LAc deel 3_1 Roermond
Roermond (NED),    7.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 5. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 7. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 10. Meisjes, 2000m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag, Dames Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
07.02.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                        NT 9900517    3:04.01           
            41.82  3:04.01
  2. Sander Aerts                  Hzpc                   4:15.20 9902045    4:08.51           
          1:02.20  4:08.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
07.02.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   2:42.95 9700879    2:43.78           
            36.07  2:43.78
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          3:07.40 9702025    2:59.66           
            40.57  2:59.66
  3. Zjef Nelissen                 Rz                     3:30.26 9701679    3:15.39           
            48.43  3:15.39
  4. Tim Peeters                   Rz                     3:17.34 9700363    3:21.89           
            45.52  3:21.89
  5. Michel Henkel                 Rz                          NT 9802301    3:34.55           
            51.24  3:34.55
  6. Pieter Otten                  Hzpc                   3:55.20 9800937    3:49.28           
            54.62  3:49.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 800m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
07.02.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                        NT 9701312   11:55.30           
            40.58  1:26.04  2:58.51  4:30.48  6:02.45  7:34.04  9:04.86 10:32.95 11:55.30
  2. Eva Hietkamp                  Hzpc                        NT 9803990   15:26.09           
            46.92  1:38.44  3:30.91  5:29.31  7:28.75  9:32.66 11:32.96 13:32.26 15:26.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
07.02.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Henkel                Rz                     6:06.11 9504703    5:30.17           
          1:21.76  5:30.17
  2. Sem Hermans                   Hzpc                   5:30.93 9601259    5:36.39           
          1:19.07  5:36.39
  3. Sam Derks                     Hzpc                   6:05.95 9600719    5:55.01           
          1:23.38  5:55.01
  4. Xavier Wuts                   Rz                          NT 9602661    6:12.40           
          1:27.02  6:12.40
  5. Kay Thijssen                  Hzpc                        NT 9601799    7:02.07           
          1:53.53  7:02.07
  6. Teun van Rens                 Hzpc                        NT 9503949    7:26.50           
          1:57.84  7:26.50
 DIS Björn Piket                   Hzpc                        NT 9602133    6:43.20           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:42.26  6:43.20
AFGE Nando Broeren                 Hzpc                        NT 9601441                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
07.02.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 Rz                     5:40.23 9401031    5:32.12           
          1:15.66  5:32.12
  2. Jim Ketelings                 Rz                     6:10.64 9403901    6:10.23           
          1:19.30  6:10.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 400m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
07.02.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Creemers               De Roersoppers         5:59.35 9202243    5:47.84           
          1:21.93  5:47.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
07.02.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Enckevort            Hzpc                   5:22.70 9000797    5:07.93           
          1:13.29  5:07.93
  2. Patrick Creemers              Rz                     5:24.82 9000579    5:24.04           
          1:12.33  5:24.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 1500m vrije slag            Meisjes Junioren 2 en 3
07.02.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Juul van Berlo                Hzpc                  21:48.99 9501490   21:19.83           
            37.75  1:20.06  2:45.33  4:10.78  5:37.38  7:04.22  8:30.40  9:56.01 11:22.42
         12:48.42 14:12.88 15:38.36 17:03.69 18:30.12 19:56.15 21:19.83
  2. Jessica Hesen                 Rz                          NT 9601194   21:26.06           
            38.63  1:21.43  2:47.27  4:14.27  5:40.33  7:07.65  8:34.09  9:57.82 11:23.63
         12:52.06 14:18.78 15:45.18 17:10.56 18:33.87 20:02.26 21:26.06
  3. Floor Weijmans                Hzpc                  22:03.34 9502522   21:56.40           
            37.18  1:19.46  2:44.38  4:10.09  5:38.00  7:04.90  8:32.85 10:01.06 11:31.23
         13:02.04 14:31.25 16:02.18 17:32.44 19:03.96 20:32.90 21:56.40
  4. Jara Wassenberg               Rz                          NT 9600222   22:13.26           
            39.08  1:22.88  2:50.71  4:19.16  5:47.46  7:17.20  8:45.66 10:14.48 11:45.96
         13:18.31 14:50.21 16:19.60 17:50.01 19:20.21 20:51.26 22:13.26
  5. Denise van der Klij           Hzpc                        NT 9600482   23:35.72           
            41.44  1:26.28  2:58.62  4:31.67 23:35.72
  6. Celina Austen                 Rz                          NT 9602056   24:39.10           
            42.56  1:30.73  3:09.44  4:50.19  6:28.84  8:11.29  9:51.52 11:31.74 13:10.19
         14:52.32 16:31.75 18:13.61 19:53.40 21:31.90 23:10.60 24:39.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 2000m vrije slag               Meisjes Jeugd 1 en 2
07.02.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           Rz                          NT 9401608   28:12.63           
            37.93  1:20.20  2:46.30  4:11.18  5:37.06  7:02.42  8:26.93  9:51.93 11:17.17
         12:42.61 14:08.18 15:33.77 16:58.68 18:24.05 19:49.80 21:15.34 22:41.06 24:06.14
         25:31.06 26:55.46 28:12.63
  2. Lisa In 't Zand               Rz                          NT 9401614   31:11.39           
            39.92  1:24.51  2:56.64  4:29.89  6:04.36  7:38.86  9:13.36 10:46.70 12:19.95
         13:53.74 15:27.89 17:01.67 18:34.45 20:12.11 21:46.86 23:22.17 24:57.86 26:33.54
         28:08.89 29:42.48 31:11.39
AFGE Annik Delissen                Rz                          NT 9404672                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 2000m vrije slag                 Dames Senioren Open
07.02.2009 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                  25:29.20 9102076   25:25.32           
            33.37  1:10.30  2:26.60  3:43.44  5:00.55  6:17.47  7:34.35  8:51.47 10:08.48
         11:25.68 12:42.60 14:00.36 15:17.43 16:34.89 17:51.36 19:07.61 20:24.43 21:41.22
         22:57.47 24:13.32 25:25.32
  2. Claudia Giezenaar             Rz                    26:48.18 9101022   27:29.52           
            36.66  1:15.90  2:37.00  3:59.44  5:20.60  6:42.40  8:04.08  9:26.29 10:48.32
         12:11.51 13:35.01 14:58.34 16:22.40 17:47.30 19:09.89 20:32.91 21:58.28 23:23.02
         24:45.21 26:08.20 27:29.52
  3. Dianne Nien                   Rz                    28:00.42 7100452   28:02.90           
            37.07  1:18.07  2:41.53  4:05.42  5:29.44  6:53.28  8:16.49  9:40.49 11:04.94
         12:29.53 13:54.51 15:18.97 16:43.76 18:09.32 19:34.66 20:59.94 22:24.82 23:50.38
         25:16.32 26:40.99 28:02.90
  4. Chantal Gielens               De Roersoppers        30:50.11 9101014   30:38.51           
            38.49  1:20.67  2:48.30  4:19.28  5:49.80  7:21.87  8:54.06 10:26.71 11:58.53
         13:31.29 15:03.92 16:37.21 18:10.09 19:44.43 21:17.60 22:54.24 24:29.59 26:04.14
         27:35.65 29:06.71 30:38.51
  5. Claudia Creemers              De Roersoppers        34:08.83 9202864   33:10.42           
            41.10  1:26.76  3:02.26  4:39.48  6:17.23  7:58.16  9:37.95 11:18.67 12:59.57
         14:41.67 16:23.10 18:06.04 19:46.26 21:30.57 23:11.64 24:54.10 26:36.64 28:17.10
         29:57.10 31:37.00 33:10.42



SPLASH Meet Manager 2007Registered to RZ