Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 4
Vlissingen (NED),    8.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
08.02.2009 - 13:00                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696 Luctor et Emergo       2:06.88     1.          
            29.11  1:01.19  1:34.14  2:06.88
    2.  Marieke Smeding               8301826 Luctor et Emergo       2:13.97     2.          
            30.53  1:04.00  1:39.19  2:13.97
    3.  Priscilla Meerman             9401428 Luctor et Emergo       2:18.19     3.          
            31.04  1:05.94  1:42.90  2:18.19
    4.  Monique de Haard              9203828 Luctor et Emergo       2:19.14     4.          
            31.68  1:06.86  1:43.39  2:19.14
    5.  Mieke van Dort                9100780 De Stormvogel          2:20.45     5.          
            31.70  1:07.09  1:44.01  2:20.45
    6.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       2:22.42     6.          
            32.31  1:08.16  1:45.88  2:22.42
    7.  Naomi Gelderland              9005276 ZCKoewacht             2:23.87     7.          
            32.37  1:08.70  1:46.16  2:23.87
    8.  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel          2:24.52     8.          
            32.61  1:08.51  1:46.11  2:24.52
    9.  Zoë Braal                     8700550 Luctor et Emergo       2:25.75     9.          
            33.38  1:09.40  1:47.07  2:25.75
   10.  Eline Nijskens                8803194 ZCKoewacht             2:27.50    10.          
            34.05  1:11.06  1:49.21  2:27.50
   11.  Anouk Meesen                  8902828 ZCKoewacht             2:27.63    11.          
            33.68  1:11.25  1:50.14  2:27.63
   12.  Sabine van Waes               8503136 ZCKoewacht             2:28.95    12.          
            32.32  1:08.88  1:48.44  2:28.95
   13.  Saskia de Haard               9401972 Luctor et Emergo       2:29.79    13.          
            33.30  1:10.98  1:50.71  2:29.79
   14.  Sophie Bonte                  9600976 ZCKoewacht             2:31.54    14.          
            34.59  1:13.47  1:53.55  2:31.54
   15.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel          2:32.42    15.          
            35.77  1:14.72  1:54.32  2:32.42
   16.  Lotte Dalmeijer               9601166 Luctor et Emergo       2:33.93    16.          
            34.59  1:14.34  1:55.12  2:33.93
   17.  Kelly Bergez                  9603132 ZCKoewacht             2:34.24    17.          
            34.30  1:13.13  1:54.24  2:34.24
   18.  Vivienne van Vliet            9404956 De Stormvogel          2:34.33    18.          
            35.89  1:14.77  1:55.22  2:34.33
   19.  Emelie Bral                   9100430 ZCKoewacht             2:34.45    19.          
            34.32  1:14.67  1:55.79  2:34.45
   20.  Charlotte Bral                9600258 ZCKoewacht             2:36.40    20.          
            35.08  1:15.65  1:56.55  2:36.40
   21.  Eline de Haard                9601004 Luctor et Emergo       2:38.15    21.          
            35.78  1:16.57  1:58.33  2:38.15
   22.  Femke Hiel                    9604014 ZCKoewacht             2:41.69    22.          
            34.95  1:16.28  2:00.05  2:41.69
   23.  Rowena de Kok                 9602908 De Stormvogel          2:43.18    23.          
            35.64  1:16.70  2:00.00  2:43.18
   24.  Corline Meulmeester           9502244 De Stormvogel          2:44.54    24.          
            37.30  1:20.48  2:04.99  2:44.54
   25.  Eileen van Bunder             9600260 ZCKoewacht             2:45.69    25.          
            38.31  1:20.81  2:04.04  2:45.69
   26.  Maartje Oosterhoff            9702590 Luctor et Emergo       2:45.77    26.          
            36.96  1:18.83  2:03.06  2:45.77
   27.  Sophie van Bolderik           9702314 De Schelde             2:45.86    27.          
            37.05  1:19.13  2:03.54  2:45.86
   28.  Talitha Romkes le Clercq      9104310 ZCKoewacht             2:46.41    28.          
            37.26  1:18.03  2:01.44  2:46.41
   29.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde             2:57.98    29.          
            38.61  1:24.07  2:12.03  2:57.98
   30.  Nadine Koster                 9701898 ZCKoewacht             3:04.22    30.          
            40.22  1:27.58  2:16.53  3:04.22
   31.  Cherida Dieleman              9700566 ZCKoewacht             3:05.30    31.          
            40.67  1:27.80  2:17.93  3:05.30
   32.  Mette Wagenvoort              9702532 Luctor et Emergo       3:10.73    32.          
            41.12  1:32.63  2:24.69  3:10.73
   33.  Sanne van Ham                 9602964 ZCKoewacht             3:11.01    33.          
            42.06  1:30.81  2:21.43  3:11.01
   34.  Selina Dimkos                 9702458 ZCKoewacht             3:14.59    34.          
            43.78  1:34.02  2:25.45  3:14.59
   35.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       3:26.19    35.          
            44.20  1:37.25  2:33.85  3:26.19
   36.  Shireen Westerweele           9704086 Luctor et Emergo       3:33.66    36.          
            45.20  1:39.50  2:36.75  3:33.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
08.02.2009 - 13:28                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       1:52.62     1.          
            26.31    54.99  1:23.52  1:52.62
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             1:56.57     2.          
            26.75    56.03  1:26.03  1:56.57
    3.  Davy Bisslik                  8202351 Luctor et Emergo       2:01.46     3.          
            28.22    59.69  1:30.77  2:01.46
    4.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          2:03.70     4.          
            28.99  1:00.48  1:32.52  2:03.70
    5.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       2:05.90     5.          
            29.07  1:01.55  1:34.13  2:05.90
    6.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       2:05.91     6.          
            28.95  1:01.78  1:34.49  2:05.91
    7.  Roderick van Doeselaar        9200261 ZCKoewacht             2:06.50     7.          
            28.89  1:00.71  1:33.90  2:06.50
    8.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       2:06.73     8.          
            28.54  1:01.17  1:33.89  2:06.73
    9.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257 De Stormvogel          2:06.91     9.          
            28.19  1:00.17  1:34.03  2:06.91
   10.  Niels Suy                     9302967 De Schelde             2:07.97    10.          
            28.80  1:01.63  1:34.86  2:07.97
   11.  Steven Uijl                   9304075 Luctor et Emergo       2:10.02    11.          
            29.61  1:02.84  1:36.90  2:10.02
   12.  Cees van Houwelingen          6300351 De Schelde             2:10.57    12.          
            29.85  1:03.66  1:37.83  2:10.57
   13.  Tommy van Overmeeren          8402887 De Schelde             2:11.53    13.          
            29.31  1:01.79  1:36.41  2:11.53
   14.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          2:13.54    14.          
            30.22  1:03.56  1:38.06  2:13.54
   15.  Christoph Bral                9202391 ZCKoewacht             2:16.02    15.          
            29.65  1:04.06  1:40.48  2:16.02
   16.  Bert van Waes                 7801179 ZCKoewacht             2:19.94    16.          
            29.61  1:03.85  1:41.61  2:19.94
   17.  Sjoerd van de Poele           9500265 ZCKoewacht             2:20.95    17.          
            32.44  1:08.98  1:46.13  2:20.95
   18.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             2:22.32    18.          
            30.62  1:05.87  1:43.68  2:22.32
   19.  Casper Zwier                  9701355 Luctor et Emergo       2:24.21    19.          
            33.08  1:10.92  1:48.03  2:24.21
   20.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel          2:25.09    20.          
            32.81  1:10.39  1:48.59  2:25.09
   21.  Mark Legters                  9303361 De Schelde             2:25.38    21.          
            32.15  1:08.90  1:47.58  2:25.38
   22.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       2:25.81    22.          
            32.47  1:09.67  1:48.25  2:25.81
   23.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          2:27.08    23.          
            32.69  1:10.95  1:49.58  2:27.08
   24.  Yaus Lekatompessy             8702039 Luctor et Emergo       2:27.52    24.          
            32.39  1:09.03  1:48.09  2:27.52
   25.  André Schutte                 6000521 De Stormvogel          2:31.00    25.          
            35.06  1:13.16  1:52.44  2:31.00
   26.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       2:31.87    26.          
            33.83  1:12.01  1:51.84  2:31.87
   27.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          2:38.96    27.          
            35.14  1:16.51  1:59.24  2:38.96
   28.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       2:38.99    28.          
            34.57  1:14.62  1:57.79  2:38.99
   29.  Kevin Dickie                  9402071 De Schelde             2:39.24    29.          
            35.58  1:16.63  1:58.70  2:39.24
   30.  Karsten van Assel             9501537 ZCKoewacht             2:42.41    30.          
            37.31  1:18.48  2:01.73  2:42.41
   31.  Jeroen Ruissen                9504093 ZCKoewacht             2:47.59    31.          
            36.35  1:19.33  2:03.11  2:47.59
   32.  Alex Breel                    9700945 De Stormvogel          2:51.78    32.          
            37.96  1:22.00  2:06.80  2:51.78
   33.  Enrique van Opdurp            9700161 ZCKoewacht             2:58.47    33.          
            37.75  1:22.97  2:10.52  2:58.47
   34.  Rik Rozendaal                 9503619 Luctor et Emergo       2:59.99    34.          
            38.14  1:23.18  2:12.84  2:59.99
   35.  Rachid Aburabaiya             9205673 Luctor et Emergo       3:02.36    35.          
            38.22  1:22.30  2:12.40  3:02.36
   36.  Koen Legters                  9603193 De Schelde             3:05.40    36.          
            41.27  1:27.55  2:16.27  3:05.40
   37.  Didier Strijdonk              9107389 ZCKoewacht             3:05.63    37.          
            37.73  1:23.57  2:15.00  3:05.63
   38.  Maarten van Kalsbeek          9403973 Luctor et Emergo       3:07.36    38.          
            40.70  1:27.96  2:17.67  3:07.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
08.02.2009 - 13:56                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696 Luctor et Emergo         29.39     1.          
    2.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel            30.20     2.          
    3.  Marieke Smeding               8301826 Luctor et Emergo         31.39     3.          
    4.  Savannah Leenheer             9603072 De Stormvogel            31.94     4.          
    5.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo         32.89     5.          
    6.  Leonie Edenburg               9005382 Luctor et Emergo         33.60     6.          
    7.  Sabine van Waes               8503136 ZCKoewacht               33.75     7.          
    8.  Anneloek Schrijvershof        8603212 Luctor et Emergo         33.98     8.          
    9.  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel            34.31     9.          
   10.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde               34.36    10.          
   11.  Zoë Braal                     8700550 Luctor et Emergo         34.51    11.          
   12.  Saskia de Haard               9401972 Luctor et Emergo         34.88    12.          
   13.  Kelly Bergez                  9603132 ZCKoewacht               35.02    13.          
   14.  Josine van Dorsselaer         8801040 ZCKoewacht               35.23    14.          
   15.  Lieke Beezemer                9100152 De Schelde               35.37    15.          
   16.  Eline de Haard                9601004 Luctor et Emergo         35.43    16.          
   17.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel            35.57    17.          
   18.  Emelie Bral                   9100430 ZCKoewacht               35.95    18.          
   19.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo         36.43    19.          
   20.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo         36.74    20.          
   21.  Myriam Baute                  9404928 De Schelde               36.86    21.          
   22.  Sophie Bonte                  9600976 ZCKoewacht               37.05    22.          
   22.  Tamara Nordin                 8702996 Luctor et Emergo         37.05    22.          
   24.  Amke Bruijnzeel               9701178 De Schelde               37.94    24.          
   25.  Vivienne van Vliet            9404956 De Stormvogel            37.96    25.          
   26.  Vivian Koopmanschap           9404010 De Stormvogel            37.99    26.          
   27.  Paula Zulfah                  9604488 De Stormvogel            38.08    27.          
   28.  Femke Hiel                    9604014 ZCKoewacht               38.50    28.          
   29.  Nathalie Bommeljé             9008202 Luctor et Emergo         38.54    29.          
   30.  Janneke van de Poele          9301128 ZCKoewacht               38.64    30.          
   31.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel            38.89    31.          
   32.  Maartje Oosterhoff            9702590 Luctor et Emergo         39.72    32.          
   33.  Rowena de Kok                 9602908 De Stormvogel            39.74    33.          
   34.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde               41.71    34.          
   35.  Sanne Koopmanschap            9602526 De Stormvogel            41.95    35.          
   36.  Nadine van Geersdaele         9406366 De Schelde               43.00    36.          
   37.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel            43.24    37.          
   38.  Merel Kuijs                   9704002 De Stormvogel            44.20    38.          
   39.  Cherida Dieleman              9700566 ZCKoewacht               44.86    39.          
   40.  Mette Wagenvoort              9702532 Luctor et Emergo         44.96    40.          
   41.  Demi van Campenhout           9703728 De Schelde               45.37    41.          
   42.  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel            45.44    42.          
   43.  Selina Dimkos                 9702458 ZCKoewacht               46.06    43.          
   44.  Sanne van Ham                 9602964 ZCKoewacht               47.33    44.          
   44.  Esmée Siben                   9603782 De Schelde               47.33    44.          
   46.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo         48.89    46.          
   47.  Iris Raes                     9703010 De Schelde               51.18    47.          
   48.  Irene de Buck                 9704000 De Stormvogel            52.65    48.          
   49.  Shireen Westerweele           9704086 Luctor et Emergo         55.60    49.          
   50.  Ylonka Pronk                  9703654 De Schelde               59.03    50.          
   DIS  Noortje Pompies               9703216 Luctor et Emergo         54.32    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Willemijn van Kalsbeek        9008188 Luctor et Emergo         58.89    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
08.02.2009 - 14:12                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         26.15     1.          
    2.  Davy Bisslik                  8202351 Luctor et Emergo         26.64     2.          
    3.  Niek de Ridder                8802819 Luctor et Emergo         28.34     3.          
    4.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         28.41     4.          
    5.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         28.47     5.          
    6.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257 De Stormvogel            28.58     6.          
    7.  Sonny Corré                   9303615 Luctor et Emergo         28.86     7.          
    8.  Bob Dalmeijer                 9402203 Luctor et Emergo         29.02     8.          
    9.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel            29.15     9.          
   10.  Roderick van Doeselaar        9200261 ZCKoewacht               29.36    10.          
   11.  Bert van Waes                 7801179 ZCKoewacht               29.70    11.          
   12.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel            30.29    12.          
   13.  Yaus Lekatompessy             8702039 Luctor et Emergo         31.91    13.          
   14.  Christian de Die              9501635 De Schelde               32.19    14.          
   15.  Emanuel Sandrine              8906603 De Schelde               32.23    15.          
   16.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo         32.44    16.          
   17.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde               32.57    17.          
   18.  Ryan Woei                     8604385 Luctor et Emergo         32.87    18.          
   19.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde               33.12    19.          
   20.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel            33.53    20.          
   21.  Casper Zwier                  9701355 Luctor et Emergo         35.29    21.          
   22.  Lennard Breel                 9501487 De Stormvogel            35.49    22.          
   23.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo         36.76    23.          
   24.  Sjakko Bekkers                9501591 De Stormvogel            37.61    24.          
   25.  Jonathan Davidse              9702473 De Stormvogel            38.70    25.          
   26.  Rachid Aburabaiya             9205673 Luctor et Emergo         38.80    26.          
   27.  Rik Rozendaal                 9503619 Luctor et Emergo         41.24    27.          
   28.  Jeroen Ruissen                9504093 ZCKoewacht               42.61    28.          
   29.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel            46.26    29.          
   30.  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde               46.93    30.          
   31.  Didier Strijdonk              9107389 ZCKoewacht               48.69    31.          
   32.  Enrique van Opdurp            9700161 ZCKoewacht               49.21    32.          
   DIS  David Smeele                  9604869 Luctor et Emergo         45.38    DIS          
        VI - VI:  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Angelo Abdelkafar             9505453 ZCKoewacht               52.82    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
08.02.2009 - 14:24                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Savannah Leenheer             9603072 De Stormvogel          2:52.69     1.          
            39.80  1:23.59  2:08.83  2:52.69
    2.  Monique de Haard              9203828 Luctor et Emergo       2:55.01     2.          
            39.44  1:23.51  2:10.14  2:55.01
    3.  Anouk Meesen                  8902828 ZCKoewacht             2:55.70     3.          
            40.15  1:24.80  2:10.48  2:55.70
    4.  Amira Fathi                   9402974 De Stormvogel          2:57.07     4.          
            39.27  1:23.67  2:10.96  2:57.07
    5.  Eline Nijskens                8803194 ZCKoewacht             2:57.29     5.          
            41.98  1:26.29  2:12.65  2:57.29
    6.  Naomi Gelderland              9005276 ZCKoewacht             2:59.22     6.          
            39.36  1:23.17  2:10.32  2:59.22
    7.  Larissa Gelderland            9600476 ZCKoewacht             3:02.16     7.          
            39.66  1:26.11  2:15.29  3:02.16
    8.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde             3:03.01     8.          
            40.36  1:27.39  2:15.53  3:03.01
    9.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          3:05.61     9.          
            41.99  1:30.34  2:17.34  3:05.61
   10.  Amke Bruijnzeel               9701178 De Schelde             3:09.05    10.          
            42.03  1:31.39  2:20.89  3:09.05
   11.  Anneloek Schrijvershof        8603212 Luctor et Emergo       3:09.34    11.          
            41.58  1:29.68  2:21.00  3:09.34
   12.  Charlotte Bral                9600258 ZCKoewacht             3:11.74    12.          
            43.52  1:31.56  2:22.67  3:11.74
   13.  Eileen van Bunder             9600260 ZCKoewacht             3:21.77    13.          
            45.40  1:37.42  2:31.58  3:21.77
   14.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo       3:23.03    14.          
            46.16  1:37.38  2:30.59  3:23.03
   15.  Tamara Nordin                 8702996 Luctor et Emergo       3:23.67    15.          
            46.22  1:38.47  2:31.27  3:23.67
   16.  Corline Meulmeester           9502244 De Stormvogel          3:23.85    16.          
            45.49  1:37.75  2:31.25  3:23.85
   17.  Talitha Romkes le Clercq      9104310 ZCKoewacht             3:24.23    17.          
            46.53  1:38.06  2:31.51  3:24.23
   18.  Nadine Koster                 9701898 ZCKoewacht             3:32.44    18.          
            48.01  1:44.01  2:39.80  3:32.44
   19.  Maartje Oosterhoff            9702590 Luctor et Emergo       3:48.47    19.          
            50.77  1:50.00  2:49.47  3:48.47
   20.  Iris Raes                     9703010 De Schelde             3:52.19    20.          
            52.23  1:51.74  2:52.10  3:52.19
   21.  Sanne van Rooij               9704004 De Stormvogel          3:53.16    21.          
            53.46  1:52.81  2:53.20  3:53.16
   22.  Irène Stavast                 9703218 Luctor et Emergo       3:53.86    22.          
            52.39  1:53.39  2:56.89  3:53.86
   23.  Noortje Pompies               9703216 Luctor et Emergo       4:03.18    23.          
            54.51  1:55.98  2:59.64  4:03.18
   24.  Shireen Westerweele           9704086 Luctor et Emergo       4:04.83    24.          
            55.22  1:57.91  3:01.70  4:04.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
08.02.2009 - 14:44                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       2:24.14     1.          
            32.56  1:09.52  1:47.69  2:24.14
    2.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       2:39.34     2.          
            34.97  1:15.38  1:56.75  2:39.34
    3.  Christoph Bral                9202391 ZCKoewacht             2:41.37     3.          
            33.96  1:14.26  1:57.03  2:41.37
    4.  Tommy van Overmeeren          8402887 De Schelde             2:46.35     4.          
            35.06  1:16.15  2:01.41  2:46.35
    5.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          2:46.44     5.          
            36.98  1:18.66  2:02.25  2:46.44
    6.  Sjoerd van de Poele           9500265 ZCKoewacht             2:54.50     6.          
            39.27  1:23.57  2:08.97  2:54.50
    7.  Yaus Lekatompessy             8702039 Luctor et Emergo       3:08.39     7.          
            39.55  1:26.74  2:16.99  3:08.39
    8.  Mark Legters                  9303361 De Schelde             3:09.12     8.          
            41.96  1:30.78  2:21.18  3:09.12
    9.  Emanuel Sandrine              8906603 De Schelde             3:09.45     9.          
            41.39  1:30.38  2:20.62  3:09.45
   10.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          3:12.22    10.          
            42.97  1:32.57  2:23.17  3:12.22
   11.  Kevin Dickie                  9402071 De Schelde             3:15.71    11.          
            42.83  1:33.36  2:25.90  3:15.71
   12.  Karsten van Assel             9501537 ZCKoewacht             3:24.15    12.          
            47.11  1:40.02  2:33.73  3:24.15
   13.  Alex Breel                    9700945 De Stormvogel          3:25.31    13.          
            47.36  1:39.44  2:33.23  3:25.31
   14.  Wouter Stap                   9700935 De Stormvogel          3:27.16    14.          
            47.28  1:41.02  2:34.82  3:27.16
   15.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel          3:27.33    15.          
            47.40  1:41.41  2:36.03  3:27.33
   16.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       3:27.50    16.          
            46.38  1:39.38  2:34.13  3:27.50
   17.  Maarten van Kalsbeek          9403973 Luctor et Emergo       3:36.80    17.          
            48.46  1:44.49  2:40.20  3:36.80
   18.  David Smeele                  9604869 Luctor et Emergo       3:51.32    18.          
            50.13  1:50.67  2:53.85  3:51.32
   DIS  Bob Dalmeijer                 9402203 Luctor et Emergo                  DIS          
        AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 100m rugslag                  Dames Senioren Open
08.02.2009 - 15:16                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       1:15.05     1.          
            36.41  1:15.05
    2.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          1:17.47     2.          
            38.24  1:17.47
    3.  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel          1:17.52     3.          
            38.11  1:17.52
    4.  Saskia de Haard               9401972 Luctor et Emergo       1:18.44     4.          
            37.68  1:18.44
    5.  Emelie Bral                   9100430 ZCKoewacht             1:18.66     5.          
            38.82  1:18.66
    6.  Larissa Gelderland            9600476 ZCKoewacht             1:19.45     6.          
            39.25  1:19.45
    7.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo       1:19.83     7.          
            39.21  1:19.83
    8.  Sabine van Waes               8503136 ZCKoewacht             1:19.99     8.          
            38.37  1:19.99
    9.  Manon Boone                   9304238 De Schelde             1:20.40     9.          
            38.49  1:20.40
   10.  Sophie Bonte                  9600976 ZCKoewacht             1:20.59    10.          
            39.06  1:20.59
   11.  Vivian Koopmanschap           9404010 De Stormvogel          1:21.08    11.          
            40.25  1:21.08
   12.  Myriam Baute                  9404928 De Schelde             1:21.57    12.          
            39.05  1:21.57
   13.  Kelly Bergez                  9603132 ZCKoewacht             1:21.75    13.          
            39.26  1:21.75
   14.  Tamara Nordin                 8702996 Luctor et Emergo       1:21.78    14.          
            40.31  1:21.78
   15.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel          1:21.84    15.          
            40.24  1:21.84
   16.  Janneke van de Poele          9301128 ZCKoewacht             1:21.96    16.          
            39.68  1:21.96
   17.  Lotte Dalmeijer               9601166 Luctor et Emergo       1:22.58    17.          
            39.96  1:22.58
   18.  Geneva Joval                  9702108 Luctor et Emergo       1:26.18    18.          
            41.53  1:26.18
   19.  Corline Meulmeester           9502244 De Stormvogel          1:27.10    19.          
            42.76  1:27.10
   20.  Femke Hiel                    9604014 ZCKoewacht             1:28.83    20.          
            42.98  1:28.83
   21.  Tessa Eijkman                 9702316 De Schelde             1:30.04    21.          
            43.34  1:30.04
   22.  Josine van Dorsselaer         8801040 ZCKoewacht             1:30.27    22.          
            42.66  1:30.27
   23.  Nathalie Bommeljé             9008202 Luctor et Emergo       1:30.55    23.          
            43.47  1:30.55
   24.  Sanne Koopmanschap            9602526 De Stormvogel          1:31.44    24.          
            44.53  1:31.44
   25.  Cherida Dieleman              9700566 ZCKoewacht             1:32.89    25.          
            44.70  1:32.89
   26.  Paula Zulfah                  9604488 De Stormvogel          1:35.49    26.          
            45.64  1:35.49
   27.  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel          1:35.60    27.          
            46.70  1:35.60
   28.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel          1:35.64    28.          
            46.45  1:35.64
   29.  Nadine van Geersdaele         9406366 De Schelde             1:35.76    29.          
            45.98  1:35.76
   30.  Esmée Siben                   9603782 De Schelde             1:37.09    30.          
            46.68  1:37.09
   31.  Sanne van Ham                 9602964 ZCKoewacht             1:39.72    31.          
            48.61  1:39.72
   32.  Mette Wagenvoort              9702532 Luctor et Emergo       1:42.34    32.          
            49.31  1:42.34
   33.  Irene de Buck                 9704000 De Stormvogel          1:44.01    33.          
            50.82  1:44.01
   34.  Demi van Campenhout           9703728 De Schelde             1:44.38    34.          
            51.72  1:44.38
   35.  Selina Dimkos                 9702458 ZCKoewacht             1:46.77    35.          
            50.43  1:46.77
   36.  Sanne van Rooij               9704004 De Stormvogel          2:03.61    36.          
          1:00.18  2:03.61
   37.  Noortje Pompies               9703216 Luctor et Emergo       2:04.20    37.          
          1:00.63  2:04.20
   38.  Willemijn van Kalsbeek        9008188 Luctor et Emergo       2:13.52    38.          
          1:04.76  2:13.52
   DIS  Ylonka Pronk                  9703654 De Schelde             2:07.37    DIS          
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:02.47  2:07.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 100m rugslag                  Heren Senioren Open
08.02.2009 - 15:38                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          1:04.18     1.          
            31.54  1:04.18
    2.  Davy Bisslik                  8202351 Luctor et Emergo       1:04.64     2.          
            31.63  1:04.64
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261 ZCKoewacht             1:05.91     3.          
            32.39  1:05.91
    4.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:08.92     4.          
            33.45  1:08.92
    5.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          1:09.37     5.          
            33.98  1:09.37
    6.  Tommy van Overmeeren          8402887 De Schelde             1:09.42     6.          
            33.91  1:09.42
    7.  Steven Uijl                   9304075 Luctor et Emergo       1:09.91     7.          
            33.82  1:09.91
    8.  Christian de Die              9501635 De Schelde             1:10.63     8.          
            34.35  1:10.63
    9.  Bert van Waes                 7801179 ZCKoewacht             1:13.00     9.          
            35.88  1:13.00
   10.  Ryan Woei                     8604385 Luctor et Emergo       1:13.53    10.          
            35.66  1:13.53
   11.  Bob Dalmeijer                 9402203 Luctor et Emergo       1:14.46    11.          
            36.75  1:14.46
   12.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:15.10    12.          
            36.89  1:15.10
   13.  Christoph Bral                9202391 ZCKoewacht             1:16.46    13.          
            36.27  1:16.46
   14.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde             1:17.70    14.          
            38.10  1:17.70
   15.  André Schutte                 6000521 De Stormvogel          1:19.54    15.          
            38.74  1:19.54
   16.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       1:21.14    16.          
            40.21  1:21.14
   17.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          1:22.40    17.          
            40.03  1:22.40
   18.  Nicky Joosse                  9600789 Luctor et Emergo       1:23.98    18.          
            42.43  1:23.98
   19.  Jeroen Ruissen                9504093 ZCKoewacht             1:27.89    19.          
            42.83  1:27.89
   20.  Thomas de Vos                 9602613 De Schelde             1:30.46    20.          
            44.51  1:30.46
   21.  Enrique van Opdurp            9700161 ZCKoewacht             1:32.07    21.          
            44.30  1:32.07
   21.  Didier Strijdonk              9107389 ZCKoewacht             1:32.07    21.          
            45.15  1:32.07
   23.  Rik Rozendaal                 9503619 Luctor et Emergo       1:32.26    23.          
            44.07  1:32.26
   24.  Koen Legters                  9603193 De Schelde             1:39.25    24.          
            48.57  1:39.25
   DIS  Angelo Abdelkafar             9505453 ZCKoewacht                        DIS          
        RE - RE:  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
            57.20
   DIS  Lennard Breel                 9501487 De Stormvogel          1:19.22    DIS          
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.45  1:19.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Dames, 400m vrije slag                 Dames Senioren Open
08.02.2009 - 15:52                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696 Luctor et Emergo       4:32.52     1.          
            29.98  1:03.24  1:38.23  2:13.87  2:48.36  3:23.46  3:58.81  4:32.52
    2.  Marieke Smeding               8301826 Luctor et Emergo       4:49.58     2.          
            32.12  1:07.60  1:44.56  2:21.85  2:59.40  3:37.12  4:14.96  4:49.58
    3.  Priscilla Meerman             9401428 Luctor et Emergo       4:55.01     3.          
            31.62  1:06.31  1:43.66  2:21.80  3:00.77  3:39.75  4:18.19  4:55.01
    4.  Monique de Haard              9203828 Luctor et Emergo       4:58.54     4.          
            33.51  1:09.67  1:48.18  2:26.54  3:04.82  3:43.27  4:22.38  4:58.54
    5.  Mieke van Dort                9100780 De Stormvogel          5:05.15     5.          
            32.58  1:09.91  1:48.16  2:27.37  3:06.77  3:46.67  4:26.64  5:05.15
    6.  Eline Nijskens                8803194 ZCKoewacht             5:14.33     6.          
            35.72  1:14.22  1:53.81  2:33.70  3:13.15  3:53.11  4:33.93  5:14.33
    7.  Leonie Edenburg               9005382 Luctor et Emergo       5:16.48     7.          
            34.16  1:12.51  1:52.29  2:32.97  3:14.11  3:55.63  4:37.04  5:16.48
    8.  Anouk Meesen                  8902828 ZCKoewacht             5:19.75     8.          
            35.25  1:15.21  1:55.92  2:37.28  3:18.07  3:59.00  4:39.85  5:19.75
    9.  Lieke Beezemer                9100152 De Schelde             5:23.25     9.          
            34.18  1:12.26  1:52.73  2:33.60  3:15.31  3:58.32  4:41.38  5:23.25
   10.  Eline de Haard                9601004 Luctor et Emergo       5:45.82    10.          
            38.38  1:21.19  2:05.72  2:51.07  3:35.90  4:20.36  5:05.01  5:45.82
   11.  Sophie van Bolderik           9702314 De Schelde             5:51.99    11.          
            39.15  1:23.65  2:08.97  2:54.59  3:39.94  4:24.87  5:09.81  5:51.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
08.02.2009 - 16:10                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501 De Schelde             4:43.36     1.          
            28.75  1:02.94  1:39.47  2:15.88  2:56.89  3:38.66  4:11.70  4:43.36
    2.  Niek de Ridder                8802819 Luctor et Emergo       4:53.70     2.          
            31.15  1:06.93  1:44.42  2:22.48  3:04.04  3:46.18  4:19.75  4:53.70
    3.  Sonny Corré                   9303615 Luctor et Emergo       4:54.81     3.          
            32.05  1:09.17  1:46.96  2:24.70  3:07.00  3:49.57  4:22.68  4:54.81
    4.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       5:07.54     4.          
            30.12  1:05.99  1:45.10  2:23.81  3:08.83  3:55.63  4:33.01  5:07.54
    5.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          5:09.68     5.          
            30.14  1:07.76  1:49.16  2:29.92  3:15.43  3:59.70  4:35.91  5:09.68
    6.  Niels Suy                     9302967 De Schelde             5:11.54     6.          
            31.85  1:10.08  1:50.08  2:30.01  3:15.14  4:01.37  4:36.75  5:11.54
    7.  Sjoerd van de Poele           9500265 ZCKoewacht             5:42.11     7.          
            35.63  1:16.14  2:03.47  2:50.39  3:36.69  4:24.62  5:04.27  5:42.11
    8.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             5:44.77     8.          
            34.90  1:19.60  2:04.80  2:48.55  3:37.79  4:27.48  5:06.57  5:44.77
    9.  Casper Zwier                  9701355 Luctor et Emergo       6:06.75     9.          
            40.54  1:28.34  2:13.88  3:00.49  3:54.74  4:50.35  5:28.22  6:06.75
   10.  Sjakko Bekkers                9501591 De Stormvogel          6:18.86    10.          
            41.13  1:31.36  2:19.41  3:08.45  4:01.52  4:57.27  5:39.03  6:18.86
   11.  Jonathan Davidse              9702473 De Stormvogel          6:32.99    11.          
            44.03  1:37.99  2:27.40  3:14.66  4:12.70  5:09.77  5:52.16  6:32.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
08.02.2009 - 16:28                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       4:45.88     1.          
        Kelsey Onderdijk, 91                      Stephanie Rombout, 88
        Monique de Haard, 92                      Marieke Smeding, 83
            36.47  1:14.58  1:53.37  2:37.21  3:08.25  3:44.69  4:14.14  4:45.88

    2.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          4:57.88     2.          
        Jaimy Kort, 92                            Mieke van Dort, 91
        Amira Fathi, 94                           Anniek Minderhoud, 93
            38.34  1:18.11  1:56.33  2:38.52  3:12.58  3:52.38  4:23.95  4:57.88

    3.  ZCKoewacht 2                          ZCKoewacht             5:09.70     3.          
        Charlotte Bral, 96                        Anouk Meesen, 89
        Eline Nijskens, 88                        Kelly Bergez, 96
            38.64  1:18.36  1:58.38  2:41.67  3:16.28  3:59.17  4:32.28  5:09.70

    4.  ZCKoewacht 1                          ZCKoewacht             5:11.21     4.          
        Sophie Bonte, 96                          Larissa Gelderland, 96
        Naomi Gelderland, 90                      Sabine van Waes, 85
            38.28  1:20.34  1:57.85  2:43.08  3:20.65  4:04.59  4:36.26  5:11.21

    5.  Luctor et Emergo 3                    Luctor et Emergo       5:15.29     5.          
        Saskia de Haard, 94                       Eline de Haard, 96
        Anneloek Schrijvershof, 86                Esther Brinkman, 93
            37.72  1:18.51  1:57.71  2:42.41  3:19.52  4:05.35  4:38.80  5:15.29

    6.  ZCKoewacht 3                          ZCKoewacht             5:40.40     6.          
        Talitha Romkes le Clercq, 91              Josine van Dorsselaer, 88
        Eileen van Bunder, 96                     Femke Hiel, 96
            42.65  1:29.24  2:14.50  3:03.09  3:39.67  4:27.78  5:01.23  5:40.40

    7.  De Stormvogel 2                       De Stormvogel          5:54.85     7.          
        Vivian Koopmanschap, 94                   Vivienne van Vliet, 94
        Corline Meulmeester, 95                   Kirsten Kramer, 93
            41.17  1:23.30  2:11.71  3:42.29  4:29.47  5:09.19  5:54.85

    8.  ZCKoewacht 4                          ZCKoewacht             6:33.29     8.          
        Cherida Dieleman, 97                      Selina Dimkos, 
        Nadine Koster, 97                         Sanne van Ham, 96
            43.53  1:34.11  2:20.66  3:12.97  4:02.99  5:04.04  5:45.47  6:33.29

   DIS  Luctor et Emergo 2                    Luctor et Emergo                  DIS          
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden., 4E ZWEMMER
        Lotte Dalmeijer, 96                       Priscilla Meerman, 94
        Leonie Edenburg, 90                       Zoë Braal, 87
            37.53  1:17.89  1:57.97  2:44.07  3:17.54  3:59.89  4:31.13




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 50m vrije slag               Heren Senioren Open
08.02.2009 - 16:42                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       1:38.96     1.          
        Toby Aarnoutse, 89                        Niek de Ridder, 88
        Charles Potin, 83                         Davy Bisslik, 82
            24.06    49.27  1:14.30  1:38.96

    2.  De Schelde 1                          De Schelde             1:43.98     2.          
        Tommy van Overmeeren, 84                  Kevin Hondsmerk, 88
        Cees van Houwelingen, 63                  Niels Suy, 93
            26.55    51.94  1:17.12  1:43.98

    3.  Luctor et Emergo 2                    Luctor et Emergo       1:44.36     3.          
        Simon Edenburg, 93                        Steven Uijl, 93
        Sonny Corré, 93                           Bob Dalmeijer, 94
            25.78    51.49  1:18.48  1:44.36

    4.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          1:48.12     4.          
        Martijn Mechielsen, 90                    Stefan Roovers, 91
        Yannick Mol, 93                           Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
            26.78    54.24  1:22.51  1:48.12

    5.  ZCKoewacht 1                          ZCKoewacht             1:49.70     5.          
        Roderick van Doeselaar, 92                Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                        Bert van Waes, 78
            26.77    53.55  1:23.52  1:49.70

    6.  Luctor et Emergo 3                    Luctor et Emergo       1:52.63     6.          
        René van Wallenburg, 92                   Yaus Lekatompessy, 87
        Casper Zwier, 97                          Ryan Woei, 86
            26.71    57.07  1:26.93  1:52.63

    7.  De Schelde 2                          De Schelde             1:56.46     7.          
        Emanuel Sandrine, 90                      Christian de Die, 95
        Mark Legters, 93                          Richard Oskam, 94
            28.11    57.76  1:27.48  1:56.46

    8.  De Stormvogel 2                       De Stormvogel          2:07.85     8.          
        Wouter Stap, 97                           Jonathan Davidse, 97
        Levy Kort, 96                             Raymond Tax, 94
            33.25  1:05.01  1:38.27  2:07.85

    9.  ZCKoewacht 2                          ZCKoewacht             2:19.07     9.          
        Jeroen Ruissen, 95                        Didier Strijdonk, 91
        Karsten van Assel, 95                     Enrique van Opdurp, 97
            33.86  1:08.24  1:42.95  2:19.07


   DIS  Luctor et Emergo 4                    Luctor et Emergo                  DIS          
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden., 2E ZWEMMER
        David Smeele, 96                          Maarten van Kalsbeek, 94
        Nicky Joosse, 96                          Rik Rozendaal, 95
            37.33  1:09.82  1:48.74




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel