Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 15.2.2009


Programmanr. 1
15-2-2009 - 14:15
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV23.82840219225.47
2.Ilse KraaijeveldOrca25.37900211027.15
3.Chantal SendenZC Valkenburg26.05930069827.53
4.Kelly de JongDe Dolfijn27.25910147428.19
5.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen27.01910213828.76
6.Macy OortwijnDwk28.24950072228.80
7.Merel vd KieftE Z C28.57920092029.12
8.Lotte WilmsAZ&PC28.81840277029.14
9.Sabine van den Hoevende Veene32.52960001429.18
10.Misty CoertZC Valkenburg28.31930016229.43
11.Lis Kop JansenVan Uden-de Gouwe28.95910174029.83
12.Yvon Versteegde Veene28.60920186429.95
13.Maxime VerschuurDe Dolfijn29.04950080430.08
14.Kimberley van WijkVan Uden-de Gouwe29.87940204030.23
15.Laura MoolenaarAZ&PC28.95960065630.24
16.Elke KruissinkVz&pc30.52920103030.27
17.Iris PijtakAZ&PC29.61930060230.32
18.Nanda de VriesHz&pc29.31920432830.44
19.Iris SeltenAquarijn28.75920284030.53
20.Anne DuijstDe Amer31.14890103030.57
21.Valerie HemesathEiffel Swimmers PSV30.36910375430.80
22.Iranila PattipilohyDe Dolfijn30.99960523030.98
23.Cynthia de GalanKon. AZ 187030.20920341631.17
24.Marissa HummeHoogenboomTours BZ&PC32.66920256031.47
25.Michelle GeislerAquarijn30.73950251431.58
26.Desiree VedderHz&pc31.54960086431.72
27.Karla WestenbergE Z C31.95960173831.74
28.Esther KoxTorpedo32.21960061231.91
29.Eveline van der ZwaanHoogenboomTours BZ&PC31.89960237832.00
30.Josca ScholtenDe Amer35.83950379632.10FJ 1
handtijd
31.Angelique van VarkVan Uden-de Gouwe34.07970147832.10FJ 2
handtijd
32.Elisabeth RivardWvz31.00960024432.24
33.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen30.43940263832.30
34.Ingrid den OudenDe Amer31.54870305832.36
35.Kathy van ZuilenDe Amer34.00930613832.39
handtijd
36.Sylvanne SchoutenSG Vecht&Rijn34.20960462632.41
handtijd
37.Laura OotesDe Dolfijn29.06920134032.45
38.Pieternel BraamLz 188632.00950161032.89
39.Leandra VedderHz&pc31.95960086633.28
40.Ellen van DijkVzc-E&p32.60940157833.29
41.Renske EilersDe Amer37.08880607233.31
handtijd
42.Shannon MommersteegAquarijn32.74970239833.50
43.Francine BuremaDe Amer35.77960435434.31
handtijd
AFGEMRieneke TerinkAZ&PC26.708402424
AFGEMJanet van der PoelLz 188628.799301842
AFGEMMaaike de LeeuwVan Uden-de Gouwe30.389404486


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-2-2009 - 14:23
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.John VerhagenEiffel Swimmers PSV24.20920532525.13
2.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen23.96890079325.28
3.Dennis MooijHz&pc23.18890220125.30
4.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen23.96910124125.48
5.Michael van der LindenDe Zijl LGB24.16860192125.60
6.Joost GroeneveldVzc-E&p23.67920040925.80
7.Teun GroenewegE Z C25.16870113325.98
8.Jos de GraafDwk25.63910609526.00
9.Roy VisserDe Otters Het Gooi26.13910242326.36
10.Luke RijnbeekVan Uden-de Gouwe26.71930176126.45
11.Sjoerd SievalLz 188625.07900266326.77
12.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV25.71930212526.78
13.Lars SievalLz 188625.36930072326.85
14.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)26.22940114726.86
15.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV25.56900516726.93
16.Joeri de MikVan Uden-de Gouwe26.75930490326.95
17.Thom van DijkAalscholver26.64910290327.26
18.Kasper LeeuwE Z C26.51930443527.62
19.Rolf BoersVan Uden-de Gouwe28.54930155527.76
20.Jeroen GijselaarE Z C27.07930077727.77
21.Ruud EdelmanHoogenboomTours BZ&PC27.80790033127.78
22.Thijmen van de WaalAquarijn26.47920308527.81
23.Ricardo DiazZwemlust/Utrecht(SG)27.51900063728.06
24.Maurice DeelenAZ&PC28.18710140728.16
25.Twan BootAZ&PC27.10960120128.24
26.Mike VerweijAalscholver27.12930524528.39
27.Ronald VermeulenAZ&PC27.95940010928.66
28.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn27.91930173528.69
29.Stefan VerheulHoogenboomTours BZ&PC27.89930298328.77
30.Niels KemperinkO Z & P C28.16960000528.85
31.Mark PijtakAZ&PC27.13900228729.01
32.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen30.70950052330.41
33.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen30.43960344730.48
34.Tijmen SchaapherderTorpedo31.19950214130.59
35.Kaspur van der LemKon. AZ 187030.76960027931.38
36.Tom StraverSG Vecht&Rijn30.50940579131.83
37.Josha van den ElzenAquapoldro32.85960242332.40
38.Paul van GrolWidex Gzc Donk32.80960295133.72
39.Mark DrosWidex Gzc Donk34.11960150933.73
AFGEMGeert LantinkAZ&PC23.558601849
AFGEMJorke WillemseOrca24.799301977
AFGEMBryan Morsinkde Veene26.119101629


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-2-2009 - 14:31
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV30.45930161631.75
2.Mariët KosterZPC Bikkel Hoogeveen29.04830116231.96
3.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)29.97920081032.34
4.Chantal NapHz&pc30.44890300432.99
5.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen31.40910297433.50
6.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen32.97940006834.66
7.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC33.94930499034.69
8.Anna VisserHz&pc32.85940077434.79
9.Chantal van der ZwaanHoogenboomTours BZ&PC34.42930208435.24
10.Danielle de BoerHz&pc34.46940473635.41
11.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)33.40950321835.42
12.Conny de SmitDe Amer37.68940262239.05
13.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn37.16970103639.34
14.Josca ScholtenDe Amer48.72950379639.55
15.Manon de VosVan Uden-de Gouwe40.75950163840.87
16.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk37.45970422640.97
17.Ingrid den OudenDe Amer39.54870305841.28
18.Elly de GalanKon. AZ 187056.60580020853.44
AFGEMMyrthe SytsemaHz&pc32.939502706


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-2-2009 - 14:36
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart Arendshorstde Veene34.33930000530.44
2.Christiaan van DijkHz&pc29.45920024531.11
3.Dean CoertZC Valkenburg29.32910039331.35
4.Rikus de LangeAZ&PC33.20940126133.19
5.Jeffrey BakkerVan Uden-de Gouwe33.44940231733.27
6.Marcel van der LemKon. AZ 187032.65650056333.74
7.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen33.10950342733.92
8.Kevin van VlietSG Vecht&Rijn33.40920382735.71
9.Marc van RijWidex Gzc Donk39.80950093139.18
AFGEMDamiën de GrootSG Vecht&Rijn40.289603365


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-2-2009 - 14:39
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa BrakDe Zijl LGB34.54880057235.10
2.Yvonne v.d. PolAZ&PC33.75880347236.04
3.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht35.14810142037.01
4.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen33.65910083837.02
5.Caroline GoedhartAalscholver39.02910589238.16
6.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV36.12930256838.33
7.Yvon Versteegde Veene36.76920186438.75
8.Mirjan van DijkDe Golfbreker37.60880669039.42
9.Jorinde v.d. LaanDe Golfbreker36.41840331839.84
10.Anne Maaike Ferf JentinkDe Dolfijn39.53890545840.02
11.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV38.16950043040.16
12.Kathy van ZuilenDe Amer39.84930613841.13
13.Ruth van LuijkDe AmerNT880666641.44
14.Marissa HummeHoogenboomTours BZ&PC42.26920256042.02
15.Jasmijn RuijgrokLz 188639.49940103243.09
16.Anoeska van de KraatsDwk40.58970128443.45
17.Annelou de JongWidex Gzc Donk46.83970173245.75
18.Sylvanne SchoutenSG Vecht&Rijn47.57960462646.16
19.Elly de GalanKon. AZ 187053.16580020859.76
AFGEMMirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)39.059506002
AFGEMSeline KoekLz 188639.359400622


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-2-2009 - 14:43
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick van GemertDwk31.36890094331.17
2.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen29.27890079331.63
3.Ramon GrootelaarO Z & P C30.63830079332.29
4.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)30.98920024133.29
5.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV31.90930176933.36
6.Teun GroenewegE Z C31.16870113333.75
7.Silvan de WaartWidex Gzc Donk34.29920534533.83
8.Kristiaan LenosLz 188631.86830133133.88
9.Jordan KraaijenhofAZ&PC33.60930111134.97
10.Koen de LeeuwVan Uden-de Gouwe34.83920296135.12
11.Huub van HouwelingenAZ&PC34.50940601935.89
12.Maurice DeelenAZ&PC41.89710140738.02
13.Mitchell van WinsumAZ&PC44.10950061942.98
14.Tom StraverSG Vecht&Rijn43.15940579144.17
15.Paul van GrolWidex Gzc Donk43.57960295145.01
16.Mark DrosWidex Gzc Donk45.85960150947.89


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-2-2009 - 14:48
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV25.40840219227.08
2.Ellen Marisde Veene30.09920116829.96
3.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV29.69930204429.99
4.Femke LeenstraOrca30.68950303830.15
5.Merel vd KieftE Z C29.89920092030.86
6.Sabine van den Hoevende Veene34.14960001431.67
7.Lotte WilmsAZ&PC29.76840277031.71
8.Jamie de JongDe Dolfijn30.86930089831.91
9.Marre ZandringaOrca32.21970113632.05
10.Valerie HemesathEiffel Swimmers PSV31.88910375432.41
11.Chantal van der ZwaanHoogenboomTours BZ&PC32.36930208433.09
12.Jennifer den BestenHoogenboomTours BZ&PC33.55950174033.24
13.Denise SchulpenAquarijn33.75970015833.37
14.Elke KruissinkVz&pc34.51920103033.39
15.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV32.89930442233.46
16.Laura MoolenaarAZ&PC35.24960065634.43
17.Cynthia de GalanKon. AZ 187034.59920341637.60
18.Marsha den BestenHoogenboomTours BZ&PC39.43960157439.00
19.Meike KolthofWidex Gzc Donk40.60940666839.41
AFGEMJanet van der PoelLz 188631.519301842


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-2-2009 - 14:52
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud TammingaAZ&PC23.97820170125.96
2.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen25.98910124126.84
3.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)26.68910464527.20
4.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV27.00930212527.48
5.Dennis MooijHz&pc25.04890220127.59
6.Fabian BeiminO Z & P C26.43910008727.71
7.Jos de GraafDwk27.23910609528.22
8.Davey de VosVan Uden-de Gouwe28.31890345128.26
9.Joost GroeneveldVzc-E&p27.31920040928.32
10.Gavin van der WerfHz&pc28.68930297128.55
11.Nick OortwijnDwk27.58920444728.58
12.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV27.48900516728.63
13.Thom van DijkAalscholver29.16910290329.46
14.Thomas HansenLz 188629.38920432730.01
15.Hans van WijkHoogenboomTours BZ&PC28.74890360530.07
16.Mike VerweijAalscholver29.26930524530.17
17.Ricardo DiazZwemlust/Utrecht(SG)28.58900063730.36
18.Casper MarelisSG Vecht&Rijn30.44920323130.60
19.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)29.49940114730.63
20.Mark PijtakAZ&PC29.32900228730.78
21.Stefan VerheulHoogenboomTours BZ&PC30.01930298331.02
22.Donny van den BoschAquarijn31.60950200131.78
23.Twan BootAZ&PC31.43960120132.15
24.Owen LouwesHoogenboomTours BZ&PC30.92910148732.25
25.Jeroen LoriusZPC Bikkel Hoogeveen33.71950052332.82
26.Mitchell van WinsumAZ&PC34.04950061934.01
27.Daniël BuijsAZ&PC33.68960018334.05
28.Tijmen SchaapherderTorpedo36.00950214135.79


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-2-2009 - 14:57
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Lieke Verouden90AZ&PC4:59.921:06.73
50m:
100m:

1:06.73
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:59.92
2.Wendy vd Zanden88Eiffel Swimmers PSV5:05.961:07.19
50m:
100m:

1:07.19
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:05.96
3.Wendan Poelstra91Orca5:17.161:13.61
50m:
100m:

1:13.61
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.16
4.Mariët Koster83ZPC Bikkel Hoogeveen5:18.371:13.17
50m:
100m:

1:13.17
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.37
5.Lis Kop Jansen91Van Uden-de Gouwe5:25.401:15.15
100 meter tussentijd handtijd
50m:
100m:

1:15.15
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:25.40
6.Manon van Rooijen82De Dolfijn5:27.891:11.89
50m:
100m:

1:11.89
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.89
7.Michelle Verouden94Eiffel Swimmers PSV5:28.291:12.15
50m:
100m:

1:12.15
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.29
8.Jamie Schepers93ZC Valkenburg5:33.421:14.53
50m:
100m:

1:14.53
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:33.42
9.Kimberley van Wijk94Van Uden-de Gouwe5:39.081:15.84
50m:
100m:

1:15.84
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.08
10.Silvie Ketelaars85AZ&PC5:46.201:12.18
50m:
100m:

1:12.18
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.20
11.Jakonien Koster94ZPC Bikkel Hoogeveen5:47.151:18.74
50m:
100m:

1:18.74
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:47.15
12.Beau Rijpers94ZPC Bikkel Hoogeveen5:57.471:25.02
50m:
100m:

1:25.02
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:57.47
DISShireen Post95AZ&PC5:37.771:12.45
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:
100m:

1:12.45
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:37.77


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-2-2009 - 15:10
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.Robin van Aggele84AZ&PC4:40.491:02.38
Back up tijd
50m:
100m:

1:02.38
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:40.49
2.Yvo op den Kamp89ZC Valkenburg4:46.201:04.14
50m:
100m:

1:04.14
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:46.20
3.Robert Yallop89AZ&PC4:52.871:00.68
50m:
100m:

1:00.68
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:52.87
4.Ferry Weertman92De Otters Het Gooi4:58.611:05.21
50m:
100m:

1:05.21
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.61
5.Jelmer Meijer90Hz&pc5:01.671:07.96
50m:
100m:

1:07.96
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.67
6.Huub van Houwelingen94AZ&PC5:16.181:11.28
50m:
100m:

1:11.28
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:16.18
7.Thomas Meijer94Aquapoldro5:17.821:15.80
50m:
100m:

1:15.80
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:17.82
8.Jeroen Staakman94Aquapoldro5:25.501:14.64
50m:
100m:

1:14.64
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:25.50
9.Niels Kemperink96O Z & P C5:28.961:11.70
50m:
100m:

1:11.70
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.96
10.Daniël Buijs96AZ&PC6:00.871:22.46
50m:
100m:

1:22.46
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:00.87
AFGEMJeroen Gijselaar93E Z C


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-2-2009 - 15:22
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse KraaijeveldOrca55.37900211059.21
2.Chantal SendenZC Valkenburg56.0693006981:00.55
3.Kelly de JongDe Dolfijn1:00.3091014741:01.30
4.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV59.7593020441:02.67
5.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen58.2391021381:03.09
6.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:01.6494005741:03.16
7.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen59.2591008381:03.65
8.Macy OortwijnDwk1:00.0595007221:03.77
9.Chantal NapHz&pc58.8889030041:04.19
10.Iris PijtakAZ&PC1:03.7993006021:04.24
11.Jamie de JongDe Dolfijn1:03.2193008981:05.61
12.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:02.2795008041:05.99
13.Nanda de VriesHz&pc1:03.0992043281:06.56
14.Jasmijn RuijgrokLz 18861:03.5694010321:06.59
15.Laura MoolenaarAZ&PC1:04.6996006561:06.95
16.Elina de RuiterVzc-E&p1:03.5794033261:07.84
17.Anne Maaike Ferf JentinkDe Dolfijn1:07.8689054581:08.22
18.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)1:04.8495032181:08.46
19.Desiree VedderHz&pc1:07.8196008641:08.49
20.Stefanie van der WalleO Z & P C1:07.9894002881:08.57
21.Sarina SnijderVzc-E&p1:04.8291029061:08.95
22.Sedona de KeijzerAZ&PC1:07.6496031641:09.42
23.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:08.1896052301:09.54
24.Michelle GeislerAquarijn1:06.4195025141:09.76
25.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:06.1192034161:09.91
Back up tijd
26.Esther KoxTorpedo1:10.8696006121:10.04
27.Eveline van der ZwaanHoogenboomTours BZ&PC1:09.1696023781:10.65
28.Kathy van ZuilenDe Amer1:08.8293061381:10.71
29.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p1:09.6993002321:11.96
30.Josca ScholtenDe Amer1:16.2395037961:12.25
31.Ellen van DijkVzc-E&p1:10.6394015781:13.10
32.Angelique van VarkVan Uden-de Gouwe1:13.1097014781:13.24
33.Leandra VedderHz&pc1:08.8096008661:14.62
34.Conny de SmitDe Amer1:16.4394026221:14.92
35.Manon de VosVan Uden-de Gouwe1:13.1495016381:14.97
36.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk1:19.0197042261:15.62
37.Meike KolthofWidex Gzc Donk1:25.7894066681:15.76
38.Eva van MaarleLz 18861:16.2597050421:16.83
39.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn1:13.7297010361:17.98
40.Annelou de JongWidex Gzc Donk1:22.5497017321:19.49
AFGEMLaura WillemsenDwk1:08.889700168
AFGEMRieneke TerinkAZ&PC57.588402424
AFGEMJanet van der PoelLz 18861:02.549301842
AFGEMSeline KoekLz 18861:04.579400622


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-2-2009 - 15:34
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis MooijHz&pc50.61890220155.20
2.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)53.03910464555.34
3.Nick van GemertDwk55.07890094355.97
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi56.32910242356.33
5.Loïc KempDe Otters Het Gooi57.75930348356.45
6.Michael van der LindenDe Zijl LGB52.97860192156.56
7.Sjoerd SievalLz 188654.02900266357.58
Back up tijd
8.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV55.16920267557.90
9.Lars SievalLz 188655.37930072357.92
10.Joeri ScheidtVzc-E&p57.10910201157.94
11.Fred SminkDe Otters Het Gooi57.57910451957.98
12.Joeri de MikVan Uden-de Gouwe57.50930490358.08
13.Mike v.d. ZandenEiffel Swimmers PSV57.50870390559.12
Handtijd
14.Thom van DijkAalscholver59.25910290359.39
15.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)57.60920024159.64
16.Tim NiekusVzc-E&p58.07910370959.88
17.Jordan KraaijenhofAZ&PC58.9793011111:00.27
18.Arthur van NoordenZC Valkenburg59.9895012391:00.41
19.Casper MarelisSG Vecht&Rijn58.6592032311:00.62
20.Rolf BoersVan Uden-de Gouwe58.4293015551:01.19
21.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)58.4295017551:01.21
22.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen57.3190012671:02.00
23.Jeroen KoenraadtE Z C1:02.6294019091:02.04
24.Nick OortwijnDwk57.6492044471:02.16
25.Bas UdingaAalscholver58.4592013211:02.69
26.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:01.3693017351:02.82
27.Twan BootAZ&PC1:01.3396012011:02.84
28.Maurice DeelenAZ&PC1:02.9671014071:03.42
29.Brian Roy OstendorfAalscholver59.9490040951:03.45
30.Silvan de WaartWidex Gzc Donk1:01.6692053451:03.62
31.Jeffrey BakkerVan Uden-de Gouwe1:00.2294023171:03.69
32.Gianpaolo GioiaZC Ooievaar (SG)1:01.5193064571:03.82
33.Stefan VerheulHoogenboomTours BZ&PC59.8093029831:03.87
34.Ruud EdelmanHoogenboomTours BZ&PC1:00.4879003311:04.15
35.Ronald VermeulenAZ&PC1:02.3294001091:05.08
36.Marcel van der LemKon. AZ 18701:02.0165005631:05.81
37.Owen LouwesHoogenboomTours BZ&PC1:02.8091014871:06.29
38.Diego Hélant MullerDe Dolfijn1:07.7495004511:08.32
39.Ardi KnolZPC Bikkel Hoogeveen1:06.0996034471:08.44
40.Josha van den ElzenAquapoldro1:12.9296024231:11.07
41.Marc van RijWidex Gzc Donk1:13.2395009311:17.84
AFGEMGeert LantinkAZ&PC50.408601849
AFGEMSteven NonnekesEiffel Swimmers PSV50.619003749
AFGEMJorke WillemseOrca53.289301977
AFGEMRicardo DiazZwemlust/Utrecht(SG)59.759000637
AFGEMDamiën de GrootSG Vecht&Rijn1:12.849603365


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-2-2009 - 15:46
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hinkelien SchreuderEiffel Swimmers PSV58.6484021921:06.11
2.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV1:07.1593016161:10.64
Back up tijd
3.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:05.9491029741:11.00
4.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)1:05.4392008101:12.48
5.Misty CoertZC Valkenburg1:09.6193001621:12.64
6.Denise SchulpenAquarijn1:10.4397001581:13.26
7.Anna VisserHz&pc1:09.8394007741:13.54
8.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:08.4894000681:13.55
9.Merel vd KieftE Z C1:09.9192009201:14.95
10.Danielle de BoerHz&pc1:12.3694047361:15.78
11.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC1:15.9793049901:17.10
12.Elisabeth RivardWvz1:13.6996002441:18.15
Back up tijd
13.Sedona de KeijzerAZ&PC1:16.5696031641:18.32
14.Karla WestenbergE Z C1:15.8296017381:18.65
15.Laura MoolenaarAZ&PC1:15.2796006561:19.21
16.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:17.8796052301:21.40
17.Pieternel BraamLz 18861:13.2995016101:22.64
18.Sarina SnijderVzc-E&p1:14.0891029061:23.21
19.Renske EilersDe Amer1:25.5188060721:24.77
20.Marsha den BestenHoogenboomTours BZ&PC1:22.1396015741:26.36
Back up tijd
21.Francine BuremaDe Amer1:38.5696043541:27.70
22.Sylvanne SchoutenSG Vecht&Rijn1:27.5196046261:30.43
23.Anoeska van de KraatsDwk1:29.7797012841:31.41
DISEllen van DijkVzc-E&p1:22.8694015781:27.08
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)1:12.319506002
AFGEMMaaike de LeeuwVan Uden-de Gouwe1:18.609404486
AFGEMMyrthe SytsemaHz&pc1:08.819502706


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-2-2009 - 15:54
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jos de GraafDwk57.7191060951:00.77
2.Bart Arendshorstde Veene1:07.6093000051:06.50
3.Dean CoertZC Valkenburg1:02.3791003931:07.14
4.Christiaan van DijkHz&pc1:04.9792002451:07.26
5.Teun GroenewegE Z C1:05.9287011331:08.61
6.Joeri ScheidtVzc-E&p1:06.2891020111:09.15
Back up tijd
7.Kasper LeeuwE Z C1:06.0893044351:10.07
8.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV1:09.6193017691:11.80
9.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:07.3295034271:11.82
10.Anthony LubbersDe Dolfijn1:11.3195011511:13.36
11.Mark PijtakAZ&PC1:14.7490022871:14.62
12.Tom StraverSG Vecht&Rijn1:14.4894057911:17.70
13.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:19.9996002791:19.30
14.Kevin van VlietSG Vecht&Rijn1:12.7892038271:21.00
AFGEMBryan Morsinkde Veene1:05.269101629


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-2-2009 - 15:58
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa BrakDe Zijl LGB1:14.9288005721:16.98
2.Kristel DoreleijersEiffel Swimmers PSV1:16.9693025681:20.18
3.Jocelyn SpruitEiffel Swimmers PSV1:14.4893020441:21.43
4.Yvonne v.d. PolAZ&PC1:15.1488034721:21.76
5.Caroline GoedhartAalscholver1:23.1691058921:24.20
Back up tijd
6.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht1:20.4881014201:24.63
7.Yvon Versteegde Veene1:21.4592018641:24.98
8.Iris SeltenAquarijn1:20.3092028401:25.40
9.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV1:22.0695004301:25.61
10.Jennifer den BestenHoogenboomTours BZ&PC1:25.3295017401:27.40
11.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p1:24.8893002321:28.30
12.Esther KoxTorpedo1:28.3096006121:28.87
13.Anne DuijstDe Amer1:28.4289010301:29.38
14.Anne Maaike Ferf JentinkDe Dolfijn1:28.3789054581:30.58
15.Marissa HummeHoogenboomTours BZ&PC1:27.3492025601:31.17
16.Kathy van ZuilenDe Amer1:30.4093061381:33.34
17.Eva van MaarleLz 18861:41.7097050421:40.02
18.Sedona de KeijzerAZ&PC1:34.4196031641:41.10
19.Marije VerhofstadtSG Vecht&Rijn1:37.1197010361:44.74
AFGEMLaura WillemsenDwk1:29.809700168
AFGEMMirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)1:26.899506002


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-2-2009 - 16:06
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gavin van der WerfHz&pc1:05.0493029711:09.52
2.Ramon GrootelaarO Z & P C1:08.1183007931:13.95
3.Kristiaan LenosLz 18861:08.5983013311:14.62
4.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)1:07.4992002411:15.64
5.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:09.0890012671:16.01
6.Koen de LeeuwVan Uden-de Gouwe1:14.7392029611:17.28
7.Thomas MeijerAquapoldro1:16.2894023211:18.21
8.Thijmen van de WaalAquarijn1:14.9892030851:19.15
9.Jeroen van der VlistWidex Gzc Donk1:13.9391063871:20.03
10.Ricardo Hauberd'ELFT1:14.9094020291:20.18
11.Tim NiekusVzc-E&p1:15.0891037091:20.32
12.Jeroen KoenraadtE Z C1:17.3694019091:22.92
Back up tijd
13.Brian Roy OstendorfAalscholver1:18.2690040951:23.04
14.Maurice DeelenAZ&PC1:32.9571014071:23.67
15.Thomas HansenLz 18861:17.5192043271:23.83
16.Tijmen SchaapherderTorpedo1:23.1695021411:25.36
17.Rikus de LangeAZ&PC1:26.7394012611:28.84
18.Jelle NapVzc-E&p1:29.9895028751:33.18
19.Mitchell van WinsumAZ&PC1:29.6195006191:33.82
20.Josha van den ElzenAquapoldro1:30.0896024231:33.83
AFGEMDamiën de GrootSG Vecht&Rijn1:34.429603365


<< TOP >>
Programmanr. 17
15-2-2009 - 16:12
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV1:01.7288050041:03.63
2.Chantal NapHz&pc1:03.7989030041:05.91
3.Jamie de JongDe Dolfijn1:07.7393008981:10.06
4.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen1:06.7391021381:10.81
5.Ellen Marisde Veene1:07.6092011681:10.89
6.Macy OortwijnDwk1:07.0695007221:11.87
7.Lotte WilmsAZ&PC1:06.0484027701:12.07
8.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:10.7794005741:14.41
9.Sabine van den Hoevende Veene1:13.1696000141:15.29
10.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:12.3594000681:19.41
11.Desiree VedderHz&pc1:18.5596008641:20.50
12.Stefanie van der WalleO Z & P C1:19.8394002881:20.71
13.Elke KruissinkVz&pc1:23.7592010301:21.66
Back up tijd
14.Michelle GeislerAquarijn1:18.8095025141:23.68
15.Ingrid den OudenDe Amer1:35.2187030581:27.32
16.Karla WestenbergE Z C1:23.0796017381:28.68
17.Renske EilersDe Amer1:38.3788060721:31.30
18.Shannon MommersteegAquarijn1:29.1597023981:38.16


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-2-2009 - 16:19
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud TammingaAZ&PC52.38820170158.25
2.Fabian BeiminO Z & P C58.35910008759.62
3.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen56.53910124159.96
4.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)57.7191046451:00.32
5.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV1:00.3392026751:02.08
6.Jelmer MeijerHz&pc1:02.0390019611:03.21
7.Mike v.d. ZandenEiffel Swimmers PSV59.3087039051:03.48
Back up tijd
8.Nick OortwijnDwk1:02.8692044471:04.45
9.Luke RijnbeekVan Uden-de Gouwe1:04.9693017611:04.86
10.Hans van WijkHoogenboomTours BZ&PC1:04.0889036051:05.15
11.Kasper LeeuwE Z C1:04.4593044351:07.99
12.Niels KemperinkO Z & P C1:10.2696000051:11.09
13.Arthur van NoordenZC Valkenburg1:07.3995012391:12.35
14.Gianpaolo GioiaZC Ooievaar (SG)1:09.5093064571:13.23
15.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)1:08.4294011471:13.55
Backup tijd
16.Owen LouwesHoogenboomTours BZ&PC1:10.8791014871:16.92
17.Josha van den ElzenAquapoldro1:18.4196024231:22.92
AFGEMSteven NonnekesEiffel Swimmers PSV59.649003749


<< TOP >>
Programmanr. 19
15-2-2009 - 16:25
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Lieke Verouden9003948AZ&PC2:07.497791:02.431:05.06
2.Pauline van Dam9304422Eiffel Swimmers PSV2:11.857041:04.461:07.39
3.Wendan Poelstra9102496Orca2:14.036711:05.941:08.09
4.Kelly de Jong9101474De Dolfijn2:15.106551:06.491:08.61
5.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:16.806311:06.801:10.00
6.Femke Leenstra9503038Orca2:17.356231:06.661:10.69
7.Mariët Koster8301162ZPC Bikkel Hoogeveen2:17.746181:06.481:11.26
Back up tijd
8.Shireen Post9503286AZ&PC2:19.056001:07.201:11.85
9.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:19.425961:06.981:12.44
10.Iris Pijtak9300602AZ&PC2:19.445951:07.721:11.72
11.Silvie Ketelaars8503778AZ&PC2:21.905651:07.771:14.13
12.Jamie Schepers9300894ZC Valkenburg2:22.185621:09.031:13.15
13.Misty Coert9300162ZC Valkenburg2:22.195621:08.671:13.52
14.Chantal van der Zwaan9302084HoogenboomTours BZ&PC2:24.705331:10.091:14.61
15.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen2:25.715221:10.701:15.01
16.Yvonne v.d. Pol8803472AZ&PC2:26.385151:10.641:15.74
17.Larissa Brak8800572De Zijl LGB2:27.615021:12.311:15.30
18.Jasmijn Ruijgrok9401032Lz 18862:28.484931:11.231:17.25
19.Marre Zandringa9701136Orca2:28.724911:11.921:16.80
20.Elina de Ruiter9403326Vzc-E&p2:30.574731:13.021:17.55
21.Elisabeth Rivard9600244Wvz2:31.624631:14.311:17.31
22.Anne Duijst8901030De Amer2:32.474551:13.121:19.35
23.Laura Ootes9201340De Dolfijn2:33.044501:13.471:19.57
24.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:33.444471:12.991:20.45
25.Pieternel Braam9501610Lz 18862:42.803741:17.361:25.44
Back up tijd
26.Conny de Smit9402622De Amer2:48.233391:17.711:30.52
27.Leandra Vedder9600866Hz&pc2:48.693361:20.381:28.31
28.Anoeska van de Kraats9701284Dwk2:53.173111:24.771:28.40
AFGEMRieneke Terink8402424AZ&PC
AFGEMAnne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)
AFGEMSeline Koek9400622Lz 1886
AFGEMMyrthe Sytsema9502706Hz&pc


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-2-2009 - 16:42
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt100m200m
1.Allen Lindenberg8906543Eiffel Swimmers PSV1:55.1277956.6258.50
2.Robin van Aggele8400017AZ&PC1:58.9070758.161:00.74
3.Yvo op den Kamp8901553ZC Valkenburg1:59.9368959.171:00.76
4.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV2:00.5467959.241:01.30
5.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC2:00.866731:00.151:00.71
6.Ferry Weertman9201461De Otters Het Gooi2:01.7365959.901:01.83
7.Robert Yallop8903679AZ&PC2:01.9665559.461:02.50
8.Joost Groeneveld9200409Vzc-E&p2:02.1465359.571:02.57
9.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen2:02.8564159.571:03.28
10.Michael van der Linden8601921De Zijl LGB2:04.026231:00.821:03.20
11.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:04.0362359.661:04.37
12.Jos de Graaf9106095Dwk2:07.545731:00.141:07.40
13.Fred Smink9104519De Otters Het Gooi2:08.465611:02.331:06.13
14.Sjoerd Sieval9002663Lz 18862:08.515601:02.571:05.94
15.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:08.815561:02.391:06.42
16.Loïc Kemp9303483De Otters Het Gooi2:08.885551:03.531:05.35
100 meter tijssentijd handtijd
17.Davey de Vos8903451Van Uden-de Gouwe2:09.915421:02.261:07.65
18.Ruud van Heerbeek9301769Eiffel Swimmers PSV2:11.535231:05.381:06.15
19.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC2:11.855191:03.081:08.77
20.Lars Sieval9300723Lz 18862:13.035051:03.501:09.53
21.Huub van Houwelingen9406019AZ&PC2:13.505001:06.011:07.49
22.Jeroen Gijselaar9300777E Z C2:13.934951:03.441:10.49
23.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:16.984631:06.371:10.61
24.Jeffrey Bakker9402317Van Uden-de Gouwe2:17.774551:06.501:11.27
25.Jeroen van der Vlist9106387Widex Gzc Donk2:19.654371:06.751:12.90
26.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen2:22.684091:06.051:16.63
27.Jeroen Lorius9500523ZPC Bikkel Hoogeveen2:23.244051:10.851:12.39
28.Casper Marelis9203231SG Vecht&Rijn2:24.033981:08.071:15.96
29.Donny van den Bosch9502001Aquarijn2:24.393951:06.881:17.51
30.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen2:24.783921:08.541:16.24
31.Bas Udinga9201321Aalscholver2:25.123891:09.631:15.49
32.Anthony Lubbers9501151De Dolfijn2:26.003821:10.551:15.45
33.Maurice Deelen7101407AZ&PC2:26.323801:11.551:14.77
34.Mitchell van Winsum9500619AZ&PC2:30.893461:13.601:17.29
35.Ardi Knol9603447ZPC Bikkel Hoogeveen2:31.913391:14.231:17.68
36.Diego Hélant Muller9500451De Dolfijn2:32.223371:14.841:17.38
37.Jelle Nap9502875Vzc-E&p2:33.363301:14.841:18.52
38.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC2:34.983191:13.441:21.54
39.Kaspur van der Lem9600279Kon. AZ 18702:37.203061:14.221:22.98
100 meter tussentijd handtijd
40.Kevin van Vliet9203827SG Vecht&Rijn2:38.412991:15.781:22.63
AFGEMGeert Lantink8601849AZ&PC
AFGEMJorke Willemse9301977Orca
AFGEMBryan Morsink9101629de Veene