florence Rimée                330/96    Embourg Natation           34.93                   
 NG.ZA  Emilie Baldassarre            358/99    Embourg Natation           33.25                   
 AFGEM  Larissa Dirchs                9604726   RZL                        41.38                   
 AFGEM  Claudia Bloks                 9501878   de Dommelbaarzen           32.96                   
    NG  Kristina Kamnarovski          9604758   RZ                         42.45                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                        Dames, 50m vrije slag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Céline Kraus                  401/93    Embourg Natation           27.01       28.01       
    2.  Michelle Meusen               9400852   RZL                        30.39       30.56       
    3.  Magali Matzner                          SG Neus                     0.31       30.82       
    4.  Maaike Knops                  9404018   RZL                        30.43       30.91       
    5.  Sarina Paulussen              9307426   Patrick                    31.92       31.16       
    6.  Nathasja Scheepers            9405048   ZPK Budel                  30.86       31.50       
    7.  Daphne van de Laar            9403584   ZPC Nederweert             32.16       32.03       
    8.  Helene Bruggeman              194/93    CNSN                       30.98       32.11       
    9.  Audrey Thonon                 313/94    Embourg Natation              NT       32.79       
   10.  Ankie Meusen                  9302180   RZL                        32.36       33.24       
   11.  Munirah Braaf                 9305322   Hellas-Glana               31.26       33.37       
   12.  Ruth Vogel                    9302922   De Roersoppers             32.79       33.41       
   13.  Patty Drenthen                9401610   RZ                         32.06       33.49       
   13.  Emma Willems                  9301036   Nimo                       33.22       33.49       
   15.  Manon Amand                   257/94    Embourg Natation           33.00       33.91       
   16.  Raissa Nuchelmans             9305098   de Dommelbaarzen           32.80       33.92       
   17.  Roxane Farrapa Pinguinhas     185/94    CNSN                       32.55       34.02       
   18.  Mieka Dickmann                          DJK Teutonia 1920 e.       32.00       34.34       
   19.  Joyce Vervoort                9405370   Njord                      34.12       34.38       
   20.  Jacqueline Teley              9405944   RZL                        35.98       34.46       
   21.  Annik Delissen                9404672   RZ                         36.86       34.65       
   22.  Annebeth Trepels              9403184   Njord                      35.04       34.68       
   23.  Lieke Janssen                 9305954   Nimo                       35.97       34.75       
   24.  Robin Marban                  9301948   Eszet                      35.00       35.20       
   25.  Simone Vroemen                9405794   MZ&PC                      35.18       35.59       
   26.  Joyce Veldman                 9307410   Nimo                       37.10       36.92       
   27.  Chantal Schrijnewerkers       9305194   Eszet                      36.37       36.93       
   28.  Tessa Schmits                 9302842   De Roersoppers             37.20       37.07       
 NG.ZA  Marie Robert                  319/94    Embourg Natation           31.00                   
 NG.ZA  Mirjam Zillekens                        SG Neus                    33.50                   
 AFGEM  Karin Bongers                 9303800   RZL                        30.34                   
 AFGEM  Valerie Nieman                9305138   MZ&PC                      35.45                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                        Dames, 50m vrije slag                Dames Senioren D1 en D2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fanny Baade                   200/92    Embourg Natation           28.02       29.84       
    2.  Amandine Duhaut               372/91    Embourg Natation           29.95       29.89       
    3.  Fanny Van Driessche           139/91    CNSN                       28.00       30.01       
    4.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers             29.33       30.24       
    5.  Jolien van Golde              9204200   ZC Valkenburg              30.13       30.34       
    6.  Joyce Raemaekers              9106106   ZPK Budel                  29.81       30.56       
    7.  Majke Van Bommel              9207738   RZL                        30.33       30.96       
    8.  Claudia Giezenaar             9101022   RZ                         31.04       31.31       
    9.  Ellen Reniers                 9106288   de Dommelbaarzen           31.10       31.98       
   10.  Vera Coenen                   9104046   De Rog  Weert              30.60       32.31       
   11.  Suzan Suskens                 9201718   De Roersoppers             32.63       33.67       
   12.  Samantha van der Pluijm       9102490   De Roersoppers             33.17       33.92       
   13.  Evelien Schwillens            9201602   MZ&PC                      31.70       34.29       
   14.  Chantal Gielens               9101014   De Roersoppers             33.89       34.44       
   15.  Stephanie Engels              9200516   Hellas-Glana               34.98       37.83       
 AFGEM  Dionne Martin                 9205616   MZ&PC                      39.19                   
 AFGEM  Claudia Creemers              9202864   De Roersoppers             33.88                   
    NG  Janine Veelen                 9207686   De Roersoppers             33.47                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                        Dames, 50m vrije slag                         Dames Senioren
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anneloes Peulen               8502314   RZL                        26.94       27.12       
    2.  Maike Op het Veld             8703046   Trb/Res                    28.57       28.81       
    3.  Denise van Rouwendaal         8705960   MZ&PC                      30.29       29.43       
    4.  Marianka Peeters              8803394   Patrick                    29.57       29.47       
    5.  Saskia Coolen                 8805440   RZL                        29.20       29.88       
