LAC Periode 3 deel 1
Purmerend (NED),    8.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 200m wisselslag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 3. Alle, 800m vrije slag, Jongens Min. 5 en 6 en Meisjes Min. 5 en Jun. 1
Nr. 5. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 400m wisselslag, 12 - 15 jaar
Nr. 7. Dames, 2000m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 200m wisselslag                  Mix Minioren 3 en 4
8-2-2009 - 15:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend             NT 0000349    3:39.36           
            54.57  1:46.35  2:48.22  3:39.36
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend             NT 0000412    4:06.52           
          1:02.16  2:01.23  3:09.36  4:06.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 800m vrije slag Jongens Min. 5 en 6 en Meisjes Min. 5 en Jun. 1
8-2-2009 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend       12:58.17 9701248   11:52.14           
          1:21.55  2:51.25  4:22.71  5:54.60  7:25.75  8:57.50 10:29.31 11:52.14
  2. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend             NT 9800975   12:23.09           
          1:23.51  2:56.07  4:30.01  6:04.61  7:40.39  9:15.09 10:50.09 12:23.09
  3. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend             NT 9703033   13:24.53           
          1:32.81  3:13.81  4:55.08  6:38.93  8:23.34 10:06.24 11:51.13 13:24.53
  4. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend             NT 9703888   13:41.86           
          1:30.87  3:13.67  4:57.23  6:41.26  8:28.07 10:14.64 12:00.05 13:41.86
  5. Rowan Tom                     WZ&PC Purmerend             NT 9802219   14:13.60           
          1:33.80  3:19.16  5:08.45  6:58.29  8:48.20 10:37.04 12:26.39 14:13.60
  6. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend             NT 9802127   14:26.23           
          1:35.99  3:23.08  5:13.31  7:09.32  9:01.60 10:53.86 12:44.64 14:26.23
AFGE Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend             NT 9703609                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 1500m vrije slag            Meisjes Junioren 2 en 3
8-2-2009 - 15:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend             NT 9600862   18:33.58           
          1:07.57  2:20.39  3:34.95  4:50.29  6:04.78  7:20.72  8:35.72  9:52.26 11:07.86
         12:22.75 13:38.54 14:52.58 16:07.35 17:21.65 18:33.58
  2. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend             NT 9600316   18:41.26           
          1:09.76  2:25.36  3:41.04  4:57.07  6:13.16  7:28.89  8:44.86 10:00.32 11:15.76
         12:31.00 13:45.54 15:00.57 16:15.07 17:30.64 18:41.26
  3. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend             NT 9600868   21:18.09           
          1:16.68  2:42.37  4:07.53  5:32.91  6:58.85  8:25.18  9:52.18 11:18.15 12:45.19
         14:12.85 15:38.24 17:05.24 18:32.08 19:57.49 21:18.09
  4. Jonna Epker                   Zwemvereniging Hoorn  23:24.07 9501196   22:41.77           
          1:21.27  2:50.18  4:20.81  5:52.21  7:23.08  8:55.03 10:28.18 12:02.12 13:35.62
         15:08.89 16:40.59 18:13.17 19:43.38 21:14.99 22:41.77
  5. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend       25:07.64 9504810   24:42.65           
          1:28.78  3:05.90  4:44.71  6:23.65  8:04.59  9:46.67 11:22.85 12:59.31 14:40.46
         16:23.08 18:07.06 19:45.68 21:26.91 23:07.07 24:42.65
  6. Yvette Schouten               Zwemvereniging Hoorn        NT 9504520   25:00.09           
          1:28.04  3:09.11  4:52.11  6:36.47  8:19.09 10:00.14 11:41.09 13:21.47 15:01.97
         16:42.63 18:23.22 20:02.79 21:42.41 23:22.15 25:00.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
8-2-2009 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus Jonk                     Zwemvereniging Hoorn   5:41.46 9501509    5:44.61           
            35.00  1:21.73  2:07.96  2:51.62  3:38.60  4:27.20  5:06.50  5:44.61
  2. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend             NT 9600467    6:22.07           
            41.95  1:34.39  2:22.98  3:08.80  4:02.80  4:56.22  5:40.80  6:22.07
AFGE Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn   6:58.74 9603695                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
8-2-2009 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend             NT 9303065    5:07.07 FJ 1      
            30.48  1:07.76  1:48.42  2:27.80  3:13.32  3:59.53  4:33.42  5:07.07
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        5:17.47 9400913    5:07.07 FJ 2      
            31.19  1:09.11  1:52.35  2:34.36  3:16.21  3:59.03  4:34.92  5:07.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 2000m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
8-2-2009 - 16:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend             NT 9402788   25:30.29           
          1:10.70  2:25.48  3:41.36  4:57.86  6:14.48  7:31.13  8:48.45 10:05.45 11:23.02
         12:41.07 13:59.20 15:16.54 16:33.10 17:50.29 19:07.36 20:25.00 21:42.60 23:00.00
         24:16.70 25:30.29
  2. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend             NT 9403030   27:02.12           
          1:08.53  2:23.37  3:38.41  4:55.28  6:13.53  7:33.67  8:57.58 10:21.97 11:45.31
         13:07.62 14:28.81 15:49.87 17:13.58 18:38.89 20:04.40 21:29.00 22:53.50 24:18.57
         25:43.69 27:02.12
  3. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend       28:02.34 9301454   29:20.58           
          1:19.31  2:45.97  4:13.16  5:40.08  7:07.18  8:35.18 10:03.18 11:30.62 12:57.65
         14:26.17 15:54.67 17:23.54 18:53.08 20:22.46 21:52.87 23:22.71 24:52.08 26:22.34
         27:51.54 29:20.58
  4. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend             NT 9301414   33:57.00           
          1:28.59  3:06.79  4:46.41  6:26.07  8:07.79  9:50.38 11:32.10 13:13.63 14:56.60
         16:40.29 18:25.28 20:10.73 21:54.47 23:38.29 25:23.00 27:07.83 28:51.00 30:35.42
         32:18.84 33:57.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 2000m vrije slag                 Dames Senioren Open
8-2-2009 - 16:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend       24:57.09 8500454   25:29.32           
          1:07.73  2:22.06  3:36.96  4:52.35  6:08.40  7:24.77  8:41.23  9:58.31 11:15.21
         12:32.93 13:50.03 15:05.35 16:23.40 17:40.42 18:57.65 20:19.18 21:40.31 22:57.50
         24:14.05 25:29.32
  2. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend       28:09.05 9201522   26:26.70           
          1:11.29  2:29.18  3:48.07  5:07.22  6:26.71  7:46.43  9:05.90 10:26.29 11:47.20
         13:07.63 14:27.83 15:47.74 17:07.89 18:28.47 19:49.00 21:10.22 22:31.35 23:52.11
         25:12.24 26:26.70
  3. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend       27:32.80 8604394   27:31.22           
          1:14.67  2:35.51  3:57.67  5:19.92  6:42.36  8:04.26  9:26.95 10:49.89 12:12.67
         13:36.54 15:00.57 16:24.13 17:47.22 19:10.89 20:35.82 21:59.51 23:24.09 24:48.01
         26:10.51 27:31.22
AFGE Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend             NT 9200804                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 400m wisselslag                 Jongens Jeugd 1 en 2
8-2-2009 - 17:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        4:55.70 9200027    4:57.71           
            32.60  1:11.60  1:50.03  2:27.60  3:08.46  3:49.66  4:24.85  4:57.71
  2. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        5:19.86 9101249    5:10.51           
            32.70  1:14.26  1:54.20  2:33.41  3:15.57  4:00.73  4:35.54  5:10.51


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
8-2-2009 - 17:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        4:51.51 8700155    5:02.89           
            31.15  1:08.01  1:47.87  2:26.76  3:11.46  3:58.42  4:30.85  5:02.89
  2. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend        4:57.78 8700153    5:03.06           
            30.29  1:06.67  1:46.57  2:25.32  3:10.45  3:57.60  4:31.29  5:03.06



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend