Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  1997 en eerder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  1997 en eerder
Nr. 3. Jongens, 400m vrije slag  Gebjr 1998 - 2000
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Gebjr 1998 - 2000
Nr. 5. Heren, 1500m vrije slag  1997 en eerder
Nr. 6. Dames, 800m vrije slag  1997 en eerder
Nr. 7. Dames, 1500m vrije slag  1997 en eerder
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Gebjr 1997 - 1999
Nr. 9. Meisjes, 200m vrije slag  Gebjr 1997 - 1999
Nr. 10. Heren, 400m wisselslag  1997 en eerder
Nr. 11. Dames, 400m wisselslag  1997 en eerder
Nr. 12. Heren, 200m vlinderslag  1997 en eerder
Nr. 13. Dames, 200m vlinderslag  1997 en eerder


Limietwedstrijd lange afstanden
Deurne, 15.2.2009


Programmanr. 1
15-2-2009 - 14:00
Heren, 400m vrije slag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen4:39.6092022174:26.50
50m:
100m:
27.84
59.89
150m:
200m:
1:33.24
2:07.87
250m:
300m:
2:42.67
3:17.28
350m:
400m:
3:52.26
4:26.50
2.Philippe van den DungenAquAmigos4:48.8688008934:36.47
50m:
100m:
30.31
1:03.31
150m:
200m:
1:37.88
2:13.34
250m:
300m:
2:48.91
3:24.66
350m:
400m:
4:00.72
4:36.47
3.Sander QuirijnsZV KerkdrielNT93029135:02.22
50m:
100m:
33.37
1:10.16
150m:
200m:
1:48.19
2:27.03
250m:
300m:
3:06.22
3:44.69
350m:
400m:
4:23.78
5:02.22
4.Ivan TimmersE.O.Z.C.NT85026015:29.47
50m:
100m:
33.57
1:10.82
150m:
200m:
1:50.96
2:32.91
250m:
300m:
3:16.38
4:00.98
350m:
400m:
4:45.60
5:29.47
5.Jeffrey DuifBZV 's-hertogenbosch5:50.6394013655:41.85
50m:
100m:
35.16
1:16.50
150m:
200m:
1:59.91
2:44.88
250m:
300m:
3:29.62
4:14.22
350m:
400m:
4:58.29
5:41.85
6.Roy van der HeydenDZT'626:23.0997012096:12.67
50m:
100m:
41.04
1:27.64
150m:
200m:
2:15.00
3:03.64
250m:
300m:
3:52.23
4:40.33
350m:
400m:
5:27.51
6:12.67
7.Guus VermeulenBZV 's-hertogenbosch6:45.3097015936:37.07
50m:
100m:
40.55
1:29.97
150m:
200m:
2:21.44
3:12.59
250m:
300m:
4:04.11
4:56.70
350m:
400m:
5:47.43
6:37.07


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-2-2009 - 14:15
Dames, 400m vrije slag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda de KokAquAmigos5:22.1391016864:55.29
50m:
100m:
33.13
1:09.45
150m:
200m:
1:47.04
2:25.19
250m:
300m:
3:03.54
3:41.63
350m:
400m:
4:19.23
4:55.29
2.Lisa HartogsZ&PV Nuenen5:33.9295050445:22.70
50m:
100m:
35.95
1:15.90
150m:
200m:
1:56.17
2:36.46
250m:
300m:
3:17.86
3:59.68
350m:
400m:
4:41.17
5:22.70
3.Karin de KokAquAmigos5:41.8893010105:22.87
50m:
100m:
36.67
1:17.74
150m:
200m:
1:58.87
2:40.40
250m:
300m:
3:21.89
4:02.99
350m:
400m:
4:44.05
5:22.87
4.Ananda VeugenDZT'625:24.9795020705:25.02
50m:
100m:
35.67
1:15.89
150m:
200m:
1:56.13
2:37.04
250m:
300m:
3:18.36
4:00.10
350m:
400m:
4:43.36
5:25.02
5.Colet ClaessensZ&PV Nuenen5:10.0094051825:34.17
50m:
100m:
34.81
1:14.30
150m:
200m:
1:55.39
2:38.33
250m:
300m:
3:22.32
4:07.32
350m:
400m:
4:50.95
5:34.17
6.Vanessa van SchijndelDZT'625:43.2895004005:34.63
50m:
100m:
37.26
1:18.69
150m:
200m:
2:01.63
2:45.32
250m:
300m:
3:28.17
4:11.45
350m:
400m:
4:54.48
5:34.63
7.Sanne de LaatAquAmigos5:56.9295027305:37.06
50m:
100m:
37.85
1:19.78
150m:
200m:
2:02.85
2:46.57
250m:
300m:
3:30.66
4:14.82
350m:
400m:
4:58.06
5:37.06
8.Lisa KoolenDZT'625:39.4495020725:37.70
50m:
100m:
38.06
1:20.74
150m:
200m:
2:04.06
2:46.70
250m:
300m:
3:29.88
4:13.95
350m:
400m:
4:56.70
5:37.70
9.Mandy StevensDZT'626:11.4897028665:40.30
50m:
100m:
35.75
1:18.76
150m:
200m:
2:02.52
2:47.43
250m:
300m:
3:32.39
4:17.75
350m:
400m:
5:01.74
5:40.30
10.Susan TeijkenZ&PV Nuenen5:24.9795045925:40.45
50m:
100m:
37.51
1:18.16
150m:
200m:
2:00.60
2:43.94
250m:
300m:
3:27.82
4:12.51
350m:
400m:
4:56.66
5:40.45
11.Jessie HoskamZV Kerkdriel6:18.8797000305:54.87
50m:
100m:
37.77
1:20.93
150m:
200m:
2:06.22
2:52.24
250m:
300m:
3:37.65
4:24.30
350m:
400m:
5:10.63
5:54.87
12.Simone BalversWZV6:10.2096008786:03.20
50m:
100m:
41.02
1:25.92
150m:
200m:
2:11.92
2:57.86
250m:
300m:
3:44.36
4:31.54
350m:
400m:
5:18.33
6:03.20
13.Simone van den ElzenBZV 's-hertogenbosch6:14.5997019806:07.16
50m:
100m:
41.60
1:28.44
150m:
200m:
2:15.79
3:03.13
250m:
300m:
3:49.98
4:36.89
350m:
400m:
5:23.94
6:07.16
14.Sanne van KuringenE.O.Z.C.NT95008506:08.42
50m:
100m:
39.42
1:24.82
150m:
200m:
2:11.82
3:00.16
250m:
300m:
3:48.20
4:36.92
350m:
400m:
5:24.86
6:08.42
15.Julia MarasabessyBZV 's-hertogenbosch6:35.3696018206:12.83
50m:
100m:
38.51
1:22.60
150m:
200m:
2:10.26
2:59.48
250m:
300m:
3:47.83
4:36.17
350m:
400m:
5:24.69
6:12.83
16.Carlijn BalversWZV6:36.4297012386:43.43
50m:
100m:
43.05
1:32.33
150m:
200m:
2:24.58
3:15.59
250m:
300m:
4:07.71
5:00.71
350m:
400m:
5:52.90
6:43.43
17.Renske RietraeE.O.Z.C.NT97004886:48.88
50m:
100m:
40.82
1:30.98
150m:
200m:
2:23.47
3:17.45
250m:
300m:
4:09.91
5:03.57
350m:
400m:
5:57.66
6:48.88
18.Zoë WestdorpE.O.Z.C.NT96015427:18.14
50m:
100m:
43.83
1:33.89
150m:
200m:
2:29.14
3:24.74
250m:
300m:
4:22.88
5:21.14
350m:
400m:
6:21.36
7:18.14


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-2-2009 - 14:35
Jongens, 400m vrije slagGebjr 1998 - 2000
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV6:09.1698009195:57.10
50m:
100m:
38.96
1:23.18
150m:
200m:
2:09.11
2:55.47
250m:
300m:
3:41.98
4:28.97
350m:
400m:
5:14.18
5:57.10
2.Timo van LintEiffel Swimmers PSV6:19.0098017856:00.83
50m:
100m:
40.20
1:24.96
150m:
200m:
2:10.87
2:57.49
250m:
300m:
3:44.29
4:31.08
350m:
400m:
5:17.23
6:00.83
3.Mitchell SchollenWZV7:00.3498015436:09.43
50m:
100m:
38.46
1:24.50
150m:
200m:
2:12.24
3:00.24
250m:
300m:
3:47.98
4:36.44
350m:
400m:
5:24.14
6:09.43
4.Cristhian van SchijndelDZT'627:01.9498001316:14.18
50m:
100m:
40.24
1:26.21
150m:
200m:
2:16.03
3:05.84
250m:
300m:
3:54.65
4:44.97
350m:
400m:
5:31.37
6:14.18
5.Stijn SimonsEiffel Swimmers PSV6:39.5099008136:17.47
50m:
100m:
41.15
1:30.24
150m:
200m:
2:19.53
3:08.38
250m:
300m:
3:58.08
4:47.84
350m:
400m:
5:34.36
6:17.47
6.Stef KissenZPK Budel6:28.3398001136:19.80
50m:
100m:
44.00
1:32.60
150m:
200m:
2:21.76
3:11.02
250m:
300m:
3:59.92
4:48.60
350m:
400m:
5:36.73
6:19.80
7.Marcoen SmitsEiffel Swimmers PSV6:27.2099008156:21.71
50m:
100m:
40.92
1:27.06
150m:
200m:
2:15.06
3:04.54
250m:
300m:
3:55.26
4:45.98
350m:
400m:
5:34.29
6:21.71
8.Jelle de WindZ&PV NuenenNT98011836:27.41
50m:
100m:
42.79
1:30.28
150m:
200m:
2:19.60
3:09.22
250m:
300m:
3:58.73
4:48.98
350m:
400m:
5:40.04
6:27.41


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-2-2009 - 14:50
Meisjes, 400m vrije slagGebjr 1998 - 2000
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV6:15.0098024946:07.77
50m:
100m:
39.44
1:24.89
150m:
200m:
2:11.76
2:59.71
250m:
300m:
3:47.93
4:36.33
350m:
400m:
5:23.00
6:07.77
2.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV6:20.9098038366:16.46
50m:
100m:
40.33
1:27.17
150m:
200m:
2:15.70
3:04.08
250m:
300m:
3:52.93
4:41.55
350m:
400m:
5:30.87
6:16.46
3.Renée vd BesselaarAquAmigosNT98017286:17.02
50m:
100m:
42.42
1:29.54
150m:
200m:
2:17.89
3:05.82
250m:
300m:
3:54.02
4:42.67
350m:
400m:
5:32.07
6:17.02
4.Chantal DentzAquAmigosNT98017266:36.35
50m:
100m:
43.56
1:32.98
150m:
200m:
2:23.30
3:14.16
250m:
300m:
4:05.58
4:57.20
350m:
400m:
5:49.16
6:36.35
5.Laura van EngelenAquAmigosNT00003506:37.06
50m:
100m:
42.29
1:33.10
150m:
200m:
2:23.80
3:14.79
250m:
300m:
4:06.47
4:57.54
350m:
400m:
5:49.44
6:37.06
6.Lisa CoppelmansAquAmigosNT98012506:57.71
50m:
100m:
46.93
1:39.43
150m:
200m:
2:33.90
3:28.03
250m:
300m:
4:22.28
5:15.51
350m:
400m:
6:09.56
6:57.71


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-2-2009 - 14:58
Heren, 1500m vrije slag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rens van EijkZ&PV Nuenen18:40.00910057317:56.49
50m:
100m:
200m:
30.37
1:04.40
2:16.03
300m:
400m:
500m:
3:28.59
4:42.03
5:53.90
600m:
700m:
800m:
7:07.03
8:19.24
9:32.03
900m:
1000m:
1100m:
10:44.15
11:55.97
13:08.30
1200m:
1300m:
1400m:
14:21.21
15:34.56
16:47.72
1500m:17:56.49
2.Thomas van MierloZPK Budel18:02.46930035318:05.80
50m:
100m:
200m:
30.18
1:04.13
2:13.84
300m:
400m:
500m:
3:24.46
4:36.13
5:48.39
600m:
700m:
800m:
7:00.78
8:13.78
9:27.47
900m:
1000m:
1100m:
10:41.71
11:55.82
13:10.10
1200m:
1300m:
1400m:
14:24.93
15:40.00
16:53.82
1500m:18:05.80
3.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen19:35.00930269518:53.04
50m:
100m:
200m:
32.42
1:08.36
2:22.48
300m:
400m:
500m:
3:38.04
4:53.39
6:09.95
600m:
700m:
800m:
7:26.42
8:43.29
10:00.86
900m:
1000m:
1100m:
11:17.42
12:33.80
13:50.13
1200m:
1300m:
1400m:
15:06.48
16:22.02
17:39.57
1500m:18:53.04
4.Raoni SchrijversTempo Valkenswaard19:23.75930266919:19.09
50m:
100m:
200m:
32.48
1:09.32
2:25.58
300m:
400m:
500m:
3:42.96
5:00.42
6:18.14
600m:
700m:
800m:
7:36.32
8:55.61
10:15.90
900m:
1000m:
1100m:
11:35.19
12:53.57
14:12.51
1200m:
1300m:
1400m:
15:31.43
16:50.76
18:10.17
1500m:19:19.09
5.Diederick GroeneveldBZV 's-hertogenbosch20:43.10950212319:34.67
50m:
100m:
200m:
34.32
1:12.57
2:31.70
300m:
400m:
500m:
3:50.48
5:09.98
6:29.92
600m:
700m:
800m:
7:49.85
9:09.92
10:28.64
900m:
1000m:
1100m:
11:48.06
13:06.42
14:25.42
1200m:
1300m:
1400m:
15:43.77
17:02.09
18:19.13
1500m:19:34.67
6.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen20:10.00940298319:50.40
50m:
100m:
200m:
33.40
1:11.76
2:29.34
300m:
400m:
500m:
3:48.09
5:07.87
6:26.72
600m:
700m:
800m:
7:47.24
9:07.48
10:28.62
900m:
1000m:
1100m:
11:50.84
13:13.95
14:33.56
1200m:
1300m:
1400m:
15:54.52
17:13.65
18:33.99
1500m:19:50.40


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-2-2009 - 15:19
Dames, 800m vrije slag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers9:07.3593000129:21.29
50m:
100m:
30.62
1:04.30
200m:
300m:
2:13.09
3:22.98
400m:
500m:
4:34.80
5:47.05
600m:
700m:
6:59.59
8:10.99
800m:9:21.29
2.Corry FloorZV Kerkdriel10:09.8491009549:57.39
50m:
100m:
33.23
1:09.96
200m:
300m:
2:24.55
3:39.61
400m:
500m:
4:54.93
6:10.70
600m:
700m:
7:27.73
8:43.33
800m:9:57.39
3.Sahar HamamDZT'6210:14.92940541210:05.64
50m:
100m:
33.51
1:10.76
200m:
300m:
2:27.11
3:43.67
400m:
500m:
5:00.35
6:17.70
600m:
700m:
7:34.63
8:51.92
800m:10:05.64
4.Lotte NederstigtDe Krabben10:53.07930306210:32.53
50m:
100m:
35.75
1:14.94
200m:
300m:
2:34.06
3:53.96
400m:
500m:
5:14.06
6:34.06
600m:
700m:
7:54.06
9:14.32
800m:10:32.53
5.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV11:05.62960181610:45.44
50m:
100m:
35.48
1:15.00
200m:
300m:
2:34.98
3:56.36
400m:
500m:
5:18.00
6:40.82
600m:
700m:
8:03.86
9:26.19
800m:10:45.44
6.Esmée SixEiffel Swimmers PSV11:09.79970049010:57.17
50m:
100m:
36.20
1:16.78
200m:
300m:
2:38.69
4:01.79
400m:
500m:
5:25.65
6:49.85
600m:
700m:
8:13.16
9:37.12
800m:10:57.17
7.Milena van SchijndelDZT'6211:15.66940081811:02.54
50m:
100m:
36.02
1:16.04
200m:
300m:
2:39.67
4:03.48
400m:
500m:
5:27.57
6:51.64
600m:
700m:
8:15.89
9:40.70
800m:11:02.54
8.Maike KorthoutWZV11:32.00940603411:05.82
50m:
100m:
35.15
1:14.78
200m:
300m:
2:36.94
4:01.44
400m:
500m:
5:26.78
6:52.72
600m:
700m:
8:18.62
9:44.41
800m:11:05.82
9.Bente GeritsEiffel Swimmers PSV11:12.50970205211:13.97
50m:
100m:
36.77
1:17.65
200m:
300m:
2:41.87
4:07.03
400m:
500m:
5:33.74
7:01.03
600m:
700m:
8:27.90
9:54.15
800m:11:13.97
10.Joyce CoppietersZ&PV Nuenen10:45.00930722011:28.13
50m:
100m:
35.73
1:17.29
200m:
300m:
2:43.26
4:10.42
400m:
500m:
5:37.92
7:06.00
600m:
700m:
8:33.60
10:02.95
800m:11:28.13
11.Rebecca FairleyEiffel Swimmers PSVNT970273611:29.43
50m:
100m:
37.15
1:18.75
200m:
300m:
2:44.43
4:11.91
400m:
500m:
5:39.81
7:09.00
600m:
700m:
8:37.52
10:05.65
800m:11:29.43
12.Mara van LoonEiffel Swimmers PSV11:21.30970312211:35.46
50m:
100m:
36.85
1:18.09
200m:
300m:
2:42.81
4:08.66
400m:
500m:
5:36.26
7:05.36
600m:
700m:
8:35.25
10:05.92
800m:11:35.46
13.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV11:49.30970256211:46.19
50m:
100m:
37.72
1:21.14
200m:
300m:
2:50.65
4:19.96
400m:
500m:
5:49.87
7:21.38
600m:
700m:
8:53.10
10:24.06
800m:11:46.19
14.Manon BalversWZV11:59.18950204211:55.65
50m:
100m:
37.18
1:19.90
200m:
300m:
2:49.53
4:20.97
400m:
500m:
5:52.27
7:24.03
600m:
700m:
8:55.90
10:26.97
800m:11:55.65
15.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSVNT970256411:57.56
50m:
100m:
37.60
1:21.08
200m:
300m:
2:51.02
4:24.26
400m:
500m:
5:56.09
7:28.26
600m:
700m:
9:00.53
10:30.54
800m:11:57.56
16.Jill van der JagtEiffel Swimmers PSVNT970091012:09.07
50m:
100m:
37.13
1:21.45
200m:
300m:
2:51.76
4:25.01
400m:
500m:
5:58.10
7:32.26
600m:
700m:
9:05.01
10:38.89
800m:12:09.07
17.Eva van de KerkhofDZT'6212:29.40970309212:14.12
50m:
100m:
40.16
1:24.73
200m:
300m:
2:57.12
4:29.56
400m:
500m:
6:02.94
7:36.91
600m:
700m:
9:11.06
10:44.73
800m:12:14.12
18.Romy van HerkEiffel Swimmers PSVNT970255212:37.41
50m:
100m:
39.72
1:25.83
200m:
300m:
3:01.41
4:37.50
400m:
500m:
6:14.87
7:52.68
600m:
700m:
9:30.99
11:08.06
800m:12:37.41
19.Laura van BeekWZV12:59.80940654812:37.51
50m:
100m:
39.54
1:24.29
200m:
300m:
2:59.95
4:36.16
400m:
500m:
6:14.39
7:52.10
600m:
700m:
9:29.51
11:07.70
800m:12:37.51
DISNathasja ScheepersZPK Budel11:15.009405048
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-2-2009 - 16:07
Dames, 1500m vrije slag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn20:30.67960011220:00.97
50m:
100m:
200m:
34.36
1:12.13
2:30.00
300m:
400m:
500m:
3:49.13
5:08.45
6:28.84
600m:
700m:
800m:
7:49.42
9:10.50
10:31.56
900m:
1000m:
1100m:
11:52.89
13:14.48
14:36.48
1200m:
1300m:
1400m:
15:58.25
17:20.11
18:41.91
1500m:20:00.97
2.Margit TiboschBZV 's-hertogenbosch20:45.91910469620:33.56
50m:
100m:
200m:
34.16
1:11.91
2:30.13
300m:
400m:
500m:
3:50.26
5:10.48
6:33.06
600m:
700m:
800m:
7:58.06
9:23.12
10:47.06
900m:
1000m:
1100m:
12:11.73
13:36.42
15:01.76
1200m:
1300m:
1400m:
16:14.25
17:48.56
19:13.04
1500m:20:33.56
3.Arja den BoerBZV 's-hertogenbosch22:57.20940563420:36.57
50m:
100m:
200m:
35.75
1:15.70
2:36.32
300m:
400m:
500m:
3:58.07
5:19.80
6:42.82
600m:
700m:
800m:
8:06.29
9:29.29
10:53.36
900m:
1000m:
1100m:
12:16.48
13:41.29
15:05.13
1200m:
1300m:
1400m:
16:29.73
17:54.23
19:16.80
1500m:20:36.57
4.Kim van VlietWZV23:21.80870438423:45.42
50m:
100m:
200m:
38.29
1:21.76
2:52.95
300m:
400m:
500m:
4:26.82
6:01.29
7:37.32
600m:
700m:
800m:
9:13.20
10:49.20
12:26.73
900m:
1000m:
1100m:
14:03.54
15:40.60
17:18.36
1200m:
1300m:
1400m:
18:56.10
20:32.13
22:09.29
1500m:23:45.42


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-2-2009 - 16:32
Jongens, 200m vrije slagGebjr 1997 - 1999
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cristhian van SchijndelDZT'623:11.6498001312:48.53
50m:37.85100m:1:21.41200m:2:48.53
2.Roy van der HeydenDZT'622:57.9697012092:51.70
50m:37.88100m:1:20.91200m:2:51.70
3.Jelle de WindZ&PV NuenenNT98011833:07.39
50m:41.73100m:1:28.39200m:3:07.39


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-2-2009 - 16:36
Meisjes, 200m vrije slagGebjr 1997 - 1999
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique ScheepersZPK Budel2:34.4797008362:31.34
50m:33.33100m:1:11.88200m:2:31.34
2.Mandy StevensDZT'622:39.1097028662:40.11
50m:34.70100m:1:14.98200m:2:40.11
3.Eva van de KerkhofDZT'622:57.3597030922:53.02
50m:38.76100m:1:23.16200m:2:53.02
4.Renée vd BesselaarAquAmigos3:07.3798017282:53.20
50m:38.76100m:1:23.54200m:2:53.20
5.Chantal DentzAquAmigos3:15.3998017263:05.66
50m:40.64100m:1:27.29200m:3:05.66
6.Lisa CoppelmansAquAmigos3:15.9298012503:13.96
50m:44.31100m:1:34.74200m:3:13.96


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-2-2009 - 16:40
Heren, 400m wisselslag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Philippe van den DungenAquAmigos5:20.1188008935:27.59
50m:32.21100m:1:11.78400m:5:27.59
2.Sander QuirijnsZV KerkdrielNT93029135:29.13
50m:34.51100m:1:17.32400m:5:29.13
3.Diederick GroeneveldBZV 's-hertogenbosch6:03.0795021235:35.55
50m:35.78100m:1:20.05400m:5:35.55


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-2-2009 - 16:47
Dames, 400m wisselslag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers5:20.5793000125:22.23
50m:33.38100m:1:11.94400m:5:22.23
2.Sahar HamamDZT'625:39.5794054125:34.63
50m:36.67400m:5:34.63
3.Karin de KokAquAmigos5:53.6293010105:49.57
50m:35.95100m:1:18.89400m:5:49.57
4.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn6:32.1896001125:53.48
50m:37.12100m:1:25.16400m:5:53.48
5.Linda de KokAquAmigos6:22.4891016866:01.00
50m:40.40100m:1:30.95400m:6:01.00
6.Anne KlijbergWZV6:09.8395039746:07.04
50m:38.60100m:1:27.67400m:6:07.04
7.Sanne de LaatAquAmigos6:23.6995027306:11.16
50m:40.17100m:1:27.95400m:6:11.16
8.Vanessa van SchijndelDZT'626:22.0195004006:16.73
50m:38.60100m:1:24.66400m:6:16.73
9.Celine van HoutumWZV6:54.0096045086:48.32
50m:43.57100m:1:37.60400m:6:48.32
10.Jessie HoskamZV KerkdrielNT97000306:57.36
50m:45.54100m:1:42.08400m:6:57.36


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-2-2009 - 17:02
Heren, 200m vlinderslag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom LommersWZV2:24.7390018472:18.16
50m:29.22100m:1:03.73200m:2:18.16
2.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen2:51.2992022172:32.13
50m:30.79100m:1:09.53200m:2:32.13
3.Jeffrey DuifBZV 's-hertogenbosch3:09.1294013653:01.80
50m:36.92100m:1:29.02200m:3:01.80


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-2-2009 - 17:06
Dames, 200m vlinderslag1997 en eerder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa KoolenDZT'623:11.4895020723:01.25
50m:40.29100m:1:27.00200m:3:01.25
2.Ananda VeugenDZT'623:22.3995020703:01.29
50m:35.36100m:1:20.45200m:3:01.29
3.Colet ClaessensZ&PV Nuenen3:00.0094051823:28.66
50m:38.91100m:1:28.63200m:3:28.66
4.Renske RietraeE.O.Z.C.3:40.3897004883:43.36
50m:49.80100m:1:42.23200m:3:43.36