    6.  Linda van der Sande           8806622   MZ&PC                      31.00       30.34       
    7.  Renske Venner                 9008012   RZL                        30.26       30.38       
    8.  Ilvy van Grimbergen           8805442   RZL                        29.97       30.40       
    9.  Kathinka Vertommen            8201712   Kimbria                    29.14       30.87       
   10.  Leone Kelleners               8805610   Patrick                    30.56       30.91       
   11.  Juliska Peijnenburg           9002892   de Dommelbaarzen           30.64       31.06       
   12.  Rianne Golsteijn              8601262   Patrick                    30.26       31.16       
   13.  Ilse Clevers                  8503908   De Roersoppers             31.31       31.38       
   14.  Marja Driessen                8500744   Patrick                    30.90       31.56       
   15.  Carola Hompes                 8801868   ZPK Budel                  30.68       31.72       
   16.  Kelly van Grimbergen          9008016   RZL                        33.04       33.98       
   17.  Leonie Lennards               8602262   Eszet                      32.22       34.22       
   18.  Linda Verhaegh                8804486   Eszet                      35.89       36.93       
 AFGEM  Elena Habets                  9007170   ZC Valkenburg              42.84                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Jongens, 50m vrije slag           Jongens Minioren 2 en later
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ian Sanders                   0100373   Eszet                    1:05.96       48.94       
    2.  Florian Simon                 0/01      CNSN                          NT       51.81       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                       Jongens, 50m vrije slag               Jongens Minioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serve Nelissen                9900579   RZ                            NT       37.09       
    2.  Lars van der Haijden          9900225   Brunssum                   38.23       37.94       
    3.  Joris te Booy                 9901535   de Dommelbaarzen           40.85       39.32       
    4.  Bo Snijders                   0000033   RZL                        42.33       39.46       
    5.  Roel Slobbe                   9901287   Patrick                    40.86       41.36       
    6.  Roel Wijnands                 9901877   De Roersoppers             45.92       41.82       
    7.  Jonathan Mader                          SG Neus                    42.00       43.12       
    8.  Martin Manderveld             0/99      CNSN                          NT       43.74       
    9.  Dimitar Kamnarovski           0000593   RZ                         44.46       43.93       
   10.  Cas Louwarts                  9901249   RZ                         42.84       44.56       
   11.  Costia Sumtsov                9902109   MZ&PC                      48.50       47.74       
   12.  Mariano Paulussen             9901283   Patrick                    53.09       48.46       
   13.  Marc van Meyel                9901597   Kimbria                    53.17       51.65       
 AFGEM  Stephan Hamers                9900095   ZC Valkenburg              52.30                   
    NG  Liam Gadet                    9900307   MZ&PC                      46.87                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                       Jongens, 50m vrije slag               Jongens Minioren 5 en 6
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489   ZPK Budel                  31.04       31.19       
    2.  Martin Aerts-Bancken          375/98    Embourg Natation           33.76       32.75       
    3.  Rick van Wegberg              9703817   Patrick                    33.39       32.85       
    4.  Dorian Rick                             SG Neus                    33.50       33.12       
    5.  Luca Wenke                              SG Neus                    33.50       33.41       
    6.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                         32.79       33.95       
    7.  Ruben Delvoie                 9703833   MZ&PC                      36.25       34.46       
    8.  Ramón Pleijers                9802013   de Dommelbaarzen           35.81       34.47       
    9.  Michaily Pappas               9700285   Kimbria                    36.59       34.83       
   10.  Ivo Grosveld                  9702483   RZL                        37.29       35.19       
   11.  Stefan van de Wijdeven        9800995   Njord                      35.90       35.71       
   12.  Zjef Nelissen                 9701679   RZ                            NT       36.10       
   13.  Caio Passos-newman            9801043   Kimbria                    37.86       36.82       
   14.  Daan Lammers                  9702117   Njord                      36.59       37.24       
   15.  Chris Verheesen               9701379   Patrick                    39.40       37.54       
   16.  Jasper Slobbe                 9700435   Patrick                    37.83       37.96       
   17.  Ivar Wijfels                  9801369   de Dommelbaarzen           39.04       38.50       
   18.  Lars Hamacher                 9703189   Patrick                    41.60       38.75       
   19.  Koen Wijnands                 9800247   De Roersoppers             38.69       38.95       
   20.  Bart Köhlen                   9802453   Hellas-Glana               39.88       39.24       
   21.  Luuk Willems                  9703191   Patrick                    40.44       39.61       
   22.  Harm van de Heuvel            9801159   ZPK Budel                  38.87       39.70       
   23.  Farrapa Pinguinhas Lucas      214/98    CNSN                          NT       40.44       
   24.  Pim Vrehen                    9803525   Patrick                    49.30       43.06       
   25.  Tom Linsen                    9801553   ZPC Nederweert             43.44       44.10       
   26.  Wesley de Vree                9703809   ZC Valkenburg              47.13       44.90       
   27.  Erik Broens                   9702481   RZL                        48.51       47.40       
   28.  Laurens Kiek                  9802497   Njord                      46.63       49.03       
 AFGEM  Konstantin Weber                        SG Neus                    35.50                   
 AFGEM  Luc Nelissen                  9701381   Patrick                    35.96                   
 AFGEM  Quintijn van Hees             9802253   Brunssum                   53.09                   
 AFGEM  Vaos Kohlen                   9801007   MZ&PC                      53.20                   
    NG  Eddy Neggers                  9701161   Njord                      44.95                   
    NG  Jhamiro Habets                9800803   Brunssum                   39.26                   
    NG  Maikhoa Le                              SG Neus                    36.00                   
    NG  Danny Hamers                  9701169   ZC Valkenburg              36.80                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                        Heren, 50m vrije slag                Jongens Junioren 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Snijders                 9500485   RZL                        28.37       28.63       
    2.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                    28.42       28.99       
    3.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg              30.31       29.10       
    4.  Georgi Popgeorgiev            203/96    CNSN                       30.38       29.68       
    5.  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana               30.09       29.96       
    6.  Simon Hüskes                            SG Neus                    31.00       30.14       
    7.  Thomas Portier                318/96    Embourg Natation           31.31       30.63       
    8.  Sebastien Lheureux            345/96    Embourg Natation           30.80       30.90       
    9.  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                    34.56       32.50       
   10.  Philipp Hommelstein                     SG Neus                    32.50       32.61       
   11.  Sebastian Franken                       SG Neus                    33.00       33.48       
   12.  Bart van de Heuvel            9604363   ZPK Budel                  34.84       33.60       
   13.  Mehdi El Kaddouri             0/96      CNSN                       33.24       34.09       
   14.  Jeroen Martin                 9500839   MZ&PC                      34.70       34.89       
   15.  Mike Driessen                 9601175   Brunssum                   35.70       34.98       
   16.  Jari Geurts                   9505407   Hellas-Glana               38.94       37.84       
   17.  Jeroen van Buggenum           9601545   Patrick                    39.59       38.20       
   18.  Jordi Knops                   9601323   RZL                        39.47       38.53       
   19.  Nicolas Barnekow                        SG Neus                    41.00       38.78       
 NG.ZA  Pierre Robert                 337/96    Embourg Natation              NT                   
 NG.ZA  Christian Zillekens                     SG Neus                    30.00                   
 NG.ZA  Guillaume Aerts-Bancken       370/96    Embourg Natation           28.30                   
 AFGEM  Koen Nuchelmans               9501761   de Dommelbaarzen           32.64                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                        Heren, 50m vrije slag                Jongens Junioren 3 en 4
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas van Mierlo             9300353   ZPK Budel                  25.45       26.36       
    2.  Fabian Franken                          SG Neus                    27.00       27.51       
    3.  Dominik Rick                            SG Neus                    28.50       27.75       
    4.  Louis Lambert                 253/94    Embourg Natation           28.00       27.89       
    5.  Maurice Zelis                 9401031   RZ                         27.89       27.92       
    6.  Adrian Nanroth                          SG Neus                    29.50       28.21       
    7.  Luuk van Doremalen            9303487   de Dommelbaarzen           27.71       28.28       
    8.  Silvan Viehmann               9403763   Brunssum                   28.18       28.69       
    9.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                   28.60       28.72       
   10.  Daan Jansen                   9303621   RZL                        28.68       28.74       
   11.  Denis Netschitailo                      SG Neus                    29.00       28.75       
   12.  Marcin Janosch                          SG Neus                    29.00       28.81       
   13.  Anthony Marcotte              167/93    CNSN                       28.15       29.29       
   14.  Koen van der Wallen           9405561   ZPC Nederweert             28.32       29.33       
   15.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                    28.77       29.46       
   16.  Ted Reniers                   9400519   de Dommelbaarzen           29.02       29.56       
   17.  Mark Broers                   9400335   ZPK Budel                  30.61       29.84       
   18.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                    30.26       29.87       
   19.  Stef Verheesen                9402405   Patrick                    30.58       30.27       
   20.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert             30.15       30.46       
   21.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers             31.57       30.62       
   22.  Josiah Markink                9406095   ZC Valkenburg                 NT       31.21       
   23.  Tristan Jamar                 316/94    Embourg Natation           32.00       31.23       
   24.  Jim Ketelings                 9403901   RZ                         30.95       31.31       
   25.  Nico Kalwa                              SG Neus                    31.00       31.65       
   26.  Tim Sonnemans                 9403017   RZL                        32.00       32.03       
   27.  Tom Gulikers                  9405547   Kimbria                    31.72       32.21       
   28.  Jelle Achten                  9405819   ZPK Budel                  37.43       35.88       
   29.  Jordi Hintzen                 9403907   Patrick                    35.68       35.93       
 NG.ZA  Nicolas Dessy                 384/93    Embourg Natation           26.85                   
 NG.ZA  Eric Scheijen                 9405753   Hellas-Glana               31.49                   
 AFGEM  Ken Boonen                    9401481   RZL                        27.58                   
    NG  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                         27.70                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                        Heren, 50m vrije slag                     Heren Jeugd 1 en 2
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                    25.31       25.71       
    2.  Denis Jeunehomme              183/91    Embourg Natation           25.80       26.01       
    3.  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                    26.29       26.90       
    4.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers             26.41       27.32       
    5.  Edouard Aerts-Bancken         362/92    Embourg Natation           28.00       27.38       
    6.  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                   26.13       27.46       
    7.  Stefan Teley                  9107153   RZL                        27.07       27.52       
    8.  Jérôme Manderveld             152/91    CNSN                       26.76       27.62       
    9.  Sol Geraedts                  9100685   Eszet                      27.21       28.06       
   10.  Enzo Diependaal               9206691   Trb/Res                    26.71       28.21       
   11.  Dick Duisters                 9107427   RZL                        27.89       28.43       
   12.  Thijs van der Sterren         9102207   Zeps                       27.82       28.77       
   13.  Tim Greven                    9202373   MZ&PC                      28.77       29.63       
   14.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers             29.14       30.00       
   15.  Andy Beckers                  9204027   Patrick                    32.17       32.81       
 NG.ZA  Jeroen van Buggenum           9107151   RZL                        30.63                   
 AFGEM  Robin Krutzen                 9205021   Patrick                    30.86                   
 AFGEM  Ruud Bex                      9204133   RZL                        27.06                   
 AFGEM  Dennis Dornberg                         SG Neus                    29.00                   
    NG  David Burger                  9107381   Nimo                       33.39                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                        Heren, 50m vrije slag                    Heren Senioren Open
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005   ZPK Budel                  23.62       23.87       
    2.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        23.74       24.40       
    3.  Rik op het Veld               8602289   Patrick                    24.81       25.08       
    4.  Rick de Greef                 8400749   ZPK Budel                  23.99       25.30       
    5.  Daniel Rick                             SG Neus                    25.50       25.34       
    6.  Peter Crijns                  8800673   RZL                        24.57       25.52       
    7.  Martin Teley                  8906059   RZL                        25.13       25.75       
    8.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                       25.36       25.97       
    9.  Charel Thewissen              9005591   Kimbria                    26.55       26.03       
   10.  Julien Gathy                  990/84    Embourg Natation           27.00       26.08       
   11.  Daan Pelders                  8301647   Patrick                    25.59       26.19       
   12.  Robin van Gulik               9001061   Trb/Res                    26.03       26.38       
   13.  Bert Schlicher                6400669   RZ                            NT       26.39       
   14.  Patrick Creemers              9000579   RZ                         25.84       26.54       
   15.  Tim Metsemakers               8902129   Patrick                    25.78       26.64       
   16.  Marcel Meuffels               8101149   Patrick                    25.95       26.71       
   17.  Lukas Reiff                             DJK Teutonia 1920 e.       27.00       26.98       
   18.  Mathieu Lesage                324/83    Embourg Natation           25.69       27.10       
   19.  Sander Heijnen                9001199   Patrick                    27.47       28.06       
   20.  Frank Klasens                 6500479   Brunssum                   27.71       28.21       
   21.  Martijn Birk                  8900249   Patrick                    27.72       28.43       
   22.  Bart Coolen                   8603865   RZL                        28.02       29.29       
   23.  Mark van Melick               8503671   RZL                        29.07       29.34       
   24.  Peter Mertens                 8501725   MZ&PC                      29.35       29.74       
   25.  Gertjan Winten                8803881   MZ&PC                      28.49       29.82       
   26.  Karsten Meijers               9004959   ZC Valkenburg              29.72       30.51       
   27.  Tom Derks                     8804753   ROB                        31.88       32.64       
   28.  Tarcy (T.B.D.Z.) Snel         7301359   Hellas-Glana               30.70       32.85       
   29.  Tom Goffin                    8604457   Nimo                       33.36       33.59       
   30.  Roy Lahou                     8906483   MZ&PC                      32.83       34.10       
 NG.ZA  Stany Bourdoux                191/89    Embourg Natation           27.00                   
    NG  Adam Firley                             SG Neus                    30.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Alle, 10 x 50m vrije slag              Mix Junioren 1 en ouder
28.2.09                                (D/H/D/H/D/H/D/H/D/H)                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                                   RZL                      4:41.61     4:36.19       
        Maaike Knops, 94                             Martin Teley, 89
        Dick Duisters, 91                            Saskia Coolen, 88
        Renske Venner, 90                            Peter Crijns, 88
        Stefan Teley, 91                             Anneloes Peulen, 85
        Ilvy van Grimbergen, 88                      Ruud van Bommel, 89
            31.19  4:36.19

    2.  Patrick 1                               Patrick                  4:41.33     4:45.38       
        Marianka Peeters, 88                         Tim Metsemakers, 89
        Sjors Pietermans, 91                         Fiona Meuffels, 95
        Leone Kelleners, 88                          Daan Pelders, 83
        Marcel Meuffels, 81                          Rianne Golsteijn, 86
        Marja Driessen, 85                           Rik op het Veld, 86
            29.52  4:45.38

    3.  Embourg Natation 1                      Embourg Natation         4:45.00     4:46.14       
        Céline Kraus, 93                             Nicolas Dessy, 93
        Thibaut Devalckeneer, 93                     Juliette Vandeloise, 94
        Amandine Duhaut, 91                          Denis Jeunehomme, 91
        Stany Bourdoux, 89                           Audrey Thonon, 94
        Fanny Baade, 92                              Mathieu Lesage, 83
            27.89  4:46.14

    4.  RZ 1                                    RZ                       5:08.54     5:09.25       
        Celina Austen, 96                            Claudia Giezenaar, 91
        Patrick Creemers, 90                         Patty Drenthen, 94
        Jim Ketelings, 94                            Maurice Zelis, 94
        Jessica Hesen, 96                            Annik Delissen, 94
        Jitse Zonneveld, 97                          Bert Schlicher, 64
            34.51  5:09.25

    5.  MZ&PC 1                                 MZ&PC                    5:17.94     5:18.86       
        Nora Chrif, 95                               Gertjan Winten, 88
        Roy Lahou, 89                                Linda van der Sande, 88
        Shanna van Gelooven, 96                      Ruben Delvoie, 97
        Peter Mertens, 85                            Denise van Rouwendaal, 87
        Evelien Schwillens, 92                       Tim Greven, 92
            34.77  5:18.86

    6.  Patrick 2                               Patrick                  5:24.52     5:20.06       
        Sarina Paulussen, 93                         Kevin Meuwissen, 95
        Martijn Birk, 89                             Nicole Delsing, 96
        Joyce Delsing, 95                            Marc Craenen, 93
        Sander Heijnen, 90                           Lucie Vrehen, 97
        Linda van Wegberg, 95                        Stef Verheesen, 94
            31.70  5:20.06

    7.  Brunssum 1                              Brunssum                 5:22.79     5:22.87       
        Kendra Viehmann, 97                          Mike Driessen, 96
        Robin Borger, 93                             Lisa Borger, 95
        Robin Klasens, 96                            Frank Klasens, 65
        Patrick Lemmens, 91                          Maud Geerssen, 95
        Amber Viehmann, 95                           Silvan Viehmann, 94
            39.08  5:22.87

    8.  RZL 3                                   RZL                      5:06.65     5:23.06       
        Michelle Meusen, 94                          Daan Jansen, 93
        Tim Sonnemans, 94                            Marlou Jacobs, 95
        Ismay Sonnemans, 97                          Niels van Dalen, 89
        Jeroen van Buggenum, 91                      Kelly van Grimbergen, 90
        Veerle Jansen, 97                            Bart Coolen, 86
            29.70  5:23.06

    9.  SG Neus 2                               SG Neus                  5:15.00     5:46.48       
        Mirjam Zillekens, 93                         Christian Zillekens, 95
        Marcin Janosch, 93                           Constanze Moos, 97
        Julia Koch, 94                               Dennis Dornberg, 92
        Simon Hüskes, 95                             Tomma Van Lessen, 97
        Noelle Matzner, 96                           Adam Firley, 88
            34.22  5:46.48

 NG.ZA  SG Neus 1                               SG Neus                  5:00.00     4:59.64       
        Paulina Esgen, 96                            Denis Netschitailo, 93
        Adrian Nanroth, 94                           Maike Wende, 96
        Magali Matzner, 94                           Fabian Franken, 93
        Dominik Rick, 93                             Inessa Averin, 97
        Michelle Schulte, 96                         Daniel Rick, 89
            31.11  4:59.64

 AFGEM  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           5:02.50                   
        Ilse Clevers, 85                             Dennis Creemers, 92
        Janine Veelen, 92                            Suzan Suskens, 92
        Samantha van der Pluijm, 91                  Tessa Schmits, 93
        Joep Suskens, 94                             Sabine Klesman, 92
        Shanna Hintzen, 95                           Willem Jongen, 91

    NG  RZL 2                                   RZL                      5:34.34                   
        Larissa Dirchs, 96                           Daan Jansen, 93
        Tim Sonnemans, 94                            Marlou Jacobs, 95
        Ismay Sonnemans, 97                          Bart Coolen, 86
        Mark van Melick, 85                          Kelly van Grimbergen, 90
        Veerle Jansen, 97                            Dick Duisters, 91




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 4 x 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
28.2.09                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL                                     RZL                           NT     1:40.85       
        Martin Teley, 89                             Peter Crijns, 88
        Niels van Dalen, 89                          Ruud van Bommel, 89
            25.69  1:40.85

    2.  Patrick 1                               Patrick                  1:41.75     1:42.87       
        Rik op het Veld, 86                          Sjors Pietermans, 91
        Daan Pelders, 83                             Tim Metsemakers, 89
            25.55  1:42.87

    3.  Patrick 2                               Patrick                  1:49.56     1:51.00       
        Marcel Meuffels, 81                          Sander Heijnen, 90
        Martijn Birk, 89                             Kevin Meuwissen, 95
            26.65  1:51.00




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Patrick