Brabantse Sprint Kampioenschappen 2009
Cuijk (NED),    7. - 8.2.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, 8 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 50m schoolslag, 8 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 100m wisselslag, 8 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, 8 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 50m vrije slag, 8 jaar en ouder    Nr. 6. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 8. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 10. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag            Meisjes Minioren 5 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erica Schoenmakers            Nuenen                   38.93 9900856      38.30           
  2. Eva van Ginneken              De Vennen                41.04 9800164      39.73           
  3. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen         42.80 9801892      40.15           
  4. Manon van Bentum              Hieronymus               41.91 9804332      40.28           
  5. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     41.82 9900480      40.71           
  6. Bo Verhoeven                  Njord                    41.85 9801562      41.10           
  7. Laura Roelevink               SBC2000                  42.35 9802258      41.47           
  8. Aniek de Peijper              SBC2000                  42.74 9801644      42.27           
  9. Bo van Aalst                  Arethusa                 42.74 9800630      42.76           
 10. Myrle Schoones                Nuenen                   41.78 9800206      42.82           
 11. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     42.23 9800722      44.26           
 12. Iris van de Crommert          Zeester Meerval          42.95 9801782      44.36           
NG.Z Chayenne Jansen               Lutra                    41.86 9804044                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                     Meisjes Junioren 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Scheepers             Budel                    35.78 9700836      35.73           
  2. Nikki Burcksen                Hieronymus               37.15 9701424      36.62           
  3. Yasmin Esser                  Zeester Meerval          38.36 9703924      37.44           
  4. Ida van de Water              Den Doorn                37.86 9702472      37.68           
  5. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV      40.15 9700490      37.71           
  6. Marlijn van Vonderen          Zeester Meerval          38.70 9700348      38.07           
  7. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV      39.25 9702562      38.23           
  8. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 39.25 9702238      38.25           
  9. Anne Verhoef                  WZV                      39.67 9702510      38.35           
 10. Nadien van Lang               Njord                    41.25 9702012      39.56           
 11. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen         38.95 9704012      39.67           
 12. Mandy Stevens                 DZT '62                  38.72 9702866      39.73           
 12. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          39.98 9700778      39.73           
 14. Lisa Verzijden                Tempo                    41.50 9701572      39.83           
 15. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV      40.86 9702564      39.88           
 16. Manon Barten                  Tritium SG               39.67 9701452      40.10           
 17. Lonne Beskers                 De Warande               41.42 9702218      40.46           
 18. Kathy Groot                   SBC2000                  41.42 9700444      40.52           
 19. Laurie Mabelis                SBC2000                  41.91 9704682      40.86           
 20. Marlies Wilkens               Arethusa                 41.51 9702240      41.00 FJ 1      
 21. Romy van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      41.44 9702552      41.00 FJ 2      
 22. Xandra Blaauw                 Njord                    41.41 9702010      41.28           
 23. Eva van de Kerkhof            DZT '62                  41.69 9703092      41.29           
 23. Maud Jansen                   Hydra                    40.69 9703484      41.29           
 25. Mara van Loon                 Eiffel Swimmers PSV      41.08 9703122      41.51           
 26. Vera van der Stelt            Den Doorn                41.82 9702476      42.10           
 DIS Els van Gemert                DZT '62                  39.45 9702878                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Paulien Koenen                TRB-RES                  37.52 9701856      38.44           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                     Meisjes Junioren 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marceline de Cloe             TRB-RES                  33.45 9602050      31.95           
  2. Jaimy Mous                    Njord                    35.19 9602576      34.04           
  3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          35.11 9602580      34.16           
  4. Nikki Habers                  Zeester Meerval          35.71 9600594      34.45           
  5. Hilde Grondhout               Argo                     35.71 9602300      34.59           
  6. Bente v. Bergen               Neptunus '58             37.57 9600336      37.28           
  7. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                37.44 9605190      37.56           
  8. Davina Branderhorst           Den Doorn                38.82 9601046      37.82           
  9. Jessica Manders               Nuenen                   38.69 9604004      38.19           
 10. Femke van Hest                TRB-RES                  38.71 9604294      38.45           
 11. Chantal Vervoort              Njord                    39.38 9603134      38.87           
 12. Evy Ulijn                     Arethusa                 39.95 9604100      38.92           
 13. Amy van Berkel                De Dommelbaarzen         39.71 9603642      39.21           
 14. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          39.30 9601286      39.57           
 15. Elke van den Hurk             Nuenen                   39.67 9601814      39.78           
 16. Aniek Pennings                Neptunus '58             39.99 9600114      39.88           
 17. Julia Marasabessy             BZV                      39.84 9601820      40.40           
 18. Renate Peppenster             TRB-RES                  39.50 9604298      40.60           
 19. Manon van Lith                Zegenwerp                38.80 9605544      41.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                     Meisjes Junioren 3
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            TRB-RES                  33.10 9503090      31.79           
  2. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      34.23 9500754      33.38           
  3. Samantha Kardol               Nuenen                   35.04 9502972      34.20           
  4. Mariska van Leeuwen           Eiffel Swimmers PSV      35.76 9503780      34.36           
  5. Madelon Schellekens           TRB-RES                  35.21 9501888      34.40 FJ 1      
  6. Elise Pennings                Argo                     35.36 9503608      34.40 FJ 2      
  7. Judith Vos                    Zeester Meerval          35.22 9502140      34.40 FJ 3      
  8. Aniek Resink                  DIO                      34.72 9500738      34.66           
  9. Judith van de Wijdeven        Njord                    33.93 9503820      34.91           
 10. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          35.39 9501112      34.92           
 11. Ananda Veugen                 DZT '62                  36.35 9502070      35.57           
 12. Emma van Delst                Zeester Meerval          35.79 9504564      35.69           
 13. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval          35.78 9500336      35.74           
 14. Sanne de Laat                 AquAmigos                35.82 9502730      35.79           
 15. Louise van de Meer            TRB-RES                  35.96 9504198      35.81           
 16. Anne Klijberg                 WZV                      35.50 9503974      35.86           
 17. Lindi Verkooijen              SBC2000                  37.77 9503826      35.98           
 18. Kris Hutten                   SBC2000                  36.03 9500688      36.04           
 19. Jessie van den Broek          Hydra                    36.33 9502408      36.20 FJ 1      
 20. Susan Teijken                 Nuenen                   36.62 9504592      36.20 FJ 2      
 21. Daisy van den Bos             SBC2000                  37.13 9503880      36.51           
 22. Lisa Hartogs                  Nuenen                   37.40 9505044      36.58           
 23. Mandy de Bruin                Njord                    37.06 9500550      36.65           
 24. Laura Renders                 DBD                      36.85 9500538      36.66           
 25. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      37.03 9504730      36.67           
 26. Aniek van Dillen              Z.V. Tiamat              37.62 9500574      36.97           
 27. Nikki van der Zee             De Krabben               36.04 9503340      37.00           
 28. Anouk Coppieters              Nuenen                   37.79 9505430      37.28 FJ 1      
 29. Kelly Hoegee                  ZVDO '74                 38.26 9500404      37.28 FJ 3      
 30. Maxime Schoones               Nuenen                   37.17 9503520      37.40           
 31. Julie Kleijzen                BZV                      37.50 9502958      37.74           
 32. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval          38.45 9501552      38.30           
 33. Vanessa van Schijndel         DZT '62                  38.47 9500400      38.92           
AFGE Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV      37.36 9501372                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                        Meisjes Jeugd 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Colet Claessens               Nuenen                   34.57 9405182      33.36           
  2. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          34.23 9404800      33.38           
  3. Vaia Suijkerbuijk             DIO                      33.54 9403998      33.53           
  4. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          34.11 9400140      33.57           
  5. Whitney van Hoeckel           DIO                      34.25 9402390      34.21 FJ 1      
  6. Kim Loeffen                   Tritium SG               34.33 9403432      34.21 FJ 2      
  7. Fieke Nelissen                Tritium SG               34.98 9401582      34.74           
  8. Dashney Verweij               TRB-RES                  36.28 9403916      35.01           
  9. Vera van den Oord             Nautilus                 36.09 9405432      35.22           
 10. Kristie Dekkers               DIO                      36.85 9402068      35.43           
 11. Marelke Rijkers               Hydra                    36.22 9402650      35.48           
 12. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat              36.15 9401388      35.49           
 13. Nelly Velthuijs               Njord                    35.82 9404028      35.69           
 14. Anouk v.d. Ouweland           Tempo                    36.09 9402648      36.04           
 15. Nathasja Scheepers            Budel                    37.02 9405048      36.66           
 16. Kelly Mekes                   TRB-RES                  37.40 9402724      36.74           
 17. Arja den Boer                 BZV                      36.64 9405634      36.81 FJ 1      
 18. Maike Korthout                WZV                      36.77 9406034      36.81 FJ 2      
 19. Yacintha Oppenhuizen          ZVDO '74                 37.13 9402398      36.88           
 20. Marit van Nunen               Z.V. Tiamat              37.11 9402782      37.08           
 21. Kimberley Pardoel             Nautilus                 37.26 9401646      37.41           
 22. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers     37.29 9400340      37.43           
 23. Ilse van der Heijden          Njord                    37.36 9402878      37.74           
 24. Lisa Zaman                    Arethusa                 37.02 9405100      38.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                        Meisjes Jeugd 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers     32.85 9300012      32.89           
  2. Ilse Resink                   DIO                      33.63 9303632      32.97           
  3. Ela Hutten                    SBC2000                  32.89 9300354      33.38           
  4. Marlotte Spohr                WZV                      34.72 9305288      33.96 FJ 1      
  5. Cyril Landstra                Zeester Meerval          32.82 9305722      33.96 FJ 2      
  6. Petra Schuivens               Tritium SG               35.47 9305036      34.72           
  7. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat              35.03 9302964      35.10           
  8. Mandy Stoop                   Nuenen                   34.79 9304294      35.14           
  9. Sanne van der Stelt           Den Doorn                35.25 9303562      35.48           
 10. Susette Lauwen                DIO                      36.10 9302398      35.49           
 11. Marissa Minkman               De Krabben               35.53 9306054      35.85           
 12. Renée Roks                    SBC2000                  35.42 9303844      35.86           
 13. Nicole Peeters                SBC2000                  35.20 9303842      36.08           
 14. Pascalle Rovers               TRB-RES                  35.67 9301064      36.10           
 15. Shauny Feider                 Tritium SG               36.07 9305940      36.11           
 16. Marleen Bakker                TRB-RES                  35.64 9302874      36.70           
 17. Emma Verhoeven                Zegenwerp                36.36 9303326      36.88           
 18. Alon Hopman                   Tritium SG               36.45 9301184      36.89           
 19. Lisanne de Graef              DZT '62                  35.92 9306954      36.94           
 20. Elke Schellekens              Neptunus '58             36.13 9301550      37.45           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                      Dames Senioren D1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Désirée Emmen                 De Vennen                33.61 9204862      33.14 FJ 1      
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval          32.82 9203076      33.14 FJ 2      
  3. Robina Hoegee                 ZVDO '74                 35.41 9200754      35.70           
  4. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     35.86 9200110      36.01           
  4. Narissa Lobregt               ZVDO '74                 35.04 9201122      36.01           
  6. Inge Maalsen                  Zeester Meerval          35.01 9202236      36.41           
AFGE Yvon Vromans                  TRB-RES                  35.95 9205576                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                      Dames Senioren D2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura de Jong                 Nuenen                   31.78 9103880      32.43           
  2. Chantal Willems               Tritium SG               32.85 9105482      32.75           
  3. Cora van Dorst                Hieronymus               34.34 9106218      33.61           
  4. Joyce Raemaekers              Budel                    33.99 9106106      35.69           
  5. Eveline Wouters               Njord                    34.22 9104934      35.99           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                         Dames Senioren
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                  31.30 8801698      31.20           
  2. Merel Siroen                  Tritium SG               33.86 8804006      33.04           
  3. Jannemieke van Avezaath       TRB-RES                  33.69 8900132      33.73 FJ 1      
  4. Janneke Kaptheyns             Tempo                    32.85 8702096      33.73 FJ 2      
  5. Linda Schellekens             Neptunus '58             33.65 8803854      34.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag          Jongens Minioren 5 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV      45.52 9800919      44.43           
  2. Cristhian van Schijndel       DZT '62                  46.20 9800131      45.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                   Jongens Minioren 6
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Minkman                  De Krabben               44.81 9701097      43.31           
  2. Stefan Hoekstra               TRB-RES                  44.84 9700223      43.68           
  3. Floris van Mierlo             Budel                    44.32 9700489      43.88           
  4. Erwin IJpelaar                De Vennen                44.48 9701071      44.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                   Jongens Junioren 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Verhulst                Hieronymus               42.00 9601751      38.96           
  2. Bart Gubbels                  TRB-RES                  40.73 9602015      39.47           
  3. Bobby Visser                  Zegenwerp                40.81 9601437      40.50 FJ 1      
  4. Fime Namwansa                 Argo                     40.80 9603827      40.50 FJ 2      
  5. Teun Strijbosch               Tritium SG               42.81 9603041      40.82           
  6. Richie van Empel              Zegenwerp                41.96 9603631      41.54           
  7. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen         42.64 9603065      41.78           
  8. Jelle Sterkenburg             ZVDO '74                 43.42 9601069      43.01           
  9. Sander van Bentum             Hieronymus               43.06 9602391      44.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                   Jongens Junioren 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van Grunsven             Arethusa                 34.40 9500469      32.85           
  2. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  35.17 9501437      34.67           
  3. Joris Willems                 Nuenen                   38.60 9502293      36.46           
  4. Wouter van Eekelen            DIO                      41.75 9503127      37.42           
  5. Jordy Jongenelen              SBC2000                  38.82 9504995      38.13           
  6. Colin de Wit                  Bijtelskil               38.67 9500363      38.67           
  7. Alex in 't Groen              De Vennen                40.01 9502683      39.16           
  8. Freek Verhagen                Hydra                    41.84 9503311      39.95           
  9. Wouter Kwint                  Aegir                    40.38 9500893      40.00           
 10. Diederick Groeneveld          BZV                      40.36 9502123      40.10           
 11. Dieder Schuurmans             Tritium SG               41.29 9500447      40.13           
 12. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen         41.40 9504515      40.39           
 13. Matthijs Smits                Den Doorn                41.57 9504015      40.75           
 14. Sjors van Doesburg            Tempo                    41.85 9500765      41.18           
 15. Ruud van den Hoven            Z.V. Tiamat              41.86 9502923      42.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                   Jongens Junioren 3
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van der Stelt          Den Doorn                35.07 9401327      32.76           
  2. Bas de Bruijn                 Hieronymus               34.43 9402509      33.40           
  3. Remy den Boer                 De Warande               35.05 9401759      33.50           
  4. Iwan Elshout                  ZVDO '74                 37.82 9400257      35.06           
  5. Roberto Visser                BZV                      37.39 9406151      35.93           
  6. Jeffrey Duif                  BZV                      35.67 9401365      36.22           
  7. Stan Brok                     AquAmigos                38.09 9401473      36.69           
  8. Mark v. Dinther               Neptunus '58             36.80 9401471      36.78           
  9. Martino Valentijn             DIO                      37.49 9403913      36.83           
 10. Koen Wessels                  Hydra                    37.70 9403041      37.50           
 11. Jarmo van Zwol                Nuenen                   39.76 9402983      37.70           
 12. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     39.04 9400453      37.83           
 13. Jeffrey Swiers                DZT '62                  38.88 9403685      38.13           
 14. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen         39.58 9400519      38.35           
 15. Wiebe van de Rijt             TRB-RES                  39.41 9400931      38.86           
 16. Koen Seuren                   Tritium SG               38.52 9401013      38.98           
AFGE Jelle Westerlaken             ZVDO '74                 37.58 9400255                      
AFGE Coen Kuijpers                 SBC2000                  39.27 9402835                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                   Jongens Junioren 4
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Bingel              DIO                      33.23 9303207      32.45           
  2. Robert Groot                  SBC2000                  34.20 9301997      33.26           
  3. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen         34.54 9303487      33.33           
  4. Pieter Pijnenburg             De Warande               34.70 9305227      33.53           
  5. Mart Hendriks                 Tritium SG               35.19 9304079      33.57           
  6. Stef van der Struijk          DBD                      34.83 9305473      34.23           
  7. Jeroen van den Corput         Hydra                    34.91 9303419      34.94           
  8. Bern Hoeven                   Zegenwerp                35.54 9301773      35.35           
  9. Ramon Bastiaansen             DIO                      36.99 9303797      35.92           
 10. Harm Donkers                  De Warande               36.89 9301809      35.98           
 11. Joey Smits                    DZT '62                  36.89 9306029      36.39           
 12. Stephan Onnes                 De Vennen                37.07 9304159      36.45           
 13. Michel Joordens               Z.V. Tiamat              36.64 9300233      36.47           
  NG Thomas van Mierlo             Budel                    36.34 9300353                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                        Heren Jeugd 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de Bruijn                Hieronymus               32.65 9205151      32.03           
  2. Kevin Janssen                 Zeester Meerval          32.05 9204109      32.65           
  3. Enzo Diependaal               TRB-RES                  34.14 9206691      34.24           
  4. Ferry J. Claassen             Nuenen                   34.99 9202217      34.37           
  5. Jarst van Belle               AquAmigos                35.74 9200061      35.69           
 DIS Mark Schellekens              Neptunus '58             34.24 9201153      34.50           
        SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
NG.Z Roy Smits                     De Vennen                35.95 9202259                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                        Heren Jeugd 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter de Mol                 Hieronymus               31.21 9101603      31.05           
  2. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              32.73 9101133      32.71           
  3. Rens van Eijk                 Nuenen                   34.57 9100573      33.57           
  4. Lars Duinhouwer               Den Doorn                33.92 9107161      33.86           
  5. Giel van Dijk                 De Warande               34.34 9104211      34.42           
 DIS Gerben Fiere                  De Warande               31.30 9102825      31.05           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Pim Vendrig                   Aegir                    32.05 9106365                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harold Matla                  Eiffel Swimmers PSV      30.10 6800591      30.46 FJ 1      
  2. Bart van der Aar              BZV                      30.19 8900005      30.46 FJ 2      
  3. Olaf van Gelder               Eiffel Swimmers PSV      32.49 7501289      30.64           
  4. Rick de Greef                 Budel                    31.06 8400749      31.29           
  5. Robin van Gulik               TRB-RES                  31.72 9001061      31.96           
  6. Kenny van Krieken             BZV                      31.92 9001675      32.34           
  7. Dirk Filippini                DZT '62                  32.62 8503559      32.55           
  8. Stef Hoeven                   Zegenwerp                33.02 9001223      32.71           
  9. Jan van Opstal                DIO                      33.51 8602291      33.30 FJ 1      
 10. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     33.29 8202295      33.30 FJ 2      
 11. Daan van Erp                  TRB-RES                  33.10 8903833      33.67           
 12. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     33.78 8803627      33.76           
 13. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     33.60 8400543      33.93           
 14. Jan-Willem van Herpen         Arethusa                 33.43 7001347      34.16           
 15. Janno Duyzer                  Den Doorn                33.98 8800895      34.22           
 16. Roeland v.d. Heijden          Eiffel Swimmers PSV      33.76 6701389      34.57           
 17. Dibbes Verbeek                Den Doorn                33.43 8803525      35.33           
 DIS Ronald Smits                  Eiffel Swimmers PSV      32.25 7800981      31.99           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
  NG Jasper Groothelm              DBD                      33.63 9005735                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag          Meisjes Minioren 5 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva van Ginneken              De Vennen              1:25.48 9800164    1:24.27           
  2. Bo Verhoeven                  Njord                  1:28.19 9801562    1:26.45           
  3. Myrle Schoones                Nuenen                 1:28.32 9800206    1:27.45           
  4. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen       1:29.27 9801892    1:28.49           
 DIS Sanne ten Kate                Eiffel Swimmers PSV    1:30.54 9803836    1:27.60           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                   Meisjes Junioren 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Scheepers             Budel                  1:20.43 9700836    1:19.22           
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    1:22.71 9700490    1:20.16           
  3. Paulien Koenen                TRB-RES                1:22.72 9701856    1:20.97           
  4. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:22.59 9702238    1:21.42           
  5. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV    1:24.90 9702562    1:21.49           
  6. Mandy Stevens                 DZT '62                1:27.81 9702866    1:22.34 FJ 1      
  7. Kathy Groot                   SBC2000                1:27.30 9700444    1:22.34 FJ 2      
  8. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:26.18 9701424    1:22.91           
  9. Marlijn van Vonderen          Zeester Meerval        1:28.86 9700348    1:23.56           
 10. Louise van Houten             Arethusa               1:27.29 9703320    1:24.70           
 11. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV    1:25.90 9702564    1:25.80           
 12. Anne Verhoef                  WZV                    1:26.70 9702510    1:26.30           
 13. Ida van de Water              Den Doorn              1:24.05 9702472    1:26.37           
 14. Maud Jansen                   Hydra                  1:27.49 9703484    1:27.10           
 15. Yasmin Esser                  Zeester Meerval        1:28.06 9703924    1:27.21           
 16. Lonne Beskers                 De Warande             1:27.83 9702218    1:27.25           
 17. Vera van der Stelt            Den Doorn              1:28.60 9702476    1:28.53           
 18. Simone van den Elzen          BZV                    1:28.52 9701980    1:28.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                   Meisjes Junioren 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:19.32 9602580    1:11.82           
  2. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:16.89 9602050    1:17.20           
  3. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:23.14 9600594    1:17.50           
  4. Hilde Grondhout               Argo                   1:21.50 9602300    1:17.92           
  5. Bente v. Bergen               Neptunus '58           1:19.80 9600336    1:20.00           
  6. Femke van Hest                TRB-RES                1:22.51 9604294    1:20.28           
  7. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:22.08 9605190    1:20.70           
  8. Sanne van der Schans          WZV                    1:24.12 9602714    1:22.50           
  9. Evy Ulijn                     Arethusa               1:21.27 9604100    1:22.54           
 10. Emmely Toonen                 Tritium SG             1:24.43 9603374    1:22.93           
 11. Amy van Lier                  De Vennen              1:23.27 9603022    1:23.58           
 12. Davina Branderhorst           Den Doorn              1:24.02 9601046    1:23.84           
 13. Julia Marasabessy             BZV                    1:23.64 9601820    1:24.08           
 14. Renate Peppenster             TRB-RES                1:23.93 9604298    1:25.77           
 DIS Jaimy Mous                    Njord                  1:17.23 9602576    1:16.08           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                   Meisjes Junioren 3
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            TRB-RES                1:12.73 9503090    1:10.52           
  2. Mariska van Leeuwen           Eiffel Swimmers PSV    1:20.53 9503780    1:14.01           
  3. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:14.73 9500754    1:14.07           
  4. Kim Smulders                  TRB-RES                1:16.58 9501248    1:14.98           
  5. Elise Pennings                Argo                   1:17.60 9503608    1:15.17           
  6. Aniek Resink                  DIO                    1:15.40 9500738    1:15.62           
  7. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval        1:18.23 9500336    1:15.86           
  8. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:17.25 9501112    1:15.94           
  9. Samantha Kardol               Nuenen                 1:17.54 9502972    1:16.72           
 10. Claudia den Ottelander        SBC2000                1:18.60 9500552    1:16.96           
 11. Kris Hutten                   SBC2000                1:17.29 9500688    1:17.10           
 12. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:20.64 9501888    1:17.43           
 13. Lindi Verkooijen              SBC2000                1:20.19 9503826    1:17.86           
 14. Anne Klijberg                 WZV                    1:20.26 9503974    1:18.15           
 15. Mandy de Bruin                Njord                  1:20.19 9500550    1:18.20           
 16. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:18.34 9503820    1:18.26           
 17. Susan Teijken                 Nuenen                 1:20.40 9504592    1:18.30           
 18. Ananda Veugen                 DZT '62                1:19.62 9502070    1:18.41           
 19. Julie Kleijzen                BZV                    1:19.54 9502958    1:18.63 FJ 1      
 20. Sanne de Laat                 AquAmigos              1:19.08 9502730    1:18.63 FJ 2      
 21. Shirley Voets                 Neptunus '58           1:20.14 9504862    1:19.34           
 22. Maxime Schoones               Nuenen                 1:19.89 9503520    1:19.55           
 23. Nikki van der Zee             De Krabben             1:20.11 9503340    1:19.97           
 24. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:19.26 9504730    1:20.75           
 25. Laura Renders                 DBD                    1:20.27 9500538    1:20.82           
AFGE Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:18.23 9501372                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                      Meisjes Jeugd 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:12.54 9400140    1:11.43           
  2. Kristie Dekkers               DIO                    1:14.56 9402068    1:12.26           
  3. Sahar Hamam                   DZT '62                1:13.83 9405412    1:12.78           
  4. Kim Loeffen                   Tritium SG             1:15.00 9403432    1:13.02           
  5. Whitney van Hoeckel           DIO                    1:14.30 9402390    1:13.41           
  6. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval        1:15.59 9404800    1:13.45           
  7. Dashney Verweij               TRB-RES                1:16.22 9403916    1:13.95           
  8. Vera van den Oord             Nautilus               1:17.24 9405432    1:14.56           
  9. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:16.29 9402578    1:15.21           
 10. Nelly Velthuijs               Njord                  1:14.98 9404028    1:15.36           
 11. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:18.85 9403308    1:17.76           
 12. Kelly Mekes                   TRB-RES                1:17.06 9402724    1:17.77           
 13. Vera Vinken                   DZT '62                1:18.60 9401928    1:18.40           
 14. Nathasja Scheepers            Budel                  1:18.64 9405048    1:18.48           
 15. Arja den Boer                 BZV                    1:16.22 9405634    1:19.11           
 16. Vaia Suijkerbuijk             DIO                    1:16.36 9403998    1:19.93           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                      Meisjes Jeugd 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ela Hutten                    SBC2000                1:10.79 9300354    1:09.09           
  2. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:10.36 9300012    1:09.38           
  3. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:10.53 9305722    1:12.29           
  4. Renée Roks                    SBC2000                1:13.95 9303844    1:12.74           
  5. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:14.78 9301064    1:15.39           
  6. Marissa Minkman               De Krabben             1:14.92 9306054    1:15.40           
  7. Karin de Kok                  AquAmigos              1:15.86 9301010    1:15.57           
  8. Petra Schuivens               Tritium SG             1:15.97 9305036    1:16.21           
  9. Susette Lauwen                DIO                    1:16.67 9302398    1:17.10           
 10. Mandy Stoop                   Nuenen                 1:17.57 9304294    1:17.67           
 11. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:17.83 9303326    1:18.78           
AFGE Petri Velthuis                ZVDO '74               1:15.13 9300794                      
AFGE Marit Stege                   Nautilus               1:15.23 9300746                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Senioren D1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:10.18 9203076    1:08.66           
  2. Désirée Emmen                 De Vennen              1:11.67 9204862    1:12.69           
  3. Esther Wittermans             Nuenen                 1:16.38 9204346    1:14.92           
  4. Robina Hoegee                 ZVDO '74               1:15.67 9200754    1:16.21           
  5. Inge Maalsen                  Zeester Meerval        1:12.67 9202236    1:17.70           
  6. Bente van Gennep              SBC2000                1:16.99 9200590    1:20.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Senioren D2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Janssen             Zeester Meerval        1:08.21 9101450    1:08.62           
  2. Cora van Dorst                Hieronymus             1:12.24 9106218    1:12.20           
  3. Linda de Kok                  AquAmigos              1:15.21 9101686    1:13.48           
  4. Chantal Willems               Tritium SG             1:15.93 9105482    1:14.85           
  5. Eveline Wouters               Njord                  1:15.53 9104934    1:16.79           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m wisselslag                       Dames Senioren
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                1:08.02 8801698    1:06.66           
  2. Jolanda Post                  DIO                    1:08.83 9004848    1:09.86           
  3. Linda Schellekens             Neptunus '58           1:09.75 8803854    1:10.30           
  4. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    1:09.77 8907234    1:11.29           
  5. Esther Vos                    ZVDO '74               1:11.14 8201762    1:11.92           
  6. Danielle Scheepers            Njord                  1:14.17 9005428    1:14.55 FJ 1      
  7. Wilma Scheepers               Tritium SG             1:14.75 8803836    1:14.55 FJ 2      
  8. Jannemieke van Avezaath       TRB-RES                1:13.56 8900132    1:15.01           
  9. Miranda van Laarhoven         De Treffers            1:14.73 8301216    1:15.61           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 5 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   DZT '62                  36.34 9800441      38.64           
  2. Cristhian van Schijndel       DZT '62                  40.97 9800131      40.48           
  3. Stefan van de Wijdeven        Njord                    43.80 9800995      40.88           
  4. Sieb Wesseling                Tritium SG               42.00 9800489      43.06           
  5. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV      43.18 9800919      43.76           
  6. Jari den Ottelander           SBC2000                  42.90 9800059      47.72           
 DIS Tobias Geurts                 Nuenen                   41.93 9801185      41.29           
        VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Minioren 6
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             Budel                    34.76 9700489      35.45           
  2. Rick Minkman                  De Krabben               38.32 9701097      36.80           
  3. Daniel van Dijk               Tritium SG               40.67 9701577      38.80           
  4. Stefan Hoekstra               TRB-RES                  39.79 9700223      39.55           
  5. Guus Vermeulen                BZV                      40.09 9701593      39.90           
  6. Roy van der Heyden            DZT '62                  42.06 9701209      40.23           
  7. Daan Lammers                  Njord                    41.88 9702117      40.47           
  8. Joeri Phaff                   Nuenen                   42.35 9701099      41.23           
  9. Lorenzo de Bie                De Krabben               41.45 9701397      43.11           
  NG Alain Vogels                  Nuenen                   40.23 9701835                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Junioren 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Rietveld                TRB-RES                  34.04 9601081      31.82           
  2. Ramon Verhulst                Hieronymus               31.62 9601751      32.45           
  3. Fime Namwansa                 Argo                     35.72 9603827      34.60 FJ 1      
  4. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen         34.41 9603065      34.60 FJ 2      
  5. Edwin Visser                  Z.V. Tiamat              35.56 9603205      34.85           
  6. Bart Gubbels                  TRB-RES                  36.98 9602015      35.72           
  7. Teun Strijbosch               Tritium SG               37.25 9603041      36.77           
  8. Richie van Empel              Zegenwerp                36.22 9603631      37.00           
  9. Frans Peijnenburg             De Dommelbaarzen         38.64 9602017      37.20           
  9. Bart van de Heuvel            Budel                    37.41 9604363      37.20           
 11. Thijs van Galen               Zeester Meerval          39.99 9602021      37.58           
 12. Casper de Bruin               Zeester Meerval          39.86 9602019      38.42           
 12. Luc de Bont                   WZV                      38.79 9601701      38.42           
 14. Luuc Verburgh                 De Warande               38.50 9602029      39.01           
 15. Robin van Melis               Hydra                    39.66 9603333      40.19           
 16. Emiel Smits                   Den Doorn                39.20 9600601      40.22           
 17. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     38.87 9600145      41.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Junioren 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen         31.68 9504515      31.21           
  2. Jordy Jongenelen              SBC2000                  32.80 9504995      31.96           
  3. Joep van Grunsven             Arethusa                 32.74 9500469      32.11           
  4. Bram van de Water             Den Doorn                33.71 9501629      32.74           
  5. Wouter van Eekelen            DIO                      33.95 9503127      32.88           
  6. Diederick Groeneveld          BZV                      33.67 9502123      33.47           
  7. Sven Alderlieste              SBC2000                  34.18 9501329      33.96           
  8. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  35.85 9501437      34.28           
  9. Kelmar van Meurs              DBD                      35.56 9503887      34.86           
 10. Wouter Kwint                  Aegir                    35.88 9500893      34.87           
 11. Dieder Schuurmans             Tritium SG               36.06 9500447      35.70           
 12. Wilko Heemskerk               De Treffers              37.46 9504322      37.32           
 13. Fabian Sebregts               Hieronymus               36.62 9500689      37.34           
 14. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarzen         37.38 9501761      38.88           
 15. Max Nijholt                   Arethusa                 37.86 9503219      39.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Junioren 3
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy den Boer                 De Warande               31.94 9401759      29.96           
  2. Thomas Rietveld               TRB-RES                  31.91 9401803      30.72           
  3. Walter van der Stelt          Den Doorn                31.17 9401327      30.92           
  4. Jarmo van Zwol                Nuenen                   33.15 9402983      31.16           
  5. Stan Brok                     AquAmigos                31.54 9401473      31.17           
  6. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen         31.96 9400519      32.23           
  7. Stein Menting                 Z.V. Tiamat              32.99 9404289      32.32           
  8. Bas de Bruijn                 Hieronymus               34.94 9402509      32.42           
  9. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     34.43 9400453      32.86           
 10. Mark v. Dinther               Neptunus '58             33.39 9401471      33.00           
 11. Jeffrey Swiers                DZT '62                  33.71 9403685      33.24           
 12. Sander Barten                 Tritium SG               35.12 9401899      33.42           
 13. Martino Valentijn             DIO                      34.17 9403913      33.67           
 14. Mathijs Verdaasdonk           De Wildert               35.19 9403923      34.10           
 15. Jop Smit                      Argo                     35.01 9404151      34.28           
 16. Erwin Mallens                 Njord                    34.00 9403097      34.57           
 17. Mark Broers                   Budel                    35.38 9400335      34.64           
 18. Koen Seuren                   Tritium SG               35.08 9401013      35.16           
 19. Jeffrey Duif                  BZV                      34.89 9401365      35.32           
AFGE Jelle Westerlaken             ZVDO '74                 33.31 9400255                      
  NG Roberto Visser                BZV                      31.13 9406151                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Junioren 4
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul Koster                   DIO                      27.75 9304465      27.02           
  2. Sven Kardol                   Nuenen                   27.47 9302135      27.45           
  3. Mart Hendriks                 Tritium SG               28.47 9304079      27.99           
  4. Robert Groot                  SBC2000                  30.36 9301997      29.01           
  5. Stef van der Struijk          DBD                      29.37 9305473      29.14           
  6. Wouter Sijmons                Nuenen                   30.64 9302695      29.53           
  7. Christian Bingel              DIO                      30.39 9303207      30.07           
  8. Joey Smits                    DZT '62                  31.99 9306029      30.42           
  9. Bern Hoeven                   Zegenwerp                31.01 9301773      30.54           
 10. Ramon Bastiaansen             DIO                      31.12 9303797      30.69           
 11. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen         30.89 9303487      31.20           
 12. Matti de Bruijn               TRB-RES                  32.14 9305071      31.45           
 13. Wesley Beck                   Hieronymus               32.10 9302123      31.72           
 14. Simon van den Broek           Tritium SG               32.81 9302383      31.83           
 15. Raoni Schrijvers              Tempo                    32.78 9302669      32.02           
 16. Rudy Chambon                  WZV                      32.12 9306775      32.25           
 17. Jeroen van den Corput         Hydra                    32.94 9303419      32.44 FJ 1      
 18. Tian Tjioe                    TRB-RES                  32.84 9306093      32.44 FJ 2      
 19. Jip Jonker                    Tempo                    32.78 9304963      32.70           
  NG Thomas van Mierlo             Budel                    31.03 9300353                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                        Heren Jeugd 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferry J. Claassen             Nuenen                   28.44 9202217      27.76           
  2. Coen de Bruijn                Hieronymus               28.74 9205151      28.39           
  3. Yorick Massink                DZT '62                  31.26 9202163      28.98           
  4. Roy Smits                     De Vennen                29.76 9202259      29.16           
  5. Stefan van Vught              Argo                     30.83 9204345      29.54           
  6. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     30.80 9206863      29.94           
  7. Kevin Janssen                 Zeester Meerval          29.45 9204109      30.00           
  8. Wim Crielaard                 ZVDO '74                 30.42 9205713      30.16           
  9. Robbert Schoo                 Z.V. Tiamat              30.69 9204621      30.55           
 10. Tom Pel                       De Warande               31.64 9203237      31.07           
 11. Enzo Diependaal               TRB-RES                  31.32 9206691      31.29           
 12. Jordy Kemmeren                De Vennen                31.36 9203909      31.45           
 13. Jarst van Belle               AquAmigos                30.30 9200061      31.55           
 14. Bram van Oevelen              De Wildert               31.86 9206661      31.69           
 15. Mark Schellekens              Neptunus '58             31.36 9201153      32.39           
NG.Z Cas Hendriks                  Lutra                    30.34 9205303                      
AFGE Ruud Scheepers                Njord                    30.21 9203411                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                        Heren Jeugd 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               25.82 9102825      25.66           
  2. Wouter de Mol                 Hieronymus               27.71 9101603      28.04           
  3. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              27.96 9101133      28.26           
  4. Mehmet Demirci                BZV                      28.27 9100451      28.28           
  5. Bob van Hees                  DIO                      29.64 9103851      29.36           
  6. Giel van Dijk                 De Warande               28.98 9104211      29.50           
  7. Rik Bakker                    TRB-RES                  29.97 9104625      29.60           
  8. Rens van Eijk                 Nuenen                   29.77 9100573      29.84           
  9. Bart Ophorst                  DBD                      30.67 9103933      30.16           
 10. Jeroen Rongen                 Z.V. Tiamat              30.84 9101933      30.57 FJ 1      
 11. Jelte Schuurmans              Tritium SG               30.76 9104841      30.57 FJ 2      
AFGE Bas Castelijns                Nuenen                   29.37 9106989                      
AFGE Pim Vendrig                   Aegir                    30.32 9106365                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV                      25.65 8900903      25.76           
  2. Hermie Minkels                BZV                      27.46 8702249      26.49           
  3. Tom Lommers                   WZV                      26.96 9001847      26.89           
  4. Jan van Opstal                DIO                      27.95 8602291      27.51           
  4. Joost Mulder                  De Vennen                27.32 8602153      27.51           
  6. Joppe Schuurmans              Tritium SG               27.85 8905447      27.54           
  7. Rick de Greef                 Budel                    27.07 8400749      27.56           
  8. Lars v.d. Heijden             Eiffel Swimmers PSV      27.51 9005167      27.89           
  9. Bart van der Aar              BZV                      27.86 8900005      27.92           
 10. Robin van Gulik               TRB-RES                  27.70 9001061      27.93           
 11. Ronald Vullings               Tritium SG               28.39 8703655      28.07           
 11. Kenny van Krieken             BZV                      27.62 9001675      28.07           
 13. Ronald Smits                  Eiffel Swimmers PSV      27.00 7800981      28.29           
 14. Bas Berndes                   Tritium SG               28.00 8900217      28.33           
 15. Tim Vinckx                    De Wildert               27.98 9005367      28.44           
 16. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     28.32 8400543      28.50           
 17. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     27.98 8803627      28.54           
 18. Dirk Filippini                DZT '62                  28.54 8503559      28.66           
 19. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat              29.12 8705073      29.06 FJ 1      
 20. Akke Toeter                   Nuenen                   29.06 9002923      29.06 FJ 2      
 21. Martijn van der Graaf         De Krabben               29.97 8102141      29.14           
 22. Lex Habraken                  Argo                     29.59 9004107      29.18           
 22. Melvin Smits                  De Vennen                28.57 9004315      29.18           
 24. Harold Matla                  Eiffel Swimmers PSV      29.13 6800591      29.20           
 25. Philippe van den Dungen       AquAmigos                28.70 8800893      29.26           
 26. Roel v.d. Kleij               Neptunus '58             29.04 9001571      29.32           
 27. Erik van Dartel               Eiffel Swimmers PSV      28.67 6700185      29.44           
 28. Pieter van Os                 Tritium SG               29.62 8602301      29.46           
 29. Mark Effing                   Tritium SG               28.70 8600761      29.60           
 30. Bob van den Broek             Nautilus                 29.73 8100243      29.70           
 31. Joop Ariaens                  Eiffel Swimmers PSV      29.73 5900747      29.82           
 32. Martijn de Lepper             BZV                      29.73 8000921      30.00           
 33. Niek Slippens                 Nautilus                 29.97 8805865      30.51           
 34. David Vleeschouwer            De Warande               29.33 8001635      30.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag          Meisjes Minioren 5 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrle Schoones                Nuenen                   33.90 9800206      32.78           
  2. Bo Verhoeven                  Njord                    34.27 9801562      33.53           
  3. Tamara Brouwers               Eiffel Swimmers PSV      34.70 9802494      34.04           
  4. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     34.13 9800722      34.36           
  5. Sanne ten Kate                Eiffel Swimmers PSV      34.81 9803836      34.43           
  6. Eline Hartogs                 Nuenen                   35.97 9901388      34.58           
  7. Aniek de Peijper              SBC2000                  35.39 9801644      34.80           
  8. Eva van Ginneken              De Vennen                35.06 9800164      34.87           
  9. Renée vd Besselaar            AquAmigos                36.22 9801728      34.92           
 10. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     36.46 9900480      35.21           
 11. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen         35.81 9801892      35.36           
 12. Marit van Zutphen             Nautilus                 35.96 9801340      35.47           
 13. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          36.40 9802120      35.50           
 14. Laura Roelevink               SBC2000                  36.27 9802258      36.04           
 15. Erica Schoenmakers            Nuenen                   36.49 9900856      36.12           
 16. Manon van Bentum              Hieronymus               36.84 9804332      36.45           
 17. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          36.74 9801458      36.57           
 18. Claire van den Berg           Zeester Meerval          36.28 9800752      36.89           
 DIS Jip Langermans                AquAmigos                37.06 9802174                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NG.Z Chayenne Jansen               Lutra                    36.67 9804044                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Scheepers             Budel                    30.64 9700836      30.54           
  2. Nikki Burcksen                Hieronymus               31.39 9701424      30.86           
  3. Paulien Koenen                TRB-RES                  31.99 9701856      31.29           
  4. Mandy Stevens                 DZT '62                  32.81 9702866      31.76           
  5. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV      32.17 9700490      32.00           
  6. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen         34.21 9704012      32.04           
  7. Ida van de Water              Den Doorn                32.95 9702472      33.02           
  8. Els van Gemert                DZT '62                  34.53 9702878      33.06           
  9. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 34.16 9702238      33.10           
 10. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          34.30 9700778      33.26           
 11. Mara van Loon                 Eiffel Swimmers PSV      34.88 9703122      33.45           
 12. Kathy Groot                   SBC2000                  34.81 9700444      33.51           
 13. Bo Sluijpers                  Neptunus '58             34.60 9702692      33.69           
 14. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV      34.70 9702562      33.81           
 15. Louise van Houten             Arethusa                 33.94 9703320      33.98           
 16. Nadien van Lang               Njord                    34.82 9702012      34.00           
 17. Marijke van der Heijden       Argo                     34.87 9704898      34.20           
 18. Anne Verhoef                  WZV                      33.73 9702510      34.28           
 19. Xandra Blaauw                 Njord                    35.10 9702010      34.40           
 20. Hélène Colijn                 Hieronymus               34.71 9702288      34.45 FJ 1      
 21. Yasmin Esser                  Zeester Meerval          34.82 9703924      34.45 FJ 2      
 22. Simone van den Elzen          BZV                      34.95 9701980      35.54           
 23. Laurie Mabelis                SBC2000                  35.00 9704682      35.94           
 DIS Marlijn van Vonderen          Zeester Meerval          33.74 9700348                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                   Meisjes Junioren 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          31.02 9602580      29.01           
  2. Marceline de Cloe             TRB-RES                  29.93 9602050      29.05           
  3. Jaimy Mous                    Njord                    30.64 9602576      29.39           
  4. Bente v. Bergen               Neptunus '58             30.04 9600336      29.95           
  5. Nikki Habers                  Zeester Meerval          31.60 9600594      30.63           
  6. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                31.17 9605190      31.05           
  7. Hilde Grondhout               Argo                     32.14 9602300      31.16           
  8. Femke van Hest                TRB-RES                  31.75 9604294      31.36           
  9. Evy Ulijn                     Arethusa                 32.79 9604100      31.97           
 10. Jessica Manders               Nuenen                   33.42 9604004      32.14           
 11. Julia Marasabessy             BZV                      32.41 9601820      32.18           
 12. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          32.48 9601286      32.26 FJ 1      
 13. Sanne van der Schans          WZV                      32.58 9602714      32.26 FJ 2      
 14. Rebecca Driessen              Aegir                    33.27 9603508      32.50           
 15. Christa Schuivens             Tritium SG               33.16 9603730      32.74 FJ 1      
 16. Annemiek van Eldert           DBD                      33.12 9602764      32.74 FJ 2      
 17. Amy van Lier                  De Vennen                32.22 9603022      32.91           
 18. Emmely Toonen                 Tritium SG               33.29 9603374      33.27           
 19. Davina Branderhorst           Den Doorn                33.26 9601046      34.04           
 19. Renate Peppenster             TRB-RES                  33.47 9604298      34.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                   Meisjes Junioren 3
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            TRB-RES                  29.07 9503090      27.16           
  2. Elise Pennings                Argo                     29.73 9503608      28.70           
  3. Kim Smulders                  TRB-RES                  30.51 9501248      29.09           
  4. Kelly Hoegee                  ZVDO '74                 30.89 9500404      29.11           
  5. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      29.73 9500754      29.20           
  6. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          30.10 9501112      29.44           
  7. Samantha Kardol               Nuenen                   30.20 9502972      29.62           
  8. Claudia den Ottelander        SBC2000                  30.59 9500552      29.95           
  9. Judith Vos                    Zeester Meerval          31.17 9502140      30.04           
  9. Ananda Veugen                 DZT '62                  30.63 9502070      30.04           
 11. Susan Teijken                 Nuenen                   30.97 9504592      30.10           
 12. Lisa Hartogs                  Nuenen                   31.18 9505044      30.13           
 13. Louise van de Meer            TRB-RES                  30.34 9504198      30.22           
 14. Madelon Schellekens           TRB-RES                  31.13 9501888      30.32           
 15. Judith van de Wijdeven        Njord                    30.60 9503820      30.36           
 16. Anne Klijberg                 WZV                      30.85 9503974      30.37           
 17. Daisy van den Bos             SBC2000                  31.21 9503880      30.79           
 18. Aniek Resink                  DIO                      30.60 9500738      30.85           
 19. Jessie van den Broek          Hydra                    30.52 9502408      30.86           
 20. Maxime Schoones               Nuenen                   31.69 9503520      30.94           
 21. Emy Liebregts                 Njord                    30.89 9505020      30.97           
 22. Indy Diependaal               TRB-RES                  31.00 9504976      31.03           
 23. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval          31.74 9500336      31.20           
 24. Sanne de Laat                 AquAmigos                31.23 9502730      31.25           
 25. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      30.55 9504730      31.26           
 26. Sarah van Beijsterveldt       Zeester Meerval          31.39 9501552      31.32           
 27. Kris Hutten                   SBC2000                  30.95 9500688      31.46           
 28. Lindi Verkooijen              SBC2000                  31.71 9503826      31.54           
 29. Julie Kleijzen                BZV                      31.91 9502958      32.02           
 30. Nikki van der Zee             De Krabben               31.32 9503340      32.54           
AFGE Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV      30.98 9501372                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                      Meisjes Jeugd 1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sahar Hamam                   DZT '62                  28.37 9405412      28.23           
  2. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          28.25 9400140      28.34           
  3. Kim Loeffen                   Tritium SG               29.17 9403432      28.92 FJ 1      
  4. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          29.20 9404800      28.92 FJ 2      
  5. Kristie Dekkers               DIO                      28.69 9402068      29.08           
  6. Nelly Velthuijs               Njord                    29.50 9404028      29.13           
  7. Vera van den Oord             Nautilus                 30.64 9405432      29.40           
  8. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                29.91 9403308      29.45           
  9. Vera Vinken                   DZT '62                  30.09 9401928      29.73 FJ 1      
 10. Fieke Nelissen                Tritium SG               30.09 9401582      29.73 FJ 2      
 11. Lisa van Casteren             Zeester Meerval          30.13 9403552      29.88           
 12. Kelly Mekes                   TRB-RES                  29.90 9402724      29.89           
 13. Kimberley Pardoel             Nautilus                 30.88 9401646      30.42           
 14. Suzan van Boxtel              TRB-RES                  30.68 9402578      30.67           
 15. Nathasja Scheepers            Budel                    30.86 9405048      30.73           
 16. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat              30.70 9401388      30.86           
 17. Ilse van der Heijden          Njord                    31.05 9402878      31.03           
 18. Vaia Suijkerbuijk             DIO                      30.78 9403998      31.28           
 DIS Arja den Boer                 BZV                      30.95 9405634                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                      Meisjes Jeugd 2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ela Hutten                    SBC2000                  27.92 9300354      27.48           
  2. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers     27.83 9300012      27.82           
  3. Cyril Landstra                Zeester Meerval          28.60 9305722      28.67           
  4. Renée Roks                    SBC2000                  28.82 9303844      28.94           
  5. Petra Schuivens               Tritium SG               29.54 9305036      29.24           
  6. Ilse Resink                   DIO                      29.02 9303632      29.41           
  7. Pascalle Rovers               TRB-RES                  29.41 9301064      29.99           
  8. Marissa Minkman               De Krabben               29.69 9306054      30.26           
  9. Birgit van der Wegen          De Warande               30.19 9304942      30.34           
 10. Marleen Bakker                TRB-RES                  30.44 9302874      30.37           
 11. Susette Lauwen                DIO                      30.43 9302398      30.76           
AFGE Petri Velthuis                ZVDO '74                 28.82 9300794                      
AFGE Marit Stege                   Nautilus                 29.50 9300746                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                    Dames Senioren D1
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Désirée Emmen                 De Vennen                28.36 9204862      28.16           
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval          28.48 9203076      28.70           
  3. Robina Hoegee                 ZVDO '74                 29.57 9200754      29.40           
  4. Inge Maalsen                  Zeester Meerval          29.01 9202236      30.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                    Dames Senioren D2
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Janssen             Zeester Meerval          27.41 9101450      27.54           
  2. Linda de Kok                  AquAmigos                28.21 9101686      28.00           
  3. Cora van Dorst                Hieronymus               28.95 9106218      28.59           
  4. Laura de Jong                 Nuenen                   28.30 9103880      28.95           
  5. Chantal Willems               Tritium SG               29.20 9105482      29.45           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m vrije slag                       Dames Senioren
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                  27.02 8801698      26.61           
  2. Jolanda Post                  DIO                      27.70 9004848      27.37           
  3. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      27.68 8907234      28.04           
  4. Linda Schellekens             Neptunus '58             28.28 8803854      28.16 FJ 1      
  5. Merel Siroen                  Tritium SG               28.09 8804006      28.16 FJ 2      
  6. Saskia Phaff                  Eiffel Swimmers PSV      28.89 6600242      28.42           
  7. Esther Vos                    ZVDO '74                 28.54 8201762      28.64           
  8. Chantal van Herpen            DZT '62                  29.00 9008164      29.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Minioren 6 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nuenen 1                      Nuenen                 2:43.67            2:42.13           
        Jelle de Wind, 98                          Tobias Geurts, 98
        Jeroen Schelling, 97                       Joeri Phaff, 97
            40.48  2:42.13

  2. DZT '62 1                     DZT '62                2:42.57            2:44.36           
        Roy van der Heyden, 97                     Loed Jacobs, 98
        Cristhian van Schijndel, 98                Jorn Vogelaar, 98
            41.42  2:44.36

  3. De Vennen 1                   De Vennen              2:46.42            2:47.02           
        Yvo Bulham, 97                             Dennis Bakk, 97
        Erwin IJpelaar, 97                         Michiel Slot, 97
            41.20  2:47.02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DIO 1                         DIO                    2:00.53            1:57.29           
        Brabants Record
        Ramon Bastiaansen, 93                      Paul Koster, 93
        Christian Bingel, 93                       Martino Valentijn, 94
            30.32  1:57.29

  2. De Warande 1                  De Warande             2:05.88            1:59.54           
        Sebastian de Been, 93                      Remy den Boer, 94
        Pieter Pijnenburg, 93                      Harm Donkers, 93
            29.76  1:59.54

  3. Nuenen 1                      Nuenen                 2:06.43            2:01.54           
        Sven Kardol, 93                            Wouter Sijmons, 93
        Joris Willems, 95                          Jarmo van Zwol, 94
            29.42  2:01.54

  4. Hieronymus 1                  Hieronymus             2:13.53            2:08.00           
        Wesley Beck, 93                            Ramon Verhulst, 96
        Bas de Bruijn, 94                          Tobias Sebregts, 93
            31.79  2:08.00

  5. TRB-RES 1                     TRB-RES                2:07.10            2:08.07           
        Matti de Bruijn, 93                        Thomas Rietveld, 94
        Rick Hoekstra, 95                          Tian Tjioe, 93
            33.66  2:08.07

  6. SBC2000 1                     SBC2000                2:10.59            2:08.43           
        Sven Alderlieste, 95                       Jordy Jongenelen, 95
        Robert Groot, 93                           Yannick van Opdorp, 93
            36.11  2:08.43

  7. Tritium SG 1                  Tritium SG             2:10.37            2:09.44           
        Sander Barten, 94                          Mart Hendriks, 93
        Koen Seuren, 94                            Simon van den Broek, 93
          2:09.44

  8. DBD 1                         DBD                    2:11.95            2:09.56           
        Pepijn Warrink, 93                         Stef van der Struijk, 93
        Peter van Eldert, 93                       Jeroen Brzoskowski, 93
            33.56  2:09.56

  9. Tiamat                        Z.V. Tiamat            2:11.93            2:11.36           
        Marco van der Aalst, 93                    Stein Menting, 94
        Michel Joordens, 93                        Tom Tamerus, 93
            33.23  2:11.36

 10. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:13.44            2:12.35           
        Teun van Houtert, 96                       Loek van Houtert, 95
        Luuk van Doremalen, 93                     Ted Reniers, 94
            38.28  2:12.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BZV 1                         BZV                    1:50.70            1:50.29           
        Hermie Minkels, 87                         Raga Flores, 89
        Bart van der Aar, 89                       Mehmet Demirci, 91
            28.80  1:50.29

  2. Nuenen 1                      Nuenen                 1:52.67            1:51.92           
        Sven Kardol, 93                            Ferry J. Claassen, 92
        Martin de Wildt, 74                        Rens van Eijk, 91
            29.26  1:51.92

  3. Tritium SG 1                  Tritium SG             1:59.19            1:56.30 FJ 1      
        Joppe Schuurmans, 89                       Mark Effing, 86
        Jelte Schuurmans, 91                       Ronald Vullings, 87
            29.17  1:56.30

  4. Eiffel Swimmers PSV 1         Eiffel Swimmers PSV    1:57.04            1:56.30 FJ 2      
        Ronald Smits, 78                           Joop Ariaens, 59
        Harold Matla, 68                           Erik van Dartel, 67
            30.77  1:56.30

  5. De Warande 1                  De Warande             1:59.29            1:59.10           
        Tom Pel, 92                                Gerben Fiere, 91
        Giel van Dijk, 91                          David Vleeschouwer, 80
            32.13  1:59.10

  5. TRB-RES 1                     TRB-RES                1:58.51            1:59.10           
        Rik Bakker, 91                             Robin van Gulik, 90
        Daan van Erp, 89                           Enzo Diependaal, 92
            31.63  1:59.10

  7. ZVDO '74 1                    ZVDO '74               2:00.61            1:59.73           
        Gert-Jan den Dekker, 85                    Wim Crielaard, 92
        Erik den Dekker, 89                        Wietse Sterkenburg, 91
            29.95  1:59.73

  8. De Vennen 1                   De Vennen              2:03.20            1:59.98           
        Stefan Wesolowski, 91                      Joost Mulder, 86
        Roy Smits, 92                              Melvin Smits, 90
            31.00  1:59.98

  9. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:00.65            2:00.13           
        Vincent van Dijk, 92                       Mark Visser, 88
        Willjan van der Zouwen, 82                 Erik Drewes, 84
            32.51  2:00.13

 10. Neptunus '58 1                Neptunus '58           2:04.40            2:06.93           
        Frank Hovenier, 85                         Roel v.d. Kleij, 90
        Mark Schellekens, 92                       Mark v. Dinther, 94
            33.26  2:06.93

 11. BZV 2                         BZV                    2:02.53            2:08.01           
        Diederick Groeneveld, 95                   Martijn de Lepper, 80
        Kenny van Krieken, 90                      Jeffrey Duif, 94
            34.24  2:08.01




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Minioren 5 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nuenen 1                      Nuenen                 2:26.26            2:23.07           
        Eline Hartogs, 99                          Rosalie Derks, 98
        Erica Schoenmakers, 99                     Myrle Schoones, 98
            35.16  2:23.07

  2. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        2:26.52            2:24.45           
        Elle Hoevenaars, 98                        Claire van den Berg, 98
        Iris van de Crommert, 98                   Lotte Verbiesen, 98
            36.51  2:24.45

  3. SBC2000 1                     SBC2000                2:26.86            2:27.45           
        Marij van der Mast, 00                     Anne May Alkemade, 99
        Laura Roelevink, 98                        Aniek de Peijper, 98
            37.89  2:27.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. TRB-RES 1                     TRB-RES                1:59.85            1:55.31           
        Kim Smulders, 95                           Marceline de Cloe, 96
        Louise van de Meer, 95                     Michelle de Bruijn, 95
            29.51  1:55.31

  2. Zeester Meerval 3             Zeester Meerval        2:03.89            1:58.25           
        Esma van Vonderen, 95                      Judith Vos, 95
        Lotte Langenhoff, 96                       Nikki Habers, 96
            29.56  1:58.25

  3. Nuenen 1                      Nuenen                 2:04.04            2:00.04           
        Susan Teijken, 95                          Maxime Schoones, 95
        Lisa Hartogs, 95                           Samantha Kardol, 95
            30.54  2:00.04

  4. SBC2000 1                     SBC2000                2:03.28            2:01.82           
        Kris Hutten, 95                            Daisy van den Bos, 95
        Lindi Verkooijen, 95                       Claudia den Ottelander, 95
            31.20  2:01.82

  5. Njord 1                       Njord                  2:05.32            2:03.22           
        Emy Liebregts, 95                          Mandy de Bruin, 95
        Judith van de Wijdeven, 95                 Jaimy Mous, 96
            31.36  2:03.22

  6. TRB-RES 2                     TRB-RES                2:05.87            2:03.95           
        Paulien Koenen, 97                         Madelon Schellekens, 95
        Femke van Hest, 96                         Indy Diependaal, 95
            31.67  2:03.95

  7. DZT '62 1                     DZT '62                2:08.48            2:05.36           
        Vanessa van Schijndel, 95                  Lisa Koolen, 95
        Mandy Stevens, 97                          Ananda Veugen, 95
            32.23  2:05.36

  8. Zeester Meerval 4             Zeester Meerval        2:08.10            2:06.39           
        Nikey van de Wetering, 95                  Juliette van den Berg, 96
        Emma van Delst, 95                         Sarah van Beijsterveldt, 95
            31.39  2:06.39

  9. Argo 1                        Argo                   2:10.76            2:06.61           
        Anne Gibbels, 96                           Hilde Grondhout, 96
        Marijke van der Heijden, 97                Elise Pennings, 95
            32.95  2:06.61

 10. Neptunus '58 1                Neptunus '58           2:10.77            2:08.96           
        Shirley Voets, 95                          Aniek Pennings, 96
        Bo Sluijpers, 97                           Bente v. Bergen, 96
            30.79  2:08.96

 11. WZV 1                         WZV                    2:10.51            2:11.29           
        Manon Balvers, 95                          Anne Verhoef, 97
        Sanne van der Schans, 96                   Anne Klijberg, 95
            34.04  2:11.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
7.2.09                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeester Meerval 7             Zeester Meerval        1:52.74            1:51.95           
        Stephanie Janssen, 91                      Inge Arts, 92
        Cyril Landstra, 93                         Sophie Sollie, 94
            27.98  1:51.95

  2. DZT '62 1                     DZT '62                1:54.48            1:52.57           
        Femke Hendrikx, 88                         Vera Vinken, 94
        Chantal van Herpen, 90                     Sahar Hamam, 94
            26.70  1:52.57

  3. Tritium SG 1                  Tritium SG             1:56.00            1:54.13           
        Merel Siroen, 88                           Kim Loeffen, 94
        Petra Schuivens, 93                        Chantal Willems, 91
            28.79  1:54.13

  4. DIO 1                         DIO                    1:55.89            1:56.09           
        Ilse Resink, 93                            Kristie Dekkers, 94
        Whitney van Hoeckel, 94                    Jolanda Post, 90
            28.88  1:56.09

  5. SBC2000 1                     SBC2000                1:57.10            1:56.42           
        Renée Roks, 93                             Ela Hutten, 93
        Jennemieke Aanraad, 93                     Kitty Schiphorst Preuper, 91
            28.89  1:56.42

  6. ZVDO '74 1                    ZVDO '74               1:57.82            1:56.98           
        Esther Vos, 82                             Kelly Hoegee, 95
        Robina Hoegee, 92                          Diandra van Houwelingen, 89
            28.32  1:56.98

  7. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   1:58.37            1:57.16           
        Kim Wijnja, 91                             Annette Wijnja-Visser, 67
        Tonny Methorst, 88                         Marcha Admiraal, 93
            30.26  1:57.16

  8. TRB-RES 1                     TRB-RES                1:59.67            1:59.82           
        Suzan van Boxtel, 94                       Jannemieke van Avezaath, 89
        Kelly Mekes, 94                            Pascalle Rovers, 93
            30.72  1:59.82

  9. Njord 1                       Njord                  1:58.65            2:00.32           
        Danielle Scheepers, 90                     Ilse van der Heijden, 94
        Nelly Velthuijs, 94                        Eveline Wouters, 91
            29.16  2:00.32




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